Oferta dla Organizatorów

1. Promujemy Państwa zawody sportowe na naszych serwisach internetowych

Umieszczamy na stronach informacje o zawodach, na listach zapisów oraz wyników znajdują się odnośniki do zapisów, strony Organizatora. Promujemy imprezę na stronie głównej, w newsach i newsletterze - informując zawodników o kluczowych walorach imprezy.

2. Zapisy elektroniczne w Internecie z automatycznymi płatnościami elekronicznymi

9_8.jpg Udostępniamy cały system informatyczny do prowadzenia zapisów internetowych z bazą ponad 200 000 zawodników. Są to konfigurowalne pod potrzeby konkretnej imprezy formularze zapisujące wszystkie niezbędne informacje do baz danych. System zapisów umożliwia między innymi:

W zakresie zapisów internetowych możemy współpracować w następujący sposób:

3. Numery startowe

9_1.jpg Współpracujemy z wieloma producentami numerów startowych, zawsze wydrukowanych na specjalnym papierze syntetycznym, dostosowanym do warunków zawodów sportowych, czyli trudno rozrywalnym i wodoodpornym. Numery przygotowywane są jako w pełni kolorowe wg. Państwa projektu. W razie potrzeby służymy pomocą przy projektowaniu numeru. W przypadku stosowania chipów jednorazowych - przyklejanych do numeru startowego, przy zamówieniu u nas numerów zostają do nich od razu przyklejone chipy z zabezpieczeniami oraz są one od razu zaprogramowane i przetestowane przed dostawą do Państwa.

4. Biuro zawodów

Pomagamy Państwu organizować pracę biura zawodów - przekazujemy stosowne instrukcje i materiały - wydrukowane karty zgłoszeń, listy, znaczniki stoisk itd. Nasi pracownicy rejestrują do komputerów w biurze zawodów dane nowo zgłaszających się zawodników. W przypadku imprez masowych z wielodniowym biurem zawodów poprzedzającym imprezę instalujemy multimedialny system weryfikacji zawodnika. Monitor i czytnik chipów sprzężone z bazą danych. Po przejściu zawodnika następuje detekcja jego chipa i wyświetlenie na ekranie monitora jego danych rejestracyjnych celem weryfikacji.

5. Pomiar czasu

9_2.jpg Oferujemy pomiar czasu chipami jednorazowymi bezzwrotnymi najnowszej generacji:

-chipy jednorazowe - całkowicie niezawodne - skuteczność 100%, nie zwracane na mecie - (pasek pianki przyklejony z tyłu numeru) najczęściej przyklejane do numeru startowego zawodnika to chipy pasywne RFID. Analogicznie do stosowania jednorazowych kubeczków plastikowych są świetne przy masowych, dużych imprezach, gdzie numery startowe z chipami wydawane są wiele dni przed zawodami a zbieranie chipów na mecie jest niemożliwe czy bardzo utrudniałoby przeprowadzenie zawodów. Chipy jednorazowe doskonale upraszczają logistykę przygotowania i przeprowadzenia zawodów. Chipy jednorazowe, ze względu na niewysoką cenę będą w roku 2012 stosowane w coraz mniejszych imprezach sportowych.

Dysponujemy wieloma punktami pomiarowymi umożliwiając pomiar czasu nie tylko na mecie, ale także na starcie oraz na trasie w punktach kontrolnych, dzięki czemu zawody które obsługujemy są zawsze na wysokim sportowo poziomie z uniemożliwieniem szukiwania i skracania trasy. Nasze punkty pomiarowe wyposażone są w niezależne źródło zasilania oraz bezprzewodowe połączenie z metą co umożliwia na bieżąco przekazywanie danych z trasy i publikowanie ich na stronie internetowej wyników.

6. Wyniki w czasie zawodów

Dla podniesienia atrakcyjności imprezy oferujemy w czasie trwania zawodów:

9_3.jpg -Transmisję na żywo w Internecie. W specjalnie przygotowanym dla Państwa imprezy panelu wyświetlane są na bieżąco wyniki, międzyczasy z trasy, zdjęcia z rejonu mety. W przypadku dłuższych zawodów umożliwiamy śledzenie zawodników na schemacie trasy na podstawie dokonanych na trasie pomiarów. Automatycznie generujemy grafikę do wyświetlania rankingów na telebimach.

9_9.jpg 9_10.jpg - Telebim kolorowy mobilny na którym specjalnie przygotowana aplikacja wyświetla rankingi, loga sponsorów, obraz z mety oraz na życzenie pozdrowienia dla finiszujących zawodników zamówione za pośrednictwem portalu zawodników.

9_4.jpg -Tablica świetlna wyników. Zainstalowana w rejonie mety umożliwia wyświetlanie nazwisk, czasów i miejsc finiszujących zawodników, uatrakcyjniając zawody zgromadzonej na mecie publiczności.

9_6.jpg -Zegar czasu biegu - może być zainstalowany na mecie a także na samochodzie prowadzącym wyścig. Zegar posiada system zasilania z zapalniczki samochodowej i podtrzymanie czasu.

-SMS z wynikiem - w czasie zawodów wysyłamy do zawodników sms-a z wynikiem. Przy masowych imprezach umożliwia to natychmiastowy dostęp zawodnikom do ich rezultatów bez konieczności wyszukiwania swojego rezultatu pośród setek nazwisk na listach wydruków.

-Stanowisko komentatora - udostępniamy na życzenie bezprzewodowy komputer, sprzężony z serwerem mety, na którym wyświetlane są na bieżąco dane finiszujących zawodników dla komentatora.

7. Po zawodach

9_7.jpg Po zawodach udostępniamy komplet rezultatów w poszczególnych kategoriach i klasyfikacjach w postaci plików elektronicznych w panelu wyników. Udostępniamy także zawodnikom elektroniczne certyfikaty ukończenia zawodów do samodzielnego pobrania ze strony internetowej.
8. Koszty

Na koszt usługi pomiaru czasu wpływa kilka czynników: ile punktów pomiarowych, a co za tym idzie ile sprzętu i osób trzeba wykorzystać, jak długo trwają zawody, w jakim terminie są rozgrywane, jak techniczna dyscyplina sportowa a co za tym idzie jak wiele czasu zajmie przygotowanie oprogramowania itd.
Jeżeli chcecie Państwo uzyskać szczegółową ofertę cenową proszę o maila na adres: [email protected] W mailu proszę opisać krótko o jaką imprezę chodzi w jakim terminie, gdzie, ile spodziewacie się uczestników, jaki dystans i jaki przebieg trasy, czy start i meta planowane są w tym samym miejscu i ile punktów kontrolnych na trasie powinno być ustawionych. Szczegółowa oferta zostanie do Państwa odesłana mailem.

Zapraszam do składania zapytań ofertowych : [email protected]
Marek Zieliński