6. PKO Białystok Półmaraton
Białystok, 13 maja 2018 r.


6. PKO Bialystok Halfmarathon

Służby Mundurowe


Aktualnie zgłoszonych drużyn/Teams applicated: 93
Jeśli widzisz błąd w swoim zgłoszeniu i chciałbyś go poprawić zaloguj się lub wypełnij formularz
To correct your data log in to your profile or fill the form
1 BRYGADA PANCERNA WARSZAWA-WESOŁA
STRUPIECHOWSKI MACIEJ 21km / M30 1 BRYGADA PANCERNA WARSZAWA-WESOŁA WARSZAWA
21km / K20 1 BRYGADA PANCERNA WARSZAWA-WESOŁA
1 PBOT 11 BATALION LEKKIEJ PIECHOTY
5km / M40 1 PBOT 11 BATALION LEKKIEJ PIECHOTY
KLIMUK PAWEŁ 21km / M40 1 PBOT 11 BATALION LEKKIEJ PIECHOTY BIAŁYSTOK
JANKOWSKI MAREK 21km / M30 1 PBOT 11 BATALION LEKKIEJ PIECHOTY BIAŁYSTOK
LENKIEWICZ ARTUR 21km / M30 AMP 1 PBOT 11 BATALION LEKKIEJ PIECHOTY BIAŁYSTOK
PSKOWSKI KAROL 21km / M30 1 PBOT 11 BATALION LEKKIEJ PIECHOTY GRAJEWO
CIOŁKOWSKI KAMIL 21km / M20 1 PBOT 11 BATALION LEKKIEJ PIECHOTY KOLNO
ZAWISTOWSKI ŁUKASZ 21km / M30 1 PBOT 11 BATALION LEKKIEJ PIECHOTY CHOROSZCZ
LENCZEWSKI KRZYSZTOF 21km / M30 1 PBOT 11 BATALION LEKKIEJ PIECHOTY KLEOSIN
1.PBOT-14.BLP
WIESIEŁOWSKI JAROSŁAW 21km / M40 1.PBOT-14.BLP BIELSK PODLASKI
ZGIERUN DARIUSZ 21km / M40 1.PBOT-14.BLP BIAŁYSTOK
1109 W GRUDZIĄDZU. 8 (ÓSMY) BATALION WALKI RADIOELEKTRONICZNEJ
ROGIEWICZ ANDRZEJ 21km / M20 1109 W GRUDZIĄDZU. 8 (ÓSMY) BATALION WALKI RADIOELEKTRONICZNEJ GRUDZIĄDZ
15 GIżYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA
HYJEK KAROL 21km / M30 15 GIżYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA GIŻYCKO
15 MAZURSKI BATALION SAPERÓW
BOĆKOWSKI MACIEJ 21km / M30 15 MAZURSKI BATALION SAPERÓW SOKÓŁKA
15 PPLOT GOłDAP
SZYMKIEWICZ DANIEL 21km / M30 15 PPLOT GOłDAP GRAJEWO
LIPIŃSKI MARCIN 21km / M40 15 PPLOT GOłDAP GOŁDAP
15GIZYCKABRYGADAZMECHANIZOWANA
AMBROZIAK MARCIN 5km / M30 15GIZYCKABRYGADAZMECHANIZOWANA RYN
18 PUłK ROZPOZNAWCZY 3 KR
SIEREDZIŃSKI EMIL 21km / M20 18 PUłK ROZPOZNAWCZY 3 KR BIAŁYSTOK
DASZKILEWICZ RAFAŁ 21km / M30 AMP 18 PUłK ROZPOZNAWCZY 3 KR BIAŁYSTOK
PIECKA DAMIAN 21km / M20 18 PUłK ROZPOZNAWCZY 3 KR BIAŁYSTOK
WASZKIEWICZ MAREK 21km / M20 18 PUłK ROZPOZNAWCZY 3 KR PISZ
FIGATOWSKI TOMASZ 21km / M30 18 PUłK ROZPOZNAWCZY 3 KR BIAŁYSTOK
FIEDORUK MICHAŁ 21km / M30 18 PUłK ROZPOZNAWCZY 3 KR BIELSK PODLASKI
18. PUłK ROZPOZNAWCZY
KOTIK MIROSŁAWA 21km / K30 18. PUłK ROZPOZNAWCZY BIAŁYSTOK
WĘGRZYNEK MIRKA 21km / K40 18. PUłK ROZPOZNAWCZY WARSZAWA
JONIK MAGDALENA 21km / K20 18. PUłK ROZPOZNAWCZY BIAŁYSTOK
21km / K20 18. PUłK ROZPOZNAWCZY
WÓJCIK KAMIL 21km / M30 18. PUłK ROZPOZNAWCZY LUBLIN
JANOWSKI KACPER 21km / M20 18. PUłK ROZPOZNAWCZY KRYNKI
TROJAN DAWID 21km / M30 18. PUłK ROZPOZNAWCZY BIAŁYSTOK
ARDZIEWICZ ANDRZEJ 21km / M20 18. PUłK ROZPOZNAWCZY SOKÓŁKA
PORCZYŃSKI ADAM 21km / M30 18. PUłK ROZPOZNAWCZY WASILKÓW
PRZYBYŁEK FRANCISZEK 21km / M30 18. PUłK ROZPOZNAWCZY KRUKOWO
21km / M30 18. PUłK ROZPOZNAWCZY
1972
OSTROWSKI BOGDAN 21km / M40 1972 BIAŁYSTOK
1OREL
POWIDEŁ MARCIN 21km / M40 1OREL LIDZBARK WARMIŃSKI
2 OREL.
GRZĄDKOWSKI SEWERYN 21km / M40 2 OREL. WŁADYSŁAWOWO
22 BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO W MALBORKU
WILK DANIEL 21km / M20 22 BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO W MALBORKU MALBORK
23 BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO
KAPUSTA MARCIN 21km / M20 23 BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO MIŃSK MAZOWIECKI
25 BATALION DOWODZENIA
ANTCZAK SZYMON 21km / M30 25 BATALION DOWODZENIA PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
3 BRYGADA RADIOTECHNICZNA
MISZTAL GRZEGORZ 21km / M40 3 BRYGADA RADIOTECHNICZNA JĘDRZEJÓW
31 BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO
MIKŁA KAMILA 21km / K30 31 BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO POZNAŃ
32 BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO
BACZEWSKI ARKADIUSZ 21km / M30 32 BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO CZYŻEW
41 BAZA LOTNICTWA SZKOLNEGO
GRABOWSKI JAROSŁAW 21km / M30 41 BAZA LOTNICTWA SZKOLNEGO DĘBLIN
5 MAZOWIECKA BRYGADA OT
KIEŁCZEWSKI MAREK 21km / M20 5 MAZOWIECKA BRYGADA OT STARKOWO
53BLP
KRASNODĘBSKI DAMIAN 21km / M20 53BLP SIEDLCE
7BOW
MATYSIUK GRZEGORZ 21km / M40 7BOW SŁUPSK
8 BAZA LOTNICTWA TRANSPORTOWEGO
DANIEC ANDRZEJ 21km / M30 AMP 8 BAZA LOTNICTWA TRANSPORTOWEGO RZEZAWA
MAJTYKA TOMASZ 21km / M40 8 BAZA LOTNICTWA TRANSPORTOWEGO KRAKÓW
ŚMITKOWSKI FABIAN 21km / M40 8 BAZA LOTNICTWA TRANSPORTOWEGO KRAKÓW
AKADEMIA SPORTU POżARNICZEGO
STUBIŃSKI LESZEK 21km / M40 AKADEMIA SPORTU POżARNICZEGO PISZCZAC
AKADEMIA SZTUKI WOJENNEJ
KOZIOŁ MARIUSZ 21km / M40 AKADEMIA SZTUKI WOJENNEJ WARSZAWA
AŚ WARSZAWA SłUżEWIEC
KOZŁOWSKI GRZEGORZ 21km / M30 AŚ WARSZAWA SłUżEWIEC SOCHACZEW
BELARUS
BARANOWSKI ANDREI 21km / M30 BELARUS GRODNO
CSŁII
SKUZA TOMASZ 21km / M30 CSŁII WARSZAWA
ŁACHETA KONRAD 21km / M30 CSŁII WIELISZEW
EMERYT JW 4009
SKWAREK KRZYSZTOF 21km / M40 EMERYT JW 4009 KRAKÓW
EMERYT JW POWIDZ
KALICKI JERZY 21km / M60 EMERYT JW POWIDZ WITKOWO
EMERYT KMP KATOWICE
MIŚKA PIOTR 21km / M40 EMERYT KMP KATOWICE KATOWICE
EMERYT KWP OLSZTYN
MALISZEWSKI JERZY 21km / M50 EMERYT KWP OLSZTYN OLSZTYN
FIRMA MARKETINGOWO-USłUGOWA JOWITA ZUDZIN
ZUDZIN MARCIN 21km / M40 FIRMA MARKETINGOWO-USłUGOWA JOWITA ZUDZIN ŻOŁĘDOWO
JW 2697
WALIDUDA ANNA 21km / K30 JW 2697 GRODKÓW
JW 2771
FLOREK MICHAŁ 21km / M30 JW 2771 KRAKÓW
JW 3519
WOŁKOWYCKI MARIUSZ 21km / M20 JW 3519 BIAŁOWIEŻA
ŻYLIŃSKI SŁAWOMIR 21km / M30 JW 3519 BIAŁYSTOK
IWASZCZUK KRZYSZTOF 21km / M40 JW 3519 CHOROSZCZ
BRZOZOWSKI PIOTR 21km / M30 JW 3519 ŁAPY
CIEŁUSZECKI MARIUSZ 21km / M30 JW 3519 BIAŁYSTOK
JW 5511
POLIKOWSKI PATRYK 21km / M40 JW 5511 SOPOT
KM PSP OSTROŁĘKA
GOLAN RAFAŁ 5km / M30 KM PSP OSTROŁĘKA OSTROŁĘKA
KM PSP WARSZAWA
KUZYŃSKI MARCIN 21km / M30 KM PSP WARSZAWA LIPNO
KMP DąBROWA GóRNICZA
JANIK SERGIUSZ 21km / M30 KMP DąBROWA GóRNICZA ZAWIERCIE
KMP W BYTOMIU
DZIURKA DARIUSZ 21km / M40 KMP W BYTOMIU BYTOM
SZCZYGIEŁ ANNA 21km / K40 KMP W BYTOMIU BYTOM
SZELIGA TOMASZ 21km / M30 KMP W BYTOMIU BYTOM
KOMENDA MIEJSKA POLICJI W BIAŁYMSTOKU
ŁADOSZ MICHAŁ 21km / M20 KOMENDA MIEJSKA POLICJI W BIAŁYMSTOKU BIAŁYSTOK
MULARCZYK TOMASZ 5km / M40 KOMENDA MIEJSKA POLICJI W BIAŁYMSTOKU BIAŁYSTOK
KOMENDA STOłECZNA POLICJI W WARSZAWIE
LUBOWIECKI KAMIL 21km / M30 KOMENDA STOłECZNA POLICJI W WARSZAWIE MYSIADŁO
KOMENDA WOJEWóDZKA POLICJI W BIAłYMSYOKU
TARNACKI DARIUSZ 21km / M20 KOMENDA WOJEWóDZKA POLICJI W BIAłYMSYOKU BIAŁYSTOK
KP KIETRZ
MAJCHRZAK MAGDALENA 21km / K30 KP KIETRZ KORNICE
KP PSP GOSTYNIN
BORKOWSKI TOMASZ 21km / M20 KP PSP GOSTYNIN KUTNO
KP PSP KROTOSZYN
RYBKA DARIUSZ 21km / M40 KP PSP KROTOSZYN KROTOSZYN
KP PSP OSTRÓW MAZOWIECKA
RELUGA ARKADIUSZ 21km / M30 KP PSP OSTRÓW MAZOWIECKA OSTRÓW MAZOWIECKA
KP PSP OTWOCK
NOWAKOWSKI ŁUKASZ 21km / M30 KP PSP OTWOCK PIASTÓW
KP PSP SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE
CZAPIEWSKA-SIEKIERKA EWA 21km / K40 KP PSP SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE
KP PSP ŁOWICZ
KUTKOWSKI KAROL 21km / M20 KP PSP ŁOWICZ ZDUNY
KPP LęBORK
MEJER MARIUSZ 21km / M40 KPP LęBORK LĘBORK
KSP
OKOŃ ADRIAN 21km / M20 KSP STASZÓW
SUBDA ROBERT 21km / M40 KSP WOŁOMIN
KWP W BUDGOSZCZY
WOJCIECHOWSKA EMILIA 21km / K40 KWP W BUDGOSZCZY BYDGOSZCZ
MALINA
MALINOWSKI MICHAŁ 5km / M30 MALINA GOŁDAP
MORSKA JEDNOSTKA RAKIETOWA
PANASIUK ADRIAN 21km / M20 MORSKA JEDNOSTKA RAKIETOWA KOLNO
MOŻW
STANISŁAWSKA EWELINA 21km / K30 MOŻW BIAŁYSTOK
SIERADZKA JUSTYNA 21km / K30 MOŻW WARSZAWA
WYGLĄDAŁA BARTOSZ 21km / M30 MOŻW GLINA
JANKOWSKI RAFAŁ 21km / M40 MOŻW POLICZNA
PILIPCZUK DANIEL 21km / M20 MOŻW WARSZAWA
CHMIELEWSKA EDYTA 21km / K30 MOŻW AUGUSTÓW
POMIOTŁO KAROL 21km / M20 MOŻW WARSZAWA
GŁOGOWSKI PIOTR 21km / M30 MOŻW RADOM
GOSIEWSKI JANUSZ 21km / M30 MOŻW GONIĄDZ
NADLEśNICTWO CIECHANóW
JAŁOZA IRENEUSZ 21km / M40 NADLEśNICTWO CIECHANóW REGIMIN
OLECKO BIEGA
SUCHODOLSKI PAWEŁ 21km / M30 OLECKO BIEGA OLECKO
OPP BIAłYSTOK
PRZESTRZELSKI JAN 21km / M30 OPP BIAłYSTOK ŁYSE
OSP ELGISZEWO
ROSTKOWSKI RAJMUND 21km / M40 OSP ELGISZEWO CIECHOCIN
OSP JUSTYNÓW
KACPRZAK SŁAWEK 21km / M40 OSP JUSTYNÓW JUSTYNÓW
OSP KALINO
MODRANKA DAMIAN 21km / M20 OSP KALINO SIERADZ
OSP KOWALEWEK
BALCERZAK ARTUR 21km / M30 OSP KOWALEWEK KOWALEWEK
OSP OSIE
WITEK KAROL 21km / M30 OSP OSIE OSIE
OSP PAWłOSIóW
TRACZ ŁUKASZ 21km / M30 AMP OSP PAWłOSIóW RADYMNO
WYWŁOKA PAULINA 21km / K20 OSP PAWłOSIóW JAROSŁAW
OSP RADZYMIN
ANOWSKI ADRIAN 21km / M20 OSP RADZYMIN NARUSZEWO
OSP łąTCZYN
KRAŚNIEWSKI KAROL 5km / M20 OSP łąTCZYN OSTROŁĘKA
PANI
DANIŁO TOMASZ 21km / M30 PANI BIAŁYSTOK
PKB KMP KALISZ
WECHMAN PRZEMYSŁAW 21km / M40 PKB KMP KALISZ KALISZ
SZMAJA SEBASTIAN 21km / M30 PKB KMP KALISZ KALISZ
MARCINIAK EDYTA 21km / K30 PKB KMP KALISZ KALISZ
PLACóWKA SG W CZEREMSZE
NOSKOWICZ KRZYSZTOF 21km / M40 PLACóWKA SG W CZEREMSZE KLESZCZELE
PLACóWKA STRAżY GRANICZNEJ W RUDZIE ŚLąSKIEJ
STOSZ BARTOSZ 21km / M40 PLACóWKA STRAżY GRANICZNEJ W RUDZIE ŚLąSKIEJ CHORZÓW
PODLASKI ODDZIAŁ STRAŻY GRANICZNEJ
MARCISZEWSKI MAREK 21km / M30 PODLASKI ODDZIAŁ STRAŻY GRANICZNEJ WASILKÓW
BOGUSZ DANIEL 21km / M20 PODLASKI ODDZIAŁ STRAŻY GRANICZNEJ DĄBROWA BIAŁOSTOCKA
KLEPACKI MARCIN 21km / M40 PODLASKI ODDZIAŁ STRAŻY GRANICZNEJ BIAŁYSTOK
SZUBZDA ADAM 21km / M30 PODLASKI ODDZIAŁ STRAŻY GRANICZNEJ JANÓW
BIENASZ PAWEŁ 21km / M30 PODLASKI ODDZIAŁ STRAŻY GRANICZNEJ IGNATKI OSIEDLE
PALEJ JERZY 21km / M40 PODLASKI ODDZIAŁ STRAŻY GRANICZNEJ BIAŁYSTOK
LEBIEDZIŃSKI MARCIN 5km / M30 PODLASKI ODDZIAŁ STRAŻY GRANICZNEJ SUPRAŚL
ROKICKA EWA 5km / K40 PODLASKI ODDZIAŁ STRAŻY GRANICZNEJ BIAŁYSTOK
DEDERKO PIOTR 21km / M40 PODLASKI ODDZIAŁ STRAŻY GRANICZNEJ BIAŁYSTOK
LEWCZUK ŁUKASZ 21km / M30 PODLASKI ODDZIAŁ STRAŻY GRANICZNEJ BIAŁYSTOK
GŁOWACKI KAMIL 5km / M20 PODLASKI ODDZIAŁ STRAŻY GRANICZNEJ BIAŁYSTOK
BAŁDAK PIOTR 21km / M30 PODLASKI ODDZIAŁ STRAŻY GRANICZNEJ BIAŁYSTOK
WILKANIEC KRZYSZTOF 21km / M30 PODLASKI ODDZIAŁ STRAŻY GRANICZNEJ HAJNÓWKA
CHIRKO STEFAN 21km / M40 PODLASKI ODDZIAŁ STRAŻY GRANICZNEJ HAJNÓWKA
BIELAWSKI MAREK 21km / M40 PODLASKI ODDZIAŁ STRAŻY GRANICZNEJ BIAŁOWIEZA
HERBST MICHAŁ 5km / M30 PODLASKI ODDZIAŁ STRAŻY GRANICZNEJ BIAŁYSTOK
WOŁKOWYCKI PAWEŁ 21km / M30 PODLASKI ODDZIAŁ STRAŻY GRANICZNEJ BIAŁYSTOK
MIKUCKA ALEKSANDRA 21km / K20 PODLASKI ODDZIAŁ STRAŻY GRANICZNEJ JANÓW PODLASKI
TELLOS JUSTYNA 5km / K30 PODLASKI ODDZIAŁ STRAŻY GRANICZNEJ HAJNÓWKA
PODLASKI URZąD CELNO-SKARBOWY
TARASIUK MONIKA 5km / K30 PODLASKI URZąD CELNO-SKARBOWY RZEPNIKI
FIEDOROWICZ MARCIN 21km / M30 PODLASKI URZąD CELNO-SKARBOWY KUŹNICA
ŚWIERŻEWSKI MAREK 21km / M30 PODLASKI URZąD CELNO-SKARBOWY HAJNÓWKA
POLICJA
SITEK PIOTR 21km / M40 POLICJA GORZÓW WLKP.
TĘCZA TOMASZ 21km / M50 POLICJA CZĘSTOCHOWA
SAWICZ MARCIN 21km / M30 POLICJA BIAŁYSTOK
KAMUT HUBERT 21km / M40 POLICJA SIEDLCE
PSG W KUźNICY
GOŁEMBIECKI PIOTR 21km / M20 PSG W KUźNICY BIAŁYSTOK
ROSZKIEWICZ DOMINIK 5km / M40 PSG W KUźNICY SOKÓŁKA
PSP BIAłYSTOK
SUCHOWIERSKI DARIUSZ 21km / M30 PSP BIAłYSTOK BIAŁYSTOK
NOWIK ROMAN 21km / M40 PSP BIAłYSTOK BIAŁYSTOK
RYBOŁOWICZ RADOSŁAW 21km / M30 PSP BIAłYSTOK BIAŁYSTOK
ŁUPIŃSKI KRZYSZTOF 21km / M30 PSP BIAłYSTOK BIAŁYSTOK
ANSZCZAK MARIUSZ 21km / M30 PSP BIAłYSTOK BIAŁYSTOK
PTOP
KUŁAKOWSKI TOMASZ 21km / M40 PTOP BIAŁYSTOK
RCI GDYNIA
DYDYNA KRZYSZTOF 21km / M40 RCI GDYNIA KĄTY RYBACKIE
STOWARZYSZENIE SKRZYDLACI DZIECIOM
MISZTAL KATARZYNA 21km / K40 STOWARZYSZENIE SKRZYDLACI DZIECIOM KIELCE
STRAż GRANICZNA BOBROWNIKI
GOŁUBOWSKI ŁUKASZ 21km / M30 STRAż GRANICZNA BOBROWNIKI BIAŁYSTOK
OKUŁA DANIEL 21km / M20 STRAż GRANICZNA BOBROWNIKI BIAŁYSTOK
SW
WITOS MATEUSZ 21km / M30 SW BIAŁYSTOK
SŁUŻBA WIĘZIENNA
MUDY MICHAŁ 21km / M40 SŁUŻBA WIĘZIENNA KATOWICE
SKATULNIK SŁAWOMIR 21km / M50 SŁUŻBA WIĘZIENNA PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
RUMIŃSKA ŻANETA 21km / K40 SŁUŻBA WIĘZIENNA BEŁŻYCE
KACZMAREK KRZYSZTOF 21km / M50 SŁUŻBA WIĘZIENNA SZAMOTUŁY
RUDOWSKA MAŁGORZATA 21km / K30 SŁUŻBA WIĘZIENNA GLIWICE
MRÓZ TOMASZ 5km / M40 SŁUŻBA WIĘZIENNA BARSZCZEWO
WARMIńSKO-MAZURSKI ODDZIAł STRAżY GRANICZNEJ
SAK CEZARY 21km / M30 WARMIńSKO-MAZURSKI ODDZIAł STRAżY GRANICZNEJ KĘTRZYN
KISIELEWSKI ANDRZEJ 21km / M40 WARMIńSKO-MAZURSKI ODDZIAł STRAżY GRANICZNEJ ŻYTKIEJMY
LENART MIŁOSZ 21km / M50 WARMIńSKO-MAZURSKI ODDZIAł STRAżY GRANICZNEJ KETRZYN
WCKMED ŁóDź
PANIUTYCZ JULIA 21km / K20 AMP WCKMED ŁóDź BIELSK PODLASKI
WOJSKOWA AKADEMIA TECHNICZNA
PASZKOWSKI ROBERT 21km / M40 AMP WOJSKOWA AKADEMIA TECHNICZNA WARSZAWA
TORZEWSKI JANUSZ 21km / M40 AMP WOJSKOWA AKADEMIA TECHNICZNA WARSZAWA
MARCZUK SZCZEPAN 21km / M20 AMP WOJSKOWA AKADEMIA TECHNICZNA BIAŁYSTOK
PINKOWSKI JAKUB 21km / M20 AMP WOJSKOWA AKADEMIA TECHNICZNA ŻAGAŃ
ZAKŁAD KARNY NR 1 GRUDZIĄDZ
PAWLIK ANNA 21km / K40 ZAKŁAD KARNY NR 1 GRUDZIĄDZ GRUDZIĄDZ
ZAKŁAD KARNY NR 2 GRUDZIĄDZ
WRÓBLEWSKI LECH 21km / M30 ZAKŁAD KARNY NR 2 GRUDZIĄDZ GRUDZIĄDZ
ZADROŻNY SŁAWOMIR 21km / M50 ZAKŁAD KARNY NR 2 GRUDZIĄDZ PILAWA
ZAKŁAD KARNY W BIAŁYMSTOKU
CHARKIEWICZ MAREK 21km / M40 ZAKŁAD KARNY W BIAŁYMSTOKU KLEOSIN
WĘGLARZ HUBERT 21km / M30 ZAKŁAD KARNY W BIAŁYMSTOKU SUPRAŚL
ZAKłAD KARNY W PłOCKU
KOZŁOWSKI KRZYSZTOF 21km / M30 ZAKłAD KARNY W PłOCKU NOWE GRABIE
ŻANDARMERIA WOJSKOWA
KEMPA TOMASZ 21km / M30 ŻANDARMERIA WOJSKOWA BIAŁYSTOK
BUDEK ROBERT 21km / M40 ŻANDARMERIA WOJSKOWA WARSZAWA
SIECZKOWSKI KRZYSZTOF 21km / M30 ŻANDARMERIA WOJSKOWA BIAŁYSTOK
GĘSICH ROBERT 21km / M30 ŻANDARMERIA WOJSKOWA SZCZAWIN/WARSZAWA
CIEŚLIŃSKA AGNIESZKA 21km / K30 ŻANDARMERIA WOJSKOWA WARSZAWA
ŻOŁNIERZE
MASTALSKI JAKUB 21km / M30 ŻOŁNIERZE CHOCZNIA / WADOWICE
WOŹNIAKOWSKA PAULINA 21km / K20 ŻOŁNIERZE STARE GRABIE
5km / M30 ŻOŁNIERZE
GROMKOWSKI WOJCIECH 21km / M50 ŻOŁNIERZE NOWE ALEKSANDROWO
21km / M20 ŻOŁNIERZE