Zawody obsługuje firma Datasport

Letni Bieg Piastów - Jakuszycki Ultramaraton, Jakuszycki Półmaraton
Szklarska Poręba - Jakuszyce, 06 sierpnia 2016 r.


Twoje zgłoszenie będzie widoczne na liście startowej po dokonaniu opłaty za start!
Liczba zawodników : 570
Odebrało numery: 498

  Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Klasyfikacje Odebrał
numer
  ADAMCZYK JANUSZ 71022km / M40GRÓDEK N/DOK  
 zdobyta Korona Maratonów Polskich
 ADAMIN ARTUR58122km / M40WAŁBRZYCHAMATOROK 
  ADAMSKI ROBERT 74922km / M30BIERUŃBRYKAJĄCA GRUPA BIEGOWAOK 
 AMBROŻEWICZ BOGDAN85522km / M60AUBURNOK 
  ANTCZAK ADRIAN 58222km / M40BOGATYNIABOGATYŃSKIE WODOCIĄGIOK 
 W tym dniu kończę 40 lat. Uczestnictwo w zawodach będzie prezentem urodzinowym.
  ANTCZAK ARTUR 86822km / M40GŁOGÓWMTS DRUŻYNA SZPIKU KGHMOK  
  ANTERSKI PATRYK 86422km / M20KAMIENNA GÓRAOK 
  BADKO DARIUSZ 50122km / M40PIECHOWICEOK 
  BAGIŃSKA JOANNA 54822km / K40BIELAWALINCOLN ELECTRIC BESTER BIKE TEAM BIELAWAOK 
  BAJDA JACEK 81022km / M30PILSZCZWKB META LUBLINIECOK  
  BARANIECKI ZBIGNIEW 13850km / M50POZNAŃBRYLANT KÓRNIKOKSzlem Korona DŚ 
  BARANOWSKI ANDRZEJ 71422km / M40ŚWIĘTOSZÓW10. BRYGADA KAWLERI PANCERNEJ W ŚWIĘTOSZOWIEOK 
  BARAŃSKI KRZYSZTOF 67022km / M40JEDLINA-ZDRÓJNADLEŚNICTWO WAŁBRZYCHOK 
  BARAŃSKI STANISŁAW 51922km / M40NIEGOSŁAWICEOK 
 Biegacz amator
  BATRANIEC TOMASZ 150km / M30LEGNICAKB LEW LEGNICAOK 
  BAUER ARTUR 54922km / M30BIERUŃRUNTEK44OK  
  BAUGÄRTNER MARCIN 67122km / M40WrocławOK 
  BĄCAL MIKOŁAJ 11850km / M30ZIELONA GÓRAREADY STEADY GOOK 
 BĄCZEK JAROSŁAW85822km / M40WAŁBRZYCHOK 
  BEDNARZ KRZYSZTOF 7150km / M30JELENIA GÓRAOK 
  BELTA PRZEMYSŁAW 83422km / M30JELENIA GÓRAOK 
 BERNARD ANTONI250km / M60PUCKOKKorona DŚ 
  BIAŁAS IWONA 86022km / K30SZKLARSKA PORĘBATS REGLE SZKLARSKA PORĘBAOK 
  BIAŁY ADAM 52022km / M40WROCŁAWOK 
 LBP HM: drugie podejście.
  BIAŁY PIOTR 75522km / M40JELENIA GÓRAAMATOROK  
  BIEGAŁA NATALIA 62722km / K30POZNAŃWIELKOPOLSKI KLUB TATERNICTWA JASKINIOWEGOOK  
  BIELECKI TOMASZ 83522km / M30SULEJÓWPIOTRKOWSKI KLUB BIEGACZA ENDORFINAOK 
  BIENIEK TOMASZ 86522km / M50MARCISZÓWBIENIEK PRO-SPORTOK 
  BIERNACKA EDYTA 73122km / K30GOSTYŃ-OK 
  BIJAK NORBERT 71722km / M40LUBAŃKWISA LUBAŃOK 
  BŁACHOWIAK MARIUSZ JÓZEF 65422km / M50LESZNOMARATON LESZNOOK 
  BOCZULA JACEK 9350km / M30ZIELONA GÓRAOK 
 BOGUSIAK ANNA56722km / K20PIECHOWICEOK 
 BOJKOWSKI PIOTR86322km / M20ŚWIERADÓW ZDRÓJNADLEŚNICTWO ŚWIERADÓWOK 
  BONDROW KRZYSZTOF 52122km / M20BOLESŁAWIECOK  
  BORATYN BARTŁOMIEJ 71822km / M30WROCŁAWOK 
 architektura to nie wszystko....
  BORDA-SIECZKOWSKI JAROSŁAW 81422km / M40JASŁOKLUB CZTERDZIESTOLATKÓWOK 
  BOROWIEC BARTEK 75822km / M30WROCŁAWPRO-RUN WROCŁAWOK 
  BOROWSKA KAROLINA 58422km / K20LUBIN-OK 
  BOROWSKI RYSZARD 52222km / M50BRZEGDRUZYNA SZPIKU BRZEGOK 
  BRODACKA AGATA 68622km / K20WROCŁAW-OK 
  BRONIECKI MARCIN 14750km / M30MILICZOK 
 BROWARNY BARTOSZ87522km / M40HUTA JULIA SPORT TEAMOK 
  BUK SŁAWOMIR 71222km / M30ŚRODA WIELKOPOLSKABIEGAM BO LUBIĘOK 
  BURY MAREK 62222km / M40SOSNOWIECOK 
  BURYŁO PAWEŁ 4550km / M20JAROSZÓWSTRZEGOMSKA DWUNASTKAOK 
  BUTKIEWICZ KRZYSZTOF 7250km / M40WROCŁAWWYDZIAŁ ŻANDARMERII WOJSKOWEJ WROCŁAWOK 
 CHAMIELEC BOGUSŁAW52322km / M40LUBINA EMERYT BIEGAOK 
 Emerytowany górnik himalaista na długim wybieganiu.
 CHLOSTA ŁUKASZ16450km / M30HVITSTENOK 
  CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 59422km / M30LUBAŃKWISA LUBAŃ / STRAŻ GRANICZNAOK 
  CHOJECKA MARTA 61722km / K30WROCŁAWOK  
  CHOMICZ-SZABŁOWSKA ANNA 84222km / K30KOWARYOK 
  CHROMICZ KRZYSZTOF 8850km / M30SMOLECOK 
  CHROMIŃSKI GRZEGORZ 69722km / M40ŁÓDŹTRZECH MUSZKIETERÓWOK 
 Brak słów :)
  CHUDZIKIEWICZ TOMASZ 86622km / M40WOJCIESZÓWOK 
  CIECHANOWSKI TOMASZ 76722km / M30LEGNICARUNNING TEAM HORMANN LEGNICAOK 
  CIECIELĄG PIOTR 76022km / M40PIASECZNOKB JULIANKAOK 
  CIEPLIŃSKI TOMASZ 82922km / M30JELENIA GÓRAWERTYKALNA KOTLINAOK 
 CIEPŁY MACIEJ11950km / M20WROCŁAWNIGHT RUNNERS WROCŁAWOK 
  CIEŚLA PATRYK 60822km / M20POBIEDZISKAPRZYSZLIŚMY POPATRZEĆOK 
 Przyszedł popatrzeć, a biegnie.
  CIEŚLAK DANUTA 84622km / K40ŻARYŻARY RUNNERS TEAMOK 
  CIEŚLAK KRZYSZTOF 84722km / M50ŻARYŻARY RUNNERS TEAMOK 
CIURASZKIEWICZ ANDRZEJ350km / M30WROCŁAWOK 
 CIURASZKIEWICZ JUSTYNA72522km / K30WROCŁAWOK 
  CZACHOR MAREK 65522km / M30SWIEBODZINWULKANY MILOSCIOK 
  CZAPLICKI JANUSZ 13350km / M50JELENIA GÓRAOK 
  CZAPLIŃSKA JOANNA 52422km / K40GNIEZNOWEŁNICA BIEGAOK 
  CZAPLIŃSKI MARIUSZ 1850km / M40GNIEZNOALTOM GNIEZNOOK 
 CZECHOROWSKI RYSZARD84322km / M40SZKLARSKA PORĘBAKLUB TS REGLE SZKLARSKA PORĘBAOK 
  CZERNIAK PAWEŁ 450km / M30SOSNOWKATEAM PODGÓRZYN-PODGÓRZYN GMINA PRZYJAZNA Z NATURYOK 
 CZERNIAK WIOLETTA85322km / K30SOSNÓWKAOK 
 CZERNY BOGUSŁAW17850km / M50KOWARYOKSzlem  
  CZERWIECKI MARCIN 55022km / M30STRZEGOMOK 
  ĆWIKLIŃSKI ŁUKASZ 7550km / M30PASIECZNIKIZERSKA GRUPA BIEGOWAOK