XIX Toyota Półmaraton Wałbrzych
Wałbrzych, 19 sierpnia 2018 r.


Drużyny zakładów Faurecia


Aktualnie zgłoszonych drużyn/Teams applicated: 39
Jeśli widzisz błąd w swoim zgłoszeniu i chciałbyś go poprawić zaloguj się lub wypełnij formularz
To correct your data log in to your profile or fill the form
-
JÓŹKÓW TOMASZ 21km / M30 - WAŁBRZYCH
KONDRATOWICZ ŁUKASZ 10km / M30 - KAMIENNA GÓRA
SIWIASZCZYK TOMASZ 21km / M40 - POZNAŃ
9 BATALION DOWODZENIA BIAłOBRZEGI
WOŹNIAKOWSKA PAULINA 21km / K20 9 BATALION DOWODZENIA BIAłOBRZEGI STARE GRABIE
AGNIESZKA
JAKUBOWSKI SYLWESTER 21km / M40 AGNIESZKA BOGUSZOW-GORCE
FAURECIA ACC
MAZUR MARCIN 21km / M40 FAURECIA ACC TYCHY
DALECKI RADEK 10km / M40 FAURECIA ACC WAŁBRZYCH
MOORE JOANNA 10km / K30 FAURECIA ACC ŚWIDNICA
KUMIĘGA MICHAŁ 10km / M20 FAURECIA ACC ŚWIDNICA
POTOCZNIAK ANDRZEJ 10km / M30 FAURECIA ACC WAŁBRZYCH
FAURECIA FRAMES
PIĄTKOWSKI WOJCIECH 21km / M30 FAURECIA FRAMES WAŁBRZYCH
BIELECKA MARLENA 21km / K40 FAURECIA FRAMES ŚWIEBODZICE
MAGIERA MIROSŁAW 21km / M50 FAURECIA FRAMES WAŁBRZYCH
LIMANÓWKA IWONA 10km / K40 FAURECIA FRAMES WAŁBRZYCH
STANISZEWSKI JACEK 21km / M30 FAURECIA FRAMES ŚWIEBODZICE
MUTWIL KRZYSZTOF 10km / M40 FAURECIA FRAMES WAŁBRZYCH
PERNEJ KAMIL 10km / M30 FAURECIA FRAMES WAŁBRZYCH
GRYCZUK KRYSTIAN 10km / M20 FAURECIA FRAMES KAMIENNA GORA
PAŁCZYŃSKA MAGDALENA 10km / K20 FAURECIA FRAMES ŚWIDNICA
FAURECIA GRÓJEC
SKARUZ JAROSŁAW 21km / M40 FAURECIA GRÓJEC WARSZAWA
FAURECIA LEGNICA
GAWEŁ ŁUKASZ 10km / M20 FAURECIA LEGNICA LEGNICA
TURALSKI MICHAŁ 21km / M20 FAURECIA LEGNICA RUJA
FAURECIA RECLINERS
PUĆ PIOTR 21km / M40 FAURECIA RECLINERS WAŁBRZYCH
OBRANIAK ROBERT 21km / M50 FAURECIA RECLINERS WAŁBRZYCH
KLIMEK BARTOSZ 21km / M40 FAURECIA RECLINERS BOLKÓW
ŚWIĘCICKI DANIEL 21km / M30 FAURECIA RECLINERS ŚWIDNICA
FAURECIA WAłBRZYCH
TROJANOWSKI ANDRZEJ 10km / M50 FAURECIA WAłBRZYCH GRZĘDY GÓRNE
ŁAZARSKI PATRYK 10km / M20 FAURECIA WAłBRZYCH WAŁBRZYCH
CHOJNACKI PAWEL 21km / M30 FAURECIA WAłBRZYCH WALBRZYCH
FURNIKA
WOJCIECHOWSKI MAREK 21km / M50 FURNIKA PRUDNIK
IRMINA
MATYSZKIEWICZ KRZYSZTOF 21km / M20 IRMINA CZELADŹ
KB FAURECIA WAŁBRZYCH/STOOR
KUJAWA ADAM 21km / M40 KB FAURECIA WAŁBRZYCH/STOOR WAŁBRZYCH
PIĄTKOWSKI TOMASZ 10km / M30 KB FAURECIA WAŁBRZYCH/STOOR GŁUSZYCA
WĘGLOWSKI ŁUKASZ 10km / M30 KB FAURECIA WAŁBRZYCH/STOOR KAMIENNA GÓRA
SIKORA JAN 10km / M60 KB FAURECIA WAŁBRZYCH/STOOR WALBRZYCH
BARAŃSKI SEBASTIAN 10km / M40 KB FAURECIA WAŁBRZYCH/STOOR WAŁBRZYCH
KACZKOWSKI MIŁOSZ 10km / M20 KB FAURECIA WAŁBRZYCH/STOOR WAŁBRZYCH
BARANOWSKI JACEK 21km / M40 KB FAURECIA WAŁBRZYCH/STOOR WAŁBRZYCH
MUSKAŁA DAMIAN 10km / M30 KB FAURECIA WAŁBRZYCH/STOOR WAŁBRZYCH
KOSTASZ MARIUSZ 10km / M30 KB FAURECIA WAŁBRZYCH/STOOR GŁUSZYCA
BACZEWSKI EDWARD 10km / M50 KB FAURECIA WAŁBRZYCH/STOOR WAŁBRZYCH
KOLOR-PLUS
JAKUBIEC ANNA 21km / K20 KOLOR-PLUS PRZYBĘDZA
KRZYSZTOF
KRAWCZYK KRZYSZTOF 21km / M40 KRZYSZTOF LASEK
DANIELEWICZ KRZYSZTOF 21km / M40 KRZYSZTOF MOGILNO
KS VICTORIA SZTUM
KOPIJ MACIEJ 21km / M40 KS VICTORIA SZTUM SZTUM
LKB RUDNIK
KILIARSKA VALENTYNA 21km / K20 LKB RUDNIK NIKOLAEV
MACIEJ
LEŚNIAK MACIEJ 21km / M40 MACIEJ OPOLE
MAJA
BARTUSZ OSKAR 21km / M20 MAJA BOLKÓW
MALWINA
MAREK JACEK 21km / M40 MALWINA WARSZAWA
MARCIN
BRANDYS-GŁOS IWONA 21km / K30 MARCIN LEGNICA
MARIUSZ
SKROBAK MARIUSZ 21km / M30 MARIUSZ PRZEMKÓW
MARZENA
OSTROWSKI BOGDAN 21km / M40 MARZENA BIAŁYSTOK
MATEUSZ
CHARIASZ MATEUSZ 21km / M20 MATEUSZ WARSZAWA
MICHAł
POSPIECH MICHAŁ 21km / M20 MICHAł LESZNO
MIROSłAW
MICHALAK MIROSŁAW 21km / M30 MIROSłAW KOŚCIAN
MONIKA
DEPTAŁA ADRIAN 21km / M40 MONIKA SMOLEC
NIE
CZARNECKI GRZEGORZ 21km / M40 NIE GRYFÓW ŚLĄSKI
DEŃCA JAN 21km / M65 NIE RUDNIK
CIĄGŁO GRZEGORZ 10km / M40 NIE BOGUSZÓW-GORCE
NOWY
KOWALCZYK ZDZISŁAW 21km / M60 NOWY WROCLAW
MALINKA PIOTR 10km / M30 NOWY BOGUSZOW-GORCE
BRZESZCZAK GRZEGORZ 21km / M30 NOWY WAŁBRZYCH
GAWRON JAROSŁAW 10km / M40 NOWY BORÓW
STUDNICKI GRZEGORZ 21km / M40 NOWY UPPLANDS VÄSBY
PANI
GRUSZCZYŃSKI KAMIL 21km / M20 PANI PASTUCHÓW
PPHU MIGRóD
MITEK WOJCIECH 21km / M40 PPHU MIGRóD GRODZISZCZE
PRZEKRęTY-MENTY-CHACHMENTY
MEDYGRAŁ KONRAD 21km / M30 PRZEKRęTY-MENTY-CHACHMENTY WROCŁAW
RAFAł
WASIAK RAFAŁ 21km / M20 RAFAł LEGIONOWO
SLOWIT
KORZENIOWSKI PAWEL 21km / M30 SLOWIT DZIERZONIOW
SYLWERIUSZ
JANISZEWSKI SYLWERIUSZ 21km / M40 SYLWERIUSZ ŁÓDŹ
TIRUN
KRZYSZYCHA ALEKSANDRA 10km / K20 TIRUN WAŁBRZYCH
TWARDZIK KRYSTYNA 10km / K30 TIRUN SZCZAWNO-ZDRÓJ
URSZULA
MILER ROBERT 21km / M40 URSZULA RADOMSKO
CYBULSKI BOGDAN 21km / M60 URSZULA BOLESŁAWIEC
WKGIJ
KUCZEŃSKI DARIUSZ 21km / M50 WKGIJ WAŁBRZYCH
ZABAWY W TEATR
BIRSKI PIOTR 21km / M40 ZABAWY W TEATR WARSZAWA
ŚLęZAK TEAM
SADOWSKI ROMAN 21km / M50 ŚLęZAK TEAM BOLKÓW