Zawody obsługuje firma Datasport

Marconi Duathlon Świdnica
Świdnica, 26 września 2021 r.


Liczba zawodników : 119
Liczba opłaconych zawodników: 72
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono
1  ABRAMEK KAMIL  CL / M30WROCŁAWOK 
2  ANTOSZCZUK MARIUSZ  SP / M50KRĘPICEOK 
3  BALIŃSKI KONRAD  SP / M20OLEŚNICA  
4  BARANOWSKI KRZYSZTOF  SP / M30ŚWIDNICACENTRUM 24 OPIEKAOK 
5  BARCZYŃSKI ARTUR  SP / M40JEŹÓW SUDECKI  
6  BARTECKI JACEK  SP / M40WROCŁAWRED-BLUE TEAMOK 
7  BAZYLAK MICHAŁ  CL / M30BRZEG DOLNYKAKTUS TEAMOK 
8  BIAŁEK PAWEŁ  CL / M20ŚWIEBODZICEGVTOK 
9  BIELECKI MARIUSZ  CL / M40GRODZISZCZEOK 
10  BOROWY PIOTR  SP / M50ZGORZELEC  
11  BURLIDIS ELEFTERIOS  SP / M40ŚWIDNICAOK 
12  BUSS JAKUB  CL / M40KUDOWA-ZDRÓJKUDOWIANKA RUNOK 
13  CHILARSKA ELŻBIETA  SP / K30KUDOWA-ZDRÓJKUDOWIANKA RUNOK 
14  CHOJNOWSKI ŁUKASZ  SP / M40ŚWIDNICA  
15  CICHOWSKI WOJCIECH  CL / M20PRZYGODZICEOK 
16  CURYL JUSTYNA  SP / K30ŚWIDNICAAKTYWNA SZÓSTKA  
17  DOMINIKOWSKI KRZYSZTOF  CL / M40ŚWIDNICAŻELAZNA ŚWIDNICAOK 
18  DOROBEK PATRYK  CL / M30ŚWIDNICA  
19 DYNOWSKI WIKTOR SP / M50LUBACHÓWTEAM GÓRAL512OK 
20  GAŁKA STANISŁAW  CL / M50DZIERŻONIÓWBIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA  
21  GARBACIAK PIOTR  SP / M40WITOSZÓW DOLNYOK 
22  GAWRON ROBERT  SP / M40ŚWIDNICA  
23 GĄSIOR ROMAN CL / M50PIECHOWICEBLIZZMAN. GOPR KARKONOSZEOK 
24  GLAJCAR TOMASZ  CL / M40HARBUTOWICEOK 
25 GOETZE MAGDALENA SP / K20POBIEDNA  
26  GOLAK ASIA  SP / K40OPOLEGOGGLE PRO ACTIVE EYEWEAR  
27  GRACZYKOWSKI JAKUB  CL / M30BYDGOSZCZGVT  
28  GRAJETA MARIUSZ  SP / M40WAŁBRZYCHAAM POLAND  
29  GROSICKI WIT  CL / M20LEGNICAFITNESS PIEKARY LEGNICAOK 
30 HALSKA ANIA CL / K30CIESZYNANNA HALSKA COACHINGOK 
31  HERMAN DARIUSZ  CL / M40CIEPŁOWODYZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEINOK 
32  HNATIUK ANNA  CL / K30OŁAWAMATNER RUNNING TEAM  
33  IDZIAK MARCIN  SP / M40JÓZEFOSŁAWOK 
34  JACEWICZ KAMIL  CL / M30LEGNICAFITNESS PIEKARY LEGNICAOK 
35  JANICKI KAROL  SP / MJunGOSTYŃTM IRON TRI-TEAMOK 
36  JANKOWSKI JACEK  SP / M40WAŁBRZYCHOK 
37  JĘDRZEJEWSKI GRZEGORZ  CL / M50ŚWIDNICASTOWARZYSZENIE BONA FIDE  
38  JURCZAK AGATA  SP / K20OŁAWA-OK 
39  JURKIEWICZ DOMINIKA  SP / K30WROCŁAWPROGRESOK 
40  KACPRZYK MARIUSZ  SP / M40JEDLINA-ZDRÓJDOMWPIANCE  
41  KARPIŃSKA MAŁGORZATA  SP / K40KIEŁCZÓWFUNTRIOK 
42  KASSOLIK-BARCZYŃSKA KATARZYNA  SP / K40JEŻÓW SUDECKI  
43  KAUCKA ALICJA  CL / K30BIELAWAOK 
44  KIERUL JAKUB  SP / MMlodzŚWIDNICAGLKS ŚWIDNICAOK 
45  KISTELA MARCIN  CL / M40ŚWIDNICAOK 
46  KITKOWSKI ARKADIUSZ  CL / M40LĄDEK ZDRÓJSUPERSNOWOK 
47  KMIECIK KRZYSZTOF  SP / M20SWIDNICAOK 
48  KOŃCZAK TOMASZ  CL / M20BURKATÓWOK 
49  KOSOBUCKA-GRAJETA GRACJA  SP / K40WAŁBRZYCHBIEGAJ ZAPOBIEGAJ  
50  KOZAK MARCIN  CL / M40KARCZOWISKAŁAWKA TEAMOK 
51  KRAWCZYK MICHAŁ  SP / M40MARCINOWICEOK 
52  KRAVCHUK VITALII  SP / M30WROCLAWVEGE RUNNERSOK 
53 KRÓL WOJTEK SP / M30JAWORVOOFU  
54 KUŁAKOWSKA MAŁGORZATA SP / K30ŚWIDNICAŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWAOK 
55  KURZYDŁO KACPER  SP / M20ŚWIDNICA  
56  KUTYCKA-KUREK ELŻBIETA  SP / K30WROCŁAWCHOJRAK TEAM WROCŁAW  
57  KUTYCKA MAŁGORZATA  SP / K40WROCŁAW  
58  KWIECIEN SEBASTIAN  SP / M30WROCŁAWZAPIERDALACZEOK 
59  KWOLEK JAROSŁAW  CL / M50BOLESLAWIECROMET FACTORY TEAM BOLESŁAWIECOK 
60  LESZKO MICHAŁ  SP / M40ŚWIDNICAUKS SOKOŁOWSKOOK 
61  ŁYCZKO MAŁGORZATA  SP / K20WROCŁAWELMAR ESKA TEAM  
62  MALCZYK PRZEMYSŁAW  CL / M40ŚWIDNICA  
63  MALINOWSKA KAROLINA  SP / KJunŚWIDNICAGLKS ŚWIDNICAOK 
64  MARCZYŃSKI WITOLD  CL / M50ŚWIDNICAOK 
65 MARKIEWICZ MICHAŁ SP / M20WOŁÓWRUN&BIKE  
66  MATUSIAK MACIEJ  CL / M30STRZEGOM  
67  MINKINA MACIEJ  SP / M30WROCŁAWOK 
68 MŁYNARCZUK MARCIN  CL / M30ŻARÓWBECOMEONEOK 
69 MOCZULSKA MAŁGORZATA CL / K40ŻARÓW-  
70  OBRAŁ ŁUKASZ  CL / M40KRAKÓWWWW.PRAWO-PORADY.PLOK 
71  OPALIŃSKA DOROTA  SP / K30DZIERŻONIÓWBIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAOK 
72  OSKULSKI ROBERT  CL / M40KOWARYSMS KOWARY, KOWARY BIEGAJĄOK 
73  PAWŁOWICZ PIOTR  CL / M40ŚWIDNICAOK 
74 PEŁKA TOMASZ SP / M40ŚWIDNICA  
75  PIETRZAK ARTUR  CL / M30TWARDOGÓRAECHO TWARDOGÓRA  
76  PILITOWSKI MARCIN  CL / M40BOLESŁAWIECOK 
77  PIŁAT MICHAŁ  SP / M40BOLESŁAWIEC  
78  PLICHTA KRZYSZTOF  SP / M40WITOSZÓW DOLNYTEAM GÓRALOK 
79  PODOLSKI BARTŁOMIEJ  SP / M40WAŁBRZYCHBBŻ WAŁBRZYCH  
80  PSZCZOŁOWSKI ŁUKASZ  SP / M30WROCŁAWELMAR ESKA TEAM  
81  RABSKI TOMASZ  CL / M30ZGORZELEC  
82 RECZUCH TOMASZ CL / M40OŁAWAOK 
83  ROMANOWICZ ŁUKASZ  SP / M30ŚWIDNICANO SUGAR  
84  RYBICKI ARTUR  CL / M20RADZANÓWTWISTER TEAMOK 
85  SIEKAN GRZEGORZ  SP / M30LĘDZINY4TRITEAM  
86  SKOWRON ŁUKASZ  CL / M30WROCŁAWOK 
87  SKRZYPIEC KAROL  SP / M30ŻARÓWBECOMEONEOK 
88  SŁODKOWSKI KRZYSZTOF  SP / M40ŚWIDNICAŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWAOK 
89 SMOLIŃSKA MAGDALENA SP / K20WROCLAW-OK 
90  SMOLIŃSKA MAJA  SP / K20MIŃSK MAZOWIECKI7PROTEAM  
91  SOPEL KRZYSZTOF  SP / M30ŻARYOK 
92  STEFANKO KACPER  SP / M20NAMYSŁÓWACTIVRUN NAMYSŁÓW  
93  STERMACH IRENEUSZ  CL / M50SOBÓTKA  
94 SUCHANEK RADOSŁAW CL / M50KŁOBUCKOK 
95  SUCHANEK SZYMON  CL / M30KRAKÓW (KRAKÓW-ŚRÓDMIEŚCIE)TRIWISEOK 
96  SZADKOWSKI ADRIAN  CL / M30WROCŁAWOK 
97  SZCZEPAŃSKI DARIUSZ  SP / M50WROCŁAWWMT/TRENUJZNAMI.PLOK 
98  SZCZĘSNY FILIP  CL / M40SZUKALICEGVT  
99  SZCZYPIŃSKI ANDRZEJ  SP / M40WITOSZÓW DOLNYKB LEROY MERLINOK 
100  SZCZYPIŃSKI JAKUB  SP / MJunWITOSZÓW DOLNYBROWAR ŁAŻANYOK 
101  SZKUDLARSKI TOMASZ  SP / M40WROCŁAW3M RUNNING TEAMOK 
102 SZOMBIERSKA MONIKA SP / K30BIAŁKÓWGIANT ŻARY TEAMOK 
103 SZOMBIERSKI ROBERT SP / M30LUBSKOGIANT ŻARY TEAMOK 
104  SZYMAŃSKI GRZEGORZ  SP / M30ŚWIDNICAŚPWIKOK 
105  ŚWIĘCICKI DANIEL  CL / M40ŚWIDNICAŻELAZNA ŚWIDNICA LABOSPORT  
106  ŚWIĘCICKI PIOTR  CL / M40ŚWIDNICAŻELAZNA ŚWIDNICA LABOSPORT  
107  TOMAKA BOGUSŁAW  CL / M40ZĄBKOWICE ŚLĄSKIEZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEINOK 
108  TOMASZEK DAWID  SP / M30ŚWIDNICABIEGOWA ŚWIDNICA  
109  WALIGÓRA PAWEŁ  CL / M20ŚWIDNICA  
110  WESOŁOWSKI RAFAŁ  SP / M40OSOLINSAMOTNY KANGUR  
111  WITKO-BŁASZCZYK SEBASTIAN  CL / M40JAWORZYNA ŚLĄSKAŻELAZNA ŚWIDNICA LABOSPORTOK 
112  WOJCIESZKO PIOTR  CL / M40WROCŁAWCHMURA COACHINGOK 
113 WOJTKOWSKI WOJCIECH SP / M20STRUGAMAD RUNNERS ZS NR5 W WAŁBRZYCHU  
114  WOSTAL ALEKSANDER  SP / M20ZAWADASTREAMSOFT - PRODUCENT SYSTEMÓW ERPOK 
115  WÓJCIK MICHAŁ  CL / M30WROCŁAWVOESTALPINEOK 
116  ZAKLIŃSKA KATARZYNA  SP / K40GLIWICE  
117  ZARZYCKI KRZYSZTOF  CL / M30ŚWIDNICAVOLTOK 
118  ZWIERZYŃSKI ROMAN  CL / M50LUTYNIALECĘ BO CHCĘ  
119  ŻOŁĘDZIEWSKA KAMILA  SP / K30LUBINKGHM ZG RUN