7. Półmaraton Dwóch Mostów, Bieg 1/2 Dwóch Mostów
Płock, 16 września 2018 r.


Drużyny


Aktualnie zgłoszonych drużyn/Teams applicated: 32
Jeśli widzisz błąd w swoim zgłoszeniu i chciałbyś go poprawić zaloguj się lub wypełnij formularz
To correct your data log in to your profile or fill the form
ACHILLES LESZNO
1 RYBALCHENKO TETIANA 21km / K30 ACHILLES LESZNO KHARKOV
ACTIVE RUNNERS PŁOCK
1 MARUSZEWSKI MARCIN 21km / M30 ACTIVE RUNNERS PŁOCK BRWILNO
2 BRZÓZKA KRZYSZTOF 21km / M40 ACTIVE RUNNERS PŁOCK PŁOCK
3 WNUK OLGA 21km / K40 ACTIVE RUNNERS PŁOCK NOWE GULCZEWO
4 KOMPIŃSKA SYLWIA 21km / K30 ACTIVE RUNNERS PŁOCK PŁOCK
5 DEGNER DAMIAN 11km / M20 ACTIVE RUNNERS PŁOCK PŁOCK
6 GRZELAK STANISŁAW 11km / M40 ACTIVE RUNNERS PŁOCK PŁOCK
7 SZYMAŃSKA PAULA 11km / K40 ACTIVE RUNNERS PŁOCK PŁOCK
8 ZABOROWSKI ŁUKASZ 11km / M30 ACTIVE RUNNERS PŁOCK PŁOCK
9 CYPARSKA ADRIANNA 11km / K30 ACTIVE RUNNERS PŁOCK PŁOCK
10 MAŃKOWSKA ANETA 11km / K40 ACTIVE RUNNERS PŁOCK PŁOCK
11 PRZEDPEŁSKI TOMASZ 21km / M40 ACTIVE RUNNERS PŁOCK ROGOZINO
12 GOSZCZYŃSKI KAMIL 21km / M20 ACTIVE RUNNERS PŁOCK PŁOCK
13 CELMER MARCIN 21km / M30 ACTIVE RUNNERS PŁOCK PŁOCK
14 CYPARSKI MARCIN 21km / M30 ACTIVE RUNNERS PŁOCK PŁOCK
15 SZYMAŃSKI ARTUR 21km / M40 ACTIVE RUNNERS PŁOCK GÓRKI, GM. GĄBIN
16 DĄBROWSKA LUIZA 21km / K20 ACTIVE RUNNERS PŁOCK PŁOCK
17 ADAMSKI PRZEMYSŁAW 21km / M20 ACTIVE RUNNERS PŁOCK PŁOCK
18 KARASZEWSKI MAREK 21km / M40 ACTIVE RUNNERS PŁOCK PŁOCK
19 WÓJCIK RAFAŁ 21km / M30 ACTIVE RUNNERS PŁOCK MANKOWO
ADIDAS RUNNERS WARSAW
1 ORZEŁ MICHAŁ 21km / M30 ADIDAS RUNNERS WARSAW WARSZAWA
2 BRZĄKALSKI KRZYSIEK 21km / M20 ADIDAS RUNNERS WARSAW WARSZAWA
BIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI TEAM
1 BINKIEWICZ SYLWIA 21km / K30 BIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI TEAM ZĄBKI
2 BINKIEWICZ GRZEGORZ 21km / M30 BIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI TEAM ZĄBKI
BIEGAMPŁOCK TEAM
1 WOJTYCKI GRZEGORZ 21km / M40 BIEGAMPŁOCK TEAM PŁOCK
2 RZYMSKA SYLWIA 21km / K40 BIEGAMPŁOCK TEAM PŁOCK
3 WOJTYCKI PIOTR 21km / M30 BIEGAMPŁOCK TEAM MASZEWO DUŻE
4 PACHNIEWSKA AGNIESZKA 21km / K40 BIEGAMPŁOCK TEAM PŁOCK
5 PETRYKOWSKI ROMAN 21km / M50 BIEGAMPŁOCK TEAM PŁOCK
BIKEANDSKI
1 TOMASZEWSKI MAREK 21km / M50 BIKEANDSKI PŁOCK
FUNDACJA SWD
1 PACIORKOWSKI PAWEŁ 21km / M40 FUNDACJA SWD KROSNIEWICE
GĄBIN BIEGA
1 GRZELAK ŁUKASZ 21km / M30 GĄBIN BIEGA GĄBIN
2 KAMIŃSKI KRZYSZTOF 21km / M30 GĄBIN BIEGA PŁOCK
KRUSZESKY TEAM
1 KRUSZEWSKA JOANNA 21km / K20 KRUSZESKY TEAM WARSZAWA
2 KRUSZEWSKI PAWEŁ 21km / M20 KRUSZESKY TEAM WARSZAWA
MEDICOVER RUNNERS
1 ŻUCHOWICZ ELŻBIETA 11km / K50 MEDICOVER RUNNERS DĄBROWA GÓRNICZA
MTP WZGÓRZE TUMSKIE
1 WISNIEWSKI RADOSLAW 21km / M30 MTP WZGÓRZE TUMSKIE PLOCK
MUKS PLOCK
1 OBARA PRZEMYSŁAW 11km / M20 MUKS PLOCK PŁOCK
NASIELSK BASZTA TEAM
1 KAMIŃSKI WIESŁAW 21km / M50 NASIELSK BASZTA TEAM WARSZAWA
NBUNNYTEAM
1 STRZELECKI ALEKSANDER 21km / M40 NBUNNYTEAM ŁÓDŹ
2 CZARNIAK BARTOSZ 21km / M30 NBUNNYTEAM ŁÓDŹ
ORLEN RUNNING TEAM
1 ZYGADLIŃSKI DARIUSZ 21km / M40 ORLEN RUNNING TEAM PŁOCK
2 ŻÓŁTOWSKI PAWEŁ 11km / M40 ORLEN RUNNING TEAM PŁOCK
3 ŁUKASZEWSKA KATARZYNA 11km / K30 ORLEN RUNNING TEAM PŁOCK
4 PIECHOWICZ ALEKSANDER 21km / M40 ORLEN RUNNING TEAM PŁOCK
5 DYMEK STANISLAW 11km / M60 ORLEN RUNNING TEAM PŁOCK
6 JEWUŁA ANDRZEJ 11km / M30 ORLEN RUNNING TEAM PŁOCK
7 JAKUBOWSKI ŁUKASZ 21km / M30 ORLEN RUNNING TEAM GÓRKI
8 SOBCZAK GRZEGORZ 21km / M40 ORLEN RUNNING TEAM WŁOCŁAWEK
9 WASILEWSKI ŁUKASZ 11km / M30 ORLEN RUNNING TEAM PŁOCK
10 SOCHACKI DARIUSZ 11km / M20 ORLEN RUNNING TEAM PŁOCK
11 PASIKOWSKA ANNA 11km / K30 ORLEN RUNNING TEAM PŁOCK
12 TABOREK GRZEGORZ 21km / M40 ORLEN RUNNING TEAM PŁOCK
13 KSIĄŻEK RYSZARD 21km / M30 ORLEN RUNNING TEAM KRAKÓW
14 CHRAPKOWSKI TOMASZ 11km / M30 ORLEN RUNNING TEAM PŁOCK
15 KWIATKOWSKI ŁUKASZ 21km / M30 ORLEN RUNNING TEAM TORUŃ
16 WAJSZCZAK TOMASZ 21km / M30 ORLEN RUNNING TEAM CEKANOWO
17 ROGOWICZ-SZMULEWICZ BARBARA 11km / K40 ORLEN RUNNING TEAM PŁOCK
18 WACHOL MICHAŁ 21km / M30 ORLEN RUNNING TEAM SŁUPNO
19 JABŁOŃSKI GRZEGORZ 11km / M50 ORLEN RUNNING TEAM PŁOCK
20 BRZEZIŃSKI ANDRZEJ 11km / M50 ORLEN RUNNING TEAM PŁOCK
21 GAJDKA KRZYSZTOF 21km / M30 ORLEN RUNNING TEAM PŁOCK
22 BUJAK WOJCIECH 21km / M30 ORLEN RUNNING TEAM SŁUPNO
23 MARCINKOWSKI MICHAŁ 21km / M30 ORLEN RUNNING TEAM PŁOCK
24 TYMIŃSKA BEATA 21km / K40 ORLEN RUNNING TEAM BRWILNO
25 PAĆKOWSKI SŁAWOMIR 21km / M30 ORLEN RUNNING TEAM PŁOCK
26 KOWALCZYK WITOLD 21km / M50 ORLEN RUNNING TEAM SŁUPNO
27 KUROWSKI MARCIN 21km / M30 ORLEN RUNNING TEAM PŁOCK
28 SOCHACKI MARIUSZ 21km / M20 ORLEN RUNNING TEAM PŁOCK
29 SKOTAK ANDRZEJ 21km / M50 ORLEN RUNNING TEAM PŁOCK
30 PIEKUT STEFAN 21km / M60 ORLEN RUNNING TEAM PŁOCK
PERN RUNNERS
1 ADAMKIEWICZ ANDRZEJ 21km / M60 PERN RUNNERS PŁOCK
2 IDZIK PRZEMEK 21km / M30 PERN RUNNERS PŁOCK
3 JARONI HUBERT 21km / M40 PERN RUNNERS LUDWIKOWO
4 JĘDRAL SZCZEPAN 21km / M30 PERN RUNNERS CHYNÓW
5 KLEJNIAK ŁUKASZ 21km / M30 PERN RUNNERS POZNAŃ
6 KRAJEWSKI ANDRZEJ 21km / M20 PERN RUNNERS INOWROCŁAW
7 SIŁACZ PAWEŁ 21km / M40 PERN RUNNERS KAŹMIERZ
8 ŚCIBOR ŁUKASZ 21km / M40 PERN RUNNERS WOJNICZ
9 WOŹNY KRZYSZTOF 21km / M30 PERN RUNNERS KAŹMIERZ
10 ZAWADZKI MARIUSZ 21km / M40 PERN RUNNERS WĘGRÓW
11 JAKUBOWSKI BOGDAN 11km / M50 PERN RUNNERS WOLA RZĘDZIŃSKA
12 KOT KINGA 11km / K30 PERN RUNNERS TARNÓW
13 MARCHEWKA JAKUB 11km / M30 PERN RUNNERS TARNÓW
14 OSTRĘGA DARIUSZ 11km / M40 PERN RUNNERS WOLA RZĘDZIŃSKA
15 POBIEGŁY TERESA 11km / K50 PERN RUNNERS TARNÓW
16 OCHOWIAK JACEK 21km / M30 PERN RUNNERS WOŁOMIN
17 BRYTAN PATRYK 21km / M30 PERN RUNNERS SKIERNIEWICE
18 TRAFNY KAMIL 21km / M30 PERN RUNNERS ROGOZINO
19 SKROK KRZYSZTOF 21km / M40 PERN RUNNERS PŁOCK
20 KREFT PIOTR 21km / M20 PERN RUNNERS PŁOCK
POLKRYS TEAM
1 SALWA JUSTYNA 21km / K30 POLKRYS TEAM ROŻNO-PARCELE
2 GRODZICKI BARTOSZ 21km / M30 POLKRYS TEAM WŁOCŁAWEK
PTT DELTA
1 ŻÓŁTOWSKI JACEK 11km / M40 PTT DELTA MASZEWO DUŻE
2 BURŻACKA-TYC AGNIESZKA 21km / K40 PTT DELTA PŁOCK
PZU SPORT TEAM
1 ROGOLSKI ARTUR 21km / M40 PZU SPORT TEAM WARSZAWA
PŁOCK BIEGA NO AGE LIMIT
1 KEMICER IGOR 11km / M20 PŁOCK BIEGA NO AGE LIMIT PŁOCK
2 ŁOMNICKI DARIUSZ 21km / M50 PŁOCK BIEGA NO AGE LIMIT PŁOCK
3 MAKOWSKI BOGDAN 21km / M60 PŁOCK BIEGA NO AGE LIMIT PŁOCK
4 STAŃCZAK EDMUND 21km / M60 PŁOCK BIEGA NO AGE LIMIT PŁOCK
PŁOCKI KLUB WESOŁEGO BIEGACZA
1 PIECHOCIŃSKA EDYTA 21km / K30 PŁOCKI KLUB WESOŁEGO BIEGACZA BIAŁA
2 JASZCZAK ZBIGNIEW 21km / M30 PŁOCKI KLUB WESOŁEGO BIEGACZA PŁOCK
3 UCHWAŁ MARCIN 21km / M40 PŁOCKI KLUB WESOŁEGO BIEGACZA PŁOCK
4 DOMOSŁAWSKA DARIA 21km / K40 PŁOCKI KLUB WESOŁEGO BIEGACZA PŁOCK
ROZBIEGANI-ŻYCHLIN
1 JAŹWIŃSKI RAFAŁ 21km / M40 ROZBIEGANI-ŻYCHLIN ŻYCHLIN
2 DURYS JAROSŁAW 21km / M40 ROZBIEGANI-ŻYCHLIN ŻYCHLIN
3 MICHALAK REMIGIUSZ 21km / M30 ROZBIEGANI-ŻYCHLIN ŻYCHLIN
4 KOWALCZYK MICHAŁ 21km / M40 ROZBIEGANI-ŻYCHLIN KOZIA GÓRA
RYKOWISKO
1 ZIÓŁEK ANDRZEJ 21km / M40 RYKOWISKO NOWE GULCZEWO
SPÓJNIA MAŁA WIEŚ
1 MAJKOWSKI ARKADIUSZ 11km / M20 SPÓJNIA MAŁA WIEŚ MAŁA WIEŚ
SZUKAM_SPONSORA_TEAM
1 DOBRZYŃSKI PRZEMYSŁAW 21km / M40 SZUKAM_SPONSORA_TEAM GOSTYNIN
2 DOBRZYŃSKA DANUTA 11km / K30 SZUKAM_SPONSORA_TEAM GOSTYNIN
TKKF PŁOCK
1 KRAJEWSKI PIOTR 21km / M20 TKKF PŁOCK SŁUPNO
2 ZAŁĘSKI JACEK 21km / M40 TKKF PŁOCK PŁOCK
3 GIŻYŃSKI PRZEMYSŁAW 21km / M30 TKKF PŁOCK PŁOCK
4 WIŚNIEWSKI ROBERT 21km / M40 TKKF PŁOCK MAŁA WIEŚ
5 STAWSKI PAWEŁ 21km / M30 TKKF PŁOCK PŁOCK
6 TYC BOGUSŁAW 21km / M50 TKKF PŁOCK PŁOCK
7 STAŃCZAK MARCIN 21km / M30 TKKF PŁOCK GRABINA
8 AKIMOW ANNA 21km / K50 TKKF PŁOCK PŁOCK
9 JAROSZEWSKA MONIKA 21km / K40 TKKF PŁOCK PŁOCK
10 SZULBORSKI DARIUSZ 21km / M50 TKKF PŁOCK PŁOCK
11 GIŻYŃSKA KAROLINA 21km / K30 TKKF PŁOCK PŁOCK
TRIMACHINE
1 KOWALSKI JAROSŁAW 21km / M40 TRIMACHINE KOBYŁKA
WISŁA ENERGY TEAM - BIEGAJ Z DYMKIEM
1 DUBIEL MARCIN 21km / M30 WISŁA ENERGY TEAM - BIEGAJ Z DYMKIEM PŁOCK
2 DOBIES MARIA 21km / K50 WISŁA ENERGY TEAM - BIEGAJ Z DYMKIEM PŁOCK
3 GÓRECKI TOMASZ 21km / M30 WISŁA ENERGY TEAM - BIEGAJ Z DYMKIEM PŁOCK
4 POGODZIŃSKA ANKA 11km / K30 WISŁA ENERGY TEAM - BIEGAJ Z DYMKIEM PŁOCK
5 GAWROŃSKA ANETA 21km / K20 WISŁA ENERGY TEAM - BIEGAJ Z DYMKIEM GOLANKI
6 DYMEK SEBASTIAN 21km / M30 WISŁA ENERGY TEAM - BIEGAJ Z DYMKIEM PŁOCK
7 TURALSKA ANETA 21km / K20 WISŁA ENERGY TEAM - BIEGAJ Z DYMKIEM SIERPC
8 REK EWA 21km / K20 WISŁA ENERGY TEAM - BIEGAJ Z DYMKIEM PŁOCK
9 DOMAŃSKI BARTEK 21km / M20 WISŁA ENERGY TEAM - BIEGAJ Z DYMKIEM PŁOCK
10 BUDEK AGNIESZKA 21km / K30 WISŁA ENERGY TEAM - BIEGAJ Z DYMKIEM PŁOCK
11 CHĘTKA KRZYSZTOF 21km / M30 WISŁA ENERGY TEAM - BIEGAJ Z DYMKIEM ROGOZINO
12 SUDZINSKA MARIOLA 21km / K40 WISŁA ENERGY TEAM - BIEGAJ Z DYMKIEM OLSZTYN
WIĘCKOWSKI TEAM
1 KUJAWA KRZYSZTOF 21km / M40 WIĘCKOWSKI TEAM PŁOCK
2 CYBULSKA ŻANETA 21km / K30 WIĘCKOWSKI TEAM PŁOCK
3 WIĘCKOWSKI WOJCIECH 21km / M50 WIĘCKOWSKI TEAM NOWE MISZEWO
4 FALKOWSKI RADOSŁAW 21km / M30 WIĘCKOWSKI TEAM PEPŁOWO
WKB MARATONCZYK WŁOCŁAWEK
1 MAKOWSKI KRZYSZTOF 21km / M40 WKB MARATONCZYK WŁOCŁAWEK WŁOCŁAWEK
2 PATRYK BIŃCZARSKI 21km / M30 WKB MARATONCZYK WŁOCŁAWEK WŁOCŁAWEK
3 JAŚKIEWICZ RAFAL 21km / M40 WKB MARATONCZYK WŁOCŁAWEK WŁOCŁAWEK
4 HALADYN KATARZYNA 21km / K30 WKB MARATONCZYK WŁOCŁAWEK WŁOCŁAWEK
WOLSZTYŃSKI KLUB BIEGOWY
1 CHAŁUPKA MARCIN 21km / M50 WOLSZTYŃSKI KLUB BIEGOWY WOLSZTYN
ŁISKACZE TEAM
1 ŚWIĄTEK TOMASZ 21km / M30 ŁISKACZE TEAM PŁOCK
2 ŁUKOWCZYK MARCIN 21km / M30 ŁISKACZE TEAM KUTNO
3 SOKOŁOWSKI ARTUR 21km / M30 ŁISKACZE TEAM ŁÓDŹ
4 WISNIEWSKI GRZEGORZ 21km / M40 ŁISKACZE TEAM WARSZAWA
5 RAKOWSKI MARIUSZ 21km / M30 ŁISKACZE TEAM PŁOCK