Rejestrator GPS

Aby się wszystko udało

Zaktualizuj do wersji 12 Wersję można odczytać klikając w wykrzyknik na pierwszej stronie. Najnowsza wersja podaje komunikaty głosowe nawigacyjne.

Zacznij od zarejestrowania zwykłego treningu. Sprawdź czy Twój telefon nie blokuje rejestrator w tle. Wszystkie aplikacje Endomondo, Strava, Rejestrator - muszą mieć prace w tle włączoną i ograniczanie energii wyłączone. W razie problemów technicznych 602722968, [email protected] - pomożemy.

Jeżeli jest problem. Rejestrator pokazał mniej kilometrów niż pokonano. Pewnie Twój telefon blokuje aplikację Rejestrator GPS w tle:

Zgoda na prace w tle.Generalnie USTAWIENIA - APLIKACJE -REJESTRATOR GPS - BATERIA - należy zezwolić na prace REJESTRATORA GPS w tle i ewentualnie wyłączyć optymalizację energii dla rejestratora GPS. Aby telefon pozwalał Rejestratorowi na nieograniczoną pracę.

Wydaj zgody Rejestrator przy pierwszym uruchomieniu wymaga podawania zgody na: lokalizację GPS, wykrywanie ruchu i dostęp do aparatu (by skanować qr kody). Musisz wydać zgody na wszystkie prośby by mógł niezawodnie rejestrować Twoje treningi. Gwarantujemy,że Rejestrator jest całkowicie bezpieczny.

Rejestrator z Endomondo i ze Stravą Jeżeli trenujesz ze swoim ulubionym serwisem jak Endomondo czy Strava czy jakimkolwiek innym to Rejestrator GPS Datasportu może być użyty równocześnie. Nie spowoduje to żadnych zakłóceń.

Jak zacząć

Zaloguj się Jednokrotne zalogowanie się da dostęp do wszystkich zawodów na które jesteśmy zapisani, do treningów po trasie (segmentów), treningów indywidualnych i do wyników. Jest to preferowany tryb używania rejestratora.

Jak wybrać rodzaj aktywności (wyścigu)

Lista z przyciskami do wyboru u góry ekranu pozwala wybrać: .

Jak zarejestrować bieg, jazdę, marsz... (wyścig)

Rejestracja wymaga wykonania dwóch czynności:

Podczas rejestracji można też:

Jak zarejestrować nową trasę treningową (Segment)

Trasa treningowa (segment) to zwykle popularna w danym rejonie trasa po której można prowadzić będzie treningi z których sporządzane są wyniki. Każdy użytkownik może pokonać trasę treningową dowolną ilość razy. Do wyników zaliczony będzie zawsze jego najlepszy czas. Wszystkie aktywności po trasie będą dostępne w historii użytkownika. Pokonanie trasy jest weryfikowane co do zgodności z trasą wzorcową, zarejestrowaną przez założyciela trasy. Kroki niezbędne do rejestracji nowej trasy to:

Uwaga. Proces rejestracji trasy można rozpocząć wcześniej, przygotowując sobie tekst opisowy i tytuł. Następnie pozostawiając rejestrator w telefonie włączony można udać się zarejestrować trasę w terenie. Proces rejestracji jest aktywny od uruchomienia aż do anulowania (tym samym przyciskiem u dołu ekranu.)