logo

SEKTORY STARTOWE NA BIKE MARATON 2018 !!!
Zawodnicy, którzy nie są przypisani do żadnego sektora, startują z sektora nr [7]
Wybierz sektor startowy:  

 

Numer Nazwisko Imię Miasto Katw Miękinia Polanica Zdrój Zdzieszowice Świeradów Zdrój Szklarska Poręba - Ultra BM Bielawa Obiszów Wisła Wałbrzych Jelenia Góra Sobótka PKT SEKTOR SEKTOR
2871 ABRAM JAKUB JAROSZÓW M3            0.462            0.462 [7]
2681 ABSALON MACIEJ RYBNIK M2          0.797      0.838    0.852  0.798  0.852 [2]
2682 ABSALON MICHAŁ RYBNIK M2          0.677      0.644    0.821    0.821 [2]
2683 ABSALON ZBIGNIEW RYBNIK M5          0.694      0.688      0.712  0.712 [3]
10154 ADAM JANECKI GLIWICE M3                        0 [7]
10090 ADAM SOCHA KOSTOMŁOTY M3                        0 [7]
3374 ADAMCZAK JAROSŁAW POZNAŃ M4                  0.562    0.581  0.581 [6]
1060 ADAMCZYK MAŁGORZATA CHORZÓW K3    0.522  0.574        0.558          0.574 [6]
1081 ADAMCZYK SANDRA RYDUŁTOWY K1  0.753    0.685  0.684    0.739    0.731    0.776    0.776 [2]
1575 ADAMCZYK HENRYK RACIBOROWICE GÓRNE M4  0.592                      0.592 [6]
2820 ADAMCZYK ARTUR WODZISŁAW SLĄSKI M4            0.692    0.715        0.715 [3]
10376 ADAMCZYK ARTUR WODZISLAW SLASKI M4                        0 [7]
3226 ADAMCZYK MATEUSZ BŁOCISZEWO M2                        0 [7]
3184 ADAMIEC NORBERT KRAKÓW M3                0.482        0.482 [7]
2785 ADAMS MACIEJ JANOWICE WIELKIE M2          0.553          0.634  0.574  0.634 [5]
1142 ADAMSKI ROBERT TRZCINICA M3  0.747          0.522            0.747 [3]
2022 ADAMSKI MARCIN WAŁBRZYCH M3    0.507  0.55            0.514    0.499  0.55 [6]
3623 ADAMSKI ANDRZEJ BRZEG DOLNY M4                      0.433  0.433 [7]
335 ADAMUS JOLANTA CZĘSTOCHOWA K4  0.476                      0.476 [7]
234 ADAMUS TOMASZ CZĘSTOCHOWA M5  0.476                      0.476 [7]
2392 ADFELDT RADOSŁAW MYSŁAKOWICE M4        0.53  0.541  0.539        0.648    0.648 [5]
1598 ADKONIS SEBASTIAN WROCŁAW M4  0.575  0.468  0.525  0.505  0.527  0.526      0.493  0.551  0.53  0.551 [6]
1600 ADKONIS KACPER WROCŁAW MM    0.612    0.685  0.673  0.699      0.631  0.698  0.682  0.698 [4]
1568 ADRYAN TOMASZ ZALASEWO M4  0.892  0.813  0.859  0.779  0.766      0.697  0.757  0.768  0.752  0.768 [3]
4501 ALBERTI MATTHIAS BAD TÖLZ M2                    1.098    1.098 [1]
1285 ALCHIMOWICZ HENRYK ZLOTY STOK M6  0.586                      0.586 [6]
538 ALCHIMOWICZ RAFAŁ JELENIA GÓRA M3  0.98  1.008  0.977  1.028  1      0.995    1.001  1.002  1.002 [0]
4680 ALCZYK MARCIN WROCŁAW M4    0.703    0.711              0.704  0.711 [3]
10372 ALEKSANDER GNIAZDOWSKI WROCŁAW M3                        0 [7]
2303 ALEKSANDROWICZ NATALIA PIOTRKOW TRYB K4      0.631  0.616  0.562            0.596  0.616 [5]
595 ALOCHNA DANIEL GIERAŁTOWICE M3                        0 [5]
1868 ALTEROWICZ PIOTR WAŁBRZYCH M3    0.536    0.587                0.587 [6]
450 AMEREK MATEUSZ SKARŻYSKO-KAMIENNA M2  0.592      0.49                0.592 [6]
805 ANDREJKÓW PIOTR KOWARY M2    0.904  0.946  0.932  0.907  0.886    0.912    0.96  0.966  0.966 [1]
2076 ANDRUSZKÓW JAKUB MIEJSCE MM    0.34                    0.34 [7]
2156 ANDRYSZCZAK PIOTR KAMIENIEC WROCŁAWSKI M3      0.549    0.583            0.558  0.583 [6]
267 ANDRZEJEWSKI JAKUB STRZEGOM M0  0.722    0.724    0.685  0.676      0.659    0.633  0.676 [4]
1333 ANDRZEJEWSKI RADOSŁAW WROCŁAW M3  0.793  0.663  0.718        0.774    0.698  0.76  0.644  0.76 [3]
1494 ANDRZEJEWSKI DROGOSZ LUBIN M3  0.698        0.5    0.597      0.554  0.529  0.597 [6]
3513 ANDRZEJEWSKI ŁUKASZ JELENIA GÓRA M3                    0.564    0.564 [6]
1453 ANDRZEJEWSKI JAKUB DOMASZCZYN M3  0.723                    0.638  0.723 [3]
2826 ANDRZEJEWSKI TOMASZ WROCŁAW M3            0.435    0.459        0.459 [7]
2622 ANTOLEC MATEUSZ WROCŁAW M2          0.367              0.367 [7]
11119 ANTOSIAK TOMASZ ZŁOTORYJA M3                        0 [7]
716 ANTOSZ MICHAŁ WROCŁAW M3      0.932      0.887            0.932 [1]
1091 APANASEWICZ ANDRZEJ WALIM M5  0.757                0.721    0.695  0.757 [3]
1180 APANASEWICZ TADEUSZ BOLESŁAWIEC M5  0.63        0.649              0.649 [5]
1076 ARMATYS PAWEŁ BOLESŁAWIEC M3  0.633  0.703  0.717  0.739  0.714  0.745      0.741      0.745 [3]
2757 ASFANDIAR SASCHA BERLIN M4          0.541              0.541 [7]
201 AUGUSTYN WOJCIECH KRAKÓW M4                0.697        0.697 [4]
3694 AWCEROWICZ WOJCIECH KROSNO ODRZAŃSKIE M2                      0.678  0.678 [4]
3695 AWCEROWICZ KRZYSZTOF KROSNO ODRZAŃSKIE M4                      0.636  0.636 [5]
10415 BABIK-HACZKIEWICZ ANNA ŹRÓDŁA K3                        0 [7]
4704 BABRAJ PAWEŁ NEKLA M4                      0.536  0.536 [7]
1039 BACA RYSZARD KRAKÓW M6  0.636        0.489              0.636 [5]
97 BACHRYJ RYSZARD JELENIA GÓRA 14 M5  0.694  0.667  0.665    0.702  0.705      0.656  0.7    0.705 [4]
528 BACHRYJ DOROTA JELENIA GÓRA 14 K3  0.545  0.414  0.52  0.491    0.487      0.521      0.521 [7]
985 BADKO DARIUSZ PIECHOWICE M4  0.677      0.613  0.637          0.666  0.619  0.666 [4]
2075 BADOWSKI MICHAŁ WRZEŚNIA M4    0.871      0.765  0.798  0.905  0.784  0.813  0.819    0.819 [2]
1144 BADURA ROMAN BYTOM M4  0.915    0.895  0.87  0.832  0.865    0.817  0.854  0.882  0.886  0.886 [1]
3029 BAGIŃSKI MARCIN GŁOGÓW M3              0.514          0.514 [7]
285 BAGROWSKI ŁUKASZ WROCŁAW M3  0.651  0.629  0.711    0.592  0.677        0.666  0.701  0.701 [4]
1800 BAHAJ DAMIAN ZGORZELEC M3  0.807  0.858      0.803    0.843      0.832  0.854  0.854 [2]
874 BAJOR PRZEMYSŁAW BRZEG DOLNY M3  0.662                      0.662 [4]
1888 BAJOR ADAM LUBIN M3    0.638  0.731    0.637    0.685      0.641  0.652  0.685 [4]
3188 BAKUŁA MAREK RASZYN M3                0.682        0.682 [4]
3168 BAL TOMASZ SKOMIELNA BIAŁA M2                0.861    1.005    1.005 [1]
3528 BAL BARTOSZ POZNAŃ M3                      0.82  0.82 [2]
3973 BAL TOMASZ KĄTY WROCŁAWSKIE M3                      0.459  0.459 [7]
1387 BALAWENDER KONRAD BIERUTÓW M3  0.638                      0.638 [5]
1030 BALCER DZIERŻYSŁAW SIERADZ M3  0.707      0.613  0.614      0.553    0.658    0.658 [4]
3705 BALCER ZIEMOWIT WROCŁAW M3                      0.615  0.615 [5]
3239 BALCER REMIGIUSZ MROCZA M4                  0.652  0.674  0.639  0.674 [4]
1944 BALCERZAK AGNIESZKA KONARZEWO K4    0.336                    0.336 [7]
1945 BALCERZAK JĘDRZEJ KONARZEWO M0    0.449                    0.449 [7]
3317 BALCERZAK GRZEGORZ WROCŁAW M4                  0.424      0.424 [7]
2382 BALICKA ALICJA GLIWICE K3      0.355                  0.355 [7]
813 BALICKI MAREK BRZEG DOLNY M4  0.776        0.595    0.763          0.776 [2]
10141 BALIŃSKI KONRAD OLEŚNICA M2                        0 [7]
402 BANACH MAGDA ZABRZE K2      0.74      0.575            0.74 [3]
3413 BANASIAK STANISŁAW WROCŁAW M3              0.524          0.524 [7]
3961 BANASIAK ANNA WROCŁAW KM                      0.501  0.501 [7]
742 BANASIEWICZ BEATA ŚWIĘTOCHŁOWICE K4  0.669    0.656  0.628  0.578  0.57  0.672  0.581    0.624    0.672 [4]
334 BANASIEWICZ AMELIA GOSŁAWICE KM  0.435                      0.435 [7]
10340 BANASIK SŁAWOMIR WARSZAWA M3                        0 [7]
3740 BANASZCZYK MACIEJ WROCŁAW M2          0.477        0.547    0.322  0.547 [7]
2376 BANAŚ WOJCIECH NIEMODZIN M2      0.554                  0.554 [6]
10262 BANAŚ WOJCIECH GRACZE M2                        0 [7]
1204 BANDURA JACEK CHORZÓW M3  0.643          0.541    0.535  0.576  0.616    0.616 [5]
2800 BANICKA-ABED SABINA WARSZAWA K4                        0 [7]
459 BANICKA-PRUGAR MONIKA NADARZYN K4  0.441                      0.441 [7]
3123 BARAN WALDEMAR NAMYSŁÓW M4  0.751  0.717  0.721  0.725  0.748  0.743  0.78    0.738  0.773  0.708  0.773 [2]
721 BARAN DARIUSZ STRZELIN M4    0.768  0.794  0.752  0.735  0.745  0.804    0.793  0.805  0.817  0.817 [2]
2781 BARANCEWICZ WACŁAW BIELAWA M5            0.627            0.627 [5]
1830 BARANOWSKI ARKADIUSZ WROCŁAW M3  0.827  0.773  0.796  0.75  0.714              0.796 [2]
2019 BARANOWSKI ALAN WROCŁAW MM  0.375    0.41                  0.41 [7]
10063 BARAŃSKI EMIL PIOTRKÓW TRYBUNALSKI M3                        0 [7]
2844 ZAWODNIK ANONIMOWY              0.522          0.522 [7]
1086 BARDADYN GRZEGORZ WROCŁAW M5  0.613  0.51    0.511    0.545  0.608  0.482  0.503  0.618  0.548  0.618 [5]
3474 BARSZCZ MARCIN BIELAWA M4  0.841  0.824  0.845    0.742  0.71  0.795    0.772  0.779  0.789  0.789 [2]
2654 BARTCZAK MICHAŁ CZELADŹ M4          0.739              0.739 [3]
2627 BARTKIEWICZ PIOTR RZECZYCA M3              0.652          0.652 [4]
10103 BARTKOWIAK ROMUALD KRAPKOWICE M3                        0 [7]
2406 BARTKOWIAK DAWID KNURÓW M2                        0 [5]
2502 BARTKOWIAK KACPER KĄKOLEWO M0        0.677            0.697    0.697 [4]
3262 BARTKOWICZ PAWEŁ POLKOWICE M2                    0.693    0.693 [4]
3248 BARTKOWSKA MONIKA WROCŁAW K4                  0.42  0.476    0.476 [7]
3247 BARTKOWSKI MARIUSZ WROCŁAW M4                  0.443  0.541    0.541 [7]
10051 BARTKOWSKI MACIEJ WROCŁAW M0                        0 [7]
3411 BARTKÓW ŁUKASZ LUBIN M3              0.681          0.681 [4]
3450 BARTNIK SŁAWEK WIERZCHOSŁAWICE M4                        0 [1]
594 BARTOCH MICHAŁ CIECHÓW M3  0.507                      0.507 [7]
1035 BARTOSIEWICZ KRZYSZTOF KNURÓW M4  0.617  0.581  0.62  0.571  0.502  0.509  0.652  0.534  0.632  0.619  0.647  0.647 [5]
2779 BARTOSIEWICZ MAREK BIERUTÓW M4            0.488  0.592  0.565      0.591  0.592 [6]
2778 BARTOSIEWICZ BARTOSZ BIERUTÓW MM            0.488  0.58  0.52      0.562  0.58 [6]
10345 BARTOSIK KRZYSZTOF TORUŃ M3                        0 [7]
1831 BARTOSZEK DAMIAN KATOWICE M4  0.925    1  1  0.937  0.978  1    0.972  0.985  1  1 [1]
10107 BARTOSZEWICZ JERZY GLIWICE M3                        0 [7]
1087 BARTOSZEWSKI DARIUSZ MALCZYCE M2  0.48                      0.48 [7]
3699 BASIŃSKI DAWID RAKONIEWICE M2                      0.757  0.757 [3]
2134 BASZCZYŃSKI JAKUB GÓRKI WIELKIE M1  0.884              0.942        0.942 [1]
3045 BATEK DARIUSZ ZATOR M3                1.146        1.146 [1]
10042 BATURA TOMASZ OPALENICA M4                        0 [2]
2662 BAUMANN MIKE FREIBERG M2          0.878              0.878 [1]
10028 BAŁA PIOTR BUKOWA M3                        0 [7]
2237 BAŁA MACIEJ ŚWIERADÓW-ZDRÓJ M3                        0 [7]
2309 BAŁAMUCKI MATEUSZ GRACZE M3      0.53                  0.53 [7]
2334 BAŁAŻYK ROBERT WRZEŚNIA M3        0.599                0.599 [6]
3339 BAŁD MACIEJ OLEŚNICA M3  0.745  0.665  0.709    0.651        0.702  0.755    0.755 [3]
2623 BAŁD BOLESLAW SERBY M6              0.748          0.748 [3]
2887 BAŁD RADOSŁAW GŁOGÓW M3              0.737          0.737 [3]
10008 BAŁD RADOSŁAW GŁOGÓW M3                        0 [7]
3067 BAŻANOWSKI PATRYK CISOWNICA M2                0.685        0.685 [4]
2434 BAŃDURA ANTONI STARA KAMIENICA M5        0.714              0.731  0.731 [3]
2664 BAŃKA PIOTR MARKI M3          0.559              0.559 [6]
724 BAŃSKI MATEUSZ WROCŁAW M3  0.822      0.786  0.644  0.732      0.684  0.713  0.746  0.746 [3]
549 BECK MARCIN LUTYNIA M3  0.567                      0.567 [6]
1836 BEDNARCZUK TOMASZ WROCŁAW M3  0.56                      0.56 [6]
10248 BEDNARCZYK SEBASTIAN GORZÓW WIELKOPOLSKI M2                        0 [7]
3727 BEDNARCZYK ADAM KALISZ M4                      0.541  0.541 [7]
1757 BEDNAREK KAROL BRALIN M0    0.759  0.8            0.743  0.854  0.788  0.854 [2]
2071 BEDNAREK PIOTR GŁUCHOŁAZY M0    0.679  0.767                  0.767 [3]
2311 BEDNARSKI BARTEK LEGNICA M3  0.927      0.85  0.88          0.886  0.862  0.886 [1]
257 BEDNARZ KRZYSIEK WROCŁAW M0  0.556                      0.556 [6]
10825 BEDRI MACIEJ BRZEZINKA ŚREDZKA MM                        0 [7]
10829 BEDRI PIOTR BRZEZINKA ŚREDZKA M3                        0 [7]
2719 BEDYŃSKI ARTUR ŁÓDŹ M2          0.784  0.778    0.806        0.806 [2]
1294 BEJM BARTOSZ KOŁO M2  0.836                      0.836 [2]
1958 BEJM JAKUB OZIMEK M2    0.438      0.501              0.501 [7]
520 BEJMA MONIKA WROCŁAW K3    0.645    0.618  0.603  0.614  0.694    0.64  0.614    0.694 [4]
1560 BEJMERT DANIEL WAŁBRZYCH M3  0.895  0.717    0.87  0.798        0.804    0.856  0.856 [2]
3397 BELKNER MATEUSZ JANOWICE WIELKIE M1  0.653  0.641  0.662  0.67                0.67 [4]
2333 BELON JAROSŁAW BACZYNA M5        0.547                0.547 [7]
3549 BENDA MICHAŁ JELENIA GÓRA MM                    0.539    0.539 [7]
505 BERCZUK KRZYSZTOF JELENIA GÓRA M4      0.791                  0.791 [2]
830 BERDZIK PIOTR WROCŁAW M2  0.966  0.935  0.942  0.918  0.946  0.949    0.923  0.951    0.955  0.955 [0]
1545 BEREZIUK NATALIA KŁODZKO K1  0.517  0.367    0.389  0.288    0.498  0.414  0.441    0.41  0.441 [7]
512 BEREŹNICKI PIOTR JELENIA GÓRA M3                      0.885  0.885 [1]
546 BEREŹNICKI KOSMA JELENIA GÓRA MM                      0.452  0.452 [7]
4687 BEREŻNICKI ŁUKASZ OŁAWA M3                      0.69  0.69 [4]
2342 BERNACKI RADOSŁAW OZIMEK M3        0.657                0.657 [4]
2444 BERNACZEK PAULA BARDO K0  0.757  0.736                    0.757 [3]
2730 BERNADY KRZYSZTOF WARSZAWA M4          0.498              0.498 [7]
551 BERNATEK AGNIESZKA KRĘPICE K2  0.454                      0.454 [7]
2705 BESAHA MIKHAIL MIŃSK M2          0.984              0.984 [1]
2179 BETKA MACIEJ KALISZ M4      0.666  0.654              0.665  0.666 [4]
1184 BETLEJ KAMIL ŚWIDNICA M2  0.616  0.535    0.551          0.601      0.601 [5]
10405 BEZPECAK RICHARD BRNO M4                        0 [7]
1747 BIAŁEK PIOTR CEREKWICA MM  0.494                      0.494 [7]
3692 BICHAJŁO DARIUSZ KROTOSZYN M4                      0.475  0.475 [7]
404 BICZYSKO PAWEŁ WROCŁAW M3            0.561  0.713  0.619  0.636      0.713 [3]
2161 BIEDERMAN ŁUKASZ WROCŁAW M4    0.628        0.693      0.697      0.697 [4]
3172 BIEDROŃCZYK MACIEJ SKOMIELNA BIAŁA M1                0.863        0.863 [1]
2950 BIEDRZYCKI ŁUKASZ POLKOWICE M3              0.757          0.757 [3]
10192 BIEGANEK PAWEŁ MILICZ M3                        0 [7]
2230 BIEGANOWSKA JUSTYNA WROCŁAW KM      0.319            0.335      0.335 [7]
2229 BIEGANOWSKA ANTONINA WROCŁAW K1      0.429            0.471  0.493    0.493 [7]
2228 BIEGANOWSKI SEBASTIAN WROCŁAW M4      0.319            0.335      0.335 [7]
3165 BIEL SZYMON ŻYWIEC M3                0.939        0.939 [1]
2056 BIELA PAWEŁ RADOMSKO M4    0.44                    0.44 [7]
3420 BIELECKA MAGDALENA MARKI K3              0.536          0.536 [7]
2968 BIELECKA DOROTA K0              0.724    0.544      0.724 [3]
11044 BIENAS PIOTR WAŁBRZYCH M4                        0 [6]
2151 BIENIA PIOTR ZDZIESZOWICE M2      0.586                  0.586 [6]
2070 BIENIEK MACIEJ WAŁBRZYCH M4    0.711    0.728        0.697  0.717    0.736  0.736 [3]
2211 BIERNAT KAMILA STRZELIN K3  0.713      0.704                0.713 [3]
1064 BIERNAT JAKUB ZŁOTORYJA M2  0.799  0.728  0.77  0.736  0.702  0.714  0.789    0.688  0.724  0.743  0.743 [3]
759 BIERZA DAMIAN DZIMIERZ M3  0.69  0.572            0.585  0.611      0.611 [5]
741 BIEŚ ADAM STRZEGOM M3  0.591  0.6                  0.642  0.642 [5]
1197 BIEŃKO BARTOSZ WROCŁAW M3  0.455            0.464          0.464 [7]
350 BIKSA ADRIAN KĘDZIERZYN-KOŹLE M2  0.895    0.776  0.798  0.846  0.796  0.891  0.736      0.836  0.891 [1]
351 BIKSA MARTA KĘDZIERZYN-KOŹLE K5  0.666    0.612  0.558  0.533  0.554  0.647  0.542        0.647 [5]
352 BIKSA PAULINA K-KOŹLE K2        0.491              0.42  0.491 [7]
1557 BIL KAMIL WROCŁAW M3  0.368                      0.368 [7]
1659 BILSKI PIOTR GNIECHOWICE M3  0.563                      0.563 [6]
10002 BINIAK REMIGIUSZ KIEŁCZÓW M3                        0 [7]
296 BINIEK OKTAWIAN BOLESŁAWIEC M3  0.662      0.553  0.552        0.651    0.611  0.651 [4]
290 BINIEK RYSZARD DOBROMIERZ M6  0.654  0.52      0.534  0.518  0.616      0.592    0.616 [5]
1278 BINKOWSKI TOMASZ WROCŁAW M4  0.583    0.556      0.533      0.572  0.615  0.541  0.615 [5]
10156 BINKOWSKI JAKUB POZNAŃ M0                        0 [3]
2739 BINKOWSKI MARCIN BUGAJ M4          0.613              0.613 [5]
340 BIRUTA SEBASTIAN WROCŁAW M4  0.746                      0.746 [3]
1047 BISKUP JULIA RYBNIK KM  0.609  0.523  0.581  0.559  0.547  0.581    0.555  0.546  0.599  0.528  0.599 [6]
1046 BISKUP MARCIN RYBNIK M3  0.609  0.524  0.531  0.559  0.547  0.581    0.554  0.546  0.598  0.529  0.598 [6]
3963 BIŁOUS MARCIN MIRKÓW M4                      0.482  0.482 [7]
571 BLAT DAMIAN WROCŁAW M3  0.608          0.509            0.608 [5]
3137 BLAZY SŁAWOSZ RYBNIK M3                0.585    0.663  0.626  0.663 [4]
10373 BLECHARSKI HENRYK GRYFÓW SLASKI M5                        0 [7]
1344 BOBER GRZEGORZ PRZEWORNO M3  0.706  0.65          0.722        0.671  0.722 [3]
10083 BOBER PRZEMEK ŚWIDNICA M0                        0 [7]
1708 BOBKIEWICZ TOMEK BRZEG DOLNY M4  0.481                      0.481 [7]
1875 BOCHENEK ŁUKASZ BRZEG DOLNY M3  0.417                      0.417 [7]
3587 BOCHNIARZ ANNA OŁAWA K3                      0.41  0.41 [7]
3014 BOCZNIEWICZ PIOTR ŚRODA ŚLĄSKA M4              0.575          0.575 [6]
3015 BOCZNIEWICZ PAWEŁ ŚRODA ŚLĄSKA M2              0.489          0.489 [7]
1943 BOCZULA PIOTR CHOCIESZÓW M2    0.672                    0.672 [4]
1107 BOGACKI SEBASTIAN KATOWICE M4  0.726  0.644  0.722      0.636            0.722 [3]
11038 BOGACKI MATEUSZ GLIWICE M2                        0 [7]
3610 BOGACZYK MACIEJ WROCŁAW M3                      0.65  0.65 [4]
3579 BOGACZYK DARIUSZ WROCŁAW M6                      0.332  0.332 [7]
430 BOGDAŃSKA ANNA WROCŁAW K4  0.64  0.546  0.566  0.565  0.539  0.582  0.601  0.501    0.601  0.575  0.601 [5]
309 BOGDAŃSKI PIOTR WROCŁAW M4  0.705  0.617  0.677  0.589  0.588  0.603  0.655  0.542  0.604  0.639  0.634  0.639 [5]
10223 BOGDAŃSKI MARCIN PRZYBĘDZA M3                        0 [7]
1788 BOGDAŃSKI MARCIN SIERADZ M3  0.789    0.811  0.681  0.641      0.679  0.691      0.691 [4]
3497 BOGDAŃSKI JAROSŁAW JELENIA GÓRA M3                    0.499    0.499 [7]
4693 BOGDAŃSKI ANDRZEJ SOBÓTKA M4                      0.385  0.385 [7]
2701 BOGIEL ANDRZEJ ZIELONA GÓRA M4          0.428              0.428 [7]
2459 BOGUCKI MARIUSZ OPOLE M4      0.561  0.539    0.534  0.636        0.551  0.636 [5]
2313 BOGUCKI WOJCIECH OPOLE M4      0.573  0.555    0.577  0.626        0.543  0.626 [5]
4682 BOGUSZ EMIL SOBÓTKA M3                      0.566  0.566 [6]
2430 BOHONOS GRZEGORZ SIEKIERCZYN M4        0.607  0.591          0.672  0.641  0.672 [4]
57 BOJARSKA JOLANTA WAŁBRZYCH K4  0.766  0.714  0.76  0.719  0.669  0.7  0.765  0.613  0.738  0.712    0.738 [3]
75 BOJARSKI MATEUSZ WAŁBRZYCH M4  0.874  0.837  0.874  0.814  0.775  0.818  0.863  0.814  0.839  0.824    0.839 [2]
2185 BOJARSKI ANDRZEJ GLIWICE M3      0.768      0.715    0.716        0.768 [3]
2499 BOJARSKI PRZEMYSŁAW WAŁBRZYCH MM        0.617      0.649  0.655  0.649      0.655 [4]
3979 BOJDZIŃSKA EWELINA JÓZEFOSŁAW K3                        0 [7]
3592 BONDARENKO SERGII WROCŁAW M3                      0.481  0.481 [7]
1774 BONDEROWICZ ANDRZEJ ZIELONA GÓRA M5        0.585    0.577            0.585 [6]
129 BONUSIAK PRZEMYSŁAW JASTRZĘBIE ZDRÓJ M3  0.914  0.909    0.883          0.876      0.909 [1]
2659 BORKOWICZ BARTEK LIPNO M3          0.55              0.55 [6]
683 BORKOWSKI JANUSZ WROCŁAW M5  0.514  0.419    0.461          0.476    0.454  0.476 [7]
2842 BORKOWSKI JAKUB WAŁBRZYCH M0            0.526            0.526 [7]
10896 BOROWA JUSTYNA DZIAŁOSZYN K3                        0 [7]
1912 BOROWA JUSTYNA DZIAŁOSZYN K3    0.377                    0.377 [7]
1169 BOROWIAK PAWEŁ MIĘDZYCHÓD M3  0.8  0.789  0.754  0.698  0.681  0.703  0.762  0.644  0.713    0.75  0.75 [3]
2577 BOROWICZ BARTOSZ WARSZAWA M2          0.968              0.968 [1]
4700 BOROWIEC PIOTR BERLIN M4                        0 [7]
2718 BOROWIECKA BARBARA NOWA SOBÓTKA K2          0.8  0.831    0.811        0.831 [0]
10087 BORS GRZEGORZ POLKOWICE M3                        0 [7]
3565 BORSOS BENEDEK BUDAPEST M2                    0.954    0.954 [1]
3053 BORUTA ADRIAN ŻORY M3                0.92        0.92 [1]
3323 BORYCKI MIROSŁAW LIBERTÓW M4                  0.837  0.746  0.906  0.906 [1]
353 BORYCZKA MAREK BRALIN M5  0.592  0.491  0.561    0.548  0.558  0.62      0.606  0.411  0.62 [5]
3335 BOSSY PAWEŁ GORZÓW WLKP. M4  0.805  0.745  0.811  0.763  0.718  0.729  0.791    0.732  0.727    0.791 [2]
113 BOŁDYS MIROSŁAW ŻORY M3      0.637      0.654    0.642        0.654 [4]
1530 BOŁOZOWSKI DARIUSZ WROCŁAW M4  0.571  0.456                  0.452  0.571 [6]
1512 BOŻEK DAWID BARDO M1  0.747    0.738      0.753            0.753 [3]
11147 BOŻYM MATEUSZ WROCŁAW M2                        0 [7]
2773 BRANDOWSKA ANNA KŁODZKO K3            0.375            0.375 [7]
1648 BRANDOWSKI BARTOSZ KŁODZKO M3  0.812  0.798        0.797      0.712  0.76    0.797 [2]
1274 BRANDT RYSZARD POLSKA M6  0.672  0.549  0.591  0.571  0.468  0.566    0.539    0.611  0.553  0.611 [5]
3572 BRENTJENS BART M4                        0 [7]
391 BRODA ALICJA WROCŁAW K4            0.419  0.493        0.448  0.493 [7]
600 BRODA JAROSŁAW WROCŁAW M4  0.707  0.68  0.752  0.7  0.705    0.774    0.734  0.737  0.753  0.753 [3]
601 BRODA MICHAŁ MROZÓW M1  0.673  0.557  0.688    0.594    0.66    0.545  0.548  0.59  0.59 [6]
258 BRODA MATEUSZ MROZÓW MM  0.524    0.423        0.486    0.423  0.474  0.406  0.474 [7]
1548 BRODA GRZEGORZ KATOWICE M4  0.762  0.681  0.714  0.721    0.7      0.702  0.71  0.743  0.743 [3]
3093 BRODA ADRIANNA ŻORY K2                0.687  0.668    0.685  0.687 [4]
3094 BRODA ARTUR ŻORY M3                  0.676    0.655  0.676 [4]
2206 BRODACKA ANNA WROCŁAW K3    0.609  0.67  0.617  0.62  0.629  0.683      0.659  0.678  0.683 [4]
2181 BROEKERE KRZYSZTOF ZABRZE M5      0.691                  0.691 [4]
2293 BROJ ADRIAN PRZYWORY M4      0.49                  0.49 [7]
990 BRONICKI DANIEL WROCŁAW M4  0.571                      0.571 [6]
2843 BROSZKIEWICZ DAMIAN POLKOWICE M3              0.678          0.678 [4]
754 BROSZKO RAFAŁ POLANICA-ZDRÓJ M2  0.642                      0.642 [5]
2748 BROTKIEWICZ BARTOSZ SWARZĘDZ M2          0.593      0.515        0.593 [6]
673 BROŻYNA WIKTOR WĄDROŻE WIELKIE M3  0.664                      0.664 [4]
269 BRUZI PIOTR MOKRONOS GÓRNY M4  0.703  0.594  0.652  0.601    0.561      0.588    0.636  0.636 [5]
3986 BRYK SYLWESTER LUBLINIEC M4                      0.445  0.445 [7]
3987 BRYK WIOLETTA LUBLINIEC K4                      0.35  0.35 [7]
3096 BRYŁA MICHAŁ RADZIONKÓW M2                0.715        0.715 [3]
582 BRYŁKA KONRAD NOWA WIEŚ KSIĄŻĘCA M0    0.813  0.846    0.841    0.879    0.818      0.879 [1]
2277 BRYŁKA BARTOSZ NOWA WIEŚ KSIĄŻĘCA MM  0.617    0.57        0.566    0.557  0.599  0.532  0.599 [6]
1761 BRYŁKA TOMASZ BRALIN M1    0.638                    0.638 [5]
770 BRZESZCZ PAWEŁ JELCZ-LASKOWICE M3  0.692  0.587  0.628  0.606  0.581  0.587  0.635  0.572  0.593  0.671  0.623  0.671 [4]
926 BRZEZIŃSKI MICHAŁ WROCŁAW M3  0.757  0.711  0.727  0.714  0.737  0.749  0.788  0.72  0.756    0.74  0.756 [3]
1749 BRZEŹNY KRZYSZTOF DZIERŻONIÓW M3  0.527  0.413  0.471  0.441                0.471 [7]
10133 BRZOZOWSKA JUSTYNA WARSZAWA K4                        0 [7]
153 BRZOZOWSKI TOMASZ RUDA ŚLĄSKA M3  0.872    0.827  0.783  0.793  0.823  0.866          0.866 [1]
2556 BRZOZOWSKI MARCIN LESZNO M3        0.66  0.713        0.715  0.774    0.774 [2]
2967 BRZÓSKA FILIP NOWA RUDA M0              0.882    0.9      0.9 [1]
120 BRZÓZKA ADRIAN USTROŃ M3      1.055                  1.055 [1]
2437 BRZÓZKA PIOTR USTROŃ M2      1.013          0.987    1.046    1.046 [1]
147 BRZÓZKA JACEK RYDUŁTOWY M5  0.967              0.875    0.886    0.967 [1]
3980 BUBAK SZYMON SUŁKOWICE M2                0.521    0.609  0.524  0.609 [5]
1067 BUBNOWSKA VIOLETTA ZAWONIA K5  0.626  0.55  0.586  0.575  0.591  0.585  0.613  0.546  0.567  0.624  0.572  0.624 [5]
3976 BUBNOWSKI PAWEŁ WROCŁAW M3  0.787  0.839  0.805    0.886  0.888  0.945        0.74  0.945 [1]
2955 BUCHALSKI TOMASZ LUBIN M3              0.51          0.51 [7]
2331 BUCHOLC ANDRZEJ BOGDANIEC M5        0.492                0.492 [7]
606 BUCZAK ANDRZEJ BYSTRZYCA OŁAWSKA M4  0.646  0.572  0.622  0.533  0.547    0.639    0.617  0.668  0.626  0.668 [4]
70 BUCZAK WIKTOR BYSTRZYCA OŁAWSKA M0  0.803  0.797  0.656  0.76  0.805    0.733        0.778  0.805 [2]
3981 BUCZEK MARCIN NYSA M3  0.675    0.606                0.627  0.675 [4]
2359 BUCZKOWSKI ZBIGNIEW ŁAMBINOWICE M5      0.372                  0.372 [7]
3553 BUCZKOWSKI ROBERT JELENIA GÓRA M3                    0.615    0.615 [5]
425 BUCZYNSKI ZBIGNIEW ZORAWINA M65  0.477                      0.477 [7]
10145 BUDA ŁUKASZ CZECHOWICE DZIEDZICE M2                        0 [7]
2702 BUDKEVICH KANSTANTSIN MIŃSK M2          0.933              0.933 [1]
4511 BUDKEVICH KANSTANTSIN ORSHA M2                    0.907    0.907 [1]
103394 BUDZIANOWSKI MARIUSZ WOŁÓW M4                        0 [4]
440 BUDZIŃSKA OLGA WROCŁAW K2  0.571  0.493  0.544  0.508  0.546  0.513  0.593    0.566  0.596  0.53  0.596 [6]
443 BUDZIŃSKI PIOTR WROCŁAW M3  0.653    0.594  0.56  0.549  0.567  0.62    0.556  0.586  0.558  0.586 [6]
3084 BUDZIŃSKI TOMASZ SŁAWNO M2                        0 [1]
3085 BUDZIŃSKI MARCIN SŁAWNO M2                        0 [1]
1403 BUFAN ALEKSANDRA OPOLE K4  0.618  0.506  0.541  0.517  0.488  0.515  0.56    0.517    0.472  0.56 [6]
10190 BUGAJSKI DARIUSZ WROCŁAW M4                        0 [7]
2934 BUJAK GRZEGORZ JELENIA GÓRA M4  0.747  0.662    0.674    0.671  0.655    0.686  0.751  0.69  0.751 [3]
1011 BUJAK PIOTR JELENIA GÓRA M4    0.783      0.792          0.719  0.547  0.792 [2]
2432 BUJAK WOJCIECH JELENIA GÓRA M3        0.791                0.791 [2]
2811 BUJAK PAWEŁ JAROSZÓW M3            0.516            0.516 [7]
1959 BUJANOWSKI SZYMON SZCZYTNA M0  0.625  0.591  0.531    0.58  0.666  0.695      0.677  0.653  0.695 [4]
2012 BUJEWICZ MACIEJ WROCŁAW M3    0.519        0.561      0.525    0.584  0.584 [6]
847 BUJNOWSKI PIOTR WROCŁAW M4  0.411                  0.53  0.478  0.53 [7]
10220 BUKALSKI PAWEL RADOM M3                        0 [2]
1724 BUKOWIECKA WERONIKA TUREK K2  0.504                      0.504 [7]
1057 BUKRABA KRZYSZTOF BOLESŁAWIEC M3                        0 [1]
3181 BUKRY WOJCIECH KRAKOW M4                0.762        0.762 [3]
10163 BULAWA DAVID NÁVSÍ M2                        0 [7]
10035 BURAKOWSKI MARIUSZ TRZEBNICA M4                        0 [7]
983 BURCHARD IGNACY KROSNOWICE M0  0.523  0.492                    0.523 [7]
2803 BURDA VLADYSLAV WROCLAW M2            0.561        0.558  0.632  0.632 [5]
2818 BURDZIŃSKI BARTOSZ WROCŁAW M3  0.827  0.795  0.823  0.759  0.809    0.875    0.814  0.804  0.816  0.816 [2]
3187 BUSZEWSKI TOMASZ SOSNOWIEC M3                0.699    0.81  0.788  0.81 [2]
10125 BUTKIEWICZ PAWEŁ LUBSKO M4                        0 [4]
159 BUŁAJ MAREK WROCŁAW M6  0.385  0.296  0.399  0.345                0.399 [7]
2775 BYCZKOWSKI WACŁAW WAŁBRZYCH M6            0.556  0.656          0.656 [4]
308 BYCZKOWSKI RAFAŁ JUGÓW M3    0.914          0.93  0.901        0.93 [1]
720 BYCZKOWSKI JAKUB WROCŁAW M1  0.67                      0.67 [4]
3035 BYDLIŃSKI MACIEJ SZCZYRK M2                        0 [2]
1593 BYRSKI PRZEMYSŁAW KŁODZKO M3  0.606    0.575                  0.606 [5]
869 BYSKOSZ TOMASZ WROCŁAW M4  0.532    0.476  0.453    0.515          0.492  0.515 [7]
1255 BŁACHOWIAK JAKUB LESZNO M2  0.895  0.781    0.815  0.824  0.824            0.824 [2]
259 BŁACHUT AGNIESZKA WOŁÓW K3  0.356                      0.356 [7]
10004 BŁACHUT MAREK TARNÓW OPOLSKI M4                        0 [7]
784 BŁASZCZYK BARTOSZ SZCZECIN M3  0.98  0.96  0.923  0.914  0.969  0.947  0.86        0.981  0.981 [0]
2182 BŁASZCZYK MICHAŁ LĘDZINY M3      0.583                  0.583 [6]
1289 BŁASZCZYNSKI WOJCIECH GORZÓW WIELKOPOLSKI M3  0.589                      0.589 [6]
10144 BŁASZKIEWICZ MICHAŁ SOSNOWIEC M3                        0 [7]
3693 BŁASZKIEWICZ GRZEGORZ ZIELONA GÓRA M3                      0.583  0.583 [6]
119 BŁASZKÓW BARBARA STRZELIN K2  0.668  0.599  0.687  0.636  0.416  0.642  0.638  0.637  0.655  0.69  0.647  0.69 [4]
1491 BŁASZYK MACIEJ LUBIN M3  0.479                      0.479 [7]
1614 BŁAŹNIAK JAKUB ZĄBKOWICE ŚL. M3  0.742  0.704        0.675          0.689  0.704 [4]
3391 BŁAŻEJAK DANIEL WAŁBRZYCH M0                        0 [7]
1286 BŁAŻEJEWICZ DAMIAN JELENIA GÓRA M4  0.457                      0.457 [7]
2477 BŁAŻOWSKI MAREK WROCŁAW M4        0.68  0.717        0.759      0.759 [3]
1301 BŁOŃSKI PAWEŁ WROCŁAW M3  0.86                      0.86 [1]
3576 BŁYSKOŃ TOMASZ KROSNO ODRZAŃSKIE M3                    0.806    0.806 [2]
2099 BĄCZEK WOJCIECH BOLESŁAWIEC M3  0.816    0.756  0.758  0.671  0.732  0.799    0.771  0.806  0.752  0.806 [2]
2291 BĄCZKIEWICZ KRZYSZTOF ZDZIESZOWICE M4      0.757                  0.757 [3]
3282 BĄCŁAWEK AURELIA GRUDZIĄDZ K4                    0.552    0.552 [6]
1 BĄK ADAM BOLESŁAWIEC M3  0.765  0.704  0.694  0.398  0.689  0.671    0.619  0.729  0.773  0.752  0.773 [2]
10037 BĄK TOMASZ GOŚCIĘCIN M3                        0 [7]
1589 BĄK MARCIN JEŻÓW SUDECKI M3  0.582  0.563  0.577  0.549  0.572  0.583      0.565  0.628  0.603  0.628 [5]
3057 BĄK MICHAŁ TYCHY M3                0.474        0.474 [7]
3289 BĄK SŁAWOMIR JELENIA GÓRA M3                    0.611    0.611 [5]
3507 BĄK BARTŁOMIEJ SULECHÓW M3                    0.862    0.862 [1]
4684 BĄKOWSKI ROBERT ROGÓW SOBÓCKI M3                      0.618  0.618 [5]
4688 BĄKOWSKI MARCIN ROGÓW SOBÓCKI M3                      0.577  0.577 [6]
599 BĘBAS JANUSZ KRĘPICE M3  0.621                      0.621 [5]
10367 CADA TOMAS TEPLICE NAD METUJI M5                        0 [7]
2545 CAPANDA PAULINA WROCŁAW K3        0.698  0.654  0.636  0.696  0.617  0.642    0.603  0.642 [5]
1019 CEBULA ERNEST LUBAWKA M0  0.7                      0.7 [4]
2454 CEBULA TOMASZ CHRZĄSTOWICE M2      0.67    0.514  0.562            0.67 [4]
2534 CEGŁA MONIKA RASZKÓW K3              0.633          0.633 [5]
906 CEJKO GRZEGORZ WROCŁAW M4  0.637            0.573        0.527  0.637 [5]
2725 CELARY KRZYSZTOF KRAKÓW M2          0.947              0.947 [1]
118 CEREKWICKI DAWID SOKOŁOWSKO M3  0.839    0.811        0.778    0.754  0.761  0.751  0.761 [3]
1249 CETNAR ŁUKASZ OLEŚNICA M4  0.627        0.601              0.627 [5]
730 CHACHULSKI JAKUB WYSOKA M4  0.667  0.63      0.604  0.614    0.591  0.657  0.678  0.633  0.678 [4]
728 CHACHULSKI ANTEK WYSOKA MM  0.686  0.647  0.66  0.659    0.663    0.635  0.693  0.724  0.685  0.724 [3]
729 CHACHULSKI KACPER WYSOKA MM  0.606  0.528  0.578      0.535    0.539  0.558  0.55  0.571  0.571 [6]
3372 CHAJ TOMASZ LEGNICA M1                  0.671    0.662  0.671 [4]
2691 CHAJEC DAWID MYSŁOWICE M2          0.607              0.607 [5]
1000 CHARYDCZAK MICHAŁ BRZEZINKA ŚREDZKA M3  0.647  0.531          0.643          0.647 [5]
2522 CHARYTON WOJCIECH WROCŁAW M3  0.77                0.642      0.77 [2]
650 CHARŁAMPOWICZ ROBERT WROCŁAW M5  0.65  0.608    0.602    0.485            0.608 [5]
10458 CHAŁUPA ŁUKASZ KRZESZOWICE M3                        0 [7]
2909 CHMIEL MARIUSZ BĄDZÓW M4              0.615          0.615 [5]
3883 CHMIELOWIEC DARIUSZ PISARZOWICE M4  0.596  0.437    0.552  0.501              0.552 [6]
2121 CHMIELOWIEC MICHAŁ PISARZOWICE MM                        0 [7]
2049 CHOCIAN ARTUR WAŁBRZYCH M3    0.69  0.727                  0.727 [3]
973 CHODOROWSKI ROMAN WOŁÓW M4  0.685  0.601  0.624  0.571      0.665    0.638    0.61  0.665 [4]
552 CHODOROWSKI KRZYSZTOF ŚRODA ŚLĄSKA M5  0.58                      0.58 [6]
2940 CHODŹKO MARCIN STARGARD M4                        0 [7]
1881 CHOINA ANDRZEJ WOŁÓW M3  0.593  0.536        0.567  0.658  0.562  0.616  0.625  0.641  0.641 [5]
181 CHOJNACKI MAREK PIECHOWICE M3  0.746  0.723    0.723                0.746 [3]
2553 CHOJNACKI KRZYSZTOF BYDGOSZCZ M4        0.698                0.698 [4]
1211 CHOJNACKI ADAM POZNAŃ M5  0.774  0.729    0.7                0.774 [2]
2638 CHOJNACKI MARCIN POZNAŃ M2          0.48              0.48 [7]
2726 CHOJNACKI KACPER ZAWIERCIE M0          0.817              0.817 [2]
103352 CHOLEWA PIOTR JELCZ-LASKOWICE M4                        0 [5]
709 CHOMA JULIAN LEGNICA MM  0.334                      0.334 [7]
710 CHOMA ROBERT LEGNICA M4  0.333                      0.333 [7]
2354 CHOMA BOGDAN TYCHY M3      0.617          0.727    0.778  0.734  0.778 [2]
2353 CHOMA LAURA TYCHY KM      0.617                  0.617 [5]
1786 CHOMIŃSKI KAROL WROCŁAW M1  0.877    0.869  0.783  0.743  0.738  0.841    0.761  0.828  0.785  0.828 [2]
524 CHOROSZEWSKI MARIUSZ MYSŁAKOWICE M3  0.818  0.836  0.888  0.844  0.824        0.779  0.796  0.765  0.796 [2]
2381 CHORZELSKI PAWEŁ GLIWICE M3      0.355                  0.355 [7]
2594 CHOWANIEC SEBASTIAN NOWY DWÓR MAZOWIECKI M3          0.848              0.848 [2]
10036 CHOWRA JAKUB CHEŁM M3                        0 [7]
2774 CHOYNOWSKI ANDRZEJ ŁOMIANKI M4            0.461            0.461 [7]
10014 CHRAPAN TOMASZ OLKUSZ M4                        0 [7]
1102 CHRAPLIWY PRZEMYSŁAW LUBIN M3  0.375                      0.375 [7]
1115 CHRAPLIWY FRANCISZEK LUBIN MM  0.374                      0.374 [7]
3306 CHRUST KRZYSZTOF NAMYSŁÓW M3                  0.895      0.895 [1]
1382 CHRUŃ TOMASZ BRZEG M2  0.548                      0.548 [7]
3016 CHRZANOWSKI MARCIN WROCŁAW M3              0.426          0.426 [7]
2927 CHRZĄSZCZ PAWEŁ KRAKÓW M3            0.979            0.979 [1]
1744 CHUDA SYLWIA JELCZ-LASKOWICE K2  0.461                      0.461 [7]
2966 CHUDAK JAKUB SMOLNO MM              0.655          0.655 [4]
2969 CHUDAK KONRAD NIETĄZKOWO M3              0.708          0.708 [4]
1407 CHUDAŚ TOMASZ WROCŁAW M4  0.753  0.681  0.71    0.649  0.698  0.764        0.706  0.764 [3]
10128 CHUDY MATEUSZ KĘPA M3                        0 [7]
2165 CHUDY GRZEGORZ JEMIELNICA M2      0.533                  0.533 [7]
226 CHUDZIK KRZYSZTOF BRZEG DOLNY M3  0.394                      0.394 [7]
231 CHUDZIK ALEKSANDRA BRZEZINKA ŚREDZKA KM  0.393                      0.393 [7]
230 CHUDZIK NATALIA BRZEZINKA ŚREDZKA KM  0.341                      0.341 [7]
2492 CHUSTECKI WOJCIECH WARSZAWA M4        0.577                0.577 [6]
977 CHWAŁOWSKI ADAM PIOTRKÓW TRYBUNALSKI M4  0.856  0.762  0.862  0.802  0.776  0.761    0.736  0.764    0.793  0.793 [2]
853 CHWIEJ MICHAŁ SZKLARSKA PORĘBA M1  0.721  0.678    0.687  0.743  0.711      0.721  0.757  0.692  0.757 [3]
2921 CHWIEJ KAROLINA BRWINÓW K3            0.603      0.599    0.627  0.627 [5]
453 CHYBIŃSKI SŁAWOMIR WROCŁAW M4  0.49  0.543  0.555      0.577          0.575  0.577 [6]
476 CHYBIŃSKI MACIEJ WROCŁAW MM  0.49                      0.49 [7]
607 CHYLIŃSKI JAKUB WROCŁAW M2  0.841  0.806    0.816              0.829  0.829 [2]
1904 CHŁODOWICZ DOMINIK BIELAWA M1    0.875        0.898    0.845  0.871  0.829    0.871 [1]
2764 CHŁODOWICZ GRZEGORZ BIELAWA M4            0.706      0.696      0.706 [4]
825 CHŁOPOWIEC ANDRZEJ BŁONIE M4  0.43                      0.43 [7]
826 CHŁOPOWIEC KINGA BŁONIE KM  0.43                      0.43 [7]
2801 CHŁĄDOWICZ MARCIN BIELAWA M3            0.574            0.574 [6]
10898 CIASTOŃ MAREK WOJKOWICE M5                        0 [4]
3265 CIBART PIOTR SZCZECIN M4                    0.813    0.813 [2]
2548 CICEŃ KRZYSZTOF ZGORZELEC M4        0.597  0.596  0.63  0.699    0.669  0.707  0.504  0.707 [4]
2551 CICH WALDEMAR KARPACZ M4        0.753  0.728          0.79    0.79 [2]
1100 CICHALEWSKI RYSZARD WAŁBRZYCH M5  0.575  0.508        0.5      0.555    0.552  0.555 [6]
2561 CICHECKI PIOTR WROCŁAW M3        0.613            0.654  0.62  0.654 [4]
2677 CICHOŃ ANDRZEJ NYSA M4  0.637                      0.637 [5]
2188 CICHOŃ ŁUKASZ OPATÓW M3  0.604  0.538  0.581      0.52  0.617      0.645  0.592  0.645 [5]
52 CICHY ŁUKASZ KŁODZKO M4  0.892  0.856  0.842  0.887                0.887 [1]
51 CICHY MATEUSZ KŁODZKO MM                        0 [5]
2131 CICHY JAKUB GÓRKI WIELKIE M1  0.907  0.88            0.824        0.907 [1]
2092 CIECIERA PAWEŁ JELENIA GÓRA M3    0.871  0.852    0.863  0.863  0.875      0.878  0.872  0.878 [1]
735 CIEEPICA DAMIAN WROCŁAW MM  0.504                      0.504 [7]
354 CIEPLIK PAWEŁ OLEŚNICA M3  0.75  0.678  0.707        0.787    0.752      0.787 [2]
868 CIEPŁUCHA TOMASZ WROCŁAW M4  0.734    0.762    0.783  0.765  0.802    0.775  0.822  0.799  0.822 [2]
631 CIERLUK KAROLINA PIECHOWICE K2  0.856              0.834      0.865  0.865 [0]
365 CIERPIK MICHAŁ KĘPNO M3            0.557            0.557 [6]
366 CIERPIK JAKUB KĘPNO MM            0.557            0.557 [6]
2746 CIESIELSKI PRZEMYSŁAW KATOWICE M5          0.661  0.679    0.711        0.711 [3]
102 CIESIUL PAWEŁ WROCŁAW M3  0.746  0.677  0.724    0.586  0.655          0.649  0.655 [4]
3630 CIESIUL MARCIN WROCŁAW M2                      0.422  0.422 [7]
1314 CIEŚLA PIOTR STRZELIN M3  0.768  0.733  0.743  0.748  0.761  0.752  0.788    0.765  0.812  0.778  0.812 [2]
219 CIEŚLA KRZYSZTOF ZIĘBICE M4  0.753  0.723    0.695      0.748    0.713  0.738  0.692  0.738 [3]
1456 CIEŚLA KAROLINA STRZELIN K3  0.456                      0.456 [7]
103366 CIEŚLAK MATEUSZ WROCŁAW M2                        0 [3]
1656 CIEŚLAK JĘDRZEJ JEŻOW SUDECKI M1  0.634  0.589              0.627  0.636    0.636 [5]
1580 CIEŚLEWICZ PIOTR ŁASK M2  0.768  0.684  0.783    0.666              0.783 [2]
2050 CIEŚLEWICZ MARCIN ŁASK M3    0.647                  0.602  0.647 [5]
2380 CIEŚLIK MICHAŁ SZYMISZÓW M3      0.575                  0.575 [6]
970 CIEŚLUK KAJETAN JELENIA GÓRA M6  0.584                  0.536    0.584 [6]
2456 CIEŚLUK JOANNA JELENIA GÓRA K3      0.53                  0.53 [7]
1313 CIKOTO KRZYSZTOF WAŁBRZYCH M3  0.819  0.74              0.741  0.763  0.775  0.775 [2]
1335 CIOLKOSZ JAROSLAW WROCLAW M4  0.684    0.624      0.624  0.695        0.647  0.695 [4]
2407 CIPIRSKI RAFAŁ PRZYLESIE M3      0.851  0.746      0.837          0.851 [2]
345 CIROCKI WACŁAW WROCŁAW M5  0.875  0.815  0.871  0.644      0.854      0.737  0.746  0.854 [2]
1748 CISAK MAKSYMILIAN RYBNIK MM  0.665  0.614  0.64      0.649    0.663        0.663 [4]
2343 CISEK KRZYSZTOF BOGATYNIA M4        0.603  0.637          0.684    0.684 [4]
2435 CISEK JAKUB BOGATYNIA M2        0.426  0.486          0.533    0.533 [7]
10086 CISOWSKI MATEUSZ LEGNICA M2                        0 [7]
413 CIUK KAROLINA WROCŁAW K2  0.588  0.52  0.499  0.533    0.495    0.454  0.475  0.506  0.47  0.506 [7]
3442 CIUPEK REMIGIUSZ USTROŃ M3                0.762        0.762 [3]
10179 CIURAJ TOMASZ WODZISLAW SLASKI M3                        0 [5]
262 CIUŃSKA JOLANTA BOGUSZÓW- GORCE K5  0.482                      0.482 [7]
952 COPIJA BARTOSZ GŁUCHOŁAZY MM  0.414  0.426              0.464    0.519  0.519 [7]
1409 COSTAMAGNA ANDREA TYCHY M5  0.565                      0.565 [6]
3355 CUPIAŁ ANDRZEJ DĄBROWA GÓRNICZA M4  0.686                    0.568  0.686 [4]
2218 CWENAR ANDRZEJ LUBAWKA M3  0.841  0.818    0.822  0.726        0.782  0.794    0.794 [2]
1134 CYFERT MAREK WROCŁAW M4              0.413      0.416    0.416 [7]
3723 CYGAN ARKADIUSZ RZESZÓW M3                      0.765  0.765 [3]
2191 CYGANEK ARTUR TYCHY M2      0.508                  0.508 [7]
10112 CYPRYJAŃSKI PRZEMYSŁAW OLEŚNICA M2                        0 [7]
1584 CYRANIUK TOMASZ KŁODZKO M4  0.72  0.617                    0.72 [3]
2467 CYWIŃSKA VANESSA WAŁBRZYCH K2      0.424                  0.424 [7]
4011 CYWIŃSKI ŁUKASZ WAŁBRZYCH M2    0.553  0.589  0.617          0.659      0.659 [4]
3457 CZABOK KONRAD WARSZAWA M1                0.966        0.966 [1]
723 CZAJA ANTONI SŁAWSK M2                        0 [4]
3628 CZAJKA EMILIA SOSNOWIEC K2  0.69              0.663    0.743  0.683  0.743 [3]
10102 CZAJKA PIOTR DĄBROWA GÓRNICZA M4                        0 [7]
10182 CZAJKA MARCIN TARNÓW M4                        0 [7]
2098 CZAJKOWSKI MARIUSZ LUBISZYN M3    0.759                    0.759 [3]
2600 CZAJKOWSKI ALAN GORZÓW WIELKOPOLSKI M1          0.498              0.498 [7]
1219 CZAPCZYŃSKI TOMASZ SŁUPIA POD KĘPNEM M2  0.799                  0.815    0.815 [2]
2885 CZAPLIŃSKI JAN BRWINÓW M3            0.982      0.88    0.93  0.982 [1]
1377 CZARNECKA WIESŁAWA WROCŁAW K4  0.38  0.285                  0.287  0.38 [7]
3243 CZARNECKI MICHAL WROCLAW M2                  0.506    0.555  0.555 [6]
3617 CZARNECKI DAWID WROCŁAW M3                      0.804  0.804 [2]
1050 CZARNOTA BOGDAN ŻYWIEC M4  1.02                  0.977    1.02 [1]
3267 CZARNOTA MARIUSZ POZNAŃ M4                    0.853    0.853 [2]
103365 CZARNY JAROSŁAW WROCŁAW M3                        0 [7]
981 CZARNY ŁUKASZ BRZEG DOLNY M3  0.762                      0.762 [3]
714 CZARTORYSKA CECYLIA WROCLAW K2  0.698                      0.698 [4]
1328 CZECH MARCIN ZAWOJA M2  0.827  0.793          0.794          0.827 [2]
867 CZECH FILIP BRZEG DOLNY MM  0.378                      0.378 [7]
2301 CZECH ROBERT KAMIEŃ ŚLĄSKI M1      0.696                  0.696 [4]
1990 CZECHOLIŃSKI PAWEŁ PONIEC M4        0.725  0.725              0.725 [3]
1625 CZEKAJ DAMIAN JASTRZĘBIE-ZDRÓJ M3  0.83      0.733  0.779          0.761    0.779 [2]
3022 CZEKAJ OSKAR PRZEDMOŚCIE MM              0.786          0.786 [2]
68 CZEPIEL ŁUKASZ KRAPKOWICE M3  0.63    0.653          0.617        0.653 [4]
3555 CZEPIEL DANIEL WROCŁAW M3  0.66  0.59                0.62    0.66 [4]
2140 CZEREPAK MONIKA WROCŁAW K3    0.441                    0.441 [7]
437 CZERNIAK TOMASZ POZNAŃ M2  0.967  0.927  0.939        0.938  0.856  0.919  0.918  0.924  0.924 [1]
54 CZERNICKI FILIP JELENIA GÓRA M3                  0.501  0.594    0.594 [6]
10637 CZERNIK JAKUB PIEKARY ŚLASKIE M2                        0 [4]
2253 CZERNIK JAKUB PIEKARY ŚLĄSKIE M2      0.7  0.664    0.64      0.644      0.664 [4]
2453 CZERWIK TOMASZ BIAŁA M4      0.813    0.736            0.743  0.813 [2]
10219 CZERWIŃSKI ANDRZEJ BĘDZIN M6                        0 [7]
2911 CZERWIŃSKI KRZYSZTOF GŁOGÓW M3              0.709          0.709 [4]
3010 CZERWONKA RAFAL LUBIN M2              0.583          0.583 [6]
312 CZOPIK MARCIN WROCŁAW M3  0.752                    0.661  0.752 [3]
2328 CZOPOR MATEUSZ JELENIA GÓRA M3        0.645  0.671  0.649      0.681      0.681 [4]
289 CZUCHWICKI MAREK WROCŁAW M4  0.56      0.437  0.391    0.509    0.501    0.486  0.509 [7]
10147 CZUPRYNA ADRIANNA PIEKARY ŚLĄSKIE K2                        0 [7]
1502 CZUPRYNIAK MARIUSZ GORZÓW WIELKOPOLSKI M4  0.74  0.646  0.757    0.623              0.757 [3]
2320 CZURYŁOWICZ KRYSPIN TWORÓG MAŁY M3                        0 [7]
1669 CZYKIEL KAMILLA BRZEG DOLNY K3  0.558  0.52  0.558  0.544          0.551    0.564  0.564 [6]
2693 CZYŻ DARIUSZ PRUSZOWICE M4                        0 [6]
2894 CZYŻ JULIA SZYMOCIN KM              0.533          0.533 [7]
3117 CZYŻ MARIUSZ WISŁA M2                0.363  0.564      0.564 [6]
1243 CZYŻEWSKA KATARZYNA NOWA RUDA K2  0.483                      0.483 [7]
2318 CZYŻEWSKI ARTUR IZBICKO M3  0.557                      0.557 [6]
3222 CZYŻOWSKI MATEUSZ JELENIA GÓRA M2                    0.568    0.568 [6]
2027 CZYŻYK MAREK JELENIA GÓRA M3    0.601    0.65  0.635          0.607  0.627  0.635 [5]
3719 CZŁONKOWSKI GRZEGORZ POZNAŃ M4                      0.699  0.699 [4]
10971 CĄPAŁA MICHAŁ GLIWICE M2                        0 [1]
1985 DAJMUND JAKUB KATOWICE M3  0.82      0.794    0.757    0.805  0.831  0.795  0.816  0.831 [2]
1609 DAKOWSKI ROBERT POZNAŃ M5  0.658  0.624    0.621  0.597            0.631  0.631 [5]
657 DALBA JAKUB WROCŁAW M2  0.725  0.685      0.715  0.717  0.749    0.732    0.704  0.749 [3]
3131 DALECKI RADEK WAŁBRZYCH M4  0.738  0.675        0.708  0.769  0.731  0.739  0.776  0.758  0.776 [2]
10294 DANEK KONRAD LIPNO M2                        0 [3]
2831 DANEL ADAM GŁUSZYCA M2            0.558            0.558 [6]
10049 ZAWODNIK ANONIMOWY                        0 [7]
10164 DANIELAK BARTOSZ WROCŁAW M4                        0 [7]
389 DANIK WIKTOR ŹRÓDLA M0                        0 [7]
1695 DANILOW PAWEL WROCLAW M4  0.789                  0.72  0.67  0.789 [2]
3584 DANYS PAWEŁ WROCŁAW M3                      0.555  0.555 [6]
1608 DARMOSZ MIKOŁAJ KATOWICE M3  0.785  0.728    0.687    0.701      0.664    0.709  0.709 [4]
2942 DAROWSKI ŁUKASZ GŁOGÓW M3              0.665          0.665 [4]
3004 DAWIDOWICZ ŁUKASZ WILCZYCE M3  0.671  0.551  0.605  0.588  0.605  0.629  0.664  0.597  0.638  0.678  0.606  0.678 [4]
1505 DAWIDOWICZ KRZYSZTOF JASTRZĘBIE-ZDRÓJ M3  0.676  0.599  0.65  0.455        0.695        0.695 [4]
133 DAWIDOWICZ MONIKA JASTRZĘBIE-ZDRÓJ K3  0.676  0.599  0.651                  0.676 [4]
902 DAWIDOWICZ ŁUKASZ BRZEG DOLNY M3  0.693                      0.693 [4]
1574 DAWIDZIUK KRZYSZTOF OLEŚNICA M3  0.621        0.557              0.621 [5]
3495 DAŃKOWSKI DOMINIK WROCŁAW M1  0.914  0.941            0.963    1    1 [1]
10378 DE VOCHT JOCHEN EMBLEM M2                        0 [7]
10287 DEC KRYSTIAN NOWA RUDA M1                        0 [7]
2920 DEC KRYSTIAN NOWA RUDA M1            0.699            0.699 [4]
1690 DECEWICZ MICHAŁ WROCLAW M2  0.845  0.876  0.901  0.902  0.969  0.92  0.904  0.894  0.892  0.901  0.92  0.92 [1]
10229 DECEWICZ SLAWOMIR WROCLAW M4                        0 [5]
10431 DEDERKO MICHAŁ DZIAŁOSZYN M3                        0 [6]
1911 DEDERKO MICHAŁ DZIAŁOSZYN M3    0.503                    0.503 [7]
442 DEJA KRZYSZTOF WROCŁAW M4  0.656      0.563  0.616  0.61      0.616  0.66    0.66 [4]
3573 DEKKERS PATRICK M3                        0 [7]
1209 DELA WOJTEK CZERNICHÓW M4  0.71                      0.71 [3]
372 DEMBNY ŁUKASZ JELCZ-LASKOWICE M3  0.58                      0.58 [6]
123 DEMBSKA HANNA RAWICZ K4  0.709    0.639  0.61  0.58  0.603  0.671    0.613    0.589  0.671 [4]
564 DEMBSKI MATEUSZ OSTRÓW WIELKOPOLSKI M2  0.821  0.792    0.777  0.801  0.812      0.725      0.812 [2]
321 DEMBSKI ŁUKASZ RAWICZ M4  0.731    0.635  0.624  0.608  0.636  0.702    0.586      0.702 [4]
4400 DEMCZAR SŁAWOMIR WROCŁAW M3  0.7  0.622  0.67  0.664  0.627    0.644    0.667  0.671  0.692  0.692 [4]
10005 DENKO DAMIN LUBIN M2                        0 [7]
3466 DERHELD ŁUKASZ GDYNIA M3                0.932        0.932 [1]
10108 DERUCKI SZYMON LUBOŃ M3                        0 [7]
1164 DMOCHOWSKA MONIKA LUBAWKA KM  0.577  0.53    0.5  0.558  0.522      0.589  0.609  0.568  0.609 [5]
1177 DMOCHOWSKI EMIL LUBAWKA M2  0.686                      0.686 [4]
2886 DO ERYK BRZEG DOLNY M0            0.498  0.592          0.592 [6]
1422 DOBIECH JAROSŁAW WROCŁAW M3  0.656  0.54      0.59  0.607      0.519  0.633    0.633 [5]
2585 DOBIES TOMASZ ALEKSANDRÓW Ł. M3          0.555              0.555 [6]
10334 DOBROWOLSKI MACIEJ MYSŁAKOWICE M2                        0 [7]
3586 DOKTOR ANDRZEJ WROCŁAW M3                      0.755  0.755 [3]
3001 DOMAGALSKI WITOLD CHOCIANÓW M5              0.616          0.616 [5]
1570 DOMAGAŁA MARCIN TRZEBNICA M3  0.672  0.636  0.672          0.589  0.627    0.628  0.628 [5]
1905 DOMAGAŁA DAWID KOBYLA GÓRA M2    0.62                  0.718  0.718 [3]
2525 DOMANIECKA BOGUMIŁA RAWICZ K3        0.483    0.538          0.503  0.538 [7]
1673 DOMANIECKI BARTŁOMIEJ RAWICZ M3  0.793  0.742    0.745  0.731  0.721      0.774    0.704  0.774 [2]
1277 DOMAŃSKI JAROSŁAW WROCŁAW M6  0.513  0.379  0.491      0.457    0.426      0.433  0.457 [7]
10393 DOMBEK KRZYSZTOF GÖRLITZ M5                        0 [4]
3384 DOMIN KRZYSZTOF WŁOSZCZOWA M1                        0 [7]
553 DOMINIAK MAREK WROCŁAW M3  0.687  0.588  0.673    0.524  0.596  0.678    0.628    0.627  0.678 [4]
90 DOMINIAK ŁUKASZ WROCŁAW M4  0.551  0.476  0.552  0.502  0.51  0.561  0.625    0.567  0.595    0.625 [5]
10094 DOMORADZKA ANNA ZGORZELEC K3                        0 [7]
757 DOMŻALSKI ZBIGNIEW RUDA ŚLĄSKA M5  0.712  0.633  0.682          0.635    0.74  0.703  0.74 [3]
492 DOMŻALSKI MIROSŁAW MIRKÓW M4  0.526                      0.526 [7]
15 DOPIERAŁA KAROLINA POZNAŃ K4  0.652        0.519    0.62      0.678    0.678 [4]
2686 DOPIERAŁA TOMASZ POZNAŃ M4          0.519          0.761    0.761 [3]
1092 DORNIAK CELINA SIEKIERCZYN K5  0.615  0.52  0.558  0.524  0.504  0.546      0.528  0.602  0.527  0.602 [5]
3027 DOWNAR REMIGIUSZ ŚCINAWA M2              0.627          0.627 [5]
1252 DRABIK MATEUSZ KATOWICE M1  0.855  0.839  0.863  0.847  0.788  0.824    0.816  0.877  0.776  0.876  0.877 [1]
1054 DRABIK DAGMARA TYCHY K2  0.84                      0.84 [2]
547 DRACZUK MARCIN ŚWIEBODZICE M3  0.685  0.651              0.652    0.644  0.652 [4]
10662 DRAGON MARCIN WROCŁAW M2                        0 [5]
2896 DRAŻBA MARCIN BĄDZÓW M3              0.645          0.645 [5]
1759 DRELAK DARIUSZ BRALIN M4                  0.923  0.7    0.923 [1]
1758 DRELAK MILENA BRALIN K0      0.698            0.735  0.725    0.735 [3]
1218 DRELAK MAJA BRALIN K2  0.736                  0.671    0.736 [3]
1221 DRELAK NIKODEM BRALIN MM  0.49                      0.49 [7]
103368 DRELUCH JAROSŁAW WROCŁAW M4                        0 [5]
10072 DREWUSZEWSKI MACIEJ PŁAWNIOWICE M3                        0 [7]
2261 DROBNIAK DARIUSZ LESZNO M5  0.858  0.824  0.841  0.765  0.712  0.753  0.812  0.7  0.741  0.76  0.779  0.779 [2]
522 DROBNIK MIKOŁAJ WIERUSZÓW M0    0.6  0.637    0.569  0.617  0.699    0.599    0.591  0.699 [4]
61 DROZD ANDRZEJ WROCŁAW M6  0.523  0.538  0.632                0.573  0.632 [5]
373 DROZD EWELINA JELCZ-LASKOWICE K2  0.45    0.412      0.413            0.45 [7]
503 DROZDOW DANIEL WIERUSZÓW M3  0.627            0.564          0.627 [5]
4067 DROZDOWSKA MAGDALENA LUBIN K2  0.468    0.377        0.393          0.468 [7]
232 DROZDOWSKI MICHAŁ STRZELIN M4  0.764  0.717  0.77  0.713    0.703  0.781      0.755  0.751  0.781 [2]
2946 DROZDOWSKI ROBERT JERZMANOWA M4              0.907          0.907 [1]
574 DRUSZCZ ADAM STRZELIN M3    0.721    0.715    0.664  0.751        0.691  0.751 [3]
1324 DRWAL SZYMON WROCŁAW M4  0.595                      0.595 [6]
2005 DRYNKOWSKI PIORT WROCŁAW M3    0.48                    0.48 [7]
3633 DRZAZGOWSKI ŁUKASZ MOGILNO M3                    0.47  0.488  0.488 [7]
701 DRZĘŹLA JAROSŁAW ŚWIDNICA M4  0.568                      0.568 [6]
2397 DUBAS MAREK POZNAŃ M3        0.641                0.641 [5]
480 DUBICKI PIOTR WROCŁAW M4  0.627  0.611    0.619    0.657            0.657 [4]
3241 DUBIENIECKI KRZYSZTOF LUBAŃ M3  0.928  0.906  0.946    0.859  0.887  0.895  0.811  0.871      0.895 [1]
3519 DUBKO DANIL MIŃSK M1                    0.869    0.869 [1]
1472 DUCHNIK SEBASTIAN TARNOWSKIE GÓRY M4                        0 [7]
930 DUCZKOWSKI KAMIL GŁUCHOŁAZY M1  0.709  0.636  0.607      0.644    0.672  0.691  0.735  0.678  0.735 [3]
10537 DUDA MIROSLAW MNICHOWICE M5                        0 [7]
213 DUDA ŁUKASZ WROCŁAW M3    0.804  0.842  0.806  0.796    0.842    0.744  0.824    0.842 [2]
769 DUDA DARIUSZ WROCŁAW M4  0.592                      0.592 [6]
479 DUDEK JAKUB WROCŁAW M3  0.716  0.668              0.705  0.692  0.655  0.705 [4]
1171 DUDEK IZABELA SOSNOWIEC K4  0.76                      0.76 [3]
2177 DUDZIK DARIUSZ ZABRZE M5      0.755                  0.755 [3]
10222 ZAWODNIK ANONIMOWY                        0 [7]
3616 DUDZINSKA MARIANNA WROCLAW K3                      0.558  0.558 [6]
3353 DUDZIŃSKA-GORKA AGNIESZKA ŚREM K3                    0.667    0.667 [4]
2166 DUDZIŃSKI MATEUSZ RUDA ŚLASKA M3      0.668                  0.668 [4]
1198 DUL MARCIN OPOLE M3  0.551                      0.551 [6]
972 DULSKI MICHAŁ DROZÓW MM                        0 [7]
531 DUMIN IGNACY JELENIA GÓRA M3      0.932  0.926                0.932 [1]
2042 DUMITRESCU MARIUSZ MILICZ M3    0.575                    0.575 [6]
3232 DUMYCZ TOMASZ PODGÓRKI M4  0.62      0.577  0.613  0.628      0.612  0.652    0.652 [4]
2581 DURA JAROSŁAW SZAMOTUŁY M4          0.56              0.56 [6]
1495 DURKO MACIEJ KŁODZKO M3    0.324                    0.324 [7]
3100 DUSZAK MARCIN JELCZ-LASKOWICE M3    0.739  0.799            0.745      0.799 [2]
2010 DUSZYŃSKA EWA JELENIA GÓRA K2    0.642                    0.642 [5]
1029 DUTKIEWICZ WOJCIECH PIOTROWICE ŚWIDNICKIE M3  0.562                      0.562 [6]
1507 DUŻY MARCEL PRZYŁĘK M0  0.57  0.505                    0.57 [6]
10341 DWORAKOWSKI JAKUB WROCŁAW M2                        0 [7]
782 DWORNICKI ŁUKASZ ŚRODA ŚLĄSKA M2  0.55  0.534    0.572  0.557  0.617  0.687    0.66      0.687 [4]
103467 DYBAŁ JAKUB WYGIEŁZÓW M0                        0 [7]
1049 DYCHA SEBASTIAN LUBAŃ M2  0.817                      0.817 [2]
1527 DYGACZ TOMASZ KATOWICE M2  1  0.981  0.997    0.925  1  0.994  1  0.971      1 [0]
426 DYGAS ŁUKASZ WROCŁAW M3  0.503                      0.503 [7]
10089 DYGUDA TOMASZ KUDOWA ZDRÓJ M3                        0 [7]
2772 DYJA JANUSZ WROCŁAW M3  0.584  0.456  0.585  0.561          0.542  0.563  0.534  0.563 [6]
128 DYKAS MARCIN WROCŁAW M3  0.757  0.694  0.767      0.739        0.701  0.721  0.739 [3]
775 DYLEWSKI JACEK WAŁBRZYCH M3  0.637  0.611    0.592                0.637 [5]
3092 DYMEK EWA BIELSKO - BIAŁA K1                0.698        0.698 [4]
3608 DYMEK KONRAD WROCŁAW M2                      0.698  0.698 [4]
1013 DYNAKA MAREK KĄTY WROCŁAWSKIE M3                      0.71  0.71 [3]
317 DYNOWSKI DAMIAN STRZEGOM M3  0.604  0.513    0.532    0.516          0.527  0.532 [7]
10006 DYRKA MARCIN OLEŚNICA M3                        0 [7]
103435 DYSZKIEWICZ DANIEL TUR M3                        0 [4]
633 DYTRYCH KRZYSZTOF WROCŁAW M3  0.791            0.59    0.726    0.659  0.726 [3]
193 DZIADOSZ GRZEGORZ WROCŁAW M2  0.577                      0.577 [6]
191 DZIADOSZ TOMASZ MIEKINIA M2  0.593                  0.534    0.593 [6]
192 DZIADOSZ PAWEŁ MIEKINIA M2  0.582                      0.582 [6]
10000 DZIADOSZ TOMASZ MIĘKINIA M2                        0 [7]
554 DZIAK MONIKA ŚRODA ŚLĄSKA K2  0.433                      0.433 [7]
2663 DZIAK IGNACY ŚRODA ŚLĄSKA M2          0.482  0.479      0.537  0.599  0.584  0.599 [6]
706 DZIAMBOR ANDRZEJ GLIWICE M4                        0 [3]
704 DZIAMBOR KAROL ZABRZE M0                        0 [2]
1159 DZIARSKI MARCIN RYBNIK M3  0.95  0.911  0.973  0.944  0.935  0.946  0.953  0.884  0.955  0.937  0.97  0.97 [1]
1208 DZIEDZIAK MARCIN OPOLE M4  0.513  0.422        0.442          0.455  0.455 [7]
2013 DZIEDZIC MARIUSZ OPOLE M2  0.61  0.488  0.62                  0.62 [5]
2338 DZIEDZIC STEFAN WALBRZYCH M5        0.79    0.714      0.781      0.79 [2]
632 DZIEDZIC KAMIL WROCŁAW M2  0.751                    0.63  0.751 [3]
2031 DZIEDZIC PIOTR BRZEZINY M5    0.823    0.551  0.842    0.844  0.802  0.816  0.839  0.832  0.839 [2]
10216 DZIEJAK KRZYSZTOF WAŁBRZYCH M4                        0 [5]
3019 DZIELNICKI BOGUMIŁ LUBIN M3              0.561          0.561 [6]
634 DZIEMIDOWICZ JANUSZ WROCŁAW M3  0.741    0.701    0.539              0.741 [3]
2067 DZIEWA JAKUB BARDO M1    0.867            0.851        0.867 [1]
2248 DZIEWA MIKOŁAJ BARDO M2      0.981  1.026      1.057          1.057 [1]
3550 DZIEWULAK DANIEL JELENIA GÓRA M3                    0.538  0.482  0.538 [7]
2267 DZIUBA MATEUSZ ZDZIESZOWICE M2      0.597                  0.597 [6]
532 DZIUBANOWSKI ROBERT JELENIA GÓRA M5  0.786  0.75  0.769  0.69  0.727        0.723  0.767  0.731  0.767 [3]
573 DZWONIAREK BŁAŻEJ WROCŁAW M2  0.63                      0.63 [5]
507 DŁUGASZEWSKI MIECZYSŁAW PIECZYSKA M6  0.708  0.643  0.671  0.633  0.414            0.507  0.633 [5]
1624 DŁUGOSZ ADAM KOLUSZKI MM  0.698  0.659      0.705        0.728    0.728  0.728 [3]
3606 DĄBROWICZ KATARZYNA KOMORNIKI K3                      0.598  0.598 [6]
10389 DĄBROWSKI ANDRZEJ ŁÓDŹ M4                        0 [4]
1696 DĄBROWSKI BENIAMIN GOGOLIN MM  0.72  0.725  0.727    0.715  0.754  0.775  0.759  0.748  0.744    0.759 [3]
2386 DĄBROWSKI TOMASZ WARSZAWA M3        0.749                0.749 [3]
2495 DĄBROWSKI ROBERT ŁOMIANKI M4        0.595                0.595 [6]
10221 DĄBROWSKI MARCIN BIELAWA M3                        0 [3]
3176 DĄBROWSKI PAWEŁ KATOWICE M3                0.58        0.58 [6]
2532 DĄBROWSKI ADAM DĄBROWA GÓRNICZA M4                0.48        0.48 [7]
3486 DĄBROWSKI TOMASZ KRAKÓW M3                    0.59    0.59 [6]
3515 DĄBROWSKI ZDZISŁAW JELENIA GÓRA M6                    0.59    0.59 [6]
4675 DĄBROWSKI MACIEJ WARSZAWA M4                      0.605  0.605 [5]
2632 DĘBEK TADEUSZ GRĘBOCICE M4              0.451          0.451 [7]
10323 DĘBEK KRYSTIAN JASTRZĘBIE ZDRÓJ M3                        0 [7]
207 DĘBIŃSKI KRZYSZTOF MYŚLIBÓRZ M4                      0.639  0.639 [5]
2549 DĘBSKI DANIEL WAŁBRZYCH M4        0.62    0.625      0.674  0.707  0.697  0.707 [4]
1789 DĘBSKI TOMASZ WYSOKA M4  0.657                      0.657 [4]
1475 DĘBSKI MARCIN WROCŁAW M3  0.776                      0.776 [2]
3076 EBERTOWSKI PRZEMYSLAW GDYNIA M3                0.843        0.843 [2]
2698 EDMUNDSON RUSSELL MOUNT COLAH M4          0.549              0.549 [7]
2711 EGSGAARD HANS PETER VEJLE M4          0.721              0.721 [3]
2045 ELGUEA JULEN WROCŁAW M3    0.737                0.78    0.78 [2]
286 ELIASZ MAREK DOBRZEŃ WIELKI M3    0.678  0.676    0.661        0.704  0.722  0.731  0.731 [3]
920 ENGLER JAROSŁAW NOWA RUDA M3    0.655  0.682    0.708  0.686  0.764        0.726  0.764 [3]
921 ENGLER MAREK NOWA RUDA M6    0.475  0.54      0.494  0.564          0.564 [6]
371 ERDEM KEMAL WROCŁAW M2  0.72                0.68      0.72 [3]
260 FABIAN AGATA WOŁÓW K2  0.476  0.435                0.476    0.476 [7]
3203 FABIAN BOGUSŁAW PYSKOWICE M4                0.874        0.874 [1]
10142 FABIŚ JACEK ŚWIERADÓW ZDRÓJ M5                        0 [7]
3163 FAJKIS BARTŁOMIEJ GASZOWICE M3                        0 [5]
2360 FAKOWSKI MATEUSZ WROCŁAW M3      0.456                  0.456 [7]
3551 FALKIEWICZ MARCEL WROCŁAW M3                    0.631  0.607  0.631 [5]
2189 FAROŃ JACEK TYCHY M4      0.836                  0.836 [2]
2190 FAROŃ MAGDALENA TYCHY K2      0.578                  0.578 [6]
1033 FASTRIOK MAREK ZABRZE M4  0.676  0.567  0.657  0.604  0.577  0.558  0.651  0.544  0.563  0.604  0.575  0.604 [5]
2653 FASZCZEWSKA JANINA BIAŁYSTOK K4          0.433              0.433 [7]
103447 FAŁOWSKI SZYMON JACEK ŚWIĘTA KATARZYNA M3                        0 [5]
10139 FAŁOWSKI RAFAŁ GAJKÓW M4                        0 [7]
848 FEDAK ALEKSANDRA WROCŁAW K2  0.546                  0.509  0.489  0.546 [7]
3510 FEEHAN-SCHÜLER ALEK BERLIN M1          0.787          0.803    0.803 [2]
386 FELCZAK DANIEL BRZEG DOLNY M3  0.627                      0.627 [5]
1717 FELEDYN KRZYSZTOF WAŁBRZYCH M3  0.656            0.684    0.659  0.69  0.612  0.69 [4]
1718 FELEDYN BARTOSZ WAŁBRZYCH MM  0.53            0.549    0.591  0.298    0.591 [6]
3047 FERDYN WOJCIECH NOWE CHECHLO M4                0.63        0.63 [5]
1850 FERDYNUS ZBIGNIEW WROCŁĄW M5  0.454                      0.454 [7]
10183 FERENC ANDRZEJ WAŁCZ M5                        0 [7]
1323 FERFECKA BARBARA KOZAKOWICE GÓRNE K4  0.531  0.416  0.455    0.434  0.445    0.442  0.461      0.461 [7]
93 FIAŁKIEWICZ JACEK WROCŁAW M3        0.543    0.526            0.543 [7]
1052 FICEK MICHAŁ MYSŁOWICE M2  1.02        1.03  1.006  1.049    0.949  0.977  1  1 [0]
2877 FIDO ALEKSNDER KATOWICE M1            0.684    0.691  0.712  0.762  0.736  0.762 [3]
10298 FIDOR ARNOLD PIECHOWICE M4                        0 [7]
2483 FIDURSKI WIESŁAW ZLOTOW M5        0.664                0.664 [4]
2970 FIEBICH WITOLD LESZNO M4              0.726        0.663  0.726 [3]
274 FIGAT MACIEK WOŁÓW M3  0.466  0.317    0.612                0.612 [5]
273 FIGAT MICHAŁ WOŁÓW MM  0.466  0.317                    0.466 [7]
544 FIGURSKI SZYMON GRYFÓW ŚLĄSKI M2      0.893  0.963  0.933        0.672      0.963 [1]
1261 FIJAŁKOWSKA HANNA DOMASZCZYN K0  0.719                    0.695  0.719 [3]
3279 FIJAŁKOWSKA EMILIA DOMASZCZYN KM                      0.576  0.576 [6]
2478 FILARY GRZEGORZ NOWY TOMYŚL M3        0.709  0.704              0.709 [4]
10412 FILARY GRZEGORZ NOWY TOMYŚL M3                        0 [7]
2998 FILIPCZAK PAWEŁ ŚWIEBODZICE M2  0.621                      0.621 [5]
2286 FILIPCZAK DARIUSZ STRZELCE OPOLSKIE M4      0.651                  0.651 [4]
3396 FILIPEK PRZEMYSŁAW WRZEŚNIA M2                  0.769    0.774  0.774 [2]
501 FILIPIAK KRZYSZTOF KARPACZ M6  0.808  0.74  0.748  0.765  0.735  0.749  0.778    0.729  0.777  0.669  0.777 [2]
992 FIOŁEK KAROLINA WROCŁAW K2  0.626    0.565  0.547  0.546  0.543  0.58    0.536  0.545  0.521  0.545 [7]
3171 FIRA JULITA JERZMANOWICE K1                0.69        0.69 [4]
3361 FIRLA DANIEL SKRBEŃSKO M3                    0.638    0.638 [5]
2508 FISZER KACPER ŁONIEWO M1          0.412              0.412 [7]
2578 FIZEK ROBERT MNICH M3          0.484      0.52  0.547  0.616    0.616 [5]
3012 FLORCZAK PAWEŁ NAMYSŁÓW M3  0.723  0.619  0.667    0.544    0.661  0.59  0.627  0.667    0.667 [4]
3470 FLORCZYK KRZYSZTOF NOWA RUDA M2  0.573  0.488  0.521  0.522      0.589    0.519      0.589 [6]
1391 FLOREK KRZYSZTOF WROCŁAW MM  0.44                      0.44 [7]
1392 FLOREK ARTUR WROCŁAW M4  0.44                      0.44 [7]
2259 FLOREK MARIUSZ ZDZIESZOWICE M4      0.727                  0.727 [3]
2257 FLOREK KAROLINA ZDZIESZOWICE K3      0.517                  0.517 [7]
10068 ZAWODNIK ANONIMOWY                        0 [4]
10465 FOJTAR ZBIGNIEW WROCŁAW M4                        0 [7]
1330 FOLTAK ARKADIUSZ STRZELECZKI M3  0.678    0.672          0.641        0.678 [4]
3371 FORTOŃSKI HENRYK WAŁBRZYCH M6                  0.424      0.424 [7]
855 FORYCIARZ ARTUR KRAKÓW M3  0.81            0.712          0.81 [2]
1381 FORYSIAK MICHAL PABIANICE M3  0.715  0.674    0.638  0.616              0.674 [4]
2482 FRACKOWIAK TOMASZ SKÓRZEWO M3        0.586                0.586 [6]
2475 FRANCUZ SEBASTIAN OLSZYNA M3        0.658  0.622        0.686  0.723    0.723 [3]
4200 FRANECZEK KAROL NYSA M2  0.661                      0.661 [4]
1417 FRANKIEWICZ ROMAN ZABRZE M4  0.915  0.858  0.913    0.792    0.863  0.786  0.874    0.857  0.874 [1]
1124 FRANKOWSKI PAWEŁ GORZÓW WIELKOPOLSKI M3  0.665                      0.665 [4]
2102 FRANKÓW RYSZARD DĘBNO M6    0.544                    0.544 [7]
103463 FRELEK WOJCIECH WROCŁAW M3                        0 [7]
4509 FREY MARTIN BAD URACH M2                    1.062    1.062 [1]
1891 FREZZOTTI MARCO WROCLAW M4  0.735  0.668  0.727  0.774    0.692      0.718      0.774 [2]
1259 FRYS ŁUKASZ PIECHOWICE M2  0.622  0.628  0.675  0.699  0.745  0.757    0.67  0.7      0.757 [3]
106 FRYSTACKA MONIKA RYBNIK K2  0.633  0.528  0.589          0.521      0.542  0.589 [6]
3589 FRĄCKIEWICZ TOMASZ WROCŁAW M4                      0.538  0.538 [7]
1969 FRĄCKOWIAK PRZEMYSŁAW LESZNO M3      0.849                  0.849 [2]
2093 FRĄCZEK NATALIA ŚWIEBODZICE K2        0.661  0.552  0.663      0.671  0.72  0.699  0.72 [3]
1212 FUHRMANN KAROL KRAPKOWICE M5  0.562                      0.562 [6]
1621 FULBISZEWSKI RUDOLF ŚWIDNICA M4  0.527                      0.527 [7]
10295 FUNKE MATHIAS GÖRLITZ M3                        0 [7]
3269 FURKAŁOWSKI MICHAŁ WROCŁAW M2                    0.647  0.622  0.647 [5]
10316 FURMANSKI KONRAD ŁASK M3                        0 [7]
1138 FURMAŃSKI PAWEŁ PRASZKA M4  0.526                      0.526 [7]
3545 GABORSKI KRZYSZTOF WAŁBRZYCH M3                    0.652    0.652 [4]
708 GABRIEL GRZEGORZ KATOWICE M3  0.562  0.495        0.478            0.562 [6]
1960 GABRYSZ JACEK WROCŁAW M5                        0 [7]
248 GABRYŚ SŁAWOMIR WROCŁAW M3  0.618                      0.618 [5]
3581 GABRYŚ KRZYSZTOF OSTRZESZÓW M3                      0.596  0.596 [6]
3294 GAC DARIUSZ WAŁBRZYCH M4                  0.643      0.643 [5]
3048 GACA PAWEŁ BYDGOSZCZ M4                0.868        0.868 [1]
1988 GACEK MIKOŁAJ KATOWICE M2  0.502  0.383  0.439  0.42    0.432  0.534  0.408  0.431  0.534  0.446  0.534 [7]
1354 GADOMSKI KRZYSZTOF WROCŁAW M3  0.551  0.458    0.435  0.406    0.5          0.5 [7]
865 GAJ IZABELA WIERUSZÓW K0  0.617        0.491          0.49  0.443  0.491 [7]
2673 GAJ SZYMON WIERUSZÓW MM  0.545    0.54  0.51  0.524    0.515  0.538  0.505  0.522  0.524  0.524 [7]
86 GAJ ADRIAN WROCŁAW M3  0.53  0.625  0.679  0.692  0.699  0.718  0.775    0.762  0.776  0.761  0.776 [2]
508 GAJ JERZY WIERUSZÓW M4  0.544    0.437  0.421  0.424  0.431  0.515  0.474  0.5  0.497  0.458  0.5 [7]
1611 GAJAK MARIUSZ DĄBROWA GÓRNICZA M4  0.765  0.715    0.693    0.711    0.675    0.794    0.794 [2]
10476 GAJEWKSI BOGUMIŁA KĘPA M5                        0 [7]
1080 GAJEWSKI PIOTR ŁÓDŹ M4  0.918  0.874  0.919  0.656  0.78      0.733  0.861  0.805  0.873  0.873 [1]
1462 GALA ADAM PIOTRKÓW TRYBUNALSKI MM  0.43                    0.415  0.43 [7]
243 GALA PIOTR PIOTRKÓW TRYBUNALSKI M4  0.43                    0.415  0.43 [7]
2506 GALBARCZYK RENARD KUROWICE M3        0.631      0.701          0.701 [4]
3325 GALEWICZ KATARZYNA LIBERTÓW K4                  0.725  0.746    0.746 [3]
809 GALIK ARTUR WROCŁAW M4  0.767  0.669  0.768  0.723    0.689  0.751  0.678  0.701    0.687  0.701 [4]
10586 GALMAN ADAM GLIWICE M4                        0 [1]
3650 GALOWY MAREK KATOWICE M4                    0.688    0.688 [4]
10271 GALUS KRZYSZTOF JEDLINA-ZDRÓJ M3                        0 [5]
539 GALUSZKA NATALIA JELENIA GÓRA K2  0.66  0.551                    0.66 [4]
2947 GANDŻA ODYSEUSZ POLKOWICE M3              0.615          0.615 [5]
233 GAPIŃSKI PRZEMYSŁAW ŻARY M3  0.694                  0.667  0.605  0.694 [4]
914 GAPIŃSKI MACIEJ WROCŁAW M3  0.601                      0.601 [5]
3354 GARBATOWSKI DAMIAN POZNAŃ M2                    0.774    0.774 [2]
1396 GARCZYK KAZIMIERZ OBORNIKI ŚLĄSKIE M4  0.643  0.522  0.59                  0.643 [5]
2097 GARCZYK PAWEŁ OBORNIKI ŚLĄSKIE M1    0.955  0.877          0.97    0.953    0.97 [1]
2960 GARCZYNSKI JACEK POLKOWICE M4              0.838          0.838 [2]
3607 GARGULA PAWEŁ JAWORZYNA SLĄSKA M0                      0.479  0.479 [7]
204 GARNCARZ PIOTR BRZEG DOLNY M3  0.45                      0.45 [7]
747 GARNEK MARTA DZIERŻONIÓW K2    0.733              0.751  0.79    0.79 [2]
110 GAWLIK PIOTR WROCŁAW M4  0.804  0.694          0.697    0.592    0.635  0.697 [4]
2246 GAWLIK STANISŁAW GŁUCHOŁĄZY MM      0.484                  0.484 [7]
103 GAWORSKI SŁAWOMIR WROCŁAW M4  0.764  0.703  0.777  0.688  0.662  0.604  0.72        0.68  0.72 [3]
1858 GAWRON RYSZARD WROCŁAW M5  0.654  0.559  0.62    0.489    0.635    0.536  0.644    0.644 [5]
1137 GAWRON DAMIAN WROCŁAW M2    0.558  0.568        0.617    0.571  0.626    0.626 [5]
103480 GAWRON AGATA WROCŁAW K2                        0 [7]
1143 GAWRON STANISŁAW BYTOM M5  0.756      0.609                0.756 [3]
2065 GAWROŃSKA WIKTORIA STARE BOGACZOWICE K1    0.428    0.427            0.497    0.497 [7]
1651 GAWROŃSKI MICHAŁ WROCŁAW M0  0.678  0.574  0.635  0.637    0.581  0.669    0.655  0.691  0.703  0.703 [4]
1649 GAWROŃSKI ARKADIUSZ WROCŁAW M4  0.571  0.501  0.544  0.517          0.469  0.536  0.524  0.536 [7]
11070 GAWRYJOŁEK KONRAD SREBRNA GÓRA M3                        0 [4]
2902 GAŁAJ MARCIN GŁOGÓW M3              0.608          0.608 [5]
3305 GAŁAN RADOSŁAW ŻARÓW M2                  0.588      0.588 [6]
10064 GAŁEK MATEUSZ WROCŁAW M3                        0 [7]
66 GAŁUSZKA MARIUSZ MĘCINKA M3  0.94  0.928  0.975  0.944  0.852  0.891  0.948    0.845  0.896  0.927  0.927 [1]
2797 GAŁUSZKA STANISŁAW CHOJNA M4          0.526              0.526 [7]
2798 GAŁUSZKA JAN CHOJNA MM          0.522              0.522 [7]
1481 GAŁWA KRYSTIAN WROCŁAW M3  0.577                      0.577 [6]
4691 GAŁĄZKA ANTONI BRZEZINY MM                      0.565  0.565 [6]
1074 GAŁĘSKI ARKADIUSZ WOŁÓW M2  0.593                      0.593 [6]
4674 GBYL JACEK GDAŃSK M4                      0.716  0.716 [3]
4510 GEIMECKE SEBASTIAN MAINZ M3                        0 [2]
4679 GERSHTEIN VOLOKNO EU LODZ M3                        0 [7]
2863 GICALA KRZYSZTOF STACHOW M2            0.677          0.633  0.677 [4]
10526 GIDZGIER ANDRZEJ STRYKÓW M2                        0 [7]
1709 GIERKO MARIUSZ WROCŁAW M4  0.718    0.656        0.698        0.675  0.698 [4]
3563 GIGER FABIAN M3                        0 [7]
3613 GIGLEWICZ RAFAŁ LESZNO M3                      0.428  0.428 [7]
10013 GIL MACIEJ WROCŁAW M3                        0 [7]
1408 GIL RYSZARD JELENIA GÓRA M4  0.685                  0.689  0.674  0.689 [4]
10358 GIL GRZEGORZ MYSŁAKOWICE M4                        0 [7]
2509 GILARSKA SYLWIA RADWANICE K3  0.375                      0.375 [7]
3583 GILEWSKI ARTUR KUDOWA ZDRÓJ M4                      0.858  0.858 [2]
1001 GINALSKI GRZEGORZ RACIBÓRZ M4  0.702      0.685    0.693  0.75  0.604  0.677    0.666  0.677 [4]
10093 GIZA PAWEŁ TARNÓW OPOLSKI M2                        0 [7]
255 GIZA WALTER WROCŁAW M3  0.581  0.443      0.444              0.581 [6]
3461 GLANZ MICHAŁ WARSZAWA M2                0.913        0.913 [1]
4023 GLAPSKI KRZYSZTOF CHOCIANÓW M3  0.75      0.711      0.757    0.708      0.757 [3]
1004 GLINKA WIKTOR WARSZAWA M3  0.446  0.434        0.421    0.44        0.44 [7]
1127 GLINKOWSKI BRONISŁAW GORZÓW WIELKOPOLSKI M4  0.498                      0.498 [7]
10293 GLUTH MARTIN FREIBURG IM BREISGAU M2                        0 [7]
3649 GNIADZIK DAWID ZGORZELEC M2  0.854  0.784  0.8    0.881  0.827      0.796  0.846  0.829  0.846 [2]
1082 GNIADZIK TOMASZ ZGORZELEC M4  0.912  0.888  0.922  0.898  0.865  0.908        0.89  0.897  0.908 [1]
1411 GNIOT MARCIN JELENIA GÓRA M3  0.771                  0.664    0.771 [2]
3324 GODLEWSKI MARCIN JELENIA GÓRA M4  0.74  0.729      0.712              0.74 [3]
4678 GODLEWSKI TOMASZ WROCŁAW M3                      0.519  0.519 [7]
4678 GODLEWSKI TOMASZ WROCŁAW M3                        0 [7]
3659 GOGA MARTIN PRAHA M3                    0.671    0.671 [4]
87 GOJDKA PAWEŁ JELENIA GÓRA M4  0.569  0.502    0.44                0.569 [6]
10181 GOJDKA SZYMON JELENIA GÓRA MM                        0 [7]
4043 GOLA DANIEL MYSŁOWICE M2      0.827                  0.827 [2]
1869 GOLA KONRAD GŁUCHOŁAZY M0    0.89  0.836    0.88    0.918  0.881  0.928  0.844  0.93  0.93 [1]
3419 GOLA DAMIAN GRĘBOCICE M3              0.558          0.558 [6]
238 GOLCZYŃSKI TOMASZ WOŁÓW M3  0.751  0.668  0.708  0.677  0.681  0.595  0.747    0.694  0.761  0.701  0.761 [3]
3211 GOLEC SŁAWOMIR KIEŁCZÓW M4                0.521        0.521 [7]
1933 GOLEMBKA KAROL RAWICZ M4    0.543                    0.543 [7]
2688 GOLEMIEC KAZIMIERZ WROCŁAW M5          0.656  0.68  0.676          0.68 [4]
449 GOLEWSKI WOJCIECH NADOLICE WIELKIE M3  0.568                      0.568 [6]
10440 GOLEŃ MARCIN ZRĘCIN M1                        0 [7]
1529 GOLIS JERZY IWINY M5  0.615                      0.615 [5]
2794 GOLONKA GRZEGORZ KIELCE M3          0.606  0.633    0.562  0.539      0.633 [5]
1841 GOLUBIŃSKI PRZEMYSŁAW JELENIA GÓRA M3  0.657      0.54  0.543    0.634    0.587      0.634 [5]
222 GOMOLA PAWEŁ BRENNA M5    0.701  0.75  0.705  0.693  0.715    0.702        0.715 [3]
888 GOMOLA HENIO JUNIOR SKOCZÓW M2                        0 [6]
1111 GOMOLA HENRYK SKOCZÓW M6  0.652  0.527  0.578    0.393  0.498  0.58  0.506  0.53    0.517  0.53 [7]
2238 GOMUŁKA BOŻENA LEGNICA K3        0.708  0.657          0.708    0.708 [4]
2428 GORCZYCA ROBERT KAMIENNA GÓRA M4        0.677    0.61  0.717      0.695  0.711  0.717 [3]
2694 GOROL WOJCIECH MIKOŁÓW M3          0.57              0.57 [6]
3318 GORZAWSKI KAMIL LUBOMIN M2                  0.646      0.646 [5]
3064 GORZELANY EWA WISŁA K4                0.606        0.606 [5]
703 GORĄCY TOMASZ WROCŁAW M3  0.528  0.488  0.526  0.509  0.557  0.513  0.594          0.594 [6]
355 GOS ROMAN KĘPNO M5  0.753  0.725        0.745      0.736  0.762  0.746  0.762 [3]
148 GOSTYNSKI MATEUSZ LUBIN M3  0.75  0.724    0.736  0.738  0.744  0.803    0.747      0.803 [2]
10238 GOSZTYŁA SŁAWOMIR WROCŁAW M4                        0 [7]
10081 GOTTSCHALL STEFAN SCHULZENDORF M4                        0 [7]
10074 GOŚCIEWICZ TOMASZ GŁOGÓW M2                        0 [7]
10280 GOŁASZEWSKI MARCIN RADZYMIN M3                        0 [7]
883 GOŁDA ARTUR IWINY M3  0.64  0.468                  0.532  0.64 [5]
176 GOŁOFIT KRZYSZTOF KSIĘGINICE M2  0.478                  0.395    0.478 [7]
2219 GOŁĄB ANDRZEJ OPOLE M3      0.584  0.572    0.632  0.672        0.642  0.672 [4]
2735 GOŁĄBEK RYSZARD GŁOGÓW M3          0.601    0.693        0.638  0.693 [4]
2447 GOŁĄBEK MIŁOSZ WROCŁAW M3      0.52        0.602          0.602 [5]
1511 GOŁĘBIEWSKI ARTUR PAWŁOWICE M3  0.808  0.758                    0.808 [2]
1860 GRABARA ADAM PIOTRKÓW TRYBUNALSKI M4  0.905  0.881  0.868  0.872  0.825      0.782  0.816  0.828  0.835  0.835 [2]
10966 GRABAREK GRZEGORZ ZIELONA GÓRA M2                        0 [1]
1806 GRABAS PIOTR WOŁCZYN M3  0.674  0.593  0.67  0.604        0.565  0.581  0.665  0.575  0.665 [4]
995 GRABCZYK PAWEŁ WROCŁAW M3  0.781  0.759    0.698  0.696    0.736    0.753  0.805  0.769  0.805 [2]
1784 GRABOWSKI MICHAŁ GRODKÓW M3  0.528      0.438          0.453    0.318  0.453 [7]
1131 GRABOWSKI MATEUSZ WROCŁAW M1                        0 [7]
1390 GRABOWSKI ŁUKASZ MIŁOSZYCE M3  0.686                0.67  0.702  0.651  0.702 [4]
608 GRABSKI MARCIN ŚWIDNICA M3  0.569                      0.569 [6]
2373 GRACA MICHAŁ INWWAŁD M3      0.633                  0.633 [5]
1963 GRACZYK KRZYSZTOF WROCŁAW M4  0.664  0.579  0.532  0.588  0.547    0.619    0.598    0.607  0.619 [5]
919 GRAD RADOSŁAW POLANICA-ZDRÓJ M3  0.65  0.557    0.537                0.65 [4]
1306 GRADECKI TOMASZ WROCŁAW M2  0.768  0.731  0.743        0.792    0.765  0.812  0.782  0.812 [2]
10351 GRAJDEK ROBERT CZĘSTOCHOWA M3                        0 [7]
820 GRAJZER PRZEMYSLAW KOBYLNICA M5    0.562      0.51  0.547  0.616    0.557  0.578  0.576  0.578 [6]
1504 GRALA LUKASZ BORÓWIEC M4                        0 [7]
10584 GRANDZICKA KATARZYNA WROCLAW K4                        0 [7]
3214 GRANICA SEBASTIAN JÓZEFOSŁAW M4                0.543        0.543 [7]
10152 GRANICZKA RADOSŁAW SIECHNICE M3                        0 [7]
593 GRECZYŁO RYSZARD WROCŁAW M0  0.545                      0.545 [7]
3605 GREGOR MAREK DOBRZYKOWICE M4                      0.388  0.388 [7]
3516 GREGORCZUK LESZEK JELENIA GÓRA M6                    0.51    0.51 [7]
3517 GREGORCZUK HELENA JELENIA GÓRA K5                    0.359    0.359 [7]
461 GREIFENBERG ROBERT JELENIA GÓRA M4  0.666      0.624                0.666 [4]
10762 GREINER KRZYSZTOF BOLESŁAWIEC M3                        0 [2]
1885 GRELA ŁUKASZ LUTUTÓW M3    0.5                    0.5 [7]
278 GREMBOWSKI MICHAŁ WROCŁAW M3  0.661  0.561                    0.661 [4]
3529 GROB CHRISTIAN LEISNIG M3                    0.933    0.933 [1]
792 GROBEL MICHAŁ WROCŁAW MM  0.404                      0.404 [7]
793 GROBEL MAREK WROCŁAW M4  0.404                      0.404 [7]
3962 GROBELNY JERZY IWINY M4                      0.475  0.475 [7]
3629 GROBLICKA NADIA SIEDZEC TRZEBNICKI KM                      0.282  0.282 [7]
2808 GROBLICKI RAFAŁ MIRKÓW M3  0.487  0.289  0.421  0.359    0.33  0.297    0.377  0.434  0.282  0.434 [7]
1348 GROCHALA SŁAWOMIR SZCZAWNO-ZDRÓJ M5  0.645  0.523  0.591  0.556      0.652    0.624    0.615  0.652 [4]
1657 GROCHOLA JAKUB WARSZAWA M3  0.745  0.696    0.669                0.745 [3]
1867 GROCHOWSKI ZBIGNIEW KŁODZKO M5    0.588        0.633    0.569  0.613    0.531  0.613 [5]
648 GROCHOWSKI MATEUSZ JUGOWICE M3  0.656  0.613      0.587    0.629          0.629 [5]
1561 GROCHOWSKI JÓZEF WROCŁAW M5  0.526                      0.526 [7]
3667 GROCHOWSKI CEZARY WROCŁAW M4                      0.494  0.494 [7]
3668 GROCHOWSKI WINCENTY BOLESŁAWIEC M0                      0.594  0.594 [6]
1644 GRODZICKI LEON WAŁBRZYCH M5    0.732  0.759  0.724  0.728  0.729  0.805  0.709  0.735  0.651  0.72  0.735 [3]
10304 GROENWALD-NAKONOWSKA BARBARA ZAKRZEWO K3                        0 [7]
719 GROMADA TATIANA GLIWICE KM  0.716  0.651  0.683    0.758    0.772  0.7  0.74    0.727  0.74 [3]
2184 GROMALA PAWEŁ KRAPKOWICE M4      0.533                  0.533 [7]
2835 GROMEK GRZEGORZ TARNÓW OPOLSKI M3            0.651          0.67  0.67 [4]
1374 GROMNICKI KAMIL ŻARY M2  0.901            0.877          0.901 [1]
647 GROMOLAK RAFAŁ SZCZEPANÓW M3  0.495                      0.495 [7]
646 GROMOLAK BOGUSŁAWA SZCZEPANÓW K3                        0 [7]
105 GROMOTKA TOBIASZ ŚWIERKLANY M1    0.806  0.798                  0.806 [2]
3400 GROŃ JAKUB SZCZAWNO-ZDRÓJ M2                  0.686      0.686 [4]
1292 GRUBER ROBERT WROCŁAW M4  0.705  0.637  0.715  0.635  0.591    0.714    0.558    0.625  0.714 [3]
10535 GRUDNIEWSKA KATARZYNA WROCŁAW K3                        0 [7]
10176 GRUDZIEŃ KRZYSZTOF USTROŃ M4                        0 [7]
2326 GRUSZCZYK PAWEŁ MAZAŃCOWICE M3        0.507                0.507 [7]
1247 GRUSZCZYŃSKI MARCIN LIPIENICA M3  0.738                      0.738 [3]
2089 GRUSZCZYŃSKI ARTUR KATOWICE M4    0.859  0.866  0.85      0.796  0.775  0.783  0.797  0.851  0.851 [2]
3472 GRUSZCZYŃSKI FILIP KATOWICE MM                    0.824    0.824 [2]
10313 GRUSZCZYŃSKI IRENEUSZ JELENIA GÓRA M3                        0 [7]
10675 GRUSZECKI PIOTR WILKSZYN M5                        0 [7]
1735 GRUSZKA JAKUB WROCŁAW M3  0.652            0.706    0.657  0.708  0.672  0.708 [4]
4515 GRUSZKA WERONIKA RYBNIK K2                      0.536  0.536 [7]
1863 GRYCMAN PRZEMYSŁAW RYBNIK M4              0.631          0.631 [5]
1864 GRYCMAN JAKUB RYBNIK MM    0.709          0.756  0.806  0.777  0.816  0.77  0.816 [2]
2394 GRYGIER ANDRZEJ WROCŁAW M4        0.618                0.618 [5]
3033 GRYGLEWSKI ARTUR OPOLE M1      0.539  0.497    0.53  0.561          0.561 [6]
2448 GRYNIENKO MICHAŁ PODGÓRZYN M2      0.899  0.814                0.899 [1]
3026 GRYS MAREK BRZEZINA M3  0.662            0.67          0.67 [4]
2796 GRZEBIENIAK PIOTR SŁUPSK M3          0.532              0.532 [7]
3557 GRZEBINOGA MONIKA BRZESZCZE K3                    0.759    0.759 [3]
10388 GRZECH DAMIAN PIEKARY M3                        0 [7]
10397 GRZECZKA BARTŁOMIEJ WROCŁAW M2                        0 [7]
3052 GRZEGORSKI TOMASZ MIKOŁÓW M3                0.583        0.583 [6]
10096 GRZEGORZEK CZESŁAW PALOWICE M5                        0 [5]
3065 GRZEGÓRZEK PIOTR SZCZECIN M3                        0 [7]
3227 GRZELAK PIOTR ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI M4  0.601  0.56    0.535  0.345      0.511  0.602    0.577  0.602 [5]
2631 GRZELAK KRZYSZTOF GRĘBOCICE M4              0.706          0.706 [4]
3703 GRZESIAK GRZEGORZ WROCŁAW M4  0.639  0.532                  0.571  0.639 [5]
3542 GRZESICZEK DAMIAN MIKOŁÓW M2                    0.718    0.718 [3]
3541 GRZESICZEK DAWID MIKOŁÓW M2                    0.739    0.739 [3]
103324 GRZESZCZAK MICHAŁ WROCŁAW M2                        0 [2]
1073 GRZESZCZAK MICHAŁ WROCŁAW M2  0.833    0.813  0.829          0.814  0.843  0.827  0.843 [2]
2490 GRZESZKOWIAK DOMINIK GROBLICE M3        0.447    0.475  0.561    0.521  0.556  0.505  0.556 [6]
1628 GRZYB GRZEGORZ WOŁÓW M4  0.652                      0.652 [4]
1632 GRZYB MACIEJ WOŁÓW M2  0.457                      0.457 [7]
534 GRZYBEK PAWEŁ JEŻÓW SUDECKI M4  0.829  0.771    0.739            0.779    0.779 [2]
1416 GRZYWA GRZEGORZ CZERNICHÓW M4  0.971      0.852    0.897            0.971 [1]
1435 GRZYWA-UGORSKA MARTA DOMASZCZYN K3  0.533    0.463  0.441    0.447            0.463 [7]
2982 GRZYWACKI CEZARY WARSZAWA M3              0.555          0.555 [6]
3237 GRZYWACZEWSKI FILIP WROCŁAW M0                  0.54  0.6  0.526  0.6 [5]
10069 GRZĄDZIEL DARIUSZ MIEKINIA M4                        0 [7]
695 GRĘDA KARINA SIECHNICE K3                        0 [7]
135 GUGUŁ MACIEJ WROCŁAW M3  0.712                  0.616  0.6  0.712 [3]
1615 GUKIEWICZ ŁUKASZ WARSZAWA M3  0.985  0.994  0.963      0.945      0.967  0.934  0.936  0.967 [1]
3136 GULAJSKI MARIUSZ KATOWICE M3                0.439    0.534    0.534 [7]
396 GUMIENNIK MAŁGORZATA WROCŁAW K2  0.754  0.718    0.728  0.674  0.681  0.734  0.656  0.713  0.723  0.709  0.723 [3]
746 GUMIENNY MAREK WOŁÓW M4  0.804  0.768  0.823  0.763  0.706  0.737  0.821    0.755  0.762  0.785  0.785 [2]
1325 GUT RYSZARD SOKOŁOWSKO M6  0.533                      0.533 [7]
3310 GUT KONRAD OLSZYNA M1                  0.843      0.843 [2]
2951 GUTOWSKI DARIUSZ JELENIA GORA M4      0.468              0.648  0.583  0.648 [5]
10239 GUTOWSKI DARIUSZ JELENIA GÓRA M4                        0 [7]
1591 GUZIK GRZEGORZ DĄBROWA GÓRNICZA M3  0.834    0.844    0.712          0.754  0.786  0.786 [2]
3030 GUŁAJ RADOSŁAW JELENIA GÓRA M4    0.524    0.503  0.612              0.612 [5]
535 GUŁAJ KAJETAN JELENIA GÓRA MM  0.631  0.519      0.622              0.631 [5]
861 GWARA KRYSTIAN WROCŁAW M3  0.456                      0.456 [7]
4000 GWIAZDA NORBERT WILCZYCE M4  0.623  0.522  0.569  0.539              0.523  0.569 [6]
2033 GWIAZDA MATEUSZ BRZEZINY MM    0.827      0.896    0.861  0.85    0.853  0.638  0.853 [2]
3082 GWIAZDA DAWID BRZEZINY MM                0.442  0.501    0.444  0.501 [7]
10455 GWIAZDA DAWID BRZEZINY MM                        0 [7]
2225 GWIAŹDZIŃSKI ANDRZEJ WROCŁAW M4  0.677    0.635        0.659      0.596  0.572  0.659 [4]
3257 GZYL MICHAŁ WROCŁAW M2                  0.642    0.688  0.688 [4]
493 GŁADYSZ ROMAN OPOLE M3  0.528        0.408              0.528 [7]
3201 GŁADYSZ MARIUSZ GRODZISK MAZOWIECKI M5                0.399        0.399 [7]
1025 GŁOMBIK MATEUSZ KRAPKOWICE M2  0.707                      0.707 [4]
3734 GŁOWACKA CELINA SYCÓW K3                      0.568  0.568 [6]
833 GŁOWACKI ADAM SYCÓW M3  0.911  0.862  0.863  0.815  0.832  0.805  0.898    0.803  0.808  0.568  0.808 [2]
1572 GŁOWACZ KRZYSZTOF RYBNIK M4  0.577  0.416  0.516  0.387  0.415  0.411  0.528  0.427  0.452  0.512  0.475  0.512 [7]
2143 GŁOWACZ TOMASZ RYBNIK M2  0.698  0.605    0.648  0.594            0.563  0.648 [5]
1753 GŁOWIK MICHAŁ TRZCINICA M0    0.841  0.825  0.829      0.875  0.861  0.873  0.865  0.857  0.873 [1]
2208 GŁOWIK PIOTR TRZCIMICA M2    0.492                    0.492 [7]
2272 GŁUSZAK RAFAŁ LESZNO M4  0.863                      0.863 [1]
3621 GŁUSZCZYŃSKI ROBERT BRZEG DOLNY M5                      0.505  0.505 [7]
3508 GŁĄBICKI ADAM JELENIA GÓRA M3                    0.628    0.628 [5]
758 GŁÓD RENATA LESZNO K4  0.674      0.553                0.674 [4]
3192 GĄSIOR ARTUR WROCŁAW M4    0.418  0.469        0.511      0.52    0.52 [7]
10097 GĄSIOR GRZEGORZ MIKOŁÓW M3                        0 [4]
3405 GĘBALA MARCIN WARSZAWA M3                  0.668  0.681    0.681 [4]
473 GĘBSKA KATARZYNA LEGNICA KM  0.381  0.299    0.284      0.318      0.333    0.333 [7]
486 GĘBSKI KAROL LEGNICA M3  0.381  0.3    0.285  0.265  0.448  0.318      0.333  0.502  0.502 [7]
1664 GÓRA MAGDALENA OPOLE K4  0.67  0.603  0.622  0.578  0.573  0.582  0.625  0.6  0.597    0.586  0.6 [5]
3999 GÓRA MAGDALENA WROCŁAW K3  0.654  0.589  0.624  0.625  0.596  0.633  0.669  0.63  0.628  0.636  0.391  0.636 [5]
2865 GÓRAL MACIEK PRUSY M4            0.549          0.595  0.595 [6]
10010 GÓRALSKI TOMASZ JEŻÓW SUDECKI M3                        0 [6]
2110 GÓRECKI DAWID OPATÓW M3  0.775  0.717  0.77  0.673  0.631  0.711  0.745  0.673  0.706  0.728  0.69  0.728 [3]
2083 GÓRECKI JACEK WIERUSZÓW M4    0.501    0.539      0.622  0.457  0.552    0.561  0.561 [6]
850 GÓRKA PIOTR ZAWIERCIE M3      0.606                  0.606 [5]
1856 GÓROWSKA ELŻBIETA OPOLE K4  0.518                      0.518 [7]
1859 GÓROWSKI SŁAWOMIR OPOLE M4  0.643    0.589                  0.643 [5]
1861 GÓROWSKI CEZARY OPOLE MM  0.646    0.594                  0.646 [5]
598 GÓRSKI MARIUSZ WYSOKA M6  0.619  0.527                    0.619 [5]
527 GÓRSKI MARCIN JELENIA GÓRA M4  0.758  0.711    0.703  0.675        0.71  0.728    0.728 [3]
3377 GÓRSKI TOMASZ SZCZECIN M4  0.557  0.487    0.526  0.563  0.535        0.558    0.563 [6]
2329 HAAS DOROTA WROCŁAW K4        0.39                0.39 [7]
2330 HAAS MAREK WROCŁAW M3        0.512                0.512 [7]
2344 HABER PAWEŁ LEGNICA M3        0.57              0.574  0.574 [6]
2457 HADAŁA TOMASZ KRAPKOWICE M3      0.597        0.651  0.567      0.572  0.651 [4]
2560 HADYNIAK RAFAŁ SZCZECIN M4        0.584  0.553      0.544        0.584 [6]
2750 HAHNEL FREDERIK COTTBUSS M2          1              1 [1]
718 HAJDAMOWICZ TOMASZ SOBÓTKA M3  0.546                0.548    0.631  0.631 [5]
1556 HAJDAMOWICZ BORYS SOBÓTKA MM  0.546                      0.546 [7]
2821 HAJDUKIEWICZ ANDRZEJ ŚWIERZAWA M3            0.63  0.67      0.663  0.678  0.678 [4]
3499 HAJZLER MARIUSZ ŁASK M4      0.871          0.771    0.811    0.871 [1]
1662 HALASZ MARCIN PANIÓWKI M2  0.632  0.637  0.707        0.72  0.67        0.72 [3]
139 HALEJAK WOJCIECH GLIWICE M3  1.084    1.055    1.093    1.116    1.046    1.066  1.116 [0]
3191 HALMAN TOMASZ GLIWICE M3                0.632        0.632 [5]
3514 HALOTA MARCIN JANOWICE WIELKIE M3                        0 [7]
1565 HAMPELSKI KRZYSZTOF TOPOLÓW M3  0.791  0.758    0.735  0.807  0.827  0.855  0.783  0.789  0.768  0.84  0.84 [2]
2108 HAMROL GRZEGORZ WROCŁAW M4      0.649      0.534        0.612    0.649 [5]
3777 HAMRYSZAK MICHAŁ CHOMIĄŻA M2  0.536            0.623    0.618  0.651  0.604  0.651 [4]
994 HANC BŁAŻEJ KĄTY WROCŁAWSKIE M3  0.517                      0.517 [7]
2519 HANUSZ MICHAL JELENIA GÓRA M3        0.535  0.593  0.609      0.569  0.66    0.66 [4]
1069 HARKAWY TOMASZ ZŁOTORYJA M4  0.858          0.843  0.866  0.831  0.853    0.839  0.853 [2]
2462 HARMANSA PAWEŁ GOGOLIN M1      0.609                  0.609 [5]
10001 HARNASZ PATRYK HILLEGOM M3                        0 [7]
10363 HARĘŻLAK PIOTR WRZEŚNIA M5                        0 [7]
953 HAWRYLUK KUBA GŁUCHOŁAZY MM  0.44  0.432                    0.44 [7]
488 HAZA GRZEGORZ WROCŁAW M3  0.512                      0.512 [7]
2085 HEBISZ RAFAŁ MIRKÓW M3    1.072    1.077      1.074  1.056        1.077 [0]
4504 HEIDENREICH LENNARD SALZGITTER M2                    0.983    0.983 [1]
1729 HEJDUK TOMASZ TYCHY M4  0.734  0.64  0.746  0.652  0.629  0.621  0.701    0.674  0.56  0.634  0.674 [4]
3518 HELIZANOWICZ ŁUKASZ SIEDLISKA M1                    0.982  0.673  0.982 [1]
2078 HELTA FILIP BOGUSZÓW GORCE M2                1.04        1.04 [1]
381 HELUSZKA ANDRZEJ WROCŁAW M3  0.796  0.731  0.789            0.726    0.751  0.789 [2]
1299 HEMPEREK MARCIN SZCZECINEK M4  0.894        0.828              0.894 [1]
3359 HENNIG ANDREAS MASSEN M4                    0.848    0.848 [2]
2569 HENNING ANDREAS HASSEN M4          0.873              0.873 [1]
1302 HERMAN GRZEGORZ WROCŁAW M4  0.606  0.518              0.537      0.606 [5]
2759 HERMAN KATARZYNA TUŁOWICE K3          0.265    0.306          0.306 [7]
4506 HERMANN PETER ESPELKAMP M2                    1.075    1.075 [1]
1506 HERNIK ŁUKASZ LEGNICA M3  0.68  0.699  0.726  0.758  0.752  0.775      0.77  0.751  0.77  0.77 [2]
891 HERNIK KRZYSZTOF LEGNICA M2  0.694      0.644    0.704  0.765    0.767  0.787  0.783  0.787 [2]
3706 HERUDZINSKI MARCIN BRZEZINKA ŚREDZKA M3                      0.479  0.479 [7]
3998 HETNAR KRZYSZTOF WROCŁAW M4  0.781  0.685    0.703          0.657      0.703 [4]
1908 HEŁKA GRZEGORZ WROCŁAW M5  0.735  0.645  0.695  0.634  0.57  0.626  0.696    0.65  0.67  0.651  0.67 [4]
10204 HLIWA DAMIAN MIASTKO M2                        0 [7]
1781 HNATKOWSKA MARCELINA WIĄZÓW K2  0.63                      0.63 [5]
2213 HNATYSZAK NATALIA POLKOWICE K0    0.553        0.617            0.617 [5]
2926 HODOWANY BARTOSZ BOLESLAWIEC M3            0.639            0.639 [5]
2879 HODYL KAMIL KUDOWA ZDRÓJ M2            0.878    0.854      0.95  0.95 [1]
676 HOFFMANN KRYSTIAN WROCŁAW M2  0.801  0.723      0.731  0.704  0.778        0.665  0.778 [2]
2753 HOJDAK SEBASTIAN KRAKÓW M3          0.512          0.57    0.57 [6]
663 HOJKA MICHAŁ WROCŁAW M2  0.659                      0.659 [4]
808 HOJZLER KRZYSZTOF LESZNO M4      0.785  0.732  0.698  0.721  0.821    0.735  0.753  0.642  0.753 [3]
2754 HOLDCRAFT NICHOLAS WYSOKA M3          0.366    0.615          0.615 [5]
2385 HOLEWA KRYSTIAN LĘDZINY M3                0.701        0.701 [4]
689 HOLINEJ TOMASZ PRÓSZKÓW M4  0.781    0.706  0.717              0.705  0.717 [3]
10217 HORNIK JAKUB WROCŁAW M2                        0 [7]
1123 HORNOWSKA EWELINA GORZÓW WIELKOPOLSKI K3  0.36                      0.36 [7]
3331 HORNOWSKI PAWEŁ GORZÓW WIELKOPOLSKI M3  0.723  0.632  0.738  0.696  0.697  0.699  0.737  0.618  0.672  0.694  0.717  0.717 [3]
2846 HORTYŃSKI ADRIAN WARSZAWA M3            0.65            0.65 [4]
2234 HOVERKAMP THOMAS NEUMARKT M4        0.624                0.624 [5]
11135 HOŁOWACZ ANDRZEJ ŚWIEBODZICE M4                        0 [7]
1497 HOŁUB TOMASZ ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE M1  0.802  0.789  0.813    0.801        0.787  0.84  0.697  0.84 [2]
1775 HOŁYST ANDRZEJ NOWA RUDA M3    0.615        0.698          0.678  0.698 [4]
3287 HOŁYSZEWSKI DAMIAN PROBOSZCZÓW M2                    0.675    0.675 [4]
1217 HOŁYŃSKI MICHAŁ WROCŁAW M3  0.789  0.784  0.801  0.686  0.748              0.801 [2]
2500 HOŃKA MICHAŁ KRAPKOWICE M3  0.853  0.87    0.816  0.875  0.876  0.911  0.856  0.781  0.777  0.869  0.869 [1]
2995 HRYNCZYSZYN JAKUB CHOCIANÓW M3              0.561          0.561 [6]
4334 HRYNIEWICZ PAWEŁ OSIEK M4        0.518      0.639      0.521    0.639 [5]
1607 HRYNIUK JAROSŁAW WROCŁAW M3  0.491                      0.491 [7]
491 HRYŃ KRZYSZTOF GLIWICE M3  0.673  0.58                    0.673 [4]
1207 HRYŃCZUK PIOTR WROCŁAW M3  0.723        0.679  0.713  0.74    0.711  0.762  0.747  0.762