6. Półmaraton Dwóch Mostów
Płock, 10 wrzeœnia 2017 r.


Drużyny


Aktualnie zgłoszonych drużyn/Teams applicated: 33
Jeœli widzisz błčd w swoim zgłoszeniu i chciałbyœ go poprawiæ zaloguj siê lub wypełnij formularz
To correct your data log in to your profile or fill the form
1993
1 STOBNICKI MATEUSZ 21km / M18 1993 G„BIN
ACTIVE RUNNERS
1 ZABOROWSKI ŁUKASZ 21km / M30 ACTIVE RUNNERS PŁOCK
2 SZYMAŃSKI ARTUR 21km / M40 ACTIVE RUNNERS GÓRKI, GM. G„BIN
AKADEMIA RUCHU PŁOCK
1 ZDUNEK ADRIAN 21km / M18 AKADEMIA RUCHU PŁOCK PŁOCK
2 PIKULSKI PRZEMYSŁAW 21km / M30 AKADEMIA RUCHU PŁOCK PŁOCK
BIEGAJ Z DYMKIEM
1 KOWAL KONRAD 21km / M30 BIEGAJ Z DYMKIEM PŁOCK
BIEGAMPŁOCK TEAM
1 PACHNIEWSKA AGNIESZKA 21km / K40 BIEGAMPŁOCK TEAM PŁOCK
2 WOJTYCKI GRZEGORZ 21km / M40 BIEGAMPŁOCK TEAM PŁOCK
3 PETRYKOWSKI ROMAN 21km / M50 BIEGAMPŁOCK TEAM PŁOCK
4 STAWICKI ZBIGNIEW 21km / M40 BIEGAMPŁOCK TEAM PŁOCK
5 RZYMSKA SYLWIA 21km / K30 BIEGAMPŁOCK TEAM PŁOCK
6 WOJTYCKI PIOTR 21km / M30 BIEGAMPŁOCK TEAM MASZEWO DUŻE
DATASPORT
1 CZAJ KAROL 21km / M30 DATASPORT SZCZAWNO-ZDRÓJ
2 KOSECKI KONRAD 21km / M40 DATASPORT ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
FUNDACJA SWD
1 PODGÓRSKI PATRYK 21km / M40 FUNDACJA SWD PŁOCK
2 ŒWITALSKI KRZYSZTOF 21km / M30 FUNDACJA SWD PŁOCK
GKS FABIANKI
1 TRZCIŃSKI MARIUSZ 21km / M30 GKS FABIANKI WŁOCŁAWEK
2 BLACHOWSKI ZBIGNIEW 21km / M50 GKS FABIANKI KARNKOWO
GOSTYNIN RUN 4 FUN
1 DOBRZYŃSKI PRZEMYSŁAW 21km / M30 GOSTYNIN RUN 4 FUN GOSTYNIN
2 DOBRZYŃSKA DANUTA 21km / K30 GOSTYNIN RUN 4 FUN GOSTYNIN
G„BIN BIEGA
1 GRZELAK ŁUKASZ 21km / M30 G„BIN BIEGA G„BIN
2 WILGOCKI RADOSŁAW 21km / M30 G„BIN BIEGA G„BIN
3 KAMIŃSKI KRZYSZTOF 21km / M30 G„BIN BIEGA PŁOCK
4 MACHAŁA SEBASTIAN 21km / M18 G„BIN BIEGA SŁUBICE
JW 2189
1 KOWALCZYK ZDZISŁAW 21km / M40 JW 2189 WARSZAWA
KOBIETA
1 SZUBARTOWSKI ROBERT 21km / M40 KOBIETA BYDGOSZCZ
KS STASZEWSCY
1 CIOK PRZEMYSŁAW 21km / M30 KS STASZEWSCY WARSZAWA
2 MARKOWSKA OKTAWIA 21km / K30 KS STASZEWSCY MALBORK
KWIDZYN BIEGA
1 WÓJCIK PIOTR 21km / M40 KWIDZYN BIEGA PRABUTY
2 WÓJCIK BEATA 21km / K40 KWIDZYN BIEGA PRABUTY
3 SZALKOWSKI JACEK 21km / M40 KWIDZYN BIEGA KWIDZYN
LECHICI ZIELONKA
1 PYTKOWSKI MAREK 21km / M60 LECHICI ZIELONKA ZIELONKA
2 ZABŁOCKI JAKUB 21km / M30 LECHICI ZIELONKA WARSZAWA
3 ZABŁOCKA KATARZYNA 21km / K30 LECHICI ZIELONKA WARSZAWA
4 ZYDOROWICZ WOJTEK 21km / M40 LECHICI ZIELONKA Z„BKI
LIPIEC RUNNING TEAM
1 KUBERA PIOTR 21km / M40 LIPIEC RUNNING TEAM JÓZEFÓW
MAZOWIECKI ODDZIAŁ ŻANDARMERII WOJSKOWEJ
1 GÊSICH ROBERT 21km / M30 MAZOWIECKI ODDZIAŁ ŻANDARMERII WOJSKOWEJ WARSZAWA
MTP WZGÓRZE TUMSKIE
1 BOGUSZEWSKI MICHAŁ 21km / M30 MTP WZGÓRZE TUMSKIE PŁOCK
2 GÓRECKI TOMASZ 21km / M30 MTP WZGÓRZE TUMSKIE PŁOCK
3 D„BKOWSKI ADRIAN 21km / M18 MTP WZGÓRZE TUMSKIE PŁOCK
4 MALINOWSKI PIOTR 21km / M40 MTP WZGÓRZE TUMSKIE POLSKA PŁOCK
5 WISNIEWSKI RADOSLAW 21km / M30 MTP WZGÓRZE TUMSKIE PLOCK
NAPRZÓD MŁOCINY
1 ORZEŁ MICHAŁ 21km / M30 NAPRZÓD MŁOCINY WARSZAWA
OKT AKTYWNI
1 PANKOWSKI MICHAŁ 21km / M40 OKT AKTYWNI PŁOCK
2 WASIŃSKI MARCIN 21km / M30 OKT AKTYWNI RADZANOWO
ORLEN RUNNING TEAM
1 GAJDKA KRZYSZTOF 21km / M30 ORLEN RUNNING TEAM PŁOCK
2 GAWROŃSKI PIOTR 21km / M30 ORLEN RUNNING TEAM PŁOCK
3 PACIORKOWSKI PAWEŁ 21km / M40 ORLEN RUNNING TEAM KROSNIEWICE
4 MARUSZEWSKI MARCIN 21km / M30 ORLEN RUNNING TEAM BRWILNO
5 MARCINKOWSKI MICHAŁ 21km / M30 ORLEN RUNNING TEAM PŁOCK
6 BUJAK WOJCIECH 21km / M30 ORLEN RUNNING TEAM SŁUPNO
7 BUDZIŁO ADAM 21km / M40 ORLEN RUNNING TEAM PŁOCK
8 NIEWINOWSKI PIOTR 21km / M40 ORLEN RUNNING TEAM BIAŁOBRZEGI
9 KOWALCZYK WITOLD 21km / M50 ORLEN RUNNING TEAM SŁUPNO
10 GRODZICKI BARTOSZ 21km / M30 ORLEN RUNNING TEAM WŁOCŁAWEK
11 RÓŻAŃSKI MIROSŁAW 21km / M40 ORLEN RUNNING TEAM TŁUCHOWO
12 JABŁOŃSKI SŁAWOMIR 21km / M40 ORLEN RUNNING TEAM PŁOCK
13 KOBYLIŃSKI DAMIAN 21km / M30 ORLEN RUNNING TEAM PŁOCK
14 PIEKUT STEFAN 21km / M60 ORLEN RUNNING TEAM PŁOCK
15 JANIAK PRZEMYSŁAW 21km / M30 ORLEN RUNNING TEAM WARSZAWA
16 RUCIŃSKI MICHAŁ 21km / M30 ORLEN RUNNING TEAM PŁOCK
17 KUROWSKI MARCIN 21km / M30 ORLEN RUNNING TEAM PŁOCK
18 OŒCIŁOWICZ KRZYSZTOF 21km / M30 ORLEN RUNNING TEAM PŁOCK
19 PŁOSKOŃSKI MICHAŁ 21km / M40 ORLEN RUNNING TEAM PŁOCK
20 ZALEWSKI ŁUKASZ 21km / M30 ORLEN RUNNING TEAM PŁOCK
21 WYRZYKOWSKA MAJA 21km / K30 ORLEN RUNNING TEAM BRUDZEŃ DUŻY
22 JAKUBOWSKI ŁUKASZ 21km / M30 ORLEN RUNNING TEAM GÓRKI
23 WACHOL MICHAŁ 21km / M30 ORLEN RUNNING TEAM SŁUPNO
24 BREWCZAK MACIEJ 21km / M30 ORLEN RUNNING TEAM BEŁŻYCE
25 TABOREK GRZEGORZ 21km / M40 ORLEN RUNNING TEAM PŁOCK
26 GRÊBOSZ DARIUSZ 21km / M50 ORLEN RUNNING TEAM PŁOCK
27 BIERNAT MARIUSZ 21km / M40 ORLEN RUNNING TEAM PŁOCK
28 WINIARSKI MICHAŁ 21km / M40 ORLEN RUNNING TEAM PŁOCK
29 SKOTAK ANDRZEJ 21km / M50 ORLEN RUNNING TEAM PŁOCK
30 MACIEJEWSKI JACEK 21km / M30 ORLEN RUNNING TEAM PŁOCK
PETROTEL
1 SAWICKI JANUSZ 21km / M50 PETROTEL PŁOCK
PTT DELTA
1 BURŻACKA-TYC AGNIESZKA 21km / K40 PTT DELTA PŁOCK
PŁOCK
1 MARKIEWICZ DOMINIK 21km / M30 PŁOCK PŁOCK
PŁOCK BIEGA NO AGE LIMIT
1 STAŃCZAK EDMUND 21km / M60 PŁOCK BIEGA NO AGE LIMIT PŁOCK
2 MAKOWSKI BOGDAN 21km / M60 PŁOCK BIEGA NO AGE LIMIT PŁOCK
3 KOLIBCZYNSKI DARIUSZ 21km / M40 PŁOCK BIEGA NO AGE LIMIT PŁOCK
4 MATECKI KRZYSZTOF 21km / M40 PŁOCK BIEGA NO AGE LIMIT PŁOCK
5 MATUSZEWSKI PIOTR 21km / M60 PŁOCK BIEGA NO AGE LIMIT GOSTYNIN
6 MOTYLSKA ALEKSA 21km / K18 PŁOCK BIEGA NO AGE LIMIT MOGILNO
7 NAWROCKA SYLWIA 21km / K18 PŁOCK BIEGA NO AGE LIMIT INOWROCŁAW
PŁOCKI KLUB WESOŁEGO BIEGACZA
1 CZWARTEK ROBERT 21km / M40 PŁOCKI KLUB WESOŁEGO BIEGACZA PŁOCK
2 DOMOSŁAWSKA DARIA 21km / K40 PŁOCKI KLUB WESOŁEGO BIEGACZA PŁOCK
ROZBIEGANI-ŻYCHLIN
1 WIŒNIEWSKI KRZYSZTOF 21km / M40 ROZBIEGANI-ŻYCHLIN ŻYCHLIN
2 MICHALAK REMIGIUSZ 21km / M30 ROZBIEGANI-ŻYCHLIN ŻYCHLIN
RYKOWISKO
1 CYBULSKA ŻANETA 21km / K30 RYKOWISKO PŁOCK
2 TYMIŃSKI DARIUSZ 21km / M40 RYKOWISKO BRWILNO
SOKÓŁ BODZANÓW
1 SZMULEWICZ MICHAŁ 21km / M40 SOKÓŁ BODZANÓW BODZANÓW
2 GŁOWACKA ANETA 21km / K30 SOKÓŁ BODZANÓW BODZANÓW
TKKF PŁOCK
1 STAWSKI PAWEŁ 21km / M30 TKKF PŁOCK PŁOCK
2 D„BKOWSKI MARCIN 21km / M40 TKKF PŁOCK PŁOCK
3 NAWROCKI PAWEŁ 21km / M30 TKKF PŁOCK PŁOCK
4 ZALEWSKI JÓZEF 21km / M70 TKKF PŁOCK PŁOCK
5 TYC BOGUSŁAW 21km / M50 TKKF PŁOCK PŁOCK
6 BRYGIER JACEK 21km / M40 TKKF PŁOCK PŁOCK
WIECKOWSKI TEAM
1 KUJAWA KRZYSZTOF 21km / M40 WIECKOWSKI TEAM PŁOCK
2 LIPIŃSKI KRZYSZTOF 21km / M30 WIECKOWSKI TEAM PŁOCK
3 ŻYTOWIECKI MACIEJ 21km / M30 WIECKOWSKI TEAM PŁOCK
4 ROGOWSKA MAGDALENA 21km / K30 WIECKOWSKI TEAM PŁOCK
5 FALKOWSKI RADOSŁAW 21km / M30 WIECKOWSKI TEAM PEPŁOWO
6 WIÊCKOWSKI WOJCIECH 21km / M50 WIECKOWSKI TEAM NOWE MISZEWO
WISŁA ENERGY TEAM - BIEGAJ Z DYMKIEM
1 TURALSKA ANETA 21km / K18 WISŁA ENERGY TEAM - BIEGAJ Z DYMKIEM SIERPC
2 POGODZIŃSKA ANKA 21km / K30 WISŁA ENERGY TEAM - BIEGAJ Z DYMKIEM PŁOCK
3 BUCHOLC ŁUKASZ 21km / M30 WISŁA ENERGY TEAM - BIEGAJ Z DYMKIEM PŁOCK
4 BUDEK AGNIESZKA 21km / K30 WISŁA ENERGY TEAM - BIEGAJ Z DYMKIEM PŁOCK
5 DUBIEL MARCIN 21km / M30 WISŁA ENERGY TEAM - BIEGAJ Z DYMKIEM PŁOCK
WOJEWÓDZKI SZPITAL ZESPOLONY
1 OBSZYŃSKA IZABELA 21km / K40 WOJEWÓDZKI SZPITAL ZESPOLONY BIELSK