Formularz systemu Datasport

VIII WOJEWÓDZKI BIEG PRZEŁAJOWY O PUCHAR BORSUKA
ZAGWIŹDZIE, 07 września 2019 r.


Liczba zawodników : 115
  Nazwisko Imię
Numer
  BALDY JAKUB 853,5 / MKUDOWA ZDRÓJ 
  BARCZYK AGNIESZKA 333,5 / KCHRÓSCICENIEZRZESZONY 
  BARTNIK ANNA 933,5 / KOPOLEWIECZORNE BIEGANIE W OPOLU 
 BARTOSZ BARTEK50KIDS / CH1ŁUBNIANY 
 BARTOSZ PAULINA49KIDS / D3ŁUBNIANYPSP.ŁUBNIANY 
  BAZIUK ARTUR 7312KM / MDOBRZEŃ WIELKI 
  BAZIUK DAGMARA 7412KM / KOPOLEBRAK 
  BRYKSA IWONA 3512KM / KOPOLE 
  BUJNICKI TOMASZ 1912KM / MOPOLEBLACK MUSTACHE RUNNERS TEAM 
  CHAMALA KRZYSZTOF 3712KM / MLUBOSZYCEWEEGREE 
 CHOJNA WOJCIECH9612KM / MOPOLEWIECZORNE BIEGANIE W OPOLU 
  CIEŚLA JAN 783,5 / MRUDNIKIFALSTART RUDNIKI 
  CIURA ŁUKASZ 3912KM / MMYSZKÓW 
  CZERNEK DAREK 3212KM / MGOGOLINGOGOLIN BIEGA 
 DIMICCOLI ROBERTO9812KM / MRACIBÓRZEKO.OKNA RUNNERS 
  DRONG JÓZEF 293,5 / MKUNIÓWKUNIÓW BIEGA 
  DROZD PRZEMYSŁAW 1612KM / MOPOLERAJSPORT ACTIVE 
  DYCZEK BARBARA 4812KM / KZDZIESZOWICEDYCZUŚ TEAM 
  DYCZEK MARIUSZ 1112KM / MZDZIESZOWICEDYCZUŚ TEAM 
  DZIUBAŃSKI GRZEGORZ 83,5 / MPYSKOWICEOPEL ACTIVE TEAM 
  GAWRON ARKADIUSZ 6812KM / MWROCŁAW 
  GŁĄB DARIA 1212KM / KPRUDNIK 
 GODECKI ADAM31KIDS / CH1DOBRZEŃ WIELKI 
  GODECKI MAREK 3012KM / MDOBRZEŃ WIELKITOR DOBRZEŃ WIELKI 
  GOLAK ASIA 7012KM / KOPOLEGOGGLE PRO ACTIVE EYEWEAR 
  GOLAK ŁUKASZ 1053,5 / MOPOLEGOGGLE PRO ACTIVE EYEWEAR 
  GRYCMAN KAZIMIERZ 2512KM / MCIECHOWICESILESIA SKATING 
  GRYSCZYK LAURA 23KIDS / D2OPOLE 
  GRZEGORZAK MICHAŁ 4212KM / MMECHNICE 
  GRZYWNA GRZEGORZ 213,5 / MLUBLINIECKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN - KOŹLE 
  HEJN MARTA 613,5 / KCHRÓŚCICE 
  HRYCAJ MARCIN 5212KM / MOPOLEKB ODRA OPOLE 
 IGNACY DAŃKOWSKI107KIDS / CH2KUPZSP W KUP 
  ILNICKA MONIKA 9112KM / KOPOLE (RACŁ. ŚL.)WIECZORNE BIEGANIE W OPOLU 
 JARZĄBKOWSKA LENA57KIDS / D1DOBRZEŃ WIELKIJUDO 
 JARZĄBKOWSKA WIKTORIA58KIDS / D4DOBRZEŃ WIELKIJUDO 
  JASIŃSKI MIROSŁAW 5512KM / MOPOLE 
  JASIŃSKI PAWEŁ 763,5 / MBRZEGECO RUNNERS 
  JAWORSKI PIOTR 4712KM / MOPOLE 
 JĘDRYCHOWSKI FRANCISZEK63KIDS / CH1STARE SIOŁKOWICE 
 JĘDRYCHOWSKA MARIA65KIDS / D2STARE SIOŁKOWICE 
 JĘDRYCHOWSKA MONIKA6612KM / KSTARE SIOŁKOWICE 
 JĘDRYCHOWSKI PRZEMYSŁAW6412KM / MSTARE SIOŁKOWICE 
  JONIENTZ TOMASZ 4112KM / MSTARE BUDKOWICE 
 JUSZCZYSZYN ANNA1003,5 / KOPOLESAO TEAM 
  KAŁUSKI ŁUKASZ 8712KM / MOPOLECYKLOFAN 
  KLAUDIA DYCZEK 133,5 / KZDZIESZOWICEDYCZUŚ TEAM 
  KOSEK PAWEŁ 4012KM / MTYCHYWWW.PAWELKOSEK.COM 
  KOZIAK AGNIESZKA 1023,5 / KOPOLEKB ODRA OPOLE 
 KRAWCZYK JULIA90KIDS / D1KUP 
  KRUPA MARTA 109KIDS / D2OPOLEZSP W KUP 
 KUPCZYK KEVIN106KIDS / CH1DOBRZEŃ WIELKI 
 KURT ANDRZEJ2212KM / MZAGWIŹDZIE 
 KWOSEK SARA97KIDS / D1KUPBRAK 
  LESNIAK JAKUB 46KIDS / CH1STARE BUDKOWICE 
  LUKSA PAWEŁ 99KIDS / CH1KUPZSP W KUP 
  LYASHCHUK MAKSYM 54KIDS / CH1KAŁY 
  MAJ-DZIUBAŃSKA IZABELA 73,5 / KPYSKOWICEINŻYNIERIA BIEGANIA TEAM 
  MAŁEK KAMIL 3412KM / MOPOLE 
  MAŁEK STANISŁAW 11012KM / MPRASZKANEAPCO 
  MARKIEWICZ WIESŁAW 5312KM / MKAŁYGMINA MURÓW 
 MAZUR BRAJAN56KIDS / CH3DOBRZEŃ WIELKIJUDO 
  MAZURKIEWICZ DAWID 693,5 / MKLUCZBORK 
  MOCHNACZ JOANNA 263,5 / KOPOLECLIRO OPOLE 
 NALBERSKI SYLWESTER863,5 / MOPOLE 
  NAPIERAJ DOMINIKA 7712KM / KWROCŁAWCITY TRAIL TEAM 
  NIZIOŁEK EWA 8112KM / KNIEMODLINNIEMODLIN BIEGA 
  NIZIOŁEK JACEK 9412KM / MNIEMODLINNIEMODLIN BIEGA 
 NIZIOŁEK PIOTR95KIDS / CH1NIEMODLIN 
  NOWAK PIOTR 283,5 / MPYSKOWICE 
  NOWAK RAFAŁ 6212KM / MZDZIESZOWICEDYCZUŚ TEAM 
 OGRODNIK NIKOLA103KIDS / D2ŁADZAZSP W KUP 
 OGRODNIK OLIVIER101KIDS / CH1ŁADZAZSP W KUP 
  OLSZEWSKA BEATA 1133,5 / KBRYNICAECO RUNNERS 
  OLSZEWSKI JAROSŁAW 8212KM / MNAMYSŁÓWNKS NAMYSŁÓW 
 ORIAN ADRIAN114KIDS / CH4ZDZIESZOWICELUKS ROSPONDEK ŻYROWA 
  ORIAN MARYSIA 1KIDS / D2ZDZIESZOWICELUKS ROSPONDEK / KS KOZIOŁEK 
 OWCZAREK ANNA43KIDS / D3OPOLE 
 OWCZAREK JULIA44KIDS / D2OPOLE 
 OWCZAREK WOJCIECH4512KM / MOPOLE 
  PIEGOWSKI ADAM 7512KM / MOPOLEEUROVENT ATHLETICS 
  PIEKORZ SONIA 92KIDS / D2JEŁOWASP JEŁOWA 
  POLAK KRZYSZTOF 273,5 / MOPOLE 
  POLAK MICHALINA 153,5 / KOPOLEAZS KU POLITECHNIKI OPOLSKIEJ OPOLE 
  PROKOPCZYK JAROSŁAW 412KM / MOPOLE 
  PUSZ PAWEŁ 1113,5 / MBYSTRZYCA KŁODZKAULKS BYSTRZYCA KŁODZKA 
 ROSICKA ALEKSANDRA80KIDS / D3MURÓW 
  ROSZUK JAKUB 3612KM / MOZIMEKKRISSCOACHING TRIATHLON 
 ROZWADOWSKI SEBASTIAN108KIDS / CH1BRZEG 
  ROZWADOWSKI TOMASZ 8312KM / MBRZEGBRAK 
  RUSZAŁA PAWEŁ 5912KM / MKĄTY OPOLSKIEPGE ELEKTROWNIA OPOLE 
  SAŁEK MATEUSZ 5112KM / MOZIMEKBRAK 
 SIEMASZKO JERZY673,5 / MOPOLEBBL OPOLE 
  SKOWRON FLORIAN 112KIDS / CH3KUPZSP W KUP 
  SŁOBODZIAN WALDEMAR 7912KM / MNAMYSŁÓW 
  SŁOCIAK RAFAŁ 203,5 / MOZIMEKRAJSPORT ACTIVE 
  SMUDA IZABELA 33,5 / KŚLĘZA 
  SMUDA NORBERT 23,5 / MŚLĘZA 
  SOBIESZCZAŃSKA AGNIESZKA 1012KM / KPRUDNIKDYCZUŚ TEAM 
  SOWA ANNA 1412KM / KŁUBNIANYSTEGU - RUN 
  SOWIŃSKI ADAM 1812KM / MOPOLETEAM OPOLE 
  STANKIEWICZ VICTORIA 38KIDS / D2NOWE BUDKOWICE 
  STRZELCZAK ROBERT 723,5 / MOPOLEKLUB `BIEGAMBOLUBIE` OPOLE 
  STRZELCZYK ANDRZEJ 243,5 / MPYSKOWICENIEZRZESZONY 
  SUCHECKA MAŁGORZATA 93,5 / KNAMYSŁÓWACTIVRUN NAMYSŁÓW 
  SZEWCZYK ARKADIUSZ 603,5 / MSMARDY GÓRNENIEZRZESZONY 
  ŚWIĘCICKA AGATA 173,5 / KOPOLEKOLKA TEAM OPOLE 
  TRELA AGNIESZKA 883,5 / KDĄBRÓWKA ŁUBNIAŃSKAKOSOWCE 
  URYGA WIOLETTA 8412KM / KKLUCZBORK 
 ZADROŻNA LUCYNA6KIDS / D3WALCE 
  ZADROŻNY ZBIGNIEW 53,5 / MWALCE 
  ZAPOTOCZNY WOJCIECH 7112KM / MDĄBRÓWKA ŁUBNIAŃSKAAZS KU POLITECHNIKI OPOLSKIEJ OPOLE 
  ZAWIERTA ANTONINA 89KIDS / D2MURÓW 
  ZIELIŃSKI MARCIN 10412KM / MDOBRZEŃ WIELKIPGE ELEKTROWNIA OPOLE 
 ŻAK AGNIESZKA1153,5 / KKĘDZIERZYN-KOŹLELUKS ROSPONDEK ŻYROWA