Zawody obsługuje firma pomiar ręczny

III Płocka Szybka Trójka - Mistrzostwa Polski Weteranów na dystansie 3000 m
Płock, 14 maja 2016 r.


Liczba zawodników : 110
Liczba opłaconych zawodników: 85
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono
1  AKIMOW ANNA 48K45 / PŁOCKTKKF PŁOCKOK 
2  BAŁATKA KRZYSZTOF  M34- / KUTNOAZS WSGK KUTNO  
3  BANASZKIEWICZ MACIEJ 11M34- / PŁOCKMUKS PŁOCKOK 
4  BĄKIEWICZ MICHAŁ 115M34- / PŁOCKBIEGAJ Z DYMKIEM MEDIC PARK TEAMOK 
5  BEREBECKI ROMAN 84M65 / RYPINKB LECH RYPINOK 
 Uczestnik maratonu w Nowym Jorku w 2010 roku. Czas 3:59:54. 4 miejsce w w kat M60 w mistrzostwach weteranow w Toruniu.
6  BOGUSZEWSKI RYSZARD 83M65 / PŁOCKTKKF PŁOCKOK 
7  BRULIŃSKA MONIKA 44K40 / PŁOCKTKKF PŁOCKOK 
8  BRYGIER JACEK 35M45 / PŁOCKTKKF PŁOCKOK 
9  BRZEZIŃSKI ANDRZEJ 54M50 / PŁOCKTKKF PŁOCKOK 
10  BUDEK AGNIESZKA 5K34- / PŁOCKBIEGAJ Z DYMKIEM MEDIC PARK TEAMOK 
11  BURY MICHAŁ 30M35 / PŁOCKKJ CREWOK 
12  BURŻACKA-TYC AGNIESZKA 42K40 / PŁOCKPTT DELTAOK 
13  CHRZANOWSKI ANDRZEJ 82M60 / SŁUPNOTRENDY TRAVEL PŁOCKOK 
14  CZACHAROWSKI BOHDAN 100M75 / GRÓJECKB GALERIA WARSZAWAOK 
15  CZĄSTKA JAN 62M55 / UJKOWICENIEZRZESZONYOK 
16  DĄBKOWSKI MARCIN 28M35 / PŁOCKNIGHTRUNNERS PŁOCKOK 
17  DOBEK TOMASZ 50M45 / PŁOCKPŁOCK BIEGA NO AGE LIMITOK 
18  DOBIES MARIA 49K45 / PŁOCKOK 
19  DOBRZYŃSKI PRZEMYSŁAW 27M35 / GOSTYNINPŁOCK BIEGA NO AGE LIMITOK 
20  DRYPS RYSZARD 3M55 / NOWA SARZYNANOWOSARZYŃSKA GRUPA BIEGOWAOK 
21  DUBIEL MARCIN 19M34- / PŁOCKBIEGAJ Z DYMKIEM MEDIC PARK TEAMOK 
22  DUKIEWICZ MACIEJ 16M34- / RADZIEJÓWTKKF PŁOCKOK 
23  DUSZYŃSKI ADAM  M45 / ŻUKOWOGKS ŻUKOWO  
24  DYMEK IZABELA 39K34- / PŁOCKBIEGAJ Z DYMKIEM MEDIC PARK TEAMOK 
25 DYMEK Stanislaw59M60 / PŁOCKPTT DELTAOK 
 Będzie to moja najwolniejsza trójka w życiu.
26  GAWROŃSKI PIOTR 22M34- / PŁOCKTEAM ORLENOK 
27  GIŻYŃSKA JADWIGA 72K60 / PŁOCKGIŻA TEAMOK 
28  GIŻYŃSKA KAROLINA 7K35 / PŁOCKTKKF PŁOCKOK 
29  GIŻYŃSKI PRZEMYSŁAW 13M35 / PŁOCKTKKF PŁOCKOK 
30  HOŻEWSKA MAGDALENA 45K34- / PŁOCKOK 
 Zapisana na V Półmaraton Dwóch Mostów Płock.
31 IGNATOWICZ ANDRZEJ9M40 / WARSZAWATRUCHT TARCHOMIN TEAMOK 
32  JANKOWSKI ŁUKASZ 17M34- / PŁOCKBIEGAJ Z DYMKIEM MEDIC PARK TEAMOK 
33  JAŚKIEWICZ HUBERT 15M34- / GOSTYNINPŁOCK BIEGA NO AGE LIMITOK 
34  JAWORSKI MARCIN 31M40 / PŁOCKBIEGAMPŁOCK TEAMOK 
35  JĘDRZEJEWSKI SŁAWOMIR 56M50 / PŁOCKOK 
36  KALINOWSKI ANDRZEJ 33M40 / BIAŁATKKF PŁOCKOK 
37  KAMIŃSKI ARTUR  M35 / PŁOCKPŁOCK BIEGA NO AGE LIMIT  
38  KARDASZ WIKTOR 101M80+ / PLOCKTKKF PŁOCKOK 
39  KAŹMIERCZAK MAREK  M35 / BIAŁOBRZEGISOKÓŁ BODZANÓW  
40  KIEŁBASA DARIUSZ 53M45 / GĄBINKB TKKF PROMYK CIECHANÓWOK 
41  KOŁODZIEJSKI ŁUKASZ  M34- / PŁOCKBIEGAJ Z DYMKIEM MEDIC PARK TEAM  
42  KORPOLIŃSKI ANDRZEJ 18M34- / PŁOCKNIEZRZESZONYOK 
43  KOSTECKI ARTUR 94M40 / PŁOCKPŁOCKOK 
44  KOWALCZYK JACEK  M40 / NOWE GULCZEWO (PŁOCK)  
45  KOWALCZYK WITOLD 60M50 / SŁUPNOSŁUPNO TEAMOK 
46  KUBLIK MICHAŁ 76M45 / PŁOCKNIGHTRUNNERS PŁOCKOK 
47  KUCIEJCZYK HENRYK 6M55 / SZYDLOWOOK 
 Mój rekord na hali (9:56) 2 lata temu. 2015 r na MP w Toruniu- złoty medal na 3000m na hali-10:07, w 2016 brązowy medal MP w Toruniu -10:11
48  KUŚMIERZ SYLWESTER  M35 / MARKIBYLEDOBIEC ANIN  
49  LESZCZYŃSKI ANDRZEJ  M34- / PŁOCK  
50  LEŚNIEWSKI ANDRZEJ  M50 / OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIPOLITECHNIKA WARSZAWSKA  
51  LEŚNIEWSKI KAZIMIERZ 90M70 / WŁOCŁAWEKNIEZRZESZONYOK 
52 LIBAN ZYGFRYD M70 / TCZEWBIEGAJACYTCZEW  
53  LIPIŃSKI KRZYSZTOF  M35 / PŁOCKNIEMALIPY  
54 ŁAWNICKI ROBERT M34- / PŁOCKTKKF PŁOCK  
55 ŁOMNICKI DARIUSZ79M50 / PŁOCKPŁOCK BIEGA NO AGE LIMITOK 
56  MAKÓWKA ROBERT 34M40 / SŁUPNOBIEGAJ Z DYMKIEM MEDIC PARK TEAMOK 
57 MALOWANIEC TOMASZ93M40 / PŁOCKMAZUR PODOLSZYCEOK 
58  MIECZNIKOWSKI ŁUKASZ 25M34- / PŁOCKZ LASUOK 
59  MIERZEJEWSKI KRZYSZTOF 4M35 / SIEDLCEYULO RUN TEAM SIEDLCEOK 
60  MISIAK PAWEŁ 78M35 / PŁOCKTKKF PŁOCKOK 
61  MYSERA CEZARY 24M34- / SIERPCPŁOCK BIEGA NO AGE LIMITOK 
62  NAWROCKI PAWEŁ 20M34- / PŁOCKOK 
63  NIEDZIELAK MICHAŁ 1M35 / PŁOCKNIGHTRUNNERS PŁOCKOK 
64  NIEDZIELSKI BARTOSZ 110M34- / PŁOCKOK 
65 OBALKA SZYMON M60 / SIERADZSIERADZBIEGA.PL  
66  OBARA PRZEMYSŁAW 2M34- / PŁOCKPŁOCK BIEGA NO AGE LIMITOK 
67  OLSZEWSKI ADAM 63M50 / NOWY KOBRZYNIECKB LECH RYPINOK 
68  PACHNIEWSKA AGNIESZKA 43K40 / PŁOCKOK 
69  PETRYKOWSKI ROMAN 61M55 / PŁOCKBIEGAMPŁOCK TEAMOK 
70  PĘSIK JOANNA  K34- / PŁOCKNIGHTRUNNERS PŁOCK  
71  PIĄTKOWSKI MAREK  M35 / PŁOCK  
72  PIEKARSKI MAREK 46M45 / BYDGOSZCZRESTAURACJA KING FU BYDGOSZCZOK 
73  PIETRASZEWSKI GRZEGORZ  M34- / PŁOCKTKKF PŁOCK  
74  PIKULSKI PRZEMYSŁAW 12M34- / PŁOCKOK 
75  PŁOSKOŃSKI PIOTR 75M50 / STRZAŁKÓWNIEZRZESZONYOK 
76  PORTALSKA BARBARA 70K50 / BIAŁATKKF PŁOCKOK 
77  PORTALSKI MAREK 10M50 / BIAŁATKKF PŁOCKOK 
78 RZYMSKA SYLWIA41K35 / PŁOCKBIEGAMPŁOCK TEAMOK 
79  SARZAŁA BARTŁOMIEJ  M34- / WARSZAWAAKS POLONIA WARSZAWA  
80  SARZAŁA DARIUSZ  M55 / WARSZAWAAKS POLONIA WARSZAWA  
81  SEBASTIANOWICZ GRZEGORZ 23M34- / PŁOCKRYKOWISKOOK 
82  SOCHACKI MARIUSZ 111M34- / PŁOCKORLEN RUNNING TEAMOK 
83  SOWIŃSKI EDMUND 91M70 / PŁOCKTKKF PŁOCKOK 
84  STAWICKI ZBIGNIEW 32M40 / PŁOCKBIEGAMPŁOCK TEAMOK 
85  SZOCHNER WITOLD 116M35 / BRWILNONIEZRZESZONYOK 
86  SZULBORSKI DARIUSZ 58M45 / PŁOCKTKKF PŁOCKOK 
87  SZYSLER ANDRZEJ 8M60 / SUSZLUKS `MAGMA` SUSZOK 
 Mistrz Polski 2016 na 400 m w hali w kat. M60 Wicemistrz Polski 2016 na 800 m w hali w kat. M60 Zdobywca Korony Maratonów Polski w 2013 roku
88  ŚWIECAK ROBERT  M35 / ZWOLA PODUCHOWNAWILGA GARWOLIN  
89  TARASZKIEWICZ SZYMON  M35 / SŁUPNOSŁUPNO TEAM  
90  TUMALSKI ANDRZEJ 69M60 / PLOCKNIEZRZESZONYOK 
91  TURALSKA ANETA  K34- / SIERPCBIEGAJ Z DYMKIEM MEDIC PARK TEAM  
92  TYC BOGUSŁAW 51M45 / PŁOCKBIEGAMPŁOCK TEAMOK 
 49 lat i wszystkie sukcesy przede mną
93  USTIANOWSKA DOROTA  K45 / CZĘSTOCHOWA  
94  WALKOWIAK BARBARA 38K34- / PŁOCKTKKF PŁOCKOK 
95  WIELGOSZ MARCIN  M35 / SZCZECINTEAM BARLINEK  
96  WIŚNIEWSKI TOMASZ 55M45 / LUBLINMAYDAY TEAM LUBLINOK 
97  WOJCIK JULIUSZ 29M35 / PŁOCKBIEGAJ Z DYMKIEM MEDIC PARK TEAMOK 
98  WOJTYCKI GRZEGORZ 52M45 / PŁOCKBIEGAMPŁOCK TEAMOK 
99  WOJTYCKI PIOTR 26M34- / MASZEWO DUŻEBIEGAMPŁOCK TEAMOK 
100  WOŹNIAK DOROTA 36K35 / KOŁOFLORIAN CHOJNICEOK 
101  WOŹNIAK MAREK 57M55 / KOŁOFLORIAN CHOJNICEOK 
102  WOŹNIAK OLAF  M34- / ZAKOPANET.G. SOKÓŁ ZAKOPANE  
103  WYRWAS RADOSŁAW  M34- / PŁOCKPTT DELTA  
104  ZALEWSKA BARBARA 71K60 / PŁOCKTKKF PŁOCKOK 
105  ZALEWSKI JÓZEF 81M65 / PŁOCKTKKF PŁOCKOK 
106  ZALEWSKI ŁUKASZ 21M34- / PŁOCKRUNFORFUNOK 
107  ZDUNIAK WIKTOR 85M60 / GĄBINOK 
108  ZYCH MAREK 14M34- / BRUDZEŃ DUŻYTKKF PŁOCKOK 
109  ŻUCHOWSKA ANNA 40K34- / PŁONNEEKO-OPAŁ PŁONNEOK 
110  ŻUCHOWSKA JOANNA 37K34- / PŁONNEEKO-OPAŁ PŁONNEOK