6. PKO Białystok Półmaraton
Białystok, 13 maja 2018 r.


6. PKO Bialystok Halfmarathon

Drużyny


Aktualnie zgłoszonych drużyn/Teams applicated: 1232
Jeśli widzisz błąd w swoim zgłoszeniu i chciałbyś go poprawić zaloguj się lub wypełnij formularz
To correct your data log in to your profile or fill the form
#2268
1 ŻUREK KAMIL 21km / M30 #2268 KRAKÓW
2 LENA LENA 21km / K30 #2268 SZEPIETOWO
3 BOGDAN PIOTR 21km / M30 #2268 SZCZUCZYN
4 KALISZEWICZ JAROSŁAW 5km / M40 #2268 BOĆKI
#888#
1 SIERUTA KAMIL 21km / M30 #888# SZCZYTNO
#BLOGERZYBIEGAJĄ
1 STANEK DOMINIK 21km / M30 #BLOGERZYBIEGAJĄ ŁÓDŹ
#BUG WYSZKÓW
1 REJNUŚ JAKUB 21km / M20 #BUG WYSZKÓW WYSZKÓW
#CZELADZBIEGA
1 CISZOWSKI ŁUKASZ 21km / M30 #CZELADZBIEGA CZELADŹ
2 FILIK ANIA 21km / K20 #CZELADZBIEGA CZELADŹ
#FOLLOWMINSK
1 GREKOV IGOR 21km / M40 #FOLLOWMINSK MINSK
#GDYBYNIEJAREK
1 PYTOWSKI DAMIAN 21km / M20 #GDYBYNIEJAREK WOŁÓW
2 CHUDALEWSKA AGATA 21km / K30 #GDYBYNIEJAREK WOŁÓW
3 MAŁKIEWICZ MACIEJ 21km / M40 #GDYBYNIEJAREK WOŁÓW
4 PYTOWSKI JAROSŁAW 21km / M30 #GDYBYNIEJAREK WOŁÓW
5 HOLDYNSKA AGNIESZKA 5km / K30 #GDYBYNIEJAREK GOŁDAP
#JEBACPESEL
1 CHROSTOWSKI PIOTR 21km / M40 #JEBACPESEL WARSZAWA
2 KOWALCZUK ŁUKASZ 21km / M30 #JEBACPESEL CHRUSZCZEWO
#MOCJESTWEMNIE
1 KARWOWSKA IWONA 21km / K30 #MOCJESTWEMNIE BIAŁYSTOK
#NJD
1 PIKTEL MICHAŁ 5km / M20 #NJD BIAŁYSTOK
#RUNMEN
1 BANASZCZYK ARKADIUSZ 21km / M40 #RUNMEN OŻARÓW MAZOWIECKI
#WOLOTEAM
1 MATUK JAKUB 5km / M12 #WOLOTEAM BIAŁYSTOK
2 SKIEPKO PAULINA 5km / K12 #WOLOTEAM BIAŁYSTOK
3 ZIELIŃSKI DAWID 5km / M12 #WOLOTEAM BIAŁYSTOK
4 GRYC IZABELA 5km / K12 #WOLOTEAM BIAŁYSTOK
5 WILUK ALEKSANDRA 5km / K12 #WOLOTEAM BIAŁYSTOK
ВИКТОРИЯ
1 ORLOV MAKSIM 21km / M20 ВИКТОРИЯ 220059
イイネ IINE
1 ŚLUSARCZYK JAKUB 21km / M40 イイネ IINE WARSZAWA
- К Е NAYAR
1 ASNOUCHYK VALIANTSIN 21km / M40 - К Е NAYAR GRODNO
1 PBOT 11 BATALION LEKKIEJ PIECHOTY
1 KLIMUK PAWEŁ 21km / M40 1 PBOT 11 BATALION LEKKIEJ PIECHOTY BIAŁYSTOK
2 ZAWISTOWSKI ŁUKASZ 21km / M30 1 PBOT 11 BATALION LEKKIEJ PIECHOTY CHOROSZCZ
3 STRUPIECHOWSKI MACIEJ 21km / M30 1 PBOT 11 BATALION LEKKIEJ PIECHOTY WARSZAWA
4 LENKIEWICZ ARTUR 21km / M30 1 PBOT 11 BATALION LEKKIEJ PIECHOTY BIAŁYSTOK
5 CIOŁKOWSKI KAMIL 21km / M20 1 PBOT 11 BATALION LEKKIEJ PIECHOTY KOLNO
6 LENCZEWSKI KRZYSZTOF 21km / M30 1 PBOT 11 BATALION LEKKIEJ PIECHOTY KLEOSIN
7 ZGIERUN DARIUSZ 21km / M40 1 PBOT 11 BATALION LEKKIEJ PIECHOTY BIAŁYSTOK
8 JANKOWSKI MAREK 21km / M30 1 PBOT 11 BATALION LEKKIEJ PIECHOTY BIAŁYSTOK
1.PBOT-14.BLP
1 WIESIEŁOWSKI JAROSŁAW 21km / M40 1.PBOT-14.BLP BIELSK PODLASKI
10 WROCŁAWSKI PUŁK DOWODZENIA
1 TORZECKI ŁUKASZ 21km / M30 10 WROCŁAWSKI PUŁK DOWODZENIA ŚWIEBODZICE
100KROTKI
1 STĘPLEWSKA MAŁGORZATA 21km / K40 100KROTKI WARSZAWA
12 BATALION LEKKIEJ PIECHOTY W SUWAŁKACH
1 PACHUTKO KAROL 21km / M20 12 BATALION LEKKIEJ PIECHOTY W SUWAŁKACH SEJNY
123-A-TERAZ-MY.PL
1 ŁAŻEWSKA EWA 21km / K40 123-A-TERAZ-MY.PL WARSZAWA
12TRI.PL
1 SZULKOWSKI JAROSŁAW 21km / M50 12TRI.PL WARSZAWA
15 GOŁDAPSKI PUŁK PRZECIWLOTNICZY
1 LIPIŃSKI MARCIN 21km / M40 15 GOŁDAPSKI PUŁK PRZECIWLOTNICZY GOŁDAP
15 MAZURSKI BATALION SAPERÓW
1 BOĆKOWSKI MACIEJ 21km / M30 15 MAZURSKI BATALION SAPERÓW SOKÓŁKA
15GIZYCKABRYGADAZMECHANIZOWANA
1 AMBROZIAK MARCIN 5km / M30 15GIZYCKABRYGADAZMECHANIZOWANA RYN
2 AMBROZIAK MARCIN 5km / M30 15GIZYCKABRYGADAZMECHANIZOWANA RYN
18 PUŁK ROZPOZNAWCZY W BIAŁYMSTOKU
1 SIEREDZIŃSKI EMIL 21km / M20 18 PUŁK ROZPOZNAWCZY W BIAŁYMSTOKU BIAŁYSTOK
2 DASZKILEWICZ RAFAŁ 21km / M30 18 PUŁK ROZPOZNAWCZY W BIAŁYMSTOKU BIAŁYSTOK
3 PIECKA DAMIAN 21km / M20 18 PUŁK ROZPOZNAWCZY W BIAŁYMSTOKU BIAŁYSTOK
4 JONIK MAGDALENA 21km / K20 18 PUŁK ROZPOZNAWCZY W BIAŁYMSTOKU BIAŁYSTOK
5 WÓJCIK KAMIL 21km / M30 18 PUŁK ROZPOZNAWCZY W BIAŁYMSTOKU LUBLIN
6 ARDZIEWICZ ANDRZEJ 21km / M20 18 PUŁK ROZPOZNAWCZY W BIAŁYMSTOKU SOKÓŁKA
7 PORCZYŃSKI ADAM 21km / M30 18 PUŁK ROZPOZNAWCZY W BIAŁYMSTOKU WASILKÓW
8 PRZYBYŁEK FRANCISZEK 21km / M30 18 PUŁK ROZPOZNAWCZY W BIAŁYMSTOKU KRUKOWO
9 ZAWODNIK ANONIMOWY 21km / M30 18 PUŁK ROZPOZNAWCZY W BIAŁYMSTOKU
10 GOSK ANNA 21km / K20 18 PUŁK ROZPOZNAWCZY W BIAŁYMSTOKU BIAŁYSTOK
11 TROJAN DAWID 21km / M30 18 PUŁK ROZPOZNAWCZY W BIAŁYMSTOKU BIAŁYSTOK
1973
1 MIERNIK LESZEK 5km / M40 1973 MYŚLENICE
1981
1 KOSTECKA ELŻBIETA 5km / K30 1981 BIAŁYSTOK
1985
1 STRUPIECHOWSKA MARLENA 21km / K30 1985 WARSZAWA
1987
1 LISIAK PIOTR 5km / M30 1987 BIAŁYSTOK
1988
1 ŻUKOWSKI JACEK 21km / M30 1988 BIAŁYSTOK
1992
1 MIKOŁAJCZYK MACIEJ 21km / M20 1992 JABŁOŃ JANKOWCE
25 BATALION DOWODZENIA TOMASZÓW MAZ.
1 ANTCZAK SZYMON 21km / M30 25 BATALION DOWODZENIA TOMASZÓW MAZ. PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
3:33 TEAM
1 ZGODA TOMASZ 21km / M40 3:33 TEAM WARSZAWA
2 ODWROT HUBERT 21km / M40 3:33 TEAM TRZCIANKA
3 KUCIŃSKI TOMASZ 21km / M40 3:33 TEAM SZCZECIN
3CITYCULES
1 ZIELIŃSKI ARTUR 21km / M50 3CITYCULES GDYNIA
3M RUNNING TEAM
1 WIELGUS IZABELA 21km / K30 3M RUNNING TEAM WROCŁAW
2 WIĘCKO GRZEGORZ 5km / M30 3M RUNNING TEAM WARSZAWA
3N PATKÓW
1 NORWA SYLWESTER 21km / M40 3N PATKÓW PATKÓW
4. W-M BOT
1 JANKOWSKI MACIEJ 21km / M20 4. W-M BOT OLSZTYN
42 BLSZ RADOM
1 MOJSIEJCZUK ŁUKASZ 21km / M30 42 BLSZ RADOM RADOM
2 JÓŹWIK MACIEJ 21km / M30 42 BLSZ RADOM RADOM
4ENDORPHINS
1 PIOTROWSKA-KRZAK ELŻBIETA 21km / K40 4ENDORPHINS WARSZAWA
2 SMOCZYK MIROSŁAWA 21km / K40 4ENDORPHINS WARSZAWA
3 SMOCZYK MIROSŁAWA 5km / K40 4ENDORPHINS WARSZAWA
4FITER
1 JARONI HUBERT 21km / M40 4FITER LUDWIKOWO
4RUN TEAM PIŁA
1 ZIÓŁKOWSKI LESZEK 21km / M30 4RUN TEAM PIŁA PIŁA
5 MAZOWIECKA BRYGADA OT
1 KIEŁCZEWSKI MAREK 21km / M20 5 MAZOWIECKA BRYGADA OT STARKOWO
5 SÓW RUN TEAM PIŃCZÓW
1 KLASIŃSKA PAULINA 21km / K30 5 SÓW RUN TEAM PIŃCZÓW PIŃCZÓW
2 SOBOLEWSKI RAFAŁ 21km / M40 5 SÓW RUN TEAM PIŃCZÓW PIŃCZÓW
3 JĘDROCHA PIOTR 21km / M40 5 SÓW RUN TEAM PIŃCZÓW PIŃCZÓW
53BLP
1 KRASNODĘBSKI DAMIAN 21km / M20 53BLP SIEDLCE
6. KILOMETR
1 JAWORSKA ALEKSANDRA 21km / K20 6. KILOMETR BYDGOSZCZ
2 WOŁOSZCZAK LESZEK 21km / M20 6. KILOMETR BYDGOSZCZ
7 BDH TYGRYSY
1 BAŁDAK PIOTR 21km / M30 7 BDH TYGRYSY BIAŁYSTOK
7BOW
1 MATYSIUK GRZEGORZ 21km / M40 7BOW SŁUPSK
8 BLTR
1 MICHAŁEK TOMASZ 21km / M40 8 BLTR WYMYSŁÓW
8 LO BIEGA
1 JACEWICZ KLAUDIA 5km / K12 8 LO BIEGA BIAŁYSTOK
2 JACEWICZ PAULA 5km / K12 8 LO BIEGA BIAŁYSTOK
3 BIENASZ WERONIKA 5km / K12 8 LO BIEGA SOKÓŁKA
4 BOBRUKIEWICZ TOMASZ 5km / M12 8 LO BIEGA BIAŁYSTOK
5 SZLISERMAN SYLWIA 5km / K60 8 LO BIEGA BIAŁYSTOK
6 MATCZYŃSKA GRAŻYNA 5km / K40 8 LO BIEGA BIAŁYSTOK
7 ŁOKIEĆ URSZULA 5km / K12 8 LO BIEGA BIAŁYSTOK
8 KOWALEWSKA PATRYCJA 5km / K12 8 LO BIEGA BIAŁYSTOK
9 TOMCZYK ALICJA 5km / K12 8 LO BIEGA SZEPIETOWO
10 SUCHODOŁA KAROL 5km / M12 8 LO BIEGA MICHAŁOWO
11 WASYLUK MAGDALENA 5km / K12 8 LO BIEGA SOBOLEWO
8MDM
1 ŻEBROWSKI PAWEŁ 21km / M40 8MDM ŁÓDŹ
@WKURW
1 SUSEŁ ALEKSANDER 21km / M30 @WKURW MIKOŁÓW
A&G CARP TEAM
1 NOWAK ARTUR 21km / M40 A&G CARP TEAM GDYNIA
2 MIKUCKI MARCIN 5km / M20 A&G CARP TEAM BIAŁYSTOK
A&R TEAM BYTÓW
1 RADTKE RAFAŁ 21km / M30 A&R TEAM BYTÓW BYTÓW
2 MIĄSKOWSKA ADRIANA 21km / K30 A&R TEAM BYTÓW BYTÓW
AA
1 WROŃSKI ADAM 5km / M40 AA BIAŁYSTOK
2 JANUSZKIEWICZ MAREK 5km / M40 AA BIAŁYSTOK
3 SZYMAŃSKA IWONA 5km / K40 AA BIAŁYSTOK
ABUK JAKUB MIELNICZEK
1 MIELNICZEK JAKUB 21km / M30 ABUK JAKUB MIELNICZEK WARSZAWA
ACCELERATE
1 KOŁODZIEJCZAK KINGA 21km / K30 ACCELERATE BŁONIE
2 WIŚNIEWSKI BARTŁOMIEJ 21km / M20 ACCELERATE WARSZAWA
3 WEMBERSKI MARCIN 21km / M20 ACCELERATE WOŁOMIN
ACCENTURE
1 CZOSTKÓW WIOLETA 21km / K20 ACCENTURE WARSZAWA
2 PIOTROWSKI MACIEJ 21km / M20 ACCENTURE WARSZAWA
ACTIVE RUNNERS
1 WNUK OLGA 21km / K40 ACTIVE RUNNERS NOWE GULCZEWO
ACTIVE RUNNERS PŁOCK
1 GRZELAK STANISŁAW 21km / M40 ACTIVE RUNNERS PŁOCK PŁOCK
2 BRZÓZKA KRZYSZTOF 21km / M40 ACTIVE RUNNERS PŁOCK PŁOCK
ADIDAS RUNNERS WARSAW
1 PARSZCZYŃSKA IZABELA 21km / K30 ADIDAS RUNNERS WARSAW WARSZAWA
2 BECHTA DAMIAN 21km / M20 ADIDAS RUNNERS WARSAW BIAŁA PODLASKA
3 TRAWIŃSKI MICHAŁ 21km / M30 ADIDAS RUNNERS WARSAW WARSZAWA
4 MUSIAŁ PAWEŁ 21km / M40 ADIDAS RUNNERS WARSAW WARSZAWA
5 PIATKA TOMASZ 21km / M30 ADIDAS RUNNERS WARSAW WARSZAWA
6 LASKOWSKA KINGA 21km / K20 ADIDAS RUNNERS WARSAW BIAŁYSTOK
7 JAWORSKA WIOLETA 21km / K20 ADIDAS RUNNERS WARSAW ZWOLEŃ
8 CWEN MARCIN 21km / M20 ADIDAS RUNNERS WARSAW PRZEMKÓW
9 BRZĄKALSKI KRZYSIEK 21km / M20 ADIDAS RUNNERS WARSAW WARSZAWA
10 LASKOWSKA KLAUDIA 21km / K20 ADIDAS RUNNERS WARSAW WARSZAWA
11 STEPANIUK AGNIESZKA 21km / K30 ADIDAS RUNNERS WARSAW WARSZAWA
12 ZADOROŻNY WOJCIECH 21km / M30 ADIDAS RUNNERS WARSAW WARSZAWA
13 DERESZ WIKTOR 21km / M20 ADIDAS RUNNERS WARSAW WARSZAWA
14 KARPOWICZ SZYMON 21km / M20 ADIDAS RUNNERS WARSAW WARSZAWA
15 GRONDZIK TOMASZ 21km / M30 ADIDAS RUNNERS WARSAW WARSZAWA
16 PIĘTOCHA ANNA 21km / K30 ADIDAS RUNNERS WARSAW WARSZAWA
17 WOJCIECHOWSKI MAREK 21km / M30 ADIDAS RUNNERS WARSAW ZĄBKI
18 SAŁEK MATEUSZ 21km / M20 ADIDAS RUNNERS WARSAW RADOM
19 RĄBALSKI MARCIN 21km / M30 ADIDAS RUNNERS WARSAW WARSZAWA
20 NOWACKA MAŁGORZATA 21km / K30 ADIDAS RUNNERS WARSAW KOBYŁKA
21 NOWACKI DAWID 21km / M40 ADIDAS RUNNERS WARSAW KOBYŁKA
22 SIWIRSKA ANNA 21km / K20 ADIDAS RUNNERS WARSAW PODKOWA LEŚNA
23 PANEK DAMIAN 21km / M20 ADIDAS RUNNERS WARSAW WARSZAWA
24 CAMRATH KATJA 21km / K20 ADIDAS RUNNERS WARSAW WARSZAWA
25 ŻURAWSKI MARCIN 21km / M40 ADIDAS RUNNERS WARSAW WARSZAWA
26 ZYCH ROBERT 21km / M40 ADIDAS RUNNERS WARSAW MIŃSK MAZOWIECKI
27 KIRKIEWICZ KACPER 21km / M20 ADIDAS RUNNERS WARSAW WARSZAWA
28 GRAJEK MAREK 21km / M30 ADIDAS RUNNERS WARSAW MOGILNO
ADS MASNA
1 OLEKSY KRZYSZTOF 21km / M40 ADS MASNA KATOWICE
2 SAGANOWSKI MARCIN 21km / M40 ADS MASNA TYCHY
AFLOFARMOWE ACTIVE TEAM
1 CIEPLUCHA DOROTA 21km / K30 AFLOFARMOWE ACTIVE TEAM ŁÓDŹ
AGA
1 MARONKA AGNIESZKA 21km / K40 AGA KRAKOW
AGA TEAM WARSZAWA
1 SZYMBORSKA AGNIESZKA 21km / K30 AGA TEAM WARSZAWA WARSZAWA
AGROMASZ
1 MORAWSKI PIOTR 21km / M40 AGROMASZ OSTROŁĘKA
AGROMEX PUŁTUSK
1 PLADZYK ŁUKASZ 21km / M20 AGROMEX PUŁTUSK PUŁTUSK
AIR CONSULTING
1 LESZCZYŃSKA IWONA 21km / K40 AIR CONSULTING CELESTYNÓW
2 LESZCZYŃSKI RADEK 21km / M40 AIR CONSULTING CELESTYNÓW
AKADEMIA BIEGANIA
1 PAWLIK ANNA 21km / K40 AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ
AKADEMIA HOLISTYCZNA
1 SZCZEPAŃSKA EMILIA 21km / K20 AKADEMIA HOLISTYCZNA SKARŻYSKO-KAMIENNA
AKADEMIA PIŁKARSKA TALENT BIAŁYSTOK
1 JURKOWSKI BARTOSZ 5km / M40 AKADEMIA PIŁKARSKA TALENT BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
AKADEMIA SPORTU MEDYK
1 WLODKOWSKI ADAM 21km / M30 AKADEMIA SPORTU MEDYK ŁOMŻA
AKADEMIA SPORTU POŻARNICZEGO
1 STUBIŃSKI LESZEK 21km / M40 AKADEMIA SPORTU POŻARNICZEGO PISZCZAC
AKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ
1 LESZKO TOMASZ 21km / M30 AKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ ŁÓDŹ
AKB LIDZBARK WARMIŃSKI
1 POWIDEŁ MARCIN 21km / M40 AKB LIDZBARK WARMIŃSKI LIDZBARK WARMIŃSKI
AKB SZCZYTNO
1 KLIMIK ZENON 21km / M50 AKB SZCZYTNO SZCZYTNO
2 KLIMIK KAROLINA 21km / K20 AKB SZCZYTNO SZCZYTNO
AKM OLSZTYN/SKLEP BIEGOWY
1 AMBROŻKO JAN 21km / M70 AKM OLSZTYN/SKLEP BIEGOWY OLSZTYN
AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL
1 MALISZEWSKI JERZY 21km / M50 AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL OLSZTYN
AKS POLONIA WARSZAWA
1 ZAWADZKA MAGDALENA 21km / K30 AKS POLONIA WARSZAWA WARSZAWA
AKS RUNNERS
1 SAŁATA KRZYSZTOF 21km / M40 AKS RUNNERS ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
AKTYWNI KAMIEŃSK
1 WAWRZYNIAK DAMIAN 21km / M30 AKTYWNI KAMIEŃSK RADOMSKO
2 GRABOWSKI ANDRZEJ 21km / M30 AKTYWNI KAMIEŃSK RADOMSKO
AKTYWNI WĘGRÓW
1 KAMUT HUBERT 21km / M40 AKTYWNI WĘGRÓW SIEDLCE
2 SITEK ARKADIUSZ 21km / M40 AKTYWNI WĘGRÓW WĘGRÓW
3 KMIEĆ ŁUKASZ 21km / M30 AKTYWNI WĘGRÓW WĘGRÓW
4 SAPRYK PIOTR 21km / M30 AKTYWNI WĘGRÓW WĘGRÓW
5 POLKOWSKA OLGA 21km / K30 AKTYWNI WĘGRÓW WĘGRÓW
6 SKOLIMOWSKA EWA 21km / K30 AKTYWNI WĘGRÓW WĘGRÓW
7 MRUCZYŃSKA-PIETRUCZANIS KATARZYNA 5km / K40 AKTYWNI WĘGRÓW WĘGRÓW
8 PIETRUCZANIS PAWEŁ 5km / M40 AKTYWNI WĘGRÓW WĘGRÓW
AKTYWNIE Z MOLKAMI
1 DANIELEWSKA MAGDALENA 21km / K40 AKTYWNIE Z MOLKAMI STARY TARG
ALD RUNNING TEAM
1 BARDAN MICHAL 21km / M30 ALD RUNNING TEAM WARSZAWA
ALEX OPTIMA TEAM
1 KOROLCZUK MARIUSZ 21km / M30 ALEX OPTIMA TEAM BIAŁYSTOK
2 SUŁKOWSKI KAMIL 21km / M30 ALEX OPTIMA TEAM BIAŁYSTOK
3 NIEWIŃSKI WOJTEK 21km / M30 ALEX OPTIMA TEAM GOŁDAP
4 SZÓSTKO BARTŁOMIEJ 21km / M40 ALEX OPTIMA TEAM BIAŁYSTOK
5 KRAWCZUK ŁUKASZ 5km / M30 ALEX OPTIMA TEAM BIAŁYSTOK
6 SADOWSKA MAŁGORZATA 5km / K40 ALEX OPTIMA TEAM BIAŁYSTOK
7 MŚCICHOWSKA ALINA 5km / K20 ALEX OPTIMA TEAM BIAŁYSTOK
8 GORACZKO IRENA 5km / K30 ALEX OPTIMA TEAM BIAŁYSTOK
9 WALUŚ ŁUKASZ 5km / M20 ALEX OPTIMA TEAM BIAŁYSTOK
10 PYTEL RAFAŁ 5km / M20 ALEX OPTIMA TEAM BIAŁYSTOK
11 CHOJNOWSKA NATALIA 5km / K20 ALEX OPTIMA TEAM BIAŁYSTOK
12 ZEMBKO KAMILA 5km / K12 ALEX OPTIMA TEAM BIAŁYSTOK
13 KOZŁOWSKI MAREK 5km / M50 ALEX OPTIMA TEAM BIAŁYSTOK
14 MIERZWIŃSKI MARCIN 5km / M20 ALEX OPTIMA TEAM BIAŁYSTOK
15 SADOWSKI DANIEL 5km / M12 ALEX OPTIMA TEAM BIAŁYSTOK
16 BRZOZOWSKA JUSTYNA 5km / K40 ALEX OPTIMA TEAM POŚWIĘTNE
17 WASILCZYK RADEK 5km / M30 ALEX OPTIMA TEAM BIAŁYSTOK
18 SANEJKO MATEUSZ 5km / M20 ALEX OPTIMA TEAM BIAŁYSTOK
19 KUDZIN PAWEŁ 5km / M20 ALEX OPTIMA TEAM BIAŁYSTOK
20 SLESARCZYK RAFAŁ 5km / M30 ALEX OPTIMA TEAM BIAŁYSTOK
ALFA BOYS
1 JAROMIN GRZEGORZ 21km / M20 ALFA BOYS BIAŁYSTOK
ALIOR RUNNING TEAM
1 OLEWNIK KRZYSZTOF 21km / M40 ALIOR RUNNING TEAM WARSZAWA
ALL PARTNERS
1 BARTKOWSKI RADOSŁAW 21km / M30 ALL PARTNERS STRZELCE KRAJEŃSKIE
2 OLECHNOWICZ-BARTKOWSKA HANNA 21km / K30 ALL PARTNERS STRZELCE KRAJEŃSKIE
ALLIANCE TECHNOLOGY FEHLAU RUN TEAM
1 DZIEWULSKI MIŁOSZ 21km / M30 ALLIANCE TECHNOLOGY FEHLAU RUN TEAM CHOMĘCICE
ALLIANZ RUNNING TEAM
1 KUBIŃSKI RAFAŁ 21km / M50 ALLIANZ RUNNING TEAM SŁUPSK
ALMATI BYDGOSZCZ UNILEVER
1 PALACZ MIROSŁAW 21km / M50 ALMATI BYDGOSZCZ UNILEVER BYDGOSZCZ
ALMAXRUNNING
1 ZAWODNIK ANONIMOWY 21km / M40 ALMAXRUNNING
AMATOR
1 KOSIOREK DAREK 21km / M50 AMATOR POZNAŃ
2 WAJER MARIA 21km / K30 AMATOR BOGATYNIA
3 TWARDOWSKI KRZYSZTOF 21km / M40 AMATOR WROCLAW
4 GRYCIUK WALENTY 21km / M40 AMATOR NURZEC-STACJA
5 MALINOWSKI JAROSŁAW 21km / M50 AMATOR AUGUSTÓW
6 BURAK JOANNA 5km / K20 AMATOR ORLA
7 KOBYLIŃSKI PATRYK 5km / M12 AMATOR BIAŁYSTOK
8 DYKAN ROSTYSLAV 5km / M20 AMATOR BIALYSTOK
9 ŚWITAŁA JOLANTA 5km / K50 AMATOR KWIDZYN
10 MARCINKIEWICZ BARTŁOMIEJ 21km / M20 AMATOR BIAŁYSTOK
AMATOR - NIEZRZESZONY, CZYLI WSZYSTKO MOGĘ... NIC NIE MUSZĘ...!
1 KUCHARSKI PIOTR 21km / M40 AMATOR - NIEZRZESZONY, CZYLI WSZYSTKO MOGĘ... NIC NIE MUSZĘ...! DESZCZNO
AMATOR SPORTU
1 KALINOWSKI MARCIN 21km / M30 AMATOR SPORTU WASILKÓW
AMATORSZCZYZNA TEAM
1 BARMUTA PAWEŁ 21km / M30 AMATORSZCZYZNA TEAM WARSZAWA
2 BARMUTA MAGDALENA 21km / K30 AMATORSZCZYZNA TEAM WARSZAWA
3 WŁODARCZYK MATEUSZ 21km / M20 AMATORSZCZYZNA TEAM ELBLĄG
4 BARMUTA ALEKSANDRA 5km / K20 AMATORSZCZYZNA TEAM WARSZAWA
5 GRABOWSKI ŁUKASZ 5km / M30 AMATORSZCZYZNA TEAM WARSZAWA
AMBITIOUS RUNNERS TEAM
1 URBAŃSKA MARTYNA 21km / K20 AMBITIOUS RUNNERS TEAM ORZYSZ
ANDRZEJ TEAM
1 BUCKI BARTOSZ 21km / M30 ANDRZEJ TEAM WARSZAWA
ANDYOPTIC
1 KIJANKA PATRYK 21km / M40 ANDYOPTIC NIEWODNICA KOŚCIELNA
ANIA ZMIENIA
1 SŁONIEWSKA MONIKA 5km / K40 ANIA ZMIENIA WARSZAWA
ANIRO RUN TEAM
1 SURMACEWICZ PAULINA 21km / K30 ANIRO RUN TEAM TORUŃ
ANNA
1 MALISZKIEWICZ ANNA 21km / K20 ANNA MOKOBODY
ANNA RUN
1 KOŁODRUB MAŁGORZATA 21km / K40 ANNA RUN OPOLE
2 NIEWIAROWSKA ANNA 21km / K40 ANNA RUN CIECHANOWIEC
APEXNET
1 WIERZGAŁA IWONA 21km / K40 APEXNET WARSZAWA
APN HATTRICK
1 OSIPIUK JERZY 5km / M30 APN HATTRICK BIAŁYSTOK
2 OSIPIUK MONIKA 5km / K30 APN HATTRICK BIAŁYSTOK
3 TOMASZUK MARIUSZ 5km / M30 APN HATTRICK BIAŁYSTOK
ARKA GDYNIA
1 BĄCZEK ZBIGNIEW 21km / M40 ARKA GDYNIA GDYNIA
2 SABISZ KRZYSZTOF 21km / M40 ARKA GDYNIA GDYNIA
AROMAT NÓG
1 GURGUL MATEUSZ 21km / M30 AROMAT NÓG KRAKÓW
2 GURGUL SEBASTIAN 21km / M30 AROMAT NÓG KRAKÓW
ART RUNNING
1 MAJCZYNA MAŁGORZATA 21km / K40 ART RUNNING ŁUKÓW
ARTIS GROUP CYCLING TEAM
1 MAŁECKI PAWEŁ 5km / M40 ARTIS GROUP CYCLING TEAM WARSZAWA
ASICS FRONTRUNNER POLAND
1 KOZŁOWSKI GRZEGORZ 21km / M30 ASICS FRONTRUNNER POLAND SOCHACZEW
2 DULNIK MARCIN 21km / M30 ASICS FRONTRUNNER POLAND WARSZAWA
3 ZAWODNIK ANONIMOWY 5km / K30 ASICS FRONTRUNNER POLAND
4 BAŁDA EWELINA 5km / K30 ASICS FRONTRUNNER POLAND MIŃSK MAZOWIECKI
5 DULNIK MARCIN 21km / M30 ASICS FRONTRUNNER POLAND WARSZAWA
ATEŃCZYCY
1 CIECIERSKI WOJCIECH 21km / M40 ATEŃCZYCY GDAŃSK
ATHLETICS TANZANIA FEDERATION
1 SALUM ALLY NASSORO 21km / M30 ATHLETICS TANZANIA FEDERATION DAR ES SALAAM
ATOS RACING TEAM
1 KROPIEWNICKI JERZY 21km / M30 ATOS RACING TEAM WARSZAWA
ATP AUGUSTÓW
1 WACH ZDZISŁAW 21km / M60 ATP AUGUSTÓW AUGUSTÓW
2 KOPANIA GRZEGORZ 21km / M30 ATP AUGUSTÓW AUGUSTÓW
3 BIELAWSKA MAGDALENA 21km / K30 ATP AUGUSTÓW SUCHA RZECZKA
4 BIELAWSKI WOJCIECH 21km / M40 ATP AUGUSTÓW SUCHA RZECZKA
AVENGERS
1 PAKUŁA WOJCIECH 21km / M40 AVENGERS BIAŁYSTOK
AVERBIT
1 PATYNOWSKI SŁAWOMIR 21km / M40 AVERBIT MYSIADŁO
AVIVA RUNNING TEAM
1 STYPIŃSKI MAREK 21km / M50 AVIVA RUNNING TEAM PRUSZKÓW
AZS POLITECHNIKA KRAKOWSKA
1 GANCARZ MAREK 21km / M20 AZS POLITECHNIKA KRAKOWSKA BIELSKO-BIAŁA
AZS PSW BIALA PODLASKA /MKS ŻAK BIAŁA PODLASKA
1 STASIEWICZ MARIOLA 21km / K20 AZS PSW BIALA PODLASKA /MKS ŻAK BIAŁA PODLASKA MIĘDZYRZEC PODLASKI
B/S/H/ ŁÓDŹ RUNNING TEAM
1 ADAMOWICZ PAWEL 21km / M40 B/S/H/ ŁÓDŹ RUNNING TEAM LODZ
BADIFICO
1 BADYSZ ARTUR 21km / M40 BADIFICO REGUŁY
BAGSTARBIEGA
1 FIRYSIUK TOMASZ 21km / M40 BAGSTARBIEGA ZĄBKI
BALLS OF STEEL
1 KĄKOL GRZEGORZ 21km / M30 BALLS OF STEEL GDYNIA
BARBELL SQUAD INOWROCŁAW
1 LEWANDOWSKA DOROTA 21km / K30 BARBELL SQUAD INOWROCŁAW INOWROCŁAW
BARTER S.A.
1 JACKIEWICZ ADAM 21km / M30 BARTER S.A. BIAŁYSTOK
2 LEMAŃSKI PIOTR 5km / M20 BARTER S.A. BIAŁYSTOK
3 WASILEWICZ KASIA 5km / K30 BARTER S.A. BIAŁYSTOK
4 KIRYLUK WITALIS 5km / M30 BARTER S.A. BIAŁYSTOK
5 TROJAN GIENEK 5km / M50 BARTER S.A. BIAŁYSTOK
6 LEDOCHOWICZ KASIA 5km / K40 BARTER S.A. BIAŁYSTOK
7 OŁDAKOWSKA GOSIA 5km / K30 BARTER S.A. BIAŁYSTOK
8 BAGILC PAWEŁ 5km / M40 BARTER S.A. BIAŁYSTOK
9 DĄBROWSKA KASIA 5km / K20 BARTER S.A. BIAŁYSTOK
10 ROMANOWICZ PIOTR 5km / M20 BARTER S.A. BIAŁYSTOK
11 ŚMIAROWSKA MONIA 5km / K20 BARTER S.A. BIAŁYSTOK
12 KUŁAK ANETA 21km / K20 BARTER S.A. BIAŁYSTOK
BARTOSZ BIEGA
1 RADZIWONOWSKI BARTOSZ 21km / M40 BARTOSZ BIEGA BIAŁYSTOK
BAŁTYK-TRANS-SPEDITION
1 SOMINKA PAWEŁ 21km / M30 BAŁTYK-TRANS-SPEDITION KOSZALIN
BBL
1 WALIŃSKA AGNIESZKA 21km / K40 BBL SŁUPSK
2 NOWACKI KAMIL 21km / M30 BBL BIAŁYSTOK
BBL GORZÓW WLKP.
1 JAKÓBCZYK EWELINA 21km / K20 BBL GORZÓW WLKP. GORZÓW WLKP.
BBL GUBIN
1 SMIRNOW MIROSŁAW 5km / M50 BBL GUBIN GUBIN
2 SIKORSKI CEZARY 21km / M40 BBL GUBIN GUBIN
BBL ZDUŃSKA WOLA
1 WRZESIŃSKA MONIKA 21km / K40 BBL ZDUŃSKA WOLA ZDUŃSKA WOLA
BBL ŁAPY
1 BOGUSKI ANDRZEJ 21km / M40 BBL ŁAPY ŁAPY
2 ŁAPSZO PIOTR 21km / M20 BBL ŁAPY ŁAPY
3 ŁAPIŃSKI KRZYSZTOF 5km / M40 BBL ŁAPY ŁAPY
BBL ŁOMŻA
1 OLIVA DANIEL 21km / M30 BBL ŁOMŻA ŁOMŻA
BBLW AUGUSTÓW
1 ŻAKIEWICZ MAGDALENA 21km / K20 BBLW AUGUSTÓW AUGUSTÓW
2 SOTNIK DANIEL 21km / M30 BBLW AUGUSTÓW AUGUSTÓW
BC3RUN
1 KOLASIŃSKI MATEUSZ 5km / M20 BC3RUN WARSZAWA
BE4ART
1 SKOWROŃSKA MONIKA 21km / K20 BE4ART SUCHACZ
BEACTIVE TEAM
1 ŁUKASZCZUK MARIUSZ 21km / M30 BEACTIVE TEAM KNURÓW
2 MAREK-ŁUKASZCZUK ALEKSANDRA 21km / K30 BEACTIVE TEAM WOLA
BELARUS
1 BARANOWSKI ANDREI 21km / M30 BELARUS GRODNO
BENEDEK-TEAM
1 KIMAIYO HILLARY KIPTUM MAIYO 21km / M20 BENEDEK-TEAM ELDORET
2 CHERUTICH NELSON KIPKOGEI 21km / M20 BENEDEK-TEAM ELDORET
3 KÁCSER ZITA 21km / K30 BENEDEK-TEAM DEBRECEN
BESTIE OCR LEGIONOWO
1 MUCHA ROBERT 21km / M40 BESTIE OCR LEGIONOWO ZALUSKI
BEZ FAULU
1 DĄBROWSKI MARCIN 21km / M30 BEZ FAULU SEROCK
BEŁŻYCE BIEGAJĄ
1 KALICKI PIOTR 21km / M30 BEŁŻYCE BIEGAJĄ BEŁŻYCE
2 KALICKA JOANNA 21km / K30 BEŁŻYCE BIEGAJĄ PONIATOWA
3 RUMIŃSKI JACEK 21km / M40 BEŁŻYCE BIEGAJĄ BEŁŻYCE
4 RUMIŃSKA ŻANETA 21km / K40 BEŁŻYCE BIEGAJĄ BEŁŻYCE
5 SIEŃKO MAREK 21km / M20 BEŁŻYCE BIEGAJĄ BEŁŻYCE
6 JĘDREJ SYLWIA 5km / K20 BEŁŻYCE BIEGAJĄ WOJCIECHÓW
BHMW_GDYNIA
1 GAZARKIEWICZ ANTONI 21km / M60 BHMW_GDYNIA GDAŃSK
BIAŁA BIAŁYSTOK
1 TARASEWICZ DANUTA 5km / K30 BIAŁA BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
2 KĘPKO ARTUR 5km / M30 BIAŁA BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
BIAŁOSTOCIE BABKI LECĄ - BBL BIAŁYSTOK
1 WISZENKO ELŻBIETA 5km / K60 BIAŁOSTOCIE BABKI LECĄ - BBL BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY
1 ANTONIENKO - PŁOSZCZUK BARBARA 21km / K30 BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY BIAŁYSTOK
2 BAJDA MARCIN 21km / M30 BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY BIAŁYSTOK
3 BOROWSKI GRZEGORZ 21km / M50 BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY BIAŁYSTOK
4 CHMIELEWSKI KAROL 21km / M30 BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY BIAŁYSTOK
5 GAIŃSKI TOMASZ 21km / M30 BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY BIAŁYSTOK
6 IWANIUK PIOTR 21km / M30 BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY HAJNÓWKA
7 LISOWSKA AGATA 21km / K20 BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY BIAŁYSTOK
8 GONTARZ MATEUSZ 21km / M20 BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY ŁÓDŹ
9 FRYBES AGNIESZKA 21km / K30 BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY BIAŁYSTOK
10 SAJEWSKI PRZEMEK 21km / M40 BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY BIAŁYSTOK
11 SOKOŁOWSKI KRZYSZTOF 21km / M30 BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY BIAŁYSTOK
12 NOWIK PIOTR 21km / M40 BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY BIAŁYSTOK
13 MATYS WOJTEK 21km / M40 BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY NIEWODNICA KOŚCIELNA
14 BARTOSZEWICZ JAN 21km / M30 BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY BIAŁYSTOK
15 WITOS MATEUSZ 21km / BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY BIAŁYSTOK
16 SMOLSKA JUSTYNA 5km / K20 BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY BIAŁYSTOK
17 STANKIEWICZ AGATA 5km / K40 BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY GNIEWINO
18 MIEZIO RAFAŁ 5km / M40 BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY BIAŁYSTOK
19 IWANIUK JUSTYNA 5km / K30 BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY HAJNÓWKA
20 WITOS MATEUSZ 21km / M30 BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY BIAŁYSTOK
21 OGIŃSKA MARTA 21km / K20 BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY BIAŁYSTOK
22 DENISIUK TOMASZ 21km / M40 BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY BIAŁYSTOK
23 GASZTOLD URSZULA 21km / K40 BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY BIAŁYSTOK
24 JANUSZEWSKI MACIEJ 21km / M20 BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY BIAŁYSTOK
BIAŁOSTOCKI KLUB OYAMA KARATE
1 RYDZEWSKI KRZYSZTOF 21km / M40 BIAŁOSTOCKI KLUB OYAMA KARATE KLEPACZE
BIAŁYSTOK
1 BIELUCZYK RAFAŁ 21km / M40 BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
2 ZUGAJ MONIKA 21km / K20 BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
3 NIKITOROWICZ BERNARDA 21km / K40 BIAŁYSTOK OLMONTY
4 ROKICKI JACEK 5km / M40 BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
5 LATOS ANNA 5km / K30 BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
6 ZAKRZEWSKA IWONA 5km / K30 BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
7 MADEJA IWONA 5km / K40 BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
8 TARANTOWICZ ROBERT 5km / M30 BIAŁYSTOK JUCHNOWIEC KOŚCIELNY
9 MILEWSKA PAULINA 5km / K20 BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
10 GILEWICZ ANDRZEJ 5km / M40 BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
11 JEŻEWSKI PAWEŁ 5km / M12 BIAŁYSTOK BRAŃSK
12 LEMPART ANETA 5km / K30 BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
13 SIDORUK MARIUSZ 5km / M40 BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
BIAŁYSTOK BIEGA TEAM
1 AUGUSTYNOWICZ WOJCIECH 21km / M20 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM OGRODNICZKI
2 STEPANCZENKO RAFAŁ 21km / M30 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM BIAŁYSTOK
3 DUBIJ ALBERT 21km / M40 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM OGRODNICZKI
4 KUCZYŃSKI PIOTR 21km / M40 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM BIAŁYSTOK
5 SZUBZDA PIOTR 21km / M40 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM PONIKŁA GM. DOBRZYNIEWO DUŻE
6 WIŚNIEWSKA JOANNA 21km / K40 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM BIAŁYSTOK
7 ZDANUCZYK KRZYSZTOF 21km / M40 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM BIAŁYSTOK
8 KLIMIUK MAŁGORZATA 21km / K30 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM BIAŁYSTOK
9 GAJEWSKI KRZYSZTOF 21km / M30 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM BIAŁYSTOK
10 PARFIENIUK MICHAŁ 21km / M20 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM OGRODNICZKI
11 ZALEWSKA JOANNA 21km / K20 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM BIELSK PODLASKI
12 SZAWLUK MATEUSZ 21km / M20 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM WASILKÓW
13 JEGLIŃSKA-KRUPA MAŁGORZATA 21km / K40 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM KLEOSIN
14 SZEROKI NATALIA 21km / K20 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM BIAŁYSTOK
15 LUBOWICKI MARCIN 21km / M30 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM BIAŁYSTOK
16 WIERCISZEWSKA MONIKA 21km / K30 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM CHOROSZCZ
17 PROKOPCZUK PRZEMYSŁAW 21km / M40 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM OGRODNICZKI
18 MAŁYSZKO MACIEJ 21km / M20 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM BIAŁYSTOK
19 JASIULEWICZ ANNA 21km / K40 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM JÓZEFOSŁAW
20 DUBANIEWICZ MACIEJ 21km / M30 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM BIAŁYSTOK
21 RUTKOWSKA KATARZYNA 21km / K40 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM MOŃKI
22 BOŁTUĆ PIOTR 21km / M40 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM BIAŁYSTOK
23 BACKIEL JAKUB 21km / M20 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM BIAŁYSTOK
24 CHOWAŃSKI KRZYSZTOF 21km / M30 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM BIAŁYSTOK
25 GRYŻENIA DANIEL 21km / M30 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM BIAŁYSTOK
26 BOSIACKI JAROSŁAW 21km / M30 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM BIAŁYSTOK
27 DOŁĘGA ANNA 21km / K30 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM BIAŁYSTOK
28 UŻYŃSKI BARTŁOMIEJ 21km / M30 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM BIAŁYSTOK
29 ŚWIRYDZIUK EWELINA 21km / K40 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM BIAŁYSTOK
30 BIAŁOKOZOWICZ ARTUR 21km / M40 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM SUPRAŚL
31 BIAŁOKOZOWICZ KATARZYNA 21km / K40 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM SUPRAŚL
32 JABŁOŃSKA JOANNA 21km / K30 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM BIAŁYSTOK
33 KUCHARCZYK AGNIESZKA 21km / K20 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM KLEOSIN
34 ZALEWSKI WOJCIECH 21km / M50 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM BIELSK PODLASKI
35 BĄCZEK GRZEGORZ 21km / M40 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM BIAŁYSTOK
36 BIRYCKI PIOTR 21km / M40 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM BIAŁYSTOK
37 ZIELENKIEWICZ KRZYSZTOF 21km / M30 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM BIAŁYSTOK
38 SZCZEPURA MICHAŁ 21km / M40 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM BRUXELLES
39 MILCZUNAS MARCIN 21km / M40 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM BIAŁYSTOK
40 NOSZCZYŃSKI KAMIL 21km / M30 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM BIAŁYSTOK
41 RUTKOWSKA KATARZYNA 5km / K20 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM BIAŁYSTOK
42 OLSZYŃSKI MAREK 5km / M20 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM BIAŁYSTOK
43 SZUBZDA ALINA 5km / K40 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM PONIKŁA GM. DOBRZYNIEWO DUŻE
44 GONTAREK EWA 5km / K40 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM BIAŁYSTOK
45 NOWICKA IZABELA 5km / K30 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM STUDZIANKI
46 REĆKO EDYTA 5km / K30 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM BIAŁYSTOK
47 DUBIJ EWA 5km / K40 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM OGRODNICZKI
48 LIMAN DOROTA 5km / K40 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM BIAŁYSTOK
49 SZCZYKOWSKA JOANNA 5km / K20 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM BIAŁYSTOK
50 ZAWODNIK ANONIMOWY 5km / K50 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM
51 MARIANKOWSKA AGNIESZKA 5km / K40 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM GRABÓWKA
52 MARIANKOWSKI PAWEŁ 5km / M30 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM BIAŁYSTOK
53 PÓŁTORAK KATARZYNA 5km / K30 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM BIAŁYSTOK
54 KRUPA TOMASZ 5km / M40 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM KLEOSIN
55 ILICZ ŁUKASZ 5km / M20 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM BIAŁYSTOK
56 LUBOWICKA EDYTA 5km / K30 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM BIAŁYSTOK
57 SZYMCZUK KATARZYNA 5km / K30 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM BIAŁYSTOK
58 GILEWICZ RAFAŁ 5km / M20 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM BIAŁYSTOK
59 ŻAKOWSKA URSZULA 5km / K30 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM BIAŁYSTOK
60 RYBIŃSKA MARZENA 5km / K40 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM SOKÓŁKA
61 GILEWICZ JAKUB 5km / M12 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM BIAŁYSTOK
62 GILEWICZ KRZYSZTOF 5km / M50 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM BIAŁYSTOK
63 RUDZIŃSKI BOGDAN 5km / M40 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM BIAŁYSTOK
64 LISTOWSKA ANETA 5km / K30 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM BIAŁYSTOK
65 GAJEWSKA BEATA 5km / K30 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM BIAŁYSTOK
66 PAWŁOWICZ KATARZYNA 5km / K20 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM SZTABIN
67 PIECZULIS LIDA 5km / K20 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM BIAŁYSTOK
68 SZUMOWICZ JULITA 5km / K40 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM BIAŁYSTOK
69 KIEJKO KAMIL 5km / M20 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM DĄBROWA BIAŁOSTOCKA
70 DOROSZCZYK ADAM 5km / M20 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM SOKÓŁKA
71 ŻABICKI MAREK 5km / M20 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM KUŹNICA
72 LENKIEWICZ PAWEL 5km / M30 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM BIAŁYSTOK
73 TOMASZEWSKA MAGDALENA 5km / K30 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM BIAŁYSTOK
74 KOŻUCHOWSKA-DOJLIDO MONIKA 5km / K30 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM BIAŁYSTOK
75 KOWALCZUK MAGDALENA 5km / K20 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM SIEMIATYCZE
76 SKRZYNIARZ MAGDALENA 5km / K20 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM BIAŁYSTOK
77 KONDRACIUK PIOTR 5km / M40 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM BIAŁYSTOK
78 PAWLUCZUK JUSTYNA 5km / K30 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM BIAŁYSTOK
79 ŚWIRYDZIUK KRZYSZTOF 21km / M40 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM BIAŁYSTOK
BIEG MAM
1 PACIOREK EWA 21km / K30 BIEG MAM MARKI
BIEG PO MOC
1 SUWIŃSKI ARKADIUSZ 21km / M50 BIEG PO MOC IŁAWA
BIEGA Z NAMI LEWANDOWSKI
1 MILTON MONIKA 21km / K40 BIEGA Z NAMI LEWANDOWSKI ŁÓDŹ
2 LEWANDOWSKI JERZY 21km / M30 BIEGA Z NAMI LEWANDOWSKI PIŁA
3 PAWĘTA ELENA 21km / K30 BIEGA Z NAMI LEWANDOWSKI WARSZAWA
BIEGACZE GORSZEGO SORTU
1 GUZOWSKI PIOTR 21km / M30 BIEGACZE GORSZEGO SORTU IŁAWA
BIEGACZE POMAGACZE
1 LEWCZUK NORBERT 21km / M30 BIEGACZE POMAGACZE ŁOSICE
BIEGAJ POD OKIEM TRENERA
1 POROWSKI ŁUKASZ 21km / M30 BIEGAJ POD OKIEM TRENERA WARSZAWA
BIEGAJ Z TRENERAMI
1 ZIELIŃSKA IZABELA 21km / K40 BIEGAJ Z TRENERAMI GLIWICE
BIEGAJ Z URSUSEM
1 ADAMCZYK MARCIN 21km / M40 BIEGAJ Z URSUSEM WARSZAWA
BIEGAJZNAMI
1 KIEDRZYŃSKI ARKADIUSZ 21km / M40 BIEGAJZNAMI TORUŃ
BIEGAJĄCE WIEPRZE
1 SOKALSKI KRZYSZTOF 21km / M30 BIEGAJĄCE WIEPRZE WARSZAWA
2 SZYMAŃSKI LESŁAW 21km / M70 BIEGAJĄCE WIEPRZE SZCZWNO ZDRÓJ
BIEGAM BO CHCĘ
1 WYSOCKI MARIUSZ 21km / M40 BIEGAM BO CHCĘ BIELSK PODLASKI
BIEGAM BO KOCHAM TEN STAN
1 FROMMBERG SŁAWOMIR 21km / M40 BIEGAM BO KOCHAM TEN STAN ŁÓDŹ
BIEGAM BO LUBIE CIASTKI, JEM CIASTKI BO LUBIE BIEGAC
1 TWARDOWSKA MONIKA 21km / K20 BIEGAM BO LUBIE CIASTKI, JEM CIASTKI BO LUBIE BIEGAC KŁAJ
2 WASZKIEWICZ EWELINA 5km / K30 BIEGAM BO LUBIE CIASTKI, JEM CIASTKI BO LUBIE BIEGAC BIAŁYSTOK
BIEGAM BO LUBIĘ
1 ONOSZKO JOLANTA 21km / K40 BIEGAM BO LUBIĘ BIAŁYSTOK
2 ZARZECZNY GRZEGORZ 21km / M50 BIEGAM BO LUBIĘ BIAŁYSTOK
3 KAMIŃSKI EMIL 21km / M30 BIEGAM BO LUBIĘ ŁAPY
4 GORCZYCA KATARZYNA 21km / K40 BIEGAM BO LUBIĘ BIAŁYSTOK
5 HYJEK KAROL 21km / M30 BIEGAM BO LUBIĘ GIŻYCKO
6 KULESZA RENATA 21km / K30 BIEGAM BO LUBIĘ BIAŁYSTOK
7 POGORZELSKA AGNIESZKA 5km / K20 BIEGAM BO LUBIĘ KOBYLIN BORZYMY
8 SKUTNIK-BORYS AGNIESZKA 5km / K30 BIEGAM BO LUBIĘ BIAŁYSTOK
9 SOSNOWSKI TOMASZ 5km / M40 BIEGAM BO LUBIĘ BIAŁYSTOK
10 STALOŃCZYK PATRYCJA 5km / K12 BIEGAM BO LUBIĘ BIAŁYSTOK
11 ORZEŁOWSKI RAFAŁ 5km / M40 BIEGAM BO LUBIĘ BIAŁYSTOK
12 TOMCZAK DOROTA 5km / K30 BIEGAM BO LUBIĘ BIAŁYSTOK
13 PROKOPIUK MATEUSZ 5km / M12 BIEGAM BO LUBIĘ KLEPACZE
14 KARWOWSKA EDYTA 5km / K40 BIEGAM BO LUBIĘ BIAŁYSTOK
15 KAJEWSKI JACEK 5km / M40 BIEGAM BO LUBIĘ DOBRZYNIEWO FABRYCZNE
16 SAWICKI DARIUSZ 21km / M40 BIEGAM BO LUBIĘ BIAŁYSTOK
17 TOMCZAK MARCIN 21km / M30 BIEGAM BO LUBIĘ BIAŁYSTOK
BIEGAM BO LUBIĘ BIAŁYSTOK
1 WOŹNICZKA ANDRZEJ MIECZYSŁAW 21km / M50 BIEGAM BO LUBIĘ BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
2 GAWRYLIK JOANNA 21km / K40 BIEGAM BO LUBIĘ BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
3 TAŁAŁAJ ŁUKASZ 21km / M20 BIEGAM BO LUBIĘ BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
4 KUPRIANOWICZ JOANNA 5km / K30 BIEGAM BO LUBIĘ BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
5 GRYCUK KRZYSZTOFA 5km / K40 BIEGAM BO LUBIĘ BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
6 LACHOWSKI KRZYSZTOF 5km / M60 BIEGAM BO LUBIĘ BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
7 DĄBROWSKA AGNIESZKA 5km / K30 BIEGAM BO LUBIĘ BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
8 HOŁOWIENKO PIOTR 21km / M30 BIEGAM BO LUBIĘ BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
BIEGAM BO LUBIĘ OSTROŁĘKA/MORSY OSTROŁĘKA
1 BĘDŹKOWSKI MAREK 21km / M50 BIEGAM BO LUBIĘ OSTROŁĘKA/MORSY OSTROŁĘKA OSTROŁĘKA
2 GUMKOWSKI ANDRZEJ 21km / M60 BIEGAM BO LUBIĘ OSTROŁĘKA/MORSY OSTROŁĘKA OSTROŁĘKA
3 ŻEBROWSKA BEATA 21km / K40 BIEGAM BO LUBIĘ OSTROŁĘKA/MORSY OSTROŁĘKA OSTROŁĘKA
4 BIAŁOBRZEWSKA BARBARA 21km / K40 BIEGAM BO LUBIĘ OSTROŁĘKA/MORSY OSTROŁĘKA OSTROŁĘKA
5 MRÓWKA KATARZYNA 21km / K40 BIEGAM BO LUBIĘ OSTROŁĘKA/MORSY OSTROŁĘKA OSTROŁĘKA
6 KAMIONOWSKI MARIUSZ JACEK 21km / M50 BIEGAM BO LUBIĘ OSTROŁĘKA/MORSY OSTROŁĘKA OSTROŁĘKA
7 MIERZEJEWSKA MAŁGORZATA 21km / K30 BIEGAM BO LUBIĘ OSTROŁĘKA/MORSY OSTROŁĘKA OSTROŁĘKA
8 BACZEWSKA KLAUDIA 21km / K20 BIEGAM BO LUBIĘ OSTROŁĘKA/MORSY OSTROŁĘKA OSTROŁĘKA
9 STOLARCZYK LESZEK 21km / M40 BIEGAM BO LUBIĘ OSTROŁĘKA/MORSY OSTROŁĘKA LELIS
10 DĄBKOWSKA WIOLETA 21km / K30 BIEGAM BO LUBIĘ OSTROŁĘKA/MORSY OSTROŁĘKA OLSZEWO-BORKI
11 ŻEBROWSKI TOMASZ 21km / M40 BIEGAM BO LUBIĘ OSTROŁĘKA/MORSY OSTROŁĘKA OSTROŁĘKA
12 MACKO MARIUSZ 21km / M40 BIEGAM BO LUBIĘ OSTROŁĘKA/MORSY OSTROŁĘKA BIAŁOBIEL
13 ELIASZ-LASKOWSKA MAGDALENA 21km / K40 BIEGAM BO LUBIĘ OSTROŁĘKA/MORSY OSTROŁĘKA OSTROŁĘKA
14 MIECZKOWSKA ANNA 21km / K30 BIEGAM BO LUBIĘ OSTROŁĘKA/MORSY OSTROŁĘKA OSTROŁĘKA
15 GÓRSKA JOANNA 21km / K50 BIEGAM BO LUBIĘ OSTROŁĘKA/MORSY OSTROŁĘKA LELIS
16 STOLARCZYK JOANNA 21km / K40 BIEGAM BO LUBIĘ OSTROŁĘKA/MORSY OSTROŁĘKA OSTROŁĘKA
17 STOLARCZYK TOMASZ 21km / M40 BIEGAM BO LUBIĘ OSTROŁĘKA/MORSY OSTROŁĘKA OSTROŁĘKA
18 KONOPKA MONIKA 21km / K20 BIEGAM BO LUBIĘ OSTROŁĘKA/MORSY OSTROŁĘKA NOWOSIEDLINY
BIEGAM BO LUBIĘ ZDUŃSKA WOLA
1 ŚLĘZAK EWELINA 21km / K20 BIEGAM BO LUBIĘ ZDUŃSKA WOLA WIDAWA
BIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI TEAM
1 PIETRZAK MONIKA 21km / K30 BIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI TEAM ZĄBKI
2 SZYMCZAK ZBIGNIEW 21km / M40 BIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI TEAM ZĄBKI
3 SUTUŁA DARIUSZ 21km / M40 BIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI TEAM ZĄBKI
4 STOLARSKI KRZYSZTOF 21km / M40 BIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI TEAM ZĄBKI
5 MORAWSKA KAROLINA 21km / K30 BIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI TEAM ZĄBKI
6 JÓŚK JOANNA 21km / K30 BIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI TEAM SŁUPNO
7 GRZELCZYK PIOTR 21km / M40 BIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI TEAM ZĄBKI
8 BRZEZIŃSKA MARTA 21km / K40 BIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI TEAM ZĄBKI
BIEGAM BO LUBIĘ ŁAPY
1 WAŚKO MIROSŁAW 21km / M50 BIEGAM BO LUBIĘ ŁAPY ŁAPY
BIEGAM BO MUSZĘ
1 OSTROWSKA MAGDALENA 21km / K30 BIEGAM BO MUSZĘ SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE
BIEGAM BY BIEGAĆ
1 SZYPULSKA ANNA 21km / K30 BIEGAM BY BIEGAĆ ZABŁUDÓW
BIEGAM DLA JACKA
1 LANGNER ZBIGNIEW 21km / M40 BIEGAM DLA JACKA KOSZALIN
BIEGAM DLA JUSTYSI
1 KOZIEJKO STANISŁAW 21km / M60 BIEGAM DLA JUSTYSI BIAŁYSTOK
BIEGAM DLA SIEBIE
1 SZYSZKA TOMASZ 21km / M30 BIEGAM DLA SIEBIE MILICZ
2 STACHOWIAK-SZYSZKA EDYTA 5km / K30 BIEGAM DLA SIEBIE MILICZ
BIEGAM DLA ZOSI ZAWADA
1 SABODACHA ALEKSANDER 21km / M60 BIEGAM DLA ZOSI ZAWADA WARSZAWA
BIEGAM I DOBRZE MI Z TYM !
1 MAZUR AGNIESZKA 21km / K40 BIEGAM I DOBRZE MI Z TYM ! BIERDZANY
BIEGAM NA TARCHOMINIE
1 STAWICKI KAMIL 21km / M40 BIEGAM NA TARCHOMINIE WARSZAWA
2 PAWELCZYK JAROSLAW 21km / M30 BIEGAM NA TARCHOMINIE WARSZAWA
3 FRĄCKIEWICZ DARIUSZ 21km / M40 BIEGAM NA TARCHOMINIE WARSZAWA
4 SZYMCZYK PAULINA 21km / K20 BIEGAM NA TARCHOMINIE WARSZAWA
5 TARASZKIEWICZ SŁAWOMIR 21km / M40 BIEGAM NA TARCHOMINIE WARSZAWA
BIEGAM PO WOLI
1 KUREK IZABELA 5km / K30 BIEGAM PO WOLI WARSZAWA
2 KUREK JACEK 21km / M40 BIEGAM PO WOLI OSTRÓWEK
BIEGAM Z FRANKIEM
1 KLEKOTKO WOJTEK 21km / M50 BIEGAM Z FRANKIEM BAKAŁARZEWO
BIEGAM Z OCHOTĄ
1 CHODAKOWSKA AGNIESZKA 21km / K40 BIEGAM Z OCHOTĄ BIAŁYSTOK
2 SZOSTAKOWSKI JAROSŁAW 21km / M50 BIEGAM Z OCHOTĄ WARSZAWA
BIEGAM, BO LUBIĘ
1 CYBULSKI BOGDAN 21km / M60 BIEGAM, BO LUBIĘ BOLESŁAWIEC
2 PROKOPIUK ŁUKASZ 5km / M12 BIEGAM, BO LUBIĘ KLEPACZE
3 JARMOCIK MAŁGORZATA 5km / K30 BIEGAM, BO LUBIĘ BIAŁYSTOK
BIEGAMBOLUBIĘ GUBIN
1 TOKAREK PRZEMYSŁAW 21km / M30 BIEGAMBOLUBIĘ GUBIN GUBIN
2 FIKUS JACEK 21km / M30 BIEGAMBOLUBIĘ GUBIN GUBIN
3 ZAWADZKA AGNIESZKA 21km / K30 BIEGAMBOLUBIĘ GUBIN BIAŁYSTOK
BIEGAMSOBIE.PL
1 KRÓL ARKADIUSZ 21km / M40 BIEGAMSOBIE.PL GDAŃSK
BIEGAMY DLA ZDROWIA
1 JANUCIK TADEUSZ 21km / M60 BIEGAMY DLA ZDROWIA ŁOMŻA
2 DANKIEWICZ HENRYK 21km / M50 BIEGAMY DLA ZDROWIA BIAŁYSTOK
3 SADOWY EMILIAN 21km / M20 BIEGAMY DLA ZDROWIA DROHICZYN
4 BRAJCZEWSKI MACIEJ 21km / M30 BIEGAMY DLA ZDROWIA ŁOMŻA
5 GODLEWSKI ANDRZEJ 21km / M30 BIEGAMY DLA ZDROWIA BORAWSKIE
BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO
1 KOLLEK ANNA 21km / K50 BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO WŁADYSŁAWOWO
2 KOLLEK-WITTBRODT LIDIA 21km / K20 BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO WŁADYSŁAWOWO
BIEGAMY Z OCHOTĄ
1 GROCHOWSKA JOANNA 21km / K50 BIEGAMY Z OCHOTĄ WARSZAWA
BIEGANIEMOJE40PLUS
1 GREDKE ROBERT 21km / M40 BIEGANIEMOJE40PLUS PŁOŃSK
BIEGIEM POD WIATR
1 OSIPIUK ADAM 5km / M30 BIEGIEM POD WIATR BIAŁYSTOK
2 GRYCUK ADAM 5km / M30 BIEGIEM POD WIATR SOBOLEWO
3 GRYCUK ANETA 5km / K30 BIEGIEM POD WIATR BIAŁYSTOK
BIEGIEM RADOM!
1 BOJANOWICZ MARCIN 21km / M30 BIEGIEM RADOM! RADOM
2 FILIPOWICZ MIROSŁAW 21km / M50 BIEGIEM RADOM! RADOM
3 BANACH KUBA 21km / M40 BIEGIEM RADOM! RADOM
BIEGNIJ DZIADEK BIEGNIJ
1 ŻOCHOWSKI KRZYSZTOF 21km / M50 BIEGNIJ DZIADEK BIEGNIJ SŁUPNO
BIEGNĘ DLA BARTKA
1 WĘGRZYNEK MIRKA 21km / K40 BIEGNĘ DLA BARTKA WARSZAWA
BIEGNĘ DLA MAJECZKI ORAZ FILIPKA SOBIERAJ
1 SOBIERAJ MICHAŁ 21km / M30 BIEGNĘ DLA MAJECZKI ORAZ FILIPKA SOBIERAJ CZĘSTOCHOWA
BIEGNĘ DLA MAMY
1 KULESZA KAROL 21km / M30 BIEGNĘ DLA MAMY WASILKÓW
BIEGNĘ DLA SIEBIE
1 GIENIUSZ GOSIA 5km / K12 BIEGNĘ DLA SIEBIE CZARNA BIAŁOSTOCKA
BIEGNĘ DO KOCHAJĄCEJ ŻONY I SYNKA
1 FRĄCKIEWICZ WOJCIECH 21km / M30 BIEGNĘ DO KOCHAJĄCEJ ŻONY I SYNKA ŁOMŻA
BIEGNĘ, ALE DOKĄD?? `BAD`
1 STANEK DAWID 21km / M30 BIEGNĘ, ALE DOKĄD?? `BAD` PIŃCZÓW
2 STANEK KAROLINA 21km / K30 BIEGNĘ, ALE DOKĄD?? `BAD` PIŃCZÓW
3 OSTAPCZUK URSZULA 5km / K20 BIEGNĘ, ALE DOKĄD?? `BAD` BIAŁYSTOK
BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ
1 MACIUK TOMASZ 21km / M30 BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ WARSZAWA
2 KŁONICKI AUGUSTYN 21km / M30 BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ CHMIELNIK
3 KOPIENIAK AGNIESZKA 21km / K30 BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ POZNAŃ
4 BARWINEK ROBERT 21km / M30 BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ KIELCE
5 WÓJCIK IZABELA 21km / K40 BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ KIELCE
6 SZYMAŃSKI ANDRZEJ 21km / M30 BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ KIELCE
7 JANUCHTA PAWEŁ 21km / M20 BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ KIELCE
8 WAŚKO JAKUB 21km / M20 BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ ZĄBKI
9 JANUCHTA KATARZYNA 5km / K20 BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ GÓRNO
10 ORNATOWSKA MARIA 21km / K50 BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ KIELCE
BIEGOMANIA LUBACZÓW
1 KAMUDA GRZEGORZ 21km / M30 BIEGOMANIA LUBACZÓW LUBACZÓW
BIEGOSTOK
1 PETELSKI ANDRZEJ 21km / M50 BIEGOSTOK BIAŁYSTOK
2 DAWIDEK MARIUSZ 21km / M30 BIEGOSTOK BIAŁYSTOK
3 KORZENIEWSKI PAWEŁ 21km / M30 BIEGOSTOK BIAŁYSTOK
4 JACKOWSKI KRZYSZTOF 21km / M50 BIEGOSTOK WASILKÓW
5 MADEJA ADAM 21km / M40 BIEGOSTOK BIAŁYSTOK
6 NOWICKI ADAM 21km / M40 BIEGOSTOK BIAŁYSTOK
BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA
1 TROCHA ROMAN 21km / M50 BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA DZIERŻONIÓW
2 MAŚLANKA PAWEŁ 21km / M30 BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA BIELAWA
3 MARCINOWSKI NORBERT 21km / M20 BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA BIELAWA
BIELSKA INICJATYWA ROWEROWA
1 TROC MAREK 21km / M30 BIELSKA INICJATYWA ROWEROWA BIELSK PODLASKI
2 KIERSNOWSKA MAGDALENA 21km / K30 BIELSKA INICJATYWA ROWEROWA BIELSK PODLASKI
3 CZYKWIN JERZY 21km / M50 BIELSKA INICJATYWA ROWEROWA BIELSK PODLASKI
BIG VIKING
1 KUBISIAK SŁAWEK 21km / M50 BIG VIKING SKIERNIEWICE
BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM
1 GŁOMBIOWSKA ZUZANNA 21km / K20 BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM GDYNIA
2 BRUSZEWSKA-GŁOMBIOWSKA MONIKA 21km / K40 BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM GDYNIA
3 OLEK JAROSŁAW 21km / M30 BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM GDYNIA
BIOCO RUNNING TEAM
1 PISAREK MATEUSZ 21km / M30 BIOCO RUNNING TEAM WROCŁAW
BIS
1 SIELWONCZUK KRZYSZTOF 5km / M30 BIS BIAŁYSTOK
BIZON SURVIVAL GROUP
1 JÓŹWIK MARIUSZ 21km / M40 BIZON SURVIVAL GROUP POZNAŃ
BK DZUKIJA
1 SUCHOCKAS EDGARAS 21km / M40 BK DZUKIJA ALYTUS
2 KAVALIAUSKAS PETRAS 21km / M70 BK DZUKIJA ALYTUS
3 KLEBAUSKAS ARUNAS 21km / M50 BK DZUKIJA ALYTUS
BLU MILSPORT TEAM
1 ZINÓWKO ALEKSANDRA 21km / K40 BLU MILSPORT TEAM BIAŁYSTOK
2 ZINÓWKO BOGUSŁAW 21km / M40 BLU MILSPORT TEAM BIAŁYSTOK
BO CHCĘ
1 FRYDRYCH MICHAŁ 21km / M40 BO CHCĘ OLISZKI
BO JAK NIE MY TO KTO :)
1 GRABOWSKI ANDRZEJ 21km / M40 BO JAK NIE MY TO KTO :) SŁUPNO
2 PRZERADZKI KAMIL 21km / M30 BO JAK NIE MY TO KTO :) GĄBIN
BO ŻONA KAZAŁA ...
1 LESZCZYŃSKI KRZYSZTOF 21km / M30 BO ŻONA KAZAŁA ... BIAŁYSTOK
2 POGORZELSKI DANIEL 5km / M40 BO ŻONA KAZAŁA ... ZABŁUDÓW
BOBAS LEGIONOWO TEAM
1 TYCZYŃSKI ARTUR 21km / M40 BOBAS LEGIONOWO TEAM BIAŁOBRZEGI
BODYMOVE
1 BLADOWSKI ARTUR 21km / M30 BODYMOVE ŁOWICZ
BONNIER BUSSINES POLSKA
1 SZULCZEWSKI PIOTR 21km / M30 BONNIER BUSSINES POLSKA POZNAŃ
BORKI2
1 BOREK TOMASZ 21km / M40 BORKI2 HRUBIESZÓW
2 BOREK EWA 21km / K30 BORKI2 HRUBIESZÓW
BOSKI OSKI
1 OSIEKOWICZ TOMASZ 21km / M50 BOSKI OSKI BIAŁYSTOK
BOSO ALE W OSTROGACH
1 PIELACHOWSKA BEATA 21km / K50 BOSO ALE W OSTROGACH Warszawa
2 PIELACHOWSKI PIOTR 21km / M50 BOSO ALE W OSTROGACH WARSZAWA
BOŻE SKRZYDŁA
1 PIERZCHAŁA MICHAŁ 21km / M20 BOŻE SKRZYDŁA WARSZAWA
BPSA
1 LISIŃSKI PIOTR 21km / M40 BPSA PŁOCK
BRACIA TEAM ZAWIERCIE
1 KONRAD MARCIN 21km / M30 BRACIA TEAM ZAWIERCIE ZAWIERCIE
2 KONRAD ARTUR 21km / M40 BRACIA TEAM ZAWIERCIE ZAWIERCIE
BRACTWO BIEGOWE BGK
1 SASIN MARLENA 21km / K20 BRACTWO BIEGOWE BGK MILANÓWEK
BRAVEHEARTS LEGIONOWO
1 SOBOTA KRZYSZTOF 21km / M30 BRAVEHEARTS LEGIONOWO JABŁONNA
2 WOJCIESZAK KLAUDIA 21km / K30 BRAVEHEARTS LEGIONOWO LEGIONOWO
3 MINIAK LIDIA 21km / K30 BRAVEHEARTS LEGIONOWO JABŁONNA
4 MINIAK MAREK 21km / M40 BRAVEHEARTS LEGIONOWO JABŁONNA
BRODEX TEAM SWARZĘDZ
1 SKUBISZAK ANDRZEJ 21km / M50 BRODEX TEAM SWARZĘDZ POZNAŃ
BROWAR WASZCZUKOWE
1 TUPALSKI TOMASZ 5km / M30 BROWAR WASZCZUKOWE BIAŁYSTOK
BRT
1 SKRZECZ ADAM 21km / M30 BRT OSTRÓW MAZOWIECKA
BRYGADA PORAJÓW
1 RZEPKA MIREK 21km / M50 BRYGADA PORAJÓW WARSZAWA
BRÓDNOWSKI JEDNOOSOBOWY KLUB SPORTOWY
1 NATORSKI MACIEK 21km / M30 BRÓDNOWSKI JEDNOOSOBOWY KLUB SPORTOWY WARSZAWA
BUDIKAL
1 KALUGA JAROSŁAW 21km / M40 BUDIKAL ROGÓW
2 KALUGA EMILIA 5km / K40 BUDIKAL MIRÓW
BUTALIONY
1 POLKOWSKI PIOTR 21km / M30 BUTALIONY KONSTANCIN-JEZIORNA
BUŁAK & SYN BUDOWNICTWO MACIEJ BUŁAK
1 BUŁAK MACIEJ 5km / M30 BUŁAK & SYN BUDOWNICTWO MACIEJ BUŁAK BIAŁYSTOK
BYLEDOBIEC ANIN
1 PAWŁOWSKA-POJAWA ANNA 21km / K40 BYLEDOBIEC ANIN WARSZAWA
2 POJAWA TOMASZ 5km / M40 BYLEDOBIEC ANIN WARSZAWA-WESOŁA
BYLEDOMETY WARSAW CHAPTER
1 BŁĘCKI ŁUKASZ 21km / M40 BYLEDOMETY WARSAW CHAPTER PIASECZNO
2 KALIŃSKI PAWEŁ 21km / M40 BYLEDOMETY WARSAW CHAPTER PIASECZNO
BŁYSKAWICE I PIORUNY
1 KWAŚNIK-PAJEWSKA JUSTYNA 21km / K30 BŁYSKAWICE I PIORUNY WARSZAWA
2 PAJEWSKI MARCIN 21km / M40 BŁYSKAWICE I PIORUNY WARSZAWA
BĘDZIE DOBRZE ALBO NIEDOBRZE
1 MILEWSKI MATEUSZ 21km / M30 BĘDZIE DOBRZE ALBO NIEDOBRZE MROZY
CAPARUN
1 PILIPUK IVAN 21km / M40 CAPARUN BREST
2 SALAPURA SVIATLANA 21km / K40 CAPARUN BREST
3 MALASHENKA VIALETA 21km / K20 CAPARUN BREST
4 NARANOVICH HANNA 5km / K30 CAPARUN BREST
5 HRITSAK IRINA 5km / K30 CAPARUN BREST
6 SHERAMIATSINSKAYA SVIATLANA 5km / K40 CAPARUN BRZESC
7 MISZCZUK KAMIL 21km / M20 CAPARUN WARSZAWA
CARPE DIEM
1 SADOWSKI KACPER 21km / M20 CARPE DIEM OBORNIKI
2 ZAWODNIK ANONIMOWY 21km / K20 CARPE DIEM
CASTO TEAM
1 MAZUR ŁUKASZ 21km / M30 CASTO TEAM BIAŁYSTOK
2 ANDREJCZUK EWELINA 5km / K30 CASTO TEAM BIAŁYSTOK
3 STANIURSKI DORIAN 5km / M20 CASTO TEAM BIAŁYSTOK
CAŁA OLEŚNICA BIEGA
1 MAZUR MICHAŁ 21km / M20 CAŁA OLEŚNICA BIEGA WROCŁAW
CAŁY CZAS DO PRZODU...
1 KORNAS ARTUR 21km / M30 CAŁY CZAS DO PRZODU... KATOWICE
CDSERWIS
1 GRZEŚ DARIUSZ 21km / M40 CDSERWIS BIAŁYSTOK
CEBULAKI
1 ŁABACZ ARKADIUSZ 21km / M20 CEBULAKI WARSZAWA
2 ŁABACZ SEBASTIAN 21km / M20 CEBULAKI WARSZAWA
3 KOMOREK TOMASZ 21km / M20 CEBULAKI WARSZAWA
4 CHRZANOWSKI MARCIN 21km / M20 CEBULAKI WARSZAWA
5 CIUŚNIAK KINGA 5km / K20 CEBULAKI BIAŁYSTOK
6 SZOSTAK KAROLINA 5km / K20 CEBULAKI JASIENICA
7 POKORA AGATA 5km / K20 CEBULAKI SOCHACZEW
8 FOLGART KAROLINA 5km / K20 CEBULAKI PRUSZKÓW
9 KOMOREK TOMASZ 21km / M20 CEBULAKI WARSZAWA
CELIRONMAN
1 WRZESZCZ ADRIAN 21km / M40 CELIRONMAN ŁÓDŹ
2 KUCHARSKI ADAM 21km / M40 CELIRONMAN ZGIERZ
CEMIK NOXY PUŁAWY I UMCS BIEGA
1 ŻEBROWSKA JOLANTA 21km / K40 CEMIK NOXY PUŁAWY I UMCS BIEGA PUŁAWY
CENEO RUNNERS
1 KRUCZEK MARIUSZ 21km / M30 CENEO RUNNERS BRZEG
CENTRUM FIZJOTERAPII MEDIUS ZAWIERCIE
1 STYCZYŃSKI PAWEŁ 21km / M30 CENTRUM FIZJOTERAPII MEDIUS ZAWIERCIE ZAWIERCIE
2 JANIK SERGIUSZ 21km / M30 CENTRUM FIZJOTERAPII MEDIUS ZAWIERCIE ZAWIERCIE
CENTRUM ORTOPEDYCZNO-PROTETYCZNE
1 ANCHIM BEATA 21km / K30 CENTRUM ORTOPEDYCZNO-PROTETYCZNE KLEOSIN
2 KRÓL MATEUSZ 21km / M20 CENTRUM ORTOPEDYCZNO-PROTETYCZNE BIAŁYSTOK
3 GNIEDZIEJKO KRZYSZTOF 21km / M30 CENTRUM ORTOPEDYCZNO-PROTETYCZNE BIAŁYSTOK
4 BIGOSIŃSKA ANNA 21km / K30 CENTRUM ORTOPEDYCZNO-PROTETYCZNE WASILKÓW
5 DOBKOWSKI DAWID 5km / M20 CENTRUM ORTOPEDYCZNO-PROTETYCZNE EŁK
6 MYSTKOWSKA SYLWIA 5km / K20 CENTRUM ORTOPEDYCZNO-PROTETYCZNE BIAŁYSTOK
CFB
1 LEWICKA SANDRA 21km / K30 CFB BIAŁYSTOK
2 PIELECKA ANNA 5km / K30 CFB BIAŁYSTOK
3 PIELECKI MARCIN 5km / M40 CFB BIAŁYSTOK
4 ALEKSIEJUK MONIKA 5km / K20 CFB BIAŁYSTOK
CHARTY Z SYBIRAKÓW
1 BAJGUZ MARCIN 21km / M30 CHARTY Z SYBIRAKÓW BIAŁYSTOK
2 SIENKIEWICZ RAFAŁ 21km / M30 CHARTY Z SYBIRAKÓW BIAŁYSTOK
CHEMICAL BROTHERS
1 TYLISZCZAK GRZEGORZ 21km / M30 CHEMICAL BROTHERS PIASTÓW
CHERRY
1 WIŚNIEWSKI GRZEGORZ 21km / M30 CHERRY MOŃKI
CHEŁM BIEGA
1 LIK MAREK 21km / M50 CHEŁM BIEGA CHEŁM
2 NOWAK GRAŻYNA 21km / K50 CHEŁM BIEGA CHEŁM
CIASTKI.PZ
1 NIEWCZAS-STEFAŃSKA AGNIESZKA 21km / K40 CIASTKI.PZ MUROWANA GOŚLINA
CIDRY LOTAJOM
1 MIŚ KATARZYNA 21km / K30 CIDRY LOTAJOM RADZIONKÓW
2 SZYMSKI RAFAŁ 21km / M30 CIDRY LOTAJOM RADZIONKÓW
3 OSADNIK PATRYK 21km / M20 CIDRY LOTAJOM RADZIONKÓW
4 KAMINSKI MATEUSZ 21km / M20 CIDRY LOTAJOM RADZIONKÓW
5 PIONTEK ANDRZEJ 21km / M50 CIDRY LOTAJOM BYTOM
6 PIONTEK BOŻENA 21km / K40 CIDRY LOTAJOM BYTOM
CIECHANOWIEC TEAM
1 WAKULUK MAREK 21km / M40 CIECHANOWIEC TEAM CIECHANOWIEC
2 PASZKIEWICZ KONRAD 21km / M20 CIECHANOWIEC TEAM CIECHANOWIEC
3 TARKOWSKI BOGDAN 21km / M30 CIECHANOWIEC TEAM CIECHANOWIEC
4 CHMIELEWSKI JÓZEF 21km / M30 CIECHANOWIEC TEAM CIECHANOWIEC
CIECHANÓW
1 ADAMIAK ROBERT 21km / M40 CIECHANÓW CIECHANÓW
CITIRUNNERS
1 BANASIK JAKUB 21km / M30 CITIRUNNERS JÓZEFOSŁAW
CLUB BY CROSSCOUNTRY AND BIATHLON `VICTORIA`
1 LASHKEVICH RYHOR 21km / M40 CLUB BY CROSSCOUNTRY AND BIATHLON `VICTORIA` LAHOISK
COCA COLA OLSZTYN
1 JAROŃ ANDRZEJ 21km / M20 COCA COLA OLSZTYN OLSZTN
CODERDOJO
1 BAHOJŁO MARCIN 21km / M30 CODERDOJO BIAŁYSTOK
COMBAT SPORTS ACADEMY
1 WRÓBEL JAROSŁAW 21km / M40 COMBAT SPORTS ACADEMY LIPSK
COUNTRY MARATHON CLUB
1 YASUNORI ARIKAWA 21km / M40 COUNTRY MARATHON CLUB MINSK
CRIDO IN MOTION
1 GADZINOWSKI PIOTR 21km / M30 CRIDO IN MOTION WARSZAWA
CROSS ELIT FC ERNESTO GRAJEWO
1 TIMOSZUK KAMIL 5km / M30 CROSS ELIT FC ERNESTO GRAJEWO BIAŁYSTOK
2 SZYMKIEWICZ DANIEL 21km / M30 CROSS ELIT FC ERNESTO GRAJEWO GRAJEWO
CROSSBOX MRĄGOWO
1 RODZIEWICZ MAREK 21km / M30 CROSSBOX MRĄGOWO MRĄGOWO
CROSSFIT BIAŁYSTOK
1 SAMSELSKI RADOSŁAW 21km / M30 CROSSFIT BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
2 KOPLIŃSKA MONIKA 21km / K30 CROSSFIT BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
3 GLIŃSKI WOJCIECH 5km / M30 CROSSFIT BIAŁYSTOK WASILKÓW
4 DEMIANIUK KRZYSZTOF 5km / M30 CROSSFIT BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
5 SYTA KATARZYNA 5km / K30 CROSSFIT BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
6 TELSZEWSKA JOLANTA 5km / K30 CROSSFIT BIAŁYSTOK WASILKÓW
7 ZALEWSKI MICHAŁ 5km / M30 CROSSFIT BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
CROSSFIT TORUŃ
1 TUTAK ŁUKASZ 21km / M30 CROSSFIT TORUŃ WYBCZ
CST
1 ŁUCAK MARZENA 5km / K30 CST ŁOCHÓW
CSŁII
1 ŁACHETA KONRAD 21km / M30 CSŁII WIELISZEW
2 SKUZA TOMASZ 21km / M30 CSŁII WARSZAWA
CTS
1 SZULIST KAZIMIERZ 21km / M30 CTS BYDGOSZCZ
2 SYDOR TOMASZ 21km / M30 CTS BIAŁYSTOK
CWAŁUJĄCE DZIADKI
1 KOPTA JERZY 21km / M70 CWAŁUJĄCE DZIADKI KRAKÓW
CZAKISPORT.BLOGSPOT.COM
1 SAK CEZARY 21km / M30 CZAKISPORT.BLOGSPOT.COM KĘTRZYN
CZARNE PANTERY
1 GAJ BOGNA 21km / K40 CZARNE PANTERY WARSZAWA
CZARNI ŻAGAŃ
1 PINKOWSKI JAKUB 21km / M20 CZARNI ŻAGAŃ ŻAGAŃ
CZERWONAK BIEGA
1 TYCZYŃSKI KRZYSZTOF 21km / M30 CZERWONAK BIEGA CZERWONAK
2 DĄBROWSKI DAWID 21km / M20 CZERWONAK BIEGA MUROWANA GOŚLINA
CZWÓRKA SIEDLCE
1 ANUSIEWICZ PRZEMYSŁAW 21km / M40 CZWÓRKA SIEDLCE SIEDLCE
D-TEAM BIAŁA PODLASKA
1 DUCHNOWSKI DARIUSZ 21km / M40 D-TEAM BIAŁA PODLASKA BIAŁA PODLASKA
2 DUCHNOWSKA GRAŻYNA 21km / K50 D-TEAM BIAŁA PODLASKA BIAŁA PODLASKA
DAMIAN NIEPOPRAWNY
1 MIKULSKI DAMIAN 21km / M30 DAMIAN NIEPOPRAWNY WARSZAWA
DANCELAND WROCŁAW
1 KĘDZIORA MAREK 21km / M60 DANCELAND WROCŁAW WROCŁAW
2 CAŁY ALICJA 5km / K30 DANCELAND WROCŁAW WROCŁAW
DARZYBÓRUNNER-SKA
1 GOCYLA DARIUSZ 21km / M50 DARZYBÓRUNNER-SKA POZNAŃ
DATASPORT
1 NOWICKA IWONA 21km / K40 DATASPORT WAŁBRZYCH
2 CZAJ KAROL 21km / M30 DATASPORT SZCZAWNO-ZDRÓJ
DCT DRUŻYNA BIEGOWA
1 BROKOS TOMASZ 21km / M30 DCT DRUŻYNA BIEGOWA GDAŃSK
DEAF RUNNER
1 ANTONOWICZ MACIEJ 21km / M30 DEAF RUNNER KOSEWKO
2 BIAŁAS BARTOSZ 21km / M30 DEAF RUNNER BRUDZOWICE
DECATHLON
1 KOLCZYŃSKI PAWEŁ 21km / M20 DECATHLON BYDGOSZCZ
DECATHLON BIAŁYSTOK
1 MICHALSKA MONIKA 5km / K20 DECATHLON BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
2 TARASZKIEWICZ MARIA 5km / K20 DECATHLON BIAŁYSTOK SUWAŁKI
DECATHLON STRONG TEAM
1 OSTASZEWSKI ARKADIUSZ 21km / M20 DECATHLON STRONG TEAM BIAŁYSTOK
2 KUBIEC DAWID 21km / M30 DECATHLON STRONG TEAM STARACHOWICE
3 WIERZEJSKA KAROLINA 21km / K20 DECATHLON STRONG TEAM BIAŁYSTOK
4 GŁUSZCZAK ALEKSANDRA 21km / K20 DECATHLON STRONG TEAM KAMIENIEC ZĄBKOWICKI
5 ZAJDA DOMINIK 21km / M20 DECATHLON STRONG TEAM WARSZAWA
6 JUSZCZYSZYN KRZYSZTOF 21km / M30 DECATHLON STRONG TEAM ŁÓDŹ (ŁÓDŹ-WIDZEW)
7 TOMCZAK KAMIL 21km / M20 DECATHLON STRONG TEAM ŁÓDŹ
8 OCHAŁEK MARIUSZ 21km / M20 DECATHLON STRONG TEAM KATOWICE
9 KRÓLIKOWSKI STANISŁAW 21km / M20 DECATHLON STRONG TEAM WARSZAWA
10 KARBOWIAK MARCELINA 21km / K20 DECATHLON STRONG TEAM WARSZAWA
11 LATOSEK ANGELIKA 21km / K20 DECATHLON STRONG TEAM WIELOGÓRA
12 KŁĘBEK KAMIL 21km / M20 DECATHLON STRONG TEAM KATOWICE
13 OMIELAN WOJCIECH 21km / M20 DECATHLON STRONG TEAM EŁK
14 GŁADYSZ EWELINA 21km / K20 DECATHLON STRONG TEAM STARE BABICE
15 NALAZEK MARCIN 21km / M30 DECATHLON STRONG TEAM WARSZAWA
16 JAKÓBCZYK PAWEŁ 21km / M20 DECATHLON STRONG TEAM ŁÓDŹ
17 KOWALIK PAWEŁ 21km / M20 DECATHLON STRONG TEAM KOMARÓWKA PODLASKA
18 HEŚ DAWID 21km / M20 DECATHLON STRONG TEAM PRUSZCZ GDAŃSKI
19 POBIERZYN SEBASTIAN 21km / M30 DECATHLON STRONG TEAM WARSZAWA
20 TRENDA MAGDALENA 21km / K20 DECATHLON STRONG TEAM PRZEDBÓRZ
21 GROMADZKA ANNA 21km / K30 DECATHLON STRONG TEAM PARSZÓW
22 WÓJCICKI KRZYSZTOF 21km / M20 DECATHLON STRONG TEAM BODZENTYN
23 SZCZYGIELSKI RADOSŁAW 21km / M30 DECATHLON STRONG TEAM KOŁOBRZEG
24 MIESIAK ARKADIUSZ 21km / M20 DECATHLON STRONG TEAM BIAŁYSTOK
25 MIESZCZAK MARCIN 21km / M20 DECATHLON STRONG TEAM ŻYWIEC
26 PĘCZEK AGATA 21km / K20 DECATHLON STRONG TEAM GORA KALWARIA
27 MUSZYŃSKA ANNA 21km / K20 DECATHLON STRONG TEAM BIAŁYSTOK
28 ADAMUS KATARZYNA 21km / K40 DECATHLON STRONG TEAM PIASECZNO
29 CIERESZKO MATEUSZ 21km / M20 DECATHLON STRONG TEAM BIAŁYSTOK
30 WITKOWSKA EDYTA 21km / K20 DECATHLON STRONG TEAM WARSZAWA
31 JAKUBIAK MARCIN 21km / M20 DECATHLON STRONG TEAM BIAŁYSTOK
32 GĘBARA RAFAŁ 21km / M30 DECATHLON STRONG TEAM WARSZAWA
33 CISEŁ KAMIL 21km / M20 DECATHLON STRONG TEAM POZNAŃ
34 GĘBARA RAFAŁ 21km / M30 DECATHLON STRONG TEAM KRAKÓW
35 DOMINIAK MICHAŁ 21km / M30 DECATHLON STRONG TEAM OŻARÓW MAZOWIECKI
36 ANTUSZEWSKI MICHAŁ 21km / M20 DECATHLON STRONG TEAM BIAŁYSTOK
37 MIKOŁAJCZYK PIOTR 21km / M20 DECATHLON STRONG TEAM BIAŁYSTOK
38 OSYDA SABINA 21km / K20 DECATHLON STRONG TEAM SUWAŁKI
39 CHILIŃSKI KAROL 21km / M20 DECATHLON STRONG TEAM STAWISKI
DECOARTY.PL
1 SOBOTA ARTUR 21km / M40 DECOARTY.PL WARSZAWA
DELIA COSMETICS TEAM
1 PIGUŁA KRZYSZTOF 5km / M50 DELIA COSMETICS TEAM ŁÓDŹ
DELOITTE ADVENTURE TEAM
1 PERERA DIANA 21km / K30 DELOITTE ADVENTURE TEAM WARSZAWA
DENTSU AEGIS RUNNERS
1 MARGIELEWSKI MAREK 21km / M20 DENTSU AEGIS RUNNERS JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
DHL RUN CLUB
1 RADZIWONOWSKI KRZYSZTOF 21km / M40 DHL RUN CLUB BIAŁYSTOK
DIAMANT PRO SPORT/BIEGAŃCE
1 WALIGÓRSKI WALDEMAR 21km / M30 DIAMANT PRO SPORT/BIEGAŃCE POZNAŃ
DLAZMYSLOW.PL
1 GOŁĘBIEWSKI WOJCIECH 21km / M40 DLAZMYSLOW.PL BIAŁYSTOK
DOGONIĆ DUPECZKI
1 TOMASZUK MARCIN 21km / M30 DOGONIĆ DUPECZKI BIAŁYSTOK
2 CZERNIAWSKI ANDRZEJ 21km / M30 DOGONIĆ DUPECZKI WASILKÓW
3 MARKIEWICZ TOMASZ 5km / M20 DOGONIĆ DUPECZKI BIELSK PODLASKI
DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI
1 WALAC JACEK 21km / M30 DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI GRODZISK MAZOWIECKI
2 DEMECKI PRZEMEK 21km / M30 DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI GRODZISK MAZOWIECKI
3 MICHALAK SYLWESTER 21km / M40 DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI SZCZĘSNE
DREAM COLLECTION TEAM
1 KORCZYCKI DARIUSZ 21km / M50 DREAM COLLECTION TEAM LUBLIN
DREAM ENERGY - PIASKIEM W RAKA
1 DADEJ RAFAŁ 21km / M40 DREAM ENERGY - PIASKIEM W RAKA SOPOT
DREAM RUN
1 URMANOWSKI DANIEL 21km / M30 DREAM RUN WARSZAWA
DREAMITEAM
1 RUTA DOROTA 21km / K40 DREAMITEAM JAZGARZEW
DREWNOFORNIR
1 BURCHART PIOTR 21km / M30 DREWNOFORNIR BIAŁYSTOK
2 LULEWICZ MAREK 21km / M40 DREWNOFORNIR BIAŁYSTOK
3 SĘKOWSKI MARCIN 21km / M40 DREWNOFORNIR CHOROSZCZ
4 SĘKOWSKA MIROSŁAWA 21km / K40 DREWNOFORNIR CHOROSZCZ
DRUŻYNA BIEGOWA NC+
1 DAKOWICZ KATARZYNA 21km / K30 DRUŻYNA BIEGOWA NC+ KRAKÓW
2 ŚLIWA MACIEJ 21km / M30 DRUŻYNA BIEGOWA NC+ WARSZAWA
DRUŻYNA CHROBREGO
1 BILINSKI RAFAL 21km / M40 DRUŻYNA CHROBREGO SZPROTAWA
2 SZYMCZYK MICHAŁ 21km / M40 DRUŻYNA CHROBREGO SZPROTAWA
DRUŻYNA ENERIS
1 MURAWSKA MARTA 5km / K20 DRUŻYNA ENERIS WARSZAWA
DRUŻYNA KONOPIELKI
1 KAWECKI MAREK 21km / M30 DRUŻYNA KONOPIELKI JUCHNOWIEC KOŚCIELNY
2 GRYGIELKO -BIERYŁO AGNIESZKA 5km / K40 DRUŻYNA KONOPIELKI JUCHNOWIEC KOŚCIELNY
3 MONIUSZKO RADEK 21km / M30 DRUŻYNA KONOPIELKI BIAŁYSTOK
4 JANIUK SEBASTIAN 21km / M30 DRUŻYNA KONOPIELKI JUCHNOWIEC DOLNY
5 MONIUSZKO ANNA 21km / K30 DRUŻYNA KONOPIELKI BIAŁYSTOK
DRUŻYNA MOJACUKRZYCA.PL
1 WŁADYKA ANATOL 21km / M40 DRUŻYNA MOJACUKRZYCA.PL KRAKÓW
DRUŻYNA ORZECHA ŻYRARDÓW
1 PINDOR CEZARY 21km / M20 DRUŻYNA ORZECHA ŻYRARDÓW JAKTORÓW-KOLONIA
2 MIKOŁAJCZYK ROBERT 21km / M40 DRUŻYNA ORZECHA ŻYRARDÓW ŻYRARDÓW
3 ORZESZYNA ŁUKASZ 21km / M30 DRUŻYNA ORZECHA ŻYRARDÓW ŻYRARDÓW
4 PINDOR IWONA 21km / K20 DRUŻYNA ORZECHA ŻYRARDÓW MIĘDZYBORÓW
5 TRACZYK EDYTA 21km / K20 DRUŻYNA ORZECHA ŻYRARDÓW ŻYRARDÓW
6 MILCZAREK MAGDALENA 21km / K30 DRUŻYNA ORZECHA ŻYRARDÓW ŻYRARDOW
7 KWIATKOWSKI PIOTR 21km / M30 DRUŻYNA ORZECHA ŻYRARDÓW ŻYRARDÓW
8 KARWAT AGNIESZKA 21km / K30 DRUŻYNA ORZECHA ŻYRARDÓW ŻYRARDÓW
9 GRZESIAK PATRYK 21km / M40 DRUŻYNA ORZECHA ŻYRARDÓW ŻYRARDÓW
10 CYNKIER MIESZKO 21km / M30 DRUŻYNA ORZECHA ŻYRARDÓW ŻYRARDÓW
11 MILCZAREK MARCIN 21km / M30 DRUŻYNA ORZECHA ŻYRARDÓW ŻYRARDÓW
DRUŻYNA POLSKIEGO RADIA BIAŁYSTOK
1 GRABALA DARIUSZ 21km / M40 DRUŻYNA POLSKIEGO RADIA BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
2 JAMIOŁKOWSKI GRZEGORZ 21km / M30 DRUŻYNA POLSKIEGO RADIA BIAŁYSTOK ŁAPY
3 MIKULSKI GRZEGORZ 21km / M40 DRUŻYNA POLSKIEGO RADIA BIAŁYSTOK CHOROSZCZ
4 GIERASIMIUK PAWEŁ 21km / M30 DRUŻYNA POLSKIEGO RADIA BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
5 KALINOWSKA ANNA 21km / K30 DRUŻYNA POLSKIEGO RADIA BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
6 GRYGUĆ ANNA KATARZYNA 21km / K40 DRUŻYNA POLSKIEGO RADIA BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
7 GŁOWACKI PAWEŁ 21km / M20 DRUŻYNA POLSKIEGO RADIA BIAŁYSTOK JUCHNOWIEC
8 DOLIWA PAULINA 5km / K20 DRUŻYNA POLSKIEGO RADIA BIAŁYSTOK AUGUSTÓW
9 KRASKIEWICZ MACIEJ 5km / M30 DRUŻYNA POLSKIEGO RADIA BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
10 PIENTKOWSKA RENATA 5km / K20 DRUŻYNA POLSKIEGO RADIA BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
11 DAKOWICZ MAREK 5km / M40 DRUŻYNA POLSKIEGO RADIA BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
12 SZEROKI BEATA 5km / K40 DRUŻYNA POLSKIEGO RADIA BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
13 LOLA-GOŁEMBIEWSKA CECYLIA 5km / K30 DRUŻYNA POLSKIEGO RADIA BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
14 ADAMCZEWSKA JOANNA 5km / K30 DRUŻYNA POLSKIEGO RADIA BIAŁYSTOK WASILKÓW
15 IWANIUK JAROSŁAW 5km / M40 DRUŻYNA POLSKIEGO RADIA BIAŁYSTOK GRABÓWKA
16 STOKOWSKA MARLENA 5km / K30 DRUŻYNA POLSKIEGO RADIA BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
17 ŻAKOWICZ AGNIESZKA 5km / K30 DRUŻYNA POLSKIEGO RADIA BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
DRUŻYNA RAROGA
1 KŁOS ADAM 21km / M30 DRUŻYNA RAROGA ŁOWICZ
2 GARBARCZYK KRZYSZTOF 21km / M30 DRUŻYNA RAROGA WARSZAWA
DRUŻYNA SZPIKU
1 KUCZYŃSKA ADRIANNA 21km / K30 DRUŻYNA SZPIKU POZNAŃ
2 MORTKA KAROL 21km / M40 DRUŻYNA SZPIKU RADOM
3 SYSKA KRYSTIAN 21km / M30 DRUŻYNA SZPIKU BRAŃSK
4 FRANKOWSKA MARTA 21km / K20 DRUŻYNA SZPIKU PAMIĄTKOWO
5 ŚLĘZAK PAULINA ZOFIA 21km / K20 DRUŻYNA SZPIKU MIŁOSŁAW
6 SZWEDA MIROSŁAWA 21km / K30 DRUŻYNA SZPIKU TORUŃ
7 NALEWSKA DOROTA 21km / K20 DRUŻYNA SZPIKU WROCŁAW
8 CIERNIAK JAROSŁAW 21km / M40 DRUŻYNA SZPIKU POWIDZ
DRUŻYNA SZPIKU/OLDSCHOOL HOOLIGANS W BIEGU
1 MATYSIAK KAROL 21km / M40 DRUŻYNA SZPIKU/OLDSCHOOL HOOLIGANS W BIEGU POZNAŃ
DRUŻYNA TVN
1 HOLWEK ADAM 21km / M30 DRUŻYNA TVN WARSZAWA
2 CHOJNOWSKI ARKADIUSZ 21km / M30 DRUŻYNA TVN WOŁOMIN
DRUŻYNA WILKA
1 ANDRUSZKIEWICZ-ĆWIK NATALIA 21km / K30 DRUŻYNA WILKA OLSZTYN
DRUŻYNY
1 KUBIAK KINGA 21km / K20 DRUŻYNY POZNAŃ
DSS ORLĘTA
1 GRABOWSKI JAROSŁAW 21km / M30 DSS ORLĘTA DĘBLIN
2 ŚWIĘCH SKÓRA MONIKA 21km / K30 DSS ORLĘTA DĘBLIN
3 SKÓRA SEBASTIAN 21km / M40 DSS ORLĘTA DĘBLIN
DUCH GÓR
1 SZAŁAJKO JERZY 21km / M50 DUCH GÓR WROCŁAW
DUCH W RUCH
1 OŁOWSKI ADAM 21km / M20 DUCH W RUCH WARSZAWA
DWUKROPEK TEAM
1 MYDLIKOWSKI MICHAŁ 21km / M30 DWUKROPEK TEAM POZNAŃ
DYKLANOWSKI TEAM
1 ŚWIERDZEWSKI DAMIAN 5km / M20 DYKLANOWSKI TEAM OSTROŁĘKA
DYNAMIC
1 BARANOWSKI ROMUALD 21km / M50 DYNAMIC PŁOCK
DYREKTOR ŻYCIA
1 PAWLOWSKI KRZYSZTOF 21km / M30 DYREKTOR ŻYCIA EŁK
2 PODGÓRSKI KONRAD 21km / M30 DYREKTOR ŻYCIA KALINOWO
DZIADEK BIEGA
1 LEWICKI WŁODZIMIERZ 21km / M50 DZIADEK BIEGA POZNAŃ
DZICY Z PUSZCZY
1 SZYMAŃSKI MACIEJ 21km / M40 DZICY Z PUSZCZY ZAŚCIANKI
DZIECININ RUN
1 BAJER DANIEL 21km / M30 DZIECININ RUN FAJSŁAWICE
DZIK SŁAWATYCZE
1 LIPKO ADAM 21km / M40 DZIK SŁAWATYCZE SŁAWATYCZE
DZIKA DRUŻYNA
1 PTASZKIEWICZ MICHAŁ 21km / M30 DZIKA DRUŻYNA POZNAŃ
DZIKI ZABORÓW
1 BARANOWSKI ROBERT 21km / M40 DZIKI ZABORÓW ZABORÓW
DZIKIE SKRZYDŁO
1 SOBOTKA MONIKA 21km / K40 DZIKIE SKRZYDŁO WARSZAWA
DZIOBAK TEAM
1 WŁASOW WOJCIECH 5km / M30 DZIOBAK TEAM BIAŁYSTOK
DĄBROWSKI TEAM
1 SERAFIN DANIEL 21km / M30 DĄBROWSKI TEAM LOMZA
E-KURSY-WALUT.PL
1 WOŹNY MARCIN 21km / M30 E-KURSY-WALUT.PL WARSZAWA
2 CIECIUCH ROMAN 5km / M30 E-KURSY-WALUT.PL BIAŁYSTOK
EALING EAGLES RUNNING CLUB
1 WASZCZUK MAREK 21km / M50 EALING EAGLES RUNNING CLUB LONDON
EASYRUN RACIBÓRZ
1 JASTRZĘBSKI RAFAŁ 21km / M40 EASYRUN RACIBÓRZ RACIBÓRZ
2 WITOR KAMILLA 21km / K50 EASYRUN RACIBÓRZ ŻYTNA
3 WILK MAREK 21km / M30 EASYRUN RACIBÓRZ RACIBÓRZ
EAT ME! FIT ME!
1 SUROWIEC JOANNA 21km / K30 EAT ME! FIT ME! SZUDZIAŁOWO
EDI TEAM ZGORZELEC
1 CHODANIONEK ERNEST 21km / M40 EDI TEAM ZGORZELEC ZGORZELEC
2 DASZYŃSKI ANDRZEJ 21km / M70 EDI TEAM ZGORZELEC ZGORZELEC
EGIS RUN CHALLENGE
1 WASILEWSKA URSZULA 21km / K40 EGIS RUN CHALLENGE GRABÓWKA
EKO -OKNA RUNNERS
1 WOLLNY KAMIL 21km / M20 EKO -OKNA RUNNERS KORNICE
2 MAJCHRZAK MAGDALENA 21km / K30 EKO -OKNA RUNNERS KORNICE
3 WINCZURA AGATA 21km / K30 EKO -OKNA RUNNERS DZIERŻYSŁAW
4 KRAWCZYK KATARZYNA 21km / K40 EKO -OKNA RUNNERS RACIBÓRZ
EKO-CIEPŁO
1 SZWAJNOCH GRZEGORZ 21km / M30 EKO-CIEPŁO BIAŁYSTOK
EKSTRAMALNI DECARUN
1 ANTCZAK ILIANA 21km / K30 EKSTRAMALNI DECARUN MIEDZIANA GÓRA
EL AKTYWNI ELBLĄG
1 DUDZIK PIOTR 21km / M40 EL AKTYWNI ELBLĄG ELBLĄG
EL-MACKOJĆ
1 MACKOJĆ KRZYSZTOF 21km / M40 EL-MACKOJĆ KOŁOBRZEG
ELBLĄGBIEGA
1 ORZOŁ KATARZYNA 21km / K40 ELBLĄGBIEGA ELBLĄG
ELECTROLUX
1 SELWA ANNA 21km / K30 ELECTROLUX KRAKÓW
2 DOMAGAŁA ANNA 21km / K30 ELECTROLUX KRAKÓW
ELEKTRO NARZĘDZIOWNIA
1 DĄBROWSKI KAMIL 21km / M30 ELEKTRO NARZĘDZIOWNIA BIAŁYSTOK
ELHL.PL
1 LASKOWSKI MARCIN 21km / M40 ELHL.PL BIAŁYSTOK
ELITE SPORTS
1 HOFFMANN ROBERT 21km / M30 ELITE SPORTS WARSZAWA
EMARK
1 STOCKI ŁUKASZ 21km / M30 EMARK BIAŁYSTOK
2 KUJAWA CEZARY 21km / M30 EMARK JUCHNOWIEC
ENDORFINA SZYDŁOWIEC
1 ZAWODNIK ANONIMOWY 21km / M30 ENDORFINA SZYDŁOWIEC
ENDORŚWINKI
1 LIPSKI WOJCIECH 21km / M30 ENDORŚWINKI LUBARTÓW
ENDŻIBIEGA
1 ROJEWSKA ANGELIKA 21km / K20 ENDŻIBIEGA MALBORK
ENEL SPORT RUNNERS TEAM
1 WYCECH MAGDALENA 21km / K30 ENEL SPORT RUNNERS TEAM WARSZAWA
ENERGIZE YOUR LIFE
1 USYDUS NATALIA 21km / K20 ENERGIZE YOUR LIFE WARSZAWA
ENTRE.PL TEAM
1 KAROLKIEWICZ DANIEL 21km / M30 ENTRE.PL TEAM DROHICZYN
2 WÓJCIK PAWEŁ 21km / M20 ENTRE.PL TEAM DRZEWICA
ESSITY
1 WOJDYŁA WOJCIECH 21km / M20 ESSITY GRODKÓW
ETICOD
1 KAWKA MACIEJ 21km / M30 ETICOD CHORZÓW
ETISOFT RUNNING TEAM
1 JEŻEWSKI ADAM 21km / M30 ETISOFT RUNNING TEAM GLIWICE
EUROCLEAR RUNNING TEAM
1 REICHERT ŁUKASZ 21km / M30 EUROCLEAR RUNNING TEAM KRAKÓW
EUROPA UBEZPIECZENIA
1 MOSOŃ RAFAŁ 21km / M30 EUROPA UBEZPIECZENIA OŁAWA
EUROPA UBEZPIECZENIA / NOA
1 MAKLES WIOLETTA 21km / K30 EUROPA UBEZPIECZENIA / NOA WROCŁAW
EUROVENT ATHLETICS OPOLE
1 MISZTOFT IWONA 21km / K30 EUROVENT ATHLETICS OPOLE PRZYWORY
EVERRUN
1 JASTRZĄBEK AGNIESZKA 21km / K30 EVERRUN ŁÓDŹ
2 SZCZEPAŃSKI MARCIN 21km / M40 EVERRUN ŁÓDŹ
3 ŁANDWIJT MARCIN 21km / M40 EVERRUN KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI
EXPERT NIERUCHOMOŚCI
1 KOŻUSIK MAREK 21km / M30 EXPERT NIERUCHOMOŚCI BIAŁYSTOK
2 ANDRZEJCZUK ARTUR 21km / M30 EXPERT NIERUCHOMOŚCI BIAŁYSTOK
EYEYE POLSKA
1 KONOPACKI WOJTEK 21km / M40 EYEYE POLSKA BIAŁYSTOK
2 BIELAWIEC MAGDALENA 21km / K20 EYEYE POLSKA BIAŁYSTOK
3 BIELAWIEC BARTŁOMIEJ 21km / M30 EYEYE POLSKA BIAŁYSTOK
4 SĘKOWSKI ADAM 21km / M40 EYEYE POLSKA BIAŁYSTOK
5 KONOPACKA MARTA 5km / K40 EYEYE POLSKA BIAŁYSTOK
FAFARAFA
1 RAU MARTA 21km / K50 FAFARAFA BIAŁYSTOK
FALENICA
1 BUGAJ MARCIN 21km / M40 FALENICA WARSZAWA
FARM FRITES POLAND
1 BECKER WIOLETTA 21km / K40 FARM FRITES POLAND LĘBORK
FC KOLEJOWE
1 SZOKA DOMINIK 5km / M20 FC KOLEJOWE
FENTO
1 WTULICH MARIUSZ 21km / M30 FENTO WARSZAWA
FILIPPIDES92
1 WYSOCKI DARIUSZ 21km / M50 FILIPPIDES92 MALBORK
FILMOWE PODLASIE ATAKUJE!
1 ADAMSKI TOMASZ 21km / M40 FILMOWE PODLASIE ATAKUJE! CIASNE
FILON TEAM
1 BUSZKOWSKI FILIP 21km / M40 FILON TEAM GAJ WIELKI
FIREEAGLES OCR
1 PĘTLAK GRZEGORZ 21km / M30 FIREEAGLES OCR SOCHACZEW
FIS SST TEAM
1 KASPEREK IRENEUSZ 21km / M40 FIS SST TEAM ZABRZE
2 KLIKS ANDRZEJ 21km / M40 FIS SST TEAM SOSNOWIEC
3 POGORZELSKA-KLIKS AGATA 21km / K40 FIS SST TEAM SOSNOWIEC
4 KASPEREK MAGDALENA 21km / K40 FIS SST TEAM ZABRZE
FIT MODELARNIA
1 NABIAŁEK ALEKSANDRA 21km / K30 FIT MODELARNIA DĄBROWA GÓRNICZA
FITNESS CLUB MAGIC GYM
1 WOŁOS MARTA 5km / K20 FITNESS CLUB MAGIC GYM BIAŁYSTOK
FITRODZINKA
1 JEDYNASTY EWA 5km / K30 FITRODZINKA BIAŁYSTOK
2 JEDYNASTY SZCZEPAN 5km / M30 FITRODZINKA BIAŁYSTOK
FIZJOBIEGACZE SZCZECIN
1 KRÓL GRZEGORZ 21km / M40 FIZJOBIEGACZE SZCZECIN SZCZECIN
FLORA RUN TEAM
1 MOKRACKI MATEUSZ 21km / M20 FLORA RUN TEAM POZNAŃ
FLSMIDTH MAAG GEAR
1 WRÓBLEWSKI TOMASZ 21km / M30 FLSMIDTH MAAG GEAR ELBLĄG
FLUENTBE
1 RYNIECKI MIŁOSZ 21km / M30 FLUENTBE WARSZAWA
FOGO ORZEŁ LIPNO
1 FRĄCKOWIAK DOMINIK 21km / M30 FOGO ORZEŁ LIPNO ŚMIGIEL
FOR RUN TEAM
1 KOWALSKI PIOTR 21km / M20 FOR RUN TEAM MOGILNO
2 ADAMSKI MICHAŁ 21km / M20 FOR RUN TEAM SKWIERZYNA
FORUM GÓRSKI ŚWIAT
1 PEDRYC BARTŁOMIEJ 21km / M30 FORUM GÓRSKI ŚWIAT RZESZÓW
FOTO
1 KONECKI KRZYSZTOF 5km / M40 FOTO BIAŁYSTOK
FOUR RUNNERS GROUP
1 CIPORA KATARZYNA 21km / K40 FOUR RUNNERS GROUP WROCŁAW
2 CIPORA MACIEJ 21km / M40 FOUR RUNNERS GROUP WROCŁAW
FRAJERS TEAM
1 TRYBULSKI ŁUKASZ 21km / M30 FRAJERS TEAM WARSZAWA
FRANEK I JULEK
1 GRABOWSKI ADAM 5km / M50 FRANEK I JULEK BIAŁYSTOK
FRANKA I STASIA
1 SURMAŃSKI JACEK 21km / M30 FRANKA I STASIA WARSZAWA
FROZEN SAND TEAM
1 BUSŁOWSKI TOMASZ 5km / M20 FROZEN SAND TEAM BIAŁYSTOK
FSD RUN DREZDENKO
1 GIERŁOWSKI MIKOŁAJ 21km / M30 FSD RUN DREZDENKO STRZELCE KRAJEŃSKIE
2 ZIEJEWSKA AGNIESZKA 21km / K30 FSD RUN DREZDENKO STARE KUROWO
3 FICNER IWONA 21km / K40 FSD RUN DREZDENKO STARE KUROWO
4 BUĆKOWSKA MAJKA MARIA 21km / K30 FSD RUN DREZDENKO DREZDENKO
FUJITSU RUNNING TEAM
1 PILARSKI PIOTR 21km / M20 FUJITSU RUNNING TEAM ŁÓDŹ
FUNDACJA DASZ RADĘ
1 LEWANDOWSKI ARTUR 21km / M20 FUNDACJA DASZ RADĘ ZAPOWIEDNIK
FUNDACJA FASOLA
1 STECKI JAKUB 21km / M20 FUNDACJA FASOLA MALBORK
FUNDACJA KIERUNEK ULTRA
1 ŁOBASIUK IWONA 21km / K40 FUNDACJA KIERUNEK ULTRA SUWAŁKI
FUNDACJA OSWOIĆ ŚWIAT
1 KRYSIEWICZ KONRAD 21km / M20 FUNDACJA OSWOIĆ ŚWIAT BIAŁYSTOK
FUNDACJA TRZEBA MARZYC
1 SANKOWSKA EWELINA 5km / K40 FUNDACJA TRZEBA MARZYC GDYNIA
FUNDACJA UDARU MÓZGU
1 KUBKA ADAM 21km / M60 FUNDACJA UDARU MÓZGU ŁÓDŹ
2 SIGER ADAM 21km / M40 FUNDACJA UDARU MÓZGU ŁÓDŹ
FUNFIT BOXING TEAM ZIELONA GÓRA
1 KOZERA JAKUB 21km / M20 FUNFIT BOXING TEAM ZIELONA GÓRA ZIELONA GÓRA
GABIADI
1 MIĘKUS SEBASTIAN 21km / M40 GABIADI BIAŁYSTOK
GANG ENDORFIN
1 JAKUBOWSKA ANNA 21km / K30 GANG ENDORFIN PIASECZNO
2 ABRAMCZYK ALEKSANDRA 21km / K30 GANG ENDORFIN WARSZAWA
GAPPAG TEAM
1 WRZESIŃSKI PIOTR 21km / M40 GAPPAG TEAM CZĘSTOCHOWA
GAVRA GIŻYCKOI
1 NIEDŹWIECKI TOMASZ 21km / M40 GAVRA GIŻYCKOI GIŻYCKO
GAWRA-BIAŁYSTOK
1 GRYC JOANNA 21km / K30 GAWRA-BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
2 GRYC DARIUSZ 21km / M40 GAWRA-BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
GAZ MUSZTARDOWY
1 BARTMANSKA MIRKA 21km / K40 GAZ MUSZTARDOWY BIELANY WROCŁAWSKIE
GAZELA TEAM
1 GRABOWSKA KAROLINA 21km / K40 GAZELA TEAM WARSZAWA
2 GRABOWSKI TOMASZ 21km / M40 GAZELA TEAM WARSZAWA
3 SENDA MICHAŁ 21km / M40 GAZELA TEAM KOBYŁKA
4 KULIK JACEK 21km / M50 GAZELA TEAM WARKA
GDAŃSKI BIEGACZ/ SZALONY GDAŃSK BIEGA
1 SZCZYKUTOWICZ TOMASZ 21km / M20 GDAŃSKI BIEGACZ/ SZALONY GDAŃSK BIEGA GDAŃSK
GDÓW PROUD RUNNERS
1 PAWLIK ULA 21km / K30 GDÓW PROUD RUNNERS WIELICZKA
2 WOLSKA AGATA 21km / K30 GDÓW PROUD RUNNERS WIELICZKA
3 PAWLIK ŁUKASZ 21km / M30 GDÓW PROUD RUNNERS WIELICZKA
GEMINI TEAM
1 PAWLUCZUK ELA 21km / K40 GEMINI TEAM EŁK
GEMUSTUDIO.COM
1 OWSIANY KRZYSZTOF 21km / M30 GEMUSTUDIO.COM OPORÓWKO
2 OWSIANA ANITA 21km / K30 GEMUSTUDIO.COM OPORÓWKO
GEO RUN
1 HELAK KRZYSZTOF 21km / M20 GEO RUN TRZCIANKA
2 ŻUKOWSKI SZYMON 5km / M30 GEO RUN BIAŁYSTOK
3 OŁDAKOWSKI MARCIN 5km / M40 GEO RUN BIAŁYSTOK
4 SZYMCZAK MONIKA 5km / K40 GEO RUN BIAŁYSTOK
GERLACH SMUGGLERS
1 RAMOTOWSKI MARCIN 21km / M40 GERLACH SMUGGLERS WARSZAWA
GETBACK
1 ŚWIDERSKI MARCIN 21km / M30 GETBACK WROCŁAW
2 PRZYBYŁ ANGELIKA 21km / K30 GETBACK WROCŁAW
3 BRUK MACIEJ 21km / M30 GETBACK BIAŁYSTOK
4 KULIK JOANNA 21km / K30 GETBACK WROCŁAW
5 PARTYKA MAREK 21km / M30 GETBACK LEGNICA
GIBA TEAM SUPRAŚL
1 GIBA KRZYSZTOF 21km / M40 GIBA TEAM SUPRAŚL SUPRAŚL
2 GIBA DAWID 5km / M12 GIBA TEAM SUPRAŚL SUPRAŚL
GIGA MARATHON - BIEGAJ Z GIGĄ
1 GOLASZEWSKA MARZENA 21km / K40 GIGA MARATHON - BIEGAJ Z GIGĄ BERLIN
GINDOR TEAM
1 GINDOROWICZ RYSZARD 21km / M50 GINDOR TEAM WASILKÓW
GIŻYCKO
1 GRĄDZKI WOJCIECH 21km / M20 GIŻYCKO GIŻYCKO
GKS CZASTARY
1 DUDKA MAREK 21km / M50 GKS CZASTARY PARCICE
GKS GRODZISK
1 STANDZIAK HENRYK 21km / M50 GKS GRODZISK GRODZISK
2 STANDZIAK ELŻBIETA 21km / K40 GKS GRODZISK GRODZISK
3 GÓJSKA JUSTYNA 21km / K50 GKS GRODZISK WARSZAWA
4 GÓJSKI MIROSŁAW 21km / M50 GKS GRODZISK WARSZAWA
GLS
1 TREICHEL PIOTR 5km / M20 GLS BIAŁYSTOK
2 GUTOWSKI MARIUSZ 5km / M40 GLS CHOROSZCZ
3 ANDRUSZKIEWICZ MICHAŁ 5km / M30 GLS BIAŁYSTOK
GMINA STRZELCE OPOLSKIE
1 ŁUSZCZYNA AGATA 21km / K30 GMINA STRZELCE OPOLSKIE STRZELCE OPOLSKIE
GO [email protected]
1 KACZOR GRZEGORZ 21km / M30 GO [email protected] ZGORZELEC
GO SPORT
1 MOSKWA MARTYNA 21km / K20 GO SPORT SZCZECIN
GOLDEN TEAM
1 JANECKI PRZEMYSŁAW 21km / M30 GOLDEN TEAM WARSZAWA
2 MĄDZIK ALEKSANDRA 21km / K30 GOLDEN TEAM WARSZAWA
GONDOR
1 MAKOWSKI PRZEMEK 21km / M40 GONDOR GDYNIA
GONG BIEGA
1 STOKWISZEWSKI KRZYSZTOF 21km / M30 GONG BIEGA OTWOCK
GOPHER
1 IGNATOVICH ANDREY 21km / M30 GOPHER OSTROVETS
GOREDA
1 NOWICKI JACEK 21km / M50 GOREDA REDA
GOŚ-KA
1 MARTA URBAŃSKA 21km / K30 GOŚ-KA ŁÓDŹ
2 OLCZYK DOROTA 21km / K30 GOŚ-KA KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI
GRAŻYNA BIEGA
1 CHOJNICKA AGNIESZKA 21km / K30 GRAŻYNA BIEGA RUDA ŚLĄSKA
GREENPOWER
1 ADAMOWICZ KATARZYNA 21km / K30 GREENPOWER KRAKÓW
GREGISRUNNING
1 KOZŁOWSKI GRZEGORZ 21km / M50 GREGISRUNNING TARNOWO PODGÓRNE
GRODNOOBLSPORT
1 SOMAVA IRINA 21km / K20 GRODNOOBLSPORT GRODNO
2 ANDREICHYK NATALLIA 21km / K40 GRODNOOBLSPORT GRODNO
3 ANDREICHYK ALEH 21km / M40 GRODNOOBLSPORT GRODNO
4 DUBOVSKAYA OLGA 5km / K30 GRODNOOBLSPORT GRODNO
5 ANDREICHYK KIRYL 5km / M20 GRODNOOBLSPORT GRODNO
GRUNWALD TEAM POZNAŃ / ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZA
1 GRABIŃSKI WOJCIECH 21km / M20 GRUNWALD TEAM POZNAŃ / ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZA ROGOŹNO
GRUPA BIEGOWA CHTMO
1 ŁATKOWSKA MONIKA 21km / K40 GRUPA BIEGOWA CHTMO CHOTOMÓW
2 ŁATKOWSKI ŁUKASZ 21km / M40 GRUPA BIEGOWA CHTMO CHOTOMÓW
3 GRZESIK MARCIN 21km / M40 GRUPA BIEGOWA CHTMO CHOTOMÓW
4 ANDRUKIEWICZ ANITA 21km / K30 GRUPA BIEGOWA CHTMO JABŁONNA
GRUPA BIEGOWA CZARNA BIAŁOSTOCKA
1 KOWALEWSKI SZYMON 21km / M30 GRUPA BIEGOWA CZARNA BIAŁOSTOCKA CZARNA BIAŁOSTOCKA
2 MATYS EDYTA 21km / K30 GRUPA BIEGOWA CZARNA BIAŁOSTOCKA CZARNA BIAŁOSTOCKA
3 ZYSKOWSKA-MICUN KLAUDIA 21km / K40 GRUPA BIEGOWA CZARNA BIAŁOSTOCKA CZARNA BIAŁOSTOCKA
4 MICUN SEBASTIAN 21km / M20 GRUPA BIEGOWA CZARNA BIAŁOSTOCKA CZARNA BIAŁOSTOCKA
5 SZYDŁOWSKA EWA 21km / K30 GRUPA BIEGOWA CZARNA BIAŁOSTOCKA CZARNA BIAŁOSTOCKA
6 SZUCHNICKA BEATA 21km / K40 GRUPA BIEGOWA CZARNA BIAŁOSTOCKA CZARNA BIAŁOSTOCKA
7 BOSZKO EWA 21km / K40 GRUPA BIEGOWA CZARNA BIAŁOSTOCKA CZARNA WIEŚ KOŚCIELNA
8 GOTÓWKO AGNIESZKA 21km / K30 GRUPA BIEGOWA CZARNA BIAŁOSTOCKA CZARNA WIEŚ KOŚCIELNA
9 BORUCIŃSKA EDYTA 21km / K30 GRUPA BIEGOWA CZARNA BIAŁOSTOCKA CZARNA WIEŚ KOŚCIELNA
10 KOCHANOWSKA KAROLINA 21km / K20 GRUPA BIEGOWA CZARNA BIAŁOSTOCKA CZARNA BIAŁOSTOCKA
11 KRUTUL MARTA 21km / K30 GRUPA BIEGOWA CZARNA BIAŁOSTOCKA SOKÓŁKA
12 KUREL EDYTA 21km / K40 GRUPA BIEGOWA CZARNA BIAŁOSTOCKA CZARNA BIAŁOSTOCKA
13 TYSZKIEWICZ KINGA 21km / K30 GRUPA BIEGOWA CZARNA BIAŁOSTOCKA CZARNA BIALOSTOCKA
14 JAGIELSKA ANNA 21km / K40 GRUPA BIEGOWA CZARNA BIAŁOSTOCKA CZARNA-BIAŁOSTOCKA
15 OSTROWSKA MARLENA 21km / K20 GRUPA BIEGOWA CZARNA BIAŁOSTOCKA CZARNA BIALOSTOCKA
16 PIETROWSKA PATRYCJA 21km / K20 GRUPA BIEGOWA CZARNA BIAŁOSTOCKA CZARNA BIAŁOSTOCKA
17 WYSOCKA EWA 5km / K20 GRUPA BIEGOWA CZARNA BIAŁOSTOCKA CZARNA BIAŁOSTOCKA
18 BORUCIŃSKI KRZYSZTOF 5km / M40 GRUPA BIEGOWA CZARNA BIAŁOSTOCKA CZARNA WIEŚ KOŚCIELNA
19 CHMIELEWSKI MARIUSZ 5km / M30 GRUPA BIEGOWA CZARNA BIAŁOSTOCKA CZARNA BIAŁOSTOCKA
20 TAUDUL URSZULA 21km / K40 GRUPA BIEGOWA CZARNA BIAŁOSTOCKA CZARNA BIAŁOSTOCKA
GRUPA BIEGOWA TUROŚŃ KOŚCIELNA
1 RADZIWON GRZEGORZ 21km / M40 GRUPA BIEGOWA TUROŚŃ KOŚCIELNA TUROŚŃ KOŚCIELNA
2 DRYL PAWEŁ 21km / M30 GRUPA BIEGOWA TUROŚŃ KOŚCIELNA TUROŚŃ KOŚCIELNA
GRUPA CHORTEN
1 SADOWSKI RAFAŁ 21km / M30 GRUPA CHORTEN BIAŁYSTOK
2 SZYDŁOWSKI ADRIAN 21km / M30 GRUPA CHORTEN BIAŁYSTOK
3 SZESTOWICKI PATRYK 21km / M20 GRUPA CHORTEN WASILKÓW
GRUPA DORADCZA ATM
1 MUŻYŁO TOMASZ 21km / M30 GRUPA DORADCZA ATM EŁK
GRUPA JURA PL
1 RASZTABIGA SYLWESTER 21km / M40 GRUPA JURA PL FUGASÓWKA
GRUPA POŚCIGOWA
1 JUSZCZAK MARCIN 21km / M30 GRUPA POŚCIGOWA CEGŁÓW
2 JUSZCZKA MARCIN 21km / M30 GRUPA POŚCIGOWA CEGŁÓW
GRUPA SZALONYCH ROWERZYSTÓW
1 NIEWIAROWSKI RAFAŁ 21km / M20 GRUPA SZALONYCH ROWERZYSTÓW BIAŁYSTOK
2 PILICHOWSKI WOJCIECH 21km / M40 GRUPA SZALONYCH ROWERZYSTÓW BIAŁYSTOK
3 NIEWIAROWSKI CEZARY 21km / M40 GRUPA SZALONYCH ROWERZYSTÓW BIAŁYSTOK
4 STANKIEWICZ PIOTR 21km / M30 GRUPA SZALONYCH ROWERZYSTÓW BIAŁYSTOK
5 PIEKUTOWSKA JULIA 21km / K20 GRUPA SZALONYCH ROWERZYSTÓW BIAŁYSTOK
6 NIEWIAROWSKA ELŻBIETA 5km / K40 GRUPA SZALONYCH ROWERZYSTÓW BIAŁYSTOK
7 KUCZYŃSKA DOROTA 5km / K40 GRUPA SZALONYCH ROWERZYSTÓW BIAŁYSTOK
8 PAPIERNIK MACIEJ 21km / M40 GRUPA SZALONYCH ROWERZYSTÓW BIAŁYSTOK
9 PAPIERNIK ELŻBIETA 21km / K40 GRUPA SZALONYCH ROWERZYSTÓW BIAŁYSTOK
GRUPABIEGOWA CZARNA BIAŁOSTOCKA
1 PIETROWSKI PATRYK 5km / M12 GRUPABIEGOWA CZARNA BIAŁOSTOCKA CZARNA BIAŁOSTOCKA
GRZEGORZ
1 OSIECKI GRZEGORZ 21km / M40 GRZEGORZ OLMONTY
GRĘBOCIN
1 MACIĄG MARIAN 21km / M40 GRĘBOCIN GRĘBOCIN
GS5 SP. Z O. O.
1 SIDORCZUK MAREK 21km / M40 GS5 SP. Z O. O. WARSZAWA
GUBISZLAKI
1 POPIS PATRYK 21km / M30 GUBISZLAKI OTWOCK
GŁODNI PRZYGÓD
1 MISIUKIEWICZ TOMASZ 21km / M20 GŁODNI PRZYGÓD BIAŁYSTOK
GĄBIN BIEGA
1 KOZŁOWSKI KRZYSZTOF 21km / M30 GĄBIN BIEGA NOWE GRABIE
2 KAMIŃSKI TOMASZ 21km / M20 GĄBIN BIEGA GĄBIN
3 BARANOWSKI KAMIL 21km / M20 GĄBIN BIEGA GĄBIN
GÓRSCY_KORONIARZE_2018
1 SZNAJDERSKA PAULA 21km / K30 GÓRSCY_KORONIARZE_2018 JAŹWINA
2 STRĄK ŁUKASZ 21km / M30 GÓRSCY_KORONIARZE_2018 WROCŁAW
3 PIETROWICZ MACIEJ 21km / M30 GÓRSCY_KORONIARZE_2018 WROCŁAW
GÓRSKIE
1 GÓRSKI PIOTR 21km / M30 GÓRSKIE IGNATKI-OSIEDLE
2 GÓRSKA KATARZYNA 5km / K30 GÓRSKIE IGNATKI-OSIEDLE
HAJNÓWKA BIEGA
1 ŁUKSZA MICHAŁ 21km / M30 HAJNÓWKA BIEGA HAJNÓWKA
2 STANISZEWSKI MARCIN 21km / M30 HAJNÓWKA BIEGA HAJNÓWKA
3 SOŁOGUBA JAN 21km / M20 HAJNÓWKA BIEGA HAJNÓWKA
4 ANDROSIUK TOMASZ 21km / M30 HAJNÓWKA BIEGA HAJNÓWKA
5 ANDROSIUK BARBARA 21km / K30 HAJNÓWKA BIEGA HAJNÓWKA
6 FRĄCZEK LUIZA 21km / K40 HAJNÓWKA BIEGA HAJNÓWKA
7 GRYGORUK TOMASZ 21km / M30 HAJNÓWKA BIEGA HAJNÓWKA
8 WIEJKOWSKA KATARZYNA 21km / K30 HAJNÓWKA BIEGA HAJNÓWKA
9 ARTEMIUK EUGENIA 21km / K50 HAJNÓWKA BIEGA HAJNÓWKA
10 CHIRKO STEFAN 21km / M40 HAJNÓWKA BIEGA HAJNÓWKA
11 MACKIEWICZ IRENEUSZ 21km / M40 HAJNÓWKA BIEGA
12 GINSZT MARLENA 5km / K30 HAJNÓWKA BIEGA HAJNÓWKA
13 SADOWSKA BARBARA 5km / K30 HAJNÓWKA BIEGA HAJNÓWKA
14 SADOWSKI MARCIN 5km / M30 HAJNÓWKA BIEGA HAJNÓWKA
15 KORYGA JOWITA 21km / K30 HAJNÓWKA BIEGA HAJNÓWKA
16 GRYGORUK DANIEL 21km / M30 HAJNÓWKA BIEGA HAJNÓWKA
17 WILKANIEC KRZYSZTOF 21km / M30 HAJNÓWKA BIEGA HAJNÓWKA
HAPPY RUNNERS
1 KORF MAŁGORZATA 21km / K40 HAPPY RUNNERS BYTOM
2 BANAŚ MAJA 21km / K20 HAPPY RUNNERS BYTOM
3 RATYŃSKI BARTŁOMIEJ 21km / M30 HAPPY RUNNERS BYTOM
HARCERSKI KLUB RATOWNICZY `KRYZYS`
1 KRAJEWSKI PAWEŁ 5km / M20 HARCERSKI KLUB RATOWNICZY `KRYZYS` BIAŁYSTOK
2 ZABIELSKI ADRIAN 5km / M20 HARCERSKI KLUB RATOWNICZY `KRYZYS` BIAŁYSTOK
HARPAGANY
1 ĆWIKŁA KAMIL 21km / M30 HARPAGANY GLIWICE
HASBRO
1 DAMIĘCKA KATARZYNA 21km / K30 HASBRO WARSZAWA
HASTEN
1 BOCHYŃSKA SONIA 21km / K20 HASTEN WARSZAWA
2 SZYMAŃSKI MATEUSZ 21km / M20 HASTEN WARSZAWA
HAŃCZA OKÓŁEK
1 ZUBOWICZ ŁUKASZ 21km / M20 HAŃCZA OKÓŁEK OKÓŁEK
HERNIK TEAM
1 BOŻKIEWICZ PATRYCJA 21km / K30 HERNIK TEAM MUROWANA GOŚLINA
2 SIP MARTA 21km / K20 HERNIK TEAM JASIN
3 ROSÓŁ ROMAN 21km / M40 HERNIK TEAM POZNAŃ
HEROS2000
1 WASZCZUK SŁAWEK 21km / M40 HEROS2000 PIASTÓW
HOGART
1 BUJNOWSKI KONRAD 21km / M30 HOGART WASILKÓW
HOLMS PLACE
1 KARWOWSKI ARKADIUSZ 21km / M50 HOLMS PLACE ŁUKÓW
HOMELESS RUNNERS FCUK BREXIT
1 BOGUSLOWICZ DARIUSZ 21km / M30 HOMELESS RUNNERS FCUK BREXIT EDINBURGH
HONEY STINGER RUNNERS
1 SAWCZUK SEBASTIAN 21km / M30 HONEY STINGER RUNNERS BIAŁYSTOK
2 MIEŃKO URSZULA 21km / K30 HONEY STINGER RUNNERS BIAŁYSTOK
3 BUTRYN WOJCIECH 21km / M40 HONEY STINGER RUNNERS KRAKÓW
4 STRASZYŃSKI ŁUKASZ 21km / M30 HONEY STINGER RUNNERS BIAŁYSTOK
5 SIDOROWICZ EWELINA 21km / K30 HONEY STINGER RUNNERS BIAŁYSTOK
6 FALANA ZBYSZEK 21km / M30 HONEY STINGER RUNNERS LELÓW
7 WANDZIOCH KRZYSZTOF 21km / M20 HONEY STINGER RUNNERS SUWAŁKI
8 WALENTYNOWICZ KLAUDIUSZ 21km / M40 HONEY STINGER RUNNERS DĄBRÓWKA
9 LISOWSKA JULITA 5km / K30 HONEY STINGER RUNNERS CHOROSZCZ
HOUSE OF POLAND
1 WOJCIULA KONRAD 21km / M40 HOUSE OF POLAND ŁAPY
2 PERKOWSKI SYLWESTER 21km / M30 HOUSE OF POLAND ŁAPY
3 KOTOWSKI MIECZYSŁAW 21km / M30 HOUSE OF POLAND BIAŁYSTOK
4 BANASZEWSKI ROBERT 21km / M20 HOUSE OF POLAND ŁAPY
5 BOROWSKA MAGDALENA 21km / K30 HOUSE OF POLAND BIAŁYSTOK
6 WOJCIULA ANNA 5km / K40 HOUSE OF POLAND ŁAPY
7 KOTOWSKA EWA 5km / K30 HOUSE OF POLAND BIAŁYSTOK
8 GĄSOWSKI ANDRZEJ 21km / M40 HOUSE OF POLAND ŁAPY
HOUSE OF SKILLS
1 DĄBROWSKI ŁUKASZ 21km / M40 HOUSE OF SKILLS WARSZAWA
2 DĄBROWSKI ŁUKASZ 21km / M40 HOUSE OF SKILLS WARSZAWA
HUSARIA RACE TEAM
1 KLUK KATARZYNA 21km / K20 HUSARIA RACE TEAM WARSZAWA
2 TURCHAN KAMIL 21km / M20 HUSARIA RACE TEAM KOKOTÓW
3 WASILEWSKI KAMIL 21km / M20 HUSARIA RACE TEAM GRÓDEK
4 WYSOCKA DOMINIKA 21km / K20 HUSARIA RACE TEAM BIAŁYSTOK
HUSARZ BIAŁYSTOK
1 STEFANOWICZ RAFAŁ 21km / M20 HUSARZ BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
HUZAR TAEKWONDO
1 SADOWSKI GRZEGORZ 21km / M40 HUZAR TAEKWONDO RACZKI
2 STOCKA MAGDA 5km / K40 HUZAR TAEKWONDO BIAŁYSTOK
3 ZAWADZKA JAGODA 5km / K30 HUZAR TAEKWONDO BIAŁYSTOK
4 BOREJSZO ANETA 5km / K40 HUZAR TAEKWONDO BIAŁYSTOK
5 WARDZIŃSKA URSZULA 5km / K40 HUZAR TAEKWONDO BIAŁYSTOK
6 ZAWADZKI KRZYSZTOF 21km / M30 HUZAR TAEKWONDO BIAŁYSTOK
7 BARANOWSKI PAWEŁ 21km / M40 HUZAR TAEKWONDO BIAŁYSTOK
HYDRAULIK.PL
1 RYCZKOWSKI ROBERT 21km / M40 HYDRAULIK.PL ZĄBKI
I AM THE ONE WHO KNOCKS.
1 MAJCHROWSKI DARIUSZ 21km / M40 I AM THE ONE WHO KNOCKS. GRYFÓW ŚLĄSKI
IKS SMOK ORNETA
1 ZIELIŃSKI PAWEŁ 21km / M20 IKS SMOK ORNETA BIAŁYSTOK
INOWROCŁAW
1 MALICKI TOMASZ 21km / M40 INOWROCŁAW INOWROCŁAW
INSTARUN
1 GARBOWSKA EMILKA 5km / K30 INSTARUN BIAŁYSTOK
INTERACTIVE ENGLISH SCHOOL
1 JURKIEWICZ BEATA 21km / K40 INTERACTIVE ENGLISH SCHOOL TORUŃ
IPA BYTOM
1 DZIURKA DARIUSZ 21km / M40 IPA BYTOM BYTOM
IREK I RAK. MARATON O ŻYCIE
1 OSTAPCZUK KAMIL 21km / M40 IREK I RAK. MARATON O ŻYCIE GDYNIA
IRON BROTHERS CENTRUM KETTLEBELL BIAŁYSTOK
1 TUROWSKI ADAM 21km / M30 IRON BROTHERS CENTRUM KETTLEBELL BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
2 TUROWSKI JACEK 21km / M20 IRON BROTHERS CENTRUM KETTLEBELL BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
IRON RUNNERS
1 SKRZYŃSKI RAFAŁ 21km / M30 IRON RUNNERS NIEPOŁOMICE
IRUN BREST
1 ILYUCHYK NATALLIA 21km / K20 IRUN BREST BREST
2 IRYNA ZDZITAVETSKAYA 5km / K30 IRUN BREST BREST
ITMBW KRAKÓW
1 MYNARSKI DAMIAN 21km / M20 ITMBW KRAKÓW JANOWICE
2 KWIATKOWSKI JAKUB 21km / M30 ITMBW KRAKÓW KRAKÓW
3 KWIATKOWSKI KRZYSZTOF 21km / M30 ITMBW KRAKÓW KRAKÓW
ITPUNKT ACTIVE TEAM
1 WĘGRZYK JACEK 21km / M40 ITPUNKT ACTIVE TEAM RUDA ŚLĄSKA
2 MALMIGA MACIEJ 21km / M30 ITPUNKT ACTIVE TEAM DĄBROWA GÓRNICZA
JA SIE NIE SCIGAM STARGARD
1 HERBA ZBYSZEK 21km / M60 JA SIE NIE SCIGAM STARGARD STARGARD
JABIEGAM
1 BUGAJSKI ARTUR 21km / M40 JABIEGAM DĄBROWA GÓRNICZA
JACEKBIEGA RUNNING TEAM
1 JEDRZEJEWSKI KONRAD 21km / M40 JACEKBIEGA RUNNING TEAM WARSZAWA
JANUSZ BIEGA
1 GARBACZ ŁUKASZ 21km / M30 JANUSZ BIEGA BĘDZIN
JANUSZ ZIENIEWICZ
1 ZIENIEWICZ JANUSZ 5km / M40 JANUSZ ZIENIEWICZ ZABŁUDÓW
JANUSZE TRIATHLONU
1 MACIEJAK MARCIN 21km / M40 JANUSZE TRIATHLONU ŻYRARDÓW
2 STASIW PRZEMYSŁAW 21km / M20 JANUSZE TRIATHLONU ŻYRARDÓW
JATRENUJE
1 PAWEŁCZAK KAROLINA 21km / K20 JATRENUJE GDYNIA
JAWOROWSCY
1 JAWOROWSKA MARIA 5km / K50 JAWOROWSCY SZCZUCZYN
2 JAWOROWSKI KRZYSZTOF 5km / M60 JAWOROWSCY SZCZUCZYN
JAĆWING PŁASKA
1 ZUBKIEWICZ JAN 21km / M70 JAĆWING PŁASKA PŁASKA
JEDNOROŻEC ROBI CO MOŻE
1 TABAKA MAGDALENA 21km / K40 JEDNOROŻEC ROBI CO MOŻE PRZASNYSZ
JEDNOSTKA STRZELECKA 1035 BIELSK PODLASKI
1 KASJANIUK JULITA 21km / K20 JEDNOSTKA STRZELECKA 1035 BIELSK PODLASKI BIELSK PODLASKI
2 STIEPANIUK MAGDALENA 5km / K12 JEDNOSTKA STRZELECKA 1035 BIELSK PODLASKI BIELSK PODLASKI
JKB KLEPACZE
1 ŁUKJAŃCZUK MAREK 21km / M50 JKB KLEPACZE KLEPACZE
JONAS MARATONAS
1 PETKEVICIUS DAINIUS 21km / M40 JONAS MARATONAS VILNIUS
2 PETKEVICIENE LORETA 21km / K40 JONAS MARATONAS VILNIUS
JUVENIA BIAŁYSTOK
1 GOLONKO DARIUSZ 21km / M40 JUVENIA BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
2 DANOWSKI MATEUSZ 5km / M12 JUVENIA BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
3 WOŁCZUK JOANNA 5km / K40 JUVENIA BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
JUVENTA STARACHOWICE
1 SZTANDERA PIOTR 21km / M30 JUVENTA STARACHOWICE PARSZÓW
JW 2771
1 FLOREK MICHAŁ 21km / M30 JW 2771 KRAKÓW
JW 3519
1 ŻYLIŃSKI SŁAWOMIR 21km / M30 JW 3519 BIAŁYSTOK
2 IWASZCZUK KRZYSZTOF 21km / M40 JW 3519 CHOROSZCZ
3 BRZOZOWSKI PIOTR 21km / M30 JW 3519 ŁAPY
4 WOŁKOWYCKI MARIUSZ 21km / M20 JW 3519 BIAŁOWIEŻA
5 CIEŁUSZECKI MARIUSZ 21km / M30 JW 3519 BIAŁYSTOK
6 CIEŁUSZECKI MARIUSZ 21km / M30 JW 3519 BIAŁYSTOK
JÄGRUNNERS
1 DACKIEWICZ KAMILA 5km / K30 JÄGRUNNERS BIAŁYSTOK
JĘDRZEJÓW BIEGA
1 MISZTAL GRZEGORZ 21km / M40 JĘDRZEJÓW BIEGA JĘDRZEJÓW
JÓZEF CYTRUS TEAM
1 KUSTOSZ WOJCIECH 21km / M40 JÓZEF CYTRUS TEAM JÓZEFOSŁAW
K&K RUN
1 STOPA KRZYSZTOF 21km / M40 K&K RUN SWAROŻYN
2 WOJAKOWSKI KRZYSZTOF 21km / M40 K&K RUN GLIWICE
3 WOJAKOWSKA KATARZYNA 21km / K40 K&K RUN ZABRZE
K. S. PODLASIE BIAŁYSTOK
1 PARSZCZYŃSKI ŁUKASZ 5km / M30 K. S. PODLASIE BIAŁYSTOK WARSZAWA
K.B.GOCH BYTÓW
1 MUERAU-NOWICKA HANNA 21km / K50 K.B.GOCH BYTÓW BYTÓW
KABANCHYK
1 ZHYDOVICH VADZIM 21km / M30 KABANCHYK MINSK
KABE TEAM
1 BAŁDOWSKI RAFAŁ 21km / M30 KABE TEAM BIAŁYSTOK
KACZMAR PROJECT
1 SŁONECKA AGNIESZKA 21km / K30 KACZMAR PROJECT WARSZAWA
KALLOS STHENOS
1 SZPAKOWSKI ZBIGNIEW 21km / M40 KALLOS STHENOS BIAŁYSTOK
KANCELARIA SPORTOWA STASZEWSCY
1 BALCERZAK ARTUR 21km / M30 KANCELARIA SPORTOWA STASZEWSCY KOWALEWEK
2 ŚLIWOWSKA JUSTYNA 21km / K20 KANCELARIA SPORTOWA STASZEWSCY TUSZYN
KASZANKI
1 ZUBRZYCKI ŁUKASZ 21km / M30 KASZANKI WARSZAWA
KATERUN
1 KOWALSKA KATARZYNA 21km / K30 KATERUN WARSZAWA
KATO-TECHNO
1 SZYMAŃSKA KAROLINA 21km / K20 KATO-TECHNO KOLNO
2 OPIELA PAWEŁ 21km / M20 KATO-TECHNO OLSZTYN
3 JAJE NATALIA 21km / K20 KATO-TECHNO OLSZTYN
4 TUMIŃSKI MACIEJ 21km / M20 KATO-TECHNO STAWIGUDA
5 OLSZEWSKA KINGA 21km / K20 KATO-TECHNO WARSZAWA
KB ,,PIAST` MIĘDZYRZECZ
1 KRAKOWSKI PIOTR 21km / M20 KB ,,PIAST` MIĘDZYRZECZ MIĘDZYRZECZ
KB ARTURÓWEK
1 DOROBA CEZARY 21km / M60 KB ARTURÓWEK ŁÓDŹ
KB DĘBIEC
1 SCHMIDT JUSTYNA 21km / K40 KB DĘBIEC POZNAN
KB ERGO
1 BAZYLUK ANDRZEJ 21km / M40 KB ERGO BIAŁYSTOK
KB HERMES GRYFINO
1 RACINOWSKI PAWEŁ 21km / M50 KB HERMES GRYFINO GRYFINO
KB IM.P.SĘKOWSKIEGO
1 MICHALAK MARTA 21km / K40 KB IM.P.SĘKOWSKIEGO PŁOŃSK
2 MICHALAK JERZY 21km / M70 KB IM.P.SĘKOWSKIEGO PŁOŃSK
KB KATORŻNIK MUROWANA GOŚLINA
1 TABAT BARTOSZ 21km / M30 KB KATORŻNIK MUROWANA GOŚLINA MUROWANA GOŚLINA
2 GRAJ EWA 21km / K40 KB KATORŻNIK MUROWANA GOŚLINA POZNAN
KB MANIAC POZNAŃ
1 ZATAJ IGOR 21km / M30 KB MANIAC POZNAŃ POZNAŃ
KB MANIAC POZNAŃ / CHARTY CHARTOWO
1 WRÓBLEWSKI PAWEŁ 21km / M40 KB MANIAC POZNAŃ / CHARTY CHARTOWO POZNAŃ
KB MANIAC POZNAŃ/CHARTY CHARTOWO/DRUŻYNA SZPIKU
1 SZYMANOWICZ MARIUSZ 21km / M40 KB MANIAC POZNAŃ/CHARTY CHARTOWO/DRUŻYNA SZPIKU POZNAŃ
KB MARATON TUREK
1 SZUBERT TOMASZ 21km / M30 KB MARATON TUREK TUREK
KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGA
1 JURCZUK KATARZYNA 21km / K30 KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGA OŻARÓW MAZOWIECKI
KB SOBÓTKA
1 MAZUR MICHAŁ 21km / M30 KB SOBÓTKA SOBÓTKA
KB SPARTAKUS BEŁCHATÓW
1 BŁASZCZYK MARIAN 21km / M60 KB SPARTAKUS BEŁCHATÓW BEŁCHATÓW
KB STARY KALMAR
1 WITKOWSKI MACIEJ 21km / M40 KB STARY KALMAR PLEWISKA
KB SZAMOTUŁY
1 DOBAK STEFAN 21km / M70 KB SZAMOTUŁY SZAMOTUŁY
KB TKKF PROMYK CIECHANÓW
1 BANY ROBERT 21km / M40 KB TKKF PROMYK CIECHANÓW SOKOŁÓWEK
2 LUBIŃSKA ANETA 21km / K40 KB TKKF PROMYK CIECHANÓW CIECHANÓW
3 WUDARCZYK TOMASZ 21km / M50 KB TKKF PROMYK CIECHANÓW WŁADYSŁAWOWO
4 GOSZCZYŃSKI JACEK 21km / M50 KB TKKF PROMYK CIECHANÓW CIECHANÓW
5 MARUT RYSZARD 21km / M60 KB TKKF PROMYK CIECHANÓW CIECHANÓW
6 BRODOWSKI DAWID PIOTR 21km / M30 KB TKKF PROMYK CIECHANÓW NOSARZEWO BOROWE
7 TARNOWSKI WITOLD 21km / M50 KB TKKF PROMYK CIECHANÓW CIECHANÓW
8 SZEJKO WAWRZYNIEC 21km / M60 KB TKKF PROMYK CIECHANÓW CIECHANÓW
9 KOWALCZYK MAREK 21km / M40 KB TKKF PROMYK CIECHANÓW CIECHANÓW
10 KUBIŃSKI SŁAWOMIR 21km / M50 KB TKKF PROMYK CIECHANÓW CIECHANÓW
KB UE POZNAŃ
1 WAŚKOWSKI ZYGMUNT 21km / M40 KB UE POZNAŃ POZNAŃ
KB WARTKO
1 NOWAK KATARZYNA 21km / K40 KB WARTKO GOLINA
2 NOWAK ADRIAN 21km / M40 KB WARTKO GOLINA
3 DUDKOWIAK DAGMARA 21km / K40 KB WARTKO KONIN
4 TRESENBERG AGATA 21km / K40 KB WARTKO KONIN
KB WIKON NOWA SÓL
1 MANTURA MAREK 21km / M30 KB WIKON NOWA SÓL OTYŃ
KB WYSZKÓW
1 NIZIŃSKA MAGDALENA 21km / K30 KB WYSZKÓW WYSZKÓW
2 SKRZYPCZAK ALEKSANDER 21km / M30 KB WYSZKÓW WYSZKÓW
3 GUDANIS IZABELA 21km / K40 KB WYSZKÓW WYSZKÓW
4 KRUSZEWSKA ANETA 21km / K30 KB WYSZKÓW WYSZKÓW
5 WOŹNICA PAWEŁ 21km / M30 KB WYSZKÓW WYSZKÓW
6 CIACH KLAUDIA 21km / K20 KB WYSZKÓW WYSZKÓW
7 WÓLTAŃSKA KAMILA 21km / K40 KB WYSZKÓW WYSZKÓW
8 STĘPIEŃ KRYSTIAN 21km / M20 KB WYSZKÓW WYSZKÓW
KB.SUKCES ŻMIGRÓD
1 WIERZBA JACEK 21km / M40 KB.SUKCES ŻMIGRÓD ŻMIGRÓD
KEMPES
1 KEMPIŃSKI ARKADIUSZ 21km / M40 KEMPES GDYNIA
KIA ETRANS - STS BIEGATON MIKOŁÓW
1 WISZNIEWSKA MAGDALENA 21km / K40 KIA ETRANS - STS BIEGATON MIKOŁÓW TYCHY
2 WISZNIEWSKI DARIUSZ 21km / M40 KIA ETRANS - STS BIEGATON MIKOŁÓW TYCHY
KIBOLE W BIEGU
1 CIEPŁUCH MICHAŁ 21km / M20 KIBOLE W BIEGU POZNAŃ
KIEDY META
1 PETELCZYC KRZYSZTOF 21km / M40 KIEDY META BIAŁYSTOK
KLEPACKI
1 KLEPACKI RAFAŁ 5km / M20 KLEPACKI BIAŁYSTOK
KLUB BIEGACZA
1 BEDNARCZYK ADAM 21km / M60 KLUB BIEGACZA KARNIOWICE
KLUB BIEGACZA AKTYWNI KRZYŹ WIELKOPOLSKI
1 BIERNAT ROBERT 21km / M30 KLUB BIEGACZA AKTYWNI KRZYŹ WIELKOPOLSKI RAKOWISKA
2 FELCZYŃSKA JANINA 21km / K50 KLUB BIEGACZA AKTYWNI KRZYŹ WIELKOPOLSKI KRZYŻ WIELKOPOLSKI
3 BUDROWSKI FRANCISZEK 21km / M20 KLUB BIEGACZA AKTYWNI KRZYŹ WIELKOPOLSKI BIAŁYSTOK
KLUB BIEGACZA GOCH
1 NOWAKOWSKI CZESŁAW 21km / M70 KLUB BIEGACZA GOCH WARSZAWA
KLUB BIEGACZA KOMPANIA PIWOWARSKA
1 PIECHÓR MAŁGORZATA 21km / K20 KLUB BIEGACZA KOMPANIA PIWOWARSKA POZNAŃ
KLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKI
1 MAZURO MONIKA 21km / K30 KLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKI LIDZBARK WARM.
KLUB BIEGACZA RTV EURO AGD
1 POŹNIAK MARIUSZ 21km / M30 KLUB BIEGACZA RTV EURO AGD CERANÓW
2 LASOCKI ŁUKASZ 5km / M30 KLUB BIEGACZA RTV EURO AGD WARSZAWA
3 ŁUCZAK BARTŁOMIEJ 21km / M30 KLUB BIEGACZA RTV EURO AGD JABŁONNA
KLUB BIEGACZA T2/4
1 OBNISKI KILIAN 21km / M30 KLUB BIEGACZA T2/4 TORUŃ
2 PIOTROWSKI DAMIAN 21km / M20 KLUB BIEGACZA T2/4 TORUŃ
3 SZMIGIEL IZABELA 21km / K20 KLUB BIEGACZA T2/4 WARSZAWA
4 OGONOWSKI ŁUKASZ 21km / M20 KLUB BIEGACZA T2/4 WARSZAWA
KLUB BIEGACZA WARTA
1 PYTLARCZYK PIOTR 21km / M40 KLUB BIEGACZA WARTA PAJĘCZNO
KLUB BIEGACZY JYSK
1 KUPA BARTOSZ 21km / M30 KLUB BIEGACZY JYSK HAJNÓWKA
KLUB BIEGAJĄCYCH LEŚNIKÓW
1 SIBERNA MARCIN 21km / M40 KLUB BIEGAJĄCYCH LEŚNIKÓW NEKIELKA
KLUB BIEGOWY STRAŻY MIEJSKIEJ W GDAŃSKU
1 JANK WŁODZIMIERZ 21km / M40 KLUB BIEGOWY STRAŻY MIEJSKIEJ W GDAŃSKU GDAŃSK
KLUB J.SŁOWACKIEGO
1 KOLASA BARBARA 21km / K60 KLUB J.SŁOWACKIEGO WARSZAWA
2 KOLASA ANDRZEJ 21km / M60 KLUB J.SŁOWACKIEGO WARSZAWA
3 KSIĘŻOPOLSKA ANNA 21km / K40 KLUB J.SŁOWACKIEGO WARSZAWA
KLUB JUDO AZS PB
1 KADŁUBISKI KACPER 5km / M30 KLUB JUDO AZS PB BIAŁYSTOK
KLUB MORSÓW W PISZU
1 KURPIEWSKA DOROTA 21km / K40 KLUB MORSÓW W PISZU PISZ
KLUB NO TO CHLUP
1 BORCHERT DARIUSZ 5km / M40 KLUB NO TO CHLUP BIAŁYSTOK
KLUB PIOTRUSIA
1 KOJŁO ANGELIKA 5km / K30 KLUB PIOTRUSIA BIAŁYSTOK
2 POWAJBO MAREK 5km / M30 KLUB PIOTRUSIA BIAŁYSTOK
KLUB PŁETWONURKOWY MIĘCZAKI BIAŁYSTOK
1 TARNACKI DARIUSZ 21km / M20 KLUB PŁETWONURKOWY MIĘCZAKI BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
KLUB PŁETWONURKÓW SKALAR BIAŁYSTOK
1 PANICZKO SŁAWOMIR 21km / M40 KLUB PŁETWONURKÓW SKALAR BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
KLUB SZUFLADA
1 SADOWNICZYK PAWEŁ 21km / M40 KLUB SZUFLADA SKIERNIEWICE
2 BIZUB JAKUB 21km / M40 KLUB SZUFLADA SKIERNIEWICE
KLUB WYSOKOGÓRSKI KRAKÓW
1 KOSZAŁKA MARCIN 21km / M40 KLUB WYSOKOGÓRSKI KRAKÓW KRAKÓW
KM AKTYWNI SOCHACZEW
1 KOWALIK ALAN 21km / M20 KM AKTYWNI SOCHACZEW SOCHACZEW
KMPAT WROCŁAW
1 SOCHA MICHAŁ 21km / M30 KMPAT WROCŁAW IWINY
KOCHAM EWĘ
1 RUTKOWSKI MARIUSZ 21km / M40 KOCHAM EWĘ OLSZTYN
KOCHAM NATALIĘ!
1 LISOWSKI DANIEL 21km / M30 KOCHAM NATALIĘ! BIAŁYSTOK
KOCZORY
1 KOCZOROWSKA ANNA 21km / K30 KOCZORY RADIÓWEK
2 KOCZOROWSKI MARCIN 21km / M30 KOCZORY RADIÓWEK
KOHO
1 CIOK PIOTR 21km / M50 KOHO SIEDLCE
KOLARZ
1 WOJNAROWICZ PIOTR 21km / M50 KOLARZ WARSZAWA
KOLEŻANKI
1 BARAN BEATA 5km / K50 KOLEŻANKI BIAŁYSTOK
2 CYWONIUK DOROTA 5km / K50 KOLEŻANKI WASILKÓW
KOLNET.PL
1 KOLWAS MIROSŁAW 21km / M50 KOLNET.PL BELSK DUŻY
KOLOROWA DRUŻYNA NESSI
1 KISIELEWICZ BOŻENA 21km / K40 KOLOROWA DRUŻYNA NESSI WARSZAWA
KOM. POW. POLICJI W AUGUSTOWIE
1 IWANOWICZ AGATA 21km / K30 KOM. POW. POLICJI W AUGUSTOWIE AUGUSTÓW
KOMORNIKI
1 TOMASZEWSKI DAWID 21km / M40 KOMORNIKI KOMORNIKI
KONDRAK RACE TEAM
1 KONDRAK PIOTR 21km / M40 KONDRAK RACE TEAM BIAŁYSTOK
2 KONDRAK IWONA 5km / K40 KONDRAK RACE TEAM BIAŁYSTOK
3 KONDRAK JOANNA 5km / K12 KONDRAK RACE TEAM BIAŁYSTOK
4 KONDRAK PIOTREK 5km / M12 KONDRAK RACE TEAM BIAŁYSTOK
KONDYCJA
1 SUCHOLEWSKI DAMIAN 21km / M40 KONDYCJA WARSZAWA
2 SUTUKA DANIEL 21km / M30 KONDYCJA WARSZAWA
KONDYCJA PIASECZNO
1 LUBOWIECKI KAMIL 21km / M30 KONDYCJA PIASECZNO MYSIADŁO
KONIUCHYOCR
1 BŁASZCZYK DOMINIKA 21km / K20 KONIUCHYOCR WARSZAWA
2 NIEVIAROUSKI KIRYL 21km / M40 KONIUCHYOCR WARSZAWA
KONRAD JASTRZĄBEK
1 JASTRZĄBEK KONRAD 21km / M30 KONRAD JASTRZĄBEK ŁÓDŹ
KOPRAS TEAM
1 KOPRAS CEZARY 5km / M30 KOPRAS TEAM BIAŁYSTOK
KORONA NIERUCHOMOŚCI
1 MAKAŁUS TOMASZ 21km / M40 KORONA NIERUCHOMOŚCI BIAŁYSTOK
KOSI MAZAKI TEAM
1 PANKOWSKI GRZEGORZ 21km / M30 KOSI MAZAKI TEAM WARSZAWA
KOSMICZNE MUMINKI
1 BIERNAT AGNIESZKA 21km / K20 KOSMICZNE MUMINKI WARSZAWA
KOTLET POWER TEAM
1 ŁYSIAK KRZYSZTOF 21km / M40 KOTLET POWER TEAM WARSZAWA
2 SZCZEPŁEK MARTA 5km / K30 KOTLET POWER TEAM WARSZAWA
KOTWICA BRZEG
1 WALIDUDA ANNA 21km / K30 KOTWICA BRZEG GRODKÓW
KOTY3!
1 RICHTER JACEK 21km / M40 KOTY3! GDYNIA
2 DE VIRION ALEKSANDRA 21km / K40 KOTY3! GDAŃSK
KOZACKI GANG BIEGACZY
1 BOGDANOWICZ ANNA 5km / K40 KOZACKI GANG BIEGACZY TYKOCIN
KOŚCIAN
1 KAŹMIERCZAK HUBERT 21km / M30 KOŚCIAN KOŚCIAN
KOŁO BIEGA
1 KAŁEK KRZYSZTOF 21km / M50 KOŁO BIEGA BORKI GM KOŁO
2 CHYRA WOJCIECH 21km / M30 KOŁO BIEGA KOŁO
KP PSP KROTOSZYN
1 RYBKA DARIUSZ 21km / M40 KP PSP KROTOSZYN KROTOSZYN
KP PSP SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE
1 CZAPIEWSKA-SIEKIERKA EWA 21km / K40 KP PSP SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE
KPP LĘBORK
1 MEJER MARIUSZ 21km / M40 KPP LĘBORK LĘBORK
KPR-TPD BIAŁYSTOK
1 SZYMBORSKA JUSTYNA 5km / K20 KPR-TPD BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
KRO
1 KROCHMALSKA AGNIESZKA 5km / K40 KRO WARSZAWA
KROTTOWORRIORS
1 GROBELNY PIOTR 21km / M30 KROTTOWORRIORS KROTOSZYN
KRYMAR BIAŁYSTOK
1 MARCISZEWSKA MAŁGORZATA 5km / K30 KRYMAR BIAŁYSTOK WASILKÓW
KRÓLEWICZE I KSIĘŻNICZKI
1 PASIAK HUBERT 21km / M30 KRÓLEWICZE I KSIĘŻNICZKI KRZESK
KRÓTKA PIŁKA
1 KOZIOŁ PIOTR 21km / M30 KRÓTKA PIŁKA POROSŁY
KS KANAŁEK
1 MODZELEWSKA IGA 21km / K20 KS KANAŁEK RADZYMIN
KS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLE
1 BOREK JADWIGA 21km / K30 KS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLE KĘDZIERZYN-KOŹLE
KS NEONET
1 JACEWICZ RYSZARD 21km / M50 KS NEONET OLSZTYN
2 ŻYWIEC MARIUSZ 21km / M40 KS NEONET OLSZTYN
3 SIENKIEWICZ ARTUR 21km / M40 KS NEONET DOBRE MIASTO
4 POLIŃSKI DARIUSZ 21km / M50 KS NEONET RADOSTOWO
KS OTRĘBY PSZENNE
1 DUDA KAMIL 21km / M20 KS OTRĘBY PSZENNE BIAŁYSTOK
KS PODLASIE BIAŁYSTOK
1 KROPIEWNICKA JULITA 5km / K20 KS PODLASIE BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
2 ROSZKO DAMIAN 5km / M20 KS PODLASIE BIAŁYSTOK AUGUSTÓW
3 DZIUBA JAKUB 5km / M12 KS PODLASIE BIAŁYSTOK MOŃKI
KS WARSZAWIANKA W-WA/REEBOK RUN CREW
1 ŁAPIŃSKA ANNA 21km / K20 KS WARSZAWIANKA W-WA/REEBOK RUN CREW WARSZAWA
KSHIS `SPADOCHRON`
1 STOŁOWSKI MARIUSZ 21km / M40 KSHIS `SPADOCHRON` WRONKI
KTW
1 KOS ŁUKASZ 21km / M30 KTW KATOWICE
KU AZS WAT WARSZAWA
1 HENZEL MACIEJ 21km / M40 KU AZS WAT WARSZAWA WARSZAWA
KUTNO
1 MOJSIEJ ZUZANNA 21km / K20 KUTNO KUTNO
KUTNO BIEGA
1 AUGUSTYNOWICZ MARCIN 21km / M30 KUTNO BIEGA KUTNO
2 STODULSKI KRZYSZTOF 21km / M40 KUTNO BIEGA KRZYŻANÓW
3 TWARDOWSKI PIOTR 21km / M40 KUTNO BIEGA KUTNO
4 KACPRZAK PRZEMYSŁAW 21km / M30 KUTNO BIEGA KUTNO
5 KACPRZAK KRZYSZTOF 21km / M20 KUTNO BIEGA KUTNO
6 MAJDA MICHAŁ 21km / M30 KUTNO BIEGA KUTNO
KUZIN TEAM
1 ANTONENKO MYKOLA 21km / M20 KUZIN TEAM KIEV
KUŹNIA TRIATHLONU
1 GRONDYS KAMIL 21km / M30 KUŹNIA TRIATHLONU WARSZAWA
2 OTTO MARTA 21km / K30 KUŹNIA TRIATHLONU GRODZISK MAZ.
3 WORSZTYNOWICZ IZABELA 21km / K30 KUŹNIA TRIATHLONU SULEJÓWEK
4 PAWLOWICZ DOROTA 21km / K30 KUŹNIA TRIATHLONU BIAŁYSTOK
KW WARSZAWA
1 SÓJKA PAWEŁ 21km / M60 KW WARSZAWA WARSZAWA
KWIDZYN BIEGA
1 MROZOWSKI ADAM 21km / M40 KWIDZYN BIEGA KWIDZYN
2 WÓJCIK PIOTR 21km / M40 KWIDZYN BIEGA PRABUTY
3 WÓJCIK BEATA 21km / K40 KWIDZYN BIEGA PRABUTY
KWK `BOŻE DARY`
1 MIŚKA PIOTR 21km / M40 KWK `BOŻE DARY` KATOWICE
KĘCKIE HARPAGANY
1 KOWALCZYK PAWEŁ 21km / M40 KĘCKIE HARPAGANY KĘTY
2 HRAPKOWICZ MAREK 21km / M30 KĘCKIE HARPAGANY KETY
LØPENDE ØRNER
1 ALBRECHT DARIUSZ 21km / M40 LØPENDE ØRNER ARENDAL
LACHO TEAM
1 MICHALIK RAFAŁ 21km / M20 LACHO TEAM KRAKÓW
2 SZUMIEC ANDRZEJ 21km / M50 LACHO TEAM KRAKÓW
3 KARPIERZ ANTONI 21km / M50 LACHO TEAM KRAKÓW
LAKTOPOL-SUWAŁKI
1 BASAJ PAWEŁ 21km / M40 LAKTOPOL-SUWAŁKI SUWAŁKI
LAMIL
1 BELCHIOR RAFAEL 21km / M20 LAMIL LISBON
LAZY RUNNERS
1 CHODOROWSKI KRZYSZTOF 5km / M40 LAZY RUNNERS STANISŁAWOWO
LEAN-TECH METMAR
1 DZIEJMA KRZYSZTOF 21km / M30 LEAN-TECH METMAR CHOROSZCZ
LECH POZNAŃ
1 KAUTZ MICHAŁ 21km / M40 LECH POZNAŃ GDYNIA
LECHICI ZIELONKA
1 ZYDOROWICZ PIOTR 21km / M40 LECHICI ZIELONKA ZIELONKA
2 PYTKOWSKA-JAKIMCZYK URSZULA 21km / K30 LECHICI ZIELONKA ZIELONKA
3 STANKIEWICZ KRZYSZTOF 21km / M50 LECHICI ZIELONKA ZIELONKA
4 MATRAS ANNA 21km / K50 LECHICI ZIELONKA MARKI
5 PYTKOWSKI MAREK 21km / M60 LECHICI ZIELONKA ZIELONKA
LECHOSTAN
1 LECH KRZYSZTOF 21km / M20 LECHOSTAN BIAŁYSTOK
2 LECH RAFAŁ 21km / M20 LECHOSTAN BIAŁYSTOK
LECIMY TUTEJ PISZ-OLSZTYN
1 BANACH ANDRZEJ 21km / M20 LECIMY TUTEJ PISZ-OLSZTYN OLSZTYN
LECYMY DURŚ
1 KRASOŃ RAFAŁ 21km / M30 LECYMY DURŚ PIEKARY ŚLĄSKIE
2 ARTUR GAWEŁ 21km / M30 LECYMY DURŚ PIEKARY ŚLĄSKIE
LECZO TEAM
1 MARCZAK GRAŻYNA 21km / K60 LECZO TEAM WARSZAWA
LEGIA RUN CLUB
1 GODOŃ ŁUKASZ 21km / M30 LEGIA RUN CLUB WARSZAWA
2 KRYNICKI WOJCIECH 21km / M40 LEGIA RUN CLUB WARSZAWA
LEJDIS TEAM ZAWIERCIE
1 SŁOMIŃSKA AGNIESZKA 21km / K30 LEJDIS TEAM ZAWIERCIE ZAWIERCIE
LEKKOATLETYCZNY KLUB SPORTOWY SPRINTER SIEMIATYCZE
1 KOWALCZYK PAWEŁ 21km / M30 LEKKOATLETYCZNY KLUB SPORTOWY SPRINTER SIEMIATYCZE SIEMIATYCZE
LEOSPEED
1 LEOŃCZUK JUSTYNA 5km / K30 LEOSPEED BIAŁYSTOK
LESTER TEAM
1 KAMIEŃSKI JAROSŁAW 21km / M30 LESTER TEAM NAREWKA
2 KOŚCIUCZYK LESŁAW 21km / M40 LESTER TEAM WARSZAWA
LEŚNE `ŚLEDZIKI`
1 LUTYCZ JAROSŁAW 21km / M40 LEŚNE `ŚLEDZIKI` MICHAŁOWO
LIRENE RUNNING TEAM
1 JAROSZ-WAWRYNIUK INGA 21km / K40 LIRENE RUNNING TEAM WARSZAWA
LITHUANIA
1 WOJCZULIS RIMA 5km / K20 LITHUANIA PUŃSK
LKS ZANTYR SZTUM
1 CHĘTNIK RAFAŁ 21km / M40 LKS ZANTYR SZTUM SZTUM
LOFT TEAM EXTREME
1 GRAJCAR ŁUKASZ 21km / M30 LOFT TEAM EXTREME MOSINA
2 SIERPIŃSKA MONIKA 21km / K20 LOFT TEAM EXTREME JÓZEFÓW
LOS BASUREROS
1 KAWECKI BARTOSZ 21km / M20 LOS BASUREROS WARSZAWA
2 ZIARKOWSKI MARCIN 21km / M20 LOS BASUREROS ŁĘCZYCA
LOS TREPOS COMPANIEROS
1 BARAŃSKA WANDA 21km / K40 LOS TREPOS COMPANIEROS KRAKÓW
2 BARAŃSKI JAKUB 21km / M20 LOS TREPOS COMPANIEROS KRAKÓW
3 MAJTYKA TOMASZ 21km / M40 LOS TREPOS COMPANIEROS KRAKÓW
4 ŚMITKOWSKI FABIAN 21km / M40 LOS TREPOS COMPANIEROS KRAKÓW
5 JONAK KATARZYNA 21km / K30 LOS TREPOS COMPANIEROS RZEZAWA
6 DANIEC ANDRZEJ 21km / M30 LOS TREPOS COMPANIEROS RZEZAWA
LOST IN SPORT
1 TIMOSZUK ŁUKASZ 21km / M30 LOST IN SPORT DĘBLIN
LOTOS RUNNING TEAM
1 CZERWIŃSKI JAKUB 21km / M40 LOTOS RUNNING TEAM MICHAŁOWICE
LSUMET.
1 VARNAGIRYTE VIKTORIJA 21km / K20 LSUMET. VILAVISKIS
LU TECH PROJEKT TEAM
1 ŁUKASZUK JACEK 21km / M40 LU TECH PROJEKT TEAM BIAŁYSTOK
2 BARANOWSKI MACIEJ 21km / M20 LU TECH PROJEKT TEAM BIAŁYSTOK
3 BARANOWSKI KAROL 21km / M30 LU TECH PROJEKT TEAM BIAŁYSTOK
LUBAWA KOCHA BIEGAĆ
1 ZALEWSKI MICHAŁ 21km / M30 LUBAWA KOCHA BIEGAĆ IŁAWA
LUBIĘ PLACKI
1 KUCZYŃSKI KAROL 21km / M40 LUBIĘ PLACKI BIAŁYSTOK
2 GAJOWNICZEK MATEUSZ 21km / M30 LUBIĘ PLACKI WARSZAWA
3 KUCZYŃSKI NORBERT 5km / M12 LUBIĘ PLACKI BIAŁYSTOK
LUBLIN BIEGA
1 KRÓL RYSZARD 21km / M50 LUBLIN BIEGA LUBLIN
2 POLSKI DARIUSZ 21km / M50 LUBLIN BIEGA LUBLIN
3 POLSKA BOŻENA 21km / K50 LUBLIN BIEGA LUBLIN
4 NIEZGODA ANNA 21km / K30 LUBLIN BIEGA LUBLIN
5 BROMKE ŁUKASZ 21km / M40 LUBLIN BIEGA LUBLIN
LUBLIN BIEGA / UMCS BIEGA
1 ZYGA EWA 21km / K30 LUBLIN BIEGA / UMCS BIEGA LUBLIN
LUBOCHNIA-TOMASZÓW MAZ.
1 GOSKA SZCZEPAN 21km / M40 LUBOCHNIA-TOMASZÓW MAZ. LUBOCHNIA
LUKS KAROL KRASZEWO
1 SYREWICZ KRZYSZTOF 21km / M40 LUKS KAROL KRASZEWO LIDZBARK WARMIŃSKI
LULA TEAM
1 ANTOSIEWICZ ROBERT 21km / M40 LULA TEAM OTWOCK
LUNIQUE TEAM
1 TĘCZA JAKUB 21km / M30 LUNIQUE TEAM CZĘSTOCHOWA
2 TĘCZA TOMASZ 21km / M50 LUNIQUE TEAM CZĘSTOCHOWA
3 TĘCZA EDYTA 21km / K30 LUNIQUE TEAM KRUSZYNA
LUVENA
1 KACZMAREK MICHAŁ 21km / M20 LUVENA POZNAŃ
LYSY 666 TEAM
1 SZUMIŁO MICHAŁ 21km / M30 LYSY 666 TEAM EŁK
LZS IZBISZCZE
1 KOSCIUCZYK ANDRZEJ 21km / M40 LZS IZBISZCZE CHOROSZCZ
LZS KRYNKI
1 JACKIEWICZ ŁUKASZ 21km / M20 LZS KRYNKI BIAŁYSTOK
LŁKS PREFBET ŚNIADOWO / ZABIEGANIDOBROWOLSCY.PL
1 DOBROWOLSKI EMIL 21km / M30 LŁKS PREFBET ŚNIADOWO / ZABIEGANIDOBROWOLSCY.PL CHOTOMÓW
LŁKS PREFBET ŚNIADOWO ŁOMŻA
1 SZYSZKA ANNA 21km / K20 LŁKS PREFBET ŚNIADOWO ŁOMŻA SADOWNE
M. LASOTA
1 WÓJTOWICZ ANNA 21km / K20 M. LASOTA ŁÓDŹ
2 LASOTA MICHAŁ 5km / M20 M. LASOTA ŁÓDŹ
M.A.D.
1 ZALEWSKI DARIUSZ 21km / M40 M.A.D. GDAŃSK
M3 SIEDLCE
1 SKORUPKA LESZEK 21km / M30 M3 SIEDLCE NOWE IGANIE
MAD-Z
1 DOBAJ-ZEREK MAGDALENA 21km / K30 MAD-Z WARSZAWA
2 ZEREK BOGDAN 5km / M40 MAD-Z WARSZAWA
MAGIC GYM
1 PAWŁOWSKA EWA 5km / K40 MAGIC GYM BIAŁYSTOK
MAKU-TRANS
1 KUBIAK MACIEJ 21km / M40 MAKU-TRANS WRZESNIA
MAMY RUSZAMY
1 NIEWIADOMSKA-BOCHENEK MONIKA 21km / K40 MAMY RUSZAMY TORUŃ
2 ZIÓŁKOWSKA-WNUK MONIKA 21km / K30 MAMY RUSZAMY ŁAZY
MAMY TO !
1 GÓRECKA-MITORAJ JUSTYNA 21km / K30 MAMY TO ! CHOJNICE
MAMY-BIEGAMY
1 MARCINCZAK ANNA 21km / K40 MAMY-BIEGAMY PLEWISKA
2 NAJKOWSKA KATARZYNA 21km / K30 MAMY-BIEGAMY DĘBNO
3 WAWRZYNIAK PAWEŁ 21km / M30 MAMY-BIEGAMY ŚREM
4 FRĄCKOWIAK ANETA 21km / K30 MAMY-BIEGAMY POZNAŃ
5 PAJĄK MONIKA 21km / K30 MAMY-BIEGAMY SKÓRZEWO
6 DEMBECKA DOBIESŁAWA 21km / K30 MAMY-BIEGAMY POZNAŃ
7 MATLAK LIDIA 21km / K40 MAMY-BIEGAMY GNIEZNO
8 NOWICKA-SZCZEPANIAK JUSTYNA 21km / K40 MAMY-BIEGAMY SKÓRZEWO
9 PYZIOŁEK KATARZYNA 21km / K40 MAMY-BIEGAMY POZNAŃ
10 MATLAK PIOTR 21km / M40 MAMY-BIEGAMY GNIEZNO
11 BARANIAK BEATA 21km / K40 MAMY-BIEGAMY DASZEWICE
12 KAROLCZAK GOSIA 21km / K40 MAMY-BIEGAMY KROBIA
13 ZEGADŁO AGNIESZKA 21km / K40 MAMY-BIEGAMY KIELCE
14 MIKŁA KAMILA 21km / K30 MAMY-BIEGAMY POZNAŃ
15 JANASZAK EWA 5km / K50 MAMY-BIEGAMY MIĘKOWO
16 NAJKOWSKA GRAŻYNA 5km / K60 MAMY-BIEGAMY MYŚLIBÓRZ
17 BRODZIŃSKI ŁUKASZ 5km / M30 MAMY-BIEGAMY SZCZECIN
18 DEMBECKA EWA 5km / K50 MAMY-BIEGAMY POZNAŃ
19 SZAFCZYK ANITA 21km / K30 MAMY-BIEGAMY WRZEŚNIA
MARATONA KLUBS VENTSPILS
1 ALSEIKA KALVIS 21km / M20 MARATONA KLUBS VENTSPILS LIEPAJA
MARATONA KLUBS VENTSPILS/PAVILOSTA
1 GEDMINS MARKUSS 5km / M12 MARATONA KLUBS VENTSPILS/PAVILOSTA LIEPAJA
2 ALSEIKA UNA 5km / K20 MARATONA KLUBS VENTSPILS/PAVILOSTA LIEPAJA
MARCIN
1 SAR MARCIN 5km / M30 MARCIN BIAŁYSTOK
MARCIN PROKOP
1 WIGDA MICHAŁ 21km / M20 MARCIN PROKOP TRZCIANNE
2 GLEŃ MATEUSZ KRZYSZTOF 5km / M20 MARCIN PROKOP GONIĄDZ
3 DUDKO ADRIAN 5km / M20 MARCIN PROKOP MOŃKI
4 WĘGROWSKI SEBASTIAN 5km / M20 MARCIN PROKOP MOŃKI
5 KOŁODKO JAKUB 5km / M20 MARCIN PROKOP BIAŁYSTOK
MARIO
1 ŚMIECH MARIUSZ 21km / M40 MARIO KRAKÓW
MARKOWI BIEGACZE
1 TRELINSKI DAMIAN 21km / M40 MARKOWI BIEGACZE WARSZAWA
2 PUSZKARSKI RADOSŁAW 21km / M40 MARKOWI BIEGACZE MARKI
3 HUNKIEWICZ WOJCIECH 21km / M40 MARKOWI BIEGACZE MARKI
4 MIELCZAREK IWONA 21km / K30 MARKOWI BIEGACZE MARKI
5 SZYSZKO EWA 21km / K30 MARKOWI BIEGACZE MARKI
6 MIELCZAREK MAREK 21km / M40 MARKOWI BIEGACZE MARKI
7 KARCZEWSKI WIKTOR 21km / M40 MARKOWI BIEGACZE MARKI
8 BUDZISZEWSKI TOMASZ 21km / M40 MARKOWI BIEGACZE MARKI
9 KWIECIEŃ JACEK 21km / M60 MARKOWI BIEGACZE MARKI
10 KOBIAŁKA MAREK 21km / M30 MARKOWI BIEGACZE WARSZAWA
11 STĘPNIAK RAFAŁ 21km / M30 MARKOWI BIEGACZE ZĄBKI
12 LIPIŃSKI ROBERT 21km / M40 MARKOWI BIEGACZE MARKI
13 MIELCZAREK PAWEŁ 21km / M30 MARKOWI BIEGACZE MARKI
14 MCKEE MARK 21km / M30 MARKOWI BIEGACZE MANCHESTER
15 SZYMAŃSKI ŁUKASZ 21km / M30 MARKOWI BIEGACZE BIAŁYSTOK
16 LELONKIEWICZ RAFAŁ 21km / M40 MARKOWI BIEGACZE MARKI
17 ŁĘPICKI ARTUR 21km / M40 MARKOWI BIEGACZE MARKI
MARTA LG
1 GOSIEWSKA MARTA 5km / K20 MARTA LG BIAŁYSTOK
MARTINKA
1 IWANIUK MARTYNA 5km / K20 MARTINKA BIELSK PODLASKI
MARYSIN WAWERSKI BIEGA
1 STEMPEL TOMASZ 21km / M40 MARYSIN WAWERSKI BIEGA WARSZAWA
MASTER
1 LISZEWSKI KRZYSZTOF 21km / M40 MASTER KAMIONKA
MASTERS BIAŁYSTOK
1 SZEWCZAK ANDRZEJ 5km / M50 MASTERS BIAŁYSTOK PAJEWO
MASTERS BRODNICA
1 BARAŃSKI GRZEGORZ 21km / M50 MASTERS BRODNICA BRODNICA
MATNER RUNNING TEAM
1 MACHNICA MARZENA 21km / K50 MATNER RUNNING TEAM ROPCZYCE
MAZARS
1 BORKOWSKI DOMINIK 21km / M30 MAZARS WARSZAWA
MAZDA GOŁEMBIEWSCY
1 GOŁEMBIEWSKI MICHAŁ 21km / M30 MAZDA GOŁEMBIEWSCY BIAŁYSTOK
MAZOVIA PROACTIV
1 KOWALIŃSKI MACIEJ 21km / M30 MAZOVIA PROACTIV CIECHANÓW
2 SADZYŃSKI ADAM 21km / M20 MAZOVIA PROACTIV CIECHANÓW
3 GRZĄDKOWSKI SEWERYN 21km / M40 MAZOVIA PROACTIV WŁADYSŁAWOWO
4 WOJCIECHOWSKI KRZYSZTOF 21km / M30 MAZOVIA PROACTIV CIECHANÓW
MAZOWIECKI ODDZIAŁ ŻANDARMERII WOJSKOWEJ
1 GĘSICH ROBERT 21km / M30 MAZOWIECKI ODDZIAŁ ŻANDARMERII WOJSKOWEJ SZCZAWIN/WARSZAWA
2 KEMPA TOMASZ 21km / M30 MAZOWIECKI ODDZIAŁ ŻANDARMERII WOJSKOWEJ BIAŁYSTOK
3 GĘSICH ROBERT 21km / M30 MAZOWIECKI ODDZIAŁ ŻANDARMERII WOJSKOWEJ SZCZAWIN/WARSZAWA
4 GŁOGOWSKI PIOTR 21km / M30 MAZOWIECKI ODDZIAŁ ŻANDARMERII WOJSKOWEJ RADOM
5 CIEŚLIŃSKA AGNIESZKA 21km / K30 MAZOWIECKI ODDZIAŁ ŻANDARMERII WOJSKOWEJ WARSZAWA
MAŁKINIA BIEGA
1 SZCZEŚNIAK TADEUSZ 21km / M50 MAŁKINIA BIEGA MAŁKINIA GÓRNA
MBANK
1 DĄBKOWSKI JAROSŁAW 21km / M40 MBANK SULEJÓWEK
2 PUCZYŃSKA MAGDALENA 21km / K30 MBANK WARSZAWA
3 BARAN MAGDALENA 21km / K20 MBANK ŁÓDŹ
4 SMARZEK TOMASZ 21km / M30 MBANK ŁÓDŹ
MEDICOVER RUNNERS
1 ZASŁONA MAREK 21km / M30 MEDICOVER RUNNERS LATCHORZEW
MENTALPOWER
1 NAŻGIEWICZ DANIEL 21km / M30 MENTALPOWER WARSZAWA
MERCEDES-BENZ BANK
1 ZAPERTY MARCIN 21km / M30 MERCEDES-BENZ BANK WARSZAWA
MERCEDES-BENZ TEAM
1 ANIKIEJ PAWEŁ 21km / M40 MERCEDES-BENZ TEAM BIAŁYSTOK
MERCK RUNNERS
1 WIKLAK MARCIN 21km / M30 MERCK RUNNERS PARZNIEW
MIEROSZOWSKA GRUPA BIEGOWA
1 ZAWODNIK ANONIMOWY 21km / M20 MIEROSZOWSKA GRUPA BIEGOWA
MISZKA I FELEK TEAM
1 ŁOBACZ MICHAŁ 21km / M20 MISZKA I FELEK TEAM BIAŁYSTOK
MIĘSO ZJEDZ, A ZIEMNIAKI ZOSTAW
1 FIGIEL PIOTR 21km / M30 MIĘSO ZJEDZ, A ZIEMNIAKI ZOSTAW KRAKÓW
MKB DREPTAK
1 KRETOWICZ MAŁGORZATA 21km / K30 MKB DREPTAK MIŃSK MAZOWIECKI
2 WĘGLIŃSKA JOANNA 21km / K30 MKB DREPTAK MIŃSK MAZOWIECKI
MKS JUVENIA BIAŁYSTOK
1 JAKUBIEC ANGELIKA 5km / K20 MKS JUVENIA BIAŁYSTOK EŁK
MKS SIECHNICE
1 KUPIŃSKI CEZARY 21km / M50 MKS SIECHNICE WROCŁAW
2 TCHÓRZEWSKA-PIETRZYK ANNA 21km / K40 MKS SIECHNICE WROCŁAW
MOCNI W DUCHU - ZABIEGANI
1 STEGLIŃSKI MACIEJ 21km / M20 MOCNI W DUCHU - ZABIEGANI ŁÓDŹ
MOCNO GROCHÓW
1 MIKOŁAJCZYK MACIEJ 21km / M30 MOCNO GROCHÓW WARSZAWA
MONAR
1 GOLINSKI MAREK 21km / M30 MONAR BIAŁYSTOK
MORSKA JEDNOSTKA RAKIETOWA
1 PANASIUK ADRIAN 21km / M20 MORSKA JEDNOSTKA RAKIETOWA KOLNO
MORSY BIAŁYSTOK
1 MICHALCZUK KATARZYNA 5km / K40 MORSY BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
2 MICHALCZUK WOJCIECH 5km / M40 MORSY BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
MORSY PŁOCK
1 ZALECH ZBIGNIEW 21km / M40 MORSY PŁOCK PŁOCK
MOTOINTEGRATOR RUNNING TEAM
1 KRZAK ANDRZEJ 21km / M50 MOTOINTEGRATOR RUNNING TEAM WARSZAWA
MOUNTI
1 BOŻKIEWICZ JACEK 21km / M40 MOUNTI MUROWANA GOŚLINA
MOŻW
1 STANISŁAWSKA EWELINA 21km / K30 MOŻW BIAŁYSTOK
2 CHMIELEWSKA EDYTA 21km / K30 MOŻW AUGUSTÓW
3 PILIPCZUK DANIEL 21km / M20 MOŻW WARSZAWA
4 GOSIEWSKI JANUSZ 21km / M30 MOŻW GONIĄDZ
5 SIERADZKA JUSTYNA 21km / K30 MOŻW WARSZAWA
6 WYGLĄDAŁA BARTOSZ 21km / M30 MOŻW GLINA
7 JANKOWSKI RAFAŁ 21km / M40 MOŻW POLICZNA
8 POMIOTŁO KAROL 21km / M20 MOŻW WARSZAWA
MPK RZESZÓW
1 KOT KRZYSZTOF 21km / M40 MPK RZESZÓW RZESZÓW
MPK-ŁÓDŹ
1 MALINOWSKI PAWEŁ 21km / M40 MPK-ŁÓDŹ SZCZAWIN DUŻY
MRKS GDAŃSK
1 POSZEWIECKI MAREK 21km / M40 MRKS GDAŃSK GDAŃSK
MUAY RUNNING TEAM
1 KOŚCIELNIAK MAREK 21km / M40 MUAY RUNNING TEAM POZNAŃ
2 DRAJERCZAK MARLENA 21km / K40 MUAY RUNNING TEAM POZNAŃ
MUCHA TEAM
1 MORAWIEC AGATA 21km / K30 MUCHA TEAM KLUCZBORK
MUKAINADA RUNNING TEAM
1 KRUSZEWSKI JACEK 21km / M40 MUKAINADA RUNNING TEAM MARKI
2 SOŁTYSIK SZYMON 21km / M40 MUKAINADA RUNNING TEAM WARSZAWA
MUKS PODKARPACIE JEDLICZE
1 BRELA JAKUB 21km / M30 MUKS PODKARPACIE JEDLICZE JEDLICZE
MULTIMEDIA RUNNERS PUŁAWY
1 CIUPA WOJCIECH 21km / M40 MULTIMEDIA RUNNERS PUŁAWY PUŁAWY
2 CIECHANOWICZ PAWEŁ 21km / M30 MULTIMEDIA RUNNERS PUŁAWY PUŁAWY
3 TYLUTKI KINGA 21km / K30 MULTIMEDIA RUNNERS PUŁAWY PUŁAWY
4 BILSKA-ZAJĄC EWA 21km / K30 MULTIMEDIA RUNNERS PUŁAWY PUŁAWY
5 RÓŻYŃSKI MACIEJ 21km / M20 MULTIMEDIA RUNNERS PUŁAWY SKOWIESZYN
MYK2/RYPIN
1 ZAKRZEWSKI TOMASZ 21km / M30 MYK2/RYPIN POZNAŃ
MYSTEK TEAM WARSZAWA
1 MYSTKOWSKI MIECZYSŁAW 21km / M50 MYSTEK TEAM WARSZAWA WARSZAWA
MZA WARSZAWA
1 CZECHOWSKI JERZY 21km / M60 MZA WARSZAWA WARSZAWA
NA,PAGAUK!
1 CERNIKOVAS IGORIS 21km / M50 NA,PAGAUK! VILNIUS
NADAKTYWNI
1 CHOŁODOWSKI PIOTR 21km / M40 NADAKTYWNI BIAŁYSTOK
2 AWRUK AGATA 21km / K30 NADAKTYWNI OGRODNICZKI
3 ŁYSIUK DOROTA 21km / K30 NADAKTYWNI WARSZAWA
4 SUMOREK MIROSŁAW 21km / M40 NADAKTYWNI BIAŁYSTOK
5 GODLEWSKI MAREK 21km / M40 NADAKTYWNI CHOROSZCZ
6 PUCIŁOWSKI MIROSŁAW 21km / M50 NADAKTYWNI BIAŁYSTOK
7 SIEKIERSKI MATEUSZ MAREK 21km / M20 NADAKTYWNI GOŁDAP
8 HERMANOWICZ ADAM 21km / M40 NADAKTYWNI STUDZIANKI
9 OMIELIAŃCZYK RYSZARD 21km / M50 NADAKTYWNI NOWODWORCE
10 JASIONOWSKI MAREK 21km / M40 NADAKTYWNI BIAŁYSTOK
11 OSMÓLSKI ROBERT 21km / M40 NADAKTYWNI BIAŁYSTOK
12 STYPUŁKOWSKI MICHAŁ 21km / M30 NADAKTYWNI BIAŁYSTOK
13 MOCZYDLOWSKI MAREK 21km / M40 NADAKTYWNI ZASCIANKI
14 BEKISZ AGNIESZKA 21km / K40 NADAKTYWNI BIAŁYSTOK
15 RAMOTOWSKI ARKADIUSZ 21km / M40 NADAKTYWNI CHOROSZCZ
16 ZALEWSKI DARIUSZ 21km / M40 NADAKTYWNI BIAŁYSTOK
17 WYSOCKI TOMASZ 21km / M40 NADAKTYWNI BIAŁYSTOK
18 GINDOROWICZ ANNA 21km / K50 NADAKTYWNI WASILKÓW
19 LEWCZUK ŁUKASZ 21km / M30 NADAKTYWNI BIAŁYSTOK
20 KLEJZEROWICZ PAWEŁ 21km / M20 NADAKTYWNI BIAŁYSTOK
21 ŁYSIUK MACIEJ 21km / M30 NADAKTYWNI WARSZAWA
22 WASILEWSKI MAREK 21km / M30 NADAKTYWNI BIAŁYSTOK
23 KOZŁOWSKI ZBIGNIEW 21km / M30 NADAKTYWNI TORUŃ
24 WÓJCIK RAFAŁ 5km / M40 NADAKTYWNI BIAŁYSTOK
25 GRABOWSKI BARTŁOMIEJ 5km / M30 NADAKTYWNI BIAŁYSTOK
26 CICHOCKA ANITA 5km / K12 NADAKTYWNI BIAŁYSTOK
27 NAREWSKA SYLWIA 5km / K30 NADAKTYWNI BIAŁYSTOK
28 SZUSTAK MICHAŁ 5km / M20 NADAKTYWNI ŁAPY
29 OMIELIAŃCZYK KACPER 5km / M12 NADAKTYWNI NOWODWORCE
30 KAMIŃSKA MARTA 5km / K40 NADAKTYWNI BIAŁYSTOK
31 FIJAŁKOWSKI TOMASZ 5km / M30 NADAKTYWNI BIAŁYSTOK
32 AWRUK MAGDALENA 5km / K30 NADAKTYWNI BIAŁYSTOK
33 GAWRYCH SYLWIA 5km / K30 NADAKTYWNI CHOROSZCZ
34 JURCZEWSKI MARIUSZ 5km / M30 NADAKTYWNI BIAŁYSTOK
35 ZAPRZAŁKA MICHAŁ 5km / M40 NADAKTYWNI BIAŁYSTOK
36 ZAWISTOWSKA ALICJA 5km / K30 NADAKTYWNI BIAŁYSTOK
37 PANASIUK PAULINA 5km / K30 NADAKTYWNI BIAŁYSTOK
38 SZÓSTKO-BUDZINSKA AGNIESZKA 5km / K30 NADAKTYWNI BIAŁYSTOK
39 NALEWAJKO KATARZYNA 5km / K30 NADAKTYWNI BIAŁYSTOK
40 MAŚLAK PAWEŁ 21km / M20 NADAKTYWNI KRAKÓW
41 DOJLIDKO TOMASZ 21km / M30 NADAKTYWNI NOWODWORCE
42 LEONIUK PAWEŁ 21km / M30 NADAKTYWNI BIAŁYSTOK
43 PIOTROWSKI RAFAŁ 21km / M30 NADAKTYWNI CHOROSZCZ
44 WITCZAK JAKUB 21km / M30 NADAKTYWNI BIAŁYSTOK
NADLEŚNICTWO DOJLIDY W BIAŁYMSTOKU
1 GOŁEMBIEWSKI PIOTR 5km / M30 NADLEŚNICTWO DOJLIDY W BIAŁYMSTOKU BIAŁYSTOK
2 WYSOCKI MIŁOSZ 5km / M30 NADLEŚNICTWO DOJLIDY W BIAŁYMSTOKU BIAŁYSTOK
3 BARAN DANIEL 5km / M20 NADLEŚNICTWO DOJLIDY W BIAŁYMSTOKU ZABŁUDÓW
NADLEŚNICTWO GIŻYCKO
1 NALEWAJEK PIOTR 21km / M20 NADLEŚNICTWO GIŻYCKO NURZEC-STACJA
NADZWYCZAJNY BIEG
1 BUŁKOWSKI KAROL 21km / M20 NADZWYCZAJNY BIEG BIAŁYSTOK
NAJLEPSZA WOLONTARIUSZKA EVER
1 GAD KAMILA 5km / K12 NAJLEPSZA WOLONTARIUSZKA EVER LUBLIN
NAPIERAM NA CEL
1 BARTOSZEWICZ KAMIL 21km / M30 NAPIERAM NA CEL BIAŁYSTOK
NAPRZÓD MŁOCINY
1 PRZYBYLSKI WOJCIECH 21km / M40 NAPRZÓD MŁOCINY WARSZAWA
2 ZGODA MATEUSZ 21km / M20 NAPRZÓD MŁOCINY WARSZAWA
3 CIBORSKA AGNIESZKA 21km / K40 NAPRZÓD MŁOCINY WARSZAWA
4 CIBORSKA AGNIESZKA 21km / K40 NAPRZÓD MŁOCINY WARSZAWA
NAPRZÓD MŁOCINY / BIEGAM Z WYPIEKAMI
1 BUCZEL ANNA 21km / K30 NAPRZÓD MŁOCINY / BIEGAM Z WYPIEKAMI WARSZAWA
NAPRZÓD MŁOCINY / BIG VIKING
1 GRAMBURG MAGDA 21km / K30 NAPRZÓD MŁOCINY / BIG VIKING WARSZAWA
NATA
1 GONCHAROVA NATALIIA 21km / K20 NATA ST. PETERSBURG
NATIONALE NEDERLANDEN
1 GIZA PAWEŁ 21km / M40 NATIONALE NEDERLANDEN WARSZAWA
NAZWA DRUŻYNY
1 KOZŁOWSKI MARIUSZ 5km / M30 NAZWA DRUŻYNY BIAŁYSTOK
NDNK
1 KUROWSKI MARCIN 21km / M30 NDNK WARSZAWA
NED
1 BILON PIOTR 21km / M40 NED GDAŃSK
NEOVIA TEAM
1 OLSZAK ZENON 21km / M50 NEOVIA TEAM WARSZAWA
NESKARUNTEAM
1 NESKA PIOTR 21km / M30 NESKARUNTEAM BIAŁYSTOK
NEW BALANCE ESKA TEAM
1 ŻOCHOWSKI ARTUR 21km / M40 NEW BALANCE ESKA TEAM WARSZAWA
NEW YORK ISLANDERS
1 PANASZEWSKI PRZEMYSŁAW 21km / M20 NEW YORK ISLANDERS WARSZAWA
NGB (NIEZALEŻNA GRUPA BIEGOWA)
1 FRANCIK ROBERT 21km / M40 NGB (NIEZALEŻNA GRUPA BIEGOWA) KŁOBUCK
NIDZICA BIEGA
1 LISEK EWA 21km / K30 NIDZICA BIEGA NIDZICA
2 MARCJANIK ANDRZEJ 21km / M50 NIDZICA BIEGA NIDZICA
3 KRZYWIEŃSKI PIOTR 21km / M40 NIDZICA BIEGA NIDZICA
4 JESZKO BARBARA 21km / K40 NIDZICA BIEGA NIDZICA
5 PRUSIK ARKADIUSZ 21km / M30 NIDZICA BIEGA NIDZICA
6 PIKOLUK MIROSŁAW 21km / M60 NIDZICA BIEGA NIDZICA
7 WASILEWSKI MACIEJ 21km / M30 NIDZICA BIEGA NIDZICA
8 PIKOLUK DANUTA 21km / K60 NIDZICA BIEGA NIDZICA
9 WASILEWSKA KATARZYNA 5km / K30 NIDZICA BIEGA NIDZICA
NIE MÓW NIKOMU :)
1 NICIEJA ANNA 21km / K30 NIE MÓW NIKOMU :) KRAKÓW
NIECHCIAŁ TEAM
1 ZUBRZYŃSKI MAREK 21km / M40 NIECHCIAŁ TEAM SEJNY
NIEDZIELNY BIEGACZ KO
1 SKALSKI ARKADIUSZ 5km / M30 NIEDZIELNY BIEGACZ KO BIAŁYSTOK
NIEDŹWIADKI RUNNING TEAM/ OZ DGW
1 NIEDŹWIADEK CZESŁAW 21km / M60 NIEDŹWIADKI RUNNING TEAM/ OZ DGW WARSZAWA
NIEPODLEGŁE KRÓLESTWO DEMPTOWA
1 OWCZARZ WOJCIECH 21km / M20 NIEPODLEGŁE KRÓLESTWO DEMPTOWA GDYNIA
NIEPOŁOMICE BIEGAJĄ
1 LASKOWSKI DARIUSZ 21km / M50 NIEPOŁOMICE BIEGAJĄ KRAKÓW
2 LASKOWSKA RENATA 5km / K50 NIEPOŁOMICE BIEGAJĄ WĘGRZCE WIELKIE
NIEZNANA
1 BRAŁKOWSKI ŁUKASZ 21km / M30 NIEZNANA BIAŁYSTOK
2 DRZEWIECKI BARTOSZ 5km / M12 NIEZNANA OSTRÓDA
NIGHT CITY
1 PACHKOVSKY PAVEL 21km / M20 NIGHT CITY GRODNO
2 SYRAVATKIN MAKSIM 21km / M20 NIGHT CITY GRODNO
3 VOROBYOV DIMA 21km / M30 NIGHT CITY GRODNO
NIGHT RUNNERS
1 SZESZUŁA MICHAŁ 21km / M40 NIGHT RUNNERS POZNAŃ
2 BAJER MICHAŁ 21km / M30 NIGHT RUNNERS POZNAŃ
3 MROSZYŃSKI WOJCIECH 21km / M20 NIGHT RUNNERS POZNAŃ
4 KLUZA TOMASZ 21km / M30 NIGHT RUNNERS MOGILNO
5 PIASECKI BARTOSZ 21km / M30 NIGHT RUNNERS POZNAŃ
6 KONSTAŃCZAK JOANNA 21km / K30 NIGHT RUNNERS POZNAŃ
7 TOMCZYK TOMASZ 21km / M30 NIGHT RUNNERS ZABRZE
8 KRZYŻANIAK AGNIESZKA 21km / K30 NIGHT RUNNERS KAMIONKI
9 STEMBALSKI REMIGIUSZ 21km / M40 NIGHT RUNNERS ZABRZE
10 ŚWIĄTKOWSKA BEATA 21km / K30 NIGHT RUNNERS POZNAŃ
11 TOMYS ROBERT 21km / M40 NIGHT RUNNERS WRZEŚNIA
12 KACZMAREK ROBERT 21km / M30 NIGHT RUNNERS POZNAŃ
13 ŁABIŃSKI PIOTR 21km / M30 NIGHT RUNNERS POZNAŃ
14 ZWOLAK RAFAŁ 21km / M30 NIGHT RUNNERS ZABRZE
15 CHWEDECZKO KAROLINA 21km / K20 NIGHT RUNNERS POZNAŃ
16 GRZEGORCZYK MONIKA 21km / K30 NIGHT RUNNERS ZABRZE
NIGHT RUNNERS GLIWICE
1 KASZUBA-ŚMIEJA MAŁGORZATA 21km / K40 NIGHT RUNNERS GLIWICE GLIWICE
NIGHT RUNNERS GNIEZNO
1 FAJFER TOMASZ 21km / M40 NIGHT RUNNERS GNIEZNO GNIEZNO
NIGHT RUNNERS MAMY - BIEGAMY
1 OLECHOWSKA MONIKA 21km / K30 NIGHT RUNNERS MAMY - BIEGAMY POZNAŃ
NIGHT RUNNERS SŁUPSK
1 KUBIŃSKA BEATA 21km / K50 NIGHT RUNNERS SŁUPSK SŁUPSK
2 MYSZKOWSKA GRAŻYNA 21km / K50 NIGHT RUNNERS SŁUPSK SŁUPSK
NIGHT RUNNERS ZABRZE
1 MAŁKOWSKI TOMASZ 21km / M30 NIGHT RUNNERS ZABRZE ZABRZE
2 ZWOLAK TOMASZ 21km / M40 NIGHT RUNNERS ZABRZE ZABRZE
NIGHTCITY
1 BAGENSKI ANDREI 21km / M30 NIGHTCITY GRODNO
NIKE+ RUN CLUB WAW
1 DYGAS SARA 21km / K20 NIKE+ RUN CLUB WAW WARSZAWA
2 CYMBORSKA JOLANTA 21km / K30 NIKE+ RUN CLUB WAW WARSZAWA
3 SAQUIB NEZAMI 21km / M20 NIKE+ RUN CLUB WAW WARSAW
NORDEA RUNNERS
1 SZYMCZAK DOMINIK 21km / M30 NORDEA RUNNERS ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
NOWA ERA
1 STRELCZUK JANUSZ 21km / M40 NOWA ERA BIELSK PODLASKI
NOWA HUTA TEAM
1 KOZAK KRZYSZTOF 21km / M30 NOWA HUTA TEAM KRAKÓW
NOWODWORCE BIEGAJĄ
1 SOKÓLSKA MARTA 5km / K40 NOWODWORCE BIEGAJĄ NOWODWORCE
2 SOKÓLSKI ANDRZEJ 5km / M40 NOWODWORCE BIEGAJĄ NOWODWORCE
NPI RUN 4 FUN
1 GRABANI PAWEŁ 21km / M30 NPI RUN 4 FUN WARSZAWA
NUTRIPOL
1 DĄBROWSKI ŁUKASZ 21km / M30 NUTRIPOL OLSZTYN
O CO BIEGA
1 RYDER EDYTA 21km / K40 O CO BIEGA PABIANICE
O CO BIEGA W KALETACH
1 WRĘCZYCKI ROBERT 21km / M40 O CO BIEGA W KALETACH KALETY
2 WRĘCZYCKA IWONA 21km / K40 O CO BIEGA W KALETACH KALETY
3 BOREK BOGUSŁAW 21km / M40 O CO BIEGA W KALETACH STRZEBIŃ
4 KOŚNIAK SŁAWOMIR 21km / M30 O CO BIEGA W KALETACH KALETY
5 KOŚNIAK BEATA 5km / K30 O CO BIEGA W KALETACH KALETY
OCHAJORUN & FRIENDS
1 ONAK IZABELA 21km / K40 OCHAJORUN & FRIENDS GLIWICE
OEX RUNNERS TEAM
1 DERLATKA PAWEŁ 21km / M40 OEX RUNNERS TEAM WARSZAWA
OIRP WARSZAWA
1 STRUPIECHOWSKA DOMINIKA 21km / K30 OIRP WARSZAWA WARSZAWA
OIRP WROCŁAW
1 WOLLNY ŁUKASZ 21km / M20 OIRP WROCŁAW WROCŁAW
2 STRZĘPKA IWONA 21km / K20 OIRP WROCŁAW WROCŁAW
3 DANEL EWELINA 21km / K20 OIRP WROCŁAW WROCŁAW
4 KRÓLIK RAFAŁ 21km / M20 OIRP WROCŁAW NOWOGRÓD
OKAS GDYNIA
1 WIŚNIEWSKI GERARD 21km / M40 OKAS GDYNIA GDYNIA
2 ŁĄDKOWSKI WOJCIECH 21km / M40 OKAS GDYNIA GDYNIA
OKNOBRAM #BRZEG
1 LIPIŃSKI RAFAŁ 21km / M20 OKNOBRAM #BRZEG BRZEG
2 TOCZEK PRZEMYSŁAW 21km / M30 OKNOBRAM #BRZEG BRZEG
OKS ZIMNE PIWO
1 KIRYLAK MARCIN 21km / M30 OKS ZIMNE PIWO STRZENIÓWKA
OKUŁA&GOŁEMBIECKI COMPANY
1 OKUŁA DANIEL 21km / M20 OKUŁA&GOŁEMBIECKI COMPANY BIAŁYSTOK
OLAWS ZŁOTORYJA
1 PLESKACEWICZ MAGDALENA 21km / K30 OLAWS ZŁOTORYJA ZŁOTORYJA
OLDSCHOOL HOOLIGANS W BIEGU
1 KAZMIERCZAK MARCIN 21km / M40 OLDSCHOOL HOOLIGANS W BIEGU POZNAŃ
OLECKO BIEGA
1 WARYKOWSKI STANISŁAW 21km / M50 OLECKO BIEGA OLECKO
2 SUCHODOLSKI PAWEŁ 21km / M30 OLECKO BIEGA OLECKO
3 SUCHODOLSKA EDYTA 21km / K30 OLECKO BIEGA OLECKO
4 ROŻEK GERARD 21km / M40 OLECKO BIEGA OLECKO
5 CZAPLEJEWICZ MARTA 21km / K30 OLECKO BIEGA KOWALE OLECKIE
6 PRZEMIELEWSKI KAMIL 21km / M30 OLECKO BIEGA KOWALE OLECKIE
7 PRZEMIELEWSKA EWA 21km / K30 OLECKO BIEGA KOWALE OLECKIE
8 TRUSZCZYŃSKI GRZEGORZ 21km / M40 OLECKO BIEGA OLECKO
9 BAGIŃSKI JAN 21km / M70 OLECKO BIEGA OLECKO
OLEKSY BIEGA
1 SZYMANSKI ALEKSANDER 21km / M40 OLEKSY BIEGA LUBON
OM PTTK GUBIN
1 OLECHNOWICZ GRZEGORZ 21km / M40 OM PTTK GUBIN GUBIN
2 OLECHNOWICZ BEATA 5km / K40 OM PTTK GUBIN GUBIN
ONE MAN WOLF PACK BIAŁYSTOK
1 DZIENIS PAWEŁ 21km / M30 ONE MAN WOLF PACK BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
ONEDLL
1 GRABOŃ RADEK 21km / M30 ONEDLL WARSZAWA
ONICO WARSZAWA
1 SELERSKI KRZYSZTOF 21km / M50 ONICO WARSZAWA WARSZAWA
2 ŻUKOWSKI JAROSŁAW 21km / M50 ONICO WARSZAWA WARSZAWA
3 ANUSZKIEWICZ WŁODEK 21km / M50 ONICO WARSZAWA WARSZAWA
ONSLOW - SEKCJA DZIADKÓW
1 KUCIŃSKI HUBERT 5km / M40 ONSLOW - SEKCJA DZIADKÓW WARSZAWA
OPEL ACTIVE TEAM
1 PRUCHNIK ANDRZEJ 21km / M50 OPEL ACTIVE TEAM GLIWICE
2 POLAK MAŁGORZATA 21km / K40 OPEL ACTIVE TEAM RUDA ŚLĄSKA
3 POLAK KRZYSZTOF 21km / M40 OPEL ACTIVE TEAM RUDA ŚLĄSKA
4 POLAK MAŁGORZATA 21km / K40 OPEL ACTIVE TEAM RUDA ŚLĄSKA
ORA LUBLIN
1 WINKLER TOMEK 21km / M30 ORA LUBLIN LUBLIN
ORANGE IRON TEAM
1 BIAŁY MICHAŁ 21km / M30 ORANGE IRON TEAM KRAKÓW
ORANGE POLSKA
1 NORKOWSKA ALEKSANDRA 21km / K40 ORANGE POLSKA WARSZAWA
2 PISZCZATOWSKI WOJCIECH 21km / M40 ORANGE POLSKA WARSZAWA
3 BŁASZCZYK BARTŁOMIEJ 21km / M50 ORANGE POLSKA POZNAŃ
4 SIEDLACZEK MICHAŁ 21km / M30 ORANGE POLSKA WARSZAWA
ORKAN TACTICAL
1 ROGACEWICZ HUBERT 21km / M30 ORKAN TACTICAL WARSZAWA
ORLEN RUNNING TEAM
1 JARECKI MICHAŁ 21km / M40 ORLEN RUNNING TEAM PŁOCK
ORP ISKRA
1 POLIKOWSKI PATRYK 21km / M40 ORP ISKRA SOPOT
ORTOREH TEAM
1 SITNIK BARTŁOMIEJ 21km / M40 ORTOREH TEAM WARSZAWA
ORŁY KLEMBÓW
1 WOJDA MICHAŁ 21km / M30 ORŁY KLEMBÓW KLEMBÓW
OSIAL_TEAM
1 OSIAL MARIUSZ 21km / M30 OSIAL_TEAM PŁOŃSK
OSK SZAŁ
1 WRZESIŃSKI ZDZISŁAW 21km / M50 OSK SZAŁ BIAŁYSTOK
OSM PIĄTNICA
1 KACZMARCZYK KAMIL 21km / M30 OSM PIĄTNICA PIĄTNICA
2 TRUSZKOWSKI MARCIN 5km / M30 OSM PIĄTNICA ŁOMŻA
OSOBA PRYWATNA
1 SOCHACKI MARCIN 21km / M40 OSOBA PRYWATNA GUBIN
OSP ELGISZEWO
1 ROSTKOWSKI RAJMUND 21km / M40 OSP ELGISZEWO CIECHOCIN
OSP KOTORYDZ
1 PERZYNA WOJCIECH 21km / M30 OSP KOTORYDZ TARCZYN
OSP OSIE
1 WITEK KAROL 21km / M30 OSP OSIE OSIE
2 URWANOWICZ ŁUKASZ 5km / M20 OSP OSIE IGNATKI-OSIEDLE
OSP WISKIENICA DOLNA
1 KUTKOWSKI KAROL 21km / M20 OSP WISKIENICA DOLNA ZDUNY
OSTROBIEC
1 KALITA JAKUB 21km / M30 OSTROBIEC OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI
2 REJ MAREK 21km / M60 OSTROBIEC BALTOW
OSTRYRUN
1 OSTROWSKI WIESŁAW 21km / M40 OSTRYRUN WOŁÓW
OSTRÓW BIEGA
1 OLESIŃSKI PIOTR 21km / M30 OSTRÓW BIEGA ŻYRARDÓW
2 BARZAŁ ARTUR 21km / M40 OSTRÓW BIEGA OSTRÓW MAZOWIECKA
3 SIELECKI MICHAŁ 21km / M40 OSTRÓW BIEGA KOMOROWO
4 NOWACKA AGATA 21km / K20 OSTRÓW BIEGA OSTRÓW MAZ.
5 LEGACKI SEBASTIAN 21km / M30 OSTRÓW BIEGA OSTRÓW MAZ.
6 GAWKOWSKI ARTUR 21km / M20 OSTRÓW BIEGA OSTRÓW MAZ.
7 MALIK MAGDALENA 21km / K20 OSTRÓW BIEGA PODBORZE
8 GAŁĄZKA SŁAWOMIR 21km / M50 OSTRÓW BIEGA OSTRÓW MAZ.
9 WIERZBICKI ŁUKASZ 21km / M20 OSTRÓW BIEGA OSTRÓW MAZ.
10 ROMEJKO DARIUSZ 21km / M40 OSTRÓW BIEGA KOMOROWO
11 MALIK OLGA 21km / K20 OSTRÓW BIEGA PODBORZE
12 GOŁASZEWSKI SEBASTIAN 21km / M30 OSTRÓW BIEGA OSTRÓW MAZ.
13 UŚCIŃSKA MARTA 21km / K20 OSTRÓW BIEGA OSTRÓW MAZ.
14 DUZDOWSKA MONIKA 21km / K30 OSTRÓW BIEGA LUBIEJEWO
15 ROMEJKO PIOTR 21km / M30 OSTRÓW BIEGA KOMOROWO
16 KOŁODZIEJCZYK TOMASZ 21km / M40 OSTRÓW BIEGA OSTRÓW MAZ.
17 ZABUDOWSKA JOANNA 21km / K40 OSTRÓW BIEGA CZYŻEW
18 BUTOR ARKADIUSZ 21km / M40 OSTRÓW BIEGA MAŁKINIA
19 CICH MARIUSZ 21km / M30 OSTRÓW BIEGA KOMOROWO
20 MURZYN ŁUKASZ 21km / M30 OSTRÓW BIEGA OSTRÓW MAZOWIECKA
21 RELUGA ARKADIUSZ 21km / M30 OSTRÓW BIEGA OSTRÓW MAZOWIECKA
22 KOWALCZYK SŁAWOMIR 5km / M50 OSTRÓW BIEGA OSTRÓW MAZOWIECKA
23 KOWALCZYK GRAŻYNA 5km / K40 OSTRÓW BIEGA OSTRÓW MAZOWIECKA
24 DZIKOWSKI KRZYSZTOF 21km / M40 OSTRÓW BIEGA OSTRÓW MAZOWIECKA
25 FALTYN PAWEŁ 21km / M30 OSTRÓW BIEGA KOMOROWO
OTMUCHÓW
1 WILMAN MARCIN 21km / M40 OTMUCHÓW OTMUCHÓW
OTOBIAŁYSTOK
1 BIAŁKOWSKI MAREK 21km / M30 OTOBIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
OTOMO STP
1 POKOTYCKI DENIS 21km / M20 OTOMO STP KOSTRZYN NAD ODRĄ
OUT OF CONTROL
1 ŻELAZKO PAWEŁ 21km / M30 OUT OF CONTROL BIAŁYSTOK
OUTDOOR TRAINING
1 WITKOWSKI DARIUSZ 21km / M50 OUTDOOR TRAINING BIAŁYSTOK
2 KOTIK MIROSŁAWA 21km / K30 OUTDOOR TRAINING BIAŁYSTOK
3 PÓŁTORAK KRZYSZTOF 21km / M30 OUTDOOR TRAINING BIAŁYSTOK
4 SOKÓŁ MAGDALENA 21km / K40 OUTDOOR TRAINING BIAŁYSTOK
5 SIELWONCZUK AGNIESZKA 21km / K30 OUTDOOR TRAINING BIAŁYSTOK
6 MIKIEWICZ DAWID 21km / M30 OUTDOOR TRAINING BIAŁYSTOK
7 ZDUNIEWICZ EMILIA 21km / K20 OUTDOOR TRAINING BIAŁYSTOK
8 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 21km / M20 OUTDOOR TRAINING SOKÓŁKA
9 ŁOŚ TOMASZ 21km / M30 OUTDOOR TRAINING BIAŁYSTOK
10 SIDOR TOMASZ 21km / M40 OUTDOOR TRAINING BIAŁYSTOK
11 POLKOWSKI TOMASZ 21km / M30 OUTDOOR TRAINING BIAŁYSTOK
12 JABŁOŃSKA DOROTA 21km / K20 OUTDOOR TRAINING BIAŁYSTOK
13 TARASEWICZ PAWEŁ 21km / M30 OUTDOOR TRAINING BIAŁYSTOK
14 MACIUSZKO WIESŁAWA 21km / K40 OUTDOOR TRAINING BIAŁYSTOK
15 PRACZUKOWSKI PIOTR 5km / M30 OUTDOOR TRAINING POGORZAŁKI
16 PRACZUKOWSKA MAGDALENA 5km / K30 OUTDOOR TRAINING POGORZAŁKI
17 MACIUSZKO WIESIA 21km / K40 OUTDOOR TRAINING BIAŁYSTOK
18 ŻUKOWSKA ANIELA 21km / K30 OUTDOOR TRAINING BIAŁYSTOK
19 SOKÓLSKA KATARZYNA 21km / K30 OUTDOOR TRAINING POGORZAŁKI
P4 SP. Z O.O.
1 JURKIEWICZ PAWEŁ 21km / M40 P4 SP. Z O.O. OLSZTYN
PACKMAN TEAM
1 ROGIEWICZ ANDRZEJ 21km / M20 PACKMAN TEAM GRUDZIĄDZ
PADALEC KRUSZYNIEC
1 PAŁKA ŁUKASZ 21km / M30 PADALEC KRUSZYNIEC WROCŁAW
PADŁ NA RYJ TEAM
1 GRUCHAŁA ROBERT 21km / M40 PADŁ NA RYJ TEAM GDYNIA
PAINT RUN
1 MASALSKA ANNA 21km / K40 PAINT RUN SUWAŁKI
2 ŚWIACKI MARCIN 21km / M40 PAINT RUN SUWAŁKI
3 KARCZEWSKI SŁAWOMIR 21km / M40 PAINT RUN SUWAŁKI
4 KARCZEWSKA JOANNA 21km / K40 PAINT RUN SUWAŁKI
PAIR TEAM
1 OWCZAREK JOANNA 21km / K40 PAIR TEAM WARSZAWA
2 OWCZAREK MARIUSZ 21km / M40 PAIR TEAM WARSZAWA
PALĘ WROTKI
1 MINIUK PAWEŁ 21km / M20 PALĘ WROTKI BIAŁYSTOK
2 ŁOTOWSKA KATARZYNA 21km / K20 PALĘ WROTKI CHOROSZCZ
3 ŁAPIŃSKA ANNA 5km / K20 PALĘ WROTKI ŁAPY
PAN
1 JASIEWICZ AGNIESZKA 21km / K30 PAN JANÓW MIKOŁAJÓWKA
PARKRUN BRÓDNO
1 MIRECKI ZBIGNIEW 21km / M60 PARKRUN BRÓDNO WARSZAWA
2 WOJCIECHOWSKA EWA 21km / K40 PARKRUN BRÓDNO WARSZAWA
PARKRUN GDYNIA
1 ORLIKOWSKI TADEUSZ 21km / M60 PARKRUN GDYNIA GDYNIA
PARKRUN POLSKA
1 KACPERSKI MIROSŁAW 21km / M50 PARKRUN POLSKA EŁK
PARKRUN RUMIA
1 PAWŁOWSKI ŁUKASZ 21km / M30 PARKRUN RUMIA RUMIA
PARKRUN SKIERNIEWICE
1 DUBEL ADAM 21km / M40 PARKRUN SKIERNIEWICE SKIERNIEWICE
PARKRUN TORUŃ
1 CIESIELSKI MACIEJ 21km / M20 PARKRUN TORUŃ TORUŃ
PARKRUN URSYNÓW
1 MILKA BOGUSŁAW 21km / M30 PARKRUN URSYNÓW WARSZAWA
PASIR W PISZU
1 POŹNIAK ANDRZEJ 21km / M40 PASIR W PISZU PISZ
PASJA CHRZANKA RUNNING TEAM
1 CHRZANOWSKI PATRYK 21km / M20 PASJA CHRZANKA RUNNING TEAM BIELAWA
PATOHOLICS
1 KOZICKI RAFAŁ 21km / M20 PATOHOLICS KOLNO
2 PUCHALSKI ARTUR 21km / M20 PATOHOLICS DZIADKOWICE
3 RZEPNICKI MARCIN 21km / M20 PATOHOLICS KOLNO
4 SZTACHAŃSKI PATRYK 21km / M20 PATOHOLICS KOLNO
PATYCZAKI
1 KWIATKOWSKI TOMASZ 21km / M30 PATYCZAKI KALISZ
PAZERNI NA SPORT LIPSKO
1 SOBULSKI KAMIL 21km / M20 PAZERNI NA SPORT LIPSKO LIPSKO
PBWUK
1 SKORUPSKI PIOTR 21km / M30 PBWUK LONDYN
PCC SQUAD
1 NOSKO JĘDRZEJ 21km / M30 PCC SQUAD WROCŁAW
PEKAES TEAM
1 KORYTKOWSKA BARBARA 5km / K30 PEKAES TEAM BIAŁYSTOK
PEWNISPORTU.PL
1 SKIERCZYŃSKA MAŁGORZATA 21km / K30 PEWNISPORTU.PL EŁK
PG 20
1 KACZMARCZYK ŁUKASZ 5km / M12 PG 20 BIAŁYSTOK
PGB SPORTOWA PACZKA
1 ŁUKOWICZ ANETA 21km / K40 PGB SPORTOWA PACZKA WROCŁAW
2 GRAJKOWSKI TOMEK 21km / M50 PGB SPORTOWA PACZKA GNIEZNO
3 KLEPCZYŃSKA EWELINA 21km / K30 PGB SPORTOWA PACZKA BIAŁYSTOK
4 PIASKOWSKA MAŁGORZATA 21km / K40 PGB SPORTOWA PACZKA WROCŁAW
5 KALITA TOMASZ 21km / M50 PGB SPORTOWA PACZKA BIAŁYSTOK
6 JANUSZEWSKI TOMASZ 21km / M20 PGB SPORTOWA PACZKA RADOM
7 WIŚNIEWSKI ROBERT 21km / M40 PGB SPORTOWA PACZKA WARSZAWA
8 TOMCZYK PIOTR 21km / M30 PGB SPORTOWA PACZKA WARSZAWA
9 MICHALAK ARTUR 21km / M30 PGB SPORTOWA PACZKA BŁONIE
10 WASIELEWSKI GRZEGORZ 5km / M20 PGB SPORTOWA PACZKA BRAŃSK
11 WYRWAS TADEUSZ 21km / M50 PGB SPORTOWA PACZKA ŁOMŻA
PGS19 BIAŁYSTOK
1 SOCZKO KACPER 5km / M12 PGS19 BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
PIETRZYK RUNING TEAM/LZS JUSTYNÓW
1 KACPRZAK SŁAWEK 21km / M40 PIETRZYK RUNING TEAM/LZS JUSTYNÓW JUSTYNÓW
PIHSZOU
1 PIECHOCKI ADAM 21km / M40 PIHSZOU BIAŁYSTOK
PIKUTKOWO TEAM
1 KOŁUCKI STEFAN 21km / M30 PIKUTKOWO TEAM WARSZAWA
PIOTRKOWSKI KLUB BIEGACZA ENDORFINA
1 SKATULNIK SŁAWOMIR 21km / M50 PIOTRKOWSKI KLUB BIEGACZA ENDORFINA PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
PKB KMP KALISZ
1 WECHMAN PRZEMYSŁAW 21km / M40 PKB KMP KALISZ KALISZ
2 SZMAJA SEBASTIAN 21km / M30 PKB KMP KALISZ KALISZ
3 MARCINIAK EDYTA 21km / K30 PKB KMP KALISZ KALISZ
PKO BANK POLSKI
1 BIAŁOBRZESKI MICHAŁ 21km / M40 PKO BANK POLSKI WARSZAWA
2 KMIECIK ARKADIUSZ 21km / M40 PKO BANK POLSKI WARSZAWA
3 BOHDZIEWICZ IZABELA 21km / K40 PKO BANK POLSKI BIAŁYSTOK
4 WRONOWSKI MARIUSZ 21km / M40 PKO BANK POLSKI LEGIONOWO
5 RAK WALDEMAR 21km / M40 PKO BANK POLSKI BYDGOSZCZ
6 BUDNIAK WOJCIECH 21km / M40 PKO BANK POLSKI WARSZAWA
7 POTERALSKI DARIUSZ 21km / M40 PKO BANK POLSKI WARSZAWA
8 GÓRECKA KATARZYNA 21km / K40 PKO BANK POLSKI WARSZAWA
9 WYPART JAKUB 21km / M40 PKO BANK POLSKI CZĘSTOCHOWA
10 WALCZYNA SŁAWOMIR 21km / M40 PKO BANK POLSKI WARSZAWA
11 GLAZER MARCIN 21km / M30 PKO BANK POLSKI WARSZAWA
12 WACŁAWEK PATRYK 21km / M40 PKO BANK POLSKI TRZEBINIA
13 PTASZYŃSKI KRZYSZTOF 21km / M40 PKO BANK POLSKI POZNAŃ
14 OSUCHOWSKA WIOLETTA 21km / K40 PKO BANK POLSKI WARSZAWA
15 BYCZYK JACEK 21km / M50 PKO BANK POLSKI POZNAŃ
16 GONTARZ WOJCIECH 21km / M30 PKO BANK POLSKI LUBLIN
17 BOHDZIEWICZ ZBIGNIEW 21km / M40 PKO BANK POLSKI BIAŁYSTOK
18 SIERANT FILIP 21km / M30 PKO BANK POLSKI WARSZAWA
19 WŁODARSKI MARIUSZ 21km / M40 PKO BANK POLSKI PRUSZKÓW
20 KUŹLAK GRZEGORZ 21km / M40 PKO BANK POLSKI WARSZAWA
21 OKORSKA-BOMBIŃSKA BASIA 21km / K30 PKO BANK POLSKI SKARYSZEW
22 SKRZYPCZAK ADRIAN 21km / M20 PKO BANK POLSKI NIEPORĘT
23 SITAREK IWONA 21km / K40 PKO BANK POLSKI GRÓJEC
24 BIELAK KRZYSZTOF 21km / M30 PKO BANK POLSKI LUBLIN
25 KUSIBAB JAKUB 21km / M20 PKO BANK POLSKI RZESZÓW
26 ŁADA MARIUSZ 21km / M40 PKO BANK POLSKI WARSZAWA
27 ĆWIĘK KRZYSZTOF 21km / M30 PKO BANK POLSKI KRAKÓW
28 KAŹMIERCZAK BARTŁOMIEJ 21km / M40 PKO BANK POLSKI WIKTORÓW
29 KALINOWSKA MONIKA 21km / K40 PKO BANK POLSKI WARSZAWA
30 SZYMAŃSKI ADAM 21km / M40 PKO BANK POLSKI WYSZKÓW
31 WIĘSEK EWELINA 21km / K40 PKO BANK POLSKI WARSZAWA
32 ŻUKOWSKA IWONA 21km / K30 PKO BANK POLSKI ŚRODA WLKP
33 WOLNA ELŻBIETA 21km / K40 PKO BANK POLSKI STRYKOWO
34 SZYMAńSKA AGNIESZKA 21km / K40 PKO BANK POLSKI WYSZKÓW
35 WYSŁUŻAL ELŻBIETA 21km / K50 PKO BANK POLSKI POZNAŃ
36 SZENKNECHT AGNIESZKA 21km / K30 PKO BANK POLSKI LUBOŃ
37 DRZEŻDŻON PIOTR 21km / M40 PKO BANK POLSKI POZNAŃ
38 GADOMSKI RADOSŁAW 21km / M30 PKO BANK POLSKI WARSZAWA
39 JACOSZEK MIROSŁAW 21km / M30 PKO BANK POLSKI NOWY DWÓR MAZOWIECKI
40 GUDEL RAFAŁ 21km / M30 PKO BANK POLSKI WALIŁY - STACJA
41 ROZWANDOWICZ MAŁGORZATA 21km / K50 PKO BANK POLSKI WARSZAWA
42 MICHALAK MAGDALENA 21km / K30 PKO BANK POLSKI WARSZAWA
43 SZYSZKA URSZULA 21km / K60 PKO BANK POLSKI WARSZAWA
44 DEJEWSKA VEL DEJ JOANNA 21km / K40 PKO BANK POLSKI WARSZAWA
45 BURNOS-PASZCZAK ALEKSANDRA 21km / K30 PKO BANK POLSKI POZNAŃ
46 MATYS AGATA 21km / K30 PKO BANK POLSKI KOMORNIKI
47 KRZEMIŃSKI ANDRZEJ 21km / M40 PKO BANK POLSKI SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE
48 KRAJCZYŃSKI JAKUB 21km / M40 PKO BANK POLSKI ŁOMIANKI
49 SEFERYNIAK JACEK 21km / M40 PKO BANK POLSKI WARSZAWA
50 KURTIAK JAKUB 21km / M30 PKO BANK POLSKI MIERZYN
51 BONECKI ROBERT 21km / M30 PKO BANK POLSKI WARSZAWA
52 KORYCKI MIROSŁAW 21km / M40 PKO BANK POLSKI LEGNICA
53 MĄCZYŃSKI MARCIN 21km / M40 PKO BANK POLSKI ŁAJSKI
54 BOHDZIEWICZ MATEUSZ 5km / M12 PKO BANK POLSKI BIAŁYSTOK
55 BIELENICA MARZENA 5km / K40 PKO BANK POLSKI DĄBROWA BIAŁOSTOCKA
56 SAGAN ŁUKASZ 21km / M30 PKO BANK POLSKI WARSZAWA
57 SALAK MICHAŁ 21km / M30 PKO BANK POLSKI WARSZAWA
PKP TEAM
1 CZEMIEL ANETA 5km / K20 PKP TEAM BIAŁYSTOK
2 BOJARSKA PAULINA 5km / K20 PKP TEAM ORŁO
PLACÓWKA SG W CZEREMSZE
1 NOSKOWICZ KRZYSZTOF 21km / M40 PLACÓWKA SG W CZEREMSZE KLESZCZELE
PLAY
1 ŚREDZIŃSKI BARTŁOMIEJ 21km / M40 PLAY BIAŁYSTOK
PLUS BUS
1 OSTROWSKI BOGDAN 21km / M40 PLUS BUS BIAŁYSTOK
PODESZWA TEAM
1 SZAFRAŃSKI KAROL 21km / M30 PODESZWA TEAM KOBYŁKA
2 LEWIŃSKI ANDRZEJ 21km / M30 PODESZWA TEAM WARSZAWA
PODGÓRZ TORUŃ
1 SZMECHTIG-GAUDEN EWA 21km / K40 PODGÓRZ TORUŃ TORUŃ
PODLASIE BIAŁYSTOK
1 LEOŃCZUK ANDRZEJ 21km / M20 PODLASIE BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
PODLASKI ODDZIAŁ STRAŻY GRANICZNEJ
1 MARCISZEWSKI MAREK 21km / M30 PODLASKI ODDZIAŁ STRAŻY GRANICZNEJ WASILKÓW
2 STOKOWSKI SŁAWOMIR 21km / M30 PODLASKI ODDZIAŁ STRAŻY GRANICZNEJ BIAŁYSTOK
3 KLEPACKI MARCIN 21km / M40 PODLASKI ODDZIAŁ STRAŻY GRANICZNEJ BIAŁYSTOK
4 PALEJ JERZY 21km / M40 PODLASKI ODDZIAŁ STRAŻY GRANICZNEJ BIAŁYSTOK
5 BIELAWSKI MAREK 21km / M40 PODLASKI ODDZIAŁ STRAŻY GRANICZNEJ BIAŁOWIEZA
6 WOŁKOWYCKI PAWEŁ 21km / M30 PODLASKI ODDZIAŁ STRAŻY GRANICZNEJ BIAŁYSTOK
7 MIKUCKA ALEKSANDRA 21km / K20 PODLASKI ODDZIAŁ STRAŻY GRANICZNEJ JANÓW PODLASKI
8 LEBIEDZIŃSKI MARCIN 5km / M30 PODLASKI ODDZIAŁ STRAŻY GRANICZNEJ SUPRAŚL
9 ROKICKA EWA 5km / K40 PODLASKI ODDZIAŁ STRAŻY GRANICZNEJ BIAŁYSTOK
10 HERBST MICHAŁ 5km / M30 PODLASKI ODDZIAŁ STRAŻY GRANICZNEJ BIAŁYSTOK
11 TELLOS JUSTYNA 5km / K30 PODLASKI ODDZIAŁ STRAŻY GRANICZNEJ HAJNÓWKA
12 GŁOWACKI KAMIL 5km / M20 PODLASKI ODDZIAŁ STRAŻY GRANICZNEJ BIAŁYSTOK
13 DEDERKO PIOTR 21km / M40 PODLASKI ODDZIAŁ STRAŻY GRANICZNEJ BIAŁYSTOK
14 SZUBZDA ADAM 21km / M30 PODLASKI ODDZIAŁ STRAŻY GRANICZNEJ BIAŁYSTOK
POLICJA
1 MULARCZYK TOMASZ 5km / M40 POLICJA BIAŁYSTOK
2 PIECHOWSKI JAROSŁAW 21km / M30 POLICJA CHOJNICE
3 GODLEWSKI ŁUKASZ 21km / M20 POLICJA GRAJEWO
POLITECHNIKA BIAŁOSTOCKA
1 CHLABICZ PAWEŁ 21km / M20 POLITECHNIKA BIAŁOSTOCKA ZAŚCIANKI
2 DUNIKOWSKI KONRAD 21km / M20 POLITECHNIKA BIAŁOSTOCKA DOBRZYNIEWO DUŻE
POLSKA
1 PISZCZATOWSKI DAWID 21km / M20 POLSKA ŁAPY
POLSKIE RADIO BIAŁYSTOK
1 KARPACZ KATARZYNA 21km / K50 POLSKIE RADIO BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
2 MUSIAŁ WŁODZIMIERZ 21km / M30 POLSKIE RADIO BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
3 PIETRASZ MICHAŁ 21km / M20 POLSKIE RADIO BIAŁYSTOK SZUDZIAŁOWO
4 WILKIEL SZYMON 21km / M20 POLSKIE RADIO BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
5 JANCZEWSKI ADAM 21km / M30 POLSKIE RADIO BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
6 MOJSA ADAM 21km / M30 POLSKIE RADIO BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
7 ZABŁOCKI WOJCIECH 5km / M30 POLSKIE RADIO BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
8 SOBOLEWSKA KATARZYNA 5km / K30 POLSKIE RADIO BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
9 KUCHARCZYK HALINA 5km / K40 POLSKIE RADIO BIAŁYSTOK KLEOSIN
10 MAZEWSKI MARCIN 5km / M30 POLSKIE RADIO BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
11 GAJLEWICZ MARIUSZ 21km / M30 POLSKIE RADIO BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
POLSKIE STOWARZYSZENIE SPORTU PO TRANSPLANTACJI
1 ZIELIŃSKI TOMASZ 21km / M40 POLSKIE STOWARZYSZENIE SPORTU PO TRANSPLANTACJI KONSTANCIN JEZIONA
POLYPHARM
1 ŚWIDERSKI DARIUSZ 21km / M40 POLYPHARM WARSZAWA
POTRENUJEMY?
1 KUCHTA MONIKA 21km / K30 POTRENUJEMY? UŁĘŻ
POWER TRAINING
1 SAMULSKA EWA 21km / K40 POWER TRAINING WARSZAWA
POWERADE
1 DĄBROWSKI DARIUSZ 5km / M50 POWERADE BIAŁYSTOK
2 DĄBROWSKI KONRAD 5km / M12 POWERADE BIAŁYSTOK
POWIATOWA AKADEMIA SPORTU I REKRACJI
1 FERENC ADRIAN 21km / M20 POWIATOWA AKADEMIA SPORTU I REKRACJI PISZ
POZNANSKI TEAM
1 POZNAŃSKI FABIAN 5km / M12 POZNANSKI TEAM BIAŁYSTOK
2 POZNAŃSKI WIESŁAW 5km / M60 POZNANSKI TEAM BIAŁYSTOK
POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOK
1 ZAJĄC GRZEGORZ 21km / M40 POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOK SANOK
POŻOGOMISIE
1 JAŃCZAK JAKUB 5km / M12 POŻOGOMISIE BIAŁYSTOK
2 TYMINSKI VICTORIA 5km / K12 POŻOGOMISIE BIAŁYSTOK
3 MYŚLIWIEC DOMINIK 5km / M12 POŻOGOMISIE BIAŁYSTOK
PRADELLE
1 RZEZACZ ADAM 21km / M30 PRADELLE DŁUGOMIŁOWICE
PRAJD RUNNERS
1 JAWOREK MARCIN 21km / M30 PRAJD RUNNERS WROCŁAW
2 CHARIASZ MATEUSZ 21km / M20 PRAJD RUNNERS WARSZAWA
PRATT&WHITNEY KALISZ
1 WYTWER PRZEMYSLAW 21km / M30 PRATT&WHITNEY KALISZ KORZENIEW
PRINCES
1 TUREK PAWEŁ 21km / M40 PRINCES PIASECZNO
PRO 366
1 HRYNKO JACEK 5km / M20 PRO 366 DĄBROWA BIAŁOSTOCKA
PRO-RUN WROCŁAW
1 JANICKA ANETA 21km / K40 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
2 SZAŃCA MONIKA 21km / K30 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
3 LANGNER KRZYSZTOF 21km / M50 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
4 HAŁAS MAREK 21km / M40 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
5 WANAT WACŁAW 21km / M70 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
6 JANICKA ZUZANNA 5km / K12 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
7 HAŁAS IZABELLA 5km / K50 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
8 CYWIŃSKI BARTŁOMIEJ 21km / M40 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
PRO366
1 BOJARCZUK TOMASZ 21km / M20 PRO366 POZNAŃ
2 FLUDER KINGA 21km / K20 PRO366 BYDGOSZCZ
PROSIAKI
1 BOJCZUK CLAUDIA 21km / K20 PROSIAKI BIAŁYSTOK
PRUSZCZ BIEGA
1 WALENTYNOWICZ ANETA 21km / K40 PRUSZCZ BIEGA PRUSZCZ GDAŃSKI
2 SCHULZ MACIEJ 21km / M40 PRUSZCZ BIEGA PRUSZCZ GDAŃSKI
PRUSZKÓW BIEGA
1 POLAK PIOTR 21km / M50 PRUSZKÓW BIEGA PRUSZKÓW
PRZEBIEGLI
1 SMORAWIŃSKI ADAM 21km / M30 PRZEBIEGLI POZNAŃ
PRZECINAK TEAM
1 GOGOL ŁUKASZ 5km / M20 PRZECINAK TEAM BIAŁYSTOK
PRZYJACIELE Z OSIEDLA
1 GROCHOWSKA- KASPEROWICZ ANETTA 5km / K40 PRZYJACIELE Z OSIEDLA BIAŁYSTOK
2 KASPEROWICZ RAFAŁ 5km / M40 PRZYJACIELE Z OSIEDLA BIAŁYSTOK
3 GAWĘDZKA DOROTA 5km / K30 PRZYJACIELE Z OSIEDLA BIAŁYSTOK
4 OSTAPCZUK AGNIESZKA 5km / PRZYJACIELE Z OSIEDLA BIAŁYSTOK
PSG KUŹNICA
1 GOŁEMBIECKI PIOTR 21km / M20 PSG KUŹNICA BIAŁYSTOK
2 ROSZKIEWICZ DOMINIK 5km / M40 PSG KUŹNICA SOKÓŁKA
PSPO
1 PAPROCKA DOROTA 21km / K30 PSPO WARSZAWA
PSZCZÓŁKOWSKI TEAM
1 RUTKOWSKA EWA 21km / K40 PSZCZÓŁKOWSKI TEAM OLSZTYN
2 WASIAK MIŁOSŁAWA 5km / K20 PSZCZÓŁKOWSKI TEAM OLSZTYN
3 PACHOLEC STANISŁAW 5km / M60 PSZCZÓŁKOWSKI TEAM SWIATKI
PSZS SIEDLCE
1 WITKOWSKI WOJCIECH 21km / M50 PSZS SIEDLCE SIEDLCE
PTOP
1 KUŁAKOWSKI TOMASZ 21km / M40 PTOP BIAŁYSTOK
PUCS BIAŁYSTOK
1 FIEDOROWICZ MARCIN 21km / M30 PUCS BIAŁYSTOK KUŹNICA
PURE FIRE
1 POPŁAWSKI MAREK 21km / M40 PURE FIRE SOBOLEWO
PUSTYNNA BURZA
1 HRYSZKO PAWEŁ 21km / M20 PUSTYNNA BURZA BIAŁYSTOK
PWPW SA
1 MIKINA ARTUR 21km / M50 PWPW SA WARSZAWA
2 ŚWIERSZCZ ANETA 21km / K30 PWPW SA ZALESIE
PZU SPORT TEAM
1 PASTERNAK JOANNA 21km / K30 PZU SPORT TEAM WARSZAWA
2 DZIĘGIELEWSKI MARCIN 21km / M40 PZU SPORT TEAM WARSZAWA
3 BOCHENEK KRZYSZTOF 21km / M30 PZU SPORT TEAM KIELCE
4 KRÓL ŁUKASZ 21km / M30 PZU SPORT TEAM WARSZAWA
5 HOSANIAK STANISŁAW 21km / M40 PZU SPORT TEAM NOWY TARG
6 PIASKOWSKI SŁAWOMIR 21km / M40 PZU SPORT TEAM WROCŁAW
7 KNYCHAS DAREK 21km / M40 PZU SPORT TEAM WARSZAWA
8 HERMANOWICZ ANETA 21km / K30 PZU SPORT TEAM MALBORK
9 GACA MICHAŁ 21km / M40 PZU SPORT TEAM WARSZAWA
10 CHOMA-GACA AGNIESZKA 21km / K40 PZU SPORT TEAM WARSZAWA
11 KOSTRZEWA ELWIRA 21km / K40 PZU SPORT TEAM WARSZAWA
12 ŻELAZOWSKA EMILIA 21km / K20 PZU SPORT TEAM ZĄBKI
13 SKIBICKA DOROTA 21km / K40 PZU SPORT TEAM WARSZAWA
14 SZEREMETA ANDRZEJ 21km / M40 PZU SPORT TEAM WARSZAWA
15 MYSZKIEWICZ AGNIESZKA 21km / K30 PZU SPORT TEAM WARSZAWA
16 KOPER KATARZYNA 21km / K20 PZU SPORT TEAM WARSZAWA
17 KAMIŃSKI ŁUKASZ 21km / M30 PZU SPORT TEAM ZĄBKI
18 GADOMSKA ANNA 21km / K30 PZU SPORT TEAM WARSZAWA
19 GROCHOWSKI PAWEŁ 21km / M30 PZU SPORT TEAM WARSZAWA
20 DUKAŁA ARKADIUSZ 21km / M40 PZU SPORT TEAM ZALESIE GÓRNE
21 LEWANDOWSKI PAWEŁ 21km / M40 PZU SPORT TEAM NOWA IWICZNA
22 ZYŚK MONIKA 21km / K20 PZU SPORT TEAM WARSZAWA
23 MARSZAŁEK SYLWIA 21km / K30 PZU SPORT TEAM WARSZAWA
24 ZIEMNIAK MAREK 21km / M30 PZU SPORT TEAM WARSZAWA
25 OSTROWSKI MARCIN 21km / M30 PZU SPORT TEAM WARSZAWA
26 STRUCZEWSKI KAROL 21km / M30 PZU SPORT TEAM WARSZAWA
PŁOCK BIEGA NO AGE LIMIT
1 ZAJĄCZKOWSKA ARLETA 21km / K50 PŁOCK BIEGA NO AGE LIMIT PŁOCK
2 ZAJĄCZKOWSKI BOGDAN 21km / M50 PŁOCK BIEGA NO AGE LIMIT PŁOCK
3 LUBIŃSKI PAWEŁ 21km / M40 PŁOCK BIEGA NO AGE LIMIT PŁOCK
PŁOCKI KLUB WESOŁEGO BIEGACZA
1 UCHWAŁ MARCIN 21km / M40 PŁOCKI KLUB WESOŁEGO BIEGACZA PŁOCK
2 DOMOSŁAWSKA DARIA 21km / K40 PŁOCKI KLUB WESOŁEGO BIEGACZA PŁOCK
PŁOMYK - ŻYTKIEJMY
1 TRUCHAN WIESŁAW 21km / M60 PŁOMYK - ŻYTKIEJMY ŻYTKIEJMY
2 TRUCHAN MARIUSZ 5km / M40 PŁOMYK - ŻYTKIEJMY ŻYTKIEJMY
PĘDZIKIEM DO METY
1 WYTWER BŁAŻEJ 21km / M30 PĘDZIKIEM DO METY BOGUSŁAWICE
PĘDZILEWKO
1 LEWKO MATEUSZ 21km / M20 PĘDZILEWKO BIAŁYSTOK
PĘDZIWIATR
1 OSTROWSKA MARZENA 21km / K40 PĘDZIWIATR BIAŁYSTOK
2 ZADYGOWICZ JOLANTA 21km / K50 PĘDZIWIATR BIAŁYSTOK
PĘDZIWIATR BIAŁYSTOK
1 ŁUPIŃSKI KRZYSZTOF 21km / M30 PĘDZIWIATR BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
2 SKOWERA KRZYSZTOF 21km / M30 PĘDZIWIATR BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
3 SIECZKOWSKI KRZYSZTOF 21km / M30 PĘDZIWIATR BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
4 SAMOJLIK DANIEL 21km / M30 PĘDZIWIATR BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
5 BOCHENKO DANIEL 21km / M40 PĘDZIWIATR BIAŁYSTOK JAŚWIŁY
6 SIEMIENIUK DOROTA 5km / K30 PĘDZIWIATR BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
7 SKOWERA EDWARD 21km / M60 PĘDZIWIATR BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
8 SUPIŃSKI ADAM 21km / M20 PĘDZIWIATR BIAŁYSTOK PROTASY
9 DRĘŻEK PATRYK 21km / M20 PĘDZIWIATR BIAŁYSTOK GIBY
PĘDZĄCE ŚLIMAKI ŁOSICE
1 TARASZKIEWICZ ŁUKASZ 21km / M30 PĘDZĄCE ŚLIMAKI ŁOSICE ŁOSICE
2 KLIMIUK ŁUKASZ 21km / M30 PĘDZĄCE ŚLIMAKI ŁOSICE ŁOSICE
3 JAKIMIUK ADAM 21km / M40 PĘDZĄCE ŚLIMAKI ŁOSICE ŁOSICE
4 TARASZKIEWICZ MONIKA 5km / K30 PĘDZĄCE ŚLIMAKI ŁOSICE ŁOSICE
PĘDZĄCE ŻÓŁWIE
1 WIADEREK PIOTR 21km / M30 PĘDZĄCE ŻÓŁWIE WARSZAWA
PĘDZĄCY PO NOCY
1 OSTROWSKI ADAM 21km / M40 PĘDZĄCY PO NOCY BIAŁYSTOK
R.R. MARTIN PISZ JUŻ TE KSIĄŻKI
1 KANIA DOMINIK 21km / M30 R.R. MARTIN PISZ JUŻ TE KSIĄŻKI KATOWICE
RACIBORSKA GRUPA OUTDOOROWA
1 KRĘCISZ ZBIGNIEW 21km / M60 RACIBORSKA GRUPA OUTDOOROWA RACIBÓRZ
RACIBÓRZ
1 MIKA DAMIAN 21km / M40 RACIBÓRZ RACIBÓRZ
RADIO WROCLAW
1 ZNAMIROWSKI KRZYSZTOF 21km / M40 RADIO WROCLAW WROCŁAW
RADZYMIN RUN TEAM
1 STASZAK JAROSŁAW 21km / M30 RADZYMIN RUN TEAM RADZYMIN
RAGE RUN
1 PACHUC KAMILA 21km / K20 RAGE RUN LIPKA
RAJSPORT ACTIVE
1 MODRANKA DAMIAN 21km / M20 RAJSPORT ACTIVE SIERADZ
2 RÓŻAŃSKI MARCIN 21km / M30 RAJSPORT ACTIVE WARSZAWA
3 CIAPA MARCIN 21km / M20 RAJSPORT ACTIVE ZDUŃSKA WOLA
RAZEM TRENUJEMY SPORT
1 SZYBALSKI MICHAŁ 21km / M30 RAZEM TRENUJEMY SPORT WARSZAWA
2 TOŁKACZ MARTA 21km / K20 RAZEM TRENUJEMY SPORT MALBORK
3 ROZPARA DANIEL 21km / M30 RAZEM TRENUJEMY SPORT SKIERNIEWICE
4 DROBNY BARTOSZ 21km / M30 RAZEM TRENUJEMY SPORT ŁÓDŹ
RBM TEAM
1 ROGALSKA MAGDALENA 21km / K30 RBM TEAM GDANSK
RC MŁYNIEC
1 BŁOŃSKI DARIUSZ 21km / M50 RC MŁYNIEC TORUŃ
RC SUPRAŚL
1 SIENKIEWICZ PIOTR 21km / M40 RC SUPRAŚL SUPRAŚL
2 FIEDORCZUK MAREK 21km / M30 RC SUPRAŚL DOBRZYNIEWO DUŻE
REBELLION OF FREE RUNNERS
1 CIUŁA TOMASZ 21km / M30 REBELLION OF FREE RUNNERS KRAKÓW
REBELS LEGION TEAM
1 ZELEWSKA KRYSTYNA 21km / K40 REBELS LEGION TEAM PUCK
REEBOK RUN CREW
1 DANIELEK EWA 21km / K30 REEBOK RUN CREW BYDGOSZCZ
REGION
1 DELYANOV ODYSSEY 21km / M30 REGION MINSK
2 DZIARACHYTS VASILI 21km / M40 REGION MINSK
REMBERTÓW TEAM
1 SAMOĆ BARBARA 21km / K40 REMBERTÓW TEAM WARSZAWA
2 MIKOŁAJCZYK ARTUR 21km / M40 REMBERTÓW TEAM WARSZAWA
3 NOWAKOWSKI MACIEJ PRZEMYSŁAW 21km / M40 REMBERTÓW TEAM WARSZAWA
4 SZCZYREK JAN 21km / M40 REMBERTÓW TEAM WARSZAWA
5 KOZIOŁ MARIUSZ 21km / M40 REMBERTÓW TEAM WARSZAWA
6 KURIATA MARCIN 21km / M40 REMBERTÓW TEAM WARSZAWA
RENE BIEGA
1 KRZESIŃSKA RENATA 21km / K30 RENE BIEGA WYŚMIERZYCE
RESINEX POLAND
1 MIKITA MACIEK 21km / M20 RESINEX POLAND ŁOMIANKI
RETKINIA RUN
1 KAŁUŻNY RAFAŁ 21km / M30 RETKINIA RUN ŁÓDŹ
REZERWOWE PSY
1 PETRICZEK WOJCIECH 21km / M30 REZERWOWE PSY IŁAWA
2 JANKOWSKI PIOTR 21km / M30 REZERWOWE PSY IŁAWA
RK LEGAL
1 KOZARSKI KRZYSZTOF 21km / M30 RK LEGAL WARSZAWA
RKB HAJNÓWKA
1 KIEŁBASZEWSKI JAROSŁAW 21km / M50 RKB HAJNÓWKA HAJNÓWKA
2 KARANOS TADEUSZ 21km / M50 RKB HAJNÓWKA HAJNÓWKA
3 PROKOPIUK ALEKSANDER 5km / M70 RKB HAJNÓWKA HAJNÓWKA
RODZINA
1 BOJKO KATARZYNA 5km / K30 RODZINA BIAŁYSTOK
RODZINA SEWKA
1 WYSOCKI KAROL 5km / M30 RODZINA SEWKA BIAŁYSTOK
ROK
1 BODZIOCH AGNIESZKA 21km / K20 ROK KRAKÓW
ROSTI TEAM
1 TOPOLEWICZ ARTUR 21km / M40 ROSTI TEAM BIAŁYSTOK
2 WRÓBLEWSKI MARCIN 21km / M40 ROSTI TEAM BIAŁYSTOK
3 DĄBROWSKA MAGDA 21km / K30 ROSTI TEAM BIAŁYSTOK
4 OMILJANIUK DIANA 21km / K20 ROSTI TEAM BIAŁYSTOK
5 LASKOWSKA JUSTYNA 21km / K30 ROSTI TEAM BIAŁYSTOK
6 KICIŃSKA DOROTA 21km / K30 ROSTI TEAM BIAŁYSTOK
7 SIEDLECKA ANNA 5km / K40 ROSTI TEAM BIAŁYSTOK
ROWERY TUROWSKI
1 NOWAK WIESŁAW 21km / M60 ROWERY TUROWSKI SZCZECIN
ROZBIEGAMY NOWY DWÓR
1 STRADZA KATARZYNA 21km / K50 ROZBIEGAMY NOWY DWÓR NOWY DWÓR MAZOWIECKI
2 KAMIŃSKI PIOTR 21km / M20 ROZBIEGAMY NOWY DWÓR NOWY DWÓR MAZOWIECKI
3 KOCHANOWSKI SEBASTIAN 21km / M40 ROZBIEGAMY NOWY DWÓR NOWY DWÓR MAZOWIECKI
4 BAGNICKI DARIUSZ 21km / M40 ROZBIEGAMY NOWY DWÓR NOWY DWÓR MAZOWIECKI
5 JAWOREK ANNA 21km / K40 ROZBIEGAMY NOWY DWÓR NOWY DWÓR MAZOWIECKI
6 OWCZAREK KATARZYNA 21km / K20 ROZBIEGAMY NOWY DWÓR NOWY DWÓR MAZOWIECKI
7 STRUMNIK SEBASTIAN 21km / M30 ROZBIEGAMY NOWY DWÓR NOWY DWÓR MAZOWIECKI
8 BIELEC KAROL 21km / M30 ROZBIEGAMY NOWY DWÓR NOWY DWÓR MAZOWIECKI
9 KRZYŻANOWSKA DOROTA 21km / K30 ROZBIEGAMY NOWY DWÓR NOWY DWÓR MAZOWIECKI
10 PIĘTKA MARZENA 21km / K40 ROZBIEGAMY NOWY DWÓR LEGIONOWO
11 KLIMEK-MAJEWSKA MAGDALENA 21km / K30 ROZBIEGAMY NOWY DWÓR NOWY DWÓR MAZOWIECKI
ROZBIEGANE SUWAŁKI
1 POLKOWSKI SYLWESTER 21km / M40 ROZBIEGANE SUWAŁKI SUWAŁKI
ROZBIEGANE WIECZORKI
1 WIECZOREK MARTA 21km / K30 ROZBIEGANE WIECZORKI BOGATYNIA
2 WIECZOREK NORBERT 21km / M40 ROZBIEGANE WIECZORKI BOGATYNIA
ROZBIEGANI-ŻYCHLIN
1 DZIĘGIELEWSKI ANDRZEJ 21km / M50 ROZBIEGANI-ŻYCHLIN ŻYCHLIN
2 MIELCZAREK KRZYSZTOF 21km / M40 ROZBIEGANI-ŻYCHLIN WARSZAWA
ROZBIEGANY SULEJÓWEK
1 SZYMANOWSKI TOMASZ 21km / M40 ROZBIEGANY SULEJÓWEK SULEJÓWEK
2 SADOWSKA JUSTYNA 21km / K40 ROZBIEGANY SULEJÓWEK SULEJÓWEK
ROZBIEGANY SUSZ
1 GASIOR PAWEL 21km / M30 ROZBIEGANY SUSZ SUSZ
2 GĄSIOR PAWEŁ 21km / M30 ROZBIEGANY SUSZ SUSZ
ROZPĘDZONA
1 WÓJCIK MONIKA 21km / K40 ROZPĘDZONA WARSZAWA
2 ADAMOWSKA JUSTYNA 21km / K30 ROZPĘDZONA WARSZAWA
3 PODBIELSKA MONIKA 5km / K40 ROZPĘDZONA WARSZAWA
4 WÓJCIK MONIKA 5km / K40 ROZPĘDZONA WARSZAWA
5 BURCZYŃSKA BEATA 21km / K40 ROZPĘDZONA WARSZAWA
RRRR
1 ĆWIKŁA ANDRZEJ 21km / M60 RRRR GONIĄDZ
RUCH BIEGACZY KOŁBIEL
1 SUJAK DANIEL 21km / M20 RUCH BIEGACZY KOŁBIEL SĘPOCHÓW
RUN 2 THE HILLS
1 KURZAK WOJCIECH 21km / M30 RUN 2 THE HILLS BIAŁYSTOK
RUN AND GUN
1 WARDZINSKI PAWEL 21km / M40 RUN AND GUN LUBLIN
RUN FOR IT
1 KĘDZIORA SEWERYN 21km / M30 RUN FOR IT WEJHEROWO
2 KWIDZIŃSKI PAWEŁ 21km / M30 RUN FOR IT KĘBŁOWO
RUN FOR JULKA AND FUN
1 MRUCZYŃSKA DOMINIKA 21km / K40 RUN FOR JULKA AND FUN BIAŁYSTOK
RUN N FUN
1 IWAŃSKA DIANA 21km / K40 RUN N FUN KIELCE
2 KRÓL ROBERT 21km / M40 RUN N FUN KIELCE
3 LEŚNIEWSKI JAROSŁAW 21km / M50 RUN N FUN MIEDZIANA GÓRA
4 ADAMCZYK LUCYNA 21km / K50 RUN N FUN KIELCE
RUN PASJA
1 RUDOL MAGDALENA 21km / K40 RUN PASJA BYDGOSZCZ
2 RUDOL SEBASTIAN 21km / M40 RUN PASJA BYDGOSZCZ
3 GOLON MARLENA 21km / K40 RUN PASJA SICIENKO
RUN PRO SPORT
1 KUJATT WOJCIECH 21km / M40 RUN PRO SPORT GDYNIA
2 BUJAK JUSTYNA 21km / K30 RUN PRO SPORT GDYNIA
3 YAVUZ MALGORZATA 21km / K40 RUN PRO SPORT PECICE MALE
RUN TEAM GOŁAŃCZ
1 NEWSKI DARIUSZ 21km / M40 RUN TEAM GOŁAŃCZ GOŁAŃCZ
RUN-LOG.COM
1 TKACZUK KRYSTIAN 21km / M50 RUN-LOG.COM PIASTOW
RUN4FUN.BY
1 CZEMODANOW ALEXEY 21km / M30 RUN4FUN.BY GRODNO
2 HATSUK NATALIYA 21km / K30 RUN4FUN.BY GRODNO
3 ASKIRKA SVIATASIAM 21km / M20 RUN4FUN.BY GRODNO
4 MATORNY ULADZIMIR 21km / M30 RUN4FUN.BY GRODNO
5 BOHAN ALIAKSANDR 21km / M20 RUN4FUN.BY GRODNO
6 NAZHKO SIARHEI 21km / M50 RUN4FUN.BY P.BEREGOVOI
7 RUTKOVSKAJA SNEZHANA 21km / K30 RUN4FUN.BY GRODNO
8 BELMACH ARTYOM 21km / M20 RUN4FUN.BY BARANOVICHI
9 FEDARAU ANDREI 21km / M30 RUN4FUN.BY GRODNO
10 BELKO LARISA 21km / K30 RUN4FUN.BY GRODNO
11 KESSEL ALEX 21km / M30 RUN4FUN.BY MINSK
12 LIANHA ALIAKSANDR 21km / M20 RUN4FUN.BY LIDA
13 SHALAHINAU ANDREI 21km / M30 RUN4FUN.BY GRODNO
14 BARYSLAU YARAVY 21km / M30 RUN4FUN.BY GRODNO
15 ASHURKA ANTON 21km / M30 RUN4FUN.BY GRODNO
16 KUCHYNSKAYA KATSIARYNA 21km / K20 RUN4FUN.BY GRODNO
17 PIATROVSKAYA HANKA 21km / K50 RUN4FUN.BY GRODNO
18 PIETROWSKI ALEKSANDR 21km / M60 RUN4FUN.BY GRODNO
19 KRUPITSA YURY 5km / M50 RUN4FUN.BY CHOROSZCZ
20 MURYHIN ALIAKSEI 5km / M40 RUN4FUN.BY GRODNO
21 MAROZAVA NATALLIA 21km / K50 RUN4FUN.BY GRODNO
22 KRASKO PAVEL 21km / M30 RUN4FUN.BY GRODNO
RUNEDA
1 PAZIK DARIUSZ 21km / M20 RUNEDA RUMIA
2 ADAMUSIAK MARLENA 21km / K30 RUNEDA RUMIA
3 SZOPA MAREK 21km / M40 RUNEDA GDYNIA
4 SZOPA MAŁGORZATA 21km / K40 RUNEDA GDYNIA
RUNFORFUN
1 AL-HASAN MARIAM 5km / K20 RUNFORFUN BIAŁYSTOK
2 FORDOŃSKA KATARZYNA 21km / K30 RUNFORFUN MIŃSK MAZOWIECKI
RUNGURU
1 MOSSAKOWSKI RAFAŁ 21km / M20 RUNGURU POZNAŃ
2 LEMKE MICHAŁ 21km / M30 RUNGURU GDAŃSK
3 GRYNKIEWICZ TOMASZ 21km / M30 RUNGURU WARSZAWA
RUNHOLISM.PL
1 KUBICKI LESZEK 21km / M30 RUNHOLISM.PL GDAŃSK
RUNIN360
1 JASZOWSKI MICHAŁ 21km / M30 RUNIN360 WARSZAWA
RUNNERS CLUB WARSZAWA
1 MIESIAK EDYTA 21km / K20 RUNNERS CLUB WARSZAWA WARSZAWA
RUNNERS TEAM KĘTRZYN
1 LENART MIŁOSZ 21km / M50 RUNNERS TEAM KĘTRZYN KETRZYN
RUNNERSCLUB.PL WARSZAWA
1 MADEJEK KAMIL 21km / M30 RUNNERSCLUB.PL WARSZAWA WARSZAWA
RUNNER`S POWER ŚREM
1 WAWRZYNKIEWICZ GRZEGORZ 21km / M40 RUNNER`S POWER ŚREM LEGIONOWO
RUNNING TEAM BRZEG
1 POSYNIAK ANNA 21km / K40 RUNNING TEAM BRZEG BRZEG
RUNTECHNO
1 PERZYNA MARCIN 21km / M30 RUNTECHNO TARCZYN
RUNTRAVELFUN
1 SOKOŁOWSKA MAŁGORZATA 21km / K30 RUNTRAVELFUN WARSZAWA
2 MAKAROWSKI PAWEŁ 21km / M40 RUNTRAVELFUN WARSZAWA
RUUKKI
1 KĘPKA FRANCISZEK 21km / M40 RUUKKI ROGOŹNO
2 STACHOWIAK ŁUKASZ 21km / M20 RUUKKI OBORNIKI
RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM
1 LAMPART MARCIN 21km / M40 RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM RYBNIK
RYSIE
1 MIELCZAREK ILONA 21km / K40 RYSIE ŁÓDŹ
RYTM CZECHOWICE-DZIEDZICE
1 SAKRAJECKI ANDRZEJ 21km / M20 RYTM CZECHOWICE-DZIEDZICE CZECHOWICE-DZIEDZICE
RZĄDZA KRASZEW
1 Sulewski Andrzej 21km / M40 RZĄDZA KRASZEW KLEMBÓW
RĄCZE RACICZKI
1 KĄCKI PAWEŁ 21km / M40 RĄCZE RACICZKI WARSZAWA
2 ILNICKA MAGDALENA 21km / K20 RĄCZE RACICZKI LEGIONOWO
RÓŻA WIATRÓW
1 FUŁEK EWELINA 21km / K20 RÓŻA WIATRÓW TYCHY
2 LEYKO KONRAD 21km / M30 RÓŻA WIATRÓW JAWORZNO
RÓŻOWE BOBASKI
1 WĘGOROWSKI DAWID 21km / M20 RÓŻOWE BOBASKI NIEPORĘT
2 SZCZEPANEK ADEIAN 21km / M20 RÓŻOWE BOBASKI CEGIELNIA
S.M. ZACHĘTA BIAŁYSTOK
1 TURCZYNSKI ALEKSANDER 5km / M50 S.M. ZACHĘTA BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
SAINT-GOBAIN SQUAD
1 ZACŁONA KRZYSIEK 21km / M30 SAINT-GOBAIN SQUAD KLUCZE
2 PRZEWŁOKA WOJCIECH 21km / M30 SAINT-GOBAIN SQUAD KOLBARK
3 IWIŃSKI ADAM 21km / M30 SAINT-GOBAIN SQUAD ROKITNO SZLACHECKIE
SALES&MORE RUNNING TEAM
1 RUSIŁOWICZ ANDRZEJ 21km / M40 SALES&MORE RUNNING TEAM WARSZAWA
SALUS
1 SZUMSKA MONIKA 21km / K30 SALUS SŁUPSK
SALUS-TARCHOMIN
1 ŚWIĘCICKI WOJTEK 21km / M50 SALUS-TARCHOMIN WARSZAWA
SAM
1 MALINOWSKI PRZEMEK 5km / M30 SAM BIAŁYSTOK
SAMEJUDO
1 MENDEL AGATA 21km / K40 SAMEJUDO ZĄBKI
2 MENDEL PAWEL 21km / M40 SAMEJUDO ZĄBKI
SAMOTNY WILK
1 MATYSEK IRENEUSZ 21km / M60 SAMOTNY WILK WAŁCZ
SAN ESCOBAR TEAM
1 KOSIACKI KAROL 21km / M30 SAN ESCOBAR TEAM WARSZAWA
SAS SEJNEŃSKA AKADEMIA SIATKÓWKI
1 JANUSZKO PATRYCJA 5km / K12 SAS SEJNEŃSKA AKADEMIA SIATKÓWKI SEJNY
SATORI SPORT KLUB
1 JUKIEWICZ KRZYSZTOF 21km / M40 SATORI SPORT KLUB LEGIONOWO
SBRT MOC ENERGIA ENDORFINA
1 BRACICHOWICZ ANNA 21km / K40 SBRT MOC ENERGIA ENDORFINA ŁÓDŹ
2 PIETRZAK-ŁĘŻAK JOANNA 21km / K30 SBRT MOC ENERGIA ENDORFINA ZGIERZ
3 WÓDZ ADAM 21km / M40 SBRT MOC ENERGIA ENDORFINA ŁÓDŹ
SBRT WARSZAWA
1 KRYŃSKI PIOTR 21km / M30 SBRT WARSZAWA ZĄBKI
2 MATUSZEWSKI ŁUKASZ 21km / M30 SBRT WARSZAWA ZĄBKI
3 MIODUSZEWSKI MARCIN 21km / M30 SBRT WARSZAWA WARSZAWA
SEJMOWY
1 KRYNICKA BERNADETA 21km / K40 SEJMOWY ŁOMŻA
SELVITA
1 MARCINIAK MAGDALENA 21km / K30 SELVITA MIRCZE
SERDUSZKO TEAM EŁK
1 GETEK MARCIN 21km / M30 SERDUSZKO TEAM EŁK EŁK
2 SPYŁA DAROSLAW 21km / M50 SERDUSZKO TEAM EŁK EŁK
SGGW RUNNERS
1 KOWNACKI ŁUKASZ 21km / M20 SGGW RUNNERS ORLA
2 MIKOŁAJCZYK MICHAŁ 21km / M20 SGGW RUNNERS WARSZAWA
3 JAKIMIUK ALEKSANDRA 21km / K20 SGGW RUNNERS WARSZAWA
4 OSTROWSKA OLGA 21km / K20 SGGW RUNNERS WARSZAWA
SHELL HUNTERS
1 GANCARZ KRYSTIAN 21km / M20 SHELL HUNTERS LEGIONOWO
SIARKA TARNOBRZEG
1 BORDUN MACIEJ 21km / M30 SIARKA TARNOBRZEG TARNOBRZEG
SII POWER PEOPLE
1 MAŁEK MATEUSZ 21km / M40 SII POWER PEOPLE POZNAŃ
SII RUNNING TEAM
1 GRABARZ PRZEMYSLAW 21km / M30 SII RUNNING TEAM PABIANICE
SIOSTRY KMK
1 KMIECIAK AGNIESZKA 21km / K30 SIOSTRY KMK IGOŁOMIA
2 KMIECIAK BERNADETTA 21km / K30 SIOSTRY KMK KRAKÓW
SIOSTRY STANISŁAWSKIE
1 STANISŁAWSKA-SZAŁAJ KAMILA 21km / K30 SIOSTRY STANISŁAWSKIE BIAŁYSTOK
SK.TEAM
1 PIEŃKOWSKI KAMIL 21km / M20 SK.TEAM CZYŻEW
SKARPARK
1 JĘDRZEJEWSKI ŁUKASZ 21km / M20 SKARPARK LUBLIN
2 KAWECKI ADAM 21km / M20 SKARPARK WARSZAWA
SKIERNIEWICKIE PORANKI BIEGOWE
1 GRZECZKA MACIEJ 21km / M40 SKIERNIEWICKIE PORANKI BIEGOWE SKIERNIEWICE
SKLEPY ROWEROWE PELETON
1 DUSZYŃSKI JACEK 21km / M40 SKLEPY ROWEROWE PELETON CHOROSZCZ
SKRZESZEW RUNNING TEAM
1 CHOMA MAREK 21km / M40 SKRZESZEW RUNNING TEAM REPKI
SKS ŻUBR ZAMBRÓW
1 IGNACZUK TOMASZ 21km / M30 SKS ŻUBR ZAMBRÓW ZAMBRÓW
SLOW JOGGING SIEDLCE
1 KOKOSZKA WOJCIECH 21km / M40 SLOW JOGGING SIEDLCE SIEDLCE
SMURFIT KAPPA ADVENTURE TEAM POLAND
1 MOŃKO PRZEMYSŁAW 5km / M30 SMURFIT KAPPA ADVENTURE TEAM POLAND WARSZAWA
2 DOMŻAŁA PATRYCJA 5km / K20 SMURFIT KAPPA ADVENTURE TEAM POLAND WARSZAWA
SO-BIEBIE-GAM
1 LESZCZYŃSKI ROMAN 21km / M60 SO-BIEBIE-GAM OSTROŁĘKA
SOBIEKURSK
1 ANDRZEJEWSKI SŁAWOMIR 21km / M40 SOBIEKURSK KARCZEW
SOCZKI
1 STAWIAK PAWEŁ 21km / M30 SOCZKI KAMIEŃ
SOKOL
1 ROMANIUK JOLANTA 21km / K40 SOKOL PLATERÓW
SOKOŁY, ORŁY I WRÓBLE
1 SOKÓŁ MARCIN 21km / M40 SOKOŁY, ORŁY I WRÓBLE BIAŁYSTOK
SOKÓLSKA GRUPA BIEGOWA
1 SIENKIEWICZ JUSTYNA 21km / K30 SOKÓLSKA GRUPA BIEGOWA SOKÓŁKA
2 TOKAREWICZ PAWEŁ 21km / M30 SOKÓLSKA GRUPA BIEGOWA SOKÓŁKA
3 OLECHNO URSZULA 21km / K20 SOKÓLSKA GRUPA BIEGOWA SOKÓŁKA
4 MALISZEWSKA KATARZYNA 21km / K40 SOKÓLSKA GRUPA BIEGOWA SOKÓŁKA
5 GÓRSKA KATARZYNA 21km / K30 SOKÓLSKA GRUPA BIEGOWA SOKÓŁKA
6 BUREL ANDRZEJ 21km / M30 SOKÓLSKA GRUPA BIEGOWA SOKÓŁKA
7 GRABOWICZ MIROSŁAW 21km / M50 SOKÓLSKA GRUPA BIEGOWA SOKÓŁKA
8 MARKOWSKI KRYSTIAN 21km / M20 SOKÓLSKA GRUPA BIEGOWA SOKÓŁKA
9 KUŁAKOWSKA EWELINA 21km / K40 SOKÓLSKA GRUPA BIEGOWA SOKÓŁKA
10 LUBOWSKA KATARZYNA 21km / K40 SOKÓLSKA GRUPA BIEGOWA SOKÓŁKA
11 BRECZKO BEATA 21km / K30 SOKÓLSKA GRUPA BIEGOWA SOKÓŁKA
12 STYCZYŃSKA PAULINA 5km / K30 SOKÓLSKA GRUPA BIEGOWA SOKÓŁKA
13 ZAJKOWSKA ANNA 5km / K40 SOKÓLSKA GRUPA BIEGOWA SOKÓŁKA
14 SZARKOWSKA AGNIESZKA 5km / K30 SOKÓLSKA GRUPA BIEGOWA SOKÓŁKA
15 ZAJKOWSKI SZYMON 5km / M12 SOKÓLSKA GRUPA BIEGOWA SOKÓŁKA
16 REĆKO EDYTA 5km / K40 SOKÓLSKA GRUPA BIEGOWA SOKÓŁKA
17 REĆKO KONRAD 5km / M12 SOKÓLSKA GRUPA BIEGOWA SOKÓŁKA
18 REĆKO PIOTR 5km / M40 SOKÓLSKA GRUPA BIEGOWA SOKÓŁKA
19 ZAJKOWSKI WOJCIECH 5km / M40 SOKÓLSKA GRUPA BIEGOWA SOKÓŁKA
20 SUROWIEC JOANNA 5km / K40 SOKÓLSKA GRUPA BIEGOWA SOKÓŁKA
21 GALEJ BOŻENA 5km / K40 SOKÓLSKA GRUPA BIEGOWA SOKÓŁKA
SOKÓŁ BODZANÓW
1 WIDERA RADOSŁAW 21km / M40 SOKÓŁ BODZANÓW MISZEWO MUROWANE
2 STAWIARSKI KRZYSZTOF 21km / M40 SOKÓŁ BODZANÓW KĘPA POLSKA
3 RYBICKI ROBERT 21km / M50 SOKÓŁ BODZANÓW BODZANÓW
4 SZMULEWICZ MICHAŁ 21km / M40 SOKÓŁ BODZANÓW BODZANÓW
SOLO
1 LEBIEDZIŃSKI KRZYSZTOF 21km / M20 SOLO BIELSK PODLASKI
SOLORUN
1 SKOLIMOWSKA AGNIESZKA 21km / K40 SOLORUN MINSK MAZOWIECKI
SP 47 BIAŁYSTOK
1 KARDEL KRZYSZTOF 21km / M30 SP 47 BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
SP 5 BIAŁYSTOK
1 POTAPO ARTUR 5km / M12 SP 5 BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
SP W KLESZCZELACH
1 NOSKOWICZ MAJA 5km / K12 SP W KLESZCZELACH KLESZCZELE
SPACE MARINES
1 BACKIEL MACIEJ 5km / M20 SPACE MARINES NIEWODNICA KOŚCIELNA
SPARTANIE DZIECIOM
1 TANAJEWSKI DARIUSZ 21km / M30 SPARTANIE DZIECIOM OLSZTYN
2 RYBAŁTOWSKI MIROSŁAW 21km / M40 SPARTANIE DZIECIOM KLEOSIN
3 NOWAK WIKTOR 21km / M50 SPARTANIE DZIECIOM WARSZAWA
4 SZOCIŃSKI SZYMON 21km / M40 SPARTANIE DZIECIOM KATOWICE
5 KOŁKOWSKI ANDRZEJ 21km / M40 SPARTANIE DZIECIOM BRANIEWO
6 SĘDZIAK PIOTR 21km / M30 SPARTANIE DZIECIOM BIAŁYSTOK
7 SANECKI PATRYK 21km / M20 SPARTANIE DZIECIOM PASŁĘK
8 KORDELASIŃSKI MACIEJ 21km / M50 SPARTANIE DZIECIOM WARSZAWA
9 TRACIECKI KAROL 21km / M40 SPARTANIE DZIECIOM POLSKA
10 POBŁOCKI JAN 21km / M60 SPARTANIE DZIECIOM GDAŃSK
11 BUKOWSKI MARCIN 21km / M30 SPARTANIE DZIECIOM ŻELECHÓW
12 WOJNAROWICZ TOMASZ 21km / M30 SPARTANIE DZIECIOM WARSZAWA
13 DOBRZYCKI ADRIAN 21km / M30 SPARTANIE DZIECIOM BIAŁYSTOK
14 SULIN MAREK 21km / M40 SPARTANIE DZIECIOM GLIWICE
15 AMBROZIAK RADOSŁAW 21km / M40 SPARTANIE DZIECIOM BIAŁYSTOK
16 KOWALEWSKA DOROTA 21km / K50 SPARTANIE DZIECIOM PIASECZNO/ZGORZAŁA
17 PIETRULIŃSKI MATEUSZ 21km / M30 SPARTANIE DZIECIOM WARSZAWA
18 SPALIŃSKA-PIETRULIŃSKA WIKTORIA 21km / K30 SPARTANIE DZIECIOM WARSZAWA
19 MAKSIMOWICZ KATARZYNA 21km / K30 SPARTANIE DZIECIOM SEJNY
20 BUGNACKA MARIOLA 5km / K20 SPARTANIE DZIECIOM OLSZTYN
21 DEKUTOWSKA MARTYNA 5km / K20 SPARTANIE DZIECIOM BIAŁYSTOK
22 KOŁKOWSKA MILENA 5km / K12 SPARTANIE DZIECIOM BRANIEWO
SPECTRUM TEAM
1 GAWLAK DAMIAN 21km / M20 SPECTRUM TEAM TERESIN
2 KASPRZAK SEBASTIAN 21km / M20 SPECTRUM TEAM WARSZAWA
SPEEDZIAKI
1 SOWA KRYSTYNA 21km / K30 SPEEDZIAKI WARSZAWA
SPORT4LIFE
1 JANOWSKI JACEK 21km / M40 SPORT4LIFE INOWROCŁAW
SPORTOWA DĄBROWA
1 WOJTUNIK MICHAŁ 21km / M30 SPORTOWA DĄBROWA DĄBROWA GÓRNICZA
2 PLIŻGA-WOJTUNIK ADRIANA 5km / K30 SPORTOWA DĄBROWA DĄBROWA GÓRNICZA
SPORTOWE SUWAŁKI
1 CISZEWSKI KAMIL 21km / M20 SPORTOWE SUWAŁKI SUWAŁKI
SPORTOWE ŻULE
1 ZAKRZEWSKA MONIKA 21km / K30 SPORTOWE ŻULE WARSZAWA
ST RUNNERS
1 WOJCIECHOWSKI JAKUB 21km / M30 ST RUNNERS PRZEŹMIEROWO
2 GRZESIUK-GAPSKA PATRYCJA 21km / K30 ST RUNNERS JUSZKOWO
STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZA
1 ZAORSKA JUSTYNA 21km / K40 STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZA STALOWA WOLA
START BIAŁYSTOK
1 ZIENIEWICZ SLAWOMIR 21km / M60 START BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
STARZYŃSKIEGO BIEGA ŁOWICZ
1 NOWAK TOMASZ 21km / M30 STARZYŃSKIEGO BIEGA ŁOWICZ ŁOWICZ
2 WIŚNIEWSKA RENATA 21km / K40 STARZYŃSKIEGO BIEGA ŁOWICZ ŁOWICZ
STC RUNNERS CLUB
1 GŁĘBOCKI PRZEMYSŁAW 21km / M40 STC RUNNERS CLUB BRWINÓW
2 GŁĘBOCKA MARTA 21km / K40 STC RUNNERS CLUB BRWINÓW
STG WARSZAWA
1 GRZYWACZ AURELIA 21km / K20 STG WARSZAWA WARSZAWA
STOPA SŁUPSK
1 FRUBA KARINA 21km / K30 STOPA SŁUPSK REDZIKOWO
2 KOSICKA IWONA 21km / K30 STOPA SŁUPSK SŁUPSK
3 SKOWROŃSKA ANNA 21km / K40 STOPA SŁUPSK KOBYLNICA
STOWARZYSZENIE DAĆ SIEBIE INNYM
1 BUKOWSKI JANUSZ 5km / M60 STOWARZYSZENIE DAĆ SIEBIE INNYM WARSZAWA
STOWARZYSZENIE SKRZYDLACI DZIECIOM
1 MISZTAL KATARZYNA 21km / K40 STOWARZYSZENIE SKRZYDLACI DZIECIOM KIELCE
STRAŻ GRANICZNA
1 PIEŃCZYKOWSKI KRZYSZTOF 21km / M20 STRAŻ GRANICZNA BIAŁYSTOK
2 BARANOWSKA EWELINA 5km / K20 STRAŻ GRANICZNA BIAŁYSTOK
STRAŻ GRANICZNA BOBROWNIKI
1 GOŁUBOWSKI ŁUKASZ 21km / M30 STRAŻ GRANICZNA BOBROWNIKI BIAŁYSTOK
STRAŻAK
1 SZYMAŃSKI ADAM 21km / M40 STRAŻAK KRAKÓW
2 ANSZCZAK MARIUSZ 21km / M30 STRAŻAK BIAŁYSTOK
STREFA JOB
1 HENRYKOWSKI MARCIN 21km / M30 STREFA JOB ŁÓDŹ
STRZEGOMSKA DWUNASTKA
1 MARKIEWICZ PAWEŁ 21km / M30 STRZEGOMSKA DWUNASTKA WARSZAWA
STS BIEGATON MIKOŁÓW
1 CHMIELNICKI PATRYK 21km / M20 STS BIEGATON MIKOŁÓW MIKOŁÓW
2 ŁUKASZEWSKA AGNIESZKA 21km / K40 STS BIEGATON MIKOŁÓW MIKOŁÓW
3 ŁUKASZEWSKI PRZEMYSŁAW 21km / M40 STS BIEGATON MIKOŁÓW MIKOŁÓW
SUPRAŚL
1 GÓRKA KRZYSZTOF 21km / M30 SUPRAŚL WARSZAWA
2 LEBIEDZIŃSKI DAWID 5km / M12 SUPRAŚL SUPRAŚL
3 LEBIEDZIŃSKA URSZULA 5km / K30 SUPRAŚL SUPRAŚL
4 JASZCZUK MATEUSZ 5km / M12 SUPRAŚL SUPRAŚL
SUWAŁKI
1 NIEDŹWIECKI ANDRZEJ 21km / M40 SUWAŁKI SUWAŁKI
2 BOGDANOWICZ PAWEŁ 21km / M40 SUWAŁKI SUWAŁKI
3 KIBITLEWSKA EMILIA 21km / K30 SUWAŁKI SUWAŁKI
4 JAKUBOWSKA EWA 5km / K20 SUWAŁKI SUWAŁKI
5 OŁDAK URSZULA 5km / K30 SUWAŁKI SUWAŁKI
6 DOMALEWSKI ADRIAN 21km / M20 SUWAŁKI SUWAŁKI
SUŁÓW BIEGA
1 URBAŃSKI PIOTR 21km / M40 SUŁÓW BIEGA SUŁÓW
SZALONA_JADZIA_TEAM
1 DOBRZENIECKA JADWIGA 21km / K50 SZALONA_JADZIA_TEAM JEDLIŃSK
2 DOBRZENIECKA ANITA 21km / K20 SZALONA_JADZIA_TEAM JEDLIŃSK
SZARPAKI TEAM
1 JANISZEWSKI SYLWERIUSZ 21km / M40 SZARPAKI TEAM ŁÓDŹ
SZCZUCZYN A/WISSA
1 STANISZEWSKI ZYGMUNT 21km / M50 SZCZUCZYN A/WISSA SZCZUCZYN
SZCZYCIEŃSKI KLUB KYOKUSHIN KARATE
1 WIŚNIEWSKI PIOTR 21km / M20 SZCZYCIEŃSKI KLUB KYOKUSHIN KARATE INOWROCŁAW
SZCZĘŚCIARZ BIEGA
1 KOZIEŁ TADEUSZ 21km / M20 SZCZĘŚCIARZ BIEGA RZESZÓW
SZOMBIERKI DREAM TEAM
1 ZARĘBA MICHAŁ 21km / M40 SZOMBIERKI DREAM TEAM LACHOWSKIE
SZOMBIERKI RUNNERS
1 WALUSZ JOLANTA 21km / K50 SZOMBIERKI RUNNERS BYTOM
SZPITAL SPECJALISTYCZNY ZASPA GDAŃSK
1 WAKS KRZYSZTOF 21km / M40 SZPITAL SPECJALISTYCZNY ZASPA GDAŃSK GDAŃSK
SZWAGIERS RUNNERS
1 GAWROŃSKI MARCIN 21km / M20 SZWAGIERS RUNNERS POZNAN
SZWENDACZE.EU
1 KRAWCZUK WOJCIECH 21km / M30 SZWENDACZE.EU BIAŁYSTOK
SZYBCIEJ NIE MOGĘ
1 SZALEWICZ MAŁGORZATA 21km / K50 SZYBCIEJ NIE MOGĘ SZCZECIN
SZYBCY I POMOCNI
1 KONONIUK ŁUKASZ 21km / M30 SZYBCY I POMOCNI BIAŁYSTOK
2 KOWALEWICZ EMILIA 5km / K30 SZYBCY I POMOCNI BIAŁYSTOK
3 MATEJCZYK ARTUR 5km / M40 SZYBCY I POMOCNI BIAŁYSTOK
4 JANISZEWSKI JĘDRZEJ 5km / M20 SZYBCY I POMOCNI BIAŁYSTOK
5 FLORCZUK KASIA 5km / K30 SZYBCY I POMOCNI EŁK
SZYBKI ŻÓŁWIK
1 KOZIOŁKIEWICZ KRZYSZTOF 21km / M50 SZYBKI ŻÓŁWIK BIELSK PODLASKI
SZYBKIE ŻÓŁWIE
1 TYCZYŃSKA PAULINA 21km / K30 SZYBKIE ŻÓŁWIE BIELSKO-BIAŁA
2 BONDARCZUK SYLWIA 21km / K40 SZYBKIE ŻÓŁWIE MIĘDZYRZECZE DOLNE
3 MARSZAŁEK ŁUKASZ 21km / M30 SZYBKIE ŻÓŁWIE SZCZYRK
4 TYCZYŃSKA MAŁGORZATA 21km / K50 SZYBKIE ŻÓŁWIE POGWIZDÓW
SŁUŻBY MUNDUROWE
1 MRÓZ TOMASZ 5km / M40 SŁUŻBY MUNDUROWE BARSZCZEWO
SĄ WOLNIEJSI
1 KACZMAREK ŻANETA 21km / K20 SĄ WOLNIEJSI MORĄG
2 ŻEBROWSKA DOROTA 21km / K20 SĄ WOLNIEJSI MORĄG
T FIGHTER
1 KACZYNSKI ALEKSANDER 21km / M30 T FIGHTER ŁAPY
T-MOBILE RUNNING TEAM
1 SZCZEGODZIŃSKI BOGDAN 21km / M40 T-MOBILE RUNNING TEAM ROZPRZA
2 WOŹNICA TOMASZ 21km / M40 T-MOBILE RUNNING TEAM WARSZAWA
3 KOWALSKI MARCIN 21km / M40 T-MOBILE RUNNING TEAM WARSZAWA
T.D.K. TEAM
1 HIRSZ DOROTA 21km / K40 T.D.K. TEAM GDAŃSK
2 SZULC TOMASZ 21km / M50 T.D.K. TEAM GDAŃSK
TAK O SE
1 ADAMCZUK FILIP 5km / M20 TAK O SE BIAŁYSTOK
TAK SOBIE BIEGAM-PIASTÓW
1 KŁOS ZBYSZEK 21km / M50 TAK SOBIE BIEGAM-PIASTÓW PIASTÓW
TANIAKSIAZKA.PL
1 KIERUS ŁUKASZ 5km / M40 TANIAKSIAZKA.PL BIAŁYSTOK
TARCZA BIEGA
1 TARCZYŃSKI MARCIN 21km / M40 TARCZA BIEGA MARKI
TARNOBRZEŻANIE
1 MAZUR KRZYSZTOF 21km / M20 TARNOBRZEŻANIE TARNOBRZEG
2 DZIADURA MARCIN 21km / M30 TARNOBRZEŻANIE TARNOBRZEG
TARNOWO PODGÓRNE BIEGA
1 TABACZKA PIOTR 21km / M40 TARNOWO PODGÓRNE BIEGA TARNOWO PODGÓRNE
TATRALAND
1 BIL GRZEGORZ 21km / M40 TATRALAND KĘTY
TEAM
1 KRAUTSEVICH VALERY 21km / M40 TEAM GRODNO
TEAM ANDRZEJ
1 KURZAK ANDRZEJ 21km / M40 TEAM ANDRZEJ ŻARKI
TEAM BIAŁYSTOK
1 LEYKO-SAWWA DAGMARA 5km / K40 TEAM BIAŁYSTOK POROSŁY
TEAM BIEGAJ POD OKIEM TRENERA
1 MAKOWSKI TOMASZ 21km / M30 TEAM BIEGAJ POD OKIEM TRENERA WARSZAWA
2 WRZESZCZ ŁUKASZ 21km / M30 TEAM BIEGAJ POD OKIEM TRENERA WARSZAWA
TEAM ETHAN
1 LEMPEREUR HENRI 21km / M60 TEAM ETHAN SEVRES
TEAM IMPOSSIBLE
1 AMBROŻEWICZ ADRIAN 5km / M20 TEAM IMPOSSIBLE BIELSK PODLASKI
2 KARCZEWSKI TOMASZ 5km / M20 TEAM IMPOSSIBLE BIELSK PODLASKI
TEAM KOPEĆ
1 POŁUBOK RENATA 21km / K40 TEAM KOPEĆ EŁK
2 SIWCZAK IZABELA 21km / K50 TEAM KOPEĆ OLSZTYN
3 IGNATOWICZ RADOSŁAW 5km / M30 TEAM KOPEĆ EŁK
4 BARANOWSKI ŁUKASZ 21km / M30 TEAM KOPEĆ KOLNO
TEAM NUTRILITE
1 ZALEWSKI ANDRZEJ 21km / M60 TEAM NUTRILITE WARSZAWA
2 CHACZYKOWSKI JACEK 21km / M40 TEAM NUTRILITE PRUSZKÓW
TEAM PLANETA A
1 WOLSKI JACEK 21km / M30 TEAM PLANETA A KIELCE
TEAM RUN GOŁAŃCZ
1 POL AGATA 21km / K20 TEAM RUN GOŁAŃCZ GOŁAŃCZ
2 PIECHOCKI MARCIN 21km / M20 TEAM RUN GOŁAŃCZ GOŁAŃCZ
TEAM SEJNY
1 MAKSIMOWICZ JULIA 5km / K12 TEAM SEJNY SEJNY
TEAM SOŃSK
1 MĄKOWSKI TOMASZ 21km / M20 TEAM SOŃSK SOŃSK
TEAM SWIM
1 WASZKEWICZ ANDRZEJ 5km / M30 TEAM SWIM MINSK, BELARUS
TEAM SZYBKICH BLIŹNIACZEK
1 PAWEŁKO ELŻBIETA 21km / K40 TEAM SZYBKICH BLIŹNIACZEK BIAŁYSTOK
2 PAWEŁKO BARBARA 21km / K40 TEAM SZYBKICH BLIŹNIACZEK SUWAŁKI
TEAM ZABIEGANEDNI
1 ZASĘPA SEBASTIAN 21km / M30 TEAM ZABIEGANEDNI WARSZAWA
2 KUNKA PIOTR 21km / M30 TEAM ZABIEGANEDNI JAKUBÓW
3 DOROSZ ROBERT 21km / M40 TEAM ZABIEGANEDNI GLINIANKA
4 SZYDŁOWSKA- DOROSZ PATRYCJA 21km / K40 TEAM ZABIEGANEDNI LIPOWO
5 WOŹNIEWSKI RAFAŁ 21km / M30 TEAM ZABIEGANEDNI KRYPNO
TELEWIZJA POLSKA S.A.
1 BOROWSKA MAGDALENA 21km / K50 TELEWIZJA POLSKA S.A. WARSZAWA
TEMPIO PIĄTKOWSKI KLUB BIEGACZA
1 STANISZEWSKI PIOTR 21km / M30 TEMPIO PIĄTKOWSKI KLUB BIEGACZA KUTNO
TENIS KLUB BYTÓW
1 KACZMAREK ANETA 21km / K40 TENIS KLUB BYTÓW BYTÓW
2 NAGEL ANNA 21km / K40 TENIS KLUB BYTÓW BOJANO
3 CYRSON ANNA 21km / K50 TENIS KLUB BYTÓW BYTÓW
TERAZ TULCE
1 SOWIŃSKI JAROSŁAW 21km / M50 TERAZ TULCE TULCE
2 KRYSTKIEWICZ ŁUKASZ 21km / M30 TERAZ TULCE TULCE
TG SOKÓŁ BIAŁYSTOK
1 KANTSAVY ARTSIOM 21km / M20 TG SOKÓŁ BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
THESSLAGREEN
1 WOLSKI KAMIL 21km / M30 THESSLAGREEN PŁOŃSK
TKKF TORUŃ
1 BOCHENEK JAROSŁAW 5km / M40 TKKF TORUŃ TORUŃ
TKKF TRIATHLON KOSZALIN
1 CINCIO ROBERT 21km / M40 TKKF TRIATHLON KOSZALIN BIESIEKIERZ
TKKF WODNIK WIĘCBORK
1 ZAKOŚCIELNY KRZYSZTOF 21km / M50 TKKF WODNIK WIĘCBORK WIĘCBORK
2 KONIEC KRZYSZTOF 21km / M40 TKKF WODNIK WIĘCBORK WIĘCBORK
TKS TOMASOVIA
1 KMIEĆ KAMIL 21km / M20 TKS TOMASOVIA TOMASZÓW LUBELSKI
TOFINKOWO
1 KOSIERADZKI ERYK 5km / M20 TOFINKOWO WARSZAWA
2 SZEWCZAK ANNA 5km / K20 TOFINKOWO BIAŁYSTOK
TOMAS
1 PERKOWSKI TOMASZ 5km / M40 TOMAS BIAŁYSTOK
TOMTOM RUNNERS
1 LESZCZYŃSKI ARTUR 21km / M30 TOMTOM RUNNERS ŁÓDŹ
TOP AUTO TEAM
1 HASSMANN ANDRZEJ 5km / M40 TOP AUTO TEAM BIAŁYSTOK
TORUŃSKIE MORSY
1 GOLUBSKA AGNIESZKA 21km / K30 TORUŃSKIE MORSY MAŁA NIESZAWKA
2 GOLUBSKI ROBERT 21km / M40 TORUŃSKIE MORSY MAŁA NIESZAWKA
TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN
1 NOWICKA KATARZYNA 21km / K40 TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN MAREZA
2 NOWICKA PATRYCJA 5km / K12 TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN MAREZA
TRANS.EU
1 GAJEWSKI GRACJAN 21km / M40 TRANS.EU WROCŁAW
TRENINGBIEGACZA.PL
1 KRUPA DAWID 21km / M20 TRENINGBIEGACZA.PL KRAKÓW
2 WOJCIECHOWSKI KRZYSZTOF 21km / M30 TRENINGBIEGACZA.PL WARSZAWA
3 PIETRZAK PAULINA 21km / K30 TRENINGBIEGACZA.PL WARSZAWA
4 WOJCIECHOWSKA LENA 5km / K30 TRENINGBIEGACZA.PL WARSZAWA
TRENUJZNAMI.PL
1 TWARDOWSKI TOMASZ 21km / M40 TRENUJZNAMI.PL WROCŁAW
2 MATRASZEK PATRYCJA 21km / K30 TRENUJZNAMI.PL WROCŁAW
TRI STAROGARD GDAŃSKI
1 KALINOWSKI JULIUSZ 21km / M30 TRI STAROGARD GDAŃSKI LUBICHOWO
TRI UNIBEP TEAM
1 MIŃKO PIOTR 21km / M40 TRI UNIBEP TEAM BIAŁYSTOK
TRICLUB
1 LACH ADRIAN 21km / M30 TRICLUB WARSZAWA
TRIDADDY
1 ŁAŹNIOWSKI DAWID 21km / M30 TRIDADDY KUDOWA ZDRÓJ
TRUCHT TARCHOMIN TEAM
1 BORKOWSKA BOŻENA 21km / K50 TRUCHT TARCHOMIN TEAM WARSZAWA
2 SMYK KRZYSZTOF 21km / M50 TRUCHT TARCHOMIN TEAM WARSZAWA
3 DZIEDZIC MARLENA 21km / K40 TRUCHT TARCHOMIN TEAM WARSZAWA
4 GRUZD ANNA 21km / K40 TRUCHT TARCHOMIN TEAM WARSZAWA
TRUCHT TARCHOMIN TEAM/ROZPĘDZONA
1 ŻURANIEWSKA AGNIESZKA 5km / K40 TRUCHT TARCHOMIN TEAM/ROZPĘDZONA WARSZAWA
TRUCHTAM BO LUBIĘ
1 KOZAK KATARZYNA 5km / K30 TRUCHTAM BO LUBIĘ BIELSK PODLASKI
2 DERLUKIEWICZ MAREK 21km / M40 TRUCHTAM BO LUBIĘ BIELSK PODLASKI
TVK DIPOL
1 PÓŁKOŚNIK LESZEK 5km / M20 TVK DIPOL BIAŁYSTOK
TYKOCIN
1 ZUBRZYCKI PIOTR 21km / M30 TYKOCIN TYKOCIN
TŁUSTA KACZKA FOOD TRUCK
1 SKROBCZYŃSKI MARCIN 5km / M30 TŁUSTA KACZKA FOOD TRUCK BIAŁYSTOK
UHOWSKIE MORSY
1 ROMANOWICZ ŁUKASZ 5km / M30 UHOWSKIE MORSY UHOWO
UJB
1 DYNNIK WALENTY 5km / M30 UJB BIAŁYSTOK
UKS DOJLIDY BIAŁYSTOK
1 KULIKOWSKI PAWEŁ 5km / M30 UKS DOJLIDY BIAŁYSTOK WARSZAWA
2 KULIKOWSKA IWONA 5km / K30 UKS DOJLIDY BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
UKS HUBAL BIAŁYSTOK
1 JANOWSKI KACPER 21km / M20 UKS HUBAL BIAŁYSTOK KRYNKI
UKS KUSY
1 KLECZEWSKI PIOTR 5km / M12 UKS KUSY WARSZAWA
UKS VICTORIA
1 RUSINOWICZ RAFAŁ 21km / M20 UKS VICTORIA BIAŁYSTOK
2 ZIEMANN GABRIEL 21km / M20 UKS VICTORIA BIAŁYSTOK
UKS `4 URSUS` WARSZAWA
1 ROZIŃSKI ARKADIUSZ 21km / M40 UKS `4 URSUS` WARSZAWA WARSZAWA
UKW BYDGOSZCZ
1 ULASZEWSKI BARTOSZ 21km / M30 UKW BYDGOSZCZ BYDGOSZCZ
ULKS SARNAKI
1 BARTOSZUK MICHAŁ 5km / M20 ULKS SARNAKI STARE HOŁOWCZYCE
ULTRA BESKID SPORT
1 CASTILLO-ŻARCZYŃSKI LUZ 21km / K50 ULTRA BESKID SPORT BIELSKO-BIAŁA
2 KRZEMPEK KRZYSZTOF 21km / M40 ULTRA BESKID SPORT BIELSKO-BIAŁA
3 KRZEMPEK BOGUSŁAWA 21km / K40 ULTRA BESKID SPORT BIELSKO-BIAŁA
ULTRA SPEED KWEZAL
1 ŁOZIŃSKI WOJCIECH 21km / M40 ULTRA SPEED KWEZAL OLEŚNICA
UMB FAT SQUAD
1 KORABIEWSKI MIKOŁAJ 21km / M20 UMB FAT SQUAD BIAŁYSTOK
UMED ŁÓDŹ
1 KOSMATKA PAWEŁ 21km / M20 UMED ŁÓDŹ ŁÓDŹ
UNIA HRUBIESZÓW
1 KERN ARTUR 21km / M30 UNIA HRUBIESZÓW HRUBIESZÓW
UNIWERSYTET MEDYCZNY W BIAŁYMSTOKU/ MKS JUVENIA BIAŁYSTOK
1 ZAWODNIK ANONIMOWY 5km / K20 UNIWERSYTET MEDYCZNY W BIAŁYMSTOKU/ MKS JUVENIA BIAŁYSTOK
UNIWERSYTET W BIAŁYMSTOKU
1 TOMASZYCKI ŁUKASZ 21km / M20 UNIWERSYTET W BIAŁYMSTOKU SOKÓŁKA
2 DEDERKO MATEUSZ 21km / M20 UNIWERSYTET W BIAŁYMSTOKU BIAŁYSTOK
3 NIEMYJSKI DAMIAN 21km / M20 UNIWERSYTET W BIAŁYMSTOKU ZAŚCIANKI
4 BRZOZOWSKI JACEK 21km / M40 UNIWERSYTET W BIAŁYMSTOKU GRABÓWKA
5 POŚPIECH KRZYSZTOF 21km / M20 UNIWERSYTET W BIAŁYMSTOKU SUCHOWOLA
6 GRYGORCZUK PAWEŁ 5km / M30 UNIWERSYTET W BIAŁYMSTOKU BIAŁYSTOK
7 KLEPACKA JUDYTA 5km / K20 UNIWERSYTET W BIAŁYMSTOKU BIAŁYSTOK
8 KUŁAKOWSKA MAGDA 5km / K20 UNIWERSYTET W BIAŁYMSTOKU BIAŁYSTOK
9 YUNCHYTS SIARHEI 5km / M30 UNIWERSYTET W BIAŁYMSTOKU BIAŁYSTOK
URBAN ATHLETICS
1 KUKLINSKI ADAM 21km / M50 URBAN ATHLETICS NEW YORK
URBIS GNIEZNO
1 DULNIK ROMAN 21km / M50 URBIS GNIEZNO GNIEZNO
URODZENI SPAWACZE
1 WALCZYŃSKA KAROLINA 21km / K30 URODZENI SPAWACZE BIELSKO-BIAŁA
2 HOROWSKI TOMASZ 21km / M40 URODZENI SPAWACZE TYCHY
URWIS BIEGA
1 ONISK DOROTA 21km / K30 URWIS BIEGA OLSZTYN
2 RATUSZYŃSKA KATARZYNA 21km / K40 URWIS BIEGA OLSZTYN
URZĄD MIASTA OSTROŁĘKA
1 KWAPISZ-CICHOWSKA KATARZYNA 21km / K40 URZĄD MIASTA OSTROŁĘKA OSTROŁĘKA
URZĄD TRANSPORTU KOLEJOWEGO
1 SZATKOWSKI PIOTR 21km / M20 URZĄD TRANSPORTU KOLEJOWEGO WARSZAWA
VEGAN YOGA BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY
1 GRYGORUK MAREK 21km / M40 VEGAN YOGA BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY BIELSK PODLASKI
VEGATKA.PL
1 KOZIAK AGNIESZKA 21km / K30 VEGATKA.PL KLEOSIN
VEGE RUNNERS
1 MARSZAŁEK ANNA 21km / K30 VEGE RUNNERS
2 SKELTON SARAH 21km / K30 VEGE RUNNERS WARSZAWA
3 KOCHMAN IWONA 21km / K50 VEGE RUNNERS WARSZAWA
4 RACZYŃSKA MAGDALENA 21km / K20 VEGE RUNNERS ŁĘCZYCA
5 WITKOWSKI PIOTR 21km / M20 VEGE RUNNERS WARSZAWA
6 CERNAL AGNIESZKA 21km / K30 VEGE RUNNERS KRAKÓW
7 WĘGRZYN PATRYK 21km / M20 VEGE RUNNERS KRAKÓW
8 SZTANDERA BERENIKA 5km / K30 VEGE RUNNERS WARSZAWA
9 BŁOŃSKA NATALIA 21km / K20 VEGE RUNNERS BIELSK PODLASKI
VESOLOVSKI BIEGA TEAM
1 MOLENDA MACIEJ 21km / M20 VESOLOVSKI BIEGA TEAM PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
VICTORIA
1 KARALIOU KIRYL 21km / M40 VICTORIA MINSK
2 VINTERHRYN ANDREI 21km / M30 VICTORIA MINSK
VICTORIA SZTUM
1 KOPIJ MACIEJ 21km / M40 VICTORIA SZTUM SZTUM
VIKING BIEGA
1 BIRSKI PIOTR 21km / M40 VIKING BIEGA WARSZAWA
VISLA RUNNER
1 MUNETAKE CHAEN 21km / M40 VISLA RUNNER CHIBA
VITASPORT
1 HOMEL MACIEJ 21km / M30 VITASPORT ŻORY
VIVA-TORUŃ
1 MARCINKOWSKI PAWEŁ 21km / M50 VIVA-TORUŃ GRĘBOCIN
VOLTAIX.PL
1 BAJGERT ROBERT 21km / M40 VOLTAIX.PL KOŁOBRZEG
W DRODZE DO CELU
1 DOPIERAŁA SŁAWOMIR 21km / M40 W DRODZE DO CELU IWNO
W POGONI ZA DUCHEM
1 DZIEKAŃSKA MARTA 21km / K40 W POGONI ZA DUCHEM BĘDZIN
WALKA KOSTRZYN
1 BANASZKIEWICZ KAMIL 21km / M30 WALKA KOSTRZYN KLESZCZEWO
WANDA PANFIL TEAM 25BKPOW
1 WIECZOREK MARCIN 21km / M40 WANDA PANFIL TEAM 25BKPOW TOMASZÓW MAZOWIECKI
WANDZIOCH TEAM
1 MATYSZCZYK MONIKA MARIA 5km / K20 WANDZIOCH TEAM DOBRE MIASTO
WAPIENICKI TEAM
1 ROZMUS-PROCNER PATRYCJA 21km / K30 WAPIENICKI TEAM BIELSKO BIAŁA
WARMIŃSKO-MAZURSKI ODDZIAŁ STRAŻY GRANICZNEJ
1 LIŚKIEWICZ ROMAN 21km / M40 WARMIŃSKO-MAZURSKI ODDZIAŁ STRAŻY GRANICZNEJ KĘTRZYN
WARSAW TEAM
1 OBIDZIŃSKA KATARZYNA 21km / K30 WARSAW TEAM WARSZAWA
WARTER
1 MINKINA KAROLINA 21km / K30 WARTER WROCLAW
WATAHA
1 SZAFRAŃSKA ALEKSANDRA 21km / K20 WATAHA WARSZAWA
WE RUN CLAN
1 LESZCZYŃSKI MATEUSZ 21km / M30 WE RUN CLAN ŁÓDŹ
WEMAX.PL
1 STERKOWIEC GRZEGORZ 5km / M40 WEMAX.PL BIAŁYSTOK
WEŹ SIĘ UŚMIECHNIJ
1 KRYSIAK FILIP 21km / M30 WEŹ SIĘ UŚMIECHNIJ WARSZAWA
WHIRLPOOL RUN
1 CHABIERA MAREK 21km / M40 WHIRLPOOL RUN ZGIERZ
WHITE BITS
1 STEMPNIAK PAWEŁ 21km / M30 WHITE BITS BIAŁYSTOK
WICHER KOBYŁKI
1 DĄBROWSKI MICHAŁ 21km / M30 WICHER KOBYŁKI BIAŁYSTOK
2 ODYJEWSKA MAŁGORZATA 21km / K20 WICHER KOBYŁKI BIAŁYSTOK
WICHER SADOWNE
1 DANAJ TADEUSZ 21km / M50 WICHER SADOWNE SADOWNE
WIECZORNE BIEGANIE GRYFINO
1 CEBEŃKO MARIA 21km / K50 WIECZORNE BIEGANIE GRYFINO NOWE CZARNOWO
WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE
1 CHENON GUILLAUME 21km / M30 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE MAYET
2 NOWAK MAŁGORZATA 21km / K30 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE DOBRA
3 GŁAZEK SEWERYN 21km / M40 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE SZCZECIN
4 JASIŃSKA NATALIA 21km / K30 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE SZCZECIN
5 OSIAK SŁAWOMIR 21km / M40 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE SZCZECIN
WIELISZEW HERON TEAM
1 PIASTA-SERAFIN NATALIA 21km / K30 WIELISZEW HERON TEAM JABŁONNA
WIMBLEDON WINDMILERS
1 TIDDER IAN 21km / M50 WIMBLEDON WINDMILERS LONDON
WINLAND
1 JERGIENIEW MACIEJ 5km / M40 WINLAND BIAŁYSTOK
WITAJ METO
1 GUMOWSKI DARIUSZ 21km / M50 WITAJ METO ŁAPY
2 GUMOWSKA ANNA 21km / K50 WITAJ METO ŁAPY
WITAR TARNOBRZEG
1 DZIERZKOWSKI ARTUR 21km / M40 WITAR TARNOBRZEG TARNOBRZEG
WITKOWO BIEGA
1 TĘSIOROWSKI MARCIN 21km / M30 WITKOWO BIEGA WITKOWO
2 NOWAK TOMASZ 21km / M30 WITKOWO BIEGA WITKOWO
3 KALICKI JERZY 21km / M60 WITKOWO BIEGA WITKOWO
4 STASZAK MICHAŁ 21km / M30 WITKOWO BIEGA POZNAŃ
WKB META LUBLINIEC
1 DOMAŃSKI JACEK EXPEDYT 21km / M70 WKB META LUBLINIEC WARSZAWA
WKS `WAWEL` KRAKÓW
1 KOWAL PIOTR 21km / M20 WKS `WAWEL` KRAKÓW KRAKÓW
WKURW_TEAM
1 KASZTELAN-HUNIA EWA 21km / K40 WKURW_TEAM BYTOM
2 GOŁĘBIEWSKI MICHAŁ 21km / M20 WKURW_TEAM GĄSOCIN
3 CYGOŃ KRZYSZTOF 21km / M30 WKURW_TEAM BYTOM
4 PAŚ ALEKSANDRA 21km / K20 WKURW_TEAM GŁOGÓW
5 SEMENIUK ANDRIJ 21km / M40 WKURW_TEAM WARSZAWA
6 SMOGORZEWSKI MICHAŁ 21km / M20 WKURW_TEAM WARSZAWA
7 SMOGORZEWSKA MARTA 5km / K30 WKURW_TEAM WARSZAWA
8 MIKULSKA-SIENKIEWICZ AGATA 21km / K30 WKURW_TEAM WARSZAWA
9 SERĘGA TOMASZ 21km / M40 WKURW_TEAM BOLĘCIN
10 SERĘGA ANNA 21km / K30 WKURW_TEAM BOLĘCIN
11 SMOGORZEWSKI MICHAŁ 21km / M30 WKURW_TEAM WARSZAWA
12 ZGLIŃSKI BARTŁOMIEJ 21km / M30 WKURW_TEAM WARSZAWA
WKURW_TEAM GOŁDAP
1 TALIPSKA AGNIESZKA 5km / K30 WKURW_TEAM GOŁDAP GOŁDAP
WKZ KOZIENICE
1 LESZCZYŃSKA JOASIA 21km / K40 WKZ KOZIENICE KOZIENICE
WMLKS POMORZE STARGARD
1 KABAT DAMIAN 21km / M20 WMLKS POMORZE STARGARD BYDGOSZCZ
WODNIK
1 KOC TOMASZ 21km / M30 WODNIK EŁK
WOJAŻE WESOŁYCH WĄSÓW
1 KUBIAK SŁAWOMIR 21km / M30 WOJAŻE WESOŁYCH WĄSÓW POZNAŃ
2 ZIMNA KATARZYNA 21km / K20 WOJAŻE WESOŁYCH WĄSÓW KÓRNIK
WOJSKO POLSKIE
1 DYDYNA KRZYSZTOF 21km / M40 WOJSKO POLSKIE KĄTY RYBACKIE
WOLA WEST KRAKÓW
1 SROKA KRZYSZTOF 21km / M50 WOLA WEST KRAKÓW KRAKÓW
WOLF
1 WILCZEK ROBERT 21km / M30 WOLF BŁAŻEJEWO
2 WILCZEK KRZYSZTOF 21km / M40 WOLF POZNAŃ
WOLNY ZAWODNIK
1 ŻACH MARCIN 5km / M30 WOLNY ZAWODNIK OSTRÓW MAZOWIECKA
WOODWARD RUNNERS
1 GRABOWSKI MARIUSZ 21km / M30 WOODWARD RUNNERS KRAKÓW
WORD BIAŁYSTOK
1 BIERNACKI MACIEJ 5km / M30 WORD BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
WORLD360.PL
1 KMIECIAK PIOTR 21km / M30 WORLD360.PL ŁÓDŹ
WROCLAW MARATHON TEAM
1 WIŚNIEWSKI STEFAN 21km / M40 WROCLAW MARATHON TEAM WROCŁAW
WRONIECKI KLUB BIEGACZA
1 KACZMAREK KRZYSZTOF 21km / M50 WRONIECKI KLUB BIEGACZA SZAMOTUŁY
WT TORUŃ
1 RULEWSKI MAREK 21km / M40 WT TORUŃ GŁOGOWO
WTWTW
1 CHWIN ADAM JULIUSZ 21km / M30 WTWTW POZNAŃ
WWP - KSP
1 SUBDA ROBERT 21km / M40 WWP - KSP WOŁOMIN
WWW.KAMILASUKNIE.PL
1 WOJTKOWIAK MARIUSZ 21km / M40 WWW.KAMILASUKNIE.PL MIEŚCISKO
2 WOJTKOWIAK KAMILLA 21km / K40 WWW.KAMILASUKNIE.PL MIEŚCISKO
3 IGNACZAK DAMIAN 21km / M30 WWW.KAMILASUKNIE.PL WĄGROWIEC
WWW.ROWEREMPOPODLASIU.PL
1 PRZEKLASA WOJCIECH 21km / M50 WWW.ROWEREMPOPODLASIU.PL KLEOSIN
WWW.TRENINGFIZJOTERAPIA.PL / AQUAREH
1 TRACZ ŁUKASZ 21km / M30 WWW.TRENINGFIZJOTERAPIA.PL / AQUAREH RADYMNO
2 WYWŁOKA PAULINA 21km / K20 WWW.TRENINGFIZJOTERAPIA.PL / AQUAREH JAROSŁAW
WYBIEGANE
1 GRUCHOCIAK SZYMON 21km / M20 WYBIEGANE KALISZ
WYBOROWA TEAM
1 ZALEWSKI MAREK 21km / M30 WYBOROWA TEAM WARSZAWA
WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWM
1 KIŚLAK-MALINOWSKA ALEKSANDRA 21km / K50 WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWM OLSZTYN
WYDZIAŁ PRAWA UWB
1 MIECZNIK ALBERT 21km / M20 WYDZIAŁ PRAWA UWB BIAŁYSTOK
WYJDŹ Z DOMU
1 GLIŃSKA MAGDALENA 21km / K20 WYJDŹ Z DOMU BIAŁYSTOK
2 KAMIŃSKI DAWID 21km / M30 WYJDŹ Z DOMU BIAŁYSTOK
3 ROJKOWSKI MARCIN 21km / M40 WYJDŹ Z DOMU ŁÓDŹ
WYSZKÓW
1 PORĘBA LECH 21km / M50 WYSZKÓW WYSZKÓW
WYZNAWCY BRONKA LIBIĄŻ
1 SZAFRAN ADRIAN 21km / M30 WYZNAWCY BRONKA LIBIĄŻ LIBIĄŻ
2 PILARSKI BARTŁOMIEJ 21km / M30 WYZNAWCY BRONKA LIBIĄŻ LIBIĄŻ
WYŻSZA SZKOŁA FINANSÓW I ZARZĄDZANIA W BIAŁYMSTOKU
1 AMBROŻEJ ANDRZEJ 21km / M50 WYŻSZA SZKOŁA FINANSÓW I ZARZĄDZANIA W BIAŁYMSTOKU NIEWODNICA KOŚCIELNA
WŁASNY
1 NIKITOROWICZ DOMINIK 5km / M12 WŁASNY OLMONTY
WŁOCŁAWEK
1 ŁAWICKI MARCIN 21km / M30 WŁOCŁAWEK WŁOCŁAWEK
WŁODAWA BIEGA
1 WŁODARCZYK MIROSŁAW 21km / M40 WŁODAWA BIEGA WŁODAWA
WŁÓCZYBUTY
1 WĄSICKI MARIUSZ 21km / M30 WŁÓCZYBUTY ELBLĄG
WĘDRUJĄCE SOKOŁY
1 SOKOŁOWSKA AGATA 21km / K20 WĘDRUJĄCE SOKOŁY SUWAŁKI
2 SOKOŁOWSKI ARTUR 21km / M50 WĘDRUJĄCE SOKOŁY SUWAŁKI
3 SOKOŁOWSKI KAMIL 21km / M20 WĘDRUJĄCE SOKOŁY SUWAŁKI
WĘGLOWA STREET WORKOUT
1 WANAKS SZYMON 21km / M20 WĘGLOWA STREET WORKOUT CIECHANOWIEC
XTREME SPORT OSTROŁĘKA
1 NOSEK WOJCIECH 21km / M40 XTREME SPORT OSTROŁĘKA OSTROŁĘKA
YELLOW CAP RUN
1 LEVANIUK HANNA 21km / K30 YELLOW CAP RUN BRZESC
YELLOW CUP RUN
1 PADDUBNAYA SVIATLANA 21km / K30 YELLOW CUP RUN MINSK
YES3
1 WARAT KATARZYNA 21km / K30 YES3 GLIWICE
YOLA YOLANDA
1 KLUSEK JOLANTA 21km / K40 YOLA YOLANDA WARSZAWA
YULIYA
1 VARANKOVA YULIYA 5km / K30 YULIYA BIAŁYSTOK
YULO RUN TEAM SIEDLCE
1 GRĘZIAK EWA 21km / K40 YULO RUN TEAM SIEDLCE SIEDLCE
2 BEDNARZAK TADEUSZ 21km / M60 YULO RUN TEAM SIEDLCE SIEDLCE
3 ZŁOCH IZABELA 21km / K40 YULO RUN TEAM SIEDLCE SIEDLCE
ZABIEGANA GRYFOLANDIA
1 CICHOŃ ARKADIUSZ 21km / M40 ZABIEGANA GRYFOLANDIA GRYFÓW ŚLĄSKI
2 CZARNECKI GRZEGORZ 21km / M40 ZABIEGANA GRYFOLANDIA GRYFÓW ŚLĄSKI
ZABIEGANI
1 DOMAŃSKA EWA 21km / K30 ZABIEGANI PUŁAWY
ZABIEGANI PTTK WĄGROWIEC
1 KARNOWSKI RADOSŁAW 21km / M30 ZABIEGANI PTTK WĄGROWIEC WĄGROWIEC
2 CEGIELSKA LUCYNA 21km / K40 ZABIEGANI PTTK WĄGROWIEC WĄGROWIEC
3 KOSIÓR MARCIN 21km / M30 ZABIEGANI PTTK WĄGROWIEC RĄBCZYN
ZABŁUDÓW TEAM
1 SUCHOWIERSKI DARIUSZ 21km / M30 ZABŁUDÓW TEAM BIAŁYSTOK
ZABÓJCY ŚLIMAKÓW
1 BOCHUŻYŃSKI MACIEJ 21km / M40 ZABÓJCY ŚLIMAKÓW TORUŃ
ZAGNAŃSK BIEGA
1 PIRÓG DOROTA 21km / K40 ZAGNAŃSK BIEGA ŁĄCZNA
ZAKOCHAJ SIĘ W BIEGANIU
1 JANICKI WOJCIECH 21km / M40 ZAKOCHAJ SIĘ W BIEGANIU WROCŁAW
2 AMBICKA-CIBA MARZENA 21km / K50 ZAKOCHAJ SIĘ W BIEGANIU TRZEBNICA
ZAMARCHWIŚCIE
1 MARCHEWKA KLAUDIA 21km / K20 ZAMARCHWIŚCIE KRAKÓW
ZAPIERDALAM BO LUBIĘ
1 GRABOWSKA AGATA 21km / K20 ZAPIERDALAM BO LUBIĘ MOGILNO
2 KWINTKIEWICZ MATEUSZ 21km / M20 ZAPIERDALAM BO LUBIĘ CHOMĘCICE
ZAWADZKIEGO SZCZECIN
1 CHARĘZA MARCIN 21km / M30 ZAWADZKIEGO SZCZECIN SZCZECIN
2 KĘDZIELEWSKI ŁUKASZ 21km / M30 ZAWADZKIEGO SZCZECIN SZCZECIN
ZESPÓŁ SZKÓŁ BUDOWALNO - GEODEZYJNYCH BIAŁYSTOK
1 GRZYBKO PIOTR 21km / M30 ZESPÓŁ SZKÓŁ BUDOWALNO - GEODEZYJNYCH BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
ZGRUPKA TEAM
1 NOWAK PIOTR 21km / M20 ZGRUPKA TEAM POZNAŃ
ZIELONE ŚWIATŁO
1 MARCINKOWSKI ALEKSANDER 21km / M50 ZIELONE ŚWIATŁO GRĘBOCIN
ZIOMECZEK
1 KRUSZEWSKI WOJCIECH 21km / M20 ZIOMECZEK MAŁKINIA GÓRNA
ZMĘCZENI NA STARCIE DOBIEGNIEW
1 TROJANOWSKI TOMASZ 21km / M20 ZMĘCZENI NA STARCIE DOBIEGNIEW DOBIEGNIEW
ZOSIA SAMOSIA :)
1 LISZYK PAWEŁ 5km / M40 ZOSIA SAMOSIA :) BIAŁYSTOK
ZOSIA TEAM
1 PIAŚCIK MATEUSZ 21km / M20 ZOSIA TEAM MILANÓWEK
ZS 2 GRAJEWO
1 OBRYCKI PAWEŁ 5km / M30 ZS 2 GRAJEWO GRAJEWO
ZS PFKT
1 PAWLIŃSKI MIROSŁAW 21km / M50 ZS PFKT WARSZAWA
ZURAWBIALYSTOK.PL
1 PIOTROWSKA JULITA 21km / K30 ZURAWBIALYSTOK.PL CIASNE
2 PIOTROWSKI DANIEL 21km / M40 ZURAWBIALYSTOK.PL CIASNE
ZUS
1 TARCZYŃSKI WIESŁAW 21km / M40 ZUS PIASECZNO
ZWM SPORTS TEAM
1 DOJNIKOWSKA-MICHALSKA EMILIA 21km / K30 ZWM SPORTS TEAM SUWAŁKI
ZWOLEŃ BIEGA
1 NOWAKOWSKI ŁUKASZ 21km / M30 ZWOLEŃ BIEGA PIASTÓW
ZŁE TO
1 KOTTOWICZ ADAM 21km / M30 ZŁE TO BIAŁYSTOK
ŚLĘZAK TEAM
1 ŁEMPICKI PAWEŁ 21km / M20 ŚLĘZAK TEAM WELWYN GARDEN CITY
2 WOŹNIAK GRZEGORZ 21km / M30 ŚLĘZAK TEAM BYTOM
ŚWIAT OKIEM BIEGACZA
1 PYSZEL FLORIAN 5km / M20 ŚWIAT OKIEM BIEGACZA MIŃSK MAZOWIECKI
ŚWIERCZEWO RUN
1 ROSIŃSKA AGNIESZKA 21km / K30 ŚWIERCZEWO RUN POZNAŃ
ŚWIERCZYNIEC RUNNING
1 CYWIŃSKI ROBERT 21km / M40 ŚWIERCZYNIEC RUNNING ŚWIERCZYNIEC
2 CYWIŃSKA ELŻBIETA 21km / K40 ŚWIERCZYNIEC RUNNING ŚWIERCZYNIEC
ŁAPKA TEAM
1 ŁAPIŃSKI WOJCIECH 21km / M40 ŁAPKA TEAM WARSZAWA
ŁAZARZ POZNAŃ
1 DRZEWIECKI MICHAŁ 21km / M30 ŁAZARZ POZNAŃ POZNAŃ
ŁKS JUVENIA
1 KORZENIEWSKI MAREK 21km / M30 ŁKS JUVENIA CHOROSZCZ
2 BOGDANOWICZ AGNIESZKA 5km / K12 ŁKS JUVENIA BIAŁYSTOK
ŁOCHÓW
1 MISZCZUK RAFAŁ 21km / M40 ŁOCHÓW ŁOCHÓW
ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP
1 WIELGUS AGNIESZKA 21km / K40 ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP GOŁDAP
2 WIELGUS KRYSTIAN 21km / M40 ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP GOŁDAP
3 MOREK KATARZYNA 21km / K30 ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP GOŁDAP
4 KALINOWSKI MACIEJ 21km / M30 ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP GOŁDAP
ŁĘCZNA BIEGA
1 ZBICIAK GRZEGORZ 21km / M40 ŁĘCZNA BIEGA SPICZYN
ŁÓDŹ KOCHA SPORT
1 CIEŚLIK MARIUSZ 21km / M30 ŁÓDŹ KOCHA SPORT ŁÓDŹ
ŻARÓW BIEGA
1 ŁUCZAK MARCIN 21km / M40 ŻARÓW BIEGA ŻARÓW
2 BIELECKA BOGUMIŁA 21km / K50 ŻARÓW BIEGA ŻARÓW
ŻOŁNIERZE
1 MASTALSKI JAKUB 21km / M30 ŻOŁNIERZE CHOCZNIA / WADOWICE
ŻUK
1 ŻUKOWSKI MATEUSZ 21km / M20 ŻUK BIAŁYSTOK
ŻUK-BIEGACZ GUSEV GUMBINNEN
1 STRUKOV EVGENIJ 21km / M30 ŻUK-BIEGACZ GUSEV GUMBINNEN GUSIEW
ŻWIRU TEAM
1 URBAŃSKI GRZEGORZ 21km / M40 ŻWIRU TEAM ŚWIDNICA
ŻYJ Z CAŁYCH SIŁ
1 PRZYBYSZ MATEUSZ 21km / M20 ŻYJ Z CAŁYCH SIŁ WĘGRÓW
2 MATUSIK ŁUKASZ 21km / M30 ŻYJ Z CAŁYCH SIŁ WĘGRÓW