Formularz systemu Datasport

I GP Powiatu Nowotomyskiego - Bieg Finałowy
Bolewice, 19 października 2013 r.


Liczba zawodników : 76
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
1  BANASZAK ŁUKASZ  OPEN / M18-45ZBĄSZYŃ 
2  BANASZAK WIESŁAW  OPEN / M45+ZBĄSZYŃ 
3  BARTKOWIAK PIOTR  OPEN / M18-45GRODZISK WLKP.GRODZISKI KLUB BIEGACZA 
4  BRONOWICKI RYSZARD  OPEN / M45+NOWY TOMYŚLNKB CHYŻY NOWY TOMYŚL 
5 BRYCHCY-NOWAK PAULINA  OPEN / K18-45STRZYŻEWOTKKF `ŁABĘDŹ` ZBĄSZYŃ 
6 CHŁOPEK DARIUSZ  OPEN / M18-45ZBĄSZYŃTKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃ 
7 CHŁOPEK MAGDALENA  OPEN / K18-45ZBĄSZYŃTKKF `ŁABĘDŹ` ZBĄSZYŃ 
8 CHWALISZ ŁUKASZ  OPEN / M18-45BOLEWICEAZS POLITECHNIKA POZNAŃSKA 
9  CHWIROT KAZIMIERZ  OPEN / M18-45LWÓWEKKM LWÓWEK WLKP. 
10  CICHOWLAS PAWEŁ  OPEN / M18-45OPALENICAOPALENICKI KLUB BEGACZA 
11  CYPRIAN JAROSŁAW  OPEN / M18-45OPALENICAOSP OPALENICA 
12  CZAPRACKI DOMINIK  OPEN / M18-45OPALENICA 
13  DOBKIEWICZ KRYSTIAN  OPEN / M18-45MIĘDZYCHÓDNIEZRZESZONY 
14  DOLATOWSKI MAREK  OPEN / M18-45ŚWIEBODZIN 
15  FLAK-MARCINKOWSKI JACEK  OPEN / M45+OPALENICAGRODZISKI KLUB BIEGACZA 
16  FORNALIK PRZEMYSŁAW  OPEN / M18-45LWÓWEKKM LWÓWEK WLKP. 
17  GRABSKI RAFAŁ  OPEN / M18-45CICHA GÓRAGRODZISKI KLUB BIEGACZA 
18  HORBATOWICZ JANUSZ  OPEN / M18-45MIEDZICHOWONKB CHYŻY NOWY TOMYŚL 
19  HUMERSKI PIOTR  OPEN / M18-45GOZDZICHOWOGRODZISKI KLUB BIEGACZA 
20  JANAS ROMAN  OPEN / M18-45GRODZISK WLKPGRODZISKI KLUB BIEGACZA 
21  JANISZEWSKI WALDEMAR  OPEN / M45+LWÓWEKKM LWÓWEK WLKP. 
22  JARNUT JACEK  OPEN / M18-45LWÓWEKLB TEAM LWÓWEK 
23  JARNUT ŁUKASZ  OPEN / M18-45LWÓWEKLB TEAM LWÓWEK 
24  JARNUT PAWEŁ  OPEN / M18-45LWÓWEKLB TEAM LWÓWEK 
25 KACZMAREK PAWEŁ  OPEN / M18-45POZNAŃNIEZRZESZONY 
26  KASPERCZAK PAWEŁ  OPEN / M18-45NOWY TOMYŚLNIEZRZESZONY 
27  KIMSTACZ MIŁOSZ  OPEN / M18-45NOWY TOMYŚL 
28  KŁODA DARIUSZ  OPEN / M18-45CZAPURY-EJBRY- 
29 KONIECZNY PIOTR OPEN / M18-45NOWY TOMYŚLNKB CHYŻY NOWY TOMYŚL 
30  KOWALA MIKOŁAJ  OPEN / M18-45NOWY TOMYŚLNIEZRZESZONY 
31 KOWALSKI KONRAD OPEN / M45+poznań 
32  KRAJEWSKA-KŁODA KATARZYNA  OPEN / K18-45CZAPURY-EJBRY- 
33  KURCEWICZ MICHAŁ  OPEN / M18-45GLINNO 
34  KWIATKOWSKI TADEUSZ  OPEN / M45+WIELENZATOPEK 
35  LIGĘZA PATRYK  OPEN / M18-45ZBĄSZYŃTKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃ 
36  LISEK MIECZYSŁAW  OPEN / M45+LWÓWEK WLKP.KM LWÓWEK WLKP. 
37  LOBA-JARNUT PAULINA  OPEN / K18-45LWÓWEKLB TEAM LWÓWEK 
38  MACIĄG IWONA  OPEN / K18-45BOLEWICESIOSTRY 
39  MACIĄG MAGDALENA  OPEN / BOLEWICESIOSTRY 
40 MAŃCZAK BOGDAN OPEN / M45+KUŚLINGRODZISKI KLUB BIEGACZA 
41  MARKOWSKI FILIP  OPEN / M18-45BOLEWICEOSP BOLEWICE 
42 MATUSIEWICZ SŁAWOMIR  OPEN / M18-45NOWY TOMYŚLNKB CHYŻY NOWY TOMYŚL/DRUZYNA SZPIKU 
43  MATYSIAK ALEKSANDRA  OPEN / K18-45GRODZISK WIELKOPOLSKI 
44 MOSKWA KRZYSZTOF  OPEN / M45+LESZNOTAK SE POMYKAM ! 
45  MRUGALSKA-WAJS MONIKA  OPEN / K18-45WOLSZTYNWOLSZTYŃSKI KLUB BIEGOWY 
46  NAPOROWSKI DAMIAN  OPEN / M18-45NOWY TOMYŚLNKB CHYŻY NOWY TOMYŚL 
47  NOWACKA MARLENA  OPEN / K18-45PIASKI WLKPJAN-MAR.PL 
48  NOWAK MATEUSZ  OPEN / M18-45WIELKAWIEŚ 
49  NYĆKOWIAK MAREK  OPEN / M18-45NOWY TOMYŚL 
50  OSTAJEWSKI TOMASZ  OPEN / M18-45LWÓWEKLWÓWEK 
51  PAWLAK PATRYCJA  OPEN / K18-45BOLEWICEN/N 
52 PERZ EMILIA  OPEN / K18-45NOWY TOMYŚLN/N 
53  PERZ MARZENNA  OPEN / K18-45BUKOWIECNKB CHYŻY NOWY TOMYŚL 
54  PIECHOTA STANISŁAW  OPEN / M45+BOLEWICENIEZRZESZONY 
 Wójt Gminy Miedzichowo, uczestnik wielu maratonów i biegów długodystansowych
55  PIETRUSIEWICZ BOGUSŁAW  OPEN / M45+BABIMOST 
56  PIETRUSZKA KATARZYNA  OPEN / K18-45WOLSZTYNWOLSZTYŃSKI KLUB BIEGOWY 
57 PLUSKOTA ANETA OPEN / K18-45LINIE 
58  RACZKOWIAK GRZEGORZ  OPEN / M18-45NOWY TOMYŚL 
59  ROGOZIŃSKI HENRYK  OPEN / M18-45BUKBUKOWSKI KLUB BIEGACZA 
60  SIEROŃ KAMIL  OPEN / M18-45NOWY TOMYŚL 
61  SKRZYPCZAK PATRYK  OPEN / M18-45TRZCIELNIEZRZESZONY 
 brak
62  SMYK ANDRZEJ  OPEN / M18-45OPALENICABUKOWSKI KLUB BIEGACZA/PIWOWARZY DOMOWI 
63  SOŁTYSIK JAROSŁAW  OPEN / M18-45STRZYŻEWOTKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃ 
64  SPYCHAŁA MARIUSZ  OPEN / M18-45NOWY TOMYŚLBEER DRINKERS TEAM 
65  SZEFFNER KRZYSZTOF  OPEN / M18-45NOWY TOMYŚLNIEZRZESZONY 
66  SZUKAŁA MARIUSZ  OPEN / M18-45OPALENICASZUKAŁA TEAM 
67  SZWARCZYŃSKA IZABELLA  OPEN / K18-45POZNAŃ 
68  SZWEDEK MICHAŁ  OPEN / M18-45NOWY TOMYŚLNIEZRZESZONY 
69  SZYLAK PIOTR  OPEN / M18-45PNIEWY31.BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO 
70  ŚMIERZCHALSKI ŁUKASZ  OPEN / M18-45BOLEWICE 
71 WECHMAN IRENEUSZ  OPEN / M45+GOSTYŃNIEZRZESZONY 
72  WESOŁY PIOTR  OPEN / M45+BOLEWICEN/N 
73  WOŹNY PRZEMYSŁAW  OPEN / M18-45MICHORZEWKO 
74 WRÓBEL MARZENA OPEN / K18-45PSZCZEW 
75  ZERBST JACEK  OPEN / M18-45NOWY TOMYŚLNIEZRZESZONY 
76 ŻUBEREK PIOTR  OPEN / M18-45POZNAŃKB MANIAC POZNAŃ