Zawody obsługuje firma Datasport

ETAPOWY MARATON POKOJU W HOŁDZIE POLSKIM ŻOŁNIERZOM POLEGŁYM NA FRONTACH II WOJNY ŚWIATOWEJ - BIEG BITWY O MONTE CASINO
Warszawa, 11 maja 2019 r.


Liczba zawodników : 126
Liczba opłaconych zawodników: 58
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono
1  ANUSZEWSKA ANETA  5km / K20CHYNÓWBRAVEWOMENOK 
2  BANCERZ ADRIANA  5km / K20WARSZAWAENTER AIR RUNNERS CLUB  
3  BASIAGA SEBASTIAN  5km / M20RZESZÓW  
4  BEDNARSKA JOLANTA  5km / K30TARNOBRZEGOK 
5 BEDYŃSKI RADEK 5km / M40WARSZAWAPZU SPORT TEAM  
6  BIAŁCZYK MARIUSZ  5km / M40PIŁALOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁAOK 
7  BOKINIEC MARIUSZ  5km / M50WARSZAWANESSI TEAMOK 
8 ZAWODNIK ANONIMOWY 5km / K40 #TERYTORIALSI  
9  BRZOZOWSKI ANDRZEJ  5km / M60ZAMOŚĆKKB WARSZAWA  
10  CARPI FEDERICO  5km / M30WARSAW  
11  CHMIELOWIEC ANNA  5km / K40WARSZAWAKB GALERIA WARSZAWAOK 
12  CZARNECKI JAROSŁAW  5km / M40NOWY DWÓR MAZOWIECKI1 BLTR  
13  CZYŻ JUSTYNA  5km / K30WARSZAWAYOGI TEAM - WŚCIEKŁE JAMNIORY  
14  DANIELEK EWA  5km / K30WARSZAWAREEBOK RUN CREWOK 
15  DĄBROWSKI ANDRZEJ  5km / M60JÓZEFÓW1957  
16 ZAWODNIK ANONIMOWY 5km / K30 OK 
17 ZAWODNIK ANONIMOWY 5km / M30 OK 
18 DOBROWOLSKA JOANNA 5km / K40SOCHACZEW  
19  DOBROWOLSKI MAREK  5km / M40SOCHACZEW  
20  DOBRZYŃSKA AGNIESZKA MAŁGORZATA  5km / K30IZABELINDOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIOK 
21 DRABCZYK SZYMON 5km / M50WARSZAWA  
22  DZIEDZIC MARLENA  5km / K40WARSZAWATRUCHT TARCHOMIN TEAMOK 
23  DZIEPAK PIOTR  5km / M30WOLA MROKOWSKA1 BLTR  
24  GAŃSKA-KARAMON MONIKA  5km / K40WARSZAWABIEGAMOK 
25  GAWRACZYŃSKA ANNA  5km / K60WARSZAWAWTŁ STEGNY  
26  GOS MATEUSZ  5km / M20WARKAKS WARKA  
27  GUMUŁA JAKUB  5km / M20OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIKSZO OSTROWIEC ŚW.OK 
28 HERMAN ANNA 5km / K40WARSZAWAGRZYBKI TEAMOK 
29  HOŁOWACZ TOMASZ  5km / M70WARSZAWAKONDYCJA  
30 IWAŃCZUK DOMINIK 5km / M20WARSZAWA  
31  IWAŃCZUK MACIEJ  5km / M40WARSZAWAPĘDZĄCE STRUSIE  
32 IWAŃCZUK MATEUSZ 5km / M20WARSZAWAPĘDZĄCE STRUSIE  
33 JAKIMIUK PAWEŁ 5km / M30NOWA IWICZNA  
34  JAWORSKA ELŻBIETA  5km / K30WARSZAWAOK 
35  KACZMARCZYK ADAM  5km / M40WARSZAWAOK 
36  KAMIŃSKI STANISŁAW  5km / M60NADARZYNGOS NADARZYNOK 
37  KAMIŃSKI WIESŁAW  5km / M50WARSZAWANASIELSK BASZTA TEAM  
38 KASIERSKA EWA KATARZYNA 5km / K70POZNAŃWKB META LUBLINIECOK 
39  KILKOWSKA JOANNA  5km / K50WARSZAWAOK 
40  KISIEL GRZEGORZ  5km / M30LUBLINŻÓRAWSKI TEAM  
41  KLAŚ ŁUKASZ  5km / M40WARSZAWANUDNE PIĄTKI  
42  KLUSEK JOLANTA  5km / K40WARSZAWAYOLA YOLANDA  
43  KOCIMSKI JAN  5km / M70SOCHACZEWKM AKTYWNI SOCHACZEWOK 
44  KOLASA ANDRZEJ  5km / M60WARSZAWA-WESOŁAKLUB J.SŁOWACKIEGOOK 
45  KOLASA BARBARA  5km / K60WARSZAWA-WESOŁAKLUB J.SŁOWACKIEGOOK 
46  KONARSKI MACIEJ  5km / M30PODKOWA LEŚNAPOLSKIE HIMALAJEOK 
47  KOTARSKA KATARZYNA  5km / K20WARSZAWABE ACTIVE TRUCKER  
48  KOWALEWSKA ANNA  5km / K40WARSZAWA  
49  KOWALEWSKI IGOR  5km / M20WARSZAWA  
50  KOZIOŁEK MARCIN  5km / M40WOLSZTYNWOLSZTYŃSKI KLUB BIEGOWYOK 
51 KOZŁOWSKI WITOLD 5km / M30WARSZAWAOK 
52  KRAWCZYKIEWICZ MAGDA  5km / K40WARSZAWAŻÓRAWSKI TEAMOK 
53  KRYPA JAN  5km / M60WARSZAWAFUNDACJA LOTTOOK 
54 KULIBERDA ANNA 5km / K20KAMIEŃ POMORSKI  
55  KULIBERDA DARIUSZ  5km / M40WARSZAWAOK 
56  KWIATKOWSKA MAŁGORZATA  5km / K40WARSZAWA  
57  LACH MARTA  5km / K40WARSZAWASLOW JOGGING WARSZAWA  
58  LEŚNIEWSKI ANDRZEJ  5km / M50OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIPOLITECHNIKA WARSZAWSKA  
59  ŁABĘDA STANISŁAW  5km / M40WARSZAWANASIELSK BASZTA TEAMOK 
60  ŁACH AGNIESZKA  5km / K40WARSZAWA  
61  MACANDER JAKUB  5km / M20SKIERNIEWICEOK 
62  MALUCHNIK MAREK  5km / M40NASIELSKNASIELSK BASZTA TEAMOK 
63  MAREK-KOBIAŁKA IWONA  5km / K40KONSTANCIN JEZIORNAIWONA  
64  MAREK ROMAN  5km / M50WARSZAWAIPN  
65  MARON AGNIESZKA  5km / K40WARSZAWAJACK TEAM / ADIDAS RUNNERS WARSAWOK 
66  MARON JACEK  5km / M50WARSZAWAJACK TEAM / ADIDAS RUNNERS WARSAWOK 
67  MARSZAŁEK JERZY  5km / M60WARSZAWA  
68  MATUSIEWICZ JAROSŁAW  5km / M50WARSZAWAUNIQA RUNNERS  
69  MIKINA ARTUR  5km / M60WARSZAWAPWPW SA  
70  NAGÓRSKI RYSZARD  5km / M60CIECHOCINEK  
71  NASKRĘT MARIUSZ  5km / M40WARSZAWA - WESOŁAOK 
72  NIETRZEBKA ALEKSANDRA  5km / K20ŻYRARDÓWOK 
73  NIETRZEBKA PAWEŁ  5km / M30MIĘDZYBORÓWOK 
74  NOWAKOWSKI CZESŁAW  5km / M70WARSZAWAKLUB BIEGACZA GOCH  
75  NOWICKI ANDRZEJ  5km / M50WARSZAWA  
76 NOWORYTA JACEK 5km / M70WARSZAWAASA TEAMBIEGIEM PO ZDROWIE  
77  OGOŃCZYK DONATA  5km / K20LEGIONOWOOK 
78ZAWODNIK ANONIMOWY 5km / K20 WYBIERZOK 
79  PEC MONIKA  5km / K40WARSZAWANAPRZÓD MŁOCINYOK 
80  PEŁSZYK MONIKA  5km / K40WARSZAWA  
81  PĘKAŁA MATEUSZ  5km / M20REJOWIEC FABRYCZNY  
82  PIĄTEK BOGDAN  5km / M60ZIELONKALECHICI ZIELONKAOK 
83  PIWNICKI MATEUSZ  5km / M20WARKAOK 
84 PROKOPIENKO MAREK 5km / M40WARSZAWA  
85  PTASIŃSKI PIOTR  5km / M40WARSZAWA  
86 RÓŻAŃSKA MAGDALENA 5km / K40WARSZAWAOK 
87  RUKAT MAGDA  5km / K20MAŁKINIA  
88  RUKAT PAULINA  5km / K20MAŁKINIARUKAT  
89  RUKAT PIOTR  5km / M20MAŁKINIA  
90  RUMIN WIESŁAW  5km / M60WARSZAWA  
91  RYKACZEWSKI PIOTR  5km / M50STRZEGOWO  
92  RZEPKA MIREK  5km / M50WARSZAWABRYGADA PORAJÓW  
93  RZEPKOWSKI RAFAŁ  5km / M40NOWA IWICZNAPOLISH WINGSOK 
94  SAŁAMACHA JAROSŁAW  5km / M30WARSZAWAŻÓRAWSKI TEAM  
95  SARBIEWSKI PRZEMYSŁAW  5km / M30SZCZECIN102 BATALION OCHRONY BIELKOWOOK 
96  SAS ALDONA  5km / K50PIASTÓWROZBIEGANY PIASTÓW  
97  SIECZKOWSKA MAŁGORZATA  5km / K40WARSZAWAKLUB BIEGACZA RTV EURO AGDOK 
98 SIERZPUTOWSKA EWA 5km / K50WARSZAWAOK 
99  SIERZPUTOWSKA IWONA  5km / K40WARSZAWA  
100 SKORY WOJCIECH 5km / M40WARSZAWAKRÓLEWSKI KLUB BIEGACZA PAP  
101  SOCHOCKI DARIUSZ  5km / M50LEGIONOWOOK 
102  STACHOWICZ MARCIN  5km / M30WARSZAWAAZS SGHOK 
103  STAWICKA JADWIGA  5km / K60KONSTANCIN - JEZIORNAPARK ZDROJOWY KONSTANCINOK 
104  SULEJ DOROTA  5km / K20WARSZAWAOK 
105  SYNORADZKI MACIEJ  5km / M40ŁĘCZYCADRUŻYNA SZPIKU  
106 SZCZEPANIK GRZEGORZ 5km / M30KRAKÓWWILDEER  
107  SZOTA WOJCIECH  5km / M40WARSZAWAMARATONCZYK.PL  
108  ŚWISTAK ILONA  5km / K30WARSZAWAGET RUN  
109 TOMASZEWSKA MARIOLA 5km / K50WARSZAWAFACE NORDIC WALKING TEAMOK 
110  TORZEWSKA AGNIESZKA  5km / K40WARSZAWAOK 
111  TORZEWSKI JANUSZ  5km / M40WARSZAWAWOJSKOWA AKADEMIA TECHNICZNAOK 
112  TRONOWSKA BEATA  5km / K40WARSZAWAJACK TEAM / ADIDAS RUNNERS WARSAW  
113  TRONOWSKA WIKTORIA  5km / K20WARSZAWAJACK TEAM / ADIDAS RUNNERS WARSAW  
114  TRONOWSKI MAREK  5km / M40WARSZAWAJACK TEAM / ADIDAS RUNNERS WARSAW  
115  TRZCIŃSKI WIESŁAW  5km / M50PUŁTUSKZ BIEGIEM NARWIOK 
116  TURCZYŃSKA MONIKA  5km / K40WARSZAWALECZO TEAMOK 
117  TYSZKA DARIUSZ  5km / M40WARSZAWAŻÓRAWSKI TEAMOK 
118  USINSKA MAGDALENA  5km / K30OKUNIEW  
119  WALAC JACEK  5km / M30GRODZISK MAZOWIECKIDOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIOK 
120  WOJCIECHOWSKA SYLWIA  5km / K30WARSZAWA  
121  WOŻNIAK JÓZEF  5km / M60WARSZAWAKU AZS WAT WARSZAWA  
122  WRÓBEL MAREK  5km / M60ŁASKNIEZRZESZONY-ŁASKOK 
123  WYPYCH RADOSŁAW  5km / M50WARSZAWAMARATONCZYK.PL  
124  VUCO IVO  5km / M40WARSZAWAPOLSKIE HIMALAJE  
125 ZYCH ŁUKASZ 5km / M30MARKIGRZYBKI TEAM  
126  ŻURANIEWSKA AGNIESZKA  5km / K40WARSZAWATEAM PARSZCZYŃSKICHOK