Formularz systemu Datasport

III Dziesiątka Fiedlerowska
Bolewice, 18 maja 2013 r.


Liczba zawodników : 129
Liczba opłaconych zawodników: 90
  Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono
  BANASZAK ŁUKASZ  OPEN / M20+ZBĄSZYŃ  
  BANASZAK WIESŁAW 32OPEN / M30+ZBĄSZYŃOK 
  BĄBELEK JAKUB  OPEN / M20+NOWY TOMYŚL  
  BĄBELEK RENATA  OPEN / K30+NOWY TOMYŚL  
  BĄK MICHAŁ 2OPEN / M20+JELCZ-LASKOWICEPOLITECHNIKA WROCŁAWSKAOK 
  BEDNORZ ANDRZEJ 51OPEN / M30+RADOSZYNOK 
BORUCH MARIAN 52OPEN / M30+OPALENICANIEZRZESZONYOK 
  BRONOWICKI RYSZARD  OPEN / M50+NOWY TOMYŚLNKB CHYŻY NOWY TOMYŚL  
BRYCHCY-NOWAK PAULINA 53OPEN / K30+STRZYŻEWOTKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃOK 
  BURKOWSKI DARIUSZ  OPEN / M30+NOWY TOMYŚLNKB CHYŻY NOWY TOMYŚL  
  BURY TOMASZ 78OPEN / M30+POZNAŃWSPWLĄD POZNAŃOK 
CHŁOPEK DARIUSZ 33OPEN / M30+ZBĄSZYŃTKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃOK 
CHŁOPEK MAGDALENA 34OPEN / K30+ZBĄSZYŃTKKF `ŁABĘDŹ` ZBĄSZYŃOK 
 CHRÓŚCIK ANDRZEJ54OPEN / M50+SŁOCINOK 
CHWALISZ ŁUKASZ 3OPEN / M20+BOLEWICEAZS POLITECHNIKA POZNAŃSKAOK 
  CHWIROT KAZIMIERZ  OPEN / M30+LWÓWEKKM LWÓWEK WLKP.  
  CICHOWLAS PAWEŁ 55OPEN / M30+OPALENICAOPALENICKI KLUB BIEGACZAOK 
  CYPRIAN JAROSŁAW 4OPEN / M30+OPALENICANIEZRZESZONYOK 
  CZAPRACKI DOMINIK 35OPEN / M30+OPALENICAOK 
  DOBAK STEFAN 5029OPEN / M50+SZAMOTUŁYKB SZAMOTUŁY  
  Dobkiewicz Krystian 5OPEN / M20+MIĘDZYCHÓDNIEZRZESZONYOK 
 Trzecia X w życiu
  DOLATOWSKI MAREK 6OPEN / M20+ŚWIEBODZINOK 
 amator )
  FABIŚ PATRYCJA 5024OPEN / K20+WOLSZTYNWOLSZTYŃSKI KLUB BIEGOWY  
  FIEDLER MICHAŁ 7OPEN / M30+KOMORNIKIOK 
  FLAK-MARCINKOWSKI JACEK 56OPEN / M30+OPALENICAGRODZISKI KLUB BIEGACZAOK 
  FORNALIK PRZEMYSŁAW 57OPEN / M30+LWÓWEKKM LWÓWEK WLKP.OK 
  FUNKA ANDRZEJ 8OPEN / M50+NOWY TOMYŚLNKB CHYŻY NOWY TOMYŚLOK 
  GASPARSKI BARTŁOMIEJ 58OPEN / M30+WARSZAWAWARSZAWIAKYOK 
  GRABSKI RAFAŁ 9OPEN / M20+CICHA GÓRAGRODZISKI KLUB BIEGACZAOK 
  HOLKA GREGORZ 79OPEN / M20+POZNAŃHOLAS RUN TEAMOK 
  HORBATOWICZ JANUSZ 59OPEN / M20+MIEDZICHOWONKB CHYŻY NOWY TOMYŚLOK 
  HRYMNAK MARCIN 5001OPEN / M30+ZBĄSZYŃ  
  HUMERSKI PIOTR 60OPEN / M20+GOZDZICHOWOGRODZISKI KLUB BIEGACZAOK 
  JANISZEWSKI WALDEMAR 61OPEN / M50+LWÓWEKKM LWÓWEKOK 
  JANOWICZ HONORATA 5027OPEN / K20+OPALENICAOPALENICKI KLUB BIEGACZA  
 Drugi raz w Bolewicach... i na pewno nie ostatni! :)
  JANOWICZ MARCIN 5028OPEN / M20+OPALENICAOPALENICKI KLUB BIEGACZA  
  JARNUT JACEK 10OPEN / M30+LWÓWEKOK 
  JARNUT ŁUKASZ 11OPEN / M20+LWÓWEKOK 
  JAŚKOWIAK JOANNA 5011OPEN / K30+GRODZISK WLKP.  
  JERZEWSKI BARTOSZ 62OPEN / M20+ZBĄSZYŃOK 
  JĘDRZEJCZAK MATEUSZ  OPEN / M20+BOLEWICE  
  KABZA GRZEGORZ  OPEN / M30+NOWY TOMYŚLNKB CHYŻY NOWY TOMYŚL  
  KACZMAREK DARIUSZ  OPEN / M20+POZNAŃNIEZRZESZONY  
  KACZMAREK JOANNA  OPEN / K30+WOLSZTYNWOLSZTYŃSKI KLUB BIEGOWY  
KACZMAREK PAWEŁ  OPEN / M30+POZNAŃNIEZRZESZONY  
  KANIUK SŁAWOMIR 12OPEN / M30+GRODZISK WIELKOPOLSKINIEZRZESZONYOK 
  KAŃDUŁA AGNIESZKA  OPEN / K20+NOWY TOMYŚLNIEZRZESZONA  
 :)
  KASPERCZAK KATARZYNA 36OPEN / K30+NOWY TOMYŚLOK 
  KASPERCZAK PAWEŁ 37OPEN / M30+NOWY TOMYŚLOK 
  KAUCH SARA 63OPEN / K20+POZNAŃHOLAS RUN TEAMOK 
  KLAPA ZBIGNIEW 64OPEN / M50+GRODZISK WLKPNADLEŚNICTWO GRODZISKOK 
  KŁODA DARIUSZ 13OPEN / M30+CZAPURY-EJBRY-OK 
  KONDRATOWICZ MATEUSZ DAWID 38OPEN / M20+POZNAŃOK 
  KONIECZNY ŁUKASZ 5002OPEN / M20+GRODZISK WIELKOPOLSKINIEZRZESZONY  
 KONIECZNY PIOTR39OPEN / M30+NOWY TOMYŚLNKB CHYŻY NOWY TOMYŚLOK 
  KORDUS JAROSŁAW  OPEN / M50+POZNAŃNIEZRZESZONY  
 Jarosław i jego pies Lucky
  KOWALA MAREK  OPEN / M50+PTASZKOWONIEZRZESZONY  
  KOWALA MIKOŁAJ 40OPEN / M20+NOWY TOMYŚLNIEZRZESZONYOK 
 kowalski konrad65OPEN / M50+poznańOK 
  KOZŁOWSKI SZYMON 66OPEN / M20+BOLEWICEOK 
  KRAJEWSKA-KŁODA KATARZYNA 14OPEN / K30+CZAPURY-EJBRY-OK 
  KRASUCKI STEFAN 41OPEN / M50+ŚWIEBODZINOK 
  KUCAB ANDRZEJ 271OPEN / M30+LUBINAMATOR  
  KUCHARSKI MACIEJ 67OPEN / M30+OPALENICAOPALENICKI KLUB BIEGACZAOK 
KULIŃSKI BOGDAN 316OPEN / M50+GŁOGÓWDRUŻYNA SZPIKU KGHMOK 
  KWIATKOWSKI TADEUSZ 16OPEN / M50+WIELENZATOPEKOK 
  LIGĘZA PATRYK 17OPEN / M20+ZBĄSZYŃOK 
  LISEK MIECZYSŁAW  OPEN / M50+LWÓWEK WLKP.KM LWÓWEK WLKP.  
  LISIECKI ROBERT  OPEN / M30+OPALENICAOPALENICKI KLUB BIEGACZA  
  LOBA-JARNUT PAULINA 18OPEN / K20+LWÓWEKNIEZRZESZONYOK 
  ŁAKOMY WALDEMAR 68OPEN / M50+BUKOK 
  MACIĄG IWONA  OPEN / K20+BOLEWICENIEZRZESZONA  
  MALINOWSKI SŁAWOMIR  OPEN / M20+NOWA SÓLPARK KRASNALA- MALPOL  
  MALUŚKI DARIUSZ 42OPEN / M30+NOWY TOMYŚLNIEZRZESZONYOK 
  MALUŚKI MATEUSZ 43OPEN / M20+NOWY TOMYŚLNKB CHYŻY NOWY TOMYŚLOK 
  MARSZAŁKIEWICZ JOANNA  OPEN / K30+NOWY TOMYŚLNKB CHYŻY NOWY TOMYŚL  
MATUSIEWICZ SŁAWOMIR 44OPEN / M30+NOWY TOMYŚLNKB CHYŻY/DRUZYNA SZPIKUOK 
  MAZIEC DARIUSZ 69OPEN / M30+NOWY TOMYŚLNIEZRZESZONYOK 
  MIERZYŃSKI SZYMON 19OPEN / M30+ZBĄSZYŃDRUŻYNA SZPIKUOK 
  MILLER ADRIAN 80OPEN / M20+GRODZISK WIELKOPOLSKIGRODZISKI KLUB BIEGACZAOK 
  MILLER MIECZYSŁAW  OPEN / M50+GRODZISK WIELKOPOLSKI  
  MOSKWA KRZYSZTOF 45OPEN / M50+LESZNOTAK SE POMYKAM !OK 
  NAPIERAŁA SZYMON 70OPEN / M30+OPALENICAOK 
  NAPOROWSKI DAMIAN 71OPEN / M30+NOWY TOMYŚLNKB CHYŻY NOWY TOMYŚLOK 
  NOWACKA MARLENA 20OPEN / K30+PIASKI WLKPJAN-MAR.PLOK 
  NYĆKOWIAK MAREK 81OPEN / M30+NOWY TOMYŚLOK 
  OSTAJEWSKI TOMASZ 21OPEN / M30+LWÓWEKOK 
  PASCHKE SZYMON 72OPEN / M20+LWÓWEKOK 
  PAWLAK PATRYCJA  OPEN / K20+BOLEWICENIEZRZESZONA  
PERZ EMILIA 82OPEN / K20+NOWY TOMYŚLN/NOK 
  PERZ MARZENNA 83OPEN / K30+BUKOWIECAMBASADOR BIEGÓW KRYNICA-ZDRÓJOK 
  PIECHOTA STANISŁAW 1OPEN / M50+BOLEWICENIEZRZESZONYOK 
 Wójt Gminy Miedzichowo
  PIETRUSIEWICZ BOGUSŁAW 84OPEN / M30+BABIMOSTNIEZRZESZONYOK 
  PIETRUSZKA KATARZYNA 22OPEN / K30+WOLSZTYNWOLSZTYŃSKI KLUB BIEGOWYOK 
  PIETRUSZKA MARCIN 23OPEN / M30+WOLSZTYNWOLSZTYŃSKI KLUB BIEGOWYOK 
  PIWOSZ ANDRZEJ 73OPEN / M50+GRODZISK WLKP.GRODZISKI KLUB BIEGACZAOK 
 PLUSKOTA ANETA85OPEN / K20+LINIEOK 
PLUSKOTA MARCIN 24OPEN / M20+PRZYPROSTYNIATKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃOK 
  POWEL PIOTR  OPEN / M30+OPALENICANIEZRZESZONY  
 PYTA GRZEGORZ86OPEN / M50+GRODZISK WLKP.NIEZRZESZONYOK 
  RACZKOWIAK GRZEGORZ 74OPEN / M20+NOWY TOMYŚLOK 
 RADAJEWSKI ŁUKASZ87OPEN / M30+WOLSZTYNKB MANIAC POZNAŃOK 
  RATAJCZAK ANNA 5022OPEN / K30+GRODZISK WIELKOPOLSKINIEZRZESZONA  
  ROGOZIŃSKI HENRYK  OPEN / M30+BUKBUKOWSKI KLUB BIEGACZA  
RUCIOCH-GOŁEK ANITA OPEN / K30+ZBĄSZYŃTKKF `ŁABĘDŹ` ZBĄSZYŃ  
  RUSIECKI ZBIGNIEW  OPEN / M50+TRZCIEL  
  SADOWSKI ARKADIUSZ 46OPEN / M30+OPALENICAOPALENICKI KLUB BIEGACZAOK 
  SCISŁOWSKA MAGDALENA 25OPEN / K20+NOWY TOMYŚLOK 
SIEROŃ KAMIL 47OPEN / M20+NOWY TOMYŚLNIEZRZESZONYOK 
  SMYK ANDRZEJ 48OPEN / M30+OPALENICABUKOWSCY BIEGACZE/PIWOWARZY DOMOWIOK 
  SOKOŁOWSKI ARKADIUSZ  OPEN / M30+KRAKÓW  
  SOŁTYSIK JAROSŁAW 88OPEN / M30+STRZYŻEWOTKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃOK 
  SPYCHAŁA MARIUSZ 75OPEN / M30+NOWY TOMYŚLBEER DRINKERS TEAMOK 
STANEK BARTOSZ 5010OPEN / M20+PLEWISKAKB MANIAC POZNAŃ  
 Jeśli uda mi się pobiec w Bolewicach to będzie to mój taki bieg urodzinowy, gdyż 19 maja mam 25. urodziny. Mój rekord życiowy na tym dystansie to 40:14 Lubin 2011
  SZOFER ADAM 26OPEN / M20+NOWY TOMYŚLNKB CHYŻY NOWY TOMYŚLOK 
  SZOSTAK DOROTA 27OPEN / K30+POZNAŃCONCORDIA RUNNERS TEAMOK 
  SZOSTAK PIOTR 28OPEN / M30+POZNAŃOK 
  SZYLAK PIOTR 49OPEN / M30+PNIEWY31.BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGOOK 
  TARACHA IZABELA  OPEN / K30+NOWY TOMYŚL  
WECHMAN IRENEUSZ 29OPEN / M50+GOSTYŃAMATOROK 
  WESOŁA JOANNA  OPEN / K20+BOLEWICENIEZRZESZONA  
  WESOŁY PIOTR  OPEN / M50+BOLEWICENIEZRZESZONY  
  WĘGRZYN KLAUDIA 30OPEN / K20+GRODZISK WIELKOPOLSKIOK 
 Mój pierwszy udział w zawodach na 10 km :)
WĘGRZYN MICHAŁ 31OPEN / M30+GRODZISK WLKPGRODZISKI KLUB BIEGACZAOK 
 TO pierwsza 10-tka mojej córki!!!Będę z Nią od pierwszych metrów aż do METY!!
 WOLNA ELŻBIETA76OPEN / K30+STĘSZEWOK 
  WOLNY ZBIGNIEW 77OPEN / M30+STYKOWOOK 
 WRÓBEL MARZENA50OPEN / K30+PSZCZEWOK 
  ŻUBEREK PIOTR 89OPEN / M30+POZNAŃKB MANIAC POZNAŃOK 
  ŻURKIEWICZ JAKUB 90OPEN / M30+NOWY TOMYŚLNIEZRZESZONYOK