VI Półmaraton Jeleniogórski i Jeleniogórska Dziesiątka
Jelenia Góra, 07 kwietnia 2018 r.


Drużyny


Aktualnie zgłoszonych drużyn/Teams applicated: 274
Jeśli widzisz błąd w swoim zgłoszeniu i chciałbyś go poprawić zaloguj się lub wypełnij formularz
To correct your data log in to your profile or fill the form
#SOBASTEAM
1 DURKALEC JAGODA 21KM / K25 #SOBASTEAM JELENIA GÓRA
#SOBASTEAM / ASICSFRONTRUNNERPOLAND
1 SOBAS JACEK 21KM / M30 #SOBASTEAM / ASICSFRONTRUNNERPOLAND KĘDZIERZYN-KOŹLE
#SUDECKIDROGOWSKAZ
1 KOWAL GRZEGORZ 21KM / M30 #SUDECKIDROGOWSKAZ ŚWIEBODZICE
-
1 SĘDEK PIOTR 21KM / M30 - WAŁBRZYCH
2 KORDOWSKI TOMASZ 21KM / M30 - LUBIN
3 SZYNALSKI SEBASTIAN 10KM / M45 - RAWICZ
4 SZYNALSKI SZYMON 10KM / M18 - RAWICZ
5 OWCZAREK ARTUR 10KM / M45 - PIECHOWICE
6 RAZIK TADEUSZ 10KM / M65 - RAWICZ
7 JANISZEWSKI KRZYSZTOF 21KM / M30 - JELENIA GÓRA
8 KOPYCZYNSKA ALEKSANDRA 21KM / K35 - BRZEG
9 SŁABOŃ MICHAŁ 21KM / M35 - PISARZOWICE
10 MIŁEK MACIEJ 10KM / M40 - JELENIA GÓRA
11 NALEPA DOMINIKA 10KM / K18 - JELENIA GÓRA
12 KOPEREK SYLWIA 10KM / K35 - RYBNICA
13 ZAREMBA DAWID 10KM / M30 - WROCŁAW
14 KOKOSZKA JAROSLAW 10KM / M50 - ŁOMNICA
15 SZEWCZYK MARCIN 21KM / M30 - BOLESLAWIEC
16 MICHAŁEK KRZYSZTOF 21KM / M35 - WALBRZYCH
17 STACHOWSKA EWELINA 21KM / K40 - ŚNIATY
18 BANASZAK AGATA 10KM / K25 - JELENIA GÓRA
19 PAWLUKIEWICZ JOANNA 10KM / K25 - JELENIA GÓRA
20 ZIÓŁKOWSKA ELŻBIETA 21KM / K25 - WOŁÓW
21 MARKOWSKI ZBIGNIEW 10KM / M50 - JELENIA GÓRA
22 ŻEBROWSKI ARTUR 21KM / M40 - BOLESŁAWIEC
23 KMINIAK MONIKA 10KM / K40 - BARDO
24 KMINIAK PETER 10KM / M40 - BARDO
25 PLUTA JACEK 21KM / M40 - TWARDOG
26 KOTLŃSKI GRZEGORZ 10KM / M25 - KATOWICE
27 STĘPIEŃ ŁUKASZ 21KM / M35 - WROCŁAW
28 CZEKAJ TOMASZ 21KM / M18 - WROCLAW
29 MALĄG DARIUSZ 21KM / M40 - WAŁBRZYCH
30 DOMARADZKI ERNEST 10KM / M18 - MARCISZÓW
31 KRIL MAX 10KM / M25 - STRZYZOWIEC
32 GALANT SŁAWOMIR 21KM / M40 - WROCŁAW
33 PODOBA DOMINIKA 10KM / K30 - JELENIA GÓRA
34 MATYSIAK AGNIESZKA 21KM / K35 - LUBAŃ
35 LASKOWSKA IZABELA 21KM / K40 - WARSZAWA
36 MARCINIAK URSZULA 10KM / K30 - JELENIA GÓRA
37 HRYCIUK AGATA 10KM / K30 - KARPACZ
-ICE STUDIO INOWROCŁAW
1 JANKOWSKA JOANNA 10KM / K35 -ICE STUDIO INOWROCŁAW INOWROCŁAW
10 OPOLSKA BRYGADA LOGISTYCZNA
1 KOCOŃ MARIUSZ 21KM / M50 10 OPOLSKA BRYGADA LOGISTYCZNA OPOLE
10 WROCŁAWSKI PUŁK DOWODZENIA
1 TORZECKI ŁUKASZ 21KM / M30 10 WROCŁAWSKI PUŁK DOWODZENIA ŚWIEBODZICE
10BKPANC
1 WOJTYRA AGNIESZKA 21KM / K35 10BKPANC ZIELONA GÓRA
2 MIKLASZEWSKI ARKADIUSZ 10KM / M30 10BKPANC KARPACZ
1955
1 STROJWĄS ANNA 10KM / K60 1955 WROCLAW
1970
1 JEDYNAK-WYPYCH ANNA 21KM / K35 1970 LEWIN BRZESKI
1985
1 WALKOWIAK MARTA 21KM / K30 1985 ŚWIĘTOSZÓW
1993
1 JAKIMIUK DANIEL 21KM / M25 1993 SZKLARSKA PORĘBA
24 CONSTANS
1 SMOLARCZYK DOMINIK 10KM / M45 24 CONSTANS GLIWICE
44 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY
1 ZDYB GRZEGORZ 21KM / M45 44 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY LEŚNIÓW WIELKI
4K LEGNICA
1 KRAJEWSKA DAGMARA 10KM / K30 4K LEGNICA LEGNICA
2 KRAJEWSKI GRZEGORZ 21KM / M35 4K LEGNICA LEGNICA
4RBLOG WROCŁAW
1 KLIN ROBERT 10KM / M45 4RBLOG WROCŁAW BRZEG
58122303695
1 ORŁOWSKI BARTOSZ 10KM / M30 58122303695 PIELGRZYMKA
@TRI_ZIPTII
1 MROCZKOWSKI KAROL 21KM / M25 @TRI_ZIPTII WROCŁAW
AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCH WROCŁAW
1 GOWIK AGATA 10KM / K25 AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCH WROCŁAW WROCŁAW
AKMB PĘDZIWIATR GLIWICE
1 KRZYSTEK GRZEGORZ 21KM / M40 AKMB PĘDZIWIATR GLIWICE MIEDARY
2 FLORECKI ANDRZEJ 21KM / M60 AKMB PĘDZIWIATR GLIWICE GLIWICE
AKTYWNA NOWA RUDA
1 KRUPA MARCIN 10KM / M40 AKTYWNA NOWA RUDA NOWA RUDA
2 ZBYRYT MAREK 10KM / M50 AKTYWNA NOWA RUDA NOWA RUDA
3 PAŁYS MARCIN 10KM / M30 AKTYWNA NOWA RUDA NOWA RUDA
4 MICHOŃ ANDRZEJ 10KM / M18 AKTYWNA NOWA RUDA NOWA RUDA
5 SAMOSENEK TOMASZ 10KM / M35 AKTYWNA NOWA RUDA NOWA RUDA
6 LEŚNIEWSKA JUSTYNA 10KM / K35 AKTYWNA NOWA RUDA RADKÓW
AKTYWNE MAMUSIE W KARKONOSZACH
1 ASTRAMOWICZ JOLANTA 10KM / K30 AKTYWNE MAMUSIE W KARKONOSZACH JELENIA GÓRA
AKTYWNE MAMUSIE W KARKONOSZACH
1 WYSOCZAŃSKA-KRAWIEC MARTA 10KM / K25 AKTYWNE MAMUSIE W KARKONOSZACH JELENIA GÓRA
2 ZIELIŃSKA JOANNA 10KM / K30 AKTYWNE MAMUSIE W KARKONOSZACH WLEŃ
AKTYWNI KLECINA
1 FABJAŃSKI AUGUSTYN 21KM / M60 AKTYWNI KLECINA WROCŁAW
AKTYWNY WAŁBRZYCH
1 WRONA ŁUKASZ 21KM / M35 AKTYWNY WAŁBRZYCH BOLEŚCIN
AMATOR
1 WALENCKI MACIEJ 10KM / M45 AMATOR KOWARY
2 SIKORSKI KRZYSZTOF 10KM / M50 AMATOR JELENIA GÓRA
3 SAMUEL ROBERT 21KM / M45 AMATOR ZGORZELEC
4 KUIK MAŁGORZATA 10KM / K55 AMATOR JELENIA GÓRA
5 DURAJ DANIEL 21KM / M40 AMATOR MYSLAKOWICE
6 KUKLA AGNIESZKA 21KM / K45 AMATOR TRZEBIEŃ
7 WINTER BOGUSŁAW 21KM / M65 AMATOR KROTOSZYCE
8 ŻANDARSKI ZBIGNIEW 10KM / M55 AMATOR ZGORZELEC
9 BARAN- DOJS PIOTR 10KM / M45 AMATOR JELENIA GÓRA
10 SIWKA MARIUSZ 21KM / M55 AMATOR JELENIA GÓRA
11 BINIAK AGNIESZKA 10KM / K35 AMATOR KIELCZOW
AMBER
1 SĘKIEWICZ ANDRZEJ 21KM / M40 AMBER SOSNÓWKA
2 MALINOWSKI ERNEST 21KM / M40 AMBER JEŻÓW SUDECKI
3 ŻYGADŁO ROBERT 21KM / M40 AMBER JELENIA GORA
ANWIL TEAM
1 WYSŁOUCH ANDRZEJ 21KM / M60 ANWIL TEAM WŁOCŁAWEK
AQUA FIT OSIR ŚRODA ŚLĄSKA
1 WROŃSKI MAREK 10KM / M40 AQUA FIT OSIR ŚRODA ŚLĄSKA ŚRODA ŚLĄSKA
ASOCJACJA DZIEŃ ŚWIRA
1 JOHANIEWICZ KRZYSZTOF 21KM / M45 ASOCJACJA DZIEŃ ŚWIRA CZELADŹ
BARANY
1 KRYSIŃSKA-DANILISZYN MONIKA 21KM / K30 BARANY ŚWIERZAWA
2 DANILISZYN GRZEGORZ 21KM / M35 BARANY ŚWIERZAWA
BEZ KLUBU
1 FITA ROMAN 10KM / M60 BEZ KLUBU KOŻUCHÓW
BEZ KLUBU
1 RÓŻNICKI PIOTR 21KM / M35 BEZ KLUBU WROCLAW
2 KORECKI PAWEŁ 21KM / M35 BEZ KLUBU JELENIA GÓRA
3 CIUBA BARTOSZ 21KM / M35 BEZ KLUBU KAMIENNA GÓRA
4 PISULSKI JAN 21KM / M70 BEZ KLUBU WAŁBRZYCH
5 LICHOSIK JERZY 21KM / M65 BEZ KLUBU JELENIA GÓRA
6 ANDREJEWICZ MONIKA 10KM / K30 BEZ KLUBU LUBAŃ
7 KODZIS PIOTR 10KM / M30 BEZ KLUBU WLEŃ
8 PINDEL ANDRZEJ 10KM / M45 BEZ KLUBU JELENIA GÓRA
BIEG OPOLSKI
1 SZYSZKA KASIA-EWA 21KM / K50 BIEG OPOLSKI OPOLE
BIEG PIASTÓW TEAM - JAKUSZYCE
1 KRYLA MICHAŁ 10KM / M25 BIEG PIASTÓW TEAM - JAKUSZYCE JELENIA GÓRA
BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA
1 DĄBROWSKA URSZULA 21KM / K45 BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA LUBIN
2 DĄBROWSKI DANIEL 21KM / M40 BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA LUBIN
3 WOLSZCZAK KONRAD 21KM / M30 BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA LUBIN
4 KRZEMIŃSKI MARIUSZ 21KM / M35 BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA LUBIN
BIEGAJĄCE WIEPRZE
1 SZYMAŃSKI LESŁAW 10KM / M70 BIEGAJĄCE WIEPRZE SZCZWNO ZDRÓJ
2 SOKALSKI KRZYSZTOF 10KM / M35 BIEGAJĄCE WIEPRZE WARSZAWA
BIEGAMDLAZDROWIA.PL
1 SIARKIEWICZ JOLA 21KM / K55 BIEGAMDLAZDROWIA.PL PODGÓRZYN
2 RĘBECKA VIOLETTA 21KM / K45 BIEGAMDLAZDROWIA.PL JELENIA GÓRA
3 SOBIŃSKI WALDEMAR 21KM / M55 BIEGAMDLAZDROWIA.PL JELENIA GÓRA
4 ZAPORA ROBERT 21KM / M40 BIEGAMDLAZDROWIA.PL PIECHOWICE
5 PAŁKA IWONA 10KM / K35 BIEGAMDLAZDROWIA.PL CZERNICA
6 MAJER MAJA 21KM / K35 BIEGAMDLAZDROWIA.PL SZKLARSKA PORĘBA
7 BIENIEK-WILK ANNA 10KM / K40 BIEGAMDLAZDROWIA.PL JELENIA GÓRA
8 NOWAKOWSKA GENOWEFA 21KM / K60 BIEGAMDLAZDROWIA.PL JELENIA GÓRA
9 MARUKIEWICZ MAREK 21KM / M30 BIEGAMDLAZDROWIA.PL JELENIA GÓRA
10 GAŁECKA ANNA 10KM / K30 BIEGAMDLAZDROWIA.PL JELENIA GÓRA
BIEGANIE JAK SKAKANIE
1 GRZESZCZUK SEBASTIAN 21KM / M18 BIEGANIE JAK SKAKANIE JELENIA GÓRA
BIEGIEM PO KEBSA
1 KUBIAK PAWEŁ 21KM / M18 BIEGIEM PO KEBSA RYBNO
BIGSYSTEM CREW
1 BRYNIARSKI BARTOSZ 21KM / M35 BIGSYSTEM CREW JELENIA GÓRA
BIKE MARATON
1 PASIEK KINGA 10KM / K40 BIKE MARATON JELENIA GÓRA
BIKESTACJA.PL KCNC STOWARZYSZENIE ZIEMIA BOLESŁAWIECKA
1 KOPEĆ ADAM 10KM / M35 BIKESTACJA.PL KCNC STOWARZYSZENIE ZIEMIA BOLESŁAWIECKA BOLESŁAWIEC
BINIECCY
1 BINIECKA ANITA 10KM / K25 BINIECCY BOLESŁAWIEC
2 BINIECKI WALDEMAR 10KM / M50 BINIECCY GROMADKA
BOGATYŃSKIE WODOCIĄGI
1 ANTCZAK ADRIAN 10KM / M40 BOGATYŃSKIE WODOCIĄGI BOGATYNIA
BONDZIKI
1 BONDAREWICZ AGATA 10KM / K35 BONDZIKI WROCŁAW
BRAK
1 PAUL MAREK 21KM / M40 BRAK JELENIA GÓRA
2 JANIK MAREK 10KM / M50 BRAK MROZÓW
3 KROCHMAL MATEUSZ 21KM / M25 BRAK WROCŁAW
4 ZYGADŁO MARCIN 21KM / M25 BRAK OKESNICA
BRODACI Z WILKA
1 SMOLARCZYK DOROTA 10KM / K40 BRODACI Z WILKA GLIWICE
CHEMIKA RYBNIK
1 SIWCZYK ANDRZEJ 21KM / M60 CHEMIKA RYBNIK RYBNIK
CHOJNIK CIEPLICE
1 HOŁYŚ PAWEŁ 10KM / M35 CHOJNIK CIEPLICE PODGÓRZYN
2 HUTNIK TOMASZ 21KM / M45 CHOJNIK CIEPLICE JELENIA GÓRA
CHWAŁKÓW ODLUDZIE
1 KREŃ MIŁOSZ 21KM / M50 CHWAŁKÓW ODLUDZIE CHWAŁKÓW
CROSS STRACEŃCÓW TEAM
1 SZYMANKIEWICZ EDWARD 10KM / M65 CROSS STRACEŃCÓW TEAM GŁOGÓW
CZARNY KOŃ
1 ŚLIWIŃSKI RAFAŁ 21KM / M30 CZARNY KOŃ PROSZOWA
CZERNIAWA RUNNERS
1 KWIECIEŃ PRZEMYSŁAW 10KM / M40 CZERNIAWA RUNNERS JELENIA GÓRA
2 WOJCIECHOWSKA KALINA 10KM / K35 CZERNIAWA RUNNERS KRAKÓW
DACHPOL - WSZYSTKO NA DACH
1 DUC BOGUMIŁA 10KM / K30 DACHPOL - WSZYSTKO NA DACH JELENIA GÓRA
DECATHLON SZCZAWNO-ZDRÓJ
1 DOBROWOLSKI ALAN 21KM / M18 DECATHLON SZCZAWNO-ZDRÓJ BOGUSZÓW - GORCE
DOBROBUD
1 KRAJEWSKA-WIŚNIAK TERESA 10KM / K40 DOBROBUD WOJCIESZÓW
2 DŁUSKA KATARZYNA 21KM / K40 DOBROBUD WOJCIESZÓW
DRINK TEAM
1 KOŁEK ADRIAN 21KM / M30 DRINK TEAM LEGNICA
DRUZYNA SZPIKU BRZEG
1 BOROWSKI RYSZARD 21KM / M55 DRUZYNA SZPIKU BRZEG BRZEG
DRUŻUNA SZPIKU SITECH
1 ROSOŁOWSKI GRZEGORZ 21KM / M45 DRUŻUNA SZPIKU SITECH NOWE MIASTECZKO
DRUŻYNA CHROBREGO
1 CZOPOR GRZEGORZ 21KM / M35 DRUŻYNA CHROBREGO JELENIA GÓRA
DRUŻYNA NORWIDA
1 PAWLAK-WARZYBOK MONIKA 10KM / K40 DRUŻYNA NORWIDA JELENIA GÓRA
DRUŻYNA SZPIKU
1 MAJEWSKI WALDEMAR 10KM / M55 DRUŻYNA SZPIKU POZNAŃ
2 NADOLNY LESZEK 21KM / M60 DRUŻYNA SZPIKU LESZNO
DRUŻYNA SZPIKU KGHM
1 KULIŃSKI BOGDAN 10KM / M55 DRUŻYNA SZPIKU KGHM GŁOGÓW
2 DĄBROWSKI JERZY 21KM / M65 DRUŻYNA SZPIKU KGHM POLKOWICE
DZIKA DRUŻYNA
1 KALICIŃSKA ANNA 21KM / K35 DZIKA DRUŻYNA KALISZ
2 KALICIŃSKI ROBERT 21KM / M45 DZIKA DRUŻYNA KALISZ
DZIKIE DZIKI GORZÓW
1 SOLAREK KRZYSZTOF 21KM / M30 DZIKIE DZIKI GORZÓW GORZÓW WLKP.
EDI TEAM ZGORZELEC
1 MAZUREK ŁUKASZ 10KM / M40 EDI TEAM ZGORZELEC ZGORZELEC
2 OLEKSIUK LESZEK 10KM / M35 EDI TEAM ZGORZELEC ZGORZELEC
3 MACIOROWSKI GRZEGORZ 10KM / M40 EDI TEAM ZGORZELEC ZAWIDÓW
4 TRELA KRZYSZTOF 10KM / M45 EDI TEAM ZGORZELEC ZGORZELEC
5 OLEJNIK TOMASZ 21KM / M25 EDI TEAM ZGORZELEC BOGATYNIA
6 KOWANETZ MACIEJ 21KM / M40 EDI TEAM ZGORZELEC ZGORZELEC
7 LERYNOWICZ JACEK 21KM / M40 EDI TEAM ZGORZELEC ZGORZELEC
EKO OKNA RUNNERS
1 RZESZOWSKI ARKADIUSZ 21KM / M45 EKO OKNA RUNNERS RACIBÓRZ
ELTUR-SERWIS SP. Z O.O.
1 PRUSZKIEWICZ MAREK 21KM / M40 ELTUR-SERWIS SP. Z O.O. BOGATYNIA
FAMILY TEAM
1 DUL MAGDALENA 10KM / K35 FAMILY TEAM JELENIA GÓRA
2 DUL KAROLINA 10KM / K18 FAMILY TEAM JELENIA GÓRA
3 DUL WIESŁAW 10KM / M65 FAMILY TEAM JELENIA GÓRA
FAST FOOT OPOLE
1 HETMAŃCZYK IRENEUSZ 21KM / M45 FAST FOOT OPOLE OPOLE
2 DROŃ BARBARA 10KM / K30 FAST FOOT OPOLE ZŁOTORYJA
FCRUNLWÓWEK
1 KOSTRUBIEC PAWEŁ 10KM / M35 FCRUNLWÓWEK LWÓWEK ŚLĄSKI
FEE WAŁBRZYCH
1 KRUSZYŃSKI GRZEGORZ 21KM / M50 FEE WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
FENIKS LEGNICA
1 TOKARCZYK MARIUSZ 10KM / M45 FENIKS LEGNICA LEGNICA
FITNESS ACADEMY RUNNING TEAM
1 MUCHA KATARZYNA 10KM / K50 FITNESS ACADEMY RUNNING TEAM WROCŁAW
FIXI
1 JANKOWSKI BARTOSZ 10KM / M35 FIXI WROCŁAW
FMW RUNNERS
1 KORZHUN ALIAKSANDR 21KM / M35 FMW RUNNERS KAMIENNA GÓRA
FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI
1 MENCEWICZ PAWEŁ 21KM / M45 FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI GOŁKOWICE
2 KUCZOK MIROSŁAW 21KM / M45 FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI WODZISŁAW ŚLĄSKI
3 PATAS MAGDALENA 10KM / K25 FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI WODZISŁAW ŚLĄSKI
4 WĘGLARCZYK KRZYSZTOF 21KM / M40 FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI WODZISŁAW ŚLĄSKI
5 LESIK KRZYSZTOF 21KM / M40 FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI WODZISŁAW ŚLĄSKI
6 WYSZKOŃ FRANCISZEK 21KM / M35 FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI ŁAŃCE
7 NOGA KRYSTIAN 21KM / M35 FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI WODZISŁAW ŚLĄSKI
8 STACHOWSKI IRENEUSZ 10KM / M40 FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI WODZISŁAW ŚLĄSKI
9 BRAUNER WOJCIECH 21KM / M35 FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI WODZISŁAW ŚLĄSKI
10 BADURA ADAM 10KM / M40 FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI RYBNIK
11 ŚWITA JAROSŁAW 21KM / M45 FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI WODZISŁAW ŚLĄSKI
12 MOJŻYSZ CZESŁAW 10KM / M60 FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI WODZISŁAW ŚLĄSKI
FUGO S.A.
1 MAZUREK MAREK 21KM / M35 FUGO S.A. BOGATYNIA
FURNIKA PRUDNIK
1 WOJCIECHOWSKI MAREK 21KM / M50 FURNIKA PRUDNIK PRUDNIK
GAJ WAŁBRZYCH
1 MATUSZKO ZENON 21KM / M40 GAJ WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
2 MATUSZKO SYLWIA 21KM / K40 GAJ WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
GALLOWAY TEAM ZIELONA GÓRA
1 JASIEWICZ TOMASZ 21KM / M40 GALLOWAY TEAM ZIELONA GÓRA ZIELONA GÓRA
2 JASIEWICZ WIOLETTA 21KM / K35 GALLOWAY TEAM ZIELONA GÓRA ZIELONA GÓRA
GENERALI
1 CZECHOWSKI PIOTR 21KM / M60 GENERALI JELENIA GÓRA
GLKS ŚWIDNICA
1 WOJTANOWSKA PAULINA 21KM / K25 GLKS ŚWIDNICA BIELAWA
GMINA STRZELCE OPOLSKIE
1 LELONKIEWICZ KRZYSZTOF 21KM / M40 GMINA STRZELCE OPOLSKIE STRZELCE OPOLSKIE
GO4LIFE
1 POMARAŃSKA JUSTYNA 21KM / K30 GO4LIFE KARPACZ
2 WOJTASIK TOMASZ 10KM / M40 GO4LIFE MIŁKÓW
GRUPA AZOTY POLICE
1 KOTARSKI WIESŁAW 21KM / M60 GRUPA AZOTY POLICE POLICE
2 WYROZĘBSKI ŁUKASZ 21KM / M35 GRUPA AZOTY POLICE POLICE
3 GARBICZ PAWEŁ 21KM / M18 GRUPA AZOTY POLICE POLICE
4 PAWLIŃSKI PIOTR 21KM / M30 GRUPA AZOTY POLICE POLICE
GRUPA BIEGOWA DZIKOWIEC
1 ŻUKOWSKI PAWEŁ 21KM / M40 GRUPA BIEGOWA DZIKOWIEC BOGUSZÓW-GORCE
2 KRAJEWSKI KRZYSZTOF 21KM / M40 GRUPA BIEGOWA DZIKOWIEC BOGUSZÓW-GORCE
3 STONCEL BARBARA 10KM / K45 GRUPA BIEGOWA DZIKOWIEC BOGUSZOW GORCE
GRUPA BIEGOWA MIEROSZOW
1 ZIELIŃSKI BOGUMIŁ 21KM / M55 GRUPA BIEGOWA MIEROSZOW MIEROSZÓW
GRUPA CARBON
1 CYMERLIK KRZYSZTOF 10KM / M55 GRUPA CARBON ŻORY
GT RAT
1 WOJTYŁO MICHAŁ 10KM / M35 GT RAT WROCŁAW
2 KOTAS PAWEŁ 10KM / M30 GT RAT RYBNIK
GVT
1 GODLEWSKI KRZYSZTOF 21KM / M35 GVT ŻARÓW
GÓRZYNIEC TEAM
1 KOT PIOTR 21KM / M40 GÓRZYNIEC TEAM PIECHOWICE
HERMIT
1 CEPIELIK WOJCIECH 10KM / M30 HERMIT PUSTELNIK
INNOVA SPORT CENTER
1 ABULEWICZ WOJCIECH 21KM / M50 INNOVA SPORT CENTER WROCŁAW
ITMZM 2012
1 KOWALEWSKI ROBERT 21KM / M45 ITMZM 2012 WROCŁAW
IZERSKA GRUPA BIEGOWA
1 HUGETH AGNIESZKA 21KM / K35 IZERSKA GRUPA BIEGOWA BOLESŁAWIEC
2 SZAL MARZENA 21KM / K30 IZERSKA GRUPA BIEGOWA OSIECZNICA
3 ROMANOWICZ MAGDALENA 21KM / K35 IZERSKA GRUPA BIEGOWA ŚWIERADÓW ZDRÓJ
4 ĆWIKLIŃSKI ROBERT 21KM / M25 IZERSKA GRUPA BIEGOWA OPOLE
JABCYK TEAM
1 WRZESIŃSKI TOMASZ 10KM / M30 JABCYK TEAM KAMIENNA GÓRA
JABLONEC
1 SEDLACKOVA LENKA 10KM / K45 JABLONEC JABLONEC
JKB MIŁKOWICE
1 KUREK KRZYSZTOF 10KM / M45 JKB MIŁKOWICE MIŁKOWICE
JW 2399 ŚWIETOSZÓW
1 DRUCIAREK JAROSLAW 10KM / M30 JW 2399 ŚWIETOSZÓW SZPROTAWA
K2 MISZKOWICE
1 CZECH MIROSŁAW 10KM / M40 K2 MISZKOWICE KARPACZ
KACZMAREK ELECTRIC
1 MAZUREK ARTUR 10KM / M45 KACZMAREK ELECTRIC CZARNY BÓR
KAMIENNOGÓRSKA GRUPA BIEGOWA
1 KOSZKUL KAMIL 21KM / M30 KAMIENNOGÓRSKA GRUPA BIEGOWA KAMIENNA GÓRA
2 JARACZ ARKADIUSZ 10KM / M45 KAMIENNOGÓRSKA GRUPA BIEGOWA KAMIENNA GÓRA
3 MRÓWKA KATARZYNA 10KM / K30 KAMIENNOGÓRSKA GRUPA BIEGOWA KAMIENNA GÓRA
4 KUROWSKA MARLENA 10KM / K35 KAMIENNOGÓRSKA GRUPA BIEGOWA KAMIENNA GÓRA
KAMKOSPORT.PL
1 CIENIUSZEK IZA 21KM / K35 KAMKOSPORT.PL PRUSZKÓW
KARKONOSKI WETERAN
1 PROMIRSKI JULIAN 10KM / M70 KARKONOSKI WETERAN JELENIA GÓRA
KARKONOSZ RUNNING TEAM
1 CZERNIAK PAWEŁ 21KM / M30 KARKONOSZ RUNNING TEAM SOSNOWKA
2 WYPYCH TOMASZ 21KM / M45 KARKONOSZ RUNNING TEAM BRZEG
3 KOZAK-SROKA BOŻENA 10KM / K40 KARKONOSZ RUNNING TEAM KOWARY
KARPACZ
1 CEPLIN-KRYWKO MAGDALENA 10KM / K35 KARPACZ KARPACZ
KASTA Z MAŁEGO MIASTA
1 SUCHOCKI GRZEGORZ 21KM / M50 KASTA Z MAŁEGO MIASTA NOWE MIASTECZKO
KB LEW LEGNICA
1 GŁUSZEK PRZEMYSŁAW 21KM / M25 KB LEW LEGNICA SZKLARSKA PORĘBA
2 CELUCH RENATA 10KM / K40 KB LEW LEGNICA CHOJNOW
KB SPOCENI NOWA SÓL
1 URLICKI LECH 21KM / M65 KB SPOCENI NOWA SÓL NOWA SÓL
KB SZERSZEŃ OLEŚNICA
1 PUDŁO PIOTR 21KM / M30 KB SZERSZEŃ OLEŚNICA ŁUCZYNA
KB ZDYSZAAANI CHOCIANÓW
1 RĄCZKOWSKI JANUSZ 10KM / M60 KB ZDYSZAAANI CHOCIANÓW CHOCIANÓW
KGHM PM SA ZG POLKOWICE-SIEROSZOWICE
1 ZAWODNIK ANONIMOWY 10KM / M30 KGHM PM SA ZG POLKOWICE-SIEROSZOWICE
KGHM ZANAM
1 KUBIAK DARIUSZ 21KM / M55 KGHM ZANAM LEGNICA
KIEROWCA MIĘDZYNARODOWY
1 JANASZAK FABIAN 21KM / M40 KIEROWCA MIĘDZYNARODOWY WĘGLINIEC
KLUB BIEGACZA BOLESŁAWIEC
1 KRÓL BOŻENA 10KM / K50 KLUB BIEGACZA BOLESŁAWIEC BOLESŁAWIEC
KLUB SPORTOWY GRAŃ
1 PLEŚNIARSKI ZBIGNIEW 21KM / M55 KLUB SPORTOWY GRAŃ KARPACZ
KLUB SPORTOWY ŁOMNICA
1 ŚLUSARCZYK PAWEŁ 10KM / M25 KLUB SPORTOWY ŁOMNICA ŁOMNICA
KORBA KLUB GÓRSKIEJ TURYSTYKI ROWEROWEJ JELENIA GÓRA
1 PLUCHA MICHAŁ 21KM / M35 KORBA KLUB GÓRSKIEJ TURYSTYKI ROWEROWEJ JELENIA GÓRA KOWARY
KOWARY BIEGAJĄ
1 WIŚNIEWSKA JOANNA 10KM / K35 KOWARY BIEGAJĄ KOWARY
2 WOJCIECHOWSKI GRZEGORZ 21KM / M40 KOWARY BIEGAJĄ KOWARY
KRZEM2500.PL
1 KRASNODĘBSKI KSAWERY 21KM / M18 KRZEM2500.PL JELENIA GÓRA
2 SZCZEPAŃSKA EWA 21KM / K50 KRZEM2500.PL JELENIA GÓRA
3 KRASNODĘBSKI RAFAŁ 21KM / M18 KRZEM2500.PL JELENIA GÓRA
KS KANAŁEK
1 KOWIEL MARTA 21KM / K25 KS KANAŁEK JELENIA GÓRA
KS KANAŁEK / VEGE RUNNERS
1 LEDWOLORZ ANNA 21KM / K35 KS KANAŁEK / VEGE RUNNERS WARSZAWA
KS LIMANOWA `FORREST`
1 WOŹNIAK BARBARA 10KM / K60 KS LIMANOWA `FORREST` ZAGÓRZE
KS `MARATON` NOWA RUDA
1 STRZELCZAK HENRYK 21KM / M60 KS `MARATON` NOWA RUDA NOWA RUDA
KUDOWSCY MIŁOŚNICY BIEGANIA
1 FERENC-SZMUC EDYTA 10KM / K25 KUDOWSCY MIŁOŚNICY BIEGANIA LEWIN KŁODZKI
KWISA LUBAŃ
1 KUĆ JAROSŁAW 21KM / M35 KWISA LUBAŃ LUBAŃ
KŁODZKO PRZY TWIERDZA BIEGANIE
1 KUPIEC MARIUSZ 21KM / M40 KŁODZKO PRZY TWIERDZA BIEGANIE KŁODZKO
KĘSY TEAM
1 OLEKSIUK JAKUB 21KM / M25 KĘSY TEAM OBORNIKI
LESTER TEAM
1 KOŚCIUCZYK LESŁAW 21KM / M45 LESTER TEAM WARSZAWA
LKBB PETK
1 SZCZĘSNY PIOTR 21KM / M50 LKBB PETK ŁEBA
LKS ISKRA JASZKOWA
1 KAPŁON STANISŁAW 21KM / M60 LKS ISKRA JASZKOWA KŁODZKO
LUBAWKA TEAM
1 CEDZIDŁO MAŁGORZATA 10KM / K40 LUBAWKA TEAM LUBAWKA
2 CEDZIDŁO PAWEŁ 21KM / M45 LUBAWKA TEAM LUBAWKA
3 CEDZIDŁO KAMIL 10KM / MM LUBAWKA TEAM LUBAWKA
4 ŚNIEŻNA BEATA 10KM / K50 LUBAWKA TEAM LUBAWKA
5 ŚNIEŻNY DARIUSZ 21KM / M50 LUBAWKA TEAM LUBAWKA
LZS LIPA
1 BURKIEWICZ MIROSŁAW 10KM / M50 LZS LIPA LIPA
2 WOLSKI JACEK 10KM / M40 LZS LIPA LIPA
3 DOBRAS TOMASZ 21KM / M30 LZS LIPA POGWIZDÓW
M&M RUNNING TEAM
1 SKRĘTEK MONIKA 21KM / K45 M&M RUNNING TEAM JELENIA GÓRA
MAGNAT
1 KOVALENKO WLODYMIR 10KM / M45 MAGNAT MIŃSK
MAKOŚ TEAM
1 KWIATKOWSKI DANIEL 21KM / M30 MAKOŚ TEAM LUBAŃ
2 WIŚNIEWSKI TOMASZ 21KM / M45 MAKOŚ TEAM BOLESŁAWIEC
MARATON LESZNO-DRUŻYNA SZPIKU
1 GÓRNY MAREK 21KM / M60 MARATON LESZNO-DRUŻYNA SZPIKU ŚWIĘCIECHOWA
MARATONKARKONOSKI.PL
1 GUDOWSKA MAGDALENA 10KM / K40 MARATONKARKONOSKI.PL JELENIA GÓRA
MARCINŚWIERCTEAM
1 STOPA MICHAŁ 10KM / M30 MARCINŚWIERCTEAM TYCHY
MARKOS RUNNING TEAM
1 STĘPNIEWSKI MARCIN 21KM / M45 MARKOS RUNNING TEAM SIEMIANICE
MATKA BIEGNIE Z TYŁU
1 GÓRSKI ŁUKASZ 21KM / M35 MATKA BIEGNIE Z TYŁU WROCŁAW
METAL-GUM
1 ERIVES ANCHONDO JULIA MARLET 10KM / K30 METAL-GUM BELCHATOW
MIASTO LESZNO
1 KUIK ANNA 21KM / K18 MIASTO LESZNO LESZNO
MIEDZIOWE TOWARZYSTWO SPORTOWE
1 GAJEWSKA MAGDALENA 21KM / K35 MIEDZIOWE TOWARZYSTWO SPORTOWE LUBIN
MITSUBISHI MATERIALS MTB TEAM
1 LORENC MARCIN 10KM / M35 MITSUBISHI MATERIALS MTB TEAM PIECHOWICE
MKS PAULINUM
1 DZIOBA MATEUSZ 10KM / M18 MKS PAULINUM JELENIA GÓRA
MKS RUN TEAM DABIE
1 TALAGA PAWEŁ 21KM / M35 MKS RUN TEAM DABIE DĄBIE
MKS SZERSZEŃ BOGATYNIA
1 WYROBA PIOTR 21KM / M40 MKS SZERSZEŃ BOGATYNIA BOGATYNIA
MORSY LUBIN
1 MUCHA JOANNA 10KM / K30 MORSY LUBIN LUBIN
MROZÓW BIEGA
1 GAJEK ŁUKASZ 10KM / M35 MROZÓW BIEGA MROZÓW
MZA WARSZAWA
1 CZECHOWSKI JERZY 21KM / M65 MZA WARSZAWA WARSZAWA
NADLEŚNICTWO ŚWIERADÓW
1 MALUNG JAROSŁAW 21KM / M45 NADLEŚNICTWO ŚWIERADÓW OLSZYNA
NATURALNIE JANOWICE
1 MYDŁOWSKI TOMASZ 10KM / M45 NATURALNIE JANOWICE JANOWICE WIELKIE
2 ŚWIERK STANISŁAW 10KM / M60 NATURALNIE JANOWICE JANOWICE WIELKIE
3 ŚWIERK KRYSTYNA 10KM / K60 NATURALNIE JANOWICE JANOWICE WIELKIE
NIE DOTYCZY
1 OLEKSY ZDZISŁAW 10KM / M60 NIE DOTYCZY KAMIENNA GÓRA
2 MATYJA RAFAŁ 21KM / M25 NIE DOTYCZY JELENIA GÓRA
3 ZAWODNIK ANONIMOWY 21KM / M50 NIE DOTYCZY
NIEZRZESZONY
1 STEFAŃCZYK DANIEL 10KM / M45 NIEZRZESZONY DOBROMIERZ
2 NOWAK BARTOSZ 21KM / M35 NIEZRZESZONY JELENIA GÓRA
3 WĘGRZYNOWSKA NOWAK ANNA 21KM / K35 NIEZRZESZONY JELENIA GÓRA
4 MALEWICZ GRZEGORZ 21KM / M35 NIEZRZESZONY LUBAŃ
5 TALAR ADAM 21KM / M30 NIEZRZESZONY JELENIA GÓRA
6 DONAJ ADAM 21KM / M40 NIEZRZESZONY KOŚCIAN
7 WITKOWSKI TADEUSZ 21KM / M60 NIEZRZESZONY TARNÓW OPOLSKI
8 PHILLIPS GOSIA 21KM / K35 NIEZRZESZONY JELENIA GORA
9 KOWALSKA EWA 21KM / K35 NIEZRZESZONY PRUSY
10 DEMBINA ANDRZEJ 21KM / M55 NIEZRZESZONY SUCHY LAS
11 DUDEK KAZIMIERZ 10KM / M70 NIEZRZESZONY SWIERZAWA
12 MACIEJEWSKI ROBERT 10KM / M35 NIEZRZESZONY WAŁBRZYCH
13 WYSOCKI PIOTR 21KM / M30 NIEZRZESZONY SYCÓW
14 WIERZEJSKI HENRYK 10KM / M60 NIEZRZESZONY WROCŁAW
15 BISKUPSKI ARKADIUSZ 21KM / M45 NIEZRZESZONY LUBAŃ
16 UCHMANOWICZ BOGUSŁAW 21KM / M50 NIEZRZESZONY LEGNICA
17 REBEJKO PAWEŁ 10KM / M45 NIEZRZESZONY TYCHY
NLLB COTTBUS
1 KOAL GERD 10KM / M65 NLLB COTTBUS COTTBUS
2 KOAL INGRID 10KM / K60 NLLB COTTBUS COTTBUS
3 LINKE HORST 10KM / M70 NLLB COTTBUS HOYERSWERDA
NOA
1 PETRYNA JAGODA 21KM / K30 NOA WROCŁAW
2 HYSYK ANETA 10KM / K25 NOA WROCŁAW
NOKIA
1 URBANOWICZ ARTUR 21KM / M30 NOKIA JELENIA GÓRA
NOTOJADZIEM ZIELONA GÓRA
1 WEIDNER JOHNY 21KM / M30 NOTOJADZIEM ZIELONA GÓRA ZIELONA GÓRA
NOWOSOLSKA GRUPA BIEGOWA
1 CHOROSTKOWSKA NATALIA 10KM / K35 NOWOSOLSKA GRUPA BIEGOWA MODRZYCA
NSZZ SOLIDARNOŚĆ ENERGETYKA SP. Z.O.O
1 NIWISIEWICZ TOMASZ 21KM / M35 NSZZ SOLIDARNOŚĆ ENERGETYKA SP. Z.O.O LUBIN
NSZZ SOLIDARNOŚĆ VOLKSWAGEN MOTOR POLSKA
1 BANACH ARTUR 21KM / M40 NSZZ SOLIDARNOŚĆ VOLKSWAGEN MOTOR POLSKA POLKOWICE
OBORYGENI
1 OCZERETKO PAWEŁ 21KM / M40 OBORYGENI LEGNICA
OCELOTY KRUSZYN KRAJEŃSKI
1 KROPIDŁOWSKA MAGDALENA 21KM / K35 OCELOTY KRUSZYN KRAJEŃSKI PRĄDKI
OD JUTRA NIE PIJĘ
1 BANAŚ MATEUSZ 10KM / M25 OD JUTRA NIE PIJĘ BIELAWA
2 WARDENCKI RAFAŁ 10KM / M25 OD JUTRA NIE PIJĘ BIELAWA
3 OPALIŃSKI DOMINIK 10KM / M25 OD JUTRA NIE PIJĘ PIESZYCE
OLIMP KLUB GÓRSKI
1 PIOTROWICZ KAMILA 10KM / K18 OLIMP KLUB GÓRSKI WROCŁAW
OLSZYNA BIEGA
1 SMALARA RYSZARD 21KM / M45 OLSZYNA BIEGA LUBAŃ
2 KUSIAKIEWICZ MATEUSZ 21KM / M18 OLSZYNA BIEGA OLSZYNA
3 PASZKOWSKI ANDRZEJ 21KM / M45 OLSZYNA BIEGA OLSZYNA
4 RYŻEWSKI TOMASZ 10KM / M40 OLSZYNA BIEGA OLSZYNA
OPACJUSZ TEAM
1 OPACKI DARIUSZ 10KM / M45 OPACJUSZ TEAM ŚCIĘGNY
ORANGE IRON TEAM
1 LINKIEWICZ GRZEGORZ 10KM / M35 ORANGE IRON TEAM SZKLARSKA PORĘBA
2 LINKIEWICZ KRZYSZTOF 10KM / M40 ORANGE IRON TEAM JEŻÓW SUDECKI
3 LINKIEWICZ RENATA 10KM / K40 ORANGE IRON TEAM JEŻÓW SUDECKI
4 GRACZ BOGUSŁAW 10KM / M40 ORANGE IRON TEAM JAWORZNO
ORANGE POLSKA
1 KANIOR GRZEGORZ 10KM / M45 ORANGE POLSKA JELENIA GÓRA
OSIEDLE PIASTÓW
1 WICHER PAWEŁ 10KM / M45 OSIEDLE PIASTÓW PIECHOWICE
OWCZY PĘD
1 URBANIAK DOMINIKA 21KM / K25 OWCZY PĘD OSTRÓW WIELKOPOLSKI
PANI
1 DZIOPA ADAM 10KM / M45 PANI ŚWIERZAWA
PARKRUN ŻARY
1 KAMIŃSKI RYSZARD 21KM / M40 PARKRUN ŻARY ŻARY
POLIWODA TEAM
1 POLIWODA PAULINA 10KM / K35 POLIWODA TEAM WYSOKA
2 POLIWODA TOMASZ 10KM / M35 POLIWODA TEAM WYSOKA
POLONIA LESZNO
1 HETMAŃSKI TOMASZ 21KM / M40 POLONIA LESZNO PLEWISKA
POWER GYM
1 DEREŃ MAŁGORZATA 10KM / K30 POWER GYM GRYFÓW ŚLĄSKI
2 KOKO IWONA 10KM / K35 POWER GYM GRYFÓW ŚLĄSKI
3 KOSSOWSKI TOMASZ 21KM / M40 POWER GYM LUBAŃ
4 JANECZKO MICHAŁ 10KM / M30 POWER GYM LUBAŃ
5 PASTUCHEWICZ PRZEMYSŁAW 10KM / M40 POWER GYM GRYFÓW ŚLĄSKI
6 ZINÓW AGATA 10KM / K25 POWER GYM GRYFÓW ŚLĄSKI
7 BARAN MALWINA 10KM / K18 POWER GYM OLSZYNA
8 ZINÓW MICHAŁ 21KM / M18 POWER GYM MIRSK
9 RADZIWANOWSKA ANNA 10KM / K30 POWER GYM MIRSK
POWIAT LWÓWECKI
1 FLUDER MARCIN 21KM / M40 POWIAT LWÓWECKI WLEŃ
PREDATORS WAŁBRZYCH
1 PRZYBYSZ GRZEGORZ 21KM / M40 PREDATORS WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
2 RASZCZUK MARTYNA 10KM / K35 PREDATORS WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
3 KUROWSKI ALEKSANDER 21KM / M40 PREDATORS WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
4 WYSZOWSKA AGNIESZKA 10KM / K40 PREDATORS WAŁBRZYCH WALBRZYCH
5 WYSZOWSKA ANNA 10KM / KK PREDATORS WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
6 ADAMSKI ROBERT 10KM / M45 PREDATORS WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
7 ADAMSKA JOANNA 10KM / K40 PREDATORS WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
PRO-RUN WROCŁAW
1 PAWLIKOWSKA ANNA 21KM / K40 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
2 PAPRZYCKI MACIEJ 21KM / M35 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
3 KRĘŻEL JOLANTA 10KM / K40 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
PTTK LWÓWEK ŚLĄSKI
1 KOSIUK PIOTR 21KM / M25 PTTK LWÓWEK ŚLĄSKI LWÓWEK ŚLĄSKI
RAJTAROWIANKA DRZONKÓW
1 ROMANÓW-ŁOJKO MARTA 21KM / K30 RAJTAROWIANKA DRZONKÓW WROCŁAW
RAZ SZCZECIN
1 BOCHEN IZABELA 21KM / K40 RAZ SZCZECIN BEZRZECZE
RCI OLSZTYN
1 ZAWLIK MICHAŁ 21KM / M45 RCI OLSZTYN OLSZTYN
REHAU CYCLING TEAM
1 SZELĄGOWSKA MAŁGORZATA 10KM / K45 REHAU CYCLING TEAM STANISZÓW
RONAL POLSKA RUN
1 RĄCKI DARIUSZ 21KM / M45 RONAL POLSKA RUN WAŁBRZYCH
2 SKURATKO ADRIAN 21KM / M30 RONAL POLSKA RUN WAŁBRZYCH
3 POPŁAWSKI ANDRZEJ 10KM / M40 RONAL POLSKA RUN SZCZAWNO-ZDRÓJ
4 SAJDAK PAWEŁ 21KM / M25 RONAL POLSKA RUN WAŁBRZYCH
5 KASPEREK SEBASTIAN 10KM / M25 RONAL POLSKA RUN WAŁBRZYCH
ROWEROWE STUDIO MTB
1 WARĘŻAK KATARZYNA 21KM / K35 ROWEROWE STUDIO MTB ZGORZELEC
[email protected]
1 WIŚNIEWSKI PAWEŁ 21KM / M35 [email protected] JELENIA GÓRA
RUNNER TEAM BYLE NIE POD GÓRKE
1 DREWICZ KINGA 21KM / K35 RUNNER TEAM BYLE NIE POD GÓRKE ŻAGAŃ
RUNNER`S POWER
1 MATUSZEWSKI MAREK 21KM / M45 RUNNER`S POWER ŚREM
RUNNING ACADEMY
1 KUCHARSKI ROBERT 21KM / M35 RUNNING ACADEMY WROCŁAW
RUSYN - LEM
1 TROCHANOWSKI KRYSTIAN 21KM / M25 RUSYN - LEM SOBIN
2 TROCHANOWSKA KAMILA 21KM / K25 RUSYN - LEM SOBIN
RUSYN-LEM
1 TROCHANOWSKA KATARZYNA 10KM / K25 RUSYN-LEM SOBIN
RUSZDUPE.PL
1 MAZUR WOJCIECH 21KM / M25 RUSZDUPE.PL JELENIA GÓRA
RUSZÓW BIEGA
1 GAWROŃSKI KRZYSZTOF 10KM / M40 RUSZÓW BIEGA RUSZÓW
SBB RUNNERS` TEAM
1 ŻYWICKI FILIP 21KM / M18 SBB RUNNERS` TEAM MYSŁAKOWICE
SEIZAN JELENIA GÓRA
1 GŁOGOWSKI WOJCIECH 10KM / M45 SEIZAN JELENIA GÓRA JELENIA GÓRA
SFERA BIEGANIA
1 TOMKOWICZ RAFAŁ 21KM / M40 SFERA BIEGANIA WROCŁAW
SIGA SIGA
1 ZAWLIK JOANNA 10KM / K45 SIGA SIGA OLSZTYN
SIŁOWANIA JEDLINA
1 GALUS NATALIA 10KM / K35 SIŁOWANIA JEDLINA JEDLINA ZDRÓJ
SIŁOWNIA JEDLINA
1 GALUS KRZYSZTOF 21KM / M30 SIŁOWNIA JEDLINA JEDLINA-ZDRÓJ
SMS KOWARY, KOWARY BIEGAJĄ
1 OSKULSKI ROBERT 21KM / M45 SMS KOWARY, KOWARY BIEGAJĄ KOWARY
SOR WALBRZYCH
1 GRZESIK PAWEŁ 21KM / M35 SOR WALBRZYCH WAŁBRZYCH
SOWAT
1 WYDRYCH DAMIAN 21KM / M35 SOWAT BOLESŁAWIEC
2 SMOLIŃSKI KRZYSZTOF 21KM / M40 SOWAT SZCZECIN
SPORTOWI EMERYCI
1 DOBROWOLSKA BOŻENA 10KM / K60 SPORTOWI EMERYCI JELENIA GORA
2 DOBROWOLSKI ROBERT 10KM / M60 SPORTOWI EMERYCI JELENIA GORA
SRG GLOBAL BOLESŁAWIEC
1 KUCHTA KAMIL 21KM / M25 SRG GLOBAL BOLESŁAWIEC BOLESŁAWIEC
SRS AKTYWNA DABROWA
1 SMACZYNSKI DARIUSZ 21KM / M50 SRS AKTYWNA DABROWA DĄBROWA GÓRNICZA
START BIAŁYSTOK
1 ZIENIEWICZ SLAWOMIR 21KM / M60 START BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY PŁAWNA
1 JUGO SŁAWOMIR 10KM / M60 STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY PŁAWNA JELENIA GÓRA
STS BIEGATON MIKOŁÓW
1 PRZYŁUDZKI JANUSZ 21KM / M65 STS BIEGATON MIKOŁÓW MIKOŁÓW
SUDECKI KLUB WYSOKOGÓRSKI
1 CIEPLIŃSKI TOMASZ 21KM / M35 SUDECKI KLUB WYSOKOGÓRSKI JELENIA GÓRA
SZCZECIŃSKI KLUB WYSOKOGÓRSKI
1 ZAWADKA ANDRZEJ 21KM / M50 SZCZECIŃSKI KLUB WYSOKOGÓRSKI MIERZYN
TEAM BIEG PIASTÓW
1 KOSIOROWSKI LESZEK 21KM / M45 TEAM BIEG PIASTÓW JELENIA GÓRA
2 MICHALIK IZABELA 10KM / K35 TEAM BIEG PIASTÓW SZKLARSKA PORĘBA
TEAM ETHAN
1 LEMPEREUR HENRI 21KM / M65 TEAM ETHAN SEVRES
TEAM LUBAŃ
1 KLATKA ANDRZEJ 10KM / M50 TEAM LUBAŃ LUBAŃ
2 STAROŃ GRZEGORZ 10KM / M45 TEAM LUBAŃ LUBAŃ
3 LERIAN MARIUSZ 10KM / M35 TEAM LUBAŃ LUBAŃ
TEAM NESSI
1 BIELA IWONA 10KM / K45 TEAM NESSI RYBNICA
TEAM PLOK
1 PLOK KRZYSZTOF 10KM / M50 TEAM PLOK POLKOWICE
TEAM PODGÓRZYN-PODGÓRZYN GMINA PRZYJAZNA Z NATURY
1 SZTURO JAN 21KM / M50 TEAM PODGÓRZYN-PODGÓRZYN GMINA PRZYJAZNA Z NATURY PODGÓRZYN
2 OSOWSKI WOJTEK 21KM / M45 TEAM PODGÓRZYN-PODGÓRZYN GMINA PRZYJAZNA Z NATURY PODGÓRZYN
3 DZIEWULAK DANIEL 10KM / M35 TEAM PODGÓRZYN-PODGÓRZYN GMINA PRZYJAZNA Z NATURY JELENIA GÓRA
4 CZERNIAK WIOLETA 21KM / K30 TEAM PODGÓRZYN-PODGÓRZYN GMINA PRZYJAZNA Z NATURY SOSNÓWKA
TEAM TOM-SPORT
1 MITKIEWICZ ELŻBIETA 10KM / K60 TEAM TOM-SPORT ŚWIERADÓW-ZDRÓJ
2 FIERKOWICZ ALINA 10KM / K25 TEAM TOM-SPORT ŚWIERADÓW ZDRÓJ
3 FIERKOWICZ TERESA 10KM / K50 TEAM TOM-SPORT ŚWIERADÓW-ZDRÓJ
4 CZECHOWSKA MONIKA 10KM / K30 TEAM TOM-SPORT ŚWIERADÓW-ZDRÓJ
TEKNIA TEAM
1 KWINTA TOMASZ 21KM / M45 TEKNIA TEAM KALISZ
TRENUJZNAMI.PL
1 ADAMSKI WOJCIECH 21KM / M65 TRENUJZNAMI.PL WROCŁAW
TS REGLE
1 BIAŁAS IWONA 10KM / K40 TS REGLE SZKLARSKA PORĘBA
TS REGLE SZKLARSKA PORĘBA
1 MATUSZAK JÓZEF 21KM / M40 TS REGLE SZKLARSKA PORĘBA STARA KAMIENICA
2 MATUSZAK SYLWIA 10KM / K40 TS REGLE SZKLARSKA PORĘBA STARA KAMIENICA
3 KUCHNIA KRZYSZTOF 10KM / M55 TS REGLE SZKLARSKA PORĘBA RYBNICA
4 STĘPIEŃ-KUCHNIA ANNA MONIKA 10KM / K45 TS REGLE SZKLARSKA PORĘBA RYBNICA
5 JAROSZ DOMINIKA 21KM / K35 TS REGLE SZKLARSKA PORĘBA JELENIA GÓRA
6 KOWALSKA KAROLINA 21KM / K35 TS REGLE SZKLARSKA PORĘBA JELENIA GÓRA
7 MĘDOŃ ANNA 10KM / K45 TS REGLE SZKLARSKA PORĘBA JELENIA GÓRA
TWARDZIELE TEAM BOGATYNIA
1 SZYLIŃSKI MAREK 10KM / M40 TWARDZIELE TEAM BOGATYNIA BOGATYNIA
2 SZYLINSKA KATARZYNA 10KM / K40 TWARDZIELE TEAM BOGATYNIA BOGATYNIA
3 BUGAJNY PAWEŁ 21KM / M40 TWARDZIELE TEAM BOGATYNIA BOGATYNIA
4 KOROTKO-BUGAJNA ANNA 21KM / K35 TWARDZIELE TEAM BOGATYNIA BOGATYNIA
UKS LUDWIKOWICE
1 BUCZEK GABRIELA 21KM / K45 UKS LUDWIKOWICE SWIERKI
2 AWRYCEWICZ ROMAN 21KM / M55 UKS LUDWIKOWICE NOWA RUDA
3 BISIKIEWICZ ELŻBIETA 10KM / K45 UKS LUDWIKOWICE NOWA RUDA
4 ZAWIŚLAK ANNA 21KM / K35 UKS LUDWIKOWICE BOŻKÓW
5 AWRYCEWICZ MONIKA 10KM / K30 UKS LUDWIKOWICE NOWA RUDA
6 DOBRAS ZDZISŁAW 10KM / M55 UKS LUDWIKOWICE NOWA RUDA
UKS SOKOŁOWSKO
1 RACZYŃSKI MARCIN 10KM / M40 UKS SOKOŁOWSKO SOKOŁOWSKO
UKS-ZSOIZ GRYFÓW ŚLĄSKI
1 CICHOŃ ARKADIUSZ 10KM / M45 UKS-ZSOIZ GRYFÓW ŚLĄSKI GRYFÓW ŚLĄSKI
URZĄD MIASTA I GMINY BOGATYNIA
1 REMIAN ANDRZEJ 21KM / M45 URZĄD MIASTA I GMINY BOGATYNIA BOGATYNIA
USKRZYDLONY- Z PASJI DO ŻYCIA
1 RUSIN ADRIAN 21KM / M25 USKRZYDLONY- Z PASJI DO ŻYCIA WARSZAWA
UZDROWISKO CIEPLICE
1 MICHAŁEK MAŁGORZATA 21KM / K40 UZDROWISKO CIEPLICE JELENIA GÓRA
2 MAŁEK PIOTR 10KM / M60 UZDROWISKO CIEPLICE JELENIA GÓRA
3 GÓRNICKA MARZENA 21KM / K25 UZDROWISKO CIEPLICE GĘSINIEC
UZDROWISKO ŚWIERADÓW
1 ŁUCZYK BEATA 10KM / K40 UZDROWISKO ŚWIERADÓW ŚWIERADÓW ZDRÓJ
2 PLITT ALEKSANDRA 10KM / K30 UZDROWISKO ŚWIERADÓW MIRSK
3 PAKIET WALDEMAR 10KM / M50 UZDROWISKO ŚWIERADÓW ŚWIERADÓW-ZDRÓJ
4 TKACZYK ARTUR 10KM / M50 UZDROWISKO ŚWIERADÓW ŚWIERADÓW ZDRÓJ
5 TKACZYK RAFAŁ 10KM / M25 UZDROWISKO ŚWIERADÓW ŚWIERADÓW-ZDRÓJ
VEGANIE BIEGAJĄ
1 WRZOSEK MAGDALENA 10KM / K35 VEGANIE BIEGAJĄ OPOLE
VEGE RUNNERS
1 ŁACZNY DAWID 21KM / M18 VEGE RUNNERS JELENIA GÓRA
2 ŁACZNY MACIEJ 21KM / M40 VEGE RUNNERS JELENIA GÓRA
3 BUĆKO ALICJA 10KM / K18 VEGE RUNNERS JELENIA GÓRA
4 HEREZO KRZYSZTOF 21KM / M35 VEGE RUNNERS JELENIA GÓRA
5 JURCZAK JACEK 10KM / M50 VEGE RUNNERS WROCŁAW
VIRTUAL RUNNER CLUB
1 STEFAŃSKA AGNIESZKA BIEGANNA 21KM / K45 VIRTUAL RUNNER CLUB ZGORZELEC
VISION OPTYK JELENIA GÓRA
1 KWIATKOWSKI KRYSTIAN 10KM / M35 VISION OPTYK JELENIA GÓRA STANISZÓW
WEGANIZERKA
1 WEIGEL MARCIN 21KM / M40 WEGANIZERKA STARA KAMIENICA
WERTYKALNA KOTLINA
1 CIEPLIŃSKA ANETA 10KM / K35 WERTYKALNA KOTLINA JELENIA GÓRA
WHATER KNIGHTS
1 LIPIEN JAKUB 21KM / M40 WHATER KNIGHTS ZIELONKI
WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE
1 DOBREK WOJCIECH 21KM / M50 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE SZCZECIN
WIELUŃ ULTRA I NIE TYLKO
1 FRYSIAK ARTUR 21KM / M50 WIELUŃ ULTRA I NIE TYLKO WIELUŃ
2 FRYSIAK BARBARA 10KM / K50 WIELUŃ ULTRA I NIE TYLKO WIELUŃ
WKB PIAST WROCŁAW
1 SROKA JANINA 21KM / K60 WKB PIAST WROCŁAW WROCŁAW
2 KOWALSKA KRYSTYNA 21KM / K60 WKB PIAST WROCŁAW WROCŁAW
3 ŁABUZ MAREK 10KM / M60 WKB PIAST WROCŁAW WROCŁAW
4 LEWANDOWSKI TADEUSZ 21KM / M65 WKB PIAST WROCŁAW WROCŁAW
WKS SLASK
1 CALKA JANUSZ 10KM / M50 WKS SLASK SPALDING
WKURW_TEAM
1 DŁUGOPOLSKI ROBERT 21KM / M30 WKURW_TEAM WROCŁAW
2 BARTNICKI BARTOSZ 21KM / M25 WKURW_TEAM GŁUSZYCA
WKWS GRANIT
1 SŁOWIŃSKI GRZEGORZ 21KM / M30 WKWS GRANIT WROCŁAW
WLASNY BIEG
1 GWIOZDA IWONA 10KM / K45 WLASNY BIEG GORLITZ
WODNA PRZYGODA
1 PARFIANOWICZ ŁUKASZ 21KM / M35 WODNA PRZYGODA ŻAGAŃ
2 PARFIANOWICZ ŁUKASZ 21KM / M35 WODNA PRZYGODA ŻAGAŃ
WOZNIAK TEAM WROCLAW
1 WOJCIUL JUSTYNA 10KM / K30 WOZNIAK TEAM WROCLAW KOWARY
2 WOŹNIAK PIOTR 21KM / M50 WOZNIAK TEAM WROCLAW WROCŁAW
3 WOŹNIAK DOROTA 21KM / K50 WOZNIAK TEAM WROCLAW WROCŁAW
WOŁÓW BIEGA
1 TOMCZUK WOJCIECH 21KM / M45 WOŁÓW BIEGA WOŁÓW
2 HAJTKO PIOTR 10KM / M30 WOŁÓW BIEGA WOŁÓW
WROCLAW MARATHON TEAM
1 TUROWSKA MAŁGORZATA 10KM / K35 WROCLAW MARATHON TEAM WROCŁAW
WROCLAW MARATHON TEAM / DRUŻYNA LEONA
1 LUBOIŃSKI MACIEJ 21KM / M35 WROCLAW MARATHON TEAM / DRUŻYNA LEONA BIELANY WROCŁAWSKIE
WROCŁAW
1 WYSOCKA-SAWA EMILIA 10KM / K30 WROCŁAW WROCŁAW
WWW.STREFAURODY.COM.PL
1 MODRZEWSKI PIOTR 10KM / M35 WWW.STREFAURODY.COM.PL WROCŁAW
WYBIERZ
1 RADZIWANOWSKA ANNA 21KM / K30 WYBIERZ MIRSK
Z BIEGANIEM MI DO TWARZY
1 BURDA AGNIESZKA 10KM / K40 Z BIEGANIEM MI DO TWARZY JELENIA GÓRA
ZABIEGANI Z LEŚNEJ
1 TYLKA TOMASZ 21KM / M30 ZABIEGANI Z LEŚNEJ LEŚNA
2 SZTUBA BOGDAN 21KM / M50 ZABIEGANI Z LEŚNEJ LEŚNA
3 HORODKO JÓZEF 21KM / M55 ZABIEGANI Z LEŚNEJ LEŚNA
ZABIEGANI.COM.PL
1 MAŁECKA JOANNA 10KM / K30 ZABIEGANI.COM.PL JELENIA GÓRA
2 LEŚNIAK IWONA 21KM / K35 ZABIEGANI.COM.PL JELENIA GÓRA
3 CZAPLICKI JANUSZ 10KM / M50 ZABIEGANI.COM.PL JELENIA GÓRA
ZAKRZEWO
1 NAKONOWSKI MARCIN 21KM / M40 ZAKRZEWO ZAKRZEWO
2 GROENWALD-NAKONOWSKA BARBARA 21KM / K35 ZAKRZEWO ZAKRZEWO
ZAKŁAD KARNY KRZYWANIEC
1 SIELSKI TOMASZ 21KM / M40 ZAKŁAD KARNY KRZYWANIEC ŻAGAŃ
ZAWONIA TEAM
1 BADOWSKI SEBASTIAN 21KM / M40 ZAWONIA TEAM ZAWONIA
2 BUCZAK RYSZARD 21KM / M65 ZAWONIA TEAM ZAWONIA
ZBĄCZENI
1 SAWINIEC KAROLINA 21KM / K35 ZBĄCZENI ZGORZELEC
2 SAWINIEC PIOTR 10KM / M35 ZBĄCZENI ZGORZELEC
ZESPÓŁ SZKÓŁ EKONOMICZNO - TECHNICZNYCH RAKOWICE WIELKIE - POWIAT LWÓWECKI
1 DYMITROCA ADAM 10KM / M35 ZESPÓŁ SZKÓŁ EKONOMICZNO - TECHNICZNYCH RAKOWICE WIELKIE - POWIAT LWÓWECKI RADOMICE
ZG POLKOWICE SIEROSZOWICE
1 OLSZAK DARIUSZ 21KM / M30 ZG POLKOWICE SIEROSZOWICE GRĘBOCICE
ZG RUN
1 MALEWSKI SŁAWOMIR 21KM / M35 ZG RUN LWÓWEK ŚLĄSKI
2 POLIWKA ADAM 21KM / M30 ZG RUN RUDNA
ZGZB
1 SZAŁĘGA KASIA 21KM / K35 ZGZB ZIELONA GÓRA
ZIELONA GÓRO ZACZNIJ BIEGAĆ
1 PYTKO RYSZARD 21KM / M65 ZIELONA GÓRO ZACZNIJ BIEGAĆ ZIELONA GÓRA
ZORKA JELONKI RUNNING TEAM
1 SIKORSKI ŁUKASZ 21KM / M30 ZORKA JELONKI RUNNING TEAM JELENIA GÓRA
2 MANTHAJ JAROSLAW 21KM / M55 ZORKA JELONKI RUNNING TEAM JELENIA GÓRA
3 MARAS SŁAWOMIR 21KM / M40 ZORKA JELONKI RUNNING TEAM JELENIA GÓRA
4 CHOMA KATARZYNA 10KM / K35 ZORKA JELONKI RUNNING TEAM JELENIA GÓRA
5 KUPEĆ SŁAWOMIR 21KM / M40 ZORKA JELONKI RUNNING TEAM JELENIA GÓRA
6 PIETROW TADEUSZ 21KM / M60 ZORKA JELONKI RUNNING TEAM JELENIA GÓRA
7 PERZYŃSKA KAROLINA 21KM / K30 ZORKA JELONKI RUNNING TEAM LWÓWEK ŚLĄSKI
ZUMBA
1 MALIK AGNIESZKA 10KM / K40 ZUMBA KŁODZKO
ŚLĘZAKTEAM, OTM.B
1 BUKAŁA JANUSZ 21KM / M40 ŚLĘZAKTEAM, OTM.B OTMUCHÓW
ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA
1 DĄBROWSKA HALINA 21KM / K35 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA ŚWIDNICA
2 DĄBROWSKI PIOTR 21KM / M35 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA ŚWIDNICA
3 ŚCISŁOWSKA KATARZYNA 21KM / K35 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA ŚWIDNICA
ŁĄCZKA TEAM LEGNICA
1 IDCZAK AGNIESZKA 21KM / K30 ŁĄCZKA TEAM LEGNICA LEGNICA
ŻARY RUNNERS TEAM
1 KUŹMIAK STANISŁAW 21KM / M35 ŻARY RUNNERS TEAM ŻARY
ŻÓŁWIK OPOLE
1 KOZŁOWSKI MARIAN 21KM / M60 ŻÓŁWIK OPOLE OZIMEK