Swimrun Poland 2017
Polańczyk nad Soliną, 09 września 2017 r.


TEAM


Aktualnie zgłoszonych drużyn/Teams applicated: 90
Jeśli widzisz błąd w swoim zgłoszeniu i chciałbyś go poprawić zaloguj się lub wypełnij formularz
To correct your data log in to your profile or fill the form
1ST ŁÓDŹ TEAM
1 STĘPIEŃ MACIEJ 20+ / 1ST ŁÓDŹ TEAM ŁÓDŹ
2 JANOWSKI KONRAD 20+ / 1ST ŁÓDŹ TEAM ŁÓDŹ
21 BRYGADA STRZELCÓW PODHALAŃSKICH
1 KĘPA JUSTYNA 40+ / 21 BRYGADA STRZELCÓW PODHALAŃSKICH WĘGORZEWO
2 GROCH ŁUKASZ 40+ / 21 BRYGADA STRZELCÓW PODHALAŃSKICH GRĘBÓW
ALE PO CO
1 DATA WALDEMAR 20+ / ALE PO CO WIELICZKA
2 SUSUŁ BOGDAN 20+ / ALE PO CO KRAKÓW
ARTIS GROUP CYCLE TEAM
1 JARZĘBSKI GRZEGORZ FS / ARTIS GROUP CYCLE TEAM WARSZAWA
2 MAŁECKI PAWEŁ FS / ARTIS GROUP CYCLE TEAM WARSZAWA
BANDA GRUDNIA
1 GRUDZIEŃ KAMIL 20+ / BANDA GRUDNIA LUBLIN
2 ZYGO KAROLINA 20+ / BANDA GRUDNIA LUBLIN
BANDA GRUDNIA2
1 PAWĘZKA MIROSŁAW 20+ / BANDA GRUDNIA2 LUBLIN
2 LISOWSKI JACEK 20+ / BANDA GRUDNIA2 DĄBROWICA
BIEGNĘ DLA PIORTUSIA
1 BOROŃ KATARZYNA 20+ / BIEGNĘ DLA PIORTUSIA NOWY SĄCZ
2 WRÓBEL ILONA 20+ / BIEGNĘ DLA PIORTUSIA NOWY SĄCZ
BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM
1 KOLWICZ DAMIAN 40+ / BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM GDAŃSK
2 GÓRSKI MATEUSZ 40+ / BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM KRAKOW
CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM
1 KAPELA MARIUSZ 20+ / CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM BYTOM
COLONEL TEAM
1 ZAŁUCKI MACIEJ 20+ / COLONEL TEAM GŁOGOWO K/TORUNIA
2 KRÓL ARTUR 20+ / COLONEL TEAM ZABORÓW
CREME
1 MIŁOSZ PYTEL 20+ / CREME KRAKÓW
2 HARTWICH PATRYCJA 20+ / CREME KRAKOW
DOKTORY Z PG
1 MISZEWSKA-URBAŃSKA EMILIA 20+ / DOKTORY Z PG GDAŃSK
2 JAŻDŻEWSKA AGATA 20+ / DOKTORY Z PG GDAŃSK
DOTFIZJO/DOTSPORT
1 WOŹNIAK JUSTYNA 20+ / DOTFIZJO/DOTSPORT KRAKÓW
2 WOŹNIAK JAKUB 20+ / DOTFIZJO/DOTSPORT KRAKÓW
ENDURANCE TEAM
1 BROL PIOTR 20+ / ENDURANCE TEAM SIEMIANOWICE
2 PILAWSKA AGNIESZKA 20+ / ENDURANCE TEAM KATOWICE
FIZJOBIEGACZE SZCZECIN
1 GŁUSZYK JOANNA 20+ / FIZJOBIEGACZE SZCZECIN SZCZECIN
2 KRÓL GRZEGORZ 20+ / FIZJOBIEGACZE SZCZECIN WARZYMICE
FLOWERHEAD
1 KACZOROWSKI PRZEMYSŁAW 20+ / FLOWERHEAD SZCZECIN
2 NOWICKA MAŁGORZATA 20+ / FLOWERHEAD SZCZECIN
GARAGE JIM BEAM
1 BADEWICZ TOMASZ 20+ / GARAGE JIM BEAM KRAPKOWICE
2 MICHALEWSKI DARIUSZ 20+ / GARAGE JIM BEAM GOGOLIN
GO VEGAN!
1 MOSTEK MARIUSZ 20+ / GO VEGAN! BŁONIE
2 ŻYSZKO MICHAŁ 20+ / GO VEGAN! WARSZAWA
GOSWIMRUN.PL
1 GARLEWICZ JOANNA 40+ / GOSWIMRUN.PL KRAKÓW
2 TUROSZ IWONA 40+ / GOSWIMRUN.PL LEŻAJSK
GT RAT
1 KOTOWSKI PAWEŁ 20+ / GT RAT WROCŁAW
2 FONROBERT DOMINIK 20+ / GT RAT WROCŁAW
GŁUPIE GUŁY
1 WOJCIECHOWSKA WERONIKA FS / GŁUPIE GUŁY POZNAŃ
2 KORNAT ALEKSANDRA FS / GŁUPIE GUŁY POZNAŃ
HERMEDICA
1 RZEPKA JAKUB 20+ / HERMEDICA WARSZAWA
2 SIERANT ANTONI 20+ / HERMEDICA WARSZAWA
HOMO LUDENS
1 STARZYŃSKI PIOTR 20+ / HOMO LUDENS BYDGOSZCZ
2 JARZEMSKI MARCIN 20+ / HOMO LUDENS BYDGOSZCZ
ICH TROJE
1 LEWIŃSKI ADAM 20+ / ICH TROJE KATOWICE
2 LUPA MARCIN 20+ / ICH TROJE WROCŁAW
IMPERIUM SPORTU TEAM
1 BOGUNIA GRZEGORZ 20+ / IMPERIUM SPORTU TEAM BIELSKO - BIAŁA
2 PAPLA EWA 20+ / IMPERIUM SPORTU TEAM BIELSKO-BIAŁA
IRONFRIENDS
1 KOCOŃ MARCIN 20+ / IRONFRIENDS TYCHY
2 PILSZEK ADAM 20+ / IRONFRIENDS TYCHY
IRONFRIENDS 2
1 WYPYCH MACIEJ 20+ / IRONFRIENDS 2 TYCHY
2 GŁĄB MARIUSZ 20+ / IRONFRIENDS 2 TYCHY
IRONTEAM
1 CZERNIK ARTUR 20+ / IRONTEAM BIERUŃ
2 KORDOWSKI ŁUKASZ 20+ / IRONTEAM BIERUŃ
K.S. CELIRONMAN S.A.
1 LEWANDOWSKI IGOR 20+ / K.S. CELIRONMAN S.A. ŁÓDŹ
2 OGRODOWCZYK DARIA 20+ / K.S. CELIRONMAN S.A. ŁÓDŹ
KENTUCKY TEAM
1 BANACH JOANNA 40+ / KENTUCKY TEAM KĘDZIERZYN-KOŹLE
2 ULIASZ RADEK 40+ / KENTUCKY TEAM ARENDAL
KLIFORNIA TRI
1 MIŚKOWIEC JANUSZ 40+ / KLIFORNIA TRI DOBRA
2 PALKA JACEK 40+ / KLIFORNIA TRI DOBRA
KOCHAM BIESZCZADY
1 BARTOSZ PAWLIK 20+ / KOCHAM BIESZCZADY WARSZAWA
2 EDYTA PAWLIK 20+ / KOCHAM BIESZCZADY WARSZAWA
KOL PACK TEAM
1 WOŹNIAK MARIUSZ FS / KOL PACK TEAM POWIERCIE
2 KOWALSKI MARCIN FS / KOL PACK TEAM POWIERCIE
KOŁO TEAM
1 ZWOLIŃSKA MONIKA FS / KOŁO TEAM KOŁO
2 LENARTOWICZ GRZEGORZ FS / KOŁO TEAM KOŁO
KRUCZEK TEAM
1 GRABOWSKI PIOTR 20+ / KRUCZEK TEAM TARNOWSKIE GÓRY
2 GRĄDALSKI TOMASZ 20+ / KRUCZEK TEAM PSZCZYNA
KS CELIRONMAN S.A.
1 KOSIOR MICHAŁ 40+ / KS CELIRONMAN S.A. ŁÓDŹ
2 FIJAŁKOWSKI MATEUSZ 40+ / KS CELIRONMAN S.A. ŁÓDŹ
KUŹNIA TRIATHLONU
1 MALEC JAROSŁAW FS / KUŹNIA TRIATHLONU JASTRZĘBIE
LANGUSY
1 LANGENFELD MARCIN FS / LANGUSY SANOK
2 LANGENFELD KATARZYNA FS / LANGUSY SANOK
MALBORK TEAM
1 HUZAR RYSZARD 20+ / MALBORK TEAM MALBORK
NASZAERA - GOSWIMRUN.PL
1 SZYMCZAK MAREK 40+ / NASZAERA - GOSWIMRUN.PL ŻYRARDÓW
2 DOMINIKA SOSNOWSKA 40+ / NASZAERA - GOSWIMRUN.PL ŻYRARDÓW
NO-TAX.OLSZTYN.PL
1 CICHOCKI MARCIN 40+ / NO-TAX.OLSZTYN.PL OLSZTYN
2 BRONAKOWSKI PIOTR 40+ / NO-TAX.OLSZTYN.PL OLSZTYN
NORTH TEAM
1 ŚLIWIŃSKI JACEK 20+ / NORTH TEAM TCZEW
2 KORCZAK EDYTA 20+ / NORTH TEAM PŁOCK
OBOZYBIEGOWE.PL
1 SENK ALEKSANDER 20+ / OBOZYBIEGOWE.PL WARSZAWA
2 KRUSZEWSKA-SENK AGNIESZKA 20+ / OBOZYBIEGOWE.PL WARSZAWA
OD-DECH.PL
1 CZYŻ GABRIELA 40+ / OD-DECH.PL WŁADYSŁAWOWO
2 CZYŻ ADAM 40+ / OD-DECH.PL WŁADYSŁAWOWO
OPOCZNO TEAM
1 OLEJNIK BARTOSZ 20+ / OPOCZNO TEAM OPOCZNO
OPTIM TRAVEL
1 PUSKARCZYK WOJCIECH 20+ / OPTIM TRAVEL KRAKÓW
2 FILIPEK WOJCIECH 20+ / OPTIM TRAVEL RZESZÓW
PIĘKNI I MŁODZI
1 MAŚLANKA STANISŁAW FS / PIĘKNI I MŁODZI MARKUSZOWA
2 GWIZDAK KATARZYNA FS / PIĘKNI I MŁODZI ŁAŃCUT
POLA`N`BAR
1 BAR WIESLAW 20+ / POLA`N`BAR WARSZAWA
2 KRZYŻANOWSKA EWA 20+ / POLA`N`BAR WARSZAWA
POLISCH ETREME ICE SWIMMING
1 BIANKOWSKI PIOTR 20+ / POLISCH ETREME ICE SWIMMING RUMIA
2 TOMASZEWICZ DAMIAN 20+ / POLISCH ETREME ICE SWIMMING ELBLĄG
POLISH SWIMRUN TEAM
1 MAĆKOWSKI JĘDRZEJ 40+ / POLISH SWIMRUN TEAM KIELCE
2 RAFAŁ BEBELSKI 40+ / POLISH SWIMRUN TEAM KIELCE
PONOKAI
1 LISIECKA IZABELA 20+ / PONOKAI CZEMPIŃ
2 LISIECKI PIOTR 20+ / PONOKAI CZEMPIŃ
PRZYWIĄZANI
1 TOMCZYK AGNIESZKA FS / PRZYWIĄZANI WARSZAWA
2 DZIRBA MICHAL FS / PRZYWIĄZANI ŁÓDŹ
PSTRYCZEK ELEKTRYCZEK
1 KŁOSOWSKI PAWEŁ 20+ / PSTRYCZEK ELEKTRYCZEK WARSZAWA
2 KAROL GĄSIOR 20+ / PSTRYCZEK ELEKTRYCZEK WARSZAWA
RAZ SIĘ ŻYJE!
1 PODĘBSKI MATEUSZ 40+ / RAZ SIĘ ŻYJE! BIAŁA PODLASKA
2 ROMANIUK MICHAŁ 40+ / RAZ SIĘ ŻYJE! BIAŁA PODLASKA
RISE&SHINE
1 MUSZYNSKI MAREK 20+ / RISE&SHINE KATOWICE
2 COPA RYSZARD 20+ / RISE&SHINE CHORZÓW
ROZBIEGANY SUSZ
1 GĄSIOR KRYSTIAN 40+ / ROZBIEGANY SUSZ SUSZ
2 GĄSIOR PIOTR 40+ / ROZBIEGANY SUSZ SUSZ
SALMING
1 HAJNOS-MAŁECKA MARIA 20+ / SALMING SZAFLARY
2 MAŁECKI MATEUSZ 20+ / SALMING NOWY TARG
SATORI
1 JOPEK TOMASZ 20+ / SATORI POZNAŃ
2 DROŻDŻ MICHAŁ 20+ / SATORI POZNAŃ
SIEWCY CHAOSU
1 ŚLAWSKI MARIUSZ FS / SIEWCY CHAOSU LĘDZINY
2 KASPRZYK FILIP FS / SIEWCY CHAOSU TYCHY
SMASHING PĄPKINS
1 STAJNIAK MICHAŁ 20+ / SMASHING PĄPKINS KROSNO
2 STAJNIAK FILIP 20+ / SMASHING PĄPKINS KRAKÓW
ST TEAM
1 TWARDOKĘS MACIEJ 20+ / ST TEAM BYTOM
2 SKRUDLIK LESZEK 20+ / ST TEAM CHORZÓW
STOWARZYSZENIE ``KORONY OCEANÓW`
1 DOMERACKI RAFAŁ 20+ / STOWARZYSZENIE ``KORONY OCEANÓW` INOWROCŁAW
2 NITKA DOMINIKA 20+ / STOWARZYSZENIE ``KORONY OCEANÓW` BYDGOSZCZ
SWIMRUN POLAND
1 ROLKA GABRIELA 40+ / SWIMRUN POLAND KRAKÓW
2 PIECH KACPER 40+ / SWIMRUN POLAND KRAKÓW
SWIMRUN POLAND TEAM KRAKÓW
1 UHL ANDRZEJ 20+ / SWIMRUN POLAND TEAM KRAKÓW KRAKÓW
2 ZDUN KONRAD 20+ / SWIMRUN POLAND TEAM KRAKÓW KRAKÓW
SWIMRUN TEAM
1 MAZURKIEWICZ TOMASZ 40+ / SWIMRUN TEAM SANOK
2 MARCIN WILK 40+ / SWIMRUN TEAM SANOK
SYTE GOLLASY
1 GOLA TOMASZ 20+ / SYTE GOLLASY JOZEFOSLAW
2 SYTY STANISŁAW 20+ / SYTE GOLLASY WARSZAWA
SZTAFETA NADZIEI / SGO GDAŃSK
1 PANAS IWONA 20+ / SZTAFETA NADZIEI / SGO GDAŃSK PRUSZCZ GDAŃSKI
2 JEREMICZ MARCIN 20+ / SZTAFETA NADZIEI / SGO GDAŃSK GDAŃSK
TORUS TRIATHLON TEAM
1 WOŁYNIEC PAWEŁ 20+ / TORUS TRIATHLON TEAM GDYNIA
2 CZERWIŃSKA MARTA 20+ / TORUS TRIATHLON TEAM GDAŃSK
TRI STAROGARD GDAŃSKI
1 GABRYEL MACIEJ 40+ / TRI STAROGARD GDAŃSKI STAROGARD GDAŃSKI
2 BETCHER ADAM 40+ / TRI STAROGARD GDAŃSKI WIELBRANDOWO
TRI STAROGARD GDAŃSKI 2
1 MELLER MICHAŁ 40+ / TRI STAROGARD GDAŃSKI 2 STAROGARD GDAŃSKI
2 GOSTOMSKI MARIUSZ 40+ / TRI STAROGARD GDAŃSKI 2 STAROGARD GDAŃSKI
TRIAMIGOS
1 MAZUREK MARCIN 20+ / TRIAMIGOS LUBLIN
TRIATHLON MIETKÓW TEAM
1 VISENTIN ERIC 40+ / TRIATHLON MIETKÓW TEAM WROCŁAW
2 MARCINIAK JACEK 40+ / TRIATHLON MIETKÓW TEAM
TRIATHLON MIETKÓW TEAM 2
1 SROKA MICHAŁ 20+ / TRIATHLON MIETKÓW TEAM 2 WROCŁAW
2 SROKA JOANNA 20+ / TRIATHLON MIETKÓW TEAM 2 WROCŁAW
TRIATHLON X TEAM
1 ADASZEWSKA WIKTORIA 20+ / TRIATHLON X TEAM DĄBROWA GÓRNICZA
2 POZLEWICZ SŁAWOMIR 20+ / TRIATHLON X TEAM DĄBROWA GÓRNICZA
TRICLUB & TRIAMIGOS
1 LIS ŁUKASZ 20+ / TRICLUB & TRIAMIGOS LUBLIN
UNLIMITED KRAKÓW | WWW.UNLIMITED-SPORT.PL
1 GÓRKA MARCIN 40+ / UNLIMITED KRAKÓW | WWW.UNLIMITED-SPORT.PL KRAKÓW
2 ZAWADZKI MACIEJ 40+ / UNLIMITED KRAKÓW | WWW.UNLIMITED-SPORT.PL KRAKÓW
WADOWICKI BIEG GÓRSKI
1 HYDZIK PIOTR 20+ / WADOWICKI BIEG GÓRSKI WADOWICE
WARSZTAT FORMY KSIĘŻNICZKI
1 GOŁASZEWSKA KAROLINA 20+ / WARSZTAT FORMY KSIĘŻNICZKI TYCHY
2 PIASECKA-MRÓZ MAŁGORZATA 20+ / WARSZTAT FORMY KSIĘŻNICZKI TYCHY
WATAHA
1 JACEWICZ KAROL FS / WATAHA GDAŃSK
2 ŁASZKIEWICZ JULIA FS / WATAHA GDYNIA
WILD STRAWBERRIES
1 CZYŻ BARTŁOMIEJ 40+ / WILD STRAWBERRIES KRAKÓW
2 SZELIGA WOJCIECH 40+ / WILD STRAWBERRIES KRAKÓW
WODNE DZIKI
1 OLSZEWSKA MAJA 20+ / WODNE DZIKI KOMORÓW
2 PUŁAWSKI PRZEMYSŁAW 20+ / WODNE DZIKI MILANÓWEK
WODNOLEŚNI
1 STASZCZYK SŁAWOMIR 20+ / WODNOLEŚNI LASOCIN
WUEF TRI TEAM
1 RUPIETA MAKSYM 40+ / WUEF TRI TEAM POZNAŃ
2 KRZEMIŃSKI ADAM 40+ / WUEF TRI TEAM POZNAŃ
WYZWANIE NAD SOLINĄ
1 PAWLIK HUBERT FS / WYZWANIE NAD SOLINĄ KIELCE
2 RÓWNICKI MARCIN FS / WYZWANIE NAD SOLINĄ WARSZAWA
XTERRA
1 CHYCZEWSKI ROBERT 40+ / XTERRA ŁÓDŹ
2 WESTERBLOM DANIEL 40+ / XTERRA STOCKHOLM
ZIELONKI CITY
1 PLUTECKI KONRAD 20+ / ZIELONKI CITY ZIELONKI
2 PLUTECKI DAWID 20+ / ZIELONKI CITY ZIELONKI
ZONE3 T_O_MAY OWOC TEAM
1 MYŚLAK PIOTR 40+ / ZONE3 T_O_MAY OWOC TEAM POZNAŃ
2 WICHNIAREK TOMASZ 40+ / ZONE3 T_O_MAY OWOC TEAM
ŁAŃCUT-OLCHOWIEC
1 DĘBSKI ŁUKASZ 20+ / ŁAŃCUT-OLCHOWIEC ŁAŃCUT
2 PIENIĄŻEK WOJCIECH 20+ / ŁAŃCUT-OLCHOWIEC ŁAŃCUT
ŻYRARDÓW
1 KUREK ARTUR 40+ / ŻYRARDÓW ŻYRARDÓW
ŻYRARDÓW 2
1 NOWAKOWSKI KONRAD 40+ / ŻYRARDÓW 2 ŻYRARDÓW