5 Zimowy Bieg Wulkanów
Zamek Grodziec/Złotoryja, 09 grudnia 2017 r.


Drużyna


Aktualnie zgłoszonych drużyn/Teams applicated: 32
Jeśli widzisz błąd w swoim zgłoszeniu i chciałbyś go poprawić zaloguj się lub wypełnij formularz
To correct your data log in to your profile or fill the form
ANGELLSRUN
1 JAGODZIŃSKI BARTOSZ M30 ANGELLSRUN WROCŁAW
2 JANICKA DANUSIA K30 ANGELLSRUN MIŁORADZICE
3 PASTUSZKA PAWEL M30 ANGELLSRUN ZIEBICE
BOSA STÓPKA
1 GOLIŃSKI KRZYSZTOF M30 BOSA STÓPKA SZCZECIN
2 URBANOWSKI MARCIN M30 BOSA STÓPKA BIERUTÓW
BPAT
1 BERESIŃSKI MARCIN M30 BPAT WARSZAWA
2 KRAWCZYK PAWEŁ M30 BPAT PRUSZKÓW
3 KUCZYNSKA MARIKA K20 BPAT WARSZAWA
4 TANOUS DOMINIK M30 BPAT WARSZAWA
5 TOBIASZ ŁUKASZ M30 BPAT KOCZARGI NOWE
6 CHOJNOWSKI KRZYSZTOF M30 BPAT WARSZAWA
BRAVEHEARTS-OCR
1 TARKA ANDRZEJ M40 BRAVEHEARTS-OCR ZELÓW
CROSS TEAM BOLESŁAWIEC
1 CEBULA GRZEGORZ M40 CROSS TEAM BOLESŁAWIEC IWINY
2 COMPLAK KAJA K20 CROSS TEAM BOLESŁAWIEC BOLESŁAWIEC
CROSS TRENING BOX BOLESŁAWIEC
1 PSUTKA ALEKSANDRA K20 CROSS TRENING BOX BOLESŁAWIEC ZAGRODNO
2 ŁUCZKOWSKA EWA K20 CROSS TRENING BOX BOLESŁAWIEC ZAWONIA
3 KUNKA GRZEGORZ M30 CROSS TRENING BOX BOLESŁAWIEC BOLESŁAWIEC
CZARNA ROZPACZ
1 POSPIECH BARBARA K50 CZARNA ROZPACZ WOJCIESZÓW
DZIK KOMANDO
1 JAGODZIŃSKI HUBERT M20 DZIK KOMANDO MOSZCZENICA
2 GRZELIŃSKA DOROTA K20 DZIK KOMANDO KALONKA
3 MOŻEJKO DAWID M20 DZIK KOMANDO ŁÓDŹ
4 WOJTECKA MARIA K30 DZIK KOMANDO ŁÓDŹ
5 WOJTECKI PIOTR M30 DZIK KOMANDO ŁÓDŹ
6 WOLSKA ALEKSANDRA K20 DZIK KOMANDO KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI
7 BARTELA EDYTA K30 DZIK KOMANDO ŁÓDŹ
EVENT NA MIARĘ
1 MADEJ KRZYSZTOF M20 EVENT NA MIARĘ ŁÓDŹ
FENIKS LEGNICA
1 MARKOWSKI MAREK M30 FENIKS LEGNICA LEGNICA
GRUBIORZE LOTAJOM
1 KAMIŃSKI ZBIGNIEW M30 GRUBIORZE LOTAJOM LESZCZYNY
HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMY
1 SOBIESZEK CEZARY M40 HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMY OTWOCK
HUSARIA RACE TEAM
1 GÓRSKI EMIL M20 HUSARIA RACE TEAM WARSZAWA
2 MIŁOSZ IZABELA K30 HUSARIA RACE TEAM WARSZAWA
3 WIELECHOWSKA NATALIA K20 HUSARIA RACE TEAM WARSZAWA
4 ZWARDOŃ MARCIN M30 HUSARIA RACE TEAM OPOLE
5 ANDRZEJEWSKI DROGOSZ M30 HUSARIA RACE TEAM LUBIN
6 KOZŁOWSKI ARTUR M20 HUSARIA RACE TEAM ŁASK
7 PTASIŃSKI KACPER M20 HUSARIA RACE TEAM WARSZAWA
8 BRUDŁO KRZYSZTOF M30 HUSARIA RACE TEAM POZNAŃ
KAM-PUR SP.ZO.O.
1 PURCZYŃSKI GRZEGORZ M30 KAM-PUR SP.ZO.O. ZIELONA GÓRA
KLUB PSICH ZAPRZĘGÓW SFORA CHOJNÓW
1 PIOTROWICZ DAMIAN M30 KLUB PSICH ZAPRZĘGÓW SFORA CHOJNÓW CHOJNÓW
KS ICE MAT TEAM OSTRÓW WIELKOPOLSKI
1 MATYSIK ZBIGNIEW M40 KS ICE MAT TEAM OSTRÓW WIELKOPOLSKI OSTRÓW WIELKOPOLSKI
2 TRELKA KAROL M40 KS ICE MAT TEAM OSTRÓW WIELKOPOLSKI OSTRÓW WIELKOPOLSKI
3 MARCINIAK SŁAWOMIR M30 KS ICE MAT TEAM OSTRÓW WIELKOPOLSKI RASZKÓW
MIEJSKIE DZIKI
1 BRUCHAL KRZYSZTOF M30 MIEJSKIE DZIKI CHOJNÓW
2 WŁADZIŃSKI JACEK M20 MIEJSKIE DZIKI WROCŁAW
MORSY SWARZĘDZ
1 MROTEK KEVIN M20 MORSY SWARZĘDZ POZNAŃ
2 WALERIAŃCZYK ROBERT M30 MORSY SWARZĘDZ STRUMIANY
3 CIERPKA DOMINIKA K20 MORSY SWARZĘDZ ŚRODA WLKP
4 FLISZKIEWICZ ARTUR M30 MORSY SWARZĘDZ SWARZĘDZ
OK! BOZONY HIGGSA
1 ŁUKASIEWICZ MARCIN M30 OK! BOZONY HIGGSA PRUSZKÓW
2 KURKOWSKI GRZEGORZ M30 OK! BOZONY HIGGSA PRUSZKOW
3 GOWIN WIKTOR M30 OK! BOZONY HIGGSA PRUSZKOW
4 MIŚKIEWICZ MARTYNA K20 OK! BOZONY HIGGSA WARSZAWA
5 DRĄGOWSKI KUBA M20 OK! BOZONY HIGGSA WARSZAWA
6 KRZEMIŃSKA MONIKA K20 OK! BOZONY HIGGSA WARSZAWA
OLAWS ZŁOTORYJA
1 KUCA SZYMON M30 OLAWS ZŁOTORYJA ZŁOTORYJA
OSIR LEGNICA
1 BARTOSZEK RYSZARD M50 OSIR LEGNICA LEGNICA
PEBEKA SOLIDARNOŚĆ
1 KUCZYŃSKI RAFAŁ M30 PEBEKA SOLIDARNOŚĆ LUBIN
2 STACHURA DAMIAN M30 PEBEKA SOLIDARNOŚĆ LUBIN
3 FICHTEL GRZEGORZ M30 PEBEKA SOLIDARNOŚĆ LUBIN
PGB SPORTOWA PACZKA
1 ŁUNIEWSKI JAROSŁAW M30 PGB SPORTOWA PACZKA ZŁOTORYJA
2 MICHALAK MICHAŁ M20 PGB SPORTOWA PACZKA NOWA WIEŚ LEGNICKA
3 MADEJ ELŻBIETA K30 PGB SPORTOWA PACZKA KUNICE
4 REGMUNT PAWEŁ M40 PGB SPORTOWA PACZKA RUDNA
5 RÓŻAŃSKI TOMIR M40 PGB SPORTOWA PACZKA RZESZOTARY
6 WIDZIEWICZ MIROSŁAW M50 PGB SPORTOWA PACZKA ZŁOTORYJA
7 GŁÓD RENATA K40 PGB SPORTOWA PACZKA BOGUSZÓW GORCE
POWER TRAINING
1 WRONKOWSKA KATARZYNA K40 POWER TRAINING SULEJÓWEK
2 DRASZAWKA ŁUKASZ M30 POWER TRAINING WARSZAWA
3 GARNUSZEK ANITA K20 POWER TRAINING WARSZAWA
4 KARPICKAJA NATALIA K20 POWER TRAINING WARSZAWA
5 KOCHANIAK RAFAŁ M30 POWER TRAINING WARSZAWA
6 KOCIOŁOWICZ JAKUB M30 POWER TRAINING WARSZAWA
7 KRZEMIENICKA TATIANA K30 POWER TRAINING WARSZAWA
8 ŁOPATA GRZEŚ M30 POWER TRAINING TŁUSZCZ
9 MROZIK MICHAŁ M30 POWER TRAINING WARSZAWA
10 NASIADKA MICHAŁ M20 POWER TRAINING WARSZAWA
11 MROZIK MAGDALENA K30 POWER TRAINING WARSZAWA
12 TUWALSKI BERNARD M40 POWER TRAINING WARSZAWA
13 WILMAN JULIA K20 POWER TRAINING WARSZAWA
14 ZABORSKA-JÓZEFIK IZABELA K40 POWER TRAINING WARSZAWA
15 ZIÓŁKOWSKA MILENA K20 POWER TRAINING WARSZAWA
16 KARCZYŃSKA MONIKA K30 POWER TRAINING POZNAŃ
17 MIŁOSEK PAWEŁ M30 POWER TRAINING WARSZAWA
18 NOGAŃSKI PAWEŁ M20 POWER TRAINING WARSZAWA
19 STRUSZKIEWICZ ALEKSANDRA K20 POWER TRAINING WARSZAWA
20 MIRKOWSKA KAROLINA K20 POWER TRAINING KONSTANCIN-JEZIORNA
21 SOSNOWSKA JUSTYNA K30 POWER TRAINING IZABELIN
22 SZABŁOWSKA DOROTA K30 POWER TRAINING WARSZAWA
PROMILOWE MISIE
1 MASARCZYK SZYMON M20 PROMILOWE MISIE KNURÓW
RONAL POLSKA RUN
1 BARYŁA PIOTR M30 RONAL POLSKA RUN WAŁBRZYCH
TEAM LEGNICA
1 HALLADA PIOTR M20 TEAM LEGNICA LEGNICA
2 KACZMAREK DAWID M20 TEAM LEGNICA LEGNICA
3 LEGAWIEC FILIP M20 TEAM LEGNICA LEGNICA
4 WÓJCIK KAROL M20 TEAM LEGNICA LEGNICA
TRANSFITMACJA FSW
1 BŁADYKO SŁAWOMIR M30 TRANSFITMACJA FSW ŚWIEBODZIN
2 BRZEMIŃSKA ELIZA K30 TRANSFITMACJA FSW ŚWIEBODZIN
3 GORGIEL KRZYSZTOF M30 TRANSFITMACJA FSW ŚWIEBODZIN
4 PIASNA BEATA K30 TRANSFITMACJA FSW ŚWIEBODZIN
5 NIEDZWIEDZKI ROBERT M40 TRANSFITMACJA FSW ŚWIEBODZIN
6 HUTNIK TOMASZ M40 TRANSFITMACJA FSW ŚWIEBODZIN
7 SZTEGNER BARBARA K30 TRANSFITMACJA FSW ŚWIEBODZIN
TWARDZIELE TEAM
1 ZIELENIECKI MIROSŁAW M40 TWARDZIELE TEAM BOGATYNIA
2 PAPROCKA SYLWIA K30 TWARDZIELE TEAM BOGATYNIA
3 NOWAK IZABELA K30 TWARDZIELE TEAM WROCŁAW
4 OLEKSAK ARTUR M40 TWARDZIELE TEAM BOGATYNIA
5 ONISZCZUK BARTOSZ M30 TWARDZIELE TEAM RĘBISZÓW
WATAHA
1 KAWALEC OLIWER M30 WATAHA WROCŁAW
2 GRABOWSKI MATEUSZ M20 WATAHA ŚRODA ŚLĄSKA
3 LEŚNIAK DOROTA K30 WATAHA SZCZODRE
4 MAŁEK RAFAŁ M30 WATAHA WROCŁAW
5 PAWLACZEK ANNA K30 WATAHA MIRKÓW
6 SKOCZEK ANNA K30 WATAHA WROCŁAW
7 ŻYGADŁO JUSTYNA K30 WATAHA WROCŁAW
8 KRÓL KAMIL M30 WATAHA ŚRODA ŚLĄSKA
9 KRZYSTANEK MAGDALENA K30 WATAHA WROCŁAW
XRUNNERS
1 TOMKIEWICZ BARTOSZ M20 XRUNNERS PIESZYCE
2 LIPUT PAWEŁ M30 XRUNNERS LUBAŃ
YIN YANG OCRTEAM
1 OLSZEWSKI WOJCIECH M20 YIN YANG OCRTEAM WAŁBRZYCH
2 PIOTROWSKI ANDRZEJ M30 YIN YANG OCRTEAM WAŁBRZYCH
top