Zawody obsługuje firma Datasport

XXVIII Bieg im. Tomasza Hopfera
Janowiec Wielkopolski, 23 kwietnia 2016 r.


Twoje zgłoszenie będzie widoczne na liście startowej po dokonaniu opłaty za start!
Drużyny - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 350
Odebrało numery: 194

  Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Klasyfikacje Odebrał
numer
  ADAMCZYK AGNIESZKA 20310km / K30GĄSAWAGĄSAWA RUN TEAMPOLPOLOK  
  ADAMKIEWICZ MARIAN 15510km / M60CIECHOCINEKPOLPOLOK  
  ANDRYSZAK RADEK 32610km / M40RĄBCZYNRĄBCZYNPOLPOLOK  
  ARSENIUK ANNA  10km / K30GÓRSK K/TORUNIAT.S. OPATRUNKI TORUŃPOLPOLOKGP1415  
BACZYŃSKA EWELINA 8010km / K20JANOWIEC WIELKOPOLSKIRODZINAPLPOLPOLOKGmina 
  BACZYŃSKA MARZENA 6010km / K30BYDGOSZCZRODZINAPLPOLPOLOK 
BACZYŃSKI ANDRZEJ 5110km / M30JANOWIEC WIELKOPOLSKIRODZINAPLPOLPOLOKGmina 
  BACZYŃSKI MACIEJ 6110km / M30BYDGOSZCZRODZINAPLPOLPOLOK 
  BAŁDYGA KAROL 33210km / M16KWIDZYNTRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYNPOLPOLOK 
  BANASZAK DANIEL 29710km / M20DZIAŁYŃBRAKPOLPOLOK  
 BANASZEK ADAM410km / M40GNIEWKOWOT.G. SOKÓŁ GNIEWKOWOPOLPOLOK 
  BANICKA LAURA 32710km / K16MIELESZYNPOLPOLOK  
  BARTKOWSKA ANETA 21910km / K20TRZEMESZNOBOLT TRZEMESZNOPOLPOLOK  
  BASA JACEK 10210km / M40KRUSZWICAT.G. SOKÓŁ GNIEWKOWOPOLPOLOKGP1415  
  BAUZA IRENEUSZ 33310km / M50ŻNINPOLPOLOK  
  BĄKOWSKA DOROTA 5210km / K16GNIEZNOSPORTING GNIEZNOPOLPOLOK 
  BEDNAREK IRENA 13210km / K40TRZEMESZNOBOLT TRZEMESZNOPOLPOLOK  
  BEDNARZ ANNA 34010km / K30POZNAŃPOLPOLOK 
  BEDNARZ MAREK 34110km / M30POZNAŃPOLPOLOK 
  BEREBECKI ROMAN 19110km / M60RYPINKB LECH RYPINPOLPOLOKGP15 
  BEREŹNICKA EWA 12910km / K40MIELESZYNPOLPOLOKGP15  
  BEREŹNICKA MAŁGORZATA 610km / K40JANOWIEC WIELKOPOLSKIFITNESKIPOLPOLOKGmina 
  BEREŹNICKI DARIUSZ 32810km / M40MIELESZYNNIEZRZESZONYPOLPOLOK  
  BIAŁKA PIOTR 6310km / M40GNIEWKOWOT.G. SOKÓŁ GNIEWKOWOPOLPOLOK  
 BLACHOWSKA ANNA8310km / K16KARNKOWONIEZRZESZONAPOLPOLOK  
  BLACHOWSKI ZBIGNIEW 9210km / M50KARNKOWONIEZRZESZONYPOLPOLOK  
  BŁASZCZYŃSKA AGNIESZKA 34210km / K30BARCINPOLPOLOK 
  BODNAR JAN 17010km / M60TORUNCSAIUPOLPOLOKGP1415 
  BOGDAN WACŁAW 17110km / M40TORUŃ-POLPOLOK  
 BONIECKI FILIP30510km / M30TORUŃPOLPOLOK  
  BORZYKOWSKI SŁAWOMIR 31410km / M40GNIEZNONIEZRZESZONYPOLPOLOK 
  BROKOS PIOTR 25410km / M30BARCINŚLIMAKI BARCINPOLPOLOK  
  BRZEWIŃSKI JACEK 20410km / M40TRZEMESZNOBOLT TRZEMESZNOPOLPOLOK  
  BUDZICKI MIKOŁAJ 34310km / M16JANOWIEC WLKP-POLPOLOKGmina 
  BUŚKIEWICZ ARKADIUSZ 8710km / M40GRODZISK MAZOWIECKIPOLPOLOK 
  CENTKOWSKA EWELINA 18410km / K30CIECHOCINEKBRAKPOLPOLOK 
  CHMARZYŃSKI JERZY 11710km / M40NOWE KRĄPLEWICELUKS SEROCKPOLPOLOKGP15  
  CHMURZYŃSKI JÓZEF 23710km / M40KROBIAT.S. OPATRUNKI TORUŃPOLPOLOK  
  CHODZIAK KRZYSZTOF 25510km / M20OBORNIKIZHP OBORNIKIPOLPOLOK  
 CHWIROT KAZIMIERZ27710km / M40LWÓWEKOSIEDLE ROZALIN W LUSÓWKUPOLPOLOK 
  CICHOWICZ MARCIN 14910km / M30GĄSAWAGĄSAWA RUN TEAMPOLPOLOK 
  CIESIELSKI TOMASZ 710km / M20TORUŃKUJAWSKO-POMORSKIE.PLPOLPOLOKGP15  
 CYRANKOWSKI ARTUR110km / M30TURZNOURZĄD MARSZAŁKOWSKIPOLPOLOK 
  CYROK MACIEJ 10310km / M20DĄBROWAGMINA DĄBROWAPOLPOLOK 
  CZEKAŃSKI BARTOSZ 810km / M20JANOWIEC WIELKOPOLSKIULKS ORŁY TEMIDYPOLPOLOKGmina  
  CZEMPIŃSKI KRZYSZTOF 30710km / M40KOMORNIKIPOLPOLOK 
 CZERNIAK AGNIESZKA19210km / K40POZNAŃPIĄTKOWO NA BIEGOWOPOLPOLOK 
 CZERNIAK ELŻBIETA19310km / K60BORZYKOWOKB KOSYNIER WRZEŚNIAPOLPOLOK 
  CZERNIAK HENRYK 33410km / M60BORZYKOWOKB KOSYNIER WRZEŚNIAPOLPOLOK 
  CZUK MAREK 15010km / M60TORUŃPOLPOLOKGP1415