Nocna Dycha Kopernika, Nocna Piątka Kopernika
Toruń, 11 sierpnia 2018 r.


Drużyny


Aktualnie zgłoszonych drużyn/Teams applicated: 555
Jeśli widzisz błąd w swoim zgłoszeniu i chciałbyś go poprawić zaloguj się lub wypełnij formularz
To correct your data log in to your profile or fill the form
#SLIMAKIBARCIN
1 KUJAWA ROGER 10km / M45 #SLIMAKIBARCIN BARCIN
2 ZASADA KRYSTIAN 10km / M45 #SLIMAKIBARCIN BARCIN
#SOBASTEAM
1 CAŁY ADAM 10km / M30 #SOBASTEAM WROCŁAW / SOBÓTKA
-
1 ADAMCZYK EDYTA 10km / K35 - WŁADYSŁAWOWO
2 GÓJSKA JOANNA 10km / K40 - WAGANIEC
3 WĄSIK DARIUSZ 10km / M30 - PŁOŃSK
4 DOLATA ŁUKASZ 10km / M35 - STRZELCE GÓRNE
5 MITRĘGA DARIA 10km / K25 - BUDYŃ
6 MURAWSKI RADOSŁAW 10km / M35 - TORUŃ
7 MŁYNARCZYK ANNA 10km / K30 - KONSTANCIN-JEZIORNA
8 WEJCHERT ZUZANNA 10km / K30 - ŁÓDŹ
9 HEINDL TOMASZ 10km / M35 - NOWY BEDOŃ
10 DYBOWSKI MARCIN 10km / M35 - MAŁA NIESZAWKA
11 MARCINKOWSKI PIOTR 10km / M50 - ROZGARTY
12 KASICA ADAM 10km / M40 - GRÓJEC
13 SMOTER-KASZYCKA MONIKA 10km / K25 - TORUŃ
14 ZAJĄC DOROTA 10km / K30 - TORUŃ
15 CHUDZIK ADAM 10km / M35 - PŁOCK
16 GRZEGORZEWSKI DAMIAN 10km / M30 - TORUŃ
17 PALUCH SEBASTIAN 10km / M40 - WARSZAWA
18 BRAC GRAZYNA 10km / K60 - GRUDZIĄDZ
19 ŁUBECKI PATRYK 10km / M25 - TOR
20 KRAZIŃSKI JANUSZ 10km / M30 - LIPNO
21 HAZIAK EMILIA 10km / K30 - POZNAŃ
22 BRUKARZEWICZ MACIEJ 10km / M30 - TORUŃ
23 FRĄK EDYTA 10km / K30 - TORUŃ
24 SZCZEPAŃSKI WOJCIECH 10km / M30 - ŁÓDŹ
25 SZREJTER IZABELA 10km / K35 - TORUŃ
26 KWIECIŃSKI MATEUSZ 10km / M18 - TORUŃ
27 STRZELECKI PIOTR 10km / M25 - ZŁOTNIKI KUJAWSKIE
28 NATAŃSKI DAWID 10km / M25 - BRODNICA
29 NATAŃSKI ZDZISŁAW 10km / M45 - BRODNICA
30 SAWICKA ANNA 10km / K45 - BRODNICA
31 RYCHLEWSKI RAFAŁ 10km / M55 - BRODNICA
32 KUS ANDRZEJ 10km / M40 - ŁOSIEWICE
33 WALKOWIAK ARTUR 10km / M45 - WRONKI
34 OWCZARCZYK MONIKA 10km / K30 - BOGUSZYCE
35 NOWAK MAŁGORZATA 10km / K25 - ŁÓDŹ
36 MIKOŁAJEWSKA DOROTA 10km / K35 - TORUN
37 KULIŃSKA EWELINA 10km / K20 - TORUŃ
38 ZIELIŃSKI MARCIN 10km / M30 - ROGÓŹNO
39 WILMA PATRYCJA 10km / K25 - BYDGOSZCZ
40 WILMA PAWEŁ 10km / M30 - BYDGOSZCZ
41 URBAŃCZYK MARCIN 10km / M25 - TORUŃ
42 PIĄTKIEWICZ PRZEMEK 10km / M15 - TORUŃ
43 SZTYPKA PAWEŁ 10km / M30 - TORUŃ
44 GĘSICKA MARTA 10km / K30 - BYDGOSZCZ
45 JABŁOŃSKA SYLWIA 10km / K30 - BRODNICA
46 FLANK PAWEŁ 10km / M40 - WROCŁAW
47 WOŹNIAK PATRYCJA 10km / K25 - TORUŃ
48 KUC MICHAŁ 10km / M18 - GDYNIA
49 SZYSZKA RADOSŁAW 10km / M35 - BYDGOSZCZ
50 ZAJĄCZKOWSKI PAWEŁ 10km / M25 - OPOLE
51 THIEL VIOLETTA 10km / K50 - WŁOCŁAWEK
52 ANDRUKONIS ALEKSANDRA 10km / K30 - WŁOCŁAWEK
53 KUBIAK DARIUSZ 10km / M35 - ŁÓDŹ
54 SOWIŃSKA KATARZYNA 10km / K25 - ŁĘCZYCA
55 RYMAROWICZ OLGA 10km / K25 - TORUŃ
56 KISIEL TOMASZ 10km / M35 - WARSZAWA
57 SNARSKI ROBERT 10km / M25 - MAŁA NIESZAWKA
58 ANDRZEJEWSKA AGNIESZKA 10km / K30 - TORUŃ
59 SOSZYŃSKI GRZEGORZ 10km / M50 - TORUŃ
60 SOKOŁOWSKI JAKUB 10km / M30 - KIELCE
61 SKOWROŃSKA BARBARA 5km / K50 - TORUŃ
62 KOMORNICKA JUSTYNA 5km / K30 - DALKI
63 BĄK BOGDAN 5km / M60 - BYDGOSZCZ
64 SZNAJDER BEATA 5km / K35 - WARSZAWA
65 PRUFER PAWEŁ 5km / M45 - KOSIECZYN
66 KOWALIK DARIUSZ 5km / M35 - CIECHOCINEK
67 KRZUS KRZYSZTOF 5km / M60 - CIECHOCINEK
68 ZIÓŁKOWSKA KINGA 5km / K40 - ŁOWICZ
69 ZAWODNIK ANONIMOWY 5km / K35 -
70 MURAWSKA MAGDALENA 5km / K25 - WARSZAWA
71 CIARKOWSKI MIROSŁAW 5km / M35 - INOWROCŁAW
72 DĄBROWSKA SARA 5km / K20 - RYPIN
73 PACZKOWSKI DOMINIK 5km / M18 - PŁOCK
74 KYCIA PIOTR 10km / M40 - LIPNO
75 RUMIŃSKA EWELINA 10km / K35 - PIŁA
76 KOMAROWSKA MONIKA 5km / K25 - BOLIMÓW
77 KASPRZYK KATARZYNA 10km / K50 - JELENIA GÓRA
78 KAMIŃSKI MIŁOSZ 10km / M18 - LUBICZ
79 KOWALSKI PIOTR 10km / M25 - MOGILNO
80 DZIEWIECZYŃSKA KASIA 10km / K25 - BYDGOSZCZ
81 KRZAK-KĄDZIELA AGNIESZKA 10km / K30 - TORUŃ
82 MITOWSKA DANUTA 5km / K45 - ŻUROMIN
83 ZAWODNIK ANONIMOWY 5km / K25 -
84 BONIEK PAULINA 10km / K30 - TORUŃ
85 RADZIMIŃSKA AGNIESZKA 5km / K40 - KOSZALIN
86 PODWALSKA SYLWIA 5km / K25 - LNIANO
87 WERNER AGATA 10km / K25 - TORUŃ
88 ZAMELEK KATARZYNA 10km / K30 - LESZNO
89 GÓRSKA RENATA 10km / K40 - GNIEWKOWO
90 GRZONKA EMILIA 10km / K25 - BYDGOSZCZ
91 CYWINSKI WIESLAW 5km / M15 - TORUŃ
92 ZAWODNIK ANONIMOWY 10km / K40 -
93 SEEGER JESSICA 10km / K20 - PIOTRKÓW KUJAWSKI
94 KAWECKA PATRYCJA 5km / K20 - GRODZICZNO
95 BOGDAN NATALIA 10km / K20 - TORUŃ
96 NATAŃSKA KATARZYNA 5km / K50 - BRODNICA
97 MEJKA MIROSŁAW 5km / M50 - NOWE MIASTO LUBAWSKIE
98 MIKOŁAJCZAK INEZ 5km / K20 - ŚRODA WIELKOPOLSKA
99 LEWANDOWSKA MAGDALENA 10km / K25 - DĄBROWA CHEŁMIŃSKA
100 KACZMAREK TERESA 5km / K30 - INOWROCŁAW
101 KARPOWICZ AGNIESZKA 10km / K20 - SOMPOLNO
102 TEREBUS PAULINA 10km / K25 - TORUŃ
103 JASKULSKI BARTOSZ 10km / M45 - ŁOCHOWO
104 KUCZMARSKI FILIP 10km / M15 - TORUŃ
105 BARSZCZ PATRYK 10km / M18 - TORUŃ
106 DĄBROWSKA SARA 5km / K20 - RYPIN
107 MIKOŁAJCZUK EMILIA 10km / K35 - TORUN
108 WRONOWSKI ALBERT 5km / M18 - BANIE MAZURSKIE
109 ŁOBODA MARTA 5km / K25 - WŁOCŁAWEK
-GAVRA GIŻYCKO
1 NIEDŹWIECKI TOMASZ 10km / M40 -GAVRA GIŻYCKO GIŻYCKO
-SZCZECIN
1 SZCZEPANSKA ANNA 5km / K40 -SZCZECIN SZCZECIN
-WYBIEGAJ SIEBIE
1 GNIADEK ELŻBIETA 10km / K30 -WYBIEGAJ SIEBIE WIELISZEW
1 RBLOG
1 PYREK KRZYSZTOF 5km / M35 1 RBLOG WAŁCZ
10BKPANC
1 PLESIŃSKI MARIUSZ 5km / M45 10BKPANC ŚWIĘTOSZÓW
12WOG
1 NARTOWSKI KAMIL 10km / M30 12WOG TORUŃ
2 MURSZEWSKI KAMIL 10km / M30 12WOG TORUŃ
3 SZMECHTIG-GAUDEN EWA 10km / K45 12WOG TORUŃ
4 SIKUT ARKADIUSZ 10km / M40 12WOG TORUŃ
5 GRZYWIŃSKI WOJTEK 10km / M30 12WOG TORUŃ
6 MARKOWSKI ARTUR 10km / M30 12WOG SIERPC
1970
1 MARCINKOWSKA JADWIGA 10km / K45 1970 ROZGARTY
1974
1 KLUSKA WALDEMAR 10km / M40 1974 TUREK
2 WIŚNIEWSKA MAGDALENA 10km / K40 1974 WOLSZTYN
1976
1 JANISZEWSKI SYLWERIUSZ 10km / M40 1976 ŁÓDŹ
2 ROJKOWSKI MARCIN 10km / M40 1976 ŁÓDŹ
1977
1 WALASINSKI MARCIN 10km / M40 1977 ALEKSANDROW KUJAWSKI
2 ZBIELSKA AGNIESZKA 5km / K40 1977 PIŁA
1988
1 MIGDAŁ MICHAŁ 10km / M30 1988 TŁUCHOWO
1RWT POZNAŃ
1 ADAMIAK ALEKSANDER 10km / M40 1RWT POZNAŃ SWARZĘDZ
2017
1 ROSIŃSKI SEBASTIAN 10km / M40 2017 KROBIA
34
1 DRZYMALSKI RAFAŁ 10km / M30 34 GRUDZIĄDZ
34 BKPANC ZAGAN
1 KLAYBOR DAWID 10km / M25 34 BKPANC ZAGAN ŻAGAŃ
3BDM
1 GESING JOANNA 10km / K30 3BDM CHEŁMNO
2 JAKUBOWSKI LESZEK 10km / M35 3BDM ROGÓŹNO
3 KURAS PAWEŁ 10km / M25 3BDM CHEŁMNO
4 RUN TEAM PIŁA
1 LAJTER JERZY 10km / M65 4 RUN TEAM PIŁA PIŁA
2 PODLECKA AGNIESZKA 10km / K30 4 RUN TEAM PIŁA PIŁA
4K LEGNICA
1 KRAJEWSKA ANNA 10km / K35 4K LEGNICA LEGNICA
2 KRAJEWSKI MAREK 10km / M40 4K LEGNICA LEGNICA
56. BAZA LOTNICZA
1 KUJAWA DANIEL 10km / M35 56. BAZA LOTNICZA INOWROCŁAW
57
1 RYBKOWSKI ROMAN 10km / M60 57 POZNAŃ
6 BRYGADA POWIETRZNODESANTOWA
1 MĘCZYŃSKI PIOTR 10km / M45 6 BRYGADA POWIETRZNODESANTOWA ŁĘCZYCA
69 SPOKES
1 ALEKSANDROWICZ TOMASZ 10km / M25 69 SPOKES CHEŁMNO
8 KUJAWSKO POMORSKA BRYGADA WOT
1 GRALAK JACEK 10km / M45 8 KUJAWSKO POMORSKA BRYGADA WOT BYDGOSZCZ
95021904585
1 CENDROWSKI GRZEGORZ 10km / M18 95021904585 CHEŁMNO
2 DĘBOWSKA WERONIKA 10km / K20 95021904585 GARDEJA
:)
1 MARSZAŁEK IGA 10km / K35 :) TORUŃ
2 JAMROŻY DOROTA 5km / K30 :) BRODNICA
3 BLASZKOWSKA ANETA 10km / K25 :) OBROWO
A100 PRZEDSIĘWZIĘCIA INFORMATYCZNE SP Z O.O.
1 MARCIN JUNG 10km / M30 A100 PRZEDSIĘWZIĘCIA INFORMATYCZNE SP Z O.O. TORUŃ
ACHILLES-LESZNO
1 PRASHUK KATSIARYNA 10km / K25 ACHILLES-LESZNO MIŃSK
2 AMELCHANKA ALIAKSEI 5km / M18 ACHILLES-LESZNO MIŃSK
3 KRAVCHENIA SIARHEI 10km / M18 ACHILLES-LESZNO MIŃSK
ACROTEAM
1 NAHAJOWSKI PAWEŁ 10km / M45 ACROTEAM TORUŃ
2 ZAKRZEWSKI MAREK 5km / M50 ACROTEAM TORUŃ
ACTIVE RUNNERS
1 MARCINIAK KRZYSZTOF 5km / M30 ACTIVE RUNNERS PŁOCK
2 ŁĘCKA AGATA 10km / K45 ACTIVE RUNNERS RADZANOWO
ACTIVE RUNNERS PŁOCK
1 MARUSZEWSKI MARCIN 10km / M35 ACTIVE RUNNERS PŁOCK BRWILNO
2 KARASZEWSKI MAREK 10km / M40 ACTIVE RUNNERS PŁOCK PŁOCK
3 MARCINIAK RADOSŁAW 5km / M30 ACTIVE RUNNERS PŁOCK PŁOCK
4 WNUK OLGA 10km / K40 ACTIVE RUNNERS PŁOCK NOWE GULCZEWO
ADIDAS RUNNERS WARSAW
1 GRAJEK MAREK 10km / M30 ADIDAS RUNNERS WARSAW MOGILNO
AGNIESZKAB
1 BARCZAK AGNIESZKA 5km / K35 AGNIESZKAB JANIKOWO
AGNIESZKI BIEGAJA W MYSLECINKU
1 STACHEWICZ SLAWOMIR 5km / M40 AGNIESZKI BIEGAJA W MYSLECINKU BYDGOSZCZ
2 JĘDRYCZKA AGNIESZKA 5km / K40 AGNIESZKI BIEGAJA W MYSLECINKU OSIELSKO
AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ
1 BALCERZAK DOROTA 10km / K50 AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ GRUDZIĄDZ
2 KANIEWSKA ALICJA 10km / K50 AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ GRUDZIĄDZ
3 SOBOCZYŃSKA EWA 5km / K50 AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ GRUDZIĄDZ
4 BRAC-WALCZYK MALGORZATA 10km / K60 AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ DOLNA GRUPA
5 TOBOLSKA GRAŻYNA 10km / K65 AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ GRUDZIĄDZ
6 KARWOWSKA ANGELIKA 5km / AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ GRUDZIADZ
7 SZCZEPAŃSKI PATRYK 10km / M40 AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ GRUDZIĄDZ
AKADEMIA HOLISTYCZNA
1 SZCZEPAŃSKA EMILIA 10km / K25 AKADEMIA HOLISTYCZNA SKARŻYSKO-KAMIENNA
2 NOWEK KATARZYNA 10km / K35 AKADEMIA HOLISTYCZNA SKARZYSKO KAMIENNA
3 TWÓRZ MAGDALENA 10km / K35 AKADEMIA HOLISTYCZNA SKARŻYSKO-KAMIENNA
AKLEN BIUROSERWIS
1 LEWANDOWSKI REMIGIUSZ 10km / M40 AKLEN BIUROSERWIS TORUŃ
AKTYWNE LISEWO
1 PILECKA KATARZYNA 10km / K35 AKTYWNE LISEWO LISEWO
2 STAWICKA EWELINA 10km / K25 AKTYWNE LISEWO LISEWO
3 DĄDELSKA BEATA 10km / K30 AKTYWNE LISEWO LISEWO
4 CHRZANOWSKA CECYLIA 10km / K55 AKTYWNE LISEWO LISEWO
5 DANISZEWSKI MARCIN 10km / M18 AKTYWNE LISEWO LISEWO
ALBERT BIEGA
1 FILIPOWICZ ALBERT 10km / M45 ALBERT BIEGA TYROWO
ALCOSTRIKE
1 TADEJA JAKUB 10km / M30 ALCOSTRIKE TORUŃ
ALPIMADE TEAM
1 NOWAKOWSKA ANNA 10km / K25 ALPIMADE TEAM INOWROCŁAW
2 KUBIAK MAŁGORZATA 10km / K55 ALPIMADE TEAM INOWROCŁAW
3 JAKŚ GRZEGORZ 10km / M40 ALPIMADE TEAM INOWROCŁAW
AMATOR
1 JASTRZĘBSKI KRZYSZTOF 5km / M45 AMATOR TORUŃ
2 GOSPODARCZYK MAREK 5km / M40 AMATOR TORUN
3 CZERNIAWSKA MALWINA 5km / K30 AMATOR KOSTRZYN NAD ODRĄ
ANIRO RUN TEAM
1 NOWAKOWSKI JERZY 10km / M40 ANIRO RUN TEAM TORUŃ
ANWIL TEAM
1 CZERENKIEWICZ-PAŁUCKA JOANNA 10km / K40 ANWIL TEAM WŁOCŁAWEK
ANWILTEAM
1 MILAK ARKADIUSZ 10km / M45 ANWILTEAM WŁOCŁAWEK
APATOR
1 JANKOWSKI TOMASZ 10km / M35 APATOR TORUŃ
2 PIÓREK JAROSŁAW 10km / M40 APATOR TORUŃ
3 WOJCIECHOWSKI RAFAŁ 10km / M35 APATOR TORUŃ
4 PILARSKI KRZYSZTOF 10km / M35 APATOR TORUŃ
5 RZEŹNIK KAMIL 10km / M25 APATOR RÓŻANKOWO
6 LANKIEWICZ SEBASTIAN 10km / M35 APATOR TORUŃ
7 DONDALSKI KRZYSZTOF 10km / M35 APATOR BRZOZÓWKA
8 MELKOWSKI ŁUKASZ 10km / M40 APATOR TORUŃ
9 DULSKI ZBIGNIEW 10km / M35 APATOR TORUŃ
10 SKOCZYLAS PRZEMYSŁAW 10km / M40 APATOR ZŁAWIEŚ WIELKA
11 ALEKSY MAŁGORZATA 5km / K45 APATOR TORUŃ
12 WIĘZOWSKA MAŁGORZATA 5km / K30 APATOR CHEŁMŻA
13 SZCZEPKOWSKI JAKUB 5km / M25 APATOR TORUŃ
14 RUMIŃSKA IZABELLA 5km / K45 APATOR CHEŁMŻA
15 DONDALSKA MAŁGORZATA 5km / K35 APATOR BRZOZÓWKA
16 FIEREK PIOTR 5km / M45 APATOR TORUŃ
17 DUNAJSKI PAWEL 5km / M25 APATOR WĄBRZEŹNO
18 WIŚNIEWSKI TOMASZ 5km / M35 APATOR TORUŃ
19 PRZEWIĘŹLIKOWSKI BARTOSZ 5km / M25 APATOR ZĘBOWO
20 PRZEDPEŁSKI MICHAŁ 10km / M35 APATOR TORUŃ
21 GŁOWIŃSKI PAWEŁ 5km / M35 APATOR RZĘCZKOWO
22 PRZEDPEŁSKA MARZENA 5km / K30 APATOR TORUŃ
ATENY WANDERS
1 JUREWICZ TOMASZ 10km / M45 ATENY WANDERS ELBLĄG
2 GRZYWACZ MONIKA 5km / K40 ATENY WANDERS GDANSK
ATOS
1 RUTKOWSKA VIRGINIA 10km / K30 ATOS BYDGOSZCZ
ATRI TEAM
1 DEMBSKA TATIANA 5km / K35 ATRI TEAM TORUN
AZS CHEŁM
1 DZIURDA MAREK 10km / M35 AZS CHEŁM CHEŁM
AZS UMED ŁÓDŹ
1 KRZYWDZIŃSKA MONIKA 10km / K20 AZS UMED ŁÓDŹ CIECHOCIN
AZS UWM OLSZTYN
1 PIECZULIS KRYSTYNA 5km / K55 AZS UWM OLSZTYN KIEŹLINY
BAA
1 DYBOWSKI DOMINIK 10km / M25 BAA BRODNICA
BALTIC CLINIC
1 KLAS KATARZYNA 5km / K45 BALTIC CLINIC GDYNIA
BARBELL SQUAD
1 BUDNY BŁAŻEJ 5km / M30 BARBELL SQUAD INOWROCŁAW
BARBELL SQUAD INOWROCŁAW
1 PIESZAK JULIA 10km / K35 BARBELL SQUAD INOWROCŁAW INOWROCŁAW
BAS
1 ROMANOWSKI ŁUKASZ 10km / M25 BAS ALEKSANDRÓW KUJAWSKI
2 PRUSIK ŁUKASZ 10km / M30 BAS TORUŃ
3 KANDALSKI MARCIN 10km / M25 BAS TORUŃ
BBL INOWROCŁAW
1 BIERNAT MAGDALENA 10km / K35 BBL INOWROCŁAW INOWROCŁAW
BERKI
1 BIEROWIEC MAGDALENA 10km / K30 BERKI TORUŃ
BESTIE OCR LEGIONOWO
1 SOCHA DOMINIKA 10km / K35 BESTIE OCR LEGIONOWO NOWY DWÓR MAZOWIECKI
BETTERME TORUŃ
1 KRUSZEWSKI TOMASZ 5km / M45 BETTERME TORUŃ TORUŃ POLAND
BEZ KLUBU
1 ŚWIERSZCZ ADAM 10km / M25 BEZ KLUBU PISZ
2 BARTYGA EWELINA 10km / K35 BEZ KLUBU SZCZECIN
3 DRZAZGOWSKA JUSTYNA 5km / K35 BEZ KLUBU JEZIORA WIELKIE
BHMW_GDYNIA
1 GAZARKIEWICZ ANTONI 10km / M65 BHMW_GDYNIA GDAŃSK
BIEGAJ Z ALFREDEM
1 KOWALSKA-CZARNEWICZ MONIKA 5km / K40 BIEGAJ Z ALFREDEM GRUDZIĄDZ
BIEGAJĄCY FILOZOF TEAM
1 RACZYŃSKI KRZYSZTOF 10km / M55 BIEGAJĄCY FILOZOF TEAM BYDGOSZCZ
BIEGAJĄCY PĄCZEK
1 SMOLAREK MONIKA 5km / K25 BIEGAJĄCY PĄCZEK TORUŃ
BIEGAJĄCY TCZEW/ PAMIR TEAM
1 MĄKOSA MARTYNA 10km / K25 BIEGAJĄCY TCZEW/ PAMIR TEAM TCZEW
BIEGAJĄCY WĄGROWIEC
1 ZIELIŃSKA LIDIA 5km / K45 BIEGAJĄCY WĄGROWIEC WĄGROWIEC
BIEGAM BO KOCHAM TEN STAN
1 KUCKI KAMIL 10km / M30 BIEGAM BO KOCHAM TEN STAN NARZYM
2 MAJDA DAMIAN 10km / M18 BIEGAM BO KOCHAM TEN STAN WARSZAWA
3 PODCZASKA KATARZYNA 5km / K25 BIEGAM BO KOCHAM TEN STAN ALEKSANDRÓW KUJAWSKI
4 WELENC WIOLETTA 5km / K35 BIEGAM BO KOCHAM TEN STAN PRZEŹMIEROWO
5 MAZIARZ JOANNA 5km / K30 BIEGAM BO KOCHAM TEN STAN WAGANIEC
6 SIUDZIŃSKA ANNA 10km / K35 BIEGAM BO KOCHAM TEN STAN BYDGOSZCZ
7 PAPROCKA EWA 10km / K45 BIEGAM BO KOCHAM TEN STAN WARSZAWA
BIEGAM BO LUBIĘ
1 RUDEWICZ SANDRA 10km / K25 BIEGAM BO LUBIĘ KOWALEWO POMORSKIE
2 BARAŃSKI KRZYSZTOF 10km / M25 BIEGAM BO LUBIĘ TORUŃ
3 RUPNIEWSKA DARIA 5km / K25 BIEGAM BO LUBIĘ WARSZAWA
BIEGAM BO MAM TRÓJKĘ DZIECI-)
1 MAŁETKO MAGDALENA 10km / K30 BIEGAM BO MAM TRÓJKĘ DZIECI-) KOŁOBRZEG
2 SZYMCZAK-PASTWA MAGDALENA 10km / K35 BIEGAM BO MAM TRÓJKĘ DZIECI-) OSIECZNA
BIEGAM BO MUSZĘ.
1 AGACIAK ELŻBIETA 10km / K40 BIEGAM BO MUSZĘ. RZĘCZKOWO, POW. TORUŃSKI
BIEGAM BRUM BRUM
1 KOPACZ HANKA 10km / K35 BIEGAM BRUM BRUM BYDGOSZCZ
BIEGAM DLA RYSI
1 BOGACIUK MAGDALENA 10km / K30 BIEGAM DLA RYSI CIECHOCINEK
BIEGAM Z MARYSIĄ
1 FIEREK BERNADETA 10km / K45 BIEGAM Z MARYSIĄ TUCHOLA
BIEGAM Z ŻONĄ :)
1 SCHMIDT JANUSZ 10km / M45 BIEGAM Z ŻONĄ :) POŁCZYNO
BIEGAM, BO BIEGAM :)
1 JÓŹWIK ARTUR 10km / M40 BIEGAM, BO BIEGAM :) WARSZAWA
2 KASICA JACEK 10km / M40 BIEGAM, BO BIEGAM :) WARSZAWA
3 POPIELA MARTA 10km / K40 BIEGAM, BO BIEGAM :) STRZELCE OPOLSKIE
4 WICKA ANNA 10km / K30 BIEGAM, BO BIEGAM :) KARTUZY
5 STEFEK PATRYCJA 5km / K20 BIEGAM, BO BIEGAM :) ŚWIEBODZICE
BIEGAM, ŻEBY SIĘ NIE SPOCIĆ!
1 DANIELEK ADAM 5km / M40 BIEGAM, ŻEBY SIĘ NIE SPOCIĆ! BYDGOSZCZ 11
BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO
1 KONKEL ANDRZEJ 10km / M40 BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO WŁADYSŁAWOWO
BIEGIEM DLA MAGDY
1 MORITZ KAROL 10km / M45 BIEGIEM DLA MAGDY GRUDZIĄDZ
BIEGNEBOCHCE
1 SOBIERAJSKI PAWEŁ 10km / M40 BIEGNEBOCHCE RYPIN
BIEGNIJ Z PROSERVICE
1 DRWĘCKI DANIEL 10km / M35 BIEGNIJ Z PROSERVICE BYDGOSZCZ
BIEGNIĘCI
1 PIWOŃSKI ZBIGNIEW 10km / M40 BIEGNIĘCI WŁOCŁAWEK
2 BUDINDORF AGNIESZKA 10km / K40 BIEGNIĘCI WŁOCŁAWEK
3 ŻARNOWSKI ADAM 10km / M40 BIEGNIĘCI WŁOCŁAWEK
4 KORPALSKA KAROLINA 10km / K35 BIEGNIĘCI SZPETAL GÓRNY
5 KORPALSKI DANIEL 10km / M40 BIEGNIĘCI SZPETAL GÓRNY
6 PAŁUCKA-LEWANDOWSKA MARTA 10km / K35 BIEGNIĘCI WŁOCŁAWEK
BIEGNĄCE WIEPRZE
1 ADRJAN DARIUSZ 10km / M55 BIEGNĄCE WIEPRZE WOLA KRZYSZTOPORSKA
BIEGNĘ BO CHCĘ !!!
1 PIETRZAK DAGMARA 10km / K35 BIEGNĘ BO CHCĘ !!! ZBICZNO
BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ
1 SZMIDT BARTŁOMIEJ 10km / M25 BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ KIELCE
2 GURSIEL TOMASZ 10km / M30 BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ KIELCE
BIEGNĘ,ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ
1 KŁONICKI AUGUSTYN 10km / M30 BIEGNĘ,ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ CHMIELNIK
2 PIETRASIEWICZ KATARZYNA 10km / K35 BIEGNĘ,ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ SKARZYSKO-KAMIENNA
BIEGOWY ŚWIAT
1 CHOŁOTA MAREK 10km / M35 BIEGOWY ŚWIAT PIŁA
2 PIS BARTOSZ 10km / M45 BIEGOWY ŚWIAT GDAŃSK
BIOLOGIA MEDYCZNA CM UMK
1 WOŹNIAK ALINA 5km / K50 BIOLOGIA MEDYCZNA CM UMK BYDGOSZCZ
2 NUSZKIEWICZ JAROSŁAW 5km / M25 BIOLOGIA MEDYCZNA CM UMK BYDGOSZCZ
BLUE_ROSE
1 KIELIK MONIKA 10km / K25 BLUE_ROSE BOBROWNIKI
BORNE BIEGA
1 KORPUSIŃSKI ZBIGNIEW 10km / M45 BORNE BIEGA BORNE SULINOWO
BORUCIK TRI TEAM
1 ZIELIŃSKA AGNIESZKA 5km / K45 BORUCIK TRI TEAM TORUŃ
2 BORUTA PRZEMYSŁAW 5km / M30 BORUCIK TRI TEAM GDYNIA
BRAK
1 KARASZEWSKI MICHAŁ 10km / M30 BRAK PŁOCK
2 NELKE MONIKA 10km / K40 BRAK BYDGOSZCZ
3 SZYMAŃSKI WOJCIECH 10km / M40 BRAK NAJMOWO
4 SZULC HUBERT 10km / M30 BRAK WRZEŚNIA
BRODNICA BIEGA
1 WOJDYŁO MARIUSZ 10km / M30 BRODNICA BIEGA BRODNICA
2 KICZIŃSKA IZABELA 10km / K35 BRODNICA BIEGA BRODNICA
3 KICZIŃSKI BARTOSZ 10km / M30 BRODNICA BIEGA BRODNICA
BRZEZIŃSKI RUN CLUB
1 STRABEL ŁUKASZ 10km / M30 BRZEZIŃSKI RUN CLUB BYDGOSZCZ
2 CHRZĄSZCZ BARTOSZ 10km / M18 BRZEZIŃSKI RUN CLUB PAKOŚĆ
BRZOZA BIEGA
1 GĄSIOREK TOMASZ 10km / M55 BRZOZA BIEGA BRZOZA
BS TRUCHTACZ DOBRZYCA
1 KULAS SŁAWOMIR 10km / M45 BS TRUCHTACZ DOBRZYCA DOBRZYCA
BYDGOSZCZ
1 SKOPOWSKI KRZYSZTOF 10km / M40 BYDGOSZCZ BYDGOSZCZ
CALYPSO SOPOT
1 ZWOLIŃSKI ŁUKASZ 10km / M35 CALYPSO SOPOT GDAŃSK
CARBON TEAM TORUN
1 ANDRZEJ WISNIEWSKI 5km / M30 CARBON TEAM TORUN TORUN
CENTRALNY POLIGON SIŁ POWIETRZNYCH USTKA
1 KOS KRYSTIAN 10km / M25 CENTRALNY POLIGON SIŁ POWIETRZNYCH USTKA KOBYLNICA
CHARZEWO
1 WALKOWIAK KRZYSZTOF 10km / M25 CHARZEWO CHARZEWO
CHEMIK NOXY PUŁAWY
1 BRODACKI WALDEMAR 10km / M60 CHEMIK NOXY PUŁAWY PUŁAWY
CHROBRY GRYFICE
1 KRAUS DAMIAN 10km / M18 CHROBRY GRYFICE GRYFICE
CONNECTOR TEAM
1 KACZMAREK KRZYSZTOF 10km / M18 CONNECTOR TEAM KAŹMIERZ
CPSP USTKA
1 KOS KRYSTIAN 5km / M25 CPSP USTKA KOBYLNICA
CROSSGYM BYDGOSZCZ
1 PASZKOWSKA KATARZYNA 5km / K40 CROSSGYM BYDGOSZCZ BYDGOSZCZ
2 ŁOSOŚ PATRYK 5km / M25 CROSSGYM BYDGOSZCZ CIELE
CSAIU
1 OSIŃSKI KRZYSZTOF 10km / M30 CSAIU ZAKRZEWO
2 CACKOWSKI BARTOSZ 10km / M25 CSAIU TORUŃ
3 STĘPIEŃ ŁUKASZ 10km / M30 CSAIU TORUŃ
4 SYKUT WOJCIECH 10km / M30 CSAIU TORUŃ
CSMW
1 NOWICKI MATEUSZ 10km / M30 CSMW SOKOŁOWO BUDZYŃSKIE
CULLOMPTON CRAWLERS
1 STRZALKOWSKA MARZENA 10km / K35 CULLOMPTON CRAWLERS CULLOMPTON
CYPISKI TEAM
1 LANGE ŁUKASZ 5km / M30 CYPISKI TEAM GRUPA
2 KRAJNIK WOJCIECH 5km / M35 CYPISKI TEAM GRUDZIĄDZ
CYSTERSI
1 KAPELEWSKI MARCIN 10km / M35 CYSTERSI BYDGOSZCZ
2 GIEŁAŻYN MATEUSZ 10km / M25 CYSTERSI KORONOWO
3 DERESZYŃSKI JAN 10km / M30 CYSTERSI BYDGOSZCZ
CZARNKÓW
1 GLAZER ANNA 10km / K45 CZARNKÓW CZARNKÓW
DAMIANO
1 STRUZIŃSKI DAMIAN 5km / M25 DAMIANO TORUŃ
DANFLOR TEAM
1 DRZYMAŁA ADAM 5km / M30 DANFLOR TEAM WIKTOROWO
DANN
1 DEREZIŃSKI DANIEL 10km / M40 DANN TORUŃ
DATASPORT
1 ZIELIŃSKI MAREK 10km / M50 DATASPORT SZCZAWNO ZDRÓJ
DDC
1 POŹNIAK-STYCZYŃSKA MAJA 10km / K25 DDC PUŁAWY
DEAF
1 POTRZEBOWSKA AGATA 10km / K30 DEAF BYDGOSZCZ
2 POTRZEBOWSKI MAREK 5km / M35 DEAF BYDGOSZCZ
3 ZAWODNIK ANONIMOWY 5km / K30 DEAF
4 ZAWODNIK ANONIMOWY 5km / M30 DEAF
DECATHLON TEAM INOWROCŁAW
1 KUBSKI MICHAŁ 10km / M18 DECATHLON TEAM INOWROCŁAW INOWROCŁAW
2 GRABIŃSKI HENRYK 10km / M45 DECATHLON TEAM INOWROCŁAW INOWROCŁAW
3 PUSZCZYKOWSKI ALEKSANDER 10km / M30 DECATHLON TEAM INOWROCŁAW INOWROCŁAW
4 KUBSKI JAROSŁAW 5km / M45 DECATHLON TEAM INOWROCŁAW INOWROCŁAW
5 ROSZAK TOMASZ 5km / M45 DECATHLON TEAM INOWROCŁAW INOWROCŁAW
6 SAK JOANNA 5km / K25 DECATHLON TEAM INOWROCŁAW INOWROCŁAW
7 WÓJCIK MARIKA 5km / K25 DECATHLON TEAM INOWROCŁAW INOWROCŁAW
DEKORADO
1 SZTYGIEL JOANNA 10km / K30 DEKORADO WEJHEROWO
2 SZTYGIEL MACIEJ 10km / M40 DEKORADO WEJHEROWO
DELTA SMARDZEWO
1 WAŚKOWSKI DARIUSZ 10km / M30 DELTA SMARDZEWO MIĘDZYRZECZ
DENDRORUNNERS
1 SĘKIEWICZ KATARZYNA 5km / K30 DENDRORUNNERS ŚREM
DENTALCARE
1 WŁODAREK URSZULA 10km / K50 DENTALCARE KALISZ
2 WŁODAREK BEATA 10km / K25 DENTALCARE KALISZ
DITY BOYS
1 SCHNEIDER KRYSTIAN 5km / M25 DITY BOYS BYDGOSZCZ
DLA MAJKI
1 SEWERYNOWICZ JOANNA 10km / K40 DLA MAJKI TORUŃ
2 WŁOSIŃSKI TOMASZ 10km / M45 DLA MAJKI TORUŃ
3 WŁOSIŃSKI MIKOŁAJ 10km / M15 DLA MAJKI TORUŃ
4 POSTEK GRZEGORZ 10km / M55 DLA MAJKI TORUŃ
5 OGRODNIK MATEUSZ 10km / M30 DLA MAJKI TRZEMESZNO
6 WASILEWSKI MARCIN 10km / M30 DLA MAJKI ŁUBIANKA
7 WASILEWSKA LUIZA 10km / K30 DLA MAJKI ŁUBIANKA
8 ZAWADZKA ELŻBIETA 10km / K45 DLA MAJKI TORUŃ
9 RÓG KRZYSZTOF 10km / M45 DLA MAJKI CHOCIANÓW
10 SADOWSKA ŻANETA 10km / K30 DLA MAJKI TORUŃ
11 BRZOZOWSKI RAFAŁ 10km / M40 DLA MAJKI TYCHOWO
12 HORBATOWSKI PIOTR 10km / M35 DLA MAJKI WROCŁAW
13 MARCINIAK MICHAŁ 5km / M25 DLA MAJKI TORUŃ
14 HAPYN EWA 5km / K55 DLA MAJKI TORUŃ
15 KRAWCZAK-BETT ANNA 5km / K35 DLA MAJKI TORUŃ
16 URBANOWICZ PAWEŁ 5km / M35 DLA MAJKI TORUŃ
17 HAPYN STANISŁAW 5km / M55 DLA MAJKI TORUŃ
18 HAPYN-ROCHA MAŁGORZATA 5km / K25 DLA MAJKI TORUŃ
19 ROCHA EDER 5km / M25 DLA MAJKI TORUŃ
20 LASKOWSKA MONIKA 5km / K25 DLA MAJKI TORUŃ
21 KOPYCIŃSKA RENATA 5km / K45 DLA MAJKI GRĘBOCIN
22 BINASZEWSKI ADAM 5km / M35 DLA MAJKI TORUŃ
23 SZCZEPAŃSKA ZUZANNA 5km / K20 DLA MAJKI PRZYSIEK
24 OLSZEWSKI ŁUKASZ 5km / M25 DLA MAJKI TORUŃ
25 JANKOWSKA KAMILA 5km / K25 DLA MAJKI TORUŃ
26 WŁOSIŃSKI PRZEMYSŁAW 5km / M45 DLA MAJKI TORUŃ
27 SKÓRZEWSKI ARIEL 5km / M18 DLA MAJKI TORUŃ
28 FENDORF-RÓG AGNIESZKA 5km / K45 DLA MAJKI CHOCIANÓW
29 SARGALSKA ANNA 5km / K25 DLA MAJKI JASTRZĘBIE
30 GIERSZ MIŁOSZ 5km / M18 DLA MAJKI TORUŃ
31 MILEWSKA KATARZYNA 5km / K15 DLA MAJKI TORUŃ
32 ROUBO DARIA 5km / K25 DLA MAJKI TORUŃ
33 OSIŃSKA ELŻBIETA 5km / K35 DLA MAJKI ZŁOTORIA
34 OSIŃSKI HUBERT 5km / M15 DLA MAJKI ZŁOTORIA
35 KWAŚNIEWSKI KAMIL 5km / DLA MAJKI TORUŃ
36 WŁOSIŃSKI IGOR 5km / M18 DLA MAJKI TORUŃ
37 MANELSKA LIDIA 5km / K25 DLA MAJKI BYDGOSZCZ
DREAM TEAM
1 MAJORKOWSKA ANNA 5km / K40 DREAM TEAM BYDGOSZCZ
DROSIEKI
1 JAWORSKI MACIEJ 10km / M45 DROSIEKI PAPOWO TORUŃSKIE
2 DROZDOWSKI PAWEŁ 10km / M35 DROSIEKI TORUŃ
DRUŻYNA BSS
1 PIETRASIAK MAGDALENA 10km / K25 DRUŻYNA BSS ŁÓDŹ
DRUŻYNA SZPIKU
1 KOWALSKA-PASIEKA BOŻENA 10km / K55 DRUŻYNA SZPIKU KWIDZYN
2 WEILAND EMILA 10km / K40 DRUŻYNA SZPIKU UNISŁAW
3 GIERASIŃSKA DAGMARA 10km / K20 DRUŻYNA SZPIKU POBIEDZISKA
4 ZIELIŃSKA MONIKA 5km / K30 DRUŻYNA SZPIKU TORUŃ
DRUŻYNA SZPIKU / PATRIOCI POZNAŃ
1 KARAŚ JACEK 10km / M35 DRUŻYNA SZPIKU / PATRIOCI POZNAŃ POZNAŃ
DT4YOU MTB TEAM
1 STANKIEWICZ GRACJAN 10km / M25 DT4YOU MTB TEAM OBORNIKI
2 KRECZMER BEATA 10km / K20 DT4YOU MTB TEAM OBORNIKI
DTG TEAM
1 KŁOSOWSKI DAWID 10km / M25 DTG TEAM WŁOCŁAWEK
DTK TORUN
1 WASZAK ARTUR 5km / M35 DTK TORUN BYDGOSZCZ
DW#43
1 MURAWSKA MAŁGORZATA 10km / K35 DW#43 TORUŃ
DYNAMIC
1 BARANOWSKI ROMUALD 10km / M50 DYNAMIC PŁOCK
DYNAMIT
1 MAKOWIECKA ZIELIŃSKA JOANNA 10km / K50 DYNAMIT SZCZAWNO-ZDRÓJ
DZIKI Z BALCZEWA
1 WĄSOWSKI ŁUKASZ 10km / M35 DZIKI Z BALCZEWA INOWROCŁAW
DĄBROWSKITEAM
1 AMBROZIAK MARCIN 10km / M30 DĄBROWSKITEAM RYN
EDI TEAM ZGORZELEC
1 CHODANIONEK ERNEST 10km / M40 EDI TEAM ZGORZELEC ZGORZELEC
ELBLĄGBIEGA
1 ORZOŁ KATARZYNA 10km / K45 ELBLĄGBIEGA ELBLĄG
ELTRA W BIEGU
1 PILAKOWSKA ANGELIKA 10km / K35 ELTRA W BIEGU ŁOCHOWO
2 SZULC ANDRZEJ 10km / M45 ELTRA W BIEGU ŁOCHOWO
ENERGIA TANIEJ
1 WIŚNIEWSKI MACIEJ 10km / M45 ENERGIA TANIEJ GRUDZIĄDZ
FC BAŁAGAN
1 IŻYKOWSKI MICHAŁ 10km / M25 FC BAŁAGAN TORUŃ
FCC TEAM TORUŃ
1 MARESZ ROBERT 10km / M18 FCC TEAM TORUŃ OBORY
2 DOMBROWICZ WOJCIECH 10km / M35 FCC TEAM TORUŃ KROBIA
3 ŻOŁNA KRZYSZTOF 10km / M30 FCC TEAM TORUŃ TORUŃ
FIZJODUET KOWALSCY
1 KOWALSKI DANIEL 5km / M35 FIZJODUET KOWALSCY KROBIA/TORUŃ
2 JABŁOŃSKA-KOWALSKA MARTA 5km / K35 FIZJODUET KOWALSCY KROBIA/TORUŃ
FORREST TEAM PRABUTY
1 NIZIAŁEK KRZYSZTOF 5km / M35 FORREST TEAM PRABUTY PRABUTY
FRAUENTHAL AUTOMOTIVE TORUŃ
1 BOROWICZ ROBERT 10km / M45 FRAUENTHAL AUTOMOTIVE TORUŃ TORUŃ
2 CZUK PRZEMYSŁAW 10km / M30 FRAUENTHAL AUTOMOTIVE TORUŃ TORUŃ
FUN CLUB WHUFC
1 SZCZĘŚNIAK ANDZEJ 5km / M35 FUN CLUB WHUFC ŁUBIANKA
GANG ENDORFIN
1 JAKUBOWSKA ANNA 10km / K35 GANG ENDORFIN PIASECZNO
GDAŃSK POŁUDNIE NA START
1 SZEWCZAK WALDEMAR 10km / M40 GDAŃSK POŁUDNIE NA START GDAŃSK
GDAŃSKIE SZKOLY MEDYCZNE
1 MASZKA BEATA 10km / K35 GDAŃSKIE SZKOLY MEDYCZNE OSIECZNA
GIREVOY SPORT TORUŃ
1 ZIMOLĄG WOJCIECH 10km / M30 GIREVOY SPORT TORUŃ TORUŃ
GIRL POWER
1 KAWECKA MARZENA 10km / K30 GIRL POWER CHEŁMŻA
GKS FABIANKI
1 BLACHOWSKA ANNA 10km / K20 GKS FABIANKI LIPNO
2 LASKOWSKA KAROLINA 10km / K35 GKS FABIANKI FABIANKI
GLIWEK
1 GLIWKA ARTUR 10km / M35 GLIWEK INOWROCŁAW
GMD ZYKAN
1 KULPA MICHAŁ 5km / M30 GMD ZYKAN BUKOWIEC
GNIAZDKA.EU
1 TYMIŃSKI ŁUKASZ 5km / M30 GNIAZDKA.EU TORUŃ
2 TYMIŃSKA BEATA 5km / K30 GNIAZDKA.EU TORUŃ
GRAŻKA
1 DZIĘGIELEWSKA GRAŻYNA 5km / K55 GRAŻKA TORUŃ
GREGORUN
1 KOWALSKI GRZEGORZ 10km / M40 GREGORUN OLSZTYN
GRUDZIĄDZA FIT MAMA
1 KOPEĆ AGNIESZKA 5km / K30 GRUDZIĄDZA FIT MAMA GRUDZIĄDZ
2 KARASZEWSKA ELŻBIETA 5km / K30 GRUDZIĄDZA FIT MAMA GRUDZIĄDZ
GRUPA MALBORK
1 MASYS AGNIESZKA 10km / K40 GRUPA MALBORK MALBORK
GRUPA TRZYMAJĄCA WAZĘ
1 RÓŻAŃSKA PAULINA 10km / K25 GRUPA TRZYMAJĄCA WAZĘ TORUŃ
2 WIERZBOWSKA PAULINA 5km / K25 GRUPA TRZYMAJĄCA WAZĘ LUBICZ
GRUPA WB
1 BRAC MARIAN 10km / M60 GRUPA WB GRUDZIĄDZ
GRZMOT KOMORNIKI
1 STEC ARKADIUSZ 10km / M40 GRZMOT KOMORNIKI KOMORNIKI
GŁADZIORKI
1 GŁADYSZ KRZYSZTOF 10km / M40 GŁADZIORKI ŚWIECIE
HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMY
1 ŁĄCKI ŁUKASZ 10km / M35 HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMY NOWY DWOR MAZOWIECKI
2 PAŁASZYŃSKA BEATA 10km / K35 HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMY BYDGOSZCZ
HDR WATAHA BYDGOSZCZ
1 ZECH IZABELA 10km / K45 HDR WATAHA BYDGOSZCZ BYDGOSZCZ
HERNIK TEAM
1 MUCHA PRZEMYSLAW 10km / M35 HERNIK TEAM POZNAN
HPL
1 KLECHA GRZEGORZ 10km / M45 HPL TORUŃ
HRMAX CROSS TEAM
1 KOWALSKI KRZYSZTOF 10km / M50 HRMAX CROSS TEAM SOPOT
HRMAX TEAM
1 BONIECKI DAMIAN 10km / M30 HRMAX TEAM TORUŃ
HUSARIA RACE TEAM
1 SZAŁKOWSKA AGNIESZKA 10km / K30 HUSARIA RACE TEAM BYDGOSZCZ
2 KOSSAKOWSKI PAWEŁ 10km / M35 HUSARIA RACE TEAM TORUŃ
3 KWIATKOWSKI ALEKSANDER 10km / M40 HUSARIA RACE TEAM TORUŃ
4 SZYMAŃSKA JOLANTA 5km / K20 HUSARIA RACE TEAM STARA KISZEWA
I
1 SMEJA PRZEMYSŁAW 10km / M35 I REDA
IKS
1 ZARECKA EWA 5km / K25 IKS GNIEWKOWO
IMIELIN - BIEGA
1 MISZCZAK DAMIAN 10km / M40 IMIELIN - BIEGA IMIELIN
ING
1 GUZIK GRZEGORZ 10km / M40 ING BYDGOSZCZ
INOWROCŁAW
1 KŁACZYŃSKA EWA 5km / K45 INOWROCŁAW INOWROCŁAW
2 KŁACZYŃSKI WOJCIECH 5km / M50 INOWROCŁAW INOWROCŁAW
INOWROCŁAW BIEGA
1 FRONTCZAK IWONA 10km / K45 INOWROCŁAW BIEGA INOWROCŁAW
IP KWIDZYN TEAM
1 KOWALSKI HENRYK 10km / M60 IP KWIDZYN TEAM KWIDZYN
IŚ & TI
1 SMEJA HANNA 5km / K30 IŚ & TI REDA
IŁAWA
1 KOZŁOWSKI PAWEŁ 5km / M30 IŁAWA IŁAWA
JA SAM
1 LIPIŃSKI KAMIL 10km / M18 JA SAM WOŁÓW
JACZUN TEAM
1 JACZUN MAGDALENA 10km / K30 JACZUN TEAM TORUŃ
2 JACZUN PRZEMYSŁAW 10km / M30 JACZUN TEAM TORUŃ
3 JACZUN ARKADIUSZ 10km / M35 JACZUN TEAM TORUŃ
JATRENUJE
1 PAWEŁCZAK KAROLINA 5km / K25 JATRENUJE GDYNIA
JDJ (JANUSZE I DŻESIKI JOGGINGU)
1 SNOPEK WITEK 5km / M55 JDJ (JANUSZE I DŻESIKI JOGGINGU) ŁÓDŹ
2 CZERSKI MIKOŁAJ 5km / M18 JDJ (JANUSZE I DŻESIKI JOGGINGU) LUBLIN
JEDNOSTKA WOJSKOWA 3775
1 MARCZEWSKA MAŁGORZATA 5km / K40 JEDNOSTKA WOJSKOWA 3775 CZŁUCHÓW
JEZIORRO
1 JEZIOREK DAWID 10km / M30 JEZIORRO TORUŃ
JOLANTA TEAM
1 GÓRKA JOLANTA 10km / K40 JOLANTA TEAM SUCHA BESKIDZKA
JUDI BIEGA
1 GALUS JUDYTA 5km / K30 JUDI BIEGA MOGILNO
JULKI
1 KACZMAREK ADAM 5km / M35 JULKI TORUŃ
2 JAWORSKA-KACZMAREK SYLWIA 5km / K40 JULKI TORUŃ
JUNIPERUS OGRODY
1 BALINOWSKI MARCIN 10km / M40 JUNIPERUS OGRODY GOLUB-DOBRZYN
JUST 5
1 KURDELSKI MICHAŁ 10km / M25 JUST 5 KCYNIA
2 GOŁĘBIEWSKI KRZYSZTOF 10km / M25 JUST 5 BYDGOSZCZ
JĘDZE
1 SZCZEPANKIEWICZ JUSTYNA 10km / K40 JĘDZE GLIWICE
2 RONATOWSKA ALICJA 10km / K40 JĘDZE TORUŃ
KAKTUS & PODLIZNA
1 MADEJ MARCIN 10km / M35 KAKTUS & PODLIZNA BEŁCHATÓW
KALOS KAGATOS
1 LEJMAN IRENEUSZ 10km / M30 KALOS KAGATOS TORUŃ
KAMIKI
1 LEWANDOWSKI MIKOŁAJ 10km / M18 KAMIKI OSIĘCINY
2 KAMIŃSKI PIOTR 10km / M40 KAMIKI TORUŃ
KANCELARIA RADCY PRAWNEGO IZABELLA ZIEMBLICKA
1 ZIEMBLICKA IZABELLA 10km / K35 KANCELARIA RADCY PRAWNEGO IZABELLA ZIEMBLICKA ZŁAWIEŚ MAŁA
KARKONOSZ RUNING TEAM SZKLARSKA PORĘBA
1 MAKOŚ KAMIL 10km / M35 KARKONOSZ RUNING TEAM SZKLARSKA PORĘBA BOLESŁAWIEC
KARKONOSZ RUNNING TEAM SZKLARSKA PORĘBA
1 MILER JOANNA 10km / K40 KARKONOSZ RUNNING TEAM SZKLARSKA PORĘBA DŁUGOŁĘKA
KAROLIX TEAM
1 CZARNECKA KAROLINA 10km / K35 KAROLIX TEAM TORUŃ
KAŻDY SOBIE...TEAM
1 MAGRIAN IZABELA 10km / K45 KAŻDY SOBIE...TEAM GDYNIA
KB GEOTERMIA UNIEJÓW
1 KOSECKI KONRAD 10km / M40 KB GEOTERMIA UNIEJÓW ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
KB HARCOWNIK JELCZ LASKOWICE
1 BARWIŃSKI JAROSLAW 10km / M40 KB HARCOWNIK JELCZ LASKOWICE JELCZ- LASKOWICE
2 BARWIŃSKA SYLWIA 5km / K35 KB HARCOWNIK JELCZ LASKOWICE JELCZ-LASKOWICE
3 GOLDA MICHAŁ 10km / M35 KB HARCOWNIK JELCZ LASKOWICE MIŁOSZYCE
KB KATORŻNIK MUROWANA GOSLINA
1 BOROWSKI MARCIN 10km / M35 KB KATORŻNIK MUROWANA GOSLINA POZNAŃ
KB KATORŻNIK MUROWANA GOŚLINA
1 MAJCHRZAK WANDA 10km / K40 KB KATORŻNIK MUROWANA GOŚLINA MUROWANA GOŚLINA
KB LECH RYPIN
1 RUCINSKI CEZARY 10km / M35 KB LECH RYPIN ROGOWO
2 WIŚNIEWSKI DARIUSZ 10km / M40 KB LECH RYPIN RYPIN
KB PIONIER SZCZECIN
1 KISZ PRZEMYSŁAW 10km / M40 KB PIONIER SZCZECIN SZCZECIN
KB SPORTING MIĘDZYZDROJE
1 BRYLSKI ŁUKASZ 5km / M30 KB SPORTING MIĘDZYZDROJE WŁOCŁAWEK
KB SZAMOTUŁY
1 DOBAK STEFAN 10km / M70 KB SZAMOTUŁY SZAMOTUŁY
KB WARTKO
1 ŁECHTAŃSKA GRAŻYNA 10km / K45 KB WARTKO GOLINA
KB WIKON NOWA SÓL
1 KAŁUŻNY PAWEL 10km / M40 KB WIKON NOWA SÓL NOWA SÓL
2 KAŁUŻNA MARTA 10km / K35 KB WIKON NOWA SÓL NOWA SÓL
KDP GOTOWICZ
1 GOTOWICZ MARIUSZ 5km / M55 KDP GOTOWICZ BYDGOSZCZ
KILOMETR PO KILOMETRZE
1 JÓZEFOWICZ MICHAŁ 10km / M25 KILOMETR PO KILOMETRZE TORUŃ
KISZKOWO
1 KARASIEWICZ PRZEMYSŁAW 10km / M35 KISZKOWO KISZKOWO
KIWI KLUB MTB
1 KURZOK RAFAŁ 5km / M35 KIWI KLUB MTB MIKOŁÓW
KKB STAROGARD GD
1 NIEMCZYK MATEUSZ 10km / M25 KKB STAROGARD GD STAROGARD GDAŃSKI
KLINIKA TRIATHLONU
1 NALEŻYTY PIOTR 5km / M30 KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZ
KLUB BIEGACZA - AKTYWNI KRZYŻ WLKP.
1 FELCZYŃSKA JANINA 10km / K55 KLUB BIEGACZA - AKTYWNI KRZYŻ WLKP. KRZYŻ WIELKOPOLSKI
KLUB BIEGACZA T 2/4
1 PIOTROWSKI DAMIAN 10km / M25 KLUB BIEGACZA T 2/4 TORUŃ
KLUB SPORTOWY POSNANIA POZNAŃ
1 KAPUSTKA TOMASZ 10km / M50 KLUB SPORTOWY POSNANIA POZNAŃ POZNAŃ
KM PROJECT
1 BRODNICKA KAROLINA 10km / K25 KM PROJECT TORUŃ
KM PSP SZCZECIN/ MLUKS TRZEBIATÓW
1 BARAŃSKI PRZEMYSŁAW 5km / M25 KM PSP SZCZECIN/ MLUKS TRZEBIATÓW TRZEBIATÓW
KM TRUCHCIK ŁUBIANKA
1 KOSTECKA JUSTYNA 5km / K25 KM TRUCHCIK ŁUBIANKA ŁUBIANKA
KM UMK TORUN
1 MURAWSKI MAREK 10km / M30 KM UMK TORUN OTŁOCZYN
KM UMK TORUŃ
1 ŻABIŃSKA-NABI AGNIESZKA 10km / K30 KM UMK TORUŃ BAGNO-SZALENIEC / LONDYN
KOCUR TEAM
1 LISTWAN KRZYSZTOF 10km / M45 KOCUR TEAM GDAŃSK
KOLIBER TEAM
1 TRAWINSKA TERESA 5km / K55 KOLIBER TEAM WARSZAWA
KOPERNIK
1 GRUDZIEŃ EMILIA 10km / K35 KOPERNIK TORUŃ
2 DĘBOWSKA LIDIA 10km / K35 KOPERNIK TORUŃ
3 SZEWCZYK JOANNA 10km / K40 KOPERNIK TORUŃ
KOTTOON.PL
1 WIŚNIEWSKI KRZYSZTOF 10km / M40 KOTTOON.PL TORUŃ
KOTY3!
1 DE VIRION ALEKSANDRA 5km / K45 KOTY3! GDAŃSK
2 RICHTER JACEK 10km / M40 KOTY3! GDYNIA
KOWALE TEAM
1 KUBALSKA DOROTA 10km / K30 KOWALE TEAM MŁAWA
KOWALEWO BIEGA
1 FALKOWSKA JUSTYNA 5km / K35 KOWALEWO BIEGA KOWALEWO POMORSKIE.
2 KONIECZNA KRYSTYNA 5km / K40 KOWALEWO BIEGA KOWALEWO POMORSKIE
KP PSP KOŚCIERZYNA
1 DUZOWSKI RAFAŁ 10km / M35 KP PSP KOŚCIERZYNA ŁUBIANA
KP PSP KROTOSZYN
1 RYBKA DARIUSZ 10km / M45 KP PSP KROTOSZYN KROTOSZYN
KP PSP WĄBRZEŹNO
1 ŁAZARSKI MARIAN 5km / M35 KP PSP WĄBRZEŹNO DZIAŁOWO
KPP W PUCKU
1 SKOSOLAS JANUSZ 10km / M45 KPP W PUCKU MOSTY
KROKOWA BIEGA
1 ROESKE MARIUSZ 10km / M35 KROKOWA BIEGA KROKOWA
KROSNO GLASS RUNNING TEAM
1 MICHALEC MONIKA 10km / K40 KROSNO GLASS RUNNING TEAM KROSNO
KRZYSIEKN
1 NAMIEŚNIK KRZYSZTOF 10km / M40 KRZYSIEKN INOWROCŁAW
KRÓLICZKI W PLECAKU
1 SZCZECIŃSKI MARIUSZ 10km / M45 KRÓLICZKI W PLECAKU PIŁA
2 SIWCZYŃSKI FILIP 10km / M35 KRÓLICZKI W PLECAKU PIŁA
3 SZYMCZAK MONIKA 10km / K30 KRÓLICZKI W PLECAKU PIŁA
KS CENTURIA
1 SADOWSKA DOROTA 5km / K30 KS CENTURIA TORUŃ
KS CONSTRACT LUBAWA
1 KLEJNA DAWID 10km / M25 KS CONSTRACT LUBAWA LUBAWA
KS GŁOWNO W BIEGU
1 DZIEDZIŃSKI SZYMON 10km / M40 KS GŁOWNO W BIEGU GŁOWNO
KS IDMAR RACING TEAM
1 RAJEWSKI SEBASTIAN 5km / M45 KS IDMAR RACING TEAM PIŁA
KS ULUNG
1 SKORUPKA RADEK 10km / M35 KS ULUNG BYDGOSZCZ
KS ZRYW RADZIEJÓW
1 ZASADA WALDEMAR 10km / M55 KS ZRYW RADZIEJÓW RADZIEJÓW
2 HOSSA ANDRZEJ 10km / M50 KS ZRYW RADZIEJÓW RADZIEJÓW
3 MARCYJANIAK KRZYSZTOF 10km / M40 KS ZRYW RADZIEJÓW RADZIEJÓW
4 JAKUBOWSKA ANNA 10km / K30 KS ZRYW RADZIEJÓW BRZEŚĆ
5 LEWICKI MIKOŁAJ 10km / M25 KS ZRYW RADZIEJÓW RADZIEJÓW
6 MELER-LEWANDOWSKA KATARZYNA 10km / K35 KS ZRYW RADZIEJÓW KRUSZWICA
7 DZIDO-MIELCAREK ILONA 10km / K35 KS ZRYW RADZIEJÓW RADZIEJÓW
KST ELEKTRYK GRUDZIĄDZ
1 MICHALSKI ARKADIUSZ 5km / M35 KST ELEKTRYK GRUDZIĄDZ WARLUBIE
KUJAWSKO-POMORSKIE.PL
1 CISKI PRZEMYSŁAW 10km / M30 KUJAWSKO-POMORSKIE.PL TORUŃ
2 MACIASZEK KRZYSZTOF 10km / M35 KUJAWSKO-POMORSKIE.PL TORUŃ
3 KOPEĆ MARCIN 10km / M40 KUJAWSKO-POMORSKIE.PL GRUDZIĄDZ
KW TORUŃ
1 PUSTUŁKA KRZYSZTOF 10km / M35 KW TORUŃ STAJENCZYNKI
KWK MARCEL/RADLINIOKI W BIEGU
1 MRÓWKA MATEUSZ 10km / M18 KWK MARCEL/RADLINIOKI W BIEGU RADLIN
LANDRYNA TEAM
1 KULIŃSKA JOANNA 5km / K30 LANDRYNA TEAM PUSZCZYKOWO
2 TATARYNOWICZ ARLETA 5km / K40 LANDRYNA TEAM MOSINA
LARIX
1 BALINOWSKA MARTA 10km / K40 LARIX GOLUB-DOBRZYN
LAZYSUPERMAN
1 SZYMIEC ANNA 10km / K25 LAZYSUPERMAN GDYNIA
2 OSTROWSKI TOMASZ 10km / M30 LAZYSUPERMAN GDYNIA
LEBUŚTEAM
1 LEBA DARIUSZ 5km / M40 LEBUŚTEAM UNISŁAW
LEJDIS
1 LEKTARSKA MALGORZATA 10km / K40 LEJDIS WROCŁAW
LIPERTOWICZE
1 LIPERTOWICZ DAWID 10km / M15 LIPERTOWICZE TORUŃ
2 GÓRZYŃSKA MAŁGORZATA 10km / K40 LIPERTOWICZE TORUŃ
3 LIPERTOWICZ GRZEGORZ 10km / M55 LIPERTOWICZE TORUŃ
LLKS ZIEMII KOCIEWSKIEJ SKÓRCZ
1 DERDOWSKI MICHAŁ 5km / M25 LLKS ZIEMII KOCIEWSKIEJ SKÓRCZ MIROTKI
LOGWIN TEAM
1 KOSTRZEWSKA EWA 10km / K40 LOGWIN TEAM GRÓJEC
LOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁA
1 TERESZCZUK KAROL 5km / M45 LOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁA PIŁA
2 MARET ROBERT 5km / M40 LOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁA PIŁA
3 GĄSIOREK MARIUSZ 5km / M40 LOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁA DOLASZEWO
4 ANDREJCZUK KAROLINA 5km / K35 LOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁA PIŁA
LOOK AHEAD
1 BUDZYŃSKA PAULA 5km / K25 LOOK AHEAD TORUŃ
LOZP
1 KRYŚCIAK EDWARD 10km / M50 LOZP KRAKÓW
LPP TEAM
1 KIELBASIEWICZ BARTOSZ 10km / M25 LPP TEAM TORUŃ
LUXIONA
1 GLAMA JAKUB 10km / M30 LUXIONA BYDGOSZCZ
MAJKA KASAJKA
1 MAJEWSKI KRZYSZTOF 5km / M40 MAJKA KASAJKA SKŁUDZEWO
2 PIECEWICZ KAMIL 5km / M30 MAJKA KASAJKA PRZYSIEK
MAKOŚ TEAM
1 WIŚNIEWSKI TOMASZ 10km / M45 MAKOŚ TEAM BOLESŁAWIEC
MAMY BIEGAMY
1 BANACH KAROLINA 5km / K35 MAMY BIEGAMY WĄGROWIEC
2 ZYFFERT ANNA 10km / K30 MAMY BIEGAMY POZNAŃ
MAMY BIEGAMY WT
1 LUDWICZAK KRZYSZTOF 10km / M35 MAMY BIEGAMY WT POZNAŃ
MAMY-BIEGAMY
1 MAJCHRZAK BEATA 10km / K40 MAMY-BIEGAMY POZNAŃ
MARATONYPOLSKIE.PLTEAM
1 BARTKIEWICZ KRZYSZTOF 10km / M40 MARATONYPOLSKIE.PLTEAM TORUŃ
MARCEL TEAM
1 CHRAPKOWSKI MARCEL 5km / M35 MARCEL TEAM WŁOCŁAWEK
2 DWOJACZNA-CHRAPKOWSKA ANNA 5km / K35 MARCEL TEAM WŁOCŁAWEK
MARMEL
1 STAWARSKA ELŻBIETA 10km / K40 MARMEL TORUŃ
2 WIELIŃSKI MICHAŁ 10km / M35 MARMEL TORUŃ
3 RACZKOWSKI ROBERT 10km / M40 MARMEL TORUŃ
4 GOŁASZEWSKA JOLANTA 10km / K45 MARMEL TORUN
MARTEAM
1 SZARWIŃSKI MARIUSZ 10km / M30 MARTEAM TORUŃ
MATNER RUNNING TEAM
1 STACHAŃCZYK WOJCIECH 10km / M40 MATNER RUNNING TEAM WROCŁAW
MAŁGORZATA RZYMSKA
1 RZYMSKI OSKAR 10km / M18 MAŁGORZATA RZYMSKA SKĘPE
MEBLEX TEAM PŁOCK
1 BRZĄKALSKI ANDRZEJ 10km / M30 MEBLEX TEAM PŁOCK MURZYNOWO
MELRUNNING PUŁAWY
1 SZALAK ANDRZEJ 5km / M65 MELRUNNING PUŁAWY PUŁAWY
MENTOR TEAM
1 DZIAŁDOWSKI KAROL 5km / M30 MENTOR TEAM TORUŃ
MIASTO CZARNKÓW
1 SKIBIŃSKA ALDONA 10km / K45 MIASTO CZARNKÓW CZARNKÓW
MIASTOAKTYWNI.PL
1 SMOLINSKA IWONA 10km / K45 MIASTOAKTYWNI.PL WĄBRZEŹNO
MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA
1 KROCHMALSKA JADWIGA 5km / K45 MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA BYTOM
MIETEK&KAK
1 KACZOROWSKI MIECZYSŁAW 10km / M45 MIETEK&KAK SKĘPE
2 KACZOROWSKA MAGDALENA 10km / K30 MIETEK&KAK SKĘPE
MIODOWE LATA
1 OGRODOWICZ MARCIN 10km / M40 MIODOWE LATA BYDGOSZCZ
MKL SZCZECIN
1 HELON RADOSŁAW 10km / M18 MKL SZCZECIN SZCZECIN
MKL TORUŃ
1 CHYLEWSKI DAMIAN 5km / M18 MKL TORUŃ DOBRZEJEWICE
2 SZPEJNA PAWEŁ 5km / M18 MKL TORUŃ TORUŃ
3 OCZKI JAKUB 10km / M18 MKL TORUŃ TORUŃ
MKS FIGHTER
1 KITA ANIA 10km / K35 MKS FIGHTER SIEMIROWICE
MKS POGOŃ SIEDLCE
1 KOSIERADZKI ŁUKASZ 10km / M25 MKS POGOŃ SIEDLCE SIEDLCE
MLKS CZARNI OLECKO
1 BRYNDA MARCIN 10km / M30 MLKS CZARNI OLECKO OLECKO
2 PIETRUCZUK ALICJA 5km / K20 MLKS CZARNI OLECKO OLECKO
MNJTEAM
1 NOSTITZ-JACKOWSKI MATEUSZ 10km / M30 MNJTEAM PUCK
MOCNI W DUCHU ZABIEGANI
1 STEGLIŃSKI MACIEJ 10km / M25 MOCNI W DUCHU ZABIEGANI ŁÓDŹ
MONDIAS
1 JANOWSKA AGNIESZKA 5km / K25 MONDIAS ŚWIECIE
2 JAGŁA DAGMARA 5km / K25 MONDIAS OSIE
3 SPASIŃSKA IZABELA 5km / K40 MONDIAS ŚWIECIE
MORSY RESET SZCZYTNO
1 PSZCZÓŁKOWSKA IWONA 10km / K35 MORSY RESET SZCZYTNO SZCZYTNO
MORSY ZBLEWO
1 SZCZYPKOWSKA DANUTA 10km / K60 MORSY ZBLEWO BORZECHOWO
2 WIŚNIEWSKI KRZYSZTOF 5km / M55 MORSY ZBLEWO BORZECHOWO
MOTOCYKLIŚCI DLA DZIECI
1 BŁASIAK RADOSŁAW 10km / M40 MOTOCYKLIŚCI DLA DZIECI SZCZECIN
MOTOTURYSTYKA.COM
1 SZCZEBLEWSKI WITOLD 10km / M55 MOTOTURYSTYKA.COM ŁOCHOWO
MOTYWATORNIA TEAM
1 PIEKUT ŁUKASZ 10km / M35 MOTYWATORNIA TEAM WEJHEROWO
2 STANKIEWICZ IWONA 10km / K45 MOTYWATORNIA TEAM REKOWO GÓRNE
MRÓWKA BHP
1 PIOTRKOWSKI TOMASZ 5km / M35 MRÓWKA BHP CHEŁMŻA
2 PIOTRKOWSKA ZUZIA 5km / K35 MRÓWKA BHP CHEŁMŻA
3 SZREIBER PAULINA 5km / K25 MRÓWKA BHP CHEŁMŻA
MUAY RUNNING TEAM
1 STRONIKOWSKI WOJCIECH 10km / M35 MUAY RUNNING TEAM STEBLÓW
MUKL BRODNICA
1 JARANOWSKI ANDRZEJ 10km / M25 MUKL BRODNICA BRODNICA
MULTIGPS.PL
1 DEREWENDA AGNIESZKA 5km / K30 MULTIGPS.PL ŁÓDŹ
MUNDUR NA ROWERZE
1 GRUSZCZYŃSKA MAGDALENA 10km / K35 MUNDUR NA ROWERZE PIŁA
2 BOROWIAK MAGDALENA 10km / K35 MUNDUR NA ROWERZE PIŁA
3 GORGOŃ ADRIANA 10km / K40 MUNDUR NA ROWERZE PIŁA
MVM
1 BŁAŻEJEWSKI PRZEMYSŁAW 10km / M25 MVM TULISZKÓW
MX OTOPIT TORUŃ
1 PADUCH HUBERT 5km / M15 MX OTOPIT TORUŃ UNISŁAW
2 PADUCH HUBERT 5km / M15 MX OTOPIT TORUŃ UNISŁAW
NADAKTYWNI TORUŃ
1 KOŚCIELNY ALICJA 10km / K25 NADAKTYWNI TORUŃ WARSZAWA
2 JAWORSKI MAREK 10km / M55 NADAKTYWNI TORUŃ TORUŃ
3 ŻELISZCZAK ARTUR 10km / M30 NADAKTYWNI TORUŃ TORUŃ
4 ZIĘBA MIKOŁAJ 10km / M18 NADAKTYWNI TORUŃ TORUŃ
5 ABU NAHIA KARIM 10km / M25 NADAKTYWNI TORUŃ TORUŃ
6 SZCZĘSNY PIOTR 10km / M25 NADAKTYWNI TORUŃ TORUŃ
NAFCIARZE PŁOCK/SZLACHETNA PACZKA
1 WYDRA MICHAŁ 10km / M30 NAFCIARZE PŁOCK/SZLACHETNA PACZKA TORUŃ
NAJLEPSI
1 MAJCHRZAK MARCIN 10km / M25 NAJLEPSI INOWROCŁAW
NAMYSŁÓW
1 SALAMON-SOJA SYLWIA 5km / K40 NAMYSŁÓW NAMYSŁÓW
NAPRZÓD MŁOCINY
1 PRZYBYLSKI WOJCIECH 10km / M40 NAPRZÓD MŁOCINY WARSZAWA
NATURAL TEAM
1 NESSEL MARIA 10km / K45 NATURAL TEAM TORUŃ
2 ŚMIGIELSKA MAGDALENA 10km / K35 NATURAL TEAM GĘBICE
3 CAŁA EDYTA 10km / K40 NATURAL TEAM MOGILNO
NEURONKI KACPRA
1 TOMASIK GRAŻYNA 10km / K45 NEURONKI KACPRA TORUŃ
2 TOMASIK BOGUSŁAW 10km / M45 NEURONKI KACPRA TORUŃ
NIE MA
1 ZIÓŁKOWSKI JÓZEF 10km / M60 NIE MA TORUŃ
NIE ZRZESZONY
1 FREILICH TOMASZ 10km / M40 NIE ZRZESZONY ŻYRARDÓW
NIEZRZESZONY
1 ZACHARSKI JERZY 10km / M55 NIEZRZESZONY TRZCIANKA
2 ZIÓŁKOWSKA DANUTA 10km / K45 NIEZRZESZONY DOBRZYŃ NAD WISŁĄ
3 JANIAK GRZEGORZ 5km / M35 NIEZRZESZONY DĘBNICA KASZUBSKA
4 ROGOZA MATEUSZ 10km / M25 NIEZRZESZONY ZIELIN
5 BATKO MARIUSZ 10km / M40 NIEZRZESZONY NOWA SÓL
NIGHT RUNNERS
1 KLUZA TOMASZ 10km / M35 NIGHT RUNNERS MOGILNO
2 MAKOWSKI JANUSZ 10km / M65 NIGHT RUNNERS POZNAŃ
3 KONSTAŃCZAK JOANNA 10km / K35 NIGHT RUNNERS POZNAŃ
NIGHT RUNNERS GNIEZNO
1 OCHOCKI DARIUSZ 10km / M45 NIGHT RUNNERS GNIEZNO GNIEZNO
2 BECHERT MACIEJ 10km / M45 NIGHT RUNNERS GNIEZNO GNIEZNO
3 PŁÓCIENNICZAK AGATA 5km / K35 NIGHT RUNNERS GNIEZNO GNIEZNO
4 BETKE NATALIA 10km / K30 NIGHT RUNNERS GNIEZNO GNIEZNO
NIGHT RUNNERS SŁUPSK
1 LUBIŃSKA LILIANA 10km / K50 NIGHT RUNNERS SŁUPSK SŁUPSK
NIGHT RUNNERS WRZEŚNIA
1 ZASTAWA SŁAWOMIR 10km / M40 NIGHT RUNNERS WRZEŚNIA WRZEŚNIA
2 BORCUCH DARIUSZ 10km / M45 NIGHT RUNNERS WRZEŚNIA WRZEŚNIA
NORIAN
1 GÓRSKA ALEKSANDRA 10km / K35 NORIAN TORUŃ
2 KAŁDOWSKI SZYMON 10km / M30 NORIAN TORUŃ
3 LUBISZEWSKI DAWID 10km / M30 NORIAN TORUŃ
4 WYSOCKA EDYTA 10km / K25 NORIAN TORUŃ
5 RZADKIEWICZ TOMASZ 10km / M40 NORIAN TORUŃ
6 MINDAK-GRABOWSKA ALEKSANDRA 10km / K30 NORIAN TORUŃ
7 WOŁODŹKO DAGMARA 10km / K45 NORIAN TORUŃ
8 SOBCZYK MIŁOSZ 10km / M25 NORIAN TORUŃ
NOWOMIESZCZANIE LUBIĄ BIEGANIE
1 WARUSZEWSKI KRYSTIAN 10km / M35 NOWOMIESZCZANIE LUBIĄ BIEGANIE KURZĘTNIK
NYROLRUN
1 ŁECH DAMIAN 10km / M35 NYROLRUN BUDZYŃ
OBORNIKI
1 REICH ANIA 10km / K35 OBORNIKI OBORNIKI
OFIARY KAMIEŃCA
1 KOZŁOWSKI ZBIGNIEW 10km / M45 OFIARY KAMIEŃCA KAMIENIEC
OGRÓD START TEAM
1 SMOLEŃSKA ANNA 10km / K35 OGRÓD START TEAM WABRZEŹNO
OKI TEAM SULECHOW
1 ZAPAŁA BOGDAN 10km / M45 OKI TEAM SULECHOW SULECHOW
OPEN FINANCE
1 CAPUTA ANDRZEJ 10km / M35 OPEN FINANCE STRZELNO
2 MAZUREK ANITA 10km / K40 OPEN FINANCE BYDGOSZCZ
ORANGE POLSKA
1 SZUMIŃSKA IRENA 10km / K55 ORANGE POLSKA GOLINA
2 DALECKA ANNA 10km / K30 ORANGE POLSKA WARSZAWA
ORLEN RUNNING TEAM
1 RÓŻAŃSKI MIROSŁAW 10km / M45 ORLEN RUNNING TEAM TŁUCHOWO
ORT ŁOMIANKI
1 TUCZYŃSKI ROBERT 10km / M40 ORT ŁOMIANKI ŁOMIANKI
OSATEAM
1 LEŚNIEWSKI SŁAWOMIR 10km / M50 OSATEAM WŁOCŁAWEK
OSP ELGISZEWO
1 GUTOWSKI GRZEGORZ 10km / M45 OSP ELGISZEWO ELGISZEWO
2 GUTOWSKA MONIKA 10km / K30 OSP ELGISZEWO ELGISZEWO
OSP OLSZÓWKA
1 HOSSA MIROSŁAW 10km / M45 OSP OLSZÓWKA OLSZÓWKA
OSP ROJEWO
1 SEROCZYŃSKI DARIUSZ 10km / M45 OSP ROJEWO ROJEWO
OSP SZCZECIN
1 REKOWSKI KACPER 10km / M25 OSP SZCZECIN TORUŃ
OWOCOWA STREET
1 JAKUBOWSKA LUCYNA 10km / K30 OWOCOWA STREET TORUŃ
OZ JFTC
1 PAWŁOWSKI RADOSŁAW 10km / M50 OZ JFTC ZIELONKA
P&P
1 GAWROŃSKI TOMASZ 5km / M18 P&P INOWROCŁAW
2 WIŚNIEWSKA KATARZYNA 5km / K25 P&P KRUSZWICA
PACKMAN TEAM
1 SOWA DOROTA 10km / K40 PACKMAN TEAM UNISŁAW
2 SOWA WOJCIECH 10km / M40 PACKMAN TEAM UNISŁAW
3 ZIMMER ŁUKASZ 10km / M35 PACKMAN TEAM TORUŃ
4 WALENDZIAK KLAUDIUSZ 10km / M40 PACKMAN TEAM GDYNIA
5 KŁOPOTEK ANNA 5km / K30 PACKMAN TEAM TORUŃ
6 RANISZEWSKA MARZENA 10km / K40 PACKMAN TEAM GRUDZIĄDZ
PADŻEBANKA
1 STACHOWSKI MICHAŁ 5km / M35 PADŻEBANKA WĄBRZEŹNO
PAMIR TEAM
1 STRZESZYŃSKI WOJCIECH 10km / M35 PAMIR TEAM TCZEW
PARKRUN GDYNIA
1 ORLIKOWSKI TADEUSZ 10km / M65 PARKRUN GDYNIA GDYNIA
PARKRUN KALISZ
1 JAWORSKA ANNA 10km / K35 PARKRUN KALISZ KALISZ
2 JAWORSKI MARCIN 10km / M40 PARKRUN KALISZ KALISZ
3 ANTCZAK KRZYSZTOF 10km / M40 PARKRUN KALISZ KOŚCIELNA WIEŚ
PARKRUN TORUŃ
1 PRĄDZYŃSKI PIOTR 10km / M30 PARKRUN TORUŃ TORUŃ
2 MAJEWSKI ZDZISŁAW 10km / M55 PARKRUN TORUŃ TORUŃ
3 ŚLIWIŃSKI MARIUSZ 5km / M40 PARKRUN TORUŃ TORUŃ
4 ŁUCZAK RADOSŁAW 10km / M35 PARKRUN TORUŃ TORUŃ
5 LUBISZEWSKI ROBERT 10km / M25 PARKRUN TORUŃ TORUŃ
6 DĄDELSKI MARIUSZ 10km / M40 PARKRUN TORUŃ TORUŃ
7 LUBOCKA PATRYCJA 10km / K15 PARKRUN TORUŃ TORUŃ
8 JASNOWSKA HANNA 5km / K60 PARKRUN TORUŃ TORUŃ
PARTY TEAM
1 DOMALEWSKA GRABOWSKA MONIKA 10km / K40 PARTY TEAM TORUN
PATOLOGIA(S)PORTU TEAM
1 ZIELIŃSKI TOMASZ 5km / M45 PATOLOGIA(S)PORTU TEAM GDANSK
PAŁUKI RUNNING TEAM
1 TUCHOLSKA HELENA 10km / K25 PAŁUKI RUNNING TEAM ŻNIN
2 TUCHOLSKI MIKOŁAJ 10km / M25 PAŁUKI RUNNING TEAM ŻNIN
3 NIEDBALSKA ANNA 10km / K45 PAŁUKI RUNNING TEAM ŻNIN
PCH_RUN
1 ZIELIŃSKI MARCIN 10km / M25 PCH_RUN CHODZIEŻ
PETIBEREK
1 KARBOWNIK RYSZARD 5km / M40 PETIBEREK TORUŃ
PGB SPORTOWA PACZKA
1 PRZERACKI MIROSŁAW 10km / M45 PGB SPORTOWA PACZKA BYDGOSZCZ
PIEKARNIA PSUTY TEAM
1 JANKOWSKI ADRIAN 10km / M25 PIEKARNIA PSUTY TEAM TORUŃ
PIĄTKA
1 OCALEWSKI JAREK 10km / M40 PIĄTKA CIELE
PKB ENDORFINA PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
1 SKATULNIK SŁAWEK 10km / M50 PKB ENDORFINA PIOTRKÓW TRYBUNALSKI PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
PKO BANK POLSKI
1 SITAREK IWONA 10km / K45 PKO BANK POLSKI GRÓJEC
2 JABŁOŃSKI MICHAŁ 10km / M35 PKO BANK POLSKI BYDGOSZCZ
3 SZENKNECHT AGNIESZKA 5km / K35 PKO BANK POLSKI LUBOŃ
PLATAN
1 PIÓRKOWSKA SYLWIA 10km / K35 PLATAN CHEŁMNO
PLUSZOWE NORNICE
1 HENDRZAK SYLWESTER 10km / M30 PLUSZOWE NORNICE ŁUBIANKA
PODDĘBICKI KLUB BIEGACZA `ZDYSZANI.PL`
1 RERYCH MARCIN 10km / M35 PODDĘBICKI KLUB BIEGACZA `ZDYSZANI.PL` PODDĘBICE
2 SZCZEPANIAK MIESZKO 10km / M35 PODDĘBICKI KLUB BIEGACZA `ZDYSZANI.PL` PODDĘBICE
POLACY BIEGAJA W UK
1 MARZEC-SUPEL WIOLETTA 10km / K35 POLACY BIEGAJA W UK LONDON
POLIFAX
1 BIERYT MAGDALENA 5km / K25 POLIFAX BYDGOSZCZ
POLMOZBYT HOLDING S.A. L`EQUIPE DE CITROEN
1 OBIDOWSKI ADAM 10km / M35 POLMOZBYT HOLDING S.A. L`EQUIPE DE CITROEN CZERNIKOWO
POLONIA ŚRODA
1 JEREMICZ KAMIL 10km / M18 POLONIA ŚRODA ŚRODA WIELKOPOLSKA
2 KWIATKOWSKI TOMASZ 10km / M30 POLONIA ŚRODA ŚRODA WIELKOPOLSKA
3 PAWLAK SYLWESTER 10km / M35 POLONIA ŚRODA ŚRODA WIELKOPOLSKA
4 MACHAJEWSKA-STEFANIAK ANETA 10km / K40 POLONIA ŚRODA ŚRODA WLKP
POLSKI BIEGACZ
1 CZECHOWSKI WALDEMAR 10km / M45 POLSKI BIEGACZ SUTTON IN ASHFIELD
2 MIECZNIKOWSKI LUKASZ 10km / M35 POLSKI BIEGACZ CHEŁMNO
POSITIVE FREAKS TEAM
1 FABIAN STANISŁAWSKI 10km / M25 POSITIVE FREAKS TEAM GRUDZIĄDZ
2 KOWALCZYK PIOTR 10km / M30 POSITIVE FREAKS TEAM GRUDZIĄDZ
POWER GIRLS
1 WALOSZCZYK BASIA 10km / K50 POWER GIRLS SZCZECIN
POWIATOWA AKADEMIA SPORTU I REKREACJI W PISZU
1 SZNAJDER BEATA 5km / K45 POWIATOWA AKADEMIA SPORTU I REKREACJI W PISZU PISZ
PRETORIAN FIGHTER SIERPC
1 SUJKOWSKI MARCIN 5km / M35 PRETORIAN FIGHTER SIERPC SIERPC
2 WASYLKOWSKA KINGA 5km / K30 PRETORIAN FIGHTER SIERPC SIERPC
PRIMIGENIUS
1 KUBACKI BARTOSZ 10km / M40 PRIMIGENIUS SZUBIN
PRO-RUN WROCLAW
1 BIELECKA IWONA 10km / K30 PRO-RUN WROCLAW WROCŁAW
PRO366
1 GLAPA BEATA 10km / K25 PRO366 POZNAŃ
2 MALINOWSKI KAMIL 10km / M25 PRO366 SUWAŁKI
PROFESJONALNY GABINET KOSMETYKI
1 SŁONECKI JAKUB 5km / M30 PROFESJONALNY GABINET KOSMETYKI WARSZAWA
PRORUNNING PROMOTION
1 SEICHTER ADAM 10km / M40 PRORUNNING PROMOTION TORUŃ
PRZEBIEGLI UNISŁAW I OKOLICE
1 PLISZCZYŃSKA JOANNA 10km / K40 PRZEBIEGLI UNISŁAW I OKOLICE UNISŁAW
PSZCZÓŁKOWSKI TEAM
1 TRUDNOWSKI MACIEJ 10km / M45 PSZCZÓŁKOWSKI TEAM OLSZTYN
2 GAWRYŚ KATARZYNA 5km / K35 PSZCZÓŁKOWSKI TEAM OLSZTYN
3 GAWRYŚ KATARZYNA 5km / K35 PSZCZÓŁKOWSKI TEAM OLSZTYN
4 LIPNICKA KATARZYNA 5km / K35 PSZCZÓŁKOWSKI TEAM OSTRÓDA
5 RAK TOMASZ 5km / M40 PSZCZÓŁKOWSKI TEAM OLSZTYN
PŁOCKI KLUB WESOŁEGO BIEGACZA
1 TRZECIAK MONIKA 10km / K35 PŁOCKI KLUB WESOŁEGO BIEGACZA PŁOCK
PĘDZĄCE ŻÓŁWIE
1 WIADEREK PIOTR 10km / M30 PĘDZĄCE ŻÓŁWIE WARSZAWA
RADIO WROCŁAW
1 PAWLAK KATARZYNA 10km / K40 RADIO WROCŁAW WROCŁAW
2 ZNAMIROWSKI KRZYSZTOF 10km / M45 RADIO WROCŁAW WROCŁAW
RAJSPORT ACTIVE
1 DOBROWOLSKA KATARZYNA 10km / K30 RAJSPORT ACTIVE ŁASK
RANDOM DRINKERS TEAM
1 BORKOWSKI MICHAŁ 5km / M30 RANDOM DRINKERS TEAM TORUŃ
RAW-STUDIO REKLAMY
1 BARTOSZYŃSKI MARCIN 5km / M40 RAW-STUDIO REKLAMY TORUŃ
RAZEM TRENUJEMY SPORT/LZS JUSTYNÓW
1 KACPRZAK SŁAWEK 10km / M40 RAZEM TRENUJEMY SPORT/LZS JUSTYNÓW JUSTYNÓW
RC MŁYNIEC
1 BŁOŃSKI DARIUSZ 10km / M50 RC MŁYNIEC TORUŃ
REBA TEAM
1 GAŁĘCKI KAMIL 5km / M15 REBA TEAM KOBYLA GÓRA
REBELLION OF FREE RUNNERS
1 KOSACKA ALEKSANDRA 10km / K25 REBELLION OF FREE RUNNERS KRAPKOWICE
2 PATLA SABINA 5km / K30 REBELLION OF FREE RUNNERS ZDZIESZOWICE
3 WOLICKA ASIA 5km / K35 REBELLION OF FREE RUNNERS WROCŁAW
REBELS LEGION TEAM
1 LESNER DAREK 5km / M40 REBELS LEGION TEAM PUCK
REEBOK RUN CREW TORUŃ
1 RYBSKI KAMIL 10km / M35 REEBOK RUN CREW TORUŃ TORUN
2 ZAKRZEWSKI MARCIN 10km / M40 REEBOK RUN CREW TORUŃ TORUŃ
REMBERTÓW TEAM
1 NOWAKOWSKI MACIEJ PRZEMYSŁAW 10km / M45 REMBERTÓW TEAM WARSZAWA
RODZINAPL
1 BACZYŃSKI MACIEJ 10km / M35 RODZINAPL BYDGOSZCZ
ROMA VICTRIX
1 RZEPKA LUCJAN 10km / M45 ROMA VICTRIX SIEKIERKI WIELKIE
2 GENERALCZYK ANNA 10km / K40 ROMA VICTRIX SIEKIERKI WIELKIE
ROSSBIEGANI
1 TURULSKA JOANNA 10km / K25 ROSSBIEGANI TORUŃ
ROWEROWE LIPNO
1 KORYTOWSKI MACIEJ 10km / M35 ROWEROWE LIPNO LIPNO
ROZBIEGANA KRUSZWICA
1 LEWANDOWSKI ANDRZEJ 10km / M45 ROZBIEGANA KRUSZWICA KRUSZWICA
2 ZBORALSKI KRZYSZTOF 10km / M40 ROZBIEGANA KRUSZWICA KRUSZWICA
ROZBIEGANY KOSZALIN
1 KACHLICKI KAMIL 10km / M40 ROZBIEGANY KOSZALIN KOSZALIN
RUN FOR FUN
1 CHOŚCIŃSKA AGNIESZKA 5km / K40 RUN FOR FUN TORUŃ
RUN FORREST RUN!
1 MAKOWIECKI JAKUB 5km / M35 RUN FORREST RUN! INOWROCŁAW
RUN MAJDANY
1 DOŁKOWSKI MACIEJ 10km / M35 RUN MAJDANY CIECHOCIN
RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE
1 MIERZWA DAMIAN 10km / M30 RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE
2 GROSKOP GRZEGORZ 10km / M25 RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE
3 KABAT JAKUB 10km / M15 RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE SĘPÓLNO KR.
4 PALIGA MATEUSZ 10km / M18 RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE
RUN WARS
1 SANDER RENATA 10km / K35 RUN WARS POZNAŃ
RUNEDA
1 BRUCHMANN KAROL 10km / M30 RUNEDA REDA
2 BRUCHMANN AGNIESZKA 5km / K25 RUNEDA REDA
RUNERS TEAM NYSA
1 ŚLIWA MAREK 10km / M45 RUNERS TEAM NYSA NYSA
RUNFOLLOWME
1 LIBERKOWSKI JAKUB 10km / M25 RUNFOLLOWME WRZEŚNIA
RUNNERS TEAM NYSA
1 PAWLIK MAREK 10km / M40 RUNNERS TEAM NYSA NYSA
RUNNERSI S7 BANINO
1 LEGINOWSKA-KOITALLA IWONA 5km / K45 RUNNERSI S7 BANINO OTOMIN
RĄCZE STRZAŁY
1 OLEJCZUK ALEKSANDER 10km / M40 RĄCZE STRZAŁY STRASZYN
RĄCZE STRZAŁY Z MODREGO
1 DZIUBA LIDIA 10km / K40 RĄCZE STRZAŁY Z MODREGO STRASZYN
2 DZIUBA KRZYSZTOF 10km / M40 RĄCZE STRZAŁY Z MODREGO STRASZYN
3 CZERNIA JERZY 10km / M45 RĄCZE STRZAŁY Z MODREGO STRASZYN
4 CZERNIA MICHALINA 10km / K20 RĄCZE STRZAŁY Z MODREGO STRASZYN
5 GRZĄDZIELA MAGDALENA 10km / K35 RĄCZE STRZAŁY Z MODREGO STRASZYN
6 OLEJCZUK KAROLINA 10km / K35 RĄCZE STRZAŁY Z MODREGO STRASZYN
SAILING TEAM FERAJNA
1 STRZELECKI SEBASTIAN 10km / M45 SAILING TEAM FERAJNA PIŁA
2 STRZELECKA MAŁGORZATA 10km / K45 SAILING TEAM FERAJNA PIŁA
SAINT-GOBAIN SQUAD
1 PRZEWŁOKA WOJCIECH 10km / M35 SAINT-GOBAIN SQUAD KOLBARK
2 DACYK SYLWESTER 10km / M35 SAINT-GOBAIN SQUAD DĄBROWA GÓRNICZA
3 ZAJĄC MICHAŁ 10km / M35 SAINT-GOBAIN SQUAD SŁAWKÓW
4 ZACŁONA KRZYSIEK 10km / M35 SAINT-GOBAIN SQUAD KLUCZE
SALUS
1 SZUMSKA MONIKA 10km / K35 SALUS SŁUPSK
SAM DLA SIEBIE
1 TERCJAK SEBASTIAN 10km / M40 SAM DLA SIEBIE TORUŃ
SAMINDRUK BRODNICA
1 MILEWSKI BENEDYKT 10km / M50 SAMINDRUK BRODNICA GRĄŻAWY
2 RYBIŃSKI ANDRZEJ 10km / M30 SAMINDRUK BRODNICA BRODNICA
SARENKA ROJEWO
1 WINIECKA DOROTA 10km / K40 SARENKA ROJEWO ROJEWO
2 MIKLAS ANNA 5km / K45 SARENKA ROJEWO ROJEWO
SEMTEX CK
1 MACEK MARIUSZ 5km / M30 SEMTEX CK ALEKSANDRÓW KUJAWSKI
SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE
1 ZAJĄC IWONA 5km / K35 SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE SŁAWKÓW
SIEBIEGA
1 KARPIŃSKI ROBERT 10km / M40 SIEBIEGA POKRZYDOWO
SIERADZBIEGA.PL
1 TABAKA ZBIGNIEW 10km / M35 SIERADZBIEGA.PL GOSZCZANÓW
SISTER POWER
1 ZYGAN ANIA 5km / K30 SISTER POWER ROŻNO-PARCELE
2 ZYGAN EWELINA 10km / K35 SISTER POWER CIECHOCINEK
SM KOPERNIK
1 CISKI ZBIGNIEW 10km / M55 SM KOPERNIK TORUŃ
SMUTNE GRUBASKI
1 ZAWODNIK ANONIMOWY 10km / K20 SMUTNE GRUBASKI
SOL3
1 PŁACZKIEWICZ ROBERT 5km / M35 SOL3 BYDGOSZCZ
SOLECCY BIEGACZE
1 SIUDA SEBASTIAN 10km / M45 SOLECCY BIEGACZE BYDGOSZCZ
2 KOSTECKA MARIOLA 10km / K35 SOLECCY BIEGACZE SOLEC KUJAWSKI
3 LORENC-KRUSZYŃSKA SYLWIA 10km / K35 SOLECCY BIEGACZE BYDGOSZCZ
4 GUŹDZIOŁ JAREK 10km / M40 SOLECCY BIEGACZE SOLEC KUJAWSKI
5 WYDRZYŃSKA KATARZYNA 10km / K50 SOLECCY BIEGACZE SOLEC KUJAWSKI
SOLIDARNOŚĆ POLEDNO
1 ABCZYŃSKI ROBERT 10km / M45 SOLIDARNOŚĆ POLEDNO ŚWIECIE
SOŁTYS SUCHARZEWO
1 DĘBSKI JAN 10km / M65 SOŁTYS SUCHARZEWO DĄBROWA
SP LUTUTÓW
1 REDKIEWICZ ZBIGNIEW 10km / M30 SP LUTUTÓW SIERADZ
SPICE WIZARD
1 URLICH TOMASZ 10km / M45 SPICE WIZARD TORUŃ
SPORT I REKREACJA DELFIN
1 WOŁOSZYN ANNA 10km / K35 SPORT I REKREACJA DELFIN GRUDZIĄDZ
SPRINT ZALEWO
1 SEGIN MARCIN 10km / M40 SPRINT ZALEWO ZALEWO
2 SEGIN MAŁGORZATA 10km / K40 SPRINT ZALEWO ZALEWO
ST.RUNNERS OPP GDANSK
1 HOLZ OSKAR 10km / M25 ST.RUNNERS OPP GDANSK TCZEW
STALE BIEGAM-NOVA TRADING
1 LADA PRZEMYSŁAW 10km / M30 STALE BIEGAM-NOVA TRADING ZALESIE
2 MANIECKI KAROL 10km / M30 STALE BIEGAM-NOVA TRADING TORUŃ
3 MAĆKIEWICZ IRENEUSZ 10km / M55 STALE BIEGAM-NOVA TRADING TORUŃ
STANISZCZAK TEAM
1 STANISZCZAK ŁUKASZ 10km / M25 STANISZCZAK TEAM SZCZCECIN
2 STANISZCZAK PAWEŁ 10km / M25 STANISZCZAK TEAM SZCZECIN
STARCZESIE
1 STARCZEWSKI PIOTR 10km / M25 STARCZESIE TORUŃ
STARGARD JA SIĘ NIE ŚCIGAM
1 STAŃKO AGNIESZKA 5km / K30 STARGARD JA SIĘ NIE ŚCIGAM GRZĘDZICE
START WAŁYCZ
1 GAPIŃSKI ŁUKASZ 10km / M35 START WAŁYCZ WĄBRZEŹNO
STOPA SŁUPSK
1 WILUSZ KRZYSZTOF 10km / M35 STOPA SŁUPSK SŁUPSK
2 KOWALSKI KRZYSZTOF 10km / M60 STOPA SŁUPSK SŁUPSK
STRZELNO BIEGA
1 JURENDT RAFAL 10km / M40 STRZELNO BIEGA STRZELNO
2 BUCZKOWSKA MAGDA 5km / K35 STRZELNO BIEGA STRZELNO
STUDENT TEŻ BIEGA
1 HEYMANN ALEKSANDRA 10km / K20 STUDENT TEŻ BIEGA SOŚNO
STUDIO NIERUCHOMOŚCI
1 BUTOWSKI KRZYSZTOF 10km / M35 STUDIO NIERUCHOMOŚCI TORUŃ
SUCHAREM ZASIAŁ
1 SÓJKA SZYMON 10km / M30 SUCHAREM ZASIAŁ TORUŃ
2 SÓJKA AGNIESZKA 10km / K35 SUCHAREM ZASIAŁ TORUŃ
3 MICHNIEWICZ PIOTR 10km / M30 SUCHAREM ZASIAŁ TORUŃ
4 MICHNIEWICZ MARTA 10km / K30 SUCHAREM ZASIAŁ TORUŃ
SWEET DREAM TEAM
1 KĘSICKI SEBASTIAN 10km / M40 SWEET DREAM TEAM KWIDZYN
2 POPASZKIEWICZ ALINA 10km / K35 SWEET DREAM TEAM KWIDZYN
SYTY KABAN TEAM (SKT)
1 WIŚNIEWSKI MICHAŁ 10km / M40 SYTY KABAN TEAM (SKT) GRUDZIĄDZ
SZALONE BRODNICZANKI/ĆWICZYĆ I BYĆ SZCZĘŚLIWYM
1 OSTROWSKA MONIKA 10km / K35 SZALONE BRODNICZANKI/ĆWICZYĆ I BYĆ SZCZĘŚLIWYM BRODNICA
SZALONE PELIKANY
1 POLAK MAGDALENA 10km / K35 SZALONE PELIKANY WĄBRZEŹNO
2 OGOS MARIUSZ 10km / M45 SZALONE PELIKANY BRODNICA
SZCZECIN
1 BACZULIS MAGDALENA 10km / K40 SZCZECIN SZCZECIN
SZOSA KUJAWY
1 CAPUTA PAWEŁ 5km / M30 SZOSA KUJAWY STRZELNO
SZYBKIE RYSIE TEAM
1 SITKO MARIUSZ 10km / M35 SZYBKIE RYSIE TEAM JANIKOWO
SZYBKIE ŻÓŁWIE
1 TYCZYŃSKA PAULINA 10km / K30 SZYBKIE ŻÓŁWIE BIELSKO-BIAŁA
2 TYCZYŃSKA MAŁGORZATA 10km / K55 SZYBKIE ŻÓŁWIE POGWIZDÓW
SŁAWKÓW
1 RUS MARTA 10km / K40 SŁAWKÓW SŁAWKÓW
SĄ WOLNIEJSI
1 KARCZEWSKA ALINA 10km / K40 SĄ WOLNIEJSI DOBRE MIASTO
2 KARCZEWSKI EUGENIUSZ 10km / M45 SĄ WOLNIEJSI DOBRE MIASTO
SĘDZIOWIE PZUNIHOKEJA
1 BUREK BARTOSZ 10km / M30 SĘDZIOWIE PZUNIHOKEJA POZNAŃ
2 CZARNECKI WOJCIECH 10km / M35 SĘDZIOWIE PZUNIHOKEJA PRABUTY
3 WYTRYKOWSKI BARTOSZ 10km / M18 SĘDZIOWIE PZUNIHOKEJA WARSZAWA
4 SOSNOWSKI MATEUSZ 10km / M30 SĘDZIOWIE PZUNIHOKEJA TORUŃ
T.G.`SOKÓŁ` GNIEWKOWO
1 OLSZEWSKI RAFAŁ 10km / M35 T.G.`SOKÓŁ` GNIEWKOWO GNIEWKOWO
T.G.``SOKÓŁ``GNIEWKOWO
1 OLSZEWSKA EWA 10km / K35 T.G.``SOKÓŁ``GNIEWKOWO GNIEWKOWO
2 LEWANDOWSKA MAŁGORZATA 10km / K50 T.G.``SOKÓŁ``GNIEWKOWO GNIEWKOWO
TARNÓWKO SHARKS
1 GRZELAK BARTOSZ 10km / M25 TARNÓWKO SHARKS TARNÓWKO
TASMANSKI TEAM
1 TOMASZEWSKI MACIEJ 10km / M30 TASMANSKI TEAM TORUŃ
TATA KRZYSIA I MATUSIA
1 CZAPIEWSKI JAROSŁAW 10km / M40 TATA KRZYSIA I MATUSIA GDYNIA
TAURON TEAM
1 MALICKA MAŁGORZATA 10km / K30 TAURON TEAM TYCHY
2 STARZYCKI TOMASZ 10km / M30 TAURON TEAM LIBIĄŻ
TEAM BIEGAJ POD OKIEM TRENERA
1 JASTRZĘBSKA-MAJAK MARTA 5km / K25 TEAM BIEGAJ POD OKIEM TRENERA WARSZAWA
TEAM ETHAN
1 LEMPEREUR HENRI 5km / M65 TEAM ETHAN SEVRES
TEAM KUCYKI
1 TARCZYŃSKI ŁUKASZ 10km / M35 TEAM KUCYKI BYDGOSZCZ
TEAM NUTRILITE
1 ZALEWSKI ANDRZEJ 10km / M60 TEAM NUTRILITE WARSZAWA
TEAM PLESZEW
1 JAMROSZCZYK PRZEMYSŁAW 5km / M35 TEAM PLESZEW SOŚNICA
TEAM ZABIEGANE DNI
1 KOCZOROWSKA ANNA 10km / K35 TEAM ZABIEGANE DNI RADIÓWEK
2 KOCZOROWSKI MARCIN 10km / M35 TEAM ZABIEGANE DNI RADIÓWEK
3 LESIAK KAMIL 10km / M35 TEAM ZABIEGANE DNI WARSZAWA
TEAMGUNOFF
1 WOJCIECHOWSKA SVETLANA 10km / K25 TEAMGUNOFF POZNAN
TEAMOCHAL
1 WARCZAK PIOTR 5km / M40 TEAMOCHAL BYDGOSZCZ
TERAZ TULCE
1 STASZYŃSKA KAROLINA 10km / K40 TERAZ TULCE TULCE
TERENOWY ZAWRÓT GŁOWY
1 KLAJBOR MARIUSZ 10km / M40 TERENOWY ZAWRÓT GŁOWY JEŻEWO
TG- SOKÓŁ GNIEWKOWO
1 RUDNICKI KAROL 10km / M45 TG- SOKÓŁ GNIEWKOWO INOWROCŁAW
THE RUNERS ŚWIECIE
1 RATKOWSKA MAŁGORZATA 10km / K40 THE RUNERS ŚWIECIE ŚWIECIE
THE RUNNERS ŚWIECIE
1 JARANTOWICZ ADAM 10km / M35 THE RUNNERS ŚWIECIE ŚWIECIE
TKKF KUBUŚ SIERPC
1 GÓRSKI KRYSTIAN 5km / M15 TKKF KUBUŚ SIERPC SZCZUTOWO
TKKF RADZIEJÓW
1 RATAJCZYK PRZEMYSŁAW 10km / M25 TKKF RADZIEJÓW ZAKRZEWO
TMT / WT TORUŃ
1 RYBICKI ARTUR 10km / M30 TMT / WT TORUŃ TORUŃ
TORUŃ
1 MARCHLEWSKI RYSZARD 10km / M60 TORUŃ TORUŃ
2 KOWALSKI ŁUKASZ 5km / M30 TORUŃ TORUŃ
3 JASTRZĘBSKA MAŁGORZATA 5km / K35 TORUŃ TORUŃ
TORUŃ MULTISPORT TEAM
1 CIEMIELEWSKI PIOTR 10km / M30 TORUŃ MULTISPORT TEAM TORUŃ
TORUŃSKI KLUB KARATE KYOKUSHIN
1 OGULEWICZ TOMASZ 10km / M25 TORUŃSKI KLUB KARATE KYOKUSHIN TORUŃ
TORUŃSKI KLUB TRIATHLONOWY
1 GÓRSKI BARTOSZ 10km / M35 TORUŃSKI KLUB TRIATHLONOWY TORUŃ
TOTALNIE BIEGNIĘCI
1 NIEMCZYK URSZULA 10km / K35 TOTALNIE BIEGNIĘCI CHOJNICE
TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN
1 KORALEWSKA IRENA 10km / K50 TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN SADLINKI
2 TRZCIŃSKI GRZEGORZ 10km / M50 TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN PRABUTY
TRAMWAJOWA 2/4
1 SMYCZ MACIEJ 10km / M25 TRAMWAJOWA 2/4 TORUŃ
TRI NEGU
1 ZALEWSKI DANIEL 10km / M18 TRI NEGU SUSZ
TRI-SEA WŁADYSŁAWOWO
1 KREFT MACIEJ 10km / M45 TRI-SEA WŁADYSŁAWOWO PUCK
2 BYSTRAM ALEKSANDRA 10km / K50 TRI-SEA WŁADYSŁAWOWO PUCK
TRISPACE
1 KADOW RYSZARD 5km / M45 TRISPACE BYDGOSZCZ
TS OPATRUNKI TORUŃ
1 TYBUSZEWSKI JANUSZ 10km / M60 TS OPATRUNKI TORUŃ BRZOZÓWKA
TULCE
1 SOWIŃSKI JAROSŁAW 10km / M55 TULCE TULCE
TUPTACZ TOPORÓW
1 KAŹMIERSKA AGNIESZKA 10km / K30 TUPTACZ TOPORÓW GIZAŁKI
TURBOGROSZKI.RUN
1 KUŚ MARCIN TOMASZ 10km / M35 TURBOGROSZKI.RUN BYDGOSZCZ
2 WAJCHERT ŁUKASZ 5km / M30 TURBOGROSZKI.RUN INOWROCŁAW
3 ŁUKAWSKI DAMIAN 5km / M18 TURBOGROSZKI.RUN INOWROCŁAW
TURNEO
1 KUJACZYŃSKA IGA 10km / K25 TURNEO TORUŃ
TYLNIA STRAŻ
1 STĘPKOWSKA IZABELA 5km / K40 TYLNIA STRAŻ BYDGOSZCZ
TYMEK I OLA
1 MAZUREK PAWEŁ 10km / M30 TYMEK I OLA ZIELONA GÓRA
UJŚCIE
1 IWANIAK WIOLETTA 10km / K45 UJŚCIE UJŚCIE
2 IWANIAK DARIUSZ 10km / M40 UJŚCIE UJŚCIE
3 PONICKA IZABELA 10km / K40 UJŚCIE UJŚCIE
4 PONICKI TOMASZ 10km / M45 UJŚCIE UJŚCIE
UKS RETURN PIAECZNO
1 SAWICKI MICHAŁ 10km / M35 UKS RETURN PIAECZNO STARA IWICZNA
UKS TRS SUSZ
1 SOBOLEWSKI MARCIN 10km / M40 UKS TRS SUSZ ZALEWO
UPS BYDGOSZCZ
1 MAĆKOWSKI MACIEJ 5km / M30 UPS BYDGOSZCZ BYDGOSZCZ
URWIS BIEGA
1 OSTROMECKA ANNA 10km / K30 URWIS BIEGA BARTOSZYCE
USB USTKA
1 GOŁGOWSKA MAŁGORZATA 10km / K40 USB USTKA USTKA
V RUNNER
1 MĄCZEWSKA MARZENA 10km / K45 V RUNNER GRUDZIĄDZ
2 PODBIELSKA MILENA 10km / K25 V RUNNER GRUDZIĄDZ
3 BURDACH ROBERT 10km / M35 V RUNNER ŁUBIANKA
4 KRYSPIN MARTA 10km / K30 V RUNNER GRUDZIĄDZ
5 WÓJCIK PRZEMYSŁAW 10km / M35 V RUNNER GRUDZIĄDZ
6 BĄCZKOWSKI SŁAWOMIR 10km / M35 V RUNNER GRUDZIĄDZ
7 ZIOLKOWSKI KRZYSZTOF 10km / M30 V RUNNER GRUDZIADZ
V-RUNNER
1 LEWANDOWSKA EMILIA 10km / K30 V-RUNNER GRUDZIĄDZ
2 CYRULIK DAMIAN 10km / M25 V-RUNNER GRUDZIĄDZ
3 FRYDRYCHOWICZ MARLENA 10km / K25 V-RUNNER GRUDZIĄDZ
4 DOBROTWÓR KATARZYNA 10km / K20 V-RUNNER GRUDZIĄDZ
5 JABŁOŃSKA MONIKA 10km / K30 V-RUNNER RADZYŃ CHEŁMIŃSKI
VEGE RUNNERS
1 LUBKA-KOMOSIŃSKI DANIEL 10km / M40 VEGE RUNNERS POZNAŃ
2 TOMKIEWICZ MARTYNA 10km / K25 VEGE RUNNERS PŁOCK
VERA RUNNING TEAM
1 KOZŁOWSKI PRZEMEK 10km / M35 VERA RUNNING TEAM ŁÓDŹ
2 ZAGDAŃSKA MAŁGORZATA 10km / K35 VERA RUNNING TEAM ŁÓDŹ
VERONA FC
1 KAŹMIERSKI MATEUSZ 10km / M25 VERONA FC KCYNIA
W POGONI ZA DUCHEM
1 SARNA KAMIL 10km / M30 W POGONI ZA DUCHEM SOSNOWIEC
W.P.K SŁOŃ TEAM USTKA
1 RAKOWSKA KATARZYNA 10km / K30 W.P.K SŁOŃ TEAM USTKA SŁUPSK
WALDEK
1 BISKUPSKI WALDEMAR 5km / M50 WALDEK KOSTRZYN
WALECZNI BYDGOSZCZ
1 KACZOROWSKI RAFAŁ 10km / M25 WALECZNI BYDGOSZCZ BYDGOSZCZ
WALVET
1 BANACHOWSKI WALDEMAR 5km / M40 WALVET BRZEG
2 BANACHOWSKA ALICJA 10km / K35 WALVET BRZEG
3 ANTOSZCZYSZYN KAROLINA 5km / K25 WALVET BRZEG
WANDA PANFIL TEAM / KALENJI
1 GRZEGORCZYK NATALIA 5km / K20 WANDA PANFIL TEAM / KALENJI OPOCZNO
WARSZAWIAKY
1 CHRABAŁOWSKI JAROSŁAW 5km / M30 WARSZAWIAKY WARSZAWA
WATAHA
1 JARYSZ PIOTR 10km / M30 WATAHA POZNAŃ
WATAHA BYDGOSZCZ
1 JANUSZKIEWICZ KORNELIA 10km / K35 WATAHA BYDGOSZCZ BYDGOSZCZ
2 OLEJNICZAK ALINA 10km / K30 WATAHA BYDGOSZCZ BYDGOSZCZ
WATAHA-ŁĄCZY NAS BIEGANIE
1 MYŚLIŃSKA ALEKSANDRA 10km / K40 WATAHA-ŁĄCZY NAS BIEGANIE GDAŃSK
WAŁECKA ŚCIEMA
1 OTLEWSKI ROBERT 10km / M40 WAŁECKA ŚCIEMA WAŁCZ
WEGE RUNNER
1 BINDA JOANNA 10km / K20 WEGE RUNNER BIELSKO-BIAŁA
WENTYLEK
1 ZWIERKOWSKI PIOTR 10km / M40 WENTYLEK TORUŃ
WEST COAST RUNNERS CYPRUS
1 ADAMCZYK WOJCIECH 10km / M55 WEST COAST RUNNERS CYPRUS KRAKÓW
WEŁNIANKA KISZKOWO
1 SMOLNY JANUSZ 10km / M45 WEŁNIANKA KISZKOWO KISZKOWO
WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE
1 BRZESKA EWA 10km / K25 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE STRZELCE KRAJEŃSKIE
WIELUN BIEGA
1 WALKOWIAK ŁUKASZ 10km / M45 WIELUN BIEGA WIELUN
WIELUNBIEGA
1 MORDALSKI JACEK 5km / M18 WIELUNBIEGA DZIAŁOSZYN
2 PRZEBIERAŁA ARKADIUSZ 10km / M40 WIELUNBIEGA WIELUN
WIELUŃ BIEGA
1 KELLER TOMASZ 10km / M45 WIELUŃ BIEGA OSTRÓWEK
WISIENKA NA TORZE
1 WIŚNIEWSKA MAŁGORZATA 5km / K25 WISIENKA NA TORZE SZCZECIN
WISIENKA TEAM
1 WIŚNIEWSKI WIESŁAW 5km / M50 WISIENKA TEAM ŚWIECIE
2 WIŚNIEWSKA EWA 5km / K50 WISIENKA TEAM ŚWIECIE
WITKOWO BIEGA
1 KAŹMIERCZAK PIOTR 10km / M35 WITKOWO BIEGA WITKOWO
2 TĘSIOROWSKI MARCIN 5km / M30 WITKOWO BIEGA WITKOWO
3 STERLING MONIKA 5km / K35 WITKOWO BIEGA WITKOWO
WITOLD`S RUNNERS
1 KAWICKI DARIUSZ 5km / M50 WITOLD`S RUNNERS OAK RIDGE
2 KAWICKI DARIUSZ 5km / M50 WITOLD`S RUNNERS OAK RIDGE
WKB MARATOŃCZYK
1 SZTYPKA KONRAD 10km / M35 WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK
2 DZIERŻAWSKI ŁUKASZ 10km / M35 WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK
WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK
1 SZTYPKA JUSTYNA 10km / K35 WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK WŁOCŁAWEK
WKB META LUBLINIEC
1 DOMAŃSKI JACEK EXPEDYT 10km / M70 WKB META LUBLINIEC WARSZAWA
WKS ZAWISZA
1 WOLSZTYŃSKI DANIEL 10km / M25 WKS ZAWISZA BYDGOSZCZ
WKURW_TEAM
1 BUCZYŃSKA AGNIESZKA 10km / K30 WKURW_TEAM TORUŃ
2 PIETRUSZKA PRZEMYSŁAW 10km / M18 WKURW_TEAM SOSNOWIEC
3 KOZIOŁ LESZEK 10km / M40 WKURW_TEAM BOGUSZYCE
4 ŚLUGAJ TOMASZ 10km / M25 WKURW_TEAM KORONOWO
5 PODOBIEŃSKI ADAM 10km / M25 WKURW_TEAM MAŁA NIESZAWKA
6 WÓDKOWSKI KRZYSZTOF 5km / M35 WKURW_TEAM SZPĘGAWSK
7 ZGLIŃSKI BARTŁOMIEJ 10km / M30 WKURW_TEAM WARSZAWA
8 SMOLAREK MACIEJ 10km / M40 WKURW_TEAM TORUŃ
WRONIECKI KLUB BIEGACZA
1 STOEBE KATARZYNA 10km / K35 WRONIECKI KLUB BIEGACZA WRONKI
WROTKI RUN DREAM TEAM TORUŃ
1 WROTEK ARTUR 10km / M45 WROTKI RUN DREAM TEAM TORUŃ TORUŃ
2 WROTEK JAKUB 10km / M18 WROTKI RUN DREAM TEAM TORUŃ TORUŃ
WT TORUŃ
1 WESSEL GRZEGORZ 10km / M45 WT TORUŃ TORUŃ
2 RULEWSKI MAREK 10km / M45 WT TORUŃ GŁOGOWO
WYBIERZ
1 BARTNICKI KAROL 10km / M30 WYBIERZ TORUŃ
WYDAWNICTWO NIKO
1 JASINIEWSKI SŁAWOMIR 10km / M45 WYDAWNICTWO NIKO ŚWIECIE
WŁOCŁAWEK
1 KRĘCICKI JAKUB 10km / M30 WŁOCŁAWEK WŁOCŁAWEK
WĄBRZEŹNO
1 SZYMAŃSKA-WIŚNIEWSKA KARINA 10km / K40 WĄBRZEŹNO WĄBRZEŹNO
WĘDRÓWKI RODZINNE Z PTTK
1 CZECHOWSKI RAJMUND 10km / M70 WĘDRÓWKI RODZINNE Z PTTK TORUŃ
YEGI AND FRIENDS
1 JARLACZYK MICHAŁ 10km / M35 YEGI AND FRIENDS WROCLAW
YULO RUN TEAM SIEDLCE
1 KORZENIOWSKI TOMASZ 10km / M30 YULO RUN TEAM SIEDLCE SIEDLCE
ZABIEGANY SKARYZSEW
1 STOLARCZYK DANIEL 10km / M40 ZABIEGANY SKARYZSEW SKARYSZEW
ZABÓJCY ŚLIMAKÓW
1 BOCHUŻYŃSKI MACIEJ 10km / M45 ZABÓJCY ŚLIMAKÓW TORUŃ
ZAGI TEAM
1 GORKOWSKI ANDRZEJ 10km / M35 ZAGI TEAM BRODNICA
ZAKAPIOR
1 GAJEWSKI ADAM 10km / M30 ZAKAPIOR CZARNE BŁOTO
ZAKWAS TEAM
1 ZĄBCZYŃSKI DARIUSZ 10km / M40 ZAKWAS TEAM SŁOMNIKI
2 ŁUCZAK ANNA 10km / K35 ZAKWAS TEAM SŁOMNIKI
3 KAMIŃSKI GRZEGORZ 10km / M30 ZAKWAS TEAM SŁOMNIKI
ZAPIERNICZANIN TORUŃ
1 TYCZYŃSKI GRZEGORZ 10km / M50 ZAPIERNICZANIN TORUŃ TORUŃ
2 TYCZYŃSKA AGATA 5km / K20 ZAPIERNICZANIN TORUŃ TORUŃ
ZEBY NIE GADALI
1 ZAWODNIK ANONIMOWY 5km / M30 ZEBY NIE GADALI
ZIELONA GÓRA TRASA PÓŁNOCNA
1 KOPACZYŃSKA BEATA 10km / K45 ZIELONA GÓRA TRASA PÓŁNOCNA ZIELONA GÓRA
ZSMR PIĄTEK
1 WALCZAK JACEK 10km / M50 ZSMR PIĄTEK BRZOZÓW
ZUZIK TRI TEAM
1 WRONA KLAUDIUSZ 10km / M40 ZUZIK TRI TEAM GNIEZNO
`CIECHOCINEK BIEGA`
1 GOŁĘBIEWSKI ARKADIUSZ 10km / M35 `CIECHOCINEK BIEGA` CIECHOCINEK
ŚWIAT OKIEM BIEGACZA
1 PYSZEL FLORIAN 10km / M18 ŚWIAT OKIEM BIEGACZA MIŃSK MAZOWIECKI
ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA
1 KOZUBOWICZ WIOLETTA 10km / K40 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA ŚWIDNICA
ŚWINKI TRZY
1 PITUŁA MONIKA 10km / K35 ŚWINKI TRZY TORUŃ
2 SZPAKOWSKI MARCIN 10km / M35 ŚWINKI TRZY POZNAN
3 PITUŁA MAGDALENA 10km / K35 ŚWINKI TRZY POZNAŃ
ŁOSIE
1 MICHAŁOWSKA ANNA 5km / K30 ŁOSIE JANKOWO GDAŃSKIE
2 MICHAŁOWSKI PIOTR 10km / M40 ŁOSIE JANKOWO GDAŃSKIE
ŁÓDŹ KOCHA SPORT
1 HOWANIEC AGATA 10km / K25 ŁÓDŹ KOCHA SPORT ŁÓDŹ
ŻEBY NIE GADALI
1 ZAWODNIK ANONIMOWY 5km / K25 ŻEBY NIE GADALI
ŻELBETEAM
1 TCHÓRZ MICHAŁ 10km / M25 ŻELBETEAM OLSZTYN
2 NAWROCKI MATEUSZ 10km / M25 ŻELBETEAM OLSZTYN
3 NIEBIESZCZAŃSKI RAFAŁ 10km / M25 ŻELBETEAM OLSZTYN
ŻOŁNIERZE
1 PĘK GRZEGORZ 5km / M45 ŻOŁNIERZE GRUPA
ĆWICZYĆ I BYĆ SZCZĘŚLIWYM
1 BABALSKA JOANNA 10km / K30 ĆWICZYĆ I BYĆ SZCZĘŚLIWYM POKRZYDOWO
2 SIERAKOWSKA KAROLINA 10km / K30 ĆWICZYĆ I BYĆ SZCZĘŚLIWYM BARUCHOWO