6. PKO Białystok Półmaraton
Białystok, 13 maja 2018 r.


6. PKO Bialystok Halfmarathon

Mistrzostwa Służb Mundurowych


Aktualnie zgłoszonych drużyn/Teams applicated: 40
Jeśli widzisz błąd w swoim zgłoszeniu i chciałbyś go poprawić zaloguj się lub wypełnij formularz
To correct your data log in to your profile or fill the form
-
JASTRZĄBEK KONRAD 21km / M30 - ŁÓDŹ
SIENKIEWICZ ARTUR 21km / M40 - DOBRE MIASTO
TRUSZKOWSKI MARCIN 21km / M30 - ŁOMŻA
SZEJKO WAWRZYNIEC 21km / M60 - CIECHANÓW
RUSZUK NATALIA 21km / K20 - HAJNÓWKA
RAKOCZY PAWEŁ 21km / M40 - MILANÓWEK
CIOK PIOTR 21km / M50 - SIEDLCE
HUNKIEWICZ WOJCIECH 21km / M40 - MARKI
ZATAJ IGOR 21km / M30 - POZNAŃ
GUDANIS IZABELA 21km / K40 - WYSZKÓW
DAMIĘCKA KATARZYNA 21km / K30 - WARSZAWA
ZAREMBA MARCIN 21km / M30 - ŁOMŻA
KOŁACIŃSKA EWELINA 21km / K40 - WARSZAWA
KAMUDA GRZEGORZ 21km / M30 - LUBACZÓW
KIRKIEWICZ KACPER 21km / M20 AMP - WARSZAWA
KRÓL ARKADIUSZ 21km / M40 - GDAŃSK
POLICHNOWSKI MICHAŁ 21km / M30 - MOSTY
FRĄCKIEWICZ DARIUSZ 21km / M40 - WARSZAWA
FEDARENKO ALEKSANDR 21km / M20 - BIAŁYSTOK
OLESIŃSKI PIOTR 21km / M30 - ŻYRARDÓW
ŁAWICKI MICHAŁ 21km / M40 - ŁÓDŹ
AUGUSTYNOWICZ MARCIN 21km / M30 - KUTNO
BOŻKIEWICZ JACEK 21km / M40 - MUROWANA GOŚLINA
JANOWSKI SEBASTIAN 21km / M30 - POZNAŃ
NIEDŹWIECKI TOMASZ 21km / M40 - GIŻYCKO
BARDECKA AGNIESZKA 21km / K40 - ŁOMIANKI
SKELTON SARAH 21km / K30 - WARSZAWA
MICHAŁEK TOMASZ 21km / M40 - WMYSŁÓW
BAGIŃSKA OLGA 21km / K40 - BIAŁYSTOK
DULNIK ROMAN 21km / M50 - GNIEZNO
OSTROWSKA MARLENA 21km / K20 - CZARNA BIALOSTOCKA
ŻOCHOWSKI ARTUR 21km / M40 - WARSZAWA
GAD KAMILA 5km / K12 - LUBLIN
JÓŹWIK MARIUSZ 21km / M40 - POZNAŃ
MAŁAGOWSKI TOMASZ 21km / M30 - MARKI
JEGLIŃSKA-KRUPA MAŁGORZATA 21km / K40 - KLEOSIN
CIEŚLIK ANDRZEJ 21km / M30 - GOŁAŃCZ
BUDNIAK WOJCIECH 21km / M40 - WARSZAWA
GRYGORUK MARCIN 21km / M30 - BIAŁYSTOK
NAZHKO SIARHEI 21km / M50 - P.BEREGOVOI
SOMINKA PAWEŁ 21km / M30 - KOSZALIN
JONAK KATARZYNA 21km / K30 - RZEZAWA
ZDUNIUK PAULINA 21km / K20 - MIELNIK
KUKLIŃSKI DAWID 21km / M20 - ŚWIĘTOCHŁOWICE
STEFANIUK ROMAN 21km / M50 - SIEDLCE
STANKIEWICZ MICHAŁ 21km / M40 - GDYNIA
KONIECZNA AGNIESZKA 21km / K40 - LUBIN
URBAŃSKA MARTYNA 21km / K20 - ORZYSZ
PYTOWSKI DAMIAN 21km / M20 - WOŁÓW
TOMASZEWSKI RADOSŁAW 21km / M40 - RYBNO
SĘKOWSKA IZABELA 21km / K30 - LUBLIN
BARDAN MICHAŁ 21km / M30 - WARSZAWA
ADAMCZAK MICHAŁ 21km / M30 - MIELEC
PISZCZATOWSKA ELŻBIETA 5km / K30 - KOBYLIN BORZYMY
KWIATKOWSKI MICHAŁ 21km / M30 - GÓRA KALWARIA
PAWLUCZUK PAWEŁ 21km / M40 - BIAŁYSTOK
ZGRZENDEK PATRYK 21km / M20 - BOJANÓW
FRIEZE TATIANA 21km / K40 - ŁÓDŹ
BRZUZY SEBASTIAN 21km / M30 - WROCŁAW
STOPA KRZYSZTOF 21km / M40 - SWAROŻYN
KRYŃSKI ADAM 21km / M40 - WARSZAWA
WÓJCIK IZABELA 21km / K40 - KIELCE
ŁUSZCZEWSKA MAGDA 21km / K20 - BIAŁYSTOK
MISIUKIEWICZ TOMASZ 21km / M20 - BIAŁYSTOK
PIETRZAK MONIKA 21km / K30 - ZĄBKI
WOLSKI GRZEGORZ 21km / M40 - WILKSZYN
BARDAN MICHAL 21km / M30 - WARSZAWA
TKACZUK KRYSTIAN 21km / M50 - PIASTOW
LOREK KAROL 21km / M50 - PIŁA
JAROSINSKA JUSTYNA 21km / K20 - PRZEGINIA
DALACH BARBARA 21km / K40 - WARSZAWA
MIKA KRZYSZTOF 21km / M30 - BOJSZOWY NOWE
ROJEWSKI PAWEŁ 21km / M30 - ŁÓDŹ
TOŁKACZ MARTA 21km / K20 - MALBORK
MARAJDA KAROLINA 21km / K30 - WROCŁAW
KORSAKOWSKI TADEUSZ 21km / M50 - KRASNOPOL
LUBECKI DARIUSZ 21km / M40 - JUCHNOWIEC KOŚCIELNY
BERNACKI PAWEŁ 21km / M30 - BIAŁYSTOK
STANEK KAROLINA 21km / K30 - PIŃCZÓW
MARUT RYSZARD 21km / M60 - CIECHANÓW
DEMECKI PRZEMEK 21km / M30 - GRODZISK MAZOWIECKI
KRUTUL MARTA 21km / K30 - SOKÓŁKA
LEWANDOWSKI ARTUR 21km / M30 - KOBYŁAK
KOCHMAN IWONA 21km / K50 - WARSZAWA
BANASZCZYK ARKADIUSZ 21km / M40 - OŻARÓW MAZOWIECKI
PEŁSZYŃSKA MAŁGORZATA 21km / K30 - WARSZAWA
HERBA ZBYSZEK 21km / M60 - STARGARD
WYRWAS TADEUSZ 21km / M50 - ŁOMŻA
SKRZYPIEC-SPRING MONIKA 21km / K40 AMP - KAMIENIEC WROCŁAWSKI
ŁĄDKOWSKI WOJCIECH 21km / M40 - GDYNIA
BOGDAN MARIUSZ 21km / M30 - CHOROSZCZ
PRUSIK ARKADIUSZ 21km / M30 - NIDZICA
CISZOWSKI ŁUKASZ 21km / M30 - CZELADŹ
LEMKE MICHAŁ 21km / M30 - GDAŃSK
KARPIUK KATARZYNA 21km / K50 - WARSZAWA
GIERASIMIUK GRZEGORZ 21km / M40 - WARSZAWA
LEWANDOWSKI JACEK 21km / M50 - GDYNIA
MACIĄG WOJCIECH 21km / M30 - AUGUSTÓW
WOJCIUL GABRIELA 5km / K20 - WARSZAWA
RUTKOWSKA DOROTA 5km / K40 - WARSZAWA
LUBOWICKA EDYTA 5km / K30 - BIAŁYSTOK
JANIAK INEZ 21km / K20 - ŁĘCZYCA
NORKOWSKA ALEKSANDRA 21km / K40 - WARSZAWA
BARAŃSKA WANDA 21km / K40 - KRAKÓW
BARAŃSKI JAKUB 21km / M20 - KRAKÓW
KORSAK MARCIN 21km / M30 - BIAŁYSTOK
ANTCZAK MARCIN 21km / M40 - SZCZYTNIKI
GŁOWACKI ROBERT 21km / M40 - OLSZTYN
KĄKOL GRZEGORZ 21km / M30 - GDYNIA
MARKIEWICZ PAWEŁ 21km / M30 - WARSZAWA
KAMPA GRZEGORZ 21km / M20 - WARSZAWA
CZYGIER MARTYNA 21km / K20 - BIAŁYSTOK
PAZIK DARIUSZ 21km / M20 - RUMIA
WIŚNIEWSKI ROBERT 21km / M40 - WARSZAWA
LEŚKO MARCIN 21km / M30 - PALIKÓWKA
KRÓL GRZEGORZ 21km / M40 - SZCZECIN
HARPULA WOJCIECH 21km / M30 - KROSNO
STRZĘPKA IWONA 21km / K20 - WROCŁAW
BORC JACEK 21km / M40 - GLIWICE
JASIULEWICZ ANNA 21km / K40 AMP - JÓZEFOSŁAW
MICHALAK IZA 21km / K20 AMP - ŁUKÓW
DANEL EWELINA 21km / K20 AMP - WROCŁAW
PASZKOWSKA MARCELINA 21km / K30 - WARSZAWA
ŁUCZAK DAWID 21km / M20 - ŻARÓW
WASIELEWSKI GRZEGORZ 5km / M20 - BRAŃSK
SLISEWSKI TOMASZ 21km / M40 - STAROGARD GDAŃSKI
JANKOWSKA KATARZYNA 21km / K40 - WARSZAWA
JAŹWIŃSKI TOMASZ 21km / M30 - ŁAPY
WRÓBLEWSKI PATRYK 21km / M20 - WARSZAWA
KARBOWNIK JAKUB 21km / M30 - WARSZAWA
NOWAK PAWEŁ 21km / M20 - KALINOWO
KASIŃSKI RAFAŁ 21km / M30 - ZGIERZ
KOPIENIAK AGNIESZKA 21km / K30 - WARSZAWA
HENDRICH RAFAŁ 21km / M30 - SIERAKOWICE
RUTKOWSKA KATARZYNA 21km / K40 - MOŃKI
ŁAPIŃSKI TOMASZ 21km / M40 - WARSZAWA
WURMAŃSKI WIKTOR 21km / M30 - KIELCE
PAWĘTA ELENA 21km / K30 - WARSZAWA
ADAMIAK MICHAŁ 21km / M20 - WARSZAWA
GRYKO ŁUKASZ 21km / M30 - BIAŁYSTOK
BUDZEVICH ANASTASIYA 21km / K30 - WARSZAWA
OPADCZUK PIOTR 21km / M40 - WARSZAWA
LULEWICZ MAREK 21km / M40 - BIALYSTOK
ZAWŁOCKI DANIEL 21km / M30 - KOMOROWO
ROŻEK GERARD 21km / M40 - OLECKO
AWRUK AGATA 21km / K30 - OGRODNICZKI
KACZMARCZYK KAMIL 21km / M30 - PIĄTNICA
JASIŃSKA-KOT AGNIESZKA 21km / K30 - MARKI
BARTOSZEWICZ JAN 21km / M30 - BIAŁYSTOK
TYCZYŃSKA MAŁGORZATA 21km / K50 - POGWIZDÓW
BUREL ANDRZEJ 21km / M30 - SOKÓŁKA
VOROBJOV ALEKSEJ 21km / M30 - GRODNO
KOZARSKI KRZYSZTOF 21km / M30 - WARSZAWA
21km / M30 -
MYSZKOWSKA GRAŻYNA 21km / K50 - SŁUPSK
BOHDZIEWICZ ZBIGNIEW 21km / M40 - BIAŁYSTOK
BOHDZIEWICZ IZABELA 21km / K40 - BIAŁYSTOK
BOHDZIEWICZ MATEUSZ 5km / M12 - BIAŁYSTOK
CZAPLEJEWICZ MARTA 21km / K30 - KOWALE OLECKIE
1 PBOT 11 BATALION LEKKIEJ PIECHOTY
KONDRACIUK PIOTR 21km / M40 1 PBOT 11 BATALION LEKKIEJ PIECHOTY BIAŁYSTOK
KLIMUK PAWEŁ 21km / M40 1 PBOT 11 BATALION LEKKIEJ PIECHOTY BIAŁYSTOK
15 GIżYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA
HYJEK KAROL 21km / M30 15 GIżYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA GIŻYCKO
15 PPLOT GOłDAP
SZYMKIEWICZ DANIEL 21km / M30 15 PPLOT GOłDAP GRAJEWO
LIPIŃSKI MARCIN 21km / M40 15 PPLOT GOłDAP GOŁDAP
18. PUłK ROZPOZNAWCZY
SIEREDZIŃSKI EMIL 21km / M20 18. PUłK ROZPOZNAWCZY BIAŁYSTOK
DASZKILEWICZ RAFAŁ 21km / M30 AMP 18. PUłK ROZPOZNAWCZY BIAŁYSTOK
KOTIK MIROSŁAWA 21km / K30 18. PUłK ROZPOZNAWCZY BIAŁYSTOK
WĘGRZYNEK MIRKA 21km / K40 18. PUłK ROZPOZNAWCZY WARSZAWA
PIECKA DAMIAN 21km / M20 18. PUłK ROZPOZNAWCZY BIAŁYSTOK
JONIK MAGDALENA 21km / K20 18. PUłK ROZPOZNAWCZY BIAŁYSTOK
GOSK ANNA 21km / K20 18. PUłK ROZPOZNAWCZY BIAŁYSTOK
1972
OSTROWSKI BOGDAN 21km / M40 1972 BIAŁYSTOK
23 BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO
KAPUSTA MARCIN 21km / M20 23 BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO MIŃSK MAZOWIECKI
25 BATALION DOWODZENIA
ANTCZAK SZYMON 21km / M30 25 BATALION DOWODZENIA PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
3 BRYGADA RADIOTECHNICZNA
MISZTAL GRZEGORZ 21km / M40 3 BRYGADA RADIOTECHNICZNA JĘDRZEJÓW
32 BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO
BACZEWSKI ARKADIUSZ 21km / M30 32 BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO CZYŻEW
8 BAZA LOTNICTWA TRANSPORTOWEGO
DANIEC ANDRZEJ 21km / M30 AMP 8 BAZA LOTNICTWA TRANSPORTOWEGO RZEZAWA
MAJTYKA TOMASZ 21km / M40 8 BAZA LOTNICTWA TRANSPORTOWEGO KRAKÓW
ŚMITKOWSKI FABIAN 21km / M40 8 BAZA LOTNICTWA TRANSPORTOWEGO KRAKÓW
AŚ WARSZAWA SłUżEWIEC
KOZŁOWSKI GRZEGORZ 21km / M30 AŚ WARSZAWA SłUżEWIEC SOCHACZEW
CSŁII
SKUZA TOMASZ 21km / M30 CSŁII WARSZAWA
EMERYT JW 4009
SKWAREK KRZYSZTOF 21km / M40 EMERYT JW 4009 KRAKÓW
FIRMA MARKETINGOWO-USłUGOWA JOWITA ZUDZIN
ZUDZIN MARCIN 21km / M40 FIRMA MARKETINGOWO-USłUGOWA JOWITA ZUDZIN ŻOŁĘDOWO
JW 2697
WALIDUDA ANNA 21km / K30 JW 2697 GRODKÓW
KM PSP WARSZAWA
KUZYŃSKI MARCIN 21km / M30 KM PSP WARSZAWA LIPNO
KMP DąBROWA GóRNICZA
JANIK SERGIUSZ 21km / M30 KMP DąBROWA GóRNICZA ZAWIERCIE
KOMENDA STOłECZNA POLICJI W WARSZAWIE
LUBOWIECKI KAMIL 21km / M30 KOMENDA STOłECZNA POLICJI W WARSZAWIE MYSIADŁO
KSP
OKOŃ ADRIAN 21km / M20 KSP STASZÓW
OLECKO BIEGA
SUCHODOLSKI PAWEŁ 21km / M30 OLECKO BIEGA OLECKO
OSP JUSTYNÓW
KACPRZAK SŁAWEK 21km / M40 OSP JUSTYNÓW JUSTYNÓW
OSP KOWALEWEK
BALCERZAK ARTUR 21km / M30 OSP KOWALEWEK KOWALEWEK
OSP OSIE
WITEK KAROL 21km / M30 OSP OSIE OSIE
OSP PAWłOSIóW
TRACZ ŁUKASZ 21km / M30 AMP OSP PAWłOSIóW RADYMNO
WYWŁOKA PAULINA 21km / K20 OSP PAWłOSIóW JAROSŁAW
PKB KMP KALISZ
WECHMAN PRZEMYSŁAW 21km / M40 PKB KMP KALISZ KALISZ
SZMAJA SEBASTIAN 21km / M30 PKB KMP KALISZ KALISZ
PLACóWKA SG W CZEREMSZE
NOSKOWICZ KRZYSZTOF 21km / M40 PLACóWKA SG W CZEREMSZE KLESZCZELE
PLACóWKA STRAżY GRANICZNEJ W RUDZIE ŚLąSKIEJ
STOSZ BARTOSZ 21km / M40 PLACóWKA STRAżY GRANICZNEJ W RUDZIE ŚLąSKIEJ CHORZÓW
PODLASKI ODDZIAŁ STRAŻY GRANICZNEJ
BOGUSZ DANIEL 21km / M20 PODLASKI ODDZIAŁ STRAŻY GRANICZNEJ DĄBROWA BIAŁOSTOCKA
SZUBZDA ADAM 21km / M30 PODLASKI ODDZIAŁ STRAŻY GRANICZNEJ BIAŁYSTOK
BIENASZ PAWEŁ 21km / M30 PODLASKI ODDZIAŁ STRAŻY GRANICZNEJ IGNATKI OSIEDLE
PALEJ JERZY 21km / M40 PODLASKI ODDZIAŁ STRAŻY GRANICZNEJ BIAŁYSTOK
PODLASKI ODDZIAł STRAżY GRANICZNEJ
LEBIEDZIŃSKI MARCIN 5km / M30 PODLASKI ODDZIAł STRAżY GRANICZNEJ SUPRAŚL
PODLASKI URZąD CELNO-SKARBOWY
TARASIUK MONIKA 5km / K30 PODLASKI URZąD CELNO-SKARBOWY RZEPNIKI
PSP BIAłYSTOK
SUCHOWIERSKI DARIUSZ 21km / M30 PSP BIAłYSTOK BIAŁYSTOK
NOWIK ROMAN 21km / M40 PSP BIAłYSTOK BIAŁYSTOK
RYBOŁOWICZ RADOSŁAW 21km / M30 PSP BIAłYSTOK BIAŁYSTOK
ŁUPIŃSKI KRZYSZTOF 21km / M30 PSP BIAłYSTOK BIAŁYSTOK
ANSZCZAK MARIUSZ 21km / M30 PSP BIAłYSTOK BIAŁYSTOK
PTOP
KUŁAKOWSKI TOMASZ 21km / M40 PTOP BIAŁYSTOK
STRAż GRANICZNA BOBROWNIKI
GOŁUBOWSKI ŁUKASZ 21km / M30 STRAż GRANICZNA BOBROWNIKI BIAŁYSTOK
WARMIńSKO-MAZURSKI ODDZIAł STRAżY GRANICZNEJ
SAK CEZARY 21km / M30 WARMIńSKO-MAZURSKI ODDZIAł STRAżY GRANICZNEJ KĘTRZYN
KISIELEWSKI ANDRZEJ 21km / M40 WARMIńSKO-MAZURSKI ODDZIAł STRAżY GRANICZNEJ ŻYTKIEJMY
LENART MIŁOSZ 21km / M50 WARMIńSKO-MAZURSKI ODDZIAł STRAżY GRANICZNEJ KETRZYN
WOJSKOWA AKADEMIA TECHNICZNA
PASZKOWSKI ROBERT 21km / M40 AMP WOJSKOWA AKADEMIA TECHNICZNA WARSZAWA
TORZEWSKI JANUSZ 21km / M40 WOJSKOWA AKADEMIA TECHNICZNA WARSZAWA
ZAKŁAD KARNY NR 1 GRUDZIĄDZ
PAWLIK ANNA 21km / K40 ZAKŁAD KARNY NR 1 GRUDZIĄDZ GRUDZIĄDZ
ZAKŁAD KARNY NR 2 GRUDZIĄDZ
WRÓBLEWSKI LECH 21km / M30 ZAKŁAD KARNY NR 2 GRUDZIĄDZ GRUDZIĄDZ
ZADROŻNY SŁAWOMIR 21km / M50 ZAKŁAD KARNY NR 2 GRUDZIĄDZ PILAWA
ZAKłAD KARNY W PłOCKU
KOZŁOWSKI KRZYSZTOF 21km / M30 ZAKłAD KARNY W PłOCKU NOWE GRABIE
ŻANDARMERIA WOJSKOWA
KEMPA TOMASZ 21km / M30 ŻANDARMERIA WOJSKOWA BIAŁYSTOK
BUDEK ROBERT 21km / M40 ŻANDARMERIA WOJSKOWA WARSZAWA
SIECZKOWSKI KRZYSZTOF 21km / M30 ŻANDARMERIA WOJSKOWA BIAŁYSTOK
GĘSICH ROBERT 21km / M30 ŻANDARMERIA WOJSKOWA SZCZAWIN/WARSZAWA