Zawody obsługuje firma Datasport

24 Bieg Solidarności organizowany w XXXIV rocznicę powstania Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Solidarność
Wrocław, 06 września 2014 r.


Szkoła - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 2529
Liczba opłaconych zawodników: 3
  Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Klasyfikacje
 ABRAHAMÓW MARTA1625D03 / SZKOŁA PODSTAWOWA NR 76  
  ABRAHAMÓW TOMASZ 2029C07 / WROCŁAWSP 76 WROCŁAW  
 ABRAMOWICZ JULIA1207D07 / PODSTAWOWA NR 25 W ZSP NR15  
 ADAMCZUK MICHAŁ2016C09 / PRZEDSZKOLE NR 31  
  ADAMCZYK ANTONI 2030C03 / CESARZOWICESP SADKÓW  
 Piąty start w biegu Solidarności. W dotychczasowych startach zajął: w 2013 r. - 2 miejsce, w 2012 r. - 1 miejsce, w 2011 r. - 2 miejsce, w 2010 r. - 5 miejsce.
 ADAMCZYK NIKOLA1415D03 / SZKOŁA PODSTAWOWA NR 17 WE WROCŁAWIU  
 ADAMCZYK ZBIGNIEW878BG / M30WROCŁAWNOKIA  
ADAMEK MAJA 2031D05 / OBORNIKI ŚLĄSKIE  
  ADAMIEC BARTOSZ 2032C08 / WROCŁAW-  
  ADAMIEC JAKUB 663BG / M20ZŁOTORYJA  
 ADAMOWICZ ALEKSANDRA1270D09 / PRZEDSZKOLE NR 50  
  ADAMOWICZ JĘDRZEJ 2033C03 / WROCŁAWADAŚKI  
  ADAMOWICZ KACPER 557BG / M12ŚW. KATARZYNAADAŚKI  
 ADAMOWICZ MICHAŁ2219C05 / PODSTAWOWA NR 25 W ZSP NR15  
  ADAMOWICZ ROMUALD 556BG / M40WROCŁAWADAŚKI  
  ADAMSKA JOANNA 768BG / K16WROCŁAWMKS PARASOL WROCŁAW  
  ADAMSKI RAFAŁ 64BG / M40WROCŁAWPRO-RUN WROCŁAW  
  AL HOURI ISMAIL 732BG / M20WROCŁAW  
 ALBIŃSKA ALEKSANDRA1674D02 / SZKOŁA PODSTAWOWA NR 91  
 AMBROZIAK WIKTOR1675C04 / SZKOŁA PODSTAWOWA NR 91  
 AMBROZIEWICZ DAWID1386C02 / SZKOŁA PODSTAWOWA NR 17 WE WROCŁAWIU  
 AMROZIK IGA1585D03 / SZKOŁA PODSTAWOWA NR 76  
  ANASZEWSKA DOROTA 954BG / K30WROCŁAW  
  ANASZEWSKA MARYSIA 2034D08 / WROCŁAWSP 75  
  ANASZEWSKA WERONIKA 2035D03 / WROCŁAWZŁOTNICZANIE  
  ANASZEWSKI ANDRZEJ 957BG / M40WROCŁAW  
 ANDERS WIKTORIA 2456D03 / WROCŁAWSP NR 85  
  ANDREJCZUK ALINA 533BG / K30WROCŁAW  
 ANDRZEJCZYK KACPER1866C02 / SZKOŁA PODSTAWOWA NR 99  
  ANDRZEJEWSKA EWA 353BG / K20WROCŁAW  
 ANTCZAK ADAM1768C07 / SZKOŁA PODSTAWOWA NR 91  
 ANTONÓW SEBASTIAN1878C03 / SZKOŁA PODSTAWOWA NR 99  
  ANTOSIAK TOMASZ 419BG / M30KĘDZIERZYN KOŹLEANTONTEAM NSZZ Solid 
  ANTOSZCZUK ALEKSANDRA 983BG / K12WROCŁAWPRO-RUN WROCŁAW  
  ANTOSZCZUK ANETA 958BG / K30KIEŁCZÓWPRO-RUN WROCŁAW  
  ANTOSZCZUK ARKADIUSZ 982BG / M40WROCŁAWPRO-RUN WROCŁAW  
  ANUSZKIEWICZ JAKUB 2037C04 / WROCŁAWSP 82  
  APOSTOLUK KAMIL 2038C06 / WROCŁAW  
  APOSTOLUK WŁODZIMIERZ 45BG / M40WROCŁAW  
  ARCHUTICZ JOANNA 534BG / K20LEGNICA  
 ARENT KORNELIA1462D05 / SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3  
 ASIEROWICZ MATEUSZ1647C02 / SZKOŁA PODSTAWOWA NR 76  
  ATAMAN WIKTOR 2039C06 / WROCŁAW  
 AUGUST ARTUR88BG / M40WROCŁAW  
BABICKA MAŁGORZATA 609BG / K30WROCŁAWDRUŻYNOWA LIGA BIEGOWA PKO BANKU POLSKIEGO  
 Wszystko jest możliwe dopóki walczysz!
 BACHLAJ NATALIA2385D08 /   
 BACHMAN EWA 2424D05 / WROCŁAWSP NR 85  
 BADECKA JULIA D09 / PRZEDSZKOLE 87  
  BAJ MACIEJ 2040C06 / WROCŁAWSŁONECZNY PATROL  
  BAJ MARCIN 719BG / M30SMOLECSŁONECZNY PATROL  
 BAJOR ALEKSANDRA1024BG / K16WROCŁAW  
 BAJOR JULIA1464D03 / SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3  
 BAKOWSKI JAN785BG / M30WROCŁAWI TY MOŻESZ ZOSTAĆ MARATOŃCZYKIEM 2014  
  BALCERZAK ADAM 2041C02 / WROCŁAW  
 BALCERZAK SYLWIA438BG / K30WROCŁAW  
BALCERZAK TERESA 440BG / K40WROCŁAW  
 BALOWSKA MAŁGORZATA1595D02 / SZKOŁA PODSTAWOWA NR 76  
  BAŁAZY AMELIA 2042D07 / WROCŁAW  
 BAŁYS ALEKSANDRA1801D03 / SZKOŁA PODSTAWOWA NR 97 W ZESPOLE SZKÓŁ NR 7 WROCŁAW  
 BANACH ADRIAN1935C05 / TERAPEUTYCZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 119  
 BANACH KACPER1927C04 / TERAPEUTYCZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 119  
  BANACHOWICZ ANDRZEJ 143BG / M30WROCŁAW  
 BANASIAK ANNA2043D06 / WROCŁAWRODZINA  
 BANASIAK JOANNA2044D04 / WROCŁAWRODZINA  
 BANASIAK MARCIN110BG / M40WROCŁAWRODZINA  
 BANASIK HANNA1945D06 / ZESPÓŁ SZKÓŁ W SIEDLCU  
 BANASZKIEWICZ ROBERT1611C02 / SZKOŁA PODSTAWOWA NR 76  
  BARANEK DOMINIK 554BG / M16WROCŁAW-  
 Cross Straceńców w Głogowie na 5.555km na 300 osób byłem na 8 pozycji. Przeszedłem pieszo Harpagan na 101 km w Kołobrzegu
 BARANIEC MARIUSZ1084BG / M30WROCŁAW  
 BARANOWSKI DARIUSZ1253C09 / PRZEDSZKOLE NR 29  
 BARANOWSKI MIKOŁAJ1676C03 / SZKOŁA PODSTAWOWA NR 91  
  BARANOWSKI MIROSŁAW 391BG / M40KATOWICENIEZRZESZONY  
 BARAŃSKA LILIA1516D03 / SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3  
 BART ANDRZEJ1261BG / M20WROCŁAWPKJ DRUŻYNA BIEGOWA  
  BARTELA JANUSZ 472BG / M50WRONKI  
  BARTKOWIAK MICHAŁ 59BG / M30WROCŁAWNOKIA  
  BARTODZIEJSKI JACEK 237BG / M40JAWORZYNA ŚLĄSKA  
 BARTOŚ IGNACY2017C09 / PRZEDSZKOLE NR 31  
 BARYŁA NATALIA 2457D03 / WROCŁAWSP NR 85  
 BASIŃSKA NATALIA1627D02 / SZKOŁA PODSTAWOWA NR 76  
 BATOR MAJA1677D04 / SZKOŁA PODSTAWOWA NR 91  
  BATRAK NATALIIA 929BG / K20CHARKOWPREFBET ŚNIADOWO ŁOMŻA  
 BATSOKIS PAULA1465D04 / SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3  
  BAZYLEWICZ PIOTR 990BG / M20POZNAŃ  
  BĄCLER NATALIA 2045D05 / WROCŁAWSP 76 WROCŁAW  
  BĄK DAMIAN 599BG / M16ŚWIDNICA-  
  BĄK JAKUB 2046C09 / WROCŁAWKB LUPUS OLEŚNICA  
 BĄK KAROL1946C06 / ZESPÓŁ SZKÓŁ W SIEDLCU  
 BECLA MICHAŁ1466C03 / SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3  
 BEDNARCZUK ALEKSANDRA1288D08 / PRZEDSZKOLE NR 50  
BEDNARCZYK BOGUSŁAW 481BG / M40WROCŁAWPRO-RUN WROCŁAW  
  BEDNARCZYK WIESŁAW 798BG / M50BRZEGNIEZRZESZONY Niepełnosp 
 BEDNAREK PATRYK1373C02 / SZKOŁA PODSTAWOWA NR 17 WE WROCŁAWIU  
 BEJENKA MARLENA1795D04 / SZKOŁA PODSTAWOWA NR 97 W ZESPOLE SZKÓŁ NR 7 WROCŁAW  
BEKER KATARZYNA 895BG / K20WROCŁAWI TY MOŻESZ ZOSTAĆ MARATOŃCZYKIEM 2013  
  BEM TYMOTEUSZ 2047C06 / WROCŁAW  
  BENSARI ALICJA 909BG / K12GALOWICE  
  BENSARI MATYLDA 2048D06 / GALOWICESZKOŁA PODSTAWOWA W ŻÓRAWINIE  
  BENSARI TOMSŁAW 2049C05 / GALOWICESZKOŁA PODSTAWOWA W ŻÓRAWINIE  
 BENSARI TOMSŁAW975C05 / GALOWICESZKOŁA PODSTAWOWA W ŻÓRAWINIE  
 BEREŹNICKI JANUSZ37BG / M40WROCŁAW  
 BETIUK JAKUB1678C03 / SZKOŁA PODSTAWOWA NR 91  
 BETKA PIOTR1271C09 / PRZEDSZKOLE NR 50  
 BEZRĄK WIKTOR1272C09 / PRZEDSZKOLE NR 50  
 BĘTKOWSKA JAGODA1596D02 / SZKOŁA PODSTAWOWA NR 76  
 BIALIK BARTOSZ1099BG / M16WROCŁAW  
 BIALUK MATEUSZ1679C03 / SZKOŁA PODSTAWOWA NR 91  
  BIAŁAS MAGDALENA 2050D08 / WROCŁAW  
 Biegnie drugi raz.W tamtym roku zajęła 16 miejsce.
 BIDAS ZUZANNA1306D08 / PRZEDSZKOLE NR 50  
  BIEGAŃSKI MATEUSZ 2027C06 / WROCŁAWRODZICE  
  BIELA GRZEGORZ 304BG / M30WROCŁAW  
  BIELAKIEWICZ SŁAWOMIR 828BG / M30WAŁBRZYCH NSZZ Solid 
 Członek Zarządu Regionu Dolny Śląsk
BIELAWSKI JAN 39BG / M50ŚCINAWASTART ŚCINAWA NSZZ Solid 
 BIELECKA JULIA2003D02 / JANIKÓW`ULKS ``MŁODZIK`` - ``ZIEMIA OŁAWSKA```  
 BIELECKI DOMINIK1553C03 / SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3  
 BIELECKI KRYSTIAN1879C03 / SZKOŁA PODSTAWOWA NR 99  
  BIELECKI MATEUSZ 2051C07 / WROCŁAW  
 BIELISKI BARTOSZ1287BG / M30MILCZRUNNING TEAM MILCZ  
 BIENIAS ALEKSANDRA1198D04 / PODSTAWOWA NR 25 W ZSP NR15  
 BIEŃKO KLAUDIA1825D02 / SZKOŁA PODSTAWOWA NR 97 W ZESPOLE SZKÓŁ NR 7 WROCŁAW  
 BIEŃKOWSKA ALEKSANDRA1787D04 / SZKOŁA PODSTAWOWA NR 97 W ZESPOLE SZKÓŁ NR 7 WROCŁAW  
  BIEŃKOWSKA DARIA 2052D08 / WROCŁAW  
 mały człowiek duże ambicje
 BIEŃKOWSKI KACPER 2436C04 / WROCŁAWSP NR 85  
  BIEŃKOWSKI KAMIL 58BG / M30RADWANICEBE BETTER  
 BILIŃSKA NICOLA1986D05 / ZESPÓŁ SZKÓŁ W SIEDLCU  
 BILIŃSKA OLIWIA1947D06 / ZESPÓŁ SZKÓŁ W SIEDLCU  
 BILL MARIUSZ626BG / M40  
 BIŁAT ALAN1858C06 / SZKOŁA PODSTAWOWA NR 99  
 BIŁAT WERONIKA1859D02 / SZKOŁA PODSTAWOWA NR 99  
 BIŁOZOR MIKOŁAJ1201C05 / PODSTAWOWA NR 25 W ZSP NR15  
 BIŃKOWSKA WIKTORIA 2404D06 / WROCŁAWSP NR 85  
  BIRECKI MACIEJ 572BG / M20PRUDNIKAZS KATOWICE  
 BIRKMANN BARBARA1829D02 / SZKOŁA PODSTAWOWA NR 97 W ZESPOLE SZKÓŁ NR 7 WROCŁAW  
  BISIKIEWICZ ELŻBIETA 356BG / K40NOWA RUDA  
 BISKUPEK KACPER1451C05 / SZKOŁA PODSTAWOWA NR 17 WE WROCŁAWIU  
 BISKUPEK KRYSPIN1332C09 / PRZEDSZKOLE NR 9 WROCŁAW  
 BLAHODIR YURIY1057BG / M30WINNICAFINISZ KALISZ  
  BLASZCZAK LUKASZ 656BG / M20WROCLAW  
 BLEWĄSKA DOMINIKA1468D02 / SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3  
 BLICHARZ NATALIA 2437D04 / WROCŁAWSP NR 85  
 BLICHARZ PATRYCJA1344D07 / SP NR 85  
 BŁAŁCIAK DARIA1413D03 / SZKOŁA PODSTAWOWA NR 17 WE WROCŁAWIU  
  BŁASZKIEWICZ BEATA 483BG / K40WROCŁAW  
 BŁASZKIEWICZ TOMASZ1013BG / M30WAŁBRZYCHTEMMPO WAŁBRZYCH  
 BŁAWACKI GRZEGORZ1011BG / M40SZCZAWNO ZDRÓJTEMMPO WAŁBRZYCH  
 BOBA MICHAŁ1282BG / M20WROCŁAW  
 BOBER MAJA2386D08 /   
  BOBOWIEC KAROL 2053C07 / WROCŁAWSP 76 WROCŁAW  
 BOBOWSKA IZABELA33BG / K60WROCŁAW  
 BOBOWSKI KORDIAN5BG / M30WROCŁAW  
 BOCHNACKA JULIA D09 / PRZEDSZKOLE NR 50  
  BOCHNAK PAWEŁ 121BG / M20WROCŁAWBIEGAMY WE WROCLAWIU  
  BOCZEK LESZEK 555BG / M20WROCŁAW  
 BOGACKA IZABELA1680D02 / SZKOŁA PODSTAWOWA NR 91  
 BOGACKI TOMASZ1681C05 / SZKOŁA PODSTAWOWA NR 91  
  BOGACZ FRANCISZEK 2054C07 / WROCŁAWABSOLWENCI NIEZAPOMINAJKI  
 BOGDAŁ KRZYSZTOF1068BG / M50WROCŁAWSOLIDARNOŚĆ NSZZ Solid 
BOGUS KRZYSZTOF 973BG / M20KAMIENIEC ZĄBKOWICKIAUTOBOGUS.PL  
  BOJĘŚ ARKADIUSZ 2055C06 / WROCŁAW  
 BOJKO HUBERT1376C02 / SZKOŁA PODSTAWOWA NR 17 WE WROCŁAWIU  
 BOKSA JOANNA1307D08 / PRZEDSZKOLE NR 50  
 BOLIPKI TOMASZ1300BG / M30JART  
 BOMBA SZYMON1682C07 / SZKOŁA PODSTAWOWA NR 91  
 BONAR PIOTR1683C03 / SZKOŁA PODSTAWOWA NR 91  
  BONIAK MARCIN 697BG / M30WROCŁAWGRUPA TRIATHLONOWA RAT  
  BORA ANDRZEJ 347BG / M60WROCLAWWKB PIAST WROCLAW  
 BORATYŃSKI DARIUSZ1094BG / M16WROCŁAWSS MKS PARASOL WROCŁAW  
 BORCOŃ JAKUB1653C02 / SZKOŁA PODSTAWOWA NR 76  
  BORECKI MARCIN 952BG / M30JANKÓW PRZYGODZKICSWIICH  
 Początkujący biegacz
  BORKOWSKI GRZEGORZ 825BG / M20WROCŁAWDOBSOM.PL  
 BORKOWSKI KAMIL1263BG / M20WROCŁAW  
BORKOWSKI KRZYSZTOF 267BG / M40WROCŁAW NSZZ Solid 
 BORKOWSKI TOMASZ1063BG / M40WROCŁAW  
  BOROŃ MICHAŁ 648BG / M20ŚWIEBODZICETEMMPO WAŁBRZYCH NSZZ Solid 
 BOROWSKI MATEUSZ1390C02 / SZKOŁA PODSTAWOWA NR 17 WE WROCŁAWIU  
  BORTNIK MARZENA 86BG / K30WROCŁAW  
 BORUCKI KRZYSZTOF1059BG / M20WROCŁAWASA TEAM WROCŁAW Niepełnosp 
  BOSA AGNIESZKA 2056D05 / WROCŁAW  
  BOŻYK-LICHWA IWONA 281BG / K30WROCŁAW  
 BRALEWSKI MARCIN1217C09 / PRZEDSZKOLE 87  
 BRODA EMILIA1824D02 / SZKOŁA PODSTAWOWA NR 97 W ZESPOLE SZKÓŁ NR 7 WROCŁAW  
  BRONOWICKA ANNA 311BG / K30KĄTY WROCŁAWSKIE  
 BRONOWICKI MARCIN1928C04 / TERAPEUTYCZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 119  
 BRONOWSKA ZOFIA D09 / PRZEDSZKOLE NR 50  
  BRUSIŁOWICZ NATALIA 253BG / K20WROCŁAW-  
  BRYCHCY TOMASZ 502BG / M30WROCŁAW  
  BRYGIER ZUZANNA 2057D02 / WROCŁAWSP 76 WROCŁAW  
 BRYKMAN MARCEL1592C03 / SZKOŁA PODSTAWOWA NR 76  
 BRYLING KAJA1274D09 / PRZEDSZKOLE NR 50  
 BRZOZOWSKA DARIA1470D04 / SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3  
 BRZOZOWSKI AMADEUSZ1472C04 / SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3  
  BRZOZOWSKI BARTOSZ 2058C04 / WROCŁAWSP 17  
 Brałem udział w Biegu Solidarności w ubiegłym roku, byłem z tego b.dumny, zająłem dośc wysokie noty i zdopingowany tym trenowałem cały rok - mam nadzieję, że w tym roku będzie jeszcze lepiej!!
 BRZOZOWSKI JAKUB1583C03 / SZKOŁA PODSTAWOWA NR 76  
 BRZOZOWSKI KRYSTIAN1493C06 / SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3  
 BRZOZOWSKI MATEUSZ1193C04 / PODSTAWOWA NR 25 W ZSP NR15  
 BUCHMAN STANISŁAW1684C07 / SZKOŁA PODSTAWOWA NR 91  
 BUCHMAN ZOFIA1685D04 / SZKOŁA PODSTAWOWA NR 91  
 BUCZEK AMELIA1948D06 / ZESPÓŁ SZKÓŁ W SIEDLCU  
  BUDZEŃ SANDRA 130BG / K20NYSASKLEP BIEGACZA WROCŁAW  
  BUDZIAK NATALIA 963BG / K16GROBLICE  
  BUDZIAK PIOTR 923BG / M40GROBLICECSWIICH  
  BUGA-DZIEWIĄTKOWSKA ANNA 881BG / K30WROCŁAW  
  BUGA PIOTR 876BG / M30WROCŁAWNOKIA  
  BUJAK DAWID 273BG / M30WROCŁAW  
 BUJAR WERONIKA1802D03 / SZKOŁA PODSTAWOWA NR 97 W ZESPOLE SZKÓŁ NR 7 WROCŁAW  
  BUJOK ALEKSANDRA 790BG / K30WROCŁAW-  
 BUK MATYLDA1640D05 / SZKOŁA PODSTAWOWA NR 76  
 BUKOWSKI CYPRIAN1275C09 / PRZEDSZKOLE NR 50  
  BUŁACZ ROMUALD 337BG / M30KIEŁCZÓWNOKIA  
 BUŁKOWSKA ELŻBIETA1045BG / K40OLEŚNICA  
BURCHACKI PRZEMYSŁAW 403BG / M20SKOKOWAPRUSICKIE CENTRUM FITNESS  
  BURDAJEWICZ KATARZYNA 736BG / K40DOLSKBRAK  
 BURKOWSKA JULIA1473D04 / SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3  
  BUSALB MATTHIEU 920BG / M20WROCŁAW  
  BUSZEWSKA ZUZANNA 2059D05 / WROCŁAW  
 Czy wygram? Pewno tak )
 BUSZEWSKI BENIAMIN1229BG / M40WROCŁAW40-LATEK BIEGA  
  BUSZEWSKI ERYK 2060C07 / WROCŁAW  
 Dwa lata temu byłem 2. w swojej kategorii, rok temu 3., brakuje mi tylko pucharu za miejsce 1 :)
  BUTWICKA ALEKSANDRA 2061D06 / WROCŁAWABSOLWENCI NIEZAPOMINAJKI  
 BZDYK ADAM1835C02 / SZKOŁA PODSTAWOWA NR 97 W ZESPOLE SZKÓŁ NR 7 WROCŁAW  
  BZOWSKI DANIEL 535BG / M30OLEŚNICAREWITAL PROJEKT  
 CADER JĘDRZEJ1601C02 / SZKOŁA PODSTAWOWA NR 76  
 CAŁY JOANNA805BG / K30WROCŁAW  
 CECOT JULIA 2438D04 / WROCŁAWSP NR 85  
  CENIN DARIUSZ 1001BG / M40WROCŁAW  
  CHABIŃSKI PAWEŁ 41BG / M30WROCŁAW  NSZZ Solid 
  CHABKO BARTOSZ 54BG / M12WYSOKA  
 CHAMIELEC BOGUSŁAW539BG / M40LUBINSTART ŚCINAWA NSZZ Solid 
 CHANTSOULIS VICTORAS1454C06 / SZKOŁA PODSTAWOWA NR 17 WE WROCŁAWIU  
  CHARCIAREK DOMINIK 369BG / M40WROCŁAW  
 CHARĘZA EWA4BG / K40PROCHOWICELG  
 CHEBA ARIEL1071BG / M20BOJANOWOWKB PIAST WROCLAW  
  CHEŁMINIAK ŁUKASZ 2062C06 / KRÓLIKOWICENIGHT RUNNERS  
 CHEŁSTOWSKI RAFAŁ300BG / M20WAŁBRZYCHKOCHAM ALUSIĘ  
 CHMIEL KORNELIA1171D05 / PODSTAWOWA NR 25 W ZSP NR15  
 CHMIELEWSKA KATARZYNA2063D02 / WROCŁAWUKS `OLIMPIJCZYK 46` WROCŁAW (SP46)  
  CHMIELEWSKA MATYLDA 847BG / K30WROCŁAWBIEGAM BO LUBIĘ  
  CHMIELIŃSKI MARIUSZ 74BG / M30WROCŁAWDAMY RADĘ  
 CHMIELUK GRZEGORZ2498BG / M20JELCZ-LASKOWICE  
  CHMURA MICHAŁ 2064C09 / WROCLAW  
 CHMURA TOMASZ1031BG / M40WROCŁAWZ.S NR 22 NSZZ Solid 
  CHOCIAJ BARTOSZ 420BG / M30WROCŁAWVEGE RUNNERS  
  CHODACZEK MIECZYSŁAW 702BG / M50WROCŁAW  
 CHODOROWSKI RAFAŁ1853C02 / SZKOŁA PODSTAWOWA NR 99  
  CHOJNACKA EWELINA 558BG / K16WROCŁAW  
  CHOJNACKA WERONIKA 566BG / K12WROCŁAW  
  CHOJNACKI PIOTR 538BG / M40WROCŁAW  
  CHOJNACKI RYSZARD 762BG / M60WROCŁAW  
CHOŁUBEK MAREK 451BG / M30OŁAWAOŁAWSKA STREFA BIEGOWA  
  CHOMICKA ANNA 503BG / K20DŁUGOŁĘKA  
 CHOMIK MICHAŁ1014BG / M16WAŁBRZYCHTEMMPO WAŁBRZYCH  
 CHOMIK TADUESZ1010BG / M40WAŁBRZYCHTEMMPO WAŁBRZYCH  
 CHORĄŻYKIEWICZ ADAM1985C07 / ZESPÓŁ SZKÓŁ W SIEDLCU  
 CHORZĘPA ŁUKASZ2065C09 / JELCZ-LASKOWICERODZINA  
  CHORZĘPA MARCIN 382BG / M20JELCZ-LASKOWICE  
  CHOWAŃSKI PAWEŁ 236BG / M30SYCÓW  
  CHROBOT KRZYSZTOF 575BG / M50WROCŁAWNIEZRZESZONY NSZZ Solid 
 CHRUSTOWSKA AMELIA1474D05 / SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3  
 CHRUSZCZYN MAGDALENA1281BG / K20WROCŁAW  
  CHRUŚCIEL MICHAŁ KAZIMIERZ 305BG / M20BRZEG DOLNY  
 CHUDZIKOWSKI MATEUSZ1841C04 / SZKOŁA PODSTAWOWA NR 99  
 CHWALEBA MAKSYMILIAN1104C06 / FC WROCŁAW ACADEMY  
 CICHOSZ MATEUSZ1476C06 / SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3  
 CICHOWICZ EMIL1778C04 / SZKOŁA PODSTAWOWA NR 97 W ZESPOLE SZKÓŁ NR 7 WROCŁAW  
 CIECHOMSKA JUSTYNA35BG / K20WROCŁAW  
 CIELECKI KUBA1602D02 / SZKOŁA PODSTAWOWA NR 76  
  CIEMSKI MAREK 658BG / M20WROCŁAW  
  CIEPIELA PAWEŁ 2066C04 / WROCŁAWFORZA WROCŁAW  
 CIERNIEWSKA KATARZYNA19BG / K20WROCŁAW  
 CIESIELSKA NATALIA1456D06 / SZKOŁA PODSTAWOWA NR 17 WE WROCŁAWIU  
 CIESIELSKI PIOTR1008BG / M40JEDLINA ZDRÓJTEMMPO WAŁBRZYCH  
 CIESLAK DOMINIKA314BG / K12WROCŁAW  
 CIEŚLAK JĘDRZEJ1255C09 / PRZEDSZKOLE NR 50  
 CIEŚLAK MARIUSZ14BG / M40WROCŁAW  
  CIEŚLAK MICHAŁ 2067C07 / WYSOKA  
 CIEŚLAK MIŁOSZ1074BG / M20WROCŁAW  
 CIEŚLAK PATRYCJA1169D04 / PODSTAWOWA NR 25 W ZSP NR15  
  CIMICKI JACEK 856BG / M30WROCŁAWWKB PIAST WROCŁAW NSZZ Solid 
CIOBAN NATALIA 977BG / K20WROCŁAWRUN-LOG  
  CISŁOWSKI PRZEMYSŁAW 792BG / M12WROCŁAW-  
  CISZEK KATARZYNA 2068D06 / WROCŁAWSPORTOWA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 46 WROCŁAW  
 To już mój trzeci start w tej imprezie. Zabawa jest super
  CISZEWSKI ARKADIUSZ 561BG / M30KOBIERZYCEWKB PIAST  
  CIUPAK TOMASZ 71BG / M30WROCŁAWDAMY RADĘ  
 CUGOWSKI KRYSTIAN 2439C04 / WROCŁAWSP NR 85  
 CURKOWICZ KINGA1832D02 / SZKOŁA PODSTAWOWA NR 97 W ZESPOLE SZKÓŁ NR 7 WROCŁAW  
  CWENAR MAKSYMILIAN 2069C03 / SMOLEC  
  CWENAR MILENA 2070D08 / WROCŁAW  
CYBELIUS KALINA 2071D02 / ŻMIGRÓD  
 CYBULSKI MATEUSZ 2425C05 / WROCŁAWSP NR 85  
 CYMANEK JĘDRZEJ1446C05 / SZKOŁA PODSTAWOWA NR 17 WE WROCŁAWIU  
 CYMBALISTA SZYMON1256C09 / PRZEDSZKOLE NR 50  
 CYPKO ZUZANNA D08 / PRZEDSZKOLE NR 50  
 CYRAN OLIWIA 2440D04 / WROCŁAWSP NR 85  
 CYTAWA ARKADIUSZ1313BG / M40WROCŁAWSTRAŻ POŻARNA  
 CZACZKA MARCIN1686C02 / SZKOŁA PODSTAWOWA NR 91  
 CZADO MAGDALENA1643D02 / SZKOŁA PODSTAWOWA NR 76  
  CZAJKA GRZEGORZ 343BG / M30NOWA RUDAUSKS LUDWIKOWICE  
 CZAJKOWSKA ADRIANNA1218D09 / PRZEDSZKOLE 87  
  CZAJKOWSKI STANISŁAW 984BG / M60JELCZ-LASKOWICEKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE  
  CZAPIGA ROBERT 480BG / M40WROCŁAWTEMMPO WAŁBRZYCH  
 :)
  CZAPLA MARCIN 204BG / M30TRZEBNICA-  
  CZARNECKA JOANNA 137BG / K40WROCŁAW  
  CZARNECKA JUSTYNA 462BG / K30PANIOWICE  
  CZARNECKI MACIEJ 144BG / M30WROCŁAWGDZIE JEST META?  
  CZARNECKI TOMASZ 136BG / M40WROCŁAW  
  CZARNECKI TOMASZ 464BG / M30PANIOWICE  
 CZARNY LARS1864C02 / SZKOŁA PODSTAWOWA NR 99  
  CZECH SŁAWOMIR 936BG / M40KIEŁCZÓWKOBIETY NA MEDAL  
 CZEMBROWSKI MARCIN1209C06 / PODSTAWOWA NR 25 W ZSP NR15  
  CZERNIAK BARTOSZ 418BG / M20GORZÓW WIELKOPOLSKINIEZRZESZONY  
 CZERNIAK ŁUKASZ1479C05 / SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3  
  CZERWINSKA NATALIA 919BG / K20WROCŁAW  
 CZERWIŃSKA KATARZYNA1401D03 / SZKOŁA PODSTAWOWA NR 17 WE WROCŁAWIU  
  CZERWONKA KRZYSZTOF 134BG / M30KARWIANY  
  CZUKIEWSKA BARBARA 679BG / K30WROCŁAW  
 CZUPRYŃSKA JULIA1331D08 / PRZEDSZKOLE NR 9 WROCŁAW  
CZYKINOWSKI ADAM 620BG / M30WROCŁAWTEAM ASA - BIEGIEM PO ZDROWIE  
 CZYŻ MARTA2072C09 / WROCŁAW  
 CZYŻ PIOTR1661C03 / SZKOŁA PODSTAWOWA NR 76  
 CZYŻOWSKI JAN1185C02 / PODSTAWOWA NR 25 W ZSP NR15  
  ĆWIEK GRZEGORZ 48BG / M30SIECHNICE  
  ĆWIEK SABINA 51BG / K30SIECHNCIESG SQUAD