7. TOP AUTO Białystok Biega - Dystans 10 km
Białystok, 17 września 2017 r.


Drużyny


Aktualnie zgłoszonych drużyn/Teams applicated: 187
Jeśli widzisz błąd w swoim zgłoszeniu i chciałbyś go poprawić zaloguj się lub wypełnij formularz
To correct your data log in to your profile or fill the form
-
1 PLEWA ALEKSANDRA 10km / K15 - BIAŁYSTOK
-LAZY RUNNERS
1 CHODOROWSKI KRZYSZTOF 10km / M40 -LAZY RUNNERS STANISŁAWOWO
18.PUŁK ROZPOZNAWCZY
1 ARDZIEWICZ ANDRZEJ 10km / M20 18.PUŁK ROZPOZNAWCZY SOKÓŁKA
2 TYSZKA TOMASZ 10km / M40 18.PUŁK ROZPOZNAWCZY BIAŁYSTOK
3 TROJAN DAWID 10km / M30 18.PUŁK ROZPOZNAWCZY BIAŁYSTOK
4 PIECKA DAMIAN 10km / M20 18.PUŁK ROZPOZNAWCZY BIAŁYSTOK
5 DASZKILEWICZ RAFAŁ 10km / M30 18.PUŁK ROZPOZNAWCZY BIAŁYSTOK
6 PRZYBYŁEK FRANCISZEK 10km / M30 18.PUŁK ROZPOZNAWCZY KRUKOWO
7 RABAN ŁUKASZ 10km / M30 18.PUŁK ROZPOZNAWCZY BIAŁYSTOK
1969
1 MORAWSKI JACEK 10km / M40 1969 BIAŁYSTOK
3N PATKÓW
1 NORWA SYLWESTER 10km / M40 3N PATKÓW PATKÓW
45 SZDHIZ `CONFORTARE`
1 KAMIEŃSKI PAWEŁ 10km / M15 45 SZDHIZ `CONFORTARE` BIAŁYSTOK
4F PODLASIE BIAŁYSTOK
1 ROSZKO DAMIAN 10km / M20 4F PODLASIE BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
A.MAX KRZEWSKI SP.J.
1 KRZEWSKI ADAM 10km / M40 A.MAX KRZEWSKI SP.J. CHOROSZCZ
ADIDAS RUNNERS WARSAW
1 OMIELAN WOJCIECH 10km / M20 ADIDAS RUNNERS WARSAW EŁK
ALEX OPTIMA TEAM
1 KOZŁOWSKI MAREK 10km / M50 ALEX OPTIMA TEAM BIAŁYSTOK
2 NIEWIŃSKI WOJCIECH 10km / M20 ALEX OPTIMA TEAM GOŁDAP
3 SUŁKOWSKI KAMIL 10km / M30 ALEX OPTIMA TEAM BIAŁYSTOK
4 KRAWCZUK ŁUKASZ 10km / M30 ALEX OPTIMA TEAM BIAŁYSTOK
AMBASADOR BIAŁYSTOK BIEGA
1 GOSK ANNA 10km / K20 AMBASADOR BIAŁYSTOK BIEGA BIAŁYSTOK
2 OSTASZEWSKI ARKADIUSZ 10km / M20 AMBASADOR BIAŁYSTOK BIEGA BIAŁYSTOK
3 SAJEWSKI PRZEMEK 10km / M40 AMBASADOR BIAŁYSTOK BIEGA BIAŁYSTOK
AMM ARCHERY
1 SANCZENKO MICHAŁ 10km / M40 AMM ARCHERY BIAŁYSTOK
ANDYOPTIC.COM
1 KIJANKA PATRYK 10km / M40 ANDYOPTIC.COM NIEWODNICA KOŚCIELNA
APJ 2002
1 AMBROŻEJ ANDRZEJ 10km / M50 APJ 2002 NIEWODNICA KOŚCIELNA
ATP AUGUSTÓW
1 DAWIDEJT DARIUSZ 10km / M30 ATP AUGUSTÓW AUGUSTÓW
2 KOPANIA GRZEGORZ 10km / M30 ATP AUGUSTÓW AUGUSTÓW
3 CICHY BARTOSZ 10km / M30 ATP AUGUSTÓW AUGUSTÓW
AVENGERS
1 PAKUŁA WOJCIECH 10km / M40 AVENGERS BIAŁYSTOK
AVENTUS GROUP
1 OSTASZEWSKA ELIZA 10km / K20 AVENTUS GROUP AUGUSTÓW
2 PETRUK MAREK 10km / M20 AVENTUS GROUP BIAŁOWIEŻA
3 PIOTROWSKI RAFAŁ 10km / M30 AVENTUS GROUP CHOROSZCZ
BAND OF RUNNERS
1 PRZEPIÓRA MATEUSZ 10km / M30 BAND OF RUNNERS WASILKÓW
BARTER S.A.
1 ROGASKI BOGDAN 10km / M50 BARTER S.A. BIAŁYSTOK
2 TESAREK ANETA 10km / K20 BARTER S.A. BIAŁYSTOK
3 TRESZCZOTKO WIESŁAW 10km / M40 BARTER S.A. BIAŁYSTOK
4 GOBCEWICZ MONIA 10km / K20 BARTER S.A. BIAŁYSTOK
BARTOSZ BIEGA
1 RADZIWONOWSKI BARTOSZ 10km / M40 BARTOSZ BIEGA BIAŁYSTOK
BC3RUN
1 KOLASIŃSKI MATEUSZ 10km / M20 BC3RUN WARSZAWA
BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY
1 MIEZIO RAFAŁ 10km / M40 BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY BIAŁYSTOK
2 IWANIUK PIOTR 10km / M30 BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY HAJNÓWKA
3 ROGOWSKA MARTA 10km / K30 BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY BIAŁYSTOK
4 HUNGENDORFER JERZY 10km / M50 BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY BIAŁYSTOK
5 BOROWSKI GRZEGORZ 10km / M40 BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY BIAŁYSTOK
6 GAIŃSKI TOMASZ 10km / M30 BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY BIAŁYSTOK
7 CHMIELEWSKI KAROL 10km / M30 BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY BIAŁYSTOK
8 KRAKOWSKI DARIUSZ 10km / M50 BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY BIAŁYSTOK
9 SADOWSKA MARTA 10km / K20 BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY BIAŁYSTOK
10 BAJDA MARCIN 10km / M30 BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY BIAŁYSTOK
11 GASZTOLD URSZULA 10km / K30 BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY BIAŁYSTOK
12 SMOLSKA JUSTYNA 10km / K20 BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY BIAŁYSTOK
13 GRYGORUK MAREK 10km / M40 BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY BIELSK PODLASKI
14 NOWIK PIOTR 10km / M40 BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY BIAŁYSTOK
15 KALINOWSKI NORBERT 10km / M40 BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY WASILKÓW
BIAŁYSTOK
1 MAŁAKOWSKA MONIKA 10km / K40 BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
2 KOWALCZUK MARCIN 10km / M30 BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
3 SZUTKIEWICZ BARTOSZ 10km / M30 BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
4 BIELUCZYK RAFAŁ 10km / M40 BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
5 CZAPLEJEWICZ MICHAŁ 10km / M30 BIAŁYSTOK IGNATKI-OSIEDLE
BIAŁYSTOK BIEGA
1 AUGUSTYNOWICZ WOJCIECH 10km / M20 BIAŁYSTOK BIEGA OGRODNICZKI
2 GONTAREK EWA 10km / K40 BIAŁYSTOK BIEGA BIAŁYSTOK
3 ZDANUCZYK KRZYSZTOF 10km / M40 BIAŁYSTOK BIEGA BIAŁYSTOK
4 RUTKOWSKA KATARZYNA 10km / K40 BIAŁYSTOK BIEGA MOŃKI
5 BOŁTUĆ PIOTR 10km / M40 BIAŁYSTOK BIEGA BIAŁYSTOK
6 PACHWICEWICZ MAGDA 10km / K20 BIAŁYSTOK BIEGA BIAŁYSTOK
7 BĄCZEK GRZEGORZ 10km / M40 BIAŁYSTOK BIEGA BIAŁYSTOK
8 ŁUPIŃSKI MARIUSZ 10km / M50 BIAŁYSTOK BIEGA BIAŁYSTOK
9 WIŚNIEWSKA JOANNA 10km / K40 BIAŁYSTOK BIEGA BIAŁYSTOK
10 LIMAN DOROTA 10km / K40 BIAŁYSTOK BIEGA BIAŁYSTOK
11 CIMOSZKO TOMASZ 10km / M30 BIAŁYSTOK BIEGA BIAŁYSTOK
12 LUBOWICKA EDYTA 10km / K30 BIAŁYSTOK BIEGA BIAŁYSTOK
13 PARFIENIUK MICHAŁ 10km / M20 BIAŁYSTOK BIEGA OGRODNICZKI
14 KRASZEWSKA MILENA 10km / K20 BIAŁYSTOK BIEGA BIAŁYSTOK
15 JEGLIŃSKA-KRUPA MAŁGORZATA 10km / K40 BIAŁYSTOK BIEGA KLEOSIN
16 SZUMOWICZ JULITA 10km / K40 BIAŁYSTOK BIEGA BIAŁYSTOK
17 GRYGUĆ ANNA KATARZYNA 10km / K40 BIAŁYSTOK BIEGA BIAŁYSTOK
18 KUCZYŃSKI PIOTR 10km / M40 BIAŁYSTOK BIEGA BIAŁYSTOK
19 GRYŻENIA DANIEL 10km / M20 BIAŁYSTOK BIEGA BIAŁYSTOK
BIEGAJĄCE SZPILKI
1 WÓJCIK ANNA 10km / K30 BIEGAJĄCE SZPILKI BIAŁYSTOK
BIEGAM BO LUBIĘ
1 TOMCZAK MARCIN 10km / M30 BIEGAM BO LUBIĘ BIAŁYSTOK
2 KAJEWSKI JACEK 10km / M30 BIEGAM BO LUBIĘ DOBRZYNIEWO FABRYCZNE
3 KAJEWSKA EDYTA 10km / K30 BIEGAM BO LUBIĘ DOBRZYNIEWO FABRYCZNE
4 HOŁOWIENKO PIOTR 10km / M30 BIEGAM BO LUBIĘ BIAŁYSTOK
5 ŁAPIŃSKI KRZYSZTOF 10km / M40 BIEGAM BO LUBIĘ ŁAPY
6 ZAPOLSKA KATARZYNA 10km / K40 BIEGAM BO LUBIĘ BIAŁYSTOK
7 JARMOCIK MAŁGORZATA 10km / K30 BIEGAM BO LUBIĘ BIAŁYSTOK
8 NIEWIAROWSKA ANNA 10km / K40 BIEGAM BO LUBIĘ CIECHANOWIEC
9 SAWICKI DARIUSZ 10km / M40 BIEGAM BO LUBIĘ BIAŁYSTOK
BIEGAM DLA JUSTYSI
1 KOZIEJKO STANISŁAW 10km / M50 BIEGAM DLA JUSTYSI BIAŁYSTOK
BIEGAMBOLUBIĘ
1 ONOSZKO JOLANTA 10km / K40 BIEGAMBOLUBIĘ BIAŁYSTOK
2 WOŹNICZKA ANDRZEJ MIECZYSŁAW 10km / M50 BIEGAMBOLUBIĘ BIAŁYSTOK
BIEGAMBOLUBIĘ BIAŁYSTOK
1 ANDRZEJUK BOGUSŁAW 10km / M40 BIEGAMBOLUBIĘ BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
2 ANDREJCZUK JÓZEK 10km / M40 BIEGAMBOLUBIĘ BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
3 LACHOWSKI KRZYSZTOF 10km / M60 BIEGAMBOLUBIĘ BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
BIEGAMSESAM
1 MOSIEJ ARTUR 10km / M30 BIEGAMSESAM BIAŁYSTOK
BIEGAMY DLA ZDROWIA
1 GODLEWSKI ANDRZEJ 10km / M30 BIEGAMY DLA ZDROWIA BORAWSKIE
2 BĄCZEK MIROSŁAW 10km / M50 BIEGAMY DLA ZDROWIA ŁOMŻA
3 JANUCIK TADEUSZ 10km / M60 BIEGAMY DLA ZDROWIA ŁOMŻA
BIEGOSTOK
1 PETELSKI ANDRZEJ 10km / M50 BIEGOSTOK BIAŁYSTOK
2 ŚREDZIŃSKI BARTŁOMIEJ 10km / M30 BIEGOSTOK BIAŁYSTOK
3 KARPACZ KATARZYNA 10km / K50 BIEGOSTOK BIAŁYSTOK
4 DANKIEWICZ HENRYK 10km / M50 BIEGOSTOK BIAŁYSTOK
5 SZUBZDA ADAM 10km / M30 BIEGOSTOK JANÓW
6 NOWICKI ADAM 10km / M40 BIEGOSTOK BIAŁYSTOK
7 ORŁOWSKA ANETA 10km / K20 BIEGOSTOK BIAŁYSTOK
8 DAWIDEK MARIUSZ 10km / M30 BIEGOSTOK BIAŁYSTOK
9 MADEJA ADAM 10km / M40 BIEGOSTOK BIAŁYSTOK
10 MACIEJUK JAROSŁAW 10km / M40 BIEGOSTOK BIAŁYSTOK
BIELSKA INICJATYWA ROWEROWA
1 SYSKA KRYSTIAN 10km / M30 BIELSKA INICJATYWA ROWEROWA BRAŃSK
2 KIERSNOWSKA MAGDALENA 10km / K30 BIELSKA INICJATYWA ROWEROWA BIELSK PODLASKI
BO ŻONA KAZAŁA...
1 LESZCZYŃSKI KRZYSZTOF 10km / M30 BO ŻONA KAZAŁA... BIAŁYSTOK
CASTO TEAM
1 MAZUR ŁUKASZ 10km / M30 CASTO TEAM BIAŁYSTOK
CDSERWIS
1 GRZEŚ DARIUSZ 10km / M40 CDSERWIS BIAŁYSTOK
CIECHANOWIEC TEAM
1 WAKULUK MAREK 10km / M40 CIECHANOWIEC TEAM CIECHANOWIEC
2 CHMIELEWSKI JÓZEF 10km / M30 CIECHANOWIEC TEAM CIECHANOWIEC
3 TARKOWSKI BOGDAN 10km / M30 CIECHANOWIEC TEAM CIECHANOWIEC
CIUMBARARUN
1 BABIŃSKI JAROSŁAW 10km / M50 CIUMBARARUN GRABÓWKA
CODERDOJO
1 BAHOJŁO MARCIN 10km / M30 CODERDOJO BIAŁYSTOK
CROSSFIT BIAŁYSTOK
1 WOŹNIEWSKA PAULINA 10km / K20 CROSSFIT BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
CZERWONE TWARZE
1 KOZIAK AGNIESZKA 10km / K30 CZERWONE TWARZE KLEOSIN
2 SKORUPSKA EWA 10km / K30 CZERWONE TWARZE KLEOSIN
3 WRÓBLEWSKA ANNA 10km / K20 CZERWONE TWARZE BIAŁYSTOK
DECATHLON BIAŁYSTOK
1 PANASIUK OLGA 10km / K20 DECATHLON BIAŁYSTOK WARSZAWA
2 ANTUSZEWSKI MICHAŁ 10km / M20 DECATHLON BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
3 CHILIŃSKI KAROL 10km / M20 DECATHLON BIAŁYSTOK STAWISKI
4 OSYDA SABINA 10km / K20 DECATHLON BIAŁYSTOK SUWAŁKI
5 MIKOŁAJCZYK PIOTR 10km / M20 DECATHLON BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
6 MICHALSKA MONIKA 10km / K20 DECATHLON BIAŁYSTOK SOKOŁY
7 MIESIAK ARKADIUSZ 10km / M20 DECATHLON BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
DLAZMYSLOW.PL
1 GOŁĘBIEWSKI WOJCIECH 10km / M40 DLAZMYSLOW.PL BIAŁYSTOK
DOGONIĆ DUPECZKI
1 TOMASZUK MARCIN 10km / M30 DOGONIĆ DUPECZKI BIAŁYSTOK
DREWNOFORNIR
1 LULEWICZ MAREK 10km / M40 DREWNOFORNIR BIALYSTOK
2 DRYGLAS PRZEMYSŁAW 10km / M30 DREWNOFORNIR SIENKIEWICZE
3 SĘKOWSKI MARCIN 10km / M40 DREWNOFORNIR CHOROSZCZ
4 SĘKOWSKA MIROSŁAWA 10km / K40 DREWNOFORNIR CHOROSZCZ
5 HUK ANNA 10km / K40 DREWNOFORNIR DOBRZYNIEWO DUŻE
6 BURCHART PIOTR 10km / M30 DREWNOFORNIR BIAŁYSTOK
DRUŻYNA KONOPIELKI
1 ZIELIŃSKA MONIKA 10km / K30 DRUŻYNA KONOPIELKI JUCHNOWIEC KOŚCIELNY
2 KAWECKI MAREK 10km / M30 DRUŻYNA KONOPIELKI JUCHNOWIEC KOŚCIELNY
3 PÓŁTARZYCKA MAGDALENA 10km / K30 DRUŻYNA KONOPIELKI JUCHNOWIEC KOŚCIELNY
4 GRYGIELKO -BIERYŁO AGNIESZKA 10km / K40 DRUŻYNA KONOPIELKI JUCHNOWIEC KOŚCIELNY
5 BIELSKA BOGUSIA 10km / K50 DRUŻYNA KONOPIELKI JUCHNOWIEC KOSCIELNY
6 MONIUSZKO ANNA 10km / K30 DRUŻYNA KONOPIELKI BIAŁYSTOK
DZIKI RYJ TEAM PODLASIE
1 KOŁODZIEJCZYK SEBASTIAN 10km / M20 DZIKI RYJ TEAM PODLASIE ŁOMŻA
DĄBROWSKI TEAM
1 DRĘŻEK PATRYK 10km / M20 DĄBROWSKI TEAM GIBY
2 SERAFIN DANIEL 10km / M30 DĄBROWSKI TEAM LOMZA
EGIS RUN CHALLENGE
1 WASILEWSKA URSZULA 10km / K40 EGIS RUN CHALLENGE GRABÓWKA
EKO-CIEPŁO
1 SZWAJNOCH GRZEGORZ 10km / M30 EKO-CIEPŁO BIAŁYSTOK
FITOSFERA
1 CHODOROWSKI ADAM 10km / M30 FITOSFERA BIAŁYSTOK
2 BOSIACKI JAROSŁAW 10km / M30 FITOSFERA BIAŁYSTOK
FUNDACJA OSWOIĆ ŚWIAT
1 ŚWIDERSKI JANUSZ 10km / M50 FUNDACJA OSWOIĆ ŚWIAT BIAŁYSTOK
FUNDACJA PRZETARTY SZLAK
1 SAKOWSKA AGNIESZKA 10km / K20 FUNDACJA PRZETARTY SZLAK WARSZAWA
GABIADI
1 MIĘKUS SEBASTIAN 10km / M40 GABIADI BIAŁYSTOK
GAWRA
1 GRYC JOANNA 10km / K30 GAWRA BIAŁYSTOK
2 GRYC DARIUSZ 10km / M40 GAWRA BIAŁYSTOK
3 BOŁTUĆ JACEK 10km / M40 GAWRA BIAŁYSTOK
GENERAŁ BIEGA
1 ŁOBACZ MICHAŁ 10km / M20 GENERAŁ BIEGA BIAŁYSTOK
GRODNOOBLSPORT
1 VERKHAVODKIN HENADZ 10km / M30 GRODNOOBLSPORT GRODNO
2 ANDREICHYK NATALLIA 10km / K40 GRODNOOBLSPORT GRODNO
3 ANDREICHYK KIRYL 10km / M20 GRODNOOBLSPORT GRODNO
4 ANDREICHYK ALEH 10km / M40 GRODNOOBLSPORT GRODNO
5 KRAUTSOVA OLGA 10km / K30 GRODNOOBLSPORT GRODNO
6 SHUMEL VIKTAR 10km / M30 GRODNOOBLSPORT GRODNO
7 DROMAU VLADIMIR 10km / M60 GRODNOOBLSPORT GRODNO
8 TETRUKOV IGOR 10km / M30 GRODNOOBLSPORT GRODNO
9 LOHISH ARTSIOM 10km / M20 GRODNOOBLSPORT GRODNO
10 DUBOVSKAYA OLGA 10km / K30 GRODNOOBLSPORT GRODNO
GRODNOOLSPORT
1 SOMAVA IRINA 10km / K20 GRODNOOLSPORT GRODNO
GRUPA BIEGOWA CZARNA BIAŁOSTOCKA
1 MATYS EDYTA 10km / K30 GRUPA BIEGOWA CZARNA BIAŁOSTOCKA CZARNA BIAŁOSTOCKA
2 KUREL EDYTA 10km / K40 GRUPA BIEGOWA CZARNA BIAŁOSTOCKA CZARNA BIAŁOSTOCKA
3 TYSZKIEWICZ KINGA 10km / K30 GRUPA BIEGOWA CZARNA BIAŁOSTOCKA CZARNA BIALOSTOCKA
4 SAPIEHA ANNA 10km / K30 GRUPA BIEGOWA CZARNA BIAŁOSTOCKA CZARNA BIAŁOSTOCKA
5 ZYSKOWSKA-MICUN KLAUDIA 10km / K40 GRUPA BIEGOWA CZARNA BIAŁOSTOCKA CZARNA BIAŁOSTOCKA
6 BOSZKO EWA 10km / K40 GRUPA BIEGOWA CZARNA BIAŁOSTOCKA CZARNA WIEŚ KOŚCIELNA
7 BAŁDAN TOMASZ 10km / M30 GRUPA BIEGOWA CZARNA BIAŁOSTOCKA KOSMATY BOREK
8 BORUCIŃSKA EDYTA 10km / K30 GRUPA BIEGOWA CZARNA BIAŁOSTOCKA CZARNA WIEŚ KOŚCIELNA
9 KOWALEWSKI SZYMON 10km / M20 GRUPA BIEGOWA CZARNA BIAŁOSTOCKA CZARNA BIAŁOSTOCKA
10 GOTÓWKO AGNIESZKA 10km / K30 GRUPA BIEGOWA CZARNA BIAŁOSTOCKA CZARNA WIEŚ KOŚCIELNA
11 MICUN SEBASTIAN 10km / M15 GRUPA BIEGOWA CZARNA BIAŁOSTOCKA CZARNA BIAŁOSTOCKA
12 FALKOWSKA KINGA 10km / K30 GRUPA BIEGOWA CZARNA BIAŁOSTOCKA CZARNA WIES KOSCIELNA
GRUPA SZALONYCH ROWERZSTÓW
1 PAPIERNIK ELŻBIETA 10km / K30 GRUPA SZALONYCH ROWERZSTÓW BIAŁYSTOK
2 NIEWIAROWSKI RAFAŁ 10km / M20 GRUPA SZALONYCH ROWERZSTÓW BIAŁYSTOK
GRUPA SZALONYCH ROWERZYSTÓW BIAŁYSTOK
1 PILICHOWSKI WOJCIECH 10km / M40 GRUPA SZALONYCH ROWERZYSTÓW BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
2 ZIENIEWICZ ANDRZEJ 10km / M60 GRUPA SZALONYCH ROWERZYSTÓW BIAŁYSTOK KLEOSIN
GTBB
1 LUBOWICKI MARCIN 10km / M30 GTBB BIAŁYSTOK
HAJNÓWKA BIEGA
1 STANISZEWSKI MARCIN 10km / M30 HAJNÓWKA BIEGA HAJNÓWKA
2 ARTEMIUK EUGENIA 10km / K50 HAJNÓWKA BIEGA HAJNÓWKA
3 FURMANEK KASIA 10km / K20 HAJNÓWKA BIEGA HAJNÓWKA
4 ANDROSIUK BARBARA 10km / K30 HAJNÓWKA BIEGA HAJNÓWKA
5 TELLOS JUSTYNA 10km / K30 HAJNÓWKA BIEGA HAJNÓWKA
6 DUDZICZ BARBARA 10km / K30 HAJNÓWKA BIEGA HAJNÓWKA
7 OSTROWIERCH TARASIJ 10km / M60 HAJNÓWKA BIEGA HAJNÓWKA
8 WIEJKOWSKA KATARZYNA 10km / K30 HAJNÓWKA BIEGA HAJNÓWKA
9 CHEĆKO EWA 10km / K30 HAJNÓWKA BIEGA BIAŁOWIEŻA
10 SOŁOGUBA JAN 10km / M20 HAJNÓWKA BIEGA HAJNÓWKA
11 KRAWCZUK ELŻBIETA 10km / K40 HAJNÓWKA BIEGA HAJNÓWKA
12 KRAWCZUK EUGENIUSZ 10km / M50 HAJNÓWKA BIEGA HAJNÓWKA
HONEY STINGER RUNNERS
1 DĄBROWSKI RAFAŁ 10km / M30 HONEY STINGER RUNNERS WASILKÓW
HUSARZ BIAŁYSTOK
1 STANKIEWICZ MARCIN 10km / M30 HUSARZ BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
2 DUBROWSKI PAWEŁ 10km / M30 HUSARZ BIAŁYSTOK CZARNA BIAŁOSTOCKA
HUZAR TAEKWONDO
1 BARANOWSKI PAWEŁ 10km / M40 HUZAR TAEKWONDO BIAŁYSTOK
I LO W BIAŁYMSTOKU
1 MIECZNIK ALBERT 10km / M15 I LO W BIAŁYMSTOKU BIAŁYSTOK
INSPIRUN
1 MIESZKÓW KRZYSZTOF 10km / M40 INSPIRUN BIAŁYSTOK
INTRUM JUSTITA TEAM
1 DĄBROWSKI KAMIL 10km / M30 INTRUM JUSTITA TEAM BIAŁYSTOK
2 SIENKIEWICZ ALEKSANDRA 10km / K20 INTRUM JUSTITA TEAM BIAŁYSTOK
IRONWOMAN FIT
1 KARWACKA ALEKSANDRA 10km / K20 IRONWOMAN FIT BIAŁYSTOK
IRONWOMAN FIT - TRENERFIT.PL
1 KIEDA WOJCIECH 10km / M40 IRONWOMAN FIT - TRENERFIT.PL BIAŁYSTOK
JAMA
1 SANTOROWSKI TADEUSZ 10km / M40 JAMA WARSZAWA
JAMA-M WSZYSTKO
1 DUDEL JERZY 10km / M30 JAMA-M WSZYSTKO BIAŁYSTOK
JEDNOSTKA STRZELECKA 4034 BIAŁYSTOK
1 MACIAS ŁUKASZ 10km / M30 JEDNOSTKA STRZELECKA 4034 BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
JKB KLEPACZE
1 ŁUKJAŃCZUK MAREK 10km / M50 JKB KLEPACZE KLEPACZE
JUSZKI TEAM
1 JUSIŃSKI MICHAŁ 10km / M30 JUSZKI TEAM SOCHACZEW
2 JUSIŃSKA BEATA 10km / K30 JUSZKI TEAM SOCHACZEW
JUVENIA BIAŁYSTOK
1 GOLONKO DARIUSZ 10km / M40 JUVENIA BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
2 DANOWSKI MATEUSZ 10km / M15 JUVENIA BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
KABE TEAM
1 BAŁDOWSKI RAFAŁ 10km / M30 KABE TEAM BIAŁYSTOK
2 BACH ŁUKASZ 10km / M30 KABE TEAM WASILKÓW
KAMELEON
1 OSTROWSKA MARZENA 10km / K40 KAMELEON BIAŁYSTOK
KATRAPUMBA
1 BIAŁY MYŚLIBÓR 10km / M30 KATRAPUMBA BIAŁYSTOK
KB ERGO
1 BAZYLUK ANDRZEJ 10km / M40 KB ERGO BIAŁYSTOK
KOCHAM NATALIĘ!
1 LISOWSKI DANIEL 10km / M30 KOCHAM NATALIĘ! BIAŁYSTOK
KOPEĆ TEAM
1 BARANOWSKI ŁUKASZ 10km / M30 KOPEĆ TEAM KOLNO
KORONA
1 MAKAŁUS TOMASZ 10km / M40 KORONA BIAŁYSTOK
KRYMAR BIAŁYSTOK
1 MARCISZEWSKA MAŁGORZATA 10km / K30 KRYMAR BIAŁYSTOK WASILKÓW
2 MARCISZEWSKI MAREK 10km / M30 KRYMAR BIAŁYSTOK WASILKÓW
KRÓTKA PIŁKA
1 KOZIOŁ PIOTR 10km / M30 KRÓTKA PIŁKA POROSŁY
KS AKTYWNI WĘGRÓW
1 MRUCZYŃSKA-PIETRUCZANIS KATARZYNA 10km / K40 KS AKTYWNI WĘGRÓW WĘGRÓW
2 PIETRUCZANIS PAWEŁ 10km / M40 KS AKTYWNI WĘGRÓW WĘGRÓW
KS PODLASIE BIALYSTOK
1 KROPIEWNICKA JULITA 10km / K20 KS PODLASIE BIALYSTOK BIAŁYSTOK
KS WARSZAWIANKA W-WA/REEBOK RUN CREW
1 ŁAPIŃSKA ANNA 10km / K20 KS WARSZAWIANKA W-WA/REEBOK RUN CREW WARSZAWA
KURSOR
1 HORODEŃSKI ADAM 10km / M50 KURSOR BIAŁYSTOK
LAMY Z ALABAMY
1 KISZŁA WOJCIECH 10km / M20 LAMY Z ALABAMY WYDMINY
LEOSPEED
1 LEOŃCZUK JUSTYNA 10km / K20 LEOSPEED BIAŁYSTOK
2 LEOŃCZUK ADAM 10km / M50 LEOSPEED ZAŚCIANKI BIAŁYSTOK
LEŚNE ŚLEDZIE
1 SAC MAŁGORZATA 10km / K30 LEŚNE ŚLEDZIE BIAŁYSTOK
LKB RUDNIK
1 VERECKYI PAVEL 10km / M30 LKB RUDNIK DONETSK
2 KILIARSKA VALENTYNA 10km / K20 LKB RUDNIK NIKOLAEV
LU.TECH PROJEKT TEAM BIAŁYSTOK
1 ŁUKASZUK JACEK 10km / M40 LU.TECH PROJEKT TEAM BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
LUBELSKI BIEGACZ TEAM
1 GAJDA TOMASZ 10km / M20 LUBELSKI BIEGACZ TEAM SUWAŁKI
MAM NA TO WYBIEGANE
1 ROMANOWSKA JOANNA 10km / K20 MAM NA TO WYBIEGANE BIAŁYSTOK
MARATONKA GRAJEWO
1 SZYCIK WALDEMAR 10km / M40 MARATONKA GRAJEWO GRAJEWO
MASTERS BIAŁYSTOK
1 SZEWCZAK ANDRZEJ 10km / M50 MASTERS BIAŁYSTOK PAJEWO
MAŁY PROMIL
1 PASZKIEWICZ KONRAD 10km / M20 MAŁY PROMIL BIAŁYSTOK
MIŁO, GDY KTOŚ CZEKA NA MECIE
1 FIGIEL PIOTR 10km / M30 MIŁO, GDY KTOŚ CZEKA NA MECIE KRAKÓW
MKS JUVENIA BIAŁYSTOK
1 OLSZYŃSKI MAREK 10km / M20 MKS JUVENIA BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
MONAR
1 GOLINSKI MAREK 10km / M30 MONAR BIAŁYSTOK
MONIKA
1 WRÓBLEWSKA MONIKA 10km / K40 MONIKA BIAŁYSTOK
MORSY SZCZYTNO#RESET
1 ORZOL ANNA 10km / K30 MORSY SZCZYTNO#RESET SZCZYTNO
MZUNGU UGALI
1 SUPIŃSKI ADAM 10km / M20 MZUNGU UGALI BIAŁYSTOK
2 BOCHENKO DANIEL 10km / M40 MZUNGU UGALI JAŚWIŁY
3 SAMOJLIK DANIEL 10km / M30 MZUNGU UGALI BIAŁYSTOK
4 SKOWERA KRZYSZTOF 10km / M30 MZUNGU UGALI BIAŁYSTOK
NA, PAGAUK !
1 MILKAMANAVIČIUS ROMAS 10km / M50 NA, PAGAUK ! VILNIUS
NADAKTYWNI
1 LEONIUK PAWEŁ 10km / M30 NADAKTYWNI BIAŁYSTOK
2 CHOŁODOWSKI PIOTR 10km / M40 NADAKTYWNI BIAŁYSTOK
3 SZYMBORSKI MACIEJ 10km / M30 NADAKTYWNI BIAŁYSTOK
4 SUMOREK MIROSŁAW 10km / M40 NADAKTYWNI BIAŁYSTOK
5 ZALEWSKI DARIUSZ 10km / M40 NADAKTYWNI BIAŁYSTOK
6 OSMÓLSKI ROBERT 10km / M40 NADAKTYWNI BIAŁYSTOK
7 MATEJCZYK MARCIN 10km / M30 NADAKTYWNI LEWICKIE
8 WYSOCKI TOMASZ 10km / M40 NADAKTYWNI BIAŁYSTOK
9 STEFANOWSKI PIOTR 10km / M30 NADAKTYWNI BIAŁYSTOK
10 GINDOROWICZ ANNA 10km / K50 NADAKTYWNI WASILKÓW
11 PENDOWSKI KAMIL 10km / M30 NADAKTYWNI BIAŁYSTOK
12 KACZKO MAGDALENA 10km / K20 NADAKTYWNI BIAŁYSTOK
13 OMIELIAŃCZYK RYSZARD 10km / M50 NADAKTYWNI NOWODWORCE
14 STYPUŁKOWSKI MICHAŁ 10km / M30 NADAKTYWNI BIAŁYSTOK
15 FIJAŁKOWSKI TOMASZ 10km / M30 NADAKTYWNI BIAŁYSTOK
16 POPŁAWSKI GRZEGORZ 10km / M30 NADAKTYWNI TOŁCZE
17 BEKISZ AGNIESZKA 10km / K40 NADAKTYWNI BIAŁYSTOK
18 KACZYNSKI ALEKSANDER 10km / M30 NADAKTYWNI ŁAPY
19 MILCZUNAS MARCIN 10km / M30 NADAKTYWNI BIAŁYSTOK
20 KOŁODKO JULIUSZ 10km / M30 NADAKTYWNI BIAŁYSTOK
21 TARGOŃSKA-KOŁODKO SYLWIA 10km / K30 NADAKTYWNI BIAŁYSTOK
22 NAREWSKA SYLWIA 10km / K30 NADAKTYWNI BIAŁYSTOK
NADAKTYWNI BIAŁYSTOK
1 LEŚNIEWSKI DANIEL 10km / M30 NADAKTYWNI BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
NAREW
1 PLESKOWICZ ANDRZEJ 10km / M50 NAREW NAREW
NAZWA DRUŻYNY
1 KOZŁOWSKI MARIUSZ 10km / M30 NAZWA DRUŻYNY BIAŁYSTOK
NIECHCIAŁ TEAM
1 NIECHCIAŁKOWSKI JANUSZ 10km / M50 NIECHCIAŁ TEAM SEJNY
NIEZRZESZONA
1 PAWEŁKO ELŻBIETA 10km / K40 NIEZRZESZONA BIAŁYSTOK
NIEZRZESZONY
1 MOCZULSKI ROBERT 10km / M40 NIEZRZESZONY SIEMIATYCZE
2 KIDRYCKI ARKADIUSZ 10km / M30 NIEZRZESZONY BIAŁYSTOK
3 SZULC WOJCIECH 10km / M40 NIEZRZESZONY SUWAŁKI
NO NAME
1 RUSZCZYK ZBYSZEK 10km / M20 NO NAME RYN
2 RUSZCZYK ŁUKASZ 10km / M30 NO NAME RYN
3 SIESTRZYKOWSKI JAN 10km / M30 NO NAME RYN
OSOBA FIZYCZNA
1 KOŚCIUK DOROTA 10km / K30 OSOBA FIZYCZNA BIAŁYSTOK
OSP KOTORYDZ
1 PERZYNA WOJCIECH 10km / M20 OSP KOTORYDZ TARCZYN
2 BUCZEK NATALIA 10km / K20 OSP KOTORYDZ TARCZYN
OUTDOOR TRAINING
1 SIELWONCZUK AGNIESZKA 10km / K30 OUTDOOR TRAINING BIAŁYSTOK
2 MACIUSZKO WIESIA 10km / K40 OUTDOOR TRAINING BIAŁYSTOK
3 WITKOWSKI DARIUSZ 10km / M50 OUTDOOR TRAINING BIAŁYSTOK
4 ŻUKOWSKA ANIELA 10km / K30 OUTDOOR TRAINING BIAŁYSTOK
5 SZYKUŁA PIOTR 10km / M30 OUTDOOR TRAINING IGNATKI OSIEDLE
6 TARASEWICZ MAGDALENA 10km / K30 OUTDOOR TRAINING BIAŁYSTOK
OUTDOOR TRAINING BIAŁYSTOK
1 KOTIK MIROSŁAWA 10km / K30 OUTDOOR TRAINING BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
2 TARASEWICZ PAWEŁ 10km / M30 OUTDOOR TRAINING BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
PEKAES TEAM
1 ZAJKOWSKA MARTA 10km / K30 PEKAES TEAM BIAŁYSTOK
PEKAR
1 WIESIEŁOWSKI JAROSŁAW 10km / M40 PEKAR BIELSK PODLASKI
PKO BANK POLSKI
1 GUDEL RAFAŁ 10km / M30 PKO BANK POLSKI WALIŁY - STACJA
2 SAGAN ŁUKASZ 10km / M30 PKO BANK POLSKI WARSZAWA
PLUS BUS
1 OSTROWSKI BOGDAN 10km / M40 PLUS BUS BIAŁYSTOK
PO BIEGANIU ZAWSZE PIWO
1 JUSZCZUK PAWEŁ 10km / M30 PO BIEGANIU ZAWSZE PIWO BIAŁYSTOK
2 CHOMICKA RENATA 10km / K30 PO BIEGANIU ZAWSZE PIWO BIAŁYSTOK
3 TRACZYK ARTUR 10km / M30 PO BIEGANIU ZAWSZE PIWO BIAŁYSTOK
4 LEMIESZKO MATEUSZ 10km / M20 PO BIEGANIU ZAWSZE PIWO BIAŁYSTOK
5 GAWRYLUK MARCIN 10km / M30 PO BIEGANIU ZAWSZE PIWO BIAŁYSTOK
POD SŁONKIEM
1 PÓŁTORZYCKA EMILIA 10km / K30 POD SŁONKIEM BIAŁYSTOK
PODLASIE BIAŁSTOK
1 LEOŃCZUK ANDRZEJ 10km / M20 PODLASIE BIAŁSTOK BIAŁYSTOK
PODLASKI ODDZIAŁ STRAŻY GRANICZNEJ
1 DEDERKO JACEK 10km / M50 PODLASKI ODDZIAŁ STRAŻY GRANICZNEJ BIAŁYSTOK
POLITECHNIKA BIAŁOSTOCKA
1 CHLABICZ PAWEŁ 10km / M20 POLITECHNIKA BIAŁOSTOCKA ZAŚCIANKI
POLMOS BIEGA
1 ANTONIENKO - PŁOSZCZUK BARBARA 10km / K30 POLMOS BIEGA BIAŁYSTOK
2 STRASZYŃSKI ŁUKASZ 10km / M30 POLMOS BIEGA BIAŁYSTOK
POLOKOLOSY
1 ŻUKOWSKI PIOTR 10km / M40 POLOKOLOSY BIAŁYSTOK
POLSKIE RADIO BIAŁYSTOK
1 MAZEWSKI MARCIN 10km / M20 POLSKIE RADIO BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
PREFBET ŚNIADOWO ŁOMŻA/ ASICS FRONTRUNNER
1 OCHAL PAWEŁ 10km / M30 PREFBET ŚNIADOWO ŁOMŻA/ ASICS FRONTRUNNER BYDGOSZCZ
PREFBET ŚNIADOWO ŁOMŻA/ASICS FRONTRUNNER
1 OCHAL KALENDAROVA OLGA 10km / K30 PREFBET ŚNIADOWO ŁOMŻA/ASICS FRONTRUNNER BYDGOSZCZ
PRETTY WOMAN
1 KULESZA RENATA 10km / K30 PRETTY WOMAN BIAŁYSTOK
2 KULESZA MONIKA 10km / K20 PRETTY WOMAN BIAŁYSTOK
PRO 366
1 HRYNKO JACEK 10km / M20 PRO 366 DĄBROWA BIAŁOSTOCKA
PSZCZÓŁKOWSKI TEAM
1 GAWRYŚ KATARZYNA 10km / K30 PSZCZÓŁKOWSKI TEAM OLSZTYN
2 TRUDNOWSKI MACIEJ 10km / M40 PSZCZÓŁKOWSKI TEAM OLSZTYN
PTOP
1 KUŁAKOWSKI TOMASZ 10km / M40 PTOP BIAŁYSTOK
PĘDZILEWKO
1 LEWKO MATEUSZ 10km / M20 PĘDZILEWKO BIAŁYSTOK
2 LEWKO ADAM 10km / M30 PĘDZILEWKO BIAŁYSTOK
PĘDZĄCY PO NOCY
1 OSTROWSKI ADAM 10km / M40 PĘDZĄCY PO NOCY BIAŁYSTOK
2 SIECZKOWSKI KRZYSZTOF 10km / M30 PĘDZĄCY PO NOCY BIAŁYSTOK
R1 MEDIA
1 CIECIUCH ROMAN 10km / M30 R1 MEDIA BIAŁYSTOK
RKB HAJNÓWKA
1 KARANOS TADEUSZ 10km / M50 RKB HAJNÓWKA HAJNÓWKA
ROMAN BIEGA
1 KARPIŃSKI SEBASTIAN 10km / M30 ROMAN BIEGA BIELSK PODLASKI
ROSTI TEAM
1 TOPOLEWICZ ARTUR 10km / M40 ROSTI TEAM BIAŁYSTOK
2 WRÓBLEWSKI MARCIN 10km / M40 ROSTI TEAM BIAŁYSTOK
RTV EURO AGD BIAŁYSTOK
1 HOFFMAN MAREK 10km / M40 RTV EURO AGD BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
RUN & CRY 2014 )
1 ŁUPIŃSKI KRZYSZTOF 10km / M30 RUN & CRY 2014 ) BIAŁYSTOK
RUN 2 THE HILLS
1 KURZAK WOJCIECH 10km / M30 RUN 2 THE HILLS BIAŁYSTOK
RUN4FUN.BY
1 CZEMODANOW ALEXEY 10km / M30 RUN4FUN.BY GRODNO
2 KRUPITSA YURY 10km / M50 RUN4FUN.BY CHOROSZCZ
3 LIANHA ALIAKSANDR 10km / M20 RUN4FUN.BY LIDA
4 SAVASH VITALI 10km / M30 RUN4FUN.BY GRODNO
5 ASHURKA ANTON 10km / M30 RUN4FUN.BY GRODNO
6 ASKIRKA SVIATASLAU 10km / M20 RUN4FUN.BY GRODNO
7 BARYSLAU YARAVY 10km / M30 RUN4FUN.BY GRODNO
8 PIATROWSKAJA HANNA 10km / K50 RUN4FUN.BY GRODNO
9 STUPAKEWICZ HANNA 10km / K30 RUN4FUN.BY GRODNO
10 PIATROWSKI ALIAKSANDR 10km / M50 RUN4FUN.BY GRODNO
11 KESSEL ALEX 10km / M30 RUN4FUN.BY MINSK
12 PIATROUSKAYA ANNA 10km / K50 RUN4FUN.BY GRODNO
13 PIATROUSKI ALEKSANDR 10km / M50 RUN4FUN.BY GRODNO
14 NAZHKO SIARHEI 10km / M50 RUN4FUN.BY P.BEREGOVOI
15 HARDZIEUSKAYA TATSIANA 10km / K30 RUN4FUN.BY GRODNO
S.M. ZACHĘTA BIAŁYSTOK
1 TURCZYŃSKI ALEKSANDER 10km / M50 S.M. ZACHĘTA BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
SAMOTNY JEŹDZIEC
1 BIAŁOBŁOCKI MACIEJ 10km / M30 SAMOTNY JEŹDZIEC SOKÓŁKA
SEMPAI
1 ZAGÓRSKI ARIEL 10km / M20 SEMPAI BIAŁYSTOK
SK KOVEL
1 PANASICK SIERGIEJ 10km / M40 SK KOVEL KOVEL
2 CHOMYCZ CHRYGORII 10km / M20 SK KOVEL KOVEL
3 MYCHOCILICK ANDRZEJ 10km / M30 SK KOVEL KOVEL
SOKOŁY, ORŁY I WRÓBLE
1 SOKÓŁ MARCIN 10km / M40 SOKOŁY, ORŁY I WRÓBLE BIAŁYSTOK
SOKÓLSKI KLUB KOLARSKI SOKÓŁ
1 WASILEWSKA MAGDALENA 10km / K20 SOKÓLSKI KLUB KOLARSKI SOKÓŁ SOKÓŁKA
2 BYKOWSKI MARIUSZ 10km / M20 SOKÓLSKI KLUB KOLARSKI SOKÓŁ SOKÓŁKA
STOWARZYSZENIE NADAKTYWNI
1 JURCZEWSKI MARIUSZ 10km / M30 STOWARZYSZENIE NADAKTYWNI BIAŁYSTOK
STUDIO STYL
1 SIEMIENIUK DOROTA 10km / K30 STUDIO STYL BIAŁYSTOK
SUPRAŚL
1 OKUROWSKI JERZY 10km / M60 SUPRAŚL BIAŁYSTOK
SYLWIA
1 POŁUSZEJKO SYLWIA 10km / K30 SYLWIA GRABÓWKA
2 HUK MARCIN 10km / M40 SYLWIA DOBRZYNIEWO DUŻE
SZWENDACZE.EU
1 KRAWCZUK WOJCIECH 10km / M30 SZWENDACZE.EU BIAŁYSTOK
2 DROBNIKOWSKI MARIUSZ 10km / M30 SZWENDACZE.EU OSTROŁĘKA
SZYBCY I VPOMOCNI
1 JANISZEWSKI JĘDRZEJ 10km / M20 SZYBCY I VPOMOCNI BIAŁYSTOK
SZYBKA STOPA
1 BIELAWSKI TOMASZ 10km / M30 SZYBKA STOPA WARSZAWA
SZYBKI ŻÓŁWIK
1 KOZIOŁKIEWICZ KRZYSZTOF 10km / M40 SZYBKI ŻÓŁWIK BIELSK PODLASKI
SZYMON-MAMA-ZUZIA TEAM
1 URWANOWICZ- HOLICZKO MAGDALENA 10km / K30 SZYMON-MAMA-ZUZIA TEAM IGNATKI-OSIEDLE
T.G. SOKÓŁ
1 GRODZKI PAWEŁ 10km / M20 T.G. SOKÓŁ BIAŁYSTOK
TEAM MAŁKINIA
1 DŁUGOŁĘCKI SŁAWOMIR 10km / M50 TEAM MAŁKINIA ZARĘBY KOŚCIELNE
TG `SOKÓŁ` BIAŁYSTOK
1 KANTSAVY ARTSIOM 10km / M20 TG `SOKÓŁ` BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
TOMLAB
1 TOMERA KRZYSZTOF 10km / M30 TOMLAB BIAŁYSTOK
TOP AUTO TEAM
1 FAJFER BARBARA 10km / K40 TOP AUTO TEAM SOCHONIE
2 ALESZCZYK EWELINA 10km / K30 TOP AUTO TEAM WASILKÓW
3 RAKOWSKA MAJA 10km / K20 TOP AUTO TEAM BIAŁYSTOK
TRI BIELSK PODLASKI TEAM - NADAKTYWNI
1 MIŃKO PIOTR 10km / M30 TRI BIELSK PODLASKI TEAM - NADAKTYWNI BIAŁYSTOK
TRUCHTAM BO LUBIĘ
1 DERLUKIEWICZ MAREK 10km / M40 TRUCHTAM BO LUBIĘ BIELSK PODLASKI
TVK DIPOL
1 PÓŁKOŚNIK LESZEK 10km / M20 TVK DIPOL BIAŁYSTOK
TYKOCIN
1 WĄDOŁOWSKA JUSTYNA 10km / K20 TYKOCIN TYKOCIN
UKS SET WASILKÓW
1 NOWICKA IZABELA 10km / K30 UKS SET WASILKÓW STUDZIANKI
UM BONGO
1 DUBINSKAS ARUNAS 10km / M40 UM BONGO WILNO
UNIWERSYTET W BIAŁYMSTOKU
1 DEDERKO MATEUSZ 10km / M20 UNIWERSYTET W BIAŁYMSTOKU BIAŁYSTOK
2 SIELEZNIEW MARCIN 10km / M40 UNIWERSYTET W BIAŁYMSTOKU BIAŁYSTOK
3 BRZOZOWSKI JACEK 10km / M40 UNIWERSYTET W BIAŁYMSTOKU GRABÓWKA
VI LO
1 ANDREJCZUK MICHAŁ 10km / M15 VI LO BIAŁYSTOK
WAT
1 URBAN MAŁGORZATA 10km / K20 WAT SOWLANY
WINLAND
1 MUCHA GRZEGORZ 10km / M30 WINLAND BIAŁYSTOK
WITAJ METO
1 GUMOWSKI DARIUSZ 10km / M50 WITAJ METO ŁAPY
2 GUMOWSKA ANNA 10km / K50 WITAJ METO ŁAPY
WSCHODNIA SIŁA
1 STASIEWICZ JACEK 10km / M40 WSCHODNIA SIŁA BIAŁYSTOK
WWW.ROWEREMPOPODLASIU.PL
1 PRZEKLASA WOJCIECH 10km / M50 WWW.ROWEREMPOPODLASIU.PL KLEOSIN
WYBIERZ
1 POSKROBKO PIOTR 10km / M15 WYBIERZ BIAŁYSTOK
WYGRAĆ Z UDAREM
1 TYBURCZY KRZYSZTOF 10km / M40 WYGRAĆ Z UDAREM BIAŁYSTOK
WŁÓCZYBIEGI
1 KOCHANIAK ANDRZEJ 10km / M30 WŁÓCZYBIEGI BIALYSTOK
ZABIEGANI RODZICE
1 GAIŃSKA MARZENA 10km / K30 ZABIEGANI RODZICE KLEOSIN
2 GAIŃSKI MARCIN 10km / M40 ZABIEGANI RODZICE KLEOSIN
ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP
1 MOREK KATARZYNA 10km / K30 ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP GOŁDAP
ŁĄCZY NAS BIEGANIE
1 CZERWIŃSKI ANDRZEJ 10km / M40 ŁĄCZY NAS BIEGANIE STUDZIANKI
ŻYWCEM NAS NIE WEZMĄ
1 BACKIEL JAKUB 10km / M20 ŻYWCEM NAS NIE WEZMĄ BIAŁYSTOK
2 MYSZKOWSKI PAWEŁ 10km / M40 ŻYWCEM NAS NIE WEZMĄ BIAŁYSTOK