XIX Toyota Półmaraton Wałbrzych
Wałbrzych, 19 sierpnia 2018 r.


Drużyny


Aktualnie zgłoszonych drużyn/Teams applicated: 247
Jeśli widzisz błąd w swoim zgłoszeniu i chciałbyś go poprawić zaloguj się lub wypełnij formularz
To correct your data log in to your profile or fill the form
#CZELADZBIEGA
1 MAJCHRZYK DOROTA 21km / K40 #CZELADZBIEGA CZELADŹ
2 TABAKA ANDRZEJ 21km / M40 #CZELADZBIEGA CZELADŹ
3 CISZOWSKI ŁUKASZ 21km / M30 #CZELADZBIEGA CZELADŹ
4 FILIK ANIA 21km / K20 #CZELADZBIEGA CZELADŹ
5 KRUPA-SZCZĘSNY IZABELA 21km / K40 #CZELADZBIEGA CZELADŹ
6 BIELECKI MARIUSZ 21km / M40 #CZELADZBIEGA CZELADŹ
7 NOWAK ŁUKASZ 21km / M30 #CZELADZBIEGA CZELADŹ
8 BARTOSIK MONIKA 21km / K30 #CZELADZBIEGA CZELADZ
#HOLICOLORING - HTTP://IT-SYSTEM.PL
1 PAJĄK TOMASZ 21km / M40 #HOLICOLORING - HTTP://IT-SYSTEM.PL WROCŁAW
#SOBASTEAM
1 GIEMZA MICHAŁ 21km / M20 #SOBASTEAM JAWOR
2 WYROŚLAK JÓZEF 21km / M30 #SOBASTEAM WROCŁAW
-
1 KONDRATOWICZ ŁUKASZ 10km / M30 - KAMIENNA GÓRA
2 POTOCZNIAK ANDRZEJ 10km / M30 - WAŁBRZYCH
3 ŻYŁA ADAM 21km / M40 - ŁASK
10 WROCŁAWSKI PUŁK DOWODZENIA
1 BULUK GRZEGORZ 21km / M30 10 WROCŁAWSKI PUŁK DOWODZENIA NAMYSŁÓW
10 ŚBOT
1 MICHAŁEK TOMASZ 21km / M40 10 ŚBOT WYMYSŁÓW
1000 BURPEES KLUB
1 RUSZCZYŃSKI PRZEMYSŁAW 21km / M30 1000 BURPEES KLUB WAŁBRZYCH
1954
1 POPIELEWICZ MAREK 21km / M50 1954 KATOWICE
1955
1 KUCHCZYNSKI KRZYSZTOF 21km / M30 1955 LUBIN
1977
1 FIKSA PIOTR 21km / M40 1977 KROSNO
1981
1 PIETRZAK-ŁĘŻAK JOANNA 21km / K30 1981 ZGIERZ
2 GOŁĘBIEWSKI KAZIMIERZ 21km / M60 1981 ŻAGAŃ
1986
1 MATYSIAK DAMIAN 21km / M30 1986 GNIEZNO
ACHILLES LESZNO
1 PTASHUK KATSIARYNA 21km / K20 ACHILLES LESZNO MINSK
2 RYBALCHENKO ALEXEY 21km / M40 ACHILLES LESZNO KHARKOV
3 RYBALCHENKO TETIANA 21km / K30 ACHILLES LESZNO KHARKOV
ACTIV EAGLES PRO
1 BOREK JADWIGA 21km / K30 ACTIV EAGLES PRO KĘDZIERZYN-KOŹLE
ADRIAN DANILEWICZ GROUP
1 JON MARCIN 21km / M40 ADRIAN DANILEWICZ GROUP SIECHNICE
2 FILIPEK PIOTR 10km / M40 ADRIAN DANILEWICZ GROUP JELCZ LASKOWICE
3 MAŁASIEWICZ MARTA 21km / K40 ADRIAN DANILEWICZ GROUP JACZKOWICE
4 STELMACH PIOTR 10km / M40 ADRIAN DANILEWICZ GROUP WROCLAW
ADRIAN DANILEWICZ TEAM
1 MAJ-ZALEWSKA DARIA 21km / K40 ADRIAN DANILEWICZ TEAM SIECHNICE
AIRCOM AUTOMOTIVE
1 KUK DANIEL 21km / M20 AIRCOM AUTOMOTIVE WROCŁAW
AKADEMIA BIEGANIA W ŚWIERKLANACH
1 KARWOT MACIEJ 21km / M40 AKADEMIA BIEGANIA W ŚWIERKLANACH JANKOWICE
AKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ
1 LESZKO TOMASZ 21km / M30 AKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ ŁÓDŹ
AKB ESEMAS
1 PORADA STANISŁAW 21km / M40 AKB ESEMAS PROSZKÓW
2 POSŁUSZNA ANNA 21km / K40 AKB ESEMAS GŁOSKA
3 POSŁUSZNY MARIUSZ 21km / M40 AKB ESEMAS GŁOSKA
4 FRYDECKA ELŻBIETA 21km / K50 AKB ESEMAS ŹRÓDŁA
5 FRYDECKI SLAWOMIR 21km / M50 AKB ESEMAS ŹRÓDŁA
6 OŚLIZŁO GRZEGORZ 10km / M30 AKB ESEMAS ŚRODA ŚLĄSKA
AKG HALNY
1 TUNDAK ZUZANNA 10km / K20 AKG HALNY POZNAŃ
AKS WYBIEGANI POLKOWICE
1 KONOWALCZUK TOMASZ 21km / M30 AKS WYBIEGANI POLKOWICE POLKOWICE
2 STACHOWIAK AGNIESZKA 21km / K30 AKS WYBIEGANI POLKOWICE POLKOWICE
3 ARGASIŃSKI WOJCIECH 21km / M18 AKS WYBIEGANI POLKOWICE SUCHA GÓRNA
4 WAJMAN WAJMAN 21km / M40 AKS WYBIEGANI POLKOWICE POLKOWICE
AKTYWNA NOWA RUDA
1 KRUPA MARCIN 10km / M40 AKTYWNA NOWA RUDA NOWA RUDA
2 LANGHEINIG SEWERYN 10km / M40 AKTYWNA NOWA RUDA NOWA RUDA
3 LASKOWSKI MARCIN 10km / M30 AKTYWNA NOWA RUDA NOWA RUDA
AKTYWNY WAŁBRZYCH
1 KLUBA RAFAŁ 10km / M30 AKTYWNY WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
AKZO NOBEL
1 WÓJCIK JAROSŁAW 21km / M50 AKZO NOBEL ŁASKARZEW
2 NOWICKA IWONA 21km / K40 AKZO NOBEL WAŁBRZYCH
AMWIN
1 MIELCAREK DAWID 21km / M20 AMWIN WRZEŚNIA
ANNA BENDA
1 NOWORYCKA PATRYCJA 21km / K30 ANNA BENDA BRZEG
ATHLETICS NYSA
1 LATAWSKI MATEUSZ 21km / M30 ATHLETICS NYSA NIWNICA
AVANADE RUNNING TEAM
1 WITEK GRZEGORZ 21km / M30 AVANADE RUNNING TEAM KRAKÓW
B&L&K&G.CZAR
1 CZARNECKI GRZEGORZ 21km / M40 B&L&K&G.CZAR ŁÓDŹ
2 STAWICKI GRZEGORZ 21km / M20 B&L&K&G.CZAR WROCŁAW
BIEGACZE W RADOMSKU
1 DRÓŻDŻ HUBERT 21km / M40 BIEGACZE W RADOMSKU RADOMSKO
2 JESKE DOMINIK 21km / M30 BIEGACZE W RADOMSKU RADOMSKO
BIEGAJ W JEDLINIE
1 WĘCŁAWIK JANUSZ 21km / M60 BIEGAJ W JEDLINIE JEDLINA-ZDRÓJ
2 ŻMUDZIŃSKI RAFAŁ 21km / M30 BIEGAJ W JEDLINIE JEDLINA-ZDRÓJ
3 MACHOWSKI KRZYSZTOF 10km / M40 BIEGAJ W JEDLINIE JEDLINA ZDRÓJ
4 SITKO ARTUR 21km / M30 BIEGAJ W JEDLINIE JEDLINA ZDRÓJ
5 KOŁDA SEBASTIAN 21km / M40 BIEGAJ W JEDLINIE JEDLINA ZDRÓJ
6 KACPRZYK MARIUSZ 21km / M40 BIEGAJ W JEDLINIE JEDLINA-ZDRÓJ
BIEGAJ-ZAPOBIEGAJ
1 JANYGA PIOTR 10km / M40 BIEGAJ-ZAPOBIEGAJ WAŁBRZYCH
2 TOMASZEWSKI ZDZISŁAW 21km / M50 BIEGAJ-ZAPOBIEGAJ WAŁBRZYCH
3 LANDSBERG MARCIN 21km / M40 BIEGAJ-ZAPOBIEGAJ WAŁBRZYCH
4 GŁOWACKI MIŁOSZ 10km / M16 BIEGAJ-ZAPOBIEGAJ WAŁBRZYCH
5 KSIĄŻEK ŁUKASZ 10km / M30 BIEGAJ-ZAPOBIEGAJ WAŁBRZYCH
6 PILARSKA MAŁGORZATA 10km / K40 BIEGAJ-ZAPOBIEGAJ MIEROSZÓW
7 PIETRUSZKA WOJCIECH 21km / M40 BIEGAJ-ZAPOBIEGAJ WAŁBRZYCH
BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA
1 KUCHCZYŃSKA ANNA 21km / K30 BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA LUBIN
BIEGAM BO LUBIĘ GŁOGÓW
1 PIOSIK MIROSŁAW 21km / M30 BIEGAM BO LUBIĘ GŁOGÓW GŁOGÓW
2 PIOSIK ZUZANNA 21km / K30 BIEGAM BO LUBIĘ GŁOGÓW GŁOGÓW
BIEGAMDLAZDROWIA.PL
1 POPŁAWSKI RAFAŁ 21km / M40 BIEGAMDLAZDROWIA.PL JELENIA GÓRA
2 JOLIBSKI JACEK 21km / M20 BIEGAMDLAZDROWIA.PL JELENIA GÓRA
3 KUSAJ MICHAŁ 21km / M30 BIEGAMDLAZDROWIA.PL JELENIA GÓRA
4 NOWAKOWSKA GENOWEFA 21km / K65 BIEGAMDLAZDROWIA.PL JELENIA GÓRA
5 MOCZARSKI MARIUSZ 21km / M50 BIEGAMDLAZDROWIA.PL JELENIA GÓRA
BIEGNĄCY KRZYŚ
1 WOŹNIAK KRZYSZTOF 21km / M30 BIEGNĄCY KRZYŚ LESZNO
BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA
1 BOŁOZ MARCIN 21km / M30 BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA BIELAWA
2 DUDA KRZYSZTOF 21km / M40 BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA DZIERŻONIÓW
3 MARCINOWSKI EUGENIUSZ 10km / M60 BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA BIELAWA
4 RIDEL MAGDALENA 21km / K30 BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA ŚWIDNICA
5 SOBCZAK ALEKSANDER 10km / M30 BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA DZIERŻONIÓW
6 TROCHA ROMAN 21km / M50 BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA DZIERŻONIÓW
7 WOLF ADAM 21km / M40 BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA BIELAWA
8 DUDA AGNIESZKA 10km / K40 BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA DZIERŻONIÓW
9 MARCINOWSKI NORBERT 21km / M20 BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA BIELAWA
10 MAŚLANKA PAWEŁ 21km / M30 BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA BIELAWA
11 WIŚNIEWSKI RAFAŁ 21km / M30 BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA BIELAWA
12 OSTROPOLSKI HENRYK 10km / M60 BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA DZIERŻONIÓW
13 LORENC MARCIN 21km / M40 BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA BIELAWA
14 GIL STANISŁAW 21km / M60 BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA DZIERŻONIÓW
15 CICHOŃ PIOTR 21km / M40 BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA BIELAWA
16 DOMAGAŁA ADAM 21km / M50 BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA BIELAWA
BIELAWSKA AKADEMIA BIEGOWA
1 PIOTROWSKI SEBASTIAN 21km / M30 BIELAWSKA AKADEMIA BIEGOWA BIELAWA
BIURO KREATOR ALDONA ZIACH
1 ZIACH KAMIL 21km / M40 BIURO KREATOR ALDONA ZIACH ZAKRZEWO
BO JAK NIE MY TO KTO :)
1 GRABOWSKI ANDRZEJ 21km / M40 BO JAK NIE MY TO KTO :) SŁUPNO
2 PRZERADZKI KAMIL 21km / M30 BO JAK NIE MY TO KTO :) GĄBIN
BOLKÓW BIEGA
1 ŻMIJAN ARTUR 21km / M40 BOLKÓW BIEGA BOLKÓW
BOLKÓW TEAM
1 KOWALSKI JANUSZ 21km / M50 BOLKÓW TEAM BOLKÓW
2 PODKÓWKA SŁAWEK 21km / M30 BOLKÓW TEAM BOLKÓW
3 PRĘGA DIANA 21km / K20 BOLKÓW TEAM BOLKÓW
BRACTWO BIEGACZY ZIELONA GÓRA
1 WOCH AGNIESZKA 21km / K40 BRACTWO BIEGACZY ZIELONA GÓRA ZIELONA GÓRA
CROSS KRAPKOWICE
1 KANDZIORA DOMINIK 21km / M30 CROSS KRAPKOWICE KRAPKOWICE
2 PASTUCHA ANNA 21km / K60 CROSS KRAPKOWICE KRAPKOWICE
3 KANDZIORA KATARZYNA 21km / K20 CROSS KRAPKOWICE KRAPKOWICE
4 PASTUCHA MAREK 21km / M50 CROSS KRAPKOWICE KRAPKOWICE
5 OLEKSIUK JAKUB 21km / M20 CROSS KRAPKOWICE OBORNIKI
CROSSRUN24
1 OGÓREK PAWEŁ 10km / M40 CROSSRUN24 WAŁBRZYCH
DAMY Z WAŁKA
1 SIEKIERSKA AGNIESZKA 10km / K30 DAMY Z WAŁKA WROCŁAW
2 GNITECKA KATARZYNA 21km / K20 DAMY Z WAŁKA KUDOWA ZDRÓJ
DARZYBÓRUNNER-SKA
1 GOCYLA DARIUSZ 21km / M50 DARZYBÓRUNNER-SKA POZNAŃ
DECATHLON
1 RAJCA MARTA 10km / K30 DECATHLON OLSZYNIEC
2 KŁYŻ MATEUSZ 10km / M20 DECATHLON WAŁBRZYCH
3 ŁAZARSKA HANNA 10km / K20 DECATHLON WAŁBRZYCH
4 SOBINA URSZULA 10km / K20 DECATHLON WITKÓW
DOBROSZYCE
1 SAWICKI KRZYSZTOF 21km / M40 DOBROSZYCE LUBLEWO GDAŃSKIE
2 MIKLAS BARTOSZ 21km / M20 DOBROSZYCE DOBROSZYCE
DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI
1 DEMECKI PRZEMEK 21km / M30 DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI GRODZISK MAZOWIECKI
2 STANKIEWICZ ANNA 21km / K30 DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI OJRZANÓW
DRUŻYNA CHROBREGO
1 MICHALCZENIA KACPER 21km / M18 DRUŻYNA CHROBREGO WIECHLICE
DRUŻYNA SZPIKU
1 CHEŁMINIAK DOMINIK 21km / M40 DRUŻYNA SZPIKU KRÓLIKOWICE
DRUŻYNA SZPIKU SITECH
1 GOGUŚ GERARD 21km / M30 DRUŻYNA SZPIKU SITECH POLKOWICE
DZIKI WORKOUT CZARNY BÓR
1 URBANIAK MARCIN 21km / M30 DZIKI WORKOUT CZARNY BÓR BORÓWNO
2 URBANIAK JULITA 10km / K30 DZIKI WORKOUT CZARNY BÓR BORÓWNO
DĘBNOWSKIE CZŁAPAKI
1 HRYCIUK ŁUKASZ 21km / M30 DĘBNOWSKIE CZŁAPAKI DĘBNO
2 POKRYWIECKI ŁUKASZ 21km / M30 DĘBNOWSKIE CZŁAPAKI DĘBNO
3 WUJDA MIROSŁAW 21km / M40 DĘBNOWSKIE CZŁAPAKI DĘBNO
4 PODBERESKI BOGDAN 21km / M50 DĘBNOWSKIE CZŁAPAKI DĘBNO
DĘBY WAŁBRZYCH
1 KACZUGA JANUSZ 10km / M50 DĘBY WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
2 KACZUGA KAZIMIERZ 10km / M60 DĘBY WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
EDI TEAM ZGORZELEC
1 CHORBOTOWICZ TOMASZ 21km / M40 EDI TEAM ZGORZELEC ZGORZELEC
EUROVENT ATHLETICS OPOLE
1 MISZTOFT IWONA 21km / K30 EUROVENT ATHLETICS OPOLE PRZYWORY
2 RADOSZ MARCIN 21km / M30 EUROVENT ATHLETICS OPOLE PRZYWORY
EXPERTPRO
1 BŁAŻKÓW-BABULA MAŁGORZATA 21km / K30 EXPERTPRO WAŁBRZYCH
2 PŁOCIŃSKI ŁUKASZ 21km / M30 EXPERTPRO WAŁBRZYCH
3 WITKOWSKI DARIUSZ 21km / M40 EXPERTPRO BOJANICE
4 KOWZAN PIOTR 21km / M40 EXPERTPRO WAŁBRZYCH
5 POKOJOWA ANNA 21km / K40 EXPERTPRO WAŁBRZYCH
6 LASKOWSKA AGNIESZKA 21km / K40 EXPERTPRO WAŁBRZYCH
7 POKOJOWY PAWEŁ 21km / M20 EXPERTPRO WAŁBRZYCH
8 CHORĄŻY DARIUSZ 21km / M40 EXPERTPRO WAŁBRZYCH
9 CIEŚLA JAROSŁAW 21km / M50 EXPERTPRO WAŁBRZYCH
10 BIAŁOŃ KAZIMIERZ 21km / M60 EXPERTPRO WAŁBRZYCH
11 GŁOWACKI MAREK 21km / M50 EXPERTPRO WAŁBRZYCH
12 CIEŚLA GRZEGORZ 21km / M20 EXPERTPRO WAŁBRZYCH
13 SKURATKO ADRIAN 21km / M30 EXPERTPRO WAŁBRZYCH
14 GULACZ MARTA 21km / K30 EXPERTPRO WAŁBRZYCH
15 HOFFMAN IGOR 21km / M40 EXPERTPRO WAŁBRZYCH
16 KOWAL GRZEGORZ 21km / M30 EXPERTPRO ŚWIEBODZICE
17 KOZŁOWSKI ŁUKASZ 21km / M20 EXPERTPRO ŚWIEBODZICE
18 NIEDŹWIECKI RAFAŁ 21km / M40 EXPERTPRO WAŁBRZYCH
19 ŁAGOCKI MARCEL 21km / M20 EXPERTPRO MARCINOWICE
20 KORDYLAK IRENEUSZ 21km / M40 EXPERTPRO WAŁBRZYCH
21 GULACZ MAREK 21km / M50 EXPERTPRO WAŁBRZYCH
22 JANKOWSKA ROKSANA 21km / K40 EXPERTPRO WAŁBRZYCH
FAMILYCLUB
1 RADKE ADAM 21km / M30 FAMILYCLUB POZNAŃ
FAURECIA ACC
1 DALECKI RADEK 10km / M40 FAURECIA ACC WAŁBRZYCH
2 ŁAZARSKI PATRYK 10km / M20 FAURECIA ACC WAŁBRZYCH
FAURECIA RECLINERS
1 PUĆ PIOTR 21km / M40 FAURECIA RECLINERS WAŁBRZYCH
FAURECIA WAŁBRZYCH
1 LIMANÓWKA IWONA 10km / K40 FAURECIA WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
2 TROJANOWSKI ANDRZEJ 10km / M50 FAURECIA WAŁBRZYCH GRZĘDY GÓRNE
3 MOORE JOANNA 10km / K30 FAURECIA WAŁBRZYCH ŚWIDNICA
4 KUMIĘGA MICHAŁ 10km / M20 FAURECIA WAŁBRZYCH ŚWIDNICA
FIZJOCENTRUM.PL
1 WOJDA PRZEMYSŁAW 21km / M30 FIZJOCENTRUM.PL WAŁBRZYCH
FOUR RUNNERS GROUP
1 SZMYT PIOTR 21km / M40 FOUR RUNNERS GROUP POZNAN
FRW BIEGA
1 JUSZCZAK-WĄTOR ANNA 10km / K30 FRW BIEGA WAŁBRZYCH
2 CZERWINSKA KATARZYNA 10km / K30 FRW BIEGA WALBRZYCH
3 DOMINIAK RENATA 10km / K40 FRW BIEGA BOGUSZÓW-GORCE
4 PARLA JUSTYNA 10km / K30 FRW BIEGA ŚWIEBODZICE
5 RADZISZEWSKA-RAK ANITA 10km / K30 FRW BIEGA ŚWIEBODZICE
6 TWAROWSKA GABRIELA 10km / K30 FRW BIEGA WAŁBRZYCH
GABINET STOMATOLOGICZNY JOANNA PRZYBYLSKA
1 PRZYBYLSKI JAROSŁAW 21km / M40 GABINET STOMATOLOGICZNY JOANNA PRZYBYLSKA POSADA
GEPARDY PALESTRY
1 ROCZNIAK-ŁUSZCZEWSKA NATALIA 21km / K40 GEPARDY PALESTRY ŚWIDNICA
2 NOWAK MIRELLA 10km / K30 GEPARDY PALESTRY WAŁBRZYCH
3 PAWLIKOWSKA ANNA 10km / K40 GEPARDY PALESTRY ZIELONA GÓRA
4 TRUDZIŃSKA ADRIANA 10km / K40 GEPARDY PALESTRY ŚWIDNICA
GETBACK
1 ŚWIDERSKI MARCIN 21km / M30 GETBACK WROCŁAW
GKP I PRZYJACIELE
1 PIWKO RAFAŁ 10km / M20 GKP I PRZYJACIELE SZCZAWNO ZDRÓJ
2 KOBAK KAMIL 10km / M20 GKP I PRZYJACIELE WAŁBRZYCH
GRUPA BIEGOWA CHTMO
1 ŁATKOWSKI ŁUKASZ 21km / M40 GRUPA BIEGOWA CHTMO CHOTOMÓW
GRUPA BIEGOWA DZIKOWIEC
1 GRACZYK SEBASTIAN 21km / M30 GRUPA BIEGOWA DZIKOWIEC BOGUSZÓW-GORCE
2 KRAJEWSKI KRZYSZTOF 21km / M40 GRUPA BIEGOWA DZIKOWIEC BOGUSZÓW-GORCE
3 MALINKA PIOTR 10km / M30 GRUPA BIEGOWA DZIKOWIEC BOGUSZOW-GORCE
4 MALINKA AGNIESZKA 10km / K20 GRUPA BIEGOWA DZIKOWIEC BOGUSZOW-GORCE
5 ŻEROMSKA KAMILA 21km / K30 GRUPA BIEGOWA DZIKOWIEC BOGUSZÓW-GORCE
6 ŻEROMSKI ADRIAN 10km / M30 GRUPA BIEGOWA DZIKOWIEC BOGUSZÓW-GORCE
7 WOLSKI RAFAŁ 21km / M30 GRUPA BIEGOWA DZIKOWIEC BOGUSZÓW-GORCE
8 SUROWIEC ZBIGNIEW 10km / M50 GRUPA BIEGOWA DZIKOWIEC BOGUSZÓW - GORCE
9 SUROWIEC ZBIGNIEW 10km / M50 GRUPA BIEGOWA DZIKOWIEC BOGUSZÓW - GORCE
10 MALICZYSZYN ELŻBIETA 21km / K30 GRUPA BIEGOWA DZIKOWIEC BOGUSZÓW-GORCE
11 ŻUKOWSKI PAWEŁ 21km / M40 GRUPA BIEGOWA DZIKOWIEC BOGUSZÓW-GORCE
GRUPA BIEGOWA MIEROSZÓW
1 NOWACZYK JAN 21km / M40 GRUPA BIEGOWA MIEROSZÓW MIEROSZÓW
2 NOWACZYK JOANNA 10km / K30 GRUPA BIEGOWA MIEROSZÓW MIEROSZÓW
3 NOWACZYK MICHAŁ 10km / M16 GRUPA BIEGOWA MIEROSZÓW MIEROSZOW
GRUPA BIEGOWA TRISTONE WAŁBRZYCH
1 CHRAPCZYŃSKI KRYSTIAN 21km / M40 GRUPA BIEGOWA TRISTONE WAŁBRZYCH BOGUSZÓW-GORCE
2 KRZYŚKÓW MATEUSZ 21km / M30 GRUPA BIEGOWA TRISTONE WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
3 WŁODARCZYK KRYSTIAN 21km / M30 GRUPA BIEGOWA TRISTONE WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
4 WOJTYNA DAMIAN 21km / M20 GRUPA BIEGOWA TRISTONE WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
5 SŁAPEK ARTUR 21km / M20 GRUPA BIEGOWA TRISTONE WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
6 KING OLAF 21km / M40 GRUPA BIEGOWA TRISTONE WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
GRUPA BIEGOWA `BEZ GRANIC`
1 WOŁCZEK PRZEMYSŁAW 21km / M30 GRUPA BIEGOWA `BEZ GRANIC` STRZEGOM
GÓRSCY_KORONIARZE_2018
1 PIETROWICZ MACIEJ 21km / M30 GÓRSCY_KORONIARZE_2018 WROCŁAW
2 STRĄK ŁUKASZ 21km / M30 GÓRSCY_KORONIARZE_2018 WROCŁAW
3 SZNAJDERSKA MAGDALENA 21km / K20 GÓRSCY_KORONIARZE_2018 JAŹWINA
4 SZNAJDERSKA PAULA 21km / K30 GÓRSCY_KORONIARZE_2018 JAŹWINA
HAKUNA MATATA :)
1 SOBIERSKI WOJCIECH 21km / M40 HAKUNA MATATA :) WROCŁAW
HDK
1 MĄKOSZA MARCIN 21km / M40 HDK DĘBOWIEC
HERNIK TEAM
1 ŁAGANOWSKI BŁAŻEJ 21km / M20 HERNIK TEAM SIEKIERKI WIELKIE
HOUSE OF SKILLS
1 DĄBROWSKI ŁUKASZ 21km / M40 HOUSE OF SKILLS WARSZAWA
HUSARIA RACE TEAM
1 WOJNO MAŁGORZATA 21km / K30 HUSARIA RACE TEAM ŁÓDŹ
INCOM GROUP TEAM
1 NIEPOKÓJ PATRYK 21km / M30 INCOM GROUP TEAM POLANICA ZDRÓJ
JANOSPORT TEAM LEGNICA
1 BENDKOWSKI ANDRZEJ 21km / M40 JANOSPORT TEAM LEGNICA LEGNICA
JKS SALAMANDRA
1 JAGIELSKI JERZY 21km / M30 JKS SALAMANDRA JAWOR
2 MIEDZIŃSKI MICHAŁ 21km / M30 JKS SALAMANDRA JAWOR
3 STĘPIEŃ ŁUKASZ 21km / M30 JKS SALAMANDRA JAWOR
4 MATUSZEWSKI GRZEGORZ 21km / M20 JKS SALAMANDRA ZĘBOWICE
5 JANKOWSKI TOMEK 21km / M40 JKS SALAMANDRA CHEŁMIEC
6 JANKOWSKA MAGDALENA 21km / K30 JKS SALAMANDRA CHEŁMIEC
7 STEMPNIK PRZEMYSŁAW 21km / M30 JKS SALAMANDRA JAWOR
8 WOLAK IZABELA 21km / K20 JKS SALAMANDRA JAWOR
KACZOR BOKS TEAM
1 KACZOR BOGUSŁAW 10km / M40 KACZOR BOKS TEAM WAŁBRZYCH
KAMIENNOGÓRSKA GRUPA BIEGOWA
1 KANIA TOMASZ 21km / M30 KAMIENNOGÓRSKA GRUPA BIEGOWA KAMIENNA GÓRA
2 KLICH KRZYSZTOF 10km / M30 KAMIENNOGÓRSKA GRUPA BIEGOWA KAMIENNA GÓRA
3 MITRO KATARZYNA 21km / K40 KAMIENNOGÓRSKA GRUPA BIEGOWA KAMIENNA GÓRA
4 OLEKSY PIOTR 21km / M30 KAMIENNOGÓRSKA GRUPA BIEGOWA KAMIENNA GÓRA
5 SOBOTA PAWEŁ 21km / M40 KAMIENNOGÓRSKA GRUPA BIEGOWA KAMIENNA GÓRA
6 SKRZYPIEC DOMINIKA 10km / K20 KAMIENNOGÓRSKA GRUPA BIEGOWA KAMIENNA GÓRA
7 KARWACKI MACIEJ 21km / M20 KAMIENNOGÓRSKA GRUPA BIEGOWA KAMIENNA GÓRA
8 PIWOWARSKI KRZYSZTOF 21km / M20 KAMIENNOGÓRSKA GRUPA BIEGOWA KAMIENNA GÓRA
9 SŁOWIŃSKI DAMIAN 21km / M30 KAMIENNOGÓRSKA GRUPA BIEGOWA KAMIENNA GÓRA
KARKONOSZ RUNNING TEAM
1 WYSZOWSKA ANNA 10km / K16 KARKONOSZ RUNNING TEAM WAŁBRZYCH
KAT CROSS WAŁBRZYCH
1 KRAWCZYK MAGDALENA 10km / K40 KAT CROSS WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
2 SOBCZYŃSKA KATARZYNA 10km / K30 KAT CROSS WAŁBRZYCH NIEDŹWIEDZICA
KB DĘBIEC
1 SCHMIDT JUSTYNA 21km / K40 KB DĘBIEC POZNAN
2 PRZYBYŁ TOMASZ 21km / M30 KB DĘBIEC POZNAŃ
3 WÓLTAŃSKA KAMILA 21km / K40 KB DĘBIEC WYSZKÓW
KB FAURECIA WAŁBRZYCH/STOOR
1 KUJAWA ADAM 21km / M40 KB FAURECIA WAŁBRZYCH/STOOR WAŁBRZYCH
2 MAGIERA MIROSŁAW 21km / M50 KB FAURECIA WAŁBRZYCH/STOOR WAŁBRZYCH
3 PIĄTKOWSKI TOMASZ 10km / M30 KB FAURECIA WAŁBRZYCH/STOOR GŁUSZYCA
4 SIKORA JAN 10km / M60 KB FAURECIA WAŁBRZYCH/STOOR WALBRZYCH
5 WĘGLOWSKI ŁUKASZ 10km / M30 KB FAURECIA WAŁBRZYCH/STOOR KAMIENNA GÓRA
6 BARAŃSKI SEBASTIAN 10km / M40 KB FAURECIA WAŁBRZYCH/STOOR WAŁBRZYCH
7 STANISZEWSKI JACEK 21km / M30 KB FAURECIA WAŁBRZYCH/STOOR ŚWIEBODZICE
8 MUTWIL KRZYSZTOF 10km / M40 KB FAURECIA WAŁBRZYCH/STOOR WAŁBRZYCH
9 PERNEJ KAMIL 10km / M30 KB FAURECIA WAŁBRZYCH/STOOR WAŁBRZYCH
10 KACZKOWSKI MIŁOSZ 10km / M20 KB FAURECIA WAŁBRZYCH/STOOR WAŁBRZYCH
11 BARANOWSKI JACEK 21km / M40 KB FAURECIA WAŁBRZYCH/STOOR WAŁBRZYCH
12 MUSKAŁA DAMIAN 10km / M30 KB FAURECIA WAŁBRZYCH/STOOR WAŁBRZYCH
13 KOSTASZ MARIUSZ 10km / M30 KB FAURECIA WAŁBRZYCH/STOOR GŁUSZYCA
14 BACZEWSKI EDWARD 10km / M50 KB FAURECIA WAŁBRZYCH/STOOR WAŁBRZYCH
KB KROKUS KWIATKOWICE
1 RYBA ŁUKASZ 21km / M20 KB KROKUS KWIATKOWICE PROCHOWICE
2 GARLIŃSKI ŁUKASZ 21km / M20 KB KROKUS KWIATKOWICE WIELOWIEŚ
KB LEW LEGNICA
1 BASZAK RYSZARD 10km / M65 KB LEW LEGNICA LEGNICA
2 SZCZEPAŃSKI MARCIN 21km / M30 KB LEW LEGNICA LEGNICA
KB LUPUS OLEŚNICA
1 CZERWIŃSKI RAFAŁ 21km / M30 KB LUPUS OLEŚNICA OLEŚNICA
2 MANDAT JANEK 10km / M50 KB LUPUS OLEŚNICA OLEŚNICA
KB SOBÓTKA
1 ZUB ARKADIUSZ 21km / M40 KB SOBÓTKA ROGÓW SOBÓCKI
2 ZAŁĘSKI HENRYK 21km / M70 KB SOBÓTKA SOBÓTKA
3 GOLDWASSER ZBIGNIEW 21km / M50 KB SOBÓTKA SOBÓTKA
4 ŁOPIAN WOJCIECH 21km / M30 KB SOBÓTKA NOWA WIEŚ KŁODZKA
5 KRUK WACŁAW 21km / M50 KB SOBÓTKA ŚWIDNICA
KGHM ZG POLKOWICE SIEROSZWICE
1 MATEJCZUK EMIL 21km / M20 KGHM ZG POLKOWICE SIEROSZWICE GŁOGÓW
2 SMEKTAŁA BARTEK 21km / M30 KGHM ZG POLKOWICE SIEROSZWICE GŁOGÓW
3 STAWECKI MAREK 21km / M40 KGHM ZG POLKOWICE SIEROSZWICE GŁOGÓW
KGHM ZWR RUN
1 KOZAR SZYMON 21km / M20 KGHM ZWR RUN GŁOGÓW
KOBIETY GÓRĄ
1 WOJCIECHOWSKA HELENA 21km / K30 KOBIETY GÓRĄ POZNAŃ
KOTWICA BRZEG
1 KADŁUBOWSKI PIOTR 21km / M40 KOTWICA BRZEG BRZEG
2 KOTECKA-CYZA MAŁGORZATA 21km / K30 KOTWICA BRZEG BRZEG
KOŚCIAN TEAM
1 DUDZIAK BARTOSZ 21km / M30 KOŚCIAN TEAM OBORZYSKA STARE
2 KRYLLE KRZYSZTOF 21km / M40 KOŚCIAN TEAM KOŚCIAN
3 KUCHARSKI SEBASTIAN 21km / M40 KOŚCIAN TEAM BONIKOWO
4 MICHALSKI MICHAŁ 21km / M30 KOŚCIAN TEAM KOŚCIAN
5 KACZMAREK SŁAWOMIR 21km / M40 KOŚCIAN TEAM KOŚCIAN
6 DRAPAŁA MARCIN 21km / M40 KOŚCIAN TEAM KOŚCIAN
7 KACZMAREK MIROSŁAW 21km / M40 KOŚCIAN TEAM KOŚCIAN
KOŹMIN BIEGA
1 WITCZAK GRZEGORZ 21km / M30 KOŹMIN BIEGA KOŹMIN WIELKOPOLSKI
2 KOCIK BARTŁOMIEJ 21km / M30 KOŹMIN BIEGA KROSNO
KRZEKOTOWICE
1 ZJEŻDŻAŁKA ARTUR 21km / M30 KRZEKOTOWICE PĘPOWO
KS FABRYKA BIEGANIA OSTRÓW WIELKOPOLSKI
1 KALMARCZYK PIOTR 21km / M40 KS FABRYKA BIEGANIA OSTRÓW WIELKOPOLSKI OSTRÓW WIELKOPOLSKI
KS GEPARD KĘPNO
1 POLEWSKI RAFAŁ 21km / M30 KS GEPARD KĘPNO KĘPNO
KS KROTOSZ
1 GROBELNY PIOTR 21km / M30 KS KROTOSZ KROTOSZYN
KS LENIWIEC
1 DAWID ŁUKASZ 21km / M30 KS LENIWIEC KĘPNO
2 HĄCEL ADAM 21km / M50 KS LENIWIEC KĘPNO
3 WRÓBEL MARCIN 21km / M30 KS LENIWIEC KĘPNO
KS NEONET
1 STAROŃ JAKUB 21km / M30 KS NEONET ZACHOWICE
KS STASZEWSCY
1 OBCOWSKI MACIEJ 21km / M40 KS STASZEWSCY WARSZAWA
KUTNO BIEGA
1 KACPRZAK KRZYSZTOF 21km / M20 KUTNO BIEGA KUTNO
KŁODZKO PRZYTWIERDZA BIEGANIE
1 TOMAKA MACIEJ 21km / M30 KŁODZKO PRZYTWIERDZA BIEGANIE KŁODZKO
2 PROSZAK SEBASTIAN 21km / M40 KŁODZKO PRZYTWIERDZA BIEGANIE KŁODZKO
3 ZIARKOWSKI MARCIN 21km / M20 KŁODZKO PRZYTWIERDZA BIEGANIE ŁĘCZYCA
KĘCKIE HARPAGANY
1 RUSEK TOMASZ 21km / M18 KĘCKIE HARPAGANY NOWA WIEŚ
LASERDRUK
1 ZAUŚCIŃSKI TOMASZ 21km / M60 LASERDRUK STRZELCE OPOLSKIE
LECYMY DURŚ
1 RÓŻAŃSKA JOANNA 21km / K30 LECYMY DURŚ ORZESZE
2 CZEMPIEL MATEUSZ 21km / M20 LECYMY DURŚ PIEKARY ŚLĄSKIE
3 JURECZKO JOANNA 21km / K20 LECYMY DURŚ BYTOM
4 STALMACH DAMIAN 10km / M40 LECYMY DURŚ PIEKARY ŚLĄSKIE
5 PYKA DANIEL 21km / M20 LECYMY DURŚ PIEKARY ŚLĄSKIE
6 SZOŁTYSIK BARTOSZ 21km / M30 LECYMY DURŚ PIEKARY ŚLĄSKIE
LEWIN BIEGA
1 JANICKI ANDRZEJ 21km / M30 LEWIN BIEGA WROCŁAW
LIPKA TEAM
1 LIPKA PRZEMYSŁAW 21km / M20 LIPKA TEAM WAŁBRZYCH
2 GREBER NIKOLA 21km / K20 LIPKA TEAM TUREK
LKS GÓRNIK WAŁBRZYCH
1 KACZOROWSKI MICHAŁ 10km / M30 LKS GÓRNIK WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
LOFT TEAM EXTREME
1 GRAJCAR ŁUKASZ 21km / M30 LOFT TEAM EXTREME MOSINA
2 GRAJCAR MAGDALENA 21km / K30 LOFT TEAM EXTREME MOSINA
3 RÓŻYCKI DOMINIK 21km / M30 LOFT TEAM EXTREME MANIECZKI
4 HAJDUK MICHAŁ 21km / M30 LOFT TEAM EXTREME PUSZCZYKOWO
LUBAWKA TEAM
1 CEDZIDŁO MAŁGORZATA 21km / K40 LUBAWKA TEAM LUBAWKA
2 ŚNIEŻNY DARIUSZ 21km / M50 LUBAWKA TEAM LUBAWKA
3 OLENDER PAWEŁ 10km / M20 LUBAWKA TEAM MIŁKOWICE
4 CEDZIDŁO KAMIL 10km / M16 LUBAWKA TEAM LUBAWKA
M&M RUNNING TEAM
1 MEJSNER MAJA 21km / K40 M&M RUNNING TEAM JEŻÓW SUDECKI
2 MEJSNER MARCIN 21km / M40 M&M RUNNING TEAM JEŻÓW SUDECKI
M. LASOTA
1 WÓJTOWICZ ANNA 21km / K20 M. LASOTA ŁÓDŹ
MAD RUNNERS WAŁBRZYCH
1 DUL DARIUSZ 21km / M40 MAD RUNNERS WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
MAD RUNNERS WAŁBRZYCH
1 PIASKOWSKI MICHAŁ 21km / M30 MAD RUNNERS WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
2 DUL DARIUSZ 21km / M40 MAD RUNNERS WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
3 PIASKOWSKI MICHAŁ 21km / M30 MAD RUNNERS WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
MAKOŚ TEAM
1 WIŚNIEWSKI TOMASZ 21km / M40 MAKOŚ TEAM BOLESŁAWIEC
MAMY TO !
1 GÓRECKA-MITORAJ JUSTYNA 21km / K30 MAMY TO ! CHOJNICE
MARKOWI BIEGACZE
1 LELONKIEWICZ RAFAŁ 21km / M40 MARKOWI BIEGACZE MARKI
MATNER RUNNING TEAM
1 BURMAS DARIUSZ 21km / M40 MATNER RUNNING TEAM BOLESŁAWIEC
MBANK
1 BARAN MAGDALENA 21km / K20 MBANK ŁÓDŹ
MERCK RUNNERS
1 WIKLAK MARCIN 21km / M30 MERCK RUNNERS PARZNIEW
METAL SERWIS SPORT TEAM
1 POPIELEWICZ TOMASZ 21km / M60 METAL SERWIS SPORT TEAM KATOWICE
MIECHOWICE
1 BALBUS MICHAŁ 21km / M65 MIECHOWICE BYTOM
MIRKÓW TEAM
1 KATA DAMIAN 21km / M30 MIRKÓW TEAM MIRKÓW
2 KATA ALEKSANDRA 21km / K20 MIRKÓW TEAM MIRKÓW
MKS SIECHNICE
1 GAWLIK MARCIN 21km / M40 MKS SIECHNICE SIECHNICE
2 GRYS RAJMUND 21km / M40 MKS SIECHNICE JANKOWICE
3 RUDY JACEK 21km / M30 MKS SIECHNICE Wrocław
MOCNI W DUCHU ZABIEGANI
1 STEGLIŃSKI MACIEJ 21km / M20 MOCNI W DUCHU ZABIEGANI ŁÓDŹ
MOSINA BIEGA
1 DYMARSKI ROBERT 21km / M30 MOSINA BIEGA ZGORZELEC
MTB TEAM WROCŁAW
1 DĘBSKI DANIEL 21km / M50 MTB TEAM WROCŁAW WAŁBRZYCH
2 PEŁCZYŃSKI KONRAD 10km / M30 MTB TEAM WROCŁAW WAŁBRZYCH
MTS DRUŻYNA SZPIKU KGHM
1 BAJOR ADAM 21km / M30 MTS DRUŻYNA SZPIKU KGHM LUBIN
MYKAM PO ZATORZU
1 TRZYBULSKI KAZIMIERZ 21km / M30 MYKAM PO ZATORZU LESZNO
NAKIELSKI KLUB BIEGACZA
1 BZDAWKA TOMASZ 21km / M40 NAKIELSKI KLUB BIEGACZA WYSTĘP
NANKATSU
1 KOLESIŃSKI WOJCIECH 21km / M30 NANKATSU BIELAWA
2 KOLEŚNIK KRZYSZTOF 21km / M30 NANKATSU ORZESZKÓW
NET BIEGA
1 BIEDRAWA PIOTR 21km / M40 NET BIEGA USTROŃ
2 GÓRNY DAWID 21km / M20 NET BIEGA GILOWICE
3 IMIELSKI MACIEJ 21km / M20 NET BIEGA BIERNA
4 TOBICZYK ZIEMOWIT 21km / M20 NET BIEGA WILKOWICE
5 ZOLICH RAFAŁ 21km / M30 NET BIEGA USTROŃ
NIAGARA FITNESS KLUB
1 HETKA MAGDALENA 21km / K20 NIAGARA FITNESS KLUB WOLSZTYN
NIE
1 CIĄGŁO GRZEGORZ 10km / M40 NIE BOGUSZÓW-GORCE
NIEPOŁOMICE BIEGAJĄ
1 LASKOWSKI DARIUSZ 21km / M50 NIEPOŁOMICE BIEGAJĄ KRAKÓW
NIESAMOWICI ONI
1 DZIUBA MATEUSZ 21km / M30 NIESAMOWICI ONI ŁÓDŹ
2 KNOP STEFAN 21km / M20 NIESAMOWICI ONI OPOCZNO
NIGHT RUNNERS
1 BOROWIECKA AGNIESZKA 21km / K30 NIGHT RUNNERS POZNAŃ
2 KWAŚNIOK RAFAŁ 21km / M30 NIGHT RUNNERS TOSZEK
3 ROMANOWICZ KAROLINA 21km / K20 NIGHT RUNNERS POZNAŃ
4 FORMELA JAROSŁAW 21km / M40 NIGHT RUNNERS OSTRÓW WIELKOPOLSKI
5 PASELA JACEK 21km / M30 NIGHT RUNNERS GOTKOWICE
6 CWOJDZIŃSKI PIOTR 21km / M40 NIGHT RUNNERS POZNAŃ
7 GRZEGORCZYK MONIKA 21km / K30 NIGHT RUNNERS ZABRZE
8 ZWOLAK TOMASZ 21km / M40 NIGHT RUNNERS ZABRZE
9 BAUMGART MATEUSZ 21km / M20 NIGHT RUNNERS SWARZĘDZ
10 OWCZARCZAK MONIKA 21km / K30 NIGHT RUNNERS POZNAŃ
11 BAREŁKOWSKA KATARZYNA 21km / K40 NIGHT RUNNERS POZNAŃ
12 STEMBALSKI REMIGIUSZ 21km / M40 NIGHT RUNNERS ZABRZE
NIGHT RUNNERS WROCŁAW
1 KOŁOWROCKI PAWEŁ 21km / M40 NIGHT RUNNERS WROCŁAW DZIERŻONIÓW
NIGHT RUNNERS WRZEŚNIA
1 TOMYS ROBERT 21km / M40 NIGHT RUNNERS WRZEŚNIA WRZEŚNIA
NOA
1 HRYŃCZUK PIOTR 21km / M30 NOA WROCŁAW
2 POŁOM RAFAŁ 21km / M30 NOA WROCŁAW
NOWOSOLSKA GRUPA BIEGOWA
1 PIASECKA DARIA 21km / K30 NOWOSOLSKA GRUPA BIEGOWA NOWA SÓL
NOWY
1 CZAPRAN MAGDALENA 21km / K30 NOWY PYSKOWICE
2 KOWALCZYK ZDZISŁAW 21km / M60 NOWY WROCLAW
3 GAWRON JAROSŁAW 10km / M40 NOWY BORÓW
NYSA BIEGA
1 SŁOBODZIAN JERZY 21km / M50 NYSA BIEGA DZIERŻONIÓW
O CO BIEGA W KALETACH
1 WRĘCZYCKA IWONA 21km / K40 O CO BIEGA W KALETACH KALETY
2 WRĘCZYCKI ROBERT 21km / M40 O CO BIEGA W KALETACH KALETY
3 BOREK BOGUSŁAW 21km / M40 O CO BIEGA W KALETACH STRZEBIŃ
OBORYGENI
1 CHATYS MATEUSZ 21km / M20 OBORYGENI OBORNIKI ŚL
OLAWS ZŁOTORYJA
1 SKÓRKA ADAM 21km / M40 OLAWS ZŁOTORYJA ZŁOTORYJA
2 JAŚKOWSKI KRZYSZTOF 21km / M50 OLAWS ZŁOTORYJA ZŁOTORYJA
3 KUCA SZYMON 21km / M30 OLAWS ZŁOTORYJA ZŁOTORYJA
4 JOKIEL MICHAŁ 21km / M30 OLAWS ZŁOTORYJA NOWY KOŚCIÓŁ
OSTATNI RAZ Z NIM BIEGNĘ!:-)
1 KLEMKE DAWID 21km / M30 OSTATNI RAZ Z NIM BIEGNĘ!:-) ZBASZYN
OŁAWSKA GRUPA BIEGOWA
1 BASIŃSKI KRZYSZTOF 21km / M40 OŁAWSKA GRUPA BIEGOWA OŁAWA
PAN
1 ŁYSIAK PIOTR 21km / M40 PAN ZIELONA GÓRA
PAWEŁ GOCAL
1 GOCAL PAWEŁ 21km / M20 PAWEŁ GOCAL BIELSKO-BIAŁA
PGB SPORTOWA PACZKA
1 GOLONKA BARTOSZ 21km / M30 PGB SPORTOWA PACZKA WROCŁAW
2 KARCZEWSKI KRZYSZTOF 21km / M50 PGB SPORTOWA PACZKA TRZEBIATÓW
3 ŁUKOWICZ ANETA 21km / K40 PGB SPORTOWA PACZKA WROCŁAW
4 PIASKOWSKA MAŁGORZATA 21km / K40 PGB SPORTOWA PACZKA WROCŁAW
5 REGMUNT PAWEŁ 21km / M40 PGB SPORTOWA PACZKA RUDNA
6 ŁUNIEWSKI JAROSŁAW 21km / M30 PGB SPORTOWA PACZKA ZŁOTORYJA
PGE ELEKTROWNIA TURÓW
1 MIŁOSZEWSKI PRZEMYSŁAW 21km / M40 PGE ELEKTROWNIA TURÓW BOGATYNIA
PKB I PRZEMYSKI KLUB PODKARPACIE
1 PREISNER ROBERT 21km / M50 PKB I PRZEMYSKI KLUB PODKARPACIE PRZEMYŚL
POLARIS
1 KARDAS MARCIN 21km / M30 POLARIS OZIMEK
POLMERUN
1 KURAL ŁUKASZ 21km / M20 POLMERUN WROCŁAW
POTRENUJEMY?
1 KUCHTA MONIKA 21km / K30 POTRENUJEMY? UŁĘŻ
PREDATORS WAŁBRZYCH
1 JANKOWSKI RAFAŁ 21km / M30 PREDATORS WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
2 SAMOLAK MACIEK 21km / M40 PREDATORS WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
3 PRZYBYSZ MONIKA 10km / K30 PREDATORS WAŁBRZYCH
4 KUROWSKI ALEKSANDER 21km / M40 PREDATORS WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
5 ADAMSKI ROBERT 21km / M40 PREDATORS WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
6 WYSZOWSKA AGNIESZKA 10km / K40 PREDATORS WAŁBRZYCH WALBRZYCH
7 FARBISZ LUCYNA 21km / K20 PREDATORS WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
PRO-RUN WROCŁAW
1 HAŁAS MAREK 21km / M40 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
2 DĄBROWSKI ANDRZEJ 21km / M30 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
3 PELC PAWEŁ 21km / M40 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
4 BEDNARCZYK BOGUSŁAW 21km / M50 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
5 WILK CZESŁAW 21km / M60 PRO-RUN WROCŁAW WĘGRÓW
PRO366
1 BOJARCZUK TOMASZ 21km / M20 PRO366 POZNAŃ
PRZEKRĘTY-MENTY-CHACHMENTY
1 MEDYGRAŁ KONRAD 21km / M30 PRZEKRĘTY-MENTY-CHACHMENTY WROCŁAW
PZU SPORT TEAM
1 BIENIAS GRZESIEK 21km / M30 PZU SPORT TEAM WARSZAWA
2 ŻELAZOWSKA EMILIA 21km / K20 PZU SPORT TEAM ZĄBKI
PĘDZIMY PRZEZ WIEŚ
1 RUSZCZYŃSKA EWA 21km / K30 PĘDZIMY PRZEZ WIEŚ WAŁBRZYCH
2 PLESKACZEWICZ ALEKSANDRA 21km / K20 PĘDZIMY PRZEZ WIEŚ CHWALISZÓW
RAJSPORT ACTIVE
1 BŁASIAK MARTYNA 21km / K20 RAJSPORT ACTIVE SIERADZ
2 ANTONIEWICZ GRZEGORZ 21km / M30 RAJSPORT ACTIVE OPOLE
3 RÓŻAŃSKI MARCIN 21km / M30 RAJSPORT ACTIVE WARSZAWA
4 KARCZYŃSKI MARCIN 21km / M30 RAJSPORT ACTIVE OPOLE
RAZEM TRENUJEMY SPORT
1 DROBNY BARTOSZ 21km / M30 RAZEM TRENUJEMY SPORT ŁÓDŹ
RCI WROCŁAW
1 DĘBICKI ŁUKASZ 21km / M30 RCI WROCŁAW OBORNIKI ŚLĄSKIE
REFEREE SAGAN
1 GOŁĘBIEWSKI MICHAŁ 21km / M30 REFEREE SAGAN ŻAGAŃ
2 JAWORSKI KRZYSZTOF 21km / M30 REFEREE SAGAN ŻAGAŃ
RK ATHLETICS
1 SOBALA JUSTYNA 21km / K40 RK ATHLETICS WARSZAWA
ROK
1 KOSTRUBIEC MACIEJ 21km / M20 ROK MROWINO
RONAL POLSKA RUN
1 MOLENDA MACIEJ 21km / M30 RONAL POLSKA RUN WAŁBRZYCH
2 KOZAK ROBERT 21km / M40 RONAL POLSKA RUN WAŁBRZYCH
3 BARYŁA PIOTR 21km / M30 RONAL POLSKA RUN WAŁBRZYCH
4 KASPEREK SEBASTIAN 21km / M20 RONAL POLSKA RUN WAŁBRZYCH
5 PRUSKI PIOTR 10km / M30 RONAL POLSKA RUN SZCZAWNO-ZDRÓJ
6 POPŁAWSKI ANDRZEJ 21km / M40 RONAL POLSKA RUN SZCZAWNO-ZDRÓJ
7 PANUFNIK MARCIN 21km / M30 RONAL POLSKA RUN SZCZAWNO-ZDRÓJ
ROSSBIEGANI / RAZEM TRENUJEMY SPORT
1 LISOWSKI ALEKSANDER 21km / M30 ROSSBIEGANI / RAZEM TRENUJEMY SPORT ŁÓDŹ
2 MĄCZYŃSKI MARCIN 21km / M40 ROSSBIEGANI / RAZEM TRENUJEMY SPORT ŁAJSKI
ROZBIEGANY SUSZ
1 GĄSIOR PAWEŁ 21km / M30 ROZBIEGANY SUSZ SUSZ
RUN LEVEL ONE
1 KĘDZIA JULITA 21km / K30 RUN LEVEL ONE WROCŁAW
2 KĘDZIA MICHAŁ 21km / M30 RUN LEVEL ONE WROCŁAW
RUN RUN OLESZYCE
1 MORAWSKI KONRAD 21km / M30 RUN RUN OLESZYCE OLESZYCE
RUNIFORFUNI NSAS
1 GOMUŁKIEWICZ DOROTA 21km / K40 RUNIFORFUNI NSAS OBORNIKI SL.
RUNNERS TEAM NYSA
1 BERGER PIOTR 21km / M40 RUNNERS TEAM NYSA OTMUCHÓW
2 WAJDZIK BOGUSŁAW 21km / M40 RUNNERS TEAM NYSA PRUDNIK
RUNNING ACADEMY
1 BRYLONEK GRZEGORZ 21km / M40 RUNNING ACADEMY WROCŁAW
2 TOMCZAK ANNA 21km / K40 RUNNING ACADEMY WROCŁAW
RUNNING TEAM BRZEG
1 POSYNIAK ANNA 21km / K40 RUNNING TEAM BRZEG BRZEG
2 POSYNIAK PIOTR 21km / M40 RUNNING TEAM BRZEG BRZEG
3 LUPA BEATA 21km / K40 RUNNING TEAM BRZEG BRZEG
RUNNING TEAM MILICZ
1 SMEREKA TOMASZ 21km / M40 RUNNING TEAM MILICZ MILICZ
RUNNING TEAM UMICORE
1 BARCZAK KAROLINA 10km / K30 RUNNING TEAM UMICORE WAŁBRZYCH
SBRT WARSZAWA
1 MATUSZEWSKI ŁUKASZ 21km / M30 SBRT WARSZAWA ZĄBKI
SHARKTEAMBRZEG
1 LIPIŃSKI RAFAŁ 21km / M20 SHARKTEAMBRZEG BRZEG
2 TOMCZYK WOJCIECH 21km / M20 SHARKTEAMBRZEG BRZEG
3 WOŁOSZCZUK TOMEK 21km / M30 SHARKTEAMBRZEG BRZEG
SHELL
1 SOBIERAJ MICHAŁ 21km / M30 SHELL CZĘSTOCHOWA
SKIBASPORT.PL
1 SREBNIAK DARIA 21km / K20 SKIBASPORT.PL WROCŁAW
SOBCZYK TEAM
1 JURASIK MAGDA 21km / K20 SOBCZYK TEAM WROCŁAW
SOKOŁOWSKO
1 RACZYŃSKI MARCIN 21km / M40 SOKOŁOWSKO SOKOŁOWSKO
SOWIE TEAM
1 SIDOR JUSTYNA 21km / K30 SOWIE TEAM NIEDŹWIEDZICA
2 KILIAN SEBASTIAN 21km / M40 SOWIE TEAM WAŁBRZYCH
3 ROZENEK KRZYSZTOF 10km / M30 SOWIE TEAM MARCINOWICE
SPRINTERZY SIGMEO
1 WOLFF ŁUKASZ 21km / M30 SPRINTERZY SIGMEO LUBISZYN
2 DYLEWSKI MICHAŁ 21km / M20 SPRINTERZY SIGMEO KAZIMIERZ BISKUPI
SQUASH CLUB WAŁBRZYCH
1 HOŁOWNIA TOMASZ 21km / M30 SQUASH CLUB WAŁBRZYCH STRZEGOM
2 MAZIARZ ROBERT 21km / M40 SQUASH CLUB WAŁBRZYCH WALBRZYCH
3 KLARA ADAM 21km / M20 SQUASH CLUB WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
4 GOTÓWKO DAMIAN 10km / M20 SQUASH CLUB WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
5 PAWŁOWSKI KRZYSZTOF 21km / M30 SQUASH CLUB WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
ST RUNNERS
1 WOJCIECHOWSKI JAKUB 21km / M30 ST RUNNERS PRZEŹMIEROWO
STRZEGOMSKA DWUNASTKA
1 GOŁUCH ARKADIUSZ 21km / M40 STRZEGOMSKA DWUNASTKA ŁAGIEWNIKI
2 SZYMAŃSKA BRYGIDA 21km / K20 STRZEGOMSKA DWUNASTKA JAROSZÓW
3 MARKIEWICZ PAWEŁ 21km / M30 STRZEGOMSKA DWUNASTKA WARSZAWA
4 PŁOSZAJCZYK BEATA 21km / K50 STRZEGOMSKA DWUNASTKA BOLKÓW
5 PŁOSZAJCZYK NORBERT 21km / M50 STRZEGOMSKA DWUNASTKA BOLKÓW
6 KOŁODZIEJ ANDRZEJ 21km / M40 STRZEGOMSKA DWUNASTKA MIŁKOWICE
7 FARNHOLTZ PAWEŁ 21km / M30 STRZEGOMSKA DWUNASTKA ROZTOKA
8 PIETRAS BARBARA 10km / K65 STRZEGOMSKA DWUNASTKA STRZEGOM
9 LISZKA KAMIL 21km / M30 STRZEGOMSKA DWUNASTKA JAROSZÓW
10 FEDYCZKOWSKA JUSTYNA 21km / K40 STRZEGOMSKA DWUNASTKA STRZEGOM
11 BERNATEK MARCIN 21km / M30 STRZEGOMSKA DWUNASTKA STRZEGOM
12 CHMURA JAN 21km / M65 STRZEGOMSKA DWUNASTKA STRZEGOM
STRZELIŃSKI KLUB BIEGACZA `GRANIT`
1 SABOK-MUSZYŃSKA KATARZYNA 21km / K30 STRZELIŃSKI KLUB BIEGACZA `GRANIT` STRZELIN
2 GODLEWSKA EWA 21km / K40 STRZELIŃSKI KLUB BIEGACZA `GRANIT` WOŁÓW
SUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE
1 BAŃSKI SEBASTIAN 21km / M20 SUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE KAMIENNA GÓRA
2 BRZESZCZAK GRZEGORZ 21km / M30 SUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE WAŁBRZYCH
3 KALISZ DARIUSZ 21km / M50 SUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE WAŁBRZYCH
4 KOWALSKI DAMIAN 21km / M40 SUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE WAŁBRZYCH
5 POGORZELSKI GRZEGORZ 10km / M50 SUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE WAŁBRZYCH
6 DUDZIŃSKI MARCIN 21km / M40 SUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE WAŁBRZYCH
7 ARCISZEWSKI MARCIN 21km / M30 SUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE WAŁBRZYCH
8 SWOBODA MAREK 21km / M50 SUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE WAŁBRZYCH
9 GULACZ MICHAŁ 21km / M20 SUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE WAŁBRZYCH
10 GROMALA KRZYSZTOF 21km / M30 SUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE ŚWIEBODZICE
11 ADAMÓW DAMIAN 10km / M30 SUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE ŚWIEBODZICE
12 KALUS JACEK 21km / M20 SUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE WAŁBRZYCH
SZYBKI SZCZAU
1 MARCIN WOLNY 10km / M30 SZYBKI SZCZAU JELENIA GÓRA
TARNOWO PODGÓRNE BIEGA
1 ŚNIEGOCKI PAWEŁ 21km / M40 TARNOWO PODGÓRNE BIEGA TARNOWO PODGÓRNE
2 TABACZKA PIOTR 21km / M40 TARNOWO PODGÓRNE BIEGA TARNOWO PODGÓRNE
TEAM LUKS ŻÓRAWINA -WROCŁAW
1 PISKOROWSKA DANUTA 21km / K30 TEAM LUKS ŻÓRAWINA -WROCŁAW WROCŁAW
TEAM RUN GOŁAŃCZ
1 CIEŚLIK ANDRZEJ 21km / M30 TEAM RUN GOŁAŃCZ GOŁAŃCZ
2 DĄBROWSKI SEBASTIAN 21km / M30 TEAM RUN GOŁAŃCZ WAŁBRZYCH
TEAM ZABIEGANEDNI
1 KUNKA PIOTR 21km / M30 TEAM ZABIEGANEDNI JAKUBÓW
TEMMPO WAŁBRZYCH
1 KOWALIK RAFAŁ 21km / M40 TEMMPO WAŁBRZYCH ŚWIEBODZICE
2 ROTMAN MATEUSZ 21km / M30 TEMMPO WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
3 SARGALSKI MAREK 21km / M40 TEMMPO WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
4 WAWROWSKI PRZEMYSŁAW 10km / M30 TEMMPO WAŁBRZYCH ŚWIEBODZICE
5 MALĄG DARIUSZ 21km / M40 TEMMPO WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
6 BŁASZKIEWICZ TOMASZ 21km / M40 TEMMPO WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
7 CHOMIK TADEUSZ 21km / M50 TEMMPO WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
8 CECHNICKI KAMIL 10km / M30 TEMMPO WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
9 BUSZ ARTUR 21km / M30 TEMMPO WAŁBRZYCH MIEROSZÓW
10 KAŁENDEK DAMIAN 21km / M30 TEMMPO WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
11 SZARZYŃSKI DAMIAN 10km / M30 TEMMPO WAŁBRZYCH ŚWIEBODZICE
12 ROSTKOWSKA DOROTA 10km / K30 TEMMPO WAŁBRZYCH GŁUSZYCA
13 SOŁTYS KRZYSZTOF 10km / M30 TEMMPO WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
14 BOROWIAK ALLAN 21km / M40 TEMMPO WAŁBRZYCH ŚWIEBODZICE
15 PONIATOWSKI TOMASZ 10km / M40 TEMMPO WAŁBRZYCH ZEBRZYDÓW
16 ZAWODNIK ANONIMOWY 21km / M40 TEMMPO WAŁBRZYCH
17 BOROWIEC KRZYSZTOF 21km / M40 TEMMPO WAŁBRZYCH GŁUSZYCA
18 KALITA DARIUSZ 10km / M50 TEMMPO WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
19 BLITEK - IWULSKA BARBARA 10km / K30 TEMMPO WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
20 RODZIK GRZEGORZ 10km / M40 TEMMPO WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
21 TOCZKO DARIUSZ 10km / M40 TEMMPO WAŁBRZYCH ŚWIEBODZICE
22 ZIEMNIAK MARCIN 10km / M40 TEMMPO WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
23 WIJAS MARCIN 21km / M30 TEMMPO WAŁBRZYCH STRZEGOM
TERLIKI
1 RAU URSZULA 21km / K30 TERLIKI WOLSZTYN
2 TERLIKOWSKI PIOTR 21km / M30 TERLIKI SULECHÓW
TIRUN
1 KRZYSZYCHA ALEKSANDRA 10km / K20 TIRUN WAŁBRZYCH
2 TWARDZIK KRYSTYNA 10km / K30 TIRUN SZCZAWNO-ZDRÓJ
TKKF WODNIK WIĘCBORK
1 KONIEC KRZYSZTOF 21km / M40 TKKF WODNIK WIĘCBORK WIĘCBORK
2 ZAKOŚCIELNY KRZYSZTOF 21km / M50 TKKF WODNIK WIĘCBORK WIĘCBORK
TOYOTA BANK POLSKA S.A.
1 WOJCIECHOWSKI IRENEUSZ 21km / M40 TOYOTA BANK POLSKA S.A. KULESZÓWKA
TOYOTA RUNMATORZY
1 POŁEĆ KONRAD 10km / M30 TOYOTA RUNMATORZY OŁAWA
2 DUSZAK MARCIN 10km / M30 TOYOTA RUNMATORZY JELCZ-LASKOWICE
UKS LUDWIKOWICE
1 ŁABA MATEUSZ 21km / M30 UKS LUDWIKOWICE JUGÓW
2 SKOCZEK SEBASTIAN 21km / M30 UKS LUDWIKOWICE GRUSZCZYN
3 WALCZAK KRZYSZTOF 21km / M30 UKS LUDWIKOWICE WŁODOWICE
4 CABAN RAFAŁ 21km / M40 UKS LUDWIKOWICE OLEŚNICA
5 PAŁYS MARCIN 21km / M30 UKS LUDWIKOWICE NOWA RUDA
6 DOBRAS ZDZISŁAW 21km / M50 UKS LUDWIKOWICE NOWA RUDA
7 AWRYCEWICZ ROMAN 21km / M50 UKS LUDWIKOWICE NOWA RUDA
UKS SZAFIR WAŁBRZYCH
1 BROŻYNA GABRIEL 21km / M18 UKS SZAFIR WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
UMED ŁÓDŹ
1 CICHOSZ MACIEJ 21km / M20 UMED ŁÓDŹ CHOCIANÓW
VEGE RUNNERS
1 WIERZBA-JURCZAK ANITA 21km / K40 VEGE RUNNERS WROCŁAW
2 MROCZKIEWICZ PAWEŁ 21km / M40 VEGE RUNNERS WROCŁAW
3 JURCZAK JACEK 21km / M50 VEGE RUNNERS WROCŁAW
VEGERATON
1 OLSZEWSKA-ZYGAN MAGDALENA 21km / K20 VEGERATON WROCŁAW
2 ZYGAN BAZYLI 21km / M30 VEGERATON WROCŁAW
W POGONI ZA DUCHEM
1 MIREK ROBERT 21km / M30 W POGONI ZA DUCHEM DĄBROWA GÓRNICZA
WABCO RUNNERS
1 TYNDYRA PRZEMYSŁAW 21km / M30 WABCO RUNNERS BOLESŁAWIEC
2 ZATOŃ ADRIAN 21km / M30 WABCO RUNNERS WROCŁAW
3 CZARNOTA DARIUSZ 21km / M20 WABCO RUNNERS WSCHOWA
WATAHA
1 KOŁBUC RAFAŁ 21km / M20 WATAHA WROCŁAW
WATAHA SOBÓTKA
1 KUCZYŃSKA KLAUDIA 21km / K20 WATAHA SOBÓTKA SOBÓTKA
WATAHA TEAM
1 STASICZEK ADRIAN 21km / M20 WATAHA TEAM BYTOM
WAWRZYNTEAM
1 LADENBERGER MATEUSZ 21km / M30 WAWRZYNTEAM JACZKOW
WKB META LUBLINIEC
1 KASIERSKA EWA KATARZYNA 21km / K70 WKB META LUBLINIEC POZNAŃ
2 DROŹDZIK PAWEŁ 21km / M40 WKB META LUBLINIEC NYSA
WKB PIAST WROCŁAW
1 OLEJNICZAK HIERONIM 10km / M65 WKB PIAST WROCŁAW DUSZNIKI - ZDRÓJ
2 KUCZKOWSKI STANISŁAW 21km / M65 WKB PIAST WROCŁAW WROCŁAW
WKURW_TEAM
1 BAJSAROWICZ MARLENA 21km / K20 WKURW_TEAM JELCZ-LASKOWICE
2 CZARNY ŁUKASZ 21km / M30 WKURW_TEAM KRAKÓW
3 PLEWA REMIGIUSZ 21km / M40 WKURW_TEAM GOSTYŃ
4 PRUSS KASIA 21km / K40 WKURW_TEAM SZCZECIN
5 KRĘPA AGNIESZKA 21km / K20 WKURW_TEAM JAROSŁAW
WKZ KOZIENICE
1 PODCZASI MARCIN 21km / M20 WKZ KOZIENICE KOZIENICE
WODOCIĄGI WAŁBRZYCH
1 OJDOWSKI LEON 21km / M50 WODOCIĄGI WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
2 BARCZAK STANISŁAWA 10km / K50 WODOCIĄGI WAŁBRZYCH WIKTÓW
3 BAZUN STANISLAW 10km / M50 WODOCIĄGI WAŁBRZYCH ŚWIEBODZICE
4 DUDA KATARZYNA 10km / K40 WODOCIĄGI WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
5 GAJEK TYMOTEUSZ 10km / M30 WODOCIĄGI WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
6 GAWLEWICZ PIOTR 21km / M40 WODOCIĄGI WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
7 JAGIELSKI PIOTR 21km / M40 WODOCIĄGI WAŁBRZYCH ŚWIDNICA
8 KUBIAK ROBERT 21km / M40 WODOCIĄGI WAŁBRZYCH JEDLINA ZDRÓJ
9 NABORCZYK SEBASTIAN 21km / M20 WODOCIĄGI WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
10 RESZKA ANDŻELIKA 21km / K30 WODOCIĄGI WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
11 ROSIŃSKI DARIUSZ 21km / M40 WODOCIĄGI WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
12 ZAGRODNA MARZENA 10km / K20 WODOCIĄGI WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
13 KONSEWICZ PATRYK 10km / M40 WODOCIĄGI WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
WOJART TEAM
1 BŁASZCZYK IZABELA 21km / K30 WOJART TEAM MOSINA
2 BŁASZCZYK JACEK 21km / M30 WOJART TEAM MOSINA
3 KOMISAREK PIOTR 21km / M40 WOJART TEAM MOSINA
WOLF
1 WILCZEK ROBERT 21km / M30 WOLF BŁAŻEJEWO
WOLNOŚĆ ENDORFINOM
1 FOLTYN ANDRZEJ 21km / M40 WOLNOŚĆ ENDORFINOM LUDWIN
2 FOLTYN ULA 21km / K40 WOLNOŚĆ ENDORFINOM LUDWIN
WOZNIAK TEAM WROCLAW
1 WOŹNIAK PIOTR 21km / M50 WOZNIAK TEAM WROCLAW WROCŁAW
WOŁÓW BIEGA
1 POSACKI ZBIGNIEW 21km / M40 WOŁÓW BIEGA LUBIĄŻ
WROCLAW MARATHON TEAM
1 KOŁACZ ARKADIUSZ 21km / M50 WROCLAW MARATHON TEAM WROCŁAW
2 WOJNICKI BŁAŻEJ 21km / M20 WROCLAW MARATHON TEAM WROCŁAW
3 LEWICKA JUSTYNA 21km / K30 WROCLAW MARATHON TEAM WROCŁAW
4 TYCZKOWSKI MARIUSZ 21km / M50 WROCLAW MARATHON TEAM WROCŁAW
5 STOLARCZYK AGATA 21km / K30 WROCLAW MARATHON TEAM WROCŁAW`
6 TERESIŃSKI JAROSŁAW 21km / M30 WROCLAW MARATHON TEAM WROCŁAW
7 MOSKALIK KAROLINA 21km / K30 WROCLAW MARATHON TEAM WROCŁAW
8 NIEDZIELA WALDEMAR 21km / M40 WROCLAW MARATHON TEAM WROCŁAW
9 KACZYŃSKA PAULINA 21km / K30 WROCLAW MARATHON TEAM WROCŁAW
WT SŁUPSK
1 KAŃDUŁA MARIUSZ 21km / M40 WT SŁUPSK NOWY TOMYŚL
Z BIEGANIEM MI DO TWARZY
1 ROZYCZKA KLAUDIA 21km / K30 Z BIEGANIEM MI DO TWARZY SMOLARNIA
2 OCHMAN STANISLAW 21km / M40 Z BIEGANIEM MI DO TWARZY ZEMBRZYCE
Z NATURY DOSKONALI
1 PRZEPIÓRA TOMASZ 21km / M30 Z NATURY DOSKONALI POZNAŃ
ZABIEGANI Z LEŚNEJ
1 MEDYNSKI SLAWEK 21km / M40 ZABIEGANI Z LEŚNEJ LUBAŃ
2 FARGANUS ROBERT 21km / M30 ZABIEGANI Z LEŚNEJ LEŚNA
ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 5
1 URBAŃSKI RAFAŁ 21km / M40 ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 5 WAŁBRZYCH
ZIELONA GÓRA
1 OSZCZYK MARCIN 21km / M30 ZIELONA GÓRA ZIELONA GÓRA
ZLB ZŁOTORYJA
1 CUKROWSKI ANDRZEJ 21km / M40 ZLB ZŁOTORYJA ZŁOTORYJA
2 KUREK EWA 21km / K30 ZLB ZŁOTORYJA ZŁOTORYJA
3 JAWOROWSKA ANETA 21km / K40 ZLB ZŁOTORYJA ZŁOTORYJA
ZMĘCZENI NA STARCIE DOBIEGNIEW
1 TROJANOWSKA ELŻBIETA 21km / K40 ZMĘCZENI NA STARCIE DOBIEGNIEW DOBIEGNIEW
ZSPFKT
1 PAWLIŃSKI MIROSŁAW 21km / M50 ZSPFKT WARSZAWA
ŚREDZCY BIEGACZE
1 CHOLEWIŃSKI PAWEŁ 21km / M30 ŚREDZCY BIEGACZE ŚRODA ŚLĄSKA
2 WÓJTOWICZ KATARZYNA 21km / K30 ŚREDZCY BIEGACZE ŚRODA ŚLĄSKA
3 MAŹNIEWSKI GRZEGORZ 21km / M30 ŚREDZCY BIEGACZE ŚRODA ŚLĄSKA
ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA
1 BIELECKA MARLENA 21km / K40 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA ŚWIEBODZICE
2 BRYŚ RAFAŁ 21km / M40 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA ŚWIDNICA
3 CABAJ DAMIAN 21km / M30 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA ŚWIDNICA
4 DĄBROWSKA HALINA 21km / K30 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA ŚWIDNICA
5 GURGUL RYSZARD 21km / M60 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA BOGUSZOW-GORCE
6 KIERCZAK BEATA 21km / K40 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA ŚWIDNICA
7 KUTYBA DOROTA 21km / K20 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA ŚWIDNICA
8 LATKO DANIEL 21km / M50 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA ŚWIDNICA
9 LATKO JOANNA 10km / K40 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA ŚWIDNICA
10 LISOWSKA EDYTA 21km / K40 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA WILKÓW
11 MAŃCZAK BARTŁOMIEJ 21km / M30 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA ŚWIDNICA
12 RECZYŃSKI MARCIN 21km / M30 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA DOBROMIERZ
13 SZCZEPANIK DARIUSZ 21km / M40 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA PSZENNO
14 ZAPART JOANNA 21km / K40 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA ŚWIDNICA
15 LUBASKI ZYGMUNT 21km / M60 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA ŚWIDNICA
16 ZARYCHTA WALDEMAR 21km / M50 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA ŚWIDNICA
17 NOSZCZYK RAFAŁ 21km / M30 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA ŚWIDNICA
18 GOŁĘBIEWSKI JACEK 21km / M40 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA ŚWIDNICA
19 STYPUŁA MARIAN 21km / M50 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA ŚWIDNICA
20 PAWŁOWSKA ADRIANA 21km / K40 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA ŚWIDNICA
21 WCIÓRKA PIOTR 21km / M30 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA ŚWIDNICA
22 WCIÓRKA MONIKA 10km / K30 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA ŚWIDNICA
23 LESIAK GRZEGORZ 21km / M30 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA ŚWIDNICA
24 BRONIKOWSKI MARCIN 21km / M30 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA ŚWIDNICA
25 GARBACZ KATARZYNA 21km / K30 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA ŚWIDNICA
26 MOCZULSKA MAŁGORZATA 21km / K40 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA ŻARÓW
27 PAWLICKI MAREK 21km / M40 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA SZCZEPANÓW
28 KOZUBOWICZ WIOLETTA 21km / K40 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA ŚWIDNICA
29 BANASZCZAK DAGMARA 10km / K20 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA JAWORZYNA ŚLĄSKA
30 MAZUR KATARZYNA 21km / K20 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA ŚWIDNICA
31 SZARZYŃSKA PAULINA 10km / K30 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA ŚWIEBODZICE
32 GOŁĘBIEWSKA SYLWIA 21km / K40 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA ŚWIDNICA
33 PODOLSKI PRZEMYSŁAW 21km / M50 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA ŚWIDNICA
ŁÓDŹ KOCHA SPORT
1 KLATE ŁUKASZ 21km / M40 ŁÓDŹ KOCHA SPORT ŁÓDŹ
ŻARY RUNNERS TEAM
1 MORAWSKI MATEUSZ 21km / M20 ŻARY RUNNERS TEAM PRZEWÓZ
2 WĄSOWICZ KRZYSZTOF 21km / M30 ŻARY RUNNERS TEAM ŻARY
ŻARÓW BIEGA
1 ŁUCZAK MARCIN 21km / M40 ŻARÓW BIEGA ŻARÓW
2 PIEKARSKA KARINA 21km / K40 ŻARÓW BIEGA ŚWIEBODZICE