Zawody organizuje Młodzieżowe Centrum Sportu Wrocław, formularz systemu Datasport
naglowek
Twoje zgłoszenie będzie widoczne na liście startowej po dokonaniu opłaty za start!
Drużyna - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 3869
Odebrało numery: 3541

Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Klasyfikacje Odebrał
numer
1  AANTJES HERALD 342842km / M30RENSWOUDEOK 
2  ABRAHAMOWICZ JAKUB 250942km / M30RYBNIKOK 
3 ABUCEWICZ MAREK 358542km / M40SZTUMWATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIEOK 
4  ADAM PIOTR 251842km / M40ŻERNIKI WROCŁAWSKIEWROCLAW MARATHON TEAMOK 
5  ADAMCZAK MARIUSZ 5100WNB / OPALENICAOPALENICKI KLUB BIEGACZAOK 
6  ADAMCZYK AGNIESZKA 223642km / K40GĄSAWAOKMPNaucz 
7  ADAMCZYK GRZEGORZ 287042km / M30TRZEBNICAOK 
8  ADAMCZYK MICHAŁ 116242km / M30GŁOGÓW10 BKPANCOK 
9  ADAMEK PIOTR 99542km / M30KRAKÓWOK 
10  ADAMIK JAN 360542km / M60GDYNIAMCKWADRATOK 
11  ADAMSKI ADAM 359942km / M50BIERUTÓWBIERUTOWSKA GRUPA BIEGOWAOKSW 
12  ADAMSKI MARCIN 286842km / M30ZGIERZOK 
13  ADAMSKI WOJCIECH 303442km / M60WROCŁAWTRENUJZNAMI.PLOK 
14  ADAMUS KAMIL 131242km / M30OZIMEKBIEGAM, BO MNIE LUDZKOŚĆ DENERWUJE XDOK 
15  AGACIAK ROMAN 160142km / M50MIĘDZYCHÓDOK 
16  AGACIŃŚKI DOMINIK 20242km / M30SKAWINABRAKOK 
17  AKUTKO DAWID 180242km / M20KŁODZKOOK 
18  AKUTKO PAWEŁ 298242km / M30KŁODZKOOK 
19  AKUTKO SEBASTIAN 302542km / M40WROCŁAWOK 
20  ALEKS KRZYSZTOF 309542km / M40MALINBRAKOK 
21  AMANOWICZ DAWID 122242km / M20TRZEBNICALZS ZRYW KOMOROWOOK 
22  AMBROZY ANTONIA 247742km / K20ASTORIAOK 
23  ANACZKOWSKI MIROSŁAW 295442km / M60SZTUMLKS ZANTYR SZTUMOK 
24  ANASIAK TOMASZ 105742km / M20WROCŁAWOK 
25  ANASZEWSKI ANDRZEJ 371042km / M50WROCŁAWOK 
26  ANDREASIK MICHAŁ 20342km / M30BIELAWAOK 
27  ANDREYCHUK BOHDAN 20442km / M20WROCŁAWOK 
28  ANDRONIK VADIM 20542km / M40VILNIUSTOP EXCHANGEOK 
29  ANDRYSZCZYK MICHAŁ 20642km / M20WROCŁAWOK 
30  ANDRZEJCZAK ELA 392242km / K50DĘBNODĘBNOWSKIE CZŁAPAKIOK 
31  ANDRZEJCZAK JAROSŁAW 219642km / M40WROCŁAWLOS TREPOS COMPANIEROSOKMPNaucz 
32  ANDRZEJCZAK ROMAN 20742km / M50SZCZECINOK 
33  ANDRZEJCZUK KAROL 20842km / M30LUBLINOK 
34  ANDRZEJEWSKI BARTOSZ 301342km / M30MUROWANA GOŚLINANOWAK RUNOK 
35  ANDRZEJEWSKI ŁUKASZ 335942km / M30WROCŁAWOK 
36  ANDRZEJEWSKA PAULINA 320042km / K30BIELAWAPASJA CHRZANKA RUNNING TEAMOKMPNaucz 
37 ZAWODNIK ANONIMOWY194642km / M20 BIALYSTOKOK  
38  ANTCZAK ILIANA 20942km / K30MIEDZIANA GÓRAEKSTREMALNI DECA RUNOK 
39  ANTKOWIAK MIROSŁAW 149142km / M50KROSNO ODRZAŃSKIEOK 
40 ANTONISZYN DARIUSZ602642km / M50SZCZYTKOWICESZCZYTKOWICE W BIEGUOK 
41  ANTOSZ MATEUSZ 289742km / M20LUBACZÓWŚMIGAJĄCEZIOMECZKIOK  
42  ANTOWSKI TOMASZ 21042km / M50POZNAŃOK  
43  APANASEWICZ DOMINIKA 260142km / K40PIASECZNOOK 
44  APANOWICZ ANGELIKA 359042km / K40WARSZAWABBL POLONEZ WARSZAWAOK 
45  ARENT-STEFAŃSKA JOLANTA 376742km / K40WARSZAWAOKMPNaucz 
46  ARGIER ŁUKASZ 374142km / M30OPOLE#BIEGIEMPOMARZENIATEAMOK 
47 ARLOUSKI PAVEL21142km / M30BARANOVICHIOK 
48  ARRAEZ DANIEL 288442km / M20WROCLAWOK 
49  ASADOUSKI KIRYL 383742km / M30KRAKÓWACCENTURE RUNNERS CLUBOK 
50  AUGUSTYN ADAM 98142km / M30LUBINOK 
51  AUGUSTYNIAK JAKUB 21242km / M30WROCŁAWMATNER RUNNING TEAMOK 
52  AUGUSTYNOW JOZEF 332942km / M40WROCLAW#FORTUMMOVE!OK 
53  AWRYCEWICZ ROMAN 385642km / M50NOWA RUDAUKS LUDWIKOWICEOK 
54  BABIK KRZYSZTOF 194342km / M20ŹRÓDŁAOK  
55  BABIŃSKI ROBERT 345542km / M40GRYFINOROYAL RUNNERS TEAMOK 
56  BACA JUSTYNA 374642km / K20NOWA RUDALUŹNA ŁYDA TEAMOK 
57  BACEWICZ KINGA 355542km / K30WROCŁAWWROCŁAWOK 
58  BACIOR TOMASZ 117942km / M40SZCZECINBIEGNIJ ALBO GIŃOK  
59  BACZEWSKI MARIUSZ 384242km / M20ŁOMŻACOŚ DUŻEGOOK 
60  BACZYŃSKI MAREK 21342km / M30PIŁAOK 
61  BADKO DARIUSZ 353642km / M40PIECHOWICEOK 
62  BAGROWSKI MAREK 21442km / M50JANOWO DĄBROWA CHEŁMIŃSKAUMK COLLEGIUM MEDICUM RATOWNICTWO-MEDYCZNE RATUJE I BIEGAOK 
63  BAIMOV BULAT 400042km / M20WROCLAWOK 
64  BAJ MARCIN 274442km / M40SMOLECECLIPSE POLAND LTDOK 
65  BAJAS DARIUSZ 203842km / M50ŁÓDŻOK 
66  BAJAS MATEUSZ 206742km / M20ŁÓDŹOK 
67 BAJUR BARBARA21542km / K30KRAKÓWOK 
68  BAJURA SARA 219342km / K20BIERUŃAZS UMED WROCOK 
69  BAKALARSKA MARIOLA 21642km / K50WARSZAWAWARSAW RUN CLUBOK 
70  BAKALARSKI PAWEŁ 258342km / M40TARNÓWOK 
71  BAKALARZ ŁUKASZ 21742km / M20SIEKIERCZYNTRI TEAM LUBAŃOK 
72  BALCERZAK MICHAŁ 21842km / M20WROCŁAWOK 
73  BALWIERCZAK PIOTR 158542km / M20WROCŁAWNIGHT RUNNERS WROCŁAWOK 
74  BAŁABUCH PAWEŁ 160942km / M20JAWOROK 
75  BAŁAMĄCEK TOMASZ 325742km / M40RURZYCAPROGDAR MARATHON TEAMOK 
76  BAŁAZIŃSKI SEBASTIAN 21942km / M40MIECHÓWOKMPNaucz 
77  BAŁTAROWICZ LUCJAN 387242km / M30WROCŁAWLTB SPORT TEAM / WKB PIAST WROCŁAWOK  
78 BANASIEWICZ DAMIAN 368642km / M30BĘDZIN#BYLEDOMETYOK 
79  BANASIK PAWEŁ 22042km / M50RADOMENDUHUB.COMOK 
80  BANASZAK TOMASZ 150242km / M30GOSTYŃKD7WOK 
81  BANASZEWSKI ADAM 378442km / M40OLEŚNICAIPA REGION WROCŁAWOK 
82  BANASZEWSKA AGNIESZKA 105842km / K40WROCŁAWPCC SQUADOK 
83 BANASZKIEWICZ WOJCIECH262242km / M50KAMYKNGB KLOBUCKOK 
84  BANAŚ DANIEL 392842km / M30POZNAŃOK 
85  BANAŚ MICHAŁ 105942km / M20WROCŁAWIPA WROCŁAWOK 
86  BANAŚ MICHAŁ 32842km / M40WROCŁAWEQUIPES NOTRE-DAME (END)OK 
87  BANOK KAMIL 5023WNP / WROCŁAWIKS FENIKS OPOLEOK 
88  BARADZIEJ BARTŁOMIEJ 298342km / M30TYCHYTERMINAL LOGISTYCZNY PROMONTOK 
89 BARAN BOGDAN387642km / M60WROCŁAWPRO-RUN WROCŁAWOK 
90  BARAN DARIUSZ 107942km / M40DĄBROWA GÓRNICZARUSZAMY DĄBROWĘOK 
91  BARAN EWA 135842km / K40WROCŁAWMARATON TEAMOK 
92  BARAN MICHAL 5001WNP / WROCLAWOK 
93  BARAN RYSZARD 342342km / M30CHORZÓWOKMPSolid 
94  BARAN ZBIGNIEW 5020WNP / BIELSKO BIAŁAIKS SMOK ORNETAOK 
95  BARANEK ANDRZEJ 332442km / M60OSTRÓW WIELKOPOLSKINIEZRZESZONYOK 
96  BARANEK GRZEGORZ 22142km / M40OSTRÓW WIELKOPOLSKIOK 
97  BARANIECKI BARTŁOMIEJ 299742km / M30LUTYNIAOK 
98  BARANIECKI ZBIGNIEW 35342km / M60POZNAŃ100MCPOK 
99  BARANOWSKI ANTONI 602242km / M60TUMIDAJNIEZRZESZONYOKSW 
100  BARANOWSKI KAROL 298542km / M30BIAŁYSTOKOK 
101  BARANOWSKI MACIEJ 281942km / M20BIAŁYSTOKOK 
102 BARANOWSKI TADEUSZ8242km / M80WARSZAWANIEZRZESZONYOK 
103  BARAŃSKI ANDRZEJ 278842km / M50CZERNICAPRO-RUN WROCŁAWOK 
104  BARAŃSKI GRZEGORZ 350842km / M60BYDGOSZCZOKMPNaucz 
105  BARCZYŃSKI ROMAN 381842km / M50WROCŁAWNIEZRZESZONYOK 
106 BARDIZH ANATOLII5106WNB / NIKOLAEVVIKTORIAOK 
107  BARDO JOANNA 381342km / K30KRAKÓWOK 
108  BAREŁKOWSKA SONIA 389342km / K30MIŁKOWICEOK 
109 BARNABAS KIPYEGO842km / M20OK  
110  BAROWICZ ZBIGNIEW 22342km / M40WROCŁAWMARATON45PLUSOK 
111 BARTCZAK ANDRZEJ291042km / M40KALISZOK 
112  BARTECZKA ZBIGNIEW 22442km / M50POZNAŃOK 
113  BARTELA MARCIN 154142km / M20WROCŁAWOK 
114  BARTKOWIAK MICHAŁ 204342km / M30GDYNIATRUCHTACZ/TRÓJMIEJSKIE PYRYOK 
115  BARTKÓW KAZIMIERZ 341642km / M40ZGORZELEC/ZLOTORYJAOLAWS ZŁOTORYJAOK 
116  BARTMAN DOBROMIŁ 22542km / M40WROCŁAWOK 
117  BARTMAŃSKI MICHAŁ 230642km / M40WROCŁAWENGINIETYOK 
118  BARTNIK WOJCIECH 22642km / M50HRUBIESZÓWBARNIOK 
119  BARTOSIK MACIEJ 121242km / M30BARLINEKHRMAX BARLINEKOK 
120  BARTOSIK MAREK 157042km / M40ŁÓDŹBEAUTY SPORTOK 
121  BARTOSIK PRZEMYSŁAW 120342km / M40BARLINEKHRMAX BARLINEKOK 
122  BARTOSIK WOJCIECH 262542km / M30BARLINEKHRMAX BARLINEKOK 
123  BARTULA PIOTR 216242km / M40KRAKÓWCHCIAŁEM SE POBIEGAĆOK 
124  BARWIŃSKI JAROSLAW 259142km / M40JELCZ- LASKOWICEKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEOK 
125  BASA PRZEMYSŁAW 286442km / M40RUDA ŚLĄSKAKRS TKKF JASTZRĄB RUDA ŚLĄSKAOK 
126  BASZAK MARCIN 347942km / M40WROCŁAWSRATATATAOK 
127  BATÓG IWONA 358142km / K30DĘBNODĘBNOWSKIE CZŁAPAKIOK 
128  BAUMAN WOJCIECH 365142km / M50WROCLAWOK 
129  BAZYLEWICZ HUBERT 22742km / M30WARSZAWAOK 
130 BĄCZKOWSKI MARCIN278142km / M40INOWROCŁAWBBL INOWROCLAWOK 
131  BĄK ARTUR 22842km / M20OSIEK NAD NOTECIĄKLUB BIEGOWY TSK ORZEŁ OSIEKOKMPNaucz 
132  BĄK FILIP 22942km / M40LESZNOMAKALU TEAMOKMPNaucz 
133  BĄK KAMILA 150342km / K40OSIEK NAD NOTECIĄKLUB BIEGOWY TSK ORZEŁ OSIEKOK 
134  BĄKOWICZ ANNA 308242km / K20RADOMSKOOK 
135  BĄKOWICZ KRZYSZTOF 308342km / M50RADOMSKOOK 
136  BĄKOWSKI JAROSŁAW 23042km / M40JELCZ-LASKOWICEKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEOK 
137  BECELEWSKI MICHAŁ 373742km / M20LUBLINIECBIEGAM BO BIEGAMOK 
138  BECHTA DAMIAN 23142km / M20BIAŁA PODLASKAADIDAS RUNNERS WARSAWOK 
139  BECZYŃSKI KAMIL 304642km / M30WROCŁAWMORTOK 
140  BEDNARCZYK BOGUSŁAW 23242km / M50WROCŁAWPRO-RUN WROCŁAWOK 
141  BEDNARCZYK GERARD 23342km / M30KRAKÓWOK 
142  BEDNARCZYK WIESŁAW 252942km / M60BRZEGKOTWICA BRZEGOK 
143  BEDNAREK WOJCIECH 23442km / M30WROCŁAWOK 
144  BEDNARSKI MACIEJ 390642km / M20WĘGLINIECOK 
145  BEDNARZ CEZARY 218342km / M20WROCŁAWOK 
146 ZAWODNIK ANONIMOWY601842km / M50 MALINIAKIOK 
147 ZAWODNIK ANONIMOWY105042km / K40 OK 
148  BEMBEN TOMASZ 289142km / M20KRAKÓWOK 
149  BEREDA KRZYSZTOF 178542km / M40WARSZAWAOK  
150  BERGAŃSKI MICHAŁ 397942km / M30GRYBÓWBRYGADA BESKIDÓWOKMPNaucz