TRACKER ZALOGUJ WYNIKI ZAPISY OFERTA POMOC KONTAKT
DOZ Maraton Łódź, Półmaraton Łódź
Info z dnia: 2018-02-15
Data zawodów: 2018-04-15

Piotrkowska, EC1, Księży Młyn, Pałac Poznańskiego, multimedialna meta w Atlas Arenie i ponad 50 punktów kibicowania. To tylko niektóre z atrakcji, które będą czekać na biegaczy na trasie DOZ Maratonu Łódź już 15 kwietnia. Zobaczcie oficjalną prezentację trasy!

W poniedziałek, 22 stycznia w Teatrze im. Stefana Jaracza w Łodzi, podczas oficjalnej prezentacji trasy DOZ Maratonu Łódź organizatorzy zaprezentowali najciekawsze miejsca, obok których będą przebiegać uczestnicy kwietniowej imprezy. Nie da się ukryć, że sportowcy zobaczą wszystkie najważniejsze obiekty w Łodzi.

Przez pierwsze 18 kilometrów maratończycy i półmaratończycy biegną wspólnie. Na trasie czeka ich ulica Piotrkowska, która niedawno przeszła rewitalizację oraz przepiękny Pałac Poznańskiego, zwany łódzkim Luwrem, w którym mieści się Muzeum Miasta Łodzi. Następnie przebiegną przez Plac Wolności, czyli centralny punkt miasta. Miną też EC1 – byłą elektrownię, zamienioną na nowoczesne centrum kultury. Po minięciu zabytkowego osiedla Księży Młyn,  półmaratończycy skręcą w stronę mety w Atlas Arenie.

Ci, którzy za cel obrali sobie królewski dystans maratonu, pobiegną na Retkinię. Tam czeka ich pętla dookoła Parku Na Zdrowie i powrót do Atlas Areny, gdzie zlokalizowana jest multimedialna meta wszystkich dystansów, także sobotniego biegu na dystansie 5 kilometrów.

Bike Adventure 2018 dzień 1
Info z dnia: 2018-02-15
Data zawodów: 2018-06-30

Ze względu na Wasze liczne prośby zwiększamy limit uczestników Bike Adventure 2018 do 600 zawodników ( już 535 potwierdzonych zgłoszeń na liście!)