Formularz systemu Datasport

XXVIII OGÓLNOPOLSKI BIEG NIEPODLEGŁOŚCI GÓRA 2021-Edycja wirtualna 50 km za Niepodległą
Góra, 11 listopada 2021 r.


Liczba zawodników : 100
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj
1 ZAWODNIK ANONIMOWY BG /  POLPOL 
2  ABUCKA NATALIA  BG / ALTONGBRGBR 
3  ANDRZEJ KAUCH  BG / GÓRASTRAŻ GÓRAPOLPOL 
4 ANTONICKI MARCIN  BG / GÓRAFLY TEAM GÓRAPOLPOL 
5  ATRACHIMOWICZ PIOTR  BG / WRONINIECKS TRIUMPHATOR NARATÓWPOLPOL 
6  BAKUŁA-ANTONICKA MONIKA  BG / GÓRAAKTYWNA GÓRAPOLPOL 
7  BAREŁA GERTRUDA  BG / GORAPOLPOL 
8  BASIŃSKA MARTA  BG / LESZNORUN TEAM RYDZYNAPOLPOL 
9 BIRECKA ANETA BG / GÓRAPOLPOL 
10  BŁACH MARTA  BG / BRUGGEBELBEL 
11  BŁASZCZYK TOMASZ  BG / GÓRAPOLPOL 
12  BORAWSKA MARLENA  BG / GÓRAPOLPOL 
13 BROJEK ROBERT  BG / GÓRAPOLPOL 
14  BUCZYŃSKA BEATA  BG / GÓRAPOLPOL 
15  CHMIEL ADAM  BG / GÓRAAKTYWNA GÓRAPOLPOL 
16 CHROMCOW MARTYNA BG / GÓRAPOLPOL 
17 CHRZANOWSKA NATALIA BG / GÓRAPOLPOL 
18 DĄBROWSKA ANNA BG / GÓRAPOLPOL 
19  DROZDOWSKA MONIKA  BG / GÓRAPOLPOL 
20  DUDZIŃSKA MAŁGORZATA  BG / GÓRAPOLPOL 
21  FEDOROWICZ DARIUSZ  BG / GÓRAPOLPOL 
22  GAJDAMOWICZ MAGDA  BG / GÓRAPOLPOL 
23  GALL DARIA  BG / WROCŁAWPOCAHONTASPOLPOL 
24  GŁUSZKO KRZYSZTOF  BG / GÓRAMIRA TEAMPOLPOL 
25 GŁUSZKO KRZYSZTOF BG / GÓRAMIRA TEAMPOLPOL 
26  GOŁĄBEK ŁUKASZ  BG / WROCŁAWŚLĘZAK TEAMPOLPOL 
27 ZAWODNIK ANONIMOWY BG /  POLPOL 
28  GORTYCH ARKADIUSZ  BG / GÓRAPOLPOL 
29  GRABANIA RAFAŁ  BG / GÓRAPOLPOL 
30  GURBAŁA IZABELA  BG / WROCŁAWPOCAHONTASPOLPOL 
31 HASIOW ANNA BG / GÓRAPOLPOL 
32 HAUZA DAMIAN BG / RAWICZSTRAŻ GÓRAPOLPOL 
33 IZDEBSKA MAŁGORZATA BG / GÓRAAKTYWNA GÓRAPOLPOL 
34  JANKOWSKI PIOTR  BG / GÓRAPOLPOL 
35  JAZ ERNEST  BG / WĄSOSZENDORFINY WĄSOSZPOLPOL 
36 KACZMAREK RAFAŁ BG / RAWICZSTRAŻ GÓRAPOLPOL 
37 KARPIŃSKA EMILIA BG / GÓRAPOLPOL 
38  KASPRZAK KRZYSZTOF  BG / NARATOWSPEED ŻÓŁWIKPOLPOL 
39  KORNICKA NATALIA  BG / GÓRAPOLPOL 
40  KOZŁOWSKA MARTA  BG / GÓRAPOLPOL 
41 KRASICKI MICHAŁ BG / RAWICZRUNNIN-GYMPOLPOL 
42  KRAWCZYK SZYMON  BG / WOLSZTYNKRAWCZYKTEAMPOLPOL 
43  KUR BARBARA  BG / GÓRAPOLPOL 
44  KUR WOJCIECH  BG / GÓRAPOLPOL 
45  KUROWSKI ROBERT  BG / GÓRAAKTYWNA GÓRAPOLPOL 
46  LEWCZUK PATRYCJA  BG / JEMIELNOPOCAHONTASPOLPOL 
47  LEWICKI ADRIAN  BG / PŁOŃSKGIMNAZJON PŁOŃSKPOLPOL 
48 LIŚKIEWICZ MACIEJ BG / GÓRAPOLPOL 
49 LORENC JOANNA BG / WĄSOSZENDORFINY WĄSOSZPOLPOL 
50  LORENC PAWEŁ  BG / WĄSOSZSTRAŻ GÓRAPOLPOL 
51  ŁUKOWSKI TOMASZ  BG / GÓRAMARATOŃCZYK GÓRAPOLPOL 
52  MACYNA TOMASZ  BG / GÓRAPOLPOL 
53  MADEJ ELŻBIETA  BG / GÓRAPOLPOL 
54  MADEJ MARTA  BG / GLIWICEPOLPOL 
55  MADEJ NICOLA  BG / GÓRAPOLPOL 
56  MAJEWSKA ANNA  BG / GÓRADGR REACING TEAMPOLPOL 
57 MAJEWSKA HALINA BG / GÓRAPOLPOL 
58  MAJEWSKI KRZYSZTOF  BG / GÓRAPOLPOL 
59  MROZOWSKA SYLWIA  BG / GÓRAPOLPOL 
60  NADROWSKI KAMIL  BG / BEŁCHATÓWNADROWSKI TEAMPOLPOL 
61  NOWAKOWSKA AGNIESZKA  BG / GÓRARUNNING FAMILIPOLPOL 
62  NOWAKOWSKI MAREK  BG / GÓRARUNNING FAMILIPOLPOL 
63  NUCKOWSKA MONIKA  BG / GORAPOLPOL 
64  OLEJNICZAK - MAKLES BERNADETA  BG / GÓRAPOLPOL 
65  OLEJNIK AGNIESZKA  BG / WĄSOSZENDORFINY WĄSOSZPOLPOL 
66  OSOWSKA HONORATA  BG / LESZNOPOLPOL 
67 PANOCHA ALEKSANDRA BG / GÓRAPOLPOL 
68 PANOCHA ANNA BG / GÓRAPOLPOL 
69  PANOCHA KRZYSZTOF  BG / GÓRASTRAŻ GÓRAPOLPOL 
70  PATRONOWSKA JOANNA  BG / GÓRAPOLPOL 
71 PIOTRUŚ PAN BG / GÓRAPOLPOL 
72  PŁÓCIENICZAK SYLWIA  BG / LESZNORUN TEAM RYDZYNAPOLPOL 
73  PŁÓCIENICZAK WITOLD  BG / LESZNORUN TEAM RYDZYNAPOLPOL 
74 RADOSZKO-MACZUGA EWELINA BG / GÓRAPOLPOL 
75  RADOSZKO MARCIN  BG / GÓRAPOLPOL 
76  RADOSZKO SYLWIA  BG / GÓRAPOLPOL 
77  ROBIŃSKA MAŁGORZATA  BG / GÓRAPOLPOL 
78  RUPA PAWEŁ  BG / RAWICZPOLPOL 
79  SALISZ MIROSŁAW  BG / SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEPOLPOL 
80  SAWCZYSZYN ANNA  BG / GÓRAPOLPOL 
81  SAWCZYSZYN ARTUR  BG / GÓRASTRAŻ GÓRAPOLPOL 
82  SKARŁUBOWICZ WOJCIECH  BG / NIECHLÓWSTRAŻ GÓRAPOLPOL 
83  SKOCZYLAS RADOSŁAW  BG / GÓRAMARATOŃCZYK GÓRAPOLPOL 
84  SOBCZYK SŁAWOMIR  BG / GÓRAPOLPOL 
85  SUTY KRZYSZTOF  BG / GÓRASTRAŻ GÓRAPOLPOL 
86 SZEWCZUK MARZENA BG / GÓRAPOLPOL 
87  SZUSZKIEWICZ MATEUSZ  BG / LIPOWIECPOLPOL 
88 ZAWODNIK ANONIMOWY BG /  POLPOL 
89  ŚWIDER ANETA  BG / GÓRAPOLPOL 
90  TOBÓŁKA MICHAŁ  BG / GÓRAPOLPOL 
91  UŚCIŁO MICHAŁ  BG / GÓRASTRAŻ GÓRAPOLPOL 
92  UŚCIŁO ZOSIA  BG / STRUMIENNACHWYTAJ SPORTOWE MARZENIAPOLPOL 
93  WAWER MAGDALENA  BG / GÓRAPOLPOL 
94  WAWER RENATA  BG / GÓRAPOLPOL 
95  WAWER RYSZARD  BG / GÓRAPOLPOL 
96 WAWRZYŃCZAK-GŁUSZKO MIROSŁAWA BG / GÓRAMIRA TEAMPOLPOL 
97  WITKO ANDRZEJ  BG / GÓRAPOLPOL 
98  WITKO DOROTA  BG / GÓRAPOLPOL 
99  WOJCIECHOWSKI KAMIL  BG / GÓRARUNNING FAMILIPOLPOL 
100 ŻOŁNIERUK LUCJAN BG / GÓRAPOLPOL