Zawody obsługuje firma Datasport

Pokonaj Focha IV
Skawina, 18 września 2016 r.


Drużyna - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 732
Odebrało numery: 532

Liczba opłaconych zawodników: 437
  Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Koszulka Klasyfikacje Odebrał
numer
  ADAMASZEK JAKUB 212Row1 / M16SKAWINAPOLPOLOKOKGmina 
  ADAMASZEK ŁUKASZ 7910km / M40SKAWINAPOLPOLOKOKRower10km Gmina  
 ADAMASZEK ŁUKASZ236Row1 / M40SKAWINAOKOK 
  ADAMCZYK JERZY 324Ro10 / M60KATOWICENIEZRZESZONYPOLPOLOKOK 
 Udział w biegach rolkowych: Skawina - 2013 i 2015 Osiecznica - 2013, 16 km Modzurów - 2014, 23 km Katowice - 2013, 21 km IV Dębowy Maraton rolkowo-rowerowy - Dąbrowa Górnicza 2016
  BAJOŁEK ALEKSANDRA  Foch / KRAKÓWNIGHT RUNNERSPOLPOLOKOK  
 BAJOŁEK ALEKSANDRA259Row1 / K40KRAKÓWNIGHT RUNNERSOKOK 
 BAJOŁEK ALEKSANDRA339Ro10 / K40KRAKÓWNIGHT RUNNERSOKOK 
 BAJOŁEK ALEKSANDRA11610km / K40KRAKÓWNIGHT RUNNERSOKOK 
  BALCER DOMINIK 1815km / M16PRZYTKOWICEPOLPOLOKOK 
 BALICKA WIKTORIA509R05 / KRAKÓWOPTIMA SKAWINAPOLPOL OK 
  BALZA IGA 515km / K30SKAWINANIEFORMALNA SKAWIŃSKA GRUPA `LASKI BIEGAJĄ`POLPOLOKOK 
  BARAN BEATA  Foch / KRAKÓWWATERS KNIHGTSPOLPOL OK  
 BARAN BEATA5595km / K40KRAKÓWWATERS KNIHGTSPOLPOL OK 
 BARAN BEATA560Ro10 / K40KRAKÓWWATERS KNIHGTSPOLPOL OK 
 BARAN BEATA558Row1 / K40KRAKÓWWATERS KNIHGTSPOLPOL OK 
  BARAN JÓZEF  Foch / KRAKÓWWATERS KNIGHTSPOLPOL OK  
 BARAN JÓZEF557Row1 / M50KRAKÓWWATERS KNIGHTSPOLPOL OK 
 BARAN JÓZEF5565km / M50KRAKÓWWATERS KNIGHTSPOLPOL OK 
 BARAN JÓZEF555Ro10 / M50KRAKÓWWATERS KNIGHTSPOLPOL OK 
 BAROŃ BARTŁOMIEJ35km / M16SKAWINAPOLPOL  
  BARTUŚ MARCIN 1635km / M30LASSPEED TEAM BRZESZCZE / ZADYSZKA OŚWPOLPOLOKOK 
  BARTYZEL OLIWIA 1585km / SKAWINACKIS SKAWINAPOLPOLOKOKGmina 
  BARWA WOJCIECH 1755km / M16SPYTKOWICEPOLPOLOKOK 
 BARYLSSKA ALEKSANDRA5455km / K40KRAKÓWPOLPOL  
  BARZYK KAROL  Foch / MOGILANYPOLPOL OK  
 BARZYK KAROL Row1 / M40MOGILANY OK  
 BARZYK KAROL Ro10 / M40MOGILANY OK  
 BARZYK KAROL 10km / M40MOGILANY OK  
  BATOR NORBERT 4810km / M20SKAWINAPOLPOLOKOKGmina 
  BĄCZYK KRZYSZTOF  10km / M40KRAKÓWPOLPOL OK  
  BĄK KRZYSZTOF 6310km / M30KRAKÓWPOLPOLOKOK 
  BEZAK KACPER 213Row1 / M16SKAWINANIEZRZESZONYPOLPOLOKOKGmina 
 BĘBENEK ADRIAN433Ro08 / SKAWINAPOLPOL  
 BĘBENEK ANDRZEJ473Row1 / M40WIELKIE DROGIPOLPOL  
 BĘBENEK ANDRZEJ4745km / M40WIELKIE DROGIPOLPOL  
 BĘBENEK ANGELIKA4725km / K40SKAWINAPOLPOL  
  BIEL KRZYSZTOF 8810km / M40JAŚKOWICEPOLPOLOKOKGmina 
  BINIEK MARCIN  Foch / KRAKÓWAZS AWF KATOWICEPOLPOLOKOK  
 BINIEK MARCIN1105km / M40KRAKÓWAZS AWF KATOWICEPOLPOLOKOK 
 BINIEK MARCIN252Row1 / M40KRAKÓWAZS AWF KATOWICEOKOK 
 BINIEK MARCIN332Ro10 / M40KRAKÓWAZS AWF KATOWICEOKOK 
  BISZCZAK MAREK 312Ro10 / M50CZĘSTOCHOWAJURA SKATING CZĘSTOCHOWAPOLPOLOKOKRower 
 BISZCZAK MAREK242Row1 / M50CZĘSTOCHOWAJURA SKATING CZĘSTOCHOWAOKOK 
  BISZCZAK ROMAN 316Ro10 / M60CZĘSTOCHOWAJURA SKATING CZĘSTOCHOWAPOLPOLOKOKRower 
 BISZCZAK ROMAN243Row1 / M60CZĘSTOCHOWAJURA SKATING CZĘSTOCHOWAOKOK 
  BISZTYGA SABINA 10210km / K30KRAKÓWPOLPOLOKOK  
  BLAK JUSTYNA 1915km / K30SOSNOWICEBIEGAM ZA TYCH CO NIE MOGĄPOLPOLOKOK 
  BLAUT JULIA 356R02 / SUŁKOWICEKKSW KRAKPOLPOLOKOK 
  BLAUT MARCIN  Foch / KRAKÓWNIGHT RUNNERSPOLPOLOKOK  
 BLAUT MARCIN1075km / M40KRAKÓWNIGHT RUNNERSPOLPOLOKOK 
 BLAUT MARCIN249Row1 / M40KRAKÓWNIGHT RUNNERSOKOK 
 BLAUT MARCIN329Ro10 / M40KRAKÓWNIGHT RUNNERSOKOK 
  BŁASZCZYK MARCIN 214Row1 / M30KRAKÓWTRIATHLON YMCA KRAKÓWPOLPOLOKOK 
  BOBAK MAŁGORZATA 306Ro10 / K40SKAWINAPOLPOLOKOKGmina 
  BOBER MATEUSZ  5km / M20SKAWINAPOLPOL OKGmina  
 BOBROWICZ DAMIAN430R05 / KRAKOWDREAM TEAMPOLPOL OKRo06 
  BOLECHOWSKA MARTA 304Ro10 / K30KRAKÓWKKSW KRAK ROLLERBLADEPOLPOLOKOK 
 BOLIGŁOWA JULIA432R07 / SKAWINAPOLPOL  
  BOŁOZ DARIUSZ 5810km / M40SKAWINAAMATORPOLPOLOKOKGmina 
 BOŁOZ FRANCISZEK275Ro08 / SKAWINABOŁOZOKOK  
 BOŁOZ HANNA355R02 / SKAWINABOŁOZOKOK 
  BORECKI ARKADIUSZ 6210km / M30CZĘSTOCHOWAPOLPOLOKOK 
  BORECKI JERZY 311Ro10 / M60DĄBROWA GÓRNICZABONTLANDPOLPOLOKOK  
  BOROŃ IWONA 44710km / K30SKAWINAGRANAPOLPOL OKGmina 
 BRAJCZEWSKI MICHAŁ439Row1 / M30KRAKOWDREAM TEAMPOLPOL OK 
 BROSZKIEWICZ KLARA362R05 / KŁAJKKSW KRAK ROLLERBLADEPOLPOLOKOK 
 BUDNIK JAROSŁAW211Row1 / M20KRAKÓWPOLPOLOKOK 
  BURNUS BEATA  5km / K30KRAKÓWNIGHT RUNNERSPOLPOL OK  
  CABAJ TOMASZ 216Row1 / M20KRAKÓW-POLPOLOKOK 
 -
  CAG MARCIN  10km / M40KRAKÓWPOLPOL OK  
  CEBULSKA KATARZYNA 294Ro10 / K40KRAKÓWPOLPOLOKOK 
  CERKIEWNIK PIOTR 297Ro10 / M40BEDZINBEDZINSPEEDPOLPOLOKOK 
  CHMIEST KATARZYNA 351R02 / KRAKÓWPOLPOLOKOK 
 CHOJNACKA MARIA352R02 / KŁAJKKSW KRAK ROLLERBLADEPOLPOLOKOK 
  CHOJNACKI BARTŁOMIEJ 281Ro05 / KŁAJ-POLPOLOKOK 
  CHOJNACKI KRZYSZTOF 318Ro10 / M30KŁAJ-POLPOLOKOKRower 
 CHOJNACKI KRZYSZTOF244Row1 / M30KŁAJ-OKOK  
  CHOLEWKA JAN  10km / M20GILOWICEPOLPOL OK  
 CHRZĄSZCZ MATYLDA R1,8 / BRZOZÓWKA KORZKIEWSKADESTO TEAMPOLPOL OK  
 CHWASTEK ANITA364R05 / KŁAJKKSW KRAK ROLLERBLADEPOLPOLOKOK 
  CIBOROWSKA KATARZYNA  Foch / JASŁOKS SPEED JASŁOPOLPOL OK  
 CIBOROWSKA KATARZYNA462Row1 / K40JASŁOKS SPEED JASŁOPOLPOL OK 
 CIBOROWSKA KATARZYNA463Ro10 / K40JASŁOKS SPEED JASŁOPOLPOL OK 
 CIBOROWSKA KATARZYNA46110km / K40JASŁOKS SPEED JASŁOPOLPOL OK 
  CIBOROWSKA ROKSANA 470R02 / JASŁOKS SPEED JASŁOPOLPOL OKRo05 
 CIBOROWSKA ROKSANA471Ro05 / KS SPEED JASŁOPOLPOL  
  CIBOROWSKI ALAN  Foch / JASŁOKS SPEED JASŁOPOLPOL OK  
 CIBOROWSKI ALAN465Row1 / M16JASŁOKS SPEED JASŁOPOLPOL OK 
 CIBOROWSKI ALAN466Ro10 / M16JASŁOKS SPEED JASŁOPOLPOL OK 
 CIBOROWSKI ALAN46410km / JASŁOKS SPEED JASŁOPOLPOL OK 
  CIBOROWSKI DAMIAN 4675km / M40JASŁOKS SPEED JASŁOPOLPOL OK 
 CIBOROWSKI DAMIAN468Row1 / M40JASŁOKS SPEED JASŁOPOLPOL OK 
 CIBOROWSKI DAMIAN469Ro10 / M40JASŁOKS SPEED JASŁOPOLPOL OK 
 CIBOROWSKI DAMIAN 10km / M40JASŁOKS SPEED JASŁO OK  
  CICHOŃ KONRAD 58610km / M20SKAWINAPOLPOL OKGmina 
  CICHOŃ MAREK 1385km / M50SKAWINARODZINA CICHONIÓWPOLPOLOKOKGmina 
 CUDZICH JAN395R02 / ZAKOPANESNPTT 1907 ZAKOPANEPOLPOLOKOKRo05 
 CUDZICH JAN482Ro05 / ZAKOPANESNPTT 1907 ZAKOPANEPOLPOLOK 
 CUDZICH WERONIKA390R02 / ZAKOPANESNPTT 1907 ZAKOPANEPOLPOLOKOK 
 CURYŁO ANIA376R07 / KŁAJKKSW KRAK ROLLERBLADEPOLPOLOKOK 
 CYBULSKI FILIP389R02 / ZAKOPANESNPTT 1907 ZAKOPANEPOLPOLOKOK 
  CZARNOTA-STRĘK AGNIESZKA  5km / K30BOCHNIABRAKPOLPOL OKRower10km  
 CZARNOTA-STRĘK AGNIESZKA Row1 / K30BOCHNIABRAK OK  
  CZUSZ MAGDALENA  Foch / TOMASZÓW LUBELSKITUKS ROZTOCZE ROLLERBLADE TOMASZÓW LUBELSKIPOLPOLOKOK  
 III miejsce w klasyfikacji generalnej w Pucharze Polski 2016 w jeździe szybkiej na rolkach II miejsce w Pucharze Śląska w klasyfikacji generalnej 2016 II miejsce Mistrzostw Polski w maratonie- Gdańsk 2016 II miejsce Mistrzostw Polski w półmaratoni
 CZUSZ MAGDALENA521Ro10 / K20TOMASZÓW LUBELSKITUKS ROZTOCZE ROLLERBLADE TOMASZÓW LUBELSKIPOLPOLOK 
 III miejsce w klasyfikacji generalnej w Pucharze Polski 2016 w jeździe szybkiej na rolkach II miejsce w Pucharze Śląska w klasyfikacji generalnej 2016 II miejsce Mistrzostw Polski w maratonie- Gdańsk 2016 II miejsce Mistrzostw Polski w półmaratoni
 CZUSZ MAGDALENA522Row1 / K20TOMASZÓW LUBELSKITUKS ROZTOCZE ROLLERBLADE TOMASZÓW LUBELSKIPOLPOLOK 
 III miejsce w klasyfikacji generalnej w Pucharze Polski 2016 w jeździe szybkiej na rolkach II miejsce w Pucharze Śląska w klasyfikacji generalnej 2016 II miejsce Mistrzostw Polski w maratonie- Gdańsk 2016 II miejsce Mistrzostw Polski w półmaratoni
 CZUSZ MAGDALENA5235km / K20TOMASZÓW LUBELSKITUKS ROZTOCZE ROLLERBLADE TOMASZÓW LUBELSKIPOLPOLOK 
 III miejsce w klasyfikacji generalnej w Pucharze Polski 2016 w jeździe szybkiej na rolkach II miejsce w Pucharze Śląska w klasyfikacji generalnej 2016 II miejsce Mistrzostw Polski w maratonie- Gdańsk 2016 II miejsce Mistrzostw Polski w półmaratoni