Zawody obsługuje firma Datasport

III Bieg Młodzika
Radzymin, 24 marca 2019 r.


Liczba zawodników : 576
Odebrało numery: 406

Liczba opłaconych zawodników: 502
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Koszulka Odebrał
numer
1  ABRAMOWICZ RÓŻA 249BSG / WARSZAWAUKS HERKULES SULEJÓWEKPOLPOLOKOK 
2  ADAMSKI MICHAŁ 197BSM / RADZYMINRADZYMIN RUN TEAMPOLPOLOKOK 
3  ADAMSKI WOJCIECH 11BG / M50RADZYMINRADZYMIN RUN TEAMPOLPOLOKOK 
4  ANDRZEJEWSKI MARIUSZ 462BSM / ŁUKÓWPOLPOL OK 
5  ARANOWSKI EMIL 250SP46 / SIERAKÓWSP2 SŁUPNOPOLPOLOKOK 
6  BAJOREK JACEK 12BG / M40WYSZKÓWIZBI KONSULTINGPOLPOLOKOK 
7 BARANOWSKI ALEKSY251BSG / RADZYMINSTALOWA JEDYNKA - KLUB AKPOLPOLOKOK  
8  BĄK JAREK  BG / M40STARE LIPINYZABIEGANY WOŁOMINPOLPOL OK  
9 BERLIŃSKA ZUZANNA SP13 / RADZYMINPOLPOLOKOK  
10  BERTA DAMIAN 13BG / M40RADZYMINPOLPOLOKOK 
11  BERTA MACIEJ 220BSŚ / RADZYMINPOLPOLOKOK 
12  BĘBENEK CZESŁAW 14BG / M60KNUROWIECPOLPOLOKOK 
13  BIEGA JOANNA 15BG / K30WARSZAWASLOW JOGGING WARSZAWAPOLPOLOKOK 
14 BIELAWSKA NATALIA418SP46 / RADZYMINPOLPOLOKOK 
15 BIELAWSKI ANTONI SP13 / RADZYMINPOLPOLOKOK  
16 BIELIŃSKA WIKTORIA344SP46 / RADZYMINAKPOLPOLOKOK 
17 BISKOWSKI MARIUSZ485BG / M40KOBYŁKAPOLPOL  
18 BISKOWSKI SZYMON479SP46 / KOBYŁKAPOLPOL  
19 BISOWSKA AMELIA484BSG / KOBYŁKAPOLPOL  
20  BŁASZCZYK ARTUR 198BSM / ZĄBKI1 BRYGADA PANCERNAPOLPOLOKOK 
21  BOCHENEK WERONIKA 252BSG / RADZYMINSTALOWA JEDYNKA AKPOLPOLOKOK 
22 BORKOWSKI KACPER221BSŚ / RADZYMINAKPOLPOLOKOK 
23 BOZEK OLA342SP46 / RADZYMINAKPOLPOLOKOK 
 Jestem osobą która nigdy się niepoddaje. Jestem pełną energi osobą więc myślę że dam radę biec. Startuje w Biegu młodzika już 2 raz.
24 BROCH ALEK392SP46 / RADZYMINAKPOLPOLOKOK  
25 BRODZIŃSKI ALEKSANDER199BSM / MOKREPUL WOŁOMINPOLPOLOKOK 
26 BRYND PATRYK388SP46 / RADZYMINAKPOLPOLOKOK  
27 BRYNDA PATRYK387SP46 / RADZYMINSTALOWA JEDYNKA - AKPOLPOLOKOK 
28 BRZEZIŃSKA LENA SP13 / RADZYMINPOLPOLOKOK  
29 BUDNIAK KACPER437SP46 / WŁADYSŁAWOWOKB TKKF PROMYK CIECHANÓWPOLPOLOKOK 
30 BUDNIAK MAJA SP13 / WŁADYSŁAWOWOPOLPOLOKOK  
31  BUDNIAK TOMASZ 200BSM / WŁADYSŁAWOWOKB TKKF PROMYK CIECHANÓWPOLPOLOKOK 
32 BUDNIAK ZUZANNA SP13 / WŁADYSŁAWOWOKB TKKF PROMYK CIECHANÓWPOLPOLOKOK  
33  BUJALSKA HELENA 375SP46 / RADZYMINSP1 RADZYMINPOLPOLOKOK 
34  BUJALSKA OLIWIA 380SP46 / CEGIELNIASZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W SŁUPNIEPOLPOLOKOK 
35 BUJALSKI PATRYK457SP46 / CEGIELNIAOKOK 
36  BUJNICKI KAZIMIERZ 16BG / M50WOŁOMINMORSY ZIELONKAPOLPOLOKOK 
37  BURACZYŃSKI PAWEŁ 222BSŚ / STARE ZAŁUBICEZDZ AK RADZYMINPOLPOLOKOK  
38  BYLAK MATEUSZ 425SP46 / RADZYMINSP1 RADZYMINPOLPOLOKOK  
39  CAŁKA AGNIESZKA 17BG / K40RADZYMINRADZYMIN RUN TEAMPOLPOLOKOK  
40  CAŁKA GRZEGORZ 18BG / M40RADZYMINRADZYMIN RUN TEAMPOLPOLOKOK  
41  CEREGRA PIOTR 19BG / M40WARSZAWATN BIEGÓWKIPOLPOLOKOK 
42  CHOJNACKA NIKOLA 253BSG / RADZYMINAKPOLPOLOKOK 
43  CHOJNACKI JAKUB 20BG / M20RADZYMINRADZYMIN RUN TEAMPOLPOLOKOK 
44  CHOJNACKI JAKUB 223BSŚ / RADZYMINPOLPOLOKOK 
45  CHRAPEK JANUSZ 21BG / M30WARSZAWABONVM KLUB SPORTOWYPOLPOLOKOK 
46 CHRAPEK KRZYSZTOF442SP46 / WARSZAWALDK LEKKA ZABAWAPOLPOLOKOK 
 I miejsce w biegach: Bieg Bobra Tłuszcz 25.08.2018, Wybiegaj Sprawność Warszawa14.10.2018, Bieg Mikołajów Warszawa 02.12.2018, City Trail Warszawa 09.12.2018, City Trail Warszawa 13.01.2019
47 CICHY ALEKSANDRA254BSG / RADZYMINSP1 RADZYMINPOLPOLOKOK 
48 CIEPŁOWSKI PATRYK201BSM / RADZYMINPUL WOŁOMINPOLPOLOKOK 
49  CISOWSKA BARBARA  BG / K30KIELCEPOLPOL OK  
50 CIUCHTA JULITA401SP46 / RADZYMINKLUB AK RADZYMINPOLPOLOKOK 
51  CZAJKOWSKA JOANNA 22BG / K30PERLEJEWOTEAM RUN PEŁCHPOLPOLOKOK 
52  CZAJKOWSKA NADIA 419SP46 / RADZYMINSTALOWA JEDYNKA - KLUB AKPOLPOLOKOK 
53 CZAJKOWSKI PIOTR472SP46 / RADZYMINPOLPOL  
54 CZAPLICKA ALICJA453SP46 / RADZYMINSP 2 RADZYMINPOLPOLOKOK 
55 CZAPLICKI SZYMON SP13 / RADZYMINPOLPOLOKOK  
56 CZARNECKA JOANNA498BSŚ / JÓZEFÓWZDZ AK RADZYMINPOLPOLOKOK 
57  CZARNOTA DOROTA 23BG / K30LEGIONOWOBRAVEHEARTS LEGIONOWOPOLPOLOKOK 
58 CZARNOWSKA KAROLINA225BSŚ / JÓZEFÓWPOLPOLOKOK 
59  CZERNIAWSKI ROMUALD 24BG / M50KOBYŁKAPOLPOLOKOK 
60  CZERNIEC NIKOLA 385SP46 / RADZYMINSP1 RADZYMINPOLPOLOKOK 
61 CZUMAJ OLIWIA255BSG / RADZYMINSTALOWA JEDYNKA - KLUB AKPOLPOLOKOK 
62  CZYŻEWSKI MARIUSZ  BG / M40WARSZAWAPOLPOL OK