Zawody obsługuje firma Datasport

XXI CROSS GOŁDAPSKI
Gołdap, 21 września 2013 r.


Liczba zawodników : 516
Liczba opłaconych zawodników: 9
  Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono
 ADAMCZEWSKI WOJTEK362SP2 / GOŁDAPSZKOŁA PODSTAWOWA NR.3 W GOŁDAPI  
 AFTYKA WIOLETTA192SG2 / BANIE MAZURSKIEGIMNAZJUM W BANIACH MAZURSKICH  
 ALEKSANDROW RADOSŁAW OPEN / M20NIEMENCZYNSZKOŁA MISTRZOSTWA SPORTOWEGO NIEMENCZYN  
 ANDRUSZKIEWICZ ANDŻELIKA469SP2 / POGORZELSZKOŁA PODSTAWOWA W POGORZELI  
 ANDRUSZKIEWICZ NORBERT457SP2 / POGORZELSZKOŁA PODSTAWOWA W POGORZELI  
 ANIOŁOWSKI JAKUB230SP1 / LISYSP LISY -STOWARZYSZENIE,,EDUKATOR`  
 ANTOLAK ANNA350SP2 / GOŁDAPSZKOŁA PODSTAWOWA NR.3 W GOŁDAPI  
 ARTEMIUK WERONIKA187SG1 / BANIE MAZURSKIEGIMNAZJUM W BANIACH MAZURSKICH  
 BAGIŃSKA JULIA288SP2 / GOŁDAPSZKOŁA PODSTAWOWA NR.2 W GOŁDAPI  
 BAGIŃSKA ZUZANNA473SP2 / ŻYTKIEJMYSZKOŁA PODSTAWOWA W ŻYTKIEJMACH  
 BANACH MARTYNA497SP2 / GRABOWOZESPÓŁ SZKÓŁ W GRABOWIE  
 BARWSZCZEWSKA ZUZANNA435SP2 / DUBENINKISZKOŁA PODSTAWOWA W DUBENINKACH  
 BĄK KAROLINA422SP1 / BOCWINKASZKOŁA PODSTAWOWA W BOCWINCE  
 BEDNARZ ALEKSANDRA516SP2 / GRABOWOZESPÓŁ SZKÓŁ W GRABOWIE  
 BEDNARZ SZYMON533SG2 / GRABOWOZESPÓŁ SZKÓŁ W GRABOWIE  
 BERNATOWICZ JAKUB446SP2 / DUBENINKISZKOŁA PODSTAWOWA W DUBENINKACH  
 BERNATOWICZ MICHAŁ517SP2 / GRABOWOZESPÓŁ SZKÓŁ W GRABOWIE  
 BESTER BARTOSZ144SG1 / GOŁDAPGIMNAZJUM NR.1 W GOŁDAPI  
  BIDA ADAM  OPEN / M40GOŁDAP  
 BIELAWIEC AMELIA449SP1 / POGORZELSZKOŁA PODSTAWOWA W POGORZELI  
 BIL AGATA474SP1 / ŻYTKIEJMYSZKOŁA PODSTAWOWA W ŻYTKIEJMACH  
 BIL DOBROSŁAWA475SP2 / ŻYTKIEJMYSZKOŁA PODSTAWOWA W ŻYTKIEJMACH  
 BIŚTYGA GRZEGORZ542SPG / GOŁDAPZSZ GOŁDAP  
 BŁASZCZYK JUSTYNA224OSW / GOŁDAPOŚRODEK SZKOLNO -WYCHOWAWCZY W GOŁDAPI  
 BOBROWSKA ELIZA283SP2 / GOŁDAPSZKOŁA PODSTAWOWA NR.2 W GOŁDAPI  
 BOCZEK ŁUKASZ476SP2 / ŻYTKIEJMYSZKOŁA PODSTAWOWA W ŻYTKIEJMACH  
 BOGDAN RAFAŁ159SG2 / GOŁDAPGIMNAZJUM NR.1 W GOŁDAPI  
 BOGUSZ MAGDALENA204SG1 / BANIE MAZURSKIEGIMNAZJUM W BANIACH MAZURSKICH  
 BOGUSZEWSKI PATRYK268SP2 / GOŁDAPSZKOŁA PODSTAWOWA NR.1  
 BOKUNIEWICZ EMILA393SP2 / GOŁDAPSZKOŁA PODSTAWOWA NR.3 W GOŁDAPI  
 BOMBAŁA OLIWIA413SP2 / BANIE MAZURSKIESZKOŁA PODSTAWOWA W BANIACH MAZURSKICH  
 BORUCIŃSKI MATEUSZ508SP2 / GRABOWOZESPÓŁ SZKÓŁ W GRABOWIE  
 BORUCKI DARIUSZ OPEN / M40GOŁDAPŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP  
 BRODOWSKA IZABELA528SG1 / GRABOWOZESPÓŁ SZKÓŁ W GRABOWIE  
 BRODOWSKI ADAM509SP2 / GRABOWOZESPÓŁ SZKÓŁ W GRABOWIE  
 BRODOWSKI KAROL385SP2 / GOŁDAPSZKOŁA PODSTAWOWA NR.3 W GOŁDAPI  
 BRONICKA NATALIA120SG1 / DUBENINKIGIMNAZJUM DUBENINKI  
 BRONICKI ERNEST276SP2 / GOŁDAPSZKOŁA PODSTAWOWA NR.1  
 BRONISZEWSKA ALEKSANDRA114BP / BOĆWINKA  
 BRYLEWSKA AMELIA307SP1 / GOŁDAPSZKOŁA PODSTAWOWA NR.3 W GOŁDAPI  
 BRYLEWSKI ADRIAN546SPG / GOŁDAPZSZ GOŁDAP  
  BRYNDA MARCIN  OPEN / M20OLECKOMARATONKA GRAJEWO  
 BRZOZOWSKA DARIA260SP2 / GOŁDAPSZKOŁA PODSTAWOWA NR.1  
 BRZOZOWSKI JAKUB510SP2 / GRABOWOZESPÓŁ SZKÓŁ W GRABOWIE  
 BRZOZOWSKI RAFAŁ472SG1 / POGORZELSZKOŁA PODSTAWOWA W POGORZELI  
 BUCZYŃSKI KONRAD518SP2 / GRABOWOZESPÓŁ SZKÓŁ W GRABOWIE  
 BUDLEWSKI RAFAŁ162SG2 / GOŁDAPGIMNAZJUM NR.1 W GOŁDAPI  
 BUDZIEJKO ALAN296SP1 / GOŁDAPSZKOŁA PODSTAWOWA NR.3 W GOŁDAPI  
 BUDZIŃSKA KATARZYNA152SG2 / GOŁDAPGIMNAZJUM NR.1 W GOŁDAPI  
  BUKWAS TOMASZ  OPEN / M30GOŁDAPŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP  
 BUKWAŚ NATALIA305SP1 / GOŁDAPSZKOŁA PODSTAWOWA NR.3 W GOŁDAPI  
 BURACZEWSKI ANTONI312SP1 / GOŁDAPSZKOŁA PODSTAWOWA NR.3 W GOŁDAPI  
 BURACZEWSKI PIOTR156SG2 / GOŁDAPGIMNAZJUM NR.1 W GOŁDAPI  
 BURZYŃSKI DAMIAN396SP2 / GOŁDAPSZKOŁA PODSTAWOWA NR.3 W GOŁDAPI  
 BUTANOWICZ DOMINIKA498SP2 / GRABOWOZESPÓŁ SZKÓŁ W GRABOWIE  
 CEWKOWICZ ALEKSANDRA202SG2 / BANIE MAZURSKIEGIMNAZJUM W BANIACH MAZURSKICH  
 CHALECKA MAŁGORZATA499SP2 / GRABOWOZESPÓŁ SZKÓŁ W GRABOWIE  
 CHARKIEWICZ GABRIELA414SP2 / BANIE MAZURSKIESZKOŁA PODSTAWOWA W BANIACH MAZURSKICH  
 CHMIELEWSKA JOANNA11OPEN / K30WYDMINYBIEGAM BO LUBIE WYDMINYOK 
 CHMIELEWSKA KATARZYNA529SG1 / GRABOWOZESPÓŁ SZKÓŁ W GRABOWIE  
 CHMIELEWSKA PAULINA534SG2 / GRABOWOZESPÓŁ SZKÓŁ W GRABOWIE  
 CHMIELEWSKI TADEUSZ12OPEN / M60WYDMINYBIEGAM BO LUBIE WYDMINYOK 
 CHOMICZEWSKA MARTA129SG1 / GOŁDAPGIMNAZJUM NR.1 W GOŁDAPI  
 CIERZNIAK EWELINA255SP2 / GOŁDAPSZKOŁA PODSTAWOWA NR.1  
 CIĘŻAR KAROLINA196SG2 / BANIE MAZURSKIEGIMNAZJUM W BANIACH MAZURSKICH  
 CIOŁEK DAWID173SG2 / GOŁDAPGIMNAZJUM NR.1 W GOŁDAPI  
 CIOŁEK MATEUSZ219SPG / GOŁDAPLO GOŁDAP  
 CISZEWSKA KAROLINA242SP2 / GOŁDAPSZKOŁA PODSTAWOWA NR.1  
 CISZEWSKI PRZEMYSŁAW275SP2 / GOŁDAPSZKOŁA PODSTAWOWA NR.1  
 CYBULSKI DANIEL190SG1 / BANIE MAZURSKIEGIMNAZJUM W BANIACH MAZURSKICH  
 CZAPLA JULIA343SP2 / GOŁDAPSZKOŁA PODSTAWOWA NR.3 W GOŁDAPI  
 CZAPLICKA KAMILA132SG1 / GOŁDAPGIMNAZJUM NR.1 W GOŁDAPI  
 CZARNIEWSKI MICHAŁ375SP2 / GOŁDAPSZKOŁA PODSTAWOWA NR.3 W GOŁDAPI  
 CZERESZEWSKI MATEUSZ535SG2 / GRABOWOZESPÓŁ SZKÓŁ W GRABOWIE  
 CZERNIGOWSKI DARIUSZ240SG2 / NIEMENCZYNSZKOŁA MISTRZOSTWA SPORTOWEGO NIEMENCZYN  
 CZERWIŃSKI SEBASTIAN211SP2 / KOWALE OLECKIEKOWALE OLECKIE  
  CZOPEK JAROSŁAW  OPEN / M30EŁKMARATONKA GRAJEWO  
 ĆWIK PRZEMYSŁAW511SP2 / GRABOWOZESPÓŁ SZKÓŁ W GRABOWIE  
 ĆWIKOWSKA MAGDALENA201SG2 / BANIE MAZURSKIEGIMNAZJUM W BANIACH MAZURSKICH