Formularz systemu Datasport

BIATHLONOWY NORDIC WALKING
KOŚCIELISKO, 12 lipca 2015 r.


Liczba zawodników : 119
  Nazwisko Imię
Numer
  BADEŃSKA JOANNA  BNW / K2MYSZKÓWJURAJSKI KLUB NORDIC WALKING 
  BAJOREK MARTA  BNW / K2WARSZAWABRAK 
  BARAN MAREK  BNW / M2RZESZÓWKLUB SPORTU.PL 
  BARUCH HENRYKA  BNW / K3DĄBROWA GÓRNICZADĄBROWA NORDIC TEAM 
  BARUCH WŁODZIMIERZ  BNW / M3DĄBROWA GÓRNICZADĄBROWA NORDIC TEAM 
  BEHOUNEK LESZEK  BNW / M3ZAKOPANETOWARZYSTWO GIMNASTYCZNE SOKÓŁ ZAKOPANE 
  BEHOUNEK MAŁGORZATA  BNW / K3ZAKOPANETOWARZYSTWO GIMNASTYCZNE SOKÓŁ ZAKOPANE 
  BIAŁA JADWIGA  BNW / K2ZAWIERCIEGRUPA JURA.PL 
  BILIK WOJCIECH  BNW / M2KROSNOSAMOTNI WĘDROWCY 
  BOSEK MARTA  BNW / K1BIELSKO - BIAŁA 
  BUBALA GRAZYNA  BNW / K2ROZNIATOWWKB META LUBLINIEC 
BUCHOWSKA LUCYNA  BNW / K2ŻAGAŃMON 
  BUCHOWSKI MARIUSZ  BNW / M2ŻAGAŃMON 
  CAG-SOBCZYK EDYTA  BNW / K2RZESZÓWKLUB SPORTU.PL 
  CETNARSKI KAZIMIERZ  BNW / M3RYMANÓW 
 CHRAMIEC ALINA BNW / K2CICHE 
  CHRAPEK URSZULA  BNW / K1RUDZICARUDZICA 
  CYRUS BOGDAN  BNW / M2STRZEBIŃSILESIA NORDIC TEAM 
  CZARNIECKA AGNIESZKA  BNW / K2ZAKOPANEBRAK 
DUKIEWICZ ANETA  BNW / K2PIŁAPSNW 
 Instruktor NW PSNW, Założyciel i Instruktor Amatorskiego Klubu Miłosników Nordic Walking `Czarne Pantery` z Piły
  DYLEWSKA BARBARA  BNW / K3DABROWA GORNICZADĄBROWA NORDIC TEAM 
 DYLEWSKA BARBARA BNW / K3DABROWA GÓRNICZADĄBROWA NORDIC TEAM 
  DYLEWSKI Andrzej  BNW / M3DABROWA GÓRNICZADĄBROWA NORDIC TEAM 
 DYLEWSKI ANDRZEJ BNW / M3DĄBROWA GÓRNICZADĄBROWA NORDIC TEAM 
  FASUGA KATARZYNA  BNW / K2MUCHÓWKA 
 FATLA FRANCISZEK BNW / M2ZAKOPANEKOŚCIELISKO 
 FATLA MARIA BNW / K2ZAKOPANEKOŚCIELISKO 
  FIRAS ANNA  BNW / K3KOŚCIELISKO 
  FIREK MARIUSZ  BNW / M2BĘDZIN 
  FLUDER IZABELLA  BNW / K2KOŚCIELISKO 
GALIŃSKA TATIANA  BNW / K2PARKOSZOWICEJURAJSKI KLUB NORDIC WALKING 
 Trener i Instruktor NW PSNW, Koordynator LOSZ PSNW Zawiercie
  GALIŃSKI LESZEK  BNW / M3ZAWIERCIEJURAJSKI KLUB NORDIC WALKING 
GALIŃSKI RAFAŁ  BNW / M2PARKOSZOWICEJURAJSKI KLUB NORDIC WALKING 
  GARBACZ ALEKSANDRA  BNW / DKNOWY TARG 
  GĄSIENICA-ROJ ANNA  BNW / K2ZAKOPANE 
  GĄSIENICA-ROJ KAROLINA  BNW / DKZAKOPANE 
  GĄSIENICA-ROJ MARCELINA  BNW / DKZAKOPANE 
  GĄSIENICA-ROJ SZYMON  BNW / DMZAKOPANE 
  GĄSIENICA-ROJ TOMASZ  BNW / M2ZAKOPANE 
  GĄSIENICA MACIEJ  BNW / M1KOŚCIELISKOBRAK 
  GĄSIENICA MAGDALENA  BNW / K2ZAKOPANE 
  GĄSIENICA MAŁGORZATA  BNW / K3KOŚCIELISKO 
  GĄSIENICA STANISŁAW  BNW / M3KOŚCIELISKOKOŚCIELISKO DLA BIEGACZY 
 GĘBSKA ELŻBIETA BNW / K3DĄBROWA GÓRNICZADĄBROWA NORDIC TEAM 
  GÓRAL BEATA  BNW / K2ZAWIERCIEGRUPA JURA.PL 
  HAŁAS MARCIN  BNW / M2CZECHOWICE-DZIEDZICEMOSIR CZECHOWICE - DZIEDZICE / RYTM 
  JAMRÓZ KATARZYNA  BNW / K2ZAKOPANEBRAK 
 Biegam, Chodzę, Wędruję bo lubie. i chętnie postrzelam - choć nigdy tego nie robiłam :) więc proszę uważać - i ubezpieczyć sie!Zawodowo jestem przewodnikiem górskim.
 JARGUZ JOANNA BNW / K3ZAKOPANESTOWARZYSZENIE TRZEŻWOŚCIOWE ORLA PERĆ 
  KALARUS-FIREK JUSTYNA  BNW / K2BĘDZIN 
  KANTOR DANIEL  BNW / DMPOZNAŃBRAK 
  KANTOR JAROSŁAW  BNW / M3POZNAŃBRAK 
  KANTOR MAŁGORZATA  BNW / K2POZNAŃBRAK 
  KARPIEL MAŁGORZATA  BNW / K2KOŚCIELISKO 
  KĘPIŃSKA ANITA  BNW / K2PIŁAPSNW 
  KLAUS CEZARY  BNW / DMZAKOPANEBRAK 
 KOŁODZIEJCZYK ROMAN BNW / M3ZAKOPANESTOWARZYSZENIE TRZEŹWOŚCIOWE `ORLA PERĆ` 
  KONEFAŁ DARIUSZ  BNW / M2TARNOBRZEGNORDIC ACTIVE TARNOBRZEG 
  KOT SYLWIA  BNW / K2MYSZKÓW 
  KOWALCZYK JOANNA  BNW / K2KRAKÓW 
  KOWALCZYK TADEUSZ  BNW / M3KRAKÓWBRAK 
  KUPIBIDA BOGUSŁAWA  BNW / K3KATOWICESILESIA NORDIC TEAM 
  KUREK KATARZYNA  BNW / K2ZAWIERCIEGRUPA JURA.PL 
  LORENS KAZIMIERZ  BNW / M3MYSZKÓWJURAJSKI KLUB NORDIC WALKING 
  ŁABISZ BEATA  BNW / K2TARNOBRZEGNORDIC ACTIVE TARNOBRZEG 
  ŁOPATKIEWICZ BEATA  BNW / K2KROSNONIEZRZESZONA 
  ŁOPATKIEWICZ GABRIELA  BNW / K1KROSNONIEZRZESZONA 
  ŁOPATKIEWICZ PIOTR  BNW / M2KROSNOPWSZ W KROŚNIE ZAKŁAD TURYSTYKI I REKREACJI 
  ŁUKASIK IZABELA  BNW / K1ZAKOPANEBRAK 
 MACHOLC PIOTR BNW / M3DĄBROWA GÓRNICZADĄBROWA NORDIC TEAM 
  MAGNUSKI DARIUSZ  BNW / M2KRAPKOWICENW SPEED KRAPKOWICE 
 INSTRUKTOR NORDIC WALKING PSNW
 MALCZYK ANNA BNW / K2SOSNOWIECDĄBROWA NORDIC TEAM 
  MARCHEWKA ANDRZEJ  BNW / M3PRECZÓWDĄBROWA NORDIC TEAM 
  MARONDEL KATARZYNA  BNW / K1BYTOMSILESIA NORDIC TEAM 
 MĄKOSA MAGDALENA BNW / K1JAWORZNODĄBROWA NORDIC TEAM 
MICHALAK BOGUSLAW  BNW / M2SZCZECINMOREPRACOWNIA.PL 
 Biegam i jestem zapalonym triathlonistą. Nigdy nie strzelałem. :)
  MICHALEC MARCIN  BNW / M1KROSNOKKB MOSIR KROSNO 
  MITURA-ZIELONKA PAWEŁ  BNW / M2RYBNIKSILESIA NORDIC TEAM / SPACERMISTRZ 
  MOŻDŻEŃ ESTERA  BNW / K2PODWILK NA ORAWIENIEZRZESZONA 
  MUCHA EDWARD  BNW / M3LIMANOWALIMANOWA-FORREST TEAM NABIEGÓWKACH.PL 
  NALEPKA JERZY  BNW / M3SANOKPITBULL WALKING-SANOK 
  NĘDZA BARTŁOMIEJ  BNW / DMKOŚCIELISKOKOŚCIELISKO DLA BIEGACZY 
  NĘDZA-KUBINIEC ANNA  BNW / K2KOŚCIELISKOBRAK 
  NĘDZA MAGDALENA  BNW / K1KOŚCIELISKOBRAK 
  NĘDZA MARIA  BNW / K2KOŚCIELISKOKOŚCIELISKO DLA BIEGACZY 
  NĘDZAKUBINIEC TADEUSZ  BNW / M2KOŚCIELISKOBRAK 
  OLENDEREK ZYGMUNT  BNW / M3TARNOBRZEGNORDIC ACTIVE TARNOBRZEG 
  PASIERB MAREK  BNW / M3RZESZÓW 
  PASIŃSKA - SKOWRON SYLWIA  BNW / K2SZCZODRKOWICE 
  PIĄTEK PIOTR  BNW / M2BYSTRZYCABRAK 
PIETRZYK JAROSLAW  BNW / M2CZĘSTOCHOWAREGATTA NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA 
  POLEWCZAK ANETA  BNW / K2ZAWIERCIECLLEO INSTYTUT ZDROWIA I URODY ZAWIERCIE 
  POLEWCZAK MARIUSZ  BNW / M2ZAWIERCIECLLEO INSTYTUT ZDROWIA I URODY ZAWIERCIE 
  PUCH ALEKSANDRA  BNW / K2KOSCIELISKO 
  PUCH JÓZEF  BNW / M3KOŚCIELISKO 
  RECZULSKA KATARZYNA  BNW / K2CZĘSTROCHOWAREGATTA NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA 
  RECZULSKI MARIUSZ  BNW / M2CZĘSTOCHOWAREGATTA NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA 
  ROZMUS SYLWESTER  BNW / M2TARNOBRZEGNORDIC ACTIVE TARNOBRZEG 
  SCHRÖDER KAROL  BNW / M2KATOWICESILESIA NORDIC TEAM 
  SOBCZYK RAFAŁ  BNW / M2RZESZÓWKLUB SPORTU.PL 
  STRAMKA BARTŁOMIEJ  BNW / M2NOWY TARGBRAK 
  SYMA SEBASTIAN  BNW / M2MYSZKÓW 
  ŚLAGA DARIUSZ  BNW / M2ZAKOPANETEAM NA BIEGÓWKACH.PL KS CHOCHOŁÓW 
 Dziki dzik
  TOMASZEWSKA AGNIESZKA  BNW / K2KOŚCIELISKONIEZRZESZONA 
  TROJAŃSKA IZABELA  BNW / K2ZAKOPANENIEZRZESZONA 
  TRZEBUNIA ALICJA  BNW / K2ZAKOPANE 
  TYLUTKI AGNIESZKA  BNW / K2TARNOBRZEGNORDIC ACTIVE TARNOBRZEG 
  TYLUTKI ANDRZEJ  BNW / M2TARNOBRZEGNORDIC ACTIVE TARNOBRZEG 
  WADAS KATARZYNA  BNW / K2ZAKOPANE 
WALENDZIAK RYSZARD  BNW / M2MALBORK22. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO MALBORK 
 WIŚNIEWSKA TAMARA BNW / K2SANDOMIERZNORDIC ACTIVE TARNOBRZEG 
  WIŚNIEWSKI JACEK  BNW / M3SANDOMIERZNORDIC ACTIVE TARNOBRZEG 
  WITUSIK DOROTA  BNW / K2JASŁO 
  WŁODARCZYK MAŁGORZATA  BNW / K2PRECZÓWDĄBROWA NORDIC TEAM 
  ZAGAJA MARZENA  BNW / K2ZAKOPANE 
  ZUCHOWICZ ELŻBIETA  BNW / K3DĄBROWA GÓRNICZADĄBROWA NORDIC TEAM 
 ZUCHOWICZ MONIKA BNW / K1DĄBROWA GÓRNICZADĄBROWA NORDIC TEAM 
 ŻUCHOWICZ ELZBIETA BNW / K3DĄBROWA GÓRNICZADĄBROWA NORDIC TEAM 
 ŻUCHOWICZ MONIKA BNW / K1DĄBROWA GÓRNICZADĄBROWA NORDIC TEAM 
 ŻUCHOWICZ ROBERT BNW / M3DĄBROWA GÓRNICZADĄBROWA NORDIC TEAM