XIX Toyota Półmaraton Wałbrzych
Wałbrzych, 19 sierpnia 2018 r.


Drużyny zakładów Faurecia


Aktualnie zgłoszonych drużyn/Teams applicated: 57
Jeśli widzisz błąd w swoim zgłoszeniu i chciałbyś go poprawić zaloguj się lub wypełnij formularz
To correct your data log in to your profile or fill the form
#CZELADZBIEGA
MAJCHRZYK DOROTA 21km / K40 #CZELADZBIEGA CZELADŹ
-
KAPŁON KRZYSZTOF 21km / M30 - ŁOZY
1984
CHOMIK MARCIN 21km / M30 1984 WŁODAWA
1990
ROMANOWICZ KAROLINA 21km / K20 1990 POZNAŃ
9 BATALION DOWODZENIA BIAłOBRZEGI
WOŹNIAKOWSKA PAULINA 21km / K20 9 BATALION DOWODZENIA BIAłOBRZEGI STARE GRABIE
AGATA
JOLIBSKI JACEK 21km / M20 AGATA JELENIA GÓRA
AGNIESZKA
JAKUBOWSKI SYLWESTER 21km / M40 AGNIESZKA BOGUSZOW-GORCE
AKB ESEMAS
POSŁUSZNA ANNA 21km / K40 AKB ESEMAS GŁOSKA
ALINA
WEISS MICHAŁ 21km / M20 ALINA POZNAŃ
ARKADIUSZ
SKRZYPIŃSKI ARKADIUSZ 21km / M40 ARKADIUSZ LESZNO
BARTłOMIEJ
GROBELSKI BARTŁOMIEJ 21km / M30 BARTłOMIEJ JANOWIEC WIELKOPOLSKI
BEST-BUD ANDRZEJ GRABOWSKI
GRABOWSKI ANDRZEJ 21km / M40 BEST-BUD ANDRZEJ GRABOWSKI SŁUPNO
BIELAWSKA AKADEMIA BIEGOWA
TROCHA ROMAN 21km / M50 BIELAWSKA AKADEMIA BIEGOWA DZIERŻONIÓW
WOLF ADAM 21km / M40 BIELAWSKA AKADEMIA BIEGOWA BIELAWA
BIURO KREATOR ALDONA ZIACH
ZIACH KAMIL 21km / M40 BIURO KREATOR ALDONA ZIACH ZAKRZEWO
EDYTA
FRANCZAK MARIUSZ 21km / M40 EDYTA KSIĘGINICE
EKO -OKNA RUNNERS
WOLLNY KAMIL 21km / M20 EKO -OKNA RUNNERS KORNICE
EURO - FORUM
OŻGA BARTŁOMIEJ 21km / M30 EURO - FORUM WROCŁAW
EUROVENT ATHLETICS OPOLE
MISZTOFT IWONA 21km / K30 EUROVENT ATHLETICS OPOLE PRZYWORY
FAURECIA ACC
MAZUR MARCIN 21km / M40 FAURECIA ACC TYCHY
MOORE JOANNA 10km / K30 FAURECIA ACC ŚWIDNICA
FAURECIA FRAMES
PIĄTKOWSKI WOJCIECH 21km / M30 FAURECIA FRAMES WAŁBRZYCH
MAGIERA MIROSŁAW 21km / M50 FAURECIA FRAMES WAŁBRZYCH
LIMANÓWKA IWONA 10km / K40 FAURECIA FRAMES WAŁBRZYCH
MUTWIL KRZYSZTOF 10km / M40 FAURECIA FRAMES WAŁBRZYCH
PERNEJ KAMIL 10km / M30 FAURECIA FRAMES WAŁBRZYCH
FAURECIA LEGNICA
GAWEŁ ŁUKASZ 10km / M20 FAURECIA LEGNICA LEGNICA
TURALSKI MICHAŁ 21km / M20 FAURECIA LEGNICA RUJA
FAURECIA RECLINERS
PUĆ PIOTR 21km / M40 FAURECIA RECLINERS WAŁBRZYCH
KLIMEK BARTOSZ 21km / M40 FAURECIA RECLINERS BOLKÓW
FAURECIA WAłBRZYCH
DALECKI RADEK 10km / M40 FAURECIA WAłBRZYCH WAŁBRZYCH
STANISZEWSKI JACEK 21km / M30 FAURECIA WAłBRZYCH ŚWIEBODZICE
TROJANOWSKI ANDRZEJ 10km / M50 FAURECIA WAłBRZYCH GRZĘDY GÓRNE
GABINET STOMATOLOGICZNY JOANNA PRZYBYLSKA
PRZYBYLSKI JAROSŁAW 21km / M40 GABINET STOMATOLOGICZNY JOANNA PRZYBYLSKA POSADA
GRZEGORZ
WOJTASIK IZABELA 21km / K40 GRZEGORZ LUBOSZYCE
IRMINA
MATYSZKIEWICZ PAWEŁ 21km / M40 IRMINA CZELADŹ
MATYSZKIEWICZ KRZYSZTOF 21km / M20 IRMINA CZELADŹ
IWONA
GŁOS MARCIN 21km / M30 IWONA WROCŁAW
JACEK RUDOLF MED
WOŚKO JAN 21km / M65 JACEK RUDOLF MED KRAPKOWICE
JOLANTA
STRYSIK MAGDALENA 21km / K30 JOLANTA JEŻEWO
KB FAURECIA WAŁBRZYCH/STOOR
KUJAWA ADAM 21km / M40 KB FAURECIA WAŁBRZYCH/STOOR WAŁBRZYCH
PIĄTKOWSKI TOMASZ 10km / M30 KB FAURECIA WAŁBRZYCH/STOOR GŁUSZYCA
WĘGLOWSKI ŁUKASZ 10km / M30 KB FAURECIA WAŁBRZYCH/STOOR KAMIENNA GÓRA
SIKORA JAN 21km / M60 KB FAURECIA WAŁBRZYCH/STOOR WALBRZYCH
BARAŃSKI SEBASTIAN 10km / M40 KB FAURECIA WAŁBRZYCH/STOOR WAŁBRZYCH
KACZKOWSKI MIŁOSZ 10km / M20 KB FAURECIA WAŁBRZYCH/STOOR WAŁBRZYCH
KOLOR-PLUS
JAKUBIEC ANNA 21km / K20 KOLOR-PLUS PRZYBĘDZA
KRZYSZTOF
KRAWCZYK KRZYSZTOF 21km / M40 KRZYSZTOF LASEK
DANIELEWICZ KRZYSZTOF 21km / M40 KRZYSZTOF MOGILNO
KS VICTORIA SZTUM
KOPIJ MACIEJ 21km / M40 KS VICTORIA SZTUM SZTUM
MACIEJ
LEŚNIAK MACIEJ 21km / M40 MACIEJ OPOLE
MAJA
BARTUSZ OSKAR 21km / M20 MAJA BOLKÓW
MALWINA
MAREK JACEK 21km / M40 MALWINA WARSZAWA
MARCIN
BRANDYS-GŁOS IWONA 21km / K30 MARCIN LEGNICA
MARZENA
OSTROWSKI BOGDAN 21km / M40 MARZENA BIAŁYSTOK
MATEUSZ
CHARIASZ MATEUSZ 21km / M20 MATEUSZ WARSZAWA
MIROSłAW
MICHALAK MIROSŁAW 21km / M30 MIROSłAW KOŚCIAN
MKS GWIAZDA PRóSZKóW
PERKA BARBARA 21km / K40 MKS GWIAZDA PRóSZKóW PRÓSZKÓW
MONIKA
WIELGUS PIOTR 21km / M30 MONIKA SMOLEC
DEPTAŁA ADRIAN 21km / M40 MONIKA SMOLEC
NIE
CZARNECKI GRZEGORZ 21km / M40 NIE GRYFÓW ŚLĄSKI
DEŃCA JAN 21km / M65 NIE RUDNIK
NOWY
KOWALCZYK ZDZISŁAW 21km / M60 NOWY WROCLAW
MALINKA PIOTR 10km / M30 NOWY BOGUSZOW-GORCE
BRZESZCZAK GRZEGORZ 21km / M30 NOWY WAŁBRZYCH
GAWRON JAROSŁAW 10km / M40 NOWY BORÓW
STUDNICKI GRZEGORZ 10km / M40 NOWY UPPLANDS VÄSBY
PANI
GRUSZCZYŃSKI KAMIL 21km / M20 PANI PASTUCHÓW
PAULINA
ROSA KRZYSZTOF 21km / M30 PAULINA NAMYSŁÓW
PPHU MIGRóD
MITEK WOJCIECH 21km / M40 PPHU MIGRóD GRODZISZCZE
PRO366
FLUDER KINGA 21km / K20 PRO366 BYDGOSZCZ
RAFAł
WASIAK RAFAŁ 21km / M20 RAFAł LEGIONOWO
SARA
SZCZEPAŃSKI GRZEGORZ 21km / M30 SARA WAŁBRZYCH
SYLWERIUSZ
JANISZEWSKI SYLWERIUSZ 21km / M40 SYLWERIUSZ ŁÓDŹ
TATTOO HOUSE
JÓŹKÓW TOMASZ 21km / M30 TATTOO HOUSE WAŁBRZYCH
TIRUN
KRZYSZYCHA ALEKSANDRA 10km / K20 TIRUN WAŁBRZYCH
TWARDZIK KRYSTYNA 10km / K30 TIRUN SZCZAWNO-ZDRÓJ
URSZULA
MILER ROBERT 21km / M40 URSZULA RADOMSKO
WODOCIąGI WAłBRZYCH
DUDA KATARZYNA 10km / K40 WODOCIąGI WAłBRZYCH WAŁBRZYCH
ZABAWY W TEATR
BIRSKI PIOTR 21km / M40 ZABAWY W TEATR WARSZAWA
ŚLęZAK TEAM
SADOWSKI ROMAN 21km / M50 ŚLęZAK TEAM BOLKÓW