Zawody obsługuje firma Datasport

2. PKO Młodzieżowy Bieg Olimpijski im. Jerzego Witkowskiego
Wrocław, 18 czerwca 2016 r.


Szkoły/Kluby - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 99
  Nazwisko Imię
Numer
Kraj
 ADAMSKA JOANNA102SPG / WROCŁAWPOLPOL 
 ADAMSKI MICHAŁ103Gim / WROCŁAWPOLPOL 
 AIROLDI FRANCESCA82Gim / BGITAITA 
 ARAMOWICZ ALEKSANDRA89SPG / WROCŁAWPOLPOL 
 BADOWSKI MARCIN5Gim / WROCŁAWGIMNAZJUM NR 40POLPOL 
  BIEGAŃSKA GABRIELA 6Gim / JELENIA GÓRATS REGLE SZKLARSKA PORĘBAPOLPOL 
  BIELAWA KAMILA 7SPG / NOWY TOMYŚLNKB CHYŻY NOWY TOMYŚLPOLPOL 
 BOGUS ADRIAN92SPG / WROCŁAWPOLPOL 
 BRZOZOWSKI BARTEK8Gim / WROCŁAWMKS `MOS` INDYWIDUALNIEPOLPOL 
 BURTOWSKI DAMIAN9SPG / WROCŁAWDRUŻYNA ADAMKA IPOLPOL 
 CIEŚLA MARCIN94SPG / POLPOL 
 CIPIOR MAJA10Gim / WROCŁAWMKS PARASOL WROCŁAWPOLPOL 
 CONSOLI CLAUDIO83Gim / BGITAITA 
  SANCHEZ MONTOYA DAVID 11Gim / SEVILLAPALMA DEL RIO CORDOBAESPESP 
 DELIMAT CYNTIA12SPG / WROCŁAWWIOŚLARZE PEGAZ WROCŁAWPOLPOL 
  DELIMAT KINGA 13SPG / WROCŁAWAZS WRATISLAVIA WROCŁAWPOLPOL 
 Kadra Polski Juniorów w wioślarstwie, 3 miejsce 1xKJL i 5. 1xKJ MP Juniorów 2016, 4. OOM 2015
  DROZDOWSKA BARBARA 14Gim / BIELANY WROCŁAWSKIEBIELAŃSKIE DZIKIPOLPOL 
 DUCKA JULIA101SPG / WROCŁAWPOLPOL 
 FRANKOWSKA PAULINA15SPG / WROCŁAWMKS PARASOL WROCŁAWPOLPOL 
 GACEK MIKOŁAJ16Gim / WROCŁAWWIOŚLARZE PEGAZ WROCŁAWPOLPOL 
 GOSK NADIA78Gim / BIAŁYSTOKPOLPOL 
 GOSK OLIVIA79Gim / BIAŁYSTOKPOLPOL 
 GROCHOWSKA NINA17SPG / WROCŁAWWIOŚLARZE PEGAZ WROCŁAWPOLPOL 
 GRODZIŃSKA WERONIKA18Gim / WROCŁAWMKS PARASOL WROCŁAWPOLPOL 
 HAJDUGA POLA19Gim / KIEŁCZÓWGIMNAZJUM NR 14POLPOL 
 HAJDUK KAROL20Gim / WROCŁAWGIMNAZJUM NR 40POLPOL 
 HOFMAN ALEKSANDRA21SPG / WROCŁAWWIOŚLARZE PEGAZ WROCŁAWPOLPOL 
 JADAŚ JOANNA22SPG / WROCŁAWMKS PARASOL WROCŁAWPOLPOL 
 JANULEWICZ SZYMON85SPG / ŁÓDŹPOLPOL 
 JASIŃSKA ZUZANNA23Gim / WROCŁAWWIOŚLARZE PEGAZ WROCŁAWPOLPOL 
 JEŻOWSKI WIKTOR24Gim / WROCŁAWMKS `MOS` INDYWIDUALNIEPOLPOL 
 JĘDRZEJKOWSKI ADAM25Gim / WROCŁAWMKS `MOS` (29_30_40)POLPOL 
 KACZMAREK ALEKSANDRA26SPG / WROCŁAWDRUŻYNA ADAMKA IIPOLPOL 
 KACZYŃSKA ZOFIA27Gim / WROCŁAWMKS PARASOL WROCŁAWPOLPOL 
 KADYS WERONIKA28Gim / WROCŁAWMKS `MOS` (29_30_40)POLPOL 
 KARABAN WOJCIECH29SPG / NOWOGRODZIECDRUŻYNA ADAMKA IIPOLPOL 
 KARWACKI MICHAŁ30SPG / WROCŁAWWIOŚLARZE PEGAZ WROCŁAWPOLPOL 
 KAŹMIERSKI MICHAŁ54Gim / WROCŁAWGIMNAZJUM NR15 WROCŁAWPOLPOL 
 KOTŁOWSKI MACIEJ31SPG / WROCŁAWWIOŚLARZE PEGAZ WROCŁAWPOLPOL 
  KOZAK ALICJA 32Gim / STRZELNOBIEGAMYRAZEMPOLPOL 
  KRĘŻEL KUBA 33Gim / WROCŁAWSOBCZYK TEAMPOLPOL 
 KUCZYŃSKA WERONIKA77SPG / BIAŁYSTOKPOLPOL 
 KURCZAK KACPER34SPG / WROCŁAWWIOŚLARZE PEGAZ WROCŁAWPOLPOL 
 KUSZ MAGDALENA36Gim / LUBIĄŻDRUŻYNA ADAMKAPOLPOL 
 LENDZION MATEUSZ37Gim / WROCŁAWGIMNAZJUM NR15 WROCŁAWPOLPOL 
 LINSTEDT MICHAŁ38Gim / WROCŁAWMKS PARASOL WROCŁAWPOLPOL 
 ŁABAZ MICHAŁ39SPG / WROCŁAWMKS `MOS`POLPOL 
 ŁUKASZEWICZ KACPER40SPG / WROCŁAWWIOŚLARZE PEGAZ WROCŁAWPOLPOL 
 MAĆKAŁA AMELKA41Gim / WROCŁAWMKS `MOS` (29_30_40)POLPOL 
 MAJEWSKA NATALIA42Gim / WROCŁAWMKS PARASOL WROCŁAWPOLPOL 
 MATCZAK PATRYCJA86SPG / POLPOL 
 MATULA HANNA43SPG / WROCŁAWWIOŚLARZE PEGAZ WROCŁAWPOLPOL 
 MAYER AMADEUSZ96SPG / WROCŁAWPOLPOL 
 MICHALSKI DOMINIK104SPG / WROCŁAWPOLPOL 
 MIGDZIŃSKI KRZYSZTOF44Gim / WROCŁAWIUGIMNAZJUM NR 14POLPOL 
 MOCZYDLAK KAROLINA45SPG / NOWOGRODZIECDRUŻYNA ADAMKA IIPOLPOL 
 MOSEJKO MAKSYMILIAN46Gim / WROCŁAWMKS PARASOL WROCŁAWPOLPOL 
 NOWAK WIKTORIA47Gim / WROCŁAWIUGIMNAZJUM NR 14POLPOL 
  OGRODNIK MACIEK 48SPG / WROCŁAWDELF GRYFINOPOLPOL 
 ORDA MATEUSZ49SPG / WROCŁAWMKS PARASOL WROCŁAWPOLPOL 
 PASTUSIAK PAULINA50Gim / WROCŁAWIUGIMNAZJUM NR 14POLPOL 
 PAWLUK JULIA51Gim / WROCŁAWMKS PARASOL WROCŁAWPOLPOL 
 PAWŁOWSKA MAGDALENA52SPG / BOGATYNIADRUŻYNA ADAMKA IPOLPOL 
 PAWŁOWSKA WERONIKA53Gim / WROCŁAWMKS PARASOL WROCŁAWPOLPOL 
 PERLICKA NATALIA55Gim / WROCŁAWMKS PARASOL WROCŁAWPOLPOL 
 PERUCKA KATARZYNA56Gim / WROCŁAWGIMNAZJUM NR 40POLPOL 
 PLOCH WERONIKA57Gim / WROCŁAWMKS PARASOL WROCŁAWPOLPOL 
 PROKOP MARCIN58Gim / WROCŁAWWIOŚLARZE PEGAZ WROCŁAWPOLPOL 
 PRZEŹDZIECKI ALEKSANDER59Gim / WROCŁAWWIOŚLARZE PEGAZ WROCŁAWPOLPOL 
 PUTERKO MACIEJ60Gim / WROCŁAWMKS PARASOL WROCŁAWPOLPOL 
 RINALDI CAMILLA80Gim / BGITAITA 
 RINALDI MATYLDE81Gim / BGITAITA 
 ROSŁANIEC MATEUSZ61Gim / WROCŁAWIUGIMNAZJUM NR 14POLPOL 
 RUTA MIKOŁAJ100SPG / WROCŁAWSP NR 15POLPOL 
 SAWCZYK DAMIAN97SPG / WROCŁAWPOLPOL 
  SENICKA KAROLINA 62Gim / WROCŁAWBIEGAJMYRAZEMPOLPOL 
 SOKOŁOWSKI FILIP90SPG / WROCŁAWPOLPOL 
 STACHURA DAWID63Gim / WROCŁAWMKS PARASOL WROCŁAWPOLPOL 
 STASIŃSKA KATARZYNA87SPG / WROCŁAWPOLPOL 
 STEFANOWICZ OLA91SPG / WROCŁAWPOLPOL 
 STERCZAŁA PATRYCJA64SPG / WROCŁAWMKS `MOS`POLPOL 
 SYPOSZ MATEUSZ65Gim / WROCŁAWWIOŚLARZE PEGAZ WROCŁAWPOLPOL 
 SZABLEWSKA NATALIA88SPG / POLPOL 
 SZKWAREK GRZEGORZ66SPG / BYSTRZYCA KŁODZKADRUŻYNA ADAMKA IPOLPOL 
 ŚWIŁŁO ALEKSANDRA67Gim / WROCŁAWIUGIMNAZJUM NR 14POLPOL 
 TARATORKIN AGATA68Gim / WROCŁAWWIOŚLARZE PEGAZ WROCŁAWPOLPOL 
 TROCIŃSKA NELA84SPG / ŁÓDŹPOLPOL 
 URBAN KRZYSZTOF69Gim / WROCŁAWIUGIMNAZJUM NR 14POLPOL 
 WARGIN WIKTOR70Gim / WROCŁAWMKS PARASOL WROCŁAWPOLPOL 
 WARMUZEK KRYSTIAN95SPG / WROCŁAWPOLPOL 
  WAŻNY ARTUR 71Gim / WROCŁAWWAŻNY TEAMPOLPOL 
 WILK KRYSTIAN98SPG / WROCŁAWLO XIPOLPOL 
 WOJCIECHOWSKI TOMASZ105SPG / WROCŁAWMKS MOS WROCŁAWPOLPOL 
 WÓJCIK JOANNA72Gim / WROCŁAWGIMNAZJUM NR15 WROCŁAWPOLPOL 
 ZAJĄCZKOWSKI WOJTEK73SPG / WROCŁAWMKS `MOS`POLPOL 
 ZALEGA BARTŁOMIEJ74SPG / WROCŁAWWIOŚLARZE PEGAZ WROCŁAWPOLPOL 
 ZATOŃSKI MATEUSZ99Gim / GIMNAZJUM NR 26POLPOL 
 ZINCZENKO ZUZANNA75Gim / TRZEBNICAMKS PARASOL WROCŁAWPOLPOL 
 ZYMLIŃSKI MIKOŁAJ76Gim / WROCŁAWMKS PARASOL WROCŁAWPOLPOL