BIKE ADVENTURE 30.06-03.07.2018 - international MTB stage race
BIKE WEEK SZKLARSKA PORĘBA, 30 czerwca 2018 r.


BIKE ADVENTURE STAGES RACE UCI CAT2
30/06 - 3/07/2018


PARA


Aktualnie zgłoszonych drużyn/Teams applicated: 69
Jeśli widzisz błąd w swoim zgłoszeniu i chciałbyś go poprawić zaloguj się lub wypełnij formularz
To correct your data log in to your profile or fill the form
ACCELERATING POLAND BIKE TEAM
ADAMCZYK PAWEŁ PPM / ACCELERATING POLAND BIKE TEAM MARKI
ADAMCZYK BOGUSŁAW PPM / ACCELERATING POLAND BIKE TEAM MARKI
AGNIESZKA I TOMEK
BOJKOWSKI TOMASZ PFMX / AGNIESZKA I TOMEK POZNAŃ
BOJKOWSKA AGNIESZKA PFMX / AGNIESZKA I TOMEK POZNAŃ
AKUMAR TEAM
GALAS BŁAŻEJ FUN / M2 AKUMAR TEAM POZNAŃ
ALDROG INF-EL
JARYSZ MARCIN PFM / ALDROG INF-EL PRZEŹMIEROWO
NOWACZYK PIOTR PFM / ALDROG INF-EL MOSCIENICA
ARE WE THERE YET
LUKAS ROGIER PPM / ARE WE THERE YET OMMEN
STEEN MARC PPM / ARE WE THERE YET OMMEN
ATAKSPORT C67 RACING TEAM
SZAFRAŃSKI TADEUSZ PPM / ATAKSPORT C67 RACING TEAM PYSKOWICE
CISOWSKI DARIUSZ PPM / ATAKSPORT C67 RACING TEAM GLIWICE
BIKEHEAD
CZAJKA EMILIA PFMX / BIKEHEAD SOSNOWIEC
BUSZEWSKI TOMASZ PFMX / BIKEHEAD SOSNOWIEC
BRACIA ŻUREK
ŻUREK SŁAWOMIR PPM / BRACIA ŻUREK SKÓRZEWO
ŻUREK JAROSŁAW PPM / BRACIA ŻUREK POZNAŃ
BRB-RACE / TBR WERNER
GOTTSCHALL STEFAN PPMX / BRB-RACE / TBR WERNER SCHULZENDORF
KADNER KARIN PPMX / BRB-RACE / TBR WERNER PIRNA
BRC/EBAJK RACING
KAWECKI LECH PPM / BRC/EBAJK RACING BRATISLAVA
KUCERA DANIEL PPM / BRC/EBAJK RACING BRATISLAVA
BROTHERHOOD OF MOONSHINE
CYRA KRZYSZTOF PPM / BROTHERHOOD OF MOONSHINE KRZYWE KOŁO
JÓŹWIUK PIOTR PPM / BROTHERHOOD OF MOONSHINE PSZCZÓŁKI
CARDIOHOME TEAM
MAZIJ MARIUSZ PFMX / CARDIOHOME TEAM TRZEBNICA
PASICKA BERNADETTA PFMX / CARDIOHOME TEAM WROCŁAW
CELLFAŚCI CHODZIEŻ
KASZTARYNDA DARIA PPMX / CELLFAŚCI CHODZIEŻ CHODZIEŻ
SĘDŁAK ŁUKASZ PPMX / CELLFAŚCI CHODZIEŻ CHODZIEŻ
CENTRUM ROWEROWE GIANT ŻARY TEAM
WUJDA RADOSŁAW PFM / CENTRUM ROWEROWE GIANT ŻARY TEAM ŻARY
CONVERT MRÓZROWERY TEAM
SILBERNAGEL PRZEMYSŁAW PFM / CONVERT MRÓZROWERY TEAM LUCINY
JANISZEWSKI MARCIN PFM / CONVERT MRÓZROWERY TEAM ŚREM
CUBICA/MTR SZCZECIN
HRYCYK SEBASTIAN PPM / CUBICA/MTR SZCZECIN SZCZECIN
CYCLING PLANET
KWIATKOWSKI PIOTR PFM / CYCLING PLANET WROCŁAW
PUZIO PAWEŁ PFM / CYCLING PLANET WROCŁAW
CZAJNIKI
CZAJ KAROL PFMX / CZAJNIKI SZCZAWNO-ZDRÓJ
DWóCH WARIATóW
GNIADZIK DAWID PFM / DWóCH WARIATóW ZGORZELEC
ERKADO RACING TEAM KRAŚNIK
PAŃKO ŁUKASZ PPM / ERKADO RACING TEAM KRAŚNIK LUBLIN
PLUCIŃSKI OSKAR PPM / ERKADO RACING TEAM KRAŚNIK GOLINA
ESKA TEAM
GĘBALA MARCIN PPM / ESKA TEAM WARSZAWA
WÓŁKIEWICZ JAKUB PPM / ESKA TEAM WARSZAWA
FINISHER.PL
LASKOWSKA KATARZYNA PPMX / FINISHER.PL ŁOMIANKI
LASKOWSKI DARIUSZ PPMX / FINISHER.PL ŁOMIANKI
FTI RACING TEAM
KOWALSKI KAROL PPM / FTI RACING TEAM LUBOŃ
HLIWA DAMIAN PFMX / FTI RACING TEAM MIASTKO
KOZAL JULIA PFMX / FTI RACING TEAM KROTOSZYN
KRÓLIK FILIP PPM / FTI RACING TEAM POZNAŃ
GALIBIER BIKEFUN TEAM
BORDECKI JAKUB PFM / GALIBIER BIKEFUN TEAM ŚWIĘCIECHOWA
KOWALSKI KAMIL PFM / GALIBIER BIKEFUN TEAM SWIECIECHOWA
GAMIVO TEAM
KUJAWSKI TOMASZ FUN / M4 GAMIVO TEAM POZNAŃ
PIĄTKOWSKI ROBERT PRO / M2 GAMIVO TEAM POZNAŃ
GK CYKLOSPORT BOLESłAWIEC
RZEPKA SABINA PPMX / GK CYKLOSPORT BOLESłAWIEC BOLESŁAWIEC
DOMOWICZ JACEK PPMX / GK CYKLOSPORT BOLESłAWIEC BOLESŁAWIEC
GO SPORT AK SPED TEAM
KLECZAJ BARBARA PPMX / GO SPORT AK SPED TEAM WARSZAWA
GOGOL MTB TEAM
GOGOLEWSKI WOJCIECH PFMX / GOGOL MTB TEAM WĄGROWIEC
SMOGÓR JOANNA FUN / K2 GOGOL MTB TEAM WĄGROWIEC
GOGOLEWSKA MAŁGORZATA PFMX / GOGOL MTB TEAM WĄGROWIEC
GROMADA TEAM
GROMADA TATIANA PFMX / GROMADA TEAM GLIWICE
GROMADA MAREK PFMX / GROMADA TEAM GLIWICE
IDMATCHBIKELAB LUBLIN
WĄSIK JAROSŁAW PPM / IDMATCHBIKELAB LUBLIN LUBLIN
IMMOTION SPECIALIZED TEAM
DUDA ŁUKASZ PFM / IMMOTION SPECIALIZED TEAM WROCŁAW
WIRA TOMASZ FUN / M4 IMMOTION SPECIALIZED TEAM WROCŁAW
JAZDíME NA STRAVU
STRENK PETER PPM / JAZDíME NA STRAVU BRATISLAVA
HORŠULÁK MARIÁN PPM / JAZDíME NA STRAVU BRATISLAVA
JURA BIKE / OKNO NA ŚWIAT
ŚLĘZAK KAMIL PFMX / JURA BIKE / OKNO NA ŚWIAT CZĘSTOCHOWA
JURA BIKE MTB TEAM
BACHNIAK DAMIAN PFM / JURA BIKE MTB TEAM CZĘSTOCHOWA
PASTERNAK PIOTR PFM / JURA BIKE MTB TEAM BRZESZCZE
JURA BIKE MTB TEAM/ OKNO NA ŚWIAT
BACHNIAK KATARZYNA PFMX / JURA BIKE MTB TEAM/ OKNO NA ŚWIAT CZĘSTOCHOWA
KASIA I TOMEK
KAMIŃSKI TOMASZ PFMX / KASIA I TOMEK GLIWICE
PIETROWSKA KATARZYNA PFMX / KASIA I TOMEK GLIWICE
KLUB KOLARSKI LEW LEBORK FUN
STRZELECKI PAWEŁ PFM / KLUB KOLARSKI LEW LEBORK FUN LĘBORK
WEGNER KAMIL PFM / KLUB KOLARSKI LEW LEBORK FUN LĘBORK
KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK
RZESZUTEK PIOTR PPM / KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK SIERAKOWICE
PETKA AREK PPM / KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK LĘBORK
KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK FUN 2
GÓRSKI MACIEJ PFM / KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK FUN 2 LĘBORK
BRZEZINSKI ARTUR PFM / KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK FUN 2 LĘBORK
KOMOBIKE SCOTT
BOŻKO AGNIESZKA PFW / KOMOBIKE SCOTT WARSZAWA
KORBA TEAM
KRZYŻANOWSKI ADRIAN PPM / KORBA TEAM GRUDZIĄDZ
WRZESIŃSKI KAROL PPM / KORBA TEAM GRUDZIADZ
KOZAKI Z WYBRZEżA
KAWAŁKOWSKI BORYS PPM / KOZAKI Z WYBRZEżA GDAŃSK
PRUSINOWSKI BERNARD PPM / KOZAKI Z WYBRZEżA GDYNIA
M&M
GOSTYNSKI MATEUSZ PFMX / M&M LUBIN
POWOLNY MAŁGORZATA PFMX / M&M SKARBIMIERZ
MAMA I CóRKA
KAMIŃSKA JOANNA PFW / MAMA I CóRKA MIRKÓW
BUBNOWSKA VIOLETTA PFW / MAMA I CóRKA ZAWONIA
MITSUBISHI MATERIALS MTB TEAM
ANDREJKÓW PIOTR PFM / MITSUBISHI MATERIALS MTB TEAM KOWARY
SPOLNIK MICHAŁ PFM / MITSUBISHI MATERIALS MTB TEAM PIECHOWICE
MORNEL.COM
ROSÓŁ PAWEŁ PFM / MORNEL.COM PALĘDZIE
SKRZYPEK PIOTR PFM / MORNEL.COM SKÓRZEWO
MTB ELDAR ŚWIECIE
PIOTROWSKI DARIUSZ FUN / M4 MTB ELDAR ŚWIECIE ŚWIECIE
NDF TEAM CZŁUCHÓW
LECIEJEWSKI MATEUSZ PFMX / NDF TEAM CZŁUCHÓW CZŁUCHÓW
SANKOWSKA PAULINA PFMX / NDF TEAM CZŁUCHÓW CZŁUCHÓW
OFIX.PL BIKE TEAM
NOSZCZYŃSKI JANUSZ PFM / OFIX.PL BIKE TEAM MUROWANA GOŚLINA
WŁOKA MAURYCY PFM / OFIX.PL BIKE TEAM POZNAŃ
OśKA WARSZAWA
SOBCZAK BARTOSZ PPM / OśKA WARSZAWA WARSZAWA
PARALITYCY
RZĄDCA JACEK PFMX / PARALITYCY WARSZAWA
JACZEWSKA - RZĄDCA KATARZYNA PFMX / PARALITYCY WARSZAWA
POZNAń
JAKUBOWSKI MACIEJ PPM / POZNAń POZNAŃ
PTASZEK JAROSŁAW PPM / POZNAń BIEDRUSKO
PRO-FIT-BIKE/35 PLUS 1
MIKOŁAJCZAK BARTOSZ PPM / PRO-FIT-BIKE/35 PLUS 1 PRZEMĘT
CUPRYŚ KONRAD PPM / PRO-FIT-BIKE/35 PLUS 1 KASZCZOR
PRO-FIT-BIKE/35 PLUS 2
DĄBKOWSKI KRZYSZTOF PPM / PRO-FIT-BIKE/35 PLUS 2 WŁOSZAKOWICE
KONKOL KONRAD PPM / PRO-FIT-BIKE/35 PLUS 2 MIASTKO
RAFAKO ORBEA MTB TEAM
ŁAPIN MIRELA PFMX / RAFAKO ORBEA MTB TEAM RACIBÓRZ
REAL 64-STO
STEFAŃSKI MARCIN PFM / REAL 64-STO ŻARY
ROMET XTRABIKE FACTORY TEAM
JANOWICZ ERYK PFM / ROMET XTRABIKE FACTORY TEAM NOWOGRODZIEC
ROWEROWA DOIIB
BRODA JAROSŁAW PFM / ROWEROWA DOIIB WROCŁAW
BRODA MICHAŁ PFM / ROWEROWA DOIIB MROZÓW
SEVEN PERCEPTUS TEAM
KUBAŚ KRZYSZTOF PFMX / SEVEN PERCEPTUS TEAM WOLSZTYN
DUDZIAK AGNIESZKA PFMX / SEVEN PERCEPTUS TEAM WOLSZTYN
STELVIO TEAM
KĘDZIOR ŁUKASZ PPM / STELVIO TEAM STARA KAMIENICA
TÁTRAY WIKTOR PPM / STELVIO TEAM LEGNICA
STREFASPORTU.PL/RESTIVE TEAM
WYSOKIŃSKA ANNA PFW / STREFASPORTU.PL/RESTIVE TEAM PLEWISKA
GŁÓD RENATA PFW / STREFASPORTU.PL/RESTIVE TEAM LESZNO
TA KO TEAM
TASIOR PAWEŁ PFMX / TA KO TEAM BOŻEPOLE WIELKIE
KUCZORSKA KATARZYNA PFMX / TA KO TEAM RUMIA
TEAM BP
VERNEGREN BILL PPM / TEAM BP
MOLLER PETER PPM / TEAM BP
TEAM FIREBIKE HANDELSHOF
REITZ GÜNTER PRO / M5 TEAM FIREBIKE HANDELSHOF TITZ
TEAMCHARITY.DK
JOSEPHSEN MARIA PPMX / TEAMCHARITY.DK FREDERIKSBERG
JOSEPHSEN KENT PPMX / TEAMCHARITY.DK FREDERIKSBERG
TRYBIK TEAM
BARANOWSKI MICHAŁ PPM / TRYBIK TEAM DZIEKANÓW LEŚNY
SZYMAŃSKI TOMASZ PPM / TRYBIK TEAM WARSZAWA
VO2MAX MTB TEAM
ŚLEPSKI PAWEŁ PFM / VO2MAX MTB TEAM SOPOT
ŚLEPSKI KAJETAN PFM / VO2MAX MTB TEAM SOPOT
WERNER KENKEL SPORT TEAM
KRÓWCZYŃSKI KRZYSZTOF PFM / WERNER KENKEL SPORT TEAM LESZNO
QUOOS JĘDRZEJ PFM / WERNER KENKEL SPORT TEAM LESZNO
XTRABIKE.PL BOLESŁAWIEC
ZAJĄCZKOWSKI JAKUB PFM / XTRABIKE.PL BOLESŁAWIEC NOWOGRODZIEC