Zawody obsługuje firma Datasport

Enduro MTB Series 2016 by Kellys
Przesieka, 18 czerwca 2016 r.


Twoje zgłoszenie będzie widoczne na liście startowej po dokonaniu opłaty za start!
Drużyny AZS - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 256
  Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Klasyfikacje
  ADAMKIEWICZ MATEUSZ 198Gr11 / ElitaCZĘSTOCHOWAMEDICYCLING TEAMPOLPOLOK 
  ADAMOWSKI MARCIN 61Gr4 / ElitaKRAKÓWMARCIN ADAMOWSKI TRADEPOLPOLOK 
  ALCHIMOWICZ RAFAŁ 199Gr11 / ElitaJELENIA GÓRAKS OPTYK OKULAR JELENIA GÓRAPOLPOLOK 
  ALTDORF ALAN 62Gr4 / ElitaZBROSŁAWICEPOLPOLOK 
  ARSENOWICZ MACIEJ 100Gr6 / MasterWARSZAWAKORPORACYJNE PARÓWYPOLPOLOK 
  BABIJ MICHAŁ 179Gr10 / ElitaCHYBIEGERIATROSPOLPOLOK 
  BALIŃSKI MATEUSZ 235VIP / ElitaLIDZBARK WARMIŃSKIKELLYS TEAMPOLPOLOK 
  BARAN KRZYSZTOF 254Gr12 / ElitaPODGÓRZYNKRISBIKE.PLPOLPOLOKHardtail 
  BARANOWSKI WOJCIECH 20Gr2 / ElitaPOZNANPOLPOLOK 
  BARON BARTOSZ 101Gr6 / MasterWARSZAWAKORPORACYJNE PARÓWYPOLPOLOK 
  BARON PAWEŁ 236VIP / ElitaORZESZESIXPACK WWW.FORCE-COMPONENTS.PLPOLPOLOK 
  BARTON ŁUKASZ 65Gr4 / ElitaSIERADZ3WLPOLPOLOK 
  BĄCAL MARCIN 21Gr2 / MasterKRZESZÓWPOLPOLOK 
  BEDNARZ ANDRZEJ 220Gr12 / ElitaRAJCZA2B ENDURO TEAMPOLPOLOK 
  BEM GRZEGORZ 221Gr12 / ElitaWROCŁAWMITUTOYO AZS WRATISLAVIAPOLPOLOKHardtail AZS 
  BETKE DANIEL 222Gr12 / ElitaKRAKÓWRADOMSCY SOMMELIERZYPOLPOLOK 
  BIENENDA PIOTR 140Gr8 / ElitaOLSZTYNKROSS CENTRUM ROWEROWE OLSZTYNPOLPOLOK 
  BŁAJET MICHAŁ 40Gr3 / ElitaSKÓRZEWOCENTRUMROWEROWE.PLPOLPOLOK 
  BODZON MICHAŁ 141Gr8 / ElitaOSTROŁEKAPOLPOLOK 
  BOGUCKI FILIP 1Gr1 / ElitaPOZNAŃBÓB OGÓR WŁOSZCZYZNAPOLPOLOK 
  BONIEWICZ PAWEL 200Gr11 / ElitaTORUNĘDURO KANCIAPA WRZOCHYPOLPOLOK 
  BOROWIEC BŁAŻEJ 22Gr2 / ElitaJEDLINA ZDRÓJPOLPOLOKHardtail 
  BOROWIEC JÓZEF 223Gr12 / MasterBIELSKO-BIAŁA2B ENDURO TEAMPOLPOLOK 
  BOSY MARTA 237VIP / KOPENKRAKÓWBIKEBOARDPOLPOLOK 
  BRYLING MAREK 23Gr2 / ElitaWROCŁAWPOLPOLOK 
  BRZEZIŃSKI BARTOSZ 24Gr2 / ElitaPOZNAŃAKADEMIA MARKA KONWYPOLPOLOK 
  BRZOZOWSKI OSKAR 160Gr9 / ElitaŁÓDŹPOLPOLOKHardtail 
  BURY ŁUKASZ 67Gr4 / ElitaŚWIDNICAFREERIDE ŚWIDNICAPOLPOLOK 
  CHALIŃSKI DAMIAN 42Gr3 / ElitaWARSZAWAAKADEMIA ROWEROWA ENDURO - MYBIKE.PLPOLPOLOK 
  CHODYRA JAKUB 161Gr9 / ElitaDOBRZYKOWICEENITECHPOLPOLOK 
  CHYNAŁ MARCIN 80Gr5 / ElitaKATOWICEED-MAT ENDUROPOLPOLOK 
  CIBOR JAKUB 81Gr5 / ElitaBIAŁYSTOKSAM FART ZERO SKILAPOLPOLOK 
  CICHY MICHAŁ 43Gr3 / ElitaKRAKÓWNIEZRZESZONYPOLPOLOK 
  CIOŁKO PRZEMEK 201Gr11 / ElitaBOLKÓWBOLKÓWPOLPOLOK 
  CIZINSKY MILAN 180Gr10 / MasterKRNSKOGHOST RACING RIOTCZECZEOK 
  CZERWIŃSKI MACIEJ 181Gr10 / ElitaSKÓRZEWOKIBOLSKI KSPOLPOLOK 
  CZOPIK MIKOŁAJ 162Gr9 / JuniorKRAKÓWBORN2BIKEPOLPOLOK 
  CZYSZCZOŃ IWONA 2Gr1 / KOPENRABKA ZDRÓJESKIMOO RACINGPOLPOLOK 
  CZYŻ MICHAŁ 82Gr5 / ElitaZIELONA GÓRABISMARCKPOLPOLOK 
  BUREK KATARZYNA 88Gr5 / KOPENKIELCEAKADEMIA ROWEROWA ENDURO - MYBIKE.PLPOLPOLOK 
  CAFOUREK PETR 230Gr12 / ElitaJILOVECYKLOPUJCOVNA.COMCZECZEOK 
  BREZINA TOMAS 195Gr10 / ElitaOLOMOUCBEERBOYS CIRCUSCZECZEOK