Formularz systemu Datasport

XIV Bieg Twardziela
Wodzisław Śląski, 24 lutego 2019 r.


Liczba zawodników : 159
  Nazwisko Imię
Numer
  ADAMUS-KOWALSKA JUSTYNA 87 K40IMIELINLKS IMIELIN 
 BANASZAK PAWEŁ40 M20WODZISŁAW ŚLĄSKIBRAK 
  BARTŁOMIEJ ZĘBALA 160 M30KATOWICE 
  BARTOSIK KRZYSZTOF 101 M20WODZISŁAW ŚLĄSKIBARTOS-TEAM 
  BARTOSIK MARTA 102 K20WODZISŁAW ŚLĄSKIBARTOS-TEAM 
  BARTOSIK SEBASTIAN 117 M30WODZISŁAW ŚLĄSKIFORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI 
  BASISTA KASIA 7NW / K2PSZÓW 
  BLAZY MARIUSZ 34 M40WODZISŁAWEXTREME POLSKA 
  BRAUNER WOJCIECH 137 M30WODZISŁAW ŚLĄSKIFORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI 
  BRZEZINKA MARIUSZ 52 M20RYBNIKSOCIOS SILESIA 
  BUCHALIK MARIAN 29 M40RYDUŁTOWYAKTYWNI LYSKI 
 BUJNA TOMASZ147 M50JASTRZĘBIE ZDRÓJEVENT360 
  BULIŃSKI PRZEMYSŁAW 121NW / M1BĘDZIN 
  BURZYŃSKA ŻANETA 22 K20WODZISŁAW ŚLĄSKI 
  CIEŚLIK PAWEŁ 78 M40SOSNOWIECPO ROBOCIE 
  CIEŚLIK RAFAŁ 94 M30WODZISŁAW ŚLĄSKI 
  CIUĆKA DOMINIK 42 M20ŻYWIEC 
  CZARNOTA ANNA 92NW / K2MARKLOWICE 
  CZARNOTA LESZEK 51 M40MARKLOWICEAMATOR 
  DĄBROWSKI ANDRZEJ 24 M50RYBNIK 
 DONIGIEWICZ JANUSZ144NW / M2BRZEGBRZEG- KRUSZYNA NORDIC WALKING 
  DZIERZENGA ARTUR 50 M40JASTRZEBIE ZDRÓJ 
  FEICHTINGER MAREK 135 M40ŻORY 
  FIBIC ADRIAN 120 M40LUBOMIADYSTANS LUBOMIA 
  FIRLEJ DARIUSZ 105 M40RACIBÓRZ 
  FRANEK MARCIN 39 M40CIESZYNAMDG 
  FUNIKOWSKI MICHAŁ 79 M40CZYZOWICEBRAK 
  GAWEŁ BOGDAN 20 M60OŚWIĘCIM-ZABORZEFESTIWAL BIEGOWY W KRYNICY-ZDRÓJ 
  GAWEŁ KRZYSZTOF 36 M40PSZÓWFORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI 
  GAWLAS DOMINIK 43 M30CIESZYNTERVEL DANIEL WISIK TEAM 
  GEMBALCZYK ANNA 114NW / K2PANIÓWKI 
  GERLE-KOTULA ANNA 91NW / K1KATOWICEUNIA MIAST 
  GLENC LILIANA 27 K30PSZÓWLOVE STORY 
  GLENC RAFAL 96 M30PSZÓW 
  GLIK DARIUSZ 8 M30SZYMISZÓWGMINA STRZELCE OPOLSKIE 
  GORZAWSKI ANDRZEJ 107 M30RYBNIKSPARTANIE DZIECIOM 
  GÓRSKI MICHAŁ 58 M20RACIBÓRZ 
  GRABOWSKI TOMASZ 62 M30RADLINRADLINIOKI W BIEGU 
  GRATKA MIROSŁAW 132NW / M2KOJSZÓWKALUX TORPEDA MAŁOPOLSKA 
  GROBORZ KINGA 99 K20RYBNIK 
  GRYCMAN KAZIMIERZ 57 M40CIECHOWICESILESIA SKATING 
  GRYCMAN MAREK 134 M40TURZA ŚLĄSKAKAPITAN MAJTAS 
  GRZESIK ANDRZEJ 80 M50SIEDLISKAZAWISZA STARA KUŹNIA 
  GRZYWA BOGDAN 77NW / M2CZYŻOWICEFORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI 
  GRZYWNA GRZEGORZ 125 M20WOJCIECHÓWWKB META LUBLINIEC 
  GUNIA MARIUSZ 21 M50OŚWIĘCIMZADYSZKA OŚWIĘCIM 
  HARBUZ MACIEJ 156 M30WROCŁAW 
  HEJNA ARTUR 69 M40RADLINRADLINIOKI W BIEGU 
  HEJNA MICHAŁ 93 M30SKRZYSZÓWKS M.E.T.A. 
 HELIOSZ AGNIESZKA3 K40KROSTOSZOWICEINTERAKTYWNI 
  HORWAT JAN 37 M50BRONÓWROZBIEGAMY TO MIASTO CZECHOWICE-DZIEDZICE 
 JACHYMCZYK NORBERT145 M40JAWORZNOKB MCKIS JAWORZNO 
  JANETA DAWID 61 M30SKRZYSZÓWPSP JASTRZĘBIE-ZDRÓJ 
  JASIŃSKI MICHAŁ 88NW / M1RYBNIKRYBNICKI KLUB NORDIC WALKING 
  JĘCZMIONKA SZYMON 128 M30PSZÓWKWADRAT TEAM 
  JOCHLIK SZYMON 45 M30JASTRZĘBIE ZDRÓJ 
  KACPRZAK GRZEGORZ 13 M40KĘDZIERZYN-KOZLECZEMPJON TEAM 
  KAWA JOANNA 60 K40MYSŁOWICE#WAWRZYNTEAM 
  KIN ADAM 148 M40WODZISŁAW ŚLĄSKIBRAK 
  KLIMEK ANTONI 119 M40LUBOMIADYSTANS LUBOMIA 
  KLIMEK RADOSŁAW 9 M20WODZISŁAW ŚLĄSKIBRAK 
  KNURA ALEKSANDER 146 M30POŁOMIAKLUB WYSOKOGÓRSKI JASTRZĘBIE - ZDRÓJ 
  KNURA PIOTR 28NW / M2MARKLOWICEFORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI 
  KOCEL GRZEGORZ 131NW / M2NOWA WIEŚ 
  KOLOSKA ADAM 76 M50PSZÓWFORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI 
  KOPIEC ARKADIUSZ 73 M40SKRZYSZÓW 
  KOPIEC IZABELA 33 K30SKRZYSZÓWINTER ROPE TEAM 
  KORUS MATEUSZ 159 M20RYDUŁTOWYPSP JASTRZĘBIE-ZDRÓJ 
  KOSTKA SEBASTIAN 153 M30MYSLOWICE 
  KOŚCIELNY ŁUKASZ 46 M40GORZYCE 
  KOTULA JAKUB 90NW / M1KATOWICEUNIA MIAST 
  KOWALCZYK PAWEŁ 86 M40KĘTYKĘCKIE HARPAGANY 
 KOWALSKA KINGA47 K40POGWIZDÓWOLZA CIESZYN 
  KOWALSKI JANUSZ 48 M40POGWIZDÓWOLZA CIESZYN 
  KOZAK KRZYSZTOF 55 M30SYRYNIAEKO-OKNA RUNNERS 
 KROCZEK JANUSZ31 M50WODZISŁAW ŚLĄSKIFORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI 
  KRUPA GABRIELA 122 K40MNICHBIEGIEM PRZEZ CHYBIE 
  KRUPA PRZEMYSŁAW 123 M30MNICHBIEGIEM PRZEZ CHYBIE 
  KUBERSKI ANDRZEJ 10 M40SOSNOWIEC 
  KUCHARCZYK MATEUSZ 49 M30ŻORY 
  KUCZOK MIROSŁAW 65 M40WODZISŁAW ŚLĄSKIFORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI 
  KUDLIŃSKI LESZEK 143 M30CIASNA 
  KURYŁO ZENON 14 M50RYBNIKSBD ENERGETYK RYBNIK 
  KUŹNIK BARTŁOMIEJ 81 M30WODZISŁAW ŚLĄSKIFORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI 
  LAJTNER MIROSLAW 68 M30RACIBÓRZ 
  ŁOBODA MARCIN 63 M30USTROŃŚWIRY STELA 
  MACURA EWA 83 K50ŻORYHRMAX ŻORY 
  MALINOWSKI MATEUSZ 59 M30MYSLOWICE 
  MAŁKA IRENA 142NW / K2GLIWICE 
  MAŁKA MARIAN 141NW / M2GLIWICE 
 MANISZEWSKA DOROTA130 K40CIESZYN 
  MAŃKA PIOTR 66 M60KĘDZIERZYN-KOŹLECZEMPJON TEAM 
  MASNY MICHAŁ 110 M30RYDUŁTOWY 
  MIERZEJEWSKA OLGA 89NW / K1SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE 
  MROWIEC BERNARD 56 M50TWORKÓWAMATOR 
  MRÓZ KAROL 124NW / M1WODZISŁAW ŚLĄSKIFORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI 
  MUSIAŁ ANDRZEJ 12 M40KATOWICE 
  MUSZEWSKI BARTŁOMIEJ 18 M40WODZISŁAW ŚLĄSKIFORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI 
  NIECHWIEJCZYK PIOTR 118NW / M2ŚWIĘTOCHŁOWICEOPEL ACTIVE TEAM 
  NIEDŹWIECKI ZENON 11 M40PSZÓWRADLINIOKI W BIEGU 
  NOGA ANGELIKA 113 K20KOZYKĘCKIE HARPAGANY 
  NOGA KRYSTIAN 4 M30WODZISŁAW ŚLĄSKIFORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI 
  NOWAK GRZEGORZ 26NW / M2CZELADZTKKF SATURN CZELADZ 
  OGRODOWICZ JACEK 32 M50ŻORYALE ... O CO BIEGA ? 
  OLSZYNA MIROSŁAW 70 M40RACIBÓRZ 
  ORZYSZEK ROKSANA 127NW / K1RYDUŁTOWY 
  OSETEK PAWEŁ 95 M30PSZÓWRADLINIOKI W BIEGU 
  PASKUDA MARCIN 106 M30RACIBÓRZGEODEZJA PASKUDA 
 PĘKAŁA MARCIN139 M30WODZISŁAW ŚL. 
  PIECHOCZEK-NIEZGODA LUCYNA 17NW / K2ŻORY 
  PIKSA KAZIMIERZ 151NW / M2BRZEGNORDIC WALKING KRUSZYNA 
  PINGIELSKI SŁAWOMIR 154 M40RADLINRADLINIOKI W BIEGU 
  POGORZELSKA ALINA 111 K50LESZCZYNY 
  POGORZELSKA WIESŁAWA 16NW / K2GORZYCEFORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI 
 POŁEDNIK TOMASZ19 M40WODZISŁAW ŚLĄSKIFORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI 
  POŁOMSKA EDYTA 157 K40RYDUŁTOWYPOŁOMSCY TEAM 
  POŁOMSKI GRZEGORZ 158 M30RYDUŁTOWYPOŁOMSCY TEAM 
  POŚPIECH KRZYSZTOF 152 M20GORZYCEXRUNNERS 
  PRZYBYŁ ELŻBIETA 103 K40RADZIONKÓWCIDRY LOTAJOM 
  PRZYBYŁ RAFAŁ 104 M40RADZIONKÓW 
  PUSCIZNA PAWEL 64 M50GORLICESAINT-GOBAIN SQUAD 
  PUSKARZ ANGELIKA 136NW / K1BALICEWŁÓCZYKIJ 
  PUSTELNIK EWA 129 K40ŻORYHRMAX 
  RECLIK JACEK 100 M40RYBNIKDECATHLON RYBNIK & PRZYJACIELE 
  REK KRZYSZTOF 75 M40RADLINRADLINIOKI W BIEGU 
  ROMANOWSKI DANIEL 25NW / M1RYBNIK 
  RYCHCZYŃSKI JONATAN 155 M20WODZISŁAW ŚLĄSKI 
  RYCHLEC SŁAWOMIR 108 M40RACIBÓRZ 
  RYSZKOWSKA DOROTA 23 K30CIESZYNBIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ 
 RZEMIŃSKI PIOTR54 M40WODZISŁAW ŚLĄSKIFORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI 
  SANDOMIERSKA ANITA 116 K30RYBNIKDECATHLON RYBNIK & PRZYJACIELE 
  SBECZKA RAFAŁ 72 M20TWORKÓWEASYRUN RACIBÓRZ 
  SERWOTKA JAN 82NW / M2WODZISŁAW ŚLĄSKIFORMA WODZISŁAW ŚLĄŚKI 
  SĘDZIK ALEKSANDER 30 M50BYTOM 
  SKIBA MACIEJ 53 M30RYBNIKPRO-KLIMA 
  SKRZYŃSKI JANUSZ 35 M30RYBNIK 
  SŁOWIK MARCIN 115 M30ŻORY 
  SŁUPIK TOMASZ 112 M40BEŁKELTOMS - BEŁK 
  SOKOŁOWSKI MAREK 2 M50MYSŁOWICE-WESOŁAALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAM 
  SOLICH OLA 44 K30RACIBÓRZSULIS HOKO TEAM 
  STACHOWSKI IRENEUSZ 1 M40WODZISŁAW ŚLĄSKIFORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI & MONSUN SPORT 
  STEFAŃSKI ZBIGNIEW 67 M40LIBIĄŻHEBEL 
  SZCZYPKA KRZYSZTOF 38 M40CIESZYNAMDG 
  SZELIGA ŁUKASZ 74 M20RADLIN 
  SZEWCZYK DAMIAN 133 M40JEJKOWICE 
 SZKATUŁA HENRYK6 M50WODZISŁAWFORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI 
  SZRAJER MATEUSZ 140 M20RYBNIK 
  SZYMIK KRZYSZTOF 98 M50JASTRZEBIE-ZDROJBZIEGACZ SAMOTNY WILK 
  ŚLIWKA ARKADIUSZ 84 M40LESZNA GÓRNAOLZA CIESZYN 
  ŚLIWKA BEATA 85NW / K2DZIĘGIELÓWOLZA CIESZYN 
  ŚMIETANA GRZEGORZ 15 M40RACIBÓRZEASYRUN RACIBÓRZ 
  WĘŻOWICZ EWA 5NW / K2SKRZYSZÓW4ACTIVE TEAM 
  WRÓBEL ANNA 97 K20PAWŁOWICERUNTEAM PAWŁOWICE 
  WRÓBEL MICHAŁ 109 M20DANKOWICE 
  WYSŁUCH IZA 138 K20SKOCZÓWBARBARIAN RACE 
  WYSŁUCH TOMASZ 150 M40SKOCZÓW 
  ZDZIEBŁO STANISŁAW 71 M50POLOMIAAMATOR 
  ZIMOŃ DAWID 126 M20RYBNIKJADYMY DURŚ 
 ŻUCHOWICZ ELŻBIETA41NW / K2DĄBROWA GÓRNICZAMEDICOVER RUNNERS