Zawody obsługuje firma Datasport

II Extermynator 2016
Uniejów, 25 czerwca 2016 r.


Twoje zgłoszenie będzie widoczne na liście startowej po dokonaniu opłaty za start!
Drużyny - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 121
Odebrało numery: 130

  Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Koszulka Klasyfikacje Odebrał
numer
  ADAMCZYK SYLWESTER 239km / M30SIERADZPOLPOLOKOK 
 ANASTAZIAK TOMASZ469km / M30SŁODKÓWTUREK TEAMPOLPOLOKOK 
  ANDRZEJCZAK MICHAŁ 1059km / M30PODDĘBICEEVERRUNPOLPOLOKOK 
  ANTONIAK MICHAŁ 1029km / M30ŁÓDŹPWCPOLPOLOKOK  
 Próbujący biegać
  ZARODA ARKADIUSZ 1219km / M30TUREKPROFIMPOLPOLOKOK 
AUGUSTOWSKA IZABELA 79km / K40WARTKOWICEKB GEOTERMIA UNIEJÓWPOLPOLOKOK 
  BAŁATKA KRZYSZTOF 769km / M30KUTNOAZS WSGK KUTNOPOLPOLOKOK 
  BIENIEK GRZEGORZ 579km / M20WARSZAWAWLP WATPOLPOLOKOKŻołnierz  
 BIERNASIAK PAULINA429km / K20PODDĘBICKI KLUB BIEGACZA ZDYSZANI.PLPOLPOLOKOK 
  BŁASIAK MARTYNA 419km / K20SIERADZGRUSZYCE TEAMPOLPOLOKOK 
  BŁASZCZYK ANDRZEJ 1049km / M50WARTKOWICEKB GEOTERMIA UNIEJÓWPOLPOLOKOK 
  BUDKA JACEK 449km / M40TUREKKB GEOTERMIA UNIEJÓWPOLPOLOKOK 
 BUDKA PIOTR459km / M30SŁODKÓWTUREK TEAMPOLPOLOKOK 
  BUKOWIECKI KRZYSZTOF 409km / M30KUNYKB MARATON TUREKPOLPOLOKOK 
  BUKOWSKA MARTA 399km / K30UNIEJÓWBIEGAĆ SKAKAĆ LATAĆ PŁYWAĆ DRIM-TIMPOLPOLOKOK 
CHAJDAS KATARZYNA 49km / K30UNIEJÓWKB GEOTERMIA UNIEJÓWPOLPOLOKOK 
  CHAJDAS WŁODZIMIERZ 39km / M50UNIEJÓWKB GEOTERMIA UNIEJÓWPOLPOLOKOK 
  CHLEBICZ MICHAŁ 339km / M30OZORKÓWPOLPOLOKOK 
  CHODAKOWSKI MARCELI 719km / M30PODDĘBICEKB GEOTERMIA UNIEJÓWPOLPOLOKOK 
  CHODAKOWSKA MARTA 729km / K30PODDĘBICEKB GEOTERMIA UNIEJÓWPOLPOLOKOK 
  CHOJECKI MATEUSZ 269km / M20PLESZEWWLP WATPOLPOLOKOKŻołnierz 
  CHYBOWSKI MARIUSZ 989km / M30SZCZECINRKFPOLPOLOKOKŻołnierz 
  CICHERSKI BARTŁOMIEJ 859km / M30ŁÓDŹKLUB BIEGACZA RTV EURO AGDPOLPOLOKOK 
  CYNIAK MAREK 1069km / M40ŁÓDŹEVERRUNPOLPOLOKOK 
  DĘBSKA-SZMICH SYLWIA 659km / K30ŁÓDŹDELIAPOLPOLOKOK 
 amatorka
  DOPIERAŁA ANETA 899km / K20DĄBIEPOLPOLOKOK 
 Zawodowo jestem fizjoterapeutką narodowej kadry zapaśniczek. Biegam bo lubię!
  DWORCZAK KRZYSZTOF 1279km / M30SŁOWIKPOLPOLOKOK  
  DYBKOWSKI JANUSZ 869km / M40TUREKPOLPOLOKOK  
  DYBUS GRZEGORZ 959km / M40TUREKPROFIMPOLPOLOKOK 
  DZIANKOWSKA IWONA 669km / K30KUTNODELIAPOLPOLOKOK 
 atrakcyjna amatorka z aspiracjami
 FORMA PIOTR739km / M20OSIEDLE NIEWIADÓWBIEGAJĄCY NA WZNIESIENIACHPOLPOLOKOK 
  FRĄTCZAK PAWEŁ 1109km / M20SWORAWAPOLPOLOKOK 
 -
  GĄSIOREK MONIKA 1229km / K20OSTRÓW WIELKOPOLSKIPOLPOLOKOK 
  GLAPSKA DOROTA 1159km / K30ZADZIMBIEGAĆ SKAKAĆ LATAĆ PŁYWAĆ DREAM-TEAMPOLPOLOKOK 
  GOŁDYKA-KOMAJDA JOANNA 389km / K30UNIEJÓWBIEGAĆ SKAKAĆ LATAĆ PŁYWAĆ DRIM-TIMPOLPOLOKOK 
  GRALAK JAKUB 1039km / M30DĄBIEMKS RUN TEAM DĄBIEPOLPOLOKOK 
  GRZELAK TOBIASZ 559km / M20WARTKOWICELUDZIE KOCHANIPOLPOLOKOK 
  JAGIEŁŁO ŁUKASZ 1099km / M20ŁÓDŹCERI INTERNATIONALPOLPOLOKOK 
  JAKUBOWSKI JACEK 1249km / M40ŁÓDŹPOLPOLOKOK 
 JAKUBOWSKI WOJTEK29km / M40UNIEJÓWKB GEOTERMIA UNIEJÓWPOLPOLOKOK 
  JAROSIK PIOTR 949km / M30ZGIERZPOLPOLOKOK 
  JASNOWSKI PRZEMYSŁAW 609km / M30LASKIKB MARATON TUREKPOLPOLOKOK 
  JURKIEWICZ PIOTR 1079km / M50PSARYPROFIMPOLPOLOKOK 
  KACZMAREK SYLWIA 319km / K30POZNAŃRUN FOR THE EARTHPOLPOLOKOK 
  KAMINSKI GRZEGORZ 819km / M30ŁÓDŹPOLPOLOKOKŻołnierz 
  KANIECKI MARCIN 649km / M20TUREKLIME BARPOLPOLOKOK  
  KARNICKA KATARZYNA 299km / K30ŁÓDŹPOLPOLOKOK 
  KARNICKI JAKUB 369km / M30ŁÓDŹPOLPOLOKOK 
  KICIŃSKI JAKUB 1129km / M40TUREKPROFIMPOLPOLOKOK 
  KLOCEK DAMIAN 1139km / M20ZDUŃSKA WOLAPOLPOLOKOK 
  KŁOSSOWSKI PATRYK 1149km / M20KOŁOPOLPOLOKOK  
 KOBIELSKI SŁAWOMIR439km / M40PODDĘBICKI KLUB BIEGACZA ZDYSZANI.PLPOLPOLOKOK 
  KOCH ROMAN 799km / M20NOCHOWOPOLPOLOKOK  
  KOŁATA ŁUKASZ 359km / M30WARTKOWICETUT-TURUPOLPOLOKOK 
  KOŃCZAK DAMIAN 1189km / M20PODDĘBICEPOLPOLOKOK 
  KOTŁOWSKI JANUSZ 69km / M50UNIEJÓWKB GEOTERMIA UNIEJÓWPOLPOLOKOK 
  KOWALSKI MACIEJ 999km / M70TUREKPROFIMPOLPOLOKOK 
  KOZAK WOJCIECH 569km / M20WARTKOWICEPOLPOLOKOK 
  KRAJZA MACIEJ 259km / M20CIECHANÓWWLP WATPOLPOLOKOKŻołnierz 
  KRAWCZYK KRZYSZTOF 889km / M30ŁÓDŹPOLPOLOKOK 
  KRYGIER KRZYSZTOF 19km / M20WARSZAWASPIESZSIEPOWOLI.PL/MAGELLAN S.A.POLPOLOKOK 
 Ubiegłoroczny Zwycięzca tego ekstremalnego biegu.
  KUBACKI DARIUSZ 639km / M40GROTNIKIKRZALADVENTURE TEAMPOLPOLOKOK 
  KUBIAK ŁUKASZ 99km / M20UNIEJÓWKB GEOTERMIA UNIEJÓWPOLPOLOKOK 
  KUGLARZ ZBIGNIEW 89km / M40UNIEJÓWKB GEOTERMIA UNIEJÓWPOLPOLOKOK 
  KULAK ŁUKASZ 1299km / M30PODDĘBICEPODDĘBICKI KLUB BIEGACZA ZDYSZANI.PLPOLPOLOKOK  
  KULESZA ŁUKASZ 379km / M30ŁÓDŹPOLPOLOKOK 
  LISOWSKI ALEKSANDER 699km / M30ŁÓDŹROSSBIEGANIPOLPOLOKOK 
 ŁAZAREK PAWEŁ519km / M20PODDĘBICKI KLUB BIEGACZA ZDYSZANI.PLPOLPOLOKOK  
 MACIASZCZYK KAROL929km / M30PODDĘBICEPODDĘBICKI KLUB BIEGACZA ZDYSZANI.PLPOLPOLOKOK 
  MAŁECKA SYLWIA 679km / K20STRZELCEPOLPOLOKOK 
 MARKIEWICZ ARTUR489km / M30PODDĘBICKI KLUB BIEGACZA ZDYSZANI.PLPOLPOLOKOK 
  MAZUR BARTŁOMIEJ 879km / M30JEDLICZE B1 DYWIZJON LOTNICZYPOLPOLOKOK 
  MEJSNER PAULINA 909km / K20DĄBIEXXXPOLPOLOKOK 
 Biegam bo lubię. Mój pierwszy wyścig! Zawodowo specjalista marketingu i sprzedaży w P.G.K Termy Uniejów w dziale sprzedaży i instruktor fitnesu metoda Pilates!
  MENCEL JAKUB 809km / M30ŁASKPOLPOLOKOKŻołnierz 
  MICHALSKI MARIUSZ 1309km / M30ŁÓDŹPOLPOLOKOK 
  MIEDZIŃSKI PIOTR 709km / M40ŁOMIANKI DOLNEMSD RUNNING CLUBPOLPOLOKOK  
  MIELCAREK BENIAMIN 1199km / M40KOSCIELNA WIESPOLPOLOKOK 
  MLECZEK MICHAŁ 279km / M20WARSZAWAWLP WATPOLPOLOKOKŻołnierz  
  NAPIERAJ MIROSŁAW 1089km / M30UNIEJÓWKB GEOTERMIA UNIEJÓWPOLPOLOKOK 
  NOWACKI KRZYSZTOF 309km / M40KOŁOXXXPOLPOLOKOK 
  NOWINOWSKI ANDRZEJ 59km / M40TUREKKB MARATON TUREKPOLPOLOKOK 
  OLEWIŃSKI PIOTR 789km / M20OZORKÓWXXXPOLPOLOKOK 
  OSTAPCZUK ARKADIUSZ 939km / M40KUTNOK-FLEXPOLPOLOKOK 
  OŚLIZŁO BARTŁOMIEJ 329km / M20KOSTOMŁOTYWLP WATPOLPOLOKOKŻołnierz 
  OZIMEK ILONA 779km / K20ŁASKPOLPOLOKOK 
  OŻÓG KAROL 979km / M20WARSZAWAWLP WATPOLPOLOKOKŻołnierz 
  PAWLIK PIOTR 829km / M40ZDUŃSKA WOLAPOLPOLOKOK 
  PECYNA KAMIL 599km / M30UNIEJÓWKB GEOTERMIA UNIEJÓWPOLPOLOKOK 
  PEŁCZYŃSKI RAFAŁ 839km / M20PODDĘBICEXXXPOLPOLOKOK 
 Runmmagedon Rekrut-Classic 2015 Sopot
  PĘCZEK PATRYK 1169km / M20BŁASZKIGRUSZYCE TEAMPOLPOLOKOK 
  PIETRZAK MARCIN 109km / M40UNIEJÓWKB GEOTERMIA UNIEJÓWPOLPOLOKOK 
  PRZYBYŁA BOGUMIŁA 1289km / K20KAWĘCZYNPOLPOLOKOK 
  RATAJEK DAWID 619km / M30ŁÓDŹPOLPOLOKOK 
  RAŹNIEWSKI TOMASZ 1269km / M40TUREKPROFIMPOLPOLOKOK 
  RIKSZAJD DAMIAN 919km / M20KSAWERÓWMAGELLAN S.APOLPOLOKOK 
  ROSIAK PIOTR 1209km / M30PODDĘBICEPODDĘBICKI KLUB BIEGACZA ZDYSZANI.PLPOLPOLOKOK 
  ROSZEWSKI BARTOSZ 759km / M20GŁOGOWIECBIEGAJĄCY NA WZNIESIENIACHPOLPOLOKOK 
  SIERŻĘGA JAKUB 229km / M20SANDOMIERZWLP WATPOLPOLOKOKŻołnierz 
  SKARBIECKA MARTYNA 1179km / K20BRZEZINYGRUSZYCE TEAMPOLPOLOKOK 
  SKOTNICKI MARIUSZ 1009km / M30UNIEJÓWJW.4198POLPOLOKOKŻołnierz 
  STASZCZYK RADOSŁAW 849km / M40BRZEZINYPOLPOLOKOK 
  SUSMARSKA EWA 289km / K20POZNAŃKOZŁY POZNAŃPOLPOLOKOK 
 SYCH KAMIL749km / M20STARE SKOSZEWYPOLPOLOKOK  
SZCZYGIELSKI SEBASTIAN 249km / M20WARSZAWAWLP WATPOLPOLOKOKŻołnierz 
  SZOSTAK ARTUR 1469km / M20WIELISZEWBRAVEHEARTS LEGIONOWOPOLPOLOKOK 
 SZYMAŃSKA MARTA499km / K40PODDĘBICKI KLUB BIEGACZA ZDYSZANI.PLPOLPOLOKOK 
  SZYMAŃSKI TOMASZ 1259km / M20WŁADYSŁAWÓWPOLPOLOKOK 
  ŚLIWA KRZYSZTOF 629km / M30ŁÓDŹPOLPOLOKOK 
  WALICHNOWSKA MONIKA 969km / K40KONINDYSKWALIFIKACJA KONINPOLPOLOKOK 
 WALIGÓRSKA AGATA509km / K30PODDĘBICKI KLUB BIEGACZA ZDYSZANI.PLPOLPOLOKOK 
 WALOSZEK FRANCISZEK529km / M40TURKOWICETUREK TEAMPOLPOLOKOK 
  WDOWIŃSKI DAMIAN 539km / M30TUREKTUREK TEAMPOLPOLOKOK 
  WIATROWSKI KRZYSZTOF 1119km / M40KAZIMIERZ BISKUPIPOLPOLOKOK 
  WIERUCKI JAKUB 549km / M20BŁASZKIGRUSZYCE TEAMPOLPOLOKOK 
WŁOCH ANNA 479km / K20WARSZAWAWLP WATPOLPOLOKOKŻołnierz 
  WŁODARSKI JACEK 689km / M40TUREKPOLPOLOKOK 
  WOLICKI PIOTR 1019km / M30KONINDYSKWALIFIKACJA KONINPOLPOLOKOK 
  WRÓBEL RADOSŁAW 1239km / M40JULIANÓWPOLPOLOKOK 
 DEBIUT
  ZAJĄC JAKUB 219km / M20WARSZAWAWLP WATPOLPOLOKOKŻołnierz 
  ZDONEK ANDRZEJ 589km / M30ŁÓDŹPOLPOLOKOK 
  ZIELINSKI DAMIAN 349km / M30KOSCIELNA WIESRAJSPORT TEAMPOLPOLOKOK