Wschód słońca: 06:04:33
Zachód słońca: 17:40:03
Zenit: 11:52:18
Początek dnia: 05:31:00
Koniec dnia: 18:13:36
Długość dnia: 12:42:36
Długość nocy: 11:17:24

Zawody obsługuje firma Datasport

XI Bieg Kazików
Radom, 11 marca 2018 r.
Połącz swój zegarek z kontem na datasport.pl


Udział w Biegu Kazików Twoim postanowieniem noworocznym!!! 

W ramach postanowienia noworocznego przygotuj się i wystartuj w Radomiu. Organizatorzy XI Biegu Kazików umożliwią zrealizowanie tego pomysłu już 11 marca tego roku.  Dystans biegu głównego będzie liczył 10 km i zostanie rozegrany w ścisłym centrum naszego miasta. Gwarantujemy atrakcyjne nagrody, niskie startowe i super atmosferę podczas naszych biegów. Na uwagę zasługuje fakt, że corocznie startuje w naszych biegach czołówka zawodników biegów ulicznych. W naszej ostatniej edycji biegu wystartowało 2 olimpijczyków, reprezentantów naszego kraju na Igrzyskach w  Londynie i Rio de Janeiro. Kolejnym atutem jest położenie Radomia w centrum kraju umożliwiający zawodnikom łatwy dojazd. 

Dodatkowo dla najmłodszych przygotowaliśmy kilkanaście biegów z podziałem na kategorie. Przypominamy, że każdy uczestnik biegów dzieci dostaje pamiątkową koszulkę. Kolejnym wyróżnikiem naszego biegu jest coroczna organizacja biegu charytatywnego. W zeszłym roku biegacze i zaprzyjaźnione firmy wspierały Karola Gutkowskiego. W tym roku Bieg Charytatywny na dystansie  3 km zorganizujemy wraz z Fundacją im. Agaty Bornikowskiej.

Podsumowując: kto startował w Biegu Kazików to o tym wszystko wie, a komu ta sztuka nie udała się, to zapraszamy podwójnie. 

Więcej informacji na stronie www.radombiega.pl 

Opłaty startowe oraz ogólne informacje :  http://www.radombiega.pl/regulamin-xi-biegu-kazikow/

Link do zapisów:                       http://online.datasport.pl/zapisy/portal/listy/?zawody=3594

 

Ostatnie chwile zapisów internetowych!

Tylko do 7 marca do godz. 23:59 potrwają zapisy internetowe do kolejnej edycji Biegu Kazików! Jak również tylko do 7 marca obowiązuje niższa opłata startowa w biegu głównym tj. 30 zł. Przypominamy, że udział w biegu charytatywnym bez względu na termin kosztuje 50 zł, natomiast udział w biegu szkół ponadgimnazjalnych jest bezpłatny.

Zapraszamy w niedzielę do Radomia!

Linki do zapisów:

Bieg Główny - https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=3594

Bieg Charytatywny - https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=3787

Bieg szkół ponadgimnazjalnych - https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=3800