5. PKO Białystok Półmaraton
Białystok, 14 maja 2017 r.


5. PKO Bialystok Half Marathon

Drużyny


Aktualnie zgłoszonych drużyn/Teams applicated: 229
Jeśli widzisz błąd w swoim zgłoszeniu i chciałbyś go poprawić zaloguj się lub wypełnij formularz
To correct your data log in to your profile or fill the form
KB IM. P. SĘKOWSKIEGO
1 BUGAJEWSKA ANNA 21km / K50 KB IM. P. SĘKOWSKIEGO PŁOŃSK
#CZELADZBIEGA
1 KAPA TOMASZ 21km / M30 #CZELADZBIEGA CZELADŹ
2 BUJAK-KAPA DOROTA 21km / K30 #CZELADZBIEGA CZELADZ
3 CZARNECKI WOJCIECH 21km / M20 #CZELADZBIEGA CZELADŹ
#RUMANIA
1 ROSIAK JACEK 21km / M30 #RUMANIA WARSZAWA
-
1 MAZUROWSKA ANDŻELIKA 21km / K40 - TCZEW
2 TYSZUK GRZEGORZ 21km / M50 - BIAŁYSTOK
3 GAIŃSKI LESZEK 21km / M40 - KLEOSIN
4 URBAŃSKI MACIEK 21km / M30 - WARSZAWA
5 BEDNARZAK TOMASZ 21km / M20 - WARSZAWA
6 KRZYŻANOWSKI KAROL 21km / M40 - RAJGRÓD
7 KAROLAK JOLANTA 21km / K30 - PIASECZNO
8 MONASTYRSKYI MYKOLA 21km / M30 - WARSZAWA
9 LIS KATARZYNA 21km / K30 - PUŁAWY
10 ŁUKOWICZ ELŻBIETA 21km / K40 - DĘBOGORZE
11 SAKOWSKA MARZENA 21km / K40 - OTWOCK
12 KOŚLA JUSTYNA 21km / K30 - SŁUPSK
13 KUCIŃSKI ŁUKASZ 21km / M20 - ELBLĄG
14 JANKOWSKI WOJCIECH 21km / M40 - MIŃSK MAZOWIECKI
15 JANKOWSKA WIOLETTA 21km / K40 - MIŃSK MAZOWIECKI
16 MAŁAKOWSKA MONIKA 21km / K40 - BIAŁYSTOK
17 STARCZEWSKI PIOTR 21km / M50 - PRUSZKÓW
18 ŁUKOWICZ IRENEUSZ 21km / M40 - DĘBOGÓRZE
19 DENYSIUK KATARZYNA 21km / K30 - BIAŁYSTOK
20 DIENISIUK-DANILUK MAREK 21km / M30 - MICHALOWO
21 LESIŃSKA-SAWICKA MAŁGORZATA 21km / K40 - KOSZALIN
22 PAWLAK JACEK 21km / M40 - DZIAŁDOWO
23 PROKOPCZUK PRZEMYSŁAW 21km / M40 - OGRODNICZKI
24 WRÓBLEWSKA MONIKA 21km / K40 - BIAŁYSTOK
25 DRABIK ŁUKASZ 21km / M30 - RADOM
26 SAKOWICZ JULIAN 21km / M30 - BIAŁYSTOK
27 KACZOROWSKA ANNA 21km / K40 - SIEDLCE
28 PROKOPCZYK KAMIL 21km / M20 - SOKÓŁKA
29 NIEDŹWIECKI TOMASZ 21km / M40 - GIŻYCKO
30 WITEK MARTYNA 21km / K40 - NOWY DWÓR MAZOWIECKI
31 BANCEREK AGATA 21km / K20 - SOKÓŁKA
32 KLAMAN JAKUB 21km / M40 - PRZODKOWO
33 KULAWIAK PAWEL 21km / M30 - WARSZAWA
34 KOLECHTA ROBERT 21km / M40 - WARSZAWA
35 KARLAK MAŁGORZATA 21km / K40 - ŚREM
36 CZERWIŃSKI ANDRZEJ 21km / M40 - STUDZIANKI
37 DOBRZYNSKA MONIKA 21km / K30 - WARSZAWA
38 LESZCZUK MARCIN 21km / M20 - STRZYŻEW
39 KLENIEWSKA EWA 5km / K30 - GRABÓWKA
40 SAROSIEK MARCIN 5km / M20 - SOKÓŁKA
41 POPIELARZ BEATA 5km / K40 - BIAŁYSTOK
42 TARASZKIEWICZ MAŁGORZATA 5km / K40 - WARSZAWA
43 MIĘKISZ MARCIN 5km / M40 - BIAŁYSTOK
44 SZELIGOWSKA ELENA 5km / K30 - BIAŁYSTOK
45 JAROSZUK ANETA 5km / K20 - BIAŁYSTOK
46 SZUMOWICZ JULITA 5km / K40 - BIAŁYSTOK
47 SIKORSKI GRZEGORZ 5km / M30 - BIAŁYSTOK
48 MINIAK MAREK 21km / M40 - JABŁONNA
49 PIOTROWICZ MARCIN 21km / M30 - WARSZAWA
50 DARKOWSKI DANIEL 21km / M30 - BARANOWO
51 WILCZEWSKA ELŻBIETA 5km / K50 - BIAŁYSTOK
52 PUCZYŃSKA RENATA 21km / K40 - WARSZAWA
53 ŁABĘDZKA KATARZYNA 21km / K30 - RYKI
54 RUDKOWSKA ALEKSANDRA 21km / K20 - ŁÓDŹ
55 MACIEJCZYK MARCIN 21km / M40 - WARSZAWA
56 OCHRYMIUK EMIL 21km / M30 - BIALYSTOK
57 ZDRODOWSKA KATARZYNA 5km / K40 - BIAŁYSTOK
58 BODZIOCH AGNIESZKA 21km / K20 - WOJNICZ
59 OTKIŃSKA ANNA 21km / K30 - MRĄGOWO
60 ROMANOWSKA EWA 21km / K30 - ŁYSOMICE
61 GOLISZEWSKA ANNA 21km / K20 - BIAŁYSTOK
62 MAZUR TOMASZ 21km / M30 - KRAKÓW
63 NOWIK TOMASZ 21km / M30 - WARSZAWA
17 WBZ
1 KAMIŃSKI KAMIL 21km / M30 17 WBZ LUBIN
18.PUŁK ROZPOZNAWCZY
1 TROJAN DAWID 21km / M30 18.PUŁK ROZPOZNAWCZY BIAŁYSTOK
2 TYSZKA TOMASZ 21km / M40 18.PUŁK ROZPOZNAWCZY BIAŁYSTOK
3 KOZIEŁ KAMIL 21km / M30 18.PUŁK ROZPOZNAWCZY SKARYSZEW
4 MATUSIAK EWELINA 21km / K30 18.PUŁK ROZPOZNAWCZY BIAŁYSTOK
5 OLSZEWSKA MONIKA 21km / K30 18.PUŁK ROZPOZNAWCZY BIAŁYSTOK
6 ARDZIEWICZ ANDRZEJ 21km / M20 18.PUŁK ROZPOZNAWCZY SOKÓŁKA
7 PRZYBYŁEK FRANCISZEK 21km / M30 18.PUŁK ROZPOZNAWCZY KRUKOWO
18.PUŁK ROZPOZNAWCZY 3KR
1 SIEREDZIŃSKI EMIL 21km / M20 18.PUŁK ROZPOZNAWCZY 3KR NIEWODNICA KORYCKA
2 PIECKA DAMIAN 21km / M20 18.PUŁK ROZPOZNAWCZY 3KR BIAŁYSTOK
3 DASZKILEWICZ RAFAŁ 21km / M30 18.PUŁK ROZPOZNAWCZY 3KR BIAŁYSTOK
4 PACHUTKO PAWEŁ 21km / M30 18.PUŁK ROZPOZNAWCZY 3KR BIAŁYSTOK
5 WASZKIEWICZ MAREK 21km / M20 18.PUŁK ROZPOZNAWCZY 3KR PISZ
6 FIEDORUK MICHAŁ 21km / M20 18.PUŁK ROZPOZNAWCZY 3KR BIELSK PODLASKI
1965
1 KOŚMIŃSKI ŁUKASZ 21km / M30 1965 PRUSZCZ GDAŃSKI
1981
1 MOROZ ADAM 21km / M30 1981 BIAŁYSTOK
1991
1 MARUSZEWSKI ADAM 21km / M20 1991 WOLSZTYN
2 REGIONALNA BAZA LOGISTYCZNA
1 NOWICKI MARCIN 21km / M30 2 REGIONALNA BAZA LOGISTYCZNA LEGIONOWO
2 HAŃCZYC MIROSŁAW 21km / M40 2 REGIONALNA BAZA LOGISTYCZNA PISZ
3DEART.PL
1 PIOTROWSKI BARTOSZ 21km / M30 3DEART.PL BIAŁYSTOK
2 BORKOWSKI KRZYSZTOF 21km / M40 3DEART.PL BIAŁYSTOK
3 JANCEWICZ DIANA 21km / K30 3DEART.PL BIAŁYSTOK
4E
1 JAKUBECKI SEBASTIAN 5km / M40 4E BIAŁYSTOK
7
1 MUSIAŁ WŁODZIMIERZ 21km / M30 7 BIAŁYSTOK
ACCELERATING POLAND
1 IWANICKI MICHAŁ 21km / M30 ACCELERATING POLAND DĄBROWA CHOTOMOWSKA
ADIDAS RUNNERS WARSAW
1 ŚWIĄTEK ŁUKASZ 21km / M20 ADIDAS RUNNERS WARSAW WARSZAWA
2 CIEŚLUK JOANNA 5km / K20 ADIDAS RUNNERS WARSAW WARSZAWA
AKADEMIABIEGACZA.PL S.L SALOS-WODNA ŁÓDŹ
1 STASZCZYK DAWID 21km / M30 AKADEMIABIEGACZA.PL S.L SALOS-WODNA ŁÓDŹ ŁÓDŹ
2 LESZKO TOMASZ 21km / M30 AKADEMIABIEGACZA.PL S.L SALOS-WODNA ŁÓDŹ ŁÓDŹ
AKTYWNI WĘGRÓW
1 SKOLIMOWSKI PIOTR 21km / M30 AKTYWNI WĘGRÓW WĘGRÓW
2 WASĄŻNIK ERNEST 21km / M30 AKTYWNI WĘGRÓW WĘGRÓW
ALBATROSY
1 SNARSKI BOGDAN 21km / M30 ALBATROSY WARSZAWA
2 TRUSZKOWSKI DAMIAN 21km / M30 ALBATROSY WARSZAWA
3 SZCZEPAŃSKI ADAM 21km / M30 ALBATROSY MILANÓWEK
ALEX OPTIMA TEAM
1 KOWALCZYK SEBASTIAN 21km / M30 ALEX OPTIMA TEAM BIAŁYSTOK
2 NIEWIŃSKI WOJCIECH 21km / M20 ALEX OPTIMA TEAM GOŁDAP
3 FIEDOROWICZ MARCIN 21km / M30 ALEX OPTIMA TEAM KUŹNICA
4 KOROLCZUK MARIUSZ 21km / M30 ALEX OPTIMA TEAM BIAŁYSTOK
5 MAŁACHWIEJ MICHAŁ 21km / M20 ALEX OPTIMA TEAM BIAŁYSTOK
6 KOZŁOWSKI MAREK 5km / M50 ALEX OPTIMA TEAM BIAŁYSTOK
7 CYLWIK PAWEŁ 5km / M20 ALEX OPTIMA TEAM BIAŁYSTOK
8 BRZOZOWSKA JUSTYNA 5km / K30 ALEX OPTIMA TEAM POŚWIĘTNE
9 TOWŚCIK ELŻBIETA 5km / K40 ALEX OPTIMA TEAM BIAŁYSTOK
10 SADOWSKA MAŁGORZATA 5km / K40 ALEX OPTIMA TEAM BIAŁYSTOK
11 KARDASZ JUSTYNA 5km / K20 ALEX OPTIMA TEAM BIAŁYSTOK
12 KANOZA URSZULA 5km / K20 ALEX OPTIMA TEAM BIAŁYSTOK
13 KONARZEWSKI MICHAŁ 5km / M20 ALEX OPTIMA TEAM WYSOKIE MAZOWIECKIE
14 CZACZKOWSKA AGNIESZKA 5km / K20 ALEX OPTIMA TEAM BIAŁYSTOK
15 SZCZĘSNA KATARZYNA 5km / K20 ALEX OPTIMA TEAM KLEOSIN
16 TOMASZEWSKA IWONA 5km / K30 ALEX OPTIMA TEAM KLEOSIN
17 ŻAMOJDA MARIUSZ 5km / M40 ALEX OPTIMA TEAM BIAŁYSTOK
18 MOSKAL MICHAŁ 5km / M20 ALEX OPTIMA TEAM BIAŁYSTOK
19 KURZAK JUSTYNA 5km / K30 ALEX OPTIMA TEAM BIAŁYSTOK
20 SLESARCZYK RAFAŁ 5km / M30 ALEX OPTIMA TEAM BIAŁYSTOK
21 PYTEL RAFAŁ 5km / M20 ALEX OPTIMA TEAM BIAŁYSTOK
22 OKRASIŃSKI TOMASZ 5km / M20 ALEX OPTIMA TEAM BIAŁYSTOK
23 RESZUTA KRYSTIAN 5km / M20 ALEX OPTIMA TEAM BIAŁYSTOK
ALIOR RUNNING TEAM
1 SZTEJNA JOANNA 21km / K20 ALIOR RUNNING TEAM GDAŃSK
AMBASADOR BIAŁYSTOK BIEGA
1 SAJEWSKI PRZEMEK 21km / M40 AMBASADOR BIAŁYSTOK BIEGA BIAŁYSTOK
2 KAROLKIEWICZ DANIEL 21km / M30 AMBASADOR BIAŁYSTOK BIEGA DROHICZYN
3 OSTASZEWSKI ARKADIUSZ 21km / M20 AMBASADOR BIAŁYSTOK BIEGA BIAŁYSTOK
4 GOSK ANNA 21km / K20 AMBASADOR BIAŁYSTOK BIEGA BIAŁYSTOK
AP TALENT
1 ZAHOROWSKI ZBIGNIEW 5km / M12 AP TALENT BIAŁYSTOK
BALTIC-STAR
1 PANKOWSKI TOMASZ 21km / M40 BALTIC-STAR GDAŃSK
BANALNE-BIEGANIE
1 TRYPUS TOMASZ 21km / M20 BANALNE-BIEGANIE BIAŁYSTOK
2 ROGALSKA MARIA 21km / K20 BANALNE-BIEGANIE WIZNA
BAND OF RUNNERS
1 PRZEPIÓRA MATEUSZ 21km / M30 BAND OF RUNNERS WASILKÓW
BARTER S.A.
1 JACKIEWICZ ADAM 21km / M30 BARTER S.A. BIAŁYSTOK
2 TESAREK ANETA 21km / K20 BARTER S.A. BIAŁYSTOK
3 PURZEWSKI MATEUSZ 5km / M30 BARTER S.A. BIAŁYSTOK
4 LEMAŃSKI PIOTREK 5km / M20 BARTER S.A. BIAŁYSTOK
5 TROJAN MARIUSZ 5km / M20 BARTER S.A. BIAŁYSTOK
6 TROJAN GIENEK 5km / M50 BARTER S.A. BIAŁYSTOK
7 GOBCEWICZ MONIKA 5km / K20 BARTER S.A. BIAŁYSTOK
8 OŁDAKOWSKA GOSIA 5km / K30 BARTER S.A. BIAŁYSTOK
9 KIRYLUK WITALIS 5km / M30 BARTER S.A. BIAŁYSTOK
10 ROMANOWICZ PIOTREK 5km / M20 BARTER S.A. BIAŁYSTOK
11 MALAREWICZ ADAM 5km / M30 BARTER S.A. BIAŁYSTOK
12 BAGILC PAWEŁ 5km / M30 BARTER S.A. BIAŁYSTOK
13 SIEMASZKO ULA 5km / K40 BARTER S.A. BIAŁYSTOK
BBL GIŻYCKO
1 PŁACZEK DOROTA 21km / K40 BBL GIŻYCKO GIŻYCKO
BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY
1 GRYGORUK MAREK 21km / M40 BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY BIELSK PODLASKI
2 FRYBES AGNIESZKA 21km / K30 BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY BIAŁYSTOK
3 DZIESZUTA ADAM 21km / M20 BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY BIAŁYSTOK
4 BOROWSKI GRZEGORZ 21km / M40 BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY BIAŁYSTOK
5 IWANIUK PIOTR 21km / M30 BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY HAJNÓWKA
6 FALKOWSKA MAGDALENA 21km / K20 BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY ŁAPY
7 GONTARZ MATEUSZ 21km / M20 BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY ŁÓDŹ
BIAŁYSTOK BIEGA
1 MYDLARZ JERZY 5km / M60 BIAŁYSTOK BIEGA BIAŁYSTOK
2 DUDEK DARIUSZ 21km / M50 BIAŁYSTOK BIEGA BYTOM
BIEGA GDYNIA
1 MILKOWSKI MARIUSZ 21km / M50 BIEGA GDYNIA GDYNIA
BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA
1 OWCZAREK MARCIN 21km / M40 BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA LUBIN
2 SEKUŁA PAWEŁ 21km / M30 BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA LUBIN
BIEGAJĄCE SMS-KI
1 KRAWCZYK MAREK 21km / M30 BIEGAJĄCE SMS-KI ŁASK
2 ALEKSANDER SYLWIA 21km / K30 BIEGAJĄCE SMS-KI ŁASK
BIEGAJĄCE SZPILKI
1 WÓJCIK ANNA 21km / K30 BIEGAJĄCE SZPILKI BIAŁYSTOK
BIEGAM BO LUBIE BIAŁYSTOK
1 TOMCZAK MARCIN 21km / M30 BIEGAM BO LUBIE BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
2 DĄBROWSKA AGNIESZKA 5km / K30 BIEGAM BO LUBIE BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
3 WISZENKO ELZBIETA 5km / K50 BIEGAM BO LUBIE BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
4 WOŹNICZKA ANDRZEJ MIECZYSŁAW 21km / M50 BIEGAM BO LUBIE BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
BIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI TEAM
1 KRYŃSKI PIOTR 21km / M30 BIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI TEAM ZĄBKI
2 BINKIEWICZ GRZEGORZ 21km / M30 BIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI TEAM ZĄBKI
3 BINKIEWICZ SYLWIA 21km / K30 BIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI TEAM ZĄBKI
4 ZYDOROWICZ WOJTEK 21km / M40 BIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI TEAM ZĄBKI
5 NIEBUDEK CEZARY 21km / M30 BIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI TEAM ZĄBKI
BIEGAM NA TARCHOMINIE
1 NOWAK ARKADIUSZ 21km / M30 BIEGAM NA TARCHOMINIE WARSZAWA
2 HERNIK PAWEŁ 21km / M40 BIEGAM NA TARCHOMINIE WARSZAWA
3 BRZEZICKI MICHAŁ 21km / M30 BIEGAM NA TARCHOMINIE WARSZAWA
4 TARASZKIEWICZ SŁAWOMIR 21km / M40 BIEGAM NA TARCHOMINIE WARSZAWA
BIEGAMY DLA ZDROWIA
1 GODLEWSKI ANDRZEJ 21km / M30 BIEGAMY DLA ZDROWIA BORAWSKIE
2 JANUCIK TADEUSZ 21km / M60 BIEGAMY DLA ZDROWIA ŁOMŻA
3 JACKOWSKI ANDRZEJ 21km / M30 BIEGAMY DLA ZDROWIA CZARNOCIN
4 SEROWIK AGNIESZKA 21km / K40 BIEGAMY DLA ZDROWIA TUROŚL
5 DUDA DOMINIKA 21km / K30 BIEGAMY DLA ZDROWIA TUROŚL
6 KUPKA PAWEŁ 21km / M30 BIEGAMY DLA ZDROWIA ORZYSZ
BIEGNĘ ODCZAROWAĆ RAKA
1 SŁOMKA PAWEŁ 21km / M20 BIEGNĘ ODCZAROWAĆ RAKA WARSZAWA
BIEGOSTOK
1 KORONKIEWICZ JOANNA 21km / K20 BIEGOSTOK BIAŁYSTOK
2 KMIECIAK BERNADETTA 21km / K20 BIEGOSTOK KRAKÓW
3 NOWICKI ADAM 21km / M40 BIEGOSTOK BIAŁYSTOK
4 ORŁOWSKA ANETA 21km / K20 BIEGOSTOK BIAŁYSTOK
BIEGOWA RODZINA
1 SZEWCZYK PIOTR 21km / M30 BIEGOWA RODZINA WARSZAWA
2 GÓRCZYŃSKA IGA 21km / K30 BIEGOWA RODZINA WARSZAWA
BIEGOWE ENDORFINY
1 MATYJEWICZ KLAUDIA 21km / K20 BIEGOWE ENDORFINY WARSZAWA
BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM
1 WIRKUS PIOTR 21km / M30 BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM GDYNIA
2 MARSZAŁEK SEBASTIAN 21km / M20 BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM GDYNIA
BO CHCĘ
1 FRYDRYCH MICHAŁ 21km / M30 BO CHCĘ OLISZKI
BRACTWO BIEGOWE BGK
1 JAMBOR MICHAŁ 21km / M30 BRACTWO BIEGOWE BGK WARSZAWA
BRAVEHEARTS LEGIONOWO
1 BIEROŃ ROBERT 21km / M40 BRAVEHEARTS LEGIONOWO LEGIONOWO
2 WOJCIESZAK KLAUDIA 21km / K30 BRAVEHEARTS LEGIONOWO LEGIONOWO
CASTO TEAM
1 MAZUR ŁUKASZ 21km / M30 CASTO TEAM BIAŁYSTOK
2 ANDREJCZUK EWELINA 5km / K30 CASTO TEAM BIAŁYSTOK
3 ABRAMOWICZ IWONA 5km / K30 CASTO TEAM BIAŁYSTOK
CROSSFIT BIAŁYSTOK
1 KONDRACIUK PIOTR 21km / M40 CROSSFIT BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
CZEKALSCY TEAM
1 KORZEP- CZEKALSKA DOROTA 21km / K40 CZEKALSCY TEAM BIAŁOBIEL
DANFOSS
1 NEUBAUER GRZEGORZ 21km / M30 DANFOSS GDAŃSK
DARIUSZ KOWAL
1 KOWAL DARIUSZ 21km / M40 DARIUSZ KOWAL OLKUSZ
DECATHLON BIAŁYSTOK
1 MIESIAK AREK 21km / M20 DECATHLON BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
2 BAŁDYGA PIOTR 21km / M20 DECATHLON BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
3 KLEJNO JOANNA 21km / K20 DECATHLON BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
4 ŻYGIEŁO EWELINA 21km / K20 DECATHLON BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
5 PANASIUK OLGA 21km / K20 DECATHLON BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
6 MICHALSKA MONIKA 21km / K20 DECATHLON BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
7 CHILIŃSKI KAROL 21km / M20 DECATHLON BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
8 ANTUSZEWSKI MICHAŁ 5km / M20 DECATHLON BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
9 WIERZEJSKA KAROLINA 5km / K20 DECATHLON BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
10 TOMCZUK SYLWIA 5km / K20 DECATHLON BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
11 RUSZCZYK KAROL 5km / M20 DECATHLON BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
12 MUSZYŃSKA ANNA 5km / K20 DECATHLON BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
DECATHLON KRAKÓW PLAZA
1 WOŹNICKA EWA 21km / K20 DECATHLON KRAKÓW PLAZA WĘGRÓW
DENTSU AEGIS RUNNERS
1 MUCHA BARTOSZ 21km / M30 DENTSU AEGIS RUNNERS BIAŁYSTOK
DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI
1 PIETRZYKOWSKI KONRAD 21km / M30 DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI BRWINÓW
2 KUSIO MARCIN 21km / M40 DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI OSOWIEC
3 STANKIEWICZ ANNA 21km / K30 DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI OJRZANÓW
4 KOZŁOWSKI DARIUSZ 21km / M40 DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI SZCZĘSNE
5 KOŚCIOŁOWSKI ARTUR 21km / M40 DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI GRODZISK MAZOWIECKI
6 KLIMKIEWICZ MARCIN 21km / M40 DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI GRODZISK MAZOWIECKI
DREAM RUN
1 WIELOGORSKA NATALIA 21km / K30 DREAM RUN WARSZAWA
2 WACH MONIKA 21km / K30 DREAM RUN WARSZAWA
3 JOSYPENKO JĘDRZEJ 21km / M30 DREAM RUN WARSZAWA
4 JOSYPENKO BOZENA 21km / K30 DREAM RUN WARSZAWA
5 CIESIELSKI MARIUSZ 21km / M20 DREAM RUN KAŁĘCZYN
6 LIGENZA NATALIA 21km / K30 DREAM RUN WARSZAWA
7 KAMIŃSKI PAWEŁ 21km / M40 DREAM RUN WARSZAWA
DRUŻUNA ORZECHA ŻYRARDÓW
1 MILCZAREK MARCIN 21km / M30 DRUŻUNA ORZECHA ŻYRARDÓW ŻYRARDÓW
2 OBŁĘKOWSKI MARCIN 21km / M30 DRUŻUNA ORZECHA ŻYRARDÓW ŻYRARDÓW
3 PINDOR CEZARY 21km / M20 DRUŻUNA ORZECHA ŻYRARDÓW JAKTORÓW
DRUŻYNA SZPIKU
1 SIEKIERSKI PAWEŁ 21km / M30 DRUŻYNA SZPIKU KOBYŁKA
DYREKTOR ŻYCIA - RPS
1 PAWŁOWSKI KRZYSZTOF 21km / M20 DYREKTOR ŻYCIA - RPS NOWA WIEŚ EŁCKA
2 PODGÓRSKI ŁUKASZ 21km / M20 DYREKTOR ŻYCIA - RPS KALINOWO
3 PODGÓRSKI KONRAD 21km / M20 DYREKTOR ŻYCIA - RPS KALINOWO
EASY RUN RACIBÓRZ
1 WITOR KAMILLA 21km / K50 EASY RUN RACIBÓRZ ŻYTNA
EVERRUN
1 OKUŃSKA-WEJDMAN ANETA 21km / K40 EVERRUN ŁÓDŹ
2 WEJDMAN DARIUSZ 21km / M40 EVERRUN ŁÓDŹ
EYEYE POLSKA
1 BIELAWIEC BARTŁOMIEJ 21km / M30 EYEYE POLSKA BIAŁYSTOK
2 GRĘZIAK MAGDALENA 21km / K20 EYEYE POLSKA SIEDLCE BIAŁYSTOK
FREE RUNNERS
1 GLEBA MARIUSZ 21km / M30 FREE RUNNERS OLSZTYN
2 KURMIN PAWEL 21km / M30 FREE RUNNERS OLSZTYN
3 CZAPLICKI PIOTR 21km / M40 FREE RUNNERS OLSZTYN
GAZELE NA STARCIE
1 SOSZYŃSKA- PSTROKOŃSKA JOANNA 21km / K30 GAZELE NA STARCIE WARSZAWA
2 DOMANSKI JAREK 21km / M30 GAZELE NA STARCIE WARSZAWA
GO SPORT
1 RUSINIAK RAFAŁ 21km / M20 GO SPORT WARSZAWA
2 OWCZAREK BEATA 21km / K20 GO SPORT WARSZAWA
GREENPOWERTEAM
1 GĄSIOR ŁUKASZ 21km / M30 GREENPOWERTEAM WARSZAWA
GRUPA BIEGOWA CZARNA BIAŁOSOTCKA
1 GOTÓWKO AGNIESZKA 21km / K30 GRUPA BIEGOWA CZARNA BIAŁOSOTCKA CZARNA WIEŚ KOŚCIELNA
2 BORUCIŃSKA EDYTA 21km / K30 GRUPA BIEGOWA CZARNA BIAŁOSOTCKA CZARNA WIEŚ KOŚCIELNA
3 BOSZKO EWA 21km / K40 GRUPA BIEGOWA CZARNA BIAŁOSOTCKA CZARNA WIEŚ KOŚCIELNA
4 SZUCHNICKA BEATA 21km / K30 GRUPA BIEGOWA CZARNA BIAŁOSOTCKA CZARNA BIAŁOSTOCKA
5 KOCHANOWSKA KAROLINA 21km / K20 GRUPA BIEGOWA CZARNA BIAŁOSOTCKA CZARNA BIAŁOSTOCKA
6 SZYDŁOWSKA EWA 21km / K20 GRUPA BIEGOWA CZARNA BIAŁOSOTCKA CZARNA BIAŁOSTOCKA
7 BAŁDAN TOMASZ 21km / M30 GRUPA BIEGOWA CZARNA BIAŁOSOTCKA KOSMATY BOREK
8 TAUDUL URSZULA 5km / K40 GRUPA BIEGOWA CZARNA BIAŁOSOTCKA CZARNA BIAŁOSTOCKA
9 CHMIELEWSKI MARIUSZ 5km / M30 GRUPA BIEGOWA CZARNA BIAŁOSOTCKA CZARNA BIAŁOSTOCKA
10 BAŁDAN IRENA 5km / K70 GRUPA BIEGOWA CZARNA BIAŁOSOTCKA KOSMATY BOREK
11 MATYS EDYTA 5km / K30 GRUPA BIEGOWA CZARNA BIAŁOSOTCKA CZARNA BIAŁOSTOCKA
12 KRUTUL MARTA 5km / K30 GRUPA BIEGOWA CZARNA BIAŁOSOTCKA CZARNA BIAŁOSTOCKA
GRUPA SZALONYCH ROWERZYSTÓW
1 PAPIERNIK ELŻBIETA 21km / K30 GRUPA SZALONYCH ROWERZYSTÓW BIAŁYSTOK
2 NIEWIAROWSKI RAFAŁ 21km / M20 GRUPA SZALONYCH ROWERZYSTÓW BIAŁYSTOK
3 PAPIERNIK MACIEJ 5km / M40 GRUPA SZALONYCH ROWERZYSTÓW BIAŁYSTOK
4 NIEWIAROWSKA ELŻBIETA 5km / K40 GRUPA SZALONYCH ROWERZYSTÓW BIAŁYSTOK
GÓRSCY_KORONIARZE_2017
1 STRĄK ŁUKASZ 21km / M30 GÓRSCY_KORONIARZE_2017 WROCŁAW
2 SZNAJDERSKA PAULA 21km / K30 GÓRSCY_KORONIARZE_2017 JAŹWINA
3 PIETROWICZ MACIEJ 21km / M30 GÓRSCY_KORONIARZE_2017 WROCŁAW
4 SZAFRAŃSKI KAMIL 21km / M20 GÓRSCY_KORONIARZE_2017 TOMASZÓW MAZOWIECKI
HAJNÓWKA BIEGA
1 GRYGORUK TOMASZ 21km / M20 HAJNÓWKA BIEGA HAJNÓWKA
2 FRĄCZEK LUIZA 21km / K40 HAJNÓWKA BIEGA HAJNÓWKA
3 KUPA BARTOSZ 21km / M30 HAJNÓWKA BIEGA HAJNÓWKA
4 SOŁOGUBA JAN 21km / M20 HAJNÓWKA BIEGA HAJNÓWKA
5 KARPIUK WIESŁAW 5km / M40 HAJNÓWKA BIEGA LIPINY
I LO BIAŁYSTOK
1 BUDROWSKI FRANCISZEK 21km / M20 I LO BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
IAG GBS
1 SIĄKOWSKI MATEUSZ 21km / M20 IAG GBS KRAKOW
ITMBW KRAKÓW
1 IZDEBSKA DOMINIKA 21km / K20 ITMBW KRAKÓW OLKUSZ
JA ICH NIE ZNAM
1 MICHALCEWICZ KATARZYNA 21km / K20 JA ICH NIE ZNAM ZABRZE
2 MICHALCEWICZ KAROLINA 21km / K20 JA ICH NIE ZNAM KRASICZYN
JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
1 TRYKOZKO GRZEGORZ 21km / M30 JAGIELLONIA BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
JAGODA I PRZYJACIELE
1 ZAWADZKA BEATA 21km / K40 JAGODA I PRZYJACIELE ZGIERZ
JAMESON
1 JAŹWICKA KAROLINA 21km / K40 JAMESON POZNAŃ
JARZĄBKI
1 KOBRYNIEC MAGDALENA 5km / K20 JARZĄBKI BIAŁYSTOK
2 BOKŁAGA ALEKSANDRA 5km / K20 JARZĄBKI BIAŁYSTOK
3 RADZISZEWSKI PATRYK 5km / M20 JARZĄBKI BIAŁYSTOK
4 GRYCKIEWICZ ŁUKASZ 5km / M20 JARZĄBKI BIAŁYSTOK
JAWOROWSCY
1 JAWOROWSKA MAŁGORZATA 21km / K20 JAWOROWSCY SZCZUCZYN
JEDNO PIWO I DO DOMU
1 ROWIŃSKI SZYMON 21km / M20 JEDNO PIWO I DO DOMU BIAŁYSTOK
JOB IMPULSE POLSKA
1 HENRYKOWSKI MARCIN 21km / M30 JOB IMPULSE POLSKA ŁÓDŹ
JURNE KONIE :)
1 PŁOŃSKI PAWEŁ 21km / M40 JURNE KONIE :) WARSZAWA
2 JASTRZĘBSKI LESZEK 21km / M40 JURNE KONIE :) WARSZAWA
JURNE KONIE :-)
1 MADYŃSKI RAFAŁ 21km / M40 JURNE KONIE :-) ŻYRZYN
JW 3411
1 KUFLOWSKI ARTUR 21km / M40 JW 3411 GRÓJEC
JW 3519
1 AMONOWICZ MATEUSZ 21km / M20 JW 3519 MOŃKI
2 WÓJCIK KAMIL 21km / M30 JW 3519 LUBLIN
3 IWASZCZUK KRZYSZTOF 21km / M40 JW 3519 CHOROSZCZ
4 RABAN ŁUKASZ 21km / M30 JW 3519 BIAŁYSTOK
5 KAMIŃSKI ANTONI 21km / M50 JW 3519 TRZEBIATÓW
JÄGRUNNERS
1 DACKIEWICZ KAMILA 21km / K20 JÄGRUNNERS BIAŁYSTOK
KASZANKI
1 SOKULSKI MARCIN 21km / M30 KASZANKI WARSZAWA
KB IM. P. SĘKOWSKIEGO
1 ŚWIERCZ ANDRZEJ 21km / M40 KB IM. P. SĘKOWSKIEGO PŁOŃSK
2 BIŃCZYCKI MARIUSZ 21km / M30 KB IM. P. SĘKOWSKIEGO PODSMARDZEWO
3 MAJKOWSKI ŁUKASZ 21km / M30 KB IM. P. SĘKOWSKIEGO SOCHOCIN
KB MARATON TUREK
1 SZUBERT TOMASZ 21km / M30 KB MARATON TUREK TUREK
KB RABARBAR
1 KĄCKI PAWEŁ 21km / M40 KB RABARBAR WARSZAWA
KGHM ZG POLKOWICE-SIEROSZOWICE
1 SMEKTAŁA BARTEK 21km / M30 KGHM ZG POLKOWICE-SIEROSZOWICE GŁOGÓW
KLUB BIEGACZA MRAGOWO
1 DŁUGOSZ LIDIA 5km / K50 KLUB BIEGACZA MRAGOWO MRĄGOWO
KLUB BIEGACZA MRĄGOWO
1 DŁUGOSZ MAREK 21km / M50 KLUB BIEGACZA MRĄGOWO MRĄGOWO
KOLOROWA DRUŻYNA NESSI
1 KUŚNIEREK ANNA 21km / K40 KOLOROWA DRUŻYNA NESSI WARSZAWA
KOMISARIAT POLICJI W ŁAPACH
1 HOŁOWIENKO PIOTR 21km / M30 KOMISARIAT POLICJI W ŁAPACH BIAŁYSTOK
KPP
1 STEPANIUK AGNIESZKA 21km / K30 KPP WARSZAWA
2 DUKAT JACEK 21km / M40 KPP WARSZAWA
3 SNOCH JUSTYNA 21km / K20 KPP KRAKÓW
4 KIDA ANNA 21km / K20 KPP KRAKÓW
5 KOSTKA ELWIRA 21km / K50 KPP WARSZAWA
6 GZULA BEATA 21km / K40 KPP WARSZAWA
7 WYSKIEL MACIEJ 21km / M30 KPP POZNAŃ
8 GRYGORCEWICZ MARCIN 21km / M30 KPP WROCŁAW
9 GRYGORCEWICZ MAŁGORZATA 21km / K20 KPP WROCŁAW
10 FLAKOWSKI TOMASZ 21km / M20 KPP SOCHACZEW
11 ERDMANN PIOTR 21km / M30 KPP GDAŃSK
12 WIŚNIEWSKA WIKTORIA 21km / K20 KPP GDANSK
13 DUBAS MATEUSZ 21km / M20 KPP WARSZAWA
14 DRASZCZUK ŁUKASZ 21km / M20 KPP BIAŁYSTOK
15 KOSSAKOWSKA ASIA 21km / K30 KPP GRODZISK MAZOWIECKI
16 GAJDUK ILONA 21km / K20 KPP WROCŁAW
17 DE VIRION ALEKSANDRA 21km / K40 KPP GDAŃSK
18 MAJDA-KONIECZNA ALICJA 21km / K30 KPP POZNAŃ
19 NORWA SYLWESTER 21km / M40 KPP ŁOSICE
20 BOCHEŃSKI WOJTEK 21km / M40 KPP WARSZAWA
21 SOWIŃSKI ADAM 21km / M50 KPP OPOLE
22 JAROSZEWSKA KATARZYNA 21km / K40 KPP WARSZAWA
23 SZYMAŃSKI MARCIN 21km / M20 KPP ŻNIN
24 SAMOĆ BARBARA 5km / K40 KPP WARSZAWA
KPP LOTOS TEAM
1 SERTEL ULA 21km / K30 KPP LOTOS TEAM GDAŃSK
KRAKÓW NOWA HUTA
1 WŁODARCZYK PIOTR 21km / M30 KRAKÓW NOWA HUTA KRAKÓW
KRUSZESKY TEAM
1 LEGAT JOANNA 21km / K20 KRUSZESKY TEAM WARSZAWA
2 KRUSZEWSKI PAWEŁ 21km / M20 KRUSZESKY TEAM WARSZAWA
3 KRUSZEWSKA MAŁGORZATA 21km / K30 KRUSZESKY TEAM GRODZISK
KS GRYF KIETRZ
1 REJA ANDRZEJ 21km / M50 KS GRYF KIETRZ KIETRZ
KUŹNIA TRIATHLONU
1 PAWŁOWICZ DOROTA 21km / K30 KUŹNIA TRIATHLONU BIAŁYSTOK
2 KRAWCZYK MICHAŁ 21km / M30 KUŹNIA TRIATHLONU PIASECZNO
KWP BIAŁYSTOK
1 ALEKSIUK KATARZYNA 5km / K30 KWP BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
2 WOJTULEWICZ ANNA 21km / K30 KWP BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
LEGIA RUN CLUB
1 GODOŃ ŁUKASZ 21km / M30 LEGIA RUN CLUB WARSZAWA
2 ŁAŻEWSKI ANDRZEJ 21km / M50 LEGIA RUN CLUB WARSZAWA
LEŚNE ŚLEDZIE
1 NALEWAJEK PIOTR 21km / M20 LEŚNE ŚLEDZIE NURZEC-STACJA
LKS OSTROWIANKA
1 KONRAD MAREK 21km / M40 LKS OSTROWIANKA OSTRÓW MAZOWIECKA
LYSY 666 TEAM
1 SZUMIŁO MICHAŁ 21km / M30 LYSY 666 TEAM EŁK
LŁKS PREFBET ŚNIADOWO ŁOMŻA
1 BADUREK MACIEJ 21km / M20 LŁKS PREFBET ŚNIADOWO ŁOMŻA MIŃSK MAZOWIECKI
MACIEJÓWKA BIEGA
1 WÓDKIEWICZ MACIEJ 21km / M40 MACIEJÓWKA BIEGA TULCE
MAD-Z
1 KĘPKA ROBERT 21km / M30 MAD-Z RYKI
2 ZEREK BOGDAN 5km / M40 MAD-Z WARSZAWA
MAJĄ ROZMACH
1 SZCZERBAK PAULINA 21km / K20 MAJĄ ROZMACH BIAŁYSTOK
MAMY-BIEGAMY
1 TRUSZKOWSKA MARTA 21km / K30 MAMY-BIEGAMY WARSZAWA
MARATONKA GRAJEWO
1 SZYCIK WALDEMAR 21km / M40 MARATONKA GRAJEWO GRAJEWO
MARKOWI BIEGACZE
1 SZYSZKO EWA 21km / K30 MARKOWI BIEGACZE MARKI
2 EWERTOWSKI PIOTR 21km / M50 MARKOWI BIEGACZE MARKI
3 FIGURSKA HONORATA 21km / K40 MARKOWI BIEGACZE MARKI
4 KWIECIEŃ JACEK 21km / M60 MARKOWI BIEGACZE MARKI
5 LELONKIEWICZ RAFAŁ 21km / M40 MARKOWI BIEGACZE MARKI
6 LIPIŃSKA KATARZYNA 21km / K30 MARKOWI BIEGACZE MARKI
7 DYMEL ANDRZEJ 21km / M60 MARKOWI BIEGACZE WARSZAWA
MAZURCZYK
1 MAZURCZYK PAWEŁ 5km / M30 MAZURCZYK BIAŁYSTOK
2 MAZURCZYK MARTA 5km / K30 MAZURCZYK BIAŁYSTOK
MBANK
1 GRABOWSKA JUSTYNA 21km / K40 MBANK ŁÓDŹ
MGK LEGIONOWO
1 POŻAROWSZCZYK ADAM 21km / M30 MGK LEGIONOWO LEGIONOWO
MIKEITHAPPN TEAM
1 WŁODARCZYK MICHAŁ 21km / M20 MIKEITHAPPN TEAM WARSZAWA
MILSPORT BLU TEAM
1 ZINÓWKO ALEKSANDRA 21km / K40 MILSPORT BLU TEAM BIAŁYSTOK
2 ZINÓWKO BOGUSŁAW 21km / M40 MILSPORT BLU TEAM BIAŁYSTOK
MISZKA I FELEK TEAM
1 ŁOBACZ MICHAŁ 21km / M20 MISZKA I FELEK TEAM BIAŁYSTOK
MOTOINTEGRATOR RUNNING TEAM
1 IGNATOWICZ RADOSŁAW 5km / M30 MOTOINTEGRATOR RUNNING TEAM EŁK
MW
1 SZCZYPKA ARKADIUSZ 21km / M50 MW GDYNIA
MZUNGU UGALI
1 SKOWERA KRZYSZTOF 21km / M30 MZUNGU UGALI BIALYSTOK
2 BOCHENKO DANIEL 21km / M40 MZUNGU UGALI JAŚWIŁY
3 SAMOJLIK DANIEL 21km / M30 MZUNGU UGALI BIAŁYSTOK
4 SUPIŃSKI ADAM 21km / M20 MZUNGU UGALI BIAŁYSTOK
5 GAWRYLUK MARCIN 21km / M30 MZUNGU UGALI BIAŁYSTOK
MŁODZIEŻ WSZECHPOLSKA
1 CHLABICZ PAWEŁ 21km / M20 MŁODZIEŻ WSZECHPOLSKA ZAŚCIANKI
NADAKTYWNI
1 WAJSIEL PIOTR 21km / M40 NADAKTYWNI BIAŁYSTOK
2 GUZOWSKA EDYTA 21km / K40 NADAKTYWNI BIAŁYSTOK
3 CICHOCKI ANDRZEJ 21km / M40 NADAKTYWNI BIAŁYSTOK
4 GINDOROWICZ ANNA 21km / K50 NADAKTYWNI WASILKÓW
5 BOŁTRUCZYK KAROL 21km / M20 NADAKTYWNI BIAŁYSTOK
6 KOWALCZYK PAWEŁ 21km / M30 NADAKTYWNI SIEMIATYCZE
7 KAMIŃSKA MARTA 5km / K40 NADAKTYWNI BIAŁYSTOK
8 DAWIDZIUK RAFAŁ 5km / M20 NADAKTYWNI BIAŁYSTOK
NAZWA DRUŻYNY
1 CZAPKO AGNIESZKA 5km / K20 NAZWA DRUŻYNY SIEMIATYCZE
NC+
1 GOŁUB MARCIN 21km / M20 NC+ BIAŁYSTOK
2 JAROCKI MICHAŁ 21km / M40 NC+ WARSZAWA
NIE DOTYCZY
1 WŁODAREK JACEK 21km / M30 NIE DOTYCZY WROCŁAW
2 PACHWICEWICZ PAWEŁ 21km / M40 NIE DOTYCZY BIAŁYSTOK
3 ŻYWIEC MARIUSZ 21km / M40 NIE DOTYCZY OLSZTYN
4 ZUBRZYCKI ROBERT 21km / M40 NIE DOTYCZY CHOROSZCZ
5 JASKUŁOWSKI ARTUR 21km / M40 NIE DOTYCZY STRASZYN
6 MIKULSKA AGNIESZKA 21km / K40 NIE DOTYCZY ŁÓDŹ
7 MARCZUK RENATA 21km / K40 NIE DOTYCZY SIEMIATYCZE
8 WITT ŁUKASZ 21km / M30 NIE DOTYCZY WARSZAWA
9 POPŁAWSKI MAREK 21km / M40 NIE DOTYCZY SOBOLEWO
10 GROMADA MARCIN 21km / M40 NIE DOTYCZY BIAŁYSTOK
11 MARCZAK PAWEŁ 21km / M40 NIE DOTYCZY WARSZAWA
12 SIEKIERSKI MATEUSZ MAREK 21km / M20 NIE DOTYCZY GOŁDAP
13 CHRZĄSTEK ALICJA 21km / K20 NIE DOTYCZY KIELCE
14 KIEDA WOJCIECH 21km / M40 NIE DOTYCZY BIAŁYSTOK
15 OSTASZEWSKA KATARZYNA 21km / K20 NIE DOTYCZY MIĘDZYRZECZ
16 WOLSKI GRZEGORZ 21km / M40 NIE DOTYCZY WILKSZYN
17 ZIĘBA ROBERT 21km / M40 NIE DOTYCZY KOŚCIERZYNA
18 ZIĘBA BEATA 21km / K40 NIE DOTYCZY KOŚCIERZYNA
19 ZĄBCZYK RAFAŁ 21km / M30 NIE DOTYCZY ŚWIDNICA
20 SZCZECHOWICZ MARTA 21km / K40 NIE DOTYCZY WARSZAWA
21 GÓRSKA KATARZYNA 21km / K30 NIE DOTYCZY IGNATKI-OSIEDLE
22 GRYKO ŁUKASZ 21km / M30 NIE DOTYCZY BIAŁYSTOK
23 MIERZWINSKI JAROSLAW 21km / M40 NIE DOTYCZY BIAŁYSTOK
24 BOŁTUĆ PIOTR 21km / M40 NIE DOTYCZY BIAŁYSTOK
25 KACPRZYCKA ALDONA 21km / K40 NIE DOTYCZY WASILKÓW
26 CYBULSKI ROBERT 21km / M40 NIE DOTYCZY MIASTKO
27 ROEHRYCH PAWEŁ 21km / M40 NIE DOTYCZY WARSZAWA
28 WOŹNIAK AGNIESZKA 21km / K30 NIE DOTYCZY PABIANICE
29 KRYŃSKI ADAM 21km / M30 NIE DOTYCZY WARSZAWA
30 SKRZYPCZAK KRZYSZTOF 21km / M40 NIE DOTYCZY GNIEZNO
31 WOROSZYLO PAWEL 21km / M40 NIE DOTYCZY LUCYNOW
32 OLCZAK ANNA 21km / K40 NIE DOTYCZY WARSZAWA
33 WALENTO ZBIGNIEW 21km / M60 NIE DOTYCZY MRĄGOWO
34 ANTCZAK MARCIN 21km / M30 NIE DOTYCZY SZCZYTNIKI
35 SZOSTEK KINGA 21km / K20 NIE DOTYCZY WARSZAWA
36 KOSEWSKI CEZARY 21km / M40 NIE DOTYCZY JABŁONNA
37 TOPOLEWICZ JERZY 21km / M50 NIE DOTYCZY GDYNIA
38 KOKOSZKA WOJCIECH 21km / M40 NIE DOTYCZY SIEDLCE
39 MIĘKUS SEBASTIAN 21km / M40 NIE DOTYCZY BIAŁYSTOK
40 KACZMAREK KAROLINA 21km / K30 NIE DOTYCZY WARSZAWA
41 KARPIUK KATARZYNA 21km / K50 NIE DOTYCZY WARSZAWA
42 GIERASIMIUK GRZEGORZ 21km / M40 NIE DOTYCZY WARSZAWA
43 NIKITOROWICZ KRZYSZTOF 5km / M40 NIE DOTYCZY MIELNIK
44 KUBKA ADAM 5km / M50 NIE DOTYCZY ŁÓDŹ
45 GRYKO JOANNA 5km / K30 NIE DOTYCZY BIAŁYSTOK
46 SIEMIENIUK EDYTA 5km / K30 NIE DOTYCZY BIAŁYSTOK
47 JASKUŁOWSKA BEATA 5km / K40 NIE DOTYCZY STRASZYN
48 CHOJNOWSKI EMIL 5km / M30 NIE DOTYCZY BIAŁYSTOK
49 GOŁĘBIEWSKA MAGDALENA 21km / K30 NIE DOTYCZY GRABÓWKA
50 GWOŹDZIEJ ANDRZEJ 21km / M40 NIE DOTYCZY ŁAPY
51 DĄBROWSKA-KONA ALEKSANDRA 21km / K30 NIE DOTYCZY ŁÓDŹ
52 SZYMAŃSKI MAREK 21km / M30 NIE DOTYCZY KAMIEŃ POMORSKI
53 ŁAGOWSKA DOROTA 21km / K40 NIE DOTYCZY POZNAŃ
54 SIKORSKA AGNIESZKA 21km / K40 NIE DOTYCZY WARSZAWA
55 PROCELEWSKI KRZYSZTOF 21km / M30 NIE DOTYCZY GDAŃSK
56 BOGUSZ DANIEL 21km / M20 NIE DOTYCZY DĄBROWA BIAŁOSTOCKA
NIGHT CITY
1 PACHKOVSKY PAVEL 21km / M20 NIGHT CITY GRODNO
2 KRAUTSEVICH VALERY 21km / M40 NIGHT CITY
3 HATSUK NATALIYA 21km / K30 NIGHT CITY GRODNO
4 KRASKO PAVEL 21km / M30 NIGHT CITY GRODNO
5 SYRAVATKIN MASKIM 21km / M20 NIGHT CITY GRODNO
6 VOROBYOV DIMA 21km / M30 NIGHT CITY GRODNO
NIGHT RUNNERS GLIWICE
1 SIEDLECKA ANNA 21km / K30 NIGHT RUNNERS GLIWICE GLIWICE
2 KOPPEL BARTŁOMIEJ 21km / M30 NIGHT RUNNERS GLIWICE GLIWICE
3 WASILEWSKA ALEKSANDRA 21km / K30 NIGHT RUNNERS GLIWICE GLIWICE
NIGHT RUNNERS POZNAŃ
1 BORSZYŃSKI KUBA 21km / M20 NIGHT RUNNERS POZNAŃ POZNAŃ
NOWA HUTA TEAM
1 MAZUREK MONIKA 21km / K40 NOWA HUTA TEAM KRAKÓW
2 GABRIEL ALEKSANDRA 21km / K30 NOWA HUTA TEAM KRAKÓW
3 PORĘBSKA DOROTA 21km / K30 NOWA HUTA TEAM KRAKÓW
NOWOŻEŃCY (PROSTO Z WESELA)
1 ŁUKASZUK PAWEŁ 5km / M20 NOWOŻEŃCY (PROSTO Z WESELA) BIAŁYSTOK
2 GRZYWA BARBARA 5km / K20 NOWOŻEŃCY (PROSTO Z WESELA) BIAŁYSTOK
OBOZYBIEGOWE.PL
1 GAJDA EWA 21km / K30 OBOZYBIEGOWE.PL WARSZAWA
OLDSCHOOL HOOLIGANS W BIEGU
1 MATYSIAK KAROL 21km / M40 OLDSCHOOL HOOLIGANS W BIEGU POZNAŃ
OMB - WIEJSKA & SPÓŁKA
1 TŁOMAK ARKADIUSZ 21km / M40 OMB - WIEJSKA & SPÓŁKA OŻARÓW MAZOWIECKI
ORLEN RUNNING TEAM
1 BREWCZAK MACIEJ 21km / M30 ORLEN RUNNING TEAM BEŁŻYCE
OSTRE KURPIE/TRIUNLIMITED/BBL OSTROŁEKA
1 ŻEBROWSKA BEATA 21km / K40 OSTRE KURPIE/TRIUNLIMITED/BBL OSTROŁEKA OSTROŁĘKA
2 BĘDŹKOWSKI MAREK 21km / M40 OSTRE KURPIE/TRIUNLIMITED/BBL OSTROŁEKA OSTROŁĘKA
3 GUMKOWSKI ANDRZEJ 21km / M60 OSTRE KURPIE/TRIUNLIMITED/BBL OSTROŁEKA OSTROŁĘKA
4 KORZEP-CZEKALSKA DOROTA 21km / K40 OSTRE KURPIE/TRIUNLIMITED/BBL OSTROŁEKA OSTROŁĘKA
5 ŻEBROWSKI TOMASZ 21km / M40 OSTRE KURPIE/TRIUNLIMITED/BBL OSTROŁEKA OSTROŁĘKA
6 SKOWROŃSKI MICHAŁ 21km / M30 OSTRE KURPIE/TRIUNLIMITED/BBL OSTROŁEKA OSTROŁĘKA
7 MRÓWKA KATARZYNA 21km / K40 OSTRE KURPIE/TRIUNLIMITED/BBL OSTROŁEKA OSTROŁĘKA
8 GAŁĄZKA MARTA 21km / K20 OSTRE KURPIE/TRIUNLIMITED/BBL OSTROŁEKA OSTROŁĘKA
9 SULEWSKA KASIA 21km / K40 OSTRE KURPIE/TRIUNLIMITED/BBL OSTROŁEKA OSTROŁĘKA
10 SULEWSKI MACIEJ 21km / M40 OSTRE KURPIE/TRIUNLIMITED/BBL OSTROŁEKA OSTROŁĘKA
11 KURPIEWSKI ADAM 21km / M40 OSTRE KURPIE/TRIUNLIMITED/BBL OSTROŁEKA OSTROŁĘKA
12 CZEKALSKI MARIUSZ 21km / M40 OSTRE KURPIE/TRIUNLIMITED/BBL OSTROŁEKA OSTROŁĘKA
13 SENDROWSKI MARIUSZ 21km / M40 OSTRE KURPIE/TRIUNLIMITED/BBL OSTROŁEKA OSTROŁĘKA
14 SENDROWSKA MONIKA 21km / K40 OSTRE KURPIE/TRIUNLIMITED/BBL OSTROŁEKA OSTROŁĘKA
15 SZKUDLAREK EMILIA 5km / K20 OSTRE KURPIE/TRIUNLIMITED/BBL OSTROŁEKA OSTROŁĘKA
16 ELIASZ-LASKOWSKA MAGDALENA 21km / K30 OSTRE KURPIE/TRIUNLIMITED/BBL OSTROŁEKA OSTROŁĘKA
OSTRÓW BIEGA
1 ROMEJKO DARIUSZ 21km / M40 OSTRÓW BIEGA KOMOROWO
2 BARZAŁ ARTUR 21km / M40 OSTRÓW BIEGA OSTRÓW MAZ.
3 GAŁĄZKA SŁAWOMIR 21km / M40 OSTRÓW BIEGA OSTRÓW MAZ.
4 GAWKOWSKI ARTUR 21km / M20 OSTRÓW BIEGA OSTRÓW MAZ.
5 SIELECKI MICHAŁ 21km / M40 OSTRÓW BIEGA KOMOROWO
6 NOWACKA AGATA 21km / K20 OSTRÓW BIEGA OSTRÓW MAZ.
7 FALTYN PAWEŁ 21km / M30 OSTRÓW BIEGA KOMOROWO
8 ZALEWSKI LESZEK 21km / M40 OSTRÓW BIEGA LUBIEJEWO
9 DZIKOWSKI KRZYSZTOF 21km / M40 OSTRÓW BIEGA OSTRÓW MAZ.
10 MURZYN ŁUKASZ 21km / M30 OSTRÓW BIEGA OSTRÓW MAZ.
11 KULESZA MICHAŁ 21km / M30 OSTRÓW BIEGA KOMOROWO
12 MALIK OLGA 21km / K20 OSTRÓW BIEGA PODBORZE
13 GOŁASZEWSKI SEBASTIAN 21km / M30 OSTRÓW BIEGA OSTRÓW MAZOWIECKA
OSTRÓW BIEGA````
1 ROMEJKO DARIUSZ 21km / M40 OSTRÓW BIEGA```` KOMOROWO
OUTDOOR TRAINING BIAŁYSTOK
1 SIELWONCZUK AGNIESZKA 21km / K30 OUTDOOR TRAINING BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
2 WITKOWSKI DARIUSZ 21km / M50 OUTDOOR TRAINING BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
3 IWANIUK KATARZYNA 21km / K20 OUTDOOR TRAINING BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
4 KOŻUSIK MAREK 21km / M30 OUTDOOR TRAINING BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
5 KOTIK MIROSŁAWA 21km / K30 OUTDOOR TRAINING BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
6 ZUKOWSKA ANIELA 21km / K30 OUTDOOR TRAINING BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
PADŁ NA RYJ TEAM
1 JÓZEFOWICZ DARIUSZ 21km / M40 PADŁ NA RYJ TEAM GDYNIA
PALĘ WROTKI
1 PIETRUCZUK JUSTYNA 21km / K20 PALĘ WROTKI BIAŁYSTOK
2 JAŹWIŃSKI TOMASZ 21km / M20 PALĘ WROTKI ŁAPY
3 ŁAPIŃSKA ANNA 21km / K20 PALĘ WROTKI ŁAPY
4 MINIUK PAWEŁ 21km / M20 PALĘ WROTKI BIAŁYSTOK
PANI
1 PUGACEWICZ MATEUSZ 5km / M12 PANI BIAŁYSTOK
PGB SPORTOWA PACZKA
1 MAŁKIEWICZ DARIUSZ 21km / M40 PGB SPORTOWA PACZKA KATOWICE
2 WOJEWÓDZKI MARCIN 21km / M20 PGB SPORTOWA PACZKA WARSZAWA
3 WOJEWÓDZKI KRZYSZTOF 21km / M50 PGB SPORTOWA PACZKA WARSZAWA
4 MICHALAK ARTUR 21km / M30 PGB SPORTOWA PACZKA BŁONIE
5 KLEPCZYŃSKA EWELINA 5km / K30 PGB SPORTOWA PACZKA BIAŁYSTOK
6 ROSZKOWSKA DOROTA 5km / K40 PGB SPORTOWA PACZKA BIAŁYSTOK
PIĘKNE I BRODACZE
1 PODOLAK AGNIESZKA 21km / K30 PIĘKNE I BRODACZE RZESZÓW
PKO BANK POLSKI
1 BIAŁOBRZESKI MICHAŁ 21km / M40 PKO BANK POLSKI WARSZAWA
2 PRZYBYŁEK JOANNA 21km / K30 PKO BANK POLSKI KÓRNIK
3 GDYŃSKI TOMASZ 21km / M30 PKO BANK POLSKI WARSZAWA
4 SAGAN ŁUKASZ 21km / M30 PKO BANK POLSKI BIAŁYSTOK
5 GUZER MARCIN 21km / M40 PKO BANK POLSKI WARSZAWA
6 ZAWADA PAWEŁ 21km / M30 PKO BANK POLSKI WARSZAWA
7 BOHDZIEWICZ ZBIGNIEW 21km / M40 PKO BANK POLSKI BIAŁYSTOK
8 BOHDZIEWICZ IZABELA 21km / K40 PKO BANK POLSKI BIAŁYSTOK
9 KRAJCZYŃSKI JAKUB 21km / M40 PKO BANK POLSKI ŁOMIANKI
10 PISAREWICZ KAROL 21km / M20 PKO BANK POLSKI NIDZICA
11 ŁYSKANOWSKA MAŁGORZATA 21km / K30 PKO BANK POLSKI KATOWICE
12 GUDEL RAFAŁ 21km / M30 PKO BANK POLSKI WALIŁY - STACJA
13 HANIEWICZ EMIL 21km / M30 PKO BANK POLSKI WARSZAWA
PKO BP
1 OSUCHOWSKA WIOLETTA 21km / K40 PKO BP WARSZAWA
2 WOŁUKANIEC DAMIAN 21km / M30 PKO BP WARSZAWA
PKO SILESIA MARATON
1 PIECUCH AGNIESZKA 21km / K30 PKO SILESIA MARATON TARNOWSKIE GÓRY
PLACÓWKA SG W CZEREMSZE
1 NOSKOWICZ KRZYSZTOF 21km / M30 PLACÓWKA SG W CZEREMSZE KLESZCZELE
POD SŁONKIEM
1 CIUNCZYK DOROTA 5km / K30 POD SŁONKIEM BIAŁYSTOK
2 MĄDRY BOŻENA 5km / K40 POD SŁONKIEM BIAŁYSTOK
PODGÓRZ TORUN TAXI PULS
1 RASZTUBOWICZ DANIEL 21km / M40 PODGÓRZ TORUN TAXI PULS TORUŃ
PODLASKI ODDZIAŁ STRAŻY GRANICZNEJ
1 WILKANIEC KRZYSZTOF 21km / M30 PODLASKI ODDZIAŁ STRAŻY GRANICZNEJ HAJNÓWKA
2 DEDERKO PIOTR 21km / M40 PODLASKI ODDZIAŁ STRAŻY GRANICZNEJ BIAŁYSTOK
3 SZUBZDA ADAM 21km / M30 PODLASKI ODDZIAŁ STRAŻY GRANICZNEJ BIAŁYSTOK
4 ZIELIŃSKA MONIKA 21km / K30 PODLASKI ODDZIAŁ STRAŻY GRANICZNEJ JUCHNOWIEC KOŚCIELNY
POLMOS BIEGA
1 GAIŃSKI TOMASZ 21km / M30 POLMOS BIEGA BIAŁYSTOK
2 STRASZYŃSKI ŁUKASZ 21km / M30 POLMOS BIEGA BIAŁYSTOK
3 ANTONIENKO - PŁOSZCZUK BARBARA 21km / K30 POLMOS BIEGA BIAŁYSTOK
4 SKARACZYŃSKI SEBASTIAN 21km / M20 POLMOS BIEGA BIAŁYSTOK
5 MOCZYDLOWSKI MAREK 21km / M40 POLMOS BIEGA ZASCIANKI
6 MARIANKOWSKI PAWEŁ 5km / M30 POLMOS BIEGA BIAŁYSTOK
POLPHARMA RUN TEAM
1 WILCZURA MAREK 21km / M40 POLPHARMA RUN TEAM WARSZAWA
POLSKIE RADIO BIAŁYSTOK
1 JANCZEWSKI ADAM 21km / M20 POLSKIE RADIO BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
2 MAZEWSKI MARCIN 21km / M20 POLSKIE RADIO BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
3 GAJLEWICZ MARIUSZ 21km / M30 POLSKIE RADIO BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
4 RYCZKOWSKI ANDRZEJ 21km / M40 POLSKIE RADIO BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
5 KARPACZ KATARZYNA 21km / K50 POLSKIE RADIO BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
6 TIDDER IAN 21km / POLSKIE RADIO BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
7 STEFANIAK SANDRA LUISA 21km / K20 POLSKIE RADIO BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
8 BODASHKINA KATERYNA 21km / K20 POLSKIE RADIO BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
9 PIETRASZ MICHAŁ 21km / M20 POLSKIE RADIO BIAŁYSTOK SZUDZIAŁOWO
10 MOJSA ADAM 21km / M30 POLSKIE RADIO BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
11 ADAMSKA ANNA 21km / K30 POLSKIE RADIO BIAŁYSTOK WARSZAWA
12 WILKIEL SZYMON 21km / M20 POLSKIE RADIO BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
13 TURCZYŃSKI PAWEŁ 21km / M20 POLSKIE RADIO BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
14 SZUBZDA WOJCIECH 5km / M30 POLSKIE RADIO BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
15 ŻEMOJDA JOANNA 5km / K30 POLSKIE RADIO BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
16 RUSINOWICZ EWA 21km / K20 POLSKIE RADIO BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
POPIKUR
1 KURKUS ALEKSANDER 21km / M40 POPIKUR WARSZAWA
POSKŁADANI
1 WALESIUK ŁUKASZ 21km / M30 POSKŁADANI KLEOSIN
2 KUJAWA KRZYSZTOF 5km / M20 POSKŁADANI BIAŁYSTOK
POWER TRAINING
1 SAMULSKA EWA 21km / K30 POWER TRAINING WARSZAWA
POWIATOWA AKADEMIA SPORTU I REKREACJI W PISZU
1 AMBROZIAK MARCIN 21km / M30 POWIATOWA AKADEMIA SPORTU I REKREACJI W PISZU RYN
2 ZADROGA JOANNA 21km / K40 POWIATOWA AKADEMIA SPORTU I REKREACJI W PISZU PISZ
3 GÓRSKI DANIEL 21km / M20 POWIATOWA AKADEMIA SPORTU I REKREACJI W PISZU PISZ
4 ALICKA KATARZYNA 21km / K30 POWIATOWA AKADEMIA SPORTU I REKREACJI W PISZU PISZ
PRACUJ RUNNING TEAM
1 STĘPIEŃ RAFAŁ 21km / M30 PRACUJ RUNNING TEAM RASZYN
2 ORZOŁ MICHAŁ 21km / M30 PRACUJ RUNNING TEAM WARSZAWA
3 STPICZYŃSKI RAFAŁ 21km / M20 PRACUJ RUNNING TEAM WARSZAWA
4 WAWRYNIUK KRZYSZTOF 21km / M20 PRACUJ RUNNING TEAM LUBLIN
PRO-RUN WROCŁAW
1 WÓJKOWSKI KAMIL 21km / M30 PRO-RUN WROCŁAW POZNAŃ
PROMIEŃ OPALENICA
1 DROBNIK BŁAŻEJ 21km / M30 PROMIEŃ OPALENICA OPALENICA
PUCHOWE MISIE
1 CYWIŃSKI BARTŁOMIEJ 21km / M40 PUCHOWE MISIE WROCŁAW
PUŁKOWSCY
1 PUŁKOWSKA PATRYCJA 21km / K30 PUŁKOWSCY WARSZAWA
2 PUŁKOWSKI MIROSŁAW 21km / M40 PUŁKOWSCY WARSZAWA
PZU SPORT TEAM
1 PAWELEC KAMIL 21km / M20 PZU SPORT TEAM SOCHACZEW
2 SKIBICKA DOROTA 21km / K40 PZU SPORT TEAM WARSZAWA
3 CZAPLICKI PIOTR 21km / M30 PZU SPORT TEAM WARSZAWA
4 DOMIN ANDRZEJ 21km / M30 PZU SPORT TEAM WARSZAWA
5 MARCINEK KRZYSZTOF 21km / M30 PZU SPORT TEAM LUBLIN
6 SZEREMETA ANDRZEJ 21km / M40 PZU SPORT TEAM WARSZAWA
7 ŁUGOWSKI MICHAŁ 21km / M30 PZU SPORT TEAM ŁÓDŻ
8 DZIĘGIELEWSKI MARCIN 21km / M40 PZU SPORT TEAM WARSZAWA
9 JABRZYK MARIUSZ 21km / M30 PZU SPORT TEAM TOMASZÓW MAZOWIECKI
10 KNYCHAS DAREK 21km / M40 PZU SPORT TEAM WARSZAWA
11 PIESTRZENIEWICZ MARCIN 21km / M40 PZU SPORT TEAM WARSZAWA
12 MAŃKA KRZYSZTOF 21km / M30 PZU SPORT TEAM WARSZAWA
13 DUKAŁA ARKADIUSZ 21km / M40 PZU SPORT TEAM ZALESIE GÓRNE
14 PIASKOWSKI SŁAWOMIR 21km / M40 PZU SPORT TEAM WROCŁAW
15 EPA KAROLINA 21km / K20 PZU SPORT TEAM WARSZAWA
16 MALANOWICZ BARTOSZ 21km / M30 PZU SPORT TEAM WARSZAWA
17 GADOMSKA ANNA 21km / K30 PZU SPORT TEAM WARSZAWA
18 ROGOLSKI ARTUR 21km / M60 PZU SPORT TEAM WARSZAWA
19 GARGAS-MARUT MAŁGORZATA 21km / K40 PZU SPORT TEAM JÓZEFOSŁAW
20 GLEGOŁA DANIEL PZU SPORT TEAM WARSZAWA
21 WYBULT KONRAD 21km / M20 PZU SPORT TEAM BRZEG
22 BOCHENEK KRZYSZTOF 21km / M30 PZU SPORT TEAM KIELCE
23 KAMIŃSKI PRZEMYSŁAW 21km / M20 PZU SPORT TEAM WARSZAWA
24 OLISZEWSKI SEBASTIAN 21km / M30 PZU SPORT TEAM ŁÓDŹ
25 KRÓL ŁUKASZ 21km / M30 PZU SPORT TEAM WARSZAWA
26 KOPER KATARZYNA 21km / K20 PZU SPORT TEAM WARSZAWA
27 OSTROWSKI MARCIN 21km / M30 PZU SPORT TEAM WARSZAWA
28 KOSTRZEWA ELWIRA 21km / K40 PZU SPORT TEAM WARSZAWA
PĘDZĄCY PO NOCY
1 OSTROWSKI MICHAŁ 21km / M20 PĘDZĄCY PO NOCY BIAŁYSTOK
2 OSTROWSKI ADAM 21km / M40 PĘDZĄCY PO NOCY BIAŁYSTOK
3 KOZIEJKO STANISŁAW 21km / M50 PĘDZĄCY PO NOCY BIAŁYSTOK
4 RUDNICKA JADWIGA 21km / K50 PĘDZĄCY PO NOCY BIAŁYSTOK
5 SIECZKOWSKI KRZYSZTOF 21km / M30 PĘDZĄCY PO NOCY BIAŁYSTOK
RADZYMIN RUN TEAM
1 STASZAK JAROSŁAW 21km / M30 RADZYMIN RUN TEAM RADZYMIN
2 WARDAK TOMASZ 21km / M40 RADZYMIN RUN TEAM RADZYMIN
3 WARDAK AGNIESZKA 21km / K40 RADZYMIN RUN TEAM RADZYMIN
RAJSPORT ACTIVE
1 ZELMANOWICZ JACEK 21km / M40 RAJSPORT ACTIVE DŁUGOMIŁOWICE
RETKINIA RUN
1 KAŁUŻNY RAFAŁ 21km / M30 RETKINIA RUN ŁÓDŹ
RKN PP
1 MALINOWSKI KAMIL 21km / M20 RKN PP SUWAŁKI
RUN4FUN.BY
1 CZEMODANOW ALEXEY 21km / M30 RUN4FUN.BY GRODNO
2 JARAWY BORISLAW 21km / M30 RUN4FUN.BY GRODNO
3 RUTKOWSKAJA SNIESZANA 21km / K30 RUN4FUN.BY GRODNO
4 SYRAVATKIN MAKSIM 21km / M20 RUN4FUN.BY GRODNO
5 KULESH PAWEL 21km / M30 RUN4FUN.BY WERTELISZKI
6 STUPAKEWICZ HANNA 21km / K30 RUN4FUN.BY GRODNO
7 TSERMIENIOW ALIAKSANDR 21km / M40 RUN4FUN.BY GRODNO
8 KESSEL ALIAKSEJ 21km / M30 RUN4FUN.BY MIŃSK
9 JAROSZEWICZ DZMITRY 21km / M30 RUN4FUN.BY PINSK
10 FEDOROW ANDREI 21km / M30 RUN4FUN.BY GRODNO
11 SAFONAN ALIAKSEI 21km / M20 RUN4FUN.BY GRODNO
12 KRUPITSA JURY 5km / M50 RUN4FUN.BY GRODNO
13 GORDZIEWSKAJA TATSIANA 5km / K30 RUN4FUN.BY PRUSZANY
14 CZEMODANOWA TATSIANA 5km / K30 RUN4FUN.BY GRODNO
15 NOZKO SIARHEI 21km / M50 RUN4FUN.BY GRODNO
RUNNERS TEAM KĘTRZYN
1 LENART MIŁOSZ 21km / M50 RUNNERS TEAM KĘTRZYN KETRZYN
RUN_HELPERSI
1 BIGELMAJER DARIUSZ 21km / M30 RUN_HELPERSI LUBLIN
RYBNICKA GRUPA BIEGOWA ,,PĘDZIMY RAZEM,
1 BRACHMAŃSKI DARIUSZ 21km / M50 RYBNICKA GRUPA BIEGOWA ,,PĘDZIMY RAZEM, MARKLOWICE
RYSIOTEAM ŁÓDŹ
1 ANTOLIK WOJCIECH 21km / M60 RYSIOTEAM ŁÓDŹ ŁÓDŹ
SALES&MORE
1 RUSIŁOWICZ ANDRZEJ 21km / M40 SALES&MORE WARSZAWA
2 SNARSKA KATARZYNA 21km / K30 SALES&MORE JÓZEFOSŁAW
SERDUSZKO TEAM EŁK
1 LIMBERGER KATARZYNA 21km / K40 SERDUSZKO TEAM EŁK EŁK
2 LIMBERGER JANUSZ 21km / M40 SERDUSZKO TEAM EŁK EŁK
SILESIA RUNNING TEAM
1 KUPIBIDA BOGUSŁAWA 21km / K50 SILESIA RUNNING TEAM KATOWICE
SK KOVEL
1 UKRAINETS SERGII 21km / M20 SK KOVEL
2 PANASIUK SERGEJ 21km / M40 SK KOVEL
3 BABICZ WITALI 5km / M30 SK KOVEL
4 CHOMENKO WOLODYMYR 21km / M20 SK KOVEL
5 KHOMYCH GRYGORII 5km / M20 SK KOVEL
6 SOLIANYK TETIANA 21km / K30 SK KOVEL KIJÓW
7 RUSYUK YURIY 21km / M30 SK KOVEL LUTSK
SK.TEAM
1 PIEŃKOWSKI KAMIL 21km / M20 SK.TEAM CZYŻEW
2 DĄBKOWSKI KAMIL 5km / M20 SK.TEAM BIAŁYSTOK
SKALIKBIEGA
1 SKALSKI MATEUSZ 21km / M20 SKALIKBIEGA WŁOŚCIEJEWICE
SO BIAŁYSTOK
1 STEPANCZENKO RAFAŁ 21km / M30 SO BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
2 WIERCISZEWSKA MONIKA 21km / K30 SO BIAŁYSTOK CHOROSZCZ
3 TODRYK JOANNA 5km / K30 SO BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
4 SZEWELUK KRZYSZTOF 5km / M30 SO BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
SOBOLE
1 SOBOLEWSKI JAN 5km / M12 SOBOLE PISZ
2 SOBOLEWSKI WOJCIECH 5km / M30 SOBOLE PISZ
SOKÓLSKI KLUB KOLARSKI SOKÓŁ
1 BYKOWSKI MARIUSZ 21km / M20 SOKÓLSKI KLUB KOLARSKI SOKÓŁ SOKÓŁKA
2 WASILEWSKA MAGDALENA 5km / K20 SOKÓLSKI KLUB KOLARSKI SOKÓŁ SOKÓŁKA
SOKÓŁ BODZANÓW
1 RYBICKI ROBERT 21km / M40 SOKÓŁ BODZANÓW BODZANÓW
SPIĘTE POŚLADKI
1 KONARSKI MACIEJ 21km / M30 SPIĘTE POŚLADKI PODKOWA LEŚNA
START ŚWIĘTA KATARZYNA
1 CHMIEL NINA 21km / K40 START ŚWIĘTA KATARZYNA SUCHEDNIÓW
STARZYŃSKIEGO BIEGA ŁOWICZ
1 KUKIEŁA JANUSZ 21km / M50 STARZYŃSKIEGO BIEGA ŁOWICZ ŁOWICZ
2 NOWAK TOMASZ 21km / M30 STARZYŃSKIEGO BIEGA ŁOWICZ ŁOWICZ
3 GOSZCZYCKI WITOLD 21km / M50 STARZYŃSKIEGO BIEGA ŁOWICZ ŁOWICZ
4 DANKIEWICZ BARBARA 21km / K40 STARZYŃSKIEGO BIEGA ŁOWICZ ŁOWICZ
5 KRZYŻANOWSKI JAROSŁAW 21km / M30 STARZYŃSKIEGO BIEGA ŁOWICZ ŁOWICZ
6 KOLOS TOMASZ 21km / M30 STARZYŃSKIEGO BIEGA ŁOWICZ ŁOWICZ
STS BIEGATON MIKOŁÓW
1 KOZOK MAŁGORZATA 21km / K40 STS BIEGATON MIKOŁÓW ŁAZISKA GÓRNE
SUBIEGTYWNIE.PL
1 GRACEK FILIP 21km / M20 SUBIEGTYWNIE.PL WROCŁAW
SZAMANI
1 KAMILA DARDZIŃSKA 5km / K20 SZAMANI ŁYSONIE
SZYBCIEJ NIE MOGĘ SZCZECIN
1 HAŁAS RENATA 21km / K40 SZYBCIEJ NIE MOGĘ SZCZECIN SZCZECIN
SZYBCY I POMOCNI
1 KONONIUK ŁUKASZ 21km / M30 SZYBCY I POMOCNI BIAŁYSTOK
SZYBKIE IRKI
1 WĄTŁY JAROSŁAW 21km / M30 SZYBKIE IRKI WARSZAWA
2 TRYBALSKA IRMINA 21km / K30 SZYBKIE IRKI WARSZAWA
T.G. SOKÓŁ
1 KANTSAVY ARTSIOM 21km / M20 T.G. SOKÓŁ BIAŁYSTOK
T.S. OPATRUNKI TORUŃ
1 TYBUSZEWSKI JANUSZ 21km / M60 T.S. OPATRUNKI TORUŃ TORUŃ
TEAM BIAŁOBRZEGI
1 CHŁOPICKI ANDRZEJ 21km / M50 TEAM BIAŁOBRZEGI JEDLNIA-LETNISKO
2 SUŁECKA AGNIESZKA 21km / K40 TEAM BIAŁOBRZEGI BIAŁOBRZEGI
TEAM BIAŁYSTOK
1 LEYKO-SAWWA DAGMARA 5km / K40 TEAM BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
TEAM BIEGAJ POD OKIEM TRENERA
1 KITLAS RAFAŁ 21km / M30 TEAM BIEGAJ POD OKIEM TRENERA WARSZAWA
TEAM KOPEĆ
1 WOJCIECHOWSKI SEBASTIAN 21km / M30 TEAM KOPEĆ WARSZAWA
2 TRZEBIŃSKI RYSZARD 21km / M40 TEAM KOPEĆ EŁK
TIGERS TEAM
1 RACZYŃSKI BOGUSZ 21km / M30 TIGERS TEAM ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
2 RACZYŃSKI IRENEUSZ 21km / M50 TIGERS TEAM ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
3 KWIECIEŃ - LIPIŃSKA KAMILA 21km / K40 TIGERS TEAM ŁÓDŹ
4 MEISSNER PAWEŁ 21km / M30 TIGERS TEAM ŁÓDŹ
5 DEMBIŃSKA BEATA 21km / K40 TIGERS TEAM ŁÓDŹ
6 TONDYS PIOTR 21km / M40 TIGERS TEAM ŁÓDŹ
TIM MAŁEGO
1 ŚWIĘTOCHOWSKI JACEK 21km / M20 TIM MAŁEGO BIELSK PODLASKI
TOP AUTO TEAM
1 FAJFER BARBARA 21km / K40 TOP AUTO TEAM SOCHONIE
2 ALESZCZYK EWELINA 21km / K30 TOP AUTO TEAM WASILKÓW
3 HASSMANN MAŁGORZATA 5km / K40 TOP AUTO TEAM BIALYSTOK
4 KOTOWSKI MIECZYSŁAW 5km / M30 TOP AUTO TEAM BIAŁYSTOK
5 KOTOWSKA EWA 5km / K30 TOP AUTO TEAM BIAŁYSTOK
6 POTOCKA ESTERA 5km / K30 TOP AUTO TEAM BIAŁYSTOK
7 MUSZYŃSKA MONIKA 5km / K30 TOP AUTO TEAM SOCHONIE
TRENERBIEGANIA.PL
1 JASIŃSKI MATEUSZ 21km / M20 TRENERBIEGANIA.PL JÓZEFÓW
2 WITKOWSKI PAWEŁ 5km / M30 TRENERBIEGANIA.PL ŁAJSKI
3 HAJKIEWICZ MAGDALENA 21km / K20 TRENERBIEGANIA.PL HRUBIESZÓW
TRUCHTAM BO LUBIĘ
1 DERLUKIEWICZ MAREK 21km / M40 TRUCHTAM BO LUBIĘ BIELSK PODLASKI
UWB TEAM
1 SZAMRYK KONRAD 21km / M30 UWB TEAM BIALYSTOK
2 PERŁO DARIUSZ 5km / M40 UWB TEAM BIAŁYSTOK
3 PERŁO DOROTA 5km / K40 UWB TEAM BIAŁYSTOK
4 MINKIEWICZ MARTA 5km / K30 UWB TEAM BIAŁYSTOK
5 HALICKI JERZY 5km / M60 UWB TEAM BIAŁYSTOK
6 ŻOCH AGNIESZKA 5km / K20 UWB TEAM BIAŁYSTOK
7 ŻOCH URSZULA 5km / K20 UWB TEAM BIAŁYSTOK
8 WOJNO MARCELINA 5km / K40 UWB TEAM BIAŁYSTOK
9 WOJNO SYLWESTER 5km / M70 UWB TEAM BIAŁYSTOK
10 PROROK BARTOSZ 21km / M30 UWB TEAM BIAŁYSTOK
11 TROJANOWSKI TOMASZ 5km / M30 UWB TEAM BIAŁYSTOK
12 WIŚNIEWSKA MARTYNA 5km / K30 UWB TEAM BIAŁYSTOK
13 RATKIEWICZ MIROSŁAW 5km / M30 UWB TEAM BIAŁYSTOK
14 SIELEZNIEW MARCIN 21km / M40 UWB TEAM BIAŁYSTOK
15 FIEDORCZUK JULITA 5km / K30 UWB TEAM BIAŁYSTOK
16 MIERZWIŃSKA BARBARA 5km / K40 UWB TEAM BIAŁYSTOK
17 ZDUNIEWICZ EMILIA 5km / K40 UWB TEAM BIAŁYSTOK
18 KUKLICZ POLANOWSKA ANNA 5km / K40 UWB TEAM BIAŁYSTOK
19 LIS GABER KAMILA 5km / K30 UWB TEAM BIAŁYSTOK
20 SZAKALSKA MARTA 5km / K30 UWB TEAM BIAŁYSTOK
21 IGNATIUK KAROLINA 5km / K40 UWB TEAM BIAŁYSTOK
22 BERNACKI MACIEJ 5km / M40 UWB TEAM BIAŁYSTOK
23 SKARŻYŃSKA HONORATA 21km / K30 UWB TEAM BIAŁYSTOK
24 ROGUCKA ELŻBIETA 5km / K40 UWB TEAM BIAŁYSTOK
25 GRYGORCZUK PAWEŁ 5km / M30 UWB TEAM BIAŁYSTOK
26 BACIA HANNA 5km / K40 UWB TEAM BIAŁYSTOK
UwB TEAM
1 BRZOZOWSKI JACEK 21km / M40 UwB TEAM BIAŁYSTOK
2 BRZOZOWSKA MARTA 21km / K30 UwB TEAM BIAŁYSTOK
3 ŚWIRYDZIUK KRZYSZTOF 21km / M40 UwB TEAM BIAŁYSTOK
4 ŚWIRYDZIUK EWELINA 21km / K40 UwB TEAM BIAŁYSTOK
5 KOZAK EMILIA 21km / K20 UwB TEAM BIAŁYSTOK
6 PILICHOWSKI WOJCIECH 21km / M40 UwB TEAM BIAŁYSTOK
VEGE RUNNERS
1 GREGORCZYK ŁUKASZ 21km / M30 VEGE RUNNERS WARSZAWA
WALKA KOSTRZYN
1 SZAŁ ŁUKASZ 21km / M20 WALKA KOSTRZYN KOSTRZYN
2 MARKIEWICZ MACIEJ 21km / M20 WALKA KOSTRZYN KOSTRZYN
3 GALEWSKI MARCIN 21km / M20 WALKA KOSTRZYN KOSTRZYN
4 IWAŃSKI ADAM 21km / M20 WALKA KOSTRZYN KOSTRZYN
WARIACI GÓRĄ
1 SZULCZYK ŁUKASZ 21km / M30 WARIACI GÓRĄ JASIENIEC
WATAHA
1 ŚLIWIŃSKA-WYKA IZABELA 21km / K40 WATAHA GDYNIA
2 GIZULEWSKA KATARZYNA 21km / K40 WATAHA GDYNIA
3 LESIŃSKA MAJA 21km / K40 WATAHA GDAŃSK
4 JABŁOŃSKA-NABAYAOGO EWA 21km / K40 WATAHA GDAŃSK
WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE
1 CHENON GUILLAUME 21km / M30 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE MAYET
2 LENARCIK MAŁGORZATA 21km / K40 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE SZCZECIN
3 BOROWIEC JAROSŁAW 21km / M40 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE SZCZECIN
WIEJSKA BIEGA
1 THOMAH ARKADIUSZ WIEJSKA BIEGA OŻARÓW MAZOWIECKI
WIELISZEW HERON TEAM
1 SZKÓŁKA ROBERT 21km / M40 WIELISZEW HERON TEAM CHOTOMÓW
WINLAND
1 JERGIENIEW MACIEJ 5km / M40 WINLAND BIAŁYSTOK
WOLNE ELEKTRONY
1 DOBRZYCKA ANNA 5km / K20 WOLNE ELEKTRONY BIAŁYSTOK
WOMEN`S TEAM OF HAWK
1 LITWINEK JOANNA 21km / K30 WOMEN`S TEAM OF HAWK MRĄGOWO
WYJEBKA TIM KOŁOBRZEG
1 SIKORSKI ADAM 21km / M30 WYJEBKA TIM KOŁOBRZEG KOŁOBRZEG
WŁÓCZYBIEGI
1 KISZŁA WOJCIECH 21km / M20 WŁÓCZYBIEGI WYDMINY
ZABIEGANE.COM
1 SOBORA JUSTYNA 21km / K40 ZABIEGANE.COM WARSZAWA
ZABŁUDÓW TEAM
1 TOMASZEWSKI PIOTR 21km / M30 ZABŁUDÓW TEAM ZABŁUDÓW
2 SUCHOWIERSKI DARIUSZ 21km / M30 ZABŁUDÓW TEAM BIAŁYSTOK
ZADYSZKA
1 JAŁOZA IRENEUSZ 21km / M40 ZADYSZKA REGIMIN
ZARAZIĆ Z PASJĄ
1 STANISZEWSKI KRZYSZTOF 21km / M20 ZARAZIĆ Z PASJĄ GLIWICE
ZIELONA GORA PANY
1 WARCHOLAK NATASHA 5km / K40 ZIELONA GORA PANY MINSK
ZŁE TO
1 KACZMARCZYK ZBIGNIEW 21km / M40 ZŁE TO BIAŁYSTOK
2 CHODOROWSKI ADAM 21km / M30 ZŁE TO BIAŁYSTOK
3 KOTTOWICZ ADAM 5km / M30 ZŁE TO BIAŁYSTOK
4 BOSIACKI JAROSŁAW 5km / M30 ZŁE TO BIAŁYSTOK
5 AUGUSTYNIAK ANNA 5km / K30 ZŁE TO BIAŁYSTOK
6 WORONOWICZ ADAM 5km / M30 ZŁE TO ŁAPY
7 BĄCZYK KRZYSZTOF 5km / M30 ZŁE TO BIAŁYSTOK
ŁOMIANKOWSKA GRUPA BIEGOWA
1 PŁUCIENNIK PIOTR 21km / M30 ŁOMIANKOWSKA GRUPA BIEGOWA ŁOMIANKI
ŁOMIARZE
1 ŁOMNICKI JAKUB 21km / M30 ŁOMIARZE WROCŁAW
ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP
1 BORUCKI DARIUSZ 21km / M50 ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP GOŁDAP
ŻYCIE CZĘSTOCHOWY TEAM
1 GORZAŁKA MATEUSZ 21km / M30 ŻYCIE CZĘSTOCHOWY TEAM CZESTOCHOWA
2 MILEWSKI MICHAŁ 21km / M20 ŻYCIE CZĘSTOCHOWY TEAM CZĘSTOCHOWA
3 BRZOZOWSKA PATRYCJA 21km / K20 ŻYCIE CZĘSTOCHOWY TEAM CZĘSTOCHOWA