Zawody obsługuje firma Datasport

XXX Jubileuszowy Strzelecki Bieg Uliczny im. Euzebiusza Ferta
Strzelce Opolskie, 21 grudnia 2019 r.


Liczba zawodników : 746
Odebrało numery: 589

Liczba opłaconych zawodników: 624
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Koszulka Klasyfikacje Odebrał
numer
1  ADAMSKA JOANNA 606OPEN / K20WROCŁAWSZYMI TEAMOKOK 
2  ADAMSKI RAFAŁ 1OPEN / M50WROCŁAWPARKRUN WROCŁAWOKOK 
3  AKONOM AGNIESZKA  OPEN / K30KĘDZIERZYN-KOŹLEKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLE OK  
4  BABINIEC WOJCIECH 140OPEN / M30BRZEGOKOKWojewodztwo 
5  BACHEN CZESŁAW 626OPEN / M40STRZELCE OPOLSKIEGMINA STRZELCE OPOLSKIE OKGmina Powiat Wojewodztwo 
6  BAJER EWA 193OPEN / K30KĘDZIERZYN KOŹLEPARKRUN KĘDZIERZYN-KOŹLEOKOKWojewodztwo 
7  BALICKI DAREK 299OPEN / M40KĘDZIERZYN-KOŹLEOKOKWojewodztwo 
8  BAR ALEKSANDRA 612OPEN / K40STRZELCE OPOLSKIEOKOKGmina Powiat Wojewodztwo 
9  BAR STANISŁAW 614OPEN / M40STRZELCE OPOLSKIEGMINA STRZELCE OPOLSKIEOKOKGmina Powiat Wojewodztwo 
10  BARWIŃSKI JAROSLAW 194OPEN / M40JELCZ- LASKOWICEKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEOKOK 
11  BASA PRZEMYSŁAW 607OPEN / M40RUDA ŚLĄSKAKRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKAOKOK 
12  BAZIUK ARTUR 466OPEN / M40OPOLETOR DOBRZEŃ WIELKIOKOKWojewodztwo 
13  BĄK WAWRZYNIEC  OPEN / M30STRZELCE OPOLSKIE OKGmina Powiat Wojewodztwo Niepelnosprawny  
14  BEDNARCZYK BOGUSŁAW 482OPEN / M50WROCŁAWPRO-RUN WROCŁAWOKOK  
15  BEDNARCZYK LESŁAW 179OPEN / M60CZESTOCHOWAOKOK 
16  BEDNARCZYK WIESŁAW 164OPEN / M60BRZEGKOTWICA BRZEGOKOKWojewodztwo Niepelnosprawny 
17  BĘBEN JERZY 221OPEN / M60ROZWADZADYCZUŚ TEAMOKOKWojewodztwo 
18  BIAŁAS STANISŁAW 103OPEN / M60LEWIN BRZESKILEWIN BIEGAOKOKWojewodztwo 
19  BIAŁOWĄS PAWEŁ 222OPEN / M30OŁAWAKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEOKOK 
20  BIELECKI TOMASZ 537OPEN / M50ZDZIESZOWICEOKOKWojewodztwo 
21  BŁASZCZYK SEBASTIAN 627OPEN / M20ZAWADZKIEANTONTEAM OKGmina Powiat Wojewodztwo 
22  BŁAŻEWSKI MAREK 223OPEN / M50JEMIELNICAGMINA JEMIELNICAOKOKPowiat Wojewodztwo Niepelnosprawny 
23  BOBROWSKA MAŁGORZATA 287OPEN / K40KRAPKOWICERUN4FUNOKOKWojewodztwo 
24  BOCHYNEK RYSZARD 195OPEN / M50GRODKÓWFIRMA KIEROŃSKI & SOLARISOKOKWojewodztwo 
25 BOJARSKA BEATA613OPEN / K30KRAKÓWOKOK 
26  BOK MARCIN 25OPEN / M20ŻĘDOWICEOKOKPowiat Wojewodztwo 
27  BOK PIOTR 26OPEN / M50ŻĘDOWICEOKOKPowiat Wojewodztwo 
28  BOMBA ANDRZEJ 556OPEN / M30STRZELCE OPOLSKIEOKOKGmina Powiat Wojewodztwo 
29  BOMBA ZYGMUNT 597OPEN / M60ZŁOTY STOKNIESTOWARZYSZONYOKOKNiepelnosprawny 
30  BONK ANTONI  OPEN / M40KOCHCICEMAFIA TEAM LUBLINIEC OK  
31  BONK TOMASZ 580OPEN / M40KEDZIERZYN-KOŹLENAPALONE DZIKIOKOKWojewodztwo 
32  BORA ANDRZEJ 224OPEN / M70WROCLAWWKB PIAST WROCLAWOKOK 
33  BORECKA TERESA 288OPEN / K30STRZELCE OPOLSKIEWYBIERZOKOKGmina Powiat Wojewodztwo  
34  BORKOWSKI KRZYSZTOF 59OPEN / M40WROCŁAWOKOK 
35  BORN MARCIN 123OPEN / M50KĘDZIERZYN-KOŹLEOSP KŁODNICAOKOKWojewodztwo Niepelnosprawny 
36  BORTEL MIROSŁAW 594OPEN / M40TYCHY40 LATEK TYCHYOKOK 
37  BORTIUK OLEH 300OPEN / M20KAMIENNA GÓRAKAMIENNA GÓRA BIEGAOKOK 
38  BROJ MICHAL  OPEN / M40OPOLECYKLOFAN OKWojewodztwo  
39 BROL HENRYK92OPEN / M40GLINICAPASZE BIOS KOCHANOWICEOKOK 
40  BROL KRZYSZTOF 196OPEN / M50LISOWICEOKOK 
41  BROSZCZAK GRZEGORZ 301OPEN / M50ROZWADZAGODZIKOWICETEAMOKOKWojewodztwo 
42  BRYCH-PAJAK EWA 341OPEN / K40CZĘSTOCHOWAJKL JAWOR JAWORZNO / KALINOWSKI TEAMOKOK 
43  BRYLSKI MARCIN 225OPEN / M20OPOLETEAM OZIMEKOKOKWojewodztwo  
44  BRZDĄK TOMASZ 2OPEN / M40TARNÓW OPOLSKIOKOKWojewodztwo 
45  BUGDOŁ EWA  OPEN / K30PSZÓWWLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA OK  
46  BUJAK MAGDALENA 27OPEN / K20TARNOWSKIE GÓRYNIGHT RUNNERS PYSKOWICEOKOK 
47  BUJAK MATEUSZ 28OPEN / M20TARNOWSKIE GÓRYOKOK 
48 ZAWODNIK ANONIMOWY OPEN / M30  OKGmina Powiat Wojewodztwo  
49 BULENDA GRZEGORZ3OPEN / M50RACIBÓRZKLUB BIEGAM BO LUBIĘ RACIBÓRZOKOK 
50  BURAK PIOTR 226OPEN / M30KARWIANYBRAKOKOK 
51  BURCZYK KLAUDIUSZ  OPEN / M30URBANOWICEFREE RUNNERS-OPOLSKIE OKWojewodztwo  
52  BURDA ELŻBIETA 60OPEN / K40OPOLECYKLOFANOKOKWojewodztwo  
53  BURDA GRZEGORZ 61OPEN / M40OPOLECYKLOFANOKOKWojewodztwo 
54 BURIAN MARTA OPEN / K40STRZELCE OPOLSKIEŚMIGŁO TEAM OKGmina Powiat Wojewodztwo  
55  BZDUCHA PRZEMYSŁAW 93OPEN / M30KĘDZIERZYN-KOŹLESALTY DOOGOKOKWojewodztwo 
56  CEBULA DAWID 582OPEN / M30BROŻECOKOKWojewodztwo 
57  CEGLAREK ŁUKASZ 62OPEN / M20ŻĘDOWICEOKOKPowiat Wojewodztwo 
58  CHACHUŁA RYSZARD 642OPEN / M40ZDZIESZOWICEDYCZUŚ TEAM OKWojewodztwo 
59  CHARCHUT KRZYSZTOF 557OPEN / M40DĄBROWANIEMODLIN BIEGAOKOKWojewodztwo 
60 CHRUSZCZ JERZY MAREK258OPEN / M60OPOLEOKOKWojewodztwo  
61  CHRZAN SZYMON 302OPEN / M30RYDUŁTOWYWYBIERZOKOK 
62  CHRZAN TADEUSZ 259OPEN / M50RYDUŁTOWYFORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIOKOK 
63  CIASTKO JAROSŁAW 636OPEN / M40KĘDZIERZYN-KOŹLEPARK-RUN KĘDZIERZYN-KOŹLE Wojewodztwo 
64 CIECHOMSKA IWONA141OPEN / K40STARA KUŹNIAZAWISZA STARA KUŹNIAOKOKWojewodztwo 
65 CIECHOMSKI BOGDAN142OPEN / M60STARA KUŹNIAZAWISZA STARA KUŹNIAOKOKWojewodztwo 
66  CIEPŁAK MARCIN 501OPEN / M20RYBNIKJA CIE KOCHAM A TY BIEGASZOKOK 
67  CIPPER DAWID 616OPEN / M20KRAPKOWICEOKOKWojewodztwo 
68  CZABAN KUBA 143OPEN / M30BRZEGOKOKWojewodztwo 
69 CZAJA ROMAN OPEN / M40OŚWIĘCIM8. BAZA LOTNICTWA TRANSPORTOWEGO OK  
70 CZAPLA NATALIA104OPEN / K30GŁOGÓWEKOKOKWojewodztwo 
71 CZARNECKA KLAUDIA OPEN / K30STARA KUŹNIAZAWISZA STARA KUŹNIA OKWojewodztwo  
72  CZEPIEL ŁUKASZ 180OPEN / M40KRAPKOWICEOKR BIKE TEAMOKOKWojewodztwo 
73  CZERNEK DAREK 124OPEN / M40GOGOLINGOGOLIN BIEGAOKOKWojewodztwo 
74  CZERWIEC BERNADETTA  OPEN / K30SZCZEPANEK- OKGmina Powiat Wojewodztwo  
75  CZYRNIA ANDRZEJ 342OPEN / M30TURAWARAJSPORT ACTIVEOKOKWojewodztwo