Zawody obsługuje firma Datasport

VI Górski Bieg Niepodległości Skawina – Mogilany
Skawina-Mogilany, 11 listopada 2019 r.


Liczba zawodników : 478
Odebrało numery: 400

Liczba opłaconych zawodników: 401
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Koszulka Klasyfikacje Odebrał
numer
1  ADAMASZEK ŁUKASZ 17818km / M40SKAWINAPOLPOLOKOKPowiat GminaSkawina 
2 ANTOLEC IRENA19028km / K50POLPOL  
3  ARCHAMOWICZ KRZYSZTOF 2588km / M40SKAWINAPOLPOLOKOKPowiat GminaSkawina 
4 ARTOWICZ JAROSŁAW17268km / M30WARSZAWAPOLPOL  
5  AUGUSTYN EDWARD 238km / M50KRAKÓWTYGODNIK POWSZECHNYPOLPOLOKOK 
6  AUGUSTYŃSKI SYLWESTER 688km / M30KRAKÓWUKS LIDER SIERCZAPOLPOLOKOK 
7  BABIUCH MAGDA 938km / K30WIELKIE DROGISKAWINA BIEGAPOLPOLOKOKPowiat GminaSkawina 
8 BAGAN PAWEŁ 8km / M30KRAKÓWPOLPOL OK  
9  BAHLAWAN RAMZI  8km / M30SKAWINAPOLPOL OKPowiat  
10  BALON LIDIA 3928km / K40SKAWINASKAWINA BIEGAPOLPOLOKOKPowiat GminaSkawina 
11  BARAN ZBIGNIEW 3638km / M30KRAKÓW(OB)LEŚNI BIEGACZEPOLPOLOKOK 
12 ZAWODNIK ANONIMOWY3898km / K30 POLPOLOKOK  
13  BARCIK KRZYSZTOF 3528km / M20SKAWINAPOLPOLOKOKPowiat GminaSkawina 
14  BAREJ MICHAŁ 3708km / M20KRAKÓWMARATONY KRESOWEPOLPOLOKOK 
15  BARGLIK ADAM 3668km / M40KARCZEWPOLPOLOKOK 
16  BARZYK KAROL 328km / M40MOGILANYPOLPOLOKOKPowiat GminaMogilany 
17 BASARA PAWEL2448km / M30SKAWINATRECO LASER TEAMPOLPOLOKOKPowiat GminaSkawina 
18  BATOR NORBERT 1358km / M20SKAWINAPOLPOLOKOKPowiat GminaSkawina  
19 BATTEK MIROSŁAW898km / M40SKAWINAAMATORPOLPOLOKOKPowiat GminaSkawina 
20  BEŚKA MARCIN  8km / M30PABIANICEPOLPOL OKPowiat GminaSkawina  
21  BEZAK DAWID 3158km / M30SKAWINATREKO LASERPOLPOLOKOKPowiat GminaSkawina 
22  BEZAK JUSTYNA 3168km / K30SKAWINATREKO LASERPOLPOLOKOKPowiat GminaSkawina 
23  BEZAK KACPER 3178km / M16SKAWINATREKO LASERPOLPOLOKOKPowiat GminaSkawina 
24 BIEL KRZYSZTOF10438km / M40JAŚKOWICEPOLPOL Powiat GminaSkawina 
25  BIELECKI JAN 1958km / M16KRAKÓWPOLPOLOKOK 
26 BIERA AGNIESZKA2018km / K20SKAWINASKAWINA BIEGAPOLPOLOKOKPowiat GminaSkawina 
27  BIERNACKA MONIKA 3428km / K40KRAKÓWPOLPOLOKOK  
28  BIERNACKI ROBERT 3438km / M40KRAKÓWPOLPOLOKOK 
29  BLAUT MARCIN 3038km / M40KRAKÓWNIGHT RUNNERSPOLPOLOKOK 
30  BŁASIAK WOJCIECH 2598km / M40SŁAWKÓWSGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIEPOLPOLOKOK 
31  BOBAK BOGDAN 1708km / M50SKAWINASKAWINA BIEGAPOLPOLOKOKPowiat GminaSkawina 
32  BOCHENEK KINGA 3248km / K40IZDEBNIKPOLPOLOKOK 
33  BOKSA ANNA 638km / K30KRAKÓWKKM KALORYFERPOLPOLOKOK 
34  BOKSA BARTŁOMIEJ 628km / M30KRAKÓWKKM KALORYFERPOLPOLOKOK 
35  BRAS MONIKA 2298km / K40DOBCZYCEPOLPOLOKOK 
36 BRĄŻEK-WOŹNICZNA NATALIA17338km / K30KRAKÓWMARDA-MORDAPOLPOL  
37  BRODACKI WIESŁAW 78km / M50TYCHY40-LATEK TYCHYPOLPOLOKOK 
38 BRYTAŃCZYK DANIEL3798km / M20STRÓŻAPOLPLAST BIEGAPOLPOLOKOK 
39  BRZESKI JACEK 2798km / M50MOGILANYPOLPOLOKOKPowiat GminaMogilany 
40 BRZEZINSKI ANDRZEJ3378km / M60OLKUSZAMATORPOLPOLOKOKPowiat 
41  BRZEZIŃSKA ANNA JOANNA 568km / K30KRAKÓWA&JPOLPOLOKOK 
42  BUCHAŁA ANDRZEJ 3878km / M50LĘDZINYLĘDZINY-ŚWIERCZYNIEC RUNNINGPOLPOLOKOK 
43  BUDYŚ KRZYSZTOF 2888km / M40BOCHNIAPOLPOLOKOK 
44  BUGNO ANDRZEJ 308km / M30SKAWINAPOLPOLOKOKPowiat GminaSkawina 
45  BUGNO MARCELINA 318km / K20SKAWINAPOLPOLOKOKPowiat GminaSkawina 
46 BURY SEBASTIAN19338km / M30RYCZÓWPOLPOL  
47 BYRSKI DANIEL 8km / M40BIELSKO-BIAŁADLACZEGO JAPOLPOL OK  
48  CHAŁUPCZAK DAMIAN 1928km / M30SŁAWKÓWSGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIEPOLPOLOKOK 
49  CHANEK ROBERT 3028km / M30DOBCZYCE#ADAMCZERWIŃSKITEAMPOLPOLOKOK 
50  CHARUSTA MARTYNA  8km / K20TARGANICE K. ANDRYCHOWAWATAHA- ŁĄCZY NAS BIEGANIEPOLPOL OK  
51  CHODOWIEC MACIEJ 1198km / M40SKAWINAPOKONAJ FOCHAPOLPOLOKOKPowiat GminaSkawina 
52  CHOLEWA JAN 958km / M70SUCHA BESKIDZKAPOLPOLOKOK 
53  CHOLEWA MACIEJ 1318km / M30MOGILANYMMTPOLPOLOKOKPowiat GminaMogilany 
54  CHOMCZYK KATARZYNA 1768km / K30SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEŚLĄSK RUNNERSPOLPOLOKOK 
55  CHROMNIAK MARCIN 1738km / M40LUSINALUSINA PROJEKTPOLPOLOKOKPowiat GminaMogilany 
56  CICHOŃ KONRAD 1228km / M20SKAWINAPOLPOLOKOKPowiat GminaSkawina 
57  CYGAN KRZYSZTOF 1778km / M30KRAKÓW#ADAMCZERWIŃSKITEAMPOLPOLOKOK 
58  CYGAN TOMASZ 1698km / M30SKAWINANOGI ZA PAS I W LASPOLPOLOKOKPowiat GminaSkawina 
59  CZAJKA RENATA 1128km / K30KRAKÓWPOLPOLOKOK 
60  CZARNIECKA KAROLINA 1508km / K30KRAKÓWPOLPOLOKOK 
61  CZARNY ŁUKASZ 2488km / M30KRAKÓWWKURW_TEAMPOLPOLOKOK 
62  CZERNER KRZYSZTOF 2928km / M30LIBERTÓWPOLPOLOKOKPowiat GminaMogilany 
63  CZERWIŃSKI MACIEJ 348km / M40MOGILANYRUN-LOG.COMPOLPOLOKOKPowiat GminaMogilany 
64  CZIOMMER RAFAŁ 3558km / M40CIESZYNPOLPOLOKOK 
65  CZOPEK GABRIELA 2668km / K20SKAWINAPOLPOLOKOKPowiat GminaSkawina