Zawody obsługuje firma Datasport

Silesia Run - Bieg Niepodległościowy
Jastrzębie Zdrój, 13 listopada 2016 r.


MISTRZOSTWA POLSKI FIRM I INSTYTUCJI - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 295
Odebrało numery: 199

Liczba opłaconych zawodników: 191
  Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Koszulka Klasyfikacje Odebrał
numer
  ALBRECHT ARKADIUSZ 6010km / M40JASTRZĘBIE-ZDRÓJGB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIOKOK 
  ALBRECHT KRYSTIAN  2km / JASTRZĘBIE-ZDRÓJGB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIOKOK  
 APLIKOWSKA-BRILLA MONIKA9510km / K35-49ŻORYHRMAX ŻORYOKOK 
  BAJER MATEUSZ  2km / LUBOMIADYSTANS CLUBOMIAOKOK  
  BAJER SEBASTIAN  2km / LUBOMIADYSTANS CLUBOMIAOKOK  
  BANASZEWSKA ALEKSANDRA 15610km / K20-34JASTRZĘBIE ZDRÓJGBC RUNNERSOKOK 
  BARAN ALDONA 510km / K20-34JASTRZĘBIE-ZDRÓJOKOK 
 BARAN IRENA4710km / K50JASTRZĘBIE-ZDRÓJSZARE MORSYOKOK 
 BARAN RYSZARD18410km / M50 Firmy 
BARANEK MAREK 2310km / M40BYTOMOPEL ACTIVE TEAMOKOK  
  BARON BEATA  2km / CHORZÓWOKOK  
  BARON JULIA  2km / CHORZÓWOKOK  
  BARTNIK SEBASTIAN 3810km / M40JASTRZĘBIE-ZDRÓJGB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIOKOK 
 BARTOSIK KRZYSZTOF17410km / M20 Firmy 
 BARTOSIK SEBASTIAN17510km / M30 Firmy 
  BEŚKA RAFAŁ 8410km / M40GOŁKOWICEOKOK 
  BĘBENEK MARCIN  10km / M30JASTRZĘBIE - ZDRÓJGB GALOPUJĄCE ŚLIMAKI OK  
  BIENIA ZBIGNIEW  10km / M30RYDUŁTOWYBRAK OK  
 BIERSKI JAN19510km / M50POGWIZDÓW  
  BORKOWSKI JACEK 12510km / M50OTWOCKOKOK  
  BOROWSKA ANETA 8610km / K35-49LĘDZINYOKOK 
  BRAUNER WOJCIECH 5610km / M30WODZISŁAW ŚLĄSKIOKOK 
  BRILLA KRZYSZTOF 9410km / M30ŻORYHRMAX ŻORYOKOK 
BUDNICKI ARTUR 15510km / M30JASTRZĘBIE-ZDRÓJ-OKOK 
 BUJNA TOMASZ5210km / M40JASTRZĘBIE ZDRÓJEVENT360OKOK 
 BUŁAWA EWA19610km / K35-49MYSŁOWICE  
  BURZMIŃSKI SZYMON  10km / M16ŻORY OK  
  BYSTRYKOWSKI MARCIN 6310km / M40JASTRZĘBIE-ZDRÓJ-BYSTRY TEAMOKOK 
  CANIBOŁ ANNA  10km / K20-34GOŁKOWICE OK  
  CHMIEL JACEK 2910km / M50JASTRZĘBIE-ZDRÓJOKOK 
  CHROMIK ALEKSANDER 110km / M30BLUSZCZÓWFORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI OK 
  CHROMIK KRYSTYNA  10km / K20-34JASTRZĘBIE-ZDRÓJKOBIETY NA 5+ OK  
  CHUDYK GRZEGORZ 7910km / M20OCHABYLKS OCHABY 96OKOK 
  CHYBIORZ MAGDA 2510km / K20-34CIESZYN-OKOK  
  CHYBIORZ MAREK 3410km / M20CIESZYNOKOK  
 CIEŚLA ANNA518910km / K20-34RACIBÓRZZABIEGANI  
  COFALIK GABRIELA 14110km / K35-49ŚWIERKLANYAKADEMIA BIEGANIA ŚWIERKLANACHOKOK 
  CUPIAŁ JACEK 6810km / M40IMIELINOKOK 
  CZERNECKA EWELINA 5110km / K20-34PSZCZYNAOKOK  
  CZERNICKA MADZIA 13810km / K20-34ZWONOWICEINTER ROPE TEAMOKOK 
  CZYRNEK DARIUSZ 10410km / M40RYBNIKZST PYSZNYOKOK 
  CZYRNEK EWA  2km / RYBNIK-OKOK