5. PKO Białystok Półmaraton
Białystok, 14 maja 2017 r.


5. PKO Bialystok Half Marathon

Jednostki Mundurowe


Aktualnie zgłoszonych drużyn/Teams applicated: 99
Jeśli widzisz błąd w swoim zgłoszeniu i chciałbyś go poprawić zaloguj się lub wypełnij formularz
To correct your data log in to your profile or fill the form
клуб сильвия
DUDICH IGOR 21km / M60 клуб сильвия SANKT-PETERBURG
-
BENVENUTI PAOLO 21km / M40 - MINSK
GOLISZEWSKA ANNA 21km / K20 - BIAŁYSTOK
WOJTKOWSKI DARIUSZ 21km / M30 - MAŁKINIA GÓRNA
STARCZEWSKI PIOTR 21km / M50 - PRUSZKÓW
URBAŃSKI MACIEK 21km / M30 - WARSZAWA
PAKIEŁA KRZYSZTOF 21km / M30 - BIAŁYSTOK
BEDNARZAK TOMASZ 21km / M20 - WARSZAWA
NIEDŹWIECKI TOMASZ 21km / M40 - GIŻYCKO
BRZOZOWSKI ANDRZEJ 21km / M60 - ZAMOŚĆ
WOŁUKANIEC DAMIAN 21km / M30 - WARSZAWA
KRZYŻANOWSKI KAROL 21km / M40 PCK - RAJGRÓD
KLENIEWSKA EWA 5km / K30 - GRABÓWKA
KAROLAK JOLANTA 21km / K30 - PIASECZNO
POTOCKA ESTERA 5km / K30 - BIAŁYSTOK
SAROSIEK MARCIN 5km / M20 - SOKÓŁKA
ROGALSKA MARIA 21km / K20 - WIZNA
POPIELARZ BEATA 5km / K40 - BIAŁYSTOK
SZUBKA KRZYSZTOF 21km / M50 - WOŁOMIN
MONASTYRSKYI MYKOLA 21km / M30 - WARSZAWA
LIS KATARZYNA 21km / K30 - PUŁAWY
KUCIŃSKI ŁUKASZ 21km / M20 - ELBLĄG
MOZOLEWSKA MARTA 5km / K30 - ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
DENYSIUK KATARZYNA 21km / K30 - BIAŁYSTOK
MAZUR TOMASZ 21km / M30 - KRAKÓW
MARKOWSKI PIOTR 21km / M30 - WARSZAWA
LESIŃSKA-SAWICKA MAŁGORZATA 21km / K40 - KOSZALIN
ŁUKOWICZ ELŻBIETA 21km / K40 - DĘBOGORZE
FIGURSKA HONORATA 21km / K40 - MARKI
SAKOWSKA MARZENA 21km / K40 - OTWOCK
ŁABĘDZKA KATARZYNA 21km / K30 - RYKI
MACIEJCZYK MARCIN 21km / M40 - WARSZAWA
KOŚLA JUSTYNA 21km / K30 - SŁUPSK
PRZYBYŁEK JOANNA 21km / K30 - KÓRNIK
BODZIOCH AGNIESZKA 21km / K20 - WOJNICZ
ŁUKOWICZ IRENEUSZ 21km / M40 - DĘBOGÓRZE
KSIAZCZYK PRZEMYSLAW 21km / M40 - WARSZAWA
TARASZKIEWICZ MAŁGORZATA 5km / K40 - WARSZAWA
OCHRYMIUK EMIL 21km / M30 - BIALYSTOK
ROMANOWSKA EWA 21km / K30 - ŁYSOMICE
JANKOWSKA WIOLETTA 21km / K40 - MIŃSK MAZOWIECKI
GABRIEL ALEKSANDRA 21km / K30 - KRAKÓW
MAŁAKOWSKA MONIKA 21km / K40 - BIAŁYSTOK
WASILEWSKA MAGDALENA 5km / K20 - SOKÓŁKA
RUDKOWSKA ALEKSANDRA 21km / K20 - ŁÓDŹ
KOCHANOWSKA KAROLINA 21km / K20 - CZARNA BIAŁOSTOCKA
MINIAK MAREK 21km / M40 - JABŁONNA
MULARCZYK TOMASZ 5km / M30 - BIAŁYSTOK
DIENISIUK-DANILUK MAREK 21km / M30 - MICHALOWO
SZELIGOWSKA ELENA 5km / K30 - BIAŁYSTOK
CZEMODANOW ALEXEY 21km / M30 - GRODNO
JAKUBCZYK AGNIESZKA 21km / K30 - SIANOW
JAROSZUK ANETA 5km / K20 - BIAŁYSTOK
DUDEL KATARZYNA 5km / K30 - BIAŁYSTOK
NOWIK TOMASZ 21km / M30 - WARSZAWA
SZUMOWICZ JULITA 5km / K40 - BIAŁYSTOK
JUŹWIUK AGNIESZKA 5km / K30 - BIAŁYSTOK
DOLIŃSKI PIOTR 5km / M30 - BIAŁYSTOK
DAWIDZIUK RAFAŁ 5km / M20 - BIAŁYSTOK
WARCHOLAK NATASHA 5km / K40 - MINSK
WILCZEWSKA ELŻBIETA 5km / K50 - BIAŁYSTOK
SIKORSKI GRZEGORZ 5km / M30 - BIAŁYSTOK
LASKOWSKA KINGA 21km / K20 - BIAŁYSTOK
PAWLAK JACEK 21km / M40 - DZIAŁDOWO
FRYDRYCH MICHAŁ 21km / M30 PCK - OLISZKI
MARKUSZEWSKI TOMASZ 21km / M40 - WARSZAWA
PROKOPCZUK PRZEMYSŁAW 21km / M40 - OGRODNICZKI
OSTROWSKI MARCIN 21km / M30 - WARSZAWA
KORONKIEWICZ JOANNA 21km / K20 - BIAŁYSTOK
WRÓBLEWSKA MONIKA 21km / K40 - BIAŁYSTOK
SZCZEPAŃSKI ADAM 21km / M30 - MILANÓWEK
OTKIŃSKA ANNA 21km / K30 - MRĄGOWO
SAKOWICZ JULIAN 21km / M30 - BIAŁYSTOK
KOŹBIAŁ MALWINA 21km / K30 - CHRZANÓW
GODLEWSKI ARKADIUSZ 21km / M20 - GODLEWO WIELKIE
WOJNAROWICZ TOMASZ 21km / M30 - WARSZAWA
BANCEREK AGATA 21km / K20 - SOKÓŁKA
KACZOROWSKA ANNA 21km / K40 - SIEDLCE
PROKOPCZYK KAMIL 21km / M20 - SOKÓŁKA
KANTSAVY ARTSIOM 21km / M20 - BIAŁYSTOK
OSTROWSKI KRZYSZTOF 21km / M40 - CHOROSZCZ
CIERLAK PATRYCJA 21km / K20 - WARSZAWA
WITEK MARTYNA 21km / K40 - NOWY DWÓR MAZOWIECKI
PIOTROWICZ MARCIN 21km / M30 - WARSZAWA
DARKOWSKI DANIEL 21km / M30 - BARANOWO
KLAMAN JAKUB 21km / M40 - PRZODKOWO
KULAWIAK PAWEL 21km / M30 - WARSZAWA
TYSZUK GRZEGORZ 21km / M50 - BIAŁYSTOK
MAZUROWSKA ANDŻELIKA 21km / K40 - TCZEW
PUCZYŃSKA RENATA 21km / K40 - WARSZAWA
KARLAK MAŁGORZATA 21km / K40 - ŚREM
CZERWIŃSKI ANDRZEJ 21km / M40 - STUDZIANKI
DOBRZYNSKA MONIKA 21km / K30 - WARSZAWA
LESZCZUK MARCIN 21km / M20 - STRZYŻEW
1 PODLASKA BRYGADA OT
ZGIERUN DARIUSZ 21km / M40 1 PODLASKA BRYGADA OT BIAŁYSTOK
LENKIEWICZ ARTUR 21km / M30 1 PODLASKA BRYGADA OT BIAŁYSTOK
CIOŁKOWSKI KAMIL 21km / M20 1 PODLASKA BRYGADA OT KOLNO
10 OPOLSKA BRYGADA LOGISTYCZNA
KOCOŃ MARIUSZ 21km / M40 10 OPOLSKA BRYGADA LOGISTYCZNA OPOLE
11 BATALION DOWODZENIA
SIWIŃSKI ŁUKASZ 21km / M30 11 BATALION DOWODZENIA ŻAGAŃ
11 PUłK ARTYLERII - JW 2568 WęGORZEWO
PŁACZEK ARTUR 21km / M40 11 PUłK ARTYLERII - JW 2568 WęGORZEWO GIŻYCKO
18 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY
CETRA ŁUKASZ 21km / M30 PCK 18 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY RUMIA
18.PUŁK ROZPOZNAWCZY
KRÓL MACIEJ 21km / M20 18.PUŁK ROZPOZNAWCZY KLESZCZELE
18.PUŁK ROZPOZNAWCZY 3KR
SIEREDZIŃSKI EMIL 21km / M20 18.PUŁK ROZPOZNAWCZY 3KR NIEWODNICA KORYCKA
PIECKA DAMIAN 21km / M20 18.PUŁK ROZPOZNAWCZY 3KR BIAŁYSTOK
DASZKILEWICZ RAFAŁ 21km / M30 18.PUŁK ROZPOZNAWCZY 3KR BIAŁYSTOK
FIEDORUK MICHAŁ 21km / M20 PCK 18.PUŁK ROZPOZNAWCZY 3KR BIELSK PODLASKI
PACHUTKO PAWEŁ 21km / M30 PCK 18.PUŁK ROZPOZNAWCZY 3KR BIAŁYSTOK
WASZKIEWICZ MAREK 21km / M20 18.PUŁK ROZPOZNAWCZY 3KR PISZ
18.PUłK ROZPOZNAWCZY
TYSZKA TOMASZ 21km / M40 18.PUłK ROZPOZNAWCZY BIAŁYSTOK
TROJAN DAWID 21km / M30 PCK 18.PUłK ROZPOZNAWCZY BIAŁYSTOK
PRZYBYŁEK TOMASZ 21km / M30 18.PUłK ROZPOZNAWCZY BIAŁYSTOK
KOZIEŁ KAMIL 21km / M30 18.PUłK ROZPOZNAWCZY SKARYSZEW
PELCZAR KRZYSZTOF 21km / M30 18.PUłK ROZPOZNAWCZY BIAŁYSTOK
MATUSIAK EWELINA 21km / K30 18.PUłK ROZPOZNAWCZY BIAŁYSTOK
PRZYBYŁEK FRANCISZEK 21km / M30 18.PUłK ROZPOZNAWCZY KRUKOWO
SZYMAŃSKI ZBIGNIEW 5km / M50 18.PUłK ROZPOZNAWCZY SZUBIN
OLSZEWSKA MONIKA 21km / K30 18.PUłK ROZPOZNAWCZY BIAŁYSTOK
ARDZIEWICZ ANDRZEJ 21km / M20 18.PUłK ROZPOZNAWCZY SOKÓŁKA
1974
KWIATKOWSKI DARIUSZ 21km / M20 1974 KLECZEW
1977
KOZŁOWSKI DARIUSZ 21km / M40 1977 SZCZĘSNE
STERKOWIEC GRZEGORZ 5km / M40 1977 BIAŁYSTOK
1979
ROSIAK JACEK 21km / M30 1979 WARSZAWA
1984
DZIWIŃSKI MACIEJ 21km / M30 1984 DĄBRÓWKA
1988
MAZEWSKI MARCIN 21km / M20 1988 BIAŁYSTOK
BĄBOL DAMIAN 21km / M20 1988 ŁÓDŹ
1990
LEGAT JOANNA 21km / K20 1990 WARSZAWA
1993
TRYPUS TOMASZ 21km / M20 1993 BIAŁYSTOK
2 REGIONALNA BAZA LOGISTYCZNA
HAŃCZYC MIROSŁAW 21km / M40 2 REGIONALNA BAZA LOGISTYCZNA PISZ
NOWICKI MARCIN 21km / M30 2 REGIONALNA BAZA LOGISTYCZNA LEGIONOWO
32 BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO
BACZEWSKI ARKADIUSZ 21km / M30 32 BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO CZYŻEW
ALEKSANDER SYLWIA 21km / K30 32 BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO ŁASK
32. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO
KRAWCZYK SYLWIA 21km / K30 32. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO ŁASK
33 DROP
ZDROJEWSKI PIOTR 21km / M40 33 DROP PUCK
42 BAZA LOTNICTWA SZKOLNEGO
KURENDA ANDRZEJ 21km / M30 42 BAZA LOTNICTWA SZKOLNEGO RADOM
44 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY
KOZIKOWSKI KRZYSZTOF 21km / M40 44 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY ZIELONA GÓRA
56 BAZA LOTNICZA
RASZTUBOWICZ DANIEL 21km / M40 56 BAZA LOTNICZA TORUŃ
8 BAZA LOTNICTWA TRANSPORTOWEGO KRAKóW
DANIEC ANDRZEJ 21km / M30 8 BAZA LOTNICTWA TRANSPORTOWEGO KRAKóW RZEZAWA
MAJTYKA TOMASZ 21km / M40 8 BAZA LOTNICTWA TRANSPORTOWEGO KRAKóW KRAKÓW
ŚMITKOWSKI FABIAN 21km / M40 8 BAZA LOTNICTWA TRANSPORTOWEGO KRAKóW KRAKÓW
MICHAŁEK TOMASZ 21km / M40 8 BAZA LOTNICTWA TRANSPORTOWEGO KRAKóW KRASOCIN
AKADEMIA SZTUKI WOJENNEJ
WALCZAK DANIEL 21km / M40 AKADEMIA SZTUKI WOJENNEJ ZĄBKI
ALBATROSY
SNARSKI BOGDAN 21km / M30 ALBATROSY WARSZAWA
ARESZT ŚLEDCZY WARSZAWA GROCHóW
JANECKI PRZEMYSŁAW 21km / M30 ARESZT ŚLEDCZY WARSZAWA GROCHóW WARSZAWA
AS WARSZAWA GROCHóW
ZADROŻNY SŁAWOMIR 21km / M50 AS WARSZAWA GROCHóW PILAWA
AŚ ELBLĄG
KOSZYKOWSKI MIROSŁAW 21km / M50 AŚ ELBLĄG GRONOWO ELBLĄSKIE
BIAłYSTOK BIEGA
SZUBZDA ALINA 5km / K40 BIAłYSTOK BIEGA PONIKŁA GM. DOBRZYNIEWO DUŻE
BIEGA GDYNIA
MILKOWSKI MARIUSZ 21km / M50 BIEGA GDYNIA GDYNIA
BIEGAMY DLA ZDROWIA
JACKOWSKI ANDRZEJ 21km / M30 BIEGAMY DLA ZDROWIA CZARNOCIN
BO żONA KAZAłA ...
LESZCZYŃSKI KRZYSZTOF 21km / M30 BO żONA KAZAłA ... BIAŁYSTOK
BO żONA KAZAłA...
KUCZYŃSKA- LESZCZYŃSKA JOANNA 5km / K30 BO żONA KAZAłA... BIAŁYSTOK
RUSIŁOWICZ ANDRZEJ 21km / M40 BO żONA KAZAłA... WARSZAWA
BRAVEHEARTS LEGIONOWO
KRAWCZYK KAMILA 21km / K30 BRAVEHEARTS LEGIONOWO LEGIONOWO
CBŚP
MAKAROWSKI PAWEŁ 21km / M30 CBŚP WARSZAWA
CENTRUM SZKOLENIA POLICJI W LEGIONOWIE
SITKOWSKA KAMILA 21km / K30 CENTRUM SZKOLENIA POLICJI W LEGIONOWIE NOWOGRÓD
OSTROWSKA ELIZA 21km / K30 CENTRUM SZKOLENIA POLICJI W LEGIONOWIE BŁONIE
CENTRUM SZKOLENIA WOJSK LąDOWYCH POZNAń
SMUGA ŁUKASZ 21km / M30 CENTRUM SZKOLENIA WOJSK LąDOWYCH POZNAń WARSZAWA
CENTRUM SZKOLENIA ŁĄCZNOŚCI INFORMATYKI W ZEGRZU
GOSK ANNA 21km / K20 PCK CENTRUM SZKOLENIA ŁĄCZNOŚCI INFORMATYKI W ZEGRZU BIAŁYSTOK
COM-DKM
SZCZYPKA ARKADIUSZ 21km / M50 COM-DKM GDYNIA
LEWANDOWSKI ROBERT 21km / M40 COM-DKM GDYNIA
CSAIU TORUń
SZYSZKA ANNA 21km / K20 CSAIU TORUń SADOWNE
DOWóDZTWO GENERALNE RSZ
KĄDZIELA RAFAŁ 21km / M40 DOWóDZTWO GENERALNE RSZ WARSZAWA
EXPLEO
SŁOMA EMILIA 5km / K30 EXPLEO BIAŁYSTOK
ISI MON
SZKÓŁKA ROBERT 21km / M40 ISI MON CHOTOMÓW
JAMESON
JAŹWICKA KAROLINA 21km / K40 JAMESON POZNAŃ
JW 2568
JASIŃSKI MATEUSZ 5km / M30 JW 2568 GIŻYCKO
JW 3519
WOJDA ZBIGNIEW 21km / M40 JW 3519 ŁOWICZ
WÓJCIK KAMIL 21km / M30 JW 3519 LUBLIN
IWASZCZUK KRZYSZTOF 21km / M40 JW 3519 CHOROSZCZ
RABAN ŁUKASZ 21km / M30 JW 3519 BIAŁYSTOK
KAMIŃSKI ANTONI 21km / M50 JW 3519 TRZEBIATÓW
JW 4461 DęBLIN
KACPURA PIOTR 21km / M40 JW 4461 DęBLIN RADOM
JW 5889
KWIECISZEWSKI DARIUSZ 21km / M40 JW 5889 STARGARD
JW3557
KACZOROWSKI KAMIL 21km / M30 JW3557 WŁOCŁAWEK
JW5700
KAMIŃSKI KAMIL 21km / M30 JW5700 LUBIN
KOMENDA MIEJSKA POLICJI W KATOWICACH
SZOCIŃSKI SZYMON 21km / M40 KOMENDA MIEJSKA POLICJI W KATOWICACH KATOWICE
KOMENDA MIEJSKA POLICJI W KRAKOWIE
SKOWRONEK ANNA 21km / K30 KOMENDA MIEJSKA POLICJI W KRAKOWIE KRAKÓW
PALECZNY RAFAŁ 21km / M20 KOMENDA MIEJSKA POLICJI W KRAKOWIE ZEMBRZYCE
KOMENDA MIEJSKA PSP GLIWICE JRG-1.
PIETRZAK MARCIN 21km / M40 KOMENDA MIEJSKA PSP GLIWICE JRG-1. GLIWICE
KOMISARIAT POLICJI W KONSTANTYNOWIE ŁÓDZKIM
STĘPIEŃ ŁUKASZ 21km / M30 KOMISARIAT POLICJI W KONSTANTYNOWIE ŁÓDZKIM PABIANICE
KOMISARIAT POLICJI W TERESPOLU
JAKUSZKO MARTA 21km / K20 KOMISARIAT POLICJI W TERESPOLU TERESPOL
KOMISARIAT POLICJI W ŁAPACH
HOŁOWIENKO PIOTR 21km / M30 PCK KOMISARIAT POLICJI W ŁAPACH BIAŁYSTOK
KORPALPIN ROBERT RADWAN-PYTLEWSKI
RADWAN-PYTLEWSKI ROBERT 21km / M30 KORPALPIN ROBERT RADWAN-PYTLEWSKI KOBYŁKA
KWP BIAłYSTOK
WOJTULEWICZ ANNA 21km / K30 KWP BIAłYSTOK BIAŁYSTOK
KOTOWSKI JAROSŁAW 21km / M30 PCK KWP BIAłYSTOK BIAŁYSTOK
KOTOWSKI MIECZYSŁAW 5km / M30 KWP BIAłYSTOK BIAŁYSTOK
KOTOWSKA EWA 5km / K30 KWP BIAłYSTOK BIAŁYSTOK
ALEKSIUK KATARZYNA 5km / K30 KWP BIAłYSTOK BIAŁYSTOK
PONIATOWSKI JACEK 21km / M40 KWP BIAłYSTOK SIEMIATYCZE
KWP GDAŃSK
SZEMBERSKI SZYMON 21km / M30 KWP GDAŃSK GDAŃSK
KWP KATOWICE
PŁÓCINICZAK DOMINIK 21km / M40 KWP KATOWICE DĄBROWA GÓRNICZA
LASY PAńSTWOWE
DAWIDZIUK MACIEJ 21km / M30 LASY PAńSTWOWE TOPCZEWO
SZTEJNA ZDZISŁAW 21km / M50 LASY PAńSTWOWE JEDWABNO
JAŁOZA IRENEUSZ 21km / M40 LASY PAńSTWOWE REGIMIN
LINKMACIEJ POTENTAS
POTENTAS ELŻBIETA 5km / K40 LINKMACIEJ POTENTAS BIAŁYSTOK
NIE DOTYCZY
DOŁĘGA ANNA 21km / K30 NIE DOTYCZY BIAŁYSTOK
SIKORA TOMASZ 21km / M50 NIE DOTYCZY ŚWIDWIN
TARASZKIEWICZ SŁAWOMIR 21km / M40 NIE DOTYCZY WARSZAWA
BRZĄKALSKI KRZYSIEK 21km / M20 NIE DOTYCZY PŁOCK
SZYMAŃSKI MAREK 21km / M30 NIE DOTYCZY KAMIEŃ POMORSKI
WÓDKIEWICZ MACIEJ 21km / M40 NIE DOTYCZY TULCE
DRÓŻDŻ ADRIAN 21km / M30 NIE DOTYCZY CZĘSTOCHOWA
ŻYWIEC MARIUSZ 21km / M40 NIE DOTYCZY OLSZTYN
BUGAJEWSKA ANNA 21km / K50 NIE DOTYCZY PŁOŃSK
KURCZ MARIUSZ 21km / M40 NIE DOTYCZY SEROCK
WŁODAREK JACEK 21km / M30 NIE DOTYCZY WROCŁAW
BŁAŻEWICZ DARIUSZ 21km / M40 NIE DOTYCZY BIAŁYSTOK
BRACHMAŃSKI DARIUSZ 21km / M50 NIE DOTYCZY MARKLOWICE
KISZŁA WOJCIECH 21km / M20 NIE DOTYCZY WYDMINY
KOZIEJKO STANISŁAW 21km / M50 PCK NIE DOTYCZY BIAŁYSTOK
SZYMAŃSKA KAROLINA 21km / K20 NIE DOTYCZY KRYPNO
KRAKOWSKI EDWIN 21km / M30 NIE DOTYCZY PUŃSK
POŹNIAK JÓZEF 21km / M60 NIE DOTYCZY SUWAŁKI
KOSNO DOROTA 21km / K40 NIE DOTYCZY WARSZAWA
MIĘKUS SEBASTIAN 21km / M40 NIE DOTYCZY BIAŁYSTOK
FEICHTINGER MAREK 21km / M40 NIE DOTYCZY ŻORY
GRYGORUK MARCIN 21km / M30 NIE DOTYCZY BIAŁYSTOK
KULESZA AGATA 21km / K20 NIE DOTYCZY POZNAŃ
MARUSZEWSKI ADAM 21km / M20 NIE DOTYCZY WOLSZTYN
ZIĘBIŃSKI ADAM 21km / M40 NIE DOTYCZY BUKOWNO
JASKUŁOWSKI ARTUR 21km / M40 NIE DOTYCZY STRASZYN
JASKUŁOWSKA BEATA 5km / K40 NIE DOTYCZY STRASZYN
HENRYKOWSKI MARCIN 21km / M30 NIE DOTYCZY ŁÓDŹ
KALBARCZYK HENRYK 21km / M60 NIE DOTYCZY KOZIENICE
SKALSKI MATEUSZ 21km / M20 NIE DOTYCZY WŁOŚCIEJEWICE
BAJACZYK JOANNA 21km / K20 NIE DOTYCZY WROCŁAW
MRÓZ MARIUSZ 21km / M30 NIE DOTYCZY GDAŃSK
SZOSTAK MARCIN 21km / M20 NIE DOTYCZY SZCZECIN
PACHWICEWICZ PAWEŁ 21km / M40 NIE DOTYCZY BIAŁYSTOK
TATYS WOJCIECH 21km / M20 NIE DOTYCZY WARSZAWA
JASTRZĘBSKI MARIUSZ 21km / M30 NIE DOTYCZY ZĄBKI
GOGOL MARCIN 21km / M30 NIE DOTYCZY BACIUTY
JAGIELSKI DARIUSZ 21km / M50 NIE DOTYCZY OSTRÓW MAZOWIECKA
CZERNIAWSKI ANDRZEJ 21km / M30 NIE DOTYCZY BIAŁYSTOK
DĘBSKI ANDRZEJ 21km / M40 NIE DOTYCZY BIAŁYSTOK
ŁAGOWSKA DOROTA 21km / K40 NIE DOTYCZY POZNAŃ
BOGUSZ DANIEL 21km / M20 NIE DOTYCZY DĄBROWA BIAŁOSTOCKA
STASZCZYK DAWID 21km / M30 NIE DOTYCZY ŁÓDŹ
GUZOWSKA EDYTA 21km / K40 NIE DOTYCZY BIAŁYSTOK
MIKULSKA AGNIESZKA 21km / K40 NIE DOTYCZY ŁÓDŹ
OFMAN ZBIGNIEW 21km / M50 PCK NIE DOTYCZY SUPRAŚL
ZUBRZYCKI ROBERT 21km / M40 NIE DOTYCZY CHOROSZCZ
WOJCIECHOWSKI SEBASTIAN 21km / M30 NIE DOTYCZY WARSZAWA
MATYSIAK KAROL 21km / M40 NIE DOTYCZY POZNAŃ
SABODACHA ALEKSANDER 21km / M60 NIE DOTYCZY WARSZAWA-BIELANY
STANISZEWSKI KRZYSZTOF 21km / M20 NIE DOTYCZY GLIWICE
BORKOWSKA EWELINA 21km / K30 NIE DOTYCZY BIAŁYSTOK
ZAREMBA PAWEL 21km / M30 NIE DOTYCZY BIALYSTOK
WIAZOWSKA ANNA 21km / K20 PCK NIE DOTYCZY BIAŁYSTOK
SZCZEPANIAK AGNIESZKA 21km / K40 NIE DOTYCZY WILCZYCE
BURZYŃSKI KRZYSZTOF 21km / M30 NIE DOTYCZY WARSZAWA
CHOJNOWSKI EMIL 5km / M30 NIE DOTYCZY BIAŁYSTOK
CZERNIAKOWSKI JAROSŁAW 21km / M40 NIE DOTYCZY WARSZAWA
LASKUS PAWEŁ 21km / M40 NIE DOTYCZY WARSZAWA
ZDANOWSKA ANNA 21km / K30 NIE DOTYCZY ŁÓDŹ
ŁUBA ZUZANNA 21km / K20 NIE DOTYCZY WARSZAWA
MARCZUK RENATA 21km / K40 PCK NIE DOTYCZY SIEMIATYCZE
NIKITOROWICZ KRZYSZTOF 5km / M40 NIE DOTYCZY MIELNIK
KONDRACIUK PIOTR 21km / M40 NIE DOTYCZY BIAŁYSTOK
DZIESZUTA ADAM 21km / M20 NIE DOTYCZY BIAŁYSTOK
WITT ŁUKASZ 21km / M30 NIE DOTYCZY WARSZAWA
RAKOCZY PAWEŁ 21km / M40 NIE DOTYCZY MILANÓWEK
MACIEJUK JAROSŁAW 21km / M40 NIE DOTYCZY BIAŁYSTOK
POPŁAWSKI MAREK 21km / M40 NIE DOTYCZY SOBOLEWO
RUDZKI TOMASZ 21km / M40 NIE DOTYCZY KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI
GROMADA MARCIN 21km / M40 NIE DOTYCZY BIAŁYSTOK
SAŁEK MATEUSZ 21km / M20 NIE DOTYCZY WARSZAWA
MARCZAK PAWEŁ 21km / M40 NIE DOTYCZY WARSZAWA
PASZKOWSKI ROBERT 21km / M40 NIE DOTYCZY WARSZAWA
SADREN ROBERT 21km / M20 NIE DOTYCZY WARSZAWA
BOROWSKI GRZEGORZ 21km / M40 NIE DOTYCZY BIAŁYSTOK
MRUCZYŃSKA DOMINIKA 5km / K40 NIE DOTYCZY BIAŁYSTOK
MUSIAŁ WŁODZIMIERZ 21km / M30 NIE DOTYCZY BIAŁYSTOK
WARDAK AGNIESZKA 21km / K40 NIE DOTYCZY RADZYMIN
ZARĘBA MATEUSZ 21km / M20 NIE DOTYCZY WYSOKIE MAZOWIECKIE
CYWIŃSKI TOMASZ 21km / M20 NIE DOTYCZY MOŃKI
WARDAK TOMASZ 21km / M40 NIE DOTYCZY RADZYMIN
GODLEWSKI MAREK 21km / M40 NIE DOTYCZY CHOROSZCZ
ŁUKJAŃCZUK MAREK 21km / M50 NIE DOTYCZY KLEPACZE
SAPOTA KAROLINA 21km / K20 NIE DOTYCZY WARSZAWA
PERDION MICHAŁ 21km / M30 NIE DOTYCZY WROCŁAW
SIEKIERSKI MATEUSZ MAREK 21km / M20 NIE DOTYCZY GOŁDAP
CHRZĄSTEK ALICJA 21km / K20 NIE DOTYCZY KIELCE
SIECZKOWSKI KRZYSZTOF 21km / M30 PCK NIE DOTYCZY BIAŁYSTOK
PŁUCIENNIK PIOTR 21km / M30 NIE DOTYCZY ŁOMIANKI
KARWACKA ALEKSANDRA 21km / K20 PCK NIE DOTYCZY BIAŁYSTOK
KIEDA WOJCIECH 21km / M40 NIE DOTYCZY BIAŁYSTOK
SENDROWSKI MARIUSZ 21km / M40 NIE DOTYCZY OSTROŁĘKA
MAŁKIEWICZ DARIUSZ 21km / M40 NIE DOTYCZY KATOWICE
GOŁĘBIEWSKA MAGDALENA 21km / K30 NIE DOTYCZY GRABÓWKA
GWOŹDZIEJ ANDRZEJ 21km / M40 NIE DOTYCZY ŁAPY
FALKOWSKI RADOSŁAW 21km / M30 NIE DOTYCZY PEPŁOWO
DUDEK MARCIN 21km / M20 NIE DOTYCZY KNURÓW
OSTASZEWSKA KATARZYNA 21km / K20 NIE DOTYCZY MIĘDZYRZECZ
WOLSKI GRZEGORZ 21km / M40 NIE DOTYCZY WILKSZYN
ZĄBCZYK RAFAŁ 21km / M30 NIE DOTYCZY ŚWIDNICA
SZKWAREK RAFAL 21km / M40 NIE DOTYCZY PRUSZKOW
SENDROWSKA MONIKA 21km / K40 NIE DOTYCZY OSTROŁĘKA
LUDWIN CLAUDIA 21km / K20 NIE DOTYCZY KRAKÓW
BARAŃSKI JAKUB 21km / M20 NIE DOTYCZY KRAKÓW
BARAŃSKA WANDA 21km / K40 NIE DOTYCZY KRAKÓW
SOSZYŃSKA- PSTROKOŃSKA JOANNA 21km / K30 NIE DOTYCZY WARSZAWA
KRÓL ŁUKASZ 21km / M30 NIE DOTYCZY WARSZAWA
KITLAS DARIUSZ 21km / M40 NIE DOTYCZY SOCHONIE
KUROWICZ MARCIN 21km / M40 NIE DOTYCZY GLIWICE
SIKORSKA AGNIESZKA 21km / K40 NIE DOTYCZY WARSZAWA
KONCA BEATA 21km / K40 NIE DOTYCZY OŻARÓW MAZOWIECKI
KONCA MARIUSZ 21km / M40 NIE DOTYCZY OŻARÓW MAZOWIECKI
MARKOWSKI KRYSTIAN 21km / M20 NIE DOTYCZY KRAŚNIANY
STRZELCZYK DOROTA 21km / K30 NIE DOTYCZY GDAŃSK
JÓŹWIK ARTUR 21km / M40 NIE DOTYCZY WARSZAWA
ZAŁĘCKI MICHAŁ 21km / M30 NIE DOTYCZY WARSZAWA
KUBKA ADAM 5km / M50 NIE DOTYCZY ŁÓDŹ
KAMIŃSKI PRZEMYSŁAW 21km / M20 NIE DOTYCZY WARSZAWA
ZIĘBA ROBERT 21km / M40 NIE DOTYCZY KOŚCIERZYNA
ZIĘBA BEATA 21km / K40 NIE DOTYCZY KOŚCIERZYNA
SOBCZYK ELA 21km / K40 NIE DOTYCZY OŻARÓW MAZOWIECKI
SZCZECHOWICZ MARTA 21km / K40 NIE DOTYCZY WARSZAWA
WOJTASIK PAWEŁ 21km / M60 NIE DOTYCZY ŁÓDŹ
GÓRSKA KATARZYNA 21km / K30 NIE DOTYCZY IGNATKI-OSIEDLE
GOŁUB MARCIN 21km / M20 NIE DOTYCZY BIAŁYSTOK
BOŁTRUCZYK KAROL 21km / M20 NIE DOTYCZY BIAŁYSTOK
WASILUK BARBARA 21km / K40 NIE DOTYCZY KLEOSIN
GRYKO ŁUKASZ 21km / M30 NIE DOTYCZY BIAŁYSTOK
GRYKO JOANNA 5km / K30 NIE DOTYCZY BIAŁYSTOK
BAKALARSKA MARIOLA 21km / K40 NIE DOTYCZY WARSZAWA
ŁOBKO BARTOSZ 21km / M40 NIE DOTYCZY BIAŁYSTOK
SŁAWSKI KRZYSZTOF 21km / M40 NIE DOTYCZY BYTÓW
SIEMIENIUK DARIUSZ 21km / M40 NIE DOTYCZY BIAŁYSTOK
NOWORYTA JACEK 21km / M70 NIE DOTYCZY WARSZAWA
KOKOSZKA WOJCIECH 21km / M40 NIE DOTYCZY SIEDLCE
ŁUKASIAK ANNA 21km / K30 NIE DOTYCZY WARSZAWA
ŁAPIŃSKI TOMASZ 21km / M40 NIE DOTYCZY WARSZAWA
NGUYEN VIRGINIA 21km / K20 NIE DOTYCZY WARSZAWA
WOROSZYLO PAWEL 21km / M40 NIE DOTYCZY LUCYNOW
SZOSTEK KINGA 21km / K20 NIE DOTYCZY WARSZAWA
MIERZWINSKI JAROSLAW 21km / M40 NIE DOTYCZY BIAŁYSTOK
BOŁTUĆ PIOTR 21km / M40 NIE DOTYCZY BIAŁYSTOK
GONCERZEWICZ ANNA 21km / K30 NIE DOTYCZY KWIRYNÓW
UTYKAŃSKI MICHAŁ 21km / M30 NIE DOTYCZY ELK
SOSNÓWKA LESZEK 21km / M50 NIE DOTYCZY DZIAŁDOWO
FALKOWSKA MAGDALENA 21km / K20 NIE DOTYCZY ŁAPY
MICHALAK MARTA 21km / K30 NIE DOTYCZY PŁOŃSK
SKRZYPCZAK KRZYSZTOF 21km / M40 NIE DOTYCZY GNIEZNO
MINOR ROBERT 21km / M40 NIE DOTYCZY OLKUSZ
KACPRZYCKA ALDONA 21km / K40 NIE DOTYCZY WASILKÓW
IWANIUK KATARZYNA 21km / K20 NIE DOTYCZY BIAŁYSTOK
CYBULSKI ROBERT 21km / M40 NIE DOTYCZY MIASTKO
OLCZAK ANNA 21km / K40 NIE DOTYCZY WARSZAWA
DĄBROWSKA-KONA ALEKSANDRA 21km / K30 NIE DOTYCZY ŁÓDŹ
ROEHRYCH PAWEŁ 21km / M40 NIE DOTYCZY WARSZAWA
WOŹNIAK AGNIESZKA 21km / K30 NIE DOTYCZY PABIANICE
DUCHNOWSKI ANDRZEJ 21km / M50 NIE DOTYCZY RUTKI
KRYŃSKI ADAM 21km / M30 NIE DOTYCZY WARSZAWA
PAWLIKOWSKI ROBERT 21km / M40 NIE DOTYCZY WARSZAWA
WALENTO ZBIGNIEW 21km / M60 NIE DOTYCZY MRĄGOWO
VOROBYOV DIMA 21km / M30 NIE DOTYCZY GRODNO
ANTCZAK MARCIN 21km / M30 NIE DOTYCZY SZCZYTNIKI
KARWAT AGNIESZKA 21km / K30 NIE DOTYCZY ŻYRARDÓW
SIEMIENIUK EDYTA 5km / K30 NIE DOTYCZY BIAŁYSTOK
HAŁAS MAREK 21km / M40 NIE DOTYCZY WROCŁAW
JELINSKI JAROSLAW 21km / M50 NIE DOTYCZY DEBE WIELKIE
WOŹNICZKA ANDRZEJ MIECZYSŁAW 21km / M50 NIE DOTYCZY BIAŁYSTOK
KOSEWSKI CEZARY 21km / M40 NIE DOTYCZY JABŁONNA
TOPOLEWICZ JERZY 21km / M50 NIE DOTYCZY GDYNIA
GIZULEWSKA KATARZYNA 21km / K40 NIE DOTYCZY GDYNIA
KACZMAREK KAROLINA 21km / K30 PCK NIE DOTYCZY WARSZAWA
CHARKIEWICZ MIROSŁAW 21km / M50 NIE DOTYCZY BIAŁYSTOK
OLESZCZUK DOMINIK 21km / M30 NIE DOTYCZY SZCZECIN
PROCELEWSKI KRZYSZTOF 21km / M30 NIE DOTYCZY GDAŃSK
SZTEJNA JOANNA 21km / K20 NIE DOTYCZY GDAŃSK
KARPIUK WIESŁAW 5km / M40 NIE DOTYCZY LIPINY
KARPIUK KATARZYNA 21km / K50 NIE DOTYCZY WARSZAWA
GIERASIMIUK GRZEGORZ 21km / M40 NIE DOTYCZY WARSZAWA
NOSG
KLIN MARIUSZ 21km / M30 NOSG CHEŁM
NSR
GROMKOWSKI WOJCIECH 21km / M50 NSR NOWE ALEKSANDROWO
OPP W WARSZAWIE
ŚWIECZKA JAROSŁAW 21km / M30 OPP W WARSZAWIE WARSZAWA
PAN
CYLWIK ANETA 5km / K40 PAN KLEPACZE
PARKRUN KATOWICE
SARAT BERNADETTA 21km / K20 PARKRUN KATOWICE KATOWICE
PKB KMP KALISZ
SZMAJA SEBASTIAN 21km / M30 PKB KMP KALISZ KALISZ
PLACóWKA SG W CZEREMSZE
NOSKOWICZ KRZYSZTOF 21km / M30 PLACóWKA SG W CZEREMSZE KLESZCZELE
PLACóWKA SG W DUBICZACH CERKIEWNYCH
CHIRKO STEFAN 21km / M40 PCK PLACóWKA SG W DUBICZACH CERKIEWNYCH HAJNÓWKA
PODLASKI ODDZIAł STRAżY GRANICZNEJ
WILKANIEC KRZYSZTOF 21km / M30 PCK PODLASKI ODDZIAł STRAżY GRANICZNEJ HAJNÓWKA
KOC ARTUR 5km / M40 PODLASKI ODDZIAł STRAżY GRANICZNEJ BIALYSTOK
KLEPACKI MARCIN 21km / M40 PODLASKI ODDZIAł STRAżY GRANICZNEJ BIAŁYSTOK
LEBIEDZIŃSKI MARCIN 5km / M30 PODLASKI ODDZIAł STRAżY GRANICZNEJ SUPRAŚL
SZUBZDA ADAM 21km / M30 PCK PODLASKI ODDZIAł STRAżY GRANICZNEJ BIAŁYSTOK
ZIELIŃSKA MONIKA 21km / K30 PODLASKI ODDZIAł STRAżY GRANICZNEJ JUCHNOWIEC KOŚCIELNY
DEDERKO PIOTR 21km / M40 PCK PODLASKI ODDZIAł STRAżY GRANICZNEJ BIAŁYSTOK
ROSZKOWSKI ADAM 21km / M40 PODLASKI ODDZIAł STRAżY GRANICZNEJ BIAŁYSTOK
WOŁKOWYCKI PAWEŁ 21km / M30 PODLASKI ODDZIAł STRAżY GRANICZNEJ BIAŁYSTOK
WOŁKOWYCKI MACIEJ 21km / M20 PODLASKI ODDZIAł STRAżY GRANICZNEJ BIAŁYSTOK
GOŁUBOWSKI ŁUKASZ 21km / M30 PCK PODLASKI ODDZIAł STRAżY GRANICZNEJ BIAŁYSTOK
PODLASKI URZąD CELNO-SKARBOWY
FIEDOROWICZ MARCIN 21km / M30 PODLASKI URZąD CELNO-SKARBOWY KUŹNICA
PODLASKI WOJEWóDZKI INSPEKTORAT TRANSPORTU DROGOWEGO
FERENC PAWEŁ 21km / M30 PODLASKI WOJEWóDZKI INSPEKTORAT TRANSPORTU DROGOWEGO SUWAŁKI
KOKOSZKA DARIUSZ 21km / M40 PODLASKI WOJEWóDZKI INSPEKTORAT TRANSPORTU DROGOWEGO SUWAŁKI
POLICJA OTWOCK
OSIAK ARKADIUSZ 21km / M40 POLICJA OTWOCK OTWOCK
PSG BEZLEDY
KALINOWSKI PIOTR 21km / M30 PSG BEZLEDY BARTOSZYCE
MANDYWEL SŁAWOMIR 21km / M30 PSG BEZLEDY BARTOSZYCE
PSP JRG HAJNÓWKA
ONISKIEWICZ MICHAŁ 21km / M30 PSP JRG HAJNÓWKA BIAŁYSTOK
PSP JRG OTWOCK
NOWAKOWSKI ŁUKASZ 21km / M30 PSP JRG OTWOCK PIASTÓW
PSP JRG SUWAłKI
ŻYNDA PIOTR 21km / M30 PSP JRG SUWAłKI SUWAŁKI
ROK
MANTUR BOGDAN 21km / M40 PCK ROK JABŁOŃ JANKOWCE
SERDUSZKO TEAM EłK
LIMBERGER JANUSZ 21km / M40 PCK SERDUSZKO TEAM EłK EŁK
SPARTANIE DZIECIOM
MIRKOWICZ BEATA 21km / K40 SPARTANIE DZIECIOM WAŁBRZYCH
STRAŻ GRANICZNA
RUSINOWICZ EWA 21km / K20 STRAŻ GRANICZNA BIAŁYSTOK
SWARZęDZ
ŁAGANOWSKI BŁAŻEJ 21km / M20 SWARZęDZ SWARZĘDZ
SZKOłA GłóWNA SłUżBY POżARNICZEJ
CIŻEWSKI MATEUSZ 21km / M20 SZKOłA GłóWNA SłUżBY POżARNICZEJ ZABŁUDÓW
SZKOłA POLICJI W KATOWICACH
DZIERGA TOMASZ 21km / M30 SZKOłA POLICJI W KATOWICACH SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE
SłUżBA CELNA
KAPUŚNIAK AGATA 21km / K30 SłUżBA CELNA TOMASZÓW LUBELSKI
TENT GRUPA
ĆWIKŁA ANDRZEJ 21km / M60 TENT GRUPA GONIĄDZ
WARMIńSKO-MAZURSKI ODDZIAł STRAżY GRANICZNEJ W KęTRZYNIE
LIŚKIEWICZ ROMAN 21km / M40 WARMIńSKO-MAZURSKI ODDZIAł STRAżY GRANICZNEJ W KęTRZYNIE KĘTRZYN
WIN AND WIN SP Z. O.O.
RATASZEWSKA EDYTA 21km / K50 WIN AND WIN SP Z. O.O. KLAUDYN
WOMEN`S TEAM OF HAWK
LITWINEK ROBERT 21km / M40 WOMEN`S TEAM OF HAWK MRĄGOWO
WWP-KSP
SUBDA ROBERT 21km / M40 WWP-KSP WOŁOMIN
ZAKŁAD KARNY BIAŁYSTOK
CHARKIEWICZ MAREK 21km / M40 ZAKŁAD KARNY BIAŁYSTOK KLEOSIN
ZAKŁAD KARNY NR 1 GRUDZIĄDZ
GAŁUSZKA DOROTA 21km / K30 ZAKŁAD KARNY NR 1 GRUDZIĄDZ GRUDZIĄDZ
ZAKŁAD KARNY NR 1 WROCŁAW
RYBICKI ALEKSANDER 21km / M20 ZAKŁAD KARNY NR 1 WROCŁAW BRZEG DOLNY
ZAKłAD KARNY BRZEG
FUKIET MATEUSZ 21km / M20 ZAKłAD KARNY BRZEG BRZEG
ŻW
KEMPA TOMASZ 21km / M30 ŻW BIAŁYSTOK
STANISŁAWSKA EWELINA 21km / K30 ŻW BIAŁYSTOK