Wąbrzeska Dziesiątka
Wąbrzeźno, 08 września 2018 r.


Drużyny


Aktualnie zgłoszonych drużyn/Teams applicated: 37
Jeśli widzisz błąd w swoim zgłoszeniu i chciałbyś go poprawić zaloguj się lub wypełnij formularz
To correct your data log in to your profile or fill the form
-
1 TRZEPAŁKOWSKI RAFAŁ 10km / M30 - GRUDZIĄDZ
2 KOWALIK AGATA 10km / K30 - WĄBRZEŹNO
3 ZELMAŃSKA GRAŻYNA NW / K60 - KOWALEWO POMORSKIE
13 WOG GRUDZIĄDZ
1 KĘSIK ROMAN 10km / M50 13 WOG GRUDZIĄDZ GRUDZIĄDZ
2 SZEWCZAK JACEK 10km / M30 13 WOG GRUDZIĄDZ GRUDZIĄDZ
3BDM
1 GESING JOANNA 10km / K30 3BDM CHEŁMNO
AGROLOK SPORT TEAM
1 CZAJKOWSKI PIOTR 10km / M20 AGROLOK SPORT TEAM KOWALEWO POMORSKIE
2 JABŁOŃSKA ARLETA 10km / K30 AGROLOK SPORT TEAM GOLUB DOBRZYŃ
AKTYWNE LISEWO
1 CHRZANOWSKA CECYLIA 10km / K50 AKTYWNE LISEWO LISEWO
2 DANISZEWSKI MARCIN 10km / M16 AKTYWNE LISEWO LISEWO
3 KAMIŃSKA MAGDALENA 10km / K16 AKTYWNE LISEWO LISEWO
4 CIECHOWSKA ALICJA 10km / K40 AKTYWNE LISEWO LISEWO
5 KOZŁOWSKA MARTA 10km / K20 AKTYWNE LISEWO LISEWO
6 KOCHOWICZ JAKUB 10km / M30 AKTYWNE LISEWO LISEWO
7 GILEWSKI BŁAŻEJ 10km / M30 AKTYWNE LISEWO LISEWO
8 PILECKA KATARZYNA 10km / K30 AKTYWNE LISEWO LISEWO
9 DĄDELSKA BEATA 10km / K30 AKTYWNE LISEWO LISEWO
10 STAWICKA EWELINA 10km / K20 AKTYWNE LISEWO LISEWO
AMPOL-MEROL TEAM
1 SMOLEŃSKA MARIA 10km / K30 AMPOL-MEROL TEAM WĄBRZEŹNO
2 HOP OLIWIA 10km / K20 AMPOL-MEROL TEAM TORUŃ
3 PIETKUN HUBERT 10km / M20 AMPOL-MEROL TEAM KOWALEWO POMORSKIE
4 WIŚNIEWSKI DARIUSZ NW / M40 AMPOL-MEROL TEAM WĄBRZEŹNO
5 CHMURA JUSTYNA NW / K30 AMPOL-MEROL TEAM WĄBRZEŹNO
ANIRO RUN TEAM
1 KACZMARCZYK SEWERYN 10km / M30 ANIRO RUN TEAM KOWALEWO POMORSKIE
2 BARCZAK PAWEŁ 10km / M30 ANIRO RUN TEAM TORUŃ
3 KASPRZYK PIOTR 10km / M40 ANIRO RUN TEAM TORUŃ
4 SOŁECKI MICHAŁ 10km / M30 ANIRO RUN TEAM TORUŃ
5 GREFKOWICZ PAWEŁ 10km / M40 ANIRO RUN TEAM TORUŃ
6 CZESZEWSKI RAFAŁ 10km / M30 ANIRO RUN TEAM TORUŃ
7 SURMACEWICZ PAULINA 10km / K30 ANIRO RUN TEAM TORUŃ
8 KACZMARCZYK DANIEL 10km / M40 ANIRO RUN TEAM GRĘBOCIN
9 NOWAKOWSKI JERZY 10km / M40 ANIRO RUN TEAM TORUŃ
10 MALICKA-ZACNIEWSKA AGATA 10km / K30 ANIRO RUN TEAM TORUŃ
ANTOŚ EKIPA
1 BARAŃSKI KRZYSZTOF 10km / M20 ANTOŚ EKIPA TORUŃ
DONUT TEAM
1 ZANIEWSKI MICHAŁ 10km / M20 DONUT TEAM WĄBRZEŹNO
ERGIS RUNNERS
1 BARTOŚ PAWEŁ 10km / M30 ERGIS RUNNERS WĄBRZEŹNO
2 KOZERA WOJCIECH 10km / M50 ERGIS RUNNERS WĄBRZEŹNO
3 NALASKOWSKI STANISŁAW 10km / M30 ERGIS RUNNERS TORUŃ
4 SZCZUTOWSKI MARCEL 10km / M20 ERGIS RUNNERS WĄBRZEŹNO
5 PABIANEK KAMIL 10km / M30 ERGIS RUNNERS TORUŃ
6 POLACZEK JAN 10km / M60 ERGIS RUNNERS WARSZAWA
7 STRZELECKI PIOTR 10km / M30 ERGIS RUNNERS CHEŁMŻA
8 BIERNAT MAGDALENA 10km / K30 ERGIS RUNNERS WAŁYCZ
9 MADEJA MARLENA 10km / K30 ERGIS RUNNERS WĄBRZEŹNO
10 MADEJA PAWEŁ 10km / M30 ERGIS RUNNERS WĄBRZEŹNO
11 CIŚWICKI JAROSŁAW 10km / M40 ERGIS RUNNERS WROCŁAW
12 KOSAKOWSKI MARCIN 10km / M40 ERGIS RUNNERS ŁÓDŹ
13 STANKIEWICZ PIOTR 10km / M20 ERGIS RUNNERS WROCŁAW
14 DOMICZEK RAFAŁ 10km / M30 ERGIS RUNNERS PRZEMYŚL
15 PAPROCKA ANNA 10km / K30 ERGIS RUNNERS TORUŃ
16 PAPROCKI ARKADIUSZ 10km / M30 ERGIS RUNNERS TORUŃ
17 GRAJKOWSKI DARIUSZ 10km / M40 ERGIS RUNNERS CHEŁMŻA
H2O TEAM
1 KLIMEK ŁUKASZ 10km / M30 H2O TEAM BLIZNO
2 WTOREK TOMASZ 10km / M40 H2O TEAM GRUDZIĄDZ
3 FLORIAŃCZYK DAMIAN 10km / M30 H2O TEAM GRUDZIĄDZ
4 CYRANKOWSKA ALEKSANDRA 10km / K30 H2O TEAM GRUDZIĄDZ
5 KRUPIŃSKA IZABELA 10km / K30 H2O TEAM GRUDZIĄDZ
6 SZYGOWSKI MARIUSZ 10km / M50 H2O TEAM GRUDZIĄDZ
HUSARIA RACE TEAM
1 MARCHLEWICZ DAWID 10km / M30 HUSARIA RACE TEAM WĄBRZEŹNO
2 KWIATKOWSKI ALEKSANDER 10km / M40 HUSARIA RACE TEAM TORUŃ
IRON TEAM
1 ŻUCHOWSKA ANNA 10km / K20 IRON TEAM PŁONNE
2 DĄBROWSKI PAWEŁ 10km / M20 IRON TEAM TORUŃ
3 MYSERA CEZARY 10km / M20 IRON TEAM SIERPC
4 CHOJNICKI DAMIAN 10km / M20 IRON TEAM GŁOGOWO
KLUB AKTYWNYCH KOBIET
1 RUMIŃSKA-SUL JUSTYNA NW / K40 KLUB AKTYWNYCH KOBIET WĄBRZEŹNO
2 KULIFER ZOFIA NW / K70 KLUB AKTYWNYCH KOBIET WĄBRZEŹNO
KLUB BIEGACZA T2/4
1 ZAWIEJA JAN 10km / M20 KLUB BIEGACZA T2/4 TORUŃ
2 TARNOWSKA EWA 10km / K20 KLUB BIEGACZA T2/4 TORUŃ
3 TUŁAZA JAN 10km / M50 KLUB BIEGACZA T2/4 TORUŃ
4 PIOTROWSKI DAMIAN 10km / M20 KLUB BIEGACZA T2/4 TORUN
KOMENDA POWIATOWA PSP WĄBRZEŹNO
1 ŁAZARSKI MARIAN 10km / M30 KOMENDA POWIATOWA PSP WĄBRZEŹNO DZIAŁOWO
2 STASIAK ROBERT 10km / M30 KOMENDA POWIATOWA PSP WĄBRZEŹNO WĄBRZEŹNO
3 KŁOSOWSKI KAMIL 10km / M20 KOMENDA POWIATOWA PSP WĄBRZEŹNO BARTNICZKA
4 SZYMAŃSKA-WIŚNIEWSKA KARINA 10km / K40 KOMENDA POWIATOWA PSP WĄBRZEŹNO WĄBRZEŹNO
5 WITKOWSKI PIOTR 10km / M30 KOMENDA POWIATOWA PSP WĄBRZEŹNO WAŁYCZ
6 WIŚNIEWSKI IRENEUSZ 10km / M40 KOMENDA POWIATOWA PSP WĄBRZEŹNO WĄBRZEŹNO
7 WOŹNIAK JANUSZ 10km / M50 KOMENDA POWIATOWA PSP WĄBRZEŹNO TORUŃ
KOWALEWO BIEGA
1 SALACH MAŁGORZATA 10km / K30 KOWALEWO BIEGA KOWALEWO POMORSKIE
2 GUŚCIORA MONIKA 10km / K20 KOWALEWO BIEGA RYŃSK
3 FALKOWSKI MICHAŁ 10km / M30 KOWALEWO BIEGA KOWALEWO POMORSKIE
4 KAMIŃSKI TOMASZ 10km / M30 KOWALEWO BIEGA KOWALEWO POMORSKIE
5 BŁACH PIOTR 10km / M30 KOWALEWO BIEGA KOWALEWO POMORSKIE
6 OLKOWSKI DAMIAN 10km / M20 KOWALEWO BIEGA KOWALEWO POMORSKIE
7 KONIECZNA KRYSTYNA 10km / K40 KOWALEWO BIEGA KOWALEWO POMORSKIE
8 HINZ MAGDALENA 10km / K30 KOWALEWO BIEGA KOWALEWO POMORSKIE
9 HINZ PAWEŁ 10km / M30 KOWALEWO BIEGA KOWALEWO POMORSKIE
10 KAMIŃSKA MONIKA 10km / K20 KOWALEWO BIEGA KOWALEWO POMORSKIE
11 CZERWIŃSKA SANDRA 10km / K20 KOWALEWO BIEGA KOWALEWO POMORSKIE
KRAVMAGA_FIGHTER
1 RACHOŃ JACEK 10km / M30 KRAVMAGA_FIGHTER GRUDZIĄDZ
KS SOKÓŁ GĄSAWA
1 ZWOLENKIEWICZ JOANNA NW / K40 KS SOKÓŁ GĄSAWA GĄSAWA
KWIDZYN BIEGA
1 PRZYBYSZEWSKA KAROLINA 10km / K20 KWIDZYN BIEGA KWIDZYN
2 KOWALSKA ANNA 10km / K40 KWIDZYN BIEGA KWIDZYN
3 KOLAŚ ALEKSANDRA 10km / K40 KWIDZYN BIEGA KWIDZYN
MI-BUD
1 SZMEICHEL JOLANTA 10km / K40 MI-BUD NIEŻYWIĘĆ
MIASTOAKTYWNI
1 PISKORSKA SYLWIA 10km / K30 MIASTOAKTYWNI WĄBRZEŹNO
2 ZURAWSKI ROBERT 10km / M50 MIASTOAKTYWNI WĄBRZEŹNO
3 ZYGNAROWSKI TOMASZ 10km / M40 MIASTOAKTYWNI WĄBRZEŹNO
4 MARKIEWICZ SZYMON 10km / M30 MIASTOAKTYWNI BYDGOSZCZ
5 MARKIEWICZ ZBIGNIEW 10km / M60 MIASTOAKTYWNI WĄBRZEŹNO
6 STACHOWSKI JAROSŁAW 10km / M40 MIASTOAKTYWNI WĄBRZEŹNO
7 STACHOWSKA MIRELLA 10km / K40 MIASTOAKTYWNI WĄBRZEŹNO
8 RATAJCZAK JAKUB 10km / M16 MIASTOAKTYWNI WĄBRZEŹNO
9 ZYGNAROWSKA MAGDALENA 10km / K40 MIASTOAKTYWNI WĄBRZEŹNO
10 BIESTEK SEBASTIAN 10km / M40 MIASTOAKTYWNI WĄBRZEŹNO
11 ZYGNAROWSKA MAŁGORZATA 10km / K30 MIASTOAKTYWNI WĄBRZEŹNO
12 NIEMYT AGNIESZKA 10km / K30 MIASTOAKTYWNI WĄBRZEŹNO
MROZBIKE.PL
1 LEWANDOWSKI MICHAŁ 10km / M30 MROZBIKE.PL WĄBRZEŹNO
MSU
1 FRANKIEWICZ MARCIN 10km / M30 MSU RADZYŃ CHEŁMIŃSKI
2 KRZEMIŃSKI MACIEJ 10km / M30 MSU GRUDZIĄDZ
3 PARADOWSKA-RAMLAU MAGDALENA NW / K30 MSU DĘBOWA ŁĄKA
ODNOWA - FITNESS
1 CZYŻAK LIDIA 10km / K60 ODNOWA - FITNESS WĄBRZEŹNO
2 BESTJAN MONIKA 10km / K30 ODNOWA - FITNESS WĄBRZEŹNO
3 DUMA JOANNA 10km / K30 ODNOWA - FITNESS WĄBRZEŹNO
4 STUDZIŃSKA BEATA 10km / K40 ODNOWA - FITNESS WĄBRZEŹNO
5 SZYMAŃSKA OLGA 10km / K20 ODNOWA - FITNESS WĄBRZEŹNO
6 WARŻEL ANNA 10km / K40 ODNOWA - FITNESS WĄBRZEŹNO
7 ZAWODNIK ANONIMOWY 10km / K30 ODNOWA - FITNESS
8 CIESIELSKA PATRYCJA 10km / K20 ODNOWA - FITNESS GOLUB-DOBRZYŃ
9 JAKUBOWSKA AGNIESZKA 10km / K30 ODNOWA - FITNESS WĄBRZEŹNO
10 NOWAK-KALINOWSKA JOANNA 10km / K30 ODNOWA - FITNESS WĄBRZEŹNO
11 CZYŻAK DARIUSZ 10km / M30 ODNOWA - FITNESS WĄBRZEŹNO
OSP ELGISZEWO
1 ZIĘTARSKA BOŻENA 10km / K40 OSP ELGISZEWO ELGISZEWO
2 GUTOWSKI MARIUSZ 10km / M30 OSP ELGISZEWO ELGISZEWO
3 ZIETARSKI JERZY 10km / M40 OSP ELGISZEWO ELGISZEWO
OSP RYŃSK
1 PIENIĄŻEK MATEUSZ 10km / M30 OSP RYŃSK RYŃSK
2 IZYDORSKI LUKASZ 10km / M20 OSP RYŃSK RYNSK
3 TRĄBA KATARZYNA 10km / K20 OSP RYŃSK RYŃSK
4 PRZYBYSZ DAWID 10km / M20 OSP RYŃSK RYŃSK
5 KOWALIK ARTUR 10km / M20 OSP RYŃSK RYŃSK
OSP WĄBRZEŹNO
1 KURASIEWICZ WIKTORIA 10km / K16 OSP WĄBRZEŹNO KURKOCIN
2 JASKOWSKI MATEUSZ 10km / M16 OSP WĄBRZEŹNO WĄBRZEŹNO
3 KAMIŃSKI PIOTR 10km / M16 OSP WĄBRZEŹNO WĄBRZEŹNO
4 PAPIEŻ RADOSŁAW 10km / M20 OSP WĄBRZEŹNO WĄBRZEŹNO
5 BRACHOWSKI PIOTR 10km / M20 OSP WĄBRZEŹNO WĄBRZEŹNO
OTWOCK BIEGA
1 OSTROWSKI MICHAŁ 10km / M30 OTWOCK BIEGA OTWOCK
2 OSTROWSKA MARTA 10km / K30 OTWOCK BIEGA PRZYDWÓRZ
PLASTICA RUNNERS
1 MANIECKI WALDEMAR 10km / M40 PLASTICA RUNNERS KOWALEWO POMORSKIE
2 KIEŁBOWICZ KAMIL 10km / M20 PLASTICA RUNNERS KOWALEWO POMORSKIE
3 KALOTKA KRZYSZTOF 10km / M30 PLASTICA RUNNERS KOWALEWO POMORSKIE
4 SIONKOWSKI WOJCIECH 10km / M20 PLASTICA RUNNERS KOWALEWO POMORSKIE
5 BIESIADA JUSTYNA 10km / K20 PLASTICA RUNNERS KOWALEWO POMORSKIE
6 BALAWAJDER-MISIASZEK ZOFIA 10km / K40 PLASTICA RUNNERS KOWALEWO POMORSKIE
7 WISIŃSKI JANUSZ 10km / M30 PLASTICA RUNNERS KOWALEWO POMORSKIE
8 MISIASZEK WOJCIECH 10km / M30 PLASTICA RUNNERS KOWALEWO POMORSKIE
9 MAKOWSKI SEBASTIAN 10km / M30 PLASTICA RUNNERS KOWALEWO POMORSKIE
10 BORDEWICZ MARIUSZ 10km / M40 PLASTICA RUNNERS KOWALEWO POMORSKIE
11 DOBROWOLSKI KRZYSZTOF 10km / M40 PLASTICA RUNNERS KOWALEWO POMORSKIE
12 JABŁOŃSKI MARIUSZ 10km / M30 PLASTICA RUNNERS KOWALEWO POMORSKIE
13 FALKOWSKA JUSTYNA 10km / K30 PLASTICA RUNNERS KOWALEWO POMORSKIE
14 BŁASZKOWSKA ANETA 10km / K20 PLASTICA RUNNERS KOWALEWO POMORSKIE
15 STACHYRA PRZEMYSŁAW 10km / M20 PLASTICA RUNNERS KOWALEWO POMORSKIE
16 DOMAŃSKA ANNA 10km / K20 PLASTICA RUNNERS KOWALEWO POMORSKIE
17 BUDZYŃSKI ŁUKASZ 10km / M30 PLASTICA RUNNERS KOWALEWO POMORSKIE
18 KUCHARSKA WIOLETTA 10km / K30 PLASTICA RUNNERS KOWALEWO POMORSKIE
PLEBANKOWCY
1 JARZĘBIŃSKI MACIEJ 10km / M20 PLEBANKOWCY TORUŃ
2 RYNDUCH NATALIA 10km / K20 PLEBANKOWCY TORUŃ
REZERWOWE PSY
1 SUWISZ KRZYSZTOF 10km / M30 REZERWOWE PSY BRODNICA
SZALONE BRODNICZANKI
1 OSTROWSKA MONIKA 10km / K30 SZALONE BRODNICZANKI BRODNICA
2 WIELGOSZ RAFAŁ 10km / M30 SZALONE BRODNICZANKI WŁOCŁAWEK
TG SOKÓŁ GNIEWKOWO
1 SZCZUTKOWSKA JUSTYNA 10km / K50 TG SOKÓŁ GNIEWKOWO JANIKOWO
TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ
1 MOTOCZYŃSKI WOJCIECH 10km / M30 TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ BYDGOSZCZ
WORWO
1 SMOLINSKA IWONA 10km / K40 WORWO WĄBRZEŹNO
2 STANKOWSKI WIESŁAW 10km / M50 WORWO WĄBRZEŹNO
3 SIMSON IRENEUSZ 10km / M30 WORWO WĄBRZEŹNO
4 WIŚNIEWSKI PIOTR 10km / M30 WORWO ZIELONKA
WSR WEREWOLVES
1 NĘDZA ŁUKASZ 10km / M20 WSR WEREWOLVES WĄBRZEŹNO
2 GAPIŃSKI ŁUKASZ 10km / M30 WSR WEREWOLVES WĄBRZEŹNO
3 ŚWIŚ KRYSTYNA 10km / K30 WSR WEREWOLVES WĄBRZEŹNO
4 JAWORSKA AGNIESZKA 10km / K30 WSR WEREWOLVES WĄBRZEŹNO
5 MURAWSKI MACIEJ 10km / M30 WSR WEREWOLVES WĄBRZEŹNO
6 OLSZEWSKI JĘDRZEJ 10km / M30 WSR WEREWOLVES WĄBRZEŹNO
7 ŻURAWSKI MATEUSZ 10km / M30 WSR WEREWOLVES WĄBRZEŹNO
8 ŁADNIAK PAWEŁ 10km / M20 WSR WEREWOLVES WĄBRZEŹNO
9 SZCZĄCHOR ANETA 10km / K20 WSR WEREWOLVES LUDOWICE
10 GŁOGOWSKI SEBASTIAN 10km / M30 WSR WEREWOLVES WĄBRZEŹNO
11 DZIEŁAK RAFAŁ 10km / M30 WSR WEREWOLVES WĄBRZEŹNO
12 ŁADNIAK KRYSTIAN 10km / M30 WSR WEREWOLVES TORUŃ
13 ROZWADOWSKI SEBASTIAN 10km / M30 WSR WEREWOLVES WĄBRZEŹNO
14 KRACZYŃSKI ARKADIUSZ 10km / M30 WSR WEREWOLVES WĄBRZEŹNO
15 SZOTOWICZ KRYSTIAN 10km / M20 WSR WEREWOLVES MAŁE PUŁKOWO
16 GALEWSKI JACEK 10km / M30 WSR WEREWOLVES OLSZTYN