Zawody obsługuje firma Datasport

Triathlon dla Januszy i Grażyn 2020
Sulistrowice, 15 sierpnia 2020 r.


Liczba zawodników : 139
Odebrało numery: 112

Liczba opłaconych zawodników: 135
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Klasyfikacje Odebrał
numer
1  BACHIŃSKI WOJCIECH 16OPEN / M20ROGÓW SOBÓCKIMOCARNA PŁETWA REKINAOK 
2 BALIŃSKI JAKUB18OPEN / M20ŻAGAŃŁAJT SOKS&SANDALSOK 
3 BARAN DARIUSZ 70OPEN / M40STRZELINSTS EXTREME STRZELIN BIKEREPUBLIC.PLOK 
4  BĘBAS PAWEŁ 81OPEN / M40WROCŁAWOK 
5 BIAŁDYGA TOMASZ23OPEN / M30ORZESZEOK 
6  BOGDAŁ JACEK 153OPEN / M40WROCŁAW  
7  BORUSZEWSKA MARLENA 109OPEN / K30NOWA SÓLOK 
8  BRUZDEWICZ KAMILLA 126OPEN / K40BYDGOSZCZOK 
9  CHOJNACKI MARIUSZ 100OPEN / M40ZAWIERCIECHOJNACKI MTB TEAMOK 
10  CICHOWICZ MARTYNA 44OPEN / K30WROCŁAWOK 
11  CIESZKOWSKA-KUCHTA MAGDALENA 60OPEN / K40BRZEZINAOK 
12  CIOŁKOWSKA KATARZYNA 89OPEN / K30WrocławOK  
13  CURYL JUSTYNA 76OPEN / K30ŚWIDNICAAKTYWNA SZÓSTKAOK 
14  CZECH DOROTA 50OPEN / K40WROCŁAWPRO-RUN WROCŁAWOK 
15  DĘBOWSKI MAREK 14OPEN / M30SULĘCINBECYKL SULĘCINOK 
16  DOBOSZ ANETA 78OPEN / K30WARSZAWAWŚCIEKŁE PIĘŚCI WĘŻAOK 
17  DOBOSZ PIOTR 79OPEN / M30WARSZAWAWŚCIEKŁE PIĘŚCI WĘŻAOK 
18  DOBROCHOWSKI MAREK 38OPEN / M30STRZEGOMSTRZEGOMSKA DWUNASTKAOK 
19  DRELISZEK WOJCIECH 31OPEN / M50OGRODZIENIECOK 
20  DREWICZ KINGA 41OPEN / K40ŻAGAŃBYLE NIE POD GÓRKĘ RUNNER TEAMOK 
21  DUSZA PIOTR 32OPEN / M30WROCŁAWOK 
22  DUTKIEWICZ PIOTR 53OPEN / M20LEGNICAOK  
23 DWORZYŃSKI MAREK74OPEN / M20SOBÓTKAZIELONI WILCZKOWICEOK 
24  DYKIERT WALDEMAR 114OPEN / M50WROCŁAWOK 
25 FILIPOWICZ DARIUSZ25OPEN / M30ŚRODA ŚLĄSKAWEXFMOK 
26  GĄSIOREK ANNA 83OPEN / K40WROCŁAWOK  
27 GĄSIOREK HONORATA10OPEN / K40SOBÓTKAKB SOBÓTKAOK  
28  GRUDZIŃSKI PIOTR 9OPEN / M30SOBÓTKAOK 
29  HAJDAMOWICZ GABRIELA 8OPEN / K30SOBÓTKAEERLE - POLSKA ODZIEŻ SPORTOWAOK  
30  HAJDAMOWICZ TOMASZ 75OPEN / M30SOBÓTKAEERLE - POLSKA ODZIEŻ SPORTOWAOK  
31 HEWCZUK KATARZYNA58OPEN / K30OK 
32 HRYNCEWICZ MARTA93OPEN / K30WROCLAWBASIA KLUBOK 
33 JANKOWSKI DANIEL 33OPEN / M30WROCŁAWOK 
34  JARACZ JAN 7OPEN / M20SOBÓTKAOK 
35  JASICZEK RADOSŁAW 2OPEN / M40ŚWIDNICAŻELAZNA ŚWIDNICA TRIATHLONOKNiepelnosprawny 
36  JURCZAK PRZEMYSŁAW 1OPEN / M40LEGNICAOKNiepelnosprawny 
37  KARGOL JOANNA 13OPEN / K40OLEŚNICAOK 
38 KAROLEWICZ ANNA 103OPEN / K50BRZEGGRAŻYNY Z BRZEGUOK 
39  KARPIAK MICHAŁ 17OPEN / M20LEGNICAOK  
40  KIEDA MARCELINA 118OPEN / K30OŁAWAOK 
41 KORCZUK MACIEJ122OPEN / M30WROCŁAWOK  
42  KORENDOWICZ-CURYŁO ANNA 110OPEN / K30SMOLECOK  
43  KORGÓL ANNA 42OPEN / K30ROGOŻRUN WISZNIA RUNOK 
44  KORGÓL MARIUSZ 46OPEN / M30ROGOŻRUN WISZNIA RUNOK 
45  KOWAL IWONA 87OPEN / K40BYSTRZYCASIOSTRYOK 
46  KOWALCZYK SYLWESTER 69OPEN / M30SOBÓTKAKB SOBÓTKAOK 
47  KOZAK KAMILA 48OPEN / K30WARSZAWAOK 
48 KOZAK WOJCIECH49OPEN / M30WROIDĘ NA REKORDOK 
49  KOZYRSKI MARIUSZ 24OPEN / M30SOBÓTKAYERBNIĘTY YANUSZOK 
50  KRÓLIKOWSKA LUCYNA 120OPEN / K50PISARZOWICEKOTWICA BRZEGOK 
51  KSIĘZKI MARIUSZ 115OPEN / M40STRZEGOM#SGRPOWER STRZEGOMSKA DWUNASTKAOK 
52  KUCHTA ALICJA 59OPEN / K20BRZEZINA#BUUUUKAOK 
53 KUCZYŃSKA AGATA55OPEN / K30WROCŁAWOK  
54  KUMIDAJ-MALECHA CELINA 117OPEN / K30WROCŁAWMALECHA TEAMOK 
55  KURIATA LUDWIKA 19OPEN / K40KOBIERZYCEOK 
56  KURIATA WERONIKA 20OPEN / K40KOBIERZYCEOK 
57  KUSZ MACIEJ 98OPEN / M20WROCŁAWOK  
58  KUTROWSKA DOROTA 21OPEN / K20OŁAWAOK  
59  KWIATKOWSKA ELŻBIETA 36OPEN / K30ZAWONIAOK 
60  LECH KACPER 52OPEN / M30KOBIERZYCEOK  
61  LECH ŁUKASZ 51OPEN / M30KOBIERZYCEOK  
62 ŁASEK JAROSŁAW62OPEN / M50WSCHOWAOK 
63  ŁASEK KAMIL 61OPEN / M20WROCŁAWOK 
64  ŁASZUK MAŁGORZATA 6OPEN / K40ŚWIDNICABIEGOWA ŚWIDNICAOK 
65  ŁOPOSZKO TERESA 11OPEN / K30WIERZBICEOK 
66  ŁOPOSZKO WOJTEK 12OPEN / M30WIERZBICEOK 
67 MAŚLUSZCZAK MAREK57OPEN / M30STANOWICEOK 
68  MIELCZAREK-ZATOŃ ANNA 86OPEN / K30WROCŁAWOK  
69  MIENTKIEWICZ PAULINA 113OPEN / K30WARSZAWAOK 
70  MISIARZ MAGDA 90OPEN / K30LUTYNIAŁUTUTUTUOK 
71  MISIARZ MAŁGORZATA 91OPEN / K30WRÓBLOWICEŁUTUTUTUOK 
72  MOLENDA PAULINA  OPEN / K30NADOLICE WIELKIEJEZUS TEAMOK  
73  MOLENDA TOMASZ 47OPEN / M30NADOLICE WIELKIEJEZUS TEAMOK 
74  MÓWIŃSKI TOMASZ 66OPEN / M40SZCZECINOK 
75 MROCZEK PAULINA45OPEN / K30WROCŁAWOK 
76  MROCZKOWSKA WERONIKA 111OPEN / K30WROCŁAWDOTI MANUFAKTURAOK 
77  NAREWSKI CYPRIAN 56OPEN / M20LEGNICAOK  
78 NEUBERT MATTHIAS123OPEN / M40SULISTROWICE  
79  NORYS MONIKA 80OPEN / K30LIBIĄŻOK 
80 NOWAKOWSKA ANNA85OPEN / K30WROCŁAWTVPOK 
81  ORFIN DARIUSZ 40OPEN / M30OŁAWAOK 
82  PACYNA MARCIN 116OPEN / M20SULĘCINOK 
83  PALUS ANNA 108OPEN / K40PRZEMYŚLOK  
84  PALUS MAŁGORZATA 107OPEN / K50BRZEGKOTWICA BRZEGOK 
85  DANYS PAWEŁ 92OPEN / M30WROCŁAWŁUTUTUTUOK 
86  PENCZEK BARTŁOMIEJ 105OPEN / M30BIERUŃOK 
87 PENCZEK KLAUDIA106OPEN / K30BIERUŃOK 
88  PERDEK KONRAD 30OPEN / M20WROCŁAWNIGHT RUNNERS WROCŁAWOK 
89 PIECZKA DARIA27OPEN / K30WROCŁAWOK 
90  PIEPRZ WOJCIECH 134OPEN / M30TYNIEC MAŁYTYNIEC MAŁYOK  
91  PIETRUSIAK MICHAŁ 128OPEN / M30WROCŁAWOK 
92 PILECKI ŁUKASZ 84OPEN / M40TRZEBNICACAŁA OLEŚNICA BIEGAOK 
93  PIONTKOWSKI MAREK 121OPEN / M50BRZEGFALANR6OK 
94 ZAWODNIK ANONIMOWY88OPEN / K40 OK 
95  PLATO ADAM 15OPEN / M20SMOLECMOCARNA PŁETWA REKINAOK 
96  PLUTA JAROSŁAW 73OPEN / M20DZIERŻONIÓWOK 
97  POKRYWKA MARCIN 94OPEN / M30WROCŁAWOK 
98  POLAK MAGDALENA 82OPEN / K30WĄBRZEŹNOOK 
99  POSŁUSZNY PAWEŁ  OPEN / M40WROCŁAWOK 
100 POSPIESZNY ŁUKASZ135OPEN / M30SULĘCINOK 
101  POSYNIAK ANNA 102OPEN / K40BRZEGGRAŻYNY Z BRZEGUOK 
102  PRZEZAK MICHAŁ 39OPEN / M20SIERADZOK 
103  PSARSKI PAWEŁ 132OPEN / M30WROCŁAWOK 
104 PUPIN RADOSLAW104OPEN / M40WROCLAWOK 
105  RADOMSKA-SOPNIEWSKA DAGMARA 72OPEN / K30NADOLIDE WIELKIEOK  
106  RYBIAŃSKA ANNA 119OPEN / K30ZAKRZÓWTRI TURBO TURTLESOK  
107  RYBUS KAMIL 22OPEN / M30BOCHEŃOK 
108  SANKIEWICZ MARIUSZ 129OPEN / M20OLEŚNICACAŁA OLEŚNICA BIEGAOK 
109  SERENDA ROBERT 3OPEN / M40LEGNICAOKNiepelnosprawny 
110  SIEŃKO BEATA 101OPEN / K50BRZEGGRAŻYNY Z BRZEGUOK 
111  SKIBA AGNIESZKA 68OPEN / K30WROCŁAWNIGHT RUNNERS WROCŁAWOK 
112  SKIBA PIOTR 65OPEN / M30WROCŁAWMANATOK 
113  SOŁTOWSKA ALICJA 35OPEN / K30SOBÓTKAOK 
114  SOŁTOWSKI MICHAŁ 34OPEN / M30SOBÓTKASOBÓTKAOK 
115  SRZEDNICKA JOLANTA 67OPEN / K70WROCŁAWOK 
116 STACHOWIAK WIESŁAW99OPEN / M40WROCŁAWNIGHT RUNNERS WROCŁAWOK 
117  STRELAU MAGDALENA 29OPEN / K30WARSZAWAOK 
118  SZWEDOWSKI PIOTR 125OPEN / M30SULISTROWCIENIEZRZESZONY  
119  ŚLIWA AGNIESZKA 131OPEN / K30LIBERTOWAZS AWF KRAKÓW MASTERSOK 
120  ŚMIGIELSKI BARTŁOMIEJ 26OPEN / M40WROCŁAWOK  
121  ŚWIERZKO KAMIL 96OPEN / M30MOŚCISKOAKTYWNA SZÓSTKAOK 
122  TADRAŁA MIROSŁAW 154OPEN / M50WROCŁAW  
123  TIKHONOV ANDREY 5OPEN / M30WROCŁAWOKNiepelnosprawny 
124  TITZ KOZA JULITA 71OPEN / K30LODZOK  
125  TRUSZCZYŃSKI BARTŁOMIEJ 127OPEN / M40WAŁBRZYCHOK 
126  TUTAJ MACIEJ 64OPEN / M40KUNICEOK 
127  URBAŃCZYK IWONA 130OPEN / K30PRZEGINIA DUCHOWNAOK  
128  WERNER MAGDALENA 77OPEN / K40ŚWIDNICAAKTYWNA SZÓSTKAOK 
129  WIJAS MARCIN 37OPEN / M30STRZEGOMTEMMPOOK 
130  WODARA JULIA 97OPEN / K20KLUCZBORKOK  
131 WRÓBEL BARTOSZ112OPEN / M20WROCŁAWOK 
132  WRÓBEL MAREK 95OPEN / M30WROCLAWOK 
133  WYDRO LESZEK 124OPEN / M30WROCŁAWOK 
134  ZAIC PAWEŁ 54OPEN / M20WROCŁAWOK  
135 ZAKAŁEK ANGELIKA28OPEN / K20WROCŁAWOK 
136  ZAKŁADA AGNIESZKA 63OPEN / K40SMOLECOK  
137 ZIMNIAK MAGDALENA OPEN / K30LEGNICAOK 
138  ZYCHOWICZ MAGDALENA 133OPEN / K20ELBLĄGOK 
139  ŻUCHORA SYLWESTER 4OPEN / M40BRZEG DOLNYWIKTOR TEAMOKNiepelnosprawny