Zawody obsługuje firma Datasport

XXX Jubileuszowy Strzelecki Bieg Uliczny im. Euzebiusza Ferta
Strzelce Opolskie, 21 grudnia 2019 r.


Liczba zawodników : 746
Odebrało numery: 589

Liczba opłaconych zawodników: 624
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Koszulka Klasyfikacje Odebrał
numer
1  ADAMSKA JOANNA 606OPEN / K20WROCŁAWSZYMI TEAMPOLPOLOKOK 
2  ADAMSKI RAFAŁ 1OPEN / M50WROCŁAWPARKRUN WROCŁAWPOLPOLOKOK 
3  AKONOM AGNIESZKA  OPEN / K30KĘDZIERZYN-KOŹLEKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLEPOLPOL OK  
4  BABINIEC WOJCIECH 140OPEN / M30BRZEGPOLPOLOKOKWojewodztwo 
5  BACHEN CZESŁAW 626OPEN / M40STRZELCE OPOLSKIEGMINA STRZELCE OPOLSKIEPOLPOL OKGmina Powiat Wojewodztwo 
6  BAJER EWA 193OPEN / K30KĘDZIERZYN KOŹLEPARKRUN KĘDZIERZYN-KOŹLEPOLPOLOKOKWojewodztwo 
7  BALICKI DAREK 299OPEN / M40KĘDZIERZYN-KOŹLEPOLPOLOKOKWojewodztwo 
8  BAR ALEKSANDRA 612OPEN / K40STRZELCE OPOLSKIEPOLPOLOKOKGmina Powiat Wojewodztwo 
9  BAR STANISŁAW 614OPEN / M40STRZELCE OPOLSKIEGMINA STRZELCE OPOLSKIEPOLPOLOKOKGmina Powiat Wojewodztwo 
10  BARWIŃSKI JAROSLAW 194OPEN / M40JELCZ- LASKOWICEKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEPOLPOLOKOK 
11  BASA PRZEMYSŁAW 607OPEN / M40RUDA ŚLĄSKAKRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKAPOLPOLOKOK 
12  BAZIUK ARTUR 466OPEN / M40OPOLETOR DOBRZEŃ WIELKIPOLPOLOKOKWojewodztwo 
13  BĄK WAWRZYNIEC  OPEN / M30STRZELCE OPOLSKIEPOLPOL OKGmina Powiat Wojewodztwo Niepelnosprawny  
14  BEDNARCZYK BOGUSŁAW 482OPEN / M50WROCŁAWPRO-RUN WROCŁAWPOLPOLOKOK  
15  BEDNARCZYK LESŁAW 179OPEN / M60CZESTOCHOWAPOLPOLOKOK 
16  BEDNARCZYK WIESŁAW 164OPEN / M60BRZEGKOTWICA BRZEGPOLPOLOKOKWojewodztwo Niepelnosprawny 
17  BĘBEN JERZY 221OPEN / M60ROZWADZADYCZUŚ TEAMPOLPOLOKOKWojewodztwo 
18  BIAŁAS STANISŁAW 103OPEN / M60LEWIN BRZESKILEWIN BIEGAPOLPOLOKOKWojewodztwo 
19  BIAŁOWĄS PAWEŁ 222OPEN / M30OŁAWAKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEPOLPOLOKOK 
20  BIELECKI TOMASZ 537OPEN / M50ZDZIESZOWICEPOLPOLOKOKWojewodztwo 
21  BŁASZCZYK SEBASTIAN 627OPEN / M20ZAWADZKIEANTONTEAMPOLPOL OKGmina Powiat Wojewodztwo 
22  BŁAŻEWSKI MAREK 223OPEN / M50JEMIELNICAGMINA JEMIELNICAPOLPOLOKOKPowiat Wojewodztwo Niepelnosprawny 
23  BOBROWSKA MAŁGORZATA 287OPEN / K40KRAPKOWICERUN4FUNPOLPOLOKOKWojewodztwo 
24  BOCHYNEK RYSZARD 195OPEN / M50GRODKÓWFIRMA KIEROŃSKI & SOLARISPOLPOLOKOKWojewodztwo 
25 BOJARSKA BEATA613OPEN / K30KRAKÓWPOLPOLOKOK 
26  BOK MARCIN 25OPEN / M20ŻĘDOWICEPOLPOLOKOKPowiat Wojewodztwo 
27  BOK PIOTR 26OPEN / M50ŻĘDOWICEPOLPOLOKOKPowiat Wojewodztwo 
28  BOMBA ANDRZEJ 556OPEN / M30STRZELCE OPOLSKIEPOLPOLOKOKGmina Powiat Wojewodztwo 
29  BOMBA ZYGMUNT 597OPEN / M60ZŁOTY STOKNIESTOWARZYSZONYPOLPOLOKOKNiepelnosprawny 
30  BONK ANTONI  OPEN / M40KOCHCICEMAFIA TEAM LUBLINIECPOLPOL OK  
31  BONK TOMASZ 580OPEN / M40KEDZIERZYN-KOŹLENAPALONE DZIKIPOLPOLOKOKWojewodztwo 
32  BORA ANDRZEJ 224OPEN / M70WROCLAWWKB PIAST WROCLAWPOLPOLOKOK 
33  BORECKA TERESA 288OPEN / K30STRZELCE OPOLSKIEWYBIERZPOLPOLOKOKGmina Powiat Wojewodztwo  
34  BORKOWSKI KRZYSZTOF 59OPEN / M40WROCŁAWPOLPOLOKOK 
35  BORN MARCIN 123OPEN / M50KĘDZIERZYN-KOŹLEOSP KŁODNICAPOLPOLOKOKWojewodztwo Niepelnosprawny 
36  BORTEL MIROSŁAW 594OPEN / M40TYCHY40 LATEK TYCHYPOLPOLOKOK 
37  BORTIUK OLEH 300OPEN / M20KAMIENNA GÓRAKAMIENNA GÓRA BIEGAUKRUKROKOK 
38  BROJ MICHAL  OPEN / M40OPOLECYKLOFANPOLPOL OKWojewodztwo  
39 BROL HENRYK92OPEN / M40GLINICAPASZE BIOS KOCHANOWICEPOLPOLOKOK 
40  BROL KRZYSZTOF 196OPEN / M50LISOWICEPOLPOLOKOK 
41  BROSZCZAK GRZEGORZ 301OPEN / M50ROZWADZAGODZIKOWICETEAMPOLPOLOKOKWojewodztwo 
42  BRYCH-PAJAK EWA 341OPEN / K40CZĘSTOCHOWAJKL JAWOR JAWORZNO / KALINOWSKI TEAMPOLPOLOKOK 
43  BRYLSKI MARCIN 225OPEN / M20OPOLETEAM OZIMEKPOLPOLOKOKWojewodztwo  
44  BRZDĄK TOMASZ 2OPEN / M40TARNÓW OPOLSKIPOLPOLOKOKWojewodztwo 
45  BUGDOŁ EWA  OPEN / K30PSZÓWWLKS KMICIC CZĘSTOCHOWAPOLPOL OK  
46  BUJAK MAGDALENA 27OPEN / K20TARNOWSKIE GÓRYNIGHT RUNNERS PYSKOWICEPOLPOLOKOK 
47  BUJAK MATEUSZ 28OPEN / M20TARNOWSKIE GÓRYPOLPOLOKOK 
48 ZAWODNIK ANONIMOWY OPEN / M30 POLPOL OKGmina Powiat Wojewodztwo  
49 BULENDA GRZEGORZ3OPEN / M50RACIBÓRZKLUB BIEGAM BO LUBIĘ RACIBÓRZPOLPOLOKOK 
50  BURAK PIOTR 226OPEN / M30KARWIANYBRAKPOLPOLOKOK 
51  BURCZYK KLAUDIUSZ  OPEN / M30URBANOWICEFREE RUNNERS-OPOLSKIEPOLPOL OKWojewodztwo  
52  BURDA ELŻBIETA 60OPEN / K40OPOLECYKLOFANPOLPOLOKOKWojewodztwo  
53  BURDA GRZEGORZ 61OPEN / M40OPOLECYKLOFANPOLPOLOKOKWojewodztwo 
54 BURIAN MARTA OPEN / K40STRZELCE OPOLSKIEŚMIGŁO TEAMPOLPOL OKGmina Powiat Wojewodztwo  
55  BZDUCHA PRZEMYSŁAW 93OPEN / M30KĘDZIERZYN-KOŹLESALTY DOOGPOLPOLOKOKWojewodztwo 
56  CEBULA DAWID 582OPEN / M30BROŻECPOLPOLOKOKWojewodztwo 
57  CEGLAREK ŁUKASZ 62OPEN / M20ŻĘDOWICEPOLPOLOKOKPowiat Wojewodztwo 
58  CHACHUŁA RYSZARD 642OPEN / M40ZDZIESZOWICEDYCZUŚ TEAMPOLPOL OKWojewodztwo 
59  CHARCHUT KRZYSZTOF 557OPEN / M40DĄBROWANIEMODLIN BIEGAPOLPOLOKOKWojewodztwo 
60 CHRUSZCZ JERZY MAREK258OPEN / M60OPOLEPOLPOLOKOKWojewodztwo  
61  CHRZAN SZYMON 302OPEN / M30RYDUŁTOWYWYBIERZPOLPOLOKOK 
62  CHRZAN TADEUSZ 259OPEN / M50RYDUŁTOWYFORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIPOLPOLOKOK 
63  CIASTKO JAROSŁAW 636OPEN / M40KĘDZIERZYN-KOŹLEPARK-RUN KĘDZIERZYN-KOŹLEPOLPOL Wojewodztwo 
64 CIECHOMSKA IWONA141OPEN / K40STARA KUŹNIAZAWISZA STARA KUŹNIAPOLPOLOKOKWojewodztwo 
65 CIECHOMSKI BOGDAN142OPEN / M60STARA KUŹNIAZAWISZA STARA KUŹNIAPOLPOLOKOKWojewodztwo 
66  CIEPŁAK MARCIN 501OPEN / M20RYBNIKJA CIE KOCHAM A TY BIEGASZPOLPOLOKOK 
67  CIPPER DAWID 616OPEN / M20KRAPKOWICEPOLPOLOKOKWojewodztwo 
68  CZABAN KUBA 143OPEN / M30BRZEGPOLPOLOKOKWojewodztwo 
69 CZAJA ROMAN OPEN / M40OŚWIĘCIM8. BAZA LOTNICTWA TRANSPORTOWEGOPOLPOL OK  
70 CZAPLA NATALIA104OPEN / K30GŁOGÓWEKPOLPOLOKOKWojewodztwo 
71 CZARNECKA KLAUDIA OPEN / K30STARA KUŹNIAZAWISZA STARA KUŹNIAPOLPOL OKWojewodztwo  
72  CZEPIEL ŁUKASZ 180OPEN / M40KRAPKOWICEOKR BIKE TEAMPOLPOLOKOKWojewodztwo 
73  CZERNEK DAREK 124OPEN / M40GOGOLINGOGOLIN BIEGAPOLPOLOKOKWojewodztwo 
74  CZERWIEC BERNADETTA  OPEN / K30SZCZEPANEK-POLPOL OKGmina Powiat Wojewodztwo  
75  CZYRNIA ANDRZEJ 342OPEN / M30TURAWARAJSPORT ACTIVEPOLPOLOKOKWojewodztwo