BIKE ADVENTURE 30.06-03.07.2018 - international MTB stage race
BIKE WEEK SZKLARSKA PORĘBA, 30 czerwca 2018 r.


BIKE ADVENTURE STAGES RACE UCI CAT2
30/06 - 3/07/2018


DRUŻYNA


Aktualnie zgłoszonych drużyn/Teams applicated: 312
Jeśli widzisz błąd w swoim zgłoszeniu i chciałbyś go poprawić zaloguj się lub wypełnij formularz
To correct your data log in to your profile or fill the form
#SUPPORTKUBICA
1 GOTOWCZYC JACEK PRO / M4 #SUPPORTKUBICA STRZELCE KRAJ.
.
1 WARGUŁA WALDEMAR PRO / M3 . RAKOWNIA
2 WŁODARCZYK MARCIN FUN / M3 . WILKOWICE
3 QUOOS JĘDRZEJ PFM / . LESZNO
4 GOGOLEWSKA MAŁGORZATA PFMX / . WĄGROWIEC
1972
1 STROZEK JAN PRO / M4 1972 KOPANIEC
2X3 RACING TEAM
1 GRZEGORCZYK PIOTR FUN / M4 2X3 RACING TEAM SŁUBICE
2 JANIK PRZEMYSŁAW FUN / M3 2X3 RACING TEAM SZCZECIŃ
3 KONRADOWSKI MICHAŁ FUN / M2 2X3 RACING TEAM WROCŁAW
4 KUZYNIN JACEK FUN / M4 2X3 RACING TEAM CHOSZCZNO
5 MALEC ARTUR FUN / M2 2X3 RACING TEAM SZCZECIN
6 HLEK DARIUSZ FUN / M4 2X3 RACING TEAM PRZĘSOCIN
72D WINDSPORT POWERED BY OSHEE
1 SADOWSKA ANNA UCI / OPEN W 72D WINDSPORT POWERED BY OSHEE KRAKÓW
ABSOLUTE BIKES REDINGO TEAM
1 OSZKIEL KAMIL PRO / M2 ABSOLUTE BIKES REDINGO TEAM SEROKI-PARCELA
ABSOLUTE BIKES TEAM
1 GUKIEWICZ ŁUKASZ PRO / M3 ABSOLUTE BIKES TEAM WARSZAWA
2 KUBICZ MACIEJ PRO / M4 ABSOLUTE BIKES TEAM WARSZAWA
ACCELERATING POLAND BIKE TEAM
1 ADAMCZYK PAWEŁ PPM / ACCELERATING POLAND BIKE TEAM MARKI
2 ADAMCZYK BOGUSŁAW PPM / ACCELERATING POLAND BIKE TEAM MARKI
ACROSS THE RIVER TEAM
1 WOJNOWSKI CEZARY PRO / M4 ACROSS THE RIVER TEAM DOLNA GRUPA
ADIOSTRY TEAM
1 JĘDREJ ANDRZEJ PRO / M4 ADIOSTRY TEAM BRWINÓW
2 SZYMANEK TOMASZ PRO / M3 ADIOSTRY TEAM PUŁAWY
3 KWAPISZ BARTŁOMIEJ FUN / M3 ADIOSTRY TEAM JÓZEFOSŁAW
4 JASIŃSKI MARCIN FUN / M3 ADIOSTRY TEAM KOŁO
5 PIETRZAK ANDRZEJ FUN / M4 ADIOSTRY TEAM MYSIADŁO
6 BARANOWSKI MICHAŁ PPM / ADIOSTRY TEAM DZIEKANÓW LEŚNY
7 PAKULSKA KATARZYNA PRO / K2 ADIOSTRY TEAM GOSTYNIN
AGIZ TEAM
1 PODPIRKO IZABELA FUN / K4 AGIZ TEAM OLSZTYN
2 PODPIRKO ANDRZEJ FUN / M4 AGIZ TEAM OLSZTYN
AJAN IRON TEAM JAWOR
1 GAŁUSZKA MARIUSZ FUN / M3 AJAN IRON TEAM JAWOR MĘCINKA
AKJ KWIDZYN
1 KOPKA DARIUSZ FUN / M4 AKJ KWIDZYN KWIDZYN
2 MALISZEWSKI JAKUB FUN / M3 AKJ KWIDZYN KWIDZYN
3 OLPETER ADAM FUN / M4 AKJ KWIDZYN KWIDZYN
AKTYWNASTREFA.PL
1 BAŁAŻYK ROBERT FUN / M3 AKTYWNASTREFA.PL WRZEŚNIA
2 ŁUKASIEWICZ MARCIN FUN / M4 AKTYWNASTREFA.PL WRZEŚNIA
AKUMAR TEAM
1 GALAS BŁAŻEJ FUN / M2 AKUMAR TEAM POZNAŃ
ALFAPANEL MTB TEAM
1 BRYL GRZEGORZ FUN / M4 ALFAPANEL MTB TEAM GOSTYŃ
ALUMEX ALD MTB TEAM
1 BUĆKO KAMIL PRO / M3 ALUMEX ALD MTB TEAM WARSZAWA
2 ZAWISTOWSKI TOMASZ PRO / M3 ALUMEX ALD MTB TEAM OSTRÓW MAZOWIECKA
3 CABAJ DIANA FUN / K2 ALUMEX ALD MTB TEAM WARSZAWA
4 OWSIANKO MACIEJ PRO / M3 ALUMEX ALD MTB TEAM WARSZAWA
ALVA 1 - ROWERY.RUDA.PL TEAM
1 STILLER MARIUSZ PRO / M4 ALVA 1 - ROWERY.RUDA.PL TEAM RYBNIK
2 MOL MICHAŁ FUN / M4 ALVA 1 - ROWERY.RUDA.PL TEAM RUDA ŚLĄSKA
APARTAMENTY INNWERSJA
1 WOLFSON MATEUSZ PRO / M4 APARTAMENTY INNWERSJA POLSKA
ASE TREK GDYNIA
1 DERHELD ŁUKASZ PRO / M3 ASE TREK GDYNIA GDYNIA
2 EBERTOWSKI PRZEMYSLAW PRO / M3 ASE TREK GDYNIA GDYNIA
3 PRZYBYTEK MICHAŁ PRO / M2 ASE TREK GDYNIA GDYNIA
4 REPIŃSKI TOMASZ PRO / M3 ASE TREK GDYNIA GDYNIA
5 WOJCIECHOWSKI SŁAWOMIR PRO / M3 ASE TREK GDYNIA GDYNIA
6 PATOKA AGNIESZKA FUN / K2 ASE TREK GDYNIA GDYNIA
7 JÓŹWIK ANDRZEJ UCI / OPEN M ASE TREK GDYNIA GDYNIA
ATAKSPORT C67 RACING TEAM
1 SZAFRAŃSKI TADEUSZ PPM / ATAKSPORT C67 RACING TEAM PYSKOWICE
2 CISOWSKI DARIUSZ PPM / ATAKSPORT C67 RACING TEAM GLIWICE
BANZAJ-RA
1 KUDASHEV DMYTRO PRO / M3 BANZAJ-RA WROCŁAW
BARAN CYCLING TEAM
1 BAJEW PRZEMYSŁAW PRO / M4 BARAN CYCLING TEAM PUŁAWY
BAUMAR BROTHERS
1 KOMSTA ARTUR FUN / M4 BAUMAR BROTHERS ŻELIOSTRZEWO
BEJM TEAM - ABC PAK
1 BEJM BARTOSZ FUN / M2 BEJM TEAM - ABC PAK KOŁO
BELARUS
1 KALASHNIKOVA HANNA FUN / K2 BELARUS BREST
BELARUS NATIONAL TEAM
1 SOUPEL TATSIANA UCI / OPEN W BELARUS NATIONAL TEAM MINSK
2 BESAHA MIKHAIL UCI / OPEN M BELARUS NATIONAL TEAM MINSK
3 BUDKEVICH KANSTANTSIN UCI / OPEN M BELARUS NATIONAL TEAM ORSHA
4 TSALAHUZ YULYA UCI / OPEN W BELARUS NATIONAL TEAM MINSK
BEZ
1 STOSZKO TOMASZ FUN / M3 BEZ DZWIRZYNO , SZKLARSKA PORĘBA
BIEGOWE MISIE
1 KRUZEL RAFAŁ FUN / M4 BIEGOWE MISIE LEGNICA
BIKE ATELIER MAXIMUS URBEX TEAM
1 CHMIEL MARIUSZ FUN / M4 BIKE ATELIER MAXIMUS URBEX TEAM BĄDZÓW
BIKE CONCEPT
1 LACHOWICZ DARIUSZ FUN / M5 BIKE CONCEPT WARSZAWA
BIKE RACING CLUB BRATISLAVA
1 KAWECKI LECH PPM / BIKE RACING CLUB BRATISLAVA BRATISLAVA
BIKE SHOP RADOM
1 RÓŻAŃSKI MARIUSZ PRO / M4 BIKE SHOP RADOM RADOM
BIKE TEAM ROLETKI.HOME.PL
1 KALENKO GRZEGORZ PRO / M4 BIKE TEAM ROLETKI.HOME.PL ZAŁOM
2 SKIERLAK KRZYSZTOF PRO / M4 BIKE TEAM ROLETKI.HOME.PL SZCZECIN
BIKEBOARD
1 ZAJACZKOWSKI JAKUB PRO / M3 BIKEBOARD ZIELONA GÓRA
2 SZECHOWSKI PAWEŁ PRO / M3 BIKEBOARD ZIELONA GÓRA
3 CELARY KRZYSZTOF PRO / M2 BIKEBOARD KRAKÓW
BIKEHEAD
1 MIESZCZAK PAWEŁ PRO / M3 BIKEHEAD DĄBROWA GÓRNICZA
2 GAJAK MARIUSZ FUN / M4 BIKEHEAD DĄBROWA GÓRNICZA
3 CZAJKA EMILIA PFMX / BIKEHEAD SOSNOWIEC
4 BUSZEWSKI TOMASZ PFMX / BIKEHEAD SOSNOWIEC
BIKEPORTAL.ORG.UA
1 BATURINA ANNA PPMX / BIKEPORTAL.ORG.UA KHARKOVSK. OBL, DERGACHEVSKIY RN, S. LESNOE
2 MOROZ VOLODYMYR PPMX / BIKEPORTAL.ORG.UA KHARKOVSK. OBL, DERGACHEVSKIY RN, S. LESNOE
BIKEROOM TEAM
1 SZYMANEK KATARZYNA FUN / K4 BIKEROOM TEAM PUŁAWY
2 WYDRO MATEUSZ FUN / M0 BIKEROOM TEAM PUŁAWY
BIKESHOP RADOM
1 KUBAT ROBERT PRO / M5 BIKESHOP RADOM RADOM
BIKE`N SHARE BY GAEC DE SALM
1 COUSTEUR CORENTIN UCI / OPEN M BIKE`N SHARE BY GAEC DE SALM SAINT DIE DES VOSGES
2 ORILLARD ALEX UCI / OPEN M BIKE`N SHARE BY GAEC DE SALM XONRUPT-LONGEMER
3 MICHAUD BASTIEN UCI / OPEN M BIKE`N SHARE BY GAEC DE SALM XONRUPT-LONGMER
BIKE`OWE WYPRAWY
1 KIZIOREK MARCIN FUN / M3 BIKE`OWE WYPRAWY MUROWANA GOŚLINA
2 KOMPIEL DAWID FUN / M3 BIKE`OWE WYPRAWY ŁOPUCHOWO
3 MADEJA DARIUSZ FUN / M3 BIKE`OWE WYPRAWY MUROWANA GOŚLINA
4 POCHYLSKI BARTEK FUN / M2 BIKE`OWE WYPRAWY MUROWANA GOŚLINA
5 KURKIEWICZ MAREK FUN / M4 BIKE`OWE WYPRAWY MROWINO
BLACKRAM TEAM
1 MATUSZEWSKI ADRIAN FUN / M4 BLACKRAM TEAM ŚWIECIE
BLU TEAM REFLEKS
1 PTASIŃSKI ADAM PRO / M4 BLU TEAM REFLEKS CZARNA BIAŁOSTOCKA
2 TUSZYŃSKI TOMASZ PRO / M4 BLU TEAM REFLEKS BIAŁYSTOK
BRB-RACE
1 GOTTSCHALL STEFAN PRO / M4 BRB-RACE SCHULZENDORF
BRB-RACE / TBR WERNER
1 KADNER KARIN PPMX / BRB-RACE / TBR WERNER PIRNA
2 GOTTSCHALL STEFAN PPMX / BRB-RACE / TBR WERNER SCHULZENDORF
BRENDERUP TEAM
1 BERG IWONA FUN / K3 BRENDERUP TEAM KRZYŻ WLKP.
BROTHERHOOD OF MOONSHINE
1 CYRA KRZYSZTOF PPM / BROTHERHOOD OF MOONSHINE KRZYWE KOŁO
2 JÓŹWIUK PIOTR PPM / BROTHERHOOD OF MOONSHINE PSZCZÓŁKI
CANNONDALE TEAM SPANDAU
1 FAHR LUTZ PRO / M5 CANNONDALE TEAM SPANDAU BERLIN
CARDIOHOME TEAM
1 MAZIJ MARIUSZ PFMX / CARDIOHOME TEAM TRZEBNICA
2 PASICKA BERNADETTA PFMX / CARDIOHOME TEAM WROCŁAW
CELIRONMAN
1 MAZGAJ BARTŁOMIEJ PRO / M3 CELIRONMAN ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
CELLFAST MTB TEAM/ ROWERPLUS.PL
1 JACKOWSKI ANDRZEJ PRO / M5 CELLFAST MTB TEAM/ ROWERPLUS.PL PIŁA
2 OCHMAŃSKI PAWEŁ PRO / M3 CELLFAST MTB TEAM/ ROWERPLUS.PL WAŁCZ
3 WNUK SŁAWOMIR PRO / M4 CELLFAST MTB TEAM/ ROWERPLUS.PL PIŁA
4 WOJDYŁO PIOTR PRO / M4 CELLFAST MTB TEAM/ ROWERPLUS.PL PIŁA
5 ZARAŃSKI ARTUR PRO / M3 CELLFAST MTB TEAM/ ROWERPLUS.PL PIŁA
6 KASZTARYNDA DARIA PPMX / CELLFAST MTB TEAM/ ROWERPLUS.PL CHODZIEŻ
7 SĘDŁAK ŁUKASZ PPMX / CELLFAST MTB TEAM/ ROWERPLUS.PL CHODZIEŻ
CENTRUM ROWEROWE GIANT ŻARY TEAM
1 WUJDA RADOSŁAW PFM / CENTRUM ROWEROWE GIANT ŻARY TEAM ŻARY
2 STEFAŃSKI MARCIN PFM / CENTRUM ROWEROWE GIANT ŻARY TEAM ZIELONA GÓRA
CENTRUM ROWEROWE OLSZTYN TEAM
1 BIENENDA PIOTR PRO / M3 CENTRUM ROWEROWE OLSZTYN TEAM OLSZTYN
CICLISMO WROCŁAW
1 ELGUEA JULEN FUN / M3 CICLISMO WROCŁAW WROCŁAW
CIESIÓŁKA TEAM
1 BOGDANÓW MACIEJ FUN / M4 CIESIÓŁKA TEAM LESZNO
2 CIEŚLIŃSKI PAWEŁ FUN / M4 CIESIÓŁKA TEAM WILKOWICE
3 ŁAGODA DOMINIK FUN / M3 CIESIÓŁKA TEAM KAKOLEWO
4 NAPIERAŁA PAWEŁ FUN / M3 CIESIÓŁKA TEAM LESZNO
5 STACHOWIAK PAWEŁ FUN / M4 CIESIÓŁKA TEAM KĄKOLEWO
6 SCHABEL ROBERT FUN / M4 CIESIÓŁKA TEAM LESZNO
CK BB
1 ZAWODNIK ANONIMOWY FUN / M5 CK BB
CK SENEC
1 HORŠULÁK MARIÁN PPM / CK SENEC BRATISLAVA
CLUB NAKAMA
1 KUKLA NICK FUN / M3 CLUB NAKAMA BROOKLYN
COMPUTEC
1 LEWANDOWSKI PIOTR PRO / M4 COMPUTEC POZNAŃ
CONSDATA SUPERSPORTOWY TEAM
1 BARANOWSKI KRZYSZTOF PRO / M2 CONSDATA SUPERSPORTOWY TEAM POZNAŃ
2 BRYCKI ŁUKASZ PRO / M3 CONSDATA SUPERSPORTOWY TEAM POZNAŃ
3 NOCUŃ MAREK PRO / M4 CONSDATA SUPERSPORTOWY TEAM MUROWANA GOŚLINA
4 WOLNIEWICZ MATEUSZ PRO / M3 CONSDATA SUPERSPORTOWY TEAM MUROWANA GOŚLINA
5 WOŁYŃSKI TOMASZ PRO / M2 CONSDATA SUPERSPORTOWY TEAM POZNAŃ
6 ZAJĄC KRYSTIAN PRO / M2 CONSDATA SUPERSPORTOWY TEAM POZNAŃ
7 CYRANIK TOMASZ FUN / M3 CONSDATA SUPERSPORTOWY TEAM MUROWANA GOSLINA
8 HAMNY ARKADIUSZ FUN / M3 CONSDATA SUPERSPORTOWY TEAM POZNAŃ
9 KARWASIŃSKI KAROL FUN / M3 CONSDATA SUPERSPORTOWY TEAM POZNAŃ
10 MICHAŁOWSKI DOMINIK FUN / M2 CONSDATA SUPERSPORTOWY TEAM MUROWANA GOŚLINA
11 SŁOMSKI MICHAŁ FUN / M3 CONSDATA SUPERSPORTOWY TEAM MUROWANA GOSLINA
12 WOLNIEWICZ MICHAŁ FUN / M2 CONSDATA SUPERSPORTOWY TEAM MUROWANA GOŚLINA
13 ZALASZEWSKA PAULINA FUN / K2 CONSDATA SUPERSPORTOWY TEAM WĄGROWIEC
14 KOTOWICZ KRZYSZTOF PRO / M2 CONSDATA SUPERSPORTOWY TEAM SZCZECINEK
15 MACIEJEWSKI MICHAŁ FUN / M4 CONSDATA SUPERSPORTOWY TEAM POZNAŃ
16 KMIOTEK KAJETAN FUN / M3 CONSDATA SUPERSPORTOWY TEAM POZNAŃ
CONVERT MRÓZROWERY TEAM
1 MERMELA PIOTR FUN / M3 CONVERT MRÓZROWERY TEAM PLEWISKA
2 SILBERNAGEL PRZEMYSŁAW PFM / CONVERT MRÓZROWERY TEAM LUCINY
3 JANISZEWSKI MARCIN PFM / CONVERT MRÓZROWERY TEAM ŚREM
CRYOSPACE OLSZTYN
1 PIOTROWSKI TOMASZ PRO / M4 CRYOSPACE OLSZTYN OLSZTYN
2 WAWRZYNIAK SŁAWOMIR FUN / M5 CRYOSPACE OLSZTYN OLSZTYN
CRYOSPACE TEAM
1 WÓJCIK DANIEL FUN / M3 CRYOSPACE TEAM KATOWICE
CUBICA RACING TEAM
1 PANEJKO JAREK PRO / M3 CUBICA RACING TEAM PILCHOWO
2 BOGUCKA MILENA FUN / K3 CUBICA RACING TEAM POLICE
3 BURZYCH PRZEMYSŁAW FUN / M3 CUBICA RACING TEAM POLICE
4 STROJNY GRZEGORZ FUN / M4 CUBICA RACING TEAM SZCZECIN
CULT 30
1 GUSEV KIRILL PRO / M3 CULT 30 SOLINGEN
CYCLETEC CENTURION MTB TEAM
1 ANDERLE PATRICK PRO / M2 CYCLETEC CENTURION MTB TEAM HERTEN
2 SCHMITZ THOMAS PRO / M5 CYCLETEC CENTURION MTB TEAM HILDEN
CYCLING PLANET
1 KWIATKOWSKI PIOTR PFM / CYCLING PLANET WROCŁAW
CYCLIŚCI
1 PŁUDOWSKI LESZEK PRO / M3 CYCLIŚCI WARSZAWA
CYKELBASSERNE
1 OTTOSEN BRIAN PRO / M4 CYKELBASSERNE EJBY
CYKLOOPOLE
1 KANIA MARCIN PRO / M4 CYKLOOPOLE NOWA KUZNIA
2 ZIMNAL JAROSŁAW PRO / M5 CYKLOOPOLE OPOLE
3 BUFAN ALEKSANDRA FUN / K4 CYKLOOPOLE OPOLE
4 KLIMESZ ANDRZEJ FUN / M5 CYKLOOPOLE OPOLE
5 KLIMESZ BARBARA FUN / K4 CYKLOOPOLE OPOLE
CYROSPACE OLSZTYN
1 KOWALKOWSKI PAWEŁ UCI / OPEN M CYROSPACE OLSZTYN FIJEWO
DATASPORT
1 CZAJ KAROL PFMX / DATASPORT SZCZAWNO-ZDRÓJ
DAV ZITTAU GIANT FRITZ
1 STEIN MANUEL PRO / M3 DAV ZITTAU GIANT FRITZ LEIPZIG
DBK GROUP
1 LUNIAK ANDRZEJ PRO / M4 DBK GROUP MOSTY
DIMB
1 GRUBE HAGEN FUN / M5 DIMB BERLIN
DIRTY40
1 ŻESZCZYŃSKI CEZARY PRO / M3 DIRTY40 WARSZAWA
DOLINA NOTECI RACING TEAM
1 ZIELIŃSKI ARTUR PRO / M4 DOLINA NOTECI RACING TEAM SZCZECIN
DOMAX RACING TEAM
1 RUTKOWSKI ROBERT PRO / M5 DOMAX RACING TEAM BRZEZINY
DP SYNERGIA SP. O. O.
1 DANILOW PAWEL PRO / M4 DP SYNERGIA SP. O. O. WROCLAW
DRAXLMAIER MTB TEAM
1 CZOPOR MATEUSZ FUN / M3 DRAXLMAIER MTB TEAM JELENIA GÓRA
DREAM JUMPERS
1 SKOKOWSKI MICHAŁ FUN / M4 DREAM JUMPERS POZNAŃ
DT
1 CHMIELEWSKI FILIP FUN / M3 DT ZIELONA GÓRA
EASYRUN RACIBÓRZ
1 TWARDY DAWID FUN / M3 EASYRUN RACIBÓRZ RACIBÓRZ
EBAJK RACING
1 KUCERA DANIEL PPM / EBAJK RACING BRATISLAVA
EDELSTEN MTB LADIES
1 WEISS VERONIKA UCI / OPEN W EDELSTEN MTB LADIES TUTZING
EDUZA MTB TEAM
1 ZAWADZKI WOJCIECH PRO / M3 EDUZA MTB TEAM STARA KAMIENICA
ERKADO RACING TEAM KRAŚNIK
1 PAŃKO ŁUKASZ PPM / ERKADO RACING TEAM KRAŚNIK LUBLIN
2 PLUCIŃSKI OSKAR PPM / ERKADO RACING TEAM KRAŚNIK GOLINA
ESKA TEAM
1 GĘBALA MARCIN PPM / ESKA TEAM WARSZAWA
2 WÓŁKIEWICZ JAKUB PPM / ESKA TEAM WARSZAWA
EWA SZYMANKIEWICZY
1 SZYMANKIEWICZ EWA FUN / K3 EWA SZYMANKIEWICZY KIEKRZ
EXTRABIKE BOLESŁAWIEC
1 GNIADZIK TOMASZ PFM / EXTRABIKE BOLESŁAWIEC ZGORZELEC
FATBIKE.COM.PL
1 PATERAK MACIEJ PRO / M4 FATBIKE.COM.PL BESTWINA
FINISHER.PL
1 LASKOWSKA KATARZYNA PPMX / FINISHER.PL ŁOMIANKI
2 LASKOWSKI DARIUSZ PPMX / FINISHER.PL ŁOMIANKI
FLY LIKE AN EAGLE
1 SMALBIL MARCELLO PRO / M5 FLY LIKE AN EAGLE KOCKENGEN
FOCUS RAPIRO RACING
1 AUGUSTYNIAK MARVIN UCI / OPEN M FOCUS RAPIRO RACING BRAUNSCHWEIG
2 FEGER MAX UCI / OPEN M FOCUS RAPIRO RACING MALSFELD
3 FRITZSCH FELIX UCI / OPEN M FOCUS RAPIRO RACING DRESDEN
4 REINERS SARAH UCI / OPEN W FOCUS RAPIRO RACING MONSCHAU
5 KOSSACK HOLGER PRO / M4 FOCUS RAPIRO RACING ANNAHÜTTE
6 KROUPA JAN PRO / M3 FOCUS RAPIRO RACING DIEKHOLZEN
7 NÜTZSCHE OLAF PRO / M4 FOCUS RAPIRO RACING LAMSPRINGE/SEHLEM
8 KOSSACK JANIK FUN / M1 FOCUS RAPIRO RACING ANNAHÜTTE
9 ARNE FRANK PRO / M3 FOCUS RAPIRO RACING LEIPZIG
10 AUGUSTYNIAK MARVIN UCI / OPEN M FOCUS RAPIRO RACING BRAUNSCHWEIG
FOGT BIKES
1 KRÓL MACIEJ FUN / M3 FOGT BIKES POZNAŃ
2 MENDEL EWA FUN / K4 FOGT BIKES LUSOWO
FTI RACING TEAM
1 STRUZIK SEBASTIAN PRO / M3 FTI RACING TEAM POZNAŃ
2 DUDZIŃSKA-GÓRKA AGNIESZKA FUN / K3 FTI RACING TEAM ŚREM
3 LESISZ MACIEJ FUN / M4 FTI RACING TEAM POZNAŃ
4 LINKE MARCIN FUN / M3 FTI RACING TEAM LEKNO
5 PIĄTKOWSKI BARTOSZ FUN / M3 FTI RACING TEAM DĘBOGÓRA
6 WALCZAK HUBERT FUN / M4 FTI RACING TEAM LUSÓWKO
7 MACIEJEWSKI MICHAŁ PRO / M3 FTI RACING TEAM POZNAŃ
8 KRÓLIK FILIP PPM / FTI RACING TEAM POZNAŃ
9 HLIWA DAMIAN PFMX / FTI RACING TEAM MIASTKO
10 KOWALSKI KAROL PPM / FTI RACING TEAM LUBOŃ
11 KOZAL JULIA PFMX / FTI RACING TEAM KROTOSZYN
FUN CLUB - TREK - SEGAFREDO RACING TEAM
1 GRAJZER PRZEMYSLAW FUN / M5 FUN CLUB - TREK - SEGAFREDO RACING TEAM KOBYLNICA
FUNCLUB
1 CHOCHOLSKI PIOTR FUN / M4 FUNCLUB SUCHY LAS
FUNCLUB BIURO PODRÓŻY
1 SUĆKO PIOTR FUN / M4 FUNCLUB BIURO PODRÓŻY POZNAŃ
GALIBIER BIKEFUN TEAM
1 BORDECKI JAKUB PFM / GALIBIER BIKEFUN TEAM ŚWIĘCIECHOWA
2 KOWALSKI KAMIL PFM / GALIBIER BIKEFUN TEAM SWIECIECHOWA
GAMIVO TEAM
1 PIĄTKOWSKI ROBERT PRO / M2 GAMIVO TEAM POZNAŃ
2 KUJAWSKI TOMASZ FUN / M4 GAMIVO TEAM POZNAŃ
GARDENFLORA MTB TEAM
1 CHWIEDUK JAKUB FUN / M4 GARDENFLORA MTB TEAM BIAŁE BŁOTA
2 PIOTROWSKI DARIUSZ FUN / M3 GARDENFLORA MTB TEAM BYDGOSZCZ
GHOST TEAM UKRAINE
1 KONVISAROVA KRYSTYNA UCI / OPEN W GHOST TEAM UKRAINE KYIV
2 KOLOMIIETS NADIIA PRO / K3 GHOST TEAM UKRAINE KHARKIV
GIANT RUSSIAN TEAM
1 KORCHAGIN VICTOR PRO / M5 GIANT RUSSIAN TEAM KHIMKI, NOVOGORSK
2 CHERNYKH KSENIA PRO / K4 GIANT RUSSIAN TEAM KHIMKI, NOVOGORSK
GK CYKLOSPORT BOLESŁAWIEC
1 RZEPKA SABINA PPMX / GK CYKLOSPORT BOLESŁAWIEC BOLESŁAWIEC
2 DOMOWICZ JACEK PPMX / GK CYKLOSPORT BOLESŁAWIEC BOLESŁAWIEC
GO SPORT AK SPED TEAM
1 BARABASZ MICHAŁ PRO / M2 GO SPORT AK SPED TEAM JÓZEFÓW
2 KLECZAJ BARBARA PPMX / GO SPORT AK SPED TEAM WARSZAWA
3 MAŁYSZ MICHAŁ PFMX / GO SPORT AK SPED TEAM LEGIONOWO
4 KAMIŃSKI MICHAŁ PRO / M2 GO SPORT AK SPED TEAM BIAŁA PODLASKA
5 CHMIELEWSKI CEZARY PPMX / GO SPORT AK SPED TEAM WARSZAWA
6 MROZOWSKA MONIKA PFMX / GO SPORT AK SPED TEAM WARSZAWA
GO SPORT AK-SPED TEAM
1 GÓRNICKI MARCIN PRO / M2 GO SPORT AK-SPED TEAM WARSZAWA
2 KAPŁON ALEKSANDRA FUN / K2 GO SPORT AK-SPED TEAM WARSZAWA
GOGGLE PRO ACTIVE EYEWEAR
1 ZUGEHOER ZBIGNIEW FUN / M4 GOGGLE PRO ACTIVE EYEWEAR POZNAŃ
2 TARAPATA MICHAŁ FUN / M2 GOGGLE PRO ACTIVE EYEWEAR WROCŁAW
GOGOL MTB TEAM
1 SMOGÓR JOANNA FUN / K2 GOGOL MTB TEAM WĄGROWIEC
2 GOGOLEWSKI WOJCIECH PFMX / GOGOL MTB TEAM WĄGROWIEC
GRASS MANIA MTB TEAM
1 JAKUBOWSKI MACIEJ PPM / GRASS MANIA MTB TEAM POZNAŃ
2 PTASZEK JAROSŁAW PPM / GRASS MANIA MTB TEAM BIEDRUSKO
GREEN BIKE MTB TEAM
1 KOCIAŁKOWSKI ROBERT FUN / M4 GREEN BIKE MTB TEAM ŚREM
GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH TORUŃSKA DRUŻYNA HARCERZY
1 NESTEROWICZ JAKUB PRO / M2 GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH TORUŃSKA DRUŻYNA HARCERZY ZIELONKI WIEŚ
GRUP SZALONYCH ROWERZYSTÓW
1 KŁOSOWSKA IZABELA PRO / K2 GRUP SZALONYCH ROWERZYSTÓW BIAŁYSTOK
GRUPA KK IDEA BANK 3R BIKE TEAM
1 KOCHANOWSKI TOMASZ PRO / M4 GRUPA KK IDEA BANK 3R BIKE TEAM RADOM
GRUPA KOLARSKA GLIWICE
1 GROMADA TATIANA FUN / K1 GRUPA KOLARSKA GLIWICE GLIWICE
GRUPA KROTOSKI-CICHY
1 KOSICKI BARTOSZ FUN / M3 GRUPA KROTOSKI-CICHY ROGOŹNO
2 KOSICKI SZYMON FUN / M3 GRUPA KROTOSKI-CICHY ROGOŹNO
3 SZRAMSKI SZYMON FUN / M4 GRUPA KROTOSKI-CICHY ROGOŹNO
GRUPA SZALONYCH ROWERZYSTÓW
1 CIMOSZUK RYSZARD PRO / M4 GRUPA SZALONYCH ROWERZYSTÓW BIAŁYSTOK
2 KUCZYŃSKI LESZEK PRO / M4 GRUPA SZALONYCH ROWERZYSTÓW BIAŁYSTOK
3 ŁUPIŃSKI MATEUSZ PRO / M2 GRUPA SZALONYCH ROWERZYSTÓW BIAŁYSTOK
4 GIEREJKO RAFAŁ FUN / M0 GRUPA SZALONYCH ROWERZYSTÓW BIAŁYSTOK
5 KLIMOWICZ DAMIAN FUN / M2 GRUPA SZALONYCH ROWERZYSTÓW BIAŁYSTOK
6 NIEWIAROWSKI CEZARY FUN / M4 GRUPA SZALONYCH ROWERZYSTÓW BIAŁYSTOK
7 DMITRUK MAREK PRO / M4 GRUPA SZALONYCH ROWERZYSTÓW BIAŁYSTOK
GVT
1 MIAZGA JAROSŁAW PRO / M3 GVT WROCŁAW
2 ŻUROWSKI MARCIN PRO / M4 GVT WROCŁAW
HADES TEAM BYDGOSZCZ
1 SOBEK ANDRZEJ PRO / M3 HADES TEAM BYDGOSZCZ BYDGOSZCZ
HARTRICH RACING
1 HARTRICH COULTON PRO / M3 HARTRICH RACING WESTLAKE VILLAGE
HAS TEAM
1 ŁAMEK SEBASTIAN FUN / M4 HAS TEAM ŚWIECIE
HEAD CICLO XC TEAM BY X-SIGHT
1 GRAF SILAS UCI / OPEN M HEAD CICLO XC TEAM BY X-SIGHT WÜSTENROT
HOBAS TEAM
1 ZAKRZEWSKI TOMASZ FUN / M4 HOBAS TEAM TARNOWSKIE GÓRY
HUZAR BIKE ACADEMY
1 HUZARSKI BARTOSZ PRO / M3 HUZAR BIKE ACADEMY SOBÓTKA
2 KOWALSKI TOMASZ PRO / M4 HUZAR BIKE ACADEMY WROCŁAW
3 OSZCZĘDA DANIEL PRO / M4 HUZAR BIKE ACADEMY WROCŁAW
4 ROZDOLSKI PAWEŁ PRO / M3 HUZAR BIKE ACADEMY JELCZ-LASKOWICE
5 ŚPICA AGNIESZKA PRO / K3 HUZAR BIKE ACADEMY WARSZAWA
I.M.C. PRO TEAM
1 WOŹNIAK SEBASTIAN PRO / M3 I.M.C. PRO TEAM KOŁCZYN
IDMATCHBIKELAB LUBLIN
1 WĄSIK JAROSŁAW PPM / IDMATCHBIKELAB LUBLIN LUBLIN
IMMOTION SPECIALIZED SKODA GALL-ICM TEAM
1 WRÓBEL MARCIN PRO / M4 IMMOTION SPECIALIZED SKODA GALL-ICM TEAM WYSOKA
IMMOTION SPECJALIZED TEAM
1 BERDZIK PIOTR PRO / M2 IMMOTION SPECJALIZED TEAM WROCŁAW
2 GŁOWACKI ADAM PRO / M3 IMMOTION SPECJALIZED TEAM SYCÓW
3 KOT DARIUSZ PRO / M3 IMMOTION SPECJALIZED TEAM WROCŁAW
4 LISTOWSKI SZYMON PRO / M3 IMMOTION SPECJALIZED TEAM WROCŁAW
5 MOKIEJEWSKI MARCIN PRO / M2 IMMOTION SPECJALIZED TEAM WROCŁAW
6 NOWAKOWSKI PRZEMYSŁAW PRO / M2 IMMOTION SPECJALIZED TEAM WROCŁAW
7 ONYŚKO ANDRZEJ PRO / M4 IMMOTION SPECJALIZED TEAM OLEŚNICA
8 BEJMA MONIKA FUN / K3 IMMOTION SPECJALIZED TEAM WROCŁAW
9 BURDZIŃSKI BARTOSZ FUN / M3 IMMOTION SPECJALIZED TEAM WROCŁAW
10 DALBA JAKUB FUN / M2 IMMOTION SPECJALIZED TEAM WROCŁAW
11 MŁYNARKIEWICZ MICHAŁ FUN / M3 IMMOTION SPECJALIZED TEAM WROCŁAW
12 OKOŁOTOWICZ JOANNA FUN / K3 IMMOTION SPECJALIZED TEAM WROCŁAW
13 PINGOT EMILIA FUN / K2 IMMOTION SPECJALIZED TEAM KALISZ
14 SKOWRON MACIEJ FUN / M2 IMMOTION SPECJALIZED TEAM JELENIA GÓRA
15 SZYSZKA GRZEGORZ FUN / M2 IMMOTION SPECJALIZED TEAM WROCŁAW
16 WRONA DAWID FUN / M1 IMMOTION SPECJALIZED TEAM TYNIEC LEGNICKI
17 DUDA ŁUKASZ PFM / IMMOTION SPECJALIZED TEAM WROCŁAW
18 WIRA TOMASZ PFM / IMMOTION SPECJALIZED TEAM WROCŁAW
19 GNIADZIK DAWID PFM / IMMOTION SPECJALIZED TEAM ZGORZELEC
INERCIA
1 MATA ALEJANDRO PRO / M2 INERCIA WARSZAWA
INTELLIASMTBSTOCK
1 SHAPOSHNIKOV ANDRIY PRO / M3 INTELLIASMTBSTOCK LVIV
INTERFERIE OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA
1 SZLUFIK MAREK PRO / M4 INTERFERIE OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA JELENIA GÓRA
INŻYNIERIA ROWEROWA
1 JURKOWSKI KUBA PRO / M4 INŻYNIERIA ROWEROWA LUBLIN
ITGAS
1 KOMORNICKI KRZYSZTOF FUN / M5 ITGAS LUBOCHNIA
JAK SIĘ UDA TO DOBIEGNĘ/DOJADE
1 MAĆKOWIAK ŁUKASZ PRO / M3 JAK SIĘ UDA TO DOBIEGNĘ/DOJADE WROCŁAW
JAKŚBUD BIEDRUSKO
1 WENSKI ANDRZEJ FUN / M5 JAKŚBUD BIEDRUSKO POZNAŃ
JAZDÍME NA STRAVU
1 STRENK PETER PPM / JAZDÍME NA STRAVU BRATISLAVA
JENBIKE RACING
1 FOOS MIKHAIL UCI / OPEN M JENBIKE RACING JENA
2 JOCHIM ALEXANDER PRO / M4 JENBIKE RACING JENA
JEPPESEN POLAND
1 KONKEL ŁUKASZ PRO / M2 JEPPESEN POLAND GDAŃSK
2 SUŁEK GRZEGORZ PRO / M3 JEPPESEN POLAND RZESZÓW
3 TURSKA KATARZYNA PRO / K2 JEPPESEN POLAND GDAŃSK
JPC
1 PAWŁOWSKI WOJCIECH FUN / M0 JPC IZABELIN
2 PAWLOWSKI JACEK FUN / M5 JPC IZABELIN
JURA BIKE MTB TEAM
1 WILK MARCIN FUN / M3 JURA BIKE MTB TEAM KATOWICE
2 PASTERNAK PIOTR PFM / JURA BIKE MTB TEAM BRZESZCZE
3 BACHNIAK KATARZYNA PFMX / JURA BIKE MTB TEAM CZĘSTOCHOWA
4 BACHNIAK DAMIAN PFM / JURA BIKE MTB TEAM CZĘSTOCHOWA
5 TUREK ŁUKASZ PFMX / JURA BIKE MTB TEAM CZĘSTOCHOWA
KACZOR
1 GOSTYNSKI MATEUSZ PFMX / KACZOR LUBIN
KGHM POLSKA MIEDŹ S.A. O/ZG`POLKOWICE-SIEROSZOWICE`
1 STEFANIAK DARIUSZ FUN / M4 KGHM POLSKA MIEDŹ S.A. O/ZG`POLKOWICE-SIEROSZOWICE` LUBIN
KK 24 OSTROŁĘKA
1 MALINOWSKI ZENON PRO / M6 KK 24 OSTROŁĘKA ŁOMŻA
KLUB KOLARSKI CATENA WYSZKÓW
1 WOJCIECHOWSKI WOJCIECH PRO / M3 KLUB KOLARSKI CATENA WYSZKÓW WYSZKÓW
KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK
1 RZESZUTEK PIOTR PPM / KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK SIERAKOWICE
2 STRZELECKI PAWEŁ PFM / KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK LĘBORK
3 GÓRSKI MACIEJ PFM / KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK LĘBORK
4 PETKA AREK PPM / KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK LĘBORK
5 WEGNER KAMIL PFM / KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK LĘBORK
6 BRZEZINSKI ARTUR PFM / KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK LĘBORK
KLUB KOLARSKI WDA ŚWIECIE
1 KOCIKOWSKI RAFAŁ FUN / M4 KLUB KOLARSKI WDA ŚWIECIE ŚWIECIE
2 MĄDZIELEWSKI SŁAWEK FUN / M4 KLUB KOLARSKI WDA ŚWIECIE ŚWIECIE
KLUB SPORTOWY SZRENICA
1 CHWIEJ MICHAŁ FUN / M1 KLUB SPORTOWY SZRENICA SZKLARSKA PORĘBA
KOMOBIKE SCOTT
1 BANASIK SŁAWOMIR PRO / M3 KOMOBIKE SCOTT WARSZAWA
2 BUKALSKI PAWEL PRO / M3 KOMOBIKE SCOTT RADOM
3 CZAPLIŃSKI JAN PRO / M3 KOMOBIKE SCOTT BRWINÓW
4 TRUSZCZYŃSKI PIOTR PRO / M3 KOMOBIKE SCOTT WARSZAWA
5 DŁUGOŁĘCKI MAREK FUN / M3 KOMOBIKE SCOTT KOMORÓW
6 JAKUBOWSKI DOMINIK FUN / M1 KOMOBIKE SCOTT BRODNICA
7 CHWIEJ KAROLINA PFW / KOMOBIKE SCOTT BRWINÓW
8 BOŻKO AGNIESZKA PFW / KOMOBIKE SCOTT WARSZAWA
KORBA KLUB GÓRSKIEJ TURYSTYKI ROWEROWEJ JELENIA GÓRA
1 PLUCHA MICHAŁ PRO / M3 KORBA KLUB GÓRSKIEJ TURYSTYKI ROWEROWEJ JELENIA GÓRA KOWARY
2 ZAJĄC WOJCIECH PRO / M3 KORBA KLUB GÓRSKIEJ TURYSTYKI ROWEROWEJ JELENIA GÓRA JELENIA GÓRA
KORBA TEAM
1 KRZYŻANOWSKI ADRIAN PPM / KORBA TEAM GRUDZIĄDZ
2 WRZESIŃSKI KAROL PPM / KORBA TEAM GRUDZIADZ
KPMG BIKE TEAM
1 PŁUDOWSKA MAŁGORZATA FUN / K3 KPMG BIKE TEAM WARSZAWA
KRD MTB TEAM
1 ŁYŻWA KAMIL PRO / M3 KRD MTB TEAM WROCŁAW
KRUVID
1 ELO ARMAS PRO / M4 KRUVID TABASALU
2 PILLIROOG ALARI PRO / M4 KRUVID TALLINN
KS ENERGIA KOZIENICE
1 WÓJCIK JUSTYN PRO / M3 KS ENERGIA KOZIENICE ALEKSANDRÓWKA
2 RUSINOWSKI GRZEGORZ PRO / M3 KS ENERGIA KOZIENICE KOZIENICE
KS LECHIA PIECHOWICE
1 PIETRZYKOWSKI JANUSZ FUN / M6 KS LECHIA PIECHOWICE PIECHOWICE
2 ZAHORSKI CEZARY FUN / M5 KS LECHIA PIECHOWICE PIECHOWICE
KSPO DENTINEA 1A
1 RĄCZKIEWICZ MACIEJ PRO / M3 KSPO DENTINEA 1A KRAKÓW
2 BUKOWIECKI WOJCIECH PRO / M3 KSPO DENTINEA 1A KRAKÓW
3 KASPRZAK MACIEJ PRO / M4 KSPO DENTINEA 1A KRAKÓW
4 POJAWIS PIOTR PRO / M3 KSPO DENTINEA 1A KRAKÓW
KTK IMAGECYCLINGTEAM
1 KOŁAKOWSKI BARTOSZ PRO / M3 KTK IMAGECYCLINGTEAM KONIN
KUCHNIEQ MTB TEAM
1 BUBNOWSKI PAWEŁ PRO / M3 KUCHNIEQ MTB TEAM WROCŁAW
2 KAMIŃSKA JOANNA PFW / KUCHNIEQ MTB TEAM MIRKÓW
3 OZGA PAWEŁ FUN / M4 KUCHNIEQ MTB TEAM LANGENHAGEN
4 KAMIŃSKI MARIUSZ PRO / M4 KUCHNIEQ MTB TEAM MIRKÓW
5 BUBNOWSKA VIOLETTA PFW / KUCHNIEQ MTB TEAM ZAWONIA
KUDOWIANKA CYKLON PROAL TEAM
1 MOCZULSKI RAFAŁ PRO / M3 KUDOWIANKA CYKLON PROAL TEAM LEGNICA
KUJAWIA XC
1 BIELIŃSKI BOGUMIŁ PRO / M3 KUJAWIA XC BYDGOSZCZ
2 PAWLAK RADOSŁAW PRO / M4 KUJAWIA XC BYDGOSZCZ
3 SUŚ ARKADIUSZ PRO / M4 KUJAWIA XC BYDGOSZCZ
4 BIELIŃSKA HANNA FUN / K3 KUJAWIA XC BYDGOSZCZ
5 KRZYŻELEWSKA - SUŚ ANNA FUN / K4 KUJAWIA XC BYDGOSZCZ
KULKI
1 KULA MARCIN FUN / M3 KULKI OPOLE
LIRENE BIKE TEAM
1 SUDNIK IREK PRO / M4 LIRENE BIKE TEAM JÓZEFOSŁAW
LISY DWA
1 KOWALSKI JĘDRZEJ FUN / M2 LISY DWA ŚREM
LKS DROGOWIEC ZLOTOW
1 FIDURSKI WIESŁAW FUN / M5 LKS DROGOWIEC ZLOTOW ZLOTOW
LOTOS RUNNING TEAM
1 SADOWSKI PIOTR PRO / M3 LOTOS RUNNING TEAM GDAŃSK
LOYALTY POINT RACING TEAM
1 DIANOV ANDREY PRO / M3 LOYALTY POINT RACING TEAM SVETLOGORSK
LS PLUS RECYCLING TEAM
1 PĄPKA DOMINIK JÓZEF FUN / M1 LS PLUS RECYCLING TEAM NOWY TOMYŚL
2 JABŁOŃSKI PIOTR PPM / LS PLUS RECYCLING TEAM GRODZISK WIELKOPOLSKI
3 NOWINKA ARTUR PPM / LS PLUS RECYCLING TEAM GRODZISK WLKP.
LUK-CONNECT RACING TEAM
1 MEYER ŁUKASZ FUN / M3 LUK-CONNECT RACING TEAM LUZINO
2 BABIARZ PRZEMEK PPM / LUK-CONNECT RACING TEAM KĘBŁOWO
3 STELMACH MAJA FUN / K3 LUK-CONNECT RACING TEAM LUZINO
4 SĘDECKI PIOTR FUN / M3 LUK-CONNECT RACING TEAM GDYNIA
5 STELMACH ŁUKASZ PPM / LUK-CONNECT RACING TEAM LUZINO
M-WAVE PRO TEAM / RVC TRIEB
1 HEISS LUCAS UCI / OPEN M M-WAVE PRO TEAM / RVC TRIEB MARKTRODACH
MAZ-BRAM MTB TEAM
1 WENCEL ARTUR FUN / M4 MAZ-BRAM MTB TEAM OBORNIKI WLKP
MCH BIKE TEAM
1 MACIEJEWSKI MICHAŁ PRO / M2 MCH BIKE TEAM ZIELONA GÓRA
2 MATUSZEWSKI TOBIASZ PRO / M3 MCH BIKE TEAM ZIELONA GÓRA
MCM DEN
1 VERNEGREN BILL PPM / MCM DEN
2 MOLLER PETER PPM / MCM DEN
METROBIKES.PL
1 JAKÓBCZYK ANDRZEJ FUN / M4 METROBIKES.PL LUBLIN
MGG DOBRY KURS TEAM
1 CHRUŚLAK MARCIN PRO / M3 MGG DOBRY KURS TEAM WARSZAWA
MGG HELPEA TEAM
1 KOCIK RAFAŁ PRO / M3 MGG HELPEA TEAM WARSZAWA
2 LIPIEC DOMINIK PRO / M3 MGG HELPEA TEAM WARSAW
3 RYCHLICKI RAFAŁ PRO / M3 MGG HELPEA TEAM WARSZAWA
4 SOBCZAK KRZYSZTOF PRO / M3 MGG HELPEA TEAM WARSZAWA
5 RYCHLICKI ŁUKASZ FUN / M3 MGG HELPEA TEAM WARSZAWA
6 WOŹNIAK DANIEL FUN / M3 MGG HELPEA TEAM RADOM
MITSUBISHI MATERIALS MTB TEAM
1 LORENC MARCIN FUN / M3 MITSUBISHI MATERIALS MTB TEAM PIECHOWICE
2 SZUKALSKI MARIUSZ FUN / M4 MITSUBISHI MATERIALS MTB TEAM SZEWCE
3 STRYCHAR MONIKA FUN / K3 MITSUBISHI MATERIALS MTB TEAM WROCŁAW
4 NOWAKOWSKI SŁAWOMIR PRO / M3 MITSUBISHI MATERIALS MTB TEAM OPOLNO ZDRÓJ
5 OLIWA DANIEL PRO / M2 MITSUBISHI MATERIALS MTB TEAM SZKLARSKA PORĘBA
6 BŁASZCZYK BARTOSZ PPM / MITSUBISHI MATERIALS MTB TEAM SZCZECIN
7 ANDREJKÓW PIOTR PFM / MITSUBISHI MATERIALS MTB TEAM KOWARY
8 STRYCHAR GRZEGORZ PPM / MITSUBISHI MATERIALS MTB TEAM WROCŁAW
9 KOSZYKOWSKI SZYMON PFM / MITSUBISHI MATERIALS MTB TEAM OŁAWA
10 SPOLNIK MICHAŁ PFM / MITSUBISHI MATERIALS MTB TEAM PIECHOWICE
MOGILNO TEAM
1 WASZEWSKI RAFAŁ FUN / M3 MOGILNO TEAM MOGILNO
MORNEL.COM
1 JARYSZ MARCIN PFM / MORNEL.COM PRZEŹMIEROWO
2 ROSÓŁ PAWEŁ PFM / MORNEL.COM PALĘDZIE
3 NOWACZYK PIOTR PFM / MORNEL.COM MOSCIENICA
4 SKRZYPEK PIOTR PFM / MORNEL.COM SKÓRZEWO
MRÓZROWERY TEAM
1 MRÓZ MATEUSZ PRO / M3 MRÓZROWERY TEAM POZNAN
2 FOLTYN BARTOSZ FUN / M3 MRÓZROWERY TEAM POZNAŃ
MSX INTRENATIONAL.PL
1 SIWIAK SEBASTIAN PRO / M3 MSX INTRENATIONAL.PL OPOLE
MTB ELDAR ŚWIECIE
1 JAKUBOWSKA-OLECH EDYTA FUN / K4 MTB ELDAR ŚWIECIE ŚWIECIE
2 OLECH JACEK FUN / M4 MTB ELDAR ŚWIECIE ŚWIECIE
3 PIOTROWSKI DARIUSZ FUN / M4 MTB ELDAR ŚWIECIE ŚWIECIE
MTB KWIDZYN TEAM
1 GALICKI BARTŁOMIEJ FUN / M3 MTB KWIDZYN TEAM KWIDZYN
2 HOMA DAMIAN FUN / M3 MTB KWIDZYN TEAM PRABUTY
3 ŁOMNICKI MICHAŁ FUN / M3 MTB KWIDZYN TEAM KWIDZYN
4 MAROWSKI MARIUSZ FUN / M3 MTB KWIDZYN TEAM KWIDZYN
5 MICHALIK JAROSŁAW FUN / M4 MTB KWIDZYN TEAM KWIDZYN
6 STROMECKI JACEK FUN / M4 MTB KWIDZYN TEAM KWIDZYN
7 TUROŃ BARTOSZ FUN / M3 MTB KWIDZYN TEAM KWIDZYN
8 WILK MICHAŁ FUN / M3 MTB KWIDZYN TEAM KWIDZYN
MTB PRG
1 ZŁOMAŃCZUK MICHAŁ PRO / M3 MTB PRG STRASZYN
MTB PROSTKI
1 GRELA WIESŁAW FUN / M6 MTB PROSTKI EŁK
MTB PROSTKI EŁK
1 BROCHACKI LECH PRO / M5 MTB PROSTKI EŁK EŁK
MTB SUWAŁKI
1 PIETKIEWICZ ANNA PRO / K3 MTB SUWAŁKI SUWAŁKI
2 ŻEBROWSKI KRZYSZTOF PRO / M2 MTB SUWAŁKI SUWAŁKI
MTB TEAM EŁK
1 OLSZEWSKI SŁAWOMIR PRO / M6 MTB TEAM EŁK EŁK
MTB TEAM GORZOW
1 CZUPRYNIAK MARIUSZ PRO / M4 MTB TEAM GORZOW GORZÓW WIELKOPOLSKI
2 HORNOWSKI PAWEŁ PRO / M3 MTB TEAM GORZOW GORZÓW WIELKOPOLSKI
MTR SZCZECIN TEAM
1 HRYCYK SEBASTIAN PPM / MTR SZCZECIN TEAM SZCZECIN
MTS DRUŻYNA SZPIKU KGHM
1 BAJOR ADAM FUN / M3 MTS DRUŻYNA SZPIKU KGHM LUBIN
2 KOROL PIOTR FUN / M3 MTS DRUŻYNA SZPIKU KGHM LUBIN
MUDEATERS
1 CHRISTENSEN THOMAS PRO / M4 MUDEATERS EGTVED
NASZOSIE.PL
1 SKRZYPEK DARIA FUN / K2 NASZOSIE.PL POZNAŃ
NC + SPORTS TEAM
1 OSZKIEL MATEUSZ FUN / M2 NC + SPORTS TEAM SEROKI-PARCELA
NDF TEAM CZŁCHÓW
1 LECIEJEWSKI MATEUSZ PFMX / NDF TEAM CZŁCHÓW CZŁUCHÓW
2 SANKOWSKA PAULINA PFMX / NDF TEAM CZŁCHÓW CZŁUCHÓW
NIEZRZESZONA
1 IMIELSKA ANETA UCI / OPEN W NIEZRZESZONA SMOLEC
NO PASARAN!
1 ŻAK RAFAŁ PRO / M3 NO PASARAN! KATOWICE
NORTHTEC BIKE TEAM
1 ŁUKAWSKI RAFAŁ PRO / M4 NORTHTEC BIKE TEAM POZNAŃ
OFIX.PL BIKE TEAM
1 NOSZCZYŃSKI JANUSZ PFM / OFIX.PL BIKE TEAM MUROWANA GOŚLINA
2 WŁOKA MAURYCY PFM / OFIX.PL BIKE TEAM POZNAŃ
OKNONASWIAT.CZEST.PL
1 ŚLĘZAK KAMIL PFMX / OKNONASWIAT.CZEST.PL CZĘSTOCHOWA
OLD SCHOOL MTB GDAŃSK
1 HELENIAK ADAM PRO / M3 OLD SCHOOL MTB GDAŃSK GDAŃSK
OLI TEAM
1 DORNIAK CELINA FUN / K4 OLI TEAM SIEKIERCZYN
OPOLSKI KLUB ROWEROWY
1 KULA LESŁAW FUN / M3 OPOLSKI KLUB ROWEROWY OPOLE
OTC OBORNIKI
1 GRZEGORZEK MACIEJ FUN / M4 OTC OBORNIKI MUROWANA GOŚLINA
2 PERLICJAN JAKUB FUN / M3 OTC OBORNIKI PARKOWO
OTR KRAKÓW
1 FOGELMAN MICHAŁ FUN / M2 OTR KRAKÓW KRAKÓW
OŚ RACING TEAM
1 HETNAR KRZYSZTOF PRO / M4 OŚ RACING TEAM WROCŁAW
OŚKA WARSZAWA
1 SOBCZAK BARTOSZ PRO / M3 OŚKA WARSZAWA WARSZAWA
P3M SOLUTIONS
1 SADOWSKI MICHAŁ PRO / M4 P3M SOLUTIONS KRAKÓW
PATNET TEAM
1 BERTOWSKI MIROSŁAW FUN / M6 PATNET TEAM WARSZAWA
2 GRZEGORCZUK TOMASZ FUN / M4 PATNET TEAM WARSZAWA
PGD GRUPA
1 RYTWIŃSKI TOMASZ FUN / M4 PGD GRUPA BIELSKO-BIAŁA
PM RIDER TEAM
1 STAROŃ DAMIAN PRO / M2 PM RIDER TEAM ZACHARZYCE
PRESSING BIKE-SYSTEM ICE-WENT TEAM
1 ALOCHNA DANIEL PRO / M3 PRESSING BIKE-SYSTEM ICE-WENT TEAM GIERAŁTOWICE
2 KOGUCIUK GRZEGORZ PRO / M2 PRESSING BIKE-SYSTEM ICE-WENT TEAM JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
3 SŁOBODZIAN TOMASZ PRO / M4 PRESSING BIKE-SYSTEM ICE-WENT TEAM WODZISŁAW ŚLĄSKI
4 FRYSTACKA MONIKA FUN / K2 PRESSING BIKE-SYSTEM ICE-WENT TEAM RYBNIK
5 GROMOTKA TOBIASZ FUN / M1 PRESSING BIKE-SYSTEM ICE-WENT TEAM ŚWIERKLANY
6 KISZKA ZBIGNIEW FUN / M4 PRESSING BIKE-SYSTEM ICE-WENT TEAM JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
7 NIEDZIELKO GRZEGORZ FUN / M2 PRESSING BIKE-SYSTEM ICE-WENT TEAM JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
8 UCHER KRYSTIAN FUN / M1 PRESSING BIKE-SYSTEM ICE-WENT TEAM ŚWIERKLANY
PRO-BIKE SCOTT WROCŁAW
1 JANKOWSKI RAFAŁ PRO / M4 PRO-BIKE SCOTT WROCŁAW SMOLEC
PRO-FIT-BIKE
1 MIKOŁAJCZAK BARTOSZ PPM / PRO-FIT-BIKE PRZEMĘT
2 DĄBKOWSKI KRZYSZTOF PPM / PRO-FIT-BIKE WŁOSZAKOWICE
3 CUPRYŚ KONRAD PPM / PRO-FIT-BIKE KASZCZOR
4 KONKOL KONRAD PPM / PRO-FIT-BIKE MIASTKO
PROJECT VENDETTA
1 SMOLARCZYK MARCIN FUN / M3 PROJECT VENDETTA WARSZAWA
PTR DOJLIDY BIAŁYSTOK
1 GIERSZEWSKI CZAREK PRO / M5 PTR DOJLIDY BIAŁYSTOK OLECKO
2 KOROLCZUK MARIUSZ PRO / M3 PTR DOJLIDY BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
3 ŻEBROWSKI PIOTR PRO / M4 PTR DOJLIDY BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
4 SAMBORSKI MACIEJ PRO / M2 PTR DOJLIDY BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
5 ZYCH WOJCIECH PRO / M3 PTR DOJLIDY BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
6 NOWICZKOW AGNIESZKA FUN / K4 PTR DOJLIDY BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
7 PIETRZYCKI TOMASZ FUN / M3 PTR DOJLIDY BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
QUEST TEAM
1 KUTKA SŁAWOMIR FUN / M3 QUEST TEAM RYBNIK
R1DE43TEAM
1 MAŚLANKA KAMIL PRO / M3 R1DE43TEAM MARKI
2 ROGALA MARCIN PRO / M4 R1DE43TEAM KOMORNICA
R2–BIKE.COM MTN CREW
1 HÄNTSCHEL MARCO PRO / M3 R2–BIKE.COM MTN CREW BERNAU
2 HOPP CHRISTOPH PRO / M3 R2–BIKE.COM MTN CREW ORANIENBURG
RAFAKO ORBEA MTB TEAM
1 KURZYCA PAWEŁ PRO / M3 RAFAKO ORBEA MTB TEAM TYCHY
2 HOŃKA MICHAŁ PRO / M3 RAFAKO ORBEA MTB TEAM KRAPKOWICE
3 URODA-HAMPELSKA AGNIESZKA PRO / K4 RAFAKO ORBEA MTB TEAM CZĘSTOCHOWA
4 BOŁDYS MIROSŁAW FUN / M3 RAFAKO ORBEA MTB TEAM ŻORY
5 GINALSKI GRZEGORZ FUN / M4 RAFAKO ORBEA MTB TEAM RACIBÓRZ
6 KĘDZIOR PIOTR FUN / M4 RAFAKO ORBEA MTB TEAM RACIBÓRZ
7 LACH ALEKSANDRA FUN / K1 RAFAKO ORBEA MTB TEAM WOŁOMIN
8 ŁAPIN MATEUSZ FUN / M0 RAFAKO ORBEA MTB TEAM RACIBÓRZ
9 PIĘTA PAWEŁ FUN / M3 RAFAKO ORBEA MTB TEAM ZABRZE
10 PRZYGODA ALEKSANDER FUN / M3 RAFAKO ORBEA MTB TEAM RACIBÓRZ
11 WOŹNIAKOWSKI ŁUKASZ FUN / M3 RAFAKO ORBEA MTB TEAM BIELSKO-BIAŁA
12 WIECZOREK KRZYSZTOF FUN / M4 RAFAKO ORBEA MTB TEAM CZĘSTOCHOWA
13 HAMPELSKI KRZYSZTOF FUN / M3 RAFAKO ORBEA MTB TEAM TOPOLÓW
14 ŁAPIN MAREK PFMX / RAFAKO ORBEA MTB TEAM RACIBÓRZ
15 WIECZOREK AGNIESZKA PFW / RAFAKO ORBEA MTB TEAM CZĘSTOCHOWA
16 ŁAPIN MIRELA PFMX / RAFAKO ORBEA MTB TEAM RACIBÓRZ
17 GÓRA MAGDALENA PFW / RAFAKO ORBEA MTB TEAM OPOLE
RAVEN WHEELS
1 GOSZCZYŃSKI MATEUSZ PRO / M2 RAVEN WHEELS WARSZAWA
RC DIE SCHWALBEN MÜNCHEN
1 WAGNER SEBASTIAN UCI / OPEN M RC DIE SCHWALBEN MÜNCHEN KIRCHSEEON
REAL 64-STO
1 KACZOR RAFAŁ FUN / M4 REAL 64-STO GOSTYŃ
2 MAJCHRZAK MARIUSZ FUN / M4 REAL 64-STO LESZNO
REHABILITACJA-JELENIA GORA.PL
1 LACH TOMASZ FUN / M4 REHABILITACJA-JELENIA GORA.PL PIECHOWICE
RESTIVE TEAM
1 PIOTROWSKI JĘDRZEJ FUN / M3 RESTIVE TEAM MUROWANA GOŚLINA
2 WASIELEWSKI MATEUSZ FUN / M3 RESTIVE TEAM POZNAN
RG HALDERN 03
1 SZRAUCNER EDWARD PRO / M5 RG HALDERN 03 WESEL
ROAD-RACING.PL
1 SUDÓŁ JACEK FUN / M4 ROAD-RACING.PL BOLESŁAWIEC
ROMET EXTRABIKE FACTORY TEAM
1 KRZYSZCZAK ŁUKASZ FUN / M3 ROMET EXTRABIKE FACTORY TEAM WROCŁAW
ROMET XTRABIKE FACTORY TEAM
1 TURCZYŃSKI ZBYSZEK PRO / M5 ROMET XTRABIKE FACTORY TEAM BOLESŁAWIEC
2 JANOWICZ ERYK PFM / ROMET XTRABIKE FACTORY TEAM NOWOGRODZIEC
3 KAMIŃSKI TOMASZ PFMX / ROMET XTRABIKE FACTORY TEAM GLIWICE
4 ZAJĄCZKOWSKI JAKUB PFM / ROMET XTRABIKE FACTORY TEAM NOWOGRODZIEC
5 PIETROWSKA KATARZYNA PFMX / ROMET XTRABIKE FACTORY TEAM GLIWICE
ROOWEROMANIA OBORNIKI
1 JANUSZAK PRZEMYSŁAW FUN / M4 ROOWEROMANIA OBORNIKI OBORNIKI
2 KAMIŃSKI RAFAŁ FUN / M4 ROOWEROMANIA OBORNIKI OBORNIKI
3 KOSMOWSKI PAWEŁ FUN / M4 ROOWEROMANIA OBORNIKI OBORNIKI
4 ŁĘGOWSKI ADAM FUN / M4 ROOWEROMANIA OBORNIKI KROSNO
ROOWEROMANIA POZNAŃ
1 ŚWIĘTEK GRZEGORZ PRO / M5 ROOWEROMANIA POZNAŃ SZAMOTUŁY
ROOWEROMANIA TEAM POZNAŃ
1 JĘDRZEJCZAK BARTOSZ FUN / M2 ROOWEROMANIA TEAM POZNAŃ POZNAŃ
ROWEROWA BRZOZA
1 BAUMGART ADAM PRO / M4 ROWEROWA BRZOZA BYDGOSZCZ
ROWEROWA DOIIB
1 GŁOWACZ KRZYSZTOF FUN / M4 ROWEROWA DOIIB RYBNIK
2 BRODA JAROSŁAW PFM / ROWEROWA DOIIB WROCŁAW
3 BRODA MICHAŁ PFM / ROWEROWA DOIIB MROZÓW
ROZTOCZE CYCLING TEAM
1 HERC SŁAWOMIR PRO / M4 ROZTOCZE CYCLING TEAM TOMASZÓW LUBELSKI
2 JACHOREK MIROSŁAW PRO / M3 ROZTOCZE CYCLING TEAM ZAMOŚĆ
3 RACZKIEWICZ MARIUSZ PRO / M4 ROZTOCZE CYCLING TEAM TOMASZÓW LUBELSKI
RSC BIKE RAWICZ
1 KORBAS GRZEGORZ FUN / M3 RSC BIKE RAWICZ RAWICZ
RSC PLETTENBERG
1 KUNICKI ANDREAS PRO / M4 RSC PLETTENBERG PLETTENBERG
2 NEUHAUS LUCA PRO / M2 RSC PLETTENBERG PLETTENBERG
3 NEUMANN FABIO PRO / M2 RSC PLETTENBERG PLETTENBERG
RV EINSIEDELN
1 OSSOWSKA MARIA PRO / K3 RV EINSIEDELN SCHINDELLEGI
RYBCZYŃSKI BIKES REMMERS TP-LINK TEAM
1 OSTROWSKI RADEK PRO / M3 RYBCZYŃSKI BIKES REMMERS TP-LINK TEAM PUSZCZYKOWO
SAINT-GOBAIN SQUAD
1 MAZGAJ ANNA FUN / K4 SAINT-GOBAIN SQUAD ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
SAJ-POL TEAM
1 SAJ ADAM FUN / M3 SAJ-POL TEAM WROCŁAW
SANDERMERWE
1 VAN DER MERWE JACO PFMX / SANDERMERWE FARUM
2 SANDER MARIE-LOUISE PFMX / SANDERMERWE FARUM
SC HAUSACH LINK RAD QUADRAT
1 KINDLER MARK UCI / OPEN M SC HAUSACH LINK RAD QUADRAT FISCHERBACH
SCOTT BIKE24 MTNRACE TEAM
1 MÜTZLITZ TORSTEN UCI / OPEN M SCOTT BIKE24 MTNRACE TEAM DRESDEN
SCS OSOZ RACING TEAM
1 KNAPPE CHRISTIAN UCI / OPEN M SCS OSOZ RACING TEAM CHEMNITZ
2 KÜTTNER OSKAR PRO / M2 SCS OSOZ RACING TEAM KATOWICE
3 ZIELONKA ZBIGNIEW FUN / M5 SCS OSOZ RACING TEAM KATOWICE
SEVEN PERCEPTUS TEAM
1 KUBAŚ KRZYSZTOF PFMX / SEVEN PERCEPTUS TEAM WOLSZTYN
2 DUDZIAK AGNIESZKA PFMX / SEVEN PERCEPTUS TEAM WOLSZTYN
SGR SPECIALIZED
1 DZIEWA MIKOŁAJ UCI / OPEN M SGR SPECIALIZED BARDO
2 WÓJCIK PIOTR FUN / M2 SGR SPECIALIZED STOSZOWICE
SKOKI TEAM
1 STEFANIAK KAROLINA FUN / K4 SKOKI TEAM SKOKI
SKS TORUŃ
1 KARASEK CEZARY FUN / M4 SKS TORUŃ TORUŃ
SLOVAK NATIONAL TEAM
1 JUHASOVA ANDREA UCI / OPEN W SLOVAK NATIONAL TEAM SVATY JUR
2 KESEG STEVKOVA JANKA UCI / OPEN W SLOVAK NATIONAL TEAM VINOSADY
SMURFIT KAPPA MTB TEAM
1 WITKOWSKI TOMASZ FUN / M4 SMURFIT KAPPA MTB TEAM STARE MIASTO
SOS RACINGPARTS
1 HELDGAARD MORTEN FUN / M2 SOS RACINGPARTS ENGESVANG
SOWIE TEAM
1 KWIECIEŃ MARCIN FUN / M3 SOWIE TEAM WAŁBRZYCH
2 KULASZEWICZ MATEUSZ FUN / M2 SOWIE TEAM WALIM
SPORT-PROFIT CANNONDALE TEAM
1 DYKAS MARCIN FUN / M3 SPORT-PROFIT CANNONDALE TEAM WROCŁAW
2 KRZYSZCZAK ROMAN FUN / M5 SPORT-PROFIT CANNONDALE TEAM BOLESŁAWIEC
3 OLESZCZUK MAREK FUN / M5 SPORT-PROFIT CANNONDALE TEAM LUBIATÓW
4 RUTSKI KAROL FUN / M6 SPORT-PROFIT CANNONDALE TEAM Wrocław
5 SZUL DOROTA FUN / K3 SPORT-PROFIT CANNONDALE TEAM WROCŁAW
6 ŻURAWSKI MATEUSZ FUN / M3 SPORT-PROFIT CANNONDALE TEAM PRUSICE
7 ŁUKASZEWICZ BARTOSZ FUN / M4 SPORT-PROFIT CANNONDALE TEAM WROCŁAW
SRS SZCZECINEK
1 HEMPEREK MARCIN PRO / M4 SRS SZCZECINEK SZCZECINEK
2 MIELCZAREK KRZYSZTOF PRO / M4 SRS SZCZECINEK SZCZECINEK
3 MICHAŁOWSKA JULIA FUN / K3 SRS SZCZECINEK SZCZECINEK
SST LUBCZA
1 KŁECZEK JACEK PRO / M4 SST LUBCZA RZESZÓW
STARAK BIKE KONIN
1 RUMINKIEWICZ ANDRZEJ PRO / M4 STARAK BIKE KONIN KONIN
STELMASZYNSKI.PL
1 STELMASZYŃSKI TOMASZ PRO / M3 STELMASZYNSKI.PL GOSTYŃ
STELVIO TEAM
1 KĘDZIOR ŁUKASZ PPM / STELVIO TEAM STARA KAMIENICA
2 PODSTAWKA TOMASZ PPM / STELVIO TEAM LEGNICA
STREFA ROWERY
1 PRZYBYŁA PATRYK PRO / M3 STREFA ROWERY PLEWISKA
2 WÓJCIAK ŁUKASZ PRO / M3 STREFA ROWERY PLEWISKA
STREFASPORTU.PL MW INVEST
1 ŁUCZAK KRZYSZTOF FUN / M4 STREFASPORTU.PL MW INVEST LESZNO
2 LEWICKI MAURYCY FUN / M1 STREFASPORTU.PL MW INVEST OSIECZNA
STREFASPORTU.PL/RESTIVE TEAM
1 WYSOKIŃSKA ANNA PFW / STREFASPORTU.PL/RESTIVE TEAM PLEWISKA
2 POWOLNY MAŁGORZATA PFMX / STREFASPORTU.PL/RESTIVE TEAM SKARBIMIERZ
3 GŁÓD RENATA PFW / STREFASPORTU.PL/RESTIVE TEAM LESZNO
SUP LIFTING TEAM BUGLA BIKE SERVICE
1 STĘPIEŃ TOMASZ PRO / M4 SUP LIFTING TEAM BUGLA BIKE SERVICE WODZISLAW SLASKI
2 KRZYSTAŁA ZUZANNA FUN / K2 SUP LIFTING TEAM BUGLA BIKE SERVICE RYDUŁTOWY
3 MAROSZEK ADAM FUN / M4 SUP LIFTING TEAM BUGLA BIKE SERVICE WODZISŁAW ŚLĄSKI
4 PAJĄK ADAM FUN / M4 SUP LIFTING TEAM BUGLA BIKE SERVICE RADLIN
5 PALIŃSKI MARCIN FUN / M3 SUP LIFTING TEAM BUGLA BIKE SERVICE GORZYCZKI
SUPERCAR
1 HOLTZER PIOTR FUN / M4 SUPERCAR POZNAŃ
SZOOKROWER
1 GAWRON MARCIN FUN / M4 SZOOKROWER ROKIETNICA
T-BIKE RACING TEAM
1 REJCH MATEUSZ PRO / M2 T-BIKE RACING TEAM WARSZAWA
T4B BIKE TEAM
1 FEDOR MARTIN PRO / M4 T4B BIKE TEAM CIECHANÓW
2 KAMIŃSKI RADOSŁAW PRO / M4 T4B BIKE TEAM REGIMIN
3 LANGE MARCIN PRO / M3 T4B BIKE TEAM ŁOMIANKI
4 OSTROWSKA ANNA PRO / K4 T4B BIKE TEAM CHORZELE
5 OSTROWSKI GRZEGORZ PRO / M5 T4B BIKE TEAM CHORZELE
6 PŁOSKI ADAM PRO / M2 T4B BIKE TEAM CIECHANÓW
7 ROGIŃSKI MARCIN PRO / M4 T4B BIKE TEAM CIECHANÓW
8 SŁUPEK PAWEŁ PRO / M3 T4B BIKE TEAM WARSZAWA
9 SOKOLNICKI SŁAWOMIR PRO / M5 T4B BIKE TEAM CIECHANÓW
10 SPRUSIŃSKI JAKUB PRO / M3 T4B BIKE TEAM CIECHANÓW
11 WYSZKOWSKI ARKADIUSZ PRO / M2 T4B BIKE TEAM CIECHANÓW
TA KO TEAM
1 TASIOR PAWEŁ PFMX / TA KO TEAM BOŻEPOLE WIELKIE
2 KUCZORSKA KATARZYNA PFMX / TA KO TEAM RUMIA
TALVI SPORT SZKLARSKA POREBA
1 TARASZKIEWICZ IRENEUSZ PRO / M5 TALVI SPORT SZKLARSKA POREBA SZKLARSKA POREBA
TARO
1 TARKO BARTOSZ FUN / M3 TARO OBORNIKI
TEAM CZŁUCHÓW
1 KUNICKI KONRAD PRO / M4 TEAM CZŁUCHÓW PILCHOWO
TEAM FIREBIKE HANDELSHOF
1 FROHN MATHIAS PRO / M3 TEAM FIREBIKE HANDELSHOF DÜSSELDORF
2 REITZ GÜNTER PRO / M5 TEAM FIREBIKE HANDELSHOF TITZ
TEAM MOGILNO
1 KUŚMIERCZAK JAKUB FUN / M3 TEAM MOGILNO MOGILNO
TEAM MULTIPERFORMANCE
1 OLESEN MORTEN FUN / M2 TEAM MULTIPERFORMANCE SILKEBORG
TEAM STEIN BIKES
1 ALBRECHT ANTON UCI / OPEN M TEAM STEIN BIKES HALLE (SAALE)
TEAMCHARITY.DK
1 JOSEPHSEN MARIA PPMX / TEAMCHARITY.DK FREDERIKSBERG
2 JOSEPHSEN KENT PPMX / TEAMCHARITY.DK FREDERIKSBERG
TEKNIA TEAM
1 STUDZIŃSKI TOMASZ PRO / M4 TEKNIA TEAM KONIN
THP TEAM
1 PŁOSZEK JAREK PRO / M4 THP TEAM WYRY
2 RATAJCZAK SEBASTIAN PRO / M3 THP TEAM OPOLE
3 SERAFIN ALINA PRO / K3 THP TEAM OPOLE
THULE TEAM
1 GRZEŚKOWIAK PAWEŁ PRO / M4 THULE TEAM KRZYŻ WIELKOPOLSKI
2 BURAS KAROL PRO / M4 THULE TEAM CZARNKÓW
3 NOWAKOWSKI MICHAŁ PRO / M2 THULE TEAM KRZYŻ WLKP.
TLC DE MOERSE BOSSEN
1 ELST RONALD PRO / M3 TLC DE MOERSE BOSSEN ACHTMAAL
2 MARIJNISSEN PATRICK PRO / M4 TLC DE MOERSE BOSSEN ZUNDERT
3 MERTENS JOS PRO / M3 TLC DE MOERSE BOSSEN ZUNDERT
4 V. HOOIJDONK RON PRO / M2 TLC DE MOERSE BOSSEN ZUNDERT
5 VAN DER KLOOT BEN PRO / M4 TLC DE MOERSE BOSSEN ZUNDERT
6 VAN HASSELT JEROEN PRO / M3 TLC DE MOERSE BOSSEN ZUNDERT
7 VAN HASSELT ROGIËR PRO / M3 TLC DE MOERSE BOSSEN ZUNDERT
8 VERMEIREN NIELS PRO / M3 TLC DE MOERSE BOSSEN ACHTMAAL
TOTEM SPORT TEAM
1 MUCHA TOMASZ PRO / M4 TOTEM SPORT TEAM KATOWICE
TOYOTA MOTOR MANUFACTURING POLAND BIKE TEAM
1 MAŃCZAK MARCIN PRO / M4 TOYOTA MOTOR MANUFACTURING POLAND BIKE TEAM NOWA RUDA
TRANSPORTRIDE
1 CUPIAŁ ANDRZEJ PRO / M4 TRANSPORTRIDE DĄBROWA GÓRNICZA
TREK SPORT-RAD FREIBERG / RSV ADLER ARNSTADT E.V.
1 RUDOLPH TONI UCI / OPEN M TREK SPORT-RAD FREIBERG / RSV ADLER ARNSTADT E.V. FREIBERG
TRIACTIV RIDLEY
1 ARANIN IWONA FUN / K3 TRIACTIV RIDLEY WROCŁAW
TRYBIK TEAM
1 SZYMAŃSKA MAGDALENA PRO / K2 TRYBIK TEAM WARSZAWA
TSV GROSSSCHÖNAU / GIANT FRITZ FAHRRÄDER ZITTAU
1 HELBIG DANIEL FUN / M3 TSV GROSSSCHÖNAU / GIANT FRITZ FAHRRÄDER ZITTAU MITTELHERWIGSDORF
TTS
1 SZYMAŃSKI BARTOSZ PRO / M3 TTS WARSZAWA
2 JEZIORSKI RADOSŁAW FUN / M4 TTS JÓZEFOSŁAW
TYTAN RADOM
1 ZACHARSKI SZYMON PRO / M4 TYTAN RADOM RADOM
UCI MTB TEAM JBG-2 CRYOSPACE
1 BRZÓZKA ADRIAN UCI / OPEN M UCI MTB TEAM JBG-2 CRYOSPACE USTROŃ
2 HALEJAK WOJCIECH UCI / OPEN M UCI MTB TEAM JBG-2 CRYOSPACE GLIWICE
3 KOZAK MARIUSZ UCI / OPEN M UCI MTB TEAM JBG-2 CRYOSPACE GLIWICE
4 MICHAŁEK MARIUSZ UCI / OPEN M UCI MTB TEAM JBG-2 CRYOSPACE 43-470 ISTEBNA
5 NIEBORAS MATEUSZ UCI / OPEN M UCI MTB TEAM JBG-2 CRYOSPACE 43-445 DZIĘGIELÓW
6 ROŻEK KAROL UCI / OPEN M UCI MTB TEAM JBG-2 CRYOSPACE KRAKÓW
7 BRZÓZKA JACEK PRO / M5 UCI MTB TEAM JBG-2 CRYOSPACE 44-280 RYDUŁTOWY
8 BRZÓZKA PIOTR UCI / OPEN M UCI MTB TEAM JBG-2 CRYOSPACE USTROŃ
UGANDA MTB TEAM
1 KIMARA DAVID HOSTON UCI / OPEN M UGANDA MTB TEAM KAMPALA
UKS MRÓZ JEDYNKA KÓRNIK
1 KAMIŃSKI MACIEJ PRO / M2 UKS MRÓZ JEDYNKA KÓRNIK CHOCICZA
UKS PELETON
1 NOWAK RYSZARD FUN / M6 UKS PELETON OTYŃ
VELCREDO
1 BOJDZIŃSKA EWELINA PRO / K3 VELCREDO JÓZEFOSŁAW
2 KRYSZTOFORSKI MACIEJ PRO / M3 VELCREDO WARSZAWA
VELMAR
1 KALKOWSKI RADOSŁAW PRO / M3 VELMAR PRUSZKÓW
2 KIELISZEK PAWEŁ PRO / M3 VELMAR WARSZAWA
3 RUTKOWSKI PIOTR PRO / M3 VELMAR PIASTÓW
VELOLAB.PL
1 SZCZĘSNY ŁUKASZ PRO / M3 VELOLAB.PL GDAŃSK
VELONISTAS BERLIN
1 LENGERT SABINE FUN / K4 VELONISTAS BERLIN BERLIN
VEOLIA ENERGIA ŁÓDŹ BIKE TEAM
1 BOJANOWSKI DARIUSZ PRO / M3 VEOLIA ENERGIA ŁÓDŹ BIKE TEAM KOLUSZKI
VIENNA LIFE
1 SULEWSKA DOROTA FUN / K3 VIENNA LIFE WARSZAWA
VO2MAX MTB TEAM
1 KOWALSKI ADAM FUN / M1 VO2MAX MTB TEAM SOPOT
2 ŚLEPSKI PAWEŁ PFM / VO2MAX MTB TEAM SOPOT
3 ŚLEPSKI KAJETAN PFM / VO2MAX MTB TEAM SOPOT
VOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM
1 URBAN ANNA UCI / OPEN W VOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM ŁÓDŹ
2 ZIÓŁKOWSKA MICHALINA UCI / OPEN W VOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM WROCŁAW
3 FICEK MICHAŁ PRO / M2 VOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM MYSŁOWICE
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
1 DUDMAN MATEUSZ FUN / M0 WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI WARSZAWA
2 JEZIORSKI PIOTR FUN / M1 WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI JOZEFOSLAW
3 JAKUBOWSKI ADAM FUN / M1 WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI WARSZAWA
WERNER KENKEL SPORT TEAM
1 SZCZEPANIAK JAKUB FUN / M3 WERNER KENKEL SPORT TEAM LESZNO
2 WALEŃSKI PAWEŁ FUN / M3 WERNER KENKEL SPORT TEAM LESZNO
3 KRÓWCZYŃSKI KRZYSZTOF PFM / WERNER KENKEL SPORT TEAM LESZNO
WHEEL BROTHERS
1 ŻUKOTYŃSKI TOMIR PRO / M4 WHEEL BROTHERS GRUPA
2 KALINOWSKI JACEK FUN / M3 WHEEL BROTHERS GRUDZIĄDZ
3 NAJDROWSKI RAFAŁ PPM / WHEEL BROTHERS GRUDZIĄDZ
4 NAJDROWSKI RAFAł PPM / WHEEL BROTHERS GRUDZIĄDZ
WHEEL BROTHERS GRUDZIĄDZ
1 BORKOWSKI MICHAŁ FUN / M4 WHEEL BROTHERS GRUDZIĄDZ GRUDZIĄDZ
WHITE MTB TEAM /BIAŁA
1 WOELKE PATRICK PRO / M2 WHITE MTB TEAM /BIAŁA BIAŁA
WKK WIERUSZÓW
1 BRYŁKA KONRAD FUN / M0 WKK WIERUSZÓW NOWA WIEŚ KSIĄŻĘCA
2 DEMBSKI MATEUSZ FUN / M2 WKK WIERUSZÓW OSTRÓW WIELKOPOLSKI
3 MACIEJEWSKI JAROSŁAW FUN / M5 WKK WIERUSZÓW WIERUSZÓW
4 ZAWADZKI WŁODZIMIERZ FUN / M5 WKK WIERUSZÓW WIERUSZÓW
5 ZAWIERTA EDYTA FUN / K4 WKK WIERUSZÓW PIECZYSKA
6 ZAWIERTA MAGDALENA FUN / K1 WKK WIERUSZÓW PIECZYSKA
7 ZAWIERTA PATRYCJA FUN / K1 WKK WIERUSZÓW PIECZYSKA
WYBIERZ
1 KOSIECZ DANIEL PRO / M4 WYBIERZ LUBLIN
WYSPORTOWANI RACING TEAM
1 OSZKIEL RAFAŁ PRO / M3 WYSPORTOWANI RACING TEAM SEROKI-PARCELA
2 OSZKIEL MILENA FUN / K1 WYSPORTOWANI RACING TEAM SEROKI-PARCELA
XTRABIKE.PL BOLESŁAWIEC
1 OLECHOWSKI TOMASZ FUN / M4 XTRABIKE.PL BOLESŁAWIEC LWÓWEK ŚLĄSKI
2 BĄCZEK WOJCIECH PFMX / XTRABIKE.PL BOLESŁAWIEC BOLESŁAWIEC
3 BUKRABA KRZYSZTOF FUN / M3 XTRABIKE.PL BOLESŁAWIEC BOLESŁAWIEC
4 HARKAWY TOMASZ FUN / M4 XTRABIKE.PL BOLESŁAWIEC ZŁOTORYJA
5 ZAMOJSKI ŁUKASZ FUN / M2 XTRABIKE.PL BOLESŁAWIEC BOLESŁAWIEC
ZANIEMYŚL
1 SKOTARCZAK JAKUB FUN / M2 ZANIEMYŚL ZANIEMYŚL
ZP PODBREZOVA
1 CHRISTIAN HAAS FUN / M0 ZP PODBREZOVA BANSKA BYSTRICA
ŚWIAT ROWERÓW MERIDA TEAM
1 KARWAT KAMIL PRO / M3 ŚWIAT ROWERÓW MERIDA TEAM JÓZEFÓW