Datasport

12. Bieg Ulicš Piotrkowskš Rossmann Run - Bieg Główny
ŁódŸ, 24 maja 2014 r.


Drużyna


Aktualnie zgłoszonych/Applicated: 137
Jeœli widzisz błšd w swoim zgłoszeniu i chciałbyœ go poprawić zaloguj się lub wypełnij formularz
To correct your data log in to your profile or fill the form
Lp. Nazwa
Name
1 -
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WARYCH PIOTR BG / M40 - ŁÓD
2 KIERLIK KAMIL BG / M20 - GORZKOWICE
3 LIPIŃSKI MARCIN BG / M20 - MIĘDZYLESIE
 
2 120 B.P.M
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PIETRZYK KRZYSZTOF BG / M30 120 B.P.M KOLUSZKI
2 MIŒKIEWICZ KRZYSZTOF BG / M20 120 B.P.M GŁOWNO
3 SKATULSKI DAMIAN BG / M30 120 B.P.M ŁÓD
4 PUSZ BARTOSZ BG / M20 120 B.P.M ŁÓD
 
3 205 TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DUDEK JAROSŁAW BG / M30 205 TEAM NYSA
2 AUGUSTYNIAK ARTUR BG / M30 205 TEAM PABIANICE
3 WIECHNA KRZYSZTOF BG / M30 205 TEAM ŁÓD
4 NOWAKOWSKA EWA BG / K30 205 TEAM LODZ
 
4 2FAST4YOU
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CUDEJKO TOMASZ BG / M20 2FAST4YOU PABIANICE
 
5 ACCELERATE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KARP SZYMON BG / M20 ACCELERATE POPIELAWY
2 ULEVIC VALERIJ BG / M30 ACCELERATE ŁÓD
3 GAJDECKI TOMEK BG / M30 ACCELERATE WARSZAWA
4 SEJ MARIUSZ BG / M30 ACCELERATE ŁÓD
5 KOSTRZEWSKI DANIEL BG / M30 ACCELERATE KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI
6 WOJTYLAK PIOTR BG / M20 ACCELERATE ŁÓD
7 MUSZYŃSKI JAKUB BG / M20 ACCELERATE ŁÓD
8 MIROWSKI DAMIAN BG / M30 ACCELERATE KSAWERÓW
9 SOŒNICKI ŁUKASZ BG / M20 ACCELERATE ŁÓD
 
6 ADRIAN! BŁAGAM WOLNIEJ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BÓT PRZEMYSŁAW BG / M30 ADRIAN! BŁAGAM WOLNIEJ ŁÓD
2 NIECKARZ DARIUSZ BG / M40 ADRIAN! BŁAGAM WOLNIEJ ZGIERZ
3 WRZESZCZ ADRIAN BG / M40 ADRIAN! BŁAGAM WOLNIEJ ŁÓD
4 CHORZEWSKA-SĘK KATARZYNA BG / K20 ADRIAN! BŁAGAM WOLNIEJ ŁÓD
5 NASTAROWICZ DOROTA BG / K40 ADRIAN! BŁAGAM WOLNIEJ ŁÓD
6 KOPEĆ DOMINIK BG / M30 ADRIAN! BŁAGAM WOLNIEJ ŁÓD
7 PRZYBYSZ JAREK BG / M30 ADRIAN! BŁAGAM WOLNIEJ ŁÓD
8 PODPORA BOGDAN BG / M40 ADRIAN! BŁAGAM WOLNIEJ ŁÓD
9 NIECKARZ ADAM BG / M20 ADRIAN! BŁAGAM WOLNIEJ ZGIERZ
 
7 ADROOM TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZAWKAŁO DANIEL BG / M20 ADROOM TEAM ŁÓD
2 KOSTRZEWA BARTŁOMIEJ BG / M20 ADROOM TEAM WONIAKÓW
 
8 AFLOFARM RUNNING TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOROTYŃSKI KRZYSZTOF BG / M30 AFLOFARM RUNNING TEAM PABIANICE
2 HETMANEK MONIKA BG / K40 AFLOFARM RUNNING TEAM PABIANICE
3 DRZAZGA-KOCH AGNIESZKA BG / K30 AFLOFARM RUNNING TEAM ŁÓD
4 KRAKOWSKI TEOFAN BG / M40 AFLOFARM RUNNING TEAM ŁÓD
5 DĽBRÓWKA MAŁGORZATA BG / K30 AFLOFARM RUNNING TEAM ŁÓD
6 NOWAK ANDRZEJ BG / M20 AFLOFARM RUNNING TEAM PABIANICE
7 GRYGIEL KAROL BG / M30 AFLOFARM RUNNING TEAM ŁÓD
8 MURLIKIEWICZ ANNA BG / K20 AFLOFARM RUNNING TEAM PABAINICE
9 KRAC BARTOSZ BG / M20 AFLOFARM RUNNING TEAM PABIANICE
10 POKARMISZ PIOTR BG / M20 AFLOFARM RUNNING TEAM WROCŁAW
11 KRÓLIK PIOTR BG / M30 AFLOFARM RUNNING TEAM DOBROŃ
12 PAŒ-SOBCZAK KAMILA BG / K30 AFLOFARM RUNNING TEAM ŁÓD
13 SOBCZAK JAROSŁAW BG / M30 AFLOFARM RUNNING TEAM ŁÓD
14 PLICHTA MACIEJ BG / M30 AFLOFARM RUNNING TEAM ŁÓD
15 CIEPLUCHA DOROTA BG / K30 AFLOFARM RUNNING TEAM ŁÓD
16 AGACIAK RADOSŁAW BG / M30 AFLOFARM RUNNING TEAM BUKOWIEC
17 KRZYSZTOFIK JAKUB BG / M20 AFLOFARM RUNNING TEAM ŁÓD
18 OLESZCZYK KATARZYNA BG / K20 AFLOFARM RUNNING TEAM ŁÓD
19 MICHALAK ŁUKASZ BG / M20 AFLOFARM RUNNING TEAM PABIANICE
20 KĘSICKI ANDRZEJ BG / M30 AFLOFARM RUNNING TEAM PABIANICE
21 WRÓBLEWSKI WOJCIECH BG / M30 AFLOFARM RUNNING TEAM ŁÓD
22 PIETRAKIEWICZ WOJCIECH BG / M30 AFLOFARM RUNNING TEAM ŁÓD
23 WIERZBICKI MICHAŁ BG / M20 AFLOFARM RUNNING TEAM ŁÓD
 
9 AGB ACTIVE RUNNERS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZCZEPANIAK JADWIGA BG / K40 AGB ACTIVE RUNNERS ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
2 WALASZEK PAWEL BG / M30 AGB ACTIVE RUNNERS WOLA GRZYMKOWA
3 MAJEWSKI ŁUKASZ BG / M20 AGB ACTIVE RUNNERS ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
4 SKOWRON ANDRZEJ BG / M30 AGB ACTIVE RUNNERS JEDLICZE A
5 ANDRZEJCZAK DARIUSZ BG / M40 AGB ACTIVE RUNNERS ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
6 GÓRSKA TATIANA BG / K40 AGB ACTIVE RUNNERS ŁÓD
7 SADOWSKI ARTUR BG / M30 AGB ACTIVE RUNNERS RĽBIEŃ
8 SZATKOWSKI KRZYSZTOF BG / M40 AGB ACTIVE RUNNERS ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
9 KOSECKI KONRAD BG / M30 AGB ACTIVE RUNNERS ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
10 DANYCH KRZYSZTOF BG / M50 AGB ACTIVE RUNNERS ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
11 CZEKALSKI ŁUKASZ BG / M30 AGB ACTIVE RUNNERS ZGIERZ
12 PIOTROWSKA NATALIA BG / K20 AGB ACTIVE RUNNERS ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
 
10 AIR ŁĘCZYCA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TOMASZEWSKI SEBASTIAN BG / M20 AIR ŁĘCZYCA POZNAŃ
2 KACZYŃSKI ŁUKASZ BG / M30 AIR ŁĘCZYCA ŁĘCZYCA
 
11 AKTYWNI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 OLEJNICZAK AGNIESZKA BG / K30 AKTYWNI DOMANIEWICE
2 SUT IWONA BG / K30 AKTYWNI GŁOWNO
3 KOBACKI PRZEMYSŁAW BG / M30 AKTYWNI GŁOWNO
 
12 ATLAS RUNNING TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WONIAK KRZYSZTOF BG / M30 ATLAS RUNNING TEAM ŁÓD
2 GAWEŁ TOMASZ BG / M30 ATLAS RUNNING TEAM KRZYWIEC
3 DURAJSKA ANNA BG / K30 ATLAS RUNNING TEAM ŁÓD
4 DUJKA DANIEL BG / M40 ATLAS RUNNING TEAM JEDLIŃSK
5 BOGUSZ MICHAŁ BG / M30 ATLAS RUNNING TEAM ŁÓD
6 KULESZA MARCIN BG / M40 ATLAS RUNNING TEAM ŁÓD
7 DURAJSKI JAROSŁAW BG / M30 ATLAS RUNNING TEAM ŁÓD
8 DUDAS ARKADIUSZ BG / M20 ATLAS RUNNING TEAM ŁÓD
9 KULCZYCKI ŁUKASZ BG / M30 ATLAS RUNNING TEAM ŁÓD
10 FIJAŁKOWSKI PAWEŁ BG / M30 ATLAS RUNNING TEAM JEDLIŃSK
11 BIK JACEK BG / M30 ATLAS RUNNING TEAM WÓDKA
12 BOHDANOWICZ KRYSTIAN BG / M30 ATLAS RUNNING TEAM ŁÓD
13 WŁODARCZYK ELŻBIETA BG / K30 ATLAS RUNNING TEAM ŁÓD
14 BOGUSZ WALDEMAR BG / M50 ATLAS RUNNING TEAM ŁÓD
15 BOGUCKI PIOTR BG / M30 ATLAS RUNNING TEAM ŁÓD
16 KOCH GRZEGORZ BG / M40 ATLAS RUNNING TEAM ŁÓD
17 ŁUKASIK SYLWIA BG / K20 ATLAS RUNNING TEAM ŁÓD
18 KALINOWSKA EWELINA BG / K20 ATLAS RUNNING TEAM LIPNO
19 ŒWITACZ MICHAŁ BG / M30 ATLAS RUNNING TEAM ŁÓD
20 ŒWIĘCH WOJTEK BG / M40 ATLAS RUNNING TEAM KSAWERÓW
21 DUDAS RADOSŁAW BG / M20 ATLAS RUNNING TEAM ŁÓD
22 IDZIKOWSKI PIOTR BG / M40 ATLAS RUNNING TEAM ŁÓD
23 SYGUT GRZEGORZ BG / M60 ATLAS RUNNING TEAM OPOCZNO
24 SZYSZKO KRZYSZTOF BG / M50 ATLAS RUNNING TEAM ŁÓD
25 ŒWIĘCH JUSTYNA BG / K16 ATLAS RUNNING TEAM KSAWERÓW
26 ARMACKI ARKADIUSZ BG / M20 ATLAS RUNNING TEAM ŁÓD
27 SIEMASZKO MICHAŁ BG / M20 ATLAS RUNNING TEAM ŁÓD
 
13 BABELSPORT S.L. SALOS-WODNA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DARAŻ IZABELA BG / K30 BABELSPORT S.L. SALOS-WODNA ZGIERZ
 
14 BAD CARMA TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KUBIAK KATARZYNA BG / K30 BAD CARMA TEAM WARSZAWA
2 NIEDWIECKA KASIA BG / K40 BAD CARMA TEAM WARSZAWA
 
15 BAJER TRENER
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 POKORSKI ALEKSANDER BG / M30 BAJER TRENER ŁÓD
 
16 BIEG ULICĽ PIOTRKOWSKĽ ROSSMANN TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BARTOSIK MAREK BG / M30 BIEG ULICĽ PIOTRKOWSKĽ ROSSMANN TEAM ŁÓD
2 GRZEJDZIAK PRZEMEK BG / M30 BIEG ULICĽ PIOTRKOWSKĽ ROSSMANN TEAM ŁÓD
3 OCHMAŃSKI ADAM BG / M40 BIEG ULICĽ PIOTRKOWSKĽ ROSSMANN TEAM ŁÓD
4 TRAWCZYŃSKA EWELINA BG / K30 BIEG ULICĽ PIOTRKOWSKĽ ROSSMANN TEAM ŁÓD
5 LACHOWSKI ROBERT BG / M20 BIEG ULICĽ PIOTRKOWSKĽ ROSSMANN TEAM ŁÓD
6 DZIRBA MICHAL BG / M30 BIEG ULICĽ PIOTRKOWSKĽ ROSSMANN TEAM ŁÓD
7 RACZYŃSKI BOGUSZ BG / M30 BIEG ULICĽ PIOTRKOWSKĽ ROSSMANN TEAM ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
8 UDUT PRZEMYSŁAW BG / M30 BIEG ULICĽ PIOTRKOWSKĽ ROSSMANN TEAM ŁÓD
9 DZIOMDZIORA JACEK BG / M20 BIEG ULICĽ PIOTRKOWSKĽ ROSSMANN TEAM ŁÓD
10 GRABOWSKI SEBASTIAN BG / M30 BIEG ULICĽ PIOTRKOWSKĽ ROSSMANN TEAM ŁÓD
11 NOSKOWSKI ROBERT BG / M30 BIEG ULICĽ PIOTRKOWSKĽ ROSSMANN TEAM ŁÓD
12 NOWAK SŁAWOMIR BG / M40 BIEG ULICĽ PIOTRKOWSKĽ ROSSMANN TEAM ŁÓD
13 PASTUSZKA SYLWIA BG / K30 BIEG ULICĽ PIOTRKOWSKĽ ROSSMANN TEAM ŁÓD
14 ŁĘSKI WOJCIECH BG / M30 BIEG ULICĽ PIOTRKOWSKĽ ROSSMANN TEAM KIETLIN
15 OLEJNICZAK AGNIESZKA BG / K30 BIEG ULICĽ PIOTRKOWSKĽ ROSSMANN TEAM ŁÓD
16 OSIŃSKI MICHAŁ ADAM `OSA` BG / M16 BIEG ULICĽ PIOTRKOWSKĽ ROSSMANN TEAM ŁÓD
17 BURSKI MICHAŁ BG / M30 BIEG ULICĽ PIOTRKOWSKĽ ROSSMANN TEAM WARSZAWA
18 MUSIAŁ MACIEJ BG / M30 BIEG ULICĽ PIOTRKOWSKĽ ROSSMANN TEAM ŁÓD
19 WONIAK ARKADIUSZ BG / M16 BIEG ULICĽ PIOTRKOWSKĽ ROSSMANN TEAM ŁÓD
20 WONIAK ANDRZEJ BG / M50 BIEG ULICĽ PIOTRKOWSKĽ ROSSMANN TEAM ŁÓD
21 WONIAK KONRAD BG / M16 BIEG ULICĽ PIOTRKOWSKĽ ROSSMANN TEAM ŁÓD
22 KLATKA PIOTR BG / M30 BIEG ULICĽ PIOTRKOWSKĽ ROSSMANN TEAM ŁÓD
23 GRABOWSKI DARIUSZ BG / M50 BIEG ULICĽ PIOTRKOWSKĽ ROSSMANN TEAM ŁÓD
24 MAZOWIECKI RADOSŁAW BG / M30 BIEG ULICĽ PIOTRKOWSKĽ ROSSMANN TEAM ŁÓD
25 STASIEWICZ MAREK BG / M30 BIEG ULICĽ PIOTRKOWSKĽ ROSSMANN TEAM ŁÓD
26 NOWAK MAŁGORZATA BG / K20 BIEG ULICĽ PIOTRKOWSKĽ ROSSMANN TEAM ŁÓD
27 MORAWIEC DANIEL BG / M30 BIEG ULICĽ PIOTRKOWSKĽ ROSSMANN TEAM ŁÓD
28 ŁAPIŃSKI SZYMON BG / M40 BIEG ULICĽ PIOTRKOWSKĽ ROSSMANN TEAM ŁÓD
29 ŁAPIŃSKI JAKUB BG / M16 BIEG ULICĽ PIOTRKOWSKĽ ROSSMANN TEAM ŁÓD
30 ŒREDNIAK AGNIESZKA BG / K30 BIEG ULICĽ PIOTRKOWSKĽ ROSSMANN TEAM ŁÓD
31 SZCZEŒNIAK MICHAŁ BG / M20 BIEG ULICĽ PIOTRKOWSKĽ ROSSMANN TEAM ŁÓD
32 JURKOWSKI ARTUR BG / M30 BIEG ULICĽ PIOTRKOWSKĽ ROSSMANN TEAM OZORKÓW
33 PIETRASIAK JANUSZ BG / M40 BIEG ULICĽ PIOTRKOWSKĽ ROSSMANN TEAM ŁÓD
34 MATUSZEWSKI SEBASTIAN BG / M20 BIEG ULICĽ PIOTRKOWSKĽ ROSSMANN TEAM ŁÓD
 
17 BIEGAM BO LUBIĘ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PAWLAK PRZEMYSŁAW BG / M40 BIEGAM BO LUBIĘ KROŒNIEWICE
2 JAWORSKI ANDRZEJ BG / M50 BIEGAM BO LUBIĘ ŁÓDŻ
3 GALICZ KAROL BG / M20 BIEGAM BO LUBIĘ WARSZAWA
4 RYCHLIŃSKA MAŁGORZATA BG / K30 BIEGAM BO LUBIĘ ZDUŃSKA WOLA
5 RYCHLIŃSKI ARTUR BG / M30 BIEGAM BO LUBIĘ ZDUŃSKA WOLA
 
18 BIEGAMPOLODZI.PL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 FRATCZAK KAMIL BG / M20 BIEGAMPOLODZI.PL ZDUŃSKA WOLA
2 CUPER-KONWERSKA MAŁGORZATA BG / K20 BIEGAMPOLODZI.PL ŁÓD
3 KONWERSKI MACIEJ BG / M20 BIEGAMPOLODZI.PL ŁÓD
4 PIECZORA MONIKA BG / K40 BIEGAMPOLODZI.PL ŁÓD
5 MICHALSKI MARCIN BG / M30 BIEGAMPOLODZI.PL ŁÓD
6 WASIELEWSKI MAREK BG / M30 BIEGAMPOLODZI.PL ŁÓD
7 GODLEWSKI MICHAŁ BG / M30 BIEGAMPOLODZI.PL ŁÓD
8 KOCHANOWSKI BARTŁOMIEJ BG / M30 BIEGAMPOLODZI.PL ŁÓD
 
19 BIEGIEM PO PIWO - PIWOTEKA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SUŁKOWSKI MICHAŁ BG / M20 BIEGIEM PO PIWO - PIWOTEKA WARSZAWA
 
20 BIEGIEM RADOM!
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 POŁOŃSKI ANDRZEJ BG / M40 BIEGIEM RADOM! RADOM
 
21 BIEGING TEAM ZELÓW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PIOTROWSKI TOMASZ BG / M20 BIEGING TEAM ZELÓW ZELÓW
2 STRUZIK ADAM BG / M20 BIEGING TEAM ZELÓW ŁASK
3 ANGLART MATEUSZ BG / M20 BIEGING TEAM ZELÓW ZELÓW
4 SMARZEK CEZARY BG / M40 BIEGING TEAM ZELÓW ŁASK
5 TARKA JUSTYNA BG / K20 BIEGING TEAM ZELÓW ZELÓW
6 KRATA ADAM BG / M20 BIEGING TEAM ZELÓW ZELÓW
7 KRAJDA ADRIAN BG / M20 BIEGING TEAM ZELÓW MRZEŻYNO
8 DUBIŃSKA BOGUSŁAWA BG / K40 BIEGING TEAM ZELÓW ZELÓW
9 STRUZIK MAŁGORZATA BG / K20 BIEGING TEAM ZELÓW ŁASK
10 GAJDA ALEKSANDRA BG / K16 BIEGING TEAM ZELÓW ZELÓW
11 TOPOLSKI BARTŁOMIEJ BG / M16 BIEGING TEAM ZELÓW ZELÓW
 
22 BIEGNIEMY DLA JULKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SIUDEK DOROTA BG / K30 BIEGNIEMY DLA JULKI TORUŃ
2 SIUDEK MARIUSZ BG / M40 BIEGNIEMY DLA JULKI TORUŃ
3 CHMIEL JACEK BG / M50 BIEGNIEMY DLA JULKI LODZ
4 KWIECIEŃ - LIPIŃSKA KAMILA BG / K30 BIEGNIEMY DLA JULKI ŁÓD
5 WITCZAK BARTŁOMIEJ BG / M30 BIEGNIEMY DLA JULKI BUKOWIEC
6 GRACZYK ANNA BG / K40 BIEGNIEMY DLA JULKI ŁÓD
7 ORZECHOWSKA RENATA BG / K40 BIEGNIEMY DLA JULKI ŁÓD
8 LEKS ANETA BG / K20 BIEGNIEMY DLA JULKI ŁÓD
9 GAGAS ALEKSANDRA BG / K30 BIEGNIEMY DLA JULKI ŁÓD
10 KOKOTEK MACIEJ BG / M30 BIEGNIEMY DLA JULKI ŁÓD
11 KICINSKA-KOKOTEK BEATA BG / K30 BIEGNIEMY DLA JULKI ŁÓD
12 SIÓDMIAK JACEK BG / M30 BIEGNIEMY DLA JULKI STARY TORUŃ
13 REJMENT AGNIESZKA BG / K16 BIEGNIEMY DLA JULKI TORUŃ
14 REJMENT JUSTYNA BG / K30 BIEGNIEMY DLA JULKI TORUŃ
 
23 BRACIA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KALIŃSKI MARCIN BG / M30 BRACIA ŁÓD
 
24 BRUBECK TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 OCHMAŃSKA JUSTYNA BG / K30 BRUBECK TEAM ZDUŃSKA WOLA
 
25 BRUCKI.COM.PL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BRUCKI ADAM BG / M20 BRUCKI.COM.PL NOWE SKALMIERZYCE
2 KRZYWIK PAWEŁ BG / M30 BRUCKI.COM.PL NOWE SKALMIERZYCE
 
26 BULL RACING TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PARUZEL BARTŁOMIEJ BG / M30 BULL RACING TEAM ZGORZAŁA
 
27 BZURA26
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 LIBSZ TOMASZ BG / M40 BZURA26 ŁÓD
2 PISARKIEWICZ KAMIL BG / M16 BZURA26 ŁOWICZ
3 GORĽCY DAMIAN BG / M20 BZURA26 GŁOWNO
 
28 CERAMIKA PARADYŻ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MATYJAŒKIEWICZ PAULINA BG / K20 CERAMIKA PARADYŻ ŻARNÓW
2 PLICH AGNIESZKA BG / K30 CERAMIKA PARADYŻ TOMASZÓW MAZ.
3 PODDĘBNIAK TOMASZ BG / M30 CERAMIKA PARADYŻ SŁAWNO
4 POTAPIŃSKA IRENA BG / K30 CERAMIKA PARADYŻ TOMASZOW MAZOWIECKI
5 PISIAŁEK WALDEMAR BG / M40 CERAMIKA PARADYŻ ŻARNÓW
6 DANILCZUK DOROTA BG / K20 CERAMIKA PARADYŻ HRUBIESZÓW
7 BYSTRZYCKA MAŁGORZATA BG / K40 CERAMIKA PARADYŻ SWOLSZEWICE MAŁE
8 KARDAS ŁUKASZ BG / M30 CERAMIKA PARADYŻ ŁÓD
 
29 COKE RUNNERS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MICHALSKI PIOTR BG / M30 COKE RUNNERS ŁÓD
2 CIOŁEK MARCIN BG / M30 COKE RUNNERS SIERADZ
3 KOŁODZIEJSKI MAREK BG / M30 COKE RUNNERS TOMASZÓW MAZOWIECKI
4 CICHECKI EMIL BG / M20 COKE RUNNERS ALEKSANDROW LODZKI
 
30 COMARCH
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZAWIASA MACIEJ BG / M30 COMARCH ŁÓD
 
31 DECATHLON PASAŻ ŁÓDZKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JAGIEŁŁO PRZEMYSŁAW BG / M20 DECATHLON PASAŻ ŁÓDZKI PIOTRKÓW TRYB
 
32 DOZ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WAWER KAMIL BG / M30 DOZ ŁÓD
2 GORTATOWICZ DARIUSZ BG / M50 DOZ LODZ
3 MALCZEWSKI MARCIN BG / M30 DOZ ŁÓD
4 JACOŃ JULIA BG / K20 DOZ ŁÓD
5 SKORUPA TOMASZ BG / M40 DOZ ŁÓD
 
33 DRUŻYNA A
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TARKA KAROL BG / M20 DRUŻYNA A ANTONIEW
 
34 DRUŻYNA BSS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KRZYSZTOFIK KONRAD BG / M30 DRUŻYNA BSS OPOCZNO
2 KRZEMIŃSKA ANETA BG / K30 DRUŻYNA BSS ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
3 JĘCZMIŃSKA MARZENA BG / K30 DRUŻYNA BSS ŁÓD
4 WIŒNIEWSKI KRZYSZTOF BG / M30 DRUŻYNA BSS WARSZAWA
5 WACHOWICZ SŁAWOMIR BG / M40 DRUŻYNA BSS ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
6 CIEŒLAK EWELINA BG / K30 DRUŻYNA BSS ŁÓD
7 SZYMAŃSKA JUSTYNA BG / K40 DRUŻYNA BSS ŁÓD
 
35 DRUŻYNA DBAM O ZDROWIE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CHRUŒLIŃSKI PIOTR BG / M20 DRUŻYNA DBAM O ZDROWIE ŁÓD
2 ZIMOŃ SANDRA BG / K20 DRUŻYNA DBAM O ZDROWIE ŁÓD
3 KOZŁOWSKI KRZYSZTOF BG / M60 DRUŻYNA DBAM O ZDROWIE ŁÓD
4 MARCINIAK SŁAWOMIR BG / M30 DRUŻYNA DBAM O ZDROWIE ŁÓD
5 BĽK GRZEGORZ BG / M30 DRUŻYNA DBAM O ZDROWIE ŁÓD
6 KLEPCZAREK CZESŁAW BG / M50 DRUŻYNA DBAM O ZDROWIE ŁÓD
7 STACHECKI WALDEMAR BG / M40 DRUŻYNA DBAM O ZDROWIE ŁÓD
8 STĘPNIAK ANNA BG / K30 DRUŻYNA DBAM O ZDROWIE ŁÓD
9 DAUENHAUER JACEK BG / M40 DRUŻYNA DBAM O ZDROWIE ŁÓD
 
36 DRUŻYNA PIERŒCIENIA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TRYBALSKA IRMINA BG / K30 DRUŻYNA PIERŒCIENIA WARSZAWA
2 LESZCZYŃSKI ADAM BG / M30 DRUŻYNA PIERŒCIENIA ŁÓD
3 DRYJAŃSKA NATALIA BG / K20 DRUŻYNA PIERŒCIENIA WARSZAWA
 
37 DVPOLSKA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 RACZYŃSKI PAWEŁ BG / M30 DVPOLSKA ŁÓD
2 TOKARSKI NIKODEM BG / M30 DVPOLSKA ŁÓD
 
38 FINANCES FOR YOU DORADCY FINANSOWI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZIMOCH MAREK BG / M40 FINANCES FOR YOU DORADCY FINANSOWI ŁÓD
 
39 FLEXIDEA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BUCHACZ RADOSŁAW BG / M30 FLEXIDEA ŁÓD
2 BALIŃSKI MICHAŁ BG / M30 FLEXIDEA ŁÓD
 
40 FLEXIDEA AKADEMIABIEGACZA.PL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GRELA WOJCIECH BG / M20 FLEXIDEA AKADEMIABIEGACZA.PL WARSZAWA
2 WYCHOWAŁEK JAN BG / M20 FLEXIDEA AKADEMIABIEGACZA.PL PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
3 BOMAN JUSTYNA BG / K20 FLEXIDEA AKADEMIABIEGACZA.PL OSJAKÓW
4 CIESIELSKI KACPER BG / M20 FLEXIDEA AKADEMIABIEGACZA.PL WARSZAWA
5 NADRATOWSKI MARCIN BG / M20 FLEXIDEA AKADEMIABIEGACZA.PL ŁÓD
6 KUNIKOWSKI TOMASZ BG / M20 FLEXIDEA AKADEMIABIEGACZA.PL ŁOWICZ
7 SKRZYPCZAK KAMIL BG / M20 FLEXIDEA AKADEMIABIEGACZA.PL ŁÓD
8 KOTELNICKI MARIUSZ BG / M30 FLEXIDEA AKADEMIABIEGACZA.PL ŁÓD
 
41 FM ZAKWASY BOLI NOGA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JAWORSKI MARCIN BG / M30 FM ZAKWASY BOLI NOGA PŁOCK
 
42 FOREVER YOUNG ŁÓD
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ŁUCZAK DARIUSZ BG / M40 FOREVER YOUNG ŁÓD ŁÓD
2 SZCZYTKOWSKI ROMUALD BG / M40 FOREVER YOUNG ŁÓD ŁÓD
3 KLIMCZEWSKI ANDRZEJ BG / M50 FOREVER YOUNG ŁÓD ŁÓD
4 SZCZYTKOWSKA MONIKA BG / K40 FOREVER YOUNG ŁÓD ŁÓD
5 SZMIDT AGNIESZKA BG / K30 FOREVER YOUNG ŁÓD ŁÓD
 
43 FUJITSU RUNNING TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BAGIŃSKI TOMASZ BG / M30 FUJITSU RUNNING TEAM ŁÓD
2 PIECZĽTKIEWICZ KAMIL BG / M30 FUJITSU RUNNING TEAM ŁÓD
3 BURSKA JUSTYNA BG / K20 FUJITSU RUNNING TEAM ŁÓD
4 LASOŃ ALEKSANDRA BG / K20 FUJITSU RUNNING TEAM ŁÓD
5 ZAWODNIK ANONIMOWY BG / M30 FUJITSU RUNNING TEAM
6 JUHASZ TAMAS BG / M20 FUJITSU RUNNING TEAM ŁÓD
7 BIRO OSCAR BG / M20 FUJITSU RUNNING TEAM ŁÓD
8 WOLKOWSKI WANDA BG / K20 FUJITSU RUNNING TEAM Ł
9 ZAWODNIK ANONIMOWY BG / M20 FUJITSU RUNNING TEAM
10 BŁĘCKI ZBIGNIEW BG / M30 FUJITSU RUNNING TEAM ŁÓD
11 OSTROVSKY ANTON BG / M30 FUJITSU RUNNING TEAM LODZ
 
44 FUNDACJA UDARU MÓZGU
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SIGER ADAM BG / M40 FUNDACJA UDARU MÓZGU ŁÓD
2 KRAWCZYK AGNIESZKA BG / K20 FUNDACJA UDARU MÓZGU ŁÓD
3 MONETA PIOTR BG / M20 FUNDACJA UDARU MÓZGU ŁÓD
4 MONETA MARTA BG / K20 FUNDACJA UDARU MÓZGU ŁÓD
5 ROGACZEWSKI ŁUKASZ BG / M20 FUNDACJA UDARU MÓZGU ŁÓD
 
45 GEERS TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PRZYBYŁ ADAM BG / M30 GEERS TEAM LODZ
2 OSTROWSKI MARCIN BG / M30 GEERS TEAM ŁÓD
3 KOŒLA PIOTR BG / M30 GEERS TEAM ŁÓD
 
46 GENERALI RUNNING TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ŻEGOTA ŁUKASZ BG / M20 GENERALI RUNNING TEAM ŁÓD
 
47 GEOTERMIA UNIEJÓW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JAKUBOWSKI WOJTEK BG / M40 GEOTERMIA UNIEJÓW UNIEJÓW
2 ANDRUSZEWSKI TOMASZ BG / M30 GEOTERMIA UNIEJÓW ZDUŃSKA WOLA
3 MACIEJEWSKI MICHAŁ BG / M20 GEOTERMIA UNIEJÓW UNIEJÓW
 
48 GEPARD
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MISZCZAK ALICJA BG / K40 GEPARD WARSZAWA
2 KLIMCZAK PAWEŁ BG / M40 GEPARD WARSZAWA
3 LEWANTY EWA BG / K40 GEPARD WARSZAWA
4 LEWANTY MAREK BG / M40 GEPARD WARSZAWA
 
49 INDESIT RUNNING TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KAMIL PAWLAK BG / M20 INDESIT RUNNING TEAM 94-216
2 KRAJEWSKI RAFAŁ BG / M30 INDESIT RUNNING TEAM ŁÓD
3 MACIEJEWSKI ŁUKASZ BG / M30 INDESIT RUNNING TEAM ŁÓD
4 OLEKSIEWICZ ROBERT BG / M40 INDESIT RUNNING TEAM ZGIERZ
5 KŁOS KRZYSZTOF BG / M20 INDESIT RUNNING TEAM PABIANICE
6 JOACHIMIAK GRZEGORZ BG / M30 INDESIT RUNNING TEAM ZELÓW
7 MACHACZ BARTŁOMIEJ BG / M20 INDESIT RUNNING TEAM BEDOŃ PRZYKOŒCIELNY
8 MAROSZEK PIOTR BG / M20 INDESIT RUNNING TEAM ŁÓD
 
50 INFOSYS RUN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BARAŃSKI PIOTR BG / M20 INFOSYS RUN ŁÓD
 
51 JASTRZĽB - 32.BLT ŁASK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 RĘBACZ SYLWESTER BG / M40 JASTRZĽB - 32.BLT ŁASK ZDUŃSKA WOLA
2 PĘKALA JAROSŁAW BG / M40 JASTRZĽB - 32.BLT ŁASK ZGIERZ
 
52 JOGGINGOWE RADOMSKO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 OCIEPA MICHAL BG / M20 JOGGINGOWE RADOMSKO RADOMSKO
 
53 KB ARTURÓWEK ŁÓD
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GLUCK WITOLD BG / M40 KB ARTURÓWEK ŁÓD ŁÓD
2 WALCZAK AGATA BG / K40 KB ARTURÓWEK ŁÓD ŁÓD
3 MICHALSKI TOMASZ BG / M20 KB ARTURÓWEK ŁÓD ŁÓD
4 ŻBIKOWSKA-JUSIS KATARZYNA BG / K30 KB ARTURÓWEK ŁÓD ŁÓD
5 SABANDA WITOLD BG / M40 KB ARTURÓWEK ŁÓD ŁÓD
6 PIECHOTA JAROSŁAW BG / M40 KB ARTURÓWEK ŁÓD ŁÓD
7 WOLNY MACIEJ BG / M40 KB ARTURÓWEK ŁÓD ŁÓD
 
54 KB ERGO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SOCHACKA ELWIRA BG / K30 KB ERGO WARSZAWA
 
55 KB GEOTERMIA UNIEJÓW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CHAJDAS WŁODZIMIERZ BG / M40 KB GEOTERMIA UNIEJÓW UNIEJÓW
2 CHAJDAS KATARZYNA BG / K20 KB GEOTERMIA UNIEJÓW UNIEJÓW
 
56 KB IM.P.SĘKOWSKIEGO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DZIĘGIELEWSKI MAREK BG / M50 KB IM.P.SĘKOWSKIEGO DŁUŻNIEWO
2 DZIĘGIELEWSKA MAŁGORZATA BG / K50 KB IM.P.SĘKOWSKIEGO DŁUŻNIEWO
 
57 KLUB BIEGACZY JYSK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BAREŁA MICHAŁ BG / M20 KLUB BIEGACZY JYSK RADOMSKO
2 KACZOROWSKA ANNA BG / K20 KLUB BIEGACZY JYSK ŁASK
 
58 KM AKTYWNI SOCHACZEW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 STĘPNIAK MAŁGORZATA BG / K20 KM AKTYWNI SOCHACZEW SOCHACZEW
2 STĘPNIAK PIOTR BG / M30 KM AKTYWNI SOCHACZEW SOCHACZEW
 
59 KM PSP PIOTRKÓW TRYBUNALSKI `BIEGNIEMY DLA JULKI`
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SKORUPA PAWEŁ BG / M30 KM PSP PIOTRKÓW TRYBUNALSKI `BIEGNIEMY DLA JULKI` ROZPRZA
2 MIERZEJEWSKI TOMASZ BG / M30 KM PSP PIOTRKÓW TRYBUNALSKI `BIEGNIEMY DLA JULKI` WOLBÓRZ
 
60 KOENDURO ŻAK TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ŁAKOMIAK ROBERT BG / M40 KOENDURO ŻAK TEAM ŁÓD
2 WOJCIK TOMASZ BG / M30 KOENDURO ŻAK TEAM LÓD
 
61 KORONA PABIANICE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DOWNAR KATARZYNA BG / K20 KORONA PABIANICE PABIANICE
2 MORAWSKA-BAYKOWSKA LUDMIŁA BG / K30 KORONA PABIANICE PABIANICE
3 ANDRZEJCZAK RAFAŁ BG / M40 KORONA PABIANICE DZIEKTARZEW
4 PAWLAK MICHAŁ BG / M30 KORONA PABIANICE PABIANICE
5 PIETRZAK PAWEŁ BG / M40 KORONA PABIANICE PABIANICE
6 PAWLAK MAREK BG / M50 KORONA PABIANICE PABIANICE
 
62 KRWINKA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GÓRECKI TOMASZ BG / M30 KRWINKA ŁÓD
2 STRZELECKI CIRRUS JAKUB BG / M50 KRWINKA ŁÓD
3 MELANIUK PIOTR BG / M30 KRWINKA ŁÓD
4 PACHOLEC KAMILA BG / K30 KRWINKA ŁÓD
5 PACHOLEC MATEUSZ BG / M30 KRWINKA ŁÓD
 
63 KRWINKA/PARKRUN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOWALSKI DARIUSZ BG / M40 KRWINKA/PARKRUN ŁÓD
 
64 KW PSP ŁÓD/BIEGNIEMY DLA JULKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KAMIERCZAK ARKADIUSZ BG / M30 KW PSP ŁÓD/BIEGNIEMY DLA JULKI ZGIERZ
2 POGOCKI SEWERYN BG / M30 KW PSP ŁÓD/BIEGNIEMY DLA JULKI ZELÓW
3 BURDKA PIOTR BG / M30 KW PSP ŁÓD/BIEGNIEMY DLA JULKI BRZEZINY
4 MAKOWSKI ARKADIUSZ BG / M40 KW PSP ŁÓD/BIEGNIEMY DLA JULKI ŁÓD
 
65 LAB-MED KOŁO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SOŁTYSIAK JOANNA BG / K20 LAB-MED KOŁO KOŁO
2 SOŁTYSIAK PRZEMYSŁAW BG / M20 LAB-MED KOŁO KOŁO
3 VREBAC DARIO BG / M30 LAB-MED KOŁO KOŁO
 
66 LAZY RUNNERS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JӏWIAK SEBASTIAN BG / M20 LAZY RUNNERS ŁÓD
 
67 LEKARZE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 NOWICKI MICHAŁ BG / M50 LEKARZE ŁÓD
 
68 LESZCZE KAROLEW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 LESZCZYŃSKI MICHAŁ BG / M30 LESZCZE KAROLEW WARSZAWA
 
69 LSKK BEŁCHATÓW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 RUDZKI DARIUSZ BG / M30 LSKK BEŁCHATÓW PABIANICE
 
70 MAGELLAN S.A.
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KRYGIER KRZYSZTOF BG / M20 MAGELLAN S.A. WARSZAWA
2 GŁOWACKI MICHAŁ BG / M20 MAGELLAN S.A. ŁĘCZYCA
3 PEŁZOWSKI MARCIN BG / M30 MAGELLAN S.A. ŁÓD
4 KIELICHOWSKI URBAN BG / M40 MAGELLAN S.A. ŁÓD
5 GAJEWSKI MATEUSZ BG / M20 MAGELLAN S.A. ŁÓD
6 LISOWSKI ALEKSANDER BG / M20 MAGELLAN S.A. ŁÓD
7 NOWAK MICHAŁ BG / M20 MAGELLAN S.A. KODRĽB
8 KAWALEC KRZYSZTOF BG / M40 MAGELLAN S.A. ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
 
71 MAGIC BOYS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KUREK MATEUSZ BG / M20 MAGIC BOYS SMARDZEW
2 MALINOWSKI PAWEŁ BG / M30 MAGIC BOYS SZCZAWIN DUŻY
3 RAPACZ MARIUSZ BG / M40 MAGIC BOYS SMARDZEW
 
72 MBANK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MALEWSKI TOMASZ BG / M40 MBANK ŁÓD
2 MARGIELEWSKI MICHAŁ BG / M30 MBANK ŁÓD
3 TOSIK WITOLD BG / M30 MBANK ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
4 RZENICZEK KRZYSZTOF BG / M30 MBANK ŁÓD
5 LESIEŃ ADAM BG / M40 MBANK ŁÓD
6 WRÓBEL NATALIA BG / K20 MBANK ŁOWICZ
7 KWIATKOWSKI ARKADIUSZ BG / M40 MBANK ROKIETNICA
8 RZESZUTKO ALEKSANDRA BG / K30 MBANK WARSZAWA
9 WOLAK JAROSŁAW BG / M40 MBANK ŁÓD
10 SOWA GRZEGORZ BG / M40 MBANK ŁÓD
11 BRYSZEWSKA MARTA BG / K30 MBANK ZGIERZ
12 ŻYCHLIŃSKA DOMINIKA BG / K30 MBANK ŁÓD
13 STAWSKI MICHAŁ BG / M20 MBANK ŁÓD
14 WYMYSŁOWSKI MARCIN BG / M30 MBANK ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
15 KOMAN PIOTR BG / M40 MBANK ŁÓD
 
73 MBANK / DOBRZYNKA PABIANICE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MIJAS PIOTR BG / M20 MBANK / DOBRZYNKA PABIANICE PABIANICE
 
74 MEUARNA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ROJEK RAFAŁ BG / M30 MEUARNA TORUŃ
 
75 MKS AXEL TORUŃ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TUJAKA MAŁGORZATA BG / K30 MKS AXEL TORUŃ BRZOZÓWKA
 
76 MKS EXPOM KROŒNIEWIANKA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BONAWENTURCZAK ANDRZEJ BG / M40 MKS EXPOM KROŒNIEWIANKA KROŒNIEWICE
 
77 MKS EXPON KROŒNIEWIANKA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BŁASZCZYK CZESŁAW BG / M50 MKS EXPON KROŒNIEWIANKA KROŒNIEWICE
 
78 MORENA CZOŁOWA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PAPIERAK MATEUSZ BG / M20 MORENA CZOŁOWA ŁÓD
2 JACHYMCZAK RADOSŁAW BG / M20 MORENA CZOŁOWA ROZPRZA
 
79 MORŒWINY TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 FRĽTCZAK MATEUSZ BG / M30 MORŒWINY TEAM WARSZAWA
2 KOZŁOWSKI JAKUB BG / M30 MORŒWINY TEAM BIAŁA
 
80 NIGHT RUNNERS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MIERZICKI MARCEL BG / M30 NIGHT RUNNERS LUBLIN
2 JAGIELSKI ARKADIUSZ BG / M30 NIGHT RUNNERS PŁOCK
3 SERAFINOWSKI ŁUKASZ BG / M20 NIGHT RUNNERS PŁOCK
4 RZECZYCA ADAM BG / M20 NIGHT RUNNERS ŁÓD
5 SZTANDERSKA EWA BG / K30 NIGHT RUNNERS SIERPC
6 FLORKOWSKA-KARDASZ MARTYNA BG / K30 NIGHT RUNNERS PŁOCK
7 KRZYWKOWSKA KARINA BG / K20 NIGHT RUNNERS PŁOCK
8 SOBCZAK MACIEJ BG / M30 NIGHT RUNNERS ŁÓD
9 NAGADOWSKA MALWINA BG / K20 NIGHT RUNNERS PŁOCK
10 SITKIEWICZ PAULINA BG / K20 NIGHT RUNNERS PŁOCK
 
81 NIGHT RUNNERS PŁOCK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOZICIŃSKI RADOSŁAW BG / M30 NIGHT RUNNERS PŁOCK PŁOCK
2 PĘSIK JOANNA BG / K20 NIGHT RUNNERS PŁOCK PŁOCK
3 JĽDEREK DAMIAN BG / M20 NIGHT RUNNERS PŁOCK RADZANOWO
4 DYLEWSKA AGNIESZKA BG / K30 NIGHT RUNNERS PŁOCK PŁOCK
5 BRZEZIŃSKI ANDRZEJ BG / M40 NIGHT RUNNERS PŁOCK NOWA BIAŁA
6 PIECHOWICZ ALEKSANDER BG / M30 NIGHT RUNNERS PŁOCK PLOCK
7 BURNA IWETA BG / K40 NIGHT RUNNERS PŁOCK PLOCK
8 MACHAŁA SEBASTIAN BG / M20 NIGHT RUNNERS PŁOCK SŁUBICE
9 PASZKIEWICZ RAFAŁ BG / M30 NIGHT RUNNERS PŁOCK PŁOCK
 
82 NIGHT RUNNERS ŻYCHLIN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 STELMASZEWSKA RENATA BG / K40 NIGHT RUNNERS ŻYCHLIN ŻYCHLIN
2 ŒWIĽTKOWSKI BARTŁOMIEJ BG / M30 NIGHT RUNNERS ŻYCHLIN WARSZAWA
3 KOWALSKI ARKADIUSZ BG / M20 NIGHT RUNNERS ŻYCHLIN ŻYCHLIN
4 JAWIŃSKI KRZYSZTOF BG / M30 NIGHT RUNNERS ŻYCHLIN ŻYCHLIN
5 WALCZYK ANNA BG / K20 NIGHT RUNNERS ŻYCHLIN ŻYCHLIN
6 GAJEWSKI MARIUSZ BG / M30 NIGHT RUNNERS ŻYCHLIN ŻYCHLIN
7 TRZASKOWSKI RAFAŁ BG / M20 NIGHT RUNNERS ŻYCHLIN ŻYCHLIN
8 JAWIŃSKI RAFAŁ BG / M30 NIGHT RUNNERS ŻYCHLIN ŻYCHLIN
9 MICHALAK REMIGIUSZ BG / M30 NIGHT RUNNERS ŻYCHLIN ŻYCHLIN
 
83 NORDEA NOC RUNNERS 1
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 RADZISZEWSKI MARIUSZ BG / M30 NORDEA NOC RUNNERS 1 PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
2 PILICHOWSKA AGNIESZKA BG / K20 NORDEA NOC RUNNERS 1 ŁÓD
3 ZJAWIONY TOMASZ BG / M30 NORDEA NOC RUNNERS 1 PABIANICE
4 JAROS BARTŁOMIEJ BG / M20 NORDEA NOC RUNNERS 1 ŁÓD
 
84 NORDEA NOC RUNNERS 2
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SOBINSKI SEBASTIAN BG / M20 NORDEA NOC RUNNERS 2 ŁÓD
2 BUJAKOWSKI FILIP BG / M20 NORDEA NOC RUNNERS 2 ŁÓD
3 ZIELEWSKA MAGDALENA BG / K20 NORDEA NOC RUNNERS 2 ŁÓD
4 JABŁONKA BARTOSZ BG / M30 NORDEA NOC RUNNERS 2 ŁÓD
 
85 NORDEA NOC RUNNERS 3
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SUPEŁ ŁUKASZ BG / M20 NORDEA NOC RUNNERS 3 KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI
2 KAMIERCZAK MARTA BG / K20 NORDEA NOC RUNNERS 3 ŁÓD
3 KACZMARKIEWICZ AGATA BG / K20 NORDEA NOC RUNNERS 3 ŁÓD
4 JANCZAK DAWID BG / M20 NORDEA NOC RUNNERS 3 ŁÓD
5 PROSNAK ANDRZEJ BG / M20 NORDEA NOC RUNNERS 3 PABIANICE
6 ANDRZEJCZAK TOMASZ BG / M20 NORDEA NOC RUNNERS 3 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
 
86 NORDEA NOC RUNNERS 4
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PIOTROWSKA JUSTYNA BG / K20 NORDEA NOC RUNNERS 4 ŁOWICZ
 
87 ONE ON ONE STUDIO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DYBOWSKI PIOTR BG / M30 ONE ON ONE STUDIO ŁÓD
2 WRÓBEL LESZEK BG / M50 ONE ON ONE STUDIO ŁÓDŻ
3 KAZANOWSKI BARTOSZ BG / M30 ONE ON ONE STUDIO ŁÓD
 
88 ONLY BYSZEWY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KRAWCZYK ŁUKASZ BG / M30 ONLY BYSZEWY ŁÓD
 
89 ORANGE POLSKA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SIENKIEWICZ WOJCIECH BG / M40 ORANGE POLSKA ŁÓD
2 GRUNTKOWSKI ARTUR BG / M40 ORANGE POLSKA ANTONIEW
3 KUNIAR MARCIN BG / M30 ORANGE POLSKA ŁÓD
4 SZMERKA MARIUSZ BG / M40 ORANGE POLSKA ŁÓD
5 GÓRECKA ALEKSANDRA BG / K30 ORANGE POLSKA ŁÓD
 
90 OZO OZORKÓW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TYLKE JERZY BG / M50 OZO OZORKÓW OZORKÓW
2 WITASZEK WOJCIECH BG / M30 OZO OZORKÓW ŁÓD
 
91 PARKRUN ŁÓD
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PIWOŃSKA AGNIESZKA BG / K40 PARKRUN ŁÓD ŁÓD
2 BŁOCH ANDRZEJ BG / M30 PARKRUN ŁÓD ŁÓD
3 GWIADZIŃSKI MARCIN BG / M30 PARKRUN ŁÓD ŁÓD
4 KOSIELSKI ROBERT BG / M30 PARKRUN ŁÓD ŁÓD
5 RYBUS KAMIL BG / M20 PARKRUN ŁÓD BOCHEŃ
6 WONICKI MACIEK BG / M30 PARKRUN ŁÓD ŁÓD
7 UDUT JAROSŁAW BG / M30 PARKRUN ŁÓD ŁÓD
8 KĘPIŃSKI DARIUSZ BG / M30 PARKRUN ŁÓD ZGIERZ
9 SZORTYKA KRZYSZTOF BG / M20 PARKRUN ŁÓD SINIARZEWO
10 BEDNARCZYK BARTOSZ BG / M30 PARKRUN ŁÓD ŁÓD
11 SZYMALA TOMASZ BG / M30 PARKRUN ŁÓD ŁÓD
12 WALASIK MICHAŁ BG / M30 PARKRUN ŁÓD ŁÓD
13 WOJTASIK PAWEŁ BG / M50 PARKRUN ŁÓD ŁÓD
14 SZYMALA PAWEŁ BG / M30 PARKRUN ŁÓD ŁÓD
15 PRZYBYŁA ADAM BG / M30 PARKRUN ŁÓD ŁÓD
16 CHIŻYŃSKA AGNIESZKA BG / K50 PARKRUN ŁÓD ŁÓD
17 GRAMS KRZYSZTOF BG / M30 PARKRUN ŁÓD ŁÓD
18 KOSIELSKA BEATA BG / K30 PARKRUN ŁÓD ŁÓD
19 MAŁECKI MACIEJ BG / M40 PARKRUN ŁÓD ŁÓD
20 WOJNICKI ŁUKASZ BG / M20 PARKRUN ŁÓD KUTNO
21 SOBOCIŃSKI TOMASZ BG / M40 PARKRUN ŁÓD ŁÓD
22 SOBOCIŃSKA AGNIESZKA BG / K40 PARKRUN ŁÓD ŁÓD
23 ŁOŒ MICHAŁ BG / M30 PARKRUN ŁÓD ŁÓD
24 SIMIŃSKI SŁAWOMIR BG / M60 PARKRUN ŁÓD ŁÓD
25 KOMISARSKI ANDRZEJ BG / M30 PARKRUN ŁÓD ŁÓD
26 STROJKOWSKI BARTOSZ BG / M30 PARKRUN ŁÓD ŁÓD
27 CAMPOBASSO LUCA BG / M20 PARKRUN ŁÓD ŁÓD
28 WITKOWSKI PIOTR BG / M30 PARKRUN ŁÓD ŁÓD
29 OLBIŃSKI ADRIAN BG / M20 PARKRUN ŁÓD ŁÓD
30 STECKIEWICZ KRYSTIAN BG / M30 PARKRUN ŁÓD ŁÓD
31 JASKÓŁKA MIESZKO BG / M30 PARKRUN ŁÓD ŁÓD
32 POŁAWSKI MICHAŁ BG / M30 PARKRUN ŁÓD ŁÓD
33 BŁASZCZYK PIOTR BG / M40 PARKRUN ŁÓD ŁÓD
34 BŁASZCZYK AGNIESZKA BG / K30 PARKRUN ŁÓD ŁÓD
35 AUGUSTYNIAK RAFAŁ BG / M20 PARKRUN ŁÓD ŁÓD
 
92 PERSONAL TRAINERS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KALINOWSKI PAWEŁ BG / M30 PERSONAL TRAINERS ŁÓD
2 NERKO FILIP BG / M20 PERSONAL TRAINERS AUGUSTÓW
3 ŒWITAŁA KACPER BG / M20 PERSONAL TRAINERS ŁÓD
4 BURSKI DARIUSZ BG / M20 PERSONAL TRAINERS KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI
5 ZGID KATARZYNA BG / K20 PERSONAL TRAINERS ŁÓD
6 WONIAK MARTA BG / K20 PERSONAL TRAINERS WARSZAWA
7 JĘDRZEJEWSKI MAREK BG / M20 PERSONAL TRAINERS ŁÓD
8 ŁUKASIK-OLEJNICZAK MAGDALENA BG / K30 PERSONAL TRAINERS ŁÓD
9 STANGIERSKA WERONIKA BG / K20 PERSONAL TRAINERS ŁÓD
10 ANDRYS TADEUSZ BG / M30 PERSONAL TRAINERS ŁÓD
11 OLCZAK ADAM BG / M20 PERSONAL TRAINERS ŁÓD
12 SIKORSKI PIOTR BG / M20 PERSONAL TRAINERS STRÓŻA
13 ZATKE DOROTA BG / K30 PERSONAL TRAINERS ŁÓD
14 KRAJEWSKI DAMIAN BG / M20 PERSONAL TRAINERS ŁÓD
 
93 PIEKNA I BESTIA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 RYBAK MARCIN BG / M30 PIEKNA I BESTIA LODZ
 
94 PIOTRKOWSKI KLUB BIEGACZA `ENDORFINA`
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DONIEC MAREK BG / M40 PIOTRKOWSKI KLUB BIEGACZA `ENDORFINA` PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
2 KOCZWARSKI DANIEL BG / M20 PIOTRKOWSKI KLUB BIEGACZA `ENDORFINA` PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
3 URBANIAK MARCIN BG / M30 PIOTRKOWSKI KLUB BIEGACZA `ENDORFINA` PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
4 KOCZWARSKA MICHALINA BG / K20 PIOTRKOWSKI KLUB BIEGACZA `ENDORFINA` PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
 
95 POFOTO.PL TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOBALCZYK JAKUB BG / M30 POFOTO.PL TEAM ŁÓD
2 OWCZAREK PAWEŁ BG / M30 POFOTO.PL TEAM ŁÓD
3 DĘBICKA BEATA BG / K20 POFOTO.PL TEAM ŁÓD
4 KOSZEK KRZYSZTOF BG / M20 POFOTO.PL TEAM ŁÓD
5 DAWID ARTUR BG / M30 POFOTO.PL TEAM ŁÓD
 
96 POWERED BY PHARMAPOINT
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZIĘBACZEWSKI WOJCIECH BG / M40 POWERED BY PHARMAPOINT ŁÓD
2 CHWIAŁKOWSKA KATARZYNA BG / K30 POWERED BY PHARMAPOINT ŁÓD
3 WŁASTOWSKA ALEKSANDRA BG / K30 POWERED BY PHARMAPOINT ŁÓD
 
97 RENAULT CUP
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PIETRUSZKA EWA BG / K30 RENAULT CUP SZCZERCÓW
2 HERKT GRZEGORZ BG / M40 RENAULT CUP ŁÓD
3 KARKOSZKA MARCIN BG / M20 RENAULT CUP GRABÓW NAD PROSNĽ
4 MODRZEJEWSKA LIDIA BG / K40 RENAULT CUP GRABÓW NAD PROSNĽ
5 MODRZEJEWSKI MARIUSZ BG / M20 RENAULT CUP GRABÓW NAD PROSNĽ
6 MODRZEJEWSKI ROMAN BG / M40 RENAULT CUP GRABÓW NAD PROSNĽ
7 BARTOSZEK MARCIN BG / M30 RENAULT CUP PODDĘBICE
8 ŻUREK TOMASZ BG / M30 RENAULT CUP BOROWIANKA
9 MISTYGACZ BARTŁOMIEJ BG / M30 RENAULT CUP WIERZCHLAS
10 KLIMCZAK ALICJA BG / K50 RENAULT CUP ŁASK
11 SZYCHOWSKI MATEUSZ BG / M20 RENAULT CUP LIPCE REYMONTOWSKIE
12 JANIK KRZYSZTOF BG / M30 RENAULT CUP JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
13 STELMACH DOMINIKA BG / K30 RENAULT CUP WARSZAWA
 
98 ROSSBIEGANI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KORZENIOWSKA ANNA BG / K30 ROSSBIEGANI ŁÓD
2 OWCZAREK KATARZYNA BG / K20 ROSSBIEGANI OLEŒNICA
3 KAZIMIERCZAK RAFAŁ BG / M30 ROSSBIEGANI BRZEZINY
4 GRZYB MAŁGORZATA BG / K30 ROSSBIEGANI ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
5 GARBACZ MARIA BG / K20 ROSSBIEGANI WARSZAWA
6 PLUSKOTA MAGDALENA BG / K30 ROSSBIEGANI WARSZAWA
7 JASTRZEMBSKI PIOTR BG / M30 ROSSBIEGANI ZGIERZ
8 KACPRZAK KONRAD BG / M20 ROSSBIEGANI ŁÓD
9 NOWAKOWSKI TOMASZ BG / M40 ROSSBIEGANI ŁÓD
10 DUDEK ARKADIUSZ BG / M40 ROSSBIEGANI WŁODZIMIERZÓW
11 DEPTUSZEWSKA IZABELA BG / K20 ROSSBIEGANI WROCŁAW
12 LEWANDOWSKI KRZYSZTOF BG / M30 ROSSBIEGANI ŁOMŻA
13 KŁOS MAREK BG / M40 ROSSBIEGANI LUTOMIERSK
14 BALCERSKA BARBARA BG / K30 ROSSBIEGANI ŁÓD
15 JANISZEWSKI KAMIL BG / M20 ROSSBIEGANI ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
16 RUDZIŃSKI MICHAŁ BG / M30 ROSSBIEGANI ŁÓD
17 ILSKA ANNA BG / K30 ROSSBIEGANI ŁÓD
18 OKAJ MICHAŁ BG / M30 ROSSBIEGANI ŁÓD
19 SERDEŃ PIOTR BG / M20 ROSSBIEGANI ZGIERZ
20 RESZELEWSKI JAROSŁAW BG / M30 ROSSBIEGANI ŁÓD
21 WILCZYŃSKI WIKTOR BG / M30 ROSSBIEGANI KOLONIA BRUŻYCA
22 ROJEWSKI PAWEŁ BG / M20 ROSSBIEGANI ŁÓD
23 PIPIAK ANDRZEJ BG / M30 ROSSBIEGANI ŁÓD
24 SADOWSKI MARIUSZ BG / M30 ROSSBIEGANI POZNAŃ
25 BRACHA JOANNA BG / K30 ROSSBIEGANI KONSTANTYNÓW
26 KOWALCZYK DAMIAN BG / M20 ROSSBIEGANI ŁASK
27 STEFAŃSKI PAWEŁ BG / M20 ROSSBIEGANI ZGIERZ
28 BARTKOWIAK JAROSLAW BG / M50 ROSSBIEGANI KAMIONKI
29 JAŻDŻEWSKA EWA BG / K20 ROSSBIEGANI GDYNIA
30 WÓJCIK DANIEL BG / M20 ROSSBIEGANI RZECZYCA
31 GRABARA ADAM BG / M40 ROSSBIEGANI PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
32 PAWLAK KATARZYNA BG / K30 ROSSBIEGANI ŒWIDNICA
33 WOJCIECHOWSKI PIOTR BG / M20 ROSSBIEGANI ŁÓD
34 WOLSCHENDORF-ŁAZOWSKA ELŻBIETA BG / K40 ROSSBIEGANI ŁÓD
35 PERUŻYŃSKA-ZYCH ILONA BG / K30 ROSSBIEGANI ŁÓD
36 MAŒLAK AGATA BG / K20 ROSSBIEGANI CHOCIWEL
37 ANTCZAK PATRYCJA BG / K20 ROSSBIEGANI KONIN
38 STANIAK ANNA BG / K30 ROSSBIEGANI ŁÓD
39 SZWED ŁUKASZ BG / M30 ROSSBIEGANI ŁÓD
40 STOLARCZYK KRZYSZTOF BG / M20 ROSSBIEGANI ŁÓD
41 KUCHARSKA MARTA BG / K20 ROSSBIEGANI ŁÓD
42 BEIER ARTUR BG / M20 ROSSBIEGANI ŁÓD
43 ŁAZOWSKI KRZYSZTOF BG / M40 ROSSBIEGANI ŁÓD
44 WABIK MARTA BG / K20 ROSSBIEGANI ŁÓD
45 KAMECKI KRYSTIAN BG / M20 ROSSBIEGANI ZGIERZ
46 STĘPIEŃ MIROSŁAW BG / M30 ROSSBIEGANI ŁÓD
47 MAŁOLEPSZY PRZEMYSŁAW BG / M20 ROSSBIEGANI ŁÓD
48 GRABARA JOANNA BG / K30 ROSSBIEGANI PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
49 FLORCZAK MAGDALENA BG / K20 ROSSBIEGANI ŁÓD
50 DASZYŃSKA JUSTYNA BG / K20 ROSSBIEGANI TUSZYN
51 FLORCZAK JAROSŁAW BG / M30 ROSSBIEGANI KOLUSZKI
52 KLIMCZAK MATEUSZ BG / M20 ROSSBIEGANI BEŁCHATÓW
53 GRZELAK TOMASZ BG / M20 ROSSBIEGANI ZGIERZ
54 MISZTAL MAŁGORZATA BG / K20 ROSSBIEGANI TOMASZOWICE
55 WAWRZYNIAK MARTA BG / K20 ROSSBIEGANI ŁÓD
56 PRZYTUŁA BARTOSZ BG / M20 ROSSBIEGANI LUBLIN
57 BRODZKI ADAM BG / M30 ROSSBIEGANI ŁÓD
58 DRZAZGA JAKUB BG / M20 ROSSBIEGANI PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
59 WRÓBEL PIOTR BG / M20 ROSSBIEGANI POZNAŃ
60 WADOWSKA JOANNA BG / K20 ROSSBIEGANI ZIELONKI
61 GRZELEC DAMIAN BG / M30 ROSSBIEGANI KRAKÓW
62 SAUER ANNA BG / K20 ROSSBIEGANI ŁÓD
63 ŻYCHLIŃSKI MIŁOSZ BG / M40 ROSSBIEGANI ŁÓD
 
99 RULE RUNNERS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PIOTROWSKI RADEK BG / M30 RULE RUNNERS ŁÓD
2 JABŁOŃSKI MACIEJ BG / M20 RULE RUNNERS ŁÓD
3 STREJCZEK MAREK BG / M30 RULE RUNNERS ŁÓD
4 KUZIO BARTOSZ BG / M20 RULE RUNNERS ŁÓD
5 BIEL MARCIN BG / M30 RULE RUNNERS ŁÓD
6 KOLODZIEJCZYK LUKASZ BG / M30 RULE RUNNERS ŁÓD
7 MŁOTECKA RENATA BG / K20 RULE RUNNERS ŁÓD
8 SAMULAK MICHAŁ BG / M30 RULE RUNNERS ŁÓD
9 BUKAREWICZ MARIUSZ BG / M30 RULE RUNNERS ŁÓD
 
100 RYSIE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 LASOCKI ŁUKASZ BG / M20 RYSIE ŁÓD
2 SOBIESIAK TOMASZ BG / M30 RYSIE ŁÓD
3 HAJZER EWA BG / K20 RYSIE ŁÓD
4 KOŁUDZKI PIOTR BG / M30 RYSIE ŁÓD
5 NOWAKOWSKI SEBASTIAN BG / M30 RYSIE ŁÓD
6 GRUSZKA MAŁGORZATA BG / K40 RYSIE ŁÓDŻ
7 WLAZŁO PAWEŁ BG / M40 RYSIE ŁOD
8 MICHALAK KAROLINA BG / K30 RYSIE ŁÓD
9 BARTOSIK SYLWIA BG / K30 RYSIE ŁÓD
 
101 RYSIOTEAM/PARKRUN ŁÓD
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CZUBIŃSKI MAREK BG / M60 RYSIOTEAM/PARKRUN ŁÓD ŁÓD
2 WYPŁOSZ ANNA BG / K40 RYSIOTEAM/PARKRUN ŁÓD ŁÓD
3 NOWAK AGNIESZKA BG / K30 RYSIOTEAM/PARKRUN ŁÓD ŁÓD
4 LEWANDOWSKI KRZYSZTOF BG / M30 RYSIOTEAM/PARKRUN ŁÓD ŁÓD
5 PUCHAŁA TOMASZ BG / M30 RYSIOTEAM/PARKRUN ŁÓD ŁÓD
6 POSMYKIEWICZ PIOTR BG / M60 RYSIOTEAM/PARKRUN ŁÓD ŁÓD
7 NOWAK PRZEMYSŁAW BG / M30 RYSIOTEAM/PARKRUN ŁÓD ŁÓD
8 JÓZWIAK PIOTR BG / M30 RYSIOTEAM/PARKRUN ŁÓD ŁÓD
 
102 SIERADZBIEGA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 RADZISZEWSKA MONIKA BG / K40 SIERADZBIEGA SIERADZ
2 FLORCZAK WIESŁAW BG / M60 SIERADZBIEGA BRZENIO
 
103 SKIERNIEWICZANKI GÓRĽ!
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MURGRABIA KATARZYNA BG / K20 SKIERNIEWICZANKI GÓRĽ! SKIERNIEWICE
 
104 SKOCZKOWIEZLODZI.PL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MARCZAK BARTŁOMIEJ BG / M20 SKOCZKOWIEZLODZI.PL ZGIERZ
2 JURGA DAWID BG / M16 SKOCZKOWIEZLODZI.PL PABIANICE
3 JURGA RAFAŁ BG / M40 SKOCZKOWIEZLODZI.PL PABIANICE
4 GRZEJSZCZAK GABRIEL BG / M16 SKOCZKOWIEZLODZI.PL PABIANICE
5 KOWALSKA ALEKSANDRA BG / K20 SKOCZKOWIEZLODZI.PL PABIANICE
6 RADZISZEWSKI JAKUB BG / M16 SKOCZKOWIEZLODZI.PL SIERADZ
7 KURASIEWICZ KACPER BG / M16 SKOCZKOWIEZLODZI.PL PABIANICE
 
105 SOUTHWESTERN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JODAR THOMAS BG / M20 SOUTHWESTERN LODZ
2 CARMONA PEREZ LAURA BG / K20 SOUTHWESTERN LODZ
 
106 SPARTANIE DZIECIOM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ALEKSANDROWICZ ŁUKASZ BG / M30 SPARTANIE DZIECIOM PABIANICE
2 STACHURA KAROLINA BG / K30 SPARTANIE DZIECIOM ŁÓD
 
107 SZAKALE BAŁUT ŁÓD
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 LISIECKA MAŁGORZATA BG / K40 SZAKALE BAŁUT ŁÓD ZGIERZ
2 PIETRZAK ANDRZEJ BG / M30 SZAKALE BAŁUT ŁÓD PABIANICE
3 MOSZCZYŃSKI JACEK BG / M40 SZAKALE BAŁUT ŁÓD ZGIERZ
4 OLEKSIEWICZ MAURYCY BG / M30 SZAKALE BAŁUT ŁÓD ŁÓD
5 GRZELEWSKA JUSTYNA BG / K20 SZAKALE BAŁUT ŁÓD KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI
6 JOWIKOWSKA MARTYNA BG / K20 SZAKALE BAŁUT ŁÓD BRZEZINY
7 KACZMAREK MONIKA BG / K20 SZAKALE BAŁUT ŁÓD ŁÓD
8 WAŒKOWSKI EMIL BG / M20 SZAKALE BAŁUT ŁÓD ŁÓD
9 WOJEWODA MICHAŁ BG / M40 SZAKALE BAŁUT ŁÓD ŁÓD
10 PŁUCIENNIK KRZYSZTOF BG / M30 SZAKALE BAŁUT ŁÓD ŁÓD
11 ANDRZEJEWSKA-PŁUCIENNIK EDYTA BG / K40 SZAKALE BAŁUT ŁÓD ŁÓD
12 SZCZESNA DIANA BG / K20 SZAKALE BAŁUT ŁÓD LODZ
13 LANYCIA KASIA BG / K20 SZAKALE BAŁUT ŁÓD ŁÓD
14 MICHALAK MATTAR MAŁGORZATA BG / K20 SZAKALE BAŁUT ŁÓD ŁÓD
15 RAKOWSKI MACIEJ BG / M40 SZAKALE BAŁUT ŁÓD ŁÓD
16 KAMIERCZAK PIOTR BG / M30 SZAKALE BAŁUT ŁÓD ZGIERZ
17 KOPEĆ MAREK BG / M20 SZAKALE BAŁUT ŁÓD ŁÓD
18 KOBUS KLAUDIA BG / K20 SZAKALE BAŁUT ŁÓD ŁODZ
 
108 TAEKWONDO ZGR
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PASTURCZAK MATEUSZ BG / M20 TAEKWONDO ZGR ZGIERZ
 
109 TATE & LYLE ACTIVE TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DOMARAŃCZYK TOMASZ BG / M20 TATE & LYLE ACTIVE TEAM ŁÓD
 
110 TKKF PŁOCK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MAKOWSKI BOGDAN BG / M50 TKKF PŁOCK PŁOCK
2 GIŻYŃSKI PRZEMYSŁAW BG / M30 TKKF PŁOCK PŁOCK
3 GIŻYŃSKA KAROLINA BG / K30 TKKF PŁOCK PŁOCK
 
111 TOMTOM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DZIUBA BARTŁOMIEJ BG / M30 TOMTOM ŁÓD
2 GRABIŃSKI TOMASZ BG / M30 TOMTOM ŁÓD
3 LICHWAŁA PIOTR BG / M30 TOMTOM ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
4 STUDZIŃSKI WITOLD BG / M30 TOMTOM ŁÓD
5 CINIEWSKI TOMASZ BG / M20 TOMTOM ŁÓD
6 BIŃCZYK TOMASZ BG / M30 TOMTOM ŁÓD
7 CYWIŃSKA ANNA BG / K30 TOMTOM PABIANICE
8 BRZEZIŃSKI KAMIL BG / M20 TOMTOM ŁÓD
 
112 TRIAKTYWNY PIOTRKÓW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PAKULSKA MARTA BG / K30 TRIAKTYWNY PIOTRKÓW KOŁO
2 PAKULSKI ADAM BG / M30 TRIAKTYWNY PIOTRKÓW KOŁO
3 KRUSZYŃSKI ANDRZEJ BG / M30 TRIAKTYWNY PIOTRKÓW ŁÓD
4 MARCHWIŃSKI RAFAŁ BG / M30 TRIAKTYWNY PIOTRKÓW USZCZYN
 
113 TRW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DI-GIUSTO PIOTR BG / M40 TRW CZĘSTOCHOWA
2 SWIERZY AREK BG / M40 TRW LIPIE
3 STARCZEWSKI GRZEGORZ BG / M30 TRW CZĘSTOCHOWA
 
114 TYGODNIK ZGIERSKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KARCZMITOWICZ JACEK BG / M40 TYGODNIK ZGIERSKI ZGIERZ
 
115 UMED ŁÓD
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KUBLIN OSKAR BG / M20 UMED ŁÓD ŁÓD
 
116 VEGO TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DANIELEWSKI ANDRZEJ BG / M20 VEGO TEAM ŁÓD
 
117 VICTORIA ŻYTNO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 NIEDWIECKA ANETA BG / K30 VICTORIA ŻYTNO ŻYTNO
 
118 ZASYPANI PIASKIEM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BĽCZYK PATRYK BG / M20 ZASYPANI PIASKIEM ŁÓD
2 SZCZEPANIAK MARCIN BG / M20 ZASYPANI PIASKIEM ZGIERZ
3 GAWRYSZCZAK PIOTR BG / M20 ZASYPANI PIASKIEM ŁOWICZ
4 BINKOWSKA PAULA BG / K20 ZASYPANI PIASKIEM PABIANICE
5 SZCZURZYŃSKA SONIA BG / K20 ZASYPANI PIASKIEM ŁÓD
 
119 ZENITH ŁÓD
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JARZĘBSKI SEBASTIAN BG / M20 ZENITH ŁÓD KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI
2 DYSZEWSKI SZCZEPAN BG / M20 ZENITH ŁÓD ŁÓD
 
120 ZESPÓŁ SZKÓŁ IM JADWIGI GRODZKIEJ W ŁĘCZYCY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 STROŃSKI ARTUR BG / M30 ZESPÓŁ SZKÓŁ IM JADWIGI GRODZKIEJ W ŁĘCZYCY ŁĘCZYCA
 
121 ZOLA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 IGNACZAK LUDWIK BG / M60 ZOLA WITONIA
 
122 ZSP NR. 2 W ŁODZI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SARNOWIAK PRZEMYSŁAW BG / M16 ZSP NR. 2 W ŁODZI ŁÓD
 
123 ZSS ŁÓD
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZCZEŒNIAK MARCIN BG / M30 ZSS ŁÓD ŁÓD
 
124  
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 POKORSKI MICHAŁ BG / M20   ŁÓD
2 PRZYBYŁ MAGDALENA BG / K40   ŁÓD
3 PRZYBYŁ SYLWESTER BG / M40   ŁÓD
4 LISIAK PAWEŁ BG / M50   ŁÓD
5 SZATANIAK JAREK BG / M40   ŁÓD
6 LESIEWICZ JAROSŁAW BG / M40   ŁÓD
7 MŁODAWSKI MICHAŁ BG / M20   KOLONIA BRUŻYCA
8 KONIUSZENNY JAKUB BG / M20   ŁÓD
9 DUDKIEWICZ SYLWESTER BG / M30   ŁÓD
10 MOLTZAN-MAŁKOWSKA MAGDALENA BG / K30   TORUŃ
11 TWARDOWSKI PAWEŁ BG / M30   ŁÓD
12 WOSZCZYK MONIKA BG / K30   PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
13 MAŁAGOWSKI PIOTR BG / M20   UJAZD
14 CHIŻYŃSKI MICHAŁ BG / M20   ŁÓD
15 WONIAK EMIL BG / M20   ŁÓD
16 PAWLAK KONRAD BG / M30   KALISZ
17 MROZIŃSKI ZBIGNIEW BG / M20   PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
18 AUGUSTYN ADAM BG / M30   KRZESZOWICE
19 DUBICKI GRZEGORZ BG / M30   POZNAŃ
20 RAKOWSKI MARCEL BG / M20   WARSZAWA
21 CHODORSKI ŁUKASZ BG / M20   LUBAŃ
22 KUNA MICHAŁ BG / M30   TUSZYN
23 SOLIŃSKI MACIEJ BG / M30   ŁĘCZYCA
24 MICHALSKA ALEKSANDRA BG / K16   ANDRESPOL
25 SZKOPEK JACEK BG / M50   ŁÓD
26 SZYBKA TOMASZ BG / M20   ŁÓD
27 KOWALEWSKI DOMINIK BG / M30   ŁÓD
28 STEFAŃCZYK WIESŁAWA BG / K60   ŁÓD
29 KUJAWIAK JACEK BG / M40   ŁÓD
30 KIMMER JAKUB BG / M20   ZELÓW
31 KUCHARCZYK KATARZYNA BG / K20   POZNAŃ
32 MICHALAK BARTŁOMIEJ BG / M20   ŁÓD
33 ADAMUS RADOSŁAW BG / M40   OSTRÓW WIELKOPOLSKI
34 ANDRYSIAK JAROSŁAW BG / M30   ŁĘCZYCA
35 NAJDEREK MACIEJ BG / M30   ŁÓD
36 WRZESIŃSKA AGNIESZKA BG / K40   ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
37 GOŒCIŁOWICZ BARTOSZ BG / M30   PABIANICE
38 ROCHOWIEC KAROLINA BG / K16   SIERADZ
39 GALUŒ AGNIESZKA BG / K30   ŁÓD
40 FLORCZAK KAMILA BG / K20   ŁÓD
41 MILCZAREK MAŁGORZATA BG / K40   ŁÓD
42 PIOTROWSKI ADAM BG / M40   Warszawa
43 HANS MARTA BG / K40   PABIANICE
44 KAMECKI ŁUKASZ BG / M30   ŁÓD
45 CZARNOCKI KONRAD BG / M30   WARSZAWA
46 GRUDZIEŃ ROBERT BG / M50   ŁÓD
47 GĽSIOROWSKI ADAM BG / M20   PABIANICE
48 ZDZIARSKA KAROLINA BG / K20   STRYKÓW
49 MIELCARZ-PARYS MARTA BG / K30   WARSZAWA
50 KWIATKOWSKI SZYMON BG / M30   ŁÓD
51 KOZIRÓG AGNIESZKA BG / K30   STRYKÓW
52 KACPERSKI RYSZARD BG / M30   BUCZEK
53 CYGANEK MATEUSZ BG / M20   ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
54 MILLER BARTOSZ BG / M20   ZGIERZ
55 MEISSNER PAWEŁ BG / M30   ŁÓD
56 JANKOWSKA MALGORZATA BG / K30   POZNAŃ
57 JAKUBOWSKI WALDEMAR BG / M50   ŁÓD
58 SMIT MACIEK BG / M40   KONSTANTYNÓW
59 JURKIEWICZ TADEUSZ BG / M40   OZORKÓW
60 GOSZCZYŃSKI MICHAŁ BG / M20   ŁÓD
61 GESTEIRA OLALLA BG / K20   ŁÓD
62 BINIEK PIOTR BG / M30   ŁÓD
63 SZCZEPANIAK AGATA BG / K30   ŁÓD
64 BOJAROWSKA JUSTYNA BG / K20   SOCHACZEW
65 KRYGIER RAFAL BG / M40   ŻYCHLIN
66 OLBORSKI JAKUB BG / M30   ŁÓD
67 STOLARCZYK TOMASZ BG / M30   ŁÓD
68 MŁYNARCZYK MICHAŁ BG / M30   PABIANICE
69 STOLARSKA HANNA BG / K20   ŁÓD
70 JANICKI DARIUSZ BG / M20   ŁÓD
71 COLONNA-WALEWSKI KRZYSZTOF BG / M20   RĽBIEŃ
72 NALEWAJCZYK MAŁGORZATA BG / K30   ŁÓD
73 ANTOSIAK JAKUB BG / M20   ŁÓD
74 ROMEK DAREK BG / M30   PIĽTEK
75 KOPKA MARCIN BG / M20   ZDUŃSKA WOLA
76 PIEKARCZYK ŁUKASZ BG / M20   NOWE SKALMIERZYCE
77 CZERWIEC KAMIL BG / M20   DOMANIEWICE
78 PIETYRA KAROLINA BG / K30   BILCZA
79 URBAN MARCIN BG / M30   ŁÓD
80 ADAMOWICZ EMILIA BG / K20   ŁÓD
81 ŒCIBIOR BARTŁOMIEJ BG / M30   ŁÓD
82 ŁABĘCKA IWONA BG / K30   KIELCE
83 NOWAK SYLWIA BG / K20   PRZYGOŃ
84 SICINSKA MAGDALENA BG / K30   PABIANICE
85 ŒCIERWICKI TOMASZ BG / M30   ŁÓD
86 MACIEJEJEWSKA IZABELA BG / K20   ŁÓD
87 MIERZYŃSKI SEBASTIAN BG / M20   ZELÓW
88 RYNKOWSKA MAGDALENA BG / K30   WARSZAWA
89 DROZD PIOTR BG / M30   LEGNICA
90 KUPCZYK ŁUKASZ BG / M20   ŁÓD
91 KOMIŃSKI MARCIN BG / M30   ŁÓD
92 OGRODNIK TOMASZ BG / M20   POZNAŃ
93 FILIPIAK DARIUSZ BG / M40   ZDUŃSKA WOLA
94 LESIAK TOMASZ BG / M30   ŁÓD
95 WÓJCIAK ANNA BG / K30   TOMASZÓW MAZOWIECKI
96 LEMAŃSKI ROMAN BG / M50   RĽBIEŃ
97 MATCZAK PAWEł BG / M30   ŁÓD
98 TEMPSKI PATRYK BG / M30   BYDGOSZCZ
99 BIADAŁA-GLAPKA PAULINA BG / K30   POZNAŃ
 
125  ALEX-RUNNERS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PAKUŁA DAMIAN BG / M20  ALEX-RUNNERS ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
 
126  CERAMIKA PARADYŻ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 STEPNOWSKA KAROLINA BG / K30  CERAMIKA PARADYŻ TOMASZÓW MAZ.
2 PAWLIK DANIEL BG / M30  CERAMIKA PARADYŻ TOMASZÓW MAZOWIECKI
 
127  KB GEOTERMIA UNIEJÓW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SROKA ŁUKASZ BG / M20  KB GEOTERMIA UNIEJÓW UNIEJÓW
2 GALOCH MICHAŁ BG / M20  KB GEOTERMIA UNIEJÓW UNIEJÓW
3 TOMASZEWSKI KRZYSZTOF BG / M40  KB GEOTERMIA UNIEJÓW TUREK
 
128  KLUB INTELIGENCJI FINANSOWEJ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZAKRZEWSKI ŁUKASZ BG / M20  KLUB INTELIGENCJI FINANSOWEJ KOWAL
 
129  KOMPANIA WOLONTARIUSZY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 STOŁECKI BARTOSZ BG / M30  KOMPANIA WOLONTARIUSZY POZNAŃ
 
130  KORONA PABIANICE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ANDRZEJCZAK TOMASZ BG / M30  KORONA PABIANICE WOLA ZARADZYŃSKA
 
131  SELECTSTAR
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BARTOSIK ZBYSZEK BG / M20  SELECTSTAR WOLA WIĽZOWA
2 OLESZCZAK WIKTOR BG / M20  SELECTSTAR ŁASK
3 WĘGREWICZ TOMASZ BG / M20  SELECTSTAR ŁÓD
 
132  TURNEO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KUJACZYŃSKI PAWEŁ BG / M20  TURNEO TORUŃ
2 MIKA IGA BG / K20  TURNEO PŁUŻNICA
 
133  WIETNAMSCY WSPINACZE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BOROWSKI RAFAŁ BG / M30  WIETNAMSCY WSPINACZE WARSZAWA
 
134  WWW.WODYNSKI.EU RODZINA WODYŃSKICH
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WODYŃSKA MAŁGORZATA BG / K30  WWW.WODYNSKI.EU RODZINA WODYŃSKICH ZGIERZ
 
135 ŁÓD KOCHA SPORT
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JANICKI TOMEK BG / M30 ŁÓD KOCHA SPORT ŁÓD
2 PRZYBYŁA MARIUSZ BG / M30 ŁÓD KOCHA SPORT ŁÓD
3 JEZIERSKI PATRYK BG / M30 ŁÓD KOCHA SPORT ŁÓD
4 RYLSKI DAMIAN BG / M20 ŁÓD KOCHA SPORT ŁÓD
5 DUTKIEWICZ TOMASZ BG / M30 ŁÓD KOCHA SPORT ŁÓD
 
136 ŁÓD MARATON DBAM O ZDROWIE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GŁOWACKA MAJA BG / K30 ŁÓD MARATON DBAM O ZDROWIE ŁÓD
 
137 ŁÓD RUNNING TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KORYCKA-KORZENIOWSKA MAGDALENA BG / K40 ŁÓD RUNNING TEAM ŁÓD
2 KORZENIOWSKI ALEKSANDER BG / M40 ŁÓD RUNNING TEAM ŁÓD
3 KUBICKI GRZEGORZ BG / M40 ŁÓD RUNNING TEAM ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
4 STAWIKOWSKI DARIUSZ BG / M40 ŁÓD RUNNING TEAM ŁÓD
5 LASZCZAK STANISŁAW BG / M50 ŁÓD RUNNING TEAM ŁASK
6 MILCZAREK JANUSZ BG / M50 ŁÓD RUNNING TEAM ŁÓD
7 WYBOR TOMASZ BG / M30 ŁÓD RUNNING TEAM ŁÓD
8 DĘBSKA MONIKA BG / K20 ŁÓD RUNNING TEAM ŁASK
9 WLALIK DARIUSZ BG / M40 ŁÓD RUNNING TEAM ŁÓD
10 BORYS KRZYSZTOF BG / M40 ŁÓD RUNNING TEAM ŁÓD
11 MOKROS ZUZANNA BG / K20 ŁÓD RUNNING TEAM BIELSKO-BIAŁA
12 SUSKA KATARZYNA BG / K30 ŁÓD RUNNING TEAM ŁÓD
13 JAGUSIAK MACIEJ BG / M30 ŁÓD RUNNING TEAM PABIANICE
14 MATUSZEWSKA - JAGUSIAK MAŁGORZATA BG / K30 ŁÓD RUNNING TEAM ŁÓD
15 ZIÓŁEK MAGDALENA BG / K30 ŁÓD RUNNING TEAM JÓZEFOSŁAW
16 WASILEWSKI MARIUSZ BG / M40 ŁÓD RUNNING TEAM ŁÓD
17 WIKTOREK JADWIGA BG / K60 ŁÓD RUNNING TEAM ŁÓD
18 KUBICKI GRZEGORZ BG / M30 ŁÓD RUNNING TEAM ŁÓD
19 SZAFLIK MARIUSZ BG / M40 ŁÓD RUNNING TEAM ŁASK
20 KLUSZCZYŃSKI KRZYSZTOF BG / M20 ŁÓD RUNNING TEAM ŁÓD
21 KOWALSKI JAKUB BG / M30 ŁÓD RUNNING TEAM GŁOWNO