BIKE ADVENTURE 30.06-03.07.2018 - international MTB stage race
BIKE WEEK SZKLARSKA PORĘBA, 30 czerwca 2018 r.


BIKE ADVENTURE STAGES RACE UCI CAT2
30/06 - 3/07/2018


DRUŻYNA


Aktualnie zgłoszonych drużyn/Teams applicated: 80
Jeśli widzisz błąd w swoim zgłoszeniu i chciałbyś go poprawić zaloguj się lub wypełnij formularz
To correct your data log in to your profile or fill the form
.
1 WŁODARCZYK MARCIN FUN / M3 . WILKOWICE
2 QUOOS JĘDRZEJ PFM / . LESZNO
3 WARGUŁA WALDEMAR PRO / M3 . RAKOWNIA
2X3 RACING TEAM
1 GRZEGORCZYK PIOTR FUN / M4 2X3 RACING TEAM SŁUBICE
2 KUZYNIN JACEK FUN / M4 2X3 RACING TEAM CHOSZCZNO
3 KONRADOWSKI MICHAŁ FUN / M2 2X3 RACING TEAM WROCŁAW
ADIOSTRY TEAM
1 SZYMANEK TOMASZ PRO / M3 ADIOSTRY TEAM PUŁAWY
2 MARCIN JASIŃSKI FUN / M3 ADIOSTRY TEAM KOŁO
3 JĘDREJ ANDRZEJ PRO / M4 ADIOSTRY TEAM BRWINÓW
4 PAKULSKA KATARZYNA PRO / K2 ADIOSTRY TEAM GOSTYNIN
5 PIETRZAK ANDRZEJ FUN / M4 ADIOSTRY TEAM MYSIADŁO
6 BARANOWSKI MICHAŁ PPM / ADIOSTRY TEAM DZIEKANÓW LEŚNY
7 KWAPISZ BARTŁOMIEJ FUN / M3 ADIOSTRY TEAM JÓZEFOSŁAW
AKJ KWIDZYN
1 OLPETER ADAM FUN / M4 AKJ KWIDZYN KWIDZYN
2 MALISZEWSKI JAKUB FUN / M3 AKJ KWIDZYN KWIDZYN
3 KOPKA DARIUSZ FUN / M4 AKJ KWIDZYN KWIDZYN
ALUMEX ALD MTB TEAM
1 ZAWISTOWSKI TOMASZ PRO / M3 ALUMEX ALD MTB TEAM OSTRÓW MAZOWIECKA
2 BUĆKO KAMIL PRO / M3 ALUMEX ALD MTB TEAM WARSZAWA
3 OWSIANKO MACIEJ PRO / M3 ALUMEX ALD MTB TEAM WARSZAWA
BIKE MARATON
1 PASIEK KINGA PFMX / BIKE MARATON JELENIA GÓRA
BIKE SHOP RADOM
1 RÓŻAŃSKI MARIUSZ PRO / M4 BIKE SHOP RADOM RADOM
BIKEHEAD
1 GAJAK MARIUSZ FUN / M4 BIKEHEAD DĄBROWA GÓRNICZA
2 MIESZCZAK PAWEŁ PRO / M3 BIKEHEAD DĄBROWA GÓRNICZA
BIKE`OWE WYPRAWY
1 KOMPIEL DAWID FUN / M3 BIKE`OWE WYPRAWY ŁOPUCHOWO
2 MADEJA DARIUSZ FUN / M3 BIKE`OWE WYPRAWY MUROWANA GOŚLINA
3 KIZIOREK MARCIN FUN / M3 BIKE`OWE WYPRAWY MUROWANA GOŚLINA
BROTHERHOOD OF MOONSHINE
1 CYRA KRZYSZTOF PPM / BROTHERHOOD OF MOONSHINE KRZYWE KOŁO
CELLFAST MTB TEAM/ ROWERPLUS.PL
1 OCHMAŃSKI PAWEŁ PRO / M3 CELLFAST MTB TEAM/ ROWERPLUS.PL WAŁCZ
2 KASZTARYNDA DARIA PPMX / CELLFAST MTB TEAM/ ROWERPLUS.PL CHODZIEŻ
3 SĘDŁAK ŁUKASZ PPMX / CELLFAST MTB TEAM/ ROWERPLUS.PL CHODZIEŻ
4 WNUK SŁAWOMIR PRO / M4 CELLFAST MTB TEAM/ ROWERPLUS.PL PIŁA
5 WOJDYŁO PIOTR PRO / M4 CELLFAST MTB TEAM/ ROWERPLUS.PL PIŁA
CIESIÓŁKA TEAM
1 CIEŚLIŃSKI PAWEŁ FUN / M4 CIESIÓŁKA TEAM WILKOWICE
2 BOGDANÓW MACIEJ FUN / M4 CIESIÓŁKA TEAM LESZNO
3 STACHOWIAK PAWEŁ FUN / M4 CIESIÓŁKA TEAM KĄKOLEWO
4 NAPIERAŁA PAWEŁ FUN / M3 CIESIÓŁKA TEAM LESZNO
5 SCHABEL ROBERT FUN / M4 CIESIÓŁKA TEAM LESZNO
CK SENEC
1 HORŠULÁK MARIÁN PPM / CK SENEC BRATISLAVA
CONVERT MRÓZROWERY TEAM
1 SILBERNAGEL PRZEMYSŁAW PFM / CONVERT MRÓZROWERY TEAM LUCINY
2 JANISZEWSKI MARCIN PFM / CONVERT MRÓZROWERY TEAM ŚREM
CRYOSPACE OLSZTYN
1 PIOTROWSKI TOMASZ PRO / M4 CRYOSPACE OLSZTYN OLSZTYN
CYCLING PLANET
1 KWIATKOWSKI PIOTR PFM / CYCLING PLANET WROCŁAW
DATASPORT
1 CZAJ KAROL PFMX / DATASPORT SZCZAWNO-ZDRÓJ
DT
1 CHMIELEWSKI FILIP FUN / M3 DT ZIELONA GÓRA
FATBIKE.COM.PL
1 PATERAK MACIEJ PRO / M4 FATBIKE.COM.PL BESTWINA
FTI RACING TEAM
1 MACIEJEWSKI MICHAŁ PRO / M3 FTI RACING TEAM POZNAŃ
2 PIĄTKOWSKI BARTOSZ FUN / M3 FTI RACING TEAM DĘBOGÓRA
3 HLIWA DAMIAN PFMX / FTI RACING TEAM MIASTKO
4 KOZAL JULIA PFMX / FTI RACING TEAM KROTOSZYN
5 KRÓLIK FILIP PPM / FTI RACING TEAM POZNAŃ
6 KOWALSKI KAROL PPM / FTI RACING TEAM LUBOŃ
7 STRUZIK SEBASTIAN PRO / M3 FTI RACING TEAM POZNAŃ
8 DUDZIŃSKA-GÓRKA AGNIESZKA FUN / K3 FTI RACING TEAM ŚREM
9 WALCZAK HUBERT FUN / M4 FTI RACING TEAM LUSÓWKO
GO SPORT AK SPED TEAM
1 BARABASZ MICHAŁ PRO / M2 GO SPORT AK SPED TEAM JÓZEFÓW
2 KLECZAJ BARBARA PFMX / GO SPORT AK SPED TEAM WARSZAWA
3 MAŁYSZ MICHAŁ FUN / M3 GO SPORT AK SPED TEAM LEGIONOWO
4 KAMIŃSKI MICHAŁ PRO / M2 GO SPORT AK SPED TEAM BIAŁA PODLASKA
GRUP SZALONYCH ROWERZYSTÓW
1 KŁOSOWSKA IZABELA PRO / K2 GRUP SZALONYCH ROWERZYSTÓW BIAŁYSTOK
2 CIMOSZUK RYSZARD PRO / M4 GRUP SZALONYCH ROWERZYSTÓW BIAŁYSTOK
GRUPA KROTOSKI-CICHY
1 SZRAMSKI SZYMON FUN / M4 GRUPA KROTOSKI-CICHY ROGOŹNO
GRUPA SZALONYCH ROWERZYSTÓW
1 DMITRUK MAREK PRO / M4 GRUPA SZALONYCH ROWERZYSTÓW BIAŁYSTOK
2 KLIMOWICZ DAMIAN FUN / M2 GRUPA SZALONYCH ROWERZYSTÓW BIAŁYSTOK
3 KUCZYŃSKI LESZEK PRO / M4 GRUPA SZALONYCH ROWERZYSTÓW BIAŁYSTOK
4 ŁUPIŃSKI MATEUSZ PRO / M2 GRUPA SZALONYCH ROWERZYSTÓW BIAŁYSTOK
5 NIEWIAROWSKI CEZARY FUN / M4 GRUPA SZALONYCH ROWERZYSTÓW BIAŁYSTOK
HUZAR BIKE ACADEMY
1 OSZCZĘDA DANIEL PRO / M4 HUZAR BIKE ACADEMY WROCŁAW
2 KOWALSKI TOMASZ PRO / M4 HUZAR BIKE ACADEMY WROCŁAW
3 ROZDOLSKI PAWEŁ FUN / M3 HUZAR BIKE ACADEMY JELCZ-LASKOWICE
IMMOTION SPECJALIZED TEAM
1 MŁYNARKIEWICZ MICHAŁ FUN / M3 IMMOTION SPECJALIZED TEAM WROCŁAW
JURA BIKE
1 PASTERNAK PIOTR PFM / JURA BIKE BRZESZCZE
2 BACHNIAK DAMIAN PFM / JURA BIKE CZĘSTOCHOWA
3 BACHNIAK KATARZYNA PFMX / JURA BIKE CZĘSTOCHOWA
4 WILK MARCIN FUN / M3 JURA BIKE KATOWICE
KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK
1 RZESZUTEK PIOTR PPM / KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK SIERAKOWICE
2 PETKA AREK PPM / KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK LĘBORK
3 WEGNER KAMIL PFM / KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK LĘBORK
KOMOBIKE SCOTT
1 CZAPLIŃSKI JAN PRO / M3 KOMOBIKE SCOTT BRWINÓW
KOMORNIKI MTB TEAM
1 GRAJSER JACEK FUN / M3 KOMORNIKI MTB TEAM POZNAŃ
KORBA KLUB GÓRSKIEJ TURYSTYKI ROWEROWEJ JELENIA GÓRA
1 ZAJĄC WOJCIECH PRO / M3 KORBA KLUB GÓRSKIEJ TURYSTYKI ROWEROWEJ JELENIA GÓRA JELENIA GÓRA
2 PLUCHA MICHAŁ PRO / M3 KORBA KLUB GÓRSKIEJ TURYSTYKI ROWEROWEJ JELENIA GÓRA KOWARY
KORBA TEAM
1 KRZYŻANOWSKI ADRIAN PPM / KORBA TEAM GRUDZIĄDZ
KSPO BRAKEPARTS.PL
1 KASPRZAK MACIEJ PRO / M4 KSPO BRAKEPARTS.PL KRAKÓW
KUCHNIEQ MTB TEAM
1 KAMIŃSKA JOANNA PFW / KUCHNIEQ MTB TEAM MIRKÓW
2 BUBNOWSKA VIOLETTA PFW / KUCHNIEQ MTB TEAM ZAWONIA
3 BUBNOWSKI PAWEŁ PRO / M3 KUCHNIEQ MTB TEAM WROCŁAW
KUJAWIA XC
1 SUŚ ARKADIUSZ PRO / M4 KUJAWIA XC BYDGOSZCZ
KULKI
1 KULA MARCIN FUN / M3 KULKI OPOLE
LUK-CONNECT RACING TEAM
1 STELMACH ŁUKASZ FUN / M3 LUK-CONNECT RACING TEAM LUZINO
2 STELMACH MAJA FUN / K3 LUK-CONNECT RACING TEAM LUZINO
3 SĘDECKI PIOTR FUN / M3 LUK-CONNECT RACING TEAM GDYNIA
4 MEYER ŁUKASZ FUN / M3 LUK-CONNECT RACING TEAM LUZINO
MAZ-BRAM MTB TEAM
1 WENCEL ARTUR FUN / M4 MAZ-BRAM MTB TEAM OBORNIKI WLKP
METROBIKES.PL
1 JAKÓBCZYK ANDRZEJ FUN / M4 METROBIKES.PL LUBLIN
MGG HELPEA TEAM
1 WOŹNIAK DANIEL PRO / M3 MGG HELPEA TEAM RADOM
2 RYCHLICKI ŁUKASZ FUN / M3 MGG HELPEA TEAM WARSZAWA
3 SOBCZAK KRZYSZTOF PRO / M3 MGG HELPEA TEAM WARSZAWA
4 RYCHLICKI RAFAŁ PRO / M3 MGG HELPEA TEAM WARSZAWA
5 LIPIEC DOMINIK PRO / M3 MGG HELPEA TEAM WARSAW
MITSUBISHI MATERIALS MTB TEAM
1 KOSZYKOWSKI SZYMON PRO / M3 MITSUBISHI MATERIALS MTB TEAM OŁAWA
2 BŁASZCZYK BARTOSZ PRO / M3 MITSUBISHI MATERIALS MTB TEAM ŚWIERADÓW ZDRÓJ
3 OLIWA DANIEL PRO / M2 MITSUBISHI MATERIALS MTB TEAM SZKLARSKA PORĘBA
MORNEL.COM
1 ROSÓŁ PAWEŁ PFM / MORNEL.COM PALĘDZIE
2 SKRZYPEK PIOTR PFM / MORNEL.COM SKÓRZEWO
3 JARYSZ MARCIN PFM / MORNEL.COM PRZEŹMIEROWO
4 NOWACZYK PIOTR PFM / MORNEL.COM MOSCIENICA
MTB ELDAR ŚWIECIE
1 PIOTROWSKI DARIUSZ FUN / M4 MTB ELDAR ŚWIECIE ŚWIECIE
MTB KWIDZYN TEAM
1 ŁOMNICKI MICHAŁ FUN / M3 MTB KWIDZYN TEAM KWIDZYN
2 GALICKI BARTŁOMIEJ PRO / M3 MTB KWIDZYN TEAM KWIDZYN
3 MAROWSKI MARIUSZ FUN / M3 MTB KWIDZYN TEAM KWIDZYN
4 MICHALIK JAROSŁAW FUN / M4 MTB KWIDZYN TEAM KWIDZYN
5 TUROŃ BARTOSZ FUN / M3 MTB KWIDZYN TEAM KWIDZYN
6 WILK MICHAŁ FUN / M3 MTB KWIDZYN TEAM KWIDZYN
7 HOMA DAMIAN FUN / M3 MTB KWIDZYN TEAM PRABUTY
MTB PRG
1 ZŁOMAŃCZUK MICHAŁ PRO / MTB PRG STRASZYN
MTS DRUŻYNA SZPIKU KGHM
1 BAJOR ADAM FUN / M3 MTS DRUŻYNA SZPIKU KGHM LUBIN
MUDEATERS
1 CHRISTENSEN THOMAS PRO / M4 MUDEATERS EGTVED
NC + SPORTS TEAM
1 OSZKIEL MATEUSZ FUN / M2 NC + SPORTS TEAM SEROKI-PARCELA
NDF TEAM CZŁCHÓW
1 LECIEJEWSKI MATEUSZ PFMX / NDF TEAM CZŁCHÓW CZŁUCHÓW
2 SANKOWSKA PAULINA PFMX / NDF TEAM CZŁCHÓW CZŁUCHÓW
OPTIMA PTR DOJLIDY BIAŁYSTOK
1 NOWICZKOW AGNIESZKA PRO / K4 OPTIMA PTR DOJLIDY BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
OTC OBORNIKI
1 PERLICJAN JAKUB FUN / M3 OTC OBORNIKI PARKOWO
PM RIDER TEAM
1 STAROŃ DAMIAN PRO / M2 PM RIDER TEAM ZACHARZYCE
PRO-FIT-BIKE/35 PLUS 1
1 MIKOŁAJCZAK BARTOSZ PPM / PRO-FIT-BIKE/35 PLUS 1 PRZEMĘT
2 CUPRYŚ KONRAD PPM / PRO-FIT-BIKE/35 PLUS 1 KASZCZOR
3 DĄBKOWSKI KRZYSZTOF PPM / PRO-FIT-BIKE/35 PLUS 1 WŁOSZAKOWICE
4 KONKOL KONRAD PPM / PRO-FIT-BIKE/35 PLUS 1 MIASTKO
R1DE43TEAM
1 MAŚLANKA KAMIL PRO / M3 R1DE43TEAM MARKI
2 ROGALA MARCIN PRO / M4 R1DE43TEAM KOMORNICA
REAL 64-STO
1 STEFAŃSKI MARCIN PFM / REAL 64-STO ŻARY
RG HALDERN 03
1 SZRAUCNER EDWARD PRO / M5 RG HALDERN 03 WESEL
2 KUNICKI ANDREAS PRO / M4 RG HALDERN 03 PLETTENBERG
ROOWEROMANIA OBORNIKI
1 KAMIŃSKI RAFAŁ PRO / M4 ROOWEROMANIA OBORNIKI OBORNIKI
2 KOSMOWSKI PAWEŁ PRO / M4 ROOWEROMANIA OBORNIKI OBORNIKI
ROZTOCZE CYCLING TEAM
1 JACHOREK MIROSŁAW PRO / M3 ROZTOCZE CYCLING TEAM ZAMOŚĆ
2 RACZKIEWICZ MARIUSZ PRO / M4 ROZTOCZE CYCLING TEAM TOMASZÓW LUBELSKI
3 HERC SŁAWOMIR PRO / M4 ROZTOCZE CYCLING TEAM TOMASZÓW LUBELSKI
RSC PLETTENBERG
1 NEUMANN FABIO PRO / M2 RSC PLETTENBERG PLETTENBERG
SOS RACINGPARTS
1 HELDGAARD MORTEN FUN / M2 SOS RACINGPARTS ENGESVANG
SOWIE TEAM
1 KWIECIEŃ MARCIN FUN / M3 SOWIE TEAM WAŁBRZYCH
2 KULASZEWICZ MATEUSZ FUN / M2 SOWIE TEAM WALIM
SRS SZCZECINEK
1 HEMPEREK MARCIN PRO / M4 SRS SZCZECINEK SZCZECINEK
2 MIELCZAREK KRZYSZTOF PRO / M4 SRS SZCZECINEK SZCZECINEK
STELVIO TEAM
1 KĘDZIOR ŁUKASZ PPM / STELVIO TEAM STARA KAMIENICA
STREFA ROWERY
1 GALAS BŁAŻEJ FUN / M2 STREFA ROWERY POZNAŃ
2 PRZYBYŁA PATRYK PRO / M3 STREFA ROWERY PLEWISKA
STREFASPORTU.PL MW INVEST
1 ŁUCZAK KRZYSZTOF FUN / M4 STREFASPORTU.PL MW INVEST LESZNO
2 MAURYCY LEWICKI FUN / M1 STREFASPORTU.PL MW INVEST OSIECZNA
STREFASPORTU.PL/RESTIVE TEAM
1 POWOLNY MAŁGORZATA PFMX / STREFASPORTU.PL/RESTIVE TEAM SKARBIMIERZ
SUP LIFTING TEAM
1 MAROSZEK ADAM FUN / M4 SUP LIFTING TEAM WODZISŁAW ŚLĄSKI
2 STEPIEN TOMASZ PRO / M4 SUP LIFTING TEAM WODZISŁAW ŚLĄSKI
3 PALIŃSKI MARCIN FUN / M3 SUP LIFTING TEAM GORZYCZKI
SUPERSPORTOWY TEAM
1 KMIOTEK KAJETAN FUN / M3 SUPERSPORTOWY TEAM POZNAŃ
2 MICHAŁOWSKI DOMINIK FUN / M2 SUPERSPORTOWY TEAM MUROWANA GOŚLINA
3 SŁOMSKI MICHAŁ FUN / M3 SUPERSPORTOWY TEAM MUROWANA GOSLINA
4 WOLNIEWICZ MICHAŁ FUN / M2 SUPERSPORTOWY TEAM MUROWANA GOŚLINA
5 ZALASZEWSKA PAULINA FUN / K2 SUPERSPORTOWY TEAM WĄGROWIEC
6 CYRANIK TOMASZ FUN / M3 SUPERSPORTOWY TEAM MUROWANA GOSLINA
7 NOCUŃ MAREK PRO / M4 SUPERSPORTOWY TEAM MUROWANA GOŚLINA
8 BRYCKI ŁUKASZ PRO / M3 SUPERSPORTOWY TEAM POZNAŃ
9 ZAJĄC KRYSTIAN PRO / M2 SUPERSPORTOWY TEAM POZNAŃ
10 KOTOWICZ KRZYSZTOF PRO / M2 SUPERSPORTOWY TEAM SZCZECINEK
11 MACIEJEWSKI MICHAŁ FUN / M4 SUPERSPORTOWY TEAM POZNAŃ
12 HAMNY ARKADIUSZ FUN / M3 SUPERSPORTOWY TEAM POZNAŃ
13 KARWASIŃSKI KAROL FUN / M3 SUPERSPORTOWY TEAM POZNAŃ
T4B BIKE TEAM
1 SPRUSIŃSKI JAKUB PRO / M3 T4B BIKE TEAM CIECHANÓW
2 FEDOR MARTIN PRO / M4 T4B BIKE TEAM CIECHANÓW
3 PŁOSKI ADAM PRO / M2 T4B BIKE TEAM CIECHANÓW
4 ROGIŃSKI MARCIN PRO / M4 T4B BIKE TEAM CIECHANÓW
5 SOKOLNICKI SŁAWOMIR PRO / M5 T4B BIKE TEAM CIECHANÓW
6 OSTROWSKI GRZEGORZ PRO / M5 T4B BIKE TEAM CHORZELE
7 OSTROWSKA ANNA PRO / K4 T4B BIKE TEAM CHORZELE
8 SŁUPEK PAWEŁ PRO / M3 T4B BIKE TEAM WARSZAWA
TEAM FIREBIKE-GIANT
1 FROHN MATHIAS PRO / M3 TEAM FIREBIKE-GIANT DÜSSELDORF
TEAM MULTIPERFORMANCE
1 OLESEN MORTEN FUN / M2 TEAM MULTIPERFORMANCE SILKEBORG
THULE TEAM
1 NOWAKOWSKI MICHAŁ PRO / M2 THULE TEAM KRZYŻ WLKP.
2 GRZEŚKOWIAK PAWEŁ PRO / M4 THULE TEAM KRZYŻ WIELKOPOLSKI
3 KAROL BURAS PRO / M4 THULE TEAM CZARNKÓW
TLC DE MOERSE BOSSEN
1 ELST RONALD PRO / M3 TLC DE MOERSE BOSSEN ACHTMAAL
2 VAN HASSELT JEROEN PRO / M3 TLC DE MOERSE BOSSEN ZUNDERT
3 V. HOOIJDONK RON PRO / M2 TLC DE MOERSE BOSSEN ZUNDERT
4 VAN HASSELT ROGIËR PRO / M3 TLC DE MOERSE BOSSEN ZUNDERT
5 MARIJNISSEN PATRICK PRO / M4 TLC DE MOERSE BOSSEN ZUNDERT
6 VAN DER KLOOT BEN PRO / M4 TLC DE MOERSE BOSSEN ZUNDERT
7 MERTENS JOS PRO / M3 TLC DE MOERSE BOSSEN ZUNDERT
8 VERMEIREN NIELS PRO / M3 TLC DE MOERSE BOSSEN ACHTMAAL
TREK GDYNIA
1 DERHELD ŁUKASZ PRO / M3 TREK GDYNIA GDYNIA
2 PATOKA AGNIESZKA PRO / K2 TREK GDYNIA GDYNIA
TRIACTIV RIDLEY
1 ARANIN IWONA FUN / K3 TRIACTIV RIDLEY WROCŁAW
VELMAR
1 KALKOWSKI RADOSŁAW PRO / M3 VELMAR PRUSZKÓW
2 RUTKOWSKI PIOTR PRO / M3 VELMAR PIASTÓW
VEOLIA ENERGIA ŁÓDŹ BIKE TEAM
1 BOJANOWSKI DARIUSZ PRO / M3 VEOLIA ENERGIA ŁÓDŹ BIKE TEAM KOLUSZKI
WHEEL BROTHERS
1 KALINOWSKI JACEK FUN / M3 WHEEL BROTHERS GRUDZIĄDZ
WHITE MTB TEAM /BIAŁA
1 PATRICK WOELKE PRO / M2 WHITE MTB TEAM /BIAŁA BIAŁA
WKK WIERUSZÓW
1 BRYŁKA KONRAD FUN / M0 WKK WIERUSZÓW NOWA WIEŚ KSIĄŻĘCA
2 ZAWIERTA EDYTA FUN / K4 WKK WIERUSZÓW PIECZYSKA
3 ZAWIERTA MAGDALENA FUN / K1 WKK WIERUSZÓW PIECZYSKA
4 ZAWIERTA PATRYCJA FUN / K1 WKK WIERUSZÓW PIECZYSKA