Firma Datasport nie obsługuje tych zawodów, a jedynie udostępnia nieodpłatnie portal zapisów

VIII OGÓLNOPOLSKI EKOLOGICZNY BIEG DO GORĄCYCH ŹRÓDEŁ Sanus Per Aquam `
Uniejów, 19 października 2014 r.


Liczba zawodników : 1723
Odebrało numery: 1

Liczba opłaconych zawodników: 1533
  Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Klasyfikacje Odebrał
numer
  ADACH ARKADIUSZ 65610km / M30PABIANICEATLAS RUNING TEAMPOLPOLOKŁódzkie  
  ADAMCZYK EMIL 128910km / M30TUREKKB GEOTERMIA UNIEJÓWPOLPOLOK  
  ADAMCZYK KLAUDIA  10km / K20CZ-WAPOLPOL   
  ADAMCZYK ŁUKASZ  10km / M30GŁOWNOPOLPOL Łódzkie  
 ADAMCZYK TOMASZ1910km / M40CZĘSTOCHOWAZABIEGANI CZĘSTOCHOWAPOLPOLOK  
  ADAMIAK ADRIAN 69710km / M20ŁÓDŹ--------------------------------------------------POLPOLOKŁódzkie  
  ADAMIAK AGNIESZKA 14410km / K40ŁÓDŹPOLPOLOKŁódzkie  
  ADAMIAK KAMIL 113110km / M30ŁÓDŹPOLPOLOKŁódzkie  
  ADAMIAK MARTA 71210km / K20ŁÓDŹPOLPOLOKŁódzkie  
  ADAMKIEWICZ MICHAŁ 54910km / M20ŁÓDŹFAMILY TEAMPOLPOLOKŁódzkie  
  ADAMKIEWICZ NATALIA 62310km / K20ŁÓDŹFAMILY TEAMPOLPOLOKŁódzkie  
  ALVARSSON MIKAEL 138710km / M40KARLSTADAQ RUNNING TEAMSWESWEOK  
  AŁASZEWSKI ADAM 101910km / M40ŁÓDŹ-BEZ KLUBUPOLPOLOKŁódzkie  
 BIEGAM TYLKO AMATORSKO
  ANDRUSZEWSKI LESZEK 104810km / M60ZDUŃSKA WOLAPOLPOLOKŁódzkie  
  ANDRUSZEWSKI TOMASZ 1410km / M30ZDUŃSKA WOLAKB GEOTERMIA UNIEJÓWPOLPOLOKŁódzkie  
  ANDRYSIAK JAROSŁAW 92610km / M30ŁĘCZYCAPOLPOLOKŁódzkie  
ANDRZEJCZAK MICHAŁ 94210km / M30PODDĘBICEPOLPOLOKŁódzkie  
 Amator
  ANDRZEJCZAK RAFAŁ 96510km / M40DZIEKTARZEWKORONA PABIANICEPOLPOLOKŁódzkie  
  ANDRZEJCZAK TOMASZ  10km / M30PABIANICEPOLPOL Łódzkie  
  ANDRZEJEWSKA AGATA 46810km / K30ŁÓDŹAMBITNE TYGRYSICEPOLPOLOKŁódzkie  
  ANDRZEJEWSKA-PŁUCIENNIK EDYTA 1510km / K40ŁÓDŹSZAKALE BAŁUT ŁÓDŹPOLPOLOKŁódzkie  
  ANDRZEJEWSKI TOMASZ 40910km / M50PABIANICEGILLETTE RUNPOLPOLOKŁódzkie  
  ANGULSKI ZBIGNIEW 137810km / M40WARTAPOLPOLOK  
  ANTCZAK AGNIESZKA 101810km / K30ŁODZBIEGACZ NOWOSOLNAPOLPOLOKŁódzkie  
  ANTCZAK JAKUB 81710km / M20WŁADYSŁAWÓW-BEZ KLUBUPOLPOLOK  
  ANTOLIK ANNA 24610km / K30ŁÓDŹPANORAMICZNA ŁÓDŹPOLPOLOKŁódzkie  
  ANTOLIK WOJCIECH 22810km / M60ŁÓDŹPANORAMICZNA ŁÓDŹPOLPOLOKŁódzkie  
  ANTONIAK AGNIESZKA  10km / K30KONINARTICO RUNNERSPOLPOL   
  ANTOSIEWICZ ROBERT  10km / M40TOMASZÓW MAZOWIECKIJW 4228 SKŁAD REGNYPOLPOL Łódzkie  
  ARABAS KRZYSZTOF 87310km / M60CZĘSTOCHOWAZABIEGANI CZĘSTOCHOWAPOLPOLOK  
  ARMACKI ARKADIUSZ 57610km / M20ŁÓDŹATLAS RUNNING TEAMPOLPOLOKŁódzkie  
  ARMACKI ROBERT 150410km / M20ŁÓDŹATLAS RUNING TEAMPOLPOLOK  
AUGUSTOWSKA IZABELA 5610km / K30WARTKOWICEKB GEOTERMIA UNIEJÓWPOLPOLOKŁódzkie  
  AUGUSTYNIAK MARCIN 99810km / M30PIASECZNOPOLPOLOK  
  BACHERA CZYŻEWSKA ANNA 39110km / K30PODDĘBICEKB GEOTERMIA UNIEJÓWPOLPOLOKŁódzkie  
  BADOWSKI KRZYSZTOF 7610km / M40ZELÓWBIEGING TEAM ZELÓWPOLPOLOKŁódzkie  
  BAGIŃSKI TOMASZ 31810km / M30ŁÓDŹFUJITSU RUNNING TEAM ŁÓDŹPOLPOLOKŁódzkie  
  BAGNOWSKI LESZEK 117810km / M30BEŁCHATÓWNIEZRZESZONYPOLPOLOKŁódzkie  
  BAGRODZKI ANDRZEJ 143210km / M40ZGIERZNBPPOLPOLOK  
  BAKALARZ ALEKSANDRA  10km / K50ŁÓDŹPOLPOL   
  BALCERAK- KOLASA JOANNA 14610km / K40ŁÓDŹPOLPOLOKŁódzkie  
  BALICKI JACEK 43510km / M50ŁÓDŹBIEGACZ NOWOSOLNAPOLPOLOKŁódzkie  
  BALICKI RAFAŁ 43710km / M16ŁÓDŹBIEGACZ NOWOSOLNAPOLPOLOKŁódzkie  
  BAŁATKA KRZYSZTOF 50110km / M20KUTNOAZS WSGK KUTNOPOLPOLOKŁódzkie  
  BANASIAK ELŻBIETA 50510km / K50ŁÓDŹPOLPOLOKŁódzkie  
  BANASIAK JOANNA  10km / K30LÓDŹSZAKALE BAŁUT ŁÓDŻPOLPOL Łódzkie  
BANASIAK PIOTR 10410km / M40OZORKÓWKRZAL ADVENTURE TEAMPOLPOLOKŁódzkie  
  BANASZKIEWICZ ARKADIUSZ 26910km / M20ŁÓDŹBRAKPOLPOLOKŁódzkie  
  BANIA JAN 45810km / M60ŁÓDŹKB ARTURÓWEKPOLPOLOKŁódzkie  
  BAŃKA JAN 120610km / M60CZĘSTOCHOWANIEZRZESZONYPOLPOLOK  
  BARANOWSKI BOGUMIŁ 142010km / M50ŁÓDŹPARKRUNPOLPOLOKŁódzkie  
  BARAŃSKA AGNIESZKA 95710km / K40ŁÓDŹ-BEZ KLUBUPOLPOLOKŁódzkie  
  BARTCZAK JAKUB 37610km / M20ŚWINICE WARCKIEPOPULARNE MINETAURYPOLPOLOKŁódzkie  
  BARTCZAK PATRYK  10km / M16TUREKLKS `MARATON` TUREKPOLPOL   
  BARTCZAK TOMASZ 30310km / M30PABIANICEFIGOPOLPOLOKŁódzkie  
  BARTNIAK ŁUKASZ 89210km / M20MAZEWMKLA ŁĘCZYCAPOLPOLOKŁódzkie  
  BARTNICKI JĘDRZEJ 44010km / M20SIERADZSIERADZBIEGA.PLPOLPOLOKŁódzkie  
  BARTOSIK MAREK 75310km / M30ŁÓDŹRULE RUNNERSPOLPOLOKŁódzkie  
  BARTOSZEK MARCIN 30410km / M30PODDĘBICEAMATORPOLPOLOKŁódzkie  
  BASIŃSKI MARIUSZ 124110km / M50KROTOSZYNKS KROTOSZ KROTOSZYNPOLPOLOK  
  BATAROWICZ DARIUSZ 20010km / M20UNIEJÓWKB GEOTERMIA UNIEJÓWPOLPOLOKGmina  
BAWOR ROBERT 99410km / M30CZĘSTOCHOWAZABIEGANI CZĘSTOCHOWAPOLPOLOK  
 Keep your distance...
  BĄK MACIEJ 99010km / M40WARSZAWAORANGE POLSKA / NIGHT RUNNERSPOLPOLOK  
  BEDNARCZYK BARTOSZ 50910km / M30ŁÓDŹRYSIO TEAM / PARKRUN ŁÓDŹPOLPOLOKŁódzkie  
  BEDNARCZYK MACIEJ 63710km / M20ŁÓDŹPOLPOLOKŁódzkie  
  BEDNAREK JAKUB 105510km / M30CZĘSTOCHOWAZABIEGANI CZĘSTOCHOWAPOLPOLOK  
  BEDNAREK ŁUKASZ 63010km / M20ZDUŃSKA WOLA-BEZ KLUBUPOLPOLOK  
  BEDNAREK MAŁGORZATA 91610km / K20ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIPOLPOLOKŁódzkie  
  BEDNAREK STANISŁAW 36510km / M50ŁÓDŹPOLPOLOKŁódzkie  
  BEDNARSKI TOMASZ 113610km / M30ŁÓDŹPOLPOLOKŁódzkie  
  BERCZYŃSKI DAMIAN 73210km / M20UNIEJÓWKB GEOTERMIA UNIEJÓWPOLPOLOKNiepełn_bw Gmina  
  BEREBECKI ROMAN 140010km / M60RYPINKB LECH RYPINPOLPOLOKAbstynent  
 NYCM-2010 3:5954` Ogromnie mnie to cieszyło i cieszy.:-) :-)
  BEREDA PRZEMYSŁAW 40010km / M30WIĄZOWNAPOLPOLOK  
  BERESZKO WALDEMAR  10km / M60SOSNOWIECTKKF CZELADŹPOLPOL Abstynent  
 jestem ambasadorem festiwalu biegowego w Krynicy
BESTER PIOTR 121010km / M30ŁÓDŹSPORT FACTORYPOLPOLOKAbstynent Gmina  
 jest forma :)
  BIAŁAS ANNA 61610km / K30ŁÓDŹPOLPOLOKŁódzkie  
  BIAŁAS MACIEJ 135610km / M20WYSZYNABASZTA WYSZYNAPOLPOLOK  
  BIAŁAS TOMASZ 61710km / M30ŁÓDŹPOLPOLOKŁódzkie  
  BIAŁEK ŁUKASZ  10km / M20PRZYKONAPOLPOL   
  BIAŁKOWSKI PAWEŁ 31510km / M30ŁÓDŹPOLPOLOKŁódzkie  
  BIELECKA DOROTA 83810km / K40KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIPOLPOLOKŁódzkie  
  BIELECKI NORBERT 84010km / M40KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIPOLPOLOKŁódzkie  
  BIELKOWSKI WOJCIECH 65510km / M30PŁOCKCOKE RUNNER`SPOLPOLOK  
  BIERNACKA MAGDALENA  10km / K20ŁÓDŹWCKM LODZPOLPOL Abstynent Łódzkie  
 Najlepszy czas na 10 km: 51 min
 BIERNACKI DAMIAN 10km / M40PABIANICEKORONA PABIANICE / AT TEAMPOLPOL Łódzkie  
  BIK JACEK 6310km / M30WÓDKAATLAS RUNNING TEAMPOLPOLOK  
  BIMCA BEATA 118110km / K30ŁÓDŹPOLPOLOKŁódzkie  
  BINIEK PIOTR 117010km / M30ŁÓDŹPOLPOLOKŁódzkie  
  BINIEWICZ RENATA 25910km / K40ŁĘCZYCABORUTA TEAMPOLPOLOK  
  BINIEWICZ SŁAWOMIR 25810km / M40ŁECZYCABORYTA TEAMPOLPOLOK  
 BIŃCZYK DARIUSZ96810km / M30CZĘSTOCHOWAZABIEGANI CZĘSTOCHOWA/KS CITY CROSSPOLPOLOK  
  BIS FILIP 41410km / M30POZNAŃPOLPOLOK  
  BISKUPSKI PIOTR 55510km / M20WIERUSZÓWPOLPOLOK  
 BLACHOWSKA IGA153010km / K16ŁÓDŹATLAS RUNNING TEAMPOLPOLOKŁódzkie  
 BLACHOWSKA KINGA152910km / K16ŁÓDŹATLAS RUNNING TEAMPOLPOLOKŁódzkie  
  BLACHOWSKI JACEK 150510km / M50ŁÓDŹPOLPOLOKŁódzkie  
  BŁACH CEZARY 139310km / M50CZĘSTOCHOWANIEZRZESZONYPOLPOLOKŁódzkie  
  BŁASZAK MONIKA 47510km / K30WRZEŚNIAPOLPOLOK  
  BŁASZCZYK ANDRZEJ 94110km / M40WARTKOWICEKB GEOTERMIA UNIEJÓWPOLPOLOKŁódzkie  
  BŁASZCZYK CZESŁAW 13110km / M50KROŚNIEWICEMKS EXPOM KROŚNIEWIANKAPOLPOLOKŁódzkie  
  BŁASZCZYK JACEK 19210km / M40ŁÓDŹPOLPOLOKŁódzkie  
  BŁASZCZYK KRZYSZTOF 33110km / M40KUTNOLATIMERIA RUNNERSPOLPOLOKŁódzkie  
  BŁASZCZYK MARIAN 116710km / M50BEŁCHATÓWNIEZRZESZONYPOLPOLOKŁódzkie  
  BŁASZCZYK MARIUSZ 16610km / M20ZGIERZMBANKPOLPOLOKŁódzkie  
BŁASZCZYK PAWEŁ 129610km / M20WŁADYSŁAWÓWRUN FUNPOLPOLOK  
  BŁASZCZYK ROBERT 34610km / M30ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIPOLPOLOKŁódzkie  
  BŁASZCZYNA LUDMIŁA 28310km / K30ZGIERZOZO OZORKOWPOLPOLOK  
  BŁAZIŃSKI MARCIN  10km / M20LUBLINIECWKB META LUBLINIECPOLPOL   
  BŁAŻUTYCZ PAWEŁ 148510km / M40CIESZKÓWPOLPOLOK  
  BŁĄDEK WITOLD 48710km / M70ŁÓDŹPARKRUN LODZPOLPOLOKŁódzkie  
 Biegam rekreacyjnie od około 40 lat
  BŁOCH AGNIESZKA 2610km / K40HUTA DLUTOWSKABLOCHSPOLPOLOKŁódzkie  
  BŁOCH BEATA 7510km / K40ŁÓDŹPOLPOLOKŁódzkie  
  BOCIAN MAREK 67410km / M50MARIANÓW KOLONIAGB UNIEJÓWPOLPOLOK  
  BOCZKOWSKI MICHAŁ 131110km / M30ŁÓDŹPOLPOLOKŁódzkie  
  BOGDAŃSKI WALDEMAR 132710km / M60KONIN-BEZ KLUBUPOLPOLOK  
  BOHDANOWICZ ANETA 81910km / K30ŁÓDŹPOLPOLOKŁódzkie  
  BOHDANOWICZ KRYSTIAN 77910km / M30ŁÓDŹATLAS RUNNING TEAMPOLPOLOKŁódzkie  
BOJARCZUK WALDEMAR 124010km / M50TOMASZÓW MAZOWIECKITIME4RUNNING/TRIATHLONRAWAPOLPOLOKŁódzkie  
  BOMAN ANNA  10km / K40OSJAKÓW-BEZ KLUBUPOLPOL Łódzkie  
  BOMAN JUSTYNA 83410km / K20OSJAKÓWAKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNAPOLPOLOKŁódzkie  
  BOMAN STANISŁAW 83510km / M40OSJAKÓW-BEZ KLUBUPOLPOLOKŁódzkie  
  BOMAN WOJTEK 81410km / M16BEŁCHATÓW-BEZ KLUBUPOLPOLOKŁódzkie  
  BONAWENTURCZAK ANDRZEJ 133810km / M40KROŚNIEWICESTOWARZYSZENIE INTEGRACJA W KROŚNIEWICACHPOLPOLOKŁódzkie  
  BONAWENTURCZAK MACIEJ 134010km / M16KROŚNIEWICESTOWARZYSZENIE INTEGRACJA W KROŚNIEWICACHPOLPOLOKŁódzkie  
 BONIECKA JUSTYNA137510km / K30ŁÓDŹDRUŻYNA TRAMPKAPOLPOLOKŁódzkie  
  BORKOWSKA MAGDALENA 115910km / K30OPATÓWEKPOLPOLOK  
  BORKOWSKI MARCIN 49610km / M30CZĘSTOCHOWAZABIEGANI CZĘSTOCHOWAPOLPOLOK  
  BOROWCZYK JACEK 109110km / M40Tomaszów MazowieckiPOLPOLOKŁódzkie  
  BOROWCZYK JULA 110310km / K40TOMASZOW MAZOWIECKIPOLPOLOKŁódzkie  
  BOROWCZYK KATARZYNA 36310km / K30ŁÓDŹRYSIOTEAMPOLPOLOKŁódzkie  
  BORYS KRZYSZTOF 50710km / M40ŁÓDŹŁÓDŹ RUNNING TEAMPOLPOLOKŁódzkie  
  BOŻYK TOMASZ 151710km / M40ŁÓDŹATLAS RUNNING TEAMPOLPOLOKŁódzkie  
  BRETT TOMASZ 124210km / M50KOŁOMLUKS TRIATHLON KOŁOPOLPOLOK  
 Mistrz Polski Weteranów w triathlonie 2014
BRONISZEWSKI RYSZARD 6210km / M50PIOTRKÓW TRYBUNALSKIENDORFINAPOLPOLOKŁódzkie  
  BROŻYŃSKA MARTYNA 141710km / K20ŁÓDŹMARTINI CLUBPOLPOLOKŁódzkie  
  BRYŁKA ANNA 132310km / K20CZĘSTOCHOWAPOLPOLOK  
  BRZESKA-PASTUSZAK MARZENA 10810km / K50ŁÓDŹŻABICZKI RUNNERSPOLPOLOKŁódzkie  
  BRZEŹNICKI ŁUKASZ 32410km / M20ŁÓDŹPOLPOLOKŁódzkie  
  BRZOSTEK EDWARD 84110km / M50CZĘSTOCHOWAZABIEGANI CZĘSTOCHOWAPOLPOLOK  
  BRZUSTOWICZ MAREK 113710km / M50CISEWKB GEOTERMIA UNIEJÓWPOLPOLOKAbstynent  
  BUBEL TOMASZ 64610km / M40CZĘSTOCHOWAZABIEGANI CZĘSTOCHOWAPOLPOLOK  
  BUCHOLC JERZY 38210km / M70WARSZAWAKB AKTIVESPORTSPOLPOLOK  
 Przykro mnie jest bo niema Kat.M-80 trudno,będę rywalizował z `młodzieńcami`
  BUCZAK MONIKA 133210km / K40WARSZAWAPOLPOLOK  
  BUCZEK JAROSŁAW  10km / M20ZIĄBKI-BEZ KLUBUPOLPOL Abstynent Łódzkie  
  BUCZYŃSKI ROBERT 102010km / M30SMARDZEWICEPOLPOLOKŁódzkie  
  BUDKA JACEK 130410km / M30TUREKTURKOWICEPOLPOLOK  
  BUDNY ANDRZEJ 83910km / M50KRAŚNICA-KOLONIAPOLPOLOK  
  BUDZIEJEWSKI PIOTR 115510km / M30IŁAWAPOLPOLOK  
 BUDZYŃSKI PIOTR126510km / M30ZGIERZKUMPLE Z BOISKAPOLPOLOK  
  BUGAJAK ANNA 145910km / K40UNIEJÓWKB GEOTERMIA UNIEJÓWPOLPOLOKGmina  
  BUGAJNY ANDRZEJ  10km / M40KOŁOAMATORPOLPOL   
  BUJACZ MARTA 13610km / K20ŁÓDŹFUNDACJA KRWINKAPOLPOLOKŁódzkie  
BUJAŁA MARCIN 4310km / M30TUREKPOLPOLOK  
BUKOWSKI EDWARD 119510km / M40KLUCZBORKKLUCZBORSKI DOM KULTURY - AMATORPOLPOLOK  
  BUKOWSKI JANUSZ  10km / M50WARSZAWAGAZOWNIA WARSZAWSKA/STOWARZYSZENIE DAĆ SIEBIE INNYMPOLPOL   
  BZDĘGA JAN 135810km / M50CZĘSTOCHOWANIEZRZESZONYPOLPOLOK  
  CAL EWA  10km / K40STARE MIASTOBRAKPOLPOL   
 Biegam bo to lubię.
  CEBULA EWELINA 30710km / K40LEGNICAPOLPOLOK  
 Bieg do źródeł, powrót do źródeł
  CHACHAJ SŁAWEK 82610km / M40KĄPINO-BEZ KLUBUPOLPOLOK  
  CHAJDAS KATARZYNA 3110km / K20UNIEJÓWKB GEOTERMIA UNIEJÓWPOLPOLOKGmina  
  CHAJDAS WŁODZIMIERZ 810km / M40UNIEJÓWKB GEOTERMIA UNIEJÓWPOLPOLOKAbstynent Gmina  
  CHALCIŃSKA KATARZYNA 27410km / K40ŁASKPOLPOLOK  
  CHARUBA ŁUKASZ 83310km / M20ŁÓDŹUKS ORIENTUŚ ŁÓDŹPOLPOLOKŁódzkie  
  CHLEBICZ PIOTR 142410km / M40SIERADZPOLPOLOKŁódzkie  
  CHMAL ROBERT 101210km / M30TROJANÓWPOLPOLOK  
 CHMICKI ROMAN123610km / M70BIELSKO-BIAŁAPOLPOLOK  
  CHMIEL EWELINA 25210km / K20WARSZAWAPTT DELTAPOLPOLOK  
CHMIEL JOANNA  10km / K40ŁÓDŹBEAUTYSPORT.PLPOLPOL Łódzkie  
  CHMIEL PAULINA 96410km / K20ŁÓDŹNIEZRZESZONAPOLPOLOKŁódzkie  
  CHMIEL PIOTR 25110km / M20WARSZAWAPTT DELTAPOLPOLOK  
  CHMIELA PAWEŁ 109210km / M40TUREK-BEZ KLUBUPOLPOLOK  
  CHMURA AGNIESZKA 47710km / K20NADARZYNPOLPOLOKŁódzkie  
  CHODAKOWSKI MARCELI 92810km / M30PODDĘBICEKB GEOTERMIA UNIEJÓWPOLPOLOKAbstynent Łódzkie  
  CHODKOWSKI KAROL 147510km / M30KIELCE-BEZ KLUBUPOLPOLOKAbstynent  
CHOJNACKI BARTOSZ 24010km / M30LODZALKOFANSPOLPOLOKŁódzkie