Formularz systemu Datasport

XXII Bieg Opalińskich
Opalenica-Grodzisk Wlkp., 04 sierpnia 2013 r.


Liczba zawodników : 400
Liczba opłaconych zawodników: 315
  Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Klasyfikacje
  AMBROŻY JAKUB 284OPEN / M20-29LUBOŃOK 
  ANDRYS MARCIN 144OPEN / M20-29GRODZISK WIELKOPOLSKIOK 
ARCISZEWSKI BARTOSZ OPEN / M16-19POZNAŃOLIMPIA POZNAŃ  
BACHORSKI REMIGIUSZ 1OPEN / M20-29CIOSANIECOK 
  BACIŃSKI ANDRZEJ 242OPEN / M30-39WARSZAWAOK 
  BAKALAREK SZYMON 179OPEN / M20-29GRODZISK WLKP.NIEZRZESZONYOK 
BANACH ALEKSANDRA  OPEN / K16-30GRODZISK WIELKOPOLSKI  
 Biegnę razem z Moniką Michalską. Nasza pierwsza X - byle przebiec! :)
  BANASZAK ŁUKASZ 121OPEN / M16-19ZBĄSZYŃOK 
  BANASZAK WIESŁAW 122OPEN / M40-49ZBĄSZYŃOKOŚW 
  BARTKOWIAK PIOTR 95OPEN / M30-39GRODZISK WLKP.GRODZISKI KLUB BIEGACZAOK 
  BEDNORZ ANDRZEJ 219OPEN / M40-49RADOSZYNNIEZRZESZONYOK 
 BERESZYŃSKI SEBASTIAN96OPEN / M20-29GRODZISK WIELKOPOLSKIOK 
  BERNACKI ZBIGNIEW  OPEN / M60-69Grodzisk WlkpGRODZISKI KLUB BIEGACZA  
  BIAŁASIK MONIKA 285OPEN / K16-30POZNAŃOK 
 zwrotnikRAKA.pl - portal onkologiczny & antyrak lifestyl
  BIERNACKI MIROSLAW 243OPEN / M40-49POZNANOK 
  BIERNACKI SEBASTIAN 244OPEN / M16-19POZNANOK 
  BLAZEWICZ ELZBIETA 286OPEN / K16-30OPALENICAOK 
  BORUCH MARIAN  OPEN / M40-49OPALENICANIEZRZESZONY  
  BRONOWICKI RYSZARD 180OPEN / M60-69NOWY TOMYŚLNKB CHYŻY NOWY TOMYŚLOK 
 NKB Chyży Nowy Tomyśl zaprasza na Chyżą 10 dnia 31.08.2013 r.
  BRÓDKA MAGDALENA 123OPEN / K31-45POZNAŃNIEZRZESZONAOKOŚW 
  BRUDŁO BEATA 287OPEN / K31-45GRODZISK WIELKOPOLSKIGRODZISKI KLUB BIEGACZA / SLA APERTEOK 
  BRUDŁO MARCIN  OPEN / M30-39GRODZISK WIELKOPOLSKIORIENTO EXPRESSO TEAM  
  BRYCHCY MICHAŁ 177OPEN / M30-39GRODZISK WIELKOPOLSKIOK 
BRYCHCY-NOWAK PAULINA 66OPEN / K31-45STRZYŻEWOTKKF `ŁABĘDŹ` ZBĄSZYŃOK 
BUDNER ANNA  OPEN / K16-30GRUSZCZYNKB UE POZNAŃ  
BUDNER WALDEMAR W. 288OPEN / M50-59PoznańKB UE POZNAŃOK 
  BUDYCH BARTOSZ 181OPEN / M30-39BUKBUKOWSKI KLUB BIEGACZAOK 
 bukowscybiegacze.blogspot.com
  BURY TOMASZ 97OPEN / M30-39POZNAŃWSPWLĄDOK 
  CEGLAREK TOMASZ 145OPEN / M30-39WOLSZTYNNIEZRZESZONYOK 
CHŁOPEK DARIUSZ 2OPEN / M40-49ZBĄSZYŃTKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃOK 
CHŁOPEK MAGDALENA 3OPEN / K31-45ZBĄSZYŃTKKF `ŁABĘDŹ` ZBĄSZYŃOK 
  CHRAPLAK SZYMON 146OPEN / M30-39PNIEWYOK 
  CHRÓŚCIEL ALEKSANDRA 245OPEN / K31-45NOWA SÓLOK 
 CHRÓŚCIK ANDRZEJ124OPEN / M50-59SŁOCINOKOŚW 
  CHUDZICKI WALDEMAR 160OPEN / M50-59ŁĘCZYCAAMATOROK 
 biegam dla ciała i ducha
CHWALISZ ŁUKASZ 98OPEN / M20-29BOLEWICEAZS POLITECHNIKA POZNAŃSKAOK 
  CHWIROT KAZIMIERZ 4OPEN / M40-49LWÓWEKKM LWÓWEK WLKP.OK 
  CICHOS BARBARA 99OPEN / K46+GRODZISK WIELKOPOLSKIGRODZISKI KLUB BIEGACZAOKOŚW 
  CICHOWLAS PAWEŁ 246OPEN / M30-39OPALENICAOK 
 CIECHORSKI JAREK247OPEN / M30-39ZbąszyńNIEZRZESZONYOK 
  CIEŚLAK ANDRZEJ  OPEN / M50-59POZNAŃSCIEŻKI BIEGOWE OLIMPIA OŚW 
  CYGAN MICHAŁ 314OPEN / M20-29MIĘDZYRZECZTKKF `ŁABĘDŹ` ZBĄSZYŃOK 
  CYPRIAN JAROSŁAW 5OPEN / M40-49OPALENICAOSP OPALENICAOK 
  CZAPRACKI DOMINIK 161OPEN / M30-39OPALENICAOK