6. PKO Białystok Półmaraton
Białystok, 13 maja 2018 r.


6. PKO Bialystok Halfmarathon

Drużyny


Aktualnie zgłoszonych drużyn/Teams applicated: 40
Jeśli widzisz błąd w swoim zgłoszeniu i chciałbyś go poprawić zaloguj się lub wypełnij formularz
To correct your data log in to your profile or fill the form
44 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY
1 ZDYB GRZEGORZ 21km / M40 44 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY LEŚNIÓW WIELKI
BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY
1 GAIŃSKI TOMASZ 21km / M30 BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY BIAŁYSTOK
2 BAJDA MARCIN 21km / M30 BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY BIAŁYSTOK
3 BOROWSKI GRZEGORZ 21km / M50 BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY BIAŁYSTOK
4 CHMIELEWSKI KAROL 21km / M30 BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY BIAŁYSTOK
5 SADOWSKA MARTA 21km / K20 BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY BIAŁYSTOK
BIAŁYSTOK BIEGA TEAM
1 STEPANCZENKO RAFAŁ 21km / M30 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM BIAŁYSTOK
2 DUBIJ ALBERT 21km / M40 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM OGRODNICZKI
3 SZUBZDA PIOTR 21km / M40 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM PONIKŁA GM. DOBRZYNIEWO DUŻE
4 DUBANIEWICZ MACIEJ 21km / M30 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM BIAŁYSTOK
5 WIŚNIEWSKA JOANNA 21km / K40 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM BIAŁYSTOK
6 ZDANUCZYK KRZYSZTOF 21km / M40 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM BIAŁYSTOK
7 SZUBZDA ALINA 5km / K40 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM PONIKŁA GM. DOBRZYNIEWO DUŻE
8 GONTAREK EWA 5km / K40 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM BIAŁYSTOK
9 KUCHARCZYK AGNIESZKA 21km / K20 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM KLEOSIN
10 ABRAMOWICZ DANIEL 5km / M20 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM MICHAŁOWO
11 SZEROKI NATALIA 21km / K20 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM BIAŁYSTOK
12 GAJEWSKI KRZYSZTOF 21km / M30 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM BIAŁYSTOK
13 PARFIENIUK MICHAŁ 21km / M20 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM OGRODNICZKI
14 GŁOWACKI PAWEŁ 21km / M20 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM JUCHNOWIEC
15 BIRYCKI PIOTR 21km / M40 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM BIAŁYSTOK
16 OLSZYŃSKI MAREK 5km / M20 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM BIAŁYSTOK
17 PÓŁTORAK KATARZYNA 5km / K30 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM BIAŁYSTOK
18 KONDRACIUK PIOTR 21km / M40 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM BIAŁYSTOK
19 NOWICKA IZABELA 5km / K30 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM STUDZIANKI
20 KUCHARCZYK AGNIESZKA 21km / K20 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM KLEOSIN
21 STANKIEWICZ PIOTR 21km / M30 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM BIAŁYSTOK
BIEGAM BO LUBIĘ OSTROŁĘKA
1 BĘDŹKOWSKI MAREK 21km / M50 BIEGAM BO LUBIĘ OSTROŁĘKA OSTROŁĘKA
BIEGAMBOLUBIĘ GUBIN
1 TOKAREK PRZEMYSŁAW 21km / M30 BIEGAMBOLUBIĘ GUBIN GUBIN
2 FIKUS JACEK 21km / M30 BIEGAMBOLUBIĘ GUBIN GUBIN
BIEGNĘ, ALE DOKĄD?? `BAD`
1 STANEK DAWID 21km / M30 BIEGNĘ, ALE DOKĄD?? `BAD` PIŃCZÓW
BIEGOSTOK
1 KARPACZ KATARZYNA 21km / K50 BIEGOSTOK BIAŁYSTOK
2 DAWIDEK MARIUSZ 21km / M30 BIEGOSTOK BIAŁYSTOK
CEBULKAKI
1 ŁABACZ ARKADIUSZ 21km / M20 CEBULKAKI WARSZAWA
DRUŻYNY
1 KUBIAK KINGA 21km / K20 DRUŻYNY POZNAŃ
GRUPA BIEGOWA CZARNA BIALOSTOCKA
1 MATYS EDYTA 21km / K30 GRUPA BIEGOWA CZARNA BIALOSTOCKA CZARNA BIAŁOSTOCKA
GRUPA BIEGOWA CZARNA BIAŁOSTOCKA
1 GOTÓWKO AGNIESZKA 21km / K30 GRUPA BIEGOWA CZARNA BIAŁOSTOCKA CZARNA WIEŚ KOŚCIELNA
2 KOWALEWSKI SZYMON 21km / M30 GRUPA BIEGOWA CZARNA BIAŁOSTOCKA CZARNA BIAŁOSTOCKA
3 ZYSKOWSKA-MICUN KLAUDIA 21km / K40 GRUPA BIEGOWA CZARNA BIAŁOSTOCKA CZARNA BIAŁOSTOCKA
4 BORUCIŃSKA EDYTA 21km / K30 GRUPA BIEGOWA CZARNA BIAŁOSTOCKA CZARNA WIEŚ KOŚCIELNA
5 MICUN SEBASTIAN 21km / M20 GRUPA BIEGOWA CZARNA BIAŁOSTOCKA CZARNA BIAŁOSTOCKA
6 KUREL EDYTA 21km / K40 GRUPA BIEGOWA CZARNA BIAŁOSTOCKA CZARNA BIAŁOSTOCKA
7 SZYDŁOWSKA EWA 21km / K30 GRUPA BIEGOWA CZARNA BIAŁOSTOCKA CZARNA BIAŁOSTOCKA
8 TYSZKIEWICZ KINGA 21km / K30 GRUPA BIEGOWA CZARNA BIAŁOSTOCKA CZARNA BIALOSTOCKA
9 TAUDUL URSZULA 21km / K40 GRUPA BIEGOWA CZARNA BIAŁOSTOCKA CZARNA BIAŁOSTOCKA
HAJNÓWKA BIEGA
1 ŁUKSZA MICHAŁ 21km / M30 HAJNÓWKA BIEGA HAJNÓWKA
2 STANISZEWSKI MARCIN 21km / M30 HAJNÓWKA BIEGA HAJNÓWKA
HONEY STINGER RUNNERS
1 ANTONIENKO - PŁOSZCZUK BARBARA 21km / K30 HONEY STINGER RUNNERS BIAŁYSTOK
HUZAR TAEKWONDO
1 ZAWADZKA JAGODA 5km / K30 HUZAR TAEKWONDO BIAŁYSTOK
2 ZAWADZKI KRZYSZTOF 21km / M30 HUZAR TAEKWONDO BIAŁYSTOK
3 BARANOWSKI PAWEŁ 21km / M40 HUZAR TAEKWONDO BIAŁYSTOK
IRON RUNNERS
1 SKRZYŃSKI RAFAŁ 21km / M30 IRON RUNNERS NIEPOŁOMICE
KEMPES
1 KEMPIŃSKI ARKADIUSZ 21km / M40 KEMPES GDYNIA
KLUB BIEGACZA AKTYWNI KRZYŹ WIELKOPOLSKI
1 FELCZYŃSKA JANINA 21km / K50 KLUB BIEGACZA AKTYWNI KRZYŹ WIELKOPOLSKI KRZYŻ WIELKOPOLSKI
KRÓTKA PIŁKA
1 KOZIOŁ PIOTR 21km / M30 KRÓTKA PIŁKA BIAŁYSTOK
KTMŁ
1 SAK CEZARY 21km / M30 KTMŁ KĘTRZYN
LECHICI ZIELONKA
1 ZYDOROWICZ PIOTR 21km / M40 LECHICI ZIELONKA ZIELONKA
MAMY-BIEGAMY
1 NAJKOWSKA KATARZYNA 21km / K30 MAMY-BIEGAMY DĘBNO
2 FRĄCKOWIAK ANETA 21km / K30 MAMY-BIEGAMY POZNAŃ
3 PAJĄK MONIKA 21km / K30 MAMY-BIEGAMY SKÓRZEWO
4 DEMBECKA DOBIESŁAWA 21km / K30 MAMY-BIEGAMY POZNAŃ
5 NOWICKA-SZCZEPANIAK JUSTYNA 21km / K40 MAMY-BIEGAMY SKÓRZEWO
6 PYZIOŁEK KATARZYNA 21km / K40 MAMY-BIEGAMY POZNAŃ
MARKOWI BIEGACZE
1 LIPIŃSKA KATARZYNA 21km / K30 MARKOWI BIEGACZE MARKI
2 LIPIŃSKI ROBERT 21km / M40 MARKOWI BIEGACZE MARKI
3 MIELCZAREK MAREK 21km / M40 MARKOWI BIEGACZE MARKI
MULTIMEDIA RUNNERS
1 CIUPA WOJCIECH 21km / M40 MULTIMEDIA RUNNERS PUŁAWY
NIGHT RUNNERS
1 SZESZUŁA MICHAŁ 21km / M40 NIGHT RUNNERS POZNAŃ
2 BAJER MICHAŁ 21km / M30 NIGHT RUNNERS POZNAŃ
3 MROSZYŃSKI WOJCIECH 21km / M20 NIGHT RUNNERS POZNAŃ
ONICO WARSZAWA
1 SELERSKI KRZYSZTOF 21km / M50 ONICO WARSZAWA WARSZAWA
2 ŻUKOWSKI JAROSŁAW 21km / M50 ONICO WARSZAWA WARSZAWA
3 ANUSZKIEWICZ WŁODEK 21km / M50 ONICO WARSZAWA WARSZAWA
OUTDOOR TRAINING
1 WITKOWSKI DARIUSZ 21km / M50 OUTDOOR TRAINING BIAŁYSTOK
2 SIELWONCZUK AGNIESZKA 21km / K30 OUTDOOR TRAINING BIAŁYSTOK
3 KOTIK MIROSŁAWA 21km / K30 OUTDOOR TRAINING BIAŁYSTOK
PKB KMP KALISZ
1 WECHMAN PRZEMYSŁAW 21km / M40 PKB KMP KALISZ KALISZ
2 SZMAJA SEBASTIAN 21km / M30 PKB KMP KALISZ KALISZ
PKO BANK POLSKI
1 GUDEL RAFAŁ 21km / M30 PKO BANK POLSKI WALIŁY - STACJA
POLSKIE RADIO BIAŁYSTOK
1 RYCZKOWSKI ANDRZEJ 21km / M40 POLSKIE RADIO BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
2 GAJLEWICZ MARIUSZ 21km / M30 POLSKIE RADIO BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
PRAJD RUNNERS
1 CHARIASZ MATEUSZ 21km / M20 PRAJD RUNNERS KRAKÓW
2 JAWOREK MARCIN 21km / M30 PRAJD RUNNERS WROCŁAW
PUSTYNNA BURZA
1 HRYSZKO PAWEŁ 21km / M20 PUSTYNNA BURZA BIAŁYSTOK
PWPW SA
1 MIKINA ARTUR 21km / M50 PWPW SA WARSZAWA
PZU SPORT TEAM
1 OSTROWSKI MARCIN 21km / M30 PZU SPORT TEAM WARSZAWA
PĘDZIWIATR BIAŁYSTOK
1 SKOWERA KRZYSZTOF 21km / M30 PĘDZIWIATR BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
RACIBÓRZ
1 MIKA DAMIAN 21km / M40 RACIBÓRZ RACIBÓRZ
RUN PRO SPORT
1 KUJATT WOJCIECH 21km / M40 RUN PRO SPORT GDYNIA
2 YAVUZ MALGORZATA 21km / K40 RUN PRO SPORT PECICE MALE
3 BUJAK JUSTYNA 21km / K30 RUN PRO SPORT GDYNIA
SOKÓLSKA GRUPA BIEGOWA
1 STYCZYŃSKA PAULINA 5km / K30 SOKÓLSKA GRUPA BIEGOWA SOKÓŁKA
2 SIENKIEWICZ JUSTYNA 21km / K30 SOKÓLSKA GRUPA BIEGOWA SOKÓŁKA
3 TOKAREWICZ PAWEŁ 21km / M30 SOKÓLSKA GRUPA BIEGOWA SOKÓŁKA
4 MARKOWSKI KRYSTIAN 21km / M20 SOKÓLSKA GRUPA BIEGOWA KRAŚNIANY
5 ZAJKOWSKA ANNA 5km / K40 SOKÓLSKA GRUPA BIEGOWA SOKÓŁKA
TEAM NUTRILITE
1 ZALEWSKI ANDRZEJ 21km / M60 TEAM NUTRILITE WARSZAWA
WYJDŹ Z DOMU
1 GLIŃSKA MAGDALENA 21km / K20 WYJDŹ Z DOMU BIAŁYSTOK
2 KAMIŃSKI DAWID 21km / M30 WYJDŹ Z DOMU BIAŁYSTOK
ZŁE TO
1 KOTTOWICZ ADAM 21km / M30 ZŁE TO BIAŁYSTOK