Zawody obsługuje firma Datasport

26. Bieg Solidarności org. XXXVI rocznicę powstania NSZZ
Wrocław, 10 września 2016 r.


Szkoły - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 2455
Odebrało numery: 97

  Nazwisko Imię
Numer
Klasyfikacje Odebrał
numer
 ABADŻIJEW WIKTOR70BDM / M2010PRZEDSZKOLE NR 50 MAŁY KOLEJARZ  
  ABRAMOWICZ JULIA 2320BDM / K2007WROCŁAWSP 25 WROCŁAW  
  ADAMCZYK KRZYSZTOF 9435km / M40WROCŁAWSTRAŻ MIEJSKA WROCŁAWStrazMiejska  
 Pierwszy raz na starcie
 ADAMCZYK URSZULA669BDM / K2011 
  ADAMEK MAJA 1978BDM / K2005OBORNIKI ŚLASKIEBRAK  
  ADAMIEC BARTOSZ 1388BDM / M2008WROCŁAWSP23  
 ADAMIEC MICHAŁ71BDM / M2010PRZEDSZKOLE NR 50 MAŁY KOLEJARZ  
  ADAMOWICZ JĘDRZEJ 21245km / M12ŚW. KATARZYNAADAŚKI  
  ADAMOWICZ MICHAŁ 2053BDM / M2005WROCŁAWSP 25 WROCŁAW  
  ADAMOWICZ MONIKA 22525km / K30WROCŁAW  
  ADAMOWICZ ROMUALD 16505km / M40ŚW. KATARZYNAADAŚKI  
  ADAMSKA IWONA 18415km / K40WROCŁAWSKY TOWER RUNNERS  
  ADAMSKA JOANNA 13255km / K16WROCŁAWMKS MOS WROCŁAW  
  ADAMSKI ŁUKASZ 22325km / M40WROCŁAWSTRUS INTERNATIONAL  
  ADAMSKI MICHAŁ 18425km / M16WROCŁAWSKY TOWER RUNNERS  
  ADAMSKI RAFAŁ 12875km / M40WROCŁAWSKY TOWER RUNNERS  
 ALCZYK ANTONINA1BDM / K2010PRZEDSZKOLE NR 22 MUCHOBOREK  
 ALCZYK MARIUSZ2BDM / M2011PRZEDSZKOLE NR 22 MUCHOBOREK  
 ALEKSANDROWICZ NIKOLA697BDM / K2005SZKOŁA PODSTAWOWA NR 46 WE WROCŁAWIU  
  ANASZEWSKA DOROTA 16495km / K30WROCŁAW 
 ANASZEWSKA WERONIKA2465km / K12WROCŁAW 
 ANASZEWSKI ANDRZEJ2445km / M30WROCŁAW 
  ANDRZEJEWSKI ALEKSANDER 10565km / M20WROCŁAWNIGHT RUNNERS WROCŁAW  
  ANDRZEJEWSKA ANNA 16975km / K30WROCLAWANCYMONY  
  ANDRZEJEWSKA EWA 16955km / K20WROCŁAW  
  ANDRZEJEWSKA PAULINA 15015km / K20BIELAWAGLKS ŚWIDNICA  
  ANIOŁ RAFAŁ 20615km / M30WROCŁAW  
 ANTCZAK ADAM461BDM / M2008SP 91  
 ANTONISZYN DARIUSZ17485km / M40SZCZYTKOWICEMATNER RUNNING TEAM  
  ANTOSIAK MARTYNA 13415km / K20KĘDZIERZYN KOŹLERAJSPORT ACTIVENSZZ  
  ANTOSIAK TOMASZ 13405km / M30KĘDZIERZYN-KOŹLE (KĘDZIERZYN)RAJSPORT ACTIVENSZZ  
  APOSTOLUK KAMIL 1863BDM / M2006WROCŁAWSZKOŁA PODSTAWOWA NR 50 WROCŁAW  
  APOSTOLUK WŁODZIMIERZ 18525km / M40WROCŁAW  
 ARABADZIS NIKOS299BDM / M2011PRZEDSZKOLE NR 87 WROCŁAWSKIE DZIECIAKI  
 ARANOWSKA NATALIA584BDM / K2005SZKOŁA PODSTAWOWA NR 17  
 ATTHUR OLIVIER2402BDM / M2005WROCŁAWSP 25 WROCŁAW  
  AUGUSTYN ADAM 8895km / M30STRZELIN  
  AUGUSTYN IGOR 1373BDM / M2011WROCŁAW  
 AUGUSTYNIAK WIKTOR462BDM / M2007SP 91  
 BACHLAJ NATALIA361BDM / K2008SP 85  
 BACHMAN EWA362BDM / K2005SP 85  
  BAGIŃSKA ANNA 10085km / K20SOBÓTKAPISZCZAŁKA TEAM  
 BAGIŃSKA JAGODA3BDM / K2010PRZEDSZKOLE NR 22 MUCHOBOREK  
  BAJ MACIEJ 1092BDM / M2006WROCŁAWSŁONECZNY PATROL  
 BAJKA DAMIAN BDM / M2004SZKOŁA PODSTAWOWA NR 17  
 BALCER ALEKSANDER205BDM / M2010PRZEDSZKOLE NR 56 NIEZAPOMINAJKA  
 BALCZUN HANNA300BDM / K2010PRZEDSZKOLE NR 87 WROCŁAWSKIE DZIECIAKI  
  BAŁA PIOTR 10405km / M30BUKOWANIGHT RUNNERS WROCŁAW  
  BANACH ARTUR 22545km / M40POLKOWICENSZZ SOLIDARNOŚĆ VOLKSWAGEN MOTOR POLSKANSZZ  
  BANACH JOANNA 20925km / K30KĘDZIERZYN-KOŹLEBIEGOWI ZAJAWKOWICZE  
 BANASIK MAŁGORZATA586BDM / K2004SZKOŁA PODSTAWOWA NR 17  
  BANAŚ DAWID 22635km / M20KOBIERZYCE  
  BAŃSKI SEBASTIAN 11235km / M20WROCŁAWSUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE  
 BARAN LENA2367BDM / K2008AKADEMIA SPORTU I REKREACJI A&R PROFESSIONAL  
  BARAN MARIUSZ 22965km / M30BIERUTÓWBIERUTOWSKA GRUPA BIEGOWA  
 BARAN MIKOŁAJ72BDM / M2011PRZEDSZKOLE NR 50 MAŁY KOLEJARZ  
 BARANIEC MARIUSZ15725km / M30WROCŁAW 
  BARANOWSKI DARIUSZ 2331BDM / M2009WROCŁAW-  
 BARANOWSKI PIOTR2755km / M30BIERUTÓW 
  BARANOWSKI SLAWOMIR 20895km / M30DZIERŻONIÓW  
 BARAŃSKA MARTYNA BDM / K2010PRZEDSZKOLE NR 22 MUCHOBOREK  
 BARCZAK SZYMON73BDM / M2011PRZEDSZKOLE NR 50 MAŁY KOLEJARZ  
  BARGIELSKI ALAN 926BDM / M2008WROCŁAW  
  BARGIELSKI MARCIN 9105km / M40WROCŁAWSTRAŻ MIEJSKA WROCŁAWStrazMiejska  
 BARTCZAK GRZEGORZ3445km / M20WROCŁAW 
 BARTCZAK GRZEGORZ BDM / WROCŁAW 
  BARTECKI TOMASZ 21325km / M30WROCŁAW  
  BARTNIKOWSKA JUSTYNA 19385km / K20LIPNO-  
 BARTOSZEWICZ ALICJA74BDM / K2011PRZEDSZKOLE NR 50 MAŁY KOLEJARZ  
  BASIŃSKI IWO 1526BDM / M2006WROCŁAWAZS WRATISLAVIA MITUTOYO  
  BASIŃSKI KRZYSZTOF 11685km / M40OŁAWAOŁAWSKA GRUPA BIEGOWA  
 BATOR MAJA463BDM / K2004SP 91  
 BĄCLER NATALIA734BDM / K2005SZKOŁA PODSTAWOWA NR 76  
 BĄK ALEKSANDRA859BDM / K2009ZESPÓŁ SZKÓŁ W SIEDLCU  
 BĄK JULIA587BDM / K2004SZKOŁA PODSTAWOWA NR 17  
 BĄK SZYMON363BDM / M2006SP 85  
  BĄKOWSKA EWA 17555km / K30SZCZEPANÓWAUTO-SERWIS KOZIA  
  BĄKOWSKI JAN 18435km / M30WROCŁAWBARMANI  
  BECHCICKA MAGDALENA 9115km / K40SOBÓTKA  
  BEDNARCZYK BOGUSŁAW 17685km / M40WROCŁAWPRO-RUN WROCŁAW  
  BEDNARCZYK ZOFIA 9965km / K16WROCŁAWKOBIETY NA MEDAL  
  BEDNARSKA MONIKA 17955km / K30WROCŁAW-  
  BEDNARSKI JAKUB 1796BDM / M2006WROCŁAW  
 BEDNARZ ALICJA206BDM / K2010PRZEDSZKOLE NR 56 NIEZAPOMINAJKA  
  BELCZYK MAGDALENA 20115km / K30KROSNO  
  BELICAK WERONIKA REBECCA 1884BDM / K2008DŁUGOŁĘKAAZS WROCŁAW  
 zawodniczka AZS wroclaw sekcja gimnastyki sportowej
 BENSARI MATYLDA561BDM / K2006SZKOŁA PODSTAWOWA IM. B. CHROBREGO W ŻÓRAWINIE  
  BEREŻECKA ZUZANNA 2321BDM / K2009WROCŁAW  
 BĘDZIŃSKA JULIA75BDM / K2010PRZEDSZKOLE NR 50 MAŁY KOLEJARZ  
  BIALIK BARTOSZ 13235km / M16WROCŁAW  
  BIAŁAS MAGDALENA 914BDM / K2008WROCŁAW  
 BIAŁAS NATALIA76BDM / K2011PRZEDSZKOLE NR 50 MAŁY KOLEJARZ  
 BIAŁEK ANNA2364BDM / K2005AKADEMIA SPORTU I REKREACJI A&R PROFESSIONAL  
 BIAŁEK MIŁOSZ588BDM / M2004SZKOŁA PODSTAWOWA NR 17  
 BIAŁEK ZUZANNA589BDM / K2006SZKOŁA PODSTAWOWA NR 17  
 BIAŁOSKÓRSKI KRZYSZTOF285BDM / WROCŁAW  
  BIEGAŃSKI MATEUSZ 1869BDM / M2006WROCŁAWAMATOR  
  BIEGAŃSKI PAWEŁ 18725km / M50WROCŁAWAMATOR  
 BIEGUS NATALIA364BDM / K2006SP 85  
  BIELAK PAULINA 16625km / K20WROCŁAW  
  BIELAWSKI JAN 19145km / M50ŚCINAWASTART ŚCINAWANSZZ  
 BIELECKI MATEUSZ684BDM / M2007SZKOŁA PODSTAWOWA NR 46 WE WROCŁAWIU  
 BIELENICA MARIKA464BDM / K2009SP 91  
  BIELICKI SZYMON 1757BDM / M2010WROCŁAW  
 BIELIK PIOTR BDM / M2011PRZEDSZKOLE NR 50 MAŁY KOLEJARZ  
 BIELIŃSKA OLA BDM / K2011PRZEDSZKOLE NR 56 NIEZAPOMINAJKA  
 BIELIŃSKI WOJTEK208BDM / M2010PRZEDSZKOLE NR 56 NIEZAPOMINAJKA  
  BIELSKA NADIA 2303BDM / K2006WROCŁAW  
  BIEŃKOWSKA DARIA 1375BDM / K2008WROCŁAW  
  BIEŃKOWSKI KAMIL 14005km / M30RADWANICEBE BETTER  
  BIERNACKA KATARZYNA 17265km / K20SYCÓWSOBCZYK TEAM/OLIMPIA SYCÓW  
  BIERNACKI ADRIAN 22195km / M40KIEŁCZÓWJW 3390  
  BIJAK DOROTA 19605km / K50WROCŁAW-  
  BILIŃSKA EWA 18205km / K50NIEDORADZNSZZ Niepelnosprawny  
 BILIŃSKA LENA465BDM / K2007SP 91  
 BILIŃSKA PAULINA209BDM / K2010PRZEDSZKOLE NR 56 NIEZAPOMINAJKA  
  BILL MARIUSZ 15795km / M40JORDANÓW ŚLĄSKIRANGER OCHRONA  
  BILSKI ADRIAN 17765km / M20WROCŁAWRADOŚĆ BIEGANIA  
  BIŁOZOR MIKOŁAJ 2302BDM / M2005WROCŁAWSP 25 WROCŁAW  
 BIŃKOWSKA WIKTORIA365BDM / K2006SP 85  
 BISKUPEK KACPER590BDM / M2005SZKOŁA PODSTAWOWA NR 17  
 BLAHODIR YURIY3305km / M30WINNICABUDILUX 
 BLECHARCZYK JULIA BDM / K2008SP 91  
 BLICHARZ NATALIA366BDM / K2004SP 85  
 BLOK NATALIA850BDM / K2005ULKS MŁODZIK GMINA OŁAWA - SP BYSTRZYCA OŁAWSKA  
  BLUMA AGNIESZKA 20515km / K20WROCŁAW  
  BLUMA BARTOSZ 20525km / M30WROCŁAW  
 BŁACH ALICJA591BDM / K2006SZKOŁA PODSTAWOWA NR 17  
  BŁACHUT NATALIA  5km / K30WROCŁAWNSZZ  
  BŁASZCZYK-DREJ EWELINA 16015km / K30WROCŁAW-  
  BŁASZCZYK RÓŻA 11015km / K20WROCŁAWNIGHT RUNNERS WROCŁAW  
 BŁASZCZYSZYN MACIEJ592BDM / M2005SZKOŁA PODSTAWOWA NR 17  
 BŁASZCZYSZYN MICHAŁ593BDM / M2005SZKOŁA PODSTAWOWA NR 17  
  BOBEL ARTUR 10485km / M30WROCŁAWŚLĘZAK TEAM  
 Zapraszam na https://www.facebook.com/grubasbiega/
  BOBERSKI PIOTR 12905km / M30WROCŁAWBRAK  
 BOBOWIEC KAROL746BDM / M2006SZKOŁA PODSTAWOWA NR 76  
 BOBOWSKA IZABELA23875km / K60NSZZ  
  BOBOWSKI KORDIAN 18565km / M30WROCŁAWCENTRUM TAEKWONDO WROCŁAW  
  BOCHNAK PAWEŁ 9655km / M20WROCŁAW-  
 BOCK OSKAR78BDM / M2010PRZEDSZKOLE NR 50 MAŁY KOLEJARZ  
  BOCZAR WALDEMAR 16585km / M30WROCŁAW  
 BOCZEK KAROLINA594BDM / K2006SZKOŁA PODSTAWOWA NR 17  
  BOCZEK LESZEK 19695km / M30WROCŁAW  
 BODANKO BARTOSZ2385BDM / M2009AKADEMIA SPORTU I REKREACJI A&R PROFESSIONAL  
  BODZIUCH GRZEGORZ 18185km / M30WROCŁAW  
  BODZIUCH MAJA 1834BDM / K2010WROCŁAW  
 BOGACZ JULIAN2376BDM / M2009AKADEMIA SPORTU I REKREACJI A&R PROFESSIONAL  
  BOGDAŁ KRZYSZTOF 17495km / M50WROCŁAW-  
 BOGULAK ALEKSANDRA735BDM / K2006SZKOŁA PODSTAWOWA NR 76  
 BOGULAK MICHAŁ736BDM / M2008SZKOŁA PODSTAWOWA NR 76  
  BOJĘŚ ARKADIUSZ 1276BDM / M2006WROCŁAWMKS PARASOL WROCŁAW  
  BOKAS OLAF 1742BDM / M2004WROCŁAWSP 63 WROCŁAW (TRENUJE W OLYMPIC WROCŁAW, PIŁKA NOŻNA)  
 Olaf Bokas - rocznik 2004 uczeń 6 klasy SP 63, Wrocław zawodnik reprezentacji w klubie piłkarskim OLYMPIC (Sztylka, Wołczek) zajął I miejsce w biegu Solidarności we IX 2015 statuetka `najlepszy zawodnik Turnieju w Twardogórze 09.01.2016`
  BOLA-KOWALÓW BEATA 15175km / K40WROCŁAW  
  BOLEK AGATA 13675km / K30WROCŁAWWROCŁAWSKIE TOWARZYSTWO OPIEKI PALIATYWNEJ IM. DR JERZEGO SZKARŁATA  
 BOMBA SZYMON467BDM / M2007SP 91  
  BOMBA ZYGMUNT 15545km / M60ZLOTY STOKAMATORNSZZ Niedowidz  
 Uczestnik Biegów Piastów jak również letnich biegów górskich.
  BOŃKOWSKI ADAM  BDM / M2009WROCŁAW-  
  BORA ANDRZEJ 15255km / M60WROCLAWWKB PIAST WROCLAW  
 BORATYŃSKI DARIUSZ18905km / M16WROCŁAWMKS PARASOL WROCŁAW  
 Mistrzostwa Polski Junirów 5000m- 2. miejsce (2015r.) i 3. miejsce (2016r.) Mistrzostwa Polski juniorów w biegach przełajowych 6km- 2. miejsce (2016r.)
  BORKOWSKA DOMINIKA 9015km / K20GUBINIKSS  
 BORKOWSKA DOROTA737BDM / K2008SZKOŁA PODSTAWOWA NR 76  
 BORKOWSKI BARTOSZ5BDM / M2011PRZEDSZKOLE NR 22 MUCHOBOREK  
  BORKOWSKI JACEK 15385km / M20ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE  
 BORKOWSKI KAMIL2775km / M20ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE 
  BOROŃ MICHAŁ 10725km / M30ŚWIEBODZICETEMMPO WAŁBRZYCHNSZZ  
  BOROWICZ ALICJA 1172BDM / K2006OŁAWACAPITOL I PRZYJACIELE  
  BOROWICZ BEATA 11695km / K30OŁAWACAPITOL I PRZYJACIELE  
  BOROWICZ KRZYSZTOF 11705km / M30OŁAWACAPITOL I PRZYJACIELE  
  BOROWIEC ALEKSANDRA 1131BDM / K2008SIEDLĘCINSKS BIEGACZ SIEDLĘCIN  
  BOROWSKI ZBIGNIEW 17995km / M50WROCŁAWSP 91NSZZ  
 BOROWY IGOR210BDM / M2010PRZEDSZKOLE NR 56 NIEZAPOMINAJKA  
  BOŻYK-LICHWA IWONA 18065km / K30WROCŁAWMATNER RUNNING TEAM  
  BÓB ALEKSANDRA 2339BDM / K2010WROCŁAW  
  BÓB JOANNA 2328BDM / WROCŁAW  
 Bieg dzieci ur 2012
  BRANDENBURG JÓZEF 22555km / M60DOPIEWOISKRA JASZKOWA  
 BRĘCZEWSKI DOMINIK367BDM / M2009SP 85  
  BRODA DOMINIK 19915km / M30WROCŁAW  
  BRODOWSKA WERONIKA 21535km / K20WROCŁAW  
  BRODZIAK MAREK 14245km / M40WROCŁAW  
 BROKOS MAGDALENA837BDM / K2009ULKS MŁODZIK GMINA OŁAWA - SP BYSTRZYCA OŁAWSKA  
  BRONOWICKI JAROSŁAW 15325km / M40JAKUBKOWICEPRO-RUN WROCŁAW  
 BROSZCZAKOWSKI RAFAŁ2395km / M20WROCŁAW 
  BROŻYNIAK AMELIA 2294BDM / K2005WROCŁAWSP 25 WROCŁAW  
  BRUSACKI MACIEJ 14225km / M30OLEŚNICAAMATOR  
  BRYL KAROL 22715km / M30WROCŁAWIRC KOWALE  
  BRZEZIŃSKI ANDRZEJ 17225km / M40NOWA BIAŁANIGHT RUNNERS PŁOCK  
 BRZĘCZEK SZYMON211BDM / M2010PRZEDSZKOLE NR 56 NIEZAPOMINAJKA  
 BRZOSTOWSKA KORNELIA595BDM / K2006SZKOŁA PODSTAWOWA NR 17  
 BRZOZOWSKI BARTOSZ596BDM / M2004SZKOŁA PODSTAWOWA NR 17  
  BRZOZOWSKI KAMIL 21145km / M20RAWICZ  
 BUCHMAN STANISŁAW468BDM / M2007SP 91  
 BUCHMAN ZOFIA2352BDM / K2004AKADEMIA SPORTU I REKREACJI A&R PROFESSIONAL  
 BUCHMAN ZOFIA469BDM / K2004SP 91  
  BUCZKO MICHAŁ 22365km / M30WROCŁAW  
  BUDNICKA ANNA 10495km / K20PRZASNYSZ-  
  BUDZIAK PIOTR 14945km / M40GROBLICECSWIICH  
  BUDZIK ALICJA 1721BDM / K2010BRZEG DOLNYSZKOŁA PODSTAWOWA NR 5  
 BUGAJSKA MARIA2835km / K60 
  BUGAJSKI ROBERT 22565km / M20LĄDEK-ZDRÓJ  
  BUJAK DAWID 10795km / M30WROCŁAW  
  BUK DOMINIK 11865km / M40IWINY (GM SIECHNICE)  
 BUK MATYLDA738BDM / K2005SZKOŁA PODSTAWOWA NR 76  
 BUKOWSKI KAJETAN79BDM / M2011PRZEDSZKOLE NR 50 MAŁY KOLEJARZ  
  BUKOWSKI MICHAŁ 21595km / M30OLEŚNICA  
 BULZACKA MARTYNA80BDM / K2011PRZEDSZKOLE NR 50 MAŁY KOLEJARZ  
  BUŁKOWSKA ELZBIETA 11795km / K40OLEŚNICAKB SZERSZEŃ OLEŚNICA  
 BUONIK ŁUKASZ947BDM / M2010WROCŁAW 
  BURACZEWSKI ERYK 19625km / M20BARTOSZYCEKLUB ABSTYNENTA NADZIEJA  
 BURDEN PAULA301BDM / K2011PRZEDSZKOLE NR 87 WROCŁAWSKIE DZIECIAKI  
  BURY ELŻBIETA 10045km / K40WROCŁAWWKB PIAST WROCŁAW  
  BUSCICCHIO ANNA 15695km / K30WROCŁAW  
  BUSZEWSKA ZUZANNA 1356BDM / K2005WROCŁAWKARTOFLE  
  BUSZEWSKI BENIAMIN 13535km / M40WROCŁAWCZTERDZIESTOLATEK BIEGA  
  BUSZEWSKI ERYK 1357BDM / M2007WROCŁAWKARTOFLE  
  BUTWICKA ALEKSANDRA 1741BDM / K2006WROCŁAWABSOLWENCI NIEZAPOMINAJKI  
  BZDUN JACEK 13955km / M40WROCŁAWTRAMS RUN  
  CABAJ DAMIAN 22675km / M30ŚWIDNICAKB SOBÓTKA  
 CAŁKA OLIWIA597BDM / K2005SZKOŁA PODSTAWOWA NR 17  
 CEBRAT KRZYSZTOF739BDM / M2008SZKOŁA PODSTAWOWA NR 76  
  CEBULA TOMASZ 12325km / M20WROCLAW  
 CECOT JULIA368BDM / K2004SP 85  
 CEGIELSKI BARTOSZ685BDM / M2005SZKOŁA PODSTAWOWA NR 46 WE WROCŁAWIU  
  CEMPEL KAMIL 19885km / M30WROCŁAW  
 Po raz piąty w tych świetnie organizowanych zawodach, jak dotąd zawsze w pierwszej setce, oby tak zostało...
  CEREGRA JAKUB 1731BDM / M2004WROCŁAWSZKOŁA PODSTAWOWA NR 20 WROCŁAW  
  CEZARY SURMIAK 2146BDM / M2006WROCŁAWKOSZYKÓWKA - WKS ŚLĄSK WROCŁAW  
  CHADRYSIAK JUSTYNA 15075km / K30WROCŁAW  
 CHAŁUPCZAK JAKUB3495km / M20WROCŁAW 
 CHAMIELEC BOGUSŁAW19465km / M40LUBINA EMERYT BIEGANSZZ  
 CHANTSOULIS VICTORAS598BDM / M2006SZKOŁA PODSTAWOWA NR 17  
  CHARUK GRZEGORZ 11645km / M30WOŁÓW  
  CHEBA ARIEL 10385km / M20RAWICZNIGHT RUNNERS WROCŁAW  
 CHICKI JACEK3095km / M30WROCŁAW  
  CHILARSKI TOMASZ 19945km / M20WROCŁAW  
  CHMIEL KORNELIA 2323BDM / K2005SMOLEC  
  CHMURA MICHAŁ 249BDM / M2009WROCLAWSP 45 WROCŁAW  
 CHOIŃSKI MARCEL1825BDM / M2008WROCŁAW  
  CHOJNACKA BOŻENA 22455km / K50WROCŁAWPIKOSPORT EREA&PATRICK  
  CHOJNACKI ANTONI 1309BDM / M2009WROCŁAWSP 25 WROCŁAW  
 CHOMICZ ALEKSANDER81BDM / M2011PRZEDSZKOLE NR 50 MAŁY KOLEJARZ  
  CHORZĘPA JOANNA 11845km / K20JELCZ-LASKOWICEKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE  
  CHORZĘPA ŁUKASZ 1214BDM / M2009JELCZ-LASKOWICE  
  CHORZĘPA MARCIN 11855km / M20JELCZ-LASKOWICEKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE  
  CHOTNICKI PAWEŁ 14405km / M20OLEŚNICAAMATOR  
 CHRANIUK ZUZANNA740BDM / K2005SZKOŁA PODSTAWOWA NR 76  
  CHROBOT KRZYSZTOF 9765km / M50WROCŁAWŚLĘZAK TEAMNSZZ  
  CHROMICZ ARKADIUSZ 9595km / M20WARSZAWA  
  CHRZAN PAWEŁ 9675km / M40WROCŁAWUKS SYNCHRO WROCŁAW  
  CHRZANOWSKI ANDRZEJ 8775km / M60WROCŁAWMPK WROCŁAWNSZZ  
  CHUDZIO JAKUB 19235km / M30WROCŁAWVOTUM S.A.  
 CHWALIŃSKI ALEKSANDER BDM / M2010PRZEDSZKOLE NR 50 MAŁY KOLEJARZ  
  CHWAŁEK ANDRZEJ 16545km / M30SIECHNICE  
  CHWAŁEK JULITA 16535km / K30SIECHNICE  
  CICHOŃ MAJA 10525km / K30WROCŁAW  
 CICHOSZ MARIA741BDM / K2005SZKOŁA PODSTAWOWA NR 76  
 CICHY MILAN BDM / M2010PRZEDSZKOLE NR 87 WROCŁAWSKIE DZIECIAKI  
 CIECHELSKI MIKOŁAJ BDM / M2010PRZEDSZKOLE NR 87 WROCŁAWSKIE DZIECIAKI  
  CIECHOMSKA JUSTYNA 18555km / K20WROCŁAWKJK FIZJOTERAPIA  
  CIEMSKI MAREK 22355km / M20WROCŁAW  
  CIEPLAK ELŻBIETA 16075km / K40WROCŁAW  
  CIERNIEWSKA KATARZYNA 9205km / K20WROCŁAW  
  CIERNIEWSKI ROMAN 9295km / M50WROCŁAWBRAK  
  CIERPKA GRZEGORZ 13185km / M20OSTRÓW WIELKOPOLSKI  
  CIERPKA MATEUSZ 13195km / M20OSTRÓW WIELKOPOLSKI-  
 CIESIELSKI CEZARY6BDM / M2010PRZEDSZKOLE NR 22 MUCHOBOREK  
  CIESIELSKI WOJCIECH 11035km / M20WROCŁAW-  
 CIEŚLA JULIA BDM / K2011PRZEDSZKOLE NR 50 MAŁY KOLEJARZ  
  CIEŚLAK JĘDRZEJ 1199BDM / M2009WYSOKA  
  CIEŚLAK MICHAŁ 1197BDM / M2007WYSOKA  
 CIEŚLICKA AMELIA369BDM / K2005SP 85  
 CIROCKI PAWEŁ23885km / M40NSZZ  
 CISŁO SZYMON686BDM / M2005SZKOŁA PODSTAWOWA NR 46 WE WROCŁAWIU  
 CISZEK KATARZYNA687BDM / K2006SZKOŁA PODSTAWOWA NR 46 WE WROCŁAWIU  
  CIURA JULIA 1920BDM / K2006WROCŁAWSP 118 WROCŁAW  
 Mam 10 lat, uwielbiam sport. trenuje piłkę nożna w klubie FORZA.
  CUDEK ROBERT 11275km / M20UDANIN-  
 CUGOWSKI KRYSTIAN370BDM / M2004SP 85  
 CYBULSKI MATEUSZ371BDM / M2005SP 85  
 CYGAL GABRIEL304BDM / M2010PRZEDSZKOLE NR 87 WROCŁAWSKIE DZIECIAKI  
  CYMANEK ANDRZEJ 21445km / M50WROCŁAWEK TWARDZIELNSZZ  
 CYMANEK JĘDRZEJ599BDM / M2005SZKOŁA PODSTAWOWA NR 17  
 CYMBALUK JULIA372BDM / K2006SP 85  
  CYMERMAN MARCIN 16355km / M20KĄTY WROCŁAWSKIEMATNER RUNNING TEAM  
 CZAJKOWSKA ADRIANNA1778BDM / K2009WROCŁAW 
 CZAJKOWSKA GABRIELA305BDM / K2011PRZEDSZKOLE NR 87 WROCŁAWSKIE DZIECIAKI  
  CZAJKOWSKI STANISŁAW 20875km / M60JELCZ-LASKOWICEKB HARCOWNIK JELCZ LASKOWICE  
  CZECH DIANA 2151BDM / K2008WROCŁAW  
  CZECH KATARZYNA 2152BDM / WROCŁAW  
  CZECH SŁAWOMIR 9925km / M40KIEŁCZÓWBRAVERUN  
 CZECHOWSKI PAWEŁ2325km / M30WROCŁAW 
 CZERNIAK ZUZANNA688BDM / K2005SZKOŁA PODSTAWOWA NR 46 WE WROCŁAWIU  
 CZERWIEC BARBARA22795km / K30WROCŁAW#SOBASTEAM  
  CZERWIŃSKA ANNA 21855km / K20RAWICZROZBIEGANY RAWICZ  
 CZERWIŃSKA IGA84BDM / K2010PRZEDSZKOLE NR 50 MAŁY KOLEJARZ  
 CZERWIŃSKI MICHAŁ600BDM / M2006SZKOŁA PODSTAWOWA NR 17  
 CZEŚNICZEWSKA LENA85BDM / K2011PRZEDSZKOLE NR 50 MAŁY KOLEJARZ