Formularz systemu Datasport

14 BIEG RYCERSKI „NA ZAMEK GRODNO
Zagórze Śląskie, 18 września 2021 r.


Liczba zawodników : 187
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Klasyfikacje
1  ANTKOWIAK JOACHIM  10km / M40LESZNOBIEGAJ LESZNO 
2 ANTKOWIAK JOANNA 8km / K40LESZNOBIEGAJ LESZNO 
3  ARCISZEWSKI MARCIN  10km / M40WAŁBRZYCHSUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE 
4  ARDELLI FERDYNAND  8km / BIELAWA 
5  BANASZEK SŁAWOMIR  10km / M40ŻARYSZYMI TEAM ŻARY 
6  BANAŚ ROBERT  10km / M40NOWA RUDAAKTYWNA NOWA RUDA 
7  BARCZAK ANNA  NW / K40RYDZYNARUN TEAM RYDZYNA 
8  BARCZAK ROBERT  10km / M40RYDZYNARUN TEAM RYDZYNA 
9  BARTKOWIAK IWONA  NW / K40LESZNORUN TEAM RYDZYNA 
10  BARTKOWSKI RYSZARD  8km / M70KOWARYKOWARSKI RYŚ 
11  BEKACZ STANISŁAW  10km / M50WIŃSKOSTART ŚCINAWA 
12  BENEŠOVÁ JOLANA  8km / K50BEZDĚKOV NAD METUJÍREDPOINT TEAM 
13  BĘŚ MARCIN  10km / M40JORDANÓW ŚLĄSKI 
14  BIECUSZEK TOMASZ  10km / M40NOWA RUDAAKTYWNA NOWA RUDA 
15  BIELAWSKI JAN  10km / M50ŚCINAWASTART ŚCINAWA 
16  BIELECKI GRZEGORZ  10km / M40LEGNICAHAPPY SCHOOL 
17  BLAŹNIAK IGOR  10km / M20NOWA RUDA SŁUPIECAKTYWNA NOWA RUDA 
18 BŁASZKIEWICZ TOMASZ 10km / M40WAŁBRZYCHTEMMPO WAŁBRZYCH 
19  BOJEK BEATA  8km / K40RYDZYNARUN TEAM RYDZYNA 
20  BOJEK ŁUKASZ  10km / M30RYDZYNARUN TEAM RYDZYNA 
21  CABAJ DAMIAN  10km / M30ŚWIDNICAMAD RUNNERS 
22  CEPIELIK WOJCIECH  10km / M30PUSTELNIKRUNNER 
23  CIEŚLAK KRZYSZTOF  10km / M50ŻARYCIEŚLAK TEAM 
24  CIEŚLIK MATEUSZ  8km / OBORNIKITEAM APK 
25  CUKIER ANDRZEJ  10km / M40KAMIENNA GÓRA 
26 CZAJKOWSKI STEFAN 8km / OBORNIKITEAM APK 
27  CZERWINSKI HUBERT  10km / M30WILKOWICEWILKORUN 
28  ĆMIKIEWICZ ALICJA  NW / K40WAŁBRZYCHPREDATORS WAŁBRZYCH 
29  ĆMIKIEWICZ SŁAWOMIR  NW / M50WAŁBRZYCH 
30  DĄBROWSKI JERZY  10km / M60POLKOWICEDRUŻYNA SZPIKU KGHM 
31  DETYNA PAULINA  8km / K20DZIEĆMOROWICE 
32  DOMAŃSKI JAROSŁAW  10km / M40ŚWIERZAWABIEGAMDLAZDROWIA.PL / ŚWIERZAWA 
33  DUBIAŁ HALINA  8km / K60LESZNOBABCIE BIEGAJĄ 
34  FABJAŃSKI AUGUSTYN  10km / M60WROCŁAWAKTYWNI KLECINA 
35 FAJFER ANNA 8km / K40RYDZYNARUN TEAM RYDZYNA 
36 FAJFER MIROSŁAW 10km / M40RYDZYNARUN TEAM RYDZYNA 
37  FIJAŁKOWSKA-BŁASZKIEWICZ DANUTA  8km / K40WAŁBRZYCH 
38  FILIP DAGMARA  8km / K20CZARNY BÓR 
39  FLAKA PAWEŁ  10km / M40BURKATÓW 
40  FRĄCZEK DAWID  NW / M20WAŁBRZYCH 
41  FRYDECKA ELŻBIETA  8km / K50ŹRÓDŁAAKB ESEMAS 
42  FRYDECKI SLAWOMIR  10km / M60ŹRÓDŁAAKB ESEMAS 
43 GĄSIEWSKA LIDIA 8km / K30WROCLAWAKTYWNA NOWA RUDA 
44 GISZCZYŃSKA WANDA NW / K40LESZNORUN TEAM RYDZYNA 
45  GOLEBIOWSKA MALGORZATA  8km / K40KŁODARUN TEAM RYDZYNA 
46  GROSZKOWSKI GRZEGORZ  NW / M40NOWY TOMYSL 
47 GROT IZA 8km / K30WAŁBRZYCHPREDATORS WAŁBRZYCH 
48  GRUSZCZYNSKI MICHAŁ  10km / M30ŚWIDNICAGOŁGOŁ 
49  GURGUL RYSZARD  10km / M60WAŁBRZYCHŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA 
50  GUZEK JACEK  NW / M40NOWY TOMYSL 
51  HENCZKA MAREK  10km / M60WAŁBRZYCHPODZAMCZE ZAMEK`KSIĄŻ` 
52  HOJA JOANNA  8km / K30WAŁBRZYCHALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAM 
53  HULBOJ MARLENA  NW / K30KŁODZKO 
54  JAGODZIŃSKI ANDRZEJ  NW / M60WROCŁAW 
55  JAGODZIŃSKI BARTŁOMIEJ  10km / M30BOGUSZÓW-GORCEBIEGAMY NA KOKSIE 
56  JAGODZIŃSKA BOŻENA  NW / K60WROCŁAW 
57  JAKUBOWSKI RAFAŁ  10km / M40GOSTYŃRUN TEAM RYDZYNA 
58  JANECZKO MICHAŁ  10km / M30WAŁBRZYCHMUCHAWSMOLE 
59  JANKOWSKI RAFAŁ  10km / M30WAŁBRZYCHPREDATORS WAŁBRZYCH 
60  JUSZCZYK ANNA  10km / ŚWIDNICABIEGOWA ŚWIDNICA 
61 KAJDANEK JOANNA 10km / KATY WROCLAWSKIE 
62  KAŁKA MARCIN  10km / M30RAWICZ 
63  KAŚKIEWICZ TOMASZ  10km / M40ŚWIDNICA 
64  KAZMIERCZAK KRZYSZTOF  NW / M30OPALENICA 
65  KIRCUŃ PAWEŁ  10km / M40WROCŁAW 
66  KOLON TOMASZ  10km / M30ŚWIDNICAŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA 
67  KONIARZ MICHAŁ  10km / M50BRZEG 
68  KOPACKA EDYTA  8km / K30WROCŁAWKB SOBÓTKA 
69 KOSARZYCKA ANETA 8km / K30ŻMIGRÓDKB SUKCES ŻMIGRÓD 
70  KOSTRZEWA BARBARA  NW / K50RYDZYNA 
71  KOZAK KRYSTYNA  8km / K50LESZNOLOB 
72  KRUGIOLKA RENATA  NW / K30PNIEWY 
73  KRUPA MARCIN  10km / M40NOWA RUDAAKTYWNA NOWA RUDA 
74  KRZYMIŃSKA MARIA  NW / K60LESZNOBABCIE BIEGAJĄ 
75  KUGLARZ TOMASZ  10km / M40ŻAGAŃ 
76 KULPA DAWID 10km / M30KAMIENNA GÓRAMAD RUNNERS 
77  KUŁAKOWSKI MARCIN  10km / M20JEDLINA-ZDRÓJSOWIE TEAM 
78  KUNIKOWSKA EWA  NW / K60SMOLEC 
79  KUNIKOWSKI ZENON  NW / M60SMOLEC 
80  KWIECIEŃ ELZBIETA  NW / K50WROCŁAW 
81  KWIT ANNA  8km / K40SIECHNICE 
82  LACH-PAPCIAK KATARZYNA  8km / K40JAWORFORGE YOUR FUTURE /BIEGAMDLAZDROWIA.PL 
83  LANGHEINIG SEWERYN  10km / M40NOWA RUDAAKTYWNA NOWA RUDA 
84  LĘGA WIESŁAW  10km / M40ŚWIDNICAKS TĘCZA 
85  ŁOMNICKA BARBARA  8km / K40WROCŁAWMKS SIECHNICE 
86 MAĆKOWIAK ANNA NW / K40RYDZYNARUN TEAM RYDZYNA 
87  MAĆKOWIAK SŁAWOMIR  10km / M50RYDZYNARUN TEAM RYDZYNA 
88  MAJEWSKI MACIEJ  10km / M40SWIDNICAWWW.REHA-FIT.COM.PL 
89  MALEC MAGDALENA  8km / K30KAMIENNA GÓRA 
90  MARCINOWSKI EUGENIUSZ  10km / M60BIELAWALINCOLN ELECTRIC BESTER RUN TEAM BIELAWA 
91 MATYLA WIESŁAWA 8km / K40GOŁANICE 
92  MAZURKIEWICZ GRZEGORZ  10km / M50WAŁBRZYCHFITKLUB24 
93  MAZURKIEWICZ RAFAŁ  10km / M30BARDO 
94  MENES MARCIN  10km / M40LESZNOKLUB MATYLDY LESZNO 
95  MĘDRAK ALICJA  NW / K60WROCŁAW 
96  MĘDRAK JÓZEF  NW / M60WROCŁAW 
97  MIELNIKOWSKA ANETA  8km / K40SOBÓTKA 
98  MIELNIKOWSKI PIOTR  10km / M40SOBÓTKA 
99  MIKOŁAJCZYK ARKADIUSZ  NW / M50WAŁBRZYCHPREDATORS WAŁBRZYCH 
100  MORAWSKA BOŻENA  8km / K50ŚWIDNICA 
101  MOSTOWSKA-NOWAK ELŻBIETA  8km / K60ŻAKOWONIEZRZESZONA 
102  NAZARKO BARBARA  8km / K70WAŁBRZYCHPODZAMCZ-ZAMEK KSIĄŻ 
103  NIEWIEJSKI PRZEMYSŁAW  10km / M30MILICZRUNNING TEAM MILICZ 
104  NOWAKOWSKI MACIEJ  10km / M40WARSZAWA 
105  ONOSZKO WOJCIECH  8km / M70WAŁBRZYCHPODZAMCZE ZAMEK`KSIĄŻ` 
106  OPALIŃSKI DOMINIK  10km / M20PIESZYCE 
107  OSIŃSKA WERONIKA  8km / K20WAŁBRZYCHPREDATORS WAŁBRZYCH 
108 OWCZAREK MATEUSZ 10km / M20LUBINSPORTOWI AMATORZY 
109  PACHELA HUBERT  10km / M20ZAGÓRZE ŚLĄSKIEOSP ZAGÓRZE ŚLĄSKIE 
110  PAŁOSZ TOMASZ  10km / M40WAŁBRZYCHMANCHESTER UNITED 
111  PAŁYS MARCIN  10km / M30NOWA RUDA 
112  PATALON MAREK  10km / M50MARCINOWICEGLKS MARCINOWICE 
113  PELJAK MARIUSZ  10km / M30SOBÓTKAGRZMOTOMOCNI SOBÓTKA MOCNI 
114  PIETRZYK JANUSZ  10km / M50GOSTYŃNIGHT RUNNERS GOSTYŃ 
115  PIKUL PRZEMYSŁAW  10km / M30ŁAGIEWNIKINASYCONA 
116  PŁÓCIENICZAK SYLWIA  8km / K40LESZNORUN TEAM RYDZYNANP 
117  PŁÓCIENICZAK WITOLD  10km / M40LESZNORUN TEAM RYDZYNA 
118  PODBUCKI SŁAWOMIR  10km / M40ŚCINAWASTART ŚCINAWA 
119  PORADA STANISŁAW  10km / M50PROSZKÓWAKB ESEMAS 
120  POSŁUSZNA ANNA  8km / K40GŁOSKAAKB ESEMAS 
121  POSŁUSZNY MARIUSZ  10km / M40GŁOSKAAKB ESEMAS 
122  PROMIRSKI JULIAN  10km / JELENIA GÓRAKARKONOSKI WETERAN 
123  PROSZAK MONIKA  8km / K40KŁODZKO 
124 RATAJCZAK SANDRA NW / K20KRZEMIENIEWO 
125  REMISZEWSKI ADAM  NW / M70OLEŚNICAUTW OLEŚNICA 
126  RETECKI TOMASZ  10km / M40WAŁBRZYCHK. S. TĘCZA WAŁBRZYCH 
127  REWIŃSKI SŁAWOMIR  10km / M40ŻARY 
128  RUDZIEWICZ MAŁGORZATA  10km / RYDZYNARUN TEAM RYDZYNA 
129  RUDZIEWICZ MARIUSZ  10km / M40RYDZYNARUN TEAM RYDZYNA 
130  RUSNARCZYK MICHAŁ  10km / M30LUBINKGHM ZG RUN 
131 RYNKIEWICZ RAFAŁ 10km / M40ZAWIDÓW 
132 SARARA MATEUSZ  10km / M30NOWA RUDAKS `MARATON` NOWA RUDA 
133 SCHNEIDER MARCIN 10km / M30WAŁBRZYCH 
134  SERWOTKA JAN  NW / M60WODZISŁAW ŚLĄSKIFORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI 
135 SHKREBTII ROMAN 10km / M30ŚWIDNICABIEGOWA ŚWIDNICA 
136 SIKORA ADAM 10km / M20MIEROSZÓWMAD RUNNERS 
137  SKOCZYLAS ARTUR  10km / M40WAŁBRZYCHPREDATORS WAŁBRZYCH 
138  SMEREKA TOMASZ  10km / M40MILICZRUNNING TEAM MILICZ