Zawody obsługuje firma Datasport

V Otwarte Mistrzostwa Srebrnej Góry Muflon MTB
Srebrna Góra, 03 września 2016 r.


Liczba zawodników : 294
Odebrało numery: 245

Liczba opłaconych zawodników: 132
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Klasyfikacje Odebrał
numer
1  ALCHIMOWICZ HENRYK 372MINI / M5ZŁOTY STOKKLUB SPORTOWY `KTM RACING TEAM ZŁOTY STOK`POLPOLOK 
2  ALCHIMOWICZ RAFAŁ 571MEGA / M2JELENIA GÓRAKS OPTYK OKULAR JELENIA GÓRAPOLPOLOK 
3  ANDRZEJEWSKI KRZYSZTOF 378MEGA / M3POZNAŃNORTHTEC BIKE TEAMPOLPOLOK 
4  APANASEWICZ ANDRZEJ 306MINI / M5WALIMMTB WALIMPOLPOL  
5  ARDELLI MAREK 287MINI / M3WYSOKASKLEP ROWEROWY BIKE FINGER WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
6  BADOWSKI ARTUR 38MEGA / M3BURKATÓWRST SPORT TEAMPOLPOL  
7  BARAN DARIUSZ 29MINI / M4STRZELINSTS EXTREME STRZELINPOLPOLOK 
8  BARAN WALDEMAR  MINI / M3NAMYSŁÓWHARDCORE HOLIDAYS MTBPOLPOL   
9  BARANOWSKI ARKADIUSZ 422MEGA / M3WROCŁAWIM-MOTION SPECIALIZED TEAMPOLPOLOK 
10  BARDADYN GRZEGORZ 316MINI / M4WROCŁAWPOLPOLOK 
11 BARSZCZ MARCIN605MEGA / M3BIELAWAPOLPOL  
12 BAWOŁ RAFAŁ609MINI / M3BURKATÓWKP PSP ŚWIDNICAPOLPOL  
13 BEBEŻICKI PIOTR249MEGA / M3JELENIA GÓRAOPTYK OKULARPOLPOL  
14  BEDNARCZYK PAWEŁ  MINI / M2BIELAWABIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAPOLPOL   
15  BEJMERT DANIEL 450MINI / M3WAŁBRZYCHSPORTFUEL.PLPOLPOLOK 
16  BICZYSKO PAWEŁ  MEGA / M2WROCŁAWPOLPOL   
17 BICZYSKO PAWEŁ588MEGA / M2WROCŁAWPOLPOL  
18  BIELAKOWICZ JAROSŁAW 148MEGA / M5LEGNICAPOLPOLOK  
19  BIELECKI GRZEGORZ 436MINI / M4LEGNICAL-CAPOLPOLOK 
20 BIERNACKI IRENEUSZ442MEGA / M5DZIERŻONIÓWPOLPOL  
21  BINIEK RYSZARD 581MINI / M6DOBROMIERZTEAM29ERPOLPOL  
22  BŁACHUT AREK 247MINI / M4ZĄBKOWICE ŚLĄSKIESGR SPECIALIZEDPOLPOL SGR 
23  BŁAŹNIAK JAKUB 494MINI / M3ZĄBKOWICE ŚL.SGR SPECIALIZEDPOLPOLOKSGR 
24  BOBER GRZEGORZ 233MINI / M3PRZEWORNOKORBA TEAMPOLPOL  
25  BODYŁ MARIUSZ 46MINI / M4DZIERŻONIÓWPOLPOLOK 
26  BOJARSKA JOLANTA 323MINI / K4WAŁBRZYCHMTB VOTUM ORBEA TEAM WROCŁAWPOLPOLOK 
27  BOJARSKI MATEUSZ 27MINI / M4WAŁBRZYCHMTB VOTUM ORBEA TEAM WROCŁAWPOLPOLOK 
28  BOJARSKI PRZEMYSŁAW 381MINI / M1WAŁBRZYCHSEVENRSPORTPOLPOLOK 
29  BRANDT RYSZARD 357MINI / M5POLSKAPOLPOLOK 
30  BRODA GRZEGORZ 57MEGA / M4KATOWICESCS OSOZ RACING TEAMPOLPOLOK  
31  BRODACKA ANNA 354MINI / K3WROCŁAWMTB VOTUM ORBEA TEAM WROCŁAWPOLPOLOK 
32  BYCZKOWSKI RAFAŁ 292MINI / M3JUGÓWMITSUBISHI MATERIALS MTB TEAMPOLPOL  
33 CADA TOMAS301MEGA / M5TEPLICEREDPOINT ELEVENCZECZE  
34  CHŁĄDOWICZ MARCIN 21MINI / M3BIELAWALINCOLN ELECTRIC BESTER BIKE TEAM BIELAWAPOLPOL   
35  CHŁODOWICZ DOMINIK 570MINI / M1BIELAWADREAM-BIKE BIELAWAPOLPOL  
36  CHOWAŃSKI ŁUKASZ 17MEGA / M3WROCŁAWWWW.CHOWANSCY.PLPOLPOLOK 
37  CIEŚLA DAWID 326MINI / M1ŚWIDNICAPOLPOL   
38 CKOTO KRZYSZTOF451MINI / M3WAŁBRZYCHPOLPOL  
39 CZARNECKI DAWID66MEGA / M3WROCŁAWBEZ ŚNIADANIAPOLPOL  
40 CZEPIEL DANIEL527MINI / M3WROCŁAWPOLPOL  
41 CZERNIAK TOMASZ611MEGA / M2POZNAŃPOLPOL