TRACKER ZALOGUJ WYNIKI ZAPISY OFERTA POMOC KONTAKT
XIX Toyota Półmaraton Wałbrzych
Info z dnia: 2018-01-18
Data zawodów: 2018-08-19

W najbliższy piątek 19 stycznia, na 7 miesięcy przed startem naszego 19 Toyota Półmaraton Wałbrzych, rozpoczynamy zapisy do naszego biegu. Na naszej stronie przez zakładkę Półmaraton/Zgłoszenia i na stronię www.datasport.pl. 3500 miejsc czeka na chętnych do biegów na 21 km i 10,5 km 19 sierpnia w centrum Wałbrzycha. Trasa pozostaje taka sama jaka była przed rokiem, na dystansie półmaratonu będą dwie pętle po 10,5 km. Trasa biegu rekeracyjnego to jedno kółko na dystansie 10,5 km. Start i meta na Placu Magistrackim przy Ratuszu.  W Wałbrzychu czekać będą na was: sportowa atmosfera, sprawna organizacja, ciekawa trasa, atrakcyjne nagrody, w tym samochód toyota aygo. Nie czekajcie, zgłaszajcie się, zwłaszcza, że teraz obowiązuje najniższe wpisowe. Zapraszamy do Wałbrzycha.

26. Bieg Fiata
Info z dnia: 2018-01-16
Data zawodów: 2018-05-27

Zapraszamy na 26. Bieg Fiata 

15 stycznia rozpoczęły się zapisy na kolejną edycję Biegu Fiata, na dystansie 10km.

Zgłoszenia można dokonać na stronach:  www.datasport.pl i www.biegfiata.pl.

Tradycyjnie będzie wiele klasyfikacji dodatkowych dla pracowników Spółek FCA, FCA Poland, Sistema Poland oraz XX Mistrzostw Polski Lekarzy i w kategorii policjantów.

26. Bieg Fiata zakończy cykl Pucharu Euroregionu Beskidy w Biegach Ulicznych obejmujący: 

Półmaraton dookoła Jeziora Żywieckiego – 18.03.2018  - w  Żywcu 

Cieszyński FORTUNA Bieg na 10km – 22.04.2018 – w Cieszynie

Bieg Fiata na 10km – 27.05.2018 – w  Bielsku – Białej

Do udziału zapraszamy  również zawodników i zawodniczki na wózkach. Przeprowadzimy również bieg młodzieżowy  (12-19 lat) na dystansie 3km.

Start biegu tradycyjnie pod bramą FCA Poland, a meta w centrum miasta na Placu Ratuszowym.

Przez pierwsze 3 miesiące (od 15 stycznia do 15 kwietnia) opłata wpisowa wynosi 40z ł brutto. Po tym terminie 50zł brutto.

Ustalono limit 1600 ogólnodostępnych zgłoszeń. Ponadto przygotowaliśmy 200 numerów dla przedstawicieli sponsorów, którzy zwolnieni są z opłaty startowej , pododnie jak zawodnicy na wózkach oraz uczestnicy biegu młodzieżowego.

Organizatorzy przewidzieli atrakcyjne nagrody rzeczowe i finansowe. Szczegółowe informacje na stronie www.biegfiata.pl.

Serdecznie zapraszamy.

XXXVII Bieg Gwarków – Jugów Park - Góry Sowie - 20 km CT
Info z dnia: 2018-01-11
Data zawodów: 2018-02-03

W środę zapadła decyzja, że 37. Bieg Gwarków zostaje przeniesiony na termin rezerwowy 3-4 lutego. Z prozaicznej przyczyny - braku śniegu. Nie ma go obecnie na terenie Jugów Park, a prognoza pogody na najbliższe kilkanaście dni także nie przewiduje opadów śniegu. Stąd decyzja, że biegi na 20 i 10 km zostają przeniesione na późniejszy termin rezerwowy - 3-4 lutego. Do Gwarkow mamy więc 23 dni. Zapisy w toku. Wkrótce więcej szczegołów.

10. Cieszyński FORTUNA Bieg
Info z dnia: 2018-01-08
Data zawodów: 2018-04-22

Chcecie pobiegać przez dwa kraje ? 

Już 22 kwietnia 2018r. na dziesięciokilometrowej, atestowanej trasie zawodnicy będą mogli spróbować swych sił w biegu prowadzącym tradycyjnie ulicami Cieszyna i Czeskiego Cieszyna. 

Impreza organizowana jest od 2009r.. Wspólnie z XIX Półmaratonem dookoła Jeziora Żywieckiego (Żywiec- 18.03.2018) i Biegiem Fiata (Bielsko-Biała-27.05.2018) wchodzi w skład Pucharu Eurregionu Beskidy. Jak co roku Cieszyńskiemu FORTUNA Biegowi towarzyszyć będą cieszące się wielkim zainteresowaniem biegi młodzieżowe dla różnych grup wiekowych. 

Serdecznie zapraszamy wszystkich biegaczy do jednego z najstarszych miast w Polsce, miasta o ponad tysiącdwustuletniej historii, położonego po dwóch brzegach granicznej rzeki Olza. 

To właśnie wzdłuż nadolziańskich bulwarów po polskiej i czeskiej stronie wytyczona jest trasa dla uczestników Biegu, co czyni ją bardzo atrakcyjną.

Bieg obserwuje zawsze na trasie  duża rzesza kibiców,co czyni ją jeszcze ciekawszą. Dla uatrakcyjnienia biegowej zabawy organizatorzy przygotowują na trasie akompaniamenty kapel i zespołów muzycznych oraz różnego rodzaju animacje. 

Każdy uczestnik otrzyma okolicznościową koszulkę techniczną, na mecie czekać będzie na niego unikatowy medal, ciepły posiłek a  dla najlepszych  w klasyfikacji generalnej oraz na lotnej premii (usytuowanej w Czeskim Cieszynie) nagrody finansowe i rzeczowe. Nagrody rzeczowe otrzymają również najszybsze osoby w poszczególnych kategoriach wiekowych zarówno wśród mężczyzn (6 kat.) jak i kobiet (5 kat.). Przewidzianych jest też wiele nagród specjalnych. 

W poprzednich Biegach udział  wzięli zawodnicy z różnych państw takich jak: Kenia, Ukraina, Włochy, Niemcy, Wielka Brytania, Mołdawia, Słowacja i oczywiście Czechy. 

Od początku organizacji Biegu głównego jego sponsorem tytularnym jest FORTUNA online zakłady bukmacherskie sp. z o.o.

JUBILEUSZOWY 10. Cieszyński FORTUNA Bieg czeka na Was 

Spotykamy się 22 kwietnia w Cieszynie i Czeskim Cieszynie! 

Zapisy na stronie www.fortuna.bieguliczny.pl lub www.datasport.pl

4. sieBIEGA Półmaraton Kielecki
Info z dnia: 2018-01-08
Data zawodów: 2018-05-27

Ruszają zapisy na 4.sieBIEGA Półmaraton Kielecki. To największe w regionie świętokrzyskim święto biegania odbędzie się w tym roku 27 maja. Trasa półmaratonu jest już bardzo dobrze znana biegaczom i w tym roku będzie identyczna jak w latach poprzednich. 

sieBIEGA Półmaraton Kielecki to wyjątkowe wydarzenie, przepiękna, ale też wymagająca trasa, niesamowita atmosfera, świetny, bardzo bogaty pakiet startowy, najpiękniejsze koszulki w Polsce i niepowtarzalny medal na mecie. Start biegu odbędzie się o godzinie 10.00 z ul. Barabasza (obok stadionu Korony Kielce), a meta biegu w środku stadionu, na murawie Kolporter Areny!

Jesteśmy przekonani, że będzie to najlepszy i największy bieg w historii Kielc!